Soupisky
Extraliga mužů
SF SKK El Niňo Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Konečný Tomáš1985ČR muži 6 
2.Obešlo Michal1989ČR muži 11 
3.Gavlas Antonín ml.1985ČR muži 18 
4.Tregler Tomáš1990ČR muži 12 
5.Obešlo Marek1991ČR muži 41 
6.Plachý Josef1971ČR muži 45 
SK Kotlářka Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Reitšpies David1996ČR muži 33 
2.Kaucký Petr1975ČR muži 40 
3.Obešlo František1991ČR muži 52 
4.Málek Tomáš1996ČR muži 94Střídavý start z SK Kotlářka, z.s.
STEN marketing HB Ostrov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Korbel Petr1971ČR muži 3. 
2.Bai He1987ČR muži 7.Ncizinec 
3.Kobes Kristián1990ČR muži 17.Ncizinec 
4.Hrnčiřík Jan1977ČR muži 34. 
5.Mucha Matej1993ČR muži 85 NcizinecStřídavý start z TJ Agrotec Hustopeče z.s.
Charvát Baník Havířov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beneš Michal1994ČR 24 
2.Crha Jakub1989ČR 28 
3.Karabec Ivan1980ČR 43 
4.Štrof Vojtěch1992ČR 62 
5.Matějka Kamil1994ČR 78 
6.Volný Karel1990ČR 93 
7.Očko Petr1983kraj. muži 36-40N 
8.Koutný Kamil1970nez.  
9.Endal Nikolas1976nez.  
Robot Mokré Lazce A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanák Martin1983ČR muži 30 
2.Schwarzer Antonín1989ČR muži 37 
3.Buba Ondřej1988ČR muži 53 
4.Holáň Jan1993kraj. muži 5,5 
5.Kudela Petr1972kraj. muži 20 
7.Řežáb Jiří1956kraj. muži 31-35N 
TJ Ostrava KST A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bajger Ondřej1994ČR muži 31 
2.Karásek Karel1968ČR muži 62N 
3.Klimek Vojtěch1992ČR muži 73 
4.Pavlík Tibor1996ČR muži 75 
5.Knybel Kamil1990ČR muži 95 
6.Holaň Pavel1978kraj. muži 15 
7.Pavlovský Lukáš1986kraj. muži 17 
8.Karczmarczyk Michal1991kraj. muži 26-30 
9.Valošek Jan1993kraj. muži 31-35 
10.Černocký Dominik1992kraj. muži 31-35N 
Sokol H.Králové 2 Imeda A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Demek Tomáš1965ČR muži 29 
2.Sitak Andriy1986ČR muži 36Ncizinec 
3.Lebeda Michal ml.1993ČR muži 76 
4.Šlapák Miloš1986ČR muži 84 
5.Koblížek Martin1996kraj. muži 6 
6.Hrunka Jakub1992kraj. muži 8N 
7.Pozník David1985kraj. muži 14 
8.Brož Petr1996kraj. muži 14N 
9.Skákal Martin1974kraj. muži 30N 
10.Jakubec Jan1985kraj. muži 31 
11.Hort Tomáš1997kraj. muži 35N 
12.Čepelka Jan1975kraj. muži 38 
13.Málek Daniel1996kraj. muži 47 
DTJ Hr.Králové Pinec.cz A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šereda Peter1984ČR muži 6Ncizinec 
2.Čihák Marek1974ČR muži 27 
3.Kanta František1971ČR muži 49 
4.Foff Lukáš1995ČR muži 96 
5.Palkovský David1984kraj. muži 8 
6.Souček Martin1986kraj. muži 8N 
7.Lučan Martin1966kraj. muži 17 
8.Šumpík Viktor1984kraj. muži 24 
9.Lamr Martin1981kraj. muži 26 
Sokol Králův Dvůr A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Košťál Radek1974ČR muži 2 
2.Širuček Pavel1992ČR muži 5 
3.Jančařík Lubomír1987ČR muži 8 
4.Štěpánek David1971ČR muži 21 
5.Vorlíček Luboš1968kraj. muži 11 
6.Vlček Jiří1963kraj. muži 23 
7.Tůma Pavel1961kraj. muži 36-37 
8.Řejha Pavel1974kraj. muži 53 
9.Kopřiva Tomáš1990kraj. muži 149-157 
Moravská Slavia Brno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Handl Petr1993ČR muži 68 
2.Šmerda Marek1973ČR muži 71 
3.Chrást Roman1991kraj. muži 4 
4.Šenkapoul Petr1980kraj. muži 6 
5.Fábo Ján1980kraj. muži 11 
6.Bíza Petr1995kraj. muži 12 
7.Žoldoš Petr1986kraj. muži 12ncizinec 
8.Lučko Martin1983kraj. muži 13 
9.Flíbor Zbyněk1974kraj. muži 16 
10.Svoboda Jan1991kraj. muži 26 
11.Sigmund Ivo1978kraj. muži 40 
12.Topič Arnošt1993ČR muži 99Střídavý start z KST Zlín, z.s.
SKST Liberec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jahoda Martin1986ČR muži 65 
2.Medek Josef1976ČR muži 67 
3.Borůvka Lukáš1985kraj. muži 3 
4.Borůvka Jakub1985kraj. muži 5 
5.Kodým Jiří1968kraj. muži 6 
6.Gireth Pavel1970kraj. muži 7 
7.Protiva Martin1983kraj. muži 10 
8.Řípa David1991kraj. muži 19 
9.Pokorný Marcel1975kraj. muži 21-30 
10.Svoboda Michal1993kraj. muži 21-30 
11.Zikmund Adam1995kraj. muži 31-40 
12.Flíček Tomáš1992ČR muži 79Střídavý start z TTC ELIZZA PRAHA, z.s.
Slavoj Severotuk Ústí n.L.A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kabelka Tomáš1976ČR muži 50 
2.Seibert Jakub1995ČR muži 51 
3.Zlámal Jaromír1987ČR muži 69 
4.Červený Miroslav1974ČR muži 83 
5.Merker Martin1981ČR muži 91 
6.Veselý Jan1985kraj. muži 6 
7.Polanský Tomáš1998kraj. muži 7 
8.Kváš Pavel1982kraj. muži 15 
9.Votava Milan1969kraj. muži 18 
1.liga mužů
TJ Ostrava KST B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavlík Tibor1996ČR muži 75 
2.Knybel Kamil1990ČR muži 95 
3.Holaň Pavel1978kraj. muži 15 
4.Karczmarczyk Michal1991kraj. muži 26-30 
5.Pavlovský Lukáš1986kraj. muži 17 
6.Tomica Daniel1980kraj. muži 31-35 
7.Valošek Jan1993kraj. muži 31-35 
8.Černocký Dominik1992kraj. muži 31-35N 
9.Kratochvíl Tomáš1992kraj. muži 41-45 
10.Klos Patrik1998kraj. muži 41-45 
11.Martinko Jiří1999kraj. muži 41-45 
Elizza Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Flíček Tomáš1992ČR muži 79 
2.Šedivý Zdeněk1978ČR muži 87 
3.Thang Do Trong1985ČR muži 89Ncizinec 
4.Hlaváček Tomáš1979ČR muži 92 
5.Vaculík Petr1979kraj. muži 20 
6.Kraml Václav1969kraj. muži 21-30 
7.Švec Jakub1990kraj. muži 21-30 
8.Šmatlák Jiří1985kraj. muži 21-30 
9.Nejedlý Petr1978kraj. muži 21-30 
10.Tesárek Lukáš1979kraj. muži 21-30 
11.Kudrna Jan1993kraj. muži 31-40 
12.Rochowanski Lukáš1977kraj. muži 41-50 
KST Zlín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pelnář Václav1975ČR muži 64 
2.Havel Michal1991ČR muži 86 
3.Smýkal Tomáš1993ČR muži 98 
4.Topič Arnošt1993ČR muži 99 
5.Liška Libor1995kraj. muži 10N 
6.Jandora Lukáš1993kraj. muži 11N 
7.Prokeš Michal1996kraj. muži 13 
8.Smoček Libor1993kraj. muži 16 
9.Čajka Filip1996kraj. muži 21-30 
10.Dorňák Zdeněk1991kraj. muži 31-40N 
11.Březík Jan1997kraj. muži 41-50N 
12.Šenkeřík Marek1996kraj. muži 51-60 
Libín 1096 Prachatice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zaunmüller Milan1987ČR muži 100 
2.Korbel Filip ml.1994kraj. muži 4 
3.Kaštánek Petr1979kraj. muži 7 
4.Šimoník David1984kraj. muži 11 
5.Němec Miroslav1980kraj. muži 12 
6.Šimek Marek1991kraj. muži 30,5 
7.Bauer Miroslav1995kraj. muži 31-40 
8.Bauer Jan ml.1993kraj. muži 51-70 
9.Blaško Ivo1961kraj. muži 51-70 
10.Kaiml Petr1975kraj. muži 51-70 
11.Nitrianský Igor1961kraj. muži 70,5 
12.Liška Marek1994kraj. muži 71-100 
13.Žák František1962kraj. muži 71-100 
14.Bauer Jan st.1969kraj. muži 100,5 
Siko Orlová A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lokaj Roman1965ČR muži 89 
2.Revay Radomír1970ČR muži 84 
3.Wawrosz Pavel1970kraj. muži 10 
4.Gráf Jiří1978kraj. muži 21-25 
5.Mesaroš Jakub1987kraj. muži 18 
6.Ondryáš Daniel1971kraj. muži 21-25 
7.Novotný Jiří1976kraj. muži 26-30 
8.Valenta Milan1962kraj. muži 31-35 
9.Sikora Radek1979kraj. muži 46-50 
10.Gembala Jan1991kraj. muži 46-50 
11.Javůrek Jiří1969kraj. muži N46-50 
12.Skácelík František1965kraj. muži 51-60 
13.Sikora Filip1997kraj. muži N81-90 
14.Musil Milan1960kraj. muži 111-120 
TTC Litoměřice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pinka Jan1991kraj. muži 5 
2.Tschakert Tomáš1981kraj. muži 10 
3.Bartošek Vít1986kraj. muži 12 
4.Hrnčíř Jan1991kraj. muži 16 
5.Woznicki Patrik1979kraj. muži 21-30 
6.Pospíšil Václav1967kraj. muži 71-80 
SF SKK El Niňo Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tregler Tomáš1990ČR muži 12 
2.Obešlo Marek1991ČR muži 41 
3.Plachý Josef1971ČR muži 45 
4.Beneš Denis1993ČR muži 77 
5.Mazura Lukáš1992ČR muži 81 
6.Málek Tomáš1996ČR muži 94Hostování z SK Kotlářka, z.s.
7.Sojka Lukáš1992kraj. muži 16 
8.Kučera Stanislav1997kraj. muži 31.-40.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
9.Kubík Jiří1993kraj. muži 31.-40. 
10.Němeček Jakub1997kraj. muži 31.-40.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
11.Pěnkava Luboš1995kraj. muži 31.-40.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
Agrotec Hustopeče A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kalužný Branislav1972ČR muži 44 N 
2.Janoušek Přemek1976ČR muži 60 
3.Bojko Karel1975ČR muži 66 
4.Mucha Matej1993ČR muži 85 Ncizinec 
5.Dvořáček Petr1975ČR muži 95 N 
6.Hoferik Petr1978kraj. muži 10 
7.Kalužný Samuel1997kraj. muži 17 Ncizinec 
8.Hort Pavel1968kraj. muži 35 
9.Studýnka František1960kraj. muži 61-70 
10.Táborský Jindřich1956kraj. muži 81-90 
11.Vítek Vladimír1952kraj. muži 101_110 
US Steinerová Choceň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čopián Ondřej1983kraj. muži 1 
2.Gregořica Radek1972kraj. muži 2 
3.Bittner Michal1979kraj. muži 3 
4.Šimonek Petr1968kraj. muži 6 
5.Merta Jakub1989kraj. muži 5 
6.Zajíček Miroslav1987kraj. muži 8 
7.Bezdíček Martin1977kraj. muži 9 
8.Mikulecký Jan1968kraj. muži 19 
9.Slavík Miroslav1971kraj. muži 61-70 
10.Krejsa Miroslav ml.1984kraj. muži 81-90 
11.Příhoda Tomáš1964kraj. muži 81-90 
ČZ Strakonice ELEKTROSTAV A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havlík Tomáš1986ČR muži 51 
2.Duspiva Jan1990kraj. muži 6 
3.Calta David1992kraj. muži 8 
4.Jungvirt Josef1976kraj. muži 20 
5.Fiala Jakub1995kraj. muži 21-30 
6.Majer Zbyněk1975kraj. muži 31-40 
7.Hrazdira Patrik1995kraj. muži 51-70 
8.Votava Štěpán1984kraj. muži 101-130 
9.Kápl Jan st.1962kraj. muži 131-160 
10.Chalupa Radek1963kraj. muži 201-280 
11.Holáň Jan1993kraj. muži 5,5Střídavý start z KST Robot Mokré Lazce
12.Ryšavý Michal1992kraj. muži 7Střídavý start z Sportovní klub Slatina, z.s.
DTJ Hradec Králové B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Foff Lukáš1995ČR muži 96 
2.Palkovský David1984kraj. muži 8 
3.Souček Martin1986kraj. muži 8N 
4.Lučan Martin1966kraj. muži 17 
5.Šumpík Viktor1984kraj. muži 24 
6.Lamr Martin1981kraj. muži 26 
7.Paclík Jiří1950kraj. muži 48 
8.Obrdlík Štěpán1983kraj. muži 61.-70. 
9.Merkl Jiří1958kraj. muži 141.-170. 
10.Bíza Petr1995kraj. muži 12Střídavý start z TTC Moravská Slavia Brno, z.s.
Baník Havířov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štrof Vojtěch1992ČR muži 62 
2.Matějka Kamil1994ČR muži 78 
3.Volný Karel1990ČR muži 93 
4.Očko Petr1983kraj. muži 36-40N 
5.Kratochvíl Michal1995kraj. muži 31-35 
6.Škopec Oliver1968kraj. muži 36-40Ncizinec 
7.Kowal René1996kraj. muži 81-90 
8.Rozínek Vojtěch1998kraj. muži 91-100N 
9.Sargánek David1996kraj. muži 111-120 
10.Koblížek Martin1996kraj. muži 6Střídavý start z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
11.Polanský Tomáš1998kraj. muži 7Střídavý start z TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.
2.liga mužů skupina A
Lokomotiva Vršovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šimeček Jan1960kraj. muži 21-30 
2.Košák Vojtěch1987kraj. muži 31-40 
3.Michalka Dušan1971kraj. muži N 31-40cizinec 
4.Papírník Pavel1971kraj. muži 41-50 
5.Kaucký Roman1973kraj. muži 101-150 
6.Pospíšil Milan1954kraj. muži 51-60 
7.Pešina Jiří1974kraj. muži 101-150 
8.Zunt Zdeněk1972kraj. muži 101-150 
9.Hrbáček Milan1968kraj. muži 101-150 
TJ Šanov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štepka Miroslav1990kraj. muži 20 
2.Hejda Václav1974kraj. muži 22 
3.Cafourek Jan1988kraj. muži 27 
4.Cafourek Tomáš1986kraj. muži 35 
5.Koděra Filip1987kraj. muži 44 
6.Volák Martin1975nez. muži  
Union Plzeň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bultas Miroslav1965kraj. muži 1 
2.Šulc Jiří1993kraj. muži 1 
3.Čížek Jiří1988kraj. muži 3 
4.Malý Petr1989kraj. muži 4 
5.Kirchman Ondřej1983kraj. muži 7 
6.Beran Daniel1994kraj. muži 10 
7.Klier Jakub1988kraj. muži 11 
8.Vaněček Petr1988kraj. muži 16 
9.Duchoň Antonín1974kraj. muži 21-25 
10.Kypta Michal1988kraj. muži 21-25 
11.Uhlíř Marek1965kraj. muži 41-50 
12.Mazura David1996kraj. muži 41-50 
13.Balihar Jan1953nez. muži  
SF SKK El Niňo Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mazura Lukáš1992ČR muži 81 
2.Málek Tomáš1996ČR muži 94Hostování z SK Kotlářka, z.s.
3.Sojka Lukáš1992kraj. muži 16 
4.Kučera Stanislav1997kraj. muži 31.-40.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
5.Kubík Jiří1993kraj. muži 31.-40. 
6.Němeček Jakub1997kraj. muži 31.-40.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
7.Pěnkava Luboš1995kraj. muži 31.-40.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
8.Voříšek Tomáš1993kraj. muži 31.-40. 
9.Vítovec Martin1997kraj. muži 41.-50.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
10.Plachý Ladislav1966kraj. muži 51.-60. 
11.Šindelář Daniel1993kraj. muži 51.-60. 
12.Bútora Michal1997kraj. muži 61.-80.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
13.Počta Tomáš1981kraj. muži 61.-80. 
14.Remeš Zdeněk1948kraj. muži 61.-80. 
15.Špaček Pavel1952kraj. muži N61.-80. 
16.Špaček Zbyněk1959kraj. muži N61.-80. 
Tatran Sedlčany A bazény Desjoyaux
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pejša Karel ml.1971kraj. muži 9 
2.Faktor Radovan1977kraj. muži 12 
3.Kocura Jiří1963kraj. muži 13 
4.Drechsler Dušan1973kraj. muži 17 
5.Lískovec Jindřich1987kraj. muži 231-261 
6.Linhart František ml.1977kraj. muži 295-331 
7.Lesák Jakub1987kraj. muži 295-331 
8.Mašek Roman1975kraj. muži 368 N 
9.Kovář Jan1988kraj. muži 369-397 
Elizza Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaculík Petr1979kraj. muži 20 
2.Kraml Václav1969kraj. muži 21-30 
3.Šmatlák Jiří1985kraj. muži 21-30 
4.Švec Jakub1990kraj. muži 21-30 
5.Tesárek Lukáš1979kraj. muži 21-30 
6.Nejedlý Petr1978kraj. muži 21-30 
7.Kudrna Jan1993kraj. muži 31-40 
8.Rochowanski Pavel1973kraj. muži 31-40 
9.Rochowanski Lukáš1977kraj. muži 41-50 
10.Kala Petr1962kraj. muži 61-80 
11.Melíšek Roman1979kraj. muži 61-80 
12.Vondráš Jan1964kraj. muži 61-80 
Slavoj Severotuk Ústí n.L.B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Červený Miroslav1974ČR muži 83 
2.Merker Martin1981ČR muži 91 
3.Veselý Jan1985kraj. muži 6 
4.Polanský Tomáš1998kraj. muži 7 
5.Kváš Pavel1982kraj. muži 15 
6.Votava Milan1969kraj. muži 18 
7.Lžičař Martin1985kraj. muži 21 - 30 
8.Kroupa Tomáš1983kraj. muži 21 - 30 
9.Šulc Daniel1974kraj. muži 21 - 30 
10.Černý Jaroslav1974kraj. muži 21 - 30 
11.Karásek Vít1994kraj. muži 31 - 40 
12.Fiklík Michael1991kraj. muži 41 - 50 
13.Vrbík Radek1994reg. muži 17 
SKST Liberec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Borůvka Jakub1985kraj. muži 5 
2.Kodým Jiří1968kraj. muži 6 
3.Gireth Pavel1970kraj. muži 7 
4.Protiva Martin1983kraj. muži 10 
5.Řípa David1991kraj. muži 19 
6.Pokorný Marcel1975kraj. muži 21-30 
7.Kaněra Jan1989kraj. muži 21-30 
8.Zikmund Adam1995kraj. muži 31-40 
9.Vojtěch Jiří1982kraj. muži 41-60 
10.Bártl Jan1973kraj. muži 61-80 
11.Vojkovič Karel st.1959kraj. muži 81-100 
12.Salomon Daniel1996kraj. muži 101-130 
13.Vaníček Jiří1974reg. muži 41-60 
14.Šilhán Petr1995kraj. muži 18Střídavý start z Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.
15.Fabíni Marek1995kraj. muži 25,5Střídavý start z Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.
16.Brumlich Daniel1997kraj. muži 70,5Střídavý start z Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.
AŠ Mladá Boleslav A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vilímek Miroslav1968kraj. muži 8. 
2.Macela Petr1981kraj. muži 9. N 
3.Sedláček Jan ml.1977kraj. muži 10. 
4.Nešněra Jiří1985kraj. muži 14. 
5.Šťastný Vladislav1964kraj. muži 15. 
6.Postelt Tomáš1994kraj. muži 18. 
7.Čeřovský Petr st.1966kraj. muži 38. 
8.Serbus Tomáš1985kraj. muži 42. 
9.Fuka Martin1984kraj. muži 43. 
10.Antoš Petr1992kraj. muži 49.-50. 
11.Zahrádka Michal1990kraj. muži 54.-57. 
12.Zajíček Michal1987kraj. muži 100.-105. 
Sparta Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stibor Michal1983kraj. muži 21-30 
2.Veselý Milan1989kraj. muži 21-30 
3.Novák Robert1977kraj. muži 21-30 
4.Kubát Michal1992kraj. muži 21-30 
5.Paleček David1987kraj. muži 41-50 
6.Kocáb Jan1984kraj. muži 41-50 
7.Gaydoš Vít1990kraj. muži 81-100 
8.Vajbar Michal1982kraj. muži 101-150 
9.Červenka Jan1983kraj. muži 101-150 
10.Abdullin Denis1989kraj. muži 101-150 
11.Martiška Jan1986kraj. muži 101-150 
12.Šenk Jakub1994kraj. muži 101-150 
13.Kučala Viktor1968kraj. muži 101-150 
14.Adam Lukáš1985kraj. muži 101-150Ncizinec 
15.Schmidtmayer František1964kraj. muži 151-200 
16.Bozděch Jan1983kraj. muži 201-250 
17.Černý Vít1977nez. muži N 
TECHNOLINE KST Jirkov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čermák Josef1954kraj. muži 11 
2.Bořík Milan1973kraj. muži 13 
3.Šmucr Jiří1971kraj. muži 25,5 
4.Rödling Jan1982kraj. muži 35,5 
5.Bíma Miroslav1991kraj. muži 45,5 
6.Šimonek Milan1956kraj. muži 45,5 
7.Hamata Petr1969kraj. muži 85,5 
8.Kotrba Luděk1972kraj. muži 110,5 
9.Traspe Jan ml.1986kraj. muži 110,5 
10.Fürst Ladislav1973kraj. muži 150,5 
11.Pavlica Jan1963kraj. muži 150,5 
12.Průša Vojtěch1995kraj. muži 170,5 
13.Gabriel Josef1977kraj. muži 170,5 
14.Šístek Pavel1966kraj. muži 220N 
15.Dänner Michal1994kraj. muži 210,5 
16.Krejčí Ladislav1994kraj. muži 210,5 
17.Jelínek Šimon1996kraj. muži 210,5 
18.Masopust Tomáš1979nez. muži  
Tatran KRPA Hostinné A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Petr1977kraj. muži 7. 
2.Šváb Richard1974kraj. muži 9. 
3.Kalenský Jaroslav1976kraj. muži 11. 
4.Lánský Jakub1988kraj. muži 18. 
5.Štrobl Rudolf1978kraj. muži 12. 
6.Dymák Lukáš1994kraj. muži 45. 
7.Šneberk Martin1974kraj. muži N 70. 
8.Bartoš Petr st.1971kraj. muži 71.-80. 
9.Kodym Matěj1992kraj. muži 91.-100. 
10.Pavlata Petr1957kraj. muži 91.-100. 
2.liga mužů skupina B
Koral Tišnov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cvrkal Rudolf1969ČR muži 80 
2.Svoboda Lukáš1981kraj. muži 9 
3.Smejkal Martin1975kraj. muži 33 
4.Dospíšil Jiří ml.1975kraj. muži 41 
5.Dospíšil Pavel1969kraj. muži 51-60 
6.Nováček Libor1965kraj. muži 61-70 
7.Antoš Jiří1977kraj. muži 71-80 
8.Sedlář Jakub1984kraj. muži 81-90 
9.Vitula Josef1974kraj. muži 91-100 
10.Horna Ivo1961kraj. muži 131-140 
11.Paciorek Roman1974kraj. muži 141-150 
12.Vybíral Marek1997kraj. muži 71.-80.Střídavý start z KST Sokol Znojmo-Orel Únanov
13.Sedlář David2000kraj. muži 131.-140.NStřídavý start z Sportovní klub Kuřim, z.s.
SKST Hodonín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Medvecký Ján1978ČR muži 76N 
2.Vaculovič Libor1987kraj. muži 15. 
3.Novák David1985kraj. muži 17 
4.Pospíšil Jiří1982kraj. muži 21 
5.Mikeska Jaroslav1990kraj. muži 22 
6.Lamač Petr1988kraj. muži 27. 
7.Motyčka Jan1990kraj. muži 36 
8.Brhel Richard1965kraj. muži 38 
9.Možíš Karel1996kraj. muži 51-60 
10.Buriánek Patrik1993kraj. muži 51.-60. 
11.Hašlík Jakub1996kraj. muži 150.-160. 
12.Veselý Jan1993kraj. muži 171-180 
13.Vedral David1993kraj. muži 18.Střídavý start z Tělovýchovná jednota Mikulčice
SK Přerov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Červík Jaroslav1989kraj. muži 2-3 N 
2.Bednář Matěj1992kraj. muži 4-5 N 
3.Bařina Jiří1992kraj. muži 15-16 N 
4.Brázdil Jiří1988kraj. muži 15-16 N 
5.Mergenthal Otmar1966kraj. muži 17 
6.Sekanina Karel1947kraj. muži 18 
7.Boháč Jan1994kraj. muži 21-30 
8.Divina Jiří1986kraj. muži 21-30 
9.Zlámal Jaromír1959kraj. muži 50-60 N 
10.Hrabica Marián1995kraj. muži 51-70 
KST Vsetín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janča Miroslav1986kraj. muži 5 
2.Sagáčik Štefan1966kraj. muži 7 
3.Slováček Libor1969kraj. muži 17 
4.Vaculík Vladimír1968kraj. muži 21-30 
5.Slováček Petr1973kraj. muži 31-40 nezař 
6.Pala Lubomír1972kraj. muži 91-100 
7.Trunkát Dalibor1985kraj. muži 111-120 nezař 
8.Kubík Josef1967kraj. muži 131-140 
Sokol Hr.Králové 2 B Atlanta
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šlapák Miloš1986ČR muži 84 
2.Koblížek Martin1996kraj. muži 6 
3.Hrunka Jakub1992kraj. muži 8N 
4.Pozník David1985kraj. muži 14 
5.Brož Petr1996kraj. muži 14N 
6.Skákal Martin1974kraj. muži 30N 
7.Jakubec Jan1985kraj. muži 31 
8.Hort Tomáš1997kraj. muži 35N 
9.Čepelka Jan1975kraj. muži 38 
10.Zeman Daniel1983kraj. muži 44 
11.Málek Daniel1996kraj. muži 47 
12.Pleskač Jan1980kraj. muži 61-70 
13.Hampl Michal1992kraj. muži 121-140 
14.Kopecký Tadeáš1991kraj. muži 121-140 
15.Mynář Marian1988kraj. muži 170N 
OMYA KST Jeseník A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rybár Petr1974kraj. muži 2. 
2.Matějíček Miloš1975kraj. muži 4. 
3.Matějíček Martin1981kraj. muži 8. 
4.Janoštík Petr1966kraj. muži 10. 
5.Matějíček Miloš st.1947kraj. muži 11. 
6.Jurčák Milan1979kraj. muži 21.-30. 
7.Karatidis Petros1955kraj. muži 21.-30. 
8.Schopf Karel1965kraj. muži 31.-40. 
9.Paraskevopulos Andreas1957kraj. muži 41.-50. 
10.Senohrábek Zdeněk1944kraj. muži 51.-70. 
ČKD Blansko A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dudík Luboš1978kraj. muži 5. 
2.Přikryl Aleš1978kraj. muži 14. 
3.Čák Pavel1977kraj. muži 19. 
4.Kvíčala David1995kraj. muži 32. 
5.Mikula Stanislav1964kraj. muži 29. 
6.Chajda Roman1970kraj. muži 71.-80. 
7.Voráč Pavel1977kraj. muži 91.-100. 
8.Kvíčala Josef1971kraj. muži 91.-100. 
9.Kutil Libor1998kraj. muži 171.-180. 
10.Přikryl Jiří1977kraj. muži 141.-150. 
11.Hégr Milan1960reg. muži N13. 
12.Procházka Ondřej1986reg. muži 14.-20. 
Jiskra Holice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Táborský Jiří1976kraj. muži 7 
2.Mádlo Martin1986kraj. muži 12 
3.Jelínek Michal1986kraj. muži 14 
4.Pečinka Lukáš1994kraj. muži 36-40 
5.Socha Zdeněk1964kraj. muži 31-35 
6.Švec Jan1952kraj. muži 51-60 
7.Hladík Miroslav1955kraj. muži 71-80 N 
8.Vraštil Lukáš1986kraj. muži 101-120N 
9.Theodor Jiří1963kraj. muži 141-152 
10.Košťál Jiří1962kraj. muži 141-152 N 
11.Koubek Vojtěch2000reg. muži 101-160Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
12.Theodor Daniel1993reg. muži 101-160 
13.Brát Karel ml.1997kraj. muži 100NStřídavý start z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
Moravská Slavia Brno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šenkapoul Petr1980kraj. muži 6 
2.Fábo Ján1980kraj. muži 11 
3.Bíza Petr1995kraj. muži 12 
4.Lučko Martin1983kraj. muži 13 
5.Žoldoš Petr1986kraj. muži 12ncizinec 
6.Flíbor Zbyněk1974kraj. muži 16 
7.Svoboda Jan1991kraj. muži 26 
8.Svoboda Libor1983kraj. muži 39 
9.Sigmund Ivo1978kraj. muži 40 
10.Kozubík Pavel1994kraj. muži 43 
11.Juroška Ivan1955kraj. muži 49 
12.Bíza Martin1992kraj. muži 51-60 
13.Fischer Karel1997kraj. muži 131-140 
OP Prostějov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stuchlý Rostislav1958kraj. muži 6. 
2.Stužka Petr1977kraj. muži 9. 
3.Vejmola Pavel1967kraj. muži 14. 
4.Kumstát Roman1974kraj. muži 16. 
5.Sedláček Jiří1969kraj. muži 71.-100. 
6.Hrůza Petr1966kraj. muži 101.-150. 
7.Vysloužil Oldřich st.1967kraj. muži 101.-150. 
8.Stužka Oldřich st.1949reg. muži 41.-50. 
9.Benek Tomáš1995reg. muži 51.-70. 
10.Hrůza Pavel1971reg. muži 51.-70. 
11.Holáň Jan1993kraj. muži 5,5Střídavý start z KST Robot Mokré Lazce
12.Černocký Dominik1992kraj. muži 31-35NStřídavý start z Tělovýchovná jednota Ostrava
13.Klos Patrik1998kraj. muži 41-45Střídavý start z Tělovýchovná jednota Ostrava
14.Martinko Jiří1999kraj. muži 41-45Střídavý start z Tělovýchovná jednota Ostrava
Sokol Čechovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kvapil Oldřich1977kraj. muži 3 
2.Šťastný Jaroslav1966kraj. muži 12 
3.Šťastný Zdeněk1964kraj. muži 13 
4.Matějka Pavel1975kraj. muži 21-30 
5.Formánek Jakub1989kraj. muži 19 
6.Lechner Radim1987kraj. muži 31-40 
7.Štěpán Jiří1970kraj. muži 31-40 
8.Kalabis Petr1971kraj. muži 41-50 
9.Stužka Oldřich ml.1978kraj. muži 41-50 
10.Jančík Jiří1973kraj. muži 51-70 
11.Lošťák Martin1978kraj. muži 51-70 
12.Richter David1973kraj. muži 51-70 
13.Maděrka Aleš1969kraj. muži 51-70 
14.Řehulka Michal1986kraj. muži 71-100 
15.Chytil Milan1965kraj. muži 71-100 
16.Čajka Filip1996kraj. muži 21-30Střídavý start z KST Zlín, z.s.
17.Sikora Filip1997kraj. muži N81-90Střídavý start z TTC Siko Orlová z.s.
18.Ryšavý Michal1992kraj. muži 7Střídavý start z Sportovní klub Slatina, z.s.
Slezan Opava A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dzida Jan1973kraj. muži 11 
2.Chmela Tibor1985kraj. muži 21-25 
3.Wallik Lukáš1989kraj. muži 46-50 
4.Vícha Radomír1980kraj. muži 91-100 
5.Mrózek Marian1992kraj. muži 121-130N 
6.Onderka Radek1973kraj. muži 141-150 
7.Mrózek Marek1995kraj. muži 161-180 
8.Sidunov Matěj1995kraj. muži 181-200 
9.Valošek Jan1993kraj. muži 31-35Střídavý start z Tělovýchovná jednota Ostrava
10.Kratochvíl Tomáš1992kraj. muži 41-45Střídavý start z Tělovýchovná jednota Ostrava
3.liga mužů skupina A
TTC Kladno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Škubal Jiří1957kraj. muži 82-90 
2.Ebert Tomáš ml.1989kraj. muži 91-92 
3.Mencl Jiří1990kraj. muži 117-125 
4.Hrubý Vlastimil1967kraj. muži 144-148 
5.Vychodil Luděk1966kraj. muži 126-133 
6.Vospálek Miroslav1948kraj. muži 180-190 
7.Navrátil Tomáš1973kraj. muži 191-200 
8.Gábriš Michal1962kraj. muži 231-261 
9.Štěpán Pavel1954kraj. muži 294. N 
Union Plzeň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kirchman Ondřej1983kraj. muži 7 
2.Beran Daniel1994kraj. muži 10 
3.Klier Jakub1988kraj. muži 11 
4.Vaněček Petr1988kraj. muži 16 
5.Duchoň Antonín1974kraj. muži 21-25 
6.Kypta Michal1988kraj. muži 21-25 
7.Mazura David1996kraj. muži 41-50 
8.Macháček Radek1969kraj. muži 41-50 
9.Uhlíř Marek1965kraj. muži 41-50 
10.Mezera Petr1964kraj. muži 51-60 
11.Duchoň Roman1972kraj. muži 61-70 
12.Tolar Václav1980reg. muži 71-80 
Laka Železná Ruda A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kuchař Jan1989kraj. muži 5 
2.Panský Lukáš1986kraj. muži 15 
3.Láriš Petr1987kraj. muži 26-30 
4.Horek Tomáš1968kraj. muži 31-40 
5.Jarab Josef1986kraj. muži 101-120 
6.Holý Pavel ml.1983kraj. muži 121-150 
7.Oroš Karel1961kraj. muži 121-150 
8.Aschenbrenner Jan1986kraj. muži 151-200 
9.Červenka Jaroslav1956kraj. muži 151-200 
10.Pavelek Radim1963reg. muži 31-40 
11.Scheinherr Eugen1965reg. muži 61-80 
KT Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Orlowski Milan1952kraj. muži 31-40 N 
2.Javůrek Petr1968kraj. muži 41-50 
3.Kolář Vlastimil1959kraj. muži 41-50 
4.Sváta Tomáš1967kraj. muži 61-80 
5.Kubový Petr1960kraj. muži 151-200 
6.Nykl Karel1947kraj. muži 401-500 
7.Durdil Ivo1961kraj. muži 701-800 N 
8.Miko Vladimír1943nez. muži  
Sokol Králův Dvůr B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štěpánek David1971ČR muži 21 
2.Vorlíček Luboš1968kraj. muži 11 
3.Vlček Jiří1963kraj. muži 23 
4.Tůma Pavel1961kraj. muži 36-37 
5.Řejha Pavel1974kraj. muži 53 
6.Kopřiva Tomáš1990kraj. muži 149-157 
7.Roziňák Jan1979kraj. muži 158-170 
8.Hák Zdeněk1987kraj. muži 180-190 
9.Včelička Lubomír1969kraj. muži 191-200 
10.Rujder David1971kraj. muži 201-230 
11.Votava Martin1993reg. muži 40 
12.Šrámek David1978reg. muži 48 
13.Křikava Richard1994reg. dci 3 
14.Kroka Jan1997kraj. dci 29 
15.Špalek Michal1974nez. muži n 
Pedagog Č.Budějovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kortus Pavel ml.1995kraj. muži 16 
2.Bakalář Daniel1970kraj. muži 18 
3.Janda Jan1971kraj. muži 21-30 
4.Kortus Pavel1969kraj. muži 31 - 40N 
5.Kortus Filip1999kraj. muži 101-130 
6.Farník Jiří1978kraj. muži 131-160 
7.Kárník Pavel1960kraj. muži 131-160 
8.Founě Jiří1975kraj. muži 161-200 
9.Novotný Michal1971kraj. muži 161-200 
10.Lojka David1973kraj. muži 161-200 
11.Bruckmüller Josef1946kraj. muži 201-280 
Slovan Lochovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zítek Patrik1972kraj. muži 21 
2.Baier Robert1970kraj. muži 31 
3.Šmejkal Radek1981kraj. muži 32 
4.Budělovský Petr1980kraj. muži 49-50 
5.Zitta Přemysl1969kraj. muži 92N 
6.Dražan Jiří1983kraj. muži 66.-80. reg 
7.Šmejkal Petr1983kraj. muži 81.-100. reg 
Sokol Hudlice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dřevěný Petr1981kraj. muži 58-63 
2.Homolka Pavel1972kraj. muži 64-69 
3.Gruber Martin1976kraj. muži 64-69 
4.Drož Jan1965kraj. muži 70-74 
5.Šulc Martin1986kraj. muži 75-79 
6.Hrabár Jiří1962kraj. muži 95-99 
7.Hříbal Petr1962kraj. muži 95-99 
8.Hubinger Lukáš1989kraj. muži 126-133 
9.Landa Miloslav1974kraj. muži 134-143 
10.Jančiga Roman1981kraj. muži 262-294 
11.Vajs Karel1992kraj. muži 295-331 
12.Stehlík Jan st.1965kraj. muži 295-331 
13.Lev Leoš1963reg. muži 101-125 
Sokol Michle A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bucifal Aleš1970kraj. muži 31-40 
2.Benák Libor1969kraj. muži 41-50 
3.Kuba Josef1972kraj. muži 51-60 
4.Strnka Adam1995kraj. muži 51-60 
5.Ambrož Adam1983kraj. muži 51-60 
6.Braun Tomáš1969kraj. muži 81-100 
7.Koděra Miloš1973kraj. muži 101-150 
8.Černoch Jan1956kraj. muži 101-150 
9.Pištora Josef1951kraj. muži 101-150 
10.Martinec Tomáš1991kraj. muži 101-150 
11.Tichý Jiří1986kraj. muži 101-150 
12.Zámyslický Jaroslav1958kraj. muži 151-200 
Sokol Vodňany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hach Martin1986kraj. muži 16 
2.Dunovský Libor1978kraj. muži 19 
3.Fiala Otakar1987kraj. muži 21-30 
4.David Jakub1991kraj. muži 21-30 
5.Truhlář František1947reg. muži 71-100 
6.David Jaroslav1967kraj. muži 71-100 
7.Svoboda David1992kraj. muži 71-100 
8.David Tomáš1994kraj. muži 101-130 
9.Turek Václav1948kraj. muži 101-130 
Sokol Plzeň V A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kadlček Michal1979kraj. muži 6 
2.Krahulec Jiří ml.1985kraj. muži 7 
3.Jakubec Vladimír1981kraj. muži 8 
4.Hoch Jiří1962kraj. muži 14 
5.Franc Štěpán1995kraj. muži 21-25 
6.Budín David1991kraj. muži 26-30 
7.Šlehofer Stanislav ml.1991kraj. muži 26-30 
8.Havlíček Stanislav1963kraj. muži 51-60 
9.Reichert Tomáš1984kraj. muži 61-70 
10.Kmoch Ladislav1959kraj. muži 71-80 
11.Panský Miroslav1957kraj. muži 81-100 
Sokol Bor A Eissmann
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dráždil Roman1976kraj. muži 9 
2.Pour Pavel ml.1986kraj. muži 13 
3.Chvátal Martin1986kraj. muži 15 
4.Copák František1995kraj. muži 20 
5.Vaňous Martin1982kraj. muži 101-120 
6.Císler Václav1960kraj. muži 121-150 
7.Pitra František1960kraj. muži 121-150 
8.Krivda František1976kraj. muži 121-150 
9.Makoň Zdeněk ml.1996kraj. muži 41-50Střídavý start z TJ Dioss Nýřany z.s.
3.liga mužů skupina B
Sokol Lenešice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zajíček Pavel1965kraj. muži 17 
2.Kolovratník Martin1973kraj. muži 25,5 
3.Koželuh Jindřich1951kraj. muži 45,5 
4.Hrnčál Miroslav1954kraj. muži 65,5 
5.Fencl Pavel1994kraj. muži 95,5 
6.Ledvina Vilém1961kraj. muži 130,5 
7.Zlatohlávek Jaroslav1963kraj. muži 150,5 
8.Cibulka Vladimír1961kraj. muži 170,5 
9.Fiala Dušan1963nez. muži  
Jiskra Aš A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klepáček Pavel1968kraj. muži 3 
2.Huleš Petr1971kraj. muži 4 
3.Kvasnička Lukáš1985kraj. muži 8 
4.Jánský Radek1972kraj. muži 11 
5.Dospíšil Ivan1951kraj. muži 19 
6.Painz Jiří1962kraj. muži 31-40 
7.Machač Pavel1974kraj. muži 51-60 
8.Hostek Karel1968kraj. muži 81-90 
9.Hlisník Tibor1942kraj. muži 91-100 
10.Kadič Václav1951kraj. muži 101-120 
KST Rakovník A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pisár Petr1976kraj. muži 58.-63. 
2.Mikeš Milan1976kraj. muži 64.-69. 
3.Lédl Jiří1963kraj. muži 80.-81. 
4.Tvrz Jaroslav st.1975kraj. muži 82.-90. 
5.Přibík Jan1974kraj. muži 106.-112. 
6.Kettner Martin1987kraj. muži 117.-125. 
7.Andrt Tomáš1966kraj. muži 158.-170. 
8.Štepka Vladimír1987kraj. muži 158.-170. 
9.Kos Zdeněk1966kraj. muži 180.-190. 
10.Rezek Jan1985kraj. muži 201.-230. 
11.Krůta Václav1987kraj. muži 262.-294. 
12.Cír Radek1975kraj. muži 332.-368. 
Avia Čakovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaňásek Jiří1971kraj. muži 21-30 
2.Hüttl Michal1989kraj. muži 41-50 
3.Petřík Aleš1975kraj. muži 41-50 
4.Suchomel Tomáš1965kraj. muži 81-100 
5.Melichar Jiří1979kraj. muži 81-100 
6.Vojáček Miloš1969kraj. muži 81-100 
7.Toula Vladimír1956kraj. muži 101-150 
8.Charamza Ondřej ml.1997kraj. muži 151-200 
9.Dvořák Jakub1994kraj. muži 151-200 
10.Nguyen Ngoc Bach1990kraj. muži 151-200cizinec 
11.Zázvorka Jan1993kraj. muži 151-200 
12.Petřík Filip1993kraj. muži 151-200 
13.Lomský Gustav1956kraj. muži 201-250 
14.Hanzlík Tomáš1984kraj. muži 201-250 
15.Kašpar Ladislav1949kraj. muži 201-250 
16.Rucký Přemysl1979kraj. muži 251-300 
Slavoj Severotuk Ústí n.L.C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kváš Pavel1982kraj. muži 15 
2.Votava Milan1969kraj. muži 18 
3.Lžičař Martin1985kraj. muži 21 - 30 
4.Kroupa Tomáš1983kraj. muži 21 - 30 
5.Šulc Daniel1974kraj. muži 21 - 30 
6.Černý Jaroslav1974kraj. muži 21 - 30 
7.Karásek Vít1994kraj. muži 31 - 40 
8.Fiklík Michael1991kraj. muži 41 - 50 
9.Seibert Karel1972kraj. muži 51 - 60 
10.Budinský Petr1979kraj. muži 71 - 80 
11.Weichart Martin1977kraj. muži 121 - 140 
12.Vrbík Radek1994reg. muži 17 
13.Krupička Martin1996reg. muži 76 
KMST Liberec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rakušan Ondřej1991kraj. muži 17 
2.Šilhán Petr1995kraj. muži 18Hostování z Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.
3.Fabíni Marek1995kraj. muži 25,5Hostování z Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.
4.Fabini Jan1998kraj. muži 70,5Hostování z Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.
5.Martenek Tomáš1970kraj. muži 50,5 
6.Brumlich Daniel1997kraj. muži 70,5Hostování z Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.
7.Janků Ondřej1997kraj. muži 90,5Hostování z Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.
8.Novota Štefan1960kraj. muži 90,5 
Jiskra Nový Bor A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hruška Václav ml.1994kraj. muži 12 
2.Fojtík Jan1980kraj. muži 14 
3.Ivan Radek1969kraj. muži 31-40 
4.Franěk Tomáš1975kraj. muži 40N 
5.Vojtěch Petr1960kraj. muži 31-40 
6.Hekerle Tomáš1967kraj. muži 41-60 
7.Protiva Luboš1988kraj. muži 41-60 
8.Rudinský David1972kraj. muži 41-60 
9.Studecký Lubor1956kraj. muži 41-60 
10.Horník Stanislav1957kraj. muži 61-80 
11.Čermák Miloslav1967kraj. muži 81-100 
12.Oliverius Pavel1956kraj. muži 81-100 
TTC Kladno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bajer Jiří1976kraj. muži 24 
2.Havlíček Tomáš1992kraj. muži 33 
3.Zika Ondřej1973kraj. muži 40-41 
4.Pavlíček Ondřej1979kraj. muži 45-47 
5.Prágr Lukáš1987kraj. muži 171-179 
6.Škach Martin1970kraj. muži 262-294 
7.Dědina Radek1986kraj. muži 295-331 
8.Lážnovský Jiří1959kraj. muži 332-368 
9.Pachman Tomáš1967kraj. muži 369-397 
10.Čermák Milan1956kraj. muži 332-368 
11.Strejc Filip1998kraj. muži 295-331Střídavý start z TJ Sport Kladno
TTC Bělá pod Bezdězem A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Balog Roland1987kraj. muži 26 
2.Kaňka Luděk st.1964kraj. muži 34 
3.Gargulák Michal1991kraj. muži 39 
4.Bochňák David1995reg. muži 43N 
5.Zvěřina Jiří1965kraj. muži 48 N 
6.Brožík Karel1978kraj. muži 51-52 
7.Řípa Vladimír1959kraj. muži 75-79 
8.Balog Josef1983kraj. muži 106-112 
9.Balcar Miroslav1972kraj. muži 106-112 
10.Bayer Aleš1978kraj. muži 125 
11.Elstner Lukáš1988kraj. muži 134-143 
12.Šlapáček Martin1986kraj. muži 144-148 
13.Kapras Karel1986kraj. muži 149-157 
Batesta Chodov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kovačič Pavel1992kraj. muži 1 
2.Kořínek Jan1983kraj. muži 5 
3.Plaček Jaroslav1964kraj. muži 12-13 
4.Kovačič Petr st.1965kraj. muži 35 N 
5.Kruliš David1994kraj. muži 26-30 
6.Tonhauser Robert1979kraj. muži 41-50 
7.Tonhauser Martin1974kraj. muži 61-70 
8.Kalanyos Jiří1982kraj. muži 61-70 
9.Minář Marek1985kraj. muži 71-80 
10.Kožuškanič Jan1994kraj. muži 81-90 
11.Visinger Jakub2000reg. muži 71-74 
12.Partyngl Tomáš1999reg. muži 71-74 
13.Mora Petr1999reg. muži 75-77 
14.Hanzálek Stanislav1999reg. muži 81 
SF SKK El Niňo Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubík Jiří1993kraj. muži 31.-40. 
2.Němeček Jakub1997kraj. muži 31.-40.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
3.Pěnkava Luboš1995kraj. muži 31.-40.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
4.Voříšek Tomáš1993kraj. muži 31.-40. 
5.Vítovec Martin1997kraj. muži 41.-50.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
6.Plachý Ladislav1966kraj. muži 51.-60. 
7.Šindelář Daniel1993kraj. muži 51.-60. 
8.Bútora Michal1997kraj. muži 61.-80.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
9.Počta Tomáš1981kraj. muži 61.-80. 
10.Skřivánek Petr1993kraj. muži 61.-80. 
11.Remeš Zdeněk1948kraj. muži 61.-80. 
12.Špaček Pavel1952kraj. muži N61.-80. 
13.Špaček Zbyněk1959kraj. muži N61.-80. 
14.Lebl Ondřej1990kraj. muži 101.-150. 
15.Sedláček Prokop1990kraj. muži 101.-150. 
Baník Most A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vondra Miroslav1978ČR muži 88 
2.Lukaščuk Josef1974kraj. muži 9 
3.Macháček Jan1970kraj. muži 20 
4.Matuška Dominik1994kraj. muži 21 - 30 
5.Bartes Petr1974kraj. muži 31 - 40 
6.Brožek Michal1987nez. muži 31-40 
7.Hejč Antonín st.1963kraj. muži 41 - 50 
8.Mandinec Jan1991kraj. muži 41 - 50 
9.Macháček Jiří1972kraj. muži 41 - 50 
10.Klouček Luboš ml.1985kraj. muži 41 - 50 
11.Ublanič Milan1960kraj. muži 51 - 60 
12.Martin Kir1973kraj. muži 71 - 80 
13.Holovčák Jiří1972kraj. muži 101 - 120 
14.Šťovíček Petr1975kraj. muži 121 - 140 
3.liga mužů skupina C
Sokol Stará Paka A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dlabola Petr1977kraj. muži 22 
2.Šajner Lubomír1980kraj. muži 28 
3.Vajgl Pavel1976kraj. muži 33 
4.Herber Jan1973kraj. muži 61-70 
5.Krtička Luboš1982kraj. muži 101-120 
6.Budina Martin1979kraj. muži 202-240 
7.Pánek Tomáš1985reg. muži 56 
8.Krutský Jiří st.1953reg. muži 57 
9.Vávra Pavel1974reg. muži 72 
10.Krutský Jiří ml.1986reg. muži 107 
Bižuterie Jablonec nad Nisou A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švácha Ondřej1978kraj. muži 13 
2.Rose Radek1972kraj. muži 15 
3.Minář Jiří1975kraj. muži 16 
4.Bradáč Petr1976kraj. muži 20 
5.Koťátko Luboš1971kraj. muži 21-30 
6.Louda Jiří1964kraj. muži 41-60 
7.Šilhán Josef1975kraj. muži 41-60 
8.Tauš René1971kraj. muži 41-60 
9.Urban Milan1960kraj. muži 41-60 
10.Pecka Vlastimil1975kraj. muži 81-100 
11.Hlavsa Tomáš1996kraj. muži 101-130 
12.Kovář Jaroslav1980kraj. muži 101-130 
13.Vrabec Jan1985kraj. muži 101-130 
14.Bittner Martin1967nez. muži  
TJ Dv.Králové n.L.- Jiskra Jaroměř A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rýgl Vojtěch1987kraj. muži 15 
2.Foff Miroslav st.1969kraj. muži 20 
3.Hrycík Radim1983kraj. muži 21 
4.Slavík Libor1975kraj. muži 23 
5.Foff Miroslav ml.1994kraj. muži 29 
6.Šulc Petr1964kraj. muži 49 
7.Krýza Luděk1962kraj. muži 71-80 
8.Jež Rostislav1975kraj. muži 71-80 
9.Kléma Jan1976kraj. muži 71-80 
10.Všetečka Martin1956reg. muži 56-60 
11.Janovský Jan1996reg. muži 111-120 
12.Jůza Jaroslav1973nez. muži  
Sokol Kostelec nad Orlicí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malík Karel1965kraj. muži N 18 
2.Brůna Petr1962kraj. muži 19 
3.Malík Lukáš1989kraj. muži 25 
4.Ježek Robert1969kraj. muži N 37 
5.Balous Milan1969kraj. muži 51-60 
6.Malínský Milan1956kraj. muži 101-120 
7.Jakubec Martin1992kraj. muži 101-120 
8.Malík Tomáš1987kraj. muži 141-170 
9.Bolehovský Martin st.1968kraj. muži 171-201 
10.Divíšek Dušan1971kraj. muži 202-240 
11.Myšák Luděk1967reg. muži 36 
12.Kršiak Tomáš1997reg. muži N 50 
13.Brož Petr1996kraj. muži 14NStřídavý start z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
14.Hort Tomáš1997kraj. muži 35NStřídavý start z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
15.Brát Karel ml.1997kraj. muži 100NStřídavý start z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
16.Buben Vlastimil1999reg. muži 80NStřídavý start z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
Jiskra Raspenava A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Masák Jan1977kraj. 8. 
2.Bartoň Aleš1972kraj. 11. 
3.Horák Leoš1967kraj. 41. - 60. 
4.Zahradník Tomáš1968kraj. 41. - 60. 
5.Horák Čeněk1965kraj. 41. - 60. 
6.Drechsler Jan1985reg. 41. - 60. 
7.Boháč Vladimír1951reg. 61. - 80. 
8.Blažek Petr1958reg. 61. - 80. 
9.Drechsler Matěj1987reg. 61. - 80. 
10.Dufek Josef1947nez.  
11.Suchánek Martin1987nez.  
SKST Liberec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Řípa David1991kraj. muži 19 
2.Pokorný Marcel1975kraj. muži 21-30 
3.Svoboda Michal1993kraj. muži 21-30 
4.Zikmund Adam1995kraj. muži 31-40 
5.Kaněra Jan1989kraj. muži 21-30 
6.Vojtěch Jiří1982kraj. muži 41-60 
7.Bártl Jan1973kraj. muži 61-80 
8.Smetana Josef1983kraj. muži 81-100 
9.Mikula Oldřich1935kraj. muži 101-130 
10.Dominh Martin1996reg. muži 61-80 
11.Smejkal Tomáš1992kraj. muži 9Střídavý start z KPST Liberec
Converse Elizza Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tesárek Lukáš1979kraj. muži 21-30 
2.Nejedlý Petr1978kraj. muži 21-30 
3.Kudrna Jan1993kraj. muži 31-40 
4.Rochowanski Lukáš1977kraj. muži 41-50 
5.Rochowanski Pavel1973kraj. muži 31-40 
6.Kala Petr1962kraj. muži 61-80 
7.Melíšek Roman1979kraj. muži 61-80 
8.Vondráš Jan1964kraj. muži 61-80 
9.Braňka Štěpán1987kraj. muži 61-80 
10.Tlustý Miroslav1978kraj. muži 61-80 
11.Janíček Petr1962nez. muži 61-80 
12.Dušek Jan1976kraj. muži 101-150 
13.Vožický Bohumil1957kraj. muži 201-250 
14.Truc Petr1979kraj. muži 201-250 
15.Peřina Tadeáš1989kraj. muži 201-250 
16.Pícha David1971kraj. muži 301-400 
17.Průša Martin1967kraj. muži 201-250 
18.Marat Petr1999kraj. muži 301-400Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
19.Průša David2000kraj. muži 301-400Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
20.Fausek Matěj1999kraj. muži 401-500Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
Sokol Chrudim A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rohlík Jan ml.1972kraj. muži 11 
2.Šindelář Pavel1965kraj. muži 20 
3.Michalec Roman1964kraj. muži 36.-40. 
4.Stehlík Milan1960kraj. muži 41. - 45. 
5.Bureš Jaroslav1965kraj. muži 46. - 50. 
6.Rulík Jiří1972kraj. muži 71. - 80. 
7.Steklý Tibor1964kraj. muži 81. - 90. 
8.Foltýn Lukáš1985kraj. muži 101. - 120. 
9.Hanousek Ondřej1988kraj. muži 101. - 120. 
10.Tajovský Václav1952kraj. muži 121. - 140. 
11.Krejčí Vladimír1962kraj. muži 141. - 152. 
12.Stehlík Vojtěch1987kraj. muži 141. - 152. 
13.Rohlík Jan st.1938reg. muži N 
Koberce Brázda Vrchlabí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Voňka Jakub1994kraj. muži 16 
2.Roček Milan ml.1989kraj. muži 27 
3.Kohout Pavel1982kraj. muži 35 
4.Valeš Jaroslav1969kraj. muži 41 
5.Brázda Adam1988kraj. muži 40 
6.Tisoňů Nikola1978kraj. muži 42 
7.Studecký Ivan1955kraj. muži 70N 
8.Horák Jaroslav1949kraj. muži 71-80 
9.Brázda Martin1959kraj. muži 91-100 
10.Hauschwitz Pavel1972kraj. muži 101-120 
11.Vitvar Roman1969kraj. muži 101-120 
12.Voňka Karel ml.1988kraj. muži 121-140 
Lokomotiva Pardubice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hájek Tomáš1962 10. KRAJ PCE 
2.Bělohlav Karel1973 15. KRAJ PCE 
3.Drvota Miroslav1963 17. KRAJ PCE 
4.Voženílek Martin1975 31-35. KRAJ PCE 
5.Pytlík Jiří1969 23.KRAJ PCE 
6.Kortus Petr1967 51-60. KRAJ PCE 
7.Kuchta Pavel1983 51-60N. KRAJ PCE 
8.Kudýn Petr1987 61-70. KRAJ PCE 
9.Dočkal Radek1988 71-80. KRAJ PCE 
10.Špaňůr Josef1966 141-152. KRAJ PCE 
11.Holík Jiří1969 141-152. KRAJ PCE 
12.Licek Radim1973 36-40 REGION PCE 
13.Rázek František1956 41-60. REGION PCE 
Sparta Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kocáb Jan1984kraj. muži 41-50 
2.Paleček David1987kraj. muži 41-50 
3.Gaydoš Vít1990kraj. muži 81-100 
4.Vajbar Michal1982kraj. muži 101-150 
5.Abdullin Denis1989kraj. muži 101-150 
6.Šenk Jakub1994kraj. muži 101-150 
7.Červenka Jan1983kraj. muži 101-150 
8.Martiška Jan1986kraj. muži 101-150 
9.Kučala Viktor1968kraj. muži 101-150 
10.Adam Lukáš1985kraj. muži 101-150Ncizinec 
11.Schmidtmayer František1964kraj. muži 151-200 
12.Bozděch Jan1983kraj. muži 201-250 
13.Bartošek Jan1984kraj. muži 251-300 
14.Stibor Martin1990kraj. muži 251-300 
15.Beránek Václav ml.1983kraj. muži 251-300 
16.Havazík Ondřej1993kraj. muži 251-300 
17.Zahrádka David1995kraj. muži 151Střídavý start z TJ Slavoj Praha, spolek
FK Kolín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hořejší Radim1976kraj. muži 16 
2.Zaplatílek Ctibor1978kraj. muži 25 
3.Dolejší Stanislav1966kraj. muži 28 
4.Pilner Jaroslav1971kraj. muži 29 
5.Jindra Josef1951kraj. muži 45-47 
6.Lhoták Jakub1992kraj. muži 58-63 
7.Wávra Pavel1966kraj. muži 64-69 
8.Vendl Jakub1985kraj. muži 75-79 
9.Ulrich Radek1973kraj. muži 95-99 
10.Ptáček Petr1973kraj. muži 191-200 
11.Mazurkiewicz Ivo1953kraj. muži 201-230 
12.Šembera David1989kraj. muži 201-230 
13.Křeček Jiří1998reg. muži 68.-69.Střídavý start z ST EUROMASTER Kolín
3.liga mužů skupina D
Sokol Brno I A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolůch Jaroslav1975kraj. muži 28 
2.Galatík Pavel1982kraj. muži 44 
3.Cupák Zdeněk1982kraj. muži 48 
4.Poledňa Martin1975kraj. muži 51 - 60 
5.Martinčík Tomáš1965kraj. muži 51 - 60N 
6.Charitonov Vitalij1980kraj. muži 71 - 80 
7.Herník Miloslav1956kraj. muži 81 - 90 
8.Laicman Petr1966kraj. muži 91 - 100 
9.Javůrek Tomáš1990kraj. muži 91 - 100 
10.Kvarda Lubomír1961kraj. muži 131 - 140 
11.Prachař Marek1970kraj. muži 141 - 150 
12.Šaur Ivo1964reg. muži 18 
Koral Tišnov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veselý Lukáš1988kraj. muži 20 
2.Dospíšil Pavel1969kraj. muži 51-60 
3.Nováček Libor1965kraj. muži 61-70 
4.Antoš Jiří1977kraj. muži 71-80 
5.Sedlář Jakub1984kraj. muži 81-90 
6.Vitula Josef1974kraj. muži 91-100 
7.Horna Ivo1961kraj. muži 131-140 
8.Paciorek Roman1974kraj. muži 141-150 
9.Dospíšil Jiří1945reg. muži 41-50 N 
10.Hruška Pavel1984reg. muži 61-70 
11.Dospíšil Pavel ml.1991reg. muži 61-70 
12.Skříček Jan1992reg. muži 61-70 
13.Hulák Jiří1957nez. muži  
14.Sedlář David2000kraj. muži 131.-140.NStřídavý start z Sportovní klub Kuřim, z.s.
SK Jihlava A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zobač Michal1969kraj. muži N9 
2.Brom Vladan1964kraj. muži 12 
3.Vondra Martin1985kraj. muži 14 
4.Urban Jaroslav1987kraj. muži 31-40 
5.Kocmánek Jaroslav1951kraj. muži 41-50 
6.Holub Martin1976kraj. muži 41-50 
7.Paldus Tomáš1975kraj. muži N41-50 
8.Maštera Martin1984kraj. muži 61-70 
9.Kocmánek Tomáš1980kraj. muži 61-70 
10.Černý Milan1955kraj. muži 61-70 
11.Kolátor Radomil1969kraj. muži 91-100 
12.Picka Filip1994kraj. muži 111-120 
13.Starka Pavel1982nez. muži  
14.Palát Petr1992kraj. muži 1Střídavý start z Sokol Žďár nad Sázavou
15.Pluhař Jan1997kraj. muži 7Střídavý start z Sokol Žďár nad Sázavou
US Steinerová Choceň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Merta Jakub1989kraj. muži 5 
2.Zajíček Miroslav1987kraj. muži 8 
3.Bezdíček Martin1977kraj. muži 9 
4.Mikulecký Jan1968kraj. muži 19 
5.Slavík Miroslav1971kraj. muži 61-70 
6.Krejsa Miroslav ml.1984kraj. muži 81-90 
7.Příhoda Tomáš1964kraj. muži 81-90 
8.Bělohlávek Dominik1998kraj. muži 101-120 
9.Trkal Jaroslav1964kraj. muži 121-140 
10.Oliva Vladimír1954reg. muži 51-60 
Sokol Studená A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ságl Ondřej1978kraj. muži 21-30 
2.Smola Igor1962kraj. muži 21-30 N 
3.Forman Pavel1956kraj. muži 21-30 N 
4.Blažek Zdeněk1976kraj. muži 41-50 
5.Fiala Ondřej1991kraj. muži 41-50 
6.Mastný Tomáš st.1966kraj. muži 51-70 
7.Zejda Petr1990kraj. muži 71-100 
8.Mádr Miloslav1989kraj. muži 71_100 
9.Maňhal Jan ml.1980kraj. muži 71-100 
10.Schwarz Miloslav1962kraj. muži 131_160 
11.Šimek Pavel1964kraj. muži 161-200 
12.Kameník Jaroslav1966kraj. muži 161-200 
13.Maňhal Jan st.1955kraj. muži 201-280 
MS Brno C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žoldoš Petr1986kraj. muži 12ncizinec 
2.Flíbor Zbyněk1974kraj. muži 16 
3.Svoboda Jan1991kraj. muži 26 
4.Sigmund Ivo1978kraj. muži 40 
5.Svoboda Libor1983kraj. muži 39 
6.Kozubík Pavel1994kraj. muži 43 
7.Juroška Ivan1955kraj. muži 49 
8.Bíza Martin1992kraj. muži 51-60 
9.Novák Lukáš1988kraj. muži 71-80 
10.Tureček Petr1983kraj. muži 81-90 
11.Novák Martin1965kraj. muži 91-100 
12.Fischer Karel1997kraj. muži 131-140 
13.Mikulášek Jan1991reg. muži 21-30n 
Medovinka Hlinsko A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dalecký Petr1966kraj. 18 
2.Černý Radek1975kraj. 24 
3.Rybenský Dušan1974kraj. 30 
4.Polanský Jiří1973kraj. 36-40 
5.Kalina Petr1985kraj. 91-100 
6.Saifr Vladimír1963kraj. 101-120 
7.Spálenský Ivan1963kraj. 101-120 
8.Řezníček David1983kraj. 101-120 
9.Škarvada Vladimír1971kraj. 121-140 
10.Černý Stanislav1976kraj. 121-140 
11.Kosek Petr1986kraj. 141-152 
12.Zíb Petr1986kraj. 141-152 
13.Houba Ondřej1976reg. 31-40N 
14.Smékal Pavel1969reg. 71-80 
15.Řezníček Miloš1960reg. 71-80N 
TTC Sokol Znojmo A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ondrovčák Miroslav1976kraj. muži 24. 
2.Forman Libor1981kraj. muži 25. 
3.Bartoš Milan1964kraj. muži 30. 
4.Musil David1992kraj. muži 45. 
5.Kříž Bohumil1984kraj. muži 51.-60. 
6.Vybíral Pavel1972kraj. muži 61.-70. 
7.Vybíral Marek1997kraj. muži 71.-80. 
8.Ondra Milan1970kraj. muži 101.-110. 
9.Vybíral Lukáš1996kraj. muži 131.-140. 
10.Kazdera Pavel1955kraj. muži 131.-140. 
11.Ondrovčák Ladislav1974reg. muži 15. 
Sokol Lanžhot A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gajdoschík Adrián1993kraj. muži 10. Ncizinec 
2.Koníček Michal1980kraj. muži 37. 
3.Darmovzal Zdeněk1980kraj. muži 50. 
4.Štofka Filip1991kraj. muži 51. - 60. 
5.Baláž Branislav1975kraj. muži 81. - 90. Ncizinec 
6.Hanák Jiří1968kraj. muži 101. - 110. 
7.Brozák Radomír1970kraj. muži 141. - 150. 
8.Polášek Zdenek1959reg. muži 37. 
9.Koníček Marek1978reg. muži 41. 
SKST Hodonín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mikeska Jaroslav1990kraj. muži 22 
2.Lamač Petr1988kraj. muži 27. 
3.Motyčka Jan1990kraj. muži 36 
4.Brhel Richard1965kraj. muži 38 
5.Možíš Karel1996kraj. muži 51-60 
6.Buriánek Patrik1993kraj. muži 51.-60. 
7.Hašlík Jakub1996kraj. muži 150.-160. 
8.Veselý Jan1993kraj. muži 171-180 
9.Kokeš Lukáš1995kraj. muži 171-180 N 
10.Kraus Jan1995reg. muži 61-70 
11.Hájek Pavel1965reg. muži 71-80 
12.Mikulecký Marek1985reg. muži 71-80 
Baník Mikulčice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vedral David1993kraj. muži 18. 
2.Kolařík Jan1979kraj. muži 34. 
3.Brhel Tomáš1988kraj. muži 51.-60. 
4.Podrazil Vítězslav1995kraj. muži 61.-70.Hostování z SKST Hodonín
5.Hrdlička Petr1985kraj. muži 71.-80. 
6.Kurka Milan1964reg. muži 31.-40. 
7.Stehlík Daniel1981reg. muži 91.-100. 
8.Kříž Libor1976reg. muži 121.-130. 
9.Bílek Bronislav1970nez. muži  
TTC Ústí nad Orlicí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čopián Štefan1954kraj. muži 16 
2.Kantorek Jiří1969kraj. muži 21 
3.Janák Martin1966kraj. muži 22 
4.Procházka Jiří1968kraj. muži 25 
5.Hodas David1990kraj. muži 31 - 35 
6.Kaplan Vojtěch1996kraj. muži 36 - 40 
7.Hodas Michal1992kraj. muži 46 - 50 
8.Doležal Jan1990kraj. muži 81 - 90 
9.Motl Daniel1991kraj. muži 91 - 100 
10.Šeda Václav1968kraj. muži 101 - 120 
11.Jedlička Richard1977kraj. muži 121 - 140 
12.Hájek Ladislav1965kraj. muži 121 - 140 
13.Kadrman Miloslav1981reg. muži 61 - 70 
14.Pražák Zdeněk1964reg. muži 61 - 70 
3.liga mužů skupina E
DDM Valašské Meziříčí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vlček Pavel1984kraj. muži 21-30 
2.Hladil David1991kraj. muži 31-40 
3.Hladil Radek1965kraj. muži 41-50 
4.Orság David1978kraj. muži 41-50 
5.Bazalka Michal1975kraj. muži 111-120 
6.Čevela Martin1968kraj. muži 141-150 
7.Hráský Luděk1950reg. muži 21-30 
8.Juráň Radek1992reg. muži 51-60 
9.Střílka Jakub1988reg. muži 51-60 
10.Kulhánek Jaroslav1985nez. muži  
11.Kovář Martin1989nez. muži  
12.Skřidlovský Martin1971nez. muži  
13.Vlček Jiří1982nez. muži  
TJ Ostrava KST C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavlovský Lukáš1986kraj. muži 17 
2.Tomica Daniel1980kraj. muži 31-35 
3.Valošek Jan1993kraj. muži 31-35 
4.Černocký Dominik1992kraj. muži 31-35N 
5.Kratochvíl Tomáš1992kraj. muži 41-45 
6.Klos Patrik1998kraj. muži 41-45 
7.Martinko Jiří1999kraj. muži 41-45 
8.Bajger Jiří1972kraj. muži 100,5 
9.Bajger Martin1969kraj. muži 150,5 
10.Madusiok Marek1995kraj. muži 181-200 
SK Přerov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mergenthal Otmar1966kraj. muži 17 
2.Sekanina Karel1947kraj. muži 18 
3.Boháč Jan1994kraj. muži 21-30 
4.Maděrka Svatopluk1960kraj. muži 31-40 
5.Divina Jiří1986kraj. muži 21-30 
6.Dvořák Vít1976kraj. muži 41-50 
7.Bluma Jindřich1988kraj. muži 51-70 
8.Hrabica Marián1995kraj. muži 51-70 
9.Šoc Milan1980kraj. muži 51-70 
10.Zlámal Jaromír1959kraj. muži 50-60 N 
11.Chromec Tomáš1988kraj. muži 101-150 
12.Kepl Karel1961kraj. muži 200-246 N 
TTC Poruba A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bugaj Pavel1978kraj. muži 21-25 
2.Jurdzin Tomáš1969kraj. muži 36-40 
3.Mikeska Jakub1991kraj. muži 61-70 
4.Pospíšil Zdeněk1979kraj. muži 81-90 
5.Solanský Pavel1973kraj. muži 71-80 
6.Vilč Martin1978kraj. muži 91-100 
7.Kolář Martin1973kraj. muži 151-160 
8.Danko Petr1966reg. muži 51-60 
9.Pařenica Vladimír1963reg. muži 81-90 
10.Muroň Petr1973reg. muži 90N 
KST Dolní Němčí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mikulec Ivo1987kraj. muži 10N 
2.Orlovský Karel1978kraj. muži 14 
3.Daněk Pavel1989kraj. muži 19 
4.Kubeš Dušan1980kraj. muži 21-30 
5.Bartoš Miroslav1972kraj. muži 41-50 
6.Sadílek Jan1981kraj. muži 41-50 
7.Fibichr Zdeněk1966kraj. muži 61-70 
8.Jančář Luděk1988kraj. muži 71-80 
9.Kučera Martin1995kraj. muži 81-90 
10.Borýsek Jiří1970kraj. muži 91-100 
11.Ježek Milan1966kraj. muži 101-110 
12.Matějíček Jakub1988kraj. muži 121-130 
Sokol Vracov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trcala Michal1991kraj. muži 23 
2.Vašíček Pavel1970kraj. muži 31 
3.Kouřil Přemysl1969kraj. muži 46 
4.Nikl Pavel1967kraj. muži 71-80 
5.Maňas Martin1974kraj. muži 111-120 
6.Vávra Miroslav1991kraj. muži 141-150 
7.Trcala Miroslav1965kraj. muži 151-160 
8.Koutný František1962kraj. muži 151-160 
9.Kouřil Vít1975reg. muži 31-40 
10.Kouřil Petr1974reg. muži 81-90 
11.Boruta Vladislav1965reg. muži 91-100 
12.Rachunek Martin1997reg. muži 91-100 
13.Horký Ondřej1989reg. muži 101-110 
Sokol Neředín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pospíšil Jaroslav1980kraj. muži 20. 
2.Dočkal Tomáš1983kraj. muži 15.-20.N 
3.Chalupa Jakub1987kraj. muži 21.-30. 
4.Kovačik Jakub1992kraj. muži 31.-40. 
5.Gargel Zbyněk1967kraj. muži 21.-30. 
6.Holík Petr1979kraj. muži 51.-70. 
7.Dubský Pavel1969kraj. muži 51.-70. 
8.Janovskij Vadim1991kraj. muži 51.-70. 
9.Brzokoupil Jiří1978kraj. muži 51.-70. 
10.Chromec Martin1972kraj. muži 71.-100. 
11.Vysloužil Radek1967kraj. muži 71.-100. 
Baník Havířov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kratochvíl Michal1995kraj. muži 31-35 
2.Škopec Oliver1968kraj. muži 36-40Ncizinec 
3.Kowal René1996kraj. muži 81-90 
4.Sargánek David1996kraj. muži 111-120 
5.Rozínek Vojtěch1998kraj. muži 91-100N 
6.Sargánek Vlastimil1960kraj. muži 131-140N 
7.Sztula Adam1997reg. muži 41-50N 
8.Mikolašík Michal1999reg. muži 51-60N 
9.Gorecki Jan1999reg. muži 61-70 
10.Kupec Rostislav1997reg. muži 71-80 
11.Oleksik Josef1986nez.  
12.Vašíček Jan1999kraj. muži 121.-130.Střídavý start z Městský sportovní klub Břeclav, z.s.
Sokol Brušperk A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Velebil Lukáš1975kraj. muži 21-25 
2.Lapisz Břetislav1965kraj. muži 26-30 
3.Polášek Radovan1974kraj. muži 36-40 
4.Maršálek Petr1980kraj. muži 36-40N 
5.Neuwirth Jaroslav1974kraj. muži 61-70 
6.Rychlík Evžen1972kraj. muži 101-110 
7.Krupník Jan1980kraj. muži 121-130 
8.Vantuch Tomáš1962kraj. muži 161-180N 
9.Dolegovský Patrik1980kraj. muži 181-200 
10.Koval Jakub1984reg. muži 56-60 
11.Schwarz Ota1995kraj. muži 91-100Střídavý start z Asociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice
12.Masnica Michal1995kraj. muži 121-130Střídavý start z Asociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice
Siko Orlová B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mesaroš Jakub1987kraj. muži 18 
2.Ondryáš Daniel1971kraj. muži 21-25 
3.Novotný Jiří1976kraj. muži 26-30 
4.Sikora Radek1979kraj. muži 46-50 
5.Valenta Milan1962kraj. muži 31-35 
6.Gembala Jan1991kraj. muži 46-50 
7.Javůrek Jiří1969kraj. muži N46-50 
8.Skácelík František1965kraj. muži 51-60 
9.Mikulíček Vladimír1968kraj. muži 81-90 
10.Kalina František1989kraj. muži 81-90 
11.Sikora Filip1997kraj. muži N81-90 
12.Musil Milan1960kraj. muži 111-120 
13.Sionkala Eduard1952kraj. muži 141-150 
14.Kuchař Ladislav1951kraj. muži 151-160 
15.Kocur Rostislav1963kraj. muži 161-180 
Robot Mokré Lazce B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holáň Jan1993kraj. muži 5,5 
2.Kudela Petr1972kraj. muži 20 
3.Řežáb Jiří1956kraj. muži 31-35N 
4.Blatný Jaroslav1954kraj. muži 71-80 
5.Demek Zdeněk1963kraj. muži 61-70 
6.Mesaroš Petr1961kraj. muži 81-90 
7.Schwan Jaroslav1952kraj. muži 161-180N 
8.Báča Martin1987kraj. muži 181-200 
9.Schwan Josef1956reg. muži 51-60 
10.Onderka Miroslav1985reg. muži 101-110 
KST Zlín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Liška Libor1995kraj. muži 10N 
2.Jandora Lukáš1993kraj. muži 11N 
3.Prokeš Michal1996kraj. muži 13 
4.Smoček Libor1993kraj. muži 16 
5.Čajka Filip1996kraj. muži 21-30 
6.Dorňák Zdeněk1991kraj. muži 31-40N 
7.Březík Jan1997kraj. muži 41-50N 
8.Lapčík Ondřej1999kraj. muži 51-60 
9.Šenkeřík Marek1996kraj. muži 51-60 
10.Plhák Jan ml.1997kraj. muži 61-70 
11.Dohnal Matěj1992kraj. muži 71-80N 
12.Koldas Tomáš2000kraj. muži 111-120 
Extraliga žen
MSK ČP Břeclav A Gumotex
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gaponova Ganna1985ČR ženy 5.Ncizinec 
2.Éllö Vivien1974ČR ženy 6.Ncizinec 
3.Mihoková Michaela1979kraj. ženy 21.-30. 
4.Šubíková Magdalena1997kraj. ženy 21.-30 
5.Tušlová Veronika1998kraj. ženy 21.-30. 
6.Janků Svatava1996kraj. ženy 31.-40N 
7.Baravok Katsiaryna1995nez. cizinec 
8.Sawettabut Suthasini1994nez. cizinec 
9.Slezáková Stanislava1999kraj. ženy 21.-30.Střídavý start z KST Zlín, z.s.
SKST Mart Hodonín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pěnkavová Kateřina1987ČR ženy 4 
2.Matelová Hana1990ČR ženy 5 
3.Vachovcová Alena1974ČR ženy 10 
4.Pelcmanová Ivana1992ČR ženy 15N 
5.Kmeťová Veronika1997ČR ženy 59 
6.Kapounová Barbora1997ČR ženy 64 
7.Ivanová Lucia1997kraj. ženy 13Ncizinec 
SK Frýdlant nad Ostravicí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubátová Hana1981ČR ženy 6 
2.Blašková Dagmar1993ČR ženy 9 
3.Adámková Karin1994ČR ženy 12 
4.Tomanovská Kateřina1995ČR ženy 15 
5.Hrachová Marie1963kraj. ženy 5,5 
6.Daňová Andrea1997kraj. ženy 21-25 
7.Daňová Barbora1999kraj. ženy 26-27 
8.Somrová Gabriela1981reg. ženy 10N 
Spartak Hluk A MP Dream
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kučerová Aneta1991ČR ženy 8. 
2.Štiková Martina1994ČR ženy 23. 
3.Karabcová Lucie1988ČR ženy 27. 
4.Vybíralová Monika1986ČR ženy 30. 
5.Pavlicová Štěpánka1980ČR ženy 96. 
6.Botková Andrea1975nez.  
7.Nováková Jarmila1980nez.  
8.Ryšková Romana1997nez.  
9.Janésková Adéla2000nez.  
10.Libosvárová Ludmila1998nez.  
BSK Malenovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Harabaszová Lenka1985ČR ženy 7 
2.Truksová Lucia1995ČR ženy 26Ncizinec 
3.Horáková Libuše1976ČR ženy 35 
4.Jakubcová Hana1994ČR ženy 38Střídavý start z SVS Hradec Králové
5.Jakubcová Blanka1994ČR ženy 49Střídavý start z SVS Hradec Králové
6.Čechová Kateřina1999kraj. ženy 16-20Střídavý start z TJ Slezan Frýdek-Místek
SK Dobré A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stachová Olesja1985ČR ženy 13Ncizinec 
2.Konečná Aneta1985ČR ženy 16 
3.Rozínková Daniela1993ČR ženy 28 
4.Hlávková Hana1976ČR ženy 53 
5.Ulrychová Hana1988ČR ženy 57 
6.Macurová Andrea1978ČR ženy 67N 
7.Zemanová Michaela1990kraj. ženy 15 
8.Šitinová Petra1985kraj. ženy N18 
Baník Havířov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mynářová Karolína1996ČR ženy 19 
2.Cisáriková Adriána1995ČR ženy 44Ncizinec 
3.Horná Petra1986kraj. ženy 11-15Hostování z Tělovýchovná jednota Sokol Bobrovníky,z.s.
4.Fojtíková Jana1964ČR ženy 63 
5.Literáková Taťána1977kraj. ženy 11-15Hostování z TJ Sokol Ropice
6.Sikorová Kamila1997kraj. ženy 11-15 
7.Kašníková Denisa1996kraj. ženy 16-20 
8.Petrovová Nikita1999kraj. ženy 21-25N 
9.Arlouskaya Alina1995nez. cizinec 
10.Kuchuk Maryia1994nez. cizinec 
SKST Dubňany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pelcmanová Alexandra1990ČR ženy 21. Ncizinec 
2.Kraželová Mária1993ČR ženy 33.Ncizinec 
3.Pintová Petra1992ČR ženy 41.Střídavý start z Tělovýchovná jednota Union Plzeň, z.s.
4.Ondříšková Kristýna1990ČR ženy 42. 
5.Kůřilová Jana1979ČR ženy 66. 
6.Blechová Barbora1998kraj. ženy 21.-30. 
7.Ševčíková Markéta1998kraj. ženy 31.-40. 
8.Příkaská Lenka1981kraj. ženy 31.-40. 
9.Kotásková Petra2000kraj. ženy 31.-40. 
10.Ševčíková Klára2000kraj. ženy 41.-50. 
11.Nikitchanka Alina1997nez. ženy cizinec 
12.Novotná Jana1996ČR ženy 33.Střídavý start z SKST Hodonín
13.Pavlicová Renata1992ČR ženy 37Střídavý start z TTC Moravská Slavia Brno, z.s.
TTC Litoměřice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Roubalová Nikola1988ČR ženy 30 N 
2.Eisnerová Heda1983ČR ženy 47 
3.Prášilová Petra1980ČR ženy 60 
4.Veselá Markéta1996kraj. dky 5 
5.Leniková Štěpánka1996kraj. dky 9 
6.Hošková Denisa1996ČR ženy 50Střídavý start z TJ Slavoj Praha, spolek
7.Špačková Klára1997kraj. ženy 11.-15.Střídavý start z Table Tennis Club Litoměřice, z.s.
SKST Vlašim A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Poláková Veronika1981ČR ženy 21 
2.Šopová Hana1979ČR ženy 25.N 
3.Keroušová Michaela1996ČR ženy 39. 
4.Jírová Monika1971ČR ženy 32. 
5.Stará Kateřina1996ČR ženy 53. 
6.Lajdová Anežka1994ČR ženy 77. 
7.Škopková Věra1994ČR ženy 79. 
8.Beranová Michaela1991ČR ženy 83. 
9.Pěnkavová Dagmar1998ČR ženy 96. 
10.Míková Karolína1995kraj. ženy 8. 
11.Bošinová Veronika1998kraj. ženy 15.-16. 
1.liga žen
Moravská Slavia Brno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavlicová Renata1992ČR ženy 37 
2.Pozníková Veronika1988ČR ženy 59ncizinec 
3.Svobodová Monika1986ČR ženy 74 
4.Hrdličková Tereza1988ČR ženy 93 
5.Havlíčková Michaela1994kraj. ženy 31-40n 
6.Šnajdrová Monika1991kraj. ženy 31-40n 
SKST Děčín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hojková Tereza1984ČR ženy 46 
2.Nováková Eva1975ČR ženy 70 
3.Dyškantová Jana1991kraj. ženy 11-15 
4.Polanská Jana1970kraj. ženy 16-20 
5.Schneiderová Pavla1969kraj. ženy 16-20 
6.Schneiderová Jana1995kraj. ženy 16-20 
7.Tučková Andrea1997kraj. ženy 21-23 
8.Svatoňová Tereza1998nez. Hostování z Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.
Slovan Bohnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veselá Jaroslava1981ČR ženy 40 
2.Síbrtová Kateřina1971ČR ženy 43 
3.Včeláková Jiřina1981ČR ženy 55 
4.Hagino Petra1974ČR ženy 84 
5.Hlaváčková Lenka1973kraj. ženy 06 
6.Novotná Markéta1977kraj. ženy 10 
7.Kaucká Olga1975kraj. ženy 11-20 
ČKD GMC Blansko A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chajda Marie1981ČR ženy 29. 
2.Ševčíková Veronika1971ČR ženy 51. 
3.Suková Petra1994ČR ženy 67. 
4.Trávníčková Karla1973ČR ženy 100. 
5.Slezáková Stanislava1999kraj. ženy 21.-30.Hostování z KST Zlín, z.s.
6.Čermáková Lenka1994kraj. ženy 31.-40. 
7.Babáková Klára1993kraj. ženy 21-30Střídavý start z Tělocvičná jednota Sokol Líšeň
SVS Hradec Králové A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jakubcová Hana1994ČR ženy 38 
2.Bachurová Kateřina1989ČR ženy 45 
3.Jakubcová Blanka1994ČR ženy 49 
4.Kozáková Tereza1999kraj. ženy 18Střídavý start z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
5.Drábková Lucie1997kraj. ženy N 29.Střídavý start z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
Sokol Nusle Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Radnicová Lenka1979ČR ženy 25 
2.Vajcová Kateřina1990ČR ženy 71 
3.Samková Natálie1992ČR ženy 88 
4.Schwarzová Barbara1990ČR ženy 95 
5.Čížková Sylva1965kraj. ženy 21-40 
6.Pokorná Tereza1983kraj. ženy 21-40 
7.Ježková Kateřina1981kraj. ženy 41-60 
8.Vondráková Markéta1980ČR ženy N 
SKST Hodonín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pelcmanová Ivana1992ČR ženy 15N 
2.Novotná Jana1996ČR ženy 33. 
3.Kmeťová Veronika1997ČR ženy 59 
4.Kapounová Barbora1997ČR ženy 64 
5.Ivanová Lucia1997kraj. ženy 13Ncizinec 
6.Ševčíková Markéta1998kraj. ženy 31.-40.Střídavý start z SKST Dubňany
Union Plzeň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kirchmanová Martina1988ČR ženy 62 
2.Čížková Alena1959ČR ženy 92 
3.Vaková Andrea1974kraj. ženy 9 
4.Křivohlavá Helena1985kraj. ženy 10 
5.Schoberová Martina1965kraj. ženy 12 
6.Černá Lenka1986kraj. ženy 13 
7.Pintová Radka1986kraj. ženy 26-30 
8.Lorencová Lucie1992kraj. ženy 31-40 
9.Mikesková Romana1987kraj. ženy 31-40 
10.Škopková Věra1994ČR ženy 79.Střídavý start z SKST Vlašim
Slavoj Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaba Radka1975ČR ženy 47 
2.Hošková Denisa1996ČR ženy 50 
3.Růžičková Lucie1993ČR ženy 90 
4.Diblíková Klára1997kraj. ženy 21-40 
5.Lipovčanová Helena1985kraj. ženy 21-40 
6.Benedová Zuzana1984kraj. ženy 21-40 
7.Vlčková Natálie1996kraj. ženy 101-120 
8.Vávrová Ivana1998ČR sžy 37 
9.Šimůnková Veronika2002kraj. nžy 2 
SKST Vlašim B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jírová Monika1971ČR ženy 32. 
2.Stará Kateřina1996ČR ženy 53. 
3.Lajdová Anežka1994ČR ženy 77. 
4.Beranová Michaela1991ČR ženy 83. 
5.Pěnkavová Dagmar1998ČR ženy 96. 
6.Míková Karolína1995kraj. ženy 8. 
7.Bošinová Veronika1998kraj. ženy 15.-16. 
8.Beranová Sára1999kraj. ženy 19. 
9.Zelingrová Kamila1999kraj. ženy 27. 
SF SKK El Nino Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tenglová Vendula1993ČR ženy 61Hostování z TJ Sokol České Budějovice
2.Vyvadilová Jitka1992ČR ženy 73 
3.Němečková Monika1995ČR ženy 75Hostování z SK Kotlářka, z.s.
4.Pokorná Helena1961kraj. ženy 41.-60. 
5.Shim Mi Youngi1970kraj. ženy N 41.-60.cizinec 
6.Strmisková Hana1975nez. ženy N 41.-60. 
7.Dlouhá Marie1953kraj. ženy N 41.-60-Hostování z SK Mrač
SK Dobré B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hlávková Hana1976ČR ženy 53 
2.Ulrychová Hana1988ČR ženy 57 
3.Macurová Andrea1978ČR ženy 67N 
4.Rozínková Kateřina1996ČR ženy 68 
5.Sedloňová Aneta1994kraj. ženy 10 
6.Doucková Aneta1997kraj. ženy 13 
7.Zemanová Michaela1990kraj. ženy 15 
8.Šitinová Petra1985kraj. ženy N18 
9.Rozínková Monika1998kraj. ženy 20 - 21 
10.Hejzlarová Lucie1999kraj. dky 11 
11.Pleskotová Kateřina1999kraj. sžy 10 
12.Sazimová Terezie2000kraj. sžy 12 
2.liga žen skupina A
Slavoj Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hudečková Hana1987ČR ženy 58Hostování z TJ Aero Odolena Voda, z.s.
2.Diblíková Klára1997kraj. ženy 21-40 
3.Lipovčanová Helena1985kraj. ženy 21-40 
4.Benedová Zuzana1984kraj. ženy 21-40 
5.Vlčková Natálie1996kraj. ženy 101-120 
6.Vávrová Ivana1998ČR sžy 37 
7.Šimůnková Veronika2002kraj. nžy 2 
8.Rohlíková Michaela1988nez. ženy  
Sokol Plzeň V A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartošková Marta1985ČR ženy 72 
2.Nováková Monika1984ČR ženy 79 
3.Bydžovská Hana1987kraj. ženy 11 
4.Poláková Pavlína1985kraj. ženy 16 
5.Rindererová Petra1976kraj. ženy 17 
6.Vacíková Renata1978kraj. ženy 20 
7.Vyletová Helena1972kraj. ženy 21-25 
8.Kašperáková Markéta1974kraj. ženy 21-25 
9.Muzikova Alice1994kraj. ženy 26-30 
10.Vladyková Barbora1990kraj. ženy 26-30 
11.Dobrovská Kateřina1978kraj. ženy 31-40 
12.Krylová Eliška1988kraj. ženy 31-40 
13.Špatenková Tereza1998kraj. ženy 31-40 
14.Melnyková Liana1998kraj. ženy 31-40 
15.Jarošová Tereza1993kraj. ženy 41-50 
16.Smutná Daniela1977kraj. ženy 41-50 
17.Janoušová Pavla1999kraj. ženy 41-50 
18.Janoušová Petra1999kraj. ženy 41-50 
19.Lněničková Marta1979nez. ženy Hostování z TJ Blatná
ABC Branik A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Coubalová Martina1974ČR ženy 99 
2.Svobodová Helena1958kraj. ženy 11 - 20 
3.Vožehová Lucie1974kraj. ženy 21 - 40 
4.Scheubová Jana1962kraj. ženy 21 - 40 
5.Opravilová Scheubová Lucie1988kraj. ženy 61 - 80 
6.Drgoňová Scheubová Lenka1990kraj. ženy 81 - 100 
ABC Branik B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černá Martina1983kraj. ženy 21 - 40 
2.Suchomanová Jana1983kraj. ženy 21 - 40 
3.Ulihrachová Jitka1956kraj. ženy 21 - 40 
4.Stočesová Silvie1976kraj. ženy 21 - 40 
5.Adamčíková Dana1956kraj. ženy 41 - 60 
6.Stupková Alena1990kraj. ženy 101 - 120 
Slovan Bohnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hagino Petra1974ČR ženy 84 
2.Hlaváčková Lenka1973kraj. ženy 06 
3.Novotná Markéta1977kraj. ženy 10 
4.Kaucká Olga1975kraj. ženy 11-20 
5.Přádová Blanka1953kraj. ženy 11-20 
6.Veletová Ilona1973kraj. ženy 11-20 
7.Bartoňová Jitka1974kraj. ženy 21-40 
8.Dvořáková Lucie1978kraj. ženy 41-60 
9.Kášová Adéla1998nez. Hostování z TJ Sokol Dřínov
Sokol Bor A střechy Homolka
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Soukupová Jana1975kraj. ženy 14 
2.Skopová Šárka1991kraj. ženy 15 
3.Pourová Eliška1991kraj. ženy 41-50 
4.Hošťálková Martina1990reg. ženy 7 
Sokol Stodůlky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klempířová Jiřina1967ČR ženy 89 
2.Dusilová Jana1972kraj. ženy 21-40 
3.Klausová Lucie1982kraj. ženy 41-60 
4.Merhautová Alena1951kraj. ženy 41-60 
5.Stejskalová Šárka1978kraj. ženy 41-60 
6.Nováková Ivana1970kraj. ženy 41-60Hostování z Tělovýchovná jednota SOKOL Přezletice
7.Motlová Michaela1986kraj. ženy 41-60Hostování z Tělovýchovná jednota Dynamo Nelahozeves, z.s.
8.Luňová Veronika1997kraj. ženy 41-60Střídavý start z Sportovní Jižní Město o.p.s.
Sokol Nusle B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Schwarzová Barbara1990ČR ženy 95 
2.Čížková Sylva1965kraj. ženy 21-40 
3.Pokorná Tereza1983kraj. ženy 21-40 
4.Malá Kateřina1981kraj. ženy 21-40 
5.Hájková Anna1945kraj. ženy 41-60 
6.Ježková Kateřina1981kraj. ženy 41-60 
7.Špicarová Ivana1967kraj. ženy 81-100 
8.Reitschlägerová Dita1989kraj. ženy 81-100N 
Sokol České Budějovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Scheinherrová Lenka1989kraj. ženy 7 N 
2.Volavková Kateřina1974kraj. ženy 11 
3.Tenglová Jaroslava1958kraj. ženy 14 
4.Lerchová Božena1944kraj. ženy 19 
5.Řeháková Vlasta1988kraj. ženy 19 N 
6.Zelenková Anna1991kraj. ženy 20 NHostování z Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s.
7.Bušková Lenka1997kraj. ženy 21-30 
8.Brejchová Kateřina1997kraj. ženy 21-30 N 
9.Blažková Zuzana1992reg. ženy N 
10.Čechová Libuše1959reg. ženy NHostování z TJ Jiskra Třeboň, z.s.
11.Moravcová Lucie1995kraj. ženy 12Střídavý start z SKST Týn nad Vltavou o.s.
Stadion Žižkov DDM ULITA A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chocová Alena1977kraj. ženy 21-40 
2.Lösterová Anna1951kraj. ženy 21-40 
3.Skříčková Ivana1987kraj. ženy 41-60 
4.Patočková Ivanka1947kraj. ženy 41-60N 
5.Kavická Andrea1991kraj. ženy 61-80 
6.Najbertová Lucie1974kraj. ženy 81-100 
7.Tomsová Kateřina1972kraj. ženy 81-100NHostování z TTC Brandýs n.L, spolek
Calofrig Borovany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havlíčková Helena1964kraj. ženy 5. 
2.Frolíková Yvona1975kraj. ženy 6. 
3.Havlíčková Lucie1986kraj. ženy 21.-30. 
4.Bicková Lucie1981reg. muži 161-190 
5.Skaláková Denisa1995kraj. ženy 13Střídavý start z SKST Týn nad Vltavou o.s.
Union Plzeň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Křivohlavá Helena1985kraj. ženy 10 
2.Schoberová Martina1965kraj. ženy 12 
3.Černá Lenka1986kraj. ženy 13 
4.Pintová Radka1986kraj. ženy 26-30 
5.Lorencová Lucie1992kraj. ženy 31-40 
6.Mikesková Romana1987kraj. ženy 31-40 
7.Kratochvílová Alena1993kraj. ženy 31-40 
8.Kováříková Pavlína1991kraj. ženy 41-50 
2.liga žen skupina B
SK Dobré C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rozínková Kateřina1996ČR ženy 68 
2.Sedloňová Aneta1994kraj. ženy 10 
3.Doucková Aneta1997kraj. ženy 13 
4.Rozínková Monika1998kraj. ženy 20 - 21 
5.Hejzlarová Lucie1999kraj. dky 11 
6.Sazimová Terezie2000kraj. sžy 12 
7.Grimmerová Lída2000kraj. sžy 15 - 17 
SKST Vlašim C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Škopková Věra1994ČR ženy 79. 
2.Beranová Michaela1991ČR ženy 83. 
3.Pěnkavová Dagmar1998ČR ženy 96. 
4.Míková Karolína1995kraj. ženy 8. 
5.Bošinová Veronika1998kraj. ženy 15.-16. 
6.Beranová Sára1999kraj. ženy 19. 
7.Tichá Vendula1994kraj. ženy 21.-23. 
8.Pytlíková Tereza2001ČR sžy 52. 
9.Matějovská Anna2000ČR mžy 16. 
10.Bošinová Aneta2001ČR mžy 18. 
11.Lajdová Karolína2001ČR mžy 28. 
12.Bayerová Dana1957nez.  
TTC Ústí nad Orlicí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Motlová Jitka1967kraj. ženy 1 
2.Částková Eliška1991kraj. ženy 4 
3.Zemková Barbora1988kraj. ženy 5 
4.Cyranyová Lucie1990kraj. ženy 16 - 21 
5.Motlová Monika1994nez. ženy  
SKST Děčín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hojková Eva1956kraj. ženy 11-15 
2.Polanská Jana1970kraj. ženy 16-20 
3.Schneiderová Jana1995kraj. ženy 16-20 
4.Schneiderová Pavla1969kraj. ženy 16-20 
5.Tučková Andrea1997kraj. ženy 21-23 
6.Hlavacká Jana1971reg. ženy 12 
7.Filařová Jitka1988reg. ženy 14 
8.Taušová Tereza1998nez.  
9.Svatoňová Tereza1998nez. Hostování z Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.
TTC Ústí nad Orlicí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Javůrková Lucie1983kraj. ženy 3 
2.Svojanovská Jana1977kraj. ženy 6Hostování z TJ Sokol Hylváty
3.Bezdíčková Lenka1988kraj. ženy 11 - 15 
4.Šedová Eliška2001nez. ženy  
5.Kuchařová Anna1999nez. ženy  
6.Kovaříčková Jolana1993kraj. ženy 19.Střídavý start z Sportovní klub Vršovan Voděrady
Sokol Turnov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pušová Ivana1965kraj. ženy 1Hostování z Spolek TableTenisClub Jablonec nad Nisou
2.Longinová Ilona1963kraj. ženy 2 
3.Matoušková Stanislava1956kraj. ženy 3 
4.Protivová Jana1986kraj. ženy 4 
5.Goldová Helena1948kraj. ženy 10 
KST Jirkov A Technoline
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koutská Marie1992kraj. ženy 11.-15.Hostování z Sportovní klub stolního tenisu Baník Most z. s.
2.Faiglová Kamila1981kraj. ženy 11.-15.Hostování z Tělovýchovná jednota Baník Březenecká Chomutov z.s
3.Leitnerová Eva st.1947kraj. ženy 16.-20. 
4.Demjanová Eliška1996kraj. ženy 16.-20. 
5.Pazderníková Veronika1997kraj. ženy 21.-23. 
6.Fuksová Kristýna1997kraj. ženy 21.-23. 
7.Smíšková Martina1979nez. ženy  
8.Doutnáčová Jitka1964nez. ženy  
9.Vítová Drahomíra1959nez. ženy  
Lokomotiva Pardubice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dočkalová Kateřina1985kraj. ženy 2. KRAJ PCE ŽENY 
2.Utíkalová Tereza1988kraj. ženy 8.N. KRAJ 
3.Jiráňová Alena1986kraj. ženy 11-15. KRAJ PCE ŽENY 
4.Nová Věra1954kraj. ženy 11-15. KRAJ PCE ŽENY 
5.Rudzinská Petra1977kraj. ženy 11-15.N. KRAJHostování z TJ Sokol Dolní Ředice, z.s.
6.Hrabovská Lucie1990kraj. ženy 16-21N. KRAJ PCE ŽEN 
Linea Chrudim A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Procházková Jana1986kraj. ženy 7 
2.Burešová Kateřina1994kraj. ženy 8Hostování z TJ Jiskra Litomyšl,z.s.
3.Sedláčková Martina1985kraj. ženy 9Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Chrast
4.Fišerová Kateřina1994kraj. ženy 11 
5.Musílková Romana1965kraj. ženy 16 
6.Hindráková Martina1964kraj. ženy 20Hostování z TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s.
FK Kolín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čubová Jana1988kraj. ženy 7NHostování z Tělovýchovná jednota Neratovice z.s.
2.Zatřepálková Lenka1968kraj. ženy 8NHostování z TTC Brandýs n.L, spolek
3.Vokounová Adéla1982kraj. ženy 11 
4.Bečvářová Michaela1996kraj. ženy 15.-16.Hostování z TJ Sadská o.s.
5.Šeligová Tereza1995kraj. dky 8.Hostování z TTC Brandýs n.L, spolek
6.Nutilová Vendula1991reg. muži 163.-179. 
7.Růžičková Klára1997kraj. ženy 24Střídavý start z Viktoria Radim
8.Zelingrová Kamila1999kraj. ženy 27.Střídavý start z SKST Vlašim
9.Polívková Barbora2000ČR sžy 55.Střídavý start z SKST Vlašim
STC Slaný A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Elicerová Pavlína1976kraj. ženy 12 
2.Ovčaříková Eva1957kraj. ženy 18 
3.Kulichová Lenka1995kraj. ženy 21-23 
4.Kulichová Jana1998kraj. ženy 29N 
5.Majtánová Petra1998kraj. dky 15-16 
6.Vágnerová Lucie1994reg. dky 2 
7.Kasnerová Karolína1999ČR sžy 59 
8.Štricová Niamh2002ČR mžy 49 
9.Zýmová Pavla1971nez.  
10.Nyklová Jitka1947nez.  
SK Dobré D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zemanová Michaela1990kraj. ženy 15 
2.Šitinová Petra1985kraj. ženy N18 
3.Cacková Tereza1998kraj. ženy N21 
4.Pleskotová Kateřina1999kraj. sžy 10 
5.Borecká Kateřina2000kraj. sžy 14 
6.Grimmerová Diana2004kraj. mžy 22 
2.liga žen skupina C
TJ Ostrava KST A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bezděčíková Lenka1978kraj. ženy 11-15N 
2.Harvánková Dana1965kraj. ženy 16-20 
3.Jurdzinová Petra1996kraj. ženy 16-20 
4.Janásková Iva1995kraj. ženy 21-25 
5.Koblovská Dominika1998kraj. ženy 21-25 
6.Václavíková Anežka1996kraj. ženy 21-25N 
7.Karásková Tereza1993reg. ženy 11-15 
Sokol Čejč A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havlová Zuzana1992kraj. ženy 21-30Hostování z TJ Třebíč
2.Pyskatá Denisa1998kraj. ženy 21-30Hostování z Tělovýchovná jednota Sokol Lanžhot, z.s.
3.Zelinková Dagmar1962kraj. ženy 31-40NHostování z TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou
4.Šafaříková Sandra1989kraj. ženy 21-30 
5.Výmolová Marta1961kraj. ženy 31-40N 
6.Bravencová Zuzana1997kraj. ženy 41-49 
7.Fulajtárová Anita1994kraj. ženy 41-49 
8.Michtová Romana1980kraj. ženy 41-49 
9.Jakubíčková Marie1980nez. ženy  
10.Šušotová Daniela1976nez. ženy  
11.Malíková Jana1972nez. ženy  
Baník Havířov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fojtíková Jana1964ČR ženy 63 
2.Sikorová Kamila1997kraj. ženy 11-15 
3.Kašníková Denisa1996kraj. ženy 16-20 
4.Čechová Kateřina1999kraj. ženy 16-20Hostování z TJ Slezan Frýdek-Místek
5.Petrovová Nikita1999kraj. ženy 21-25N 
6.Hrabicová Klára2003kraj. dci 196 
Sokol Líšeň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pinnerová Eliška1984kraj. ženy 16 
2.Barešová Simona1986kraj. ženy 19 
3.Babáková Klára1993kraj. ženy 21-30 
4.Babáková Radka1972reg. muži 71-80 
5.Dědková Gabriela1976reg. muži 131-140 
6.Hájková Nela1985nez. ženy  
SK Jihlava A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vávrová Martina1979ČR ženy 78 
2.Vondrová Michaela1988ČR ženy 81 
3.Bartošová Hana1948kraj. ženy 10N 
4.Pikolonová Šárka1997kraj. ženy 7Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Brtnice
5.Studenovská Edita1998kraj. ženy 10,3NHostování z TJ Jiskra Humpolec, z.s.
Sokol Brno I A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pražáková Pavlína1987ČR ženy 69 
2.Tydlačková Simona1979ČR ženy 98Hostování z TTC Komořany
3.Hamříková Eva1982kraj. ženy 20 
4.Palbuchtová Lucie1984kraj. ženy 31 - 40 
5.Brázdová Marie1999kraj. ženy 41 - 49N 
6.Šulová Monika1978nez.  
MSK Břeclav B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šubíková Magdalena1997kraj. ženy 21.-30 
2.Tušlová Veronika1998kraj. ženy 21.-30. 
3.Janků Svatava1996kraj. ženy 31.-40N 
4.Cerovská Nikol1998kraj. ženy 41.-49. 
5.Vašíčková Martina2001kraj. ženy 41.-49. 
6.Růžičková Natálie2002kraj. ženy 41.-49. 
7.Večeřová Klára2001kraj. ženy 41.-49. 
8.Vintrlíková Nela2004kraj. ženy 41.-49. 
9.Kubinová Dagmar1991nez.  
10.Karahodzina Ina1987nez. cizinec 
ČKD GMC Blansko B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trávníčková Karla1973ČR ženy 100. 
2.Slezáková Stanislava1999kraj. ženy 21.-30.Hostování z KST Zlín, z.s.
3.Čermáková Lenka1994kraj. ženy 31.-40. 
4.Švancarová Veronika1997reg. muži 151-250Hostování z Stolně-tenisový klub Zbraslavec, z.s.
5.Švancarová Markéta1999reg. muži 251-400Hostování z Stolně-tenisový klub Zbraslavec, z.s.
6.Zemánková Veronika1998reg. muži 251-400Hostování z Orel Jednota Boskovice
7.Bednářová Anna1998nez.  
SKST Dubňany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotná Lucie1997ČR ženy 85.Hostování z SKST Hodonín
2.Blechová Barbora1998kraj. ženy 21.-30. 
3.Ševčíková Markéta1998kraj. ženy 31.-40. 
4.Davidová Lenka1995kraj. ženy 41.-50. 
5.Hlobilová Viktorie2001kraj. ženy 41.-50.Hostování z SKST Hodonín
6.Hrbáčková Kristýna1995reg. ženy 20. N 
7.Žídková Klára1992reg. ženy 28. 
SK Frýdlant nad Ostravicí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tomanovská Kateřina1995ČR ženy 15 
2.Hrachová Marie1963kraj. ženy 5,5 
3.Májová Markéta1979kraj. ženy 21-25 
4.Daňová Andrea1997kraj. ženy 21-25 
5.Hrudová Eliška1996kraj. ženy 21-25 N 
6.Jemelíková Alice1998kraj. ženy 21-25 N 
7.Veličková Petra1991kraj. ženy 21-25 N 
8.Daňová Barbora1999kraj. ženy 26-27 
9.Somrová Gabriela1981reg. ženy 10N 
10.Rusnáková Markéta1998reg. ženy 12Hostování z TJ Sokol Ropice
Sokol Neředín A GRM Systems
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kadlčáková Alena1981ČR ženy 56. 
2.Veiglová Jarmila1976ČR ženy 94. 
3.Holíková Vendula1983kraj. ženy 3. 
4.Křížová Irena1973kraj. ženy 5 
5.Hájková Iveta1966kraj. ženy 11.-15. 
6.Veselá Michaela1982kraj. ženy 11.-15. 
7.Koukalová Andrea1976kraj. ženy 11.-15.N 
8.Jurečková Petra1992kraj. ženy 11.-15.N 
9.Klátová Zuzana1991nez.  
SKST Dubňany C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kůřilová Jana1979ČR ženy 66. 
2.Příkaská Lenka1981kraj. ženy 31.-40. 
3.Ševčíková Klára2000kraj. ženy 41.-50. 
4.Kotásková Petra2000kraj. ženy 31.-40. 
5.Ilčíková Anežka2000kraj. ženy 41.-50.Hostování z SKST Hodonín
6.Somova Kateryna1997reg. ženy 20.NcizinecHostování z SKST Hodonín
7.Rybecká Eva1988nez. ženy N 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS