Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
DIVIZE
TJ Sokol Mariánské Lázně A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrnčiřík Karel1946 kraj. 19. 
2.Fencl Karel1961 kraj. 31-40. 
3.Friedman Miloš1949 kraj. 41-50. 
4.Klein Karel1953 kraj. 51-60. 
5.Kočárek Zbyněk1971 reg. nez. 45. 
6.Kocián Martin1974 reg. nez. 55 
TJ Slavoj Kynšperk A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cholínský Jan1965 kraj. 20 
2.Lof Milan1962 kraj. 21-25 
3.Galek Lukáš1987 kraj. 21-25 
4.Galek Vojtěch1990 kraj. 31-40 
5.Volf Oldřich1942 kraj. 41-50 
6.Bárta Václav ml.1987 kraj. 51-60 
7.Bjalončík Boris1951 kraj. 61-70 
8.Galek Roman1964 kraj. 61-70 
9.Liška Jan1984 kraj. 71-80 
10.Kadavý Vladimír1984 kraj. 91-100 
11.Bárta Václav st.1961 nez. 
12.Knorek Timotheus1992 reg. 46-52 
13.Liška David1981 reg. 46-52 
TJ Loket nad Ohří A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hlaváček Miloš1955 kraj. 41-50. 
2.Laurinc Ludevít1950 kraj. 51-60. 
3.Přibyl Miroslav1956 kraj. 51-60. 
4.Pumpr Jaroslav1958 kraj. nez. 70. 
5.Bucifal Josef1968 kraj. 71-80. 
6.Beníšek Karel1952 kraj. 81-90. 
7.Kotlaba Josef1945 kraj. 101-120. 
8.Nováček Vladislav1957 kraj. 101-120. 
9.Polcar Vojtěch1995 kraj. 101-120. 
10.Kejšar Miroslav1948 nez. 
11.Kotlaba Miroslav1948 nez. 
12.Bednář Jiří1942 nez. 
13.Dostál Stanislav1951 nez. 
KST Karlovy Vary A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Völgyesi Zdeňek1963 kraj. 7. 
2.Klůj Ivan1952 kraj. 26-30. 
3.Svěrák Boris1966 kraj. 26-30. 
4.Hynek Jiří1958 kraj. 31-40. 
5.Kavka Milan1989 kraj. 61-70. 
6.Egermaier Jakub1988 kraj. 71-80. 
7.Benedik Miroslav1960 kraj. 71-80. 
8.Fábera Vratislav1948 kraj. 81-90. 
9.Čapek Libor1961 kraj. 81-90. 
10.Holubek Milan1952 kraj. 91-100. 
11.Čák Leo1992 reg. 61-70. 
12.Pokorný Jan1992 reg. 71-80. 
13.Žaloudík Jan1998 reg. 71-80. 
14.Kapr Miroslav1997 reg. 81-85. 
15.Tesař Vojtěch1999 nez. 
TJ Slovan Karlovy Vary A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Heřman Jaroslav1979 kraj. 15. 
2.Kopárek Jiří1975 kraj. 20. 
3.Daněk Zdeněk1958 kraj. 31-40. 
4.Švec Jan1964 kraj. 31-40. 
5.Teiner Martin1975 kraj. 71-80. 
6.Benda Lubomír1952 kraj. 81-90. 
7.Dolejší Pavel1963 reg. 61-70. 
8.Halgašíková Radka1992 nez.65 
9.Stránský Ondřej1990 reg. 81-85. 
10.Švec Miroslav1964 nez. 
11.Vrzal Ivan1967 nez. 
12.Vikor Rudolf1997 nez. 
13.Vegricht Dominik1998 nez. 
TJ Slovan Karlovy Vary B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Surma Radek1972 kraj. 5. 
2.Ďurža Karel1966 kraj. 10. 
3.Čáp Ladislav st.1968 kraj. 51-60. 
4.Harušťák Milan1963 kraj. 91-100. 
5.Brázda Zdeněk1953 kraj. 81-90. 
6.Klucký Petr1962 reg. 65. 
7.Duchoslav Karel1931 reg. 61-70. 
8.Růžička Vladimír1964 reg. 61-70. 
9.Nohýnek Jan1938 reg. 71-80. 
10.Stránský Vojtěch1993 reg. 81-85. 
11.Čáp Ladislav ml.1997 nez. 
12.Růžička Čeněk1998 nez. 
TJ Baník Svatava A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Huleš Petr1971 kraj. 2. 
2.Tomšík Jaroslav1964 kraj. 8. 
3.Sankot Luděk1970 kraj. 31-40. 
4.Bařina Leoš1974 kraj. 31-40. 
5.Jakeš Jaroslav1956 kraj. 91-100. 
6.Holeček Martin1971 kraj. 101-120. 
7.Nerad Václav1965 kraj. 101-120. 
8.Vodrážka Milan1973 kraj. 101-120. 
9.Grošaft Alexandr1948 kraj. 101-120. 
10.Strýček Rudolf1960 reg. 46-52. 
11.Kottusch Dieter1942 reg. 46-53. 
12.Horký Karel1957 nez. 
13.Opatrný Martin1972 nez. 
14.Kruliš David1994 kraj. 61-70Střídavý start z TJ Baník Sokolov, z.s.
TJ Ostrov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolář Pavel1982 kraj. 11. 
2.Čonka Martin1977 kraj. 13. 
3.Novák Radek1975 kraj. 41-50. 
4.Vysocký Ivan1960 kraj. 41-50. 
5.Dvořák Jindřich1964 reg. 51-60. 
6.Vaculík Antonín1940 reg. nez. 55. 
7.Kolář Petr1979 reg. 61-70. 
8.Vysocká Karolína1998 nez. reg. 65. 
9.Kvapilová Lucie1971 reg. 71-80. 
10.Bui Duy Nghia1958 nez. 
11.Tranthihuong Giang1993 nez.cizinec 
TJ Ostrov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Provazník Jakub1990 kraj. 6. 
2.Provazník Jiří1965 kraj. 14. 
3.Provazník Jan st.1959 kraj. 41-50. 
4.Babor Václav1961 kraj. 61-70. 
5.Ježek Karel1934 reg. nez. 55. 
6.Vařečka Pavel1978 reg. 51-60. 
7.Dvorník Daniel1995 nez. 
8.Hofman Jan ml.1972 nez. 
9.Koucká Pavlína1996 nez. 
10.Krof Petr1995 nez. 
11.Provazník Jan ml.1988 nez. 
12.Roudná Jana1984 nez. 
SK Toužim A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ženíšek Jiří1965 kraj. 21-25. 
2.Daniel Pavel1978 kraj. 41-50. 
3.Pohanka Jaroslav1960 kraj. 51-60. 
4.Rolník Tomáš1988 kraj. 81-90. 
5.Heinrich Petr1969 reg. nez. 55 
6.Blažek František1975 reg. 51-60. 
7.Hodl Miroslav1972 reg. 51-60. 
8.Černohorský Martin1989 reg. nez. 65 
9.Šamberger Václav1942 reg. 61-70. 
10.Heinrich Pavel1981 reg. 71-80. 
11.Chmelík Jiří1960 reg. 71-80. 
TJ Jiskra Březová A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Korb Rostislav1971 kraj. 4. 
2.Hurban Nikola1995 kraj. 18. 
3.Gabriel Karel1975 kraj. 21-25. 
4.Gerba Ondřej1975 kraj. 26-30. 
5.Hasenöhrl Filip1995 kraj. 26-30. 
6.Hric Jan1961 kraj. 41-50. 
7.Pechman Vladimír1971 kraj. 71-80. 
8.Holeček Petr1972 kraj. 71-100. 
9.Černík Jaroslav1953 reg. 51-60. 
10.Dušek Jan1979 reg. 51-60. 
11.Gajdoš Jakub1993 reg. 51-60. 
TJ Jiskra Aš A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klepáček Pavel1968 kraj. 1. 
2.Kvasnička Lukáš1985 kraj. 9. 
3.Jánský Radek1972 kraj. 16. 
4.Dospíšil Ivan1951 kraj. 26-30. 
5.Painz Jiří1962 kraj. 21-25. 
6.Hlisník Tibor1942 kraj. 31-40. 
7.Machač Pavel1974 kraj. 41-50. 
8.Pokorný Jaroslav1944 kraj. 51-60. 
9.Hostek Karel1968 kraj. 81-90. 
10.Babková Karolína1993 kraj. 101-120. 
11.Podstata Jan1951 kraj. 101-120. 
12.Kadič Václav1951 reg. 25-30. 
13.Havlíček Zdeněk1947 reg. 31-40. 
14.Vavřík Jiří1992 reg. 51-60. 
15.Jánská Veronika2000 reg. 71-90. 
16.Bastl Tomáš2001 reg. 71-90. 
KRAJSKÝ PŘEBOR - 1
TJ Baník Sokolov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Paprštein Ladislav1976 kraj. 31-40. 
2.Choděra Miroslav1967 kraj. 51-60. 
3.Kruliš David1994 kraj. 61-70 
4.Fabiš Štefan1972 nez. 
5.Truong Tomáš1994 nez. 
6.Truong Van Ba1958 nez. 
7.Coma Josef1948 nez. 
8.Wildhaber Luboš1972 nez. 
9.Dorschnerová Sulika1962 nez. 
SK Merklín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hejtmánek Tomáš1974 kraj. 71-80. 
2.Landiga Michal1957 kraj. 71-80. 
3.Waldmann Vladimír1959 kraj. 71-80. 
4.Hejtmánek Emil1946 kraj. 81-90. 
5.Suchan Miroslav ml.1982 kraj. 81-90. 
6.Suchan Miroslav st.1958 kraj. 101-120. 
7.Šindelář Vladimír1940 reg. 51-60. 
8.Novák Vladimír1951 reg. 61-70. 
9.Zoubek Ota1981 reg. 71-80. 
10.Skála Miroslav1958 reg. 81-85. 
11.Vonášek Petr1947 nez. 
12.Picmaus Petr1999 nez. 
KST Karlovy Vary B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vejřík Miloš1948 kraj. 41-50. 
2.Kavka Milan1989 kraj. 61-70. 
3.Egermaier Jakub1988 kraj. 71-80. 
4.Benedik Miroslav1960 kraj. 71-80. 
5.Fábera Vratislav1948 kraj. 81-90. 
6.Čapek Libor1961 kraj. 81-90. 
7.Holubek Milan1952 kraj. 91-100. 
8.Krejčí David1978 kraj. 91-100. 
9.Řezáč Bohumil1960 kraj. 101-120. 
10.Čák Leo1992 reg. 61-70. 
11.Pokorný Jan1992 reg. 71-80. 
12.Rubin Pavel1948 reg. 71-80. 
13.Žaloudík Jan1998 reg. 71-80. 
14.Kapr Miroslav1997 reg. 81-85. 
TJ Jiskra Aš B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Painz Jiří1962 kraj. 21-25. 
2.Hlisník Tibor1942 kraj. 31-40. 
3.Machač Pavel1974 kraj. 41-50. 
4.Pokorný Jaroslav1944 kraj. 51-60. 
5.Hostek Karel1968 kraj. 81-90. 
6.Babková Karolína1993 kraj. 101-120. 
7.Podstata Jan1951 kraj. 101-120. 
8.Kadič Václav1951 reg. 25-30. 
9.Havlíček Zdeněk1947 reg. 31-40. 
10.Nushart David1995 reg. 41-50. 
11.Nguyen Huy Hac1965 reg. 41-50. 
12.Manda Štěpán1996 reg. 71-90. 
13.Machačová Jitka1998 reg. 71-90. 
14.Kotrčová Michaela1995 reg. 71-90. 
15.Letalíková Jana1987 reg. 71-90. 
16.Trgo Michael2001 nez. 
17.Děkan Matěj1999 nez. 
18.Hostek Matěj1998 nez. 
TJ Jiskra Březová B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hasenöhrl Filip1995 kraj. 26-30. 
2.Hric Jan1961 kraj. 41-50. 
3.Pechman Vladimír1971 kraj. 71-80. 
4.Holeček Petr1972 kraj. 71-100. 
5.Černík Jaroslav1953 reg. 51-60. 
6.Dušek Jan1979 reg. 51-60. 
7.Gajdoš Jakub1993 reg. 51-60. 
8.Novobilský Josef1935 reg. 61-70. 
9.Martan Dominik1994 reg. 81-85. 
10.Severová Michaela1992 nez. reg. 65 
11.Gajdošová Zuzana1997 nez. 
TJ Strunal Luby A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skála Tomáš ml.1994 kraj. 51-60. 
2.Špryňar Milan1951 kraj. 61-70. 
3.Baar Martin1954 kraj. 101-120. 
4.Winkler Vladimír1964 kraj. 101-120. 
5.Holý Jiří1944 reg. 31-40. 
6.Skála Tomáš st.1970 reg. 31-40. 
7.Maixner Milan1964 reg. 51-60. 
8.Syrová Hana1976 reg. 71-90. 
9.Pěnkava Jan1964 nez. 
10.Konvička Michal1997 nez. 
11.Cajthaml Tomáš1996 nez. 
KST Lázně Františkovy Lázně A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrčka Jaroslav1955 kraj. 12. 
2.Sys Radek1965 nez. 6. 
3.Hobl Lukáš1998 kraj. 31-40. 
4.Ramsauer Tomáš1993 kraj. 61-70. 
5.Pozůstal Karel ml.1993 kraj. 101-120. 
6.Kocum Ondřej1992 kraj. 31-40. 
7.Gavlas Anton st.1948 nez. 45 
8.Petera Jiří1968 reg. 41-50. 
9.Tvarůžek Marcel1996 reg. 41-50. 
10.Kopecký Jiří1942 nez. 
11.Kraka Petr1997 nez. 
TJ Loket nad Ohří B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bucifal Josef1968 kraj. 71-80. 
2.Beníšek Karel1952 kraj. 81-90. 
3.Kotlaba Josef1945 kraj. 101-120. 
4.Nováček Vladislav1957 kraj. 101-120. 
5.Polcar Vojtěch1995 kraj. 101-120. 
6.Kejšar Miroslav1948 nez. 
7.Kotlaba Miroslav1948 nez. 
8.Bednář Jiří1942 nez. 
9.Dostál Stanislav1951 nez. 
TJ Batesta Chodov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kovačič Petr st.1965 kraj. nez. 30. 
2.Tonhauser Robert1979 kraj. 51-60. 
3.Tonhauser Martin1974 kraj. 61-70. 
4.Kalanyos Jiří1982 kraj. 61-70. 
5.Kožuškanič Jan1994 reg. nez. 58-60. 
6.Marton Petr1995 nez. 
7.Kalanyos Gabriel1956 nez. 
8.Partyngl Tomáš1999 reg. 59-61. 
9.Mora Petr1999 reg. 59-61. 
10.Visinger Jakub2000 reg. 59-61. 
TJ Slavoj Kynšperk B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Volf Oldřich1942 kraj. 41-50 
2.Bárta Václav ml.1987 kraj. 51-60 
3.Bjalončík Boris1951 kraj. 61-70 
4.Galek Roman1964 kraj. 61-70 
5.Liška Jan1984 kraj. 71-80 
6.Kadavý Vladimír1984 kraj. 91-100 
7.Rohlík Tomáš1994 kraj. 101-120 
8.Knorek Timotheus1992 reg. 46-52 
9.Liška David1981 reg. 46-52 
10.Novotný Radek1972 nez. 
11.Janda Václav1947 nez. 
KRAJSKÝ PŘEBOR - 2
TJ Baník Vintířov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kárníková Jitka1966 nez. 52. 
2.Bracek Alois1943 reg. 53-57. 
3.Hlavatý Jaroslav1973 reg. 53-57. 
4.Daněk Roman1968 reg. 53-57. 
5.Stančík Josef1961 nez. reg. 57 
6.Beran Josef1945 nez. reg. 57 
7.Leňka Jiří1987 nez. reg. 57 
8.Zika Milan1987 nez. reg. 57 
9.Kraka Zdeněk1964 reg. 58. 
10.Janů Vojtěch1952 nez. reg. 60 
TJ Jiskra Aš C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hostek Karel1968 kraj. 81-90. 
2.Babková Karolína1993 kraj. 101-120. 
3.Podstata Jan1951 kraj. 101-120. 
4.Kadič Václav1951 reg. 25-30. 
5.Havlíček Zdeněk1947 reg. 31-40. 
6.Nushart David1995 reg. 41-50. 
7.Nguyen Huy Hac1965 reg. 41-50. 
8.Vavřík Jiří1992 reg. 51-60. 
9.Manda Štěpán1996 reg. 71-90. 
10.Machačová Jitka1998 reg. 71-90. 
11.Letalíková Jana1987 reg. 71-90. 
12.Kotrčová Michaela1995 reg. 71-90. 
13.Jánská Veronika2000 reg. 71-90. 
14.Bastl Tomáš2001 reg. 71-90. 
15.Trgo Michael2001 nez. 
16.Děkan Matěj1999 nez. 
17.Hostek Matěj1998 nez. 
TJ Lomnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vondrušková Andrea1972 kraj. 91-100 
2.Procházka Pavel1984 kraj. 101-120 
3.Tobiáš Jozef1943 kraj. 101-120 
4.Zima Jiří1972 reg. 46-52 
5.Šafář Jiří1966 reg. 46-52 
6.Mazurkovič Vladimír1997 nez. 
7.Kříž Jiří2000 nez. 
TJ Batesta Chodov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ježek Václav1962 kraj. 81-90. 
2.Minář Marek1985 kraj. 91-100. 
3.Minář Miloš1959 kraj. 91-100. 
4.Harašta Ivan1965 kraj. 101-120. 
5.Kruliš Ladislav1964 kraj. 101-120. 
6.Krombholz Josef1949 nez. 
7.Tišer Emil1950 nez. 
KST Karlovy Vary C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fábera Vratislav1948 kraj. 81-90. 
2.Čapek Libor1961 kraj. 81-90. 
3.Holubek Milan1952 kraj. 91-100. 
4.Krejčí David1978 kraj. 91-100. 
5.Řezáč Bohumil1960 kraj. 101-120. 
6.Čák Leo1992 reg. 61-70. 
7.Pokorný Jan1992 reg. 71-80. 
8.Rubin Pavel1948 reg. 71-80. 
9.Žaloudík Jan1998 reg. 71-80. 
10.Kapr Miroslav1997 reg. 81-85. 
11.Tesař Vojtěch1999 nez. 
12.Nový Ondřej1998 nez. 
13.Pospíchal Lukáš1996 nez. 
14.Vimr Jiří1995 nez. 
TJ Baník Svatava B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jakeš Jaroslav1956 kraj. 91-100. 
2.Holeček Martin1971 kraj. 101-120. 
3.Nerad Václav1965 kraj. 101-120. 
4.Vodrážka Milan1973 kraj. 101-120. 
5.Grošaft Alexandr1948 kraj. 101-120. 
6.Strýček Rudolf1960 reg. 46-52. 
7.Kottusch Dieter1942 reg. 46-53. 
8.Horký Karel1957 nez. 
9.Opatrný Martin1972 nez. 
KST Velký Luh A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kraus Václav ml.1983 reg. 19-24. 
2.Malina Mirko1964 reg. 25-30. 
3.Michálek Bohumil1940 reg. 31-40. 
4.Turčinek Antonín1949 reg. 31-40. 
5.Kraus Václav st.1960 reg. 31-40. 
6.Votruba Jan1962 reg. 31-40. 
7.Flaksa David1974 reg. 41-50. 
8.Kraus Vladislav1986 reg. 51-60. 
9.Šabík Vladimír1962 reg. 51-60. 
10.Jurašek Jiří1972 reg. 61-70. 
11.Staník Václav1967 reg. 61-70. 
12.Šabík Michael1987 reg. 61-70. 
TJ Slovan Karlovy Vary C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Teiner Martin1975 kraj. 71-80. 
2.Benda Lubomír1952 kraj. 81-90. 
3.Brázda Zdeněk1953 kraj. 81-90. 
4.Klucký Petr1962 reg. 65. 
5.Dolejší Pavel1963 reg. 61-70. 
6.Duchoslav Karel1931 reg. 61-70. 
7.Růžička Vladimír1964 reg. 61-70. 
8.Halgašíková Radka1992 nez.65 
9.Nohýnek Jan1938 reg. 71-80. 
10.Stránský Ondřej1990 reg. 81-85. 
11.Švec Miroslav1964 nez. 
12.Čáp Ladislav ml.1997 nez. 
13.Pogosjan Andrej1998 nez. 
14.Růžička Čeněk1998 nez. 
TJ Slavoj Kynšperk C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Liška Jan1984 kraj. 71-80 
2.Kadavý Vladimír1984 kraj. 91-100 
3.Rohlík Tomáš1994 kraj. 101-120 
4.Knorek Timotheus1992 reg. 46-52 
5.Bárta Václav st.1961 nez. 
6.Liška David1981 reg. 46-52 
7.Novotný Radek1972 nez. 
8.Dofek Bohumil1961 nez. 
9.Beroun Jan1947 reg. 53-57 
10.Kovačík Ondřej1992 nez. 
11.Ďuriš Aleš1992 nez. 
12.Janda Václav1947 nez. 
13.Oboňová Tereza1992 reg. 53-57 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS