Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Divize
T.J. Sokol Olomouc Neředín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gargel Zbyněk1967 K 19. 
2.Dubský Pavel1969 K 41.-50. 
3.Chromec Martin1972 K 71.-100. 
4.Hrabica Marián1995 K 101.-150.Hostování z SK Přerov
5.Vysloužil Radek1967 K 101.-150. 
6.Běhal Milan1953 nezařaz. 
7.Cankař Radek1978 nezařaz. 
8.Kadlčáková Alena1981 ženy 
9.Veiglová Jarmila1976 ženy 
10.Klátová Zuzana1991 ženy 
T.J. Sokol Olomouc Neředín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pospíšil Jaroslav1980 K 14. 
2.Holík Petr1979 K 41.-50. 
3.Janovskij Vadim1991 K 51.-70. 
4.Sedláček Vladimír1971 K 51.-70.N 
5.Kovačik Jakub1992 K 51.-70. 
6.Rádek Ivo1959 K 101.-150. 
7.Slezák Tomáš1986 K 101.-150. 
8.Zapletal Jan1983 K 151.-200. 
9.Černý Marek1974 K 151.-200.N 
10.Brzokoupil Jiří1978 nezařaz. 
11.Holíková Vendula1983 ženy 
T.J. Sokol Šternberk A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pischel Jiří1941 kraj 21-30 
2.Coufal Igor1961 kraj 41-50 
3.Slovák Martin1981 kraj 51-70 
4.Vorlický Pavel1968 kraj 71-100 
5.Čapčuch Josef1968 kraj 101-150 
6.Coufal Ondřej1991 kraj 101-150 
7.Vejmola Antonín1987 kraj 101-150n 
8.Vémola Martin1985 kraj 151-200N 
9.Černoch Alois st.1962 kraj 101-150 
10.Sedlář Michal1973 kraj 201-256 
11.Černoch Alois ml.1989 reg 21-30 
12.Kubánek Martin1986 reg 31-40 
13.Mišun Miroslav1950 reg 31-40 
14.Vyhnálek Tomáš1995 hostováníHostování z TJ Tatran Litovel
TJ Sokol Čechovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kalabis Petr1971 K 31-40 
2.Štěpán Jiří1970 K 31-40 
3.Jančík Jiří1973 K 41-50 
4.Benek Jaromír1962 K 51-70 
5.Richter David1973 K 51-70 
6.Kvapil Tomáš1948 K 71-100 
7.Jahn Michal1974 K 151-200 
8.Korbelová Romana1971 K 51-70N 
9.Frňka Patrik1973 R 51-70 
10.Šťastný Petr1973 R 71-100 
SK Přerov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Maděrka Svatopluk1960 kraj 21-30 
2.Plšek Josef1966 kraj 21-30 
3.Mergenthal Otmar1966 kraj 21-30 
4.Mazúch Štefan1966 K 21-30 N 
5.Dvořák Vít1976 kraj 31-40 
6.Vágner Tomáš1972 kraj 101-150N 
7.Kyselák Tomáš1994 kraj 151-200 
OMYA KST Jeseník C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Karatidis Petros1955 kraj31-40 
2.Paraskevopulos Andreas1957 kraj31-40 
3.Schopf Karel1965 kraj 31-40 
4.Senohrábek Zdeněk1944 kraj 41-50 
5.Paraskevopulos Filip1986 kraj 51-70 
6.Šimek Pavel1948 kraj 71-100 
7.Janoušek Vladimír1961 kraj 100-150 
8.Fňukal Zdeněk1951 kraj 151-200 
9.Kunc Radim1972 kraj 151-200 
10.Špaček Vladimír1946 kraj 201-253 
11.Vlčko Michal1940 reg 21-30 
SK Přerov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lechner Radim1987 kraj 41-50 
2.Divina Jiří1986 kraj 51-70 
3.Šoc Milan1980 kraj 71-100 
4.Bluma Jindřich1988 kraj 71-100 
5.Martinec Tomáš1991 kraj 71-100N 
6.Netesal Jiří1971 kraj 101-150 
7.Háva Miloš1980 kraj 201-250 
8.Markovič Jaroslav1944 N 
9.Zavřel Josef1985 kraj 101-150N 
TJ Sokol Buk A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koutný Pavel1970 kraj 41-50 
2.Pazdera Jaroslav st.1965 kraj 51-70 
3.Dorazil Václav1985 kraj 71-100 
4.Hrubý Martin1991 kraj 100-150 
5.Hrubý Leo1962 kraj 100-150 
6.Zavřel Josef st.1953 kraj 151-200 
7.Sedlák Miroslav1964 kraj 151-200 
8.Koňařík Martin1973 kraj 200-253 
9.Nevřiva Kamil1973 reg 71-100 
10.Hrubý Radek1997 reg 100-150 
11.Hrabal Pavel1956 reg 150-200 
12.Čechák Petr1958 reg 150-200 
TJ Sokol Kolšov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švesták Drahoslav1951 KŽ 51-70 
2.Jarmar Petr1975 KŽ 51-70 
3.Honemann Vlastimil1959 KŽ 71-100 
4.Švéda Marek1981 KŽ 101-150 
5.Čermák Martin1970 KŽ 71-100 
6.Mazurka Tomáš1984 KŽ 151-200 
7.Kouřil Jaroslav1963 KŽ 151-200 
8.Žák Milan1959 KŽ 201-236 
9.Chalupa Radommír1966 KŽ 201-236 
10.Sitta František1949 RŽ 71-100 
11.Burian Jaroslav1975 RŽ 101-136 
TJ Sigma Hranice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šuba Bedřich1976 Kraj 21-30 
2.Venclů Lukáš1988 Kraj 51-70 
3.Vykopal Jaroslav1963 Kraj 71-100 
4.Hrachovec Luděk1976 Kraj 151-200 
5.Sohr Radovan1965 Kraj 151-200 
6.Jemelka Libor1975 Kraj 151-200 
7.Jemelka Ivan1980 Kraj 151-200 
8.Klos Otto1944 Kraj 151-200 
9.Šuba Vojtěch ml.1994 Kraj 201-253 
10.Andrýsek Jiří1968 Kraj 201-253 
11.Vítek Zdeněk1954 Reg 51-70 
12.Zobaník Jaroslav1951 Reg 71-100 
13.Němeček Ladislav1948 N 
TJ Sokol Čechovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chytil Milan1965 K 51-70 
2.Řehulka Michal1986 K 51-70 
3.Lošťák Martin1978 K 71-100 
4.Maděrka Aleš1969 K 101-150N 
5.Konšel Filip1978 K 151-200 
6.Makovec Rostislav1957 K 151-200 
7.Pekař René1972 K 101-150 
8.Kolík Petr1965 K 201-236 
9.Velešík Josef1967 R 31-40N 
10.Havran Michal1977 R 51-70 
11.Žovinec Milan1969 R 71-100 
TJ OP Prostějov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stužka Oldřich ml.1978 K-31.-40. 
2.Kumstát Martin1976 K-41.-50. 
3.Sedláček Jiří1969 K-71.-100. 
4.Stužka Oldřich st.1949 K-151.-200. 
5.Vysloužil Oldřich st.1967 K-151.-200. 
6.Hlošek Karel1945 K-201.-236. 
7.Hrůza Petr1966 K-201.-236. 
8.Růžička Jan1961 K-201.-236. 
9.Zapletal Jan1987 Reg.-31.-40.N 
10.Král Milan1970 Reg.-31.-40.N 
11.Hrůza Pavel1971 Reg.-71.-100. 
12.Benek Tomáš1995 Reg.-71.-100. 
13.Král Ondřej1999 Reg.-71.-100. 
14.Hrůza Denis1999 Reg.-101.-153. 
15.Zich Petr ml.1991 K 51-70Střídavý start z TJ Sokol Ondratice z.s.
Krajská soutěž I
TJ Sokol Jezernice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rytíř Pavel1967 K 51-70 
2.Gorecki Pavel1975 K 71-100 
3.Horák Jiří1961 K 101-150 
4.Raška Jiří1979 K 101-150 
5.Zigmund David1975 K 151-200 
6.Frankovič Jaroslav1954 R 51-70 
7.Kubáč Jaroslav1967 R 71-100 
8.Zapletal Miloslav1960 R 101-150 
9.Kubáč Libor1971 R 101-150 
SK Přerov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Vít1976 kraj 31-40 
2.Martinec Tomáš1991 kraj 71-100N 
3.Netesal Jiří1971 kraj 101-150 
4.Vágner Tomáš1972 kraj 101-150N 
5.Zavřel Josef1985 kraj 101-150N 
6.Kyselák Tomáš1994 kraj 151-200 
7.Háva Miloš1980 kraj 201-250 
8.Krudenc Martin1975 reg 57-70 
9.Chromec Tomáš1988 reg 57-70 
10.Bereza Oldřich1950 reg 71-100 
TJ Sokol Bludov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Srb Pavel1964 kraj 100-150 
2.Hvožďara Vlastimil1958 kraj 100-150 
3.Brokeš Josef1968 kraj 100-150 
4.Blaťák Marek1994 kraj 100-150 
5.Huňat Miroslav1952 reg 71-100 
6.Sedláček Josef1950 reg 71-100 
7.Janíček Milan1990 reg 51-70 
8.Konečný Stanislav1964 reg 71-100 
9.Šupina Pavel1971 reg 71-100 
10.Jelínek Jakub1992 kraj 100-150 
11.Večeř Milan1951 reg 71-100 
TJ Chropyně A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Král Filip1992 kraj 31-40 
2.Topič Petr1964 kraj 41-50 
3.Schovanec Zdeněk1976 kraj 51-70 
4.Zapletal Miroslav1964 reg 51-70 
5.Nesvadba David1977 kraj 151-200 
6.Konečný Lukáš1998 reg 100-150 
7.Tesař Antonín1965 reg 151-200 
8.Brandejs Lukáš1990 reg. 151.-200. 
9.Krejčíř Jiří1960 reg 201 
10.Caletka Petr1991 reg. 201.-277. 
11.Zawadski Michael1991 reg. 201.-277. 
12.Zlámalová Petra1992 reg 201 
13.Vitík Radek1993 reg 201 
14.Konečný Roman1973 reg 201 
15.Konečný Radim2002 reg 201 
TJ Krnov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štěpanek Martin1972 kraj 31-40 
2.Vyvial Jaromír1948 kraj 51-70 
3.Ondra David1970 kraj 71-100 
4.Matyáš Jaroslav1953 kraj 101-150 
5.Matýsek Jan1945 kraj 101-150 
6.Vyhňák Zdeněk1946 101-150 
7.Kozák Petr1958 kraj 151-200 
8.Hradil Jaroslav1965 nezařazen 
9.Galetka Tomáš1972 nezařazen 
10.Matějíčková Bára1993 nezařazena 
11.Daříčková Iveta1993 nezařazena 
TJ Sokol Jedlí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jarmara Martin1979 kraj 151-200 
2.Tomášek Milan1966 kraj 151-200 
3.Altman Petr1966 kraj 201-250 
4.Haltmar Luděk1973 kraj 201-250 
5.Krňávek Zdeněk1964 reg 31-40 
6.Polách Petr1957 reg 51-70 
7.Krňávek Zdenek ml.1989 reg 71-100 
8.Pospíšil Lukáš1993 reg 71-100 
9.Rýznar Jaromír1964 reg 101-130 
10.Večeř Václav1954 reg 101-130 
T.J. Sokol Neředín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kovačik Jakub1992 K 51.-70. 
2.Rádek Ivo1959 K 101.-150. 
3.Slezák Tomáš1986 K 101.-150. 
4.Vysloužil Radek1967 K 101.-150. 
5.Zapletal Jan1983 K 151.-200. 
6.Černý Marek1974 K 151.-200.N 
7.Běhal Milan1953 nezařaz. 
8.Brzokoupil Jiří1978 nezařaz. 
9.Cankař Radek1978 nezařaz. 
10.Holíková Vendula1983 ženy 
TJ Postřelmov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čecháček Radek1980 71-100 
2.Zitta David1987 71-100 
3.Blaháček Ivo1973 71-100 
4.Honemann Vlastimil ml.1981 71-100 
5.Stryk Zdeněk1972 71-100 
6.Jágr Petr1972 51-70 
7.Kubíček Martin1973 51-70 
8.Prášil Milan1950 101 
9.Snášel František1961 51-70 
10.Vláčel Miroslav1961 71-100 
SK Rakov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pecha Milan1962 100.-150 
2.Havránek Ondřej1981 K 100-150 
3.Burda Milan1964 k 100-150 
4.Cigánek Josef1959 k 100-150 
5.Ludka Jaroslav1966 k 100-150 
6.Frydrych Ondřej1986 71.-100 RP 
7.Dornica Miroslav1957 reg 101-150 
8.Mašláň Vladimír1973 reg 101-150 
9.Ludka Jan1993 151.-200 RP 
10.Pikna Martin1994 reg 201 
11.Pikna Ondřej1994 reg 201 
TJ Sokol Ondratice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brátel Zdeněk1967 31-50N 
2.Zich Petr ml.1991 K 51-70 
3.Beneš Jan ml.1990 K 71-100 
4.Straka Jakub1986 K 71-100 
5.Zich Petr st.1961 K-151-200. 
6.Cetkovský Martin1986 K 201-250 
7.Milar Martin1990 K-201.-236 
8.Ježek Lubomír1988 K-151.-200N 
9.Beneš Jan st.1960 Reg.-71.-100. 
10.Říha Luděk1958 Reg.-71.-100. 
11.Adamíková Dagmar1994 Ž-Rep-187. 
TJ Slavoj Bruntál A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Plesník Jiří1964 kraj 51-70 
2.Koval Michal1976 kraj 71-100 
3.Veselý Jindřich ml.1986 kraj 71-100 
4.Lattner Kamil1974 kraj 101-150 
5.Bečák Zdeněk1966 kraj 151-200 
6.Jasinský Čestmír1967 kraj 151-200 
7.Machů Jaroslav1970 kraj 151-200 
8.Hostěnský Robert1971 kraj 151-200 
9.Veselý Jindřich st.1955 kraj 151-200 
10.Mlčoch František1961 N 
11.Čechová Kristina1980 N 
OMYA Jeseník D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šimek Pavel1948 kraj 71-100 
2.Janoušek Vladimír1961 kraj 100-150 
3.Fňukal Zdeněk1951 kraj 151-200 
4.Kunc Radim1972 kraj 151-200 
5.Špaček Vladimír1946 kraj 201-253 
6.Vlčko Michal1940 reg 21-30 
7.Macík Petr1964 reg 21-30 
8.Jati Tomáš1980 reg 31-40 
9.Stejskal Ladislav1950 nezařazen 
10.Chytil Zdeněk1979 nezařazen 
Krajská soutěž IIA
TJ Sigma Lutín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zbořil Radek1968 K 71.-100. 
2.Hampl Jiří1963 K 101.-150. 
3.Tlach Miroslav1983 K 151.-200. 
4.Začal Martin1981 K 201.-136. 
5.Kollmann Vladimír1958 K 201.-136. 
6.Ošťádal Rostislav1945 nezařazen 
7.Vybíral Petr1989 nezařazen 
TJ Sokol Tovačov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horák Milan1966 kraj 151-200 
2.Otáhal Vlastimil1955 kraj 151-200 
3.Malec Jan1978 kraj 151-200 
4.Ginter Martin1971 kraj 200-253 
5.Palčík Zdeněk1973 kraj 151-200 
6.Macháček Pavel1973 region 100-150 
7.Polčák Pavel1958 region 100-150 
8.Frehar Jiří1949 region 100-150 
9.Vojtašek Miroslav1969 region 100-150 
10.Mraček Stanislav1968 region 150-200 
TJ l Moravský Beroun A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trbušek Jiří1957 nezařazen 
2.Kusmič Vlastimil1961 nezařazen 
3.Glück Roman1974 nezařazen 
4.Švanda Radovan1961 nwezařazen 
5.Bršťák František1962 nezařazen 
6.Polnar Jaroslav1957 nezařazen 
7.Chaloupka Tomáš1975 nezařazen 
8.Plichta Lubomír1957 nezařazen 
9.Lukšík Pavel1962 K 150-200 
TJ Sokol Němčice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janík Michal st.1980 K 101.-150. 
2.Palásek Michal1993 K 201.-236. 
3.Vlach Martin1998 R 51.-70. 
4.Válek Vít1970 K 201.-236. 
5.Palásek Jaromír1972 K 201.-236. 
6.Vlach Zdeněk1967 K 201.-236. 
7.Vlach Michal1998 R 51.-70. 
8.Palásek Martin1991 R 71.-100. 
9.Oplocký Petr ml.1989 R 71.-100. 
10.Kadlík Vladimír1977 R 71.-100. N 
TJ Sigma Hranice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sohr Radovan1965 Kraj 151-200 
2.Jemelka Libor1975 Kraj 151-200 
3.Jemelka Ivan1980 Kraj 151-200 
4.Andrýsek Jiří1968 Kraj 201-253 
5.Klos Otto1944 Kraj 151-200 
6.Šuba Vojtěch ml.1994 Kraj 201-253 
7.Vítek Zdeněk1954 Reg 51-70 
8.Zobaník Jaroslav1951 Reg 71-100 
9.Vitoul Pavel1967 Reg 101-150 
10.Staviař Jiří1970 Reg 101-150 
11.Březík Lukáš1980 Reg 101-150 
T.J. Sokol Nový Svět A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holiš Roman1972 kraj 41-50 
2.Grmela Aleš1968 kraj 51-70 
3.Dohnálek Ondřej1991 kraj 151-200 
4.Grmela Aleš ml.1990 nezařazen 
5.Chytil Miroslav1949 kraj 151-200 
6.Kadrnožka Pavel1976 nezařazen 
7.Kolísko Vlastimil1944 nezařazen 
8.Procházka Zdeněk1952 nezařazen 
TJ Sokol Kojetín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ocknecht Jiří1975 kraj 101 - 150 
2.Odehnal Jakub1982 kraj 151 - 200 
3.Zítka Tomáš1977 kraj 151 - 200 
4.Prokeš Lukáš1978 kraj 151 - 200 
5.Orság Vlastimil1963 kraj 151 - 200 
6.Kilhof Jiří1950 51 - 70 
7.Vrtěl Luděk1954 71 - 100 
8.Frühbauer Oldřich1954 71 - 100 
9.Malý Bohdan1972 101 - 150 
10.Florián Miroslav1949 101 - 150 
11.Horák Zdeněk1959 101 - 150 
12.Huťka Jaromír1936 151 - 200 
13.Štrunc Jaroslav1935 151 - 200 
14.Pištělák Martin1981 nezařazen 
15.Nguyen Thanh Tung1994 nezařazen 
16.Frydrych Rudolf1943 nezařazen 
T.J. Sokol Šternberk B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čapčuch Josef1968 kraj 101-150 
2.Coufal Ondřej1991 kraj 101-150 
3.Vejmola Antonín1987 kraj 101-150n 
4.Vémola Martin1985 kraj 151-200N 
5.Sedlář Michal1973 kraj 201-256 
6.Černoch Alois ml.1989 reg 21-30 
7.Kubánek Martin1986 reg 31-40 
8.Mišun Miroslav1950 reg 31-40 
9.Rabenseifner Jan1949 nezařazen 
10.Deván Jan1957 nezařazen 
11.Poč Ivan1947 nezařazen 
12.Žvátora Jaroslav1986 nezařazen 
13.Vyhnálek Tomáš1995 hostováníHostování z TJ Tatran Litovel
14.Bučková Jana1994 KŽ 16-20 
15.Vaňková Tereza1993 KŽ 16-20 
TJ Sokol Čechovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Richter David1973 K 51-70 
2.Kvapil Tomáš1948 K 71-100 
3.Jahn Michal1974 K 151-200 
4.Konšel Filip1978 K 151-200 
5.Makovec Rostislav1957 K 151-200 
6.Pekař René1972 K 101-150 
7.Korbelová Romana1971 K 51-70N 
8.Kolík Petr1965 K 201-236 
9.Velešík Josef1967 R 31-40N 
10.Šťastný Pavel1972 R 41-50 
11.Gottwald Tomáš1972 R 41-50N 
12.Frňka Patrik1973 R 51-70 
13.Havran Michal1977 R 51-70 
14.Kroupa Lukáš1987 N 
TJ Sokol Buk B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrubý Leo1962 kraj 100-150 
2.Zavřel Josef st.1953 kraj 151-200 
3.Sedlák Miroslav1964 kraj 151-200 
4.Koňařík Martin1973 kraj 200-253 
5.Nevřiva Kamil1973 reg 71-100 
6.Hrubý Radek1997 reg 100-150 
7.Hrabal Pavel1956 reg 150-200 
8.Čechák Petr1958 reg 150-200 
9.Suchý Milan1959 reg 201-250 
10.Piták Alexander1959 N 
T.J. Sokol Náklo A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Prázdný Pavel st.1975 reg 31-40 
2.Rogl Jan1959 reg 31-40 
3.Halfar Václav1980 reg 31-40 
4.Plachý Vojtěch1989 reg 41-51 
5.Kučera Ivan1994 reg 41-51 
6.Škrabal Václav1968 reg 41-51 
7.Kučera Milan1964 nezařezen 
8.Plachý Miloslav1966 nezařazen 
9.Plachý Zbyněk1996 nezařazen 
10.Mühlhauser Pavel1989 nezařazen 
11.Rogl Tomáš1994 nezařazen 
12.Němeček Michal1994 nezařazen 
13.Křížová Irena1973 reg 5 
SK Přerov E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zavřel Josef1985 kraj 101-150N 
2.Kyselák Tomáš1994 kraj 151-200 
3.Háva Miloš1980 kraj 201-250 
4.Krudenc Martin1975 reg 57-70 
5.Chromec Tomáš1988 reg 57-70 
6.Bereza Oldřich1950 reg 71-100 
7.Kubík David1981 reg 71-100 
8.Végh Jakub1996 reg 71-100 
9.Vysloužil Jarmil1948 reg 101-150 
10.Uhlíř Daniel1996 reg 151-200 
11.Gerhát Michal1997 reg 151-200 
12.Kyrych Pavel1977 reg 151-200 
13.Kyselák Jan1989 N 
Krajská soutěž II B
TJ Spartak Mikulovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hudáček Jiří1987 kraj 71-100 
2.Pokorný Josef1970 kraj 71-100 
3.Sopčák Lukáš1979 kraj 101-150 
4.Krupa Lukáš1982 kraj 101-150N 
5.Wagner Roman1979 kraj 201-236 
6.Seibert Miroslav1974 nezařazen 
7.Suchý Petr1968 nezařazen 
8.Machač Jiří1974 nezařazen 
9.Anft Marcel1977 nezařazen 
10.Mrtka Jaroslav1973 nezařazen 
TJ Javorník A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zbořil Marek1973 kraj 100-150 
2.Fryzelka Josef1987 kraj 100-150 
3.Šteigl Josef1972 kraj 200-250 
4.Žejdlík Pavel1985 kraj 200-250 
5.Bocek Aleš1988 reg 10 
6.Šmirják Jakub1991 reg 19 
7.Kotas René2002 reg 27 
8.Lukeš Vlastimil1976 reg 28 
TTC Pramet Šumperk B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žvátora Miroslav1974 kraj 21-30 
2.Malý Jan1971 kraj 51-70 
3.Šubčík Jiří1983 kraj 61-70N 
4.Luňáček Jiří1975 kraj 71-100 
5.Malý Jiří1975 kraj 100-150 
6.Wiesner Zdeněk1948 reg 41-50N 
7.Petko Jan1982 reg 41-50N 
8.Agachi Konstantin1948 nezařazen 
9.Blaťák Jindřich1945 nezařazen 
TJ Město Albrechtice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brunclík Zdeněk1958 kraj 101-150 
2.Adamec Štěpán1970 kraj 151-200 
3.Muroň Antonín1990 kraj 151-200 
4.Pokorný Milan1962 kraj 201-253 
5.Santarius Gustav1958 kraj 201-253 
6.Vojtek Roman1971 nezařazený 
7.Cyprich Jiří1986 nezařazen 
8.Chovaniok Jan1932 nezařazen 
9.Vrabka Leo1956 nezařazen 
TJ Sokol Velké Losiny A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Eduard st.1949 kraj 71-100 
2.Smolík Michal1978 kraj 71-100 
3.Cikryt Petr1958 kraj 100-150 
4.Janda František1948 reg 71-100 
5.Novotný Eduard ml.1980 reg 71-100 
6.Bureš Vladimír1974 reg 101-130 
7.Berka Jiří1975 reg 131-160 
8.Honemann Pavel1980 reg 71-100 
9.Bureš Adam1999 reg101-130 
SVČ Rýmařov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Václavík Aleš1982 kraj 101-150 
2.Casciani Luděk1974 kraj 101-150 
3.Rektořík Bronislav1964 kraj 151-200 
4.Kalaš Miroslav1959 kraj 151-200 
5.Lašák Roman1975 nezařazen 
6.Polák Aleš1965 nezařazen 
OMYA Jeseník E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Špaček Vladimír1946 kraj 201-253 
2.Vlčko Michal1940 reg 21-30 
3.Macík Petr1964 reg 21-30 
4.Jati Tomáš1980 reg 31-40 
5.Tálský Jakub1996 reg 31-40 
6.Neumann Michal1991 reg 41-50 
7.Cypra Vladislav1946 reg 41-50 
8.Gerasis Pavel1965 nezařazen 
9.Chytil Zdeněk1979 nezařazen 
10.Kunovský Lukáš1992 nezařazen 
11.Stejskal Ladislav1950 nezařazen 
TJ Krnov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matýsek Jan1945 kraj 101-150 
2.Vyhňák Zdeněk1946 101-150 
3.Kozák Petr1958 kraj 151-200 
4.Hradil Jaroslav1965 nezařazen 
5.Galetka Tomáš1972 nezařazen 
6.Matějíčková Bára1993 nezařazena 
7.Daříčková Iveta1993 nezařazena 
TJ Sokol Dubicko A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Braný Milan ml.1981 kraj 101-151 
2.Horák Luděk1966 kraj 151-200 
3.Vlček Vojtěch1955 kraj 200-250 
4.Langer Rudolf1959 kraj 200-250 
5.Strouhal Karel1977 reg 89 
6.Horák Filip1996 reg 125 
7.Neoral Ondřej1995 reg 134 
8.Vidomus Michal1983 reg 141 
TJ Slavoj Bruntál B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jasinský Čestmír1967 kraj 151-200 
2.Hostěnský Robert1971 kraj 151-200 
3.Machů Jaroslav1970 kraj 151-200 
4.Veselý Jindřich st.1955 kraj 151-200 
5.Bečák Zdeněk1966 kraj 151-200 
6.Krajča Patrik1993 kraj 201-250 
7.Měrka František1944 nezařazený 
8.Mlčoch František1961 Nezařazený 
9.Čechová Kristina1980 N 
TJ Sokol Vrbno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fišr Petr1982 kraj 101-150 
2.Gomola Jan1987 kraj 101-150 
3.Slavík Ota1970 kraj 151-200 
4.Patočka Tomáš1991 kraj 200-250 
5.Šimončík Josef1950 nezařazený 
6.Zelenka Daniel2001 nezařazený 
7.Lichnovský Radek1997 nezařazený 
8.Kopfová Tereza1997 kraj Ž 201-250 
9.Slavíková Lenka1981 Nezařazená 
10.Martínková Blanka1977 nezařazená 
11.Chlebcová Lucie1986 nezařazená 
TTC Pramet Šumperk C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Píša Radovan1974 kraj 21-30 
2.Müller Jiří1958 kraj 31-40 
3.Janků Karel1995 kraj 100-150 
4.Olejník Jakub1997 kraj 151-200 
5.Maixner Vladimír1961 kraj 151-200 
6.Müller Lukáš1981 reg 31-40 
7.Braun Norbert1977 reg 41-50 
8.Wiesner Lukáš1992 reg 51-70 
9.Finger Jaroslav1971 nezařazený 
Divize ženy
TJ Sokol Krčmaň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Friedrichová Denisa1988 K 8 
2.Soldánová Martina1988 nezařazená 
3.Sztwioroková Eva1988 nezařazená 
4.Bauerová Veronika1995 21.-26. 
5.Kučerová Aneta1993 nezařazená 
6.Zoňová Hana1995 21.-26. 
7.Koppová Denisa1998 nezažazená 
8.Koppová Tereza1999 nezařazená 
9.Novotná Lucie1999 nezařezená 
10.Strážnická Martina1996 nezařezená 
11.Vymětalíková Hana1999 nezařazená 
T.J. Sokol Šternberk A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bučková Jana1994 Kž 16-20 
2.Kozová Aneta1997 Kž 21-26 
3.Mólerová Kateřina1995 Kž 21-26 
4.Mólerová Lenka1995 Kž 21-26 
5.Vaňková Tereza1993 Kž 21-30 
T.J. Sokol Náklo A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Křížová Irena1973 K 6 
2.Gottfriedová Nikola1996 Kd 6-10 
3.Večeřová Michaela1999 Kž 11-16 
4.Prázdná Tereza2002 Kž 17-23 
5.Gnipová Natálie2000 Kž 24-26 
6.Biharyjová Eva1995 N 
7.Plachá Amálie2004 N 
8.Svačinová Pavlína1969 N 
9.Večeřová Lenka1997 N 
Hobby Klub - DDM Olomouc
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Velechová Adéla1993 K 11-15 
2.Krahulcová Anna1991 K 11-15N 
3.Páclová Markéta1995 K 21-26N 
4.Kvasničková Markéta1994 K 21-26N 
5.Strkáčová Anna1994 N 
TJ Sokol Dlouhomilov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kvapilová Vendula1997 R 163 
2.Körnerová Monika1997 R 164 
3.Foltýnová Anna1997 R 165 
4.Várošová Kristina1997 R 166 
5.Novotná Michaela1996 R 169 
6.Štelcová Michaela1993 R 170 
7.Mazurková Lenka1987 N 
T.J. Sokol Neředín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klátová Zuzana1991 K 4 OL 
2.Kopfová Tereza1997 K 10Hostování z TJ Sokol Vrbno pod Pradědem z.s.
3.Dvořáková Eva1979 K 6-10N 
4.Adamíková Dagmar1994 k 11-15Hostování z TJ Sokol Ondratice z.s.
5.Hájková Iveta1966 K 11-15 
6.Jurečková Petra1992 K 11-15 
7.Veselá Michaela1982 K 16-20 
8.Koukalová Andrea1976 K 16-20N 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline