Soupisky
Regionální přebor1
TTC Sedlec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nežádal Karel1961 R31 
2.Vachalík Lubor1967 R32 
3.Novotný Jiří1966 R40 
4.Ochodnický Dušan1995 R100 
5.Meissner Jakub1994 R50 
6.Hýbl Josef1974 R100 
7.Matoušek Petr1973 R120 
8.Sochor Jan1987 R120 
9.Pelikán Jakub1995 R160 
10.Svatoš Petr1998 R160 
TJ Sokol Žamberk A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brökl Jan ml.1980 R16 
2.Sourada Milan1963 R17 
3.Vávra Vít1987 R26 
4.Duben Josef1971 R50 
5.Toman Radim1974 R60 
6.Havel Břetislav1965 R90 
7.Žák Jakub1983 R100 
8.Krulikovský Pavel1965 R100 
9.Kladivo Josef1963 R140 
10.Suchomel Michael1994 R140 
11.Richtr Michal1995 R180 
Orel Orlice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Adamec Miroslav ml.1969 R5 
2.Bělský Radek1967 R8 
3.Kolomý Tomáš1992 R20 
4.Adamec Karel st.1957 R32 
5.Adamec Lukáš1995 R41 
6.Krčál Jiří1956 R41 
7.Skalický Jiří1957 R52 
8.Motl Zdeněk1959 R71 
9.Beneš Jindřich1967 R91 
10.Bednář Libor1947 R141 
11.Pokorný Matouš1993 R141 
12.Adamec Tomáš1992 R161 
13.Adamec Marek1993 R201 
14.Adamec Miroslav st.1945 R220 
15.Kvapil Martin1995 R220 
TTC Ústí nad Orlicí F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hájek Ladislav1965 R7 
2.Kadrman Miloslav1981 R9 
3.Pražák Zdeněk1964 R22 
4.Hrdina Lukáš1991 R40-50 
5.Novák Aleš1985 R60-70 
6.Beran Roman1970 NK 
7.Chleboun Ladislav1962 NK 
8.Benák Daniel1993 NK 
9.Mezsáros Bence1993 NK 
10.Novák Vladimír1953 NK 
11.John Jiří1996 NK 
TJ Jiskra Králíky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dubik Mateusz1992 R2 
2.Zadorožný Boguslav1950 R10 
3.Lohynský Lukáš1993 R37 
4.Vyšohlíd Antonín1956 R40-50 
5.Hlava Karel1963 R70-80 
6.Pospíšil Tomáš st.1965 R90-100 
7.Vacek Zdeněk1962 R100-120 
8.Dostál Dominik1996 R120-140 
9.Habivský Karel1976 R120-140 
10.Lohynský Milan1965 R100-120 
11.Opravil Jiří1995 R140-160 
12.Švandová Justýna1980 R220 
13.Jagiello Jan1948 R220 
14.Lohynský Milan ml.1989 R220 
15.Pospíšil Tomáš ml.1996 RD14 
KST Vysoké Mýto A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koubek René1974 K 16 
2.Kopecký Pavel1986 O 11 
3.Jůza Václav1965 O 13 
4.Zemek Jiří1957 O 19 
5.Baťa Roman1969 O 40 
6.Vojnar Jiří1987 O 50 
7.Dian Marian1950 O 200-220 
TJ Sokol Sudslava A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dostálek Jaroslav1973 R4 
2.Dostálek Martin1975 R6 
3.Valach Josef1958 R60 
4.Valach Přemysl1985 R70 
5.Drábek Jiří1965 R50 
6.Drábek Vladimír1967 R70 
7.Syrový Karel1994 R80 
8.Malý Tomáš1991 R80 
9.Slezáková Blanka1970 R90 
10.Harapátová Stanislava1964 R100 
11.Hylák Jiří1970 R120 
12.Marešová Marie1961 R120 
13.Buben Vlastimil1999 R220 
14.Syrový Vojtěch1997 R220 
TJ Sokol Česká Třebová B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Doubrava Milan1962 K91-100 
2.Steinmetz Roman1969 K91-100 
3.Wávra Petr1966 K101-120 
4.Beneš Stanislav1955 K141-157 
5.Svojanovská Jana1977 R21 
6.Rybka Martin1972 R38 
7.Plíva Roman1982 R39 
8.Geldner Josef1947 R50 
9.Rypková Nada1952 R220 
10.Horský Josef1959 R220 
11.Soukup Jan1984 R220 
12.Vaňous Jan1981 R220 
13.Gregor Miroslav1945 R220 
TJ Start Česká Třebová A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Voleský Ladislav1959 R 13 
2.Rybka Tomáš st.1964 R 15 
3.Adamský Miroslav1965 R 47 
4.Adamský Dušan1974 R 81 
5.Kadlečík Michal1969 Nezařazen 
6.Mikeš Pavel1960 Nezařazen 
TJ Lanškroun B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Farkaš Miroslav1959 R40-50 
2.Dymák Jan1990 R40-50 
3.Kuběnka Radek1967 R60-70 
4.Kleiner Marek1989 R70-80 
5.Suchý Jaroslav1967 R90-100 
6.Novák Václav1995 R180-200 
7.Cacek Tomáš1994 R180-200 
8.Stejskal Adam1996 R180-200 
9.Nečas Lukáš1995 R220 
10.Osladilová Eliška1955 R220 
11.Bako Ladislav1965 R220 
12.Tranphi Khanh1985 R220 
TJ Sokol Mistrovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krejčí Filip1993 30 
2.Nastoupilová Eliška1986 35 
3.Krejčí Robin1996 R36 
4.Dvořáček Michal1993 R60 
5.Baláš Zbyněk1963 60 
6.Novotný Jan1952 R100 
7.Filip Pavel1963 R140 
8.Doleček Miroslav1958 R180 
9.Krejčí Lukáš st.1970 R180 
10.Kapalčík Šimon1995 R220 
11.Čada Marek1996 R220 
12.Kalousek Ondřej1995 R220 
13.Krejčí Lukáš ml.1993 R220 
14.Valenta Jakub1990 R220 
TJ Sokol Libchavy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horníček Martin1974 R 27 
2.Škraban Michal1978 R 58 
3.Siegl Petr1964 R 70 
4.Pešek Radek1982 R 81 
5.Videnský Daniel1975 R 91 
6.Depeš Jaroslav1967 R 99 
7.Šmétka Robert1976 R 106 
8.Pešek Jaroslav1947 R 207 
9.Lžíčař Oldřich1951 R 206 
Regionální přebor2
TJ Sokol Lukavice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Suchomel Petr1986 R60-70 
2.Kos Jiří1965 R34 
3.Severa Vlastimil1963 R100-120 
4.Dostálek Petr1967 R120-140 
5.Barnet Martin1976 R220 
6.Štrunc Jaroslav1967 R220 
TJ Sokol Tatenice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Milek Libor1981 R 93 
2.Knápek Jaroslav1978 R 96 
3.Kristek Pavel1963 R 97 
4.Martínek Ladislav1954 R 139 
5.Škaroupka Petr1968 R 134 
6.Mílek Miloslav1947 R 138 
7.Totušek Miloslav1976 R 171 
8.Pasler Dietmar1968 R 177 
9.Kristek Josef1959 R 199 
10.Glocar Michal1974 R 205 
11.Šmída Vladimír1965 R 220 
TJ Sokol Česká TřebováC
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svojanovská Jana1977 R21 
2.Rybka Martin1972 R38 
3.Plíva Roman1982 R39 
4.Geldner Josef1947 R50 
5.Rypková Nada1952 R220 
6.Horský Josef1959 R220 
7.Soukup Jan1984 R220 
8.Vaňous Jan1981 R220 
9.Gregor Miroslav1945 R220 
10.Hajný Miroslav1994 R220 
11.Rybka Tomáš ml.1994 R220 
12.Valenta Aleš1996 R220 
TJ Sokol Plchovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Michalec Karel1958 50 
2.Sládek Libor1964 R 60 
3.Matoušek Jiří1947 R 60 
4.Rusinák Jakub1983 R160 
5.Janďourek Pavel1940 R 80 
6.Kroulík Aleš1975 R 180 
7.Bělohlávek Roman1969 R200 
8.Sládková Veronika1992 R 200 
9.Holubec Jiří1993 R220 
10.Horčička Rudolf1975 R220 
11.Štastná Božena1953 R220 
12.Záloha Jan1970 R 220 
TJ Sokol Sudslava B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Drábek Jiří1965 R50 
2.Drábek Vladimír1967 R70 
3.Malý Tomáš1991 R80 
4.Syrový Karel1994 R80 
5.Gajdošík Petr1990 R160 
6.Drábková Vendula1992 R200 
7.Drábková Tereza1995 R220 
8.Malá Karolína1989 R200 
9.Počtýnská Adéla1991 R200 
10.Slezáková Blanka1970 R90 
11.Harapátová Stanislava1964 R100 
12.Hylák Jiří1970 R120 
13.Marešová Marie1961 R120 
14.Buben Petr1965 R220 
15.Buben Vlastimil1999 R220 
16.Syrový Vojtěch1997 R220 
TJ Sokol Hnátnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hubálek Libor1974 R28 
2.Hubálek Petr1973 R29 
3.Praus Vladimír1960 R38 
4.Kalousek Ladislav1956 R220 
5.Procházka Jíří1972 R47 
6.Aliger Vladislav1964 R220 
7.Procházka David1973 R220 
TJ Zálší A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stříteský Radek1971 R 70 - 80 
2.Lásko Jiří ml.1990 R 80 - 90 
3.Lásko Jiří1954 R 80 - 90 
4.Sisr František1967 R 90 -100 
5.Krejsa Miroslav1954 R 100 - 120 
6.Brustman Stanislav st.1960 R 120 - 140 
7.Eliáš Radim1992 R 140 - 160 
8.Filip Roman st.1978 R 140 - 160 
9.Táfl Petr1962 R 160 - 180 
10.Nekvinda Josef1993 R 160 - 180 
11.Sisr František ml.1993 R 220 
SK Steinerová Choceň D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Oliva Vladimír1954 R21 
2.Absolon Martin1975 R24 
3.Záruba Pavel1970 R71-80 
4.Vojtíšek Jindřich1955 R81-90 
5.Kaplan Oldřich1956 R101-120 
6.Držmíšek Ondřej1994 R201-220 
7.Bělohlávek Lukáš1996 R121-140 
8.Průcha Vladimír1953 R220 
9.Kroulík Miroslav1952 R220 
10.Kaňka Tomáš1996 R220 
TJ Sokol Líšnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stejskal Jan1970 R 90 - 100 
2.Bělský Jiří1965 R 120 - 140 
3.Bečka Jan1969 R 120 - 140 
4.Schreiber Michal1992 R 120 - 140 
5.Vencl Josef1955 R 120 - 140 
6.Diblík Milan1990 R 180 - 200 
7.Čamr Frasntišek1947 R 180 - 200 
8.Vencl Jiří1950 R 220 
9.Moravec Martin1984 R 220 
10.Kaška Pavel1967 R 220 
11.Diblík Martin1993 R 220 
12.Kaška Zdeněk1964 R 220 
13.Mikyska Jan1982 R 220 
TJ Sokol Hylváty A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chládek Zdeněk1969 R 60 
2.Donát Tomáš1992 R 70 
3.Stejskal Pavel1961 R100 
4.Donát Václav1965 R 180 
5.Doleček Libor1964 R 220 
6.Kapoun Petr1960 R 220 
7.Bureš Lukáš1997 H 220Střídavý start z TJ Sokol Řetová
8.Mach Zdeněk1995 H 220Střídavý start z TJ Sokol Řetová
9.Stránský Matěj1998 H 220Střídavý start z TJ Sokol Řetová
TJ Lanškroun C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Suchý Jaroslav1967 R90-100 
2.Novák Václav1995 R180-200 
3.Cacek Tomáš1994 R180-200 
4.Stejskal Adam1996 R180-200 
5.Nový Lukáš1990 R180-200 
6.Zechovský Jan1995 R180-200 
7.Nečas Lukáš1995 R220 
8.Osladilová Eliška1955 R220 
9.Chládek Karel1997 R220 
10.Skalický Lukáš1989 R220 
11.Bako Ladislav1965 R220 
12.Langr Lukáš ml.1997 R220 
13.Cacková Tereza1998 R220 
14.Tranphi Khanh1985 R220 
Orel Orlice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Adamec Lukáš1995 R41 
2.Krčál Jiří1956 R41 
3.Skalický Jiří1957 R52 
4.Motl Zdeněk1959 R71 
5.Beneš Jindřich1967 R91 
6.Bednář Libor1947 R141 
7.Pokorný Matouš1993 R141 
8.Adamec Tomáš1992 R161 
9.Adamec Marek1993 R201 
10.Adamec Miroslav st.1945 R220 
11.Králík Daniel1961 R201 
12.Kvapil Martin1995 R220 
13.Fogl Lukáš1996 R220 
14.Vychytil Vojtěch1994 R220 
15.Zářecký Edvard1995 R220 
Regionální přebor3
TJ Sokol Žamberk B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Toman Radim1974 R60 
2.Havel Břetislav1965 R90 
3.Žák Jakub1983 R100 
4.Krulikovský Pavel1965 R100 
5.Hofman Václav1967 R100 
6.Kladivo Josef1963 R140 
7.Suchomel Michael1994 R140 
8.Richtr Michal1995 R180 
9.Kladivová Šárka1993 R200 
TJ Sokol Mistrovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Baláš Zbyněk1963 60 
2.Novotný Jan1952 R100 
3.Filip Pavel1963 R140 
4.Doleček Miroslav1958 R180 
5.Krejčí Lukáš st.1970 R180 
6.Valenta Jakub1990 R220 
7.Kapalčík Šimon1995 R220 
8.Čada Marek1996 R220 
9.Krejčí Lukáš ml.1993 R220 
10.Kalousek Ondřej1995 R220 
TJ Sokol Dolní Dobrouč A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubíček Pavel1963 R100 
2.Strnad Stanislav1967 R100 
3.Felgr Pavel1961 R120 
4.Skalický Pavel1978 R220 
5.Kubíček Pavel ml.1963 R140 
6.Kalous Richard1978 R140 
7.Fišer Radim1976 R160 
8.Kapoun Petr1958 R160 
9.Felgr Lukáš1986 R200 
10.Dostál Vratislav1961 R220 
11.Pražák Josef1976 R120 
TJ Lanškroun D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nový Lukáš1990 R180-200 
2.Zechovský Jan1995 R180-200 
3.Nečas Lukáš1995 R220 
4.Podzemský Tomáš1996 R220 
5.Chládek Karel1997 R220 
6.Langr Vladimír1961 R220 
7.Jansová Hana1986 R220 
8.Skalický Lukáš1989 R220 
9.Cacková Tereza1998 R220 
10.Tranphi Khanh1985 R220 
11.Langr Lukáš ml.1997 R220 
12.Doležel Daniel1998 R220 
13.Bako Radim2001 R220 
14.Bako Adam1999 R220 
15.Bako Ladislav1965 R220 
TJ Sokol Nekoř A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krejčí Tomáš st.1967 R159 
2.Krejčí Tomáš1991 R166 
3.Lehký Jiří1992 R167 
4.Uhlíř Ladislav1943 R179 
5.Lehký Jaroslav1964 R178 
6.Kaplan Jakub1994 R220 
7.Marek Vojtěch1994 R220 
8.Burešová Lucie1992 R220 
9.Bezstarosti Jan1994 R220 
10.Čáp Patrik1996 R220 
TJ Sokol Sudslava C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slezáková Blanka1970 R90 
2.Harapátová Stanislava1964 R100 
3.Marešová Marie1961 R120 
4.Hylák Jiří1970 R120 
5.Harapátová Lucie1990 R180 
6.Malá Karolína1989 R200 
7.Počtýnská Adéla1991 R200 
8.Marek Jakub1997 R220 
9.Gajdošík Petr1990 R160 
10.Drábková Vendula1992 R200 
11.Šimek Josef1978 R220 
12.Bubnová Kateřína1996 R220 
TJ Jiskra Králíky C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hlava Karel1963 R70-80 
2.Pospíšil Tomáš st.1965 R90-100 
3.Vacek Zdeněk1962 R100-120 
4.Lohynský Milan1965 R100-120 
5.Habivský Karel1976 R120-140 
6.Dostál Dominik1996 R120-140 
7.Láryš Jaromír1954 R120-140 
8.Opravil Jiří1995 R140-160 
9.Feranec Karel st.1956 R140-160 
10.Feranec Karel ml.1983 R140-160 
11.Jagiello Jan1948 R220 
12.Švandová Justýna1980 R220 
13.Lohynský Milan ml.1989 R220 
14.Pospíšil Tomáš ml.1996 RD14 
TJ Zálší B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krejsa Miroslav1954 R 100 - 120 
2.Brustman Stanislav st.1960 R 120 - 140 
3.Eliáš Radim1992 R 140 - 160 
4.Filip Roman st.1978 R 140 - 160 
5.Táfl Petr1962 R 160 - 180 
6.Nekvinda Josef1993 R 160 - 180 
7.Sisr František ml.1993 R 220 
8.Brustamn Stanislav ml.1980 R 220 
9.Filip Daniel1997 R 220 
10.Stříteský Martin1993 R 220 
11.Lásko Martin1988 R 220 
12.Lásko Tomáš1989 R 220 
13.Břeň Martin1978 R220 
TJ Sokol Líšnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vencl Josef1955 R 120 - 140 
2.Diblík Milan1990 R 180 - 200 
3.Čamr Frasntišek1947 R 180 - 200 
4.Vencl Jiří1950 R 220 
5.Kaška Zdeněk1964 R 220 
6.Diblík Martin1993 R 220 
7.Kaška Pavel1967 R 220 
8.Andrle Petr1960 R 220 
9.Moravec Martin1984 R 220 
10.Mikyska Jan1982 R 220 
TTC Sedlec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Meissner Jakub1994 R50 
2.Hýbl Josef1974 R100 
3.Matoušek Petr1973 R120 
4.Svatoš Petr1998 R160 
5.Sochor Jan1987 R120 
6.Pelikán Jakub1995 R160 
7.Janků Jaroslav1946 R200 
8.Schejbal Josef1947 R200 
9.Vopařil Milan1989 R220 
10.Hýblová Kateřina2001 R220 
11.Vopařil Rudolf1963 R220 
12.Zeman Miroslav1987 R220 
Sokol MostekA
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrubý Radek1979 R 53 
2.Šimek Roman1979 R 67 
3.Hrdlička Miloš1962 R 80 
4.Doubrava Zdeněk1960 R 114 
5.Frydrych Miroslav1949 R 128 
6.Briol Josef1941 R 187 
7.Hodinář Alfred1938 R 193 
8.Balcar Jiří1957 R 210 
9.Král Zdeněk1951 R 224 
TJ Sokol Libchavy B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Videnský Daniel1975 R 91 
2.Depeš Jaroslav1967 R 99 
3.Šmétka Robert1976 R 106 
4.Lžíčař Oldřich1951 R 206 
5.Pešek Jaroslav1947 R 207 
Regionální přebor4A
TJ Sokol Žamberk C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hofman Václav1967 R100 
2.Kladivo Josef1963 R140 
3.Suchomel Michael1994 R140 
4.Richtr Michal1995 R180 
5.Hofman Robert1971 R220 
6.Šindelář Josef1970 R220 
TJ Sokol Žamberk D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kladivová Šárka1993 R200 
2.Faltejsek Bohumír1964 R220 
3.Kán Viktor1954 R220 
4.Bříza Jaroslav1977 R220 
5.Bárta Adam1990 R220 
6.Janovec Adam1995 R220 
TJ Sokol Dolní Dobrouč B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubíček Pavel ml.1963 R140 
2.Kalous Richard1978 R140 
3.Kapoun Petr1958 R160 
4.Fišer Radim1976 R160 
5.Felgr Lukáš1986 R200 
6.Dostál Vratislav1961 R220 
7.Pražák Josef1976 R120 
TJ Sokol Těchonín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krejsa Daniel1974 R 40 
2.Černohous Jiří1963 R 50 
3.Leicht Roman1977 R 80 
4.Kosek Miroslav1955 R 100 
5.Špaček Miroslav1964 R 100 
6.Leicht Jan1953 R 220 
7.Motyčka Václav1945 R 220 
8.Šlégl Jiří1959 R 220 
TJ Sokol H. Heřmanice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Karn Jiří1967 R140 
2.Kristek Jiří1945 R160 
3.Hřebíček Ota1975 R160 
4.Švestka Karel1973 R160 
5.Beran Zdeněk1980 R180 
6.Beran Josef1983 R180 
TJ Sokol Nekoř B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lehký Jaroslav1964 R178 
2.Kaplan Jakub1994 R220 
3.Marek Vojtěch1994 R220 
4.Burešová Lucie1992 R220 
5.Bezstarosti Jan1994 R220 
6.Čáp Patrik1996 R220 
TJ Sokol Tatenice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Škaroupka Petr1968 R 134 
2.Mílek Miloslav1947 R 138 
3.Totušek Miloslav1976 R 171 
4.Pasler Dietmar1968 R 177 
5.Kristek Josef1959 R 199 
6.Glocar Michal1974 R 205 
7.Šmída Vladimír1965 R 220 
TJ Jiskra Králíky D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Habivský Karel1976 R120-140 
2.Dostál Dominik1996 R120-140 
3.Láryš Jaromír1954 R120-140 
4.Opravil Jiří1995 R140-160 
5.Feranec Karel st.1956 R140-160 
6.Feranec Karel ml.1983 R160-180 
7.Pospíšil Tomáš ml.1996 RD14 
8.Planka Jakub2000 RŽ27 
9.Kubiš Jakub2001 RŽ28 
10.Dostál Martin ml.2000 RŽ29 
11.Lohynský Milan ml.1989 R220 
12.Tomek Luboš1999 RŽ220 
TJ Sokol Líšnice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Diblík Martin1993 R 220 
2.Kaška Zdeněk1964 R 220 
3.Kubíček Antonín1971 R 220 
4.Kaška Pavel1967 R 220 
5.Andrle Petr1960 R 220 
6.Moravec Martin1984 R 220 
7.Mikyska Jan1982 R 220 
Orel Orlice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beneš Jindřich1967 R91 
2.Bednář Libor1947 R141 
3.Pokorný Matouš1993 R141 
4.Adamec Tomáš1992 R161 
5.Adamec Marek1993 R201 
6.Adamec Miroslav st.1945 R220 
7.Králík Daniel1961 R201 
8.Kvapil Martin1995 R220 
9.Fogl Lukáš1996 R220 
10.Vychytil Vojtěch1994 R220 
11.Zářecký Edvard1995 R220 
12.Svoboda David1998 R220 
13.Slavíček Martin2000 R220 
14.Fajt Jakub1999 R220 
15.Hubálek Jiří1999 R220 
16.Slánský Ladislav1999 R220 
SK Ledříček Bartošovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mackowiak Marek1978 R 220 
2.Drahorád Radek1972 R 220 
3.Roušar Miloš1958 R 220 
4.Kňážek Miroslav1948 R 220 
5.Mlynář Miroslav1949 R 220 
6.Kňážek Radovan ml.1975 R 220 
Regionální přebor4B
Sk Skořenice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bělohlávek Luboš1972 142 
2.Ulrych Miloš st.1962 174 
3.Viktorín Jaroslav1960 194 
4.Ulrych Miloš1988 197 
5.Jetleb Petr1947 201 
6.Ulrych Milan1997 204 
7.Kužma Jakub2000 R220 
8.Štancl Jan1998 R220 
9.Štanclová Terza1996 R220 
Sokol Mostek B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Frydrych Miroslav1949 R 128 
2.Briol Josef1941 R 187 
3.Hodinář Alfred1938 R 193 
4.Balcar Jiří1957 R 210 
5.Král Zdeněk1951 R 224 
TJ Sokol Česká TřebováD
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rypková Nada1952 R220 
2.Horský Josef1959 R220 
3.Vaňous Jan1981 R220 
4.Gregor Miroslav1945 R220 
5.Horký Pavel1954 R220 
6.Valenta Aleš1996 R220 
7.Hajný Miroslav1994 R220 
8.Rybka Tomáš ml.1994 R220 
9.Markl Tomáš1995 R220 
10.Dubovik Nikita1994 R220 
11.Preisler Jan1996 R220 
12.Ryšálek Tomáš1995 R220 
13.Daniel Lukáš1995 R220 
14.Verešpej Josef1999 R220 
15.Kolář Matěj2000 R220 
TJ Sokol Plchovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janďourek Pavel1940 R 80 
2.Kroulík Aleš1975 R 180 
3.Bělohlávek Roman1969 R200 
4.Sládková Veronika1992 R 200 
5.Holubec Jiří1993 R220 
6.Horčička Rudolf1975 R220 
7.Štastná Božena1953 R220 
8.Záloha Jan1970 R 220 
TJ Sokol Sudslava D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gajdošík Petr1990 R160 
2.Harapátová Lucie1990 R180 
3.Malá Karolína1989 R200 
4.Počtýnská Adéla1991 R200 
5.Drábková Vendula1992 R200 
6.Šimek Josef1978 R220 
7.Buben Petr1965 R220 
8.Drábková Tereza1995 R220 
9.Drábková Veronika1995 R220 
10.Buben Vlastimil1999 R220 
11.Syrový Vojtěch1997 R220 
12.Bubnová Kateřína1996 R220 
13.Hyláková Monika2000 R220 
14.Marek Jakub1997 R220 
15.Pavelka Daniel1997 R220 
TJ Zálší C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Táfl Petr1962 R 160 - 180 
2.Nekvinda Josef1993 R 160 - 180 
3.Sisr František ml.1993 R 220 
4.Brustamn Stanislav ml.1980 R 220 
5.Filip Daniel1997 R 220 
6.Stříteský Martin1993 R 220 
7.Lásko Martin1988 R 220 
8.Lásko Tomáš1989 R 220 
9.Břeň Martin1978 R220 
TTC Ústí nad Orlicí E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Aleš1985 R60-70 
2.Beran Roman1970 NK 
3.Chleboun Ladislav1962 NK 
4.Benák Daniel1993 NK 
5.Mezsáros Bence1993 NK 
6.Novák Vladimír1953 NK 
7.John Jiří1996 NK 
8.Pinkas Matyáš1995 NK 
9.Doležal Tomáš1997 NK 
10.Moravec Oldřich1997 NK 
11.Bartoš Matěj2000 NK 
TTC Sedlec D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sochor Jan1987 R120 
2.Pelikán Jakub1995 R160 
3.Janků Jaroslav1946 R200 
4.Schejbal Josef1947 R200 
5.Hýblová Kateřina2001 R220 
6.Vopařil Milan1989 R220 
7.Vopařil Rudolf1963 R220 
8.Zeman Miroslav1987 R220 
9.Kopecká Věra1972 R220 
10.Smutný Zdeněk1935 R220 
Orel Vysoké MýtoA
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jiříček Jan1994 R 140 
2.Jiříček Jaroslav1964 R 140 
3.Drahoš Radek1994 R 140 
4.Herel Miroslav1982 R160 
5.Kučera Martin1998 R220 
6.Slavík Tomáš1980 R 220 
7.Trhal Michal1980 R 220 
8.Dvořák Martin1988 R 220 
Orel Vysoké Mýto B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lipenský Vladimír1961 R 160 
2.Drahoš Roman1968 R220 
3.Herman Stanislav1976 R220 
4.Bureš Martin1993 R220 
5.Šlegr Tomáš1997 R 220 
6.Stejskal Jan1999 R 220 
7.Šimek Libor1975 R 220 
Regionální přebor dorostu
TJ Sokol Mistrovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krejčí Robin1996 4 
2.Kapalčík Šimon1995 20 
3.Čada Marek1996 30 
4.Kalousek Ondřej1995 30 
TJ Lanškroun B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nečas Lukáš1995 R17 
2.Zechovský Jan1995 R19 
3.Langr Lukáš ml.1997 R21-30 
4.Chládek Karel1997 R21-30 
5.Podzemský Tomáš1996 R31-42 
6.Cacková Tereza1998 R220 
7.Doležel Daniel1998 R220 
8.Dokoupil Marek2001 R220 
9.Bako Adam1999 R220 
10.Bako Radim2001 R220 
11.Vybíral Filip2002 R220 
12.Jílek Lukáš1999 R220 
13.Pokorná Andrea1997 R220 
14.Vybíral Jakub1998 R220 
15.Duničková Tereza1996 R220 
TJ Sokol Česká Třebová A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hajný Miroslav1994 R30 
2.Rybka Tomáš ml.1994 R30 
3.Markl Tomáš1995 R30 
4.Valenta Aleš1996 R220 
5.Dubovik Nikita1994 R220 
6.Vích Radim1996 R220 
7.Všetula Antonín1996 R220 
8.Kolář Matěj2000 R220 
TJ Sokol Česká Třebová B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Preisler Jan1996 R220 
2.Daniel Lukáš1995 R220 
3.Ryšálek Tomáš1995 R220 
4.Bělka Vít1996 R220 
5.Hustý Lukáš1994 R220 
6.Kašpar Radek1995 R220 
7.Skalická Markéta1996 R220 
8.Verešpej Josef1999 R220 
9.Pleskot Tomáš1999 R220 
10.Draxler Tomáš2002 R220 
TJ Sokol Sudslava B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Drábková Tereza1995 R30 
2.Drábková Veronika1995 R40 
3.Bubnová Kateřína1996 R40 
4.Hyláková Monika2000 R40 
5.Marek Jakub1997 R40 
6.Pavelka Daniel1997 R40 
7.Pavelka Dominik1999 R40 
8.Zemanová Olga1998 R40 
9.Zemanová Pavlína2000 R40 
TJ Jiskra Králíky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dostál Dominik1996 R120-140 
2.Pospíšil Tomáš ml.1996 RD14 
3.Opravil Jiří1995 RD22 
4.Planka Jakub2000 RŽ27 
5.Kubiš Jakub2001 RŽ28 
6.Dostál Martin ml.2000 RŽ29 
7.Tomek Luboš1999 RŽNe 
US Steinerová Choceň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bělohlávek Lukáš1996 K41 
2.Držmíšek Ondřej1994 K46 
3.Kaňka Tomáš1996 R31-40 
4.Beneš Václav ml.1998 R220 
5.Šejnoha Jiří1997 R220 
6.Král Tomáš1998 R220 
7.Slavík Vojtěch2000 R220 
8.Šeda Jan1998 R220 
9.Novotný Matouš1998 R220 
10.Papáček Robin1999 R220 
11.Lenoch Radim2001 R220 
12.Kaňka Ondřej2000 R220 
13.Ulrych Milan1997 R220 
TTC Ústí nad Orlicí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaplan Vojtěch1996 K5 
2.Moravec Oldřich1997 NK 
3.Bartoš Matěj2000 NK 
4.Doležal Tomáš1997 NK 
5.Šedová Eliška2001 NK 
6.Kuchařová Anna1999 NK 
7.John Jiří1996 NK 
8.Pinkas Matyáš1995 NK 
9.Motlová Monika1994 NK 
Orel Orlice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Adamec Lukáš1995 R10 
2.Fogl Lukáš1996 R37 
3.Kvapil Martin1995 R38 
4.Vychytil Vojtěch1994 R43 
5.Zářecký Edvard1995 R43 
6.Slavíček Martin2000 R43 
7.Svoboda David1998 R43 
8.Hubálek Jiří1999 R43 
9.Fajt Jakub1999 R43 
10.Slánský Ladislav1999 R43 
Regionální přebor žactva
TJ Lanškroun B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dokoupil Marek2001 R21-30 
2.Vybíral Filip2002 R31-40 
3.Jílek Lukáš1999 R31-40 
4.Pokorná Andrea1997 R51-60 
5.Vybíral Jakub1998 R51-60 
6.Bako Adam1999 R4 
7.Bako Radim2001 R5 
TJ Sokol Sudslava A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marek Jakub1997 R20 
2.Hyláková Monika2000 R40 
3.Pavelka Daniel1997 R40 
4.Pavelka Dominik1999 R40 
5.Gajdošík Tomáš1997 R40 
6.Zemanová Olga1998 R40 
7.Zemanová Pavlína2000 R40 
TJ Sokol Hnátnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Melichar Luděk1998 R220 
2.Melichar Martin2001 R220 
3.Procházka Adam2001 R220 
4.Hubálek Jakub1998 R220 
Orel Orlice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slavíček Martin2000 R39 
2.Svoboda David1998 R40 
3.Hubálek Jiří1999 R61 
4.Slánský Ladislav1999 R61 
5.Fajt Jakub1999 R61 
TJ Jiskra Králíky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Planka Jakub2000 RŽ27 
2.Kubiš Jakub2001 RŽ28 
3.Dostál Martin ml.2000 RŽ29 
4.Tomek Luboš1999 RŽNe 
SK Steinerová Choceň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slavík Vojtěch2000 K46 
2.Šejnoha Jiří1997 R31-40 
3.Král Tomáš1998 R31-40 
4.Šeda Jan1998 R41-50 
5.Kaňka Ondřej2000 R51-60 
6.Papáček Robin1999 R51-60 
7.Novotný Matouš1998 R220 
8.Lenoch Radim2001 R220 
TTC Ústí nad Orlicí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šedová Eliška2001 NK 
2.Kuchařová Anna1999 NK 
3.Svojanovský Radim2002 NK 
4.Cabalka Jakub1999 NK 
5.Hortlík Tomáš1999 NK 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS