Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Divize mužů
TTC Brandýs nad Labem
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Berger Miroslav1965kraj. 75. - 79. 
2.Zatřepálek Pavel1968kraj. 82. - 90. 
3.Mifka Alexius1962kraj. 100. - 105. 
4.Šubrt Jaroslav1976kraj. 100. - 105. 
5.Gräf Miloš1972kraj. 125. N 
6.Holub Zdeněk1954kraj. 126. - 133. 
7.Blažek Martin1995kraj. 158. - 170. 
8.Nekola Tomáš st.1973kraj. 231. - 261. 
9.Ivan Milan1964kraj. 262. - 294. 
10.Daňkovský Richard1994kraj. 295. - 331. 
TJ Sadská
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trajhan Miroslav1985kraj. muži 54-57 
2.Wagner Jaroslav st.1958kraj. muži 54-57 
3.Beran Martin1975kraj. muži 70-74 
4.Špinar Rostislav1979kraj. muži 113-116 
5.Kyncl Jiří1983kraj. muži 82-90 
6.Fedačka Michal1976kraj. muži 126-133 
7.Vojáček Jiří1979kraj. muži 144-148 
8.Švarc Ivo1979kraj. muži 171-179 
9.Vydra Milan1969kraj. muži 191-200 
10.Dvořák Jaroslav1971kraj. muži 262-294 
11.Motl Milan1975kraj. muži 262-294 
12.Počarovský Pavel1975kraj. muži 295-331 
SKC Zruč nad Sázavou-TENNISLINE
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nevřela Daniel1973kraj. muži 58.-63. 
2.Herout František1990kraj. muži 64.-69. 
3.Škopek Pavel1997kraj. muži 106.-112.Hostování z SKST Vlašim
4.Fiala Leoš ml.1990kraj. muži 171.-179. 
5.Jandejsek Pavel1985kraj. muži 158.-170. 
6.Budjač Libor1964kraj. muži 191.-200. 
7.Kučera Lukáš1994kraj. muži 191.-200. 
8.Herout Václav1981kraj. muži 331.N 
9.Jandejsek Zdeněk1982reg. muži 41.-50. 
10.Němec Marek1995reg. muži 51.-60. 
11.Semaník Viktor1972reg. muži 51.-60.N 
TJ Sokol Hudlice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šulc Martin1986kraj. muži 75-79 
2.Hrabár Jiří1962kraj. muži 95-99 
3.Hříbal Petr1962kraj. muži 95-99 
4.Landa Miloslav1974kraj. muži 134-143 
5.Hubinger Lukáš1989kraj. muži 126-133 
6.Jančiga Roman1981kraj. muži 262-294 
7.Stehlík Jan st.1965kraj. muži 295-331 
8.Vajs Karel1992kraj. muži 295-331 
9.Dřevěný Pavel1950kraj. muži 295-331 
10.Stehlík Jan ml.1993kraj. muži 332-368 
11.Sklenář Tomáš1974reg. muži 41-50 
12.Sklenář David1981reg. muži 66-80 
TJ AŠ Mladá Boleslav "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šťastný Vladislav1964kraj. muži 15. 
2.Postelt Tomáš1994kraj. muži 18. 
3.Čeřovský Petr st.1966kraj. muži 38. 
4.Serbus Tomáš1985kraj. muži 42. 
5.Fuka Martin1984kraj. muži 43. 
6.Antoš Petr1992kraj. muži 49.-50. 
7.Zahrádka Michal1990kraj. muži 54.-57. 
8.Zajíček Michal1987kraj. muži 100.-105. 
9.Nováček Petr1984kraj. muži 117.-125. 
10.Kouřil Lubomír1982kraj. muži 126.-133. 
11.Pácha Robin1992kraj. muži 171.-179. 
12.Niems Dušan1978kraj. muži 231.-261. 
TJ Sokol Mnichovo Hradiště
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bukovský Radek1977kraj. muži 58. - 63. 
2.Ort Josef1983kraj. muži 74. N 
3.Stránský Michal1973kraj. muži 82. - 90. 
4.Blažek Jan1989kraj. muži 82. - 90. 
5.Kastner Patrik1974kraj. muži 82. - 90. 
6.Luka Václav1986kraj. muži 113. - 116 
7.Trávníček Luboš1972kraj. muži 117. - 125. 
8.Haas Václav1990kraj. muži 117. - 125. 
9.Hoďák Václav1990kraj. muži 134. - 143. 
10.Beniš Ondřej1990kraj. muži 201. - 230. 
11.Pleticha Vladimír1973kraj. muži 262. - 294. 
12.Grill Josef1967kraj. muži 262. - 294. 
13.Koloc Jaroslav1979kraj. muži 262. - 294. 
14.Kroupa Milan1965kraj. muži 262. - 294 
TJ Neratovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Zdeněk1967kraj. muži 93.-94. 
2.Hyršl Ondřej1986kraj. muži 95.-99. 
3.Beneš Tomáš1976kraj. muži 100.-105. 
4.Ehl Ladislav1984kraj. muži 113.-116. 
5.Michal Jiří1963kraj. muži 117.-125. 
6.Dvořák Jan ml.1972kraj. muži 117.-125. 
7.Vaňha Jiří1983kraj. muži 125.N 
8.Glogar Jaroslav1977kraj. muži 231.-261. 
9.Čubová Jana1988kraj. muži 231.-261. 
10.Košatý Jan1985kraj. muži 295.-331. 
11.Weisser Petr1984kraj. muži 295.-331. 
12.Šlechta Jaroslav1967kraj. muži 369.-397. 
13.Čuba Milan1965reg. muži 37.-39. 
14.Salmon Ivan1961reg. muži 57.-60. 
15.Prosa Tomáš1992kraj. muži 57.NStřídavý start z Sokol Mělník - Pšovka
TJ Sokol Roztoky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Špaček Michal1983kraj. muži 112.N 
2.Levenec Petr1978kraj. muži 112.N 
3.Smrček Michal1984kraj. 134.-143. 
4.Jirásek Jiří1975kraj. 134.-143. 
5.Hrstka Tomáš1976kraj. 158.-170. 
6.Žáček Josef1970kraj. 158.-170. 
7.Matějíček Marián1962kraj. 158.-170. 
8.Šulc Dalibor1953kraj. 201.-230. 
9.Švarc Martin1976reg. 21 
10.Vacek Jiří1978reg. 21 
11.Pöschl Miroslav st.1960reg. 21 
12.Vodňanský Martin1981reg. 35,5 
TJ Sokol Příbram
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vrátný Martin1990kraj. muži 90N. 
2.Jaroš Antonín1986kraj. muži 117.-125. 
3.Bauer Horst1975kraj. muži 134.-143. 
4.Kotrbatý Petr1968kraj. muži 134.-143. 
5.Havelka Marek1965kraj. muži 149.-157. 
6.Mráz Roman1964reg. muži 33. 
7.Císař Jan1965reg. muži 35. 
8.Hlaváček Jaromír1962reg. muži 36. 
9.Řehoř Radek1980reg. muži 91. 
TJ Sokol Hořovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šmíd Jan1976kraj. muži 70-74 
2.Chládek Luboš1982kraj. muži 95-99 
3.Jirouch Tomáš1973kraj. muži 100-105 
4.Koros Pavel1981kraj. muži 134-143 
5.Kubát Pavel1954kraj. muži 262-294 
6.Ungr Jan II.1958kraj. muži 331N 
7.Čepelák Vladimír st.1959kraj. muži 332-368 
8.Novák Ondřej1992kraj. muži 369-397 
9.Pancíř Josef1957kraj. muži 397N 
10.Martinkovič Rudolf1960reg. muži 51-65 
11.Kebrle Josef1955reg. muži 51-65N 
12.Špička Jiří1958reg. muži 66-80 
13.Novák Stanislav1967reg. muži 81-100 
14.Čepelák Vladimír ml.1988reg. muži 81-100 
15.Novák Michal1998reg. muži 101-125 
16.Folk Tomáš1996reg. muži 151-167N 
TTC Říčany
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavlíček Radek1959kraj. muži 29 N 
2.Štěpánek Aleš1981kraj. muži 30 
3.Pokorný Roman1964kraj. muži 51-52 
4.Uksa Tomáš1971kraj. muži 106-112 
5.Šantavý Jan1980kraj. muži 134-143 
6.Voráč Jiří1982kraj. muži 171-179 
7.Erlich Luboš1963kraj. muži 171-179 
8.Jícha David1998kraj. muži 201-230 
9.Šanc Karel1953kraj. muži 231-261 
10.Černý Roman1980kraj. muži 231-260 
11.Plíhal Martin1970kraj. muži 231-260 
12.Míka Petr1965kraj. muži 231-260 
13.Šimůnek Josef1945reg. muži 51-60 
14.Boubelík Jan1964nez.  
FK Kolín "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jindra Josef1951kraj. muži 45-47 
2.Lhoták Jakub1992kraj. muži 58-63 
3.Wávra Pavel1966kraj. muži 64-69 
4.Vendl Jakub1985kraj. muži 75-79 
5.Ulrich Radek1973kraj. muži 95-99 
6.Ptáček Petr1973kraj. muži 191-200 
7.Mazurkiewicz Ivo1953kraj. muži 201-230 
8.Šembera David1989kraj. muži 201-230 
9.Šembera Karel1962kraj. muži 201-230 
10.Brant Pavel1963kraj. muži 231-261 
11.Holman Martin1967kraj. muži 231-261 
12.Hrda Lukáš1986kraj. muži 331N 
13.Křeček Jiří1998reg. muži 68.-69.Střídavý start z ST EUROMASTER Kolín
Divize žen
TJ Sadská
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sláčalová Kateřina1972kraj. ženy 17Hostování z TJ Lokomotiva Nymburk z.s.
2.Spilková Ivana1987kraj. ženy 21-23 
3.Klokočníková Helena1976kraj. ženy 24N 
4.Vlková Lenka1987kraj. ženy 29N 
5.Podoláková Eliška1998kraj. ženy NHostování z Tělocvičná jednota Sokol Loučeň
6.Vecková Eliška2000kraj. ženy NHostování z Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady
SKST Vlašim "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beranová Sára1999kraj. ženy 19. 
2.Tichá Vendula1994kraj. ženy 21.-23. 
3.Zelingrová Kamila1999kraj. ženy 27. 
4.Pytlíková Tereza2001ČR sžy 52. 
5.Polívková Barbora2000ČR sžy 55. 
6.Matějovská Anna2000ČR mžy 16. 
7.Bošinová Aneta2001ČR mžy 18. 
8.Lajdová Karolína2001ČR mžy 28. 
9.Pěnkavová Kristýna2002nez.  
Viktoria Radim
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Růžičková Klára1997kraj. ženy 24 
2.Lačná Lucie1986kraj. ženy 25.Hostování z ST Býchory
3.Chobotová Věra1977kraj. ženy 26NHostování z KST Týnec nad Labem
4.Košnerová Alena1983kraj. ženy 27.NHostování z ST Býchory
5.Sojková Jitka1998reg. muži 83.Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Chlístovice
6.Fousková Věra1973reg. muži 117NHostování z KST Týnec nad Labem
7.Proroková Eliška1998reg. muži 163. 
8.Stránská Anna2002reg. muži 188.N 
Krajská soutěž 1. tř. sk. A
TTC Slovan Kladno
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Špalek Miroslav1978kraj. muži 180-190 
2.Novotný Jiří1968kraj. muži 180-190 
3.Špalek Jiří1973kraj. muži 262-294 
4.Jůza Jan1976kraj. muži 369-397 
5.Havel Jaroslav1946kraj. muži 262-294 
6.Kříž Petr1959kraj. muži 369-397 
7.Šavel Pavel1947kraj. muži 369-397 
8.Heral František1945reg. muži 30,5 
9.Macák Milan1976reg. muži 36-40 
10.Peltán Petr1956reg. muži 61-70 
11.Slabý Jiří1948reg. muži 61-70 
12.Preis František1933reg. muži 81-90 
13.Jírový Jiří1957reg. muži 90,5 
14.Frolík Petr1953reg. muži 91-110 
15.Charvát Zdeněk1948reg. muži 110,5 
16.Kolací František1953reg. muži N 
17.Valenta Jan2001reg. muži 111-140Střídavý start z TSM Kladno, z.s.
TJ Spartak Rožmitál
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Srch Radek1977kraj. muži 82.-90. 
2.Eisenreich Jindřich ml.1976kraj. muži 113.-116. 
3.Dlouhý Jiří1972kraj. muži 117.-125. 
4.Čížek Pavel1967kraj. muži 126.-133. 
5.Zajíček Michal1976reg. muži 31.-50. 
6.Hořejší Miroslav1948reg. muži 51.-70. 
7.Eisenreich Jindřich st.1950reg. muži 51.-70. 
8.Zvelebil Miloš ml.1976reg. muži 51.-70. 
9.Dropa Miloš1967reg. muži 70N 
10.Staník Zsolt1942reg. muži 70N 
11.Eisenreich Lukáš1982reg. muži 71.-100. 
12.Štefan Radko1968reg. muži 71.-100. 
13.Zvelebil Miloš st.1940reg. muži 101.-130. 
14.Melichar Luboš1962reg. muži 131-155. 
15.Kříž Petr1994reg. muži 155N 
16.Pantůček František1957reg. muži N 
KST Rakovník "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Přibík Jan1974kraj. muži 106.-112. 
2.Kettner Martin1987kraj. muži 117.-125. 
3.Andrt Tomáš1966kraj. muži 158.-170. 
4.Štepka Vladimír1987kraj. muži 158.-170. 
5.Kos Zdeněk1966kraj. muži 180.-190. 
6.Rezek Jan1985kraj. muži 201.-230. 
7.Krůta Václav1987kraj. muži 262.-294. 
8.Fabinger Vít1978kraj. muži 295.-331. 
9.Cír Radek1975kraj. muži 332.-368. 
10.Brabec Stanislav1962kraj. muži 332.-368. 
11.Šebek Tomáš1990reg. muži 20,5.N 
12.Froněk Petr1961reg. muži 21.-30. 
13.Čech Pavel1968reg. muži 30,5.N 
14.Podestát Vít1966reg. muži 31.-50. 
15.Lepka Martin ml.1992reg. muži 31.-50. 
TJ Sport Kladno
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Petr1970kraj. muži 201-230 
2.Strejc Filip1998kraj. muži 295-331 
3.Pírka Josef1965kraj. muži 332-368 
4.Jedlička Stanislav1959reg. muži 50,5 
5.Novák David1993kraj. muži 397.N 
6.Bílý Tomáš1978reg. muži 51-60 
7.Hlaváček Jan1952reg. muži 71-80 
8.Bílý Josef1946reg. muži 71-80 
9.Horbaj Dušan1980reg. muži 81-90 
10.Škach Jaroslav1947reg. muži 91-110 
11.Rauk Jiří1993reg. muži 91-110 
12.Habrcetl Milan1968reg. muži 91-110 
13.Jiráková Nela1999reg. muži 111-140 
14.Mikulejský Filip1999reg. muži 111-140 
15.Procházka Ondřej1997reg. muži 111-140 
16.Burgr Martin1997reg. muži 141-172 
TJ Sokol Králův Dvůr "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Řejha Pavel1974kraj. muži 53 
2.Kopřiva Tomáš1990kraj. muži 149-157 
3.Roziňák Jan1979kraj. muži 158-170 
4.Hák Zdeněk1987kraj. muži 180-190 
5.Včelička Lubomír1969kraj. muži 191-200 
6.Rujder David1971kraj. muži 201-230 
7.Vlasák Jaroslav1945kraj. muži 331N 
8.Votava Martin1993reg. muži 40 
9.Šrámek David1978reg. muži 48 
10.Břížďala Miroslav ml.1995reg. muži 101-125N 
11.Bulíček Michael1993reg. muži 132N 
12.Mrkvička Vojtěch1992reg. muži 157N 
13.Kračmer Matěj2000kraj. mži 22 
14.Sládek Robert1996kraj. dci 25 
15.Vrecion Jiří1999reg. mži 1 
TTC Příbram
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Karda Martin1993kraj. muži 144.-148. 
2.Křivánek Aleš1990kraj. muži 191.-200. 
3.Silavecký Ladislav1974kraj. muži 191. - 200. 
4.Sýkora Josef1995kraj. muži 201.-230. 
5.Kříž Lukáš1997reg. muži 71.-100. 
6.Hykl Václav1992reg. muži 71.-100. 
7.Drábek Martin1996reg. muži 101.-130. 
8.Mazanec Petr1973reg. muži 101.-130. 
9.Kocna Jan1994reg. muži 101.-130. 
10.Brabenec Václav1959nez. muži  
TJ Sokol Lány
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrbek Jiří1960kraj. muži 149-157 
2.Spiegl Richard1963kraj. muži 171-179 
3.Moravec Petr st.1960kraj. muži 171-179 
4.Moravec Milan1964kraj. muži 180-190 
5.Jirkovský Václav1956kraj. muži 295-331 
6.Szabo Jiří1974kraj. muži 332-368 
7.Moravec Petr ml.1997kraj. muži 369-397 
8.Moravec Ladislav ml.1993reg. muži 50,5 N 
9.Lážnovský Jan1958reg. muži 51-100 
10.Kosár Ernest1961reg. muži 51-100 
11.Eichenmann Filip1989reg. muži 51-100 
12.Moravec Michal1996reg. muži 201-261 
TJ Sokol Hudlice "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hubinger Lukáš1989kraj. muži 126-133 
2.Jančiga Roman1981kraj. muži 262-294 
3.Vajs Karel1992kraj. muži 295-331 
4.Stehlík Jan st.1965kraj. muži 295-331 
5.Dřevěný Pavel1950kraj. muži 295-331 
6.Stehlík Jan ml.1993kraj. muži 332-368 
7.Sklenář Tomáš1974reg. muži 41-50 
8.Vaculík Zdeněk1948reg. muži 51-65N 
9.Dvořák Kamil1980reg. muži 81-100 
10.Nový Oto1961reg. muži 81-100N 
11.Lev Daniel1996reg. muži 101-125 
TJ Neratovice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Michal Jiří1963kraj. muži 117.-125. 
2.Dvořák Jan ml.1972kraj. muži 117.-125. 
3.Vaňha Jiří1983kraj. muži 125.N 
4.Glogar Jaroslav1977kraj. muži 231.-261. 
5.Čubová Jana1988kraj. muži 231.-261. 
6.Košatý Jan1985kraj. muži 295.-331. 
7.Weisser Petr1984kraj. muži 295.-331. 
8.Šlechta Jaroslav1967kraj. muži 369.-397. 
9.Čuba Milan1965reg. muži 37.-39. 
10.Salmon Ivan1961reg. muži 57.-60. 
11.Pekarovič David1998reg. muži 80.-83. 
12.Sauer Ondřej1996kraj. muži 295-331Střídavý start z Tělovýchovná jednota SOKOL Přezletice
13.Prosa Tomáš1992kraj. muži 57.NStřídavý start z Sokol Mělník - Pšovka
TJ Sokol Mníšek pod Brdy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Urban Jan1957kraj. 171.-179. 
2.Sixta Jaroslav1955kraj. 201.-230. 
3.Přáda Jaroslav1958kraj. 295.-331. 
4.Sedláček Luděk1973kraj. 332.-368. 
5.Šťastný Michael st.1967kraj. 332.-368. 
6.Taller Filip1989kraj. 332.-368. 
7.Macháček Pavel st.1963kraj. 397.N 
8.Bujárek Milan1954reg. 21 
9.Freisleben Zdeněk1955reg. 21 
10.Selement Jaroslav1967reg. 21 
11.Barcal Petr1966reg. 35,5 
12.Zamazal Pavel1962reg. 35,5 
13.Freisleben Radek1984reg. 36 
14.Pecka Miloslav1960reg. 36 
15.Fiala Jan1998kraj. muži 368.NStřídavý start z TJ Stará Huť
TTC Kladno "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vychodil Luděk1966kraj. muži 126-133 
2.Prágr Lukáš1987kraj. muži 171-179 
3.Navrátil Tomáš1973kraj. muži 191-200 
4.Gábriš Michal1962kraj. muži 231-261 
5.Škach Martin1970kraj. muži 262-294 
6.Štěpán Pavel1954kraj. muži 294. N 
7.Podivínský Radoslav1960reg. muži 81-90 
8.Rybička Jan1986reg. muži 90,5 
9.Ulihrach Jiří1953nez. muži  
TTC Kladno "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vospálek Miroslav1948kraj. muži 180-190 
2.Dědina Radek1986kraj. muži 295-331 
3.Lážnovský Jiří1959kraj. muži 332-368 
4.Pachman Tomáš1967kraj. muži 369-397 
5.Čermák Milan1956kraj. muži 332-368 
6.Šulc Ladislav1951kraj. muži 369-397 
7.Šimo Vladimír1959kraj. muži 369-397 
8.Fleislébr Jiří1969kraj. muži 369-397 
9.Pešta Vítězslav1991reg. muži 61-70 
10.Hanus Milan1939reg. muži 71-80 
11.Ebert Tomáš st.1962reg. muži 91-110 
Krajská soutěž 1. tř. sk. B
TTC Brandýs nad Labem "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sysel Pavel1964kraj. 70. - 74. 
2.Gräf Miloš1972kraj. 125. N 
3.Holub Zdeněk1954kraj. 126. - 133. 
4.Blažek Martin1995kraj. 158. - 170. 
5.Nekola Tomáš st.1973kraj. 231. - 261. 
6.Ivan Milan1964kraj. 262. - 294. 
7.Zatřepálková Lenka1968kraj. 262. - 294. 
8.Daňkovský Richard1994kraj. 295. - 331. 
9.Mühlfeit Luboš1975kraj. 295. - 331. 
10.Kliment Martin1971reg. 41. - 50. N 
11.Doležalová Pavlína1979reg. 51. - 60. 
12.Černota Filip2001reg. 61. - 70. N 
13.Vošahlík Radek1976reg. 71. - 80. 
14.Šumelda Alan1990reg. 71. - 80. 
15.Lang Petr1971reg. 151. - 160. 
16.Dvořák Martin1995reg. 151. - 160. N 
17.Cinek Petr1962nez.  
TTC Bělá pod Bezdězem "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zvěřina Jiří1965kraj. muži 48 N 
2.Brožík Karel1978kraj. muži 51-52 
3.Řípa Vladimír1959kraj. muži 75-79 
4.Balog Josef1983kraj. muži 106-112 
5.Balcar Miroslav1972kraj. muži 106-112 
6.Bayer Aleš1978kraj. muži 125 
7.Elstner Lukáš1988kraj. muži 134-143 
8.Šlapáček Martin1986kraj. muži 144-148 
9.Kapras Karel1986kraj. muži 149-157 
10.Slobodzian Jakub1989kraj. muži 158-170 
11.Lapka Miroslav1998kraj. muži 201-230 
12.Kaňka Luděk ml.1990kraj. muži 230 N 
13.Balcar Jaromír1947reg. muži 41-50 
TJ Sadská "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kyncl Jiří1983kraj. muži 82-90 
2.Fedačka Michal1976kraj. muži 126-133 
3.Vojáček Jiří1979kraj. muži 144-148 
4.Švarc Ivo1979kraj. muži 171-179 
5.Vydra Milan1969kraj. muži 191-200 
6.Dvořák Jaroslav1971kraj. muži 262-294 
7.Motl Milan1975kraj. muži 262-294 
8.Počarovský Pavel1975kraj. muži 295-331 
9.Popelka Zdeněk1955kraj. muži 295-331 
10.Hubáček Jiří1971reg. muži 31-50 
11.Trejdl Dušan1972reg. muži 71-100 
12.Křepela Miroslav1955reg. muži 71-100 
13.Křepela Ladislav1961reg. muži 71-100 
14.Hendrych Jan1972reg. muži 101-150 
15.Pych Luděk ml.1996reg. muži 31-43Střídavý start z SK Nová Ves I.
SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jandejsek Pavel1985kraj. muži 158.-170. 
2.Budjač Libor1964kraj. muži 191.-200. 
3.Kučera Lukáš1994kraj. muži 191.-200. 
4.Jandejsek Zdeněk1982reg. muži 41.-50. 
5.Herout Václav1981kraj. muži 331.N 
6.Němec Marek1995reg. muži 51.-60. 
7.Semaník Viktor1972reg. muži 51.-60.N 
8.Roub Pavel1966reg. muži 71.-80. 
9.Friš Miroslav1963reg. muži 81.-90. 
10.Škopková Věra1994ČR ženy 79.Střídavý start z SKST Vlašim
11.Švarc Ondřej1996reg. muži 41-50Střídavý start z TJ Sokol Uhlířské Janovice, z.s.
TJ Sokol Kosmonosy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veselý Pavel1968kraj. muži 75-79 
2.Durdis Petr ml.1979kraj. muži 126-133 
3.Čech Jiří1992kraj. muži 158-170 
4.Horsák Oldřich1960kraj. muži 262-294 
5.Durdis Petr st.1955kraj. muži 262-294 
6.Zajíček Petr1962kraj. muži 262-294 
7.Zajíček Martin1990kraj. muži 295-331 
8.Čuban Jiří1954reg. muži 61-80 
9.Procházka Zdeněk1948reg. muži 81-100 
10.Černý Jaroslav1941reg. muži 101-120 
11.Reiter Jiří1960reg. muži 121-150N 
12.Potměšil Pavel1962reg. muži 121-150N 
13.Němec Filip1994reg. muži 121-150N 
TJ AŠ Mladá Boleslav "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fuka Martin1984kraj. muži 43. 
2.Antoš Petr1992kraj. muži 49.-50. 
3.Zahrádka Michal1990kraj. muži 54.-57. 
4.Zajíček Michal1987kraj. muži 100.-105. 
5.Nováček Petr1984kraj. muži 117.-125. 
6.Kouřil Lubomír1982kraj. muži 126.-133. 
7.Pácha Robin1992kraj. muži 171.-179. 
8.Niems Dušan1978kraj. muži 231.-261. 
9.Školník Luboš1988kraj. muži 262.-294. 
10.Čeřovský Petr ml.1997kraj. muži 295.-331. 
11.Tong Xuan Dung1963reg. muži 81.-100. 
TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kastner Patrik1974kraj. muži 82. - 90. 
2.Luka Václav1986kraj. muži 113. - 116 
3.Trávníček Luboš1972kraj. muži 117. - 125. 
4.Haas Václav1990kraj. muži 117. - 125. 
5.Hoďák Václav1990kraj. muži 134. - 143. 
6.Beniš Ondřej1990kraj. muži 201. - 230. 
7.Pleticha Vladimír1973kraj. muži 262. - 294. 
8.Koloc Jaroslav1979kraj. muži 262. - 294. 
9.Kroupa Milan1965kraj. muži 262. - 294. 
10.Grill Josef1967kraj. muži 262. - 294. 
11.Knobloch Pavel1989kraj. muži 331. N 
12.Kraušner Miroslav1974reg. muži 51. - 60. 
13.Černovský Pavel1981reg. muži 61. - 80. 
14.Dlask Ladislav st.1961reg. muži 61. - 80. 
TJ Sokol Kutná Hora
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Uher Petr1972kraj. muži 40. - 41. 
2.Maruščák Tomáš1983kraj. muži 64.-69. 
3.Štus Radek1977kraj. muži 148.N 
4.Liberský Karel1974kraj. muži 149.-157. 
5.Vala Martin1976kraj. muži 149.-157. 
6.Jirásek Zdeněk1950kraj. muži 180.-190. 
7.Beňuš Petr1976kraj. muži 201.-230. 
8.Faltín Antonín1955kraj. muži 201.-230. 
9.Mucha Ondřej1974kraj. muži 201.-230. 
10.Sosnovec Martin1973kraj. muži 201.-230. 
11.Tivodar Michal1964kraj. muži 201.-230. 
12.Kořínek Milan1976kraj. muži 231.-261. 
13.Majer Pavel1953kraj. muži 231.-261. 
14.Cihlář Jan1981reg. muži 41.-50.N 
15.Líbal Tomáš1990reg. muži 61.-70. 
16.Líbal Václav1993reg. muži 61.-70. 
17.Petržílek Tomáš1990reg. muži 81.-90. 
18.Svoboda David1991reg. muži 81.-90. 
19.Líska David1974reg. muži 91.-98. 
TTC Říčany "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šantavý Jan1980kraj. muži 134-143 
2.Voráč Jiří1982kraj. muži 171-179 
3.Erlich Luboš1963kraj. muži 171-179 
4.Jícha David1998kraj. muži 201-230 
5.Černý Roman1980kraj. muži 231-260 
6.Šanc Karel1953kraj. muži 231-260 
7.Plíhal Martin1970kraj. muži 231-260 
8.Míka Petr1965kraj. muži 231-260 
9.Šimůnek Josef1945reg. muži 51-60 
10.Riedl Martin1991reg. muži 61-70 
11.Kupec Josef1940reg. muži 71-80 
12.Vitvar Milan1973reg. muži 71-80 
13.Riedl Jakub1994reg. muži 91-100 
TJ Sokol Krchleby
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Procházka Miroslav ml.1970kraj. muži 58-63 
2.Boháč Milan1954kraj. muži 80-81 
3.Kučera Pavel1971kraj. muži 82-90 
4.Sádlo Josef1973kraj. muži 106-112 
5.Bittner Miloslav1977kraj. muži 231.-261 
6.Břetenář Petr1961reg. muži 31-50 
7.Král Jindřich1959reg. muži 31-50 
8.Táborský Luboš1969reg. muži 31-50 
9.Paclt Milan1961reg. muži 31-50 
10.Janda Martin1978reg. muži 71-100 
TJ Sokol Libice nad Cidlinou
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaipr Petr1965kraj. muži 70.-74. 
2.Paroulek Milan1962kraj. muži 91.-92. 
3.Trajhan Jaroslav1971kraj. muži 134.-143. 
4.Pekárek František st.1966kraj. muži 144.-148. 
5.Heřmanský Miroslav1960reg. muži 21.-30. 
TJ Sokol Benešov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Betuštiak Petr1977kraj. muži 106.-112. 
2.Váňa Miroslav1951kraj. muži 126.-133. 
3.Zrcek Miroslav1952kraj. muži 149.-157. 
4.Zvolský Miroslav1964kraj. muži 149.-157. 
5.Dohnal Jaroslav1988kraj. muži 201.-230. 
6.Šturc Jiří1989kraj. muži 201.-230. 
7.Povolný Aleš1968kraj. muži 201.-230. 
8.Hrazdíra Jiří1948kraj. muži 262.-294. 
9.Srb Pavel1978reg. muži 22. 
10.Košař Pavel1952reg. muži 24. 
11.Bělina Nikola1965reg. muži 36. 
12.Palla Přemysl1962nez.  
Krajská soutěž 2. tř. sk. A
TJ Sokol Žebrák
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Spousta Jan1967kraj. muži 295-331 
2.Křemen Josef1973kraj. muži 332-368 
3.Kunc Petr1970kraj. muži 332-368 
4.Roztočil Jiří1961kraj. muži 332-368 
5.Kunc Jaroslav1969kraj. muži 369-397 
6.Kuška Miroslav1957kraj. muži 369-397 
7.Macháček Pavel1964kraj. muži 369-397 
8.Šlosar Milan1969reg. muži 81-100 
9.Šlosar Roman1974reg. muži 81-100 
10.Červenka Miroslav1964reg. muži 81-100 
11.Pavlík Dušan1994reg. muži 81-100 
12.Zíma Radek1976reg. muži 126-150 
13.Müller Michal1977reg. muži 126-150 
14.Spousta David1997nez. dci  
Sokol Nižbor
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kovanda Milan1973kraj. muži 262-294 
2.Rákosník Petr1961kraj. muži 332-368 
3.Šturc Jaroslav1964kraj. muži 332-368 
4.Pech Jan1968kraj. muži 332-368 
5.Michalík René1974kraj. muži 368 N 
6.Hakl Petr1969kraj. muži 397 N 
7.Švec Ondřej1977reg. muži 51-65 
8.Král Martin1971reg. muži 81-100 
9.Čuda Jan1983reg. muži 81-100 
10.Frühauf Jindřich1953reg. muži 81-100 N 
11.Homolka Tomáš1972reg. muži 101-125 
12.Šmíd Miroslav1954nez. muži  
13.Hynek Ivan1962nez. muži  
TJ Sokol Unhošť
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blažek Petr1978kraj. muži 262-294 
2.Matějka Zdeněk1963kraj. muži 295-331 
3.Sokolovský Petr1951kraj. muži 331 N 
4.Urban Jiří1973kraj. muži 368 N 
5.Jangl Zdeněk1956reg. muži 41-50 
6.Mach Libor1967reg. muži 51-60 
7.Zbírkovský Milan1954reg. muži 61-70 
8.Škach Pavel1952reg. muži 71-80 
9.Tájek Jaroslav1948reg. muži 71-80 
10.Kodejš Milan1956reg. muži 71-80 
11.Šťastný Jiří1957reg. muži 81-90 
12.Krous Martin1970reg. muži N 
13.Fryš Zdeněk1978reg. muži N 
TTC Slovan Kladno "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havel Jaroslav1946kraj. muži 262-294 
2.Kříž Petr1959kraj. muži 369-397 
3.Šavel Pavel1947kraj. muži 369-397 
4.Macák Milan1976reg. muži 36-40 
5.Heral František1945reg. muži 30,5 
6.Peltán Petr1956reg. muži 61-70 
7.Slabý Jiří1948reg. muži 61-70 
8.Preis František1933reg. muži 81-90 
9.Jírový Jiří1957reg. muži 90,5 
10.Frolík Petr1953reg. muži 91-110 
11.Charvát Zdeněk1948reg. muži 110,5 
TJ Sokol Libčice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Palan Vladimír1957kraj. muži 262-294 
2.Bartoň Milan1975kraj. muži 332-368 
3.Richter Vojtěch1974kraj. muži 332-368 
4.Tkačuk Roman1965reg. muži 35,5 
5.Richter Jaroslav ml.1973kraj. muži 369-397 
6.Telipský Josef1968reg. muži 36-45 
7.Richter Jaroslav st.1951reg. muži 36-45 
8.Votoček Jaroslav1950reg. muži 76-85 
9.Špiegel Jan1961reg. muži 76-85 
10.Tkadlec Jaroslav1951reg. muži 86-95 
11.Kosnar Vladimír1944reg. muži 116-126 
12.Chrt Lukáš1989reg. muži N 
KST Rakovník "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kos Zdeněk1966kraj. muži 180.-190. 
2.Rezek Jan1985kraj. muži 201.-230. 
3.Krůta Václav1987kraj. muži 262.-294. 
4.Cír Radek1975kraj. muži 332.-368. 
5.Fabinger Vít1978kraj. muži 295.-331. 
6.Brabec Stanislav1962kraj. muži 332.-368. 
7.Šebek Tomáš1990reg. muži 20,5.N 
8.Froněk Petr1961reg. muži 21.-30. 
9.Čech Pavel1968reg. muži 30,5.N 
10.Lepka Martin ml.1992reg. muži 31.-50. 
11.Podestát Vít1966reg. muži 31.-50. 
12.Pastor Jakub1995reg. muži 201.-261. 
13.Podestát Jan1999reg. muži 201.-261. 
14.Tvrz Jaroslav ml.1995reg. muži 201.261. 
15.Brabcová Alžběta1990nez.  
TJ Sokol Hředle
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořáček Jaromír1958reg. muži 31.-50. 
2.Linc Jiří1970reg. muži 31.-50. 
3.Mrázek Jindřich st.1972reg. muži 31.-50. 
4.Polášek Milan1952reg. muži 31.-50. 
5.Novák Tomáš1975reg. muži 31.-50. 
6.Pacourek Jan1974reg. muži 31.-50. 
7.Martínek Jaromír1962reg. muži 51.-100. 
8.Bečvář Miroslav1958reg. muži 51.-100. 
9.Vitner Kamil1983reg. muži 100,5-N 
10.Vitner Radim1976reg. muži 200,5-N 
TJ Sokol Králův Dvůr "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Včelička Lubomír1969kraj. muži 191-200 
2.Rujder David1971kraj. muži 201-230 
3.Vlasák Jaroslav1945kraj. muži 331N 
4.Votava Martin1993reg. muži 40 
5.Šrámek David1978reg. muži 48 
6.Břížďala Miroslav st.1962reg. muži 72 
7.Břížďala Miroslav ml.1995reg. muži 101-125N 
8.Bulíček Michael1993reg. muži 132N 
9.Mrkvička Vojtěch1992reg. muži 157N 
10.Kroka Jan1997kraj. dci 29 
11.Sládek Robert1996kraj. dci 25 
12.Křikava Richard1994reg. dci 3 
13.Kračmer Matěj2000kraj. mži 22 
14.Vrecion Jiří1999reg. mži 1 
15.Malina Václav1975nez. muži N 
TJ Sokol Buštěhrad
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hnidka Marian1975kraj. muži 332-368 
2.Řezníček Lukáš1993kraj. muži 332-368 
3.Krejčí Tomáš1989kraj. muži 369-397 
4.Bednář Vojtěch1995kraj. dci 369-397 
5.Nykl Zdeněk1935reg. muži 51-60 
6.Stolz Daniel1974reg. muži 61-70 
7.Kratochvíl Tomáš1975reg. muži 91-110 
8.Marák Michal1969reg. muži 110,5 
9.Komárek Pavel1979reg. muži 111-140 
10.Čermák Miroslav1992reg. muži 111-140 
11.Táborský Oldřich1959reg. muži 111-140 
TJ Sokol Stochov Honice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fencl Petr1964kraj. 332-368 
2.Janoušek Zdeněk1960kraj. 332-368 
3.Jedlička Jaroslav1960kraj. 332-368 
4.Karmazín Pavel1964kraj. 332-368 
5.Žák Roman1980reg. 111-140 
6.Pohorelec Jan1982reg. 111-140 
7.Hudeček Josef1968reg. 111-140 
8.Velc Tomáš1991reg. 140,5 
9.Jedlička Petr1985reg. 141-172 
STC Slaný
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sajdl Vladimír1960kraj. muži 53N 
2.Pánek Jan1968kraj. muži 158-170 
3.Vaktor Ivan1968kraj. muži 190N 
4.Poláček Vladimír1953kraj. muži 201-230 
5.Horský Jindřich1949kraj. muži 331N 
6.Macák Petr1960kraj. muži 331N 
7.Bouška Jiří1948kraj. muži 332-368 
8.Tajč Václav1945kraj. muži 369-397 
9.Materna George1989kraj. muži 397N 
10.Rampa Ladislav1950reg. muži 30,5 
TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Taller Filip1989kraj. 332.-368. 
2.Bujárek Milan1954reg. 21 
3.Selement Jaroslav1967reg. 21 
4.Barcal Petr1966reg. 35,5 
5.Pecka Miloslav1960reg. 36 
6.Kilian Vít1989reg. 56 
7.Čuba Filip1992reg. 86 
8.Vilimovský Miroslav1962reg. 106 
9.Šedivý Jiří1958reg. 137,5 
10.Fiala Jan1998kraj. muži 368.NStřídavý start z TJ Stará Huť
Krajská soutěž 2. tř. sk. B
TTC Brandýs nad Labem "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nekola Tomáš st.1973kraj. 231. - 261. 
2.Ivan Milan1964kraj. 262. - 294. 
3.Zatřepálková Lenka1968kraj. 262. - 294. 
4.Daňkovský Richard1994kraj. 295. - 331. 
5.Mühlfeit Luboš1975kraj. 295. - 331. 
6.Kliment Martin1971reg. 41. - 50. N 
7.Doležalová Pavlína1979reg. 51. - 60. 
8.Černota Filip2001reg. 61. - 70. N 
9.Pelant Jiří1979reg. 71. - 80. 
10.Strnad Richard1997reg. 151. - 160. 
11.Chalupa Josef ml.2000kraj. mži 6. 
12.Pokorný Tomáš1999kraj. mži 22. 
13.Sviták Filip1999kraj. mži 24. 
14.Copák Juraj1946nez.  
15.Adámek Zdeněk1961nez.  
16.Zatřepálek Petr1995nez.  
TTC Bělá pod Bezdězem "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Balcar Miroslav1972kraj. muži 106-112 
2.Bayer Aleš1978kraj. muži 125 
3.Elstner Lukáš1988kraj. muži 134-143 
4.Šlapáček Martin1986kraj. muži 144-148 
5.Kapras Karel1986kraj. muži 149-157 
6.Slobodzian Jakub1989kraj. muži 158-170 
7.Lapka Miroslav1998kraj. muži 201-230 
8.Kaňka Luděk ml.1990kraj. muži 230 N 
9.Balcar Jaromír1947reg. muži 41-50 
10.Krucký Milan1977reg. muži 51-60 
11.Vokoun Petr1969reg. muži 61-80 
12.Kaňka Jakub1987reg. muži 61-80 N 
13.Svobodová Lucie1990reg. muži 81-100 
14.Dufek Martin1964reg. muži 101-120 
15.Blecha David1997reg. muži 121-150 
TJ Dynamo Nelahozeves
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ovsenák Martin1978kraj. muži 332.-368. 
2.Ovsenák Petr1983kraj. muži 332.-368. 
3.Tesárek Jiří1974kraj. muži 368.N 
4.Motlová Michaela1986kraj. muži 369.-397. 
5.Holan Josef1963kraj. muži 369.-397. 
6.Gecašek Marek1995reg. muži 33.-36. 
7.Karas Tomáš1988reg. muži 37.-39. 
8.Bagal Zdeněk ml.1988reg. muži 41.-48. 
9.Karas Ondřej1985reg. muži 54.-56. 
10.Točík Radek1994reg. muži 54.-56. 
11.Brož Petr1980reg. muži 57.-60. 
12.Haincová Jana1980reg. muži 64.-67. 
13.Karas Jiří1983reg. muži 69.-74. 
14.Novotný Josef1985reg. muži 69.-74. 
TJ Lokomotiva Nymburk "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Piroutek Květoslav1957kraj. muži 231-261 
2.Horáček Vlastimil1956kraj. muži 231-261 
3.Kyncl Miloslav1960kraj. muži 262-294 
4.Pour Miroslav1963kraj. muži 295-331 
5.Koudela Martin1975reg. muži 71-100 
6.Hájek Zdeněk1974reg. muži 71-100 
7.Malý Libor1960reg. muži 71-100 
8.Sobotka Jiří1958reg. muži 71-100 
9.Eliška Radek1971reg. muži 71-100 
10.Kořínek Karel1945reg. muži 101-150 
11.Randa Stanislav1934reg. muži 101-150 
12.Sláčal Jan2001kraj. mži 13. 
TJ AŠ Mladá Boleslav "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nováček Petr1984kraj. muži 117.-125. 
2.Kouřil Lubomír1982kraj. muži 126.-133. 
3.Pácha Robin1992kraj. muži 171.-179. 
4.Niems Dušan1978kraj. muži 231.-261. 
5.Školník Luboš1988kraj. muži 262.-294. 
6.Čeřovský Petr ml.1997kraj. muži 295.-331. 
7.Valenta Zdeněk1958reg. muži 61.-80. 
8.Tong Xuan Dung1963reg. muži 81.-100. 
9.Kupec Petr1977reg. muži 101.-120. 
10.Dlasková Martina1998reg. muži 151.-199. N 
11.Bušek Štěpán1993nez.  
12.Loudín Přemysl1965nez.  
TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beniš Ondřej1990kraj. muži 201. - 230. 
2.Koloc Jaroslav1979kraj. muži 262. - 294. 
3.Kroupa Milan1965kraj. muži 262. - 294. 
4.Pleticha Vladimír1973kraj. muži 262. - 294. 
5.Kraušner Miroslav1974reg. muži 51. - 60. 
6.Mareš Jan1983reg. muži 61. - 80. 
7.Ort Marek1976reg. muži 81. - 100. 
8.Maděra Zdeněk1958reg. muži 121. - 150. N 
9.Kracman Horst1998kraj. muži 151. - 199. 
TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hoďák Václav1990kraj. muži 134. - 143. 
2.Grill Josef1967kraj. muži 262. - 294. 
3.Knobloch Pavel1989kraj. muži 331. N 
4.Dlask Ladislav st.1961reg. muži 61. - 80. 
5.Černovský Jan1950reg. muži 61. - 80. 
6.Černovský Pavel1981reg. muži 61. - 80. 
7.Lojda Josef1997reg. muži 101. - 120. 
8.Dusil Petr1999reg. muži 121. - 150. 
9.Kučera Josef1961reg. muži 121. - 150. 
10.Süsser Jan1997reg. muži 151. - 199. 
TJ Sokol Krchleby "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bittner Miloslav1977kraj. muži 231.-261 
2.Břetenář Petr1961reg. muži 31-50 
3.Král Jindřich1959reg. muži 31-50 
4.Táborský Luboš1969reg. muži 31-50 
5.Paclt Milan1961reg. muži 31-50 
6.Janda Martin1978reg. muži 71-100 
7.Táborský Štěpán1992reg. muži 71-100 
8.Miškovský Josef1957reg. muži 71-100 
9.Čamr František2000reg. mži 151-200 
Sokol Přezletice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vilhelm Oldřich1972kraj. muži 201-230 
2.Hataš Martin1963kraj. muži 230N 
3.Slunéčko Radek1971kraj. muži 295-331 
4.Sauer Ondřej1996kraj. muži 295-331 
5.Weishaupt Robert1980kraj. muži 295-331 
6.Šostý Filip1986reg. muži 41-50 
7.Horálek Jiří1966reg. muži 51-60 
8.Havazík Roman1971reg. muži 51-60 
9.Macho Martin1967reg. muži 51-60 
10.Nováková Ivana1970reg. muži 51-60 
11.Poláček Petr1972reg. muži 61-70 
12.Hron Martin1978reg. muži 81-90 
13.Göndör Josef1980reg. muži 81-90 
14.Teplý Stanislav st.1958nez.  
TJ Start Mlékojedy-Kostelec n.L.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Donát Zdeněk1963reg. muži 10. 
2.Legát Lukáš1971reg. muži 18. 
3.Halama Jiří1963reg. muži 21. - 23. 
4.Kulíšek Milan1966reg. muži 25. - 27. 
5.Chalupa Josef1964reg. muži 41. - 48. 
6.Jurašovský Ondřej1950reg. muži 52.N 
7.Hendrych Ladislav1983reg. muži 84. - 87. 
8.Zralík Ivan1996reg. muži 41.-48.Střídavý start z SK Liběchov, z.s.
TJ Sokol Lysá nad Labem
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Třešňák Josef1970reg. muži 21.-30. 
2.Havel Martin1977reg. muži 31.-50. 
3.Vlček Jan1991reg. muži 31.-50. 
4.Zloch Petr1985reg. muži 31.-50. 
5.Skoba Rostislav1962reg. muži 51.-70. 
6.Havlena Karel1965reg. muži 71.-100. 
7.Šichta Jakub1991reg. muži 71.-100. 
8.Beneš Pavel1975reg. muži 71.-100. 
9.Řezníček Michal1978reg. muži 101.-150. 
10.Ludvíček Luboš1964reg. muži 101.-150. 
11.Vlček Martin1977reg. muži 101.-150. 
12.Domnosil Tomáš1984reg. muži 101.-150. 
13.Michal František1982reg. muži 101.-150. 
14.Jirsa Petr1958reg. muži 101.-150. 
TJ Aero Odolena Voda
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hudečková Hana1987kraj. muži 231. 
2.Kulíšek Marek1990kraj. muži 262. 
3.Hendrych Jan1987kraj. muži 369. 
4.Vyvial Pavel1975reg. muži 41. 
5.Valenta Petr1960kraj. muži 369. 
6.Topol Martin1973reg. muži 51. 
7.Berný Jan1977reg. muži 61. 
8.Maryška Josef1962reg. muži 61. 
9.Hudečková Věra1962reg. muži 71. 
10.Novosad Rostislav1960reg. muži 91. 
11.Kuchynka Pavel1975reg. muži 91. 
12.Procházka Petr st.1971reg. muži 111. 
13.Kulíšková Miroslava1987reg. muži 111. 
14.Řezáč Jakub1999nez. muži N 
15.Kuchynková Zuzana1997nez. muži N 
Krajská soutěž 2. tř. sk. C
TJ Tatran Sedlčany "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lískovec Jindřich1987kraj. muži 231-261 
2.Linhart František ml.1977kraj. muži 295-331 
3.Lesák Jakub1987kraj. muži 295-331 
4.Mašek Roman1975kraj. muži 368 N 
5.Kovář Jan1988kraj. muži 369-397 
6.Kruchňa Tomáš1968reg. muži 50 N 
7.Lískovec Ivan1957reg. muži 70 N 
8.Homolka Libor1970reg. muži 71-100 
9.Jarolímek Miroslav1954reg. muži 71-100 
10.Neužil Pavel1963reg. muži 71-100 
11.Nevlida Karel1955reg. muži 71-100 
12.Stein Pavel1952reg. muži 101-130 
13.Kocura Ondřej1994reg. muži 101-130 
14.Šíp Martin1981reg. muži 130 N 
15.Kratochvíl Jiří1992reg. muži 131-155 
16.Jech Martin1994reg. muži 131-155 
17.Kunc Zdeněk1967nez. muži  
TJ Slavoj Obecnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hušek Antonín1968kraj. muži 295.-331. 
2.Steiner František1983kraj. muži 332.-368. 
3.Steiner Petr1971reg. muži 31.-50. 
4.Hála Pavel1977reg. muži 31.-50. 
5.Podsedník Jan1987reg. muži 51.-70. 
6.Slabyhoudek Pavel1961reg. muži 51.-70. 
7.Tůma Radek1992reg. muži 71.-100. 
8.Suchý Miroslav1956reg. muži 71.-100. 
9.Šefl Václav1960reg. muži 101.-130. 
10.Burian Václav1962reg. muži 101.-130. 
11.Vinš Stanislav1979reg. muži 101.-130. 
12.Rozsypal Jan1978reg. muži 131.-155. 
Sokol Neveklov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kačmar David1982reg. muži 9 
2.Peter Luboš1981reg. muži 14 
3.Holý Pavel1981reg. muži 17 
4.Horálek Jan1980reg. muži 85 
5.Peter Karel1950reg. muži 119 
6.Kříž Zdeněk1975reg. muži 133 
7.Fišer Petr1982reg. muži 138 
8.Forman Pavel1952nez. muži  
TJ Sokol Příbram "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šprysl Josef1945kraj. muži 133.N 
2.Havelka Marek1965kraj. muži 149.-157. 
3.Mráz Roman1964reg. muži 33. 
4.Císař Jan1965reg. muži 35. 
5.Hlaváček Jaromír1962reg. muži 36. 
6.Řehoř Radek1980reg. muži 91. 
7.Drozd Aleš1974reg. muži 104. 
8.Deml Vladimír1963reg. muži 122. 
9.Beran Vladislav1973reg. muži 123. 
10.Průšová Barbora1993reg. muži 150. 
TJ Sokol Hořovice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubát Pavel1954kraj. muži 262-294 
2.Ungr Jan II.1958kraj. muži 331N 
3.Čepelák Vladimír st.1959kraj. muži 332-368 
4.Pancíř Josef1957kraj. muži 397N 
5.Novák Ondřej1992kraj. muži 369-397 
6.Martinkovič Rudolf1960reg. muži 51-65 
7.Kebrle Josef1955reg. muži 51-65N 
8.Špička Jiří1958reg. muži 66-80 
9.Novák Stanislav1967reg. muži 81-100 
10.Čepelák Vladimír ml.1988reg. muži 81-100 
11.Novák Michal1998reg. muži 101-125 
12.Sedláček Petr1997reg. muži 151-167N 
13.Folk Tomáš1996reg. muži 151-167N 
14.Flemr Lubomír1956nez.  
15.Koros Zdeněk1980nez.  
16.Rataj Miloš1976nez.  
17.Kotalíková Pavlína1997nez.  
18.Nejedlý Michal1998nez.  
19.Nykl Zdeněk1999nez.  
20.Šlehofer Kristian1999nez.  
21.Šperlík Michal1997nez.  
22.Ngo Hai Nam1996nez.  
TJ Sokol Velké Popovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stupavský Milan1966kraj. muži 149.-157. 
2.Randák Adam1975kraj. muži 158.-170. 
3.Semrád Petr1980kraj. muži 201.-230. 
4.Zita Petr1968kraj. muži 262.-294. 
5.Petřík Zdeněk1956kraj. muži 230.N 
6.Šiler Jiří1946kraj. muži 369.-397. 
7.Ouda Pavel1951reg. muži 21.-25. 
8.Roško Jaroslav1958reg. muži 51.-60.N 
9.Dvořák Martin1971reg. muži 61.-70. 
10.Chrt Martin1974reg. muži 81.-90. 
11.Maršál Petr1964nez.  
12.Truc Petr ml.1998kraj. muži 401Střídavý start z Sportovní Jižní Město o.p.s.
13.Bialas Filip1998kraj. muži 501Střídavý start z Sportovní Jižní Město o.p.s.
14.Růžička Dominik1998nez. Střídavý start z Sportovní Jižní Město o.p.s.
TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šťastný Michael st.1967kraj. 332.-368. 
2.Macháček Pavel st.1963kraj. 397.N 
3.Freisleben Zdeněk1955reg. 21 
4.Zamazal Pavel1962reg. 35,5 
5.Freisleben Radek1984reg. 36 
6.Tomiska Luboš1963reg. 46 
7.Bartůněk Petr1950reg. 56 
8.Volf Jaroslav1955reg. 56 
9.Šedivý Jan1984reg. 86 
10.Znamenáček Bohumil1948reg. 126,5 
11.Macháček Pavel ml.1994reg. 137,5 
TJ Olešná
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kopp Jan1959kraj. muži 295-331 
2.Lysák Stanislav1959kraj. muži 332-368 
3.Poch Pavel1965kraj. muži 332-368 
4.Skalka Josef1974kraj. muži 332-368 
5.Herman Miloš1976kraj. muži 368 N 
6.Vurm Jiří1970reg. muži 51-65 
7.Kroc František1973reg. muži 66-80 
8.Vohradský Jaroslav1974reg. muži 101-125 N 
9.Koros Zdeněk1953reg. muži 126-150 
10.Solar Václav1991reg. muži N 
11.Švamberk Michal1990reg. muži N 
12.Vacherlohn Václav1952reg. muži N 
13.Švamberk Jan1995reg. dci N 
14.Vurm Radek1996reg. dci N 
KST Týnec nad Sázavou
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hameta Oldřich1967kraj. muži 180-190 
2.Balata Vladimír1960reg. muži 2 
3.Abrahám Petr1963reg. muži 3 
4.Kašpárek František1954reg. muži 10 
5.Halák Karel1957reg. muži 41 
6.Kastner Karel1973reg. muži 71 
7.Pospíšil Jiří1951reg. muži 78 
8.Jančář Josef1950reg. muži 92 
TJ Sokol Benešov "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dohnal Jaroslav1988kraj. muži 201.-230. 
2.Šturc Jiří1989kraj. muži 201.-230. 
3.Povolný Aleš1968kraj. muži 201.-230. 
4.Hrazdíra Jiří1948kraj. muži 262.-294. 
5.Šostý Michal1978reg. muži 8. 
6.Mohr Tomáš1979reg. muži 20. 
7.Srb Pavel1978reg. muži 22. 
8.Košař Pavel1952reg. muži 24. 
9.Hnátek Jan1946reg. muži 30. 
10.Bělina Nikola1965reg. muži 36. 
11.Strachota Jan1967reg. muži 38. 
12.Švarc Ondřej1996reg. muži 17.Střídavý start z TJ Sokol Uhlířské Janovice, z.s.
13.Šafránek Martin1994reg. muži 25.Střídavý start z TJ Sokol Uhlířské Janovice, z.s.
SK Březnice "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Soused Zbyněk1974kraj. muži 262.-294 
2.Soused Milan1970kraj. muži 332.-368. 
3.Čížek Marek1995reg. muži 31.-50 
4.Šimek Jakub1994reg. muži 51.-70. 
5.Michal Radek1976reg. muži 31.-50. 
6.Suchopár Miroslav1959reg. muži 51.-70 
7.Říha Bohumil1983reg. muži 71.-100 
8.Peterka Lukáš1985reg. muži 71.-100 
9.Fait Ondřej1981reg. muži 131-155 
SK Březnice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jeřábek Tomáš1981kraj. muži 295.-331. 
2.Haník Josef1961kraj. muži 332.-368. 
3.Dušek Vladimír1965reg. muži 31.-50. 
4.Medvecký Jan1951reg. muži 51.-70. 
5.Benda Milan1977reg. muži 31.-50. 
6.Petrovic Pavel1964reg. muži 51.-70 
7.Michal Tomáš1981reg. muži 71.-100 
8.Jeřábek Václav1953reg. muži 71.-100 
9.Slavíková Jana1968reg. muži 130N 
10.Bubeníček Josef1964reg. muži 131-155. 
11.Bubeníček Ondřej1989reg. muži 131-155. 
Krajská soutěž 2. tř. sk. D
TJ Sadská "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vydra Milan1969kraj. muži 191-200 
2.Dvořák Jaroslav1971kraj. muži 262-294 
3.Motl Milan1975kraj. muži 262-294 
4.Počarovský Pavel1975kraj. muži 295-331 
5.Popelka Zdeněk1955kraj. muži 295-331 
6.Hubáček Jiří1971reg. muži 31-50 
7.Trejdl Dušan1972reg. muži 71-100 
8.Křepela Miroslav1955reg. muži 71-100 
9.Křepela Ladislav1961reg. muži 71-100 
10.Dědek Martin1972reg. muži 71-100 
11.Hendrych Jan1972reg. muži 101-150 
12.Bečvářová Michaela1996reg. muži 101-150 
13.Wagner Jaroslav ml.1985reg. muži 101-150 
14.Hendrych Roman1973reg. muži 101-150 
15.Klokočníková Helena1976reg. muži 101-150 
16.Žána Michal1988reg. muži 151-200 
TJ Sokol Týnec nad Labem
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mošna Petr1966kraj. 180.-190. 
2.Moravec Stanislav1971kraj. 201.-230. 
3.Valenta Richard1976kraj. 201.-230. 
4.Brunclík Marek1969kraj. 262.-294. 
5.Valenta Jaroslav1951reg. 70.N 
6.Cincibus Milan1967reg. 71.-79. 
7.Červínek Petr1971reg. 87.-107. 
8.Novotný Radek1965reg. 109.-116. 
9.Křeček Jiří1998reg. muži 68.-69.Střídavý start z ST EUROMASTER Kolín
TJ Lokomotiva Nymburk "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kokojan Tomáš1966kraj. muži 295-331 
2.Mucha Lubomír1953kraj. muži 295-331 
3.Kemr Václav1956kraj. muži 295-331 
4.Šimek Jiří1958kraj. muži 295-331 
5.Sláčalová Kateřina1972kraj. muži 331N 
6.Eliška Roman1977reg. muži 31-50 
7.Rufer Vladislav1939reg. muži 101-150 
8.Vejtruba Václav1944reg. muži 101-150 
9.Heršálek Jakub1980reg. muži 101-150 
10.Pařez Miloš1957reg. muži 101-150 
TJ Sokol Poděbrady
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Omáčka David1992kraj. muži 231.-261. 
2.Vojtíšek Miroslav1947kraj. muži 231.-261- 
3.Bašta Marek1965kraj. muži 294. 
4.Vymazal Lukáš1990kraj. muži 295.-331. 
5.Votík Jan1996kraj. muži 295.-331. 
6.Potměšil Jiří1961reg. muži 31.-50. 
7.Pešek Jan Ing.1964reg. muži 51.-70. 
8.Omáčka Tomáš1961reg. muži 71.-100. 
9.Mengr Miroslav ml.1992reg. muži 71.-100. 
10.Bartoš Jaroslav1996reg. muži 151.-200. 
11.Gebauer Lubomír1964reg. muži 151.-200. 
12.Doležal Martin1998reg. muži 151.-200. 
13.Vršovský Petr1963reg. muži 151.-200. 
14.Gebauer Ludvík1997reg. muži 151.-200. 
15.Pešek Jakub1989reg. muži nezařazen 
16.Žoha Libor1978reg. muži nezařazen 
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pokorný Petr1978kraj. muži 158-170 
2.Čihák Milan1964kraj. muži 191-200 
3.Burda Roman1972kraj. muži 231-261 
4.Vacek Miroslav1960kraj. muži 231-261 
5.Pokorný Jaroslav1950kraj. muži 231-261 
6.Röhrl Theodor1966kraj. muži 262-294 
7.Liška Jan1990kraj. muži 294N 
8.Moravec Václav1963kraj. muži 295-331 
9.Čihák Jaroslav1952kraj. muži 369-397 
10.Rob Karel1967reg. muži 71-79 
11.Herštus Michal1962nez. muži 80 
12.Chvojka Antonín1947nez. muži  
TJ Klučov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trnka Václav1970kraj. muži 180.-190. 
2.Kurel David1982kraj. muži 201.-230. 
3.Martin Petr1980kraj. muži 201.-230. 
4.Chlumský Petr1987kraj. muži 201.-230. 
5.Lambert Zdeněk1950reg. muži 45.-66. 
6.Ševčík Jiří ml.1977reg. muži 45.-66. 
7.Spáčil Ladislav1954reg. muži 45.-66. 
8.Douša Ivan1959reg. muži 45.-66. 
9.Dvořák Vladimír1946reg. muži 71.-79. 
10.Potměšil Zdeněk1966reg. muži 71.-79. 
11.Růžičková Klára1997reg. muži 109-116Střídavý start z Viktoria Radim
TJ Sokol Kutná Hora "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vala Martin1976kraj. muži 149.-157. 
2.Jirásek Zdeněk1950kraj. muži 180.-190. 
3.Beňuš Petr1976kraj. muži 201.-230. 
4.Mucha Ondřej1974kraj. muži 201.-230. 
5.Sosnovec Martin1973kraj. muži 201.-230. 
6.Cihlář Jan1981reg. muži 41.-50.N 
7.Petržílek Tomáš1990reg. muži 81.-90. 
8.Svoboda David1991reg. muži 81.-90. 
TJ Sokol Kutná Hora "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Faltín Antonín1955kraj. muži 201.-230. 
2.Tivodar Michal1964kraj. muži 201.-230. 
3.Kořínek Milan1976kraj. muži 231.-261. 
4.Majer Pavel1953kraj. muži 231.-261. 
5.Líbal Tomáš1990reg. muži 61.-70. 
6.Líbal Václav1993reg. muži 61.-70. 
7.Růžička Dušan1972nez. muži N 
8.Bureš Bohumil1972nez. muži N 
FK Kolín "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ulrich Radek1973kraj. muži 95-99 
2.Ptáček Petr1973kraj. muži 191-200 
3.Mazurkiewicz Ivo1953kraj. muži 201-230 
4.Šembera David1989kraj. muži 201-230 
5.Šembera Karel1962kraj. muži 201-230 
6.Brant Pavel1963kraj. muži 231-261 
7.Holman Martin1967kraj. muži 231-261 
8.Hrda Lukáš1986kraj. muži 331N 
9.Nekovář Petr1961reg. muži 45.-66. 
10.Heincl Jiří1952reg. muži 81.-85. 
11.Vokounová Adéla1982reg. muži 86.N 
12.Ptáček František st.1938reg. muži 188.N 
SK Městec Králové
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krásl Libor1980kraj. muži 231-261 
2.Kubánek Josef1961kraj. muži 262-294 
3.Šmíd Ondřej1984kraj. muži 262-294 
4.Kloz Daniel1989kraj. muži 295-331 
5.Šmidrkal Dobroslav1964kraj. muži 294N 
6.Vaníček Miroslav1965reg. muži 21-30 
7.Plaček Jiří1987reg. muži 70N 
8.Krejčí Miroslav1965reg. muži 71-100 
9.Dvořák Pavel1975reg. muži 101-150 
10.Jansta Josef1959reg. muži 101-150 
11.Berný Petr1986reg. muži 101-150 
12.Kříž Jakub1991reg. muži 101-150 
SK Nová Ves I.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pych Luděk ml.1996reg. muži 31-43 
2.Řehák Josef st.1960reg. muži 31-43 
3.Petřík Petr1989reg. muži 31-43 
4.Březina Miroslav st.1963reg. muži 45-66 
5.Bodlák Karel1963reg. muži 45-66 
6.Zeman Oldřich1964reg. muži 81-85 
7.Kačírek David1977reg. muži 87-107 
8.Šíma Roman1966reg. muži 87-107 
9.Šafránek Jaroslav1942reg. muži 119-156 
10.Holeček Martin1989reg. muži 119-156 
11.Vrkota Jiří1973reg. muži 119-156 
12.Pych Luděk1972reg. muži 119-156 
13.Voslař Jiří1949reg. muži 119-156 
14.Pych Daniel1999reg. muži 159-161 
15.Keltner Josef1949reg. muži 159-161 
16.Tvrdík Leoš1964reg. muži 163-179 
17.Vokřál Lukáš1991reg. muži 163-179 
18.Kubišta Petr1965reg. muži 163-179 
19.Tvrdíková Veronika1994reg. muži 181 
20.Tichý Tomáš1996reg. muži 183-187 
21.Řehák Josef ml.1987nez.  
22.Růžička Michal1979nez.  
TJ Sokol Čáslav
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cyrus Miroslav1979kraj. 201-230 
2.Lövl Jan1984kraj. 231-261 
3.Cikán Michal1989kraj. muži 231-261 
4.Zikmunda Zdeněk1962reg. 16-20 
5.Vančura Filip1987reg. muži 16-20 N 
6.Čakovský Milan st.1971reg. 21-30 
7.Kořínek Zdeněk1978reg. 31-40 
8.Širák Daniel1972reg. 31-40 
9.Mundil Robert1988reg. 31-40 
10.Hrobař Jaroslav1965reg. muži 41-50 
11.Faltýn Karel1955reg. 51-60 
12.Šorejs Jaroslav1962reg. 61-70 
13.Havel Václav1953reg. muži 61-70 N 
14.Rychetský Pavel1946reg. muži 61-70 N 
15.Zelenka Petr1974reg. muži 61-70 N 
16.Beran Tomáš2000reg. Dor.10 
17.Vančura Sebastian1999reg. St.ž.10 
Český pohár mužů
TTC Brandýs nad Labem
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Berger Miroslav1965kraj. muži 75.-79. 
2.Zatřepálek Pavel1968kraj. muži 82.-90. 
3.Mifka Alexius1962kraj. muži 100.-105. 
4.Šubrt Jaroslav1976kraj. muži 100.-105. 
5.Holub Zdeněk1954kraj. muži 126.-133. 
6.Blažek Martin1995kraj. muži 158.-170. 
7.Nekola Tomáš st.1973kraj. muži 231.-261. 
8.Ivan Milan1964kraj. muži 262.-294. 
9.Daňkovský Richard1994kraj. muži 295.-331. 
10.Mühlfeit Luboš1975kraj. muži 295.-331. 
11.Černota Filip2001reg. muži 61.-70.N 
12.Vošahlík Radek1976reg. muži 71.-80. 
TJ Sokol Kosmonosy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veselý Pavel1968kraj. muži 75-79 
2.Durdis Petr ml.1979kraj. muži 126-133 
3.Čech Jiří1992kraj. muži 158-170 
4.Horsák Oldřich1960kraj. muži 262-294 
5.Zajíček Petr1962kraj. muži 262-294 
6.Durdis Petr st.1955kraj. muži 262-294 
7.Zajíček Martin1990kraj. muži 295-331 
8.Čuban Jiří1954reg. muži 61-80 
9.Procházka Zdeněk1948reg. muži 81-100 
10.Černý Jaroslav1941reg. muži 101-120 
11.Potměšil Pavel1962reg. muži 121-150N 
12.Reiter Jiří1960reg. muži 121-150N 
13.Němec Filip1994reg. muži 121-150N 
14.Živný Josef1954nez. muži  
TJ Slavoj Obecnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hušek Antonín1968kraj. muži 295.-331. 
2.Steiner František1983kraj. muži 332.-368. 
3.Petráň Zdeněk1985kraj. muži 369.-397. 
4.Steiner Petr1971reg. muži 31.-50. 
5.Hála Pavel1977reg. muži 31.-50. 
6.Podsedník Jan1987reg. muži 51.-70. 
7.Slabyhoudek Pavel1961reg. muži 51.-70. 
8.Tůma Radek1992reg. muži 71.-100. 
9.Suchý Miroslav1956reg. muži 71.-100. 
10.Lukeš Václav1956reg. muži 71.-100. 
11.Burian Václav1962reg. muži 101.-130. 
12.Šefl Václav1960reg. muži 101.-130. 
13.Vinš Stanislav1979reg. muži 101.-130. 
14.Hudeček David1986reg. muži 130N 
15.Rozsypal Jan1978reg. muži 131.-155. 
16.Srch Jaroslav1950reg. muži 155N 
17.Hladký Aleš1989nez.  
18.Petráň Ondřej1991nez.  
TJ Spartak Rožmitál "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zajíček Michal1976reg. muži 31.-50. 
2.Hořejší Miroslav1948reg. muži 51.-70. 
3.Eisenreich Jindřich st.1950reg. muži 51.-70. 
4.Zvelebil Miloš ml.1976reg. muži 51.-70. 
5.Dropa Miloš1967reg. muži 70N 
6.Staník Zsolt1942reg. muži 70N 
7.Štefan Radko1968reg. muži 71.-100. 
8.Eisenreich Lukáš1982reg. muži 71.-100. 
TJ Sokol Unhošť "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blažek Petr1978kraj. muži 262-294 
2.Matějka Zdeněk1963kraj. muži 295-331 
3.Sokolovský Petr1951kraj. muži 331N 
4.Urban Jiří1973kraj. muži 368N 
TJ Sokol Unhošť "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jangl Zdeněk1956reg. muži 41-50 
2.Mach Libor1967reg. muži 51-60 
3.Zbírkovský Milan1954reg. muži 61-70 
4.Tájek Jaroslav1948reg. muži 71-80 
5.Krous Martin1970reg. muži N 
TJ Sokol Unhošť "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Škach Pavel1952reg. muži 71-80 
2.Kodejš Milan1956reg. muži 71-80 
3.Šťastný Jiří1957reg. muži 81-90 
4.Kořenář Josef1943reg. muži 91-110 
5.Korec Oldřich1954reg. muži 91-110 
TJ Sokol Unhošť "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hurt Miroslav1956reg. muži 111-140 
2.Švarc Miroslav1946reg. muži 111-140 
3.Frolík Václav1947reg. muži 141-172 
4.Bukovský David1980reg. muži 141-172 
5.Suchan Milan1957reg. muži 172,5 
6.Mencl Aleš1978reg. muži N 
7.Fryš Zdeněk1978reg. muži N 
TJ Spartak Čenkov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vinš Karel1956reg. muži 31.-50. 
2.Ječmen Jaroslav1962reg. muži 31.-50. 
3.Škrabal Radek1987reg. muži 51.-70. 
4.Čížek Radek1986reg. muži 51.-70. 
5.Moravec Patrik1977reg. muži 100N 
6.Kubát Petr1955reg. muži 101.-130. 
7.Podaný Robert1983reg. muži 101.-130. 
8.Čepelák Miroslav1981reg. muži 101.-130. 
9.Anděl Milan1957reg. muži 155N 
10.Švec Ladislav1989nez. muži  
TJ Jiskra Sádek
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Král Pavel1970reg. muži 71.-100. 
2.Herink Jan1993reg. muži 71.-100. 
3.Míka Zdeněk1959reg. muži 101.-130. 
4.Štverák Štěpán1980reg. muži 130N 
5.Podsedník Jaroslav1960reg. muži 130N 
6.Šimonek Lukáš1994reg. muži 131.-155. 
7.Brajer František1940reg. muži 131.-155. 
8.Míka Martin1986nez.  
9.Philipp Bedřich1964nez.  
10.Šefrna Václav1956nez.  
TJ Dynamo Nelahozeves
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holan Josef1963kraj. muži 369-397 
2.Gecašek Marek1995reg. muži 33-36 
3.Karas Tomáš1988reg. muži 37-39 
4.Karas Ondřej1985reg. muži 54-56 
5.Točík Radek1994reg. muži 54.-56. 
6.Brož Petr1980reg. muži 57-60 
7.Haincová Jana1980reg. muži 64-67 
8.Karas Jiří1983reg. muži 69-74 
9.Novotný Josef1985reg. muži 69-74 
Sokol Mělník - Pšovka
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Prosa Tomáš1992kraj. muži 57.N 
2.Braunšveig Aleš1973reg. muži 25.-27. 
3.Hraba Milan1954reg. muži 33.-36. 
4.Čech Miroslav1958reg. muži 49.-52. 
5.Vítek Václav1962reg. muži 57.-60. 
TJ Sadská
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Wagner Jaroslav st.1958kraj. muži 54-57 
2.Trajhan Miroslav1985kraj. muži 54-57 
3.Kyncl Jiří1983kraj. muži 82-90 
4.Beran Martin1975kraj. muži 70-74 
5.Špinar Rostislav1979kraj. muži 113-116 
6.Fedačka Michal1976kraj. muži 126-133 
7.Vojáček Jiří1979kraj. muži 144-148 
8.Švarc Ivo1979kraj. muži 171-179 
9.Vydra Milan1969kraj. muži 191-200 
10.Dvořák Jaroslav1971kraj. muži 262-294 
11.Motl Milan1975kraj. muži 262-294 
12.Počarovský Pavel1975kraj. muži 295-331 
13.Popelka Zdeněk1955kraj. muži 295-331 
14.Hubáček Jiří1971reg. muži 71-100 
15.Křepela Ladislav1961reg. muži 71-100 
16.Dědek Martin1972reg. muži 71-100 
17.Křepela Miroslav1955reg. muži 71-100 
18.Trejdl Dušan1972reg. muži 71-100 
19.Bečvářová Michaela1996reg. muži 101-150 
20.Hendrych Jan1972reg. muži 101-150 
21.Maličký Vladimír1959reg. muži 151-200 
22.Žána Michal1988reg. muži 151-200 
23.Olmr Miloš1995reg. muži 201-255 
24.Jaderný Petr ml.1983reg. muži nez. 
25.Pelant Roman1976reg. muži nez 
26.Truhlář Jaroslav1973reg. muži nez 
27.Žežule Pavel1976reg. muži nez 
28.Spilková Ivana1987reg. muži nez 
TSM GRAST Kladno
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Valenta Jan2001reg. muži 111-140 
2.Šeršeň Miroslav1994reg. muži 141-172 
3.Švejda Ondřej1994reg. muži 141-172 
4.Ekrt Filip2001reg. muži 172,5 
5.Macháček Otakar1970nez.  
6.Vavřinec Jiří1982nez.  
KST Rakovník "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Přibík Jan1974kraj. muži 106.-112. 
2.Kettner Martin1987kraj. muži 117.-125. 
3.Andrt Tomáš1966kraj. muži 158.-190. 
4.Kos Zdeněk1966kraj. muži 180.-190. 
5.Rezek Jan1985kraj. muži 201.-230. 
6.Krůta Václav1987kraj. muži 262.-294. 
7.Fabinger Vít1978kraj. muži 295.-331. 
8.Cír Radek1975kraj. muži 332.-368. 
9.Brabec Stanislav1962kraj. muži 332.-368. 
10.Froněk Petr1961reg. muži 21.-30. 
11.Čech Pavel1968reg. muži 30,5N 
12.Lepka Martin ml.1992reg. muži 31.-50. 
TJ Neratovice "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Košatý Jan1985kraj. muži 295.-331. 
2.Weisser Petr1984kraj. muži 295.-331. 
3.Čuba Milan1965reg. muži 37.-39. 
4.Novák Aleš1975reg. muži 41.-48. 
5.Kočiš Ludovít1970reg. muži 41.-48. 
TJ Sokol Mnichovo Hradiště
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bukovský Radek1977kraj. muži 58.-63. 
2.Blažek Jan1989kraj. muži 82.-90. 
3.Stránský Michal1973kraj. muži 82.-90. 
4.Kastner Patrik1974kraj. muži 82.-90. 
5.Trávníček Luboš1972kraj. muži 117.-125. 
6.Hoďák Václav1990kraj. muži 134.-143. 
7.Beniš Ondřej1990kraj. muži 201.-230. 
8.Grill Josef1967kraj. muži 262.-294. 
9.Mareš Jan1983reg. muži 61.-80. 
10.Lojda Josef1997reg. muži 101.-120. 
11.Dusil Petr1999reg. muži 121.-150. 
TJ Sokol Roztoky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Špaček Michal1983kraj. muži 112.N 
2.Levenec Petr1978kraj. muži 112.N 
3.Smrček Michal1984kraj. muži 134.-143. 
4.Jirásek Jiří1975kraj. muži 134.-143. 
5.Hrstka Tomáš1976kraj. muži 158.-170. 
6.Žáček Josef1970kraj. muži 158.-170. 
7.Matějíček Marián1962kraj. muži 158.-170. 
8.Šulc Dalibor1953kraj. muži 201.-230. 
9.Švarc Martin1976reg. muži 21. 
10.Vacek Jiří1978reg. muži 21. 
11.Pöschl Miroslav st.1960reg. muži 21. 
12.Vodňanský Martin1981reg. muži 35,5 
13.Fabiánek David1983reg. muži 56. 
14.Sork Antonín1940reg. muži 66. 
15.Kolář Jan1982reg. muži 76. 
16.Zwiefelhofer Jiří1964nez.  
TJ Neratovice "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čubová Jana1988kraj. muži 231.-261. 
2.Šlechta Jaroslav1967kraj. muži 369.-397. 
3.Salmon Ivan1961reg. muži 57.-60. 
4.Klouček Milan1957reg. muži 69.-74. 
TJ Sokol Benešov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zrcek Miroslav1952kraj. muži 149.-157. 
2.Dohnal Jaroslav1988kraj. muži 201.-230. 
3.Šturc Jiří1989kraj. muži 201.-230. 
4.Hrazdíra Jiří1948kraj. muži 262.-294. 
TJ Sokol Týnec nad Labem
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mošna Petr1966kraj. muži 180.-190. 
2.Moravec Stanislav1971kraj. muži 201.-230. 
3.Valenta Richard1976kraj. muži 201.-230. 
4.Brunclík Marek1969kraj. muži 262.-294. 
5.Cincibus Milan1967reg. muži 71.-79. 
6.Červínek Petr1971reg. muži 87.-107. 
TJ Sokol Velim
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dej František1962reg. muži 40 
2.Jeřala Lukáš1988reg. muži 135 
3.Jeřala Pavel1974reg. muži 57 
4.Kopecký Pavel1989reg. muži 90 
5.Petřík Daniel1967reg. muži 93 
6.Sixta Pavel1990reg. muži 106 
7.Škopek Martin1969reg. muži 84 
8.Šmejkal Vilém1961nez. muži 188 
9.Svoboda Jan1995reg. muži 131 
10.Vaňková Zhijing1973nez. muži 188 
11.Vejtruba František1954reg. muži 75 
KST Slatina "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ocásek Rostislav1964reg. muži 71-80 
2.Rapp Jiří1963reg. muži 71-80 
3.Vykysalý Roman1980reg. muži 91-110 
4.Laštovka Jiří1965reg. muži 81-90 
5.Schönfelder Jaroslav1948reg. muži 111-140 
KST Slatina "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čermák Petr1970reg. muži 111-140 
2.Folbrecht Roman1964reg. muži 111-140 
3.Javůrek Roman1970reg. muži 111-140 
4.Melkus Alan1959reg. muži 172.5 
5.Balada Luboš1962reg. muži 172.5 
6.Pudil Miroslav1974nez. muži  
TJ Sokol Uhlíř. Janovice "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žoha Michal1979reg. muži 21-30 
2.Číž Josef1977reg. muži 21 - 30 
3.Švarc Petr1967reg. muži 21-30 
4.Vlasák Ota1958reg. muži 31-40 
5.Trojan Josef1952reg. muži 81-90 nezařazen 
TJ Sokol Uhlíř. Janovice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šafránek Martin1994reg. muži 41-50 
2.Švarc Ondřej1996reg. muži 41-50 
3.Pícha Pavel1994reg. muži 41-50 
4.Šimek Jan1980reg. muži 41-50 
5.Čtveráček Martin1974reg. muži 51-60 
TJ Sokol Buštěhrad "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hnidka Marian1975kraj. muži 332-368 
2.Řezníček Lukáš1993kraj. muži 332-368 
3.Krejčí Tomáš1989kraj. muži 369-397 
4.Nykl Zdeněk1935reg. muži 51-60 
TJ Sokol Buštěhrad "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bednář Vojtěch1995kraj. muži 369-397 
2.Stolz Daniel1974reg. muži 61-70 
3.Kratochvíl Tomáš1975reg. muži 91-110 
4.Komárek Pavel1979reg. muži 111-140 
TJ Sokol Buštěhrad "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čermák Miroslav1992reg. muži 111-140 
2.Táborský Oldřich1959reg. muži 111-140 
3.Hofman Luděk1960reg. muži 111-140 
4.Sláma Jan1951reg. muži 140,5 
5.Rektorys Jiří1973reg. muži 141-172 
TJ Sokol Buštěhrad "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hýža Daniel2000reg. mži 141-172 
2.Lukáš David2000reg. mži 141-172 
3.Pesl Václav2000reg. mži 141-172 
4.Průša Ondřej1996reg. dci 141-172 
5.Nejedlá Anna2000reg. muži 172,5 
6.Pachman Jiří1996reg. dci 172,5 
7.Řáha Tadeáš1997reg. dci 172,5 
8.Průša Jakub2002reg. nži 172,5 
9.Průša Jan2002reg. nži 172,5 
TJ Start Mlékojedy-Kostelec n.L.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Donát Zdeněk1963reg. muži 10 
2.Legát Lukáš1971reg. muži 18 
3.Halama Jiří1963reg. muži 21 - 23 
4.Kulíšek Milan1966reg. muži 25 - 27 
5.Chalupa Josef1964reg. muži 41 - 48 
6.Jurašovský Ondřej1950reg. muži 52 N 
7.Hendrych Ladislav1983reg. muži 84 - 87 
TJ Sokol Lety "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Květoň Jan1964reg. muži 21 
2.Vodička Jiří1962reg. muži 21 
3.Vácha Vladimír ml.1994reg. muži 21 
4.Kovář Václav1975reg. muži 46 
5.Kosek Jiří1971reg. muži 46 
6.Holeček David1975reg. muži nez 
TJ Sokol Lety "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Podrápský Jaroslav1972reg. muži 21 
2.Dvořák Pavel1975reg. muži 36 
3.Tomášek Michal1978reg. muži 55,5 
4.Urban Roman1965reg. muži 66 
5.Krisová Marcela1978reg. muži 106 
SK Nová Ves I. "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pych Luděk ml.1996reg. muži 33 
2.Řehák Josef st.1960reg. muži 39 
3.Petřík Petr1989reg. muži 41 
4.Březina Miroslav st.1963reg. muži 50 
5.Bodlák Karel1963reg. muži 56 
6.Zeman Oldřich1964reg. muži 81 
SK Nová Ves I. "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kačírek David1977reg. muži 88 
2.Šíma Roman1966reg. muži 107 
3.Šafránek Jaroslav1942reg. muži 123 
4.Holeček Martin1989reg. muži 134 
5.Vrkota Jiří1973reg. muži 137 
6.Pych Luděk1972reg. muži 147 
7.Voslař Jiří1949reg. muži 153 
8.Pych Daniel1999reg. muži 159 
9.Tvrdík Leoš1964reg. muži 163 
10.Řehák Josef ml.1987reg. muži N 
SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-TENNISLINE "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nevřela Daniel1973kraj. muži 58.-63. 
2.Herout František1990kraj. muži 64.-69. 
3.Škopek Pavel1997kraj. muži 106.-112.Hostování z SKST Vlašim
4.Fiala Leoš ml.1990kraj. muži 171.-179. 
5.Friš Miroslav1963reg. muži 81.-90. 
6.Beznoska Jaroslav ml.2003nez.  
7.Procházka Jan2002nez.  
8.Maxa Jakub2003nez.  
SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jandejsek Pavel1985kraj. muži 158.-170. 
2.Budjač Libor1964kraj. muži 191.-200. 
3.Kučera Lukáš1994kraj. muži 191.-200. 
4.Herout Václav1981kraj. muži 331.N 
5.Jandejsek Zdeněk1982reg. muži 41.-50. 
6.Němec Marek1995reg. muži 51.-60. 
7.Semaník Viktor1972reg. muži 51.-60.N 
8.Jelínek Pavel2004nez.  
9.Menšíková Šárka2002nez.  
10.Pažout Vít2005nez.  
11.Smítka David2003nez.  
TJ Sokol Lány
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrbek Jiří1960kraj. muži 149-157 
2.Moravec Petr st.1960kraj. muži 171-179 
3.Spiegl Richard1963kraj. muži 171-179 
4.Moravec Milan1964kraj. muži 180-190 
5.Jirkovský Václav1956kraj. muži 295-331 
6.Szabo Jiří1974kraj. muži 332-168 
7.Moravec Petr ml.1997kraj. muži 369-397 
8.Eichenmann Filip1989reg. muži 51-100 
9.Kosár Ernest1961reg. muži 51-100 
10.Lážnovský Jan1958reg. muži 51-100 
TTC Říčany
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavlíček Radek1959kraj. muži 29N 
2.Štěpánek Aleš1981kraj. muži 30 
3.Pokorný Roman1964kraj. muži 51-52 
4.Uksa Tomáš1971kraj. muži 106-112 
5.Šantavý Jan1980kraj. muži 134-143 
6.Voráč Jiří1982kraj. muži 171-179 
7.Erlich Luboš1963kraj. muži 171-179 
8.Jícha David1998kraj. muži 201-230 
9.Šanc Karel1953kraj. muži 231-261 
10.Černý Roman1980kraj. muži 231-260 
11.Plíhal Martin1970kraj. muži 231-260 
12.Míka Petr1965kraj. muži 231-260 
13.Šimůnek Josef1945reg. muži 51-60 
14.Riedl Martin1991reg. muži 61-70 
15.Riedl Jakub1994reg. muži 91-100 
16.Navrátil Jaroslav1963reg. muži 101-110 
17.Kohout Jindřich1949nez.  
18.Valenta Vratislav1976nez.  
TJ Sport Kladno "E"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Procházka Ondřej1997reg. muži 111-140 
2.Mikulejský Filip1999reg. muži 111-140 
3.Jiráková Nela1999reg. muži 111-140 
4.Burgr Martin1997reg. muži 141-172 
5.Jílek Jakub1998reg. muži 141-172 
6.Assar Adrian2000reg. muži 172,5 
SK Viktorie Ořech
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krasničan Jaroslav1977reg. mži 21 
2.Skřivánek Jiří1973reg. muži 21 
3.Ruml Ondřej1981reg. muži 21 
4.Škoda Jiří1992reg. muži 35,5 
5.Kohlík Miroslav ml.1973reg. muži 36 
6.Matoušek Michal1982reg. muži 46 
7.Pavlín Jiří1962reg. muži 66 
8.Šimáček Libor1964reg. muži 66 
9.Fürst Mirko1946reg. muži 66 
10.Helo Jan1968reg. muži 66 
11.Novák Marek1996reg. muži 66 
12.Heřman Miroslav1978reg. muži 76 
13.Matoušek Tomáš1985reg. muži 76 
TJ Klučov "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trnka Václav1970kraj. muži 180.-190. 
2.Kurel David1982kraj. muži 201.-230. 
3.Martin Petr1980ČR muži 201.-230. 
4.Chlumský Petr1987kraj. muži 201.-230. 
5.Lambert Zdeněk1950reg. ženy 45.-66. 
6.Dvořák Vladimír1946reg. muži 71.-79. 
TJ Klučov "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ševčík Jiří ml.1977kraj. muži 45.-66. 
2.Douša Ivan1959reg. muži 45.-66. 
3.Potměšil Zdeněk1966reg. muži 45.-66. 
4.Spáčil Ladislav1954reg. muži 45.-66. 
5.Bossanyi Michal1962reg. muži 109.-116. 
6.Pitro Miroslav1956reg. muži 119.-156. 
7.Martin Josef ml.1982reg. muži 119.-156. 
8.Budský Radek1970reg. muži 119.-156. 
9.Novák Robert1973nez.  
10.Rozumný Aleš1979nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy