Soupisky
Divize muži
TTC Elizza Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rochowanski Pavel1973kraj. muži 31 
2.Kala Petr1962kraj. muži 61 
3.Melíšek Roman1979kraj. muži 61 
4.Vondráš Jan1964kraj. muži 61 
5.Braňka Štěpán1987kraj. muži 61 
6.Tlustý Miroslav1978kraj. muži 61 
7.Janíček Petr1962nez. muži 61-80 
8.Poledne Jan1985kraj. muži 101 
9.Dušek Jan1976kraj. muži 101 
10.Kadlec Tomáš1973kraj. muži 201 
11.Peřina Tadeáš1989kraj. muži 201 
12.Polák Aleš1977kraj. muži 201 
13.Truc Petr1979kraj. muži 201 
14.Juhasz Martin1981kraj. muži 251 
15.Slobodzian Vladimír1954kraj. muži 251 
16.Slobodzian Adam1997kraj. muži 251Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
17.Lanc Pavel1962kraj. muži 301 
18.Šimůnek Daniel1997kraj. muži 301Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
19.Lopocha Pavel1974nez. muži N 
SF SKK EL Nino Praha E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vítovec Martin1997kraj. muži 41.-50.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
2.Plachý Ladislav1966kraj. muži 51.-60. 
3.Šindelář Daniel1993kraj. muži 51.-60. 
4.Počta Tomáš1981kraj. muži 61.-80. 
5.Skřivánek Petr1993kraj. muži 61.-80. 
6.Špaček Pavel1952kraj. muži N61.-80. 
7.Plášek Pavel1992kraj. muži 81.-100. 
8.Hudec Lukáš1992kraj. muži 201.-250. 
SF SKK EL Nino Praha F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bútora Michal1997kraj. muži 61.-80.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
2.Remeš Zdeněk1948kraj. muži 61.-80. 
3.Špaček Zbyněk1959kraj. muži N61.-80. 
4.Lebl Ondřej1990kraj. muži 101.-150. 
5.Sedláček Prokop1990kraj. muži 101.-150. 
6.Drešer Jan1978kraj. muži 151.-200. 
7.Navrátil Jiří1992kraj. muži 151.-200. 
8.Neřold Kryštof1995kraj. muži 201.-250.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
9.Zimčík Lukáš1988kraj. muži 251.-300. 
TJ Slovan Bohnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brož Pavel1977kraj. muži 51 
2.Kadavý Vladimír1963kraj. muži 51 
3.Maršík Richard1970kraj. muži 61 
4.Paluš Matej1989kraj. muži 81 
5.Novotný Petr1976kraj. muži 61 
6.Radouš Jaromír1958kraj. muži 81 
7.Finger Miroslav1980kraj. muži 101 
8.Šimáček Milan1963kraj. muži 101 
9.Vomlel Lukáš1974kraj. muži 151 
10.Klouček Ondřej1979kraj. muži 151 
11.Růžička Filip1988kraj. muži 151 
12.Peršl Martin1966kraj. muži 201 
TJ Sokol Nusle Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Radnicová Lenka1979kraj. muži 41 
2.Vašátko Zdeněk1968kraj. muži 61 
3.Srnka Jan1981kraj. muži 61 
4.Píšan Ondřej1984kraj. muži 81 
5.Plch Jiří st.1948kraj. muži 81 
6.Tichý Květoslav1950kraj. muži 81 
7.Hrabě Václav1951kraj. muži 101 
8.Kačaba Vojtěch1981kraj. muži 101 
9.Hruška Jan1969kraj. muži 101 
10.Kára Petr1966kraj. muži 151 
11.Schmelz Richard1985kraj. muži 151 
12.Gregor Martin1990kraj. muži 201 
PSK Olymp Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rys Vilém1969kraj. muži 51 
2.Hronová Dagmar1967kraj. muži 51 
3.Martynek Zbygniew1975kraj. muži 61 
4.Hron Jiří1964kraj. muži 101 
5.Němeček Jiří1963kraj. muži 101 
6.Cendelín Jan1988kraj. muži 101 
7.Kocábek Pavel1950kraj. muži 151 
8.Eberl Milan1950kraj. muži 201 
9.Ploc Marek1979kraj. muži 201 
10.Budiš Ondřej1962kraj. muži 251 
11.Veselý Luboš1965kraj. muži 301 
12.Srb Vladimír1951kraj. muži 301 
TJ Kyje A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Juklík Tomáš1973kraj. muži 51-60 
2.Charamza Ondřej st.1975kraj. muži 61-80 
3.Vich Pavel1948kraj. muži 81-100 
4.Kutil Jan1964kraj. muži 101-150 
5.Kotrbáček Petr1964kraj. muži 151-200 
6.Šimberský Jiří1950kraj. muži 151-200 
7.Gao Yan Ming1971kraj. muži 251-300 
8.Hadrava Miloslav1955kraj. muži 301-400 
9.Lhotka Zdeněk1932kraj. muži 301-400 
10.Ruzha Lumír1927kraj. muži 301-400 
11.Vohák Karel1939kraj. muži 301-400 
12.Žerava Miroslav1946kraj. muži 301-400 
13.Sejpka Ladislav1938kraj. muži 401-500 
14.Charamza Ondřej ml.1997kraj. muži 151-200Střídavý start z TJ AVIA Čakovice, z.s.
TJ Střížkov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kočvara Martin1970kraj. muži 61 
2.Urban Oto1987kraj. muži 61 
3.Milek Petr1978kraj. muži 61 
4.Fišar Jiří1974kraj. muži 101 
5.Rulec Jakub1981kraj. muži 101 
6.Poncar Patrik1991kraj. muži 101 
7.Jaroněk Aleš1947kraj. muži 101 
8.Blažek Pavel1968kraj. muži 151 
9.Kočvara Vlastimil1948kraj. muži 151 
10.Stehlík Martin1977kraj. muži 151 
11.Šichan Martin1991kraj. muži 151 
12.Obraz Martin1966kraj. muži 151 
13.Myslivec Jiří1975kraj. muži 201 
14.Lüder Jan1969kraj. muži 251 
15.Provazník Petr1971kraj. muži 251 
16.Kolda Petr1972kraj. muži 301 
TJ Sokol Michle Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ambrož Adam1983kraj. muži 51-60 
2.Braun Tomáš1969kraj. muži 81-100 
3.Koděra Miloš1973kraj. muži 101-150 
4.Martinec Tomáš1991kraj. muži 101-150 
5.Tichý Jiří1986kraj. muži 101-150 
6.Černoch Jan1956kraj. muži 101-150 
7.Haralík Stanislav1948kraj. muži 101-150 
8.Pištora Josef1951kraj. muži 101-150 
9.Votípka Emanuel1943kraj. muži 101-150 
10.Ambrož Jiří1947kraj. muži 151-200 
11.Máka Jiří1946kraj. muži 151-200 
12.Motyčka Oldřich1949kraj. muži 151-200 
13.Radil Milan1951kraj. muži 151-200 
14.Urban Pavel1948kraj. muži 151-200 
15.Zámyslický Jaroslav1958kraj. muži 151-200 
TTC Klánovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanzal Petr1979kraj. muži 81 
2.Kuba Miloslav1973kraj. muži 81 
3.Branžovský Milan1954kraj. muži 101 
4.Hudek Tomáš1968kraj. muži 101 
5.Kárník Tomáš1989kraj. muži 101 
6.Fexa Martin1977kraj. muži 101 
7.Brothánek Jan1977kraj. muži 151 
8.Červeňák Miroslav1979kraj. muži 151 
9.Raiser Dan1990kraj. muži 201 
10.Štědrý Adam1989kraj. muži 201 
11.Pospíšil Jan1965kraj. muži 251 
12.Chvojka Jaroslav1975nez. muži 101 
TJ Lokomotiva Vršovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pospíšil Milan1954kraj. muži 51 
2.Kaucký Roman1973kraj. muži 101-150 
3.Pešina Jiří1974kraj. muži 101 
4.Zunt Zdeněk1972kraj. muži 101 
5.Hrbáček Milan1968kraj. muži 101 
6.Lexa Karel1945kraj. muži 151 
7.Mareček Vladislav1954kraj. muži 151 
8.Semrád Martin1975kraj. muži 201 
9.Blažek Jan1964kraj. muži 251 
10.Jaroš Petr1963kraj. muži 251 
11.Šobáň Radek1987kraj. muži 251 
12.Krameš Jan ml.2002kraj. muži N 
13.Skopec Daniel2001kraj. muži N 
14.Knobloch Miroslav2002kraj. muži N 
TJ ABC Branik A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Drechsler Petr1973kraj. muži 61 
2.Machala Ladislav1969kraj. muži 81 
3.Chadt Jiří1978kraj. muži 101 
4.Kremla Tomáš1972kraj. muži 151 
5.Čihák Josef st.1969kraj. muži 201 
6.Kohout Radek1969kraj. muži 201 
7.Vidlák Miloš1983kraj. muži 201 
8.Zika Jaroslav1972kraj. muži 251 
9.Táborský Roman1985kraj. muži 301 
10.Krenk Tomáš1969kraj. muži 301 
11.Skoumal Adam1969kraj. muži 301 
12.Král Ludvík ml.1984kraj. muži 301 
13.Čihák Josef ml.1992kraj. muži 401 
14.Diblík Radek1969kraj. muži 501 
15.Král Ludvík st.1961kraj. muži 501 
16.Markes Zbyněk1966kraj. muži 501 
17.Petira Martin1981kraj. muži 501 
1. třída A muži
AC Sparta Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Abdullin Denis1989kraj. muži 101-150 
2.Martiška Jan1986kraj. muži 101-150 
3.Červenka Jan1983kraj. muži 101-150 
4.Bozděch Jan1983kraj. muži 201-250 
5.Bartošek Jan1984kraj. muži 251-300 
6.Havazík Ondřej1993kraj. muži 251-300 
7.Plášek Jan1990kraj. muži 301-400 
8.Rukavička Tomáš1994kraj. muži 401-500 
9.Mikšátko Martin1983kraj. muži 401-500 
PSK Olymp Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Němeček Jiří1963kraj. muži 101 
2.Cendelín Jan1988kraj. muži 101 
3.Kocábek Pavel1950kraj. muži 151 
4.Eberl Milan1950kraj. muži 201 
5.Ploc Marek1979kraj. muži 201 
6.Budiš Ondřej1962kraj. muži 251 
7.Veselý Luboš1965kraj. muži 301 
8.Srb Vladimír1951kraj. muži 301 
9.Pocz Štefan1954kraj. muži 401 
10.Jirků Jaromír1991kraj. muži 401 
11.Krása Karel1942kraj. muži 401 
12.Kolařík Zdeněk1947kraj. muži 301 
SF SKK EL Nino Praha G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skřivánek Petr1993kraj. muži 61.-80. 
2.Vyvadilová Jitka1992kraj. muži 151.-200. 
3.Sedláček Prokop1990kraj. muži 101.-150. 
4.Drešer Jan1978kraj. muži 151.-200. 
5.Navrátil Jiří1992kraj. muži 151.-200. 
6.Hudec Lukáš1992kraj. muži 201.-250. 
7.Neřold Kryštof1995kraj. muži 201.-250.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
8.Zimčík Lukáš1988kraj. muži 251.-300. 
9.Kaucký Vladimír1944kraj. muži 251.-300. 
10.Ezr Petr1958kraj. muži 301.-400. 
11.Ezr Václav1996kraj. muži 401.-500.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
12.Rejent Štěpán1997kraj. muži 501.-600.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
13.Dusík Stanislav1998kraj. muži 501.-600.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
Avia Čakovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Melichar Jiří1979kraj. muži 81-100 
2.Vojáček Miloš1969kraj. muži 81-100 
3.Toula Vladimír1956kraj. muži 101-150 
4.Charamza Ondřej ml.1997kraj. muži 151-200 
5.Dvořák Jakub1994kraj. muži 151-200 
6.Nguyen Ngoc Bach1990kraj. muži 151-200cizinec 
7.Zázvorka Jan1993kraj. muži 151-200 
8.Petřík Filip1993kraj. muži 151-200 
9.Lomský Gustav1956kraj. muži 201-250 
10.Hanzlík Tomáš1984kraj. muži 201-250 
11.Kašpar Ladislav1949kraj. muži 201-250 
12.Rucký Přemysl1979kraj. muži 251-300 
13.Žydel Jan1989kraj. muži 251-300 
14.Taraňko Mikhail1981kraj. muži 251-300cizinec 
15.Havelka Daniel1982kraj. muži 251-300 
16.Přáda Jaroslav1956kraj. muži 301-400 
TJ Pankrác A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cacek Jan1988reg. muži 151 
2.Hondlík Josef1966reg. muži 151 
3.Sedlář Jan1986reg. muži 201 
4.Moravec Roman1958reg. muži 251 
5.Kočvara Tomáš1982reg. muži 251 
6.Pacák Miroslav1969reg. muži 301 
7.Müller Radek1980reg. muži 301 
8.Lipták Milan1980reg. muži 301 
9.Tůma Ladislav1978reg. muži 301 
10.Fišer Petr1983reg. muži 401 
11.Král Lukáš1984reg. muži 401 
12.Pilina Jan1991reg. muži 401 
13.Vinikar Luboš1953reg. muži 501 
14.Satorie Michal1974reg. muži 201 
TJ Slovan Bohnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Petr1976kraj. muži 61 
2.Síbrtová Kateřina1971kraj. muži 81 
3.Šimáček Milan1963kraj. muži 101 
4.Finger Miroslav1980kraj. muži 101 
5.Birnbaum Erik1975kraj. muži 151 
6.Vomlel Lukáš1974kraj. muži 151 
7.Mirovský Ondřej1979kraj. muži 301 
8.Dobeš Tomáš st.1966kraj. muži 301 
9.Zerkal Sergey1966kraj. muži 401cizinec 
10.Kézr Aleš1974nez.  
11.Veletová Ilona1973nez.  
12.Veselá Jaroslava1981nez.  
TJ Sokol Michle Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Haralík Stanislav1948kraj. muži 101-150 
2.Pištora Josef1951kraj. muži 101-150 
3.Votípka Emanuel1943kraj. muži 101-150 
4.Motyčka Oldřich1949kraj. muži 151-200 
5.Seidl Josef1936kraj. muži 201-250 
6.Závora Jiří1942kraj. muži 501-600 
TJ Sokol Petrovice I. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedláček Vladimír1971kraj. muži 101. N 
2.Pecka Milan1964kraj. muži 201. 
3.Hanzal Petr1973kraj. muži 201. 
4.Laube Petr1976kraj. muži 201. 
5.Matoušek Jan1974kraj. muži 201. 
6.Vojtěch Radek1977kraj. muži 201. 
7.Marek Vladimír1960kraj. muži 301. 
8.Pecka Zdeněk1960kraj. muži 301. 
9.Novotný Václav1947kraj. muži 301. 
10.Hájek Karel1953kraj. muži 401. 
11.Rod Karel1960kraj. muži 401. 
12.Černý Zdeněk1981kraj. muži 201. N 
13.Kareta Filip1988nez. muži  
14.Matuška František1962nez. muži  
TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Flídr Josef1960kraj. muži 101 
2.Černý Martin1979kraj. muži 101 
3.Duchoslav Petr1977kraj. muži 151 
4.Chadima Pavel1981kraj. muži 151 
5.Flekač Tomáš1985kraj. muži 201 
6.Dalešický Josef1963kraj. muži 201 
7.Hadrava Petr1965kraj. muži 251 
8.Kotrč Pavel1977kraj. muži 301 
9.Šmolík Jindřich1942kraj. muži 301 
10.Vaněk Martin1975kraj. muži 301 
11.Daňhel Jaroslav1978kraj. muži 301 
12.Skříčková Ivana1987kraj. ženy 41 
TJ Střížkov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jaroněk Aleš1947kraj. muži 101 
2.Blažek Pavel1968kraj. muži 151 
3.Kočvara Vlastimil1948kraj. muži 151 
4.Myslivec Jiří1975kraj. muži 201 
5.Provazník Petr1971kraj. muži 251 
6.Kolda Petr1972kraj. muži 301 
7.Procházka František1944kraj. muži 401 
8.Bednarz Karol1985kraj. muži 601cizinec 
9.Provazník Lukáš1995kraj. muži 701 
10.Soukup Richard1999nez.  
11.Šádek Filip2000nez.  
TTC Alimpex Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrdý Martin1972kraj. muži 81 
2.Balák Pavel1956kraj. muži 101 
3.Nejedlý Pavel1970kraj. muži 101 
4.Prokš Vladimír1961kraj. muži 151 
5.Svoboda Robert1972kraj. muži 251 
6.Kincl Milan1966nez. muži  
TTC Elizza Praha E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Braňka Štěpán1987kraj. muži 61 
2.Tlustý Miroslav1978kraj. muži 61 
3.Dušek Jan1976kraj. muži 101 
4.Peřina Tadeáš1989kraj. muži 201 
5.Kadlec Tomáš1973kraj. muži 201 
6.Vožický Bohumil1957kraj. muži 201 
7.Pícha David1971kraj. muži 301 
8.Staněk Jiří1985kraj. muži 301 
9.Marat Petr1999kraj. muži 301Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
10.Fausek Matěj1999kraj. muži 401Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
11.Truc Petr ml.1998kraj. muži 401Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
12.Akopyan Artur1969kraj. muži 401cizinec 
13.Běhal Aleš1977nez. muži N 
1. třída B muži
AC Sparta Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šenk Jakub1994kraj. muži 101-150 
2.Kučala Viktor1968kraj. muži 101-150 
3.Adam Lukáš1985kraj. muži 101-150Ncizinec 
4.Schmidtmayer František1964kraj. muži 151-200 
5.Stibor Martin1990kraj. muži 251-300 
6.Beránek Václav ml.1983kraj. muži 251-300 
7.Kubový Jan1992kraj. muži 301-400 
8.Záhatňanský Martin1984kraj. muži 301-400 
9.Sýs Alan1992nez. muži 301-400 
10.Kočí Štěpán1988kraj. muži 301-400 
11.Vodal Petr1990kraj. muži 401-500 
TJ Lokomotiva Vršovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrbáček Milan1968kraj. muži 101 
2.Lexa Karel1945kraj. muži 151 
3.Mareček Vladislav1954kraj. muži 151 
4.Semrád Martin1975kraj. muži 201 
5.Blažek Jan1964kraj. muži 251 
6.Jaroš Petr1963kraj. muži 251 
7.Šobáň Radek1987kraj. muži 251 
8.Hlaváček Ivan1944kraj. muži 301 
9.Železný Miroslav1967kraj. muži 301 
10.Dolanský Roman1973kraj. muži 401 
11.Nágr Pavel1966kraj. muži 401 
12.Středa Martin1972kraj. muži 401 
13.Bláhová Milena1968kraj. muži N 
14.Šindelář Jan1987kraj. muži N 
TJ Slavoj Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pospíšil David1979kraj. muži 101 
2.Kaba Radka1975kraj. muži 101 
3.Sklenář Ondřej1990kraj. muži 101 
4.Musil Michal1990kraj. muži 101 
5.Linert Martin1972kraj. muži 151 
6.Zahrádka David1995kraj. muži 151 
7.Bohumský Petr1971kraj. muži 201 
8.Tvrdý Miroslav1959kraj. muži 201 
9.Klimovič Filip1993kraj. muži 301 
10.Šimůnek Ondřej1999kraj. muži 501 
11.Škarban Jan1998kraj. dci 30 
12.Pašek Dominik1998kraj. dci 40 
13.Šebl Jáchym2000kraj. dci 42 
14.Zeidler Michal1997kraj. sži 12 
TJ Slovan Bohnice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Radouš Jaromír1958kraj. muži 81 
2.Klouček Ondřej1979kraj. muži 151 
3.Peršl Martin1966kraj. muži 201 
4.Houška Jaroslav1959kraj. muži 201 
5.Rychlý Tomáš1971kraj. muži 251 
6.Pinkas Jan1956kraj. muži 301 
7.Kucharčík Jan1992kraj. muži 401 
8.Hudec Tomáš1996kraj. muži 601 
TJ Slovan Bohnice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Růžička Filip1988kraj. muži 151 
2.Balcar Zdeněk1959kraj. muži 201 
3.Slavata Josef1952kraj. muži 201 
4.Filip Michal1971kraj. muži 251 
5.Bláha Milan1949kraj. muži 201 
6.Fridrich Miloslav1958kraj. muži 251 
7.Janeba Vladimír1939kraj. muži 301 
8.Kubeš Václav1985kraj. muži 301 
9.Hagino Petra1974nez.  
TJ Sokol Michle Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černoch Jan1956kraj. muži 101-150 
2.Ambrož Jiří1947kraj. muži 151-200 
3.Radil Milan1951kraj. muži 151-200 
4.Zámyslický Jaroslav1958kraj. muži 151-200 
5.Kudrna Petr1963kraj. muži 301-400 
6.Kudrna Jiří1959kraj. muži 401-500 
7.Čeřovský Petr1959nez. muži  
8.Miča Karel1971nez. muži  
TJ Sokol Michle Praha E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tichý Jiří1986kraj. muži 101-150 
2.Kocian Ladislav1949kraj. muži 151-200 
3.Máka Jiří1946kraj. muži 151-200 
4.Urban Pavel1948kraj. muži 151-200 
5.Valeš Zbyněk1987kraj. muži 201-250 
6.Hrdlička Jakub1985kraj. muži 301-400 
7.Hájek Filip1987kraj. muži 401-500 
TJ Sokol Nusle Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Plch Jiří st.1948kraj. muži 81 
2.Tichý Květoslav1950kraj. muži 81 
3.Hrabě Václav1951kraj. muži 101 
4.Kačaba Vojtěch1981kraj. muži 101 
5.Hruška Jan1969kraj. muži 101 
6.Kára Petr1966kraj. muži 151 
7.Schmelz Richard1985kraj. muži 151 
8.Gregor Martin1990kraj. muži 201 
9.Pluska Oleh1970kraj. muži 251cizinec 
10.Vančura Karel1990kraj. muži 251 
11.Drahota Jiří1944kraj. muži 301 
12.Budík Bohuslav st.1956kraj. muži 301 
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Boš Petr1977kraj. muži 151 
2.Bielina Václav1950kraj. muži 151 
3.Jírovec Martin1960kraj. muži 201 
4.Pospíšil Antonín1964kraj. muži 201 
5.Švec Radek1986kraj. muži 251 
6.Čečák Milan1978kraj. muži 251 
7.Nevmeržický Vadim1958kraj. muži 301 
8.Stránský Zdeněk1953kraj. muži 301 
9.Gargulák František1950kraj. muži 401 
10.Stejskal Radek1962kraj. muži 401 
11.Klempířová Jiřina1967kraj. ženy 21 
12.Dusilová Jana1972kraj. ženy 21 
13.Stejskalová Šárka1978kraj. ženy 41 
TJ Střížkov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Poncar Patrik1991kraj. muži 101 
2.Rulec Jakub1981kraj. muži 101 
3.Stehlík Martin1977kraj. muži 151 
4.Šichan Martin1991kraj. muži 151 
5.Obraz Martin1966kraj. muži 151 
6.Lüder Jan1969kraj. muži 251 
7.Svobodová Nikola1992kraj. muži 501 
8.Pelikán Jan1992kraj. muži 601 
9.Pour Tomáš1999kraj. muži 601 
10.Toldy Patrik1996nez.  
11.Dvořák Daniel1998nez.  
12.Fryč Martin1998nez.  
TTC Elizza Praha F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Poledne Jan1985kraj. muži 101 
2.Truc Petr1979kraj. muži 201 
3.Polák Aleš1977kraj. muži 201 
4.Růžička Jakub1984kraj. muži 201 
5.Průša Martin1967kraj. muži 201 
6.Juhasz Martin1981kraj. muži 251 
7.Slobodzian Adam1997kraj. muži 251Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
8.Slobodzian Vladimír1954kraj. muži 251 
9.Lanc Pavel1962kraj. muži 301 
10.Šimůnek Daniel1997kraj. muži 301Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
11.Průša David2000kraj. muži 301Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
12.Vaniš Michal1992kraj. muži 401 
13.Vítková Hana1984nez. muži N 
TTC Klánovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kárník Tomáš1989kraj. muži 101 
2.Fexa Martin1977kraj. muži 101 
3.Chvojka Jaroslav1975nez. muži  
4.Brothánek Jan1977kraj. muži 151 
5.Červeňák Miroslav1979kraj. muži 151 
6.Raiser Dan1990kraj. muži 201 
7.Štědrý Adam1989kraj. muži 201 
8.Pospíšil Jan1965kraj. muži 251 
9.Brothánek Zdeněk1954kraj. muži 401 
10.Hrdlic Roman1969kraj. muži 401 
11.Jiroš Martin1972kraj. muži 401 
12.Michálek David1988kraj. muži 501 
2. třída A muži
AC Sparta Praha E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stibor Martin1990kraj. muži 251-300 
2.Bartošek Jan1984kraj. muži 251-300 
3.Beránek Václav ml.1983kraj. muži 251-300 
4.Havazík Ondřej1993kraj. muži 251-300 
5.Kubový Jan1992kraj. muži 301-400 
6.Plášek Jan1990kraj. muži 301-400 
7.Záhatňanský Martin1984kraj. muži 301-400 
8.Sýs Alan1992nez. muži 301-400 
9.Kočí Štěpán1988kraj. muži 301-400 
10.Rukavička Tomáš1994kraj. muži 401-500 
11.Vodal Petr1990kraj. muži 401-500 
12.Mikšátko Martin1983kraj. muži 401-500 
13.Voříšek Lukáš1992kraj. muži 401-500 
14.Merkl Roman1994kraj. muži 501-600 
15.Hubač Martin1991kraj. muži 501-600 
16.Honek Jan st.1964kraj. muži 501-600 
SF SKK EL Nino Praha H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Navrátil Jiří1992kraj. muži 151.-200. 
2.Hudec Lukáš1992kraj. muži 201.-250. 
3.Neřold Kryštof1995kraj. muži 201.-250.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
4.Zimčík Lukáš1988kraj. muži 251.-300. 
5.Kaucký Vladimír1944kraj. muži 251.-300. 
6.Kotrč Tomáš1988kraj. muži 251.-300 
7.Ezr Petr1958kraj. muži 301.-400. 
8.Ezr Václav1996kraj. muži 401.-500.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
9.Novotný Miroslav1951kraj. muži 401.-500. 
10.Šoltés David1995kraj. muži 401.-500.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
11.Dusík Stanislav1998kraj. muži 501.-600.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
12.Rejent Štěpán1997kraj. muži 501.-600.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
SK OAZA Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Řepík Jaroslav1977kraj. muži 151 
2.Mazánek Jiří1975kraj. muži 251 
3.Pavlovský Tomáš1958kraj. muži 251 
4.Jaroš Petr1982kraj. muži 301 
5.Čapek Karel1962kraj. muži 301 
6.Dlouhý Karel1969kraj. muži 301 
7.Koubek Arnošt1956kraj. muži 301 
8.Martinek Patrik1974kraj. muži 301 
9.Berný Lukáš1950kraj. muži 401 
10.Kačinetz Alan1965kraj. muži 401 
11.Stočes Petr1956kraj. muži 401 
12.Suchan Michael1992kraj. muži 401 
TJ ABC Branik C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Táborský Roman1985kraj. muži 301 
2.Krenk Tomáš1969kraj. muži 301 
3.Skoumal Adam1969kraj. muži 301 
4.Král Ludvík ml.1984kraj. muži 301 
5.Čihák Josef ml.1992kraj. muži 401 
6.Diblík Radek1969kraj. muži 501 
7.Markes Zbyněk1966kraj. muži 501 
8.Vožehová Lucie1974kraj. muži N 
9.Svobodová Helena1958kraj. muži N 
10.Černá Martina1983kraj. muži N 
Avia Čakovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Jakub1994kraj. muži 151-200 
2.Zázvorka Jan1993kraj. muži 151-200 
3.Petřík Filip1993kraj. muži 151-200 
4.Rucký Přemysl1979kraj. muži 251-300 
5.Taraňko Mikhail1981kraj. muži 251-300cizinec 
6.Havelka Daniel1982kraj. muži 251-300 
7.Přáda Jaroslav1956kraj. muži 301-400 
8.Jež Dominik1997kraj. muži 401-500Hostování z SK Kotlářka, z.s.
TJ Kyje B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kotrbáček Petr1964kraj. muži 151-200 
2.Šimberský Jiří1950kraj. muži 151-200 
3.Gao Yan Ming1971kraj. muži 251-300 
4.Lhotka Zdeněk1932kraj. muži 301-400 
5.Hadrava Miloslav1955kraj. muži 301-400 
6.Ruzha Lumír1927kraj. muži 301-400 
7.Vohák Karel1939kraj. muži 301-400 
8.Žerava Miroslav1946kraj. muži 301-400 
9.Krauz Samuel1953kraj. muži 401-500 
10.Sejpka Ladislav1938kraj. muži 401-500 
11.Trubl Vladimír1959kraj. muži 601-700 
12.Turcmanovič František1961kraj. muži 601-700 
13.Traxler Jan1964nez. muži 601-700 
TJ Lokomotiva Vršovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blažek Jan1964kraj. muži 251 
2.Šobáň Radek1987kraj. muži 251 
3.Jaroš Petr1963kraj. muži 251 
4.Šindelář Jan1987kraj. muži N 251-300 
5.Hlaváček Ivan1944kraj. muži 301 
6.Železný Miroslav1967kraj. muži 301 
7.Dolanský Roman1973kraj. muži 401 
8.Nágr Pavel1966kraj. muži 401 
9.Středa Martin1972kraj. muži 401 
10.Hanek Stanislav st.1947kraj. muži 501 
11.Nosál Vilém1943kraj. muži 501 
12.Pekárek Václav1995kraj. muži 601 
13.Kuděj Petr1995kraj. muži 601 
14.Drahoš Jiří1997kraj. muži 701 
15.Maňura Martin1996kraj. muži 701 
TJ Malešice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hofman Jaroslav1953kraj. muži 101-150 
2.Hozman Bohumil1954kraj. muži 151-200 
3.Virt Jiří1950kraj. muži 251-300 
4.Novotný Vladimír1953kraj. muži 301 
5.Jiřička Miroslav1957kraj. muži 401 
6.Hájek Bedřich1972kraj. muži 401 
7.Rybenský Marek1969nez. muži  
TJ Pankrác C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Müller Radek1980reg. muži 301 
2.Lipták Milan1980reg. muži 301 
3.Tůma Ladislav1978reg. muži 301 
4.Fišer Petr1983reg. muži 401 
5.Vinikar Luboš1953reg. muži 501 
6.Jendruščák Jaroslav1950reg. muži 601 
TJ Slavoj Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Linert Martin1972kraj. muži 151 
2.Zahrádka David1995kraj. muži 151 
3.Bohumský Petr1971kraj. muži 201 
4.Tvrdý Miroslav1959kraj. muži 201 
5.Klimovič Filip1993kraj. muži 301 
6.Diblíková Klára1997kraj. muži 301 
7.Šimůnek Ondřej1999kraj. muži 501 
8.Škarban Jan1998kraj. dci 30 
9.Pašek Dominik1998kraj. dci 40 
10.Šebl Jáchym2000kraj. dci 42 
11.Zeidler Michal1997kraj. sži 12 
12.Sládek Matyáš2000kraj. sži 37 
TJ Sokol Michle Praha F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Valeš Zbyněk1987kraj. muži 201-250 
2.Seidl Josef1936kraj. muži 201-250 
3.Hrdlička Jakub1985kraj. muži 301-400 
4.Kudrna Petr1963kraj. muži 301-400 
5.Kudrna Jiří1959kraj. muži 401-500 
6.Hájek Filip1987kraj. muži 401-500 
7.Veselý Milan1954kraj. muži 401-500 
8.Závora Jiří1942kraj. muži 501-600 
9.Gecko Jiří1990kraj. muži 601-700 
10.Černý Jáchym1990kraj. muži 701-800 
11.Chyba Lukáš1986kraj. muži 701-800 
12.Štancel Tobiáš1993kraj. muži 701-800 
13.Stejskal Jiří1948nez. muži  
TJ Sokol Suchdol-Sedlec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kuchař Michal1955reg. muži 251 
2.Jirásek Jiří st.1949reg. muži 301 
3.Zúbrik Mário1969reg. muži 301 
4.Růžička Václav1945reg. muži 301 
5.Koťátko Pravoslav1963reg. muži 401 
6.Hojovec Ondřej1960reg. muži 401 
7.Klatovský Karel1939reg. muži 501 
8.Studničný Jaromír1947reg. muži 501 
9.Barták Jan1971nez. muži  
10.Racek Jiří1948reg. muži 801 
11.Černý Antonín1943nez. muži  
12.Oppitz Karel1951nez. muži  
2. třída B muži
TJ ABC Branik B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čihák Josef st.1969kraj. muži 201 
2.Kohout Radek1969kraj. muži 201 
3.Vidlák Miloš1983kraj. muži 201 
4.Zika Jaroslav1972kraj. muži 251 
5.Král Ludvík st.1961kraj. muži 501 
6.Petira Martin1981kraj. muži 501 
7.Michalec Jiří1981kraj. muži 601 
8.Suchomanová Jana1983kraj. muži N 
9.Zimmel Václav1978kraj. muži N 
10.Král Jakub1988kraj. muži N 
11.Batík Lukáš1983kraj. muži N 
12.Kolařík Filip1984kraj. muži N 
13.Kaňka Jiří1963kraj. muži N 
Avia Čakovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nguyen Ngoc Bach1990kraj. muži 151-200cizinec 
2.Lomský Gustav1956kraj. muži 201-250 
3.Hanzlík Tomáš1984kraj. muži 201-250 
4.Kašpar Ladislav1949kraj. muži 201-250 
5.Žydel Jan1989kraj. muži 251-300 
6.Mach Jakub1985kraj. muži 301-400 
7.Šimek Jan1949kraj. muži 301-400 
8.Poluk Alexandr1954kraj. muži 401-500 
TJ Malešice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vedral František1954kraj. muži 251 
2.Vorel Martin1969kraj. muži 251 
3.Tomek Jakub1966kraj. muži 251 
4.Bednář Petr1963kraj. muži 301 
5.Marek Jaroslav1953kraj. muži 401 
6.Skoupý Libor1968kraj. muži 401 
7.Dufek Stanislav1940kraj. muži 501 
TJ Pankrác B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Satorie Michal1974reg. muži 201 
2.Kočvara Tomáš1982reg. muži 251 
3.Pacák Miroslav1969reg. muži 301 
4.Král Lukáš1984reg. muži 401 
5.Pilina Jan1991reg. muži 401 
6.Holub Martin1978reg. muži 501 
7.Pejchal Vlastimil1962reg. muži 501 
TJ Slovan Bohnice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vomlel Lukáš1974kraj. muži 151 
2.Bláha Milan1949kraj. muži 201 
3.Rychlý Tomáš1971kraj. muži 251 
4.Fridrich Miloslav1958kraj. muži 251 
5.Mirovský Ondřej1979kraj. muži 301 
6.Kubeš Václav1985kraj. muži 301 
7.Dobeš Tomáš st.1966kraj. muži 301 
8.Janeba Vladimír1939kraj. muži 301 
9.Pinkas Jan1956kraj. muži 301 
10.Žiačik Jan ml.1998reg. muži 53.Střídavý start z SK Liběchov, z.s.
TJ Sokol Kbely A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tichý Jiří1975reg. muži 151 
2.Kail Roman1974reg. muži 251 
3.Dvořák Jan1971reg. muži 251 
4.Vokurka Miloslav1972reg. muži 251 
5.Svoboda Vladimír1956reg. muži 301 
6.Blažek Bohumír1956reg. muži 301 
7.Doležal Karel1963reg. muži 301 
8.Neskusil Josef1948reg. muži 401 
9.Hrdý Jiří1955reg. muži 401 
10.Farmačka Martin1974reg. muži 501 
11.Hrubý Jan1967reg. muži 501 
12.Vrba Karel1948reg. muži 501 
13.Klouček Martin1973reg. muži 501 
14.Trnka Josef1952reg. muži 601 
15.Sváta Jiří1954reg. muži 601 
TJ Sokol Nusle Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hruška Jan1969kraj. muži 101 
2.Kára Petr1966kraj. muži 151 
3.Schmelz Richard1985kraj. muži 151 
4.Gregor Martin1990kraj. muži 201 
5.Pluska Oleh1970kraj. muži 251cizinec 
6.Vančura Karel1990kraj. muži 251 
7.Drahota Jiří1944kraj. muži 301 
8.Budík Bohuslav st.1956kraj. muži 301 
9.Pokorná Tereza1983kraj. muži 301 
10.Beneš Karel1959kraj. muži 401 
11.Brettschneider Zdeněk1960kraj. muži 401 
TJ Sokol Petrovice I. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matoušek Jan1974kraj. muži 201. 
2.Vojtěch Radek1977kraj. muži 201. 
3.Černý Zdeněk1981kraj. muži 201. N 
4.Marek Vladimír1960kraj. muži 301. 
5.Pecka Zdeněk1960kraj. muži 301. 
6.Novotný Václav1947kraj. muži 301. 
7.Hájek Karel1953kraj. muži 401. 
8.Schützner Vladimír1962kraj. muži 401. 
9.Rod Karel1960kraj. muži 401. 
10.Lukáč Michal1955kraj. muži 401. 
11.Zajíček Luděk1947kraj. muži 401. 
12.Blaho Martin1956kraj. muži 501. 
13.Kachlík Jan1949kraj. muži 501. 
14.Kuttler Karel1945kraj. muži 501. 
15.Malý Aleš1957kraj. muži 501. 
16.Michálek Vojtěch1985kraj. muži 501. 
17.Sutnar Bohuslav1937kraj. muži 601. 
18.Michálek Jan1950kraj. muži 701. 
19.Zíd Václav1960kraj. muži 701. 
TJ Sokol Žižkov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Benoit Arnaud1986nez. muži cizinec 
2.Kocourek Hynek1977nez. muži  
3.Kanzelsberger Martin1972reg. muži 301 
4.Ako David1993reg. muži 301 
5.Vřešťál Milan1989reg. muži 301 
6.Meline Jéróme1973reg. muži 301cizinec 
7.Slováček Jakub1985reg. muži 401 
8.Elčkner Miroslav1946reg. muži 401 
9.Vláčil Jiří1984reg. muži 401 
10.Červeňák Marian1984reg. muži 401 
11.Horčák Martin1974reg. muži 401 
12.Kozdera Pavel1982reg. muži 401 
TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Flekač Tomáš1985kraj. muži 201 
2.Dalešický Josef1963kraj. muži 201 
3.Hadrava Petr1965kraj. muži 251 
4.Chocová Alena1977kraj. muži 251 
5.Kotrč Pavel1977kraj. muži 301 
6.Šmolík Jindřich1942kraj. muži 301 
7.Vaněk Martin1975kraj. muži 301 
8.Daňhel Jaroslav1978kraj. muži 301 
9.Štencek Jiří1987kraj. muži 401 
10.Šilar Bohuslav1960kraj. muži 501 
11.Dalešický Tomáš1991kraj. muži 501 
TJ Zelená Liška A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Huňa Vladimír1969reg. muži 201 
2.Jiroušek Pavel1963reg. muži 201 
3.Smrčina Zdeněk1962reg. muži 251 
4.Ibl Josef1945reg. muži 301 
5.Gerdžikov Svetoslav1939reg. muži 301 
6.Vejžvalda Vladislav1942reg. muži 301 
7.Žďárský Zdeněk1949reg. muži 301 
8.Konopa Josef1943reg. muži 401 
9.Krieger Karel1957reg. muži 401 
10.Pavlíček Ladislav1952reg. muži 401 
11.Vencálek Jiří1969reg. muži 401 
12.Hajný Josef1935reg. muži 501 
13.Brožek Jan1932reg. muži 601 
14.Samohejl Erich1935reg. muži 701 
15.Kubín Jaroslav1958reg. muži 801 
16.Lhoták Petr1965nez. muži  
TTC Klánovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Červeňák Miroslav1979kraj. muži 151 
2.Raiser Dan1990kraj. muži 201 
3.Štědrý Adam1989kraj. muži 201 
4.Pospíšil Jan1965kraj. muži 251 
5.Brothánek Zdeněk1954kraj. muži 401 
6.Hrdlic Roman1969kraj. muži 401 
7.Jiroš Martin1972kraj. muži 401 
8.Michálek David1988kraj. muži 501 
9.Lacman Jiří1948kraj. muži 501 
10.Hájek Luděk st.1973kraj. muži 501 
11.Kratochvíl Karel1990kraj. muži 501 
12.Tuška Jan1994kraj. muži 501 
3. třída A muži
SF SKK EL Nino Praha I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaucký Vladimír1944kraj. muži 251.-300. 
2.Kotrč Tomáš1988kraj. muži 251.-300 
3.Ezr Petr1958kraj. muži 301.-400. 
4.Ezr Václav1996kraj. muži 401.-500.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
5.Novotný Miroslav1951kraj. muži 401.-500. 
6.Šoltés David1995kraj. muži 401.-500.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
7.Dusík Stanislav1998kraj. muži 501.-600.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
8.Rejent Štěpán1997kraj. muži 501.-600.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
9.Macháček Oldřich1998kraj. muži 501.-600.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
10.Kotrč Michal1958kraj. muži 501.-600. 
11.Rozkoš Michal1966kraj. muži 501.-600. 
12.Vyvadil Jiří1961kraj. muži 501.-600. 
13.Bezděka Petr1991kraj. muži N 
SK Dolní Měcholupy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Procházka Radek1970kraj. muži 201 
2.Kohout Pavel1976kraj. muži 251 
3.Brož Josef1952kraj. muži 301 
4.Hanák Michal1979kraj. muži 301 
5.Mára Karel1966kraj. muži 401 
6.Randáček Miroslav1980kraj. muži 401 
7.Vojta Libor1971kraj. muži 401 
8.Vojta Martin1968kraj. muži 401 
9.Habrych Richard1960kraj. muži 501 
10.Zajíček Jaroslav1952kraj. muži 701 
11.Hurt František1949kraj. muži 801 
SK OAZA Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Martinek Patrik1974kraj. muži 301 
2.Kačinetz Alan1965kraj. muži 401 
3.Stočes Petr1956kraj. muži 401 
4.Kos Pavel1954kraj. muži 401 
5.Brenner Zdeněk1956kraj. muži 401 
6.Fabian Jiří1958kraj. muži 401 
7.Suchan Michael1992kraj. muži 401 
8.Ulbert Václav1946kraj. muži 501 
SK Slivenec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Meloun Petr1965kraj. muži 301 
2.Morávek Jiří1965kraj. muži 301 
3.Pospíšil Alois1957kraj. muži 301 
4.Šimánek Lubomír1943kraj. muži 301 
5.Landa Josef1951kraj. muži 401 
6.Bratka Arnošt1950kraj. muži 501 
7.Přeučil Jiří1947kraj. muži 501 
8.Frait František1955kraj. muži 501 
9.Beneš Milan1954kraj. muži 501 
10.Jůzek Karel1953kraj. muži 501 
11.Klofanda Ladislav1951kraj. muži 501 
12.Huleš Jiří1956kraj. muži 301 
TJ Orion Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šilhánek Luděk1989kraj. muži 251 
2.Dušek Zdeněk1975kraj. muži 301 
3.Matoušek Pavel1965kraj. muži 301 
4.Dušek Robert1978kraj. muži 301 
5.Maleček Ondřej1991kraj. muži 301 
6.Hrubec Vladimír1957kraj. muži 401 
7.Král Daniel1992kraj. muži 401 
8.Skuhrovský Petr1988kraj. muži 401 
9.Krejsa Josef1948kraj. muži 601 
10.Jirák Jiří1960kraj. muži 601 
TJ Slovan Bohnice F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dobeš Tomáš st.1966kraj. muži 301 
2.Kubeš Václav1985kraj. muži 301 
3.Janeba Vladimír1939kraj. muži 301 
4.Pinkas Jan1956kraj. muži 301 
5.Zerkal Sergey1966kraj. muži 401cizinec 
6.Kucharčík Jan1992kraj. muži 401 
7.Hudec Tomáš1996kraj. muži 601 
8.Pilný Pavel1944kraj. muži 501 
9.Vomlel Václav1941kraj. muži 601 
10.Handl Erich1971kraj. muži 601 
11.Přádová Blanka1953nez.  
TJ Sokol Nové Vysočany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dyršmíd Milan1956kraj. muži 201. - 250. 
2.Kruchina Jiří1972kraj. muži 251. - 300. 
3.Nousek Jiří1953kraj. muži 251. - 300. 
4.Kartaš Zdeněk1964kraj. muži 301. - 400. 
5.Adámek Jiří1948kraj. muži 401. - 500. 
6.Kalíšek Jiří1948kraj. muži 401. - 500. 
7.Klindera Antonín1946kraj. muži 401. - 500. 
8.Kobras Ludvík1964kraj. muži 401. - 500. 
9.Pešek Miroslav1986kraj. muži N 601. - 700. 
10.Lukeš Petr1992kraj. muži N 601. - 700. 
TJ Sokol Nusle Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pluska Oleh1970kraj. muži 251cizinec 
2.Vančura Karel1990kraj. muži 251 
3.Drahota Jiří1944kraj. muži 301 
4.Budík Bohuslav st.1956kraj. muži 301 
5.Brettschneider Zdeněk1960kraj. muži 401 
6.Beneš Karel1959kraj. muži 401 
7.Gebauer René1977kraj. muži 401 
8.Malá Kateřina1981kraj. muži 401 
9.Pták Pavel1971kraj. muži 501 
10.Jirčík Stanislav1961kraj. muži 501 
11.Motlík Pavel1959kraj. muži 501 
12.Wavrečka Ronald1974kraj. muži 501 
13.Lacinová Petra1967kraj. muži N 
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švec Radek1986kraj. muži 251 
2.Čečák Milan1978kraj. muži 251 
3.Nevmeržický Vadim1958kraj. muži 301 
4.Stránský Zdeněk1953kraj. muži 301 
5.Gargulák František1950kraj. muži 401 
6.Stejskal Radek1962kraj. muži 401 
7.Kalaš Vladislav1985kraj. muži 401 
8.Konopásek Luboš1964kraj. muži 401 
9.Krupa Zdeněk1942kraj. muži 501 
10.Barbora Jiří1937kraj. muži 501 
11.Hartmann Miroslav1959kraj. muži 501 
12.Merhautová Alena1951kraj. muži 501 
13.Lazar Martin1988kraj. muži N 
TJ Sokol Radotín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Špringer Karel1967reg. muži 401 
2.Břečťan Radek1972reg. muži 401 
3.Táborský Roman1951reg. muži 601 
4.Dufek Karel1953nez. muži  
5.Poslušný Jan1948nez. muži  
TJ Střížkov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Obraz Martin1966kraj. muži 151 
2.Lüder Jan1969kraj. muži 251 
3.Provazník Petr1971kraj. muži 251 
4.Kolda Petr1972kraj. muži 301 
5.Procházka František1944kraj. muži 401 
6.Svobodová Nikola1992kraj. muži 501 
7.Bednarz Karol1985kraj. muži 601cizinec 
8.Pelikán Jan1992kraj. muži 601 
9.Pour Tomáš1999kraj. muži 601 
10.Provazník Lukáš1995kraj. muži 701 
11.Toldy Patrik1996nez.  
12.Soukup Richard1999nez.  
13.Šádek Filip2000nez.  
14.Fryč Martin1998nez.  
15.Dvořák Daniel1998nez.  
TTC Elizza Praha H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vožický Bohumil1957kraj. muži 201 
2.Kadlec Tomáš1973kraj. muži 201 
3.Lanc Pavel1962kraj. muži 301 
4.Šimůnek Daniel1997kraj. muži 301Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
5.Marat Petr1999kraj. muži 301Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
6.Akopyan Artur1969kraj. muži 401cizinec 
7.Fausek Matěj1999kraj. muži 401Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
8.Truc Petr ml.1998kraj. muži 401Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
9.Bialas Filip1998kraj. muži 501Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
10.Appollonio Lukáš1999kraj. muži 701Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
11.Roskot Michal1989nez. muži N 
12.Hampl Pavel1982nez. muži N 
3. třída B muži
PSK Olymp Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ploc Marek1979kraj. muži 201 
2.Budiš Ondřej1962kraj. muži 251 
3.Veselý Luboš1965kraj. muži 301 
4.Srb Vladimír1951kraj. muži 301 
5.Kolařík Zdeněk1947kraj. muži 301 
6.Pocz Štefan1954kraj. muži 401 
7.Jirků Jaromír1991kraj. muži 401 
8.Krása Karel1942kraj. muži 401 
9.Šindelář Michal1973kraj. muži 501 
10.Pocz Tomáš1979kraj. muži 501 
11.Turek Tomáš1967kraj. muži 501 
12.Novotný Martin1968kraj. muži 601 
13.Forejt Lukáš1985kraj. muži 601 
14.Pozníček Josef1946kraj. muži 601 
15.Vágner Tomáš1961kraj. muži 701 
SK OAZA Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čapek Karel1962kraj. muži 301 
2.Dlouhý Karel1969kraj. muži 301 
3.Koubek Arnošt1956kraj. muži 301 
4.Berný Lukáš1950kraj. muži 401 
5.Hezina Jiří1945kraj. muži 601 
6.Totzauer Karel1941kraj. muži 601 
7.Hrubý Václav1944kraj. muži 701 
8.Dusbaba Miroslav1945kraj. muži 701 
Avia Čakovice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žydel Jan1989kraj. muži 251-300 
2.Taraňko Mikhail1981kraj. muži 251-300cizinec 
3.Havelka Daniel1982kraj. muži 251-300 
4.Přáda Jaroslav1956kraj. muži 301-400 
5.Mach Jakub1985kraj. muži 301-400 
6.Šimek Jan1949kraj. muži 301-400 
7.Jež Dominik1997kraj. muži 401-500Hostování z SK Kotlářka, z.s.
8.Poluk Alexandr1954kraj. muži 401-500 
9.Říha Karel1944kraj. muži 401-500 
10.Nguyen Van Vui1958kraj. muži 401-500cizinec 
11.Šrámek Daniel1989kraj. muži 501-600 
12.Michna Jiří1976kraj. muži 601-700 
13.Herčík Lubomír1954kraj. muži 601-700 
14.Formáček Jiří1938kraj. muži 601-700 
15.Štěrba Ondřej1997kraj. muži 701-800 
16.Jandus Matěj1997kraj. muži 801-900 
TJ Kyje C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hadrava Miloslav1955kraj. muži 301-400 
2.Ruzha Lumír1927kraj. muži 301-400 
3.Vohák Karel1939kraj. muži 301-400 
4.Žerava Miroslav1946kraj. muži 301-400 
5.Krauz Samuel1953kraj. muži 401-500 
6.Sejpka Ladislav1938kraj. muži 401-500 
7.Trubl Vladimír1959kraj. muži 601-700 
8.Turcmanovič František1961kraj. muži 601-700 
9.Traxler Jan1964nez. muži 601-700 
10.Kára Jiří1949kraj. muži 701-800 
TJ Pankrác D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fišer Martin1959reg. muži 301 
2.Müller Václav1952reg. muži 301 
3.Vinikar Luboš1953reg. muži 501 
4.Pilina Jan1991reg. muži 401 
5.Holub Martin1978reg. muži 501 
6.Pejchal Vlastimil1962reg. muži 501 
7.Jendruščák Jaroslav1950reg. muži 601 
8.Siblík Michal1977reg. muži 601 
9.Modl Josef1945reg. muži 601 
10.Satorie Miroslav1939reg. muži 701 
11.Pfauser Lukáš1981reg. muži 801 
12.Jalovecký Miloslav1934nez. muži  
13.Kulhánek Robert1932nez. muži  
14.Chládek Luboš1936nez. muži  
15.Rotari Vjačeslav1973nez. cizinec 
TJ Sokol Břevnov Hradčany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hoffman Pavel1974kraj. muži 301 
2.Holub Roman1965kraj. muži 301 
3.Thomka Pavel1966kraj. muži 301 
4.Jamrich Robert1979kraj. muži 301 
5.Chalupa Jaroslav1983kraj. muži 301 
6.Trávníček Michal1979kraj. muži 301 
7.Růžička Vladimír1950kraj. muži 401 
8.Luxemburk Jaroslav1971kraj. muži 501 
9.Jankovec Jiří1978kraj. muži 000 
10.Botoněk Ivo1973kraj. muži 000 
TJ Sokol Kbely B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Vladimír1956reg. muži 301 
2.Blažek Bohumír1956reg. muži 301 
3.Doležal Karel1963reg. muži 301 
4.Neskusil Josef1948reg. muži 401 
5.Hrdý Jiří1955reg. muži 401 
6.Farmačka Martin1974reg. muži 501 
7.Hrubý Jan1967reg. muži 501 
8.Klouček Martin1973reg. muži 501 
9.Vrba Karel1948reg. muži 501 
10.Trnka Josef1952reg. muži 601 
11.Sváta Jiří1954reg. muži 601 
TJ Sokol Radotín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Růžička Jiří1962reg. muži 251 
2.Růžička Petr1960reg. muži 301 
3.Ulrych Jiří1975reg. muži 301 
4.Kuběna Tomáš1984reg. muži 301 
5.Záleský Jan1992nez. muži  
TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kotrč Pavel1977kraj. muži 301 
2.Šmolík Jindřich1942kraj. muži 301 
3.Vaněk Martin1975kraj. muži 301 
4.Daňhel Jaroslav1978kraj. muži 301 
5.Štencek Jiří1987kraj. muži 401 
6.Šilar Bohuslav1960kraj. muži 501 
7.Dalešický Tomáš1991kraj. muži 501 
8.Ťuík Jan1990kraj. muži 601 
9.Šmolík Milan1971kraj. muži 701 
10.Kavická Andrea1991kraj. ženy 61 
11.Vokál Roman1997kraj. sži 23 
12.Vokál Jan1997kraj. sži 27 
13.Benda Mikoláš1999kraj. sži 36 
TTC Elizza Praha G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Průša Martin1967kraj. muži 201 
2.Slobodzian Vladimír1954kraj. muži 251 
3.Slobodzian Adam1997kraj. muži 251Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
4.Pícha David1971kraj. muži 301 
5.Průša David2000kraj. muži 301Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
6.Vitaljič Ivo1955kraj. muži 301 
7.Staněk Jiří1985kraj. muži 301 
8.Vaniš Michal1992kraj. muži 401 
9.Nový Karel1956kraj. muži 501 
10.Růžička Dominik1998kraj. muži 501Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
11.Daníček Adam2000kraj. muži 601Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
12.Franc Michal1999kraj. muži 601Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
TJ Sokol Žižkov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Meline Jéróme1973reg. muži 301cizinec 
2.Vřešťál Milan1989reg. muži 301 
3.Slováček Jakub1985reg. muži 401 
4.Červeňák Marian1984reg. muži 401 
5.Horčák Martin1974reg. muži 401 
6.Vláčil Jiří1984reg. muži 401 
7.Elčkner Miroslav1946reg. muži 401 
8.Kozdera Pavel1982reg. muži 401 
9.Olach Miloslav1945reg. muži 501 
10.Stejskal Tomáš1992reg. muži 501 
11.Treybal Václav1958reg. muži 501 
12.Ruml Jiří1983reg. muži 601 
13.Králová Michaela1980reg. muži 701 
TTC Praha - klub stolního tenisu A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Remunda Štěpán1975kraj. muži 401 
2.Jelínek Tomáš1972kraj. muži 401 
3.Chlumský Petr1996kraj. muži 401Hostování z Association Club Sparta Praha z.s.
4.Ševčík Ivan1959kraj. muži 501 
5.Fiala Aleš1973kraj. muži 501 
6.Zahradník Václav1960kraj. muži 601 
7.Pouč Roman1970kraj. muži 601 
8.Farkaš Tibor1955kraj. muži 601 
9.Cherednik Konstantin1973kraj. muži 601 
10.Houček Jaroslav1968kraj. muži 601 
11.Srníček Milan1964kraj. muži 601 
12.Zahradníček Jakub1994kraj. muži N601 
4. třída A muži
AC Sparta Praha F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Záhatňanský Martin1984kraj. muži 301-400 
2.Sýs Alan1992nez. muži 301-400 
3.Kočí Štěpán1988kraj. muži 301-400 
4.Rukavička Tomáš1994kraj. muži 401-500 
5.Voříšek Lukáš1992kraj. muži 401-500 
6.Merkl Roman1994kraj. muži 501-600 
7.Hubač Martin1991kraj. muži 501-600 
8.Kroupa Rudolf1949kraj. muži 501-600 
9.Lácha Petr1998kraj. muži 601-700 
10.Kleinander Michal1993kraj. muži 601-700 
11.Železný Daniel2000kraj. muži 701-800 
PSK Olymp Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolařík Zdeněk1947kraj. muži 301 
2.Krása Karel1942kraj. muži 401 
3.Pocz Štefan1954kraj. muži 401 
4.Jirků Jaromír1991kraj. muži 401 
5.Šindelář Michal1973kraj. muži 501 
6.Pocz Tomáš1979kraj. muži 501 
7.Turek Tomáš1967kraj. muži 501 
8.Novotný Martin1968kraj. muži 601 
9.Forejt Lukáš1985kraj. muži 601 
10.Pozníček Josef1946kraj. muži 601 
11.Vágner Tomáš1961kraj. muži 701 
SF SKK EL Nino Praha J
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Miroslav1951kraj. muži 401.-500. 
2.Šoltés David1995kraj. muži 401.-500.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
3.Macháček Oldřich1998kraj. muži 501.-600.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
4.Kotrč Michal1958kraj. muži 501.-600. 
5.Rozkoš Michal1966kraj. muži 501.-600. 
6.Vyvadil Jiří1961kraj. muži 501.-600. 
7.Beke Jiří1985kraj. muži 601.-700. 
8.Korchak Oleksandr1989kraj. muži 601.-700.cizinec 
9.Slepička David1978kraj. muži 601.-700. 
10.Kozel Rudolf1959kraj. muži 601.-700. 
11.Joch Tomáš1998kraj. muži 601.-700.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
12.Bezděka Petr1991kraj. muži N 
13.Šindelář Tomáš1996kraj. muži 701.-800.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
14.Špaček Jan1999kraj. muži 701.-800.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
15.Štefan Nikola1951kraj. muži 701.-800. 
16.Tkačík Ján1991kraj. muži 701.-800.cizinec 
17.Vondráček Tomáš1996kraj. muži 701.-800.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
18.Chloupková Pavlína1991kraj. muži N 
19.Loukotová Regina1971kraj. muži N 
20.Pokorná Helena1961kraj. muži N 
21.Shim Mi Youngi1970kraj. muži Ncizinec 
Avia Čakovice F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mach Jakub1985kraj. muži 301-400 
2.Šimek Jan1949kraj. muži 301-400 
3.Jež Dominik1997kraj. muži 401-500Hostování z SK Kotlářka, z.s.
4.Poluk Alexandr1954kraj. muži 401-500 
5.Říha Karel1944kraj. muži 401-500 
6.Nguyen Van Vui1958kraj. muži 401-500cizinec 
7.Šrámek Daniel1989kraj. muži 501-600 
8.Michna Jiří1976kraj. muži 601-700 
9.Herčík Lubomír1954kraj. muži 601-700 
10.Formáček Jiří1938kraj. muži 601-700 
11.Štěrba Ondřej1997kraj. muži 701-800 
12.Jandus Matěj1997kraj. muži 801-900 
TJ Konstruktiva Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Němický Jiří1938kraj. muži 401 
2.Korec Ladislav1945kraj. muži 401 
3.Tvrdík Petr1953kraj. muži 501 
4.Matoušek Jiří1942kraj. muži 501 
5.Toman Bedřich1946kraj. muži 501 
6.Šejna Miroslav1960kraj. muži N 
7.Peller Marek1973kraj. muži 701 
8.Nebeský Jiří1947kraj. muži 701 
9.Fleissig Petr1944kraj. muži 701 
10.Marko Jiří1961kraj. muži N 
TJ Lokomotiva Vršovice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Železný Miroslav1967kraj. muži 301 
2.Středa Martin1972kraj. muži 401 
3.Dolanský Roman1973kraj. muži 401 
4.Nágr Pavel1966kraj. muži 401 
5.Hanek Stanislav st.1947kraj. muži 501 
6.Nosál Vilém1943kraj. muži 501 
7.Krameš Jan ml.2002kraj. muži N 
8.Skopec Daniel2001kraj. muži N 
9.Adamová Božena1947kraj. muži N 
10.Zubíková Zdeňka1964kraj. muži N 
TJ Malešice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jiřička Miroslav1957kraj. muži 401 
2.Marek Jaroslav1953kraj. muži 401 
3.Skoupý Libor1968kraj. muži 401 
4.Hájek Bedřich1972kraj. muži 401 
5.Dufek Stanislav1940kraj. muži 501 
6.Čáslava Josef1957nez. muži  
7.Zseller Jiří1975nez. muži  
TJ Pankrác E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holub Martin1978reg. muži 501 
2.Pejchal Vlastimil1962reg. muži 501 
3.Jendruščák Jaroslav1950reg. muži 601 
4.Siblík Michal1977reg. muži 601 
5.Modl Josef1945reg. muži 601 
6.Satorie Miroslav1939reg. muži 701 
7.Pfauser Lukáš1981reg. muži 801 
8.Kulhánek Robert1932nez. muži  
9.Jalovecký Miloslav1934nez. muži  
10.Chládek Luboš1936nez. muži  
11.Rotari Vjačeslav1973nez. cizinec 
TJ Slovan Bohnice G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zerkal Sergey1966kraj. muži 401cizinec 
2.Kucharčík Jan1992kraj. muži 401 
3.Dvořáková Lucie1978kraj. muži 501N 
4.Hudec Tomáš1996kraj. muži 601 
5.Pilný Pavel1944kraj. muži 501 
6.Vomlel Václav1941kraj. muži 601 
7.Handl Erich1971kraj. muži 601 
8.Eismann Miroslav1946kraj. muži 601 
9.Heřman Adam1997kraj. muži 801 
10.Molčanyi Marek1998kraj. muži 801 
11.Fridrich Pavel1986kraj. muži 801 
TJ Sokol Nové Vysočany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Adámek Jiří1948kraj. muži 401. - 500. 
2.Kalíšek Jiří1948kraj. muži 401. - 500. 
3.Klindera Antonín1946kraj. muži 401. - 500. 
4.Kobras Ludvík1964kraj. muži 401. - 500. 
5.Černý Ondřej1982kraj. muži 501. - 600. 
6.Erben Michal1982kraj. muži 601. - 700. 
7.Fišera Jan1990kraj. muži 601. - 700. 
8.Fišera Petr1958kraj. muži 601. - 700. 
9.Jonák Přemysl1956kraj. muži 601. - 700. 
10.Nováček Vladimír1954kraj. muži 601. - 700. 
11.Vytisk Václav1950kraj. muži N 
12.Lukeš Petr1992kraj. muži N 601. - 700. 
13.Pešek Miroslav1986kraj. muži N 601. - 700. 
TJ Sokol Žižkov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vláčil Jiří1984reg. muži 401 
2.Horčák Martin1974reg. muži 401 
3.Elčkner Miroslav1946reg. muži 401 
4.Kozdera Pavel1982reg. muži 401 
5.Treybal Václav1958reg. muži 501 
6.Stejskal Tomáš1992reg. muži 501 
7.Olach Miloslav1945reg. muži 501 
8.Ruml Jiří1983reg. muži 601 
9.Králová Michaela1980reg. muži 701 
TTC Klánovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrdlic Roman1969kraj. muži 401 
2.Jiroš Martin1972kraj. muži 401 
3.Brothánek Zdeněk1954kraj. muži 401 
4.Michálek David1988kraj. muži 501 
5.Jirát Jan1994kraj. muži 501 
6.Lacman Jiří1948kraj. muži 501 
7.Platil Stanislav1946kraj. muži 501 
8.Hrabal Ladislav1938kraj. muži 501 
9.Hájek Luděk st.1973kraj. muži 501 
10.Kratochvíl Karel1990kraj. muži 501 
11.Tuška Jan1994kraj. muži 501 
12.Verner Pavel1992kraj. muži 601 
13.Hájek Luděk ml.1995kraj. muži 601 
4. třída B muži
AC Sparta Praha G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubový Jan1992kraj. muži 301-400 
2.Plášek Jan1990kraj. muži 301-400 
3.Mikšátko Martin1983kraj. muži 401-500 
4.Vodal Petr1990kraj. muži 401-500 
5.Honek Jan st.1964kraj. muži 501-600 
6.Látal Jan1983kraj. muži 501-600 
7.Košek Lukáš1980nez. muži 501-600 
8.Shrbený Josef1982kraj. muži 501-600 
9.Pova Josef1973kraj. muži 501-600N 
10.Bláha Tomáš1996kraj. muži 601-700 
11.Gold Roman1976kraj. muži 601-700 
12.Honek Jan1991kraj. muži 701-800 
SK Dolní Měcholupy B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mára Karel1966kraj. muži 401 
2.Randáček Miroslav1980kraj. muži 401 
3.Vojta Libor1971kraj. muži 401 
4.Vojta Martin1968kraj. muži 401 
5.Habrych Richard1960kraj. muži 501 
6.Zajíček Jaroslav1952kraj. muži 701 
7.Hurt František1949kraj. muži 801 
8.Solil Stanislav1962kraj. muži N 
SK Slivenec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Landa Josef1951kraj. muži 401 
2.Bratka Arnošt1950kraj. muži 501 
3.Jůzek Karel1953kraj. muži 501 
4.Mrlina Jan1981kraj. muži 501 
5.Beneš Milan1954kraj. muži 501 
6.Frait František1955kraj. muži 501 
7.Klofanda Ladislav1951kraj. muži 501 
8.Přeučil Jiří1947kraj. muži 501 
9.Hrbek Ivan1955kraj. muži 601 
10.Trmal Michal1970kraj. muži 601 
11.Čítek Roman1965kraj. muži 701 
12.Maršálek Petr1946kraj. muži 701 
13.Urban Miloš1949kraj. muži 701 
14.Ferens Eduard1995kraj. muži Ncizinec 
TJ Konstruktiva Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Semián Richard1973kraj. muži 301 
2.Smrkovský Petr1965kraj. muži 401 
3.Boštíková Věra1958kraj. muži 401 
4.Ouroda František1955kraj. muži 301N 
5.Bukovský Petr1947kraj. muži 501 
6.Černý Pavel1973kraj. muži 601 
7.Pokorný Jaroslav1940kraj. muži 601 
8.Kulveit Drahoslav1985kraj. muži N 
TJ Lokomotiva Vršovice F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hlaváček Ivan1944kraj. muži 301 
2.Frolík Jindřich1941kraj. muži 601 
3.Pekárek Václav1995kraj. muži 601 
4.Kuděj Petr1995kraj. muži 601 
5.Drahoš Jiří1997kraj. muži 701 
6.Maňura Martin1996kraj. muži 701 
7.Raffl Daniel1998kraj. muži 701 
8.Skrčený Václav1998kraj. muži N 
9.Havránek Jakub2002kraj. muži N 
10.Zýková Renata1961kraj. muži N 
11.Bláhová Kateřina1989kraj. muži N 
12.Joukl David1999kraj. muži N 
TJ Sokol Břevnov Hradčany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chalupa Jaroslav1983kraj. muži 301 
2.Trávníček Michal1979kraj. muži 301 
3.Růžička Vladimír1950kraj. muži 401 
4.Luxemburk Jaroslav1971kraj. muži 501 
5.Kliner Jiří1946kraj. muži 601 
6.Ptáček Jan1963kraj. muži 601 
7.Čebiš Petr1971kraj. muži 701 
8.Červenka Boris1964kraj. muži 701 
9.Zücker Robert1979kraj. muži 701 
10.Jankovec Jiří1978kraj. muži 000 
11.Botoněk Ivo1973kraj. muži 000 
12.Brož Josef1959kraj. muži 000 
13.Marek Jaroslav1963kraj. muži 000 
14.Zábranský Josef1964kraj. muži 000 
15.Hadač Emil1963kraj. muži 000 
16.Popelka Antonín st.1968reg. muži 121. - 130. 
TJ Sokol Nusle Praha E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brettschneider Zdeněk1960kraj. muži 401 
2.Beneš Karel1959kraj. muži 401 
3.Gebauer René1977kraj. muži 401 
4.Pták Pavel1971kraj. muži 501 
5.Jirčík Stanislav1961kraj. muži 501 
6.Motlík Pavel1959kraj. muži 501 
7.Wavrečka Ronald1974kraj. muži 501 
8.Boloňský Andrej1976kraj. muži 701 
9.Hedervári Robert1968kraj. muži 801 
10.Ježková Kateřina1981kraj. muži N 
TJ Sokol Petrovice I. C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pecka Zdeněk1960kraj. muži 301. 
2.Novotný Václav1947kraj. muži 301. 
3.Hájek Karel1953kraj. muži 401. 
4.Rod Karel1960kraj. muži 401. 
5.Schützner Vladimír1962kraj. muži 401. 
6.Lukáč Michal1955kraj. muži 401. 
7.Zajíček Luděk1947kraj. muži 401. 
8.Malý Aleš1957kraj. muži 501. 
9.Blaho Martin1956kraj. muži 501. 
10.Kachlík Jan1949kraj. muži 501. 
11.Kuttler Karel1945kraj. muži 501. 
12.Michálek Vojtěch1985kraj. muži 501. 
13.Sutnar Bohuslav1937kraj. muži 601. 
14.Michálek Jan1950kraj. muži 701. 
15.Zíd Václav1960kraj. muži 701. 
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stejskal Radek1962kraj. muži 401 
2.Kalaš Vladislav1985kraj. muži 401 
3.Gargulák František1950kraj. muži 401 
4.Konopásek Luboš1964kraj. muži 401 
5.Krupa Zdeněk1942kraj. muži 501 
6.Barbora Jiří1937kraj. muži 501 
7.Třesohlavý Josef1956kraj. muži 501 
8.Hartmann Miroslav1959kraj. muži 501 
9.Hruban Vladimír1953kraj. muži 501 
10.Hladík Ivo1966kraj. muži 501 
11.Jágr Martin1960kraj. muži 501 
12.Cízner Josef1942kraj. muži 601 
13.Šimek Filip1985kraj. muži 601 
14.Svatoš Daniel1966kraj. muži 601 
15.Lazar Martin1988kraj. muži N 
TJ Sokol Praha Podolí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skála Patrik1966kraj. muži 501 
2.Táborský Michal1967kraj. muži 501 
3.Záhorský Vladislav1960kraj. muži 501 
4.Kolařík Ivan1955kraj. muži 501 
5.Jirásek Pavel1968kraj. muži 701 
6.Haba Martin1984kraj. muži 701 
7.Kulhánek Karel1929kraj. muži 701 
8.Klouda Rudolf1934kraj. muži 701 
9.Zikl Petr1976kraj. muži 701 
10.Franc Ivan1946kraj. muži 601 N 
11.Skála Ladislav1933kraj. muži 701 
TJ Sokol Suchdol-Sedlec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hojovec Ondřej1960reg. muži 401 
2.Koťátko Pravoslav1963reg. muži 401 
3.Klatovský Karel1939reg. muži 501 
4.Studničný Jaromír1947reg. muži 501 
5.Barták Jan1971nez. muži  
6.Racek Jiří1948reg. muži 801 
7.Černý Antonín1943nez. muži  
8.Oppitz Karel1951nez. muži  
TJ Zelená Liška B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gerdžikov Svetoslav1939reg. muži 301 
2.Vejžvalda Vladislav1942reg. muži 301 
3.Žďárský Zdeněk1949reg. muži 301 
4.Pavlíček Ladislav1952reg. muži 401 
5.Konopa Josef1943reg. muži 401 
6.Krieger Karel1957reg. muži 401 
7.Vencálek Jiří1969reg. muži 401 
8.Hajný Josef1935reg. muži 501 
9.Brožek Jan1932reg. muži 601 
10.Samohejl Erich1935reg. muži 701 
11.Kubín Jaroslav1958reg. muži 801 
12.Lhoták Petr1965nez. muži  
5. třída A muži
AC Sparta Praha H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Voříšek Lukáš1992kraj. muži 401-500 
2.Honek Jan st.1964kraj. muži 501-600 
3.Merkl Roman1994kraj. muži 501-600 
4.Hubač Martin1991kraj. muži 501-600 
5.Látal Jan1983kraj. muži 501-600 
6.Košek Lukáš1980nez. muži 501-600 
7.Shrbený Josef1982kraj. muži 501-600 
8.Kroupa Rudolf1949kraj. muži 501-600 
9.Pova Josef1973kraj. muži 501-600N 
10.Lácha Petr1998kraj. muži 601-700 
11.Bláha Tomáš1996kraj. muži 601-700 
12.Gold Roman1976kraj. muži 601-700 
13.Kleinander Michal1993kraj. muži 601-700 
14.Honek Jan1991kraj. muži 701-800 
15.Železný Daniel2000kraj. muži 701-800 
16.Suvorov Maxim1989kraj. muži Ncizinec 
SK Revatti Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Adášek Jan1961kraj. muži 501 
2.Bajtler Martin1959kraj. muži 501 
3.Trnovský Ivo1961kraj. muži 601 
4.Botek Radomír1970kraj. muži 601 
5.Nacher Patrik1974kraj. muži 601 
6.Vystrčil Tomáš1959kraj. muži 701N 
7.Smejkal Radek1970kraj. muži 701N 
8.Kafuněk David1971nez. muži 0 
9.Sladovník Daniel1966nez. muži 0 
10.Roubalová Alice1962nez. ženy 0 
11.Herdová Renata1965nez. ženy 0 
12.Mička Štěpán1980nez. muži 0 
13.Tuček Michal1972nez. muži 0 
TJ ABC Branik D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čihák Josef ml.1992kraj. muži 401 
2.Diblík Radek1969kraj. muži 501 
3.Král Ludvík st.1961kraj. muži 501 
4.Markes Zbyněk1966kraj. muži 501 
5.Petira Martin1981kraj. muži 501 
6.Michalec Jiří1981kraj. muži 601 
7.Zimmel Václav1978kraj. muži N 
8.Král Jakub1988kraj. muži N 
9.Vlach Jaroslav1949kraj. muži N 
10.Batík Lukáš1983kraj. muži N 
11.Kolařík Filip1984kraj. muži N 
12.Kaňka Jiří1963kraj. muži N 
TJ Sokol Břevnov Hradčany C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pleticha Jaroslav1949kraj. muži 301 
2.Šaršoun Jaroslav1937kraj. muži 401 
3.Kliner Jiří1946kraj. muži 601 
4.Ptáček Jan1963kraj. muži 601 
5.Červenka Boris1964kraj. muži 701 
6.Čebiš Petr1971kraj. muži 701 
7.Zücker Robert1979kraj. muži 701 
8.Brož Josef1959kraj. muži 000 
9.Zábranský Josef1964kraj. muži 000 
10.Popelka Antonín st.1968reg. muži 121. - 130. 
TJ Sokol Kbely C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrdý Jiří1955reg. muži 401 
2.Farmačka Martin1974reg. muži 501 
3.Hrubý Jan1967reg. muži 501 
4.Klouček Martin1973reg. muži 501 
5.Vrba Karel1948reg. muži 501 
6.Trnka Josef1952reg. muži 601 
7.Sváta Jiří1954reg. muži 601 
8.Bartoňová Eva1958nez. muži  
TJ Sokol Nusle Praha F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jirčík Stanislav1961kraj. muži 501 
2.Motlík Pavel1959kraj. muži 501 
3.Wavrečka Ronald1974kraj. muži 501 
4.Boloňský Andrej1976kraj. muži 701 
5.Hedervári Robert1968kraj. muži 801 
6.Novotný Pavel1964kraj. muži N 
7.Čeleda Emil1965kraj. muži N 
8.Adámek Miroslav1953kraj. muži N 
9.Hausmann Josef1958kraj. muži N 
10.Slunéčko Jindřich1947kraj. muži N 
11.Reitschlägerová Dita1989kraj. muži N 
12.Lamprecht Matyáš1997kraj. muži N 
TJ Sokol Petrovice I. D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zajíček Luděk1947kraj. muži 401. 
2.Blaho Martin1956kraj. muži 501. 
3.Michálek Vojtěch1985kraj. muži 501. 
4.Michálek Jan1950kraj. muži 701. 
5.Zíd Václav1960kraj. muži 701. 
6.Kareta Filip1988nez. muži  
7.Zahradník Jiří1940nez. muži  
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hartmann Miroslav1959kraj. muži 501 
2.Hruban Vladimír1953kraj. muži 501 
3.Barbora Jiří1937kraj. muži 501 
4.Krupa Zdeněk1942kraj. muži 501 
5.Fousek Zdeněk1962kraj. muži 601 
6.Cízner Josef1942kraj. muži 601 
7.Papoušek Vladimír1951kraj. muži 701 
8.Fejks Michal1982kraj. muži 701 
9.Kunert Ladislav1958kraj. muži N 
10.Lazar Martin1988kraj. muži N 
11.Malich Lukáš1980kraj. muži N 
TJ Sokol Běchovice II A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brůčková Marie1971kraj. muži 401 
2.Šprongl Jaroslav1972kraj. muži 501 
3.Nguyen Anh Hai1986kraj. muži 501cizinec 
4.Richter Jan1973kraj. muži 501 
5.Rejent Martin1968kraj. muži 601 
6.Reich František1947kraj. muži 601 
7.Chmelík David1969kraj. muži 601 
8.Váňa Petr1964kraj. muži 801 
9.Hlaváč Tomáš1975kraj. muži 801 
10.Hobík Zdeněk1973kraj. muži 801 
TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štencek Jiří1987kraj. muži 401 
2.Šilar Bohuslav1960kraj. muži 501 
3.Houra Tomáš1996kraj. muži 501 
4.Dalešický Tomáš1991kraj. muži 501 
5.Ťuík Jan1990kraj. muži 601 
6.Baxa Karel1966kraj. muži 601 
7.Vejdělek Karel1960kraj. muži 601 
8.Konrád Jaroslav1949kraj. muži 601 
9.Šmolík Milan1971kraj. muži 701 
10.Krieger Jan1989kraj. muži 801 
11.Vokál Roman1997kraj. sži 23 
12.Vokál Jan1997kraj. sži 27 
13.Benda Mikoláš1999kraj. sži 36 
TTC Klánovice F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kratochvíl Karel1990kraj. muži 501 
2.Tuška Jan1994kraj. muži 501 
3.Tichý Stanislav1948kraj. muži 601 
4.Verner Pavel1992kraj. muži 601 
5.Hájek Luděk ml.1995kraj. muži 601 
6.Šírek Evžen1994kraj. muži 601 
7.Maiello Goran1999kraj. sži N 
8.Ščuka Martin1998kraj. sži N 
TTC Praha - klub stolního tenisu B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fiala Aleš1973kraj. muži 501 
2.Cherednik Konstantin1973kraj. muži 601 
3.Farkaš Tibor1955kraj. muži 601 
4.Jansa Jiří1957kraj. muži 601 
5.Houček Jaroslav1968kraj. muži 601 
6.Zahradník Václav1960kraj. muži 601 
7.Srníček Milan1964kraj. muži 601 
8.Pouč Roman1970kraj. muži 601 
9.Dvořák Pavel1974kraj. muži 601 
10.Szilágyi Tomáš1986nez. muži 601 
11.Zahradníček Jakub1994kraj. muži N601 
12.Fuček Miloslav1959kraj. muži 701 
13.Monyč Valerij1972kraj. muži 701 
5. třída B muži
SF SKK EL Nino Praha K
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rozkoš Michal1966kraj. muži 501.-600. 
2.Vyvadil Jiří1961kraj. muži 501.-600. 
3.Beke Jiří1985kraj. muži 601.-700. 
4.Korchak Oleksandr1989kraj. muži 601.-700.cizinec 
5.Slepička David1978kraj. muži 601.-700. 
6.Kozel Rudolf1959kraj. muži 601.-700. 
7.Joch Tomáš1998kraj. muži 601.-700.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
8.Šindelář Tomáš1996kraj. muži 701.-800.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
9.Špaček Jan1999kraj. muži 701.-800.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
10.Štefan Nikola1951kraj. muži 701.-800. 
11.Tkačík Ján1991kraj. muži 701.-800.cizinec 
12.Vondráček Tomáš1996kraj. muži 701.-800.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
13.Niederle Jiří1960kraj. muži 801. 
14.Šrytr Petr1941kraj. muži 801. 
15.Roubíček Vít1961nez. muži N 
16.Buchar Michael1999kraj. muži NHostování z SK Kotlářka, z.s.
SK OAZA Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brenner Zdeněk1956kraj. muži 401 
2.Fabian Jiří1958kraj. muži 401 
3.Ulbert Václav1946kraj. muži 501 
4.Hezina Jiří1945kraj. muži 601 
5.Totzauer Karel1941kraj. muži 601 
6.Dusbaba Miroslav1945kraj. muži 701 
7.Hrubý Václav1944kraj. muži 701 
8.Suchan Michael1992nez. muži  
9.Kadlec Antonín1972nez. muži  
SK Slivenec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beneš Milan1954kraj. muži 501 
2.Frait František1955kraj. muži 501 
3.Přeučil Jiří1947kraj. muži 501 
4.Klofanda Ladislav1951kraj. muži 501 
5.Hrbek Ivan1955kraj. muži 601 
6.Trmal Michal1970kraj. muži 601 
7.Urban Miloš1949kraj. muži 701 
8.Maršálek Petr1946kraj. muži 701 
9.Čítek Roman1965kraj. muži 701 
10.Ferens Eduard1995kraj. muži Ncizinec 
Avia Čakovice G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Říha Karel1944kraj. muži 401-500 
2.Nguyen Van Vui1958kraj. muži 401-500cizinec 
3.Šrámek Daniel1989kraj. muži 501-600 
4.Michna Jiří1976kraj. muži 601-700 
5.Herčík Lubomír1954kraj. muži 601-700 
6.Formáček Jiří1938kraj. muži 601-700 
7.Štěrba Ondřej1997kraj. muži 701-800 
8.Jandus Matěj1997kraj. muži 801-900 
9.Dvořák Štěpán1995nez. muži  
10.Fencl František1996nez. muži  
11.Štěpánek Tomáš1999nez. muži  
12.Trejbal Pavel1999nez. muži  
TJ Konstruktiva Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Toman Bedřich1946kraj. muži 501 
2.Bukovský Petr1947kraj. muži 501 
3.Černý Pavel1973kraj. muži 601 
4.Peller Marek1973kraj. muži 701 
5.Šejna Miroslav1960kraj. muži N 
6.Sýkora Michal1984kraj. muži N 
7.Pokorný Jaroslav1940kraj. muži 601 
8.Nebeský Jiří1947kraj. muži 701 
9.Fleissig Petr1944kraj. muži 701 
10.Marko Jiří1961kraj. muži N 
TJ Sokol Michle Praha G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veselý Milan1954kraj. muži 401-500 
2.Hájek Filip1987kraj. muži 401-500 
3.Závora Jiří1942kraj. muži 501-600 
4.Gecko Jiří1990kraj. muži 601-700 
5.Černý Jáchym1990kraj. muži 701-800 
6.Chyba Lukáš1986kraj. muži 701-800 
7.Štancel Tobiáš1993kraj. muži 701-800 
8.Hrubý Michal1999nez. muži  
9.Hulan Roman1997nez. muži  
10.Kočí Martin1998nez. muži  
11.Kramer Martin1998nez. muži  
12.Koubek Michal1997nez. muži  
TJ Sokol Petrovice I. E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Schützner Vladimír1962kraj. muži 401. 
2.Lukáč Michal1955kraj. muži 401. 
3.Kachlík Jan1949kraj. muži 501. 
4.Kuttler Karel1945kraj. muži 501. 
5.Malý Aleš1957kraj. muži 501. 
6.Sutnar Bohuslav1937kraj. muži 601. 
7.Matuška František1962nez. muži  
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jágr Martin1960kraj. muži 501 
2.Třesohlavý Josef1956kraj. muži 501 
3.Hladík Ivo1966kraj. muži 501 
4.Šimek Filip1985kraj. muži 601 
5.Svatoš Daniel1966kraj. muži 601 
6.Dobroruka Karel1950kraj. muži 701 
7.Zvolánek Václav1976kraj. muži 701 
8.Vostrý Marek1973kraj. muži 701 
TJ Zelená Liška C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Konopa Josef1943reg. muži 401 
2.Krieger Karel1957reg. muži 401 
3.Vencálek Jiří1969reg. muži 401 
4.Hajný Josef1935reg. muži 501 
5.Brožek Jan1932reg. muži 601 
6.Samohejl Erich1935reg. muži 701 
7.Kubín Jaroslav1958reg. muži 801 
8.Peregrin Jan1951nez. muži  
9.Lhoták Petr1965nez. muži  
TTC Elizza Praha I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vitaljič Ivo1955kraj. muži 301 
2.Truc Petr ml.1998kraj. muži 401Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
3.Nový Karel1956kraj. muži 501 
4.Bialas Filip1998kraj. muži 501Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
5.Vlček Martin1985kraj. muži 501 
6.Růžička Dominik1998kraj. muži 501Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
7.Daníček Adam2000kraj. muži 601Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
8.Franc Michal1999kraj. muži 601Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
9.Boublík Jan1977kraj. muži 601 
10.Fausek Jiří1971kraj. muži 601 
11.Šedivý Stanislav1975kraj. muži 601 
12.Šimeček Jan1995kraj. muži 601Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
13.Kotlorz Lukáš1989reg. muži 601 
14.Vohradský Stanislav1946kraj. muži 701 
15.Appollonio Lukáš1999kraj. muži 701Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
16.Medal Miroslav1960kraj. muži 701 
17.Šturma Jan1992kraj. muži 801 
TTC Klánovice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lacman Jiří1948kraj. muži 501 
2.Platil Stanislav1946kraj. muži 501 
3.Hrabal Ladislav1938kraj. muži 501 
4.Hájek Luděk st.1973kraj. muži 501 
5.Jirát Jan1994kraj. muži 501 
6.Hanzal Adam2000nez. muži  
VŠSK MFF Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Botka Michal1989kraj. muži 501cizinec 
2.Housar Ondřej1988kraj. muži 501 
3.Beňovič Marek1992kraj. muži 701cizinec 
4.Patho Gabriel1986kraj. muži 701cizinec 
5.Patho Róbert1986kraj. muži 701cizinec 
6.Švec Ondřej1992reg. muži 161-170Střídavý start z TJ Velehrad z.s.
7.Hlaváček Ondřej1989kraj. muži 701 
8.Bartha Attila1991kraj. muži 801cizinec 
9.Jůzová Michaela1985nez.  
10.Pavlík Václav1990kraj. muži 801 
11.Tiep Hoangvan1989nez. muži cizinec 
12.Chuong Lekhanh1989nez. muži  
13.Winter Daniel1974nez. muži  
14.Gál Pavol1984nez. muži  
15.Vošický Otto1970nez. muži  
6. třída A muži
AC Sparta Praha I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Látal Jan1983kraj. muži 501-600 
2.Košek Lukáš1980nez. muži 501-600 
3.Shrbený Josef1982kraj. muži 501-600 
4.Kroupa Rudolf1949kraj. muži 501-600 
5.Pova Josef1973kraj. muži 501-600N 
6.Lácha Petr1998kraj. muži 601-700 
7.Bláha Tomáš1996kraj. muži 601-700 
8.Gold Roman1976kraj. muži 601-700 
9.Kleinander Michal1993kraj. muži 601-700 
10.Honek Jan1991kraj. muži 701-800 
11.Železný Daniel2000kraj. muži 701-800 
12.Paulus Michal1986nez. muži N 
KST OK1OBO Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kycler Jaroslav1959kraj. muži 701 
2.Teuchmann Petr1957kraj. muži 801 
3.Hronský Vladimír1956kraj. muži 801 
4.Hronský Matěj1983kraj. muži 801 
5.Režňáková Dita1978kraj. muži 801 
6.Petr Zdeněk1962kraj. muži 801 
7.Podroužek Rudolf1942kraj. muži 801 
8.Stanovský Petr1980kraj. muži 801 
9.Mikšátko Miroslav1959kraj. muži 801 
10.Výborný Zdeněk1955nez. muži 0 
11.Staněk Václav1946nez. muži 0 
12.Kratochvíl Jiří1949nez. muži 0 
PSK Olymp Praha E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šindelář Michal1973kraj. muži 501 
2.Pocz Tomáš1979kraj. muži 501 
3.Turek Tomáš1967kraj. muži 501 
4.Novotný Martin1968kraj. muži 601 
5.Forejt Lukáš1985kraj. muži 601 
6.Pozníček Josef1946kraj. muži 601 
7.Vágner Tomáš1961kraj. muži 701 
8.Hlaváček Jan1976nez. muži  
9.Kochlöffl Roman1964nez. muži  
10.Tůma Michal1969nez. muži  
SF SKK EL Nino Praha M
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Joch Tomáš1998kraj. muži 601.-700.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
2.Šindelář Tomáš1996kraj. muži 701.-800.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
3.Špaček Jan1999kraj. muži 701.-800.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
4.Vondráček Tomáš1996kraj. muži 701.-800.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
5.Bezděka Petr1991kraj. muži N 
6.Kaucká Hana1949kraj. muži N 
7.Matiasovits Petr1997kraj. muži 701.-800.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
8.Pecka Tomáš1998kraj. muži 701.-800.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
9.Eibich Jan1999kraj. muži NHostování z SK Kotlářka, z.s.
10.Roubíček Vít1961nez. muži N 
11.Buchar Michael1999kraj. muži NHostování z SK Kotlářka, z.s.
12.Stuchlík Jan1998kraj. muži NHostování z SK Kotlářka, z.s.
SK Vršovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jantač Petr1996kraj. muži 601 
2.Bečkovský Petr1972kraj. muži 701 
3.Buřil Petr1959kraj. muži 701 
4.Klabeček Dominik1995kraj. muži 701 
5.Pocar Jan1971kraj. muži 801 
6.Pospíšil Marek1995kraj. muži 801 
TJ Kyje D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krauz Samuel1953kraj. muži 401-500 
2.Trubl Vladimír1959kraj. muži 601-700 
3.Turcmanovič František1961kraj. muži 601-700 
4.Traxler Jan1964nez. muži 601-700 
5.Kára Jiří1949kraj. muži 701-800 
6.Kučera Jan1955kraj. muži 701-800 
7.Rychtarik David1982nez. muži  
TJ Lokomotiva Vršovice G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Maňura Martin1996kraj. muži 701 
2.Raffl Daniel1998kraj. muži 701 
3.Skrčený Václav1998kraj. muži N 
4.Havránek Jakub2002kraj. muži N 
5.Krameš Jan ml.2002kraj. muži N 
6.Skopec Daniel2001kraj. muži N 
7.Sloup Richard2003kraj. muži N 
8.Vašák Michael2000kraj. muži N 
9.Espitia Daniel2000kraj. muži N 
10.Závodská Katarína1964kraj. muži N 
TJ Orion Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Maleček Ondřej1991kraj. muži 301 
2.Hrubec Vladimír1957kraj. muži 401 
3.Král Daniel1992kraj. muži 401 
4.Skuhrovský Petr1988kraj. muži 401 
5.Jirák Jiří1960kraj. muži 601 
6.Krejsa Josef1948kraj. muži 601 
7.Kubát Jan st.1965kraj. muži 601 
8.Pivka Vladimír1963kraj. muži 701 
9.Žák Josef1960kraj. muži 701 
10.Janoušek Richard1966nez. muži  
TJ Sokol Břevnov Hradčany D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zücker Robert1979kraj. muži 701 
2.Červenka Boris1964kraj. muži 701 
3.Čebiš Petr1971kraj. muži 701 
4.Zábranský Josef1964kraj. muži 000 
5.Marek Jaroslav1963kraj. muži 000 
6.Hadač Emil1963kraj. muži 000 
7.Mottl Martin1970kraj. muži 000 
8.Kremsa Vladimír1984kraj. muži 000 
9.Brož Josef1959kraj. muži 000 
10.Popelka Antonín st.1968reg. muži 121. - 130. 
TTC Elizza Praha J
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vlček Martin1985kraj. muži 501 
2.Růžička Dominik1998kraj. muži 501Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
3.Boublík Jan1977kraj. muži 601 
4.Fausek Jiří1971kraj. muži 601 
5.Šimeček Jan1995kraj. muži 601Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
6.Daníček Adam2000kraj. muži 601Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
7.Šedivý Stanislav1975kraj. muži 601 
8.Vohradský Stanislav1946kraj. muži 701 
9.Šturma Jan1992kraj. muži 801 
TTC Praha - klub stolního tenisu E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Srníček Milan1964kraj. muži 601 
2.Smíšek Jan1944kraj. muži 701 
3.Moravec Lukáš1989kraj. muži 701 
4.Fuček Miloslav1959kraj. muži 701 
5.Nemejovský Michal1988kraj. muži 801 
6.Poláková Růžena1976kraj. ženy 81 
TTC Praha - klub stolního tenisu F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smíšek Jaroslav1982kraj. muži 701 
2.Vondra Michal1981kraj. muži 701 
3.Zahradníček Jakub1994nez. muži  
4.Tůma Martin1982nez. muži  
5.Zajíc Josef1948nez. muži  
6.Hermach Luboš1964nez. muži  
7.Hévr Gabriel1999nez. sži  
6. třída B muži
SK Revatti Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tuček Michal1972nez. muži 0 
2.Bechyně Jiří1971nez. muži 0 
3.Čech Jiří1991nez. muži 0 
4.Just Tomáš1991nez. muži 0 
SK Vršovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Buck Pavol1985kraj. muži 601 
2.Dunder Jiří1964kraj. muži 601 
3.Dvořák Jiří st.1949kraj. muži 601 
4.Dvořák Jiří ml.1979kraj. muži 701 
5.Klumpar František1998kraj. muži nez 
6.Šmidt Karel st.1957kraj. muži neza 
7.Jantačová Zuzana1999kraj. muži neza 
TJ Konstruktiva Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pokorný Jaroslav1940kraj. muži 601 
2.Nebeský Jiří1947kraj. muži 701 
3.Fleissig Petr1944kraj. muži 701 
4.Gregor David1971kraj. muži N 
5.Sýkora Michal1984kraj. muži N 
6.Lain Lukáš1984kraj. muži N 
7.Hlaváč Jiří1949kraj. muži 601 
TJ Pankrác F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Modl Josef1945reg. muži 601 
2.Satorie Miroslav1939reg. muži 701 
3.Pfauser Lukáš1981reg. muži 801 
4.Jalovecký Miloslav1934nez. muži  
5.Chládek Luboš1936nez. muži  
6.Kulhánek Robert1932nez. muži  
7.Rotari Vjačeslav1973nez. cizinec 
TJ Přední Kopanina A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stýblo Jiří1978kraj. muži 601 
2.Řezníček Pavel1980kraj. muži 701 
3.Tureček Daniel1976kraj. muži 701 
4.Kučírek Ondřej1988kraj. muži 000 
5.Pešek Libor1978kraj. muži 000 
6.Hlubuček Marek1979kraj. muži 000 
7.Bráza Jan1982kraj. muži 801 
8.Langer Jan1986kraj. muži 801 
9.Kočař Tomáš1968kraj. muži 801 
10.Cigánek Tomáš1974kraj. muži 000 
11.Řezníčková Kristina1981kraj. muži 000 
TJ Sokol Nové Vysočany D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fišera Petr1958kraj. muži 601. - 700. 
2.Jonák Přemysl1956kraj. muži 601. - 700. 
3.Nováček Vladimír1954kraj. muži 601. - 700. 
4.Dusílek Jaromír1948kraj. muži 701. - 800. 
5.Černý Martin1954kraj. muži 701. - 800. 
6.David Miroslav1956kraj. muži N 
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fousek Zdeněk1962kraj. muži 601 
2.Svatoš Daniel1966kraj. muži 601 
3.Cízner Josef1942kraj. muži 601 
4.Dobroruka Karel1950kraj. muži 701 
5.Papoušek Vladimír1951kraj. muži 701 
6.Zvolánek Václav1976kraj. muži 701 
7.Vostrý Marek1973kraj. muži 701 
8.Fejks Michal1982kraj. muži 701 
9.Vrecion Pavel1964kraj. muži N 
TJ Sokol Běchovice II B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rejent Martin1968kraj. muži 601 
2.Reich František1947kraj. muži 601 
3.Chmelík David1969kraj. muži 601 
4.Váňa Petr1964kraj. muži 801 
5.Hlaváč Tomáš1975kraj. muži 801 
6.Hobík Zdeněk1973kraj. muži 801 
7.Procházka Ivan st.1946kraj. muži N 
8.Rezek Jan st.1962kraj. muži N 
9.Rezek Jan ml.1993kraj. muži N 
10.Dvořák Petr1983kraj. muži N 
TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Baxa Karel1966kraj. muži 601 
2.Vejdělek Karel1960kraj. muži 601 
3.Ťuík Jan1990kraj. muži 601 
4.Konrád Jaroslav1949kraj. muži 601 
5.Šmolík Milan1971kraj. muži 701 
6.Najbertová Lucie1974kraj. muži 701 
7.Krieger Jan1989kraj. muži 801 
8.Vokál Roman1997kraj. sži 23 
9.Vokál Jan1997kraj. sži 27 
10.Benda Mikoláš1999kraj. sži 36 
TTC Elizza Praha K
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Franc Michal1999kraj. muži 601Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
2.Kotlorz Lukáš1989reg. muži 601 
3.Appollonio Lukáš1999kraj. muži 701Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
4.Medal Miroslav1960kraj. muži 701 
5.Luňová Zuzana1970nez. muži N 
6.Medalová Anna1998nez. muži NHostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
7.Marat Filip2002nez. muži NHostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
8.Klíma Tomáš1967nez. muži N 
9.Zeman Roman1969nez. muži N 
10.Černý Jiří1977nez. muži N 
11.Kraumann Michal1956nez. muži N 
TTC Praha - klub stolního tenisu D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pouč Roman1970kraj. muži 601 
2.Mutl David1980kraj. muži 601 
3.Poulíček Jaroslav1964kraj. muži 701 
4.Paroubek Jan1958kraj. muži 701 
5.Havlíček Ladislav1968kraj. muži 701 
6.Paroubek Pavel1988nez. muži  
6. třída C muži
AC Sparta Praha J
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartoň Aleš1971nez. muži N 
2.Bačáková Jitka1999nez. sžy N 
3.Fritsch Roland1999nez. sži N 
4.Kubánek Vojtěch1998nez. sži N 
5.Setnička Lukáš1998nez. sži N 
6.Yaghob Jakub1999nez. sži N 
7.Choleva Aleš1998nez. sži N 
8.Fales Matyáš2001nez. mži N 
9.Remeň Jan1998nez. sži N 
10.Šlapák Radek1999nez. sži N 
11.John Adam1998nez. sži N 
12.Krejčíř Antonín2001nez. mži N 
13.Hojdová Martina1999nez. sžy N 
14.Rajmon Ondřej1997nez. dci N 
SF SKK EL Nino Praha L
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slepička David1978kraj. muži 601.-700. 
2.Kozel Rudolf1959kraj. muži 601.-700. 
3.Štefan Nikola1951kraj. muži 701.-800. 
4.Tkačík Ján1991kraj. muži 701.-800.cizinec 
5.Niederle Jiří1960kraj. muži 801. 
6.Šrytr Petr1941kraj. muži 801. 
SK HAMR A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Uhl Jiří1970kraj. muži 601 
2.Maňas Jiří1963kraj. muži 601 
3.Kubelka Radek1965kraj. muži 701 
4.Zámek Michal1966kraj. muži 701 
5.Pospíšil Tomáš1963kraj. muži 801 
6.Jaroš Martin1973kraj. muži N 
7.Courton Ivan1964kraj. muži N 
SK Slivenec D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrbek Ivan1955kraj. muži 601 
2.Trmal Michal1970kraj. muži 601 
3.Čítek Roman1965kraj. muži 701 
4.Maršálek Petr1946kraj. muži 701 
5.Urban Miloš1949kraj. muži 701 
6.Kop František1959kraj. muži N 
7.Rek Martin1968kraj. muži N 
8.Ferens Eduard1995kraj. muži Ncizinec 
TJ Slovan Bohnice H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pilný Pavel1944kraj. muži 501 
2.Handl Erich1971kraj. muži 601 
3.Vomlel Václav1941kraj. muži 601 
4.Molčanyi Marek1998kraj. muži 801 
5.Eismann Miroslav1946kraj. muži 601 
6.Heřman Adam1997kraj. muži 801 
7.Fridrich Pavel1986kraj. muži 801 
8.Bartoň Antonín2001nez.  
9.Čáha Jiří2000nez.  
10.Mrázek Michal ml.2000nez.  
11.Bartoňová Jitka1974nez.  
12.Koubová Renata1969nez.  
13.Zerkal Lev1994nez. cizinec 
14.Šultys Jaroslav1947nez.  
TJ Sokol Nové Vysočany C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černý Ondřej1982kraj. muži 501. - 600. 
2.Erben Michal1982kraj. muži 601. - 700. 
3.Fišera Jan1990kraj. muži 601. - 700. 
4.Pešek Miroslav1986kraj. muži N 601. - 700. 
5.Lukeš Petr1992kraj. muži N 601. - 700. 
TJ Sokol Praha Podolí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kulhánek Karel1929kraj. muži 701 
2.Zikl Petr1976kraj. muži 701 
3.Haba Martin1984kraj. muži 701 
4.Klouda Rudolf1934kraj. muži 701 
5.Skála Ladislav1933kraj. muži 701 
6.Franc Ivan1946kraj. muži 601 N 
7.Jirásek Pavel1968kraj. muži 701 
TJ Sokol Žižkov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Treybal Václav1958reg. muži 501 
2.Stejskal Tomáš1992reg. muži 501 
3.Olach Miloslav1945reg. muži 501 
4.Ruml Jiří1983reg. muži 601 
5.Kápar Miroslav1963reg. muži 601 
6.Dušek Jiří1936reg. muži 601 
7.Králová Michaela1980reg. muži 701 
8.Krejčí Pavel1978reg. muži 701 
9.Lokaj Jan1949reg. muži 701 
TJ Střížkov E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Procházka František1944kraj. muži 401 
2.Svobodová Nikola1992kraj. muži 501 
3.Bednarz Karol1985kraj. muži 601cizinec 
4.Pelikán Jan1992kraj. muži 601 
5.Pour Tomáš1999kraj. muži 601 
6.Provazník Lukáš1995kraj. muži 701 
7.Toldy Patrik1996nez.  
8.Soukup Richard1999nez.  
9.Šádek Filip2000nez.  
10.Fryč Martin1998nez.  
11.Dvořák Daniel1998nez.  
TTC Praha - klub stolního tenisu C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zahradník Václav1960kraj. muži 601 
2.Houček Jaroslav1968kraj. muži 601 
3.Dvořák Pavel1974kraj. muži 601 
4.Sobota Miroslav1971kraj. muži 701 
5.Monyč Valerij1972kraj. muži 701 
6.Szilágyi Tomáš1986nez. muži  
7.Šišák Richard1968nez. muži  
VŠSK MFF Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švec Ondřej1992reg. muži 161-170Střídavý start z TJ Velehrad z.s.
2.Patho Róbert1986kraj. muži 701cizinec 
3.Hlaváček Ondřej1989kraj. muži 701 
4.Bartha Attila1991kraj. muži 801cizinec 
5.Pavlík Václav1990kraj. muži 801 
6.Winter Daniel1974nez. muži  
7.Jůzová Michaela1985nez.  
8.Ivanová Marika1988nez.  
9.Chuong Lekhanh1989nez. muži  
10.Tu Yucheng1990nez.  
11.Gál Pavol1984nez. muži  
12.Tiep Hoangvan1989nez. muži cizinec 
13.Vošický Otto1970nez. muži  
Divize ženy
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Merhautová Alena1951kraj. ženy 41-60 
2.Stejskalová Šárka1978kraj. ženy 41-60 
3.Nováková Ivana1970kraj. ženy 41-60Hostování z Tělovýchovná jednota SOKOL Přezletice
4.Motlová Michaela1986kraj. ženy 41-60Hostování z Tělovýchovná jednota Dynamo Nelahozeves, z.s.
5.Kotlanová Martina1973kraj. ženy 61-80 
6.Sázelová Lenka1959kraj. ženy 81N 
7.Dědková Lenka1955kraj. ženy N 
8.Vránová Helena1976kraj. ženy N 
TJ ABC Branik C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stočesová Silvie1976kraj. ženy 21 - 40 
2.Adamčíková Dana1956kraj. ženy 41 - 60 
3.Jankovská Iveta1984kraj. ženy 61 - 80 
4.Chalupová Ludmila1957kraj. ženy 61 - 80 
5.Vysušilová Stanislava1943kraj. ženy 81 - 100 
6.Balková Růžena1945kraj. ženy 101 - 120 
7.Hypšová Daniela1947kraj. ženy N 
TJ ABC Branik D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Scheubová Jana1962kraj. ženy 21 - 40 
2.Opravilová Scheubová Lucie1988kraj. ženy 61 - 80 
3.Drgoňová Scheubová Lenka1990kraj. ženy 81 - 100 
4.Stupková Alena1990kraj. ženy 101 - 120 
5.Drgoňová Veronika1997kraj. ženy 121 - 140 
TJ Slovan Bohnice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaucká Olga1975kraj. ženy 11-20 
2.Přádová Blanka1953kraj. ženy 11-20 
3.Veletová Ilona1973kraj. ženy 11-20 
4.Maršíková Jitka1947kraj. ženy 21-40 
5.Bartoňová Jitka1974kraj. ženy 21-40 
6.Dvořáková Lucie1978kraj. ženy 41-60 
7.Koubová Renata1969kraj. ženy 121-140 
8.Maršíková Jana1999kraj. ženy 121-140 
9.Slezáková Hana2000kraj. ženy 121-140 
10.Chýleová Eva1979nez.  
TJ Lokomotiva Vršovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Špačková Zdeňka1952kraj. ženy 21 
2.Bláhová Milena1968kraj. ženy 61 
3.Kačírková Martina1970kraj. ženy 61 
4.Bláhová Kateřina1989kraj. ženy 81 
5.Adamová Božena1947kraj. ženy 81 
6.Závodská Katarína1964kraj. ženy 81 
7.Zubíková Zdeňka1964kraj. ženy 81 
8.Zýková Renata1961kraj. ženy 81 
9.Krylová Kateřina1971kraj. ženy 101 
SF SKK EL Nino Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pokorná Helena1961kraj. ženy 41.-60. 
2.Shim Mi Youngi1970kraj. ženy N 41.-60.cizinec 
3.Strmisková Hana1975nez. ženy N 41.-60. 
4.Dlouhá Marie1953kraj. ženy N 41.-60-Hostování z SK Mrač
5.Bútorová Tereza1999kraj. ženy 81.-90Hostování z SK Kotlářka, z.s.
SF SKK EL Nino Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chloupková Pavlína1991kraj. ženy 21.-40. 
2.Šafaříková Jana1991kraj. ženy 61.-80. 
3.Loukotová Regina1971kraj. ženy N61.-80. 
4.Wurmová Eva1988kraj. ženy N61.-80. 
5.Prostějovská Lada1999kraj. ženy 81.-100.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
6.Kaucká Hana1949kraj. ženy 81.-100 
TTC Elizza Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vítková Hana1984kraj. ženy 21 
2.Burgr Mužíková Zdeňka1980kraj. ženy 41 
3.Luňová Veronika1997kraj. ženy 41Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
4.Polednová Petra1994kraj. ženy 41 
5.Vinklářová Veronika1980kraj. ženy 61 
6.Medalová Anna1998kraj. ženy 81Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
7.Luňová Zuzana1970kraj. ženy 101 
8.Marková Lucie1998kraj. ženy 101Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
9.Melicharová Iveta1999kraj. ženy 101Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
Avia Čakovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matoušková Andrea1995kraj. ženy 41-60 
2.Strnadová Karolína1991kraj. ženy 41-60 
3.Havlíková Jana1976kraj. ženy 41-60 
4.Petříková Michaela1991kraj. ženy 61-80 
5.Svobodová Šárka1992kraj. ženy 61-80 
6.Hleděncová Adéla1992kraj. ženy 61-80Hostování z Tělovýchovná jednota SOKOL Přezletice
7.Šišková Gabriela1990kraj. ženy 81-100 
8.Vojáčková Aneta1997nez. ženy  
9.Dvořáková Anna2000nez. ženy  
TJ Přední Kopanina A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hodková Jana1952kraj. ženy 41-60 
2.Vrzalová Jitka1956kraj. ženy 41-60 
3.Šimůnková Stanislava1948kraj. ženy 81-100 
4.Malá Jitka1977kraj. ženy 81-100 
TJ Zelená Liška A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jeřábková Dana1953reg. ženy 61 
2.Koderová Mariana1951reg. ženy 61 
3.Kriegerová Helena1956reg. ženy 61 
4.Hošková Stanislava1946reg. ženy 61 
5.Štanclová Helena1941reg. ženy 81 
6.Füri Silvia1955reg. ženy 101 
7.Vlachová Jana1951reg. ženy 101 
8.Donovalová Dana1951reg. ženy 121 
9.Grossmannová Jana1972nez. ženy  
10.Straková Jitka1976nez. ženy  
11.Poláková Růžena1976reg. ženy 81Hostování z TTC Praha - klub stolního tenisu, z.s.
TJ Košíře A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bulantová Pavla1973kraj. ženy 41 
2.Nováková Hana1984kraj. ženy 61 
3.Füllsacková Barbora1978kraj. ženy 61 
4.Čápová Kateřina1980kraj. ženy 61 
1. třída ženy
TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Patočková Ivanka1947kraj. ženy 41N 
2.Kavická Andrea1991kraj. ženy 61 
3.Najbertová Lucie1974kraj. ženy 81 
4.Tomsová Kateřina1972kraj. ženy 81-100NHostování z TTC Brandýs n.L, spolek
5.Rudová Lenka1976kraj. ženy N 
TJ Lokomotiva Vršovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Adamová Božena1947kraj. ženy 81 
2.Závodská Katarína1964kraj. ženy 81 
3.Zýková Renata1961kraj. ženy 81 
4.Krylová Kateřina1971kraj. ženy 101 
5.Čuhelová Kristýna2001nez. ženy  
6.Blažková Anežka2002kraj. ženy N 
TJ Lokomotiva Vršovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bláhová Kateřina1989kraj. ženy 81 
2.Zubíková Zdeňka1964kraj. ženy 81 
3.Světlíková Tereza1987kraj. ženy 81 
4.Filová Simona1998kraj. ženy 101 
5.Kosťová Natálie1998kraj. ženy 101 
Avia Čakovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Petříková Michaela1991kraj. ženy 61-80 
2.Svobodová Šárka1992kraj. ženy 61-80 
3.Hleděncová Adéla1992kraj. ženy 61-80Hostování z Tělovýchovná jednota SOKOL Přezletice
4.Šišková Gabriela1990kraj. ženy 81-100 
5.Vojáčková Aneta1997nez. ženy  
6.Dvořáková Anna2000nez. ženy  
SF SKK EL Nino Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dlouhá Marie1953kraj. ženy N 41.-60-Hostování z SK Mrač
2.Wurmová Eva1988kraj. ženy N61.-80. 
3.Bútorová Tereza1999kraj. ženy 81.-90Hostování z SK Kotlářka, z.s.
4.Prostějovská Lada1999kraj. ženy 81.-100.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
5.Kaucká Hana1949kraj. ženy 81.-100 
6.Ratajová Jana1953kraj. ženy 81.-100 
7.Součková Marcela1970kraj. ženy 81.100. 
8.Michlová Hana1986kraj. ženy N 
9.Štolbová Jana2000kraj. ženy NHostování z SK Kotlářka, z.s.
TJ Zelená Liška B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hošková Stanislava1946reg. ženy 61 
2.Štanclová Helena1941reg. ženy 81 
3.Vlachová Jana1951reg. ženy 101 
4.Donovalová Dana1951reg. ženy 121 
TJ Zelená Liška C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Füri Silvia1955reg. ženy 101 
2.Grossmannová Jana1972nez. ženy  
3.Straková Jitka1976nez. ženy  
4.Poláková Růžena1976reg. ženy 81Hostování z TTC Praha - klub stolního tenisu, z.s.
TJ ABC Branik E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chalupová Ludmila1957kraj. ženy 61 - 80 
2.Vysušilová Stanislava1943kraj. ženy 81 100 
3.Balková Růžena1945kraj. ženy 101 - 120 
4.Stupková Alena1990kraj. ženy 101 - 120 
5.Drgoňová Veronika1997kraj. ženy 121 - 140 
6.Hypšová Daniela1947kraj. ženy N 
TTC Elizza Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Polednová Petra1994kraj. ženy 41 
2.Vinklářová Veronika1980kraj. ženy 61 
3.Medalová Anna1998kraj. ženy 81Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
4.Luňová Zuzana1970kraj. ženy 101 
5.Marková Lucie1998kraj. ženy 101Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
6.Melicharová Iveta1999kraj. ženy 101Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
TTC Praha - klub stolního tenisu A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malá Božena1947kraj. ženy 101 
2.Bláhová Romana1965kraj. ženy 101 
3.Otrusinová Jitka1983kraj. ženy 101 
4.Hermachová Kateřina1991nez. ženy  
5.Hanzlíčková Martina1984nez. ženy  
6.Antošová Klára1989nez. ženy N 
7.Suková Helena1965nez. ženy  
TJ Přední Kopanina B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malá Jitka1977kraj. ženy 81-100 
2.Kozáková Květoslava1952kraj. ženy 101-120 
3.Kyselá Zdeňka1958kraj. ženy 101-120 
4.Částková Stanislava1955kraj. ženy 101-120 
5.Portešová Hana1971kraj. ženy 101-120 
6.Šulcová Jana1964kraj. ženy 101-120 
TJ Sokol Nusle Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malá Kateřina1981kraj. ženy 21-40 
2.Hájková Anna1945kraj. ženy 41-60 
3.Špicarová Ivana1967kraj. ženy 81-100 
4.Reitschlägerová Dita1989kraj. ženy 81-100N 
5.Špicarová Veronika1995kraj. ženy N 
6.Reisnerová Martina1996kraj. ženy N 
TJ Slovan Bohnice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Maršíková Jitka1947kraj. ženy 21-40 
2.Koubová Renata1969kraj. ženy 121-140 
3.Maršíková Jana1999kraj. ženy 121-140 
4.Slezáková Hana2000kraj. ženy 121-140 
5.Bartoňová Tereza2003kraj. ženy 121-140 
6.Procházková Lucie1999nez.  
7.Kadavá Tereza1998nez.  
8.Mrázková Lia2002nez.  
9.Popová Jana2002nez.  
10.Popová Veronika2002nez.  
11.Hájková Markéta1984nez.  
1.třída dorostenci
SK DDM Kotlářka Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Němeček Jakub1997ČR dci ČR 21. 
2.Kučera Stanislav1997ČR sži ČR 22. 
3.Vítovec Martin1997ČR dci ČR 33. 
4.Bútora Michal1997ČR dci ČR 55. 
SK DDM Kotlářka Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Neřold Kryštof1995ČR dci ČR 72. 
2.Dusík Stanislav1998ČR dci ČR 74. 
3.Rejent Štěpán1997kraj. dci Pha 23. 
4.Ezr Václav1996kraj. dci Pha 32. 
Sportovní Jižní Město A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slobodzian Adam1997kraj. dci 13 
2.Šimůnek Daniel1997kraj. dci 17 
3.Bialas Filip1998kraj. dci 19 
Sportovní Jižní Město B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marat Petr1999kraj. dci 20 
2.Průša David2000kraj. dci 21 
3.Fausek Matěj1999kraj. dci 22 
4.Truc Petr ml.1998kraj. dci 28 
TJ Slavoj Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zahrádka David1995kraj. dci 10 
2.Škarban Jan1998kraj. dci 25 
3.Pašek Dominik1998kraj. dci 34 
4.Zeidler Michal1997kraj. dci 99 
AC Sparta Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chlumský Petr1996kraj. dci 25 
2.Lácha Petr1998kraj. sži 27 
3.Bláha Tomáš1996nez. dci N 
4.Železný Daniel2000kraj. mži 3 
5.Bačáková Jitka1999kraj. sžy N 
6.Choleva Aleš1998nez. sži N 
7.Fales Matyáš2001nez. mži N 
8.Fritsch Roland1999nez. sži N 
9.Hojdová Martina1999nez. sžy N 
10.John Adam1998nez. sži N 
11.Krejčíř Antonín2001nez. mži N 
12.Kubánek Vojtěch1998nez. sži N 
13.Remeň Jan1998nez. sži N 
14.Setnička Lukáš1998nez. sži N 
15.Šlapák Radek1999nez. sži N 
16.Yaghob Jakub1999nez. sži N 
1.třída starší žáci
Sportovní Jižní Město A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fausek Matěj1999kraj. sži 6 
2.Marat Petr1999kraj. sži 2 
3.Průša David2000kraj. sži 3 
Sportovní Jižní Město B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bialas Filip1998kraj. sži 4 
2.Franc Michal1999kraj. sži 7 
3.Růžička Dominik1998kraj. sži 10 
Sportovní Jižní Město C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Daníček Adam2000kraj. sži 20 
2.Truc Petr ml.1998kraj. sži 14 
3.Dvořák Martin1999kraj. sži 39 
TJ Slavoj Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Škarban Jan1998kraj. sži 5 
2.Pašek Dominik1998kraj. sži 8 
3.Šebl Jáchym2000kraj. sži 11 
4.Šimůnek Ondřej1999kraj. sži 14 
AC Sparta Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lácha Petr1998kraj. sži 27 
2.Kubánek Vojtěch1998nez. sži N 
3.John Adam1998nez. sži N 
4.Železný Daniel2000kraj. mži 3 
5.Bačáková Jitka1999nez. sžy N 
6.Choleva Aleš1998nez. sži N 
7.Fales Matyáš2001nez. mži N 
8.Fritsch Roland1999nez. sži N 
9.Hojdová Martina1999nez. sžy N 
10.Krejčíř Antonín2001nez. mži N 
11.Remeň Jan1998nez. sži N 
12.Setnička Lukáš1998nez. sži N 
13.Šlapák Radek1999nez. sži N 
14.Yaghob Jakub1999nez. sži N 
SK DDM Kotlářka Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dusík Stanislav1998ČR sži ČR 42. 
2.Macháček Oldřich1998ČR sži ČR 85. 
3.Špaček Jan1999ČR sži ĆR 110. 
4.Joch Tomáš1998ČR sži Pha 
1.třída mladší žactvo
TJ Slavoj Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šebl Jáchym2000kraj. mži 3 
2.Sládek Matyáš2000kraj. mži 5 
3.Pašek Adam2002kraj. mži 16 
4.Kulveit Jonáš2001kraj. mži 18 
Sportovní Jižní Město A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Průša David2000kraj. mži 1 
2.Daníček Adam2000kraj. mži 2 
3.Marat Filip2002kraj. mži 10 
4.Dvořák Petr2000kraj. mži 14 
5.Zeman Vítek2002kraj. mži 15 
SK DDM Kotlářka Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Jan nejml.2000ČR mži ČR 109. 
2.Stuchlík Ondřej2000kraj. mži Pha 21. 
3.Vavroch Tobiáš2000kraj. mži Pha 30. 
4.Štolbová Jana2000kraj. mžy Pha nez. 
5.Ševčík Marek2001kraj. mži Pha nez. 
ZŠ Lužiny A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hlaváč Jan2001kraj. mži 38 
2.Koronház Gabriel2000kraj. mži 40 
3.Kotalík Tomáš2000kraj. mži 44 
4.Šrenk Štěpán2001kraj. mži 44 
5.Poncar Karel2001kraj. mži 50 
6.Merta Hynek2001nez. mži  
7.Šercl Václav2002nez. mži  
TJ Lokomotiva Vršovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havránek Jakub2002kraj. muži N 
2.Krameš Jan ml.2002kraj. muži N 
3.Espitia Daniel2000kraj. muži N 
4.Skopec Daniel2001kraj. muži N 
5.Sloup Richard2003kraj. muži N 
6.Vašák Michael2000kraj. muži N 
7.Čuhelová Kristýna2001kraj. ženy N 
8.Blažková Anežka2002kraj. ženy N 
9.Chmelenský Antonín ml.2002kraj. ženy N 
10.Janota Vojtěch ml.2001kraj. muži N 
11.Knobloch Miroslav2002kraj. muži N 
12.Mácha Jonáš ml.2001kraj. muži N 
13.Mikoláš Roman ml.2002kraj. muži N 
14.Veselý Filip2001kraj. muži N 
15.Průša Ondřej2002kraj. muži N 
AC Sparta Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Železný Daniel2000kraj. mži 3 
2.Fales Matyáš2001nez. mži N 
3.Krejčíř Antonín2001nez. mži N 
1.třída dorostenky
TJ Slavoj Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hošková Denisa1996kraj. dky 1 
2.Diblíková Klára1997kraj. dky 3 
3.Vlčková Natálie1996kraj. dky 4 
4.Vávrová Ivana1998kraj. dky 7 
SK DDM Kotlářka Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Němečková Monika1995ČR dky ČR 20. 
2.Bútorová Tereza1999kraj. dky Pha nez. 
3.Prostějovská Lada1999ČR dky Pha nez. 
4.Štolbová Jana2000kraj. dky Pha nez. 
1.třída starší žákyně
Sportovní Jižní Město A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Medalová Anna1998kraj. sžy 3 
2.Melicharová Iveta1999kraj. sžy 8 
3.Marková Lucie1998kraj. sžy 5 
SK DDM Kotlářka Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bútorová Tereza1999ČR sžy ČR 33. 
2.Prostějovská Lada1999ČR sžy ČR 48. 
3.Štolbová Jana2000ČR sžy Pha nez. 
TJ Slovan Bohnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slezáková Hana2000kraj. sži 14 
2.Kadavá Tereza1998nez.  
3.Maršíková Jana1999nez.  
4.Popová Jana2002nez.  
5.Mrázková Lia2002kraj. sžy 16 
6.Bartoňová Tereza2003kraj. sžy 17 
7.Popová Veronika2002nez.  
8.Procházková Lucie1999nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS