Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální přebor 1.třídy
TJ Sokol Dřínov "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kruml Jan1980 reg. 16. 
2.Poláková Lucie1985 reg. 18. 
3.Káš Pavel1968 reg. 29.-35. 
4.Kášová Adéla1998 reg. 51.-53. 
5.Polák Jiří1956 reg. 38.-44. 
6.Tůma Zdeněk1954 reg. 55.-59. 
7.Plocková Klára1991 reg. 69.-73. 
8.Hloušek Jan1996 reg. 74.-77. 
9.Pleticha Robert1995 reg. 98.-103. 
10.Salač Oldřich1950 reg. 103.N 
11.Möglich Lukáš1997 reg. 104.-107. 
12.Procházka Jakub1998 kraj.sž. 34. 
Sokol Mělník - Pšovka "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Braunšveig Aleš1973 reg. 17. 
2.Hraba Milan1954 reg. 29.-35. 
3.Čech Miroslav1958 reg. 45.-48. 
4.Vítek Václav1962 reg. 49. 
5.Štros Jan1977 reg. 88.-92. 
6.Prokeš Filip1978 reg. 97.N 
7.Carva Pavel1981 reg. 104.-107. 
8.Strouhal Jan1984 reg. 108.-110. 
9.Kostrhoun Michal1968 reg. 111.-117. 
10.Kostrhoun Tomáš1994 reg. 111.-117. 
11.Slimařík Pavel1970 nez. 
TJ Sokol Tišice "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rubín Pavel1974 reg. 19.-21. 
2.Fabián Jiří1975 reg. 29.-35. 
3.Brodský Miroslav1968 reg. 38.-44. 
4.Vais Jindřich1971 reg. 78.-87. 
5.Dudek Pavel1965 reg. 68.N 
6.Veselý Martin1965 reg. 88.-92. 
7.Habart Pavel1968 reg. 88.-92. 
8.Kratochvíl Ivo1966 reg. 98.-103. 
9.Kratochvíl Martin1970 reg. 98.-103. 
10.Dráb Milan1974 nez. 
11.Jelínek Pavel1977 nez. 
Sokol Dolní Beřkovice "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Danaj Tomáš1974 kraj. 154.N 
2.Hrdý Miroslav1967 reg. 22.-25. 
3.Hrdý Radek1995 reg. 29.-35. 
4.Papež Miloslav1989 reg. 38.-44. 
5.Točík Ondřej1992 reg. 55.-59. 
6.Danaj Milan1945 reg. 61.-68. 
7.Raček Jan1950 reg. 61.-68. 
8.Šimon Vladimír1952 reg. 78.-87. 
9.Brauner Josef1941 reg. 93.-97. 
10.Bezányi Soňa1973 nez. 
TJ Sokol Cítov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaněk Antonín1964 reg. 29.-35. 
2.Líska Vladislav1969 reg. 38.-44. 
3.Vaněček Vladimír1965 reg. 38.-44. 
4.Kasáček Martin1973 reg. 51.-53. 
5.Vaněček Ladislav1942 reg. 77.N 
SKST Sokol Veltrusy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bagal Zdeněk ml.1988 reg. 26.-28. 
2.Šlechta David1994 reg. 29.-35. 
3.Karas Ondřej1985 reg. 45.-48. 
4.Karas Tomáš1988 reg. 51.-53. 
5.Hudeček Vojtěch1990 reg. 60.N 
6.Veselý Tomáš1991 reg. 73.N 
7.Karas Ivan1960 reg. 87.N 
8.Jícha František1965 nez. 
SK Liběchov "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sekereš Karel1977 reg. 19.-21. 
2.Dvořák Milan st.1960 reg. 50. 
3.Dvořák Martin1991 reg. 55.-59. 
4.Pejpal Tomáš1979 reg. 69.-73. 
5.Zralík Ivan1996 reg. 61.-68. 
6.Žiačik Jan st.1966 reg. 88.-92. 
7.Žiačik Jan ml.1998 reg.ž. 3. 
8.Miženko Milan1991 nez. 
SK Mšeno "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malý Petr1975 reg. 26.-28. 
2.Babák Josef1962 reg. 36.-37. 
3.Bízek Zdeněk1961 reg. 36.-37. 
4.Kummer Václav1961 reg. 38.-44. 
5.Živec Petr1948 reg. 60. 
6.Kůtek Jaroslav1963 reg. 74.-77. 
7.Koloc Milan1961 reg. 78.-87. 
8.Kovacs Václav1953 reg. 78.-87. 
9.Vaněk Petr1993 reg. 93.-97. 
10.Vaněk Jindřich1953 97.N 
TJ Neratovice "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Košatý Jan1985 kraj. 364. - 381. 
2.Čuba Milan1965 reg. 22.-25. 
3.Pecha Milan1956 reg. 54.N 
4.Sauer Ondřej1996 reg. 61.-68. 
5.Klouček Milan1957 reg. 61.-68. 
6.Salmon Ivan1961 reg. 61.-68. 
7.Urban Jaroslav1943 reg. 68.N 
8.Sauer Jan1960 reg. 68.N 
9.Jeřábek Jaromír1944 reg. 69.-73. 
10.Trhoň Ondřej1987 reg. 69.-73. 
11.Hanák Jan1949 reg. 73.N 
12.Pekarovič David1998 reg. 78.-87. 
13.Vejvoda Jakub1996 reg. 104.-107. 
14.Nevím Miroslav1997 reg. 108.-110. 
15.Dvořák Jan nejml.2000 reg. 111.-117. 
TJ Dynamo Nelahozeves "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Točík Radek1994 reg. 45.-48. 
2.Gecašek Marek1995 reg. 54. 
3.Vedral Pavel1978 reg. 59.N 
4.Brož Petr1980 reg. 61.-68. 
5.Haincová Jana1980 reg. 69.-73. 
6.Karas Jiří1983 reg. 78.-87. 
7.Ovsenáková Alena1952 reg. 78.-87. 
8.Novotný Josef1985 reg. 87.N 
9.Viktorin Jan1981 reg. 98.-103. 
10.Kerner Daniel1996 reg. 104.-107. 
11.Točík David1996 reg. 97.NStřídavý start z TJ KRALUPY, z.s.
TJ Start Mlékojedy-Kostelec n. L. "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Donát Zdeněk1963 kraj. 250. - 279. 
2.Halama Jiří1963 kraj. 280. - 305. 
3.Legát Lukáš1971 kraj. 306. - 325. 
4.Kulíšek Milan1966 kraj. 306. - 325. 
5.Novák Milan1987 reg. 13.N 
6.Kostelecký Zdeněk1939 reg. 93.-97. 
7.Jurašovský Ondřej1950 nez. 
TJ Start Mlékojedy "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Aleš1975 reg. 22.-25. 
2.Chalupa Josef1964 reg. 38.-44. 
3.Kočiš Ludovít1970 reg. 45.-48. 
4.Pátek Robert1972 reg. 61.-68. 
5.Hendrych Ladislav1983 reg. 78.-87. 
6.Bareš Ondřej1992 reg. 98.-103. 
7.Strnad Jiří1972 reg. 103.N 
8.Melounek Petr1953 nez. 
9.Šanda Martin1973 nez. 
Regionální přebor 2.třídy
SK Mšeno "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Živec Petr1948 reg. 60. 
2.Kůtek Jaroslav1963 reg. 74.-77. 
3.Koloc Milan1961 reg. 78.-87. 
4.Kovacs Václav1953 reg. 78.-87. 
5.Vaněk Petr1993 reg. 93.-97. 
6.Vaněk Jindřich1953 97.N 
7.Mansfeld Jiří1954 nez. 
8.Hájková Magdalena1974 nez. 
9.Zoubek Antonín1971 nez. 
Sokol Dolní Beřkovice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Točík Ondřej1992 reg. 55.-59. 
2.Danaj Milan1945 reg. 61.-68. 
3.Raček Jan1950 reg. 61.-68. 
4.Šimon Vladimír1952 reg. 78.-87. 
5.Brauner Josef1941 reg. 93.-97. 
6.Holina Josef1941 nez. 
7.Kittler Jiří1946 nez. 
TJ Neratovice "E"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klouček Milan1957 reg. 61.-68. 
2.Salmon Ivan1961 reg. 61.-68. 
3.Urban Jaroslav1943 reg. 68.N 
4.Jeřábek Jaromír1944 reg. 69.-73. 
5.Hanák Jan1949 reg. 73.N 
6.Nevím Miroslav1997 reg. 108.-110. 
7.Pokorný Lukáš1996 reg.ž. 11. 
8.Širc Jiří1998 reg.ž. 16. 
9.Rajnyš Tomáš1997 reg.ž. 16.N 
10.Špinka Karel1949 nez. 
Sokol Horní Počaply
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Němeček Vladimír1958 reg. 55.-59. 
2.Ježek František1944 reg. 78.-87. 
3.Petera Jaroslav1941 reg. 78.-87. 
4.Bradáč Jiří1941 reg. 98.-103. 
5.Vízner Pavel1949 nez. 
TJ Kralupy nad Vltavou
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Palan Jan1948 reg. 55.-59. 
2.Růžička Petr1973 reg. 74.-77. 
3.Vokál Lubomír1948 reg. 88.-92. 
4.Slejška Ladislav1948 reg. 97.N 
5.Točík David1996 reg. 97.N 
6.Houska Petr1951 nez. 
7.Hynková Lucie1988 nez. 
8.Kačírek Lubomír1951 nez. 
9.Krejčová Eliška1927 nez. 
10.Macourek Martin1989 nez. 
11.Parma Milan1937 nez. 
12.Řenč Matěj1989 nez. 
13.Slapnička Karel1953 nez. 
TJ Sokol Dřínov "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Polák Jiří1956 reg. 38.-44. 
2.Tůma Zdeněk1954 reg. 55.-59. 
3.Plocková Klára1991 reg. 69.-73. 
4.Hloušek Jan1996 reg. 74.-77. 
5.Pleticha Robert1995 reg. 98.-103. 
6.Salač Oldřich1950 reg. 103.N 
7.Möglich Lukáš1997 reg. 104.-107. 
8.Procházka Jakub1998 kraj.sž. 34. 
9.Benda Lukáš1996 kraj.sž. 61. 
10.Benda Marek2002 kraj.mž. 60. 
TJ Sokol Tišice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dudek Pavel1965 reg. 68.N 
2.Veselý Martin1965 reg. 88.-92. 
3.Habart Pavel1968 reg. 88.-92. 
4.Kratochvíl Ivo1966 reg. 98.-103. 
5.Kratochvíl Martin1970 reg. 98.-103. 
6.Kratochvíl Josef1937 nez. 
7.Turek Petr1961 nez. 
8.Válek Jaroslav1973 nez. 
SK Liběchov "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zralík Ivan1996 reg. 61.-68. 
2.Zelenka Petr1970 reg. 74.-77. 
3.Žiačik Jan st.1966 reg. 88.-92. 
4.Švesták Petr1970 reg. 93.-97. 
5.Zelenka Rostislav1957 reg. 111.-117. 
6.Žiačik Jan ml.1998 reg.ž. 3. 
7.Zelenka Jakub1999 reg.ž. 17. 
8.Bílek Matěj1999 nez. 
Sokol Mělník - Pšovka "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štros Jan1977 reg. 88.-92. 
2.Prokeš Filip1978 reg. 97.N 
3.Carva Pavel1981 reg. 104.-107. 
4.Strouhal Jan1984 reg. 108.-110. 
5.Kostrhoun Michal1968 reg. 111.-117. 
6.Kostrhoun Tomáš1994 reg. 111.-117. 
7.Kukal Stanislav1994 nez. 
TJ Dynamo Nelahozeves "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Haincová Jana1980 reg. 69.-73. 
2.Karas Jiří1983 reg. 78.-87. 
3.Ovsenáková Alena1952 reg. 78.-87. 
4.Novotný Josef1985 reg. 87.N 
5.Mikolášek Jan1988 reg. 93.-97. 
6.Viktorin Jan1981 reg. 98.-103. 
7.Lančarič Martin1978 reg. 108.-110. 
TJ Neratovice "F"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sauer Jan1960 reg. 68.N 
2.Trhoň Ondřej1987 reg. 69.-73. 
3.Pekarovič David1998 reg. 78.-87. 
4.Vejvoda Jakub1996 reg. 104.-107. 
5.Dvořák Jan nejml.2000 reg. 111.-117. 
6.Koníček Ondřej1998 reg.ž. 17.N 
7.Dvořák Jan st.1940 nez. 
8.Mekiš Milan1954 nez. 
9.Palanský Miroslav1992 nez. 
TJ Start Mlékojedy "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Milan1987 reg. 13.N 
2.Hendrych Ladislav1983 reg. 78.-87. 
3.Kostelecký Zdeněk1939 reg. 93.-97. 
4.Strnad Jiří1972 reg. 103.N 
5.Krejčí Michal1976 nez. 
6.Ryšavý Martin1992 nez. 
7.Svatoň Tomáš1973 nez. 
8.Tkačík Petr1962 nez. 
9.Zajbrlík Petr1972 nez. 
TJ Dynamo Nelahozeves "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kerner Daniel1996 reg. 104.-107. 
2.Konfršt Petr1989 reg. 111.-117. 
3.Struneček Lukáš1999 reg.ž. 12. 
4.Kerner David1999 reg.ž. 16.N 
5.Kebrle Jakub2000 nez. 
6.Kebrle Jan2000 nez. 
7.Kloda Jiří1966 nez. 
8.Kloda Stanislav1999 nez. 
9.Motl Ludvík1982 nez. 
10.Nemethová Petra1987 nez. 
11.Pop Petr1971 nez. 
12.Rozum Filip1997 nez. 
TJ Start Mlékojedy "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bareš Ondřej1992 reg. 98.-103. 
2.Nikolov Kiril1947 reg. 111. - 117. 
3.Polák Karel1997 reg. 117.N 
4.Bargel Petr1978 nez. 
5.Chriti Karim1993 nez. 
6.Novák Jiří1969 nez. 
7.Matějka Martin1975 nez. 
8.Bargel Martin1977 nez. 
Regionální přebor žactva
SK Liběchov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žiačik Jan ml.1998 reg.ž. 3. 
2.Zelenka Jakub1999 reg.ž. 17. 
3.Bílek Matěj1999 nez. 
4.Dudová Sára2001 nez. 
5.Dvořák Jan1998 nez. 
6.Kozúbek Dominik1998 nez. 
7.Štruplová Tereza2000 nez. 
8.Vondráček Petr1999 nez. 
9.Zelenková Barbora2002 nez 
TJ Dynamo Nelahozeves
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Struneček Lukáš1999 reg.ž. 12. 
2.Kerner David1999 reg.ž. 16.N 
3.Rozum Filip1997 nez. 
4.Kebrle Jakub2000 nez. 
5.Kebrle Jan2000 nez. 
6.Kloda Stanislav1999 nez. 
TJ Sokol Dřínov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kášová Adéla1998 ČR sž. 16 
2.Procházka Jakub1998 kraj sž. 34 
3.Möglich Lukáš1997 kraj sž. 74 
4.Benda Marek2002 kraj mž. 60 
TJ Neratovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pekarovič David1998 reg. 78.-87. 
2.Nevím Miroslav1997 reg. 108.-110. 
3.Dvořák Jan nejml.2000 reg. 111.-117. 
4.Širc Jiří1998 reg.ž. 16. 
5.Rajnyš Tomáš1997 reg.ž. 16.N 
6.Koníček Ondřej1998 reg.ž. 17.N 
7.Janda Dominik1997 nez. 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS