Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní přebor 1.třídy
TTC Říčany "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šimůnek Josef1945 Kraj 325 N 
2.Uksa Tomáš1971 Reg 41 N 
3.Jícha David1998 Reg 51-60 
4.Kohout Jindřich1949 Reg 81-90 
5.Šerlinger Rudolf1939 Reg 71-80 
6.Postl Václav1938 Reg 91-100 
7.Vitvar Milan1973 Reg 91-100 
8.Kupec Josef1940 Reg 101-110 
9.Novotný Kryštof1993 Reg 111-120 
10.Riedl Martin1991 Reg 111-120 
11.Masopust Josef1940 Reg 121-130 
12.Riedl Jakub1994 Reg 121-130 
13.Jícha Tomáš1972 - 
AERO Odolena Voda "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Topol Martin1973 Reg 41-50 
2.Vyvial Pavel1975 Reg 51-60 
3.Berný Jan1977 Reg 51-60 
4.Maryška Josef1962 Reg 71-80 
5.Hudečková Věra1962 Reg 61-70 
6.Franěk Miloslav1954 Reg 81-90 
7.Tkáč Jan1955 Reg 91-100 
8.Novosad Rostislav1960 Reg 91-100 
9.Procházka Petr ml.1997 Reg 101-110 
10.Kulíšková Miroslava1987 Reg 111-120 
11.Procházka Petr st.1971 Reg 121-130 
12.Kuchynka Pavel1975 Reg 131-140 
13.Ptáček Martin1964 Reg 131-140 
14.Jež Rostislav1950 Reg 141-150 
15.Vaňásek Miloš1973 N 
16.Procházková Eva1972 N 
Sokol Přezletice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horálek Jiří1966 Reg 41-50 
2.Šostý Filip1986 Reg 51-60 
3.Macho Martin1967 Reg 51-60 
4.Havazík Roman1971 Reg 61-70 
5.Göndör Josef1980 Reg 61-70 
6.Poláček Petr1972 Reg 81-90 
7.Hron Martin1978 Reg 81-90 
8.Štefan Marek1987 Reg 101-110 
9.Weishaupt Antonín1953 Reg 111-120 
10.Burša Martin1970 Reg 131-140 
11.Teplý Stanislav ml.1992 Reg 131-140 
12.Ptáčník Luboš1959 Reg 131-140 
13.Stříbrný Martin1993 Reg 131-140 
14.Macek Pavel1963 Reg 151-160 
15.Spretka Jerzy1954 Reg 151-160 
16.Berdych Tomáš1973 N 
17.Nováková Ivana1970 N 
18.Štěpánek Petr1959 N 
TTC Brandýs "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blažek Martin1995 Kraj 250-279 
2.Mühlfeit Luboš1975 Kraj 306-325 
3.Vošahlík Radek1976 Reg 61-70 
4.Doležalová Pavlína1979 Reg 71-80 
5.Bessenyey Vaszil1963 Reg 121-130 
6.Jirotka Bohuslav1945 Reg 121-130 
7.Adámek Zdeněk1961 N 
8.Kliment Martin1971 N 
9.Tomsová Kateřina1972 N 
10.Blažek Jan1998 N 
11.Strnad Richard1997 N 
12.Sviták Petr1996 N 
13.Mansfeld Jakub1995 N 
14.Dvořák Martin1995 N 
TTC Brandýs "E"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pelant Jiří1979 Reg 81-90 
2.Šumelda Alan1990 Reg 111-120 
3.Šeligová Tereza1995 Reg 121-130 
4.Křivánek Pavel1994 Reg 131-140 
5.Lang Petr1971 Reg 151-160 
6.Černota Filip2001 Reg 161-170 N 
7.Gruber Daniel1995 Reg 171-179 
8.Copák Juraj1946 N 
9.Zatřepálek Petr1995 N 
10.Černota Jan1968 N 
11.Kraus Richard1997 N 
12.Dolník Filip1996 N 
13.Chalupa Josef ml.2000 N 
14.Šimáně Daniel1997 N 
TJ Mnichovice "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hejný Stanislav ml.1973 Reg 26-30 
2.Lipták Ondřej1956 Reg 31-40 
3.Martiš David1973 Reg 41-50 
4.Kovařík Petr1963 Reg 51-60 
5.Hejný Stanislav st.1937 Reg 71-80 
6.Novák Milan1969 Reg 81-90 
7.Kožíšek Tomáš1961 Reg 81-90 
8.Skolil Lukáš1974 Reg 91-100 
9.Bělina Jan1969 Reg 91-100 
10.Votípka Stanislav1942 Reg 101-110 
11.Trojánek Antonín1962 Reg 111-120 
12.Janoud Luboš1960 Reg 121-130 
13.Homoláč Pavel1971 Reg 141-150 
14.Šebánek Miroslav1956 Reg 141-150 
15.Zvěřina Tomáš1976 N 
16.Schneider Petr1974 N 
17.Bareš Luboš1961 N 
18.Šmíd Stanislav1925 N 
Sokol V.Popovice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ouda Pavel1951 Reg 41-50 
2.Petřík Zdeněk1956 Reg 51-60 
3.Zita Petr1968 Reg 61-70 
4.Šiler Jiří1946 Reg 81-90 
5.Dvořák Martin1971 Reg 61-70 
6.Lukáš Petr1944 Reg 91-100 
7.Chrt Martin1974 Reg 101-110 
8.Brož Zdeněk1963 Reg 151-160 
9.Hynek Jaroslav1949 Reg 151-160 
10.Čihák František1994 Reg 161-170 
11.Petřík Václav1954 N 
12.Durčák René1939 N 
13.Roško Jaroslav1958 N 
14.Smola Jiří1958 N 
Sokol Líbeznice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janíček Petr1962 Kraj 59-62 
2.Trgiňa Roman1971 Kraj 363 N 
3.Bernard Zbyšek1962 Kraj 364-381 
4.Srbek Jan1957 Kraj 364-381 
5.Pavlík Zbyšek1976 Reg 61-70 
6.Václavík Pavel1964 Reg 61-70 
7.Procházka Miroslav1945 Reg 71-80 
8.Mohyla Jiří1944 Reg 71-80 
9.Samiec Roman1963 Reg 71-80 
10.Ptáček Josef1969 Reg 81-90 
11.Procházka Vladimír1960 Reg 121-130 
12.Eschner Jan1979 N 
TJ Spartak Čelákovice "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Přichystal Jiří1973 Reg 26-30 
2.Pavlišák Jan1965 Reg 41-50 
3.Zeman Jiří1963 Reg 41-50 
4.Duška Rudolf1957 Reg 51-60 
5.Míchal Jiří1967 Reg 61-70 
6.Kukla Kryštof1996 Reg 131-140 
7.Jahoda Pavel1997 Reg 161-170 
8.Sobotka Jiří1944 N 
9.Smolíková Jana1983 N 
TJ Spartak Čelákovice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ulip Miloslav1949 Reg 51-60 
2.Duška Daniel1982 Reg 71-80 
3.Kristl Martin1994 Reg 81-90 
4.Novotný Michal1972 Reg 91-100 
5.Matouš Karel1948 Reg 101-110 
6.Přibáň Václav1954 Reg 111-120 
7.Bárta Jan1991 Reg 141-150 
8.Platz Eduard1956 N 
9.Liscová Tereza1998 N 
Okresní přebor 2.třídy
TTC Říčany "E"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šerlinger Rudolf1939 Reg 71-80 
2.Postl Václav1938 Reg 91-100 
3.Kupec Josef1940 Reg 101-110 
4.Masopust Josef1940 Reg 121-130 
5.Navrátil Jaroslav1963 Reg 141-150 
6.Bébr Leoš1957 Reg 151-160 
TTC Říčany "F"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vitvar Milan1973 Reg 91-100 
2.Novotný Kryštof1993 Reg 111-120 
3.Riedl Martin1991 Reg 111-120 
4.Riedl Jakub1994 Reg 121-130 
5.Salačová Helena1990 Reg 161-170 
6.Marvan Jiří1993 Reg 161-170 
7.Jícha Jan2001 - 
8.Jícha Tomáš1972 - 
9.Kepka Jakub1999 - 
10.Verbík Bohuslav1964 - 
11.Verbík Jan2001 - 
AERO Odolena Voda "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hudečková Věra1962 Reg 61-70 
2.Franěk Miloslav1954 Reg 81-90 
3.Tkáč Jan1955 Reg 91-100 
4.Novosad Rostislav1960 Reg 91-100 
5.Kulíšková Miroslava1987 Reg 111-120 
6.Procházka Petr st.1971 Reg 121-130 
7.Kuchynka Pavel1975 Reg 131-140 
8.Ptáček Martin1964 Reg 131-140 
9.Jež Rostislav1950 Reg 141-150 
10.Vaňásek Miloš1973 N 
11.Haider Josef1929 N 
12.Procházková Eva1972 N 
13.Kuchynková Zuzana1997 N 
SK Úvaly "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šochman Karel1952 Reg 71-80 
2.Kukla Oldřich ml.1974 Reg 91-100 
3.Kukla Oldřich st.1946 Reg 101-110 
4.Pilát Radek1980 Reg 101-110 
5.Jandovský Petr1986 Reg 111-120 
6.Havel Marek1987 Reg 131-140 
7.Minařík Vladimír1951 Reg 141-150 
8.Moucha Jaroslav1952 Reg 171-179 
9.Ittner Karel1962 N 
10.Pilát Václav1954 N 
11.Červenka Petr1972 N 
12.Květoň Miroslav1962 N 
13.Michalcová Martina1976 N 
14.Žitek Jiří1962 N 
15.Bambas Petr1974 N 
16.Žižka Milan1982 N 
Sokol Přezletice "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Göndör Josef1980 Reg 61-70 
2.Poláček Petr1972 Reg 81-90 
3.Hron Martin1978 Reg 81-90 
4.Štefan Marek1987 Reg 101-110 
5.Weishaupt Antonín1953 Reg 111-120 
6.Stříbrný Martin1993 Reg 131-140 
7.Burša Martin1970 Reg 131-140 
8.Ptáčník Luboš1959 Reg 131-140 
9.Teplý Stanislav ml.1992 Reg 131-140 
10.Macek Pavel1963 Reg 151-160 
11.Spretka Jerzy1954 Reg 151-160 
12.Nováková Ivana1970 N 
13.Hleděncová Adéla1992 N 
14.Berdych Tomáš1973 N 
15.Kolářová Vendula1993 N 
16.Potůček Jiří1992 N 
17.Schneiberk Filip1994 N 
18.Štěpánek Petr1959 N 
Sokol Mratín "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skopal Roman1967 Reg 71-80 
2.Samborský Vladimír1961 Reg 101-110 
3.Vajgl Lukáš1979 Reg 121-130 
4.Protiva Václav1965 Reg 151-160 
5.Samborský Jakub1987 Reg 161-170 
6.Semerák Lukáš1975 Reg 161-170 
7.Slezák Jakub1987 Reg 171-179 
8.Šulc Pavel1963 Reg 171-179 
9.Kovář Michal1968 Reg 171-179 
10.Marek Milan1961 N 
11.Slouka Martin1963 N 
12.Svoboda Martin1991 N 
13.Dunovský Daniel1968 N 
TJ Mnichovice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hejný Stanislav st.1937 Reg 71-80 
2.Novák Milan1969 Reg 81-90 
3.Kožíšek Tomáš1961 Reg 81-90 
4.Skolil Lukáš1974 Reg 91-100 
5.Bělina Jan1969 Reg 91-100 
6.Votípka Stanislav1942 Reg 101-110 
7.Trojánek Antonín1962 Reg 111-120 
8.Janoud Luboš1960 Reg 121-130 
9.Homoláč Pavel1971 Reg 141-150 
10.Šebánek Miroslav1956 Reg 141-150 N 
11.Zvěřina Tomáš1976 N 
12.Šmíd Stanislav1925 N 
13.Schneider Petr1974 N 
14.Bareš Luboš1961 N 
Sokol V.Popovice "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Martin1971 Reg 61-70 
2.Lukáš Petr1944 Reg 91-100 
3.Chrt Martin1974 Reg 101-110 
4.Brož Zdeněk1963 Reg 151-160 
5.Hynek Jaroslav1949 Reg 151-160 
6.Čihák František1994 Reg 161-170 
7.Petřík Václav1954 N 
8.Durčák René1939 N 
9.Roško Jaroslav1958 N 
10.Smola Jiří1958 N 
Sokol Líbeznice "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Procházka Vladimír1960 Reg 121-130 
2.Doubrava Petr1992 Reg 131-140 
3.Moravec Jan1949 Reg 141-150 
4.Srbek Jiří1954 Reg 151-160 
5.Švec Karel1959 Reg 151-160 
6.Janko Ota1951 N 
7.Svoboda Václav1998 N 
8.Uher Vít1998 N 
Sokol Líbeznice "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavlík Zbyšek1976 Reg 61-70 
2.Václavík Pavel1964 Reg 61-70 
3.Procházka Miroslav1945 Reg 71-80 
4.Mohyla Jiří1944 Reg 71-80 
5.Samiec Roman1963 Reg 71-80 
6.Ptáček Josef1969 Reg 81-90 
7.Voňka Tomáš1991 N 
Okresní přebor 3.třídy
TTC Říčany "G"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Navrátil Jaroslav1963 Reg 141-150 
2.Bébr Leoš1957 Reg 151-160 
3.Salačová Helena1990 Reg 161-170 
4.Marvan Jiří1993 Reg 161-170 
5.Jícha Jan2001 - 
6.Jícha Tomáš1972 - 
7.Kepka Jakub1999 - 
8.Verbík Bohuslav1964 - 
9.Verbík Jan2001 - 
AERO Odolena Voda "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Procházka Petr ml.1997 Reg 101-110 
2.Kulíšková Miroslava1987 Reg 111-120 
3.Procházka Petr st.1971 Reg 121-130 
4.Kuchynka Pavel1975 Reg 131-140 
5.Ptáček Martin1964 Reg 131-140 
6.Jež Rostislav1950 Reg 141-150 
7.Haider Josef1929 N 
8.Vaňásek Miloš1973 N 
9.Procházková Eva1972 N 
10.Kuchynková Zuzana1997 N 
11.Řezáč Jakub1999 N 
12.Vondra Jakub1996 N 
Jizera Káraný "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Leistner Jan ml.1975 Reg 151 - 160 
2.Jarý Jan1972 Reg 161 - 170 
3.Zolman Pavel1996 Reg 171-179 
4.Čmuhař Daniel1993 Reg 171-179 
5.Leistner Petr1978 Reg 171-179 
6.Páral Karel1977 N 
7.Týč Ondřej1997 N 
8.Hřebíček Jakub1999 N 
Jizera Káraný "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zolman Miloš1963 Reg 161 - 170 
2.Zita Roman1987 Reg 161 - 170 
3.Dolanský Petr1983 Reg 171-179 
4.Hradecký Michal1986 N 
5.Leistner Jan1944 N 
6.Šejvl Jakub2000 N 
7.Zolmanová Kateřina1999 N 
8.Marečková Eliška1998 N 
9.Notek Denis1999 N 
Slavoj Veleň
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šilhán Rudolf ml.1978 Reg 91-100 
2.Novák Václav1977 Reg 101-110 
3.Němeček Petr1977 Reg 141-150 
4.Šilhán Rudolf st.1956 Reg 141-150 
5.Němeček Pavel1977 Reg 141-150 
6.Moc Marek1978 N 
SK Úvaly "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jandovský Petr1986 Reg 111-120 
2.Havel Marek1987 Reg 131-140 
3.Minařík Vladimír1951 Reg 141-150 
4.Moucha Jaroslav1952 Reg 171-179 
5.Ittner Karel1962 N 
6.Pilát Václav1954 N 
7.Červenka Petr1972 N 
8.Květoň Miroslav1962 N 
9.Michalcová Martina1976 N 
10.Žitek Jiří1962 N 
11.Bambas Petr1974 N 
12.Žižka Milan1982 N 
Sokol Přezletice "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Weishaupt Antonín1953 Reg 111-120 
2.Stříbrný Martin1993 Reg 131-140 
3.Burša Martin1970 Reg 131-140 
4.Ptáčník Luboš1959 Reg 131-140 
5.Teplý Stanislav ml.1992 Reg 131-140 
6.Macek Pavel1963 Reg 151-160 
7.Spretka Jerzy1954 Reg 151-160 
8.Kolářová Vendula1993 N 
9.Potůček Jiří1992 N 
10.Schneiberk Filip1994 N 
11.Hleděncová Adéla1992 N 
Sokol Mratín "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Samborský Jakub1987 Reg 161-170 
2.Semerák Lukáš1975 Reg 161-170 
3.Šulc Pavel1963 Reg 171-179 
4.Slezák Jakub1987 Reg 171-179 
5.Kovář Michal1968 Reg 171-179 
6.Slouka Martin1963 N 
7.Marek Milan1961 N 
8.Svoboda Martin1991 N 
9.Dunovský Daniel1968 N 
TTC Brandýs "F"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bessenyey Vaszil1963 reg. 121. - 130. 
2.Jirotka Bohuslav1945 Reg 121-130 
3.Lang Petr1971 Reg 151-160 
4.Černota Filip2001 Reg 161-170 N 
5.Gruber Daniel1995 Reg 171-179 
6.Adámek Zdeněk1961 N 
7.Blažek Jan1998 N 
8.Černota Jan1968 N 
9.Tomsová Kateřina1972 N 
10.Chalupa Josef ml.2000 N 
11.Strnad Richard1997 N 
12.Kraus Richard1997 N 
13.Dolník Filip1996 N 
14.Sviták Petr1996 N 
15.Kliment Martin1971 N 
16.Copák Juraj1946 N 
17.Zatřepálek Petr1995 N 
18.Mansfeld Jakub1995 N 
19.Dvořák Martin1995 N 
20.Šimáně Daniel1997 N 
ASK Stará Boleslav "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Juhász Radovan1955 Reg 111-120 
2.Mařák Milan1947 Reg 121-130 
3.Mařák Jaroslav1951 Reg 141-150 
4.Králík Pavel1964 Reg 141-150 
5.Diviš Jaroslav1971 Reg 161-170 N 
6.Mařák Zdeněk1944 N 
TJ Spartak Čelákovice "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matouš Karel1948 Reg 101-110 
2.Přibáň Václav1954 Reg 111-120 
3.Kukla Kryštof1996 Reg 131-140 
4.Bárta Jan1991 Reg 141-150 
5.Jahoda Pavel1997 Reg 161-170 
6.Smolíková Jana1983 N 
7.Sobotka Jiří1944 N 
8.Platz Eduard1956 N 
9.Paal Daniel2000 N 
10.Liscová Tereza1998 N 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy