Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Krajská divize
SKST Liberec D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaněra Jan1989kraj. muži 21-30 
2.Vojtěch Jiří1982kraj. muži 41-60 
3.Bártl Jan1973kraj. muži 61-80 
4.Havlíček Vladimír1952kraj. muži 61-80 
5.Smetana Josef1983kraj. muži 81-100 
6.Vojkovič Karel st.1959kraj. muži 81-100 
7.Mikula Oldřich1935kraj. muži 101-130 
8.Vaníček Jiří1974reg. muži 41-60 
9.Žid Jaromír1962reg. muži 61-80 
10.Dominh Martin1996reg. muži 61-80 
11.Heinze Zdeněk1967reg. muži 61-80 
12.Novák Kamil1967reg. muži 61-80 
13.Vojkovič Karel ml.1984reg. muži 61-80 
14.Mečl Jan st.1964reg. muži 80N 
KMST Liberec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Martenek Tomáš1970kraj. muži 50,5 
2.Brumlich Daniel1997kraj. muži 70,5Hostování z Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.
3.Janků Ondřej1997kraj. muži 90,5Hostování z Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.
4.Novota Štefan1960kraj. muži 90,5 
5.Salomon Daniel1996kraj. muži 101-130Střídavý start z Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.
6.Žid Čeněk1997reg. muži 61-80Střídavý start z Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.
KPST Liberec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smejkal Tomáš1992kraj. muži 9 
2.Regner Michal1978kraj. muži 21-30 
3.Cinibulk Miroslav1954kraj. muži 21-30 
4.Obešlo Josef st.1967kraj. muži 31-40 
5.Perný Michal1976kraj. muži 41-60 
6.Obešlo Josef ml.1992kraj. muži 31-40Střídavý start z Tělovýchovná jednota SOKOL KOBYLÍ z.s.
TJ Jiskra Raspenava B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horák Čeněk1965kraj. 41. - 60. 
2.Drechsler Jan1985reg. 41. - 60. 
3.Boháč Vladimír1951reg. 61. - 80. 
4.Blažek Petr1958reg. 61. - 80. 
5.Drechsler Matěj1987reg. 61. - 80. 
6.Dufek Josef1947nez.  
7.Suchánek Martin1987nez.  
Loko Depo Liberec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zahradník Radek1977kraj. muži 25,5 
2.Batthyány Tibor1978kraj. muži 70,5 
3.Zdvihal Radek1971kraj. muži 70,5 
4.Dušátko Jiří1973kraj. muži 70,5 
5.Hanák Petr1966kraj. muži 70,5 
6.Šilhán Pavel1984kraj. muži 70,5 
7.Dvořák Petr1971kraj. muži 90,5 
8.Požárský Jiří1962kraj. muži 90,5 
9.Vinter Tomáš1976kraj. muži 90,5 
10.Frýba Jiří1965reg. muži 50,5 
11.Vajsejtl Zbyněk1971reg. muži 70,5 
12.Svatoš Roman1980nez.  
TJ Jiskra Nový Bor B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vojtěch Petr1960kraj. muži 31-40 
2.Hekerle Tomáš1967kraj. muži 41-60 
3.Protiva Luboš1988kraj. muži 41-60 
4.Studecký Lubor1956kraj. muži 41-60 
5.Rudinský David1972kraj. muži 41-60 
6.Horník Stanislav1957kraj. muži 61-80 
7.Čermák Miloslav1967kraj. muži 81-100 
8.Oliverius Pavel1956kraj. muži 81-100 
9.Šákr Josef1956reg. muži 31-40 
10.Pěnkava Pavel1950reg. muži 31-40 
11.Štěpánek Zdeněk1973reg. muži 41-50 
12.Soukup Milan1979nez. muži  
TJ Lokomotiva Česká Lípa A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Flanderka Miloš1957kraj. muži 21 - 30 
2.Špaček Ondřej1994kraj. muži 31 - 40 
3.Reichl Radomír1951kraj. muži 31 - 40 
4.Just František1950kraj. muži 41 - 60 
5.Reichl Jiří1943kraj. muži 61 - 80 
6.Milata Vladimír st.1959kraj. muži 61 - 80 
7.Bříza František1950kraj. muži 81 - 100 
8.Jaderný Petr1958kraj. muži 101 - 130 
9.Jablonovský Jan1958reg. muži 51 - 70 
10.Gabriel Václav ml.2000reg. muži 71 - 100 
TJ Sokol Semily A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mejsnar František1988kraj. muži 21-30 
2.Bělovský Josef1957kraj. muži 41-60 
3.Mejsnar František ml.1959kraj. muži 61-80 
4.Bělka Jaroslav1964kraj. muži 61-80 
5.Jína Vladimír1967kraj. muži 81-100 
6.Hudský Jiří1963kraj. muži 101-130 
7.Kos Martin1991reg. muži 31-60 
8.Mejsnar František st.1930nez. muži  
9.Krejsa Karel1952reg. muži nezařazen 
10.Král Libor1971reg. muži nezařazen 
11.Baudys Václav1964reg. muži nezařazen 
12.David Jaroslav1998reg. sži nezařazen 
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koťátko Luboš1971kraj. muži 21-30 
2.Louda Jiří1964kraj. muži 41-60 
3.Šilhán Josef1975kraj. muži 41-60 
4.Urban Milan1960kraj. muži 41-60 
5.Charvát Luboš1954reg. muži 31-60 
6.Vele Ivan1945reg. muži 20 
7.Mádle Luděk1955reg. muži 31-60 
8.Šnajdr Pavel1944reg. muži 31-60 
9.Sudek Petr1970reg. muži 31-60 
10.Milata Vladimír ml.1985nez. muži  
SKST Cvikov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bílek Rudolf st.1959kraj. muži 41 
2.Fišera Milan1967kraj. muži 81 
3.Král Pavel1965kraj. muži 101 
4.Pavelka Josef1959kraj. muži 101 
5.Andrla Vladimír st.1950reg. muži 41 
6.Mládek Petr1973reg. muži 51 
7.Hanzlíček Jaroslav1965reg. muži 51 
8.Denéz Josef1963reg. muži 71 
9.Rudinský Lukáš1978reg. muži 71 
10.Čeřovský Ivo1962reg. muži 71 
11.Grančič Václav1973reg. muži 71 
12.Andrla Vladimír ml.1974nez.  
13.Fišera Tadeáš1999nez.  
14.Grančič Ivan1966nez.  
15.Hanzlíček Jaroslav ml.1995nez.  
16.Novotný Miroslav1972nez.  
17.Rálek Marek1996nez.  
18.Virgler Dušan1972nez.  
19.Fišerová Leona1996nez.  
20.Kalenda Milan1970nez.  
21.Lapka Miroslav1998kraj. muži 201-230Střídavý start z Table Tennis Club Bělá pod Bezdězem, z.s.
22.Dusík Stanislav1998kraj. muži 501.-600.Střídavý start z SK Kotlářka, z.s.
TJ Spartak Chrastava A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svědík Miroslav1951kraj. 31.-40. 
2.Žemlička Karel1962kraj. 81.-100. 
3.Průša Pavel1956reg. 41.-60. 
4.Zahradník Petr1962reg. 61.-80. 
5.Živnůstka Miroslav1960reg. 61.-80. 
6.Šimon Miroslav1967reg. 61.-80. 
7.Charvát Luboš1967reg. 61.-80. 
8.Martiny Daniel1939reg. 81.-100. 
9.Čilo Miloslav1963nez.  
10.Lipenský Robert1972nez.  
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tauš René1971kraj. muži 41-60 
2.Pecka Vlastimil1975kraj. muži 81-100 
3.Kovář Jaroslav1980kraj. muži 101-130 
4.Vrabec Jan1985kraj. muži 101-130 
5.Hlavsa Tomáš1996kraj. muži 101-130 
6.Molitoris Dušan1944reg. muži 31-60 
7.Daníček Radek1983reg. muži 31-60 
8.Reczai Jiří1955reg. muži 31-60 
9.Thér Petr1962reg. muži 31-60 
10.Dvořák Pavel1957reg. muži 61-90 
11.Bittner Martin1967nez. muži  
Krajský přebor 1. třídy
TJ Sokol Turnov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hlaváček Vladimír1960kraj. muži 61 - 80 
2.Knob Michal1965kraj. muži 61 - 80 
3.Šonský Jaroslav1979kraj. muži 81 - 100 
4.Vondra Pavel1966kraj. muži 101 - 130 
5.Longin Milan1954kraj. muži 101 - 130 
6.Anděl Jiří1953reg. muži 18 
7.Vávra Jiří1973reg. muži 24 
8.Csizmazia Michal1979reg. muži 31 - 60 
9.Varcl Jakub1986reg. muži 31 - 60 
10.Mencl Radek1997reg. muži 31 - 60 
11.Jáč Miloš1943nez.  
TJ Sokol Jablonec nad Jizerou A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šír Milan1989kraj. muži 41-60 
2.Naděje Lukáš1985kraj. muži 61-80 
3.Popek Ivo1984kraj. muži 101-130 
4.Hrubý Jiří1961kraj. muži 101-130 
5.Hrubý Tomáš1985reg. muži 31-60 
6.Exner Petr1977nez. muži  
TJ Jiskra Nový Bor C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rudinský David1972kraj. muži 41-60 
2.Horník Stanislav1957kraj. muži 61-80 
3.Čermák Miloslav1967kraj. muži 81-100 
4.Oliverius Pavel1956kraj. muži 81-100 
5.Šákr Josef1956reg. muži 31-40 
6.Pěnkava Pavel1950reg. muži 31-40 
7.Štěpánek Zdeněk1973reg. muži 41-50 
8.Soukup Milan1979nez. muži  
9.Lepšík Jan1995nez. muži  
10.Vitmajer Roman1967nez. muži  
Loko Depo Liberec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanák Petr1966kraj. muži 70,5 
2.Šilhán Pavel1984kraj. muži 70,5 
3.Dvořák Petr1971kraj. muži 90,5 
4.Vinter Tomáš1976kraj. muži 90,5 
5.Požárský Jiří1962kraj. muži 90,5 
6.Frýba Jiří1965reg. muži 50,5 
7.Vajsejtl Zbyněk1971reg. muži 70,5 
8.Svatoš Roman1980nez.  
TJ Sokol Bratříkov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šourek Pavel1969kraj. muži 61-80 
2.Doležal Václav1966kraj. muži 81-100 
3.Jareis Otakar ml.1980kraj. muži 101-130 
4.Kolesa Ladislav1960kraj. muži 101-130 
5.Mastník Radek1971reg. muži 31-60 
6.Paldus Martin1970reg. muži 31-60 
7.Hujer Tomáš1964reg. muži 31-60 
8.Duštíra Miloš1955reg. muži 61-90 
9.Štěpánek František1951reg. muži 61-90 
10.Chlum Lukáš1980reg. muži 61-90 
11.Chlum Jaroslav1957reg. muži 61-90 
12.Jareis Otakar st.1955reg. muži 61-90 
13.Hujer Miroslav1942reg. muži 91-120 
14.Sunek Pavel1946reg. muži 91-120 
15.Ottis Michal1955reg. muži 91-120 
16.Sunek Dominik1996reg. muži 91-120 
17.Kotyza Rostislav1956reg. muži 91-120 
18.Kožíšek Jakub1998reg. muži 121-150 
19.Holub Jaroslav1950nez. muži  
Cvikováček Cvikov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Plaček Jaroslav1973kraj. 81-100 
2.Fojt Pavel1974kraj. 101-130 
3.Nešvera Miroslav1964kraj. 101-130 
4.Tomek Jaroslav ml.1992reg. 31-40 
5.Krsek Ladislav1951reg. 71-100 
6.Růžička Zdeněk1953reg. 71-100 
7.Vrabec David1995reg. 71-100 
8.Svobodová Gabriela1992kraj. 11 
9.Madaraszová Klára1994kraj. 16 
10.Hekerlová Dita1973kraj. 22 
TJ Doksy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tamchyna Petr1961kraj. muži 61-80 
2.Pobuda Josef1969kraj. muži 61-80 
3.Smetáček Jiří1971kraj. muži 101-130 
4.Pleskač Jiří1953reg. muži 31-40 
5.Motl Ladislav1952reg. muži 31-40 
6.Židlický Martin1967reg. muži 41-50 
7.Lindner Ladislav1953reg. muži 41-50 
8.Vrba Josef1959reg. muži 51-70 
9.Urban Ivo1955reg. muži 51-70 
10.Fečuš Jan1963reg. muži 51-70 
11.Zoubková Ivana1962reg. muži 71-100 
12.Lučan Ladislav1962nez. muži  
13.Bukovec Radek1966nez. muži  
14.Švec Josef1984nez. muži  
SKST Liberec E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vojkovič Karel st.1959kraj. muži 81-100 
2.Salomon Daniel1996kraj. muži 101-130 
3.Mikula Oldřich1935kraj. muži 101-130 
4.Vaníček Jiří1974reg. muži 41-60 
5.Heinze Zdeněk1967reg. muži 61-80 
6.Novák Kamil1967reg. muži 61-80 
7.Vojkovič Karel ml.1984reg. muži 61-80 
8.Veselka Jiří st.1958reg. muži 80N 
9.Rutová Lenka1963reg. muži 81-100 
10.Motyčka Zdeněk1996reg. muži 101-120 
11.Knot Jan1994reg. muži 101-120 
12.Zacharová Kateřina1980reg. muži 101-120 
13.Košek Martin1999reg. muži 121-167 
14.Veselka Jiří ml.1989reg. muži 121-167 
SKST Liberec F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smetana Josef1983kraj. muži 81-100 
2.Žid Čeněk1997reg. muži 61-80 
3.Žid Jaromír1962reg. muži 61-80 
4.Dominh Martin1996reg. muži 61-80 
5.Mečl Jan st.1964reg. muži 80N 
6.Kriegelstein Petr1962reg. muži 101-120 
7.Klimenta Matouš1991reg. muži 120N 
8.Klement Milan1982reg. muži 120N 
9.Mečl Jan ml.2000reg. muži 121-167 
10.Pazour Jan1976nez. muži xxx 
TJ Lokomotiva Česká Lípa B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Reichl Jiří1943kraj. muži 61 - 80 
2.Milata Vladimír st.1959kraj. muži 61 - 80 
3.Bříza František1950kraj. muži 81 - 100 
4.Jaderný Petr1958kraj. muži 101 - 130 
5.Dědek Pavel1967reg. muži 51 - 70 
6.Březina Štěpán1948reg. muži 51 - 70 
7.Jablonovský Jan1958reg. muži 51 - 70 
8.Gabriel Václav st.1976reg. muži 51 - 70 
9.Gabriel Václav ml.2000reg. muži 71 - 100 
10.Kopecký Luboš1966nez.  
11.Špačková Klára1997nez. Hostování z Table Tennis Club Litoměřice, z.s.
TTC Preciosa Jablonné v Pod. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havlík Jaroslav ml.1975kraj. muži 41-60 
2.Lazar Julius1968kraj. muži 101-130 
3.Jarkovský Zdeněk1962reg. muži 41-60 
4.Jarkovský Otto1947reg. muži 61-80 
5.Havlík Jaroslav st.1949reg. muži 81-100 
6.Pýcha Patrik1975reg. muži 81-100 
7.Říčař Rudolf1956reg. muži 81-100 
8.Vlček Milan1970reg. muži 81-100 
9.Flégl Pavel1957reg. muži 101-120 
10.Vastl František1993reg. muži 101-120 
11.Kitzler Lubor ml.1992reg. muži 121-167 
12.Maršálek Michal1992reg. muži 121-167 
13.Pavlů Josef1948reg. muži 121-167 
14.Rýdl Jiří1962reg. muži 121-167 
15.Vastl Vojtěch1993reg. muži 121-167 
16.Vastl Milan1960reg. muži 121-167 
17.Vastl Ivan1960reg. muži 121-167 
18.Vlček Ladislav1946reg. muži 121-167 
19.Kitzler Lubor st.1964nez. muži N 
20.Kos Tomáš1976nez. muži N 
21.Nemergut Ladislav1934reg. muži N 
22.Pýcha Matěj1997nez. muži N 
TJ Jiskra Tanvald A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bělonožník Antonín1966kraj. muži 31-40 
2.Pavelka Radim1971kraj. muži 81-100 
3.Štěpánek Jaroslav1978kraj. muži 101-130 
4.Holec Jaroslav st.1965kraj. muži 101-130 
5.Macoun Miroslav1971kraj. muži 101-130 
6.Směšný Milan1957reg. muži 31-60 
7.Ulvr Otakar1951reg. muži 31-60 
8.Štancl Vladimír1938reg. muži 61-90 
9.Grohsgott Jiří1977reg. muži 91-120 
10.Harcuba Jaroslav1955reg. muži 91-120 
11.Hlavatý Ivo1955reg. muži 91-120 
12.Michal Stanislav1944kraj. muži 91-120 
Krajský přebor 2. třídy
SKST Liberec G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Heinze Zdeněk1967reg. muži 61-80 
2.Novák Kamil1967reg. muži 61-80 
3.Vojkovič Karel ml.1984reg. muži 61-80 
4.Motyčka Zdeněk1996reg. muži 101-120 
5.Kriegelstein Petr1962reg. muži 101-120 
6.Zacharová Kateřina1980reg. muži 101-120 
7.Klement Milan1982reg. muži 120N 
8.Balý Ondřej1996reg. muži 121-167 
9.Erhart Jan1995reg. muži 121-167 
10.Zuzánek Jiří1989nez. muži xxx 
SKST Liberec H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mečl Jan st.1964reg. muži 80N 
2.Pazour Jan1976reg. muži 80N 
3.Veselka Jiří st.1958reg. muži 80N 
4.Knot Jan1994reg. muži 101-120 
5.Rutová Lenka1963reg. muži 81-100 
6.Klimenta Matouš1991reg. muži 120N 
7.Mečl Jan ml.2000reg. muži 121-167 
8.Košek Martin1999reg. muži 121-167 
9.Veselka Jiří ml.1989reg. muži 121-167 
10.Borůvková Martina1983reg. muži 121-167 
11.Halamová Veronika1995reg. muži 121-167 
12.Brindzák Petr1993reg. muži 121-167 
13.Kopecká Barbora1994reg. muži 121-167 
14.Pařízek Martin2000nez. muži xxx 
TJ Sokol Železný Brod A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Berka Lukáš1989kraj. muži 60N 
2.Janoušek Ladislav1953kraj. muži 101 - 130 
3.Šonský Jaroslav1957reg. muži 20 
4.Pospíšil Pavel1962reg. muži 25 
5.Kvapil Josef1950reg. muži 26 
6.Vrabec Jakub1988reg. muži 28 
7.Hloušek Antonín1947reg. muži 30 
8.Šonský Patrik1992reg. muži 31 - 60 
9.Vít Jiří1941reg. muži 31 - 60 
10.Bareš Karel1959reg. muži 31 - 60 
11.Krauter Gunar1992reg. muži 61 - 90 
12.Bezstarosta Filip1993reg. muži 61 - 90 
13.Štryncl David1997reg. muži 91 - 120 
14.Baňas David1994reg. muži 121 a výše 
15.Baňas Rudolf1960reg. muži 121 a výše 
16.Peerová Jana1964nez.  
17.Vrabec Milan1960nez.  
18.Bachůrek Jaroslav1957nez.  
19.Kolář Petr1987nez.  
20.Pecháček Tomáš1989nez.  
TJ Sokol Košťálov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Müller Ivan1960kraj. muži 81-100 
2.Dědek Jiří1968kraj. muži 101-130 
3.Ouhrabka Michal1976reg. muži 24 
4.Hlubůček Vlastimil st.1974reg. muži 26 
5.Leopold Mikuláš1970reg. muži 31-60 
6.Najbr Jiří1965reg. muži 31-60 
7.Krejčí Richard1987reg. muži 61-100 
8.Pastorek Milan1972reg. muži 61-100 
9.Kobrle Jaroslav1946reg. muži nezařazen 
10.Jůza Jiří1969reg. muži nezařazen 
11.Prášková Vlasta1959kraj. ženy 12 
12.Tůmová Renata1966kraj. ženy 13 
13.Hochmal Zdeněk1958reg. muži nezařazen 
14.Ouhrabka Petr1971reg. muži nezařazen 
TJ Spartak Chrastava B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Živnůstka Miroslav1960reg. 61.-80. 
2.Šimon Miroslav1967reg. 61.-80. 
3.Charvát Luboš1967reg. 61.-80. 
4.Martiny Daniel1939reg. 81.-100. 
5.Čilo Miloslav1963nez.  
6.Lipenský Robert1972nez.  
TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zuzánková Monika1970 K101-130 
2.Lutz Jan1972 K101-130 
3.Nesvadba Luboš1968 O 29 
4.Štenc Petr1974 O 31-60 
5.Pfeifer Miroslav1967 O 31-60 
6.Erbanová Jana1972 O 31-60 
7.Machačka Martin1975 O 31-60 
8.Erban Zdeněk1965 O 61-100 
9.Pejša Martin1972 0 102-200 
TJ Zákupy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hübsch Otto1973kraj. muži 101-130 
2.Brůžek Petr ml.1975reg. muži 41-50 
3.Česenek Vratislav1965reg. muži 41-50 
4.Častulík Zdeněk1965reg. muži 51-70 
5.Červenka Bohuslav1948reg. muži 71-100 
6.Vakula Jiří1962nez. muži neumístěn 
7.Gabriel Václav ml.2000reg. muži 71 - 100Střídavý start z TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s.
TJ Sokol Turnov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Longin Milan1954kraj. muži 101 - 130 
2.Anděl Jiří1953reg. muži 18 
3.Vávra Jiří1973reg. muži 24 
4.Csizmazia Michal1979reg. muži 31 - 60 
5.Varcl Jakub1986reg. muži 31 - 60 
6.Mencl Radek1997reg. muži 31 - 60 
7.Varcl Jan st.1952reg. muži 31 - 60 
8.Havrdlík Zdeněk1953reg. muži 31-60 
9.Varcl Jan ml.1990reg. muži 61 - 100 
10.Véle Bohumil1957nez.  
11.Louda Václav1975nez.  
12.Jáč Miloš1943nez.  
TJ Sokol Vesec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kocour Jan1986reg. muži 31-60 
2.Fejtek Ondřej1989reg. muži 31-60 
3.Líbal Jaromír1981reg. muži 31-60 
4.Souček Josef1947reg. muži 31-60 
5.Nejedlo Josef1960reg. muži 31-60 
6.Ježek Pavel1967reg. muži 61-100 
7.Pleštil Luděk1979reg. muži 61-100 
8.Jíra Jiří1959reg. muži 61-100 
9.Vele Martin1972reg. muži 101-125 
10.Šírek František1946reg. muži 125- 
11.Macoun Michael1967nez. muži  
12.Tuláček Aleš1986nez. muži  
13.Cee Zdeněk1961nez. muži  
14.Kocour Aleš1983nez. muži  
15.Kůtek Milan1978nez. muži  
16.Kocour Oldřich1955nez. muži  
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hlavsa Tomáš1996kraj. muži 101-130 
2.Vele Ivan1945reg. muži 20 
3.Molitoris Dušan1944reg. muži 31-60 
4.Charvát Luboš1954reg. muži 31-60 
5.Daníček Radek1983reg. muži 31-60 
6.Mádle Luděk1955reg. muži 31-60 
7.Reczai Jiří1955reg. muži 31-60 
8.Šnajdr Pavel1944reg. muži 31-60 
9.Thér Petr1962reg. muži 31-60 
10.Sudek Petr1970reg. muži 31-60 
11.Dvořák Pavel1957reg. muži 61-90 
12.Mašek Vladislav1960reg. muži 61-90 
13.Hubáček Pavel1957reg. muži 61-90 
14.Šilhán Jiří1958reg. muži 61-90 
15.Cakl Dominik1994reg. muži 91-120 
16.Kouba Jan1994reg. muži 91-120 
17.Berka Zdeněk1996reg. muži 121 
18.Bittner Martin1967nez. muži  
19.Fejgl Ladislav1933nez. muži  
20.Kynčl Pavel1954nez. muži  
21.Milata Vladimír ml.1985nez. muži  
22.Mlejnek Jakub1994nez. muži  
23.Svoboda Patrik1993nez. muži  
TJ Sokol Nová Ves n. P. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hlubuček Radek1978 OŽ23 
2.Otmar Michal1980 OŽ25 
3.Otmar Petr1978 OŽ27 
4.Hlubuček Tomáš1988 OŽ28 
5.Dunajčík Karel1986 OŽ31-60 
6.Krejčík František1975 OŽ31-60 
7.Hegar Michal1987 OŽ31-60 
8.Konopáč Josef1971 OŽ61-100 
9.Golis Radek1981 OŽ61-100 
10.Fejfar Zdeněk1986 OŽ61-100 
11.Zelenka Václav1991 OŽ61-100 
12.Crha Radek1981 NEZAŘ. 
13.Kynčl Luboš1952 NEZAŘ. 
Jiskra Kamenický Šenov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bárta Roman1959kraj. muži 41-60 
2.Korp Petr st.1972reg. muži 3140 
3.Cháb Ladislav1952reg. muži 31-40 
4.Zita Petr1966reg. muži 31-40 
5.Fírer Jiří1966reg. muži 41-50 
6.Piszcor Stanislav1979reg. muži 41-50 
7.Kadlec Ladislav1957reg. muži 71-100 
8.Hanus Antonín st.1977reg. muži 71-100 
9.Slanina Jaroslav1951reg. muži 71-100 
10.Fišer Josef1983reg. muži 71-100 
11.Kadavý Zdeněk1944reg. muži 150 
12.Klofec Josef1946reg. muži 150 
13.Fišer Jiří1985reg. muži 150 
14.Kadavý Jiří1953reg. muži 150 
15.Korp Julius ml.1997reg. muži 150 
16.Korp Oliver Petr2003reg. muži 150 
17.Korpová Romana st.1984reg. muži 150 
Krajská divize žen
TJ Sokol Košťálov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Prášková Vlasta1959kraj. ženy 12 
2.Tůmová Renata1966kraj. ženy 13 
Cvikováček Cvikov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svobodová Gabriela1992kraj. 11 
2.Madaraszová Klára1994kraj. 16 
3.Hekerlová Dita1973kraj. 22 
TJ Doksy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zoubková Ivana1962kraj. ženy 6 
2.Nolová Markéta1972kraj. ženy 7Hostování z Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s.
3.Švecová Ivana1964nez. ženy  
SKST Liberec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zacharová Kateřina1980kraj. ženy 5 
2.Rutová Lenka1963kraj. ženy 9 
3.Halamová Veronika1995kraj. ženy 18 
4.Borůvková Martina1983kraj. ženy 14 
5.Kopecká Barbora1994kraj. ženy 24 
6.Absolonová Marie2000kraj. ženy xxx 
7.Svatoňová Eliška2001kraj. ženy xxx 
8.Skařupková Kateřina1998kraj. ženy xxx 
9.Valentinová Sandra1998kraj. ženy xxx 
SKST Liberec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Borůvková Martina1983kraj. ženy 14 
2.Halamová Veronika1995kraj. ženy 18 
3.Kopecká Barbora1994kraj. ženy 24 
TJ Sokol Nová Ves n. P. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fišarová Markéta1984reg. muži 101-125 
2.Hegarová Monika1991reg. muži 101-125 
3.Zelenková Monika1994nez.  
4.Zikmundová Lada1986nez.  
TJ Sokol Turnov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Protivová Jana1986kraj. ženy 4 
2.Goldová Helena1948kraj. ženy 10 
3.Soukupová Iveta1993kraj. ženy 15 
4.Peerová Jana1964kraj. ženy 17Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod
5.Loudová Jana1980nez. ženy 23 
6.Slámová Markéta2001nez.  
7.Mužíčková Alena1973nez. ženy  
Krajský pohár
TJ Sokol Bratříkov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šourek Pavel1969kraj. muži 61-80 
2.Doležal Václav1966kraj. muži 81-100 
3.Jareis Otakar ml.1980kraj. muži 101-130 
4.Kolesa Ladislav1960kraj. muži 101-130 
TJ Sokol Bratříkov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mastník Radek1971reg. muži 31-60 
2.Paldus Martin1970reg. muži 31-60 
3.Hujer Tomáš1964reg. muži 31-60 
4.Duštíra Miloš1955reg. muži 61-90 
5.Štěpánek František1951reg. muži 61-90 
6.Chlum Lukáš1980reg. muži 61-90 
7.Chlum Jaroslav1957reg. muži 61-90 
8.Jareis Otakar st.1955reg. muži 61-90 
9.Kotyza Rostislav1956reg. muži 91-120 
10.Sunek Dominik1996reg. muži 91-120 
11.Sunek Pavel1946reg. muži 91-120 
12.Kožíšek Jakub1998nez.  
TTC Preciosa Jablonné v Pod. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havlík Jaroslav ml.1975kraj. muži 41-60 
2.Lazar Julius1968kraj. muži 101-130 
3.Jarkovský Otto1947reg. muži 61-80 
4.Havlík Jaroslav st.1949reg. muži 81-100 
5.Pýcha Patrik1975reg. muži 81-100 
6.Říčař Rudolf1956reg. muži 81-100 
7.Vlček Milan1970reg. muži 81-100 
8.Vastl František1993reg. muži 101-120 
9.Kitzler Lubor ml.1992reg. muži 121-167 
SKST Liberec D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaněra Jan1989kraj. muži 21-30 
2.Vojtěch Jiří1982kraj. muži 41-60 
3.Havlíček Vladimír1952kraj. muži 61-80 
4.Smetana Josef1983kraj. muži 81-100 
5.Vojkovič Karel st.1959kraj. muži 81-100 
SKST Liberec E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bártl Jan1973kraj. muži 61-80 
2.Mečl Jan st.1964reg. muži 80N 
3.Veselka Jiří st.1958reg. muži 80N 
4.Veselka Jiří ml.1989reg. muži 121-167 
5.Halamová Veronika1995reg. muži 121-167 
6.Kopecká Barbora1994reg. muži 121-167 
SKST Liberec F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mikula Oldřich1935kraj. muži 101-130 
2.Vaníček Jiří1974reg. muži 41-60 
3.Heinze Zdeněk1967reg. muži 61-80 
4.Novák Kamil1967reg. muži 61-80 
5.Vojkovič Karel ml.1984reg. muži 61-80 
SKST Liberec G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Salomon Daniel1996kraj. muži 101-130 
2.Žid Čeněk1997reg. muži 61-80 
3.Dominh Martin1996reg. muži 61-80 
4.Žid Jaromír1962reg. muži 61-80 
5.Kriegelstein Petr1962reg. muži 101-120 
SKST Liberec H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svatoňová Tereza1998reg. muži 81-100 
2.Motyčka Zdeněk1996reg. muži 101-120 
3.Knot Jan1994reg. muži 101-120 
4.Mečl Jan ml.2000kraj. muži 121-167 
5.Košek Martin1999reg. muži 121-167 
SKST Liberec I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klimenta Matouš1991reg. muži 120N 
2.Klement Milan1982reg. muži 120N 
3.Brindzák Petr1993reg. muži 121-167 
4.Borůvková Martina1983reg. muži 121-167 
5.Erhart Jan1995reg. muži 121-167 
6.Zuzánek Jiří1989nez. x 
7.Valentinová Sandra1998nez. x 
SKST Liberec J
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Balý Ondřej1996reg. muži 121-167 
2.Hlavatý Martin1998reg. muži 121-167 
3.Pařízek Martin2000reg. muži 121-167 
4.Filinger Michal1998reg. muži 121-167 
5.Misař Daniel1999reg. muži 121-167 
6.Huk Martin2000nez. muži xxx 
7.Veselý Martin1999nez. muži xxx 
TJ Sokol Turnov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hlaváček Vladimír1960kraj. muži 61 - 80 
2.Knob Michal1965kraj. muži 61 - 80 
3.Šonský Jaroslav1979reg. muži 81 - 100 
4.Longin Milan1954kraj. muži 101 - 130 
5.Vondra Pavel1966kraj. muži 101 . 130 
6.Jáč Miloš1943nez.  
TJ Sokol Turnov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Anděl Jiří1953reg. muži 18 
2.Vávra Jiří1973reg. muži 22 
3.Csizmazia Michal1979reg. muži 31 - 60 
4.Varcl Jakub1986reg. muži 31 - 60 
5.Véle Bohumil1957nez.  
TJ Sokol Turnov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Varcl Jan st.1952reg. muži 31 - 60 
2.Mencl Radek1997reg. muži 31 - 60 
3.Havrdlík Zdeněk1953reg. muži 31-60 
4.Varcl Jan ml.1990reg. muži 61 - 100 
5.Louda Václav1975nez.  
TJ Sokol Vesec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kocour Jan1986reg. muži 31-60 
2.Fejtek Ondřej1989reg. muži 31-60 
3.Líbal Jaromír1981reg. muži 31-60 
4.Nejedlo Josef1960reg. muži 31-60 
5.Cee Zdeněk1961nez.  
KMST Liberec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Martenek Tomáš1970kraj. muži 41-60 
2.Brumlich Daniel1997kraj. muži 61-80Hostování z Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.
3.Janků Ondřej1997kraj. muži 81-100Hostování z Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.
4.Novota Štefan1960kraj. muži 81-100 
KPST Liberec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smejkal Tomáš1992kraj. muži 9 
2.Cinibulk Miroslav1954kraj. muži 21-30 
3.Regner Michal1978kraj. muži 21-30 
4.Obešlo Josef st.1967kraj. muži 31-40 
5.Perný Michal1976kraj. muži 41-60 
TJ Sokol Vesec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Souček Josef1947reg. muži 31-60 
2.Ježek Pavel1967reg. muži 61-100 
3.Šírek František1946nez.  
TJ Sokol Vesec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pleštil Luděk1979reg. muži 61-100 
2.Jíra Jiří1959reg. muži 61-100 
3.Vele Martin1972reg. muži 101-125 
4.Kocour Oldřich1955nez.  
TJ Jiskra Raspenava B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horák Čeněk1965kraj. muži 41. - 60. 
2.Drechsler Jan1985reg. muži 41. - 60. 
3.Boháč Vladimír1951reg. muži 61. - 80. 
4.Blažek Petr1958reg. muži 61. - 80. 
5.Drechsler Matěj1987reg. muži 61. - 80. 
6.Dufek Josef1947nez. muži  
7.Suchánek Martin1987nez. muži  
TTC Liberec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Boháč Miloš1955reg. muži 81 -100 
2.Engerer Jiří1960reg. muži 101 -120 
3.Záleský Vlastimil1954reg. muži 101 -120 
4.Kačírek Miloslav1957reg. muži 101 -120 
5.Pažout Daniel1970reg. muži xxx 
KST Victory Liberec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Provazník Tomáš1983reg. muži 61-80 
2.Rýgl Lukáš1987reg. muži 61-80 
3.Cmunt Martin1982reg. muži 81-100 
4.Polák Jan1983reg. muži 81-100 
5.Janoušek Milan1988reg. muži 121-137 
6.Ševčík Václav1982reg. muži 121-167 
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koťátko Luboš1971kraj. muži 21-30 
2.Louda Jiří1964kraj. muži 41-60 
3.Šilhán Josef1975kraj. muži 41-60 
4.Urban Milan1960kraj. muži 41-60 
5.Tauš René1971kraj. muži 41-60 
6.Pecka Vlastimil1975kraj. muži 81-100 
7.Bittner Martin1967nez. muži  
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kovář Jaroslav1980kraj. muži 101-130 
2.Vrabec Jan1985kraj. muži 101-130 
3.Hlavsa Tomáš1996kraj. muži 101-130 
4.Vele Ivan1945reg. muži 20 
5.Sudek Petr1970reg. muži 31-60 
6.Daníček Radek1983reg. muži 31-60 
7.Charvát Luboš1954reg. muži 31-60 
8.Molitoris Dušan1944reg. muži 31-60 
9.Mašek Vladislav1960reg. muži 61-90 
STAR Sokol Turnov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zítko Martin1987reg. muži 61 - 100 
2.Kopiary Lubomír1970reg. muži 61 - 100 
3.Novák Luboš1968reg. muži 61 - 100 
4.Mizera Petr1978reg. muži 61 - 100 
5.Jiroš Adam1991reg. muži 61 -100 
6.Varcl Matěj1988reg. muži 61 - 100 
7.Kohout Martin2000nez.  
Jiskra Kamenický Šenov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bárta Roman1959kraj. muži 41-60 
2.Korp Petr st.1972reg. muži 31-40 
3.Cháb Ladislav1952reg. muži 31-40 
4.Zita Petr1966reg. muži 31-40 
5.Fírer Jiří1966reg. muži 41-50 
6.Fišer Josef1983reg. muži 71-100 
7.Hanus Antonín st.1977reg. muži 71-100 
8.Kadlec Ladislav1957reg. muži 71-100 
9.Klofec Josef1946reg. muži 150 
10.Kadavý Jiří1953reg. muži 150 
11.Piszcor Stanislav1979reg. muži 41-50 
12.Slanina Jaroslav1951reg. muži 71-100 
13.Korp Oliver Petr2003reg. muži 150 
Loko Depo Liberec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zahradník Radek1977kraj. muži 25,5 
2.Batthyány Tibor1978kraj. muži 70,5 
3.Dušátko Jiří1973kraj. muži 70,5 
4.Hanák Petr1966kraj. muži 70,5 
5.Zdvihal Radek1971kraj. muži 70,5 
6.Šilhán Pavel1984kraj. muži 70,5 
7.Dvořák Petr1971kraj. muži 90,5 
8.Vinter Tomáš1976kraj. muži 90,5 
9.Požárský Jiří1962kraj. muži 90,5 
10.Frýba Jiří1965reg. muži 50,5 
11.Vajsejtl Zbyněk1971kraj. muži 70,5 
12.Svatoš Roman1980nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy