Soupisky
Divize
TJ Kyje A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vich Pavel1948 61 
2.Charamza Ondřej st.1975 81 
3.Juklík Tomáš1973 101 
4.Kučala Viktor1968 101 
5.Šimberský Jiří1950 151 
6.Kotrbáček Petr1964 201 
7.Lhotka Zdeněk1932 201 
8.Hadrava Miloslav1955 251 
9.Ruzha Lumír1927 251 
10.Vohák Karel1939 301 
11.Gao Yan Ming1971 301 
12.Žerava Miroslav1946 301 
13.Sejpka Ladislav1938 401 
14.Krauz Samuel1953 401 
15.Charamza Ondřej ml.1997 201Střídavý start z TJ AVIA Čakovice
TJ Sokol Nusle Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrabě Václav1951 61 
2.Radnicová Lenka1979 61 
3.Plch Jiří st.1948 61 
4.Vašátko Zdeněk1968 N 
5.Tichý Květoslav1950 101 
6.Budík Bohuslav st.1956 151 
7.Gregor Martin1990 251 
8.Slunéčko Jindřich1947 301 
TTC Klánovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chvojka Jaroslav1975 61 
2.Kuba Miloslav1973 61 
3.Hudek Tomáš1968 81 
4.Kárník Tomáš1989 81 
5.Fexa Martin1977 101 
6.Hanzal Petr1979 101 
7.Brothánek Jan1977 151 
8.Branžovský Milan1954 151 
9.Červeňák Miroslav1979 201 
10.Pospíšil Jan1965 201 
11.Štědrý Adam1989 251 
12.Matějka Martin1976 N 
TJ ABC Branik A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kuba Josef1972 61 
2.Fialka Zdeněk1978 61 
3.Drechsler Petr1973 61 
4.Machala Ladislav1969 101 
5.Chadt Jiří1978 101 
6.Kremla Tomáš1972 151 
7.Čihák Josef st.1969 201 
8.Vidlák Miloš1983 N 
TJ Slovan Bohnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brož Pavel1977 61 
2.Kadavý Vladimír1963 61 
3.Šimáček Milan1963 81 
4.Paluš Matej1989 81 
5.Maršík Richard1970 101 
6.Balcar Zdeněk1959 151 
7.Houška Jaroslav1959 151 
8.Klouček Ondřej1979 151 
9.Slavata Josef1952 201 
10.Filip Michal1971 251 
11.Kaucká Olga1975 N 
TJ Slovan Bohnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Petr1976 51 
2.Birnbaum Erik1975 61 
3.Síbrtová Kateřina1971 81 
4.Vomlel Lukáš1974 101 
5.Radouš Jaromír1958 101 
6.Peršl Martin1966 151 
7.Růžička Filip1988 151 
8.Bláha Milan1949 201 
9.Fridrich Miloslav1958 201 
10.Finger Miroslav1980 N 
11.Veselá Jaroslava1981 N 
12.Müller Tribbensee Timo1992 Ncizinec 
TJ Avia Čakovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vojáček Miloš1969 61 
2.Melichar Jiří1979 101 
3.Suchomel Tomáš1965 101 
4.Petřík Aleš1975 101 
5.Nguyen Ngoc Bach1990 101cizinec 
6.Toula Vladimír1956 151 
7.Petřík Filip1993 201 
8.Zázvorka Jan1993 201 
9.Žydel Jan1989 201 
10.Lomský Gustav1956 201 
11.Kašpar Ladislav1949 201 
12.Havelka Daniel1982 251 
13.Rucký Přemysl1979 251 
14.Taraňko Mikhail1981 251cizinec 
PSK Olymp Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rys Vilém1969 51 
2.Martynek Zbygniew1975 61 
3.Hron Jiří1964 81 
4.Němeček Jiří1963 81 
5.Hronová Dagmar1967 81 
6.Kocábek Pavel1950 101 
7.Budiš Ondřej1962 151 
8.Cendelín Jan1988 151 
9.Eberl Milan1950 151 
10.Ploc Marek1979 301 
11.Hašek Milan1967 N 
TJ Střížkov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Milek Petr1978 81-100 
2.Urban Oto1987 101-150 
3.Kočvara Martin1970 101-150 
4.Fišar Jiří1974 101-150 
5.Poncar Patrik1991 101-150 
6.Jaroněk Aleš1947 101-150 
7.Obraz Martin1966 151-200 
8.Šichan Martin1991 151-200 
9.Kočvara Vlastimil1948 151-200 
10.Stehlík Martin1977 151-200 
11.Blažek Pavel1968 201-250 
12.Myslivec Jiří1975 201-250 
KT Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Orlowski Milan1952 15 
2.Javůrek Petr1968 41 
3.Kolář Vlastimil1959 51 
4.Sváta Tomáš1967 61 
5.Miko Vladimír1943 81 
6.Kubový Petr1960 151 
7.Durdil Ivo1961 301 
8.Nykl Karel1947 N 
9.Rak Ivan1962 N 
TJ Sokol Nusle Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Srnka Jan1981 81 
2.Vrátný Martin1990 81 
3.Píšan Ondřej1984 101 
4.Kačaba Vojtěch1981 101 
5.Kára Petr1966 151 
6.Hruška Jan1969 151 
7.Vančura Karel1990 251 
8.Svoboda Igor1969 301 
9.Karda Martin1993 střídavý startStřídavý start z TTC Příbram
SF SKK EL Nino Praha F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Harapát Jakub1995 61-80.PrahaHostování z SK DDM Kotlářka Praha
2.Šindelář Daniel1993 61-80.Praha 
3.Plachý Ladislav1966 81-100 Praha 
4.Vrňák Tomáš1981 101-150.Praha 
5.Skřivánek Petr1993 101-150.Praha 
6.Ducháček Josef1960 101-150.Praha 
7.Remeš Zdeněk1948 101-150.Praha 
8.Vítovec Martin1997 N 101-150.PrahaHostování z SK DDM Kotlářka Praha
9.Podešva Jiří1988 N 101-150.Praha 
10.Kotrč Tomáš1988 151-200.Praha 
11.Lebl Ondřej1990 151-200.Praha 
12.Zimčík Lukáš1988 151-200.Praha 
13.Drešer Jan1978 201-250.Praha 
14.Navrátil Jiří1992 201-250.Praha 
15.Sedláček Prokop1990 201-250.Praha 
16.Hudec Lukáš1992 251-300.Praha 
1. třída A
TTC Elizza Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Melíšek Roman1979 61-80. Praha 
2.Běhal Aleš1977 61-80. Praha 
3.Truc Petr1979 81-100. Praha 
4.Vrňák Marek1988 81-100. Praha 
5.Dušek Jan1976 101-150. Praha 
6.Braňka Štěpán1987 151-200. Praha 
7.Peřina Tadeáš1989 151-200. Praha 
8.Poledne Jan1985 151-200. Praha 
9.Polák Aleš1977 151-200. Praha 
10.Vožický Bohumil1957 151-200. Praha 
11.Kadlec Tomáš1973 201-250. Praha 
12.Růžička Jakub1984 251-300. Praha 
13.Slobodzian Vladimír1954 251-300. Praha 
14.Slobodzian Adam1997 401-500. PrahaHostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
15.Šimůnek Daniel1997 501-600. PrahaHostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
TJ Slavoj Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaba Radka1975 81. - 100. 
2.Pospíšil David1979 101. - 150. 
3.Sklenář Ondřej1990 101. - 150. 
4.Musil Michal1990 101. - 150. 
5.Linert Martin1972 101. - 150. 
6.Tvrdý Miroslav1959 151. - 200. 
7.Bohumský Petr1971 151-200N 
8.Zahrádka David1995 201. - 250. 
9.Klimovič Filip1993 251. - 300. 
10.Škarban Jan1998 401. - 500. 
11.Zeidler Michal1997 601. - 700. 
12.Pašek Dominik1998 601. - 700. 
TJ Sokol Michle Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Haralík Stanislav1948 101-150 
2.Mühlhauser Zdeněk1987 101-150 
3.Pištora Josef1951 101-150 
4.Votípka Emanuel1943 101-150 
5.Motyčka Oldřich1949 201-250 
6.Máka Jiří1946 201-250 
7.Hrdlička Jakub1985 301-400 
TJ Sokol Michle Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Miča Karel1971 101N 
2.Černoch Jan1956 101-150 
3.Vaňha Jiří1983 101-150 
4.Ambrož Jiří1947 151-200 
5.Radil Milan1951 201-250 
6.Zámyslický Jaroslav1958 201-250 
7.Čeřovský Petr1959 301-400 
8.Kudrna Petr1963 401-500 
9.Kudrna Jiří1959 - 
TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černý Martin1979 101 
2.Duchoslav Petr1977 101 
3.Flekač Tomáš1985 101 
4.Kutil Jan1964 151 
5.Flídr Josef1960 151 
6.Dalešický Josef1963 201 
7.Chadima Pavel1981 251 
8.Hadrava Petr1965 251 
9.Šmolík Jindřich1942 251 
10.Kotrč Pavel1977 301 
11.Daňhel Jaroslav1978 301 
12.Forgáč Andrej1987 301 
TTC Klánovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fexa Martin1977 101 
2.Hanzal Petr1979 101 
3.Branžovský Milan1954 151 
4.Matějka Martin1976 N 
5.Brothánek Jan1977 151 
6.Červeňák Miroslav1979 201 
7.Pospíšil Jan1965 201 
8.Raiser Dan1990 251 
9.Štědrý Adam1989 251 
10.Brothánek Zdeněk1954 301 
11.Hrabal Ladislav1938 401 
12.Hrdlic Roman1969 401 
13.Jiroš Martin1972 401 
TJ Slovan Bohnice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Radouš Jaromír1958 101 
2.Houška Jaroslav1959 151 
3.Klouček Ondřej1979 151 
4.Peršl Martin1966 151 
5.Bláha Milan1949 201 
6.Slavata Josef1952 201 
7.Pinkas Jan1956 301 
8.Kubeš Václav1985 401 
9.Müller Tribbensee Timo1992 Ncizinec 
SF SKK EL Nino Praha G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ducháček Josef1960 101-150.Praha 
2.Remeš Zdeněk1948 101-150.Praha 
3.Podešva Jiří1988 N 101-150.Praha 
4.Kotrč Tomáš1988 151-200.Praha 
5.Navrátil Jiří1992 201-250.Praha 
6.Drešer Jan1978 201-250.Praha 
7.Hudec Lukáš1992 251-300.Praha 
8.Neřold Kryštof1995 251-300.PrahaHostování z SK DDM Kotlářka Praha
9.Ezr Petr1958 301-400.Praha 
10.Scheinherrová Lenka1989 301-400.Praha 
11.Novotný Miroslav1951 301-400.Praha 
AC Sparta Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kocourek Hynek1977 61-70N 
2.Abdullin Denis1989 151-200 
3.Martiška Jan1986 151-200 
4.Bozděch Jan1983 201-250 
5.Červenka Jan1983 201-250 
6.Bartošek Jan1984 201-250 
7.Stibor Martin1990 301-400N 
8.Beránek Václav ml.1983 401-500 
TJ Avia Čakovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nguyen Ngoc Bach1990 101cizinec 
2.Dvořák Jakub1994 151 
3.Toula Vladimír1956 151 
4.Žydel Jan1989 201 
5.Petřík Filip1993 201 
6.Zázvorka Jan1993 201 
7.Charamza Ondřej ml.1997 201 
8.Lomský Gustav1956 201 
9.Kašpar Ladislav1949 201 
10.Hanzlík Tomáš1984 251 
11.Havelka Daniel1982 251 
12.Taraňko Mikhail1981 251cizinec 
13.Rucký Přemysl1979 251 
14.Šimek Jan1949 251 
15.Poluk Alexandr1954 301 
TJ Lokomotiva Vršovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Semrád Martin1975 151. 
2.Mareček Vladislav1954 151. 
3.Lexa Karel1945 201. 
4.Urban Pavel1948 201. 
5.Jaroš Petr1963 301. 
6.Voříšek Lukáš1992 401. 
7.Středa Martin1972 401. 
8.Kaucký Roman1973 N. 
TJ Malešice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hofman Jaroslav1953 151-200 
2.Virt Jiří1950 151-200 
3.Hozman Bohumil1954 201-250 
4.Novotný Vladimír1953 251-300 
5.Vorel Martin1969 251-300 
6.Vedral František1954 251-300 
7.Bittner Miloslav st.1955 301 N 
8.Bednář Petr1963 301-400 
9.Tomek Jakub1966 301-400 
10.Marek Jaroslav1953 401-500 
11.Jiřička Miroslav1957 401-500 
12.Skoupý Libor1968 501-600 
13.Dufek Stanislav1940 601-700 
1. třída B
TJ Sokol Michle Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Braun Tomáš1969 51-60 
2.Koděra Miloš1973 61-80 
3.Valašík Lukáš1984 81-100 
4.Tichý Jiří1986 101-150 
5.Zloch Petr1985 151-200 
6.Valeš Zbyněk1987 201-250 
7.Kocian Ladislav1949 251-300 
AC Sparta Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Panský Lukáš1986 51-60 
2.Vajbar Michal1982 101-150 
3.Schmidtmayer František1964 101-150 
4.Šenk Jakub1994 101-150 
5.Gaydoš Vít1990 151-200 
6.Kubový Jan1992 251-300 
7.Mikšátko Martin1983 401-500 
8.Plášek Jan1990 501-600 
TTC Alimpex Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrdý Martin1972 81 
2.Balák Pavel1956 101 
3.Nejedlý Pavel1970 101 
4.Prokš Vladimír1961 151 
5.Svoboda Robert1972 201 
6.Kincl Milan1966 301 
TJ Lokomotiva Vršovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pospíšil Milan1954 K 41-50 
2.Papírník Pavel1971 41 
3.Zunt Zdeněk1972 101. 
4.Pešina Jiří1974 101. 
5.Hrbáček Milan1968 101. 
6.Blažek Jan1964 201. 
7.Šobáň Radek1987 301. 
8.Hlaváček Ivan1944 301. 
9.Bláhová Milena1968 N 
PSK Olymp Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hronová Dagmar1967 81 
2.Kocábek Pavel1950 101 
3.Budiš Ondřej1962 151 
4.Cendelín Jan1988 151 
5.Eberl Milan1950 151 
6.Ploc Marek1979 301 
7.Pocz Štefan1954 301 
8.Krása Karel1942 401 
9.Jirků Jaromír1991 401 
10.Turek Tomáš1967 401 
11.Šindelář Michal1973 501 
12.Novotný Martin1968 501 
13.Cendelín Rostislav1984 N 
TJ Střížkov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Poncar Patrik1991 101-150 
2.Jaroněk Aleš1947 101-150 
3.Obraz Martin1966 151-200 
4.Šichan Martin1991 151-200 
5.Kočvara Vlastimil1948 151-200 
6.Stehlík Martin1977 151-200 
7.Blažek Pavel1968 201-250 
8.Myslivec Jiří1975 201-250 
9.Lüder Jan1969 251-300 
10.Provazník Petr1971 251-300 
11.Kolda Petr1972 301-400 
12.Procházka František1944 401-500 
TJ ABC Branik B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chadt Jiří1978 101 
2.Kremla Tomáš1972 151 
3.Čihák Josef st.1969 201 
4.Zika Jaroslav1972 201 
5.Kohout Radek1969 251 
6.Šafář Radovan1987 251 
7.Král Ludvík ml.1984 301 
8.Markes Zbyněk1966 301 
9.Táborský Roman1985 301 
10.Krenk Tomáš1969 301 
11.Čihák Josef ml.1992 401 
12.Král Ludvík st.1961 601 
13.Vidlák Miloš1983 N 
SF SKK EL Nino Praha H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skřivánek Petr1993 101-150.Praha 
2.Bútora Michal1997 151-200.PrahaHostování z SK DDM Kotlářka Praha
3.Lebl Ondřej1990 151-200.Praha 
4.Zimčík Lukáš1988 151-200.Praha 
5.Sedláček Prokop1990 201-250.Praha 
6.Vyvadilová Jitka1992 251-300.Praha 
7.Kaucký Vladimír1944 301-400.Praha 
8.Chloupková Pavlína1991 N 
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jírovec Martin1960 101 
2.Boš Petr1977 151 
3.Bielina Václav1950 151 
4.Pospíšil Antonín1964 201 
5.Čečák Milan1978 151 
6.Nevmeržický Vadim1958 251 
7.Stránský Zdeněk1953 301 
8.Gargulák František1950 401 
9.Stejskal Radek1962 401 
10.Stejskalová Šárka1978 251 
11.Klempířová Jiřina1967 301 
TJ Slovan Bohnice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Maršík Richard1970 101 
2.Finger Miroslav1980 101 
3.Balcar Zdeněk1959 151 
4.Růžička Filip1988 151 
5.Fridrich Miloslav1958 201 
6.Filip Michal1971 251 
7.Mirovský Ondřej1979 251 
8.Janeba Vladimír1939 301 
TJ Sokol Nusle Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tichý Květoslav1950 101 
2.Kára Petr1966 151 
3.Hruška Jan1969 151 
4.Budík Bohuslav st.1956 151 
5.Ježková Kateřina1981 251 
6.Gregor Martin1990 251 
7.Vančura Karel1990 251 
8.Slunéčko Jindřich1947 301 
9.Svoboda Igor1969 301 
10.Schmelz Richard1985 301 
11.Pluska Oleh1970 301cizinec 
12.Drahota Jiří1944 301 
TJ Pankrác A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cacek Jan1988 201 
2.Hondlík Josef1966 201N 
3.Satorie Michal1974 201 
4.Sedlář Jan1986 201 
5.Pacák Miroslav1969 251 
6.Kočvara Tomáš1982 301 
7.Lipták Milan1980 301 
8.Fišer Martin1959 301 
9.Müller Václav1952 301 
10.Müller Radek1980 301 
11.Tůma Ladislav1978 301 
12.Fišer Petr1983 401 
2. třída A
TTC Elizza Praha E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dušek Jan1976 101-150. Praha 
2.Braňka Štěpán1987 151-200. Praha 
3.Peřina Tadeáš1989 151-200. Praha 
4.Poledne Jan1985 151-200. Praha 
5.Polák Aleš1977 151-200. Praha 
6.Vožický Bohumil1957 151-200. Praha 
7.Kadlec Tomáš1973 201-250. Praha 
8.Juhasz Martin1981 251-300. Praha 
9.Růžička Jakub1984 251-300. Praha 
10.Průša Martin1967 201-250. Martin 
11.Vitaljič Ivo1955 251-300. Praha 
12.Lanc Pavel1962 301-400. Praha 
13.Pícha David1971 301-400. Praha 
14.Prosecký Jan1976 301-400. Praha 
15.Roskot Michal1989 301-400. Praha 
16.Vaniš Michal1992 401-500. Praha 
17.Akopyan Artur1969 501-600. Prahacizinec 
TJ Sokol Michle Praha E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zloch Petr1985 151-200 
2.Zámyslický Jaroslav1958 201-250 
3.Radil Milan1951 201-250 
4.Motyčka Oldřich1949 201-250 
5.Máka Jiří1946 201-250 
6.Valeš Zbyněk1987 201-250 
7.Kocian Ladislav1949 251-300 
8.Čeřovský Petr1959 301-400 
9.Hrdlička Jakub1985 301-400 
10.Závora Jiří1942 401-500 
11.Stejskal Jiří1948 401-500 
12.Hájek Filip1987 501-600 
TJ Sokol Petrovice I. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pecka Milan1964 151-200 
2.Matoušek Jan1974 201-250 
3.Hanzal Petr1973 201-250 
4.Laube Petr1976 251-300 
5.Novotný Václav1947 251-300 
6.Pecka Zdeněk1960 251-300 
7.Vojtěch Radek1977 251-300 
8.Hájek Karel1953 301-400 
9.Marek Vladimír1960 301-400 
10.Schützner Vladimír1962 301-400 
11.Rod Karel1960 301-400 
12.Lukáč Michal1955 401-500 
13.Michálek Vojtěch1985 401-500 
14.Zajíček Luděk1947 401-500 
15.Král Lukáš1984 401-500 
16.Blaho Martin1956 501-600 
TJ Slovan Bohnice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fridrich Miloslav1958 201 
2.Bláha Milan1949 201 
3.Slavata Josef1952 201 
4.Filip Michal1971 251 
5.Mirovský Ondřej1979 251 
6.Janeba Vladimír1939 301 
7.Rychlý Tomáš1971 301 
8.Pinkas Jan1956 301 
9.Dobeš Tomáš1966 301 
10.Kucharčík Jan1992 401 
11.Fridrich Pavel1986 501 
12.Pilný Pavel1944 501 
SK OAZA Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Řepík Jaroslav1977 151 
2.Mazánek Jiří1975 201 
3.Dlouhý Karel1969 251 
4.Pavlovský Tomáš1958 251 
5.Čapek Karel1962 251 
6.Berný Lukáš1950 301 
7.Koubek Arnošt1956 301 
8.Martinek Patrik1974 301 
9.Brenner Zdeněk1956 401 
10.Fabian Jiří1958 401 
11.Hrubý Václav1944 401 
12.Jaroš Petr1982 401 
13.Stočes Petr1956 401 
14.Ulbert Václav1946 401 
15.Hezina Jiří1945 501 
16.Kačinetz Alan1965 601 
17.Moravec Roman1958 N 
TJ Avia Čakovice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Petřík Filip1993 201 
2.Zázvorka Jan1993 201 
3.Rucký Přemysl1979 251 
4.Havelka Daniel1982 251 
5.Vaňásek Jiří ml.1995 401 
6.Šrámek Daniel1989 401 
7.Michna Jiří1976 601 
8.Jež Dominik1997 NHostování z TJ Nový Jičín
TJ Sokol Radotín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ulrych Jiří1975 151 
2.Hataš Martin1963 201 
3.Stach Jiří1965 301 
4.Břečťan Radek1972 301 
5.Lágner Petr1974 301 
6.Růžička Petr1960 301 
7.Růžička Jiří1962 301 
8.Špringer Karel1967 301 
9.Táborský Roman1951 601N 
10.Kuběna Tomáš1984 N 
TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dalešický Josef1963 201 
2.Hadrava Petr1965 251 
3.Šmolík Jindřich1942 251 
4.Kotrč Pavel1977 301 
5.Lösterová Anna1951 41-60 
6.Vaněk Martin1975 401 
7.Šilar Bohuslav1960 501 
8.Štencek Jiří1987 501 
9.Houra Tomáš1996 501 
10.Dalešický Tomáš1991 501 
11.Ťuík Jan1990 601 
TJ Sokol Kbely A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tichý Jiří1975 101 
2.Dvořák Jan1971 301 
3.Kail Roman1974 301 
4.Farmačka Martin1974 301 
5.Blažek Bohumír1956 301 
6.Doležal Karel1963 301 
7.Svoboda Vladimír1956 301 
8.Hrdý Jiří1955 401 
9.Klouček Martin1973 401 
10.Kolařík Zdeněk1947 401 
11.Neskusil Josef1948 401 
12.Srb Vladimír1951 401 
13.Veselý Luboš1965 401 
14.Hrubý Jan1967 501 
15.Klofanda Ladislav1951 501 
16.Trnka Josef1952 501 
TJ Zelená Liška A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Huňa Vladimír1969 201 
2.Smrčina Zdeněk1962 251 
3.Ibl Josef1945 301 
4.Jiroušek Pavel1963 301 
5.Gerdžikov Svetoslav1939 301 
6.Pavlíček Ladislav1952 301 
7.Vejžvalda Vladislav1942 301 
8.Žďárský Zdeněk1949 401 
9.Hajný Josef1935 401 
10.Konopa Josef1943 401 
11.Krieger Karel1957 401 
12.Vencálek Jiří1969 401 
13.Brožek Jan1932 601 
14.Peregrin Jan1951 601 
15.Samohejl Erich1935 601 
16.Marek Petr ml.1991 141.-150. KStřídavý start z TJ Spartak Pelhřimov
17.Kubín Jaroslav1958 N 
TJ Avia Čakovice F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šimek Jan1949 251 
2.Taraňko Mikhail1981 251cizinec 
3.Přáda Jaroslav1956 301 
4.Hamouz Vladislav1959 301 
5.Říha Karel1944 401 
6.Nguyen Van Vui1958 501cizinec 
7.Štěrba Ondřej1997 601 
8.Formáček Jiří1938 601 
9.Kukla Vlastimil1962 701 
TJ Malešice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vorel Martin1969 251-300 
2.Vedral František1954 251-300 
3.Bittner Miloslav st.1955 301 N 
4.Bednář Petr1963 301-400 
5.Tomek Jakub1966 301-400 
6.Marek Jaroslav1953 401-500 
7.Jiřička Miroslav1957 401-500 
8.Skoupý Libor1968 501-600 
9.Dufek Stanislav1940 601-700 
2. třída B
TJ Slavoj Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Linert Martin1972 101. - 150. 
2.Tvrdý Miroslav1959 151. - 200. 
3.Bohumský Petr1971 151-200N 
4.Zahrádka David1995 201. - 250. 
5.Klimovič Filip1993 251. - 300. 
6.Škarban Jan1998 401. - 500. 
7.Zeidler Michal1997 601. - 700. 
8.Pašek Dominik1998 601. - 700. 
9.Diblíková Klára1997 601. - 700. 
10.Šebl Jáchym2000 N 
11.Šimůnek Ondřej1999 N 
TJ Střížkov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kočvara Vlastimil1948 151-200 
2.Stehlík Martin1977 151-200 
3.Blažek Pavel1968 201-250 
4.Myslivec Jiří1975 201-250 
5.Lüder Jan1969 251-300 
6.Provazník Petr1971 251-300 
7.Kolda Petr1972 301-400 
8.Procházka František1944 401-500 
9.Stašák Denis1994 501-600 
10.Svobodová Nikola1992 501-600 
11.Pelikán Jan1992 601-700 
12.Pour Tomáš1999 701 
TJ Kyje B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šimberský Jiří1950 151 
2.Kotrbáček Petr1964 201 
3.Lhotka Zdeněk1932 201 
4.Hadrava Miloslav1955 251 
5.Ruzha Lumír1927 251 
6.Vohák Karel1939 301 
7.Gao Yan Ming1971 301 
8.Žerava Miroslav1946 301 
9.Sejpka Ladislav1938 401 
10.Krauz Samuel1953 401 
11.Traxler Jan1964 601 
TJ Avia Čakovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Charamza Ondřej ml.1997 201 
2.Lomský Gustav1956 201 
3.Kašpar Ladislav1949 201 
4.Hanzlík Tomáš1984 251 
5.Poluk Alexandr1954 301 
6.Herčík Lubomír1954 401 
7.Štěpánek Otakar1944 601 
8.Havlíková Jana1976 N 
9.Fencl František1996 N 
TTC Klánovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brothánek Jan1977 151 
2.Červeňák Miroslav1979 201 
3.Pospíšil Jan1965 201 
4.Štědrý Adam1989 251 
5.Raiser Dan1990 251 
6.Brothánek Zdeněk1954 301 
7.Hrabal Ladislav1938 401 
8.Hrdlic Roman1969 401 
9.Jiroš Martin1972 401 
10.Michálek David1988 501 
11.Hájek Luděk st.1973 501 
12.Jirát Jan1994 501 
TJ Sokol Nové Vysočany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dyršmíd Milan1956 201 - 250 
2.Nousek Jiří1953 201. - 250 
3.Kruchina Jiří1972 251. - 300. 
4.Vytisk Václav1950 301. - 400 
5.Kartaš Zdeněk1964 401. - 500. 
6.Kobras Ludvík1964 501. - 600 
7.Adámek Jiří1948 501.- 600 
8.Kalíšek Jiří1948 501. - 600 
9.Klindera Antonín1946 501.- 600 
SF SKK EL Nino Praha I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Navrátil Jiří1992 201-250.Praha 
2.Drešer Jan1978 201-250.Praha 
3.Hudec Lukáš1992 251-300.Praha 
4.Vyvadilová Jitka1992 251-300.Praha 
5.Neřold Kryštof1995 251-300.PrahaHostování z SK DDM Kotlářka Praha
6.Ezr Petr1958 301-400.Praha 
7.Kaucký Vladimír1944 301-400.Praha 
8.Scheinherrová Lenka1989 301-400.Praha 
9.Novotný Miroslav1951 301-400.Praha 
10.Kotrč Michal1958 401-450.Praha 
11.Šoltés David1995 401-450.PrahaHostování z SK DDM Kotlářka Praha
TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Flídr Josef1960 151 
2.Chadima Pavel1981 251 
3.Daňhel Jaroslav1978 301 
4.Forgáč Andrej1987 301 
5.Chocová Alena1977 21-40 
6.Baxa Karel1966 501 
7.Konrád Jaroslav1949 601 
8.Vejdělek Karel1960 601 
9.Musil Roman1959 601 
10.Krieger Jan1989 701 
11.Šmolík Milan1971 701 
SK Dolní Měcholupy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kohout Pavel1976 251 
2.Procházka Radek1970 251 
3.Vojta Martin1968 251 
4.Brož Josef1952 301 
5.Mára Karel1966 401 
6.Randáček Miroslav1980 401 
7.Vojta Libor1971 401 
8.Habrych Richard1960 501 
9.Hurt František1949 601 
10.Zajíček Jaroslav1952 701 
11.Hanák Michal1979 N. 
TJ ABC Branik C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kohout Radek1969 251 
2.Šafář Radovan1987 251 
3.Král Ludvík ml.1984 301 
4.Krenk Tomáš1969 301 
5.Markes Zbyněk1966 301 
6.Skoumal Adam1969 301 
7.Táborský Roman1985 301 
8.Čihák Josef ml.1992 401 
9.Zimmel Václav1978 501 
10.Diblík Radek1969 501 
11.Král Ludvík st.1961 601 
12.Michalec Jiří1981 601 
13.Vidlák Miloš1983 N 
14.Vožehová Lucie1974 N 
TJ Sokol Nusle Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gregor Martin1990 251 
2.Vančura Karel1990 251 
3.Slunéčko Jindřich1947 301 
4.Svoboda Igor1969 301 
5.Schmelz Richard1985 301 
6.Pluska Oleh1970 301cizinec 
7.Drahota Jiří1944 301 
8.Beneš Karel1959 401 
9.Brettschneider Zdeněk1960 401 
10.Gebauer René1977 401 
TJ Lokomotiva Vršovice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrbáček Milan1968 K 101. 
2.Blažek Jan1964 201. 
3.Jaroš Petr1963 301. 
4.Šobáň Radek1987 301. 
5.Hlaváček Ivan1944 301. 
6.Středa Martin1972 401. 
7.Voříšek Lukáš1992 401. 
8.Železný Miroslav1967 401. 
9.Dolanský Roman1973 401. 
10.Nágr Pavel1966 501. 
11.Nosál Vilém1943 501. 
12.Hanek Stanislav st.1947 N. 
3. třída A
TTC Elizza Praha F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Polák Aleš1977 151-200. Praha 
2.Vožický Bohumil1957 151-200. Praha 
3.Kadlec Tomáš1973 201-250. Praha 
4.Juhasz Martin1981 251-300. Praha 
5.Průša Martin1967 201-250. Martin 
6.Vitaljič Ivo1955 251-300. Praha 
7.Lanc Pavel1962 301-400. Praha 
8.Pícha David1971 301-400. Praha 
9.Prosecký Jan1976 301-400. Praha 
10.Roskot Michal1989 301-400. Praha 
11.Vaniš Michal1992 401-500. Praha 
12.Slobodzian Adam1997 401-500. PrahaHostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
13.Akopyan Artur1969 501-600. Prahacizinec 
14.Nový Karel1956 501-600. Praha 
15.Šimůnek Daniel1997 501-600. PrahaHostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
16.Mužík Zdeněk1957 601-700. Praha 
17.Vinklářová Veronika1980 N 
18.Luňová Veronika1997 NHostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
19.Koubová Kristýna1989 N 
20.Slobodzian Vladimír1954 N 
21.Staněk Jiří1985 N 
TJ Sokol Michle Praha F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Máka Jiří1946 201-250 
2.Valeš Zbyněk1987 201-250 
3.Kocian Ladislav1949 251-300 
4.Čeřovský Petr1959 301-400 
5.Hrdlička Jakub1985 301-400 
6.Závora Jiří1942 401-500 
7.Stejskal Jiří1948 401-500 
8.Veselý Milan1954 401-500 
9.Kudrna Petr1963 401-500 
10.Hájek Filip1987 501-600 
11.Gecko Jiří1990 601-700 
12.Černý Jáchym1990 601-700 
13.Chyba Lukáš1986 601-700 
14.Štancel Tobiáš1993 601N 
TJ Sokol Petrovice I. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Václav1947 251-300 
2.Pecka Zdeněk1960 251-300 
3.Vojtěch Radek1977 251-300 
4.Marek Vladimír1960 301-400 
5.Rod Karel1960 301-400 
6.Schützner Vladimír1962 301-400 
7.Hájek Karel1953 301-400 
8.Lukáč Michal1955 401-500 
9.Malý Aleš1957 401-500 
10.Michálek Vojtěch1985 401-500 
11.Zajíček Luděk1947 401-500 
12.Král Lukáš1984 401-500 
13.Blaho Martin1956 501-600 
14.Kachlík Jan1949 501-600 
15.Kuttler Karel1945 501-600 
16.Sutnar Bohuslav1937 501-600 
17.Zíd Václav1960 601-700 
18.Michálek Jan1950 701- 
TJ Kyje C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ruzha Lumír1927 251 
2.Vohák Karel1939 301 
3.Gao Yan Ming1971 301 
4.Žerava Miroslav1946 301 
5.Sejpka Ladislav1938 401 
6.Krauz Samuel1953 401 
7.Traxler Jan1964 601 
TJ Slovan Bohnice F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mirovský Ondřej1979 251 
2.Janeba Vladimír1939 301 
3.Pinkas Jan1956 301 
4.Rychlý Tomáš1971 301 
5.Dobeš Tomáš1966 301 
6.Eismann Miroslav1946 401 
7.Kubeš Václav1985 401 
8.Kucharčík Jan1992 401 
9.Vomlel Václav1941 401 
10.Fridrich Pavel1986 501 
11.Pilný Pavel1944 501 
12.Dědourek Jiří1971 701 
13.Koubová Renata1969 N 
TJ Sokol Radotín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Růžička Jiří1962 301 
2.Růžička Petr1960 301 
3.Špringer Karel1967 301 
4.Táborský Roman1951 601N 
5.Kuběna Tomáš1984 N 
TJ Sokol Nusle Praha E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Schmelz Richard1985 301 
2.Pluska Oleh1970 301cizinec 
3.Pokorná Tereza1983 301 
4.Drahota Jiří1944 301 
5.Beneš Karel1959 401 
6.Brettschneider Zdeněk1960 401 
7.Gebauer René1977 401 
8.Wavrečka Ronald1974 401 
9.Adámek Miroslav1953 501 
10.Jirčík Stanislav1961 501 
11.Motlík Pavel1959 501 
12.Pták Pavel1971 601 
13.Novotný Pavel1964 701 
14.Polák Jindřich1948 N 
SK OAZA Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čapek Karel1962 251 
2.Berný Lukáš1950 301 
3.Koubek Arnošt1956 301 
4.Hrubý Václav1944 401 
5.Martinek Patrik1974 301 
6.Jaroš Petr1982 401 
7.Stočes Petr1956 401 
8.Ulbert Václav1946 401 
9.Brenner Zdeněk1956 401 
10.Fabian Jiří1958 401 
11.Hezina Jiří1945 501 
12.Kadlec Antonín1972 601 
13.Kos Pavel1954 501 
14.Kačinetz Alan1965 601 
15.Dusbaba Miroslav1945 701 
16.Moravec Roman1958 N 
TJ Zelená Liška B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gerdžikov Svetoslav1939 301 
2.Pavlíček Ladislav1952 301 
3.Vejžvalda Vladislav1942 301 
4.Žďárský Zdeněk1949 401 
5.Hajný Josef1935 401 
6.Konopa Josef1943 401 
7.Krieger Karel1957 401 
8.Vencálek Jiří1969 401 
9.Brožek Jan1932 601 
10.Peregrin Jan1951 601 
11.Samohejl Erich1935 601 
12.Kubín Jaroslav1958 N 
SK Slivenec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Meloun Petr1965 251-300 
2.Huleš Jiří1956 301-400 
3.Landa Josef1951 401-500 
4.Šimánek Lubomír1943 401-500 
5.Hrbek Ivan1955 501-600 
6.Jůzek Karel1953 401-500 
7.Maršálek Petr1946 601-600 
8.Trmal Michal1970 701 
TJ Avia Čakovice G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Poluk Alexandr1954 301 
2.Mach Jakub1985 N301 
3.Říha Karel1944 401 
4.Vaňásek Jiří ml.1995 401 
5.Herčík Lubomír1954 401 
6.Šrámek Daniel1989 401 
7.Nguyen Van Vui1958 501cizinec 
8.Šmíd Hynek1967 501 
9.Štěrba Ondřej1997 601 
10.Michna Jiří1976 601 
11.Štěpánek Otakar1944 601 
12.Formáček Jiří1938 601 
13.Kukla Vlastimil1962 701 
14.Fencl František1996 N 
15.Jandus Matěj1997 N 
16.Jež Dominik1997 NHostování z TJ Nový Jičín
TJ Sokol Kbely C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Srb Vladimír1951 401 
2.Klouček Martin1973 401 
3.Kolařík Zdeněk1947 401 
4.Veselý Luboš1965 401 
5.Klofanda Ladislav1951 501 
6.Trnka Josef1952 501 
7.Vrba Karel1948 601 
8.Rulec Milan1954 N 
3. třída B
AC Sparta Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gaydoš Vít1990 151-200 
2.Červenka Jan1983 201-250 
3.Bartošek Jan1984 201-250 
4.Stibor Martin1990 301-400N 
5.Kubový Jan1992 251-300 
6.Beránek Václav ml.1983 401-500 
7.Mikšátko Martin1983 401-500 
8.Plášek Jan1990 501-600 
9.Hubač Martin1991 501-600 
10.Rukavička Tomáš1994 501-600 
11.Kroupa Rudolf1949 501-600 
12.Honek Jan st.1964 501-600 
13.Krolop David1991 501-600 
14.Paulus Michal1986 501-600N 
15.Hudec Tomáš1996 601-700 
16.Merkl Roman1994 601-700 
17.Bárta Ladislav1991 601-700 
18.Záhatňanský Martin1984 601-700N 
19.Vodal Petr1990 N 
TJ Sokol Břevnov Hradčany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holub Roman1965 201 
2.Thomka Pavel1966 201 
3.Hoffman Pavel1974 251 
4.Čebiš Petr1971 401 
5.Trávníček Michal1979 251 
6.Chalupa Jaroslav1983 401 
7.Pleticha Jaroslav1949 401 
8.Šaršoun Jaroslav1937 401 
9.Růžička Vladimír1950 401 
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čečák Milan1978 151 
2.Nevmeržický Vadim1958 251 
3.Stránský Zdeněk1953 301 
4.Stejskal Radek1962 401 
5.Gargulák František1950 401 
6.Kalaš Vladislav1985 401 
7.Krupa Zdeněk1942 401 
8.Cízner Josef1942 501 
9.Barbora Jiří1937 501 
10.Konopásek Luboš1964 501 
11.Merhautová Alena1951 31 
12.Hartmann Miroslav1959 501 
TJ Sokol Suchdol-Sedlec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kuchař Michal1955 251 
2.Jirásek Jiří st.1949 301 
3.Zúbrik Mário1969 301 
4.Barták Jan1971 301 
5.Růžička Václav1945 301 
6.Hojovec Ondřej1960 401 
7.Koťátko Pravoslav1963 401 
8.Klatovský Karel1939 501 
9.Oppitz Karel1951 501 
10.Studničný Jaromír1947 501 
11.Racek Jiří1948 601 
12.Černý Antonín1943 601N 
TJ Pankrác B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pacák Miroslav1969 251 
2.Kočvara Tomáš1982 301 
3.Fišer Martin1959 301 
4.Müller Václav1952 301 
5.Lipták Milan1980 301 
6.Müller Radek1980 301 
7.Tůma Ladislav1978 301 
8.Fišer Petr1983 401 
9.Holub Martin1978 501 
10.Jendruščák Jaroslav1950 501 
11.Vinikar Luboš1953 501 
12.Pilina Jan1991 N 
TJ Sokol Kbely B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Vladimír1956 301 
2.Blažek Bohumír1956 301 
3.Doležal Karel1963 301 
4.Hrdý Jiří1955 401 
5.Neskusil Josef1948 401 
6.Hrubý Jan1967 501 
7.Sváta Jiří1954 601 
8.Bartoňová Eva1958 701 
SK Slivenec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bratka Arnošt1950 301-400 
2.Pospíšil Alois1957 301-400 
3.Morávek Jiří1965 301-400 
4.Vokurka Miloslav1972 301-400 
5.Beneš Milan1954 501-600 
6.Frait František1955 501-600 
7.Mrlina Jan1981 501-600 
8.Přeučil Jiří1947 501-600 
9.Urban Miloš1949 601-600 
TJ Střížkov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lüder Jan1969 251-300 
2.Provazník Petr1971 251-300 
3.Kolda Petr1972 301-400 
4.Procházka František1944 401-500 
5.Stašák Denis1994 501-600 
6.Svobodová Nikola1992 501-600 
7.Pelikán Jan1992 601-700 
8.Pour Tomáš1999 701 
TJ Sokol Žižkov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kanzelsberger Martin1972 301 
2.Slováček Jakub1985 301 
3.Vřešťál Milan1989 301 
4.Ako David1993 401 
5.Meline Jéróme1973 401cizinec 
6.Vláčil Jiří1984 401 
7.Růžička Vojtěch1986 401 
8.Horčák Martin1974 401 
9.Elčkner Miroslav1946 401 
TJ Orion Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dušek Zdeněk1975 301 
2.Matoušek Pavel1965 301 
3.Dušek Robert1978 401 
4.Král Daniel1992 401 
5.Hrubec Vladimír1957 401 
6.Plomer Jan1978 401 
7.Krejsa Josef1948 501 
8.Janoušek Richard1966 501 
9.Jirák Jiří1960 601 
10.Janíček Roman1973 N 
11.Šilhánek Luděk1989 N 
TTC Klánovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Raiser Dan1990 251 
2.Brothánek Zdeněk1954 301 
3.Hrabal Ladislav1938 401 
4.Jiroš Martin1972 401 
5.Hrdlic Roman1969 401 
6.Michálek David1988 501 
7.Hájek Luděk st.1973 501 
8.Kratochvíl Karel1990 501 
9.Jirát Jan1994 501 
10.Hájek Luděk ml.1995 601 
11.Tuška Jan1994 601 
12.Lacman Jiří1948 N 
13.Platil Stanislav1946 N 
TJ Lokomotiva Vršovice F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hlaváček Ivan1944 301. 
2.Středa Martin1972 401. 
3.Voříšek Lukáš1992 401. 
4.Pína Jan1986 401. 
5.Dolanský Roman1973 401. 
6.Železný Miroslav1967 401. 
7.Nágr Pavel1966 501. 
8.Nosál Vilém1943 501. 
9.Pekárek Václav1995 601. 
10.Kuděj Petr1995 701. 
11.Maňura Martin1996 701. 
12.Železný Daniel2000 701. 
13.Hanek Stanislav st.1947 N. 
4. třída A
PSK Olymp Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Eberl Milan1950 151 
2.Ploc Marek1979 301 
3.Pocz Štefan1954 301 
4.Krása Karel1942 401 
5.Jirků Jaromír1991 401 
6.Turek Tomáš1967 401 
7.Novotný Martin1968 501 
8.Šindelář Michal1973 501 
9.Forejt Lukáš1985 601 
10.Hafič Martin1979 601 
11.Pocz Tomáš1979 601 
12.Pozníček Josef1946 701 
SF SKK EL Nino Praha J
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Neřold Kryštof1995 251-300.PrahaHostování z SK DDM Kotlářka Praha
2.Ezr Petr1958 301-400.Praha 
3.Kaucký Vladimír1944 301-400.Praha 
4.Novotný Miroslav1951 301-400.Praha 
5.Šoltés David1995 401-450.PrahaHostování z SK DDM Kotlářka Praha
6.Kotrč Michal1958 401-450.Praha 
7.Beke Jiří1985 501-600.Praha 
8.Ezr Václav1996 501-600.PrahaHostování z SK DDM Kotlářka Praha
9.Rozkoš Michal1966 501-600.Praha 
10.Tesařík Martin1990 501-600.Praha 
11.Macháček Oldřich1998 601-700.PrahaHostování z SK DDM Kotlářka Praha
12.Slepička David1978 601-700.Praha 
13.Vyvadil Jiří1961 601-700 
TJ Sokol Petrovice I. C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rod Karel1960 301-400 
2.Schützner Vladimír1962 301-400 
3.Hájek Karel1953 301-400 
4.Lukáč Michal1955 401-500 
5.Malý Aleš1957 401-500 
6.Sutnar Bohuslav1937 501-600 
7.Zíd Václav1960 601-700 
SK OAZA Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Martinek Patrik1974 301 
2.Jaroš Petr1982 401 
3.Stočes Petr1956 401 
4.Ulbert Václav1946 401 
5.Kadlec Antonín1972 601 
6.Kačinetz Alan1965 601 
7.Moravec Roman1958 N 
AC Sparta Praha E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubový Jan1992 251-300 
2.Beránek Václav ml.1983 401-500 
3.Mikšátko Martin1983 401-500 
4.Plášek Jan1990 501-600 
5.Hubač Martin1991 501-600 
6.Rukavička Tomáš1994 501-600 
7.Kroupa Rudolf1949 501-600 
8.Honek Jan st.1964 501-600 
9.Krolop David1991 501-600 
10.Paulus Michal1986 501-600N 
11.Hudec Tomáš1996 601-700 
12.Merkl Roman1994 601-700 
13.Bárta Ladislav1991 601-700 
14.Kleinander Michal1993 601-700 
15.Shrbený Josef1982 601-700 
16.Honek Jan1991 601-700 
17.Gold Roman1976 601-700 
18.Záhatňanský Martin1984 601-700N 
19.Látal Jan1983 601-700N 
20.Vodal Petr1990 N 
TJ Zelená Liška C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hajný Josef1935 401 
2.Konopa Josef1943 401 
3.Krieger Karel1957 401 
4.Vencálek Jiří1969 401 
5.Brožek Jan1932 601 
6.Peregrin Jan1951 601 
7.Samohejl Erich1935 601 
8.Kebza Karel1937 N 
9.Hrach Petr1963 N 
10.Jeřábková Dana1953 
11.Kriegerová Helena1956 
12.Kubín Jaroslav1958 N 
TJ Sokol Žižkov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Meline Jéróme1973 401cizinec 
2.Vláčil Jiří1984 401 
3.Růžička Vojtěch1986 401 
4.Horčák Martin1974 401 
5.Elčkner Miroslav1946 401 
6.Kozdera Pavel1982 501 
7.Olach Miloslav1945 501 
8.Treybal Václav1958 501 
9.Stejskal Tomáš1992 501 
10.Červeňák Marian1984 N 
SK Dolní Měcholupy B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mára Karel1966 401 
2.Randáček Miroslav1980 401 
3.Vojta Libor1971 401 
4.Habrych Richard1960 501 
5.Hurt František1949 601 
6.Zajíček Jaroslav1952 701 
7.Hanák Michal1979 N. 
TJ Slovan Bohnice G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dobeš Tomáš1966 301 
2.Eismann Miroslav1946 401 
3.Kubeš Václav1985 401 
4.Kucharčík Jan1992 401 
5.Vomlel Václav1941 401 
6.Fridrich Pavel1986 501 
7.Pilný Pavel1944 501 
8.Dědourek Jiří1971 701 
9.Zerkal Sergey1966 Ncizinec 
10.Molčanyi Marek1998 N 
11.Heřman Adam1997 N 
TJ Konstruktiva Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Korec Ladislav1945 401 
2.Tvrdík Petr1953 401 
3.Němický Jiří1938 501 
4.Matoušek Jiří1942 501 
5.Toman Bedřich1946 501 
6.Wimmerová Lucie1975 601 
7.Šejna Miroslav1960 601N 
8.Pokorný Jaroslav1940 601 
9.Černý Pavel1973 601 
TJ Sokol Břevnov Hradčany C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pleticha Jaroslav1949 401 
2.Šaršoun Jaroslav1937 401 
3.Kliner Jiří1946 601 
4.Ptáček Jan1963 601 
5.Červenka Boris1964 701 
TJ Lokomotiva Vršovice G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Železný Miroslav1967 401. 
2.Dolanský Roman1973 401. 
3.Nágr Pavel1966 501. 
4.Nosál Vilém1943 501. 
5.Pekárek Václav1995 601. 
6.Drahoš Jiří1997 701. 
7.Kuděj Petr1995 701. 
8.Maňura Martin1996 701. 
9.Železný Daniel2000 701. 
10.Hanek Stanislav st.1947 N. 
11.Frolík Jindřich1941 N. 
4. třída B
TTC Elizza Praha G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Průša Martin1967 201-250. Praha 
2.Vitaljič Ivo1955 251-300. Praha 
3.Lanc Pavel1962 301-400. Praha 
4.Pícha David1971 301-400. Praha 
5.Prosecký Jan1976 301-400. Praha 
6.Nový Karel1956 501-600. Praha 
7.Vlček Martin1985 501-600. Praha 
8.Marat Petr1999 501-600. PrahaHostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
9.Boublík Jan1977 601-700. Praha 
10.Mužík Zdeněk1957 601-700. Praha 
11.Fausek Jiří1971 601-700. Praha 
12.Fausek Matěj1999 601-700. PrahaHostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
13.Průša David2000 601-700. PrahaHostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
14.Vohradský Stanislav1946 701- Praha 
15.Šedivý Stanislav1975 701- Praha 
16.Svoboda Petr1979 701- Praha 
17.Šindler Petr1978 701- Praha 
18.Burgr Mužíková Zdeňka1980 N 
TJ Konstruktiva Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ouroda František1955 301 
2.Smrkovský Petr1965 301 
3.Semián Richard1973 301 
4.Boštíková Věra1958 301 
5.Luxemburk Jaroslav1971 501 
6.Bukovský Petr1947 501 
TJ Pankrác C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lipták Milan1980 301 
2.Müller Radek1980 301 
3.Tůma Ladislav1978 301 
4.Fišer Petr1983 401 
5.Holub Martin1978 501 
6.Jendruščák Jaroslav1950 501 
7.Siblík Michal1977 501 
8.Vinikar Luboš1953 501 
9.Satorie Miroslav1939 701 
10.Hlaváč Jiří1949 701 
11.Pilina Jan1991 N 
12.Pejchal Vlastimil1962 N 
TJ Sokol Suchdol-Sedlec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hojovec Ondřej1960 401 
2.Koťátko Pravoslav1963 401 
3.Klatovský Karel1939 501 
4.Studničný Jaromír1947 501 
5.Oppitz Karel1951 501 
6.Racek Jiří1948 601 
7.Růžička Václav1945 301 
8.Černý Antonín1943 601N 
TJ Malešice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tomek Jakub1966 301-400 
2.Marek Jaroslav1953 401-500 
3.Jiřička Miroslav1957 401-500 
4.Skoupý Libor1968 501-600 
5.Dufek Stanislav1940 601-700 
6.Farář Petr1979 N 
7.Čáslava Josef1957 N 
8.Hájek Bedřich1972 N 
TJ Sokol Nusle Praha F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beneš Karel1959 401 
2.Brettschneider Zdeněk1960 401 
3.Malá Kateřina1981 401 
4.Gebauer René1977 401 
5.Wavrečka Ronald1974 401 
6.Adámek Miroslav1953 501 
7.Jirčík Stanislav1961 501 
8.Motlík Pavel1959 501 
9.Boloňský Andrej1976 601 
10.Pták Pavel1971 601 
11.Novotný Pavel1964 701 
12.Čeleda Emil1965 701 
13.Hedervári Robert1968 701 
14.Menger Jaroslav1939 N 
TJ Sokol Praha Podolí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jamrich Robert1979 301 
2.Skála Patrik1966 401 
3.Táborský Michal1967 501 
4.Záhorský Vladislav1960 501 
5.Kolařík Ivan1955 601 
6.Kulhánek Karel1929 601 
7.Jirásek Pavel1968 701 
8.Zikl Petr1976 701 
9.Skála Ladislav1933 701 
10.Haba Martin1984 701 
11.Franc Ivan1946 701 
12.Klouda Rudolf1934 999 
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gargulák František1950 401 
2.Kalaš Vladislav1985 401 
3.Krupa Zdeněk1942 401 
4.Cízner Josef1942 501 
5.Barbora Jiří1937 501 
6.Konopásek Luboš1964 501 
7.Třesohlavý Josef1956 501 
8.Hartmann Miroslav1959 501 
9.Hruban Vladimír1953 501 
10.Hladík Ivo1966 501 
11.Šimek Filip1985 601 
12.Jágr Martin1960 601 
13.Svatoš Daniel1966 601 
TJ Sokol Petrovice I. D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zajíček Luděk1947 401-500 
2.Michálek Vojtěch1985 401-500 
3.Král Lukáš1984 401-500 
4.Blaho Martin1956 501-600 
5.Kuttler Karel1945 501-600 
6.Kachlík Jan1949 501-600 
7.Michálek Jan1950 701- 
SK OAZA Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brenner Zdeněk1956 401 
2.Fabian Jiří1958 401 
3.Kos Pavel1954 501 
4.Totzauer Karel1941 501 
5.Hezina Jiří1945 501 
6.Dusbaba Miroslav1945 701 
7.Dvořák Ondřej1980 601 
TJ Sokol Nové Vysočany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kartaš Zdeněk1964 401. - 500. 
2.Kobras Ludvík1964 501. - 600 
3.Adámek Jiří1948 501.- 600 
4.Kalíšek Jiří1948 501. - 600 
5.Klindera Antonín1946 501.- 600 
6.Nováček Vladimír1954 501. - 600 
7.Jonák Přemysl1956 501.- 600 
8.Fišera Petr1958 601. - 700 
9.Fišera Jan1990 601. - 700 
10.Erben Michal1982 601. - 
11.Černý Ondřej1982 601. - 700 
TJ Sokol Břevnov Hradčany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trávníček Michal1979 251 
2.Chalupa Jaroslav1983 401 
3.Růžička Vladimír1950 401 
4.Tesař Zdeněk1957 N 
5.Poczová Marie1949 N 
6.Zücker Robert1979 N 
7.Pácha Zdeněk1959 N 
8.Bláha Tomáš1996 701-800Střídavý start z AC Sparta Praha
9.Lácha Petr1998 NStřídavý start z AC Sparta Praha
5. třída A
TJ ABC Branik D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Markes Zbyněk1966 301 
2.Skoumal Adam1969 301 
3.Táborský Roman1985 301 
4.Čihák Josef ml.1992 401 
5.Zimmel Václav1978 501 
6.Diblík Radek1969 501 
7.Král Ludvík st.1961 601 
8.Michalec Jiří1981 601 
9.Kouba Tomáš1995 701 
10.Král Jakub1988 701 
11.Rychtář Filip1996 701 
12.Šelder Adam1997 701 
13.Vlach Jaroslav1949 701 
14.Kaňka Jiří1963 N 
15.Kolařík Filip1984 N 
16.Batík Lukáš1983 N 
17.Petira Martin1981 N 
TJ Sokol Nusle Praha G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Wavrečka Ronald1974 401 
2.Motlíková Ilona1954 401 
3.Adámek Miroslav1953 501 
4.Jirčík Stanislav1961 501 
5.Motlík Pavel1959 501 
6.Boloňský Andrej1976 601 
7.Pták Pavel1971 601 
8.Novotný Pavel1964 701 
9.Čeleda Emil1965 701 
10.Hedervári Robert1968 701 
11.Hausmann Josef1958 N 
SF SKK EL Nino Praha K
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šoltés David1995 401-450.PrahaHostování z SK DDM Kotlářka Praha
2.Kotrč Michal1958 401-450.Praha 
3.Beke Jiří1985 501-600.Praha 
4.Ezr Václav1996 501-600.PrahaHostování z SK DDM Kotlářka Praha
5.Rozkoš Michal1966 501-600.Praha 
6.Tesařík Martin1990 501-600.Praha 
7.Šrytr Petr1941 N 
8.Dusík Stanislav1998 NHostování z SK DDM Kotlářka Praha
9.Špaček Jan1999 701Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
10.Joch Tomáš1998 NStřídavý start z SK DDM Kotlářka Praha
SK Slivenec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jůzek Karel1953 401-500 
2.Beneš Milan1954 501-600 
3.Frait František1955 501-600 
4.Mrlina Jan1981 501-600 
5.Hrbek Ivan1955 501-600 
6.Přeučil Jiří1947 501-600 
7.Urban Miloš1949 601-600 
8.Maršálek Petr1946 601-600 
9.Trmal Michal1970 701 
TJ Pankrác D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holub Martin1978 501 
2.Jendruščák Jaroslav1950 501 
3.Vinikar Luboš1953 501 
4.Pilina Jan1991 N 
5.Siblík Michal1977 501 
6.Satorie Miroslav1939 701 
7.Hlaváč Jiří1949 701 
8.Modl Josef1945 N 
9.Pfauser Lukáš1981 N 
10.Chládek Luboš1936 N 
11.Jalovecký Miloslav1934 N 
12.Kulhánek Robert1932 N 
13.Pejchal Vlastimil1962 N 
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Konopásek Luboš1964 501 
2.Třesohlavý Josef1956 501 
3.Hladík Ivo1966 501 
4.Šimek Filip1985 601 
5.Svatoš Daniel1966 601 
6.Kripner Bohumil1943 701 
7.Zvolánek Václav1976 701 
8.Kunert Ladislav1958 N 
TTC Klánovice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Michálek David1988 501 
2.Hájek Luděk st.1973 501 
3.Jirát Jan1994 501 
4.Lacman Jiří1948 N 
5.Kratochvíl Karel1990 501 
6.Hájek Luděk ml.1995 601 
7.Tuška Jan1994 601 
8.Tichý Stanislav1948 601 
9.Verner Pavel1992 601 
10.Šírek Evžen1994 601 
TJ Sokol Nové Vysočany C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klindera Antonín1946 501.- 600 
2.Nováček Vladimír1954 501. - 600 
3.Jonák Přemysl1956 501.- 600 
4.Fišera Petr1958 601. - 700 
5.Fišera Jan1990 601. - 700 
6.Erben Michal1982 601. - 700 
7.Černý Ondřej1982 601. - 700 
8.Černý Martin1954 701. - 800 
TJ Konstruktiva Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Luxemburk Jaroslav1971 501 
2.Bukovský Petr1947 501 
3.Toman Bedřich1946 501 
4.Wimmerová Lucie1975 601 
5.Černý Pavel1973 601 
6.Pokorný Jaroslav1940 601 
7.Nebeský Jiří1947 601 
8.Šejna Miroslav1960 601N 
9.Peller Marek1973 701 
10.Fleissig Petr1944 701 
TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaněk Martin1975 401 
2.Baxa Karel1966 501 
3.Konrád Jaroslav1949 601 
4.Vejdělek Karel1960 601 
5.Musil Roman1959 601 
6.Krieger Jan1989 701 
7.Šmolík Milan1971 701 
8.Najbertová Lucie1974 81-100 
AC Sparta Praha G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hubač Martin1991 501-600 
2.Rukavička Tomáš1994 501-600 
3.Hudec Tomáš1996 601-700 
4.Merkl Roman1994 601-700 
5.Kleinander Michal1993 601-700 
6.Shrbený Josef1982 601-700 
7.Honek Jan1991 601-700 
8.Bláha Tomáš1996 701-800 
9.Lácha Petr1998 N 
TJ Sokol Petrovice I. E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malý Aleš1957 401-500 
2.Kuttler Karel1945 501-600 
3.Kachlík Jan1949 501-600 
4.Sutnar Bohuslav1937 501-600 
5.Zíd Václav1960 601-700 
6.Michálek Jan1950 701- 
7.Zíd Václav st.1923 N 
5. třída B
TJ Sokol Michle Praha G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Závora Jiří1942 401-500 
2.Stejskal Jiří1948 401-500 
3.Veselý Milan1954 401-500 
4.Kudrna Petr1963 401-500 
5.Hájek Filip1987 501-600 
6.Gecko Jiří1990 601-700 
7.Černý Jáchym1990 601-700 
8.Chyba Lukáš1986 601-700 
9.Štancel Tobiáš1993 601N 
PSK Olymp Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jirků Jaromír1991 401 
2.Turek Tomáš1967 401 
3.Novotný Martin1968 501 
4.Šindelář Michal1973 501 
5.Forejt Lukáš1985 601 
6.Hafič Martin1979 601 
7.Pocz Tomáš1979 601 
8.Pozníček Josef1946 701 
9.Hlaváček Jan1976 N 
10.Vágner Tomáš1961 N 
TJ Sokol Kbely D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Neskusil Josef1948 401 
2.Hrubý Jan1967 501 
3.Klofanda Ladislav1951 501 
4.Trnka Josef1952 501 
5.Sváta Jiří1954 601 
6.Vrba Karel1948 601 
7.Bartoňová Eva1958 701 
TTC Elizza Praha H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaniš Michal1992 401-500. Praha 
2.Akopyan Artur1969 501-600. Prahacizinec 
3.Marat Petr1999 501-600. PrahaHostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
4.Nový Karel1956 501-600. Praha 
5.Vlček Martin1985 501-600. Praha 
6.Bialas Filip1998 501-600. PrahaHostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
7.Fausek Matěj1999 601-700. PrahaHostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
8.Průša David2000 601-700. PrahaHostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
9.Boublík Jan1977 601-700. Praha 
10.Mužík Zdeněk1957 601-700. Praha 
11.Fausek Jiří1971 601-700. Praha 
12.Růžička Dominik1998 701- PrahaHostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
13.Šedivý Stanislav1975 701- Praha 
14.Svoboda Petr1979 701- Praha 
15.Šindler Petr1978 701- Praha 
16.Daníček Adam2000 701- PrahaHostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
17.Vohradský Stanislav1946 701- Praha 
18.Truc Petr ml.1998 701- PrahaHostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
19.Franc Michal1999 NHostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
20.Šimeček Jan1995 NHostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
TJ Sokol Žižkov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Elčkner Miroslav1946 401 
2.Kozdera Pavel1982 501 
3.Olach Miloslav1945 501 
4.Treybal Václav1958 501 
5.Stejskal Tomáš1992 501 
6.Kotlorz Lukáš1989 601 
7.Ruml Jiří1983 601 
8.Čikl Martin1992 601 
9.Červeňák Marian1984 N 
10.Výborný Zdeněk1955 N 
TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šilar Bohuslav1960 501 
2.Štencek Jiří1987 501 
3.Houra Tomáš1996 501 
4.Dalešický Tomáš1991 501 
5.Ťuík Jan1990 601 
6.Benda Mikoláš1999 N 
TJ Avia Čakovice H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Herčík Lubomír1954 401 
2.Šrámek Daniel1989 401 
3.Nguyen Van Vui1958 501cizinec 
4.Šmíd Hynek1967 501 
5.Michna Jiří1976 601 
6.Štěrba Ondřej1997 601 
7.Formáček Jiří1938 601 
8.Štěpánek Otakar1944 601 
9.Kukla Vlastimil1962 701 
10.Fencl František1996 N 
11.Jandus Matěj1997 N 
12.Štěpánek Tomáš1999 N 
13.Trejbal Pavel1999 N 
14.Jež Dominik1997 NHostování z TJ Nový Jičín
TJ Sokol Praha 9 - Běchovice II A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brůčková Marie1971 501 
2.Reich František1947 501 
3.Šprongl Jaroslav1972 501 
4.Hobík Zdeněk1973 601 
5.Váňa Petr1964 601N 
6.Chmelík David1969 701 
7.Rejent Martin1968 N 
8.Lebowski Ondřej1969 N 
9.Hlaváč Tomáš1975 N 
AC Sparta Praha F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kroupa Rudolf1949 501-600 
2.Honek Jan st.1964 501-600 
3.Krolop David1991 501-600 
4.Paulus Michal1986 501-600N 
5.Bárta Ladislav1991 601-700 
6.Gold Roman1976 601-700 
7.Záhatňanský Martin1984 601-700N 
8.Látal Jan1983 601-700N 
9.Vodal Petr1990 N 
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hartmann Miroslav1959 501 
2.Hruban Vladimír1953 501 
3.Barbora Jiří1937 501 
4.Jágr Martin1960 601 
5.Fousek Zdeněk1962 601 
6.Dobroruka Karel1950 601 
7.Papoušek Vladimír1951 701 
8.Fejks Michal1982 701 
9.Ženíšek Jakub1972 N 
TTC Praha - klub rekreačního ST A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Remunda Štěpán1975 501 
2.Jelínek Tomáš1972 501 
3.Chlumský Petr1996 601 
4.Sobota Miroslav1971 601 
5.Fiala Aleš1973 601 
6.Zahradník Václav1960 601 
7.Frynta Tomáš1975 N 
8.Pouč Roman1970 N 
9.Halodová Petra1974 N 
10.Dvořák Pavel1974 N 
11.Farkaš Tibor1955 N 
12.Ševčík Ivan1959 N 
SF SKK EL Nino Praha L
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Macháček Oldřich1998 601-700.PrahaHostování z SK DDM Kotlářka Praha
2.Slepička David1978 601-700.Praha 
3.Töpfer Martin1992 601-700.Praha 
4.Štefan Nikola1951 701 
5.Vyvadil Jiří1961 601-700 
6.Töpfer Jakub1989 701 
7.Šindelář Tomáš1996 701Střídavý start z SK DDM Kotlářka Praha
8.Korchak Oleksandr1989 Ncizinec 
9.Kozel Rudolf1959 N 
10.Tkačík Ján1991 Ncizinec 
6. třída A
TJ Orion Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrubec Vladimír1957 401 
2.Plomer Jan1978 401 
3.Krejsa Josef1948 501 
4.Janoušek Richard1966 501 
5.Jirák Jiří1960 601 
6.Žák Josef1960 701 
7.Pivka Vladimír1963 701 
8.Kubát Jan st.1965 701 
9.Jedlička Petr1952 N 
10.Lacina Petr1967 N 
11.Vítek Pavel1967 N 
TTC Praha - klub rekreačního ST B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jansa Jiří1957 601 
2.Houček Jaroslav1968 601 
3.Smíšek Jaroslav1982 601 
4.Vondra Michal1981 601 
5.Ševčík Ivan1959 N 
6.Zajíc Josef1948 N 
TJ Sokol Nové Vysočany D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fišera Jan1990 601. - 700 
2.Erben Michal1982 601. - 700 
3.Černý Ondřej1982 601. - 700 
4.Černý Martin1954 701. - 800 
5.David Miroslav1956 N 
6.Dusílek Jaromír1948 N 
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fousek Zdeněk1962 601 
2.Svatoš Daniel1966 601 
3.Dobroruka Karel1950 601 
4.Kripner Bohumil1943 701 
5.Papoušek Vladimír1951 701 
6.Zvolánek Václav1976 701 
7.Vostrý Marek1973 701 
8.Fejks Michal1982 701 
9.Vrecion Pavel1964 N 
10.Ženíšek Jakub1972 N 
SK Vršovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jantač Petr1996 601 
2.Bečkovský Petr1972 701 
3.Klabeček Dominik1995 701 
4.Šmidt Ivan1960 701 
5.Pocar Jan1971 701 
6.Pospíšil Marek1995 701 
7.Buřil Petr1959 999 
8.Jantačová Zuzana1999 999 
TJ Sokol Žižkov E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dušek Jiří1936 601 
2.Kápar Miroslav1963 601 
3.Krejčí Pavel1978 601 
4.Lokaj Jan1949 N 
TJ Kyje D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Traxler Jan1964 601 
2.Antczak Krzysztof1959 Ncizinec 
3.Kára Jiří1949 N 
4.Kučera Jan1955 N 
5.Trubl Vladimír1959 N 
6.Turcmanovič František1961 N 
VŠSK MFF Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Housar Ondřej1988 N 
2.Botka Michal1989 Ncizinec 
3.Patho Gabriel1986 Ncizinec 
4.Patho Róbert1986 Ncizinec 
5.Ivanová Marika1988 N 
6.Lalinský Ján1986 Ncizinec 
7.Bartha Attila1991 Ncizinec 
8.Pavlík Václav1990 N 
9.Šimora Peter1990 Ncizinec 
10.Douša Přemysl1983 N 
11.Kraus Tomáš1983 N 
12.Jaroš Tomáš1966 N 
13.Kozák Martin1976 N 
14.Tu Yucheng1990 N 
15.Hlaváček Ondřej1989 N 
16.Beňovič Marek1992 Ncizinec 
17.Jůzová Michaela1985 N 
SF SKK EL Nino Praha N
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vyvadil Jiří1961 601-700 
2.Korchak Oleksandr1989 Ncizinec 
3.Kozel Rudolf1959 N 
4.Niederle Jiří1960 N 
5.Tkačík Ján1991 Ncizinec 
6.Šafaříková Jana1991 N 
6. třída B
SK Slivenec D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrbek Ivan1955 501-600 
2.Přeučil Jiří1947 501-600 
3.Urban Miloš1949 601-600 
4.Maršálek Petr1946 601-600 
5.Trmal Michal1970 701 
6.Čítek Roman1965 N 
TJ Sokol Žižkov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stejskal Tomáš1992 501 
2.Kotlorz Lukáš1989 601 
3.Ruml Jiří1983 601 
4.Schwarz Vlastimil1993 601 
5.Čikl Martin1992 601 
6.Červeňák Marian1984 N 
7.Výborný Zdeněk1955 N 
AC Sparta Praha H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kleinander Michal1993 601-700 
2.Shrbený Josef1982 601-700 
3.Honek Jan1991 601-700 
4.Gold Roman1976 601-700 
5.Látal Jan1983 601-700N 
6.Bláha Tomáš1996 701-800 
7.Mrakava Jakub1995 N 
8.Lácha Petr1998 N 
9.Choleva Aleš1998 N 
10.Bartoň Aleš1971 N 
SK Revatti Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Adášek Jan1961 401N 
2.Bajtler Martin1959 401 
3.Vystrčil Tomáš1959 701 
4.Trnovský Ivo1961 N 
5.Botek Radomír1970 N 
6.Mička Štěpán1980 N 
7.Smejkal Radek1970 N 
8.Tuček Michal1972 N 
9.Roubalová Alice1962 N 
10.Nacher Patrik1974 N 
11.Herdová Renata1965 N 
TJ Sokol Praha Podolí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolařík Ivan1955 601 
2.Kulhánek Karel1929 601 
3.Jirásek Pavel1968 701 
4.Zikl Petr1976 701 
5.Franc Ivan1946 701 
6.Haba Martin1984 701 
7.Skála Ladislav1933 701 
8.Klouda Rudolf1934 999 
SK Vršovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Jiří st.1949 601 
2.Medal Miroslav1960 701 
3.Dvořák Jiří ml.1979 701 
4.Buck Pavol1985 701 
5.Šmidt Karel st.1957 701 
6.Dunder Jiří1964 999 
7.Klumpar František1998 999 
TTC Elizza Praha J
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Daníček Adam2000 701- PrahaHostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
2.Růžička Dominik1998 701- PrahaHostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
3.Svoboda Petr1979 701- Praha 
4.Šindler Petr1978 701- Praha 
5.Šedivý Stanislav1975 701- Praha 
6.Šturma Jan1992 N 
7.Zeman Tomáš1998 NHostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
8.Franc Michal1999 NHostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
9.Truc Petr ml.1998 NHostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
10.Medalová Anna1998 NHostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
11.Appollonio Lukáš1999 NHostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
TTC Praha - klub rekreačního ST C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fiala Aleš1973 601 
2.Zahradník Václav1960 601 
3.Fiala Bohuslav1945 N 
4.Mlejnek Stanislav1969 N 
5.Kish Pavel1977 N 
6.Dvořák Pavel1974 N 
7.Monyč Valerij1972 N 
8.Farkaš Tibor1955 N 
9.Cherednik Konstantin1973 N 
TJ Přední Kopanina A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bráza Jan1982 999 
2.Kočař Tomáš1968 999 
3.Řezníček Pavel1980 999 
4.Stýblo Jiří1978 999 
5.Tureček Daniel1976 999 
6.Langer Jan1986 999 
KST OK1OBO Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Teuchmann Petr1957 N 
2.Hronský Vladimír1956 N 
3.Černý Jan1977 N 
4.Černý Ondřej1985 N 
5.Kycler Jaroslav1959 N 
6.Petr Zdeněk1962 N 
7.Smolák Marcel1982 N 
8.Stanovský Petr1980 N 
9.Podroužek Rudolf1942 N 
10.Režňáková Dita1978 N 
11.Hronský Matěj1983 N 
6. třída C
TTC Elizza Praha I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vlček Martin1985 501-600. Praha 
2.Bialas Filip1998 501-600. PrahaHostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
3.Fausek Jiří1971 601-700. Praha 
4.Boublík Jan1977 601-700. Praha 
5.Vohradský Stanislav1946 701- Praha 
6.Klíma Tomáš1967 N 
7.Hoang Tuan Anh1993 N 
8.Šimeček Jan1995 NHostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
9.Rejent Štěpán1997 NHostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
TJ Střížkov E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stašák Denis1994 501-600 
2.Svobodová Nikola1992 501-600 
3.Pelikán Jan1992 601-700 
4.Pour Tomáš1999 701 
5.Dvořák Daniel1998 - 
6.Fryč Martin1998 - 
7.Provazník Lukáš1995 - 
8.Soukup Richard1999 - 
9.Šádek Filip2000 - 
10.Toldy Patrik1996 - 
11.Bednarz Karol1985 Ncizinec 
TTC Klánovice F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kratochvíl Karel1990 501 
2.Hájek Luděk ml.1995 601 
3.Tichý Stanislav1948 601 
4.Tuška Jan1994 601 
5.Verner Pavel1992 601 
6.Šírek Evžen1994 601 
7.Ridvan Lukáš1997 N 
8.Šírek František1998 N 
SF SKK EL Nino Praha M
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tesařík Martin1990 501-600.Praha 
2.Töpfer Jakub1989 701 
3.Šindelář Tomáš1996 701Střídavý start z SK DDM Kotlářka Praha
4.Špaček Jan1999 701Střídavý start z SK DDM Kotlářka Praha
5.Kožíšek Jakub1999 701Střídavý start z SK DDM Kotlářka Praha
6.Joch Tomáš1998 NStřídavý start z SK DDM Kotlářka Praha
7.Vondráček Tomáš1996 NStřídavý start z SK DDM Kotlářka Praha
8.Šindelář Pavel1967 N 
9.Matiasovits Petr1997 NHostování z SK DDM Kotlářka Praha
10.Pecka Tomáš1998 NHostování z SK DDM Kotlářka Praha
11.Zámek Tomáš1999 NHostování z SK DDM Kotlářka Praha
TJ Konstruktiva Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pokorný Jaroslav1940 601 
2.Černý Pavel1973 601 
3.Nebeský Jiří1947 601 
4.Fleissig Petr1944 701 
5.Peller Marek1973 701 
6.Sýkora Michal1984 N 
7.Gregor David1971 N 
SK HAMR A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubelka Radek1965 701 
2.Maňas Jiří1963 701 
3.Somol Jiří1965 701 
4.Soukup Martin1994 701 
5.Šlédr Jiří1957 601 
6.Uhl Jiří1970 601 
7.Vostrý Petr1959 701 
8.Zámek Michal1966 701 
9.Pospíšil Tomáš1963 N 
10.Toman Petr1973 N 
TJ Lokomotiva Vršovice H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Choutková Magdaléna1988 601. 
2.Pekárek Václav1995 601. 
3.Kuděj Petr1995 701. 
4.Drahoš Jiří1997 701. 
5.Maňura Martin1996 701. 
6.Železný Daniel2000 701. 
7.Frolík Jindřich1941 N. 
8.Pavelka Ondřej1979 N. 
9.Raffl Daniel1998 N. 
TJ Pankrác E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Siblík Michal1977 501 
2.Satorie Miroslav1939 701 
3.Hlaváč Jiří1949 701 
4.Modl Josef1945 N 
5.Pfauser Lukáš1981 N 
6.Chládek Luboš1936 N 
7.Jalovecký Miloslav1934 N 
8.Kulhánek Robert1932 N 
9.Pejchal Vlastimil1962 N 
TTC Praha - klub rekreačního ST E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fuček Miloslav1959 701 
2.Srníček Milan1964 N 
3.Smíšek Jan1944 N 
4.Moravec Lukáš1989 N 
5.Král Libor1967 N 
6.Nemejovský Michal1988 N 
7.Pryček Jiří1977 N 
8.Malát Ondřej1999 N 
9.Mikšátko Miroslav1959 N 
10.Gröbner Jan1997 N 
TTC Praha - klub rekreačního ST D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havlíček Ladislav1968 701 
2.Pouč Roman1970 N 
3.Paroubek Jan1958 N 
4.Halodová Petra1974 N 
5.Poulíček Jaroslav1964 N 
6.Mutl David1980 N 
Divize
TJ Avia Čakovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havlíková Jana1976 61 
2.Matoušková Andrea1995 61 
3.Strnadová Karolína1991 61 
4.Petříková Michaela1991 81 
5.Svobodová Šárka1992 81 
6.Šišková Gabriela1990 101 
7.Komrsková Martina1994 101 
8.Vojáčková Aneta1997 121 
9.Chetchasova Regina1989 Ncizinec 
10.Hleděncová Adéla1992 NHostování z Sokol Přezletice
TJ Slovan Bohnice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veletová Ilona1973 ČR 87 
2.Hagino Petra1974 ČR 90N 
3.Hlaváčková Lenka1973 ČR 96 
4.Strnadová Iva1977 K 11-20 
5.Maršíková Jitka1947 21 
6.Dvořáková Lucie1978 K 21-40N 
7.Chýleová Eva1979 41 
8.Bartoňová Jitka1974 61N 
9.Koubová Renata1969 81 
10.Bartoňová Tereza2003 x 
11.Mrázková Lia2002 x 
12.Slezáková Hana2000 x 
13.Maršíková Jana1999 x 
TJ Lokomotiva Vršovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Špačková Zdeňka1952 41. 
2.Bláhová Milena1968 61. 
3.Kačírková Martina1970 61. 
4.Bláhová Kateřina1989 81. 
5.Krylová Kateřina1971 101. 
TJ ABC Branik C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stočesová Silvie1976 21 
2.Jankovská Iveta1984 41 
3.Adamčíková Dana1956 41 
4.Chalupová Ludmila1957 81 
5.Vysušilová Stanislava1943 81 
6.Balková Růžena1945 121 
TJ ABC Branik D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vrzalová Jitka1956 21 
2.Scheubová Jana1962 61 
3.Opravilová Scheubová Lucie1988 61 
4.Stupková Alena1990 61-disciplinarni tre 
5.Slobodzianová Petra1989 81 
6.Drgoňová Scheubová Lenka1990 81 
SF SKK EL Nino Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chloupková Pavlína1991 21-40.Praha 
2.Klusáčková Zdeňka1985 21-40.Praha 
3.Bútorová Tereza1999 81-100.PrahaHostování z SK DDM Kotlářka Praha
4.Ratajová Jana1953 81-100.Praha 
5.Pokorná Helena1961 N81.-100.Praha 
6.Kaucká Hana1949 101-120.Praha 
7.Součková Marcela1970 101-120.Praha 
8.Prostějovská Lada1999 101-120.PrahaHostování z SK DDM Kotlářka Praha
9.Pejřilová Kristýna1999 N101-120.PrahaHostování z SK DDM Kotlářka Praha
10.Šafaříková Jana1991 N 
TTC Elizza Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Burgr Mužíková Zdeňka1980 41-60. Praha 
2.Vinklářová Veronika1980 61-80. Praha 
3.Luňová Veronika1997 61-80. PrahaHostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
4.Polednová Petra1994 61-80. Praha 
5.Luňová Zuzana1970 101-120. Praha 
6.Marková Lucie1998 101-120. PrahaHostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
7.Medalová Anna1998 101-120. PrahaHostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
8.Melicharová Iveta1999 121-140. PrahaHostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
9.Koubová Kristýna1989 N 
TJ Přední Kopanina A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hodková Jana1952 41 
2.Slatinská Nataša1954 41 
3.Šimůnková Stanislava1948 61 
4.Malá Jitka1977 101 
5.Kozáková Květoslava1952 101 
6.Kyselá Zdeňka1958 101 
7.Částková Stanislava1955 121 
8.Portešová Hana1971 121 
9.Šulcová Jana1964 N 
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Motlová Michaela1986 K 21-40NHostování z TJ Dynamo Nelahozeves
2.Klausová Lucie1982 41-60 
3.Merhautová Alena1951 41-60 
4.Kotlanová Martina1973 41-60 
5.Nováková Ivana1970 41-60Hostování z Sokol Přezletice
6.Sázelová Lenka1959 81-100N 
7.Dědková Lenka1955 N 
TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lösterová Anna1951 41-60 
2.Patočková Ivanka1947 41-60 
3.Skříčková Ivana1987 61 NHostování z TJ Slovan Broumov
4.Najbertová Lucie1974 81-100 
5.Rudová Lenka1976 101-120 
6.Kavická Andrea1991 N 
TJ Lokomotiva Vršovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Závodská Katarína1964 61. 
2.Adamová Božena1947 81. 
3.Zýková Renata1961 81. 
4.Světlíková Tereza1987 101. 
5.Zubíková Zdeňka1964 101. 
6.Choutková Magdaléna1988 N. 
TJ Sokol Nusle Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malá Kateřina1981 21 
2.Pokorná Tereza1983 21 
3.Čížková Sylva1965 41 
4.Hájková Anna1945 41 
5.Špicarová Ivana1967 61 
6.Vlčková Monika1966 61 
7.Reitschlägerová Dita1989 N 
1. třída
TJ Avia Čakovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Petříková Michaela1991 81 
2.Svobodová Šárka1992 81 
3.Šišková Gabriela1990 101 
4.Komrsková Martina1994 101 
5.Vojáčková Aneta1997 121 
6.Dvořáková Anna2000 N 
7.Chetchasova Regina1989 Ncizinec 
8.Hleděncová Adéla1992 NHostování z Sokol Přezletice
TJ Košíře A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Füllsacková Barbora1978 61 
2.Nováková Hana1984 81 
3.Bulantová Pavla1973 N 
TJ Přední Kopanina B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malá Jitka1977 101 
2.Kozáková Květoslava1952 101 
3.Kyselá Zdeňka1958 101 
4.Portešová Hana1971 121 
5.Částková Stanislava1955 121 
6.Šulcová Jana1964 N 
TJ Zelená Liška A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jeřábková Dana1953 61-80 
2.Kriegerová Helena1956 61-80 
3.Koderová Mariana1951 81-100 
4.Füri Silvia1955 121-140 
TJ Zelená Liška B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hošková Stanislava1946 81-100 
2.Štanclová Helena1941 81-100 
3.Vlachová Jana1951 101-120 
4.Donovalová Dana1951 12-140 
TJ ABC Branik E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chalupová Ludmila1957 81 
2.Vysušilová Stanislava1943 81 
3.Balková Růžena1945 121 
TJ ABC Branik F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stupková Alena1990 61 
2.Drgoňová Scheubová Lenka1990 81 
3.Blažková Tereza1998 N 
4.Drgoňová Veronika1997 N 
5.Hradská Veronika1996 N 
SF SKK EL Nino Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ratajová Jana1953 81-100.Praha 
2.Kaucká Hana1949 101-120.Praha 
3.Součková Marcela1970 101-120.Praha 
4.Šafaříková Jana1991 N 
TTC Elizza Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Polednová Petra1994 61-80. Praha 
2.Luňová Zuzana1970 101-120. Praha 
3.Marková Lucie1998 101-120. PrahaHostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
4.Melicharová Iveta1999 121-140. PrahaHostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
5.Medalová Anna1998 101-120. PrahaHostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
6.Hájková Anna1999 NHostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
TJ Lokomotiva Vršovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bláhová Kateřina1989 81. 
2.Krylová Kateřina1971 101. 
3.Světlíková Tereza1987 101. 
4.Zubíková Zdeňka1964 101. 
5.Filová Simona1998 N. 
6.Kosťová Natálie1998 N. 
TTC Praha - klub rekreačního ST A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Halodová Petra1974 N 
2.Malá Božena1947 N 
3.Bláhová Romana1965 N 
4.Otrusinová Jitka1983 N 
5.Poláková Růžena1976 N 
SF SKK EL Nino Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pokorná Helena1961 N81.-100.Praha 
2.Prostějovská Lada1999 101-120.PrahaHostování z SK DDM Kotlářka Praha
3.Pejřilová Kristýna1999 N101-120.PrahaHostování z SK DDM Kotlářka Praha
1.třída
SK DDM Kotlářka Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bútorová Tereza1999 4 
2.Špaček Jan1999 12 
3.Prostějovská Lada1999 13 
4.Vavroch Tobiáš2000 99 
SK DDM Kotlářka Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zámek Tomáš1999 28 
2.Stuchlík Ondřej2000 43 
3.Štolbová Jana2000 43 
4.Suchomel Jáchym1999 99 
5.Ševčík Marek2001 99 
Sportovní Jižní Město A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marat Petr1999 1 
2.Fausek Matěj1999 2 
3.Průša David2000 3 
Sportovní Jižní Město B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Appollonio Lukáš1999 5 
2.Franc Michal1999 8 
3.Daníček Adam2000 9 
4.Marat Filip2002 43 
TJ Slavoj Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šebl Jáchym2000 11 
2.Šimůnek Ondřej1999 14 
3.Sládek Matyáš2000 18 
ZŠ Lužiny A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Záruba Štěpán1999 22 
2.Olšák Radek1999 24 
3.Trunčková Tereza1999 28 
4.Kotalík Tomáš2000 42 
5.Šrenk Štěpán2001 99 
2.třída
TJ Slavoj Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vodička Michal2000 43 
2.Jelínek Tomáš2001 99 
3.Kulveit Jonáš2001 99 
4.Pašek Adam2002 99 
TJ Slavoj Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šimůnková Veronika2002 99 
2.Staněk Martin2002 99 
3.Bohumský Tomáš2002 99 
ZŠ Lužiny B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kotalík Tomáš2000 42 
2.Koronház Gabriel2000 99 
3.Merta Hynek2001 99 
4.Poncar Karel2001 99 
5.Hlaváč Jan2001 99 
6.Šrenk Štěpán2001 99 
TTC Klánovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanzal Adam2000 99 
2.Kučera Tomáš1999 99 
3.Maiello Goran1999 99 
TJ Slovan Bohnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mrázek Michal ml.2000 35 
2.Slezáková Hana2000 37 
3.Bartoň Antonín2001 40 
4.Čáha Jiří2000 99 
TJ Slovan Bohnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartoňová Tereza2003 38 
2.Mrázková Lia2002 99 
3.Procházková Lucie1999 99 
4.Šimpach Matěj2002 99 
Kvalifikace
SK DDM Kotlářka Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pejřilová Kristýna1999 17 
2.Eibich Jan1999 41 
3.Zámek Tomáš1999 28 
4.Stuchlík Ondřej2000 43 
SK DDM Kotlářka Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vavroch Tobiáš2000 99 
2.Ševčík Marek2001 99 
3.Štolbová Jana2000 15 
4.Podpěra Šimon1999 99 
5.Suchomel Jáchym1999 99 
6.Prostějovská Eliška2001 99 
Sportovní Jižní Město B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Appollonio Lukáš1999 5 
2.Franc Michal1999 8 
3.Daníček Adam2000 9 
4.Dvořák Martin1999 N 
5.Doan Bertík2001 N 
6.Dvořák Petr2000 N 
7.Hájková Anna1999 N 
8.Zeman Vítek2002 N 
9.Zeman Martin2002 N 
10.Vařečka Jakub2000 N 
11.Hlinka Václav1999 N 
12.Hoke Daniel1999 N 
13.Janeček Michal1999 N 
14.Marat Filip2002 N 
15.Melicharová Iveta1999 N 
16.Klem Jakub2000 24 
TJ Slavoj Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šebl Jáchym2000 11 
2.Šimůnek Ondřej1999 14 
3.Sládek Matyáš2000 18 
4.Vodička Michal2000 33 
5.Jelínek Tomáš2001 99 
TJ Slovan Bohnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mrázek Michal ml.2000 35 
2.Slezáková Hana2000 37 
3.Bartoň Antonín2001 40 
4.Maršíková Jana1999 99 
5.Čáha Jiří2000 99 
6.Pekárek Vojtěch2000 99 
TJ Slovan Bohnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartoňová Tereza2003 38 
2.Mrázková Lia2002 99 
3.Šimpach Matěj2002 99 
4.Popová Jana2002 99 
5.Popová Veronika2002 99 
6.Procházková Lucie1999 99 
TTC Klánovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hájek Pavel2000 99 
2.Hanzal Adam2000 99 
3.Kučera Tomáš1999 99 
4.Maiello Goran1999 99 
ZŠ Lužiny A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Záruba Štěpán1999 22 
2.Olšák Radek1999 24 
3.Trunčková Tereza1999 28 
4.Kotalík Tomáš2000 42 
5.Šrenk Štěpán2001 99 
1.třída
SK DDM Kotlářka Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bútora Michal1997 3 
2.Dusík Stanislav1998 14 
3.Macháček Oldřich1998 16 
4.Joch Tomáš1998 20 
5.Špaček Jan1999 24 
Sportovní Jižní Město A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slobodzian Adam1997 7 
2.Šimůnek Daniel1997 8 
3.Bialas Filip1998 12 
Sportovní Jižní Město B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marat Petr1999 9 
2.Fausek Matěj1999 10 
3.Průša David2000 13 
Sportovní Jižní Město C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Truc Petr ml.1998 21 
2.Růžička Dominik1998 25 
3.Zeman Tomáš1998 29 
4.Rejent Štěpán1997 99 
Sportovní Jižní Město D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Daníček Adam2000 38 
2.Appollonio Lukáš1999 99 
3.Franc Michal1999 99 
TJ Slavoj Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Škarban Jan1998 5 
2.Zeidler Michal1997 11 
3.Pašek Dominik1998 15 
4.Šebl Jáchym2000 34 
5.Šimůnek Ondřej1999 43 
2.třída
SK DDM Kotlářka Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Joch Tomáš1998 20 
2.Špaček Jan1999 24 
3.Matiasovits Petr1997 39 
4.Pejřilová Kristýna1999 99 
TJ Sokol Nusle Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lamprecht Matyáš1997 99 
2.Mayer Matěj1998 99 
3.Nič Lukáš1997 99 
TJ Slavoj Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šebl Jáchym2000 34 
2.Šimůnek Ondřej1999 43 
3.Vávrová Ivana1998 99 
TJ Slovan Bohnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Heřman Adam1997 28 
2.Bartoň Antonín2001 99 
3.Čáha Jiří2000 99 
TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vokál Jan1997 22 
2.Benda Mikoláš1999 26 
3.Vokál Roman1997 27 
SK DDM Kotlářka Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štél Matěj1998 99 
2.Stuchlík Jan1998 99 
3.Wichterle David1998 99 
3.třída
ZŠ Lužiny A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Oliva Matěj1998 99 
2.Dostál Martin1997 99 
3.Vávra Aleš1998 99 
TJ Slavoj Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sládek Matyáš2000 46 
2.Vosyka Václav1998 99 
3.Novotný Dominik1997 99 
TJ Střížkov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Daniel1998 99 
2.Pour Tomáš1999 99 
3.Šádek Filip2000 99 
TJ Sokol Michle Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fára David1998 99 
2.Hrubý Michal1999 99 
3.Hulan Roman1997 99 
SK DDM Kotlářka Praha E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bern David1997 99 
2.Štél Matěj1998 99 
3.Volhejn Václav1997 99 
TTC Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malát Ondřej1999 52 
2.Gröbner Jan1997 99 
3.Dio Mikuláš1999 99 
4.třída
TJ ABC Branik A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hájek Jan1998 99 
2.Hájek Ondřej1998 99 
3.Ruso Filip1998 99 
TJ ABC Branik B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pollák Ondřej1997 35 
2.Blažková Tereza1998 99 
3.Mikuláš Michal1997 99 
TJ Slovan Bohnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartoňová Tereza2003 99 
2.Mrázková Lia2002 99 
3.Slezáková Hana2000 99 
TJ Avia Čakovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štěrba Ondřej1997 17 
2.Jandus Matěj1997 32 
3.Trejbal Pavel1999 99 
TJ Lokomotiva Vršovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Železný Daniel2000 45 
2.Raffl Daniel1998 47 
3.Skrčený Václav1998 99 
2.třída sk.A
TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vokál Jan1997 22 
2.Benda Mikoláš1999 26 
3.Vokál Roman1997 27 
TJ Slavoj Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šebl Jáchym2000 34 
2.Sládek Matyáš2000 46 
3.Vávrová Ivana1998 99 
TJ ABC Branik B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hájek Jan1998 99 
2.Hájek Ondřej1998 99 
3.Knížek Antonín1999 99 
TJ Sokol Michle Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrubý Michal1999 99 
2.Hulan Roman1997 99 
3.Fára David1998 99 
SK DDM Kotlářka Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stuchlík Jan1998 99 
2.Wichterle David1998 99 
3.Wichterle Filip1998 99 
2.třída sk.B
SK DDM Kotlářka Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kožíšek Jakub1999 19 
2.Joch Tomáš1998 20 
3.Matiasovits Petr1997 39 
TJ Sokol Nusle Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mayer Matěj1998 99 
2.Nič Lukáš1997 99 
3.Lamprecht Matyáš1997 99 
TJ Střížkov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Soukup Richard1999 99 
2.Dvořák Daniel1998 99 
3.Šádek Filip2000 99 
ZŠ Lužiny 06 A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Oliva Matěj1998 99 
2.Vávra Aleš1998 99 
3.Záruba Štěpán1999 99 
TJ ABC Branik A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pollák Ondřej1997 35 
2.Blažková Tereza1998 99 
3.Svatý Štěpán2000 99 
2.třída sk.C
TJ Slovan Bohnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Heřman Adam1997 28 
2.Molčanyi Marek1998 33 
3.Bartoň Antonín2001 99 
TJ Slavoj Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Dominik1997 99 
2.Uzlová Veronika1997 99 
3.Vosyka Václav1998 99 
TTC Praha - klub rekreačního ST A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malát Ondřej1999 52 
2.Gröbner Jan1997 99 
3.Dio Mikuláš1999 99 
SK DDM Kotlářka Praha E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stuchlík Ondřej2000 99 
2.Vavroch Tobiáš2000 99 
3.Volhejn Václav1997 99 
Kvalifikace sk.A
Sportovní Jižní Město B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marat Petr1999 9 
2.Fausek Matěj1999 10 
3.Průša David2000 13 
TJ Lokomotiva Vršovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Drahoš Jiří1997 30 
2.Raffl Daniel1998 47 
3.Železný Daniel2000 45 
Sportovní Jižní Město D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zeman Tomáš1998 29 
2.Appollonio Lukáš1999 99 
3.Franc Michal1999 99 
SK DDM Kotlářka Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bútora Michal1997 3 
2.Macháček Oldřich1998 16 
3.Dusík Stanislav1998 14 
TJ Střížkov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pour Tomáš1999 99 
2.Soukup Richard1999 99 
3.Šádek Filip2000 99 
Kvalifikace 2.st.
SK DDM Kotlářka Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Joch Tomáš1998 20 
2.Špaček Jan1999 24 
3.Matiasovits Petr1997 39 
Sportovní Jižní Město B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marat Petr1999 9 
2.Fausek Matěj1999 10 
3.Průša David2000 13 
Sportovní Jižní Město D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zeman Tomáš1998 29 
2.Appollonio Lukáš1999 99 
3.Franc Michal1999 99 
TJ Slavoj Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šebl Jáchym2000 34 
2.Šimůnek Ondřej1999 43 
3.Sládek Matyáš2000 46 
Kvalifikace sk.B
SK DDM Kotlářka Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Joch Tomáš1998 20 
2.Špaček Jan1999 24 
3.Matiasovits Petr1997 39 
SK DDM Kotlářka Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stuchlík Jan1998 99 
2.Wichterle David1998 99 
3.Hojovec Adam1997 99 
Sportovní Jižní Město C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Truc Petr ml.1998 21 
2.Růžička Dominik1998 25 
3.Rejent Štěpán1997 99 
TJ Slavoj Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šebl Jáchym2000 34 
2.Šimůnek Ondřej1999 43 
3.Sládek Matyáš2000 46 
TJ Slovan Bohnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Heřman Adam1997 28 
2.Molčanyi Marek1998 33 
3.Mrázek Michal ml.2000 39 
1.třída
SK DDM Kotlářka Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Němeček Jakub1997 4 
2.Bochňák David1995 6 
3.Vítovec Martin1997 8 
4.Kučera Stanislav1997 9 
5.Macháček Oldřich1998 99 
TJ Slavoj Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zahrádka David1995 13 
2.Škarban Jan1998 24 
3.Zeidler Michal1997 37 
4.Pašek Dominik1998 99 
5.Šimůnek Ondřej1999 99 
Sportovní Jižní Město A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slobodzian Adam1997 20 
2.Šimůnek Daniel1997 36 
3.Bialas Filip1998 99 
Sportovní Jižní Město B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marat Petr1999 30 
2.Průša David2000 99 
3.Fausek Matěj1999 99 
SK DDM Kotlářka Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Neřold Kryštof1995 10 
2.Bútora Michal1997 12 
3.Šoltés David1995 16 
4.Dusík Stanislav1998 29 
AC Sparta Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šenk Jakub1994 5 
2.Merkl Roman1994 14 
3.Rukavička Tomáš1994 15 
2.třída
TJ ABC Branik A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kouba Tomáš1995 38 
2.Miklošin Ondřej1995 41 
3.Rychtář Filip1996 46 
TTC Praha - klub rekreačního ST A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chlumský Petr1996 22 
2.Gröbner Jan1997 99 
3.Malát Ondřej1999 99 
4.Dejmek Petr1997 99 
5.Kelbl Jiří1999 99 
TJ Sokol Nusle Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nič Lukáš1997 N 
2.Vodička Šimon1996 N 
3.Reisnerová Martina1996 N 
4.Pilař Daniel1996 N 
SK DDM Kotlářka Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šindelář Tomáš1996 28 
2.Joch Tomáš1998 99 
3.Macháček Oldřich1998 99 
4.Dusík Stanislav1998 29 
5.Špaček Jan1999 99 
Sportovní Jižní Město C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Truc Petr ml.1998 40 
2.Růžička Dominik1998 44 
3.Šimeček Jan1995 99 
4.Rejent Štěpán1997 99 
ZŠ Lužiny 06 A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Píš Ondřej1995 26 
2.Dostál Martin1997 31 
3.Hruška Ondřej1995 99 
4.Krejčová Barbora1996 99 
5.Kubiš Filip1996 99 
TTC Klánovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tuška Jan1994 18 
2.Hájek Luděk ml.1995 25 
3.Jirát Jan1994 99 
4.Šírek Evžen1994 27 
Kvalifikace sk.A
TJ Slavoj Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zahrádka David1995 13 
2.Zeidler Michal1997 37 
3.Pašek Dominik1998 99 
TJ Lokomotiva Vršovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kuděj Petr1995 23 
2.Pekárek Václav1995 32 
3.Maňura Martin1996 47 
Sportovní Jižní Město A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šimůnek Daniel1997 36 
2.Bialas Filip1998 99 
3.Šimeček Jan1995 99 
SK DDM Kotlářka Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Neřold Kryštof1995 10 
2.Bútora Michal1997 12 
3.Dusík Stanislav1998 29 
Kvalifikace sk.B
TTC Klánovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tuška Jan1994 18 
2.Hájek Luděk ml.1995 25 
3.Šírek Evžen1994 27 
TJ Sokol Nusle Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaňhal Jan1994 99 
2.Němečková Monika1995 99Střídavý start z SK DDM Kotlářka Praha
3.Housková Tereza1996 N 
4.Hubal Martin1999 N 
5.Laube David1999 N 
6.Mayer Matěj1998 N 
7.Lamprecht Matyáš1997 N 
8.Nič Lukáš1997 N 
9.Pilař Daniel1996 N 
10.Reisnerová Martina1996 N 
11.Vodička Šimon1996 N 
Sportovní Jižní Město C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Truc Petr ml.1998 40 
2.Rejent Štěpán1997 99 
3.Zeman Tomáš1998 99 
Sportovní Jižní Město B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marat Petr1999 30 
2.Fausek Matěj1999 99 
3.Průša David2000 99 
SK DDM Kotlářka Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šindelář Tomáš1996 28 
2.Joch Tomáš1998 99 
3.Hojovec Adam1997 99 
Kvalifikace 2.st.
TTC Klánovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tuška Jan1994 18 
2.Hájek Luděk ml.1995 25 
3.Šírek Evžen1994 27 
Sportovní Jižní Město C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Truc Petr ml.1998 40 
2.Rejent Štěpán1997 99 
3.Zeman Tomáš1998 99 
Sportovní Jižní Město A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šimůnek Daniel1997 36 
2.Bialas Filip1998 99 
3.Šimeček Jan1995 99 
TJ Slavoj Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zahrádka David1995 13 
2.Zeidler Michal1997 37 
3.Pašek Dominik1998 99 
1.třída
Sportovní Jižní Město A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Luňová Veronika1997 1 
2.Medalová Anna1998 5 
3.Marková Lucie1998 7 
4.Melicharová Iveta1999 99 
SK DDM Kotlářka Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bútorová Tereza1999 3 
2.Prostějovská Lada1999 4 
3.Pejřilová Kristýna1999 5 
TJ Slavoj Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Diblíková Klára1997 2 
2.Vávrová Ivana1998 99 
1.třída
1.Hošková Denisa1996 2 
2.Šourová Iva1996 99 
3.Vlčková Natálie1996 99 
4.Diblíková Klára1997 99 
5.Vávrová Ivana1998 99 
SK DDM Kotlářka Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Němečková Monika1995 4 
2.Bútorová Tereza1999 99 
3.Pejřilová Kristýna1999 99 
4.Prostějovská Lada1999 99 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA