Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
okresní přebor 1.třídy
AFK Nymburk A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vejvoda Miroslav1963 R 21-30 
2.Hradecký Petr1973 R 31-50 
3.Kopecký Daniel1974 R 50,5 
4.Kraus Josef1958 51-70 
5.Feller Marek1977 R 71-100 
6.Kirchner Oldřich1957 R 100,5 
7.Červinka Vít1977 101-150 
8.Škornička Stanislav ml.1962 101-150 
9.Novotný Petr1966 101-150 
10.Krumpholc Antonín1976 101-150 
11.Škornička Stanislav st.1937 151-200 
12.Kraus Pavel1936 151-200 
13.Ševc Zdeněk1961 151-200 
14.Kubálek Josef ml.1997 151-200 
15.Červinka Martin1975 200,5 
16.Kubálek Josef st.1969 200,5 
17.Vejvoda Jaroslav1936 200,5 
TJ Sokol Krchleby B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Břetenář Petr1961 kraj. 181. - 200. 
2.Paclt Milan1961 reg. 21. - 30. 
3.Táborský Luboš1969 reg. 31. - 50. 
4.Táborský Štěpán1992 reg. 31. - 50. 
5.Král Jindřich1959 reg. 31. - 50. 
6.Janda Martin1978 reg. 71. - 100. 
7.Miškovský Josef1957 reg. 101. - 150. 
8.Kulhánek Vladimír1958 101-150 
9.Turský David1993 151-200 
10.Procházka Miloš1987 150,5 
11.Čamr František2000 200,5 
12.Brzák Michal1995 200,5 
13.Paclt Josef st.1932 200,5 
14.Veselý Jakub1999 200,5 
15.Tuzar Josef1970 200,5 
TJ Spartak Pečky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hotovec Tomáš1971 31-50 
2.Nepovím František1962 31-50 
3.Holešovský Petr1955 51-70 
4.Pavlů Luděk1978 51-70 
5.Zach Jiří1954 101-150 
6.Zach Tomáš1981 101-150 
7.Blažek František1955 101-150 
8.Zelinka Josef1956 101-150 
9.Kozák Karel1963 151-200 
10.Středa Pavel1978 150,5 
11.Staněk Milan1966 150,5 
TJ Lokomotiva Nymburk D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Eliška Roman1977 21-30 
2.Koudela Martin1975 51-70 
3.Hájek Zdeněk1974 51-70 
4.Sobotka Jiří1958 71-100 
5.Pařez Miloš1957 100,5 
6.Eliška Radek1971 150,5 
7.Kyncl Milan1997 150,5 
TJ Sadská D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hubáček Jiří1971 reg. 31. - 50. 
2.Křepela Miroslav1955 reg. 51. - 70. 
3.Dědek Martin1972 reg. 51. - 70. 
4.Wagner Jaroslav ml.1985 reg. 71. - 100. 
5.Hrášek Petr1966 100,5 
6.Mysliveček Petr1974 200,5 
7.Křepela Ladislav1961 200,5 
8.Hlubůček Bohuslav1972 200,5 
9.Boroven Jaroslav1960 200,5 
TJ Sokol Lysá nad Labem B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Adamčík Petr1952 31.-50. 
2.Skoba Rostislav1962 51.-70. 
3.Havlena Karel1965 51.-70. 
4.Vlček Jan1991 70,5 
5.Šichta Jakub1991 71.-100. 
6.Beneš Pavel1975 71.-100. 
7.Vlček Martin1977 71-100 
8.Ludvíček Luboš1964 71.-100. 
9.Řezníček Michal1978 101.-150. 
10.Domnosil Tomáš1984 101.-150. 
11.Kazda Milan1961 151.-200. 
12.Michal František1982 101.-150. 
13.Brynych Jaroslav1978 151.-200. 
14.Novák Lukáš1989 nez 
TTC Žehuň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kvasnička Daniel ml.1985 51-70 
2.Kvasnička Jan1987 51-70 
3.Salavec Lubomír1955 70,5 
4.Jiroudek Milan1986 71-100 
5.Kvasnička Daniel st.1958 71-100 
6.Vondruška Libor1954 101-150 
7.Kocner Petr1959 101-150 
8.Konvalina Josef1949 151-200 
9.Fiala Alexander1954 151-200 
TJ Lokomotiva Nymburk C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kokojan Tomáš1966 51-70 
2.Vejtruba Václav1944 70,5 
3.Kořínek Karel1945 71-100 
4.Malý Libor1960 71-100 
5.Rufer Vladislav1939 71-100 
6.Heršálek Jakub1980 150,5 
7.Randa Stanislav1934 150,5 
TJ Sadská E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Počarovský Pavel1975 kraj. 325. N 
2.Hendrych Jan1972 reg. 71. - 100. 
3.Trejdl Dušan1972 reg. 71. - 100. 
4.Klokočníková Helena1976 reg. 71. - 100. 
5.Bečvářová Michaela1996 reg. 101. - 150. 
6.Hendrych Roman1973 reg. 150,5. N 
7.Spilková Ivana1987 150,5 
8.Vlková Lenka1987 200,5 
9.Pelant Roman1976 200,5 
10.Jaderný Petr ml.1983 200,5 
11.Fejtek Břetislav1965 nez 
12.Žána Michal1988 nez 
13.Olmr Miloš1995 reg. 200,5. N 
TJ Předhradí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matějka Ondřej1978 51-70 
2.Pohanka Milan1972 51-70 
3.Malý Jaroslav1958 71-100 
4.Rovný David1976 71-100 
5.Málek Jiří1961 71-100 
6.Hartman Petr1962 71-100 
7.Gebauer Lubomír1964 101-150 
8.Jech František1949 151-200 
9.Jedlička Jaroslav1965 200,0 
10.Malý Jan1987 200,5 
SK Městec Králové B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šmidrkal Dobroslav1964 reg. 51. - 70. 
2.Krejčí Miroslav1965 reg. 51. - 70. 
3.Kloz Daniel1989 reg. 71. - 100. 
4.Vaníček Miroslav1965 reg. 101. - 150. 
5.Němeček Ladislav1959 71-100 
6.Berný Petr1986 reg. 101. - 150. 
7.Regimon Tomáš1996 101-150Hostování z TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou
8.Jansta Josef1959 reg. 101. - 150. 
9.Musil Tomáš1986 reg. 101. - 150. 
10.Dvořák Pavel1975 reg. 100,5N 
11.Kříž Jakub1991 reg. 150,5N 
12.Černý Jaromír1996 reg. 151. - 200. 
TJ Sokol Poděbrady B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Votík Jan1996 reg. 70,5. NHostování z ST EUROMASTER Kolín
2.Pešek Jakub1989 reg. 51. - 70. 
3.Janišš Pavel1955 reg. 71. - 100. 
4.Zdobinský Jan1990 reg. 71. - 100. 
5.Pešek Jan Ing.1964 reg. 71. - 100. 
6.Mengr Miroslav ml.1992 reg. 101. - 150. 
7.Omáčka Tomáš1961 reg. 101. - 150. 
8.Bartoš Jaroslav1996 reg. 101. - 150. 
9.Vršovský Petr1963 reg. 101. - 150. 
10.Hošek Martin1995 reg. 151. - 200. 
11.Šára Jiří1951 reg. 151. - 200. 
12.Plocek Tomáš1985 200,5 
13.Pekárek František1999 200,5 
14.Doležal Martin1998 200,5 
15.Gebauer Ludvík1997 200,5 
16.Potměšil Jiří1961 nez 
okresní přebor 2.třídy
TJ Dvory A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Plaček Stanislav1961 70,5 
2.Vašák Jiří1988 74 
3.Vašák Jiří st.1949 92 
4.Schovanec Emil1945 103 
5.Baščan Pavel1961 119 
6.Blábol Vladimír1945 200,5 
7.Břetenář Aleš1989 nezařazen 
8.Břetenář Ondřej1992 nezařazen 
9.Červinka František1954 122 
10.Maceška Jaroslav1954 200,5 
11.Miškovský Jaroslav1953 180 
12.Patáčik Emil1963 200,5 
13.Polák Michal1978 nezařazen 
14.Rygl Vladimír1954 200,5 
15.Somr Oldřich1960 nezařazen 
16.Soukal Adam1988 97 
17.Soukal Pavel1956 137 
18.Vykydal Milan1960 200,5 
TJ Seletice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Špitálský Ladislav1962 71-100 
2.Šmelhaus Josef1955 101-150 
3.Dudla Ladislav1963 101-150 
4.Kulhánek Jiří1966 101-150 
5.Zemanec Ondřej1987 200,5 
6.Juvčenko Igor1968 200,5 
7.Kulhánek Lukáš1992 200,5 
8.Kučera Josef1985 200,5 
9.Čapek Jaroslav1947 nez 
10.Lokša Petr1958 nez 
TJ Sokol Lysá nad Labem C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šichta Jakub1991 71.-100. 
2.Ludvíček Luboš1964 71.-100. 
3.Vlček Martin1977 71-100 
4.Řezníček Michal1978 101.-150. 
5.Kazda Milan1961 151.-200. 
6.Souček Vít1995 200,5 
7.Elicer Tomáš1967 200,5 
8.Novák Lukáš1989 nez 
9.Kurfürst Aleš1997 nez 
10.Mudra Oldřich1958 nez 
11.Sádovský Martin1978 n 
12.Bárta Václav1951 nez 
13.Musil Filip1988 nez 
14.Blažek František1985 nez 
SK Městec Králové C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Němeček Ladislav1959 71-100 
2.Berný Petr1986 reg. 101. - 150. 
3.Regimon Tomáš1996 101-150Hostování z TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou
4.Jansta Josef1959 reg. 101. - 150. 
5.Musil Tomáš1986 reg. 101. - 150. 
6.Dvořák Pavel1975 reg. 100,5N 
7.Kříž Jakub1991 reg. 150,5N 
8.Haken Jaroslav1950 reg. 151. - 200. 
9.Hnát Michal1997 reg. 151. - 200. 
10.Hovorka Vít2000 reg, 151. - 200. 
11.Martinec Dominik1999 151. - 200. 
12.Vaníček Martin1998 reg. 151. - 200. 
TJ Sokol Písková Lhota A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mráz Petr1973 71.-100. 
2.Píša Zdeněk1949 101.-150. 
3.Bláha Petr1967 101.-150. 
4.Chlad Jan1945 101.-150. 
5.Nechvíll Petr1975 151.-200. 
6.Mašinda Ivan1966 151.-200. 
7.Novotný Miroslav1947 151.-200. 
8.Abrle Jiří1951 151.-200. 
9.Ležal Milan1966 151-200 
10.Cepek Roman1960 200.5 N 
11.Ulvr Petr1951 200.5 N 
12.Nikl Daniel1972 200,5 
13.Kaše Václav1950 nez 
AFK Nymburk B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Feller Marek1977 R 71-100 
2.Kirchner Oldřich1957 R 100,5 
3.Červinka Vít1977 101-150 
4.Škornička Stanislav ml.1962 101-150 
5.Novotný Petr1966 101-150 
6.Krumpholc Antonín1976 101-150 
7.Kraus Pavel1936 151-200 
8.Kubálek Josef ml.1997 151-200 
9.Ševc Zdeněk1961 151-200 
10.Škornička Stanislav st.1937 151-200 
11.Červinka Martin1975 200,5 
12.Kubálek Josef st.1969 200,5 
13.Vejvoda Jaroslav1936 200,5 
TJ Předhradí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hartman Petr1962 71-100 
2.Málek Jiří1961 71-100 
3.Gebauer Lubomír1964 101-150 
4.Jech František1949 151-200 
5.Malý Jan1987 200,5 
6.Jedlička Jaroslav1965 200,0 
TJ Sokol Lysá nad Labem D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beneš Pavel1975 71.-100. 
2.Domnosil Tomáš1984 101.-150. 
3.Michal František1982 101.-150. 
4.Brynych Jaroslav1978 151.-200. 
5.Šochman Zdeněk1974 151.-200. 
6.Bartůněk Jaroslav1946 151.-200. 
7.Strnad Miroslav1958 151.-200. 
8.Čermák Jiří1958 151.-200. 
9.Krejčí Martin1973 200,5. 
10.Čermáková Miroslava1987 200,5. 
TTC Žehuň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kvasnička Daniel st.1958 71-100 
2.Kocner Petr1959 101-150 
3.Vondruška Libor1954 101-150 
4.Fiala Alexander1954 151-200 
5.Konvalina Josef1949 151-200 
TJ Sokol Sokoleč
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Paroulek David1981 32 
2.Podrazský František1947 17 
3.Svoboda Jan1981 25 
4.Šťastný Radek1978 8 
5.Vaníček Karel1969 1 
TJ Spartak Pečky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zach Jiří1954 101-150 
2.Zach Tomáš1981 101-150 
3.Zelinka Josef1956 101-150 
4.Blažek František1955 101-150 
5.Kozák Karel1963 151-200 
6.Středa Pavel1978 150,5 
7.Staněk Milan1966 150,5 
TJ Sokol Krchleby C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Král Jindřich1959 reg. 31. - 50. 
2.Janda Martin1978 reg. 71. - 100. 
3.Miškovský Josef1957 reg. 101. - 150. 
4.Kulhánek Vladimír1958 101-150 
5.Turský David1993 151-200 
6.Procházka Miloš1987 150,5 
7.Čamr František2000 200,5 
8.Brzák Michal1995 200,5 
9.Paclt Josef st.1932 200,5 
10.Veselý Jakub1999 200,5 
11.Tuzar Josef1970 200,5 
12.Čížek Robert1966 nez 
13.Mikeš Vojtěch1996 nez 
14.Novák Marek2000 nez 
15.Mejstřík Josef1951 nez 
16.Čihula Václav1939 nez 
okresní přebor 3.třídy
TJ Sokol Hořátev
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrdlička Jiří1957 101-150 
2.Jech Josef1953 101-150 
3.Friedel Jiří1958 151-200 
4.Stibor Martin1968 151-200 
5.Vyšohlíd Jaroslav1958 151-200 
TJ Dvory B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Soukal Adam1988 97 
2.Baščan Pavel1961 119 
3.Červinka František1954 122 
4.Soukal Pavel1956 137 
5.Maceška Jaroslav1954 200,5 
6.Rygl Vladimír1954 200,5 
7.Vykydal Milan1960 200,5 
8.Blábol Vladimír1945 200,5 
9.Břetenář Aleš1989 nezařazen 
10.Břetenář Ondřej1992 nezařazen 
11.Miškovský Jaroslav1953 180 
12.Patáčik Emil1963 200,5 
13.Polák Michal1978 nezařazen 
14.Somr Oldřich1960 nezařazen 
TJ Rekrea Senice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Maličký Vladimír1959 101-150 
2.Lounek Miroslav1973 101-150 
3.Fekete Zdeněk1976 151-200 
4.Dědek Tomáš1973 151-200 
5.Nechuta Jiří1985 151-200 
6.Bartošík Jiří1968 101-150 
7.Soukup Jan1947 nez 
STC Opočnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Procházka Roman1979 101-150 
2.Fiedler Michael1997 101-150 
3.Suchánek Ondřej1982 151-200 
4.Fiedler Jiří1967 151-200 
5.Konvalina Miloš1971 151-200 
6.Šanda Roman1967 200,5 
7.Kotek Jiří1962 200,5 
8.Kysilka Vlasta1962 nez 
9.Hotovec Vlastimil1979 nez 
10.Najbrt Jaroslav1956 nez 
11.Pinkas Martin1968 nez 
TJ Sokol Poříčany
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horký Miroslav1952 101-150 
2.Chocholáč Jan1971 101-150 
3.Trpálek Vlastimil1954 101-150 
4.Král Jaroslav1956 151-200 
5.Hingar Vladimír1959 151-200 
TJ Sokol Poděbrady C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pešek Jan Ing.1964 reg. 71. - 100. 
2.Mengr Miroslav ml.1992 reg. 101. - 150. 
3.Omáčka Tomáš1961 reg. 101. - 150. 
4.Bartoš Jaroslav1996 reg. 101. - 150. 
5.Vršovský Petr1963 reg. 101. - 150. 
6.Hošek Martin1995 reg. 151. - 200. 
7.Šára Jiří1951 reg. 151. - 200. 
8.Plocek Tomáš1985 200,5 
9.Doležal Martin1998 200,5 
10.Gebauer Ludvík1997 200,5 
11.Mengr Miroslav1963 200,5 
12.Toupal Lukáš1997 200,5 
13.Pekárek František1999 200,5 
14.Molič Eduard2001 200,5 
15.Doležal Ondřej1998 200,5 
16.Vecková Eliška2000 200,5 
17.Potměšil Jiří1961 nez 
AFK Nymburk C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Petr1966 101-150 
2.Krumpholc Antonín1976 101-150 
3.Kraus Pavel1936 151-200 
4.Kubálek Josef ml.1997 151-200 
5.Škornička Stanislav st.1937 151-200 
6.Červinka Martin1975 200,5 
7.Ševc Zdeněk1961 151-200 
8.Kubálek Josef st.1969 200,5 
9.Vejvoda Jaroslav1936 200,5 
TJ Sokol Lysá nad Labem E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartůněk Jaroslav1946 151.-200. 
2.Šochman Zdeněk1974 151.-200. 
3.Strnad Miroslav1958 151.-200. 
4.Kazda Milan1961 151.-200. 
5.Čermák Jiří1958 151.-200. 
6.Čermáková Miroslava1987 200,5. 
7.Krejčí Martin1973 200,5. 
8.Elicer Tomáš1967 200,5 
9.Souček Vít1995 200,5 
10.Hladík Jiří1963 N 
11.Jirsa Jiří1953 N 
12.Kurfürst Aleš1997 nez 
13.Mudra Oldřich1958 nez 
14.Blažek František1985 nez 
15.Křivánek Ladislav1972 nez 
TJ Sokol Písková Lhota B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nechvíll Petr1975 151.-200. 
2.Mašinda Ivan1966 151.-200. 
3.Novotný Miroslav1947 151.-200. 
4.Abrle Jiří1951 151.-200. 
5.Ležal Milan1966 151-200 
6.Cepek Roman1960 200.5 N 
7.Ulvr Petr1951 200.5 N 
8.Nikl Daniel1972 200,5 
9.Kaše Václav1950 nez 
TJ Sokol Loučeň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Martínek Jaroslav1979 151-200 
2.Suchý František1979 151-200 
3.Šmiták Čeněk1990 151-200 
4.Prisčák Petr1997 200,5 
5.Vosátka Michal1972 nez 
6.Otta Jan1990 200,5 
7.Prysčák Tomáš1993 151-200 
TJ Sokol Loučeň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Špoutil Roman1980 151-200 
2.Nekolný Jan1969 151-200 
3.Šťastný Radek1977 151-200 
4.Macál Marek1976 151-200 
5.Brodský Josef1961 200,5 
6.Mäsiarik Miroslav1981 151-200 
7.Folbrecht František1982 200,5 
8.Holler Jiří1979 200,5 
9.Urban Martin1991 nez 
10.Plaček Jiří1974 151-200 
okresní přebor 4.třídy
TJ Sadská F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrášek Petr1966 100,5 
2.Spilková Ivana1987 150,5 
3.Hendrych Roman1973 reg. 150,5. N 
4.Olmr Miloš1995 reg. 200,5. N 
5.Mysliveček Petr1974 200,5 
6.Pelant Roman1976 200,5 
7.Boroven Jaroslav1960 200,5 
8.Vlková Lenka1987 200,5 
9.Jaderný Petr ml.1983 200,5 
10.Křepela Ladislav1961 200,5 
11.Hlubůček Bohuslav1972 200,5 
12.Fejtek Břetislav1965 nez 
13.Truhlář Jaroslav1973 nez 
14.Žežule Pavel1976 nez 
15.Žána Michal1988 nez 
SK Městec Králové D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Haken Jaroslav1950 reg. 151. - 200. 
2.Černý Jaromír1996 reg. 151. - 200. 
3.Hnát Michal1997 reg. 151. - 200. 
4.Hovorka Vít2000 reg, 151. - 200. 
5.Martinec Dominik1999 151. - 200. 
6.Vaníček Martin1998 reg. 151. - 200. 
7.Štěrbová Kateřina2003 nezařezena 
STC Opočnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Konvalina Miloš1971 151-200 
2.Kotek Jiří1962 200,5 
3.Šanda Roman1967 200,5 
4.Hotovec Vlastimil1979 nez 
5.Kysilka Vlasta1962 nez 
6.Najbrt Jaroslav1956 nez 
7.Pinkas Martin1968 nez 
TJ Dvory C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Miškovský Jaroslav1953 180 
2.Blábol Vladimír1945 200,5 
3.Břetenář Aleš1989 nezařazen 
4.Břetenář Ondřej1992 nezařazen 
5.Somr Oldřich1960 nezařazen 
6.Patáčik Emil1963 200,5 
7.Polák Michal1978 nezařazen 
8.Rygl Vladimír1954 200,5 
9.Maceška Jaroslav1954 200,5 
TJ Sokol Lysá nad Labem F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čermák Jiří1958 151.-200. 
2.Souček Vít1995 200,5 
3.Elicer Tomáš1967 200,5 
4.Kurfürst Aleš1997 nez 
5.Sádovský Martin1978 nez 
6.Mudra Oldřich1958 nez 
7.Bárta Václav1951 nez 
8.Musil Filip1988 nez 
9.Křivánek Ladislav1972 nez 
10.Blažek František1985 nez 
TJ Seletice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zemanec Ondřej1987 200,5 
2.Juvčenko Igor1968 200,5 
3.Kulhánek Lukáš1992 200,5 
4.Kučera Josef1985 200,5 
5.Čapek Jaroslav1947 nez 
6.Lokša Petr1958 nez 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS