Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
OP I. třídy
TJ Žďár n/Sáz. D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štola Dušan1973 R51-60 
2.Nekuža Roman1978 R51-60 
3.Forchtsam Milan1964 R61-70 
4.Němeček František1956 R61-70 
5.Vítek Jiří1946 R161-170 
6.Dočekal František1950 R161-170 
7.Röhrich Milan1994 R181-190 
8.Firiščak Jaroslav1994 R201-210 
9.Bartůšek Miroslav1956 N 
10.Zobač František1939 N 
Velké Meziříčí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klíma Tomáš1978 131.-140. Kraj 
2.Brabec Jaroslav1987 41.-45. Okres 
3.Skryja Marek1993 46.-50. Okres 
4.Šoukal Slavomír1977 51.-60. Okres 
5.Buk Martin1978 61.-70. Okres 
6.Dvořák František1965 61.-70. Okres 
7.Bednář Ivan1976 61.-70. Okres N 
8.Kořínek Stanislav1954 81.-90. Okres 
9.Pokorný Martin1988 91.-100. Okres N 
10.Buk Radek1981 131.-140. Okres N 
Nížkov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jaroš Petr1977 41. - 45. R 
2.Šmíd Rudolf1964 41. - 50. N R 
3.Benc Jaroslav1982 61. - 70. R 
4.Eliáš Bohuslav1984 81. - 90. R 
5.Brabec Zdeněk1960 81. - 90. R 
6.Neuvirt Stanislav1949 111. - 120. R 
7.Kučera Jan st.1964 141. - 150. R 
8.Pokorný Miroslav1951 151. - 160. R 
9.Filip Jakub1990 181. - 190. R 
10.Filip Tomáš1991 211. - 220. R 
11.Wasserbauer Jiří1990 221. - 230. N R 
12.Beránek Michal1993 221. - 230. N R 
13.Špaček Tomáš1992 261. - 270. R 
14.Marek Tomáš1993 261. - 270. R 
15.Vosmek Jan1994 271. - 280. R 
16.Vosmek Zdeněk1991 281. - 290. R 
17.Limon Martin1990 301. - 310. R 
18.Vlček Zdeněk1975 N 
Oslavice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bazala Milan1969 R 51-60 
2.Borůvka Vít1991 R 71-80 
3.Jaša Jaroslav1957 R 81-90 
4.Klusáček Patrik1992 R 121-130 
5.Trutna Jaroslav1961 R 151-160 
6.Šoukal František1958 R 171-180 
7.Štěpánek Jiří1969 R 181-190 
8.Bazala Jiří1977 R 281-290 
9.Doležal Jaroslav1940 N 
10.Kupka Jiří1961 N 
11.Chlubna Tomáš1979 N 
12.Brabec Vítězslav1959 N 
13.Jašek Petr1969 N 
Nové Město A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mazel Dušan1982 50-61 
2.Krontorád Vít1973 81-90 
3.Mazel Eduard1963 91-100 
4.Hák Vojtěch1992 101-110 
5.Kupka Petr1964 121-130 
6.Martaus František1953 171-180 
7.Nečas Tomáš1994 191-200 
8.Nečas František1999 191-200 
9.Vinkler Pavel1962 201-210 
10.Dvořák Pavel1961 231-240 
11.Hrušovský Jakub1996 231-240 
Vojnův Městec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trávníček Jan1957 R 51-60 
2.Janáček Jiří1960 R 71-80 
3.Kytlička Tomáš1975 R91-100 
4.Pálka Oldřich1949 R 181-190 
5.Ročárek Jan1985 N 
6.Hendl Michal1980 N 
TJ Žďár n/Sáz. E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horký Martin1986 R51-60 
2.Přiklopil Jiří1992 R61-70 
3.Dočekal Dalibor1958 R71-80 
4.Přiklopil Jan1996 R131-140 
5.Dočkal Jaroslav1948 R111-120 
6.Bílek Josef1957 R141-150 
7.Hruška Jiří1955 R171-180 
8.Chalupník Michal1994 R201-210 
9.Samek René1971 R241-250 
Sněžné A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Romeniuk Libor1970 91-100 
2.Nekuža Miroslav1955 131-140 
3.Mráček Lubomír1953 131-140 
4.Hloušek František1972 141-150 
5.Hrdina Stanislav1964 151-160 
6.Vambera Jakub1993 271-280 
7.Kadlec Bohdan1996 281-290 
8.Dufek Jiří ml.1997 291-300 
9.Šedý Ladislav1994 291-300 
10.Tlustoš Jiří1948 nezařazení 
11.Romeniuk Patrik1994 nezařazení 
Rovečné B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kadlec Ivo st.1961 91.-100.K 
2.Smolík Milan1963 46.-50.R 
3.Doskočil Břetislav1961 51.-60.R 
4.Čech Eduard1985 71.-80.R 
5.Sys Jaromír1962 111.-120.R 
6.Hrstka Milan st.1959 221.-230.R 
7.Viktorín Jiří1975 251.-260.R 
8.Hrstka Milan ml.1998 271.-280.R 
9.Kadlec Ivo ml.1994 271.-280.R 
10.Hájek Josef1955 271.-280.RN 
11.Petr Martin1993 301.-310.RN 
12.Kadlec Josef1959 N 
Bystřice n/Per. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smolík Tomáš1985 41-45 
2.Šikula Michal ml.1990 46-50 
3.Bárta Martin1974 81-90 
4.Vodák Milan1973 91-100 
5.Šumšál Patrik1992 121-130 
6.Polách Patrik1980 261-270 nezařazen 
7.Syrový Karel1961 271-280 nezařazen 
8.Polách Ivan1957 nehrál 
OP II. třídy
Velká Bíteš A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kopáček Vladimír1964 81.-90. R 
2.Dvořák Jiří1964 81.-90. R 
3.Ošmera Ladislav1958 81.-90. R 
4.Poledna Antonín st.1968 131.-140. R 
5.Netrda Lukáš1985 261.-270. R 
6.Blažek Zdeněk1974 N 
7.Sítař Luděk1975 N 
8.Halačka Jaroslav1956 N 
9.Milian Stanislav1945 N 
Lhotky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nevrtal Tomáš1993 61-70 R 
2.Nevrtal Zdeněk1959 81-90 R 
3.Večeřa Zdeněk1991 81-90 R 
4.Procházka Josef1968 91-100 N 
5.Chylík Aleš1976 101- 110 R 
6.Rössler Josef1975 151-160 R 
7.Vondrák Petr1984 151-160 R 
8.Krčál Ondřej1978 161-170 R 
9.Kupka Vítězslav1992 251-260 R 
10.Holubář František1994 261-270 R 
11.Kupka Marek1990 261- 270 R 
12.Marek Luboš1992 281-290 R 
13.Holubář Petr1996 301 - 310 R nez. 
14.Nevrtalová Aneta1997 N 
15.Průša Štěpán1997 N 
16.Bednář Jaroslav1994 N 
17.Gloza Jakub1996 N 
18.Hrnčíř Aleš1974 N 
Velké Meziříčí C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Buk Martin1978 61.-70. Okres 
2.Dvořák František1965 61.-70. Okres 
3.Bednář Ivan1976 61.-70. Okres N 
4.Kořínek Stanislav1954 81.-90. Okres 
5.Pokorný Martin1988 91.-100. Okres N 
6.Buk Radek1981 131.-140. Okres N 
7.Prachař Vít1993 221.-230. Okres 
8.Vodák Petr1965 221.-230. Okres 
9.Zelený Tomáš1991 231.-240. Okres 
10.Zelený David1994 231.-240. Okres 
11.Juda Zdenek1996 261.-270. Okres 
12.Liška Radim1997 271.-280. Okres N 
13.Minařik Jakub1997 291.-300. Okres 
14.Prachař Václav1995 291.-300. Okres 
Nové Dvory A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sáblík Petr1978 71.-80. 
2.Šmíd Martin1973 101.-110. 
3.Štursa Radovan1968 131.-140. 
4.Halík Josef1972 141.-150. 
5.Štursa Radek1991 171.-180. 
6.Veselý Jan1987 bez zařazení 
7.Urban Libor1953 bez zařazení 
Nové Veselí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Landsman Jan1952 71 - 80 
2.Hněvsa Jaroslav1950 101 - 110 
3.Sedlák Jan1960 101 - 110 
4.Pohanka Leoš1956 101 - 110 
5.Pohanka Josef st.1953 151 - 160 
6.Pohanka Zdeněk1951 N 
7.Pohanka Josef ml.1983 N 
8.Hladík Pavel1968 N 
9.Vencálek Petr1971 N 
10.Vencálek Libor st.1975 N 
11.Kudílek Otakar1987 N 
12.Vencálková Monika1999 N 
13.Vencálek Libor ml.2003 N 
14.Chmelík Jiří1997 N 
15.Chmelík Jan1961 N 
Netín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sysel Jaroslav1974 91-100 R 
2.Král Pavel1969 111-120 R 
3.Šoukal Kamil1980 111-120 R 
4.Hlávka Richard1962 121-130 R 
5.Skryja Jiří1967 131-140 R 
6.Hladík Zdeněk1979 141-150 R 
7.Dvořák Tomáš1989 141-150 R 
8.Šoukal Karel1977 151-160 R 
9.Puža František1957 161-170 R 
10.Pejchal Bohumil1959 171-180 R 
11.Píbil Zdeněk1959 221-230 R 
12.Sýkora Petr1976 251-260 R 
13.Blažek Václav1958 N 
14.Pokorný Jiří1974 N 
15.Urban Karel1966 N 
Velká Bíteš B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Musil Jan1955 101.-110. R 
2.Kopáček Luboš1966 121.-130. R 
3.Jirásek Petr1946 131.-140. R 
4.Zezulová Lucie1975 141.-150. R 
5.Geisselreiter Jiří1975 221.-230. R 
6.Vaculík Miloslav2001 271.-280.RHostování z TTC Moravská Slavia Brno
7.Dvořák Jiří ml.1995 281.-290. R 
8.Vaculík Ladislav1964 281.-290. R 
9.Péťa Milan1957 N 
10.Mayer Miloš1940 N 
Řečice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žák Luděk1961 71.-80.R 
2.Šebek Václav1976 91.-100.R 
3.Jiříček Jan1964 91.-100.N R 
4.Šandera Josef1959 231.-240.R 
5.Šandera Ondřej1985 291.-300.N R 
6.Šacl Michal1993 301.-310.N R 
7.Chalupa Josef1956 N 
Orel Bystřice n.P. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šikula Michal st.1964 79. 
2.Pustina Jiří1965 94. 
3.Jakubec Břetislav1966 115. 
4.Kopecký Rostislav1969 162. 
5.Horký Martin1974 189. 
6.Plánka Ladislav1965 217. 
7.Soukalová Alena1978 223. 
8.Zítka Jan1976 225. 
9.Mičunek Pavel1962 227. 
10.Krásenský Antonín1996 nezařazeni 271.-280. 
11.Kopecký Michal1997 nehráli 
12.Skřepek Miroslav1958 nehráli 
SK Sázava A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Linhart Radek1980 51.-60.R 
2.Rosecký Vojtěch1967 101.-110.R 
3.Hošek Jan1978 121.-130.R 
4.Sobotka Martin1983 141.-150.R 
5.Ločárek Vlastimil1965 171.-180.R 
6.Lipka Roman1976 211.-220.R 
OP III. třídy
Sněžné B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrdina Stanislav1964 151-160 
2.Vambera Jakub1993 271-280 
3.Kadlec Bohdan1996 281-290 
4.Dufek Jiří ml.1997 291-300 
5.Šedý Ladislav1994 291-300 
6.Tlustoš Jiří1948 nezařazení 
7.Romeniuk Patrik1994 nezařazení 
Oslavice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trutna Jaroslav1961 R 151-160 
2.Šoukal František1958 R 171-180 
3.Štěpánek Jiří1969 R 181-190 
4.Bazala Jiří1977 R 281-290 
5.Doležal Jaroslav1940 N 
6.Kupka Jiří1961 N 
7.Chlubna Tomáš1979 N 
8.Brabec Vítězslav1959 N 
9.Jašek Petr1969 N 
Polnička B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Odvárka Josef1959 1 
2.Sobotka Tomáš1996 2 
3.Wimmer Bohumír1953 3 
4.Cempírek Jaroslav ml.1975 4 
5.Cempírek Bohumil1944 5 
6.Cempírek Jaroslav st.1951 11 
7.Brustmann Jaroslav1956 6 
8.Musil Dominik1997 7 
9.Sobotka Michal1999 8 
10.Bartoš Jiří1977 9 
11.Menčík Lukáš1999 10 
TJ Žďár n/Sáz. F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dočkal Jaroslav1948 R111-120 
2.Bílek Josef1957 R141-150 
3.Dočekal František1950 R161-170 
4.Hruška Jiří1955 R171-180 
5.Vítek Jiří1946 R161-170 
6.Röhrich Milan1994 R181-190 
7.Chalupník Michal1994 R201-210 
8.Firiščak Jaroslav1994 R201-210 
9.Blažíček Dominik1994 R211-220 
10.Válka Vojtěch1994 R231-240 
11.Samek René1971 R241-250 
Poděšín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jaroš Radim1983 121 
2.Kourková Jana1979 161 
3.Štikar Jaroslav1957 171 
4.Landová Jitka1965 171 
5.Neubauer Aleš1978 181 
6.Chvátal Jaroslav1956 181 
7.Smolík Jaromír1966 191 
8.Jaroš Zdeněk1953 201 
9.Musil David1979 201 
10.Maša Stanislav1969 201 
11.Šustr Radek1965 201 
12.Maša Petr1983 271 
13.Vejvodová Marie1987 281 
Ostrov n/Osl. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kozel Stanislav1948 Z 36-40 
2.Plachý Ladislav1957 Z 46-50 
3.Kasal Milan1955 Z 
4.Melichar Jaroslav1966 Z 
5.Císař Pavel1998 H 
Malá Losenice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krčál Petr1977 91.-100. R 
2.Jonák Jaromír1979 121.-130. R 
3.Pohanka Karel1968 131.-140. R 
4.Koubek Vladimír1957 171.-180. R 
5.Koubek Libor1977 211. - 220. R 
6.Pohanka Jaromír1993 231. - 240. R 
7.Pohanka Tomáš1995 201. - 210. R 
8.Rosecký Michal1993 261. - 270. R 
9.Urban Jiří1992 291. - 300. R 
10.Vytlačil Jiří1976 N 
Uhřinov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chmel František1951 101.-110. 
2.Bazala Jindřich1967 111.-120. 
3.Svoboda Petr1972 131.-140. 
4.Komínek Zdeněk1975 191.-200. 
5.Holub Ludvík1954 251.-260. 
6.Ješinová Jana1976 261.-270. 
7.Necid Václav1995 291.-300. 
8.Krejčí Vladimír1994 301.-310. 
9.Krejčí Tomáš1993 301.-310. 
10.Rosecký Stanislav1996 N 
11.Bártík Libor1957 Nehrál 
Netín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skryja Jiří1967 131-140 R 
2.Hladík Zdeněk1979 141-150 R 
3.Dvořák Tomáš1989 141-150 R 
4.Šoukal Karel1977 151-160 R 
5.Puža František1957 161-170 R 
6.Pejchal Bohumil1959 171-180 R 
7.Píbil Zdeněk1959 221-230 R 
8.Sýkora Petr1976 251-260 R 
9.Blažek Václav1958 N 
10.Pokorný Jiří1974 N 
11.Urban Karel1966 N 
Vepřová A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Doležal Martin1988 129 Žďár n/Sáz. 
2.Neubauer Marek1986 141 Žďár n/Sáz. 
3.Stejskal Tomáš1992 164 Žďár n/Sáz. 
4.Nejedlý Tomáš1987 174 Žďár n/Sáz. 
5.Stejskal Aleš1997 nezařazen Žďár n/Sáz 
6.Šidlák Filip1995 nezařazen Žďár n/Sáz 
7.Pospíchal Martin1985 nezařazen Žďár n/Sáz 
OP IV. třídy
Dolní Heřmanice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jaseňák Petr1982 161-170 R 
2.Borůvka Zdeněk1958 191-200 R 
3.Bednář Miloš1976 231-240 R 
4.Vala Martin1975 231-240 R 
5.Pelánek Leoš1983 241-250 R 
6.Požár Lukáš1989 251-260 R 
7.Vejmělek Michal1978 251-260 R 
8.Skryja Jan1995 281-290 R 
9.Borůvka Jaroslav1952 N 
10.Kříž Nikola1974 N 
11.Malec Milan1963 N 
12.Peterka Michal1982 N 
13.Musil Kamil1975 N 
Borovnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Přívětivý Miroslav1970 121.-130.R 
2.Tesárek Luboš1982 131.-140.R 
3.Polách Martin1974 141.-150. 
4.Tesárek Josef1973 151.-160.R 
5.Kovář Josef1964 181.-190.R 
6.Semerád Jiří1950 191.-200.R 
7.Růžička Milan1974 191.-200.R 
8.Šikula Pavel ml.1989 231.-240.R 
9.Šikula Pavel st.1961 241.-250.R 
10.Neděla Aleš1981 N 
11.Slavíček Zdeněk1992 N 
Doubravník A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Zdeněk1950 141-150. R 
2.Šikola Jiří1955 141-150. R 
3.Smolík Miloslav1942 161-170. R 
4.Mareš František1950 181-190. R 
5.Madron Tomáš1984 N 
Nížkov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brabec Zdeněk1960 81. - 90. R 
2.Neuvirt Stanislav1949 111. - 120. R 
3.Kučera Jan st.1964 141. - 150. R 
4.Pokorný Miroslav1951 151. - 160. R 
5.Filip Jakub1990 181. - 190. R 
6.Filip Tomáš1991 211. - 220. R 
7.Wasserbauer Jiří1990 221. - 230. N R 
8.Beránek Michal1993 221. - 230. N R 
9.Špaček Tomáš1992 261. - 270. R 
10.Marek Tomáš1993 261. - 270. R 
11.Vosmek Jan1994 271. - 280. R 
12.Vosmek Zdeněk1991 281. - 290. R 
13.Limon Martin1990 301. - 310. R 
14.Vlček Zdeněk1975 N 
Lhotky C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chylík Aleš1976 101- 110 R 
2.Rössler Josef1975 151-160 R 
3.Vondrák Petr1984 151-160 R 
4.Krčál Ondřej1978 161-170 R 
5.Kupka Vítězslav1992 251-260 R 
6.Kupka Marek1990 261- 270 R 
7.Holubář František1994 261-270 R 
8.Marek Luboš1992 281-290 R 
9.Holubář Petr1996 301 - 310 R nez. 
10.Bednář Jaroslav1994 N 
11.Nevrtalová Aneta1997 N 
12.Průša Štěpán1997 N 
13.Gloza Jakub1996 N 
14.Hrnčíř Aleš1974 N 
Škrdlovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Příbramský Jaroslav1955 1 
2.Kubík Luboš1966 2 
3.Kubík Jaromír1965 3 
4.Brož Martin1983 4 
5.Fuchs Aleš1975 5 
6.Kocián Bohuslav1954 6 
Netín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Puža František1957 161-170 R 
2.Pejchal Bohumil1959 171-180 R 
3.Píbil Zdeněk1959 221-230 R 
4.Sýkora Petr1976 251-260 R 
5.Blažek Václav1958 N 
6.Pokorný Jiří1974 N 
7.Urban Karel1966 N 
Jámy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bratránek František1985 161.-170. R 
2.Král Luboš1985 201.-210. R 
3.Chroust Josef ml.1985 201.-210. R 
4.Bratránek Lukáš1986 241.-250. R 
5.Hudeček Josef1990 251.-260. R 
6.Dvořák Josef1991 251.-260. R 
7.Kondrát Lukáš1992 271.-280. R 
8.Chroust Pavel1989 281.-290. R 
9.Kabrda Petr1991 291.-300. R 
10.Janda Ondřej1986 301.-310. R 
11.Chroust Josef st.1959 171.-180. NR 
12.Homolka Aleš1986 N 
13.Mach Jaroslav1968 N 
14.Mazánek Jaroslav1969 N 
15.Mužátko Martin1963 N 
Poděšín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Neubauer Aleš1978 181 
2.Chvátal Jaroslav1956 181 
3.Jaroš Zdeněk1953 201 
4.Musil David1979 201 
5.Šustr Radek1965 201 
6.Maša Stanislav1969 201 
7.Maša Petr1983 271 
8.Vejvodová Marie1987 281 
9.Dajč Jiří1990 N 
10.Myslivec Tomáš1993 N 
11.Vejvoda František1976 N 
12.Maša Pavel1975 N 
Nové Město B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kupka Petr1964 121-130 
2.Martaus František1953 171-180 
3.Nečas Tomáš1994 191-200 
4.Nečas František1999 191-200 
5.Vinkler Pavel1962 201-210 
6.Dvořák Pavel1961 231-240 
7.Hrušovský Jakub1996 231-240 
OP V. třídy
Dolní Heřmanice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pelánek Leoš1983 241-250 R 
2.Požár Lukáš1989 251-260 R 
3.Vejmělek Michal1978 251-260 R 
4.Skryja Jan1995 281-290 R 
5.Borůvka Jaroslav1952 N 
6.Kříž Nikola1974 N 
7.Malec Milan1963 N 
8.Peterka Michal1982 N 
9.Musil Kamil1975 N 
TJ Žďár n/Sáz. G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vítek Jiří1946 R161-170 
2.Röhrich Milan1994 R181-190 
3.Firiščak Jaroslav1994 R201-210 
4.Blažíček Dominik1994 R211-220 
5.Válka Vojtěch1994 R231-240 
6.Boček Martin1997 R241-250 
7.Havel Jaroslav1997 R241-250 
8.Šorf Milan1995 R251-260 
9.Čepeláková Šárka1994 N 
10.Sošková Michaela1994 N 
11.Freiwald Michal1995 N 
12.Habán Filip1997 N 
13.Jajtner Dušan1999 N 
14.Kirchner Tomáš1998 N 
15.Lacina Vlastimil1994 N 
16.Pospíšil Tomáš1993 N 
17.Lelkes Jakub1993 N 
18.Přiklopilová Jana1996 N 
19.Samek Vojtěch1999 N 
20.Váša Lukáš1995 N 
21.Vavřík Lukáš1998 N 
Orel Bystřice n.P. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horký Martin1974 189. 
2.Plánka Ladislav1965 217. 
3.Soukalová Alena1978 223. 
4.Zítka Jan1976 225. 
5.Mičunek Pavel1962 227. 
6.Krásenský Antonín1996 nezařazeni 271.-280. 
7.Kopecký Michal1997 nehráli 
8.Skřepek Miroslav1958 nehráli 
Orel Nové Město A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kula Jiří1979 191-200.R 
2.Lukeš Stanislav1989 211-220.R 
3.Miko Marek1978 211-220.R 
4.Svoboda Jiří1982 211-220.R 
5.Gazi Miroslav1998 N 
6.Brezani Jan1991 N 
Poděšín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smolík Jaromír1966 191 
2.Šustr Radek1965 201 
3.Maša Stanislav1969 201 
4.Maša Petr1983 271 
5.Maša Pavel1975 N 
6.Vejvoda František1976 N 
7.Dajč Jiří1990 N 
8.Myslivec Tomáš1993 N 
Bory A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dufek František1965 171.-180.R 
2.Ochrana Miroslav1972 211,-220,R 
3.Krejčí Vladimír1963 211,-220,R 
4.Chalupa Vojtěch1992 291.-300.R 
5.Křehlík Šťepán1987 301.-310.R 
6.Chalupa Ondřej1984 N 
Borovnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kovář Josef1964 181.-190.R 
2.Semerád Jiří1950 191.-200.R 
3.Růžička Milan1974 191.-200.R 
4.Šikula Pavel ml.1989 231.-240.R 
5.Šikula Pavel st.1961 241.-250.R 
6.Neděla Aleš1981 N 
7.Slavíček Zdeněk1992 N 
Velká Bíteš C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Geisselreiter Jiří1975 221.-230. R 
2.Netrda Lukáš1985 261.-270. R 
3.Vaculík Ladislav1964 281.-290. R 
4.Dvořák Jiří ml.1995 281.-290. R 
5.Péťa Milan1957 N 
6.Blažek Zdeněk1974 N 
7.Halačka Jaroslav1956 N 
8.Mayer Miloš1940 N 
9.Milian Stanislav1945 N 
10.Sítař Luděk1975 N 
11.Vaculík Miloslav2001 271.-280.RHostování z TTC Moravská Slavia Brno
Velká Losenice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štíbal Lukáš1989 221.-230. 
2.Zástěra Petr1970 231.-240. 
3.Bratršovský Ivo1992 240.-251. 
4.Zástěra Petr ml.1997 261.-270 
5.Frai Vlastimil1956 N 
Velké Meziříčí D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pokorný Martin1988 91.-100. Okres N 
2.Buk Radek1981 131.-140. Okres N 
3.Prachař Vít1993 221.-230. Okres 
4.Vodák Petr1965 221.-230. Okres 
5.Zelený Tomáš1991 231.-240. Okres 
6.Zelený David1994 231.-240. Okres 
7.Schabský Luboš1962 251.-260. Okres 
8.Juda Zdenek1996 261.-270. Okres 
9.Caha Martin1993 261.-270. Okres N 
10.Němec Tadeáš1995 271.-280. Okres 
11.Liška Radim1997 271.-280. Okres N 
12.Minařik Jakub1997 291.-300. Okres 
13.Prachař Václav1995 291.-300. Okres 
14.Liška Patrik1997 301.-310. Okres N 
15.Kobylka Lukáš1998 Nehrál 
Okresní soutěž
Malá Losenice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pohanka Tomáš1995 201. - 210. R 
2.Koubek Libor1977 211. - 220. R 
3.Pohanka Jaromír1993 231. - 240. R 
4.Rosecký Michal1993 261. - 270. R 
5.Urban Jiří1992 291. - 300. R 
6.Vytlačil Jiří1976 N 
7.Ondra Jiří1946 N 
8.Pohanková Andrea1997 N 
Velké Meziříčí E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zelený Tomáš1991 231.-240. Okres 
2.Zelený David1994 231.-240. Okres 
3.Schabský Luboš1962 251.-260. Okres 
4.Juda Zdenek1996 261.-270. Okres 
5.Caha Martin1993 261.-270. Okres N 
6.Němec Tadeáš1995 271.-280. Okres 
7.Liška Radim1997 271.-280. Okres N 
8.Minařik Jakub1997 291.-300. Okres 
9.Prachař Václav1995 291.-300. Okres 
10.Liška Patrik1997 301.-310. Okres N 
11.Kobylka Lukáš1998 Nehrál 
Jámy B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Josef1991 251.-260. R 
2.Hudeček Josef1990 251.-260. R 
3.Kondrát Lukáš1992 271.-280. R 
4.Chroust Pavel1989 281.-290. R 
5.Kabrda Petr1991 291.-300. R 
6.Janda Ondřej1986 301.-310. R 
7.Chroust Josef st.1959 171.-180. NR 
8.Homolka Aleš1986 N 
9.Mach Jaroslav1968 N 
10.Mazánek Jaroslav1969 N 
11.Mužátko Martin1963 N 
Nové Dvory B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štursa Radek1991 171.-180. 
2.Štursa Petr1987 241.-250. 
3.Klimeš Tomáš1990 261.-270. 
4.Paleček Zdeněk1995 301.-310. 
5.Němec Josef1995 301.-310. 
6.Šulc Miroslav1993 bez zařazení 
7.Urban Libor1953 bez zařazení 
8.Veselý Jan1987 bez zařazení 
TJ Žďár n/Sáz. H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Válka Vojtěch1994 R231-240 
2.Samek René1971 R241-250 
3.Boček Martin1997 R241-250 
4.Havel Jaroslav1997 R241-250 
5.Šorf Milan1995 R251-260 
6.Vavřík Lukáš1998 N 
7.Jajtner Dušan1999 N 
8.Samek Vojtěch1999 N 
9.Němcová Eliška2000 N 
10.Freiwald Michal1995 N 
11.Čepeláková Šárka1994 N 
12.Habán Filip1997 N 
13.Havel Jiří1999 N 
14.Kirchner Tomáš1998 N 
15.Lacina Vlastimil1994 N 
16.Lelkes Jakub1993 N 
17.Pospíšil Tomáš1993 N 
18.Přiklopilová Jana1996 N 
19.Sošková Michaela1994 N 
20.Váša Lukáš1995 N 
Nížkov E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Filip Jakub1990 181. - 190. R 
2.Filip Tomáš1991 211. - 220. R 
3.Wasserbauer Jiří1990 221. - 230. N R 
4.Beránek Michal1993 221. - 230. N R 
5.Špaček Tomáš1992 261. - 270. R 
6.Marek Tomáš1993 261. - 270. R 
7.Vosmek Jan1994 271. - 280. R 
8.Vosmek Zdeněk1991 281. - 290. R 
9.Limon Martin1990 301. - 310. R 
10.Vlček Zdeněk1975 N 
Rovečné C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sys Jaromír1962 111.-120.R 
2.Hrstka Milan st.1959 221.-230.R 
3.Viktorín Jiří1975 251.-260.R 
4.Hrstka Milan ml.1998 271.-280.R 
5.Kadlec Ivo ml.1994 271.-280.R 
6.Hájek Josef1955 271.-280.RN 
7.Petr Martin1993 301.-310.RN 
8.Kadlec Josef1959 N 
Polnička C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brustmann Jaroslav1956 271-280 
2.Sobotka Michal1999 291-300 
3.Musil Dominik1997 291-300 
4.Bartoš Jiří1977 N 
5.Cempírek Bohumil1944 N 
6.Menčík Lukáš1999 N 
7.Cempírek Jaroslav st.1951 N 
Lhotky D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kupka Vítězslav1992 251-260 R 
2.Kupka Marek1990 261- 270 R 
3.Holubář František1994 261-270 R 
4.Marek Luboš1992 281-290 R 
5.Holubář Petr1996 301 - 310 R nez. 
6.Nevrtalová Aneta1997 N 
7.Bednář Jaroslav1994 N 
8.Průša Štěpán1997 N 
9.Gloza Jakub1996 N 
Nové Veselí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pohanka Josef st.1953 151 - 160 
2.Pohanka Zdeněk1951 N 
3.Pohanka Josef ml.1983 N 
4.Vencálek Libor st.1975 N 
5.Vencálek Petr1971 N 
6.Kudílek Otakar1987 N 
7.Hladík Pavel1968 N 
8.Vencálková Monika1999 N 
9.Vencálek Libor ml.2003 N 
10.Chmelík Jan1961 N 
11.Chmelík Jiří1997 N 
Vlkov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Poledna Antonín1987 231. - 240. 
2.Burian Zdeněk1986 241. – 250. 
3.Poledna Ondřej1990 241. – 250. 
4.Michal Tomáš1990 271. - 280. 
5.Karmazín Tomáš1985 nezařazen 
6.Michal Slavomír1961 nezařazen 
Uhřinov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holub Ludvík1954 251.-260. 
2.Ješinová Jana1976 261.-270. 
3.Necid Václav1995 291.-300. 
4.Krejčí Tomáš1993 301.-310. 
5.Krejčí Vladimír1994 301.-310. 
6.Rosecký Stanislav1996 N 
7.Bártík Libor1957 Nehrál 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline