Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Divize muži
TJ Sokol Moravský Krumlov A - DDM Znojmo
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Macháň Roman1986kraj. muži 71.-80. Ncizinec 
2.Filák Tomáš1988kraj. muži 101.-110. 
3.Seďa Jakub1989kraj. muži 101.-110. 
4.Tutura Marek1996kraj. muži 131-140. Ncizinec 
5.Jedlička Jindřich1970kraj. muži 151.-160. 
6.Netolička Lubomír1971kraj. muži 191.-200. 
7.Makovický Michal1971reg. muži 25. 
8.Musil Tomáš1989reg. muži 28. 
9.Krula Miroslav1989reg. muži 31.-40. N 
10.Veber Marek1973reg. muži 31.-40. N 
11.Polák Jaromír1971reg. muži 41.-50. N 
12.Bíla Jindřich1980reg. muži 41.-50. N 
13.Toufar Jan1997reg. muži 51-60Střídavý start z TTC Moravská Slavia Brno, z.s.
TTC Moravská Slavia Brno D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Libor1983kraj. muži 39 
2.Kozubík Pavel1994kraj. muži 43 
3.Juroška Ivan1955kraj. muži 49 
4.Bíza Martin1992kraj. muži 51-60 
5.Novák Lukáš1988kraj. muži 71-80 
6.Tureček Petr1983kraj. muži 81-90 
7.Novák Martin1965kraj. muži 91-100 
8.Fischer Karel1997kraj. muži 131-140 
9.Pavelka Jakub1991kraj. muži 161-170n 
10.Mikulášek Jan1991reg. muži 21-30n 
11.Šmarda Vladislav1995reg. muži 81-90 
TJ Jiskra Strážnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marek Jaroslav1983kraj. muži 51-60 N 
2.Morávek Zdeněk1973kraj. muži 61-70 
3.Marek Jan st.1973kraj. muži 61-70 
4.Jamný Petr1976kraj. muži 81-90 
5.Vaverka Lubomír1988kraj. muži 81-90 
6.Sobek Matěj1988kraj. muži 111-120 
7.Žajdlík Ludvík1964kraj. muži 181-190 
8.Martinek Tomáš1982reg. muži 61-70 
9.Černý Zdeněk1968reg. muži 71-80 
10.Dufek Josef1972reg. muži 101-110 
11.Jamný Pavel1959reg. muži 171-180 
12.Marek Jan ml.2002reg. nži 5 
13.Morávek Radim2003reg. nži 7 
TTC Sokol Znojmo B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kříž Bohumil1984kraj. muži 51.-60. 
2.Vybíral Pavel1972kraj. muži 61.-70. 
3.Vybíral Marek1997kraj. muži 71.-80. 
4.Vybíral Lukáš1996kraj. muži 131.-140. 
5.Ondra Milan1970kraj. muži 101.-110. 
6.Kazdera Pavel1955kraj. muži 131.-140. 
7.Ondrovčák Ladislav1974reg. muži 15. 
8.Goldmann Tomáš1977reg. muži 25N 
9.Šalomoun Ivo1984reg. muži 27. 
10.Zahradník Rostislav1962reg. muži 31.-40.N 
11.Černota Stanislav1964reg. muži 31.-40.N 
12.Palatka Stanislav1988reg. muži 31.-40.N 
13.Mečl Zdeněk1960reg. muži 41.-50.N 
14.Hubatka Lukáš1990reg. muži 41.-50.N 
15.Jelínek Stanislav1984nez.  
TJ Slovan Hodonín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tomeček Michal1991kraj. muži 51.-60. 
2.Šimáček Svatopluk1965kraj. muži 61.-70. 
3.Čechovský Václav1960kraj. muži 71.-80. 
4.Kubina Jaromír1966kraj. muži 81.-90.N 
5.Čechovský Martin1959kraj. muži 91.-100. 
6.Bohunský Rostislav1965kraj. muži 111.-120. 
7.Král Jiří1969kraj. muži 121.-130. 
8.Mikeska Michal1988kraj. muži 151.-160. 
9.Kočiš Radim1969kraj. muži 161.-170. 
10.Drábek Ivo1958kraj. muži 171.-180. 
11.Hřebačka Tomáš1966reg. muži 41.-50. 
12.Vacenovský Pavel1970reg. muži 41.-50. 
13.Vašíček Jan1999kraj. muži 121.-130.Střídavý start z Městský sportovní klub Břeclav, z.s.
TJ Agrotec Hustopeče B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořáček Petr1975ČR muži 95 N 
2.Hoferik Petr1978kraj. muži 10 
3.Kalužný Samuel1997kraj. muži 17 Ncizinec 
4.Hort Pavel1968kraj. muži 35 
5.Studýnka František1960kraj. muži 61-70 
6.Táborský Jindřich1956kraj. muži 81-90 
7.Vítek Vladimír1952kraj. muži 101_110 
8.Melichar Libor1976kraj. muži 141-150 
9.Kratochvíl Jaroslav1957kraj. muži 151-160 
10.Šafařík Jan1978kraj. muži 161-170 
11.Šlancar Jiří1961reg. muži 28 
12.Klabusay Martin1983reg. muži 30 N 
13.Hušek Jan1982reg. muži 33 
14.Hušek Jindřich1981reg. muži 35 
15.Horák Ondřej1990reg. muži 38 
16.Kuchař Pavel1971reg. muži 47 
SK Slatina - Brno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ryšavý Michal1992kraj. muži 7 
2.Jeřábek Vladimír1972kraj. muži 47 
3.Zetocha Martin1981kraj. muži 51-60 N 
4.Plotěný Michal1981kraj. muži 111-120 
5.Oleksík Václav1972kraj. muži 81-90 
6.Frýb Tomáš1973kraj. muži 121-130 
7.Zaplatil Radek1977kraj. muži 141-150 N 
8.Třináctý Richard1976kraj. muži 181-190 
9.Cigánek Jan1995reg. muži 41-50 
SKST Dubňany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horák Aleš1985kraj. muži 27. N 
2.Ilčík Ondřej1988kraj. muži 51.-60. 
3.Jelínek Zdeněk ml.1978kraj. muži 61.-70. 
4.Grufík Kamil1989kraj. muži 71.-80. 
5.Kotrla Jan1992kraj. muži 101.-110. 
6.Chludil Radek1979kraj. muži 161.-170. 
7.Juřík Adam1994kraj. muži 171.-180. 
8.Dohnálek Adam1997kraj. muži 181.-190. 
9.Mosnák Milan1988kraj. muži 190. N 
10.Jakubíček Vlastimil1960reg. muži 51.-60. 
11.Dohnálek Petr1971reg. muži 71.-80. 
12.Ďuratný Lubomír1980reg. muži 91-100. 
13.Kraželová Mária1993ČR ženy 33.Ncizinec 
TJ ČKD Blansko B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mikula Stanislav1964kraj. muži 29. 
2.Chajda Roman1970kraj. muži 71.-80. 
3.Voráč Pavel1977kraj. muži 91.-100. 
4.Přikryl Jiří1977kraj. muži 141.-150. 
5.Kvíčala Josef1971kraj. muži 91.-100. 
6.Kutil Libor1998kraj. muži 171.-180. 
7.Hégr Milan1960reg. muži N13. 
8.Procházka Ondřej1986reg. muži 14.-20. 
9.Kutil Šimon1991reg. muži 14.-20. 
10.Nedoma Pavel1961reg. muži 61.-75. 
11.Jarůšek Josef1952reg. muži 76.-100. 
12.Ševčíková Veronika1971ČR ženy 51. 
TJ Sokol Brno I B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Martinčík Tomáš1965kraj. muži 51 - 60N 
2.Charitonov Vitalij1980kraj. muži 71 - 80 
3.Herník Miloslav1956kraj. muži 81 - 90 
4.Laicman Petr1966kraj. muži 91 - 100 
5.Javůrek Tomáš1990kraj. muži 91 - 100 
6.Kvarda Lubomír1961kraj. muži 131 - 140 
7.Prachař Marek1970kraj. muži 141 - 150 
8.Pavlíček Jan1974kraj. muži 181 - 190 
9.Šaur Ivo1964reg. muži 18 
10.Rakovický Milan1950reg. muži 41 - 50 
11.Musil Ondřej1975reg. muži 61 - 70N 
12.Novobilský Radomír1959reg. muži 61 - 70N 
13.Tesař Jiří1944reg. muži 71 - 80 
14.Chládek Lukáš1975reg. muži 71 - 80 
15.Sedláček Libor1964reg. muži 81 - 90 
16.Klecker Roman1977reg. muži 81 - 90 
17.Hanák Jiří1975reg. muži 81 - 90 
18.Prachař Tomáš1975reg. muži 111 - 120 
19.Karásek Petr1977reg. muži 111 - 120 
TJ Sokol Hlubočany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Navrátil Václav1966kraj. 111-120 
2.Baričák Marek1984kraj. 111-120 
3.Procházka Miroslav1957kraj. 111-120 
4.Kovář Jakub1983kraj. 111-120 
5.Müller Zdeněk st.1960reg. muži 30,5 
6.Novák Ivo1958reg. 44 
7.Šmetka Miroslav1986reg. 50 
8.Kobolka Luboš1983reg. 53 
9.Šafařík Michal1988reg. 64 
10.Müller František1958reg. 67 
11.Machala Vítězslav1962reg. 74 
12.Procházka Karel1949reg. 101 
KST Oltec Brno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Jaromír1979kraj. muži 71-80 
2.Pelikán Jan1955kraj. muži 81-90 
3.Galanda František1947kraj. muži 91-100 
4.Dědek Zdeněk1971kraj. muži 131-140 
5.Šmídek Roman1975kraj. muži 151-160 N 
6.Novotný Petr1985kraj. muži 161-170 
7.Kolbaba Bohumír1958reg. muži 51-60 
8.Matějka Josef1948reg. muži 61-70 
9.Kubín Jiří1952reg. muži 61-70 
10.Tatar Ivo1965reg. muži 91-100 
11.Peňáz Stanislav1956reg. muži 91-100 
12.Masařík Radim1969reg. muži 101-110 
13.Vaculík Filip1995kraj. muži 121-130Střídavý start z Sportovní klub Slatina, z.s.
Krajská soutěž I. třídy
TJ Brno-Bystrc A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Adámek Aleš1968kraj. muži 61-70 
2.Kamenický Tomáš1987kraj. muži 91-100 
3.Trávníček Tomáš1987kraj. muži 121-130 
4.Pernička Jan1987reg. muži 41-50 
5.Pernička Pavel1988kraj. muži 161-170N 
6.Weiser Daniel1994reg. muži 51-60 
7.Marada Tomáš1976reg. muži 81-90 
8.Čako Vladimír1969reg. muži 81-90 
9.Chlíbek David1988reg. muži 91-100 
10.Trávníček Rudolf1952reg. muži 91-100 
11.Vala Miroslav1951reg. muži 91-100 
12.Strmiska Tomáš1988reg. muži 101-110 
TTC Komořany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hejdušek Ivan1962kraj. muži Kraj 91.-100. 
2.Masařík Lukáš1988kraj. muži Kraj 121.-130. 
3.Rulíšek Karel1962kraj. muži Kraj 111.-120. 
4.Hynšt Martin1970kraj. muži Kraj 181.-190. 
5.Frimmer Ján1958reg. muži Reg. 25. 
6.Holec Ondřej1983reg. muži Reg. 29. 
7.Pacola Zdeněk1989reg. muži Reg. 30. 
TJ Sokol Lanžhot B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Baláž Branislav1975kraj. muži 81. - 90. Ncizinec 
2.Hanák Jiří1968kraj. muži 101. - 110. 
3.Brozák Radomír1970kraj. muži 141. - 150. 
4.Pyskatá Denisa1998reg. muži 34.N 
5.Polášek Zdenek1959reg. muži 37. 
6.Koníček Marek1978reg. muži 41. 
7.Polášek Michal1984reg. muži 41.N 
8.Sláma Miroslav1958reg. muži 49. 
9.Litavský Pavel1955reg. muži 58. 
10.Polášek Miroslav1958reg. muži 61. - 70. 
11.Polášková Marcela1986reg. muži 61. - 70.N 
12.Uher Petr1990nez.  
TTC Koral Tišnov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedlář Jakub1984kraj. muži 81-90 
2.Vitula Josef1974kraj. muži 91-100 
3.Horna Ivo1961kraj. muži 131-140 
4.Paciorek Roman1974kraj. muži 141-150 
5.Dospíšil Jiří1945reg. muži 41-50 N 
6.Hruška Pavel1984reg. muži 61-70 
7.Dospíšil Pavel ml.1991reg. muži 61-70 
8.Skříček Jan1992reg. muži 61-70 
9.Sítora Vojtěch1994reg. muži 121-130 
10.Kytner Matěj1998reg. muži 171-180 
11.Nečas František1999reg. muži 171.-180.N 
12.Pololáník Jiří1996reg. muži 191-200 
13.Cvrkal Rudolf ml.2000reg. muži 221-240 
14.Čtverák Adam2000reg. muži 221-240 
15.Sedlář David2000kraj. muži 131.-140.NStřídavý start z Sportovní klub Kuřim, z.s.
TJ Sokol Kobylí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Obešlo Josef ml.1992kraj. muži 51-60 
2.Mocek Jan1984kraj. muži 81-90 
3.Mocek Milan1987kraj. muži 101-110 
4.Volek Pavel ml.1980kraj. muži 121-130 
5.Jangl Marek1981kraj. muži 161-170 
6.Charvát Vavřinec1963reg. muži 23 
7.Vajbar Antonín1955reg. muži 30 
8.Soukal Jiří st.1966reg. muži 32 
9.Oslzlý Michal1992reg. muži 43 
10.Studýnka Antonín1959reg. muži 71-80 
11.Otáhal Jan1991reg. muži 101-110 
TJ Sokol Moravské Prusy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Busta Stanislav1985kraj. muži 111-120 
2.Zemánek Petr1983kraj. muži 121-130 
3.Kmoníček Pavel1977kraj. muži 151-160 
4.Reška Vladislav st.1962kraj. muži 151-160N 
5.Hanák Pavel1980reg. muži 30.5 
6.Hanák Petr1981reg. muži 30.5 
7.Hanák Petr st.1958reg. muži 40 
8.Pacák Roman1980reg. muži 56 
9.Reška Vladislav ml.1994reg. muži 63 
10.Pecka Zbyněk1971reg. muži 79 
11.Hanák Jan1950reg. muži 89 
12.Zbořil Martin1989reg. muži 110 
13.Rumler Ondřej1995reg. muži 141 
14.Bubeník Vladimír1989reg. muži 144 
15.Busta Milan1959reg. muži 146 
Orel Ivančice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Peška Ladislav1971kraj. muži 111-120 
2.Feith Marek1968kraj. muži 121-130 
3.Šlapanský Jan1982kraj. muži 181-190 
4.Minstr Jan1952kraj. muži 181-190 
5.Klíma Miloš1968reg. muži 31-40 
6.Feith Erik1976reg. muži 61-70 
7.Křupala Vladislav1963reg. muži 71-80 
8.Procházka Jiří1965reg. muži 81-90 
9.Chytka Tomáš1964reg. muži 121-130 
10.Kadlec Jakub1994reg. muži 141-150 
11.Novák Aleš1952reg. muži 161-170 
12.Minster Roman1977reg. muži 181-190 
13.Jakubů Jindřich1941reg. muži 201-220 
SK Slatina - Brno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Oleksík Václav1972kraj. muži 81-90 
2.Čikl Martin1980reg. muži 81-90N 
3.Vaculík Filip1995kraj. muži 121-130 
4.Frýb Tomáš1973kraj. muži 121-130 
5.Zaplatil Radek1977kraj. muži 141-150 
6.Třináctý Richard1976kraj. muži 181-190 
7.Cigánek Jan1995reg. muži 41-50 
8.Tůma Pavel1969reg. muži 51-60 
9.Peprný Aleš1980reg. muži 51-60 
10.Juračka Petr1965reg. muži 61-70 
11.Hlaváč David1990reg. muži 61-70 
12.Fila Martin1991reg. muži 71-80 
13.Kluska Aleš1980reg. muži 61-70 
14.Sedláček Zdeněk1955reg. muži 71-80 
15.Traxler Jan1985reg. muži NEZ. 
STK Zbraslavec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Křepela Radim1974kraj. muži 111.-120. 
2.Bezděk Luboš1984kraj. muži 131.-140. 
3.Těžký Pavel1970kraj. muži 181.-190. 
4.Cetkovský Martin1969reg. muži 14.-20. 
5.Krása Petr st.1970reg. muži 14.-20. 
6.Křepela Lubomír1973reg. muži 14.-20. 
7.Illek Roman1963reg. muži 21.-30. 
8.Švancara Vladimír1965reg. muži 41.-50. 
9.Křepela Zdeněk1982reg. muži 61.-75. 
10.Jonáš Martin1978reg. muži 61.-75. 
11.Odehnal Vladimír1964reg. muži 76.-100. 
TJ Slovan Hodonín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čechovský Martin1959kraj. muži 91.-100. 
2.Bohunský Rostislav1965kraj. 111.-120. 
3.Král Jiří1969kraj. 121.-130. 
4.Kočiš Radim1969kraj. 161.-170. 
5.Drábek Ivo1958kraj. 171.-180. 
6.Hřebačka Tomáš1966reg. 41.-50. 
7.Vacenovský Pavel1970reg. 41.-50. 
8.Hřebačka Michal1988reg. 51.-60. 
9.Salajka Milan1966reg. 61.-70. 
10.Osička Jan st.1966reg. 61.-70. 
11.Stašek Lubomír1946reg. 81.-90. 
TJ Sokol Moravský Krumlov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jedlička Jindřich1970kraj. muži 151.-160. 
2.Netolička Lubomír1971kraj. muži 191.-200. 
3.Makovický Michal1971reg. muži 25. 
4.Musil Tomáš1989reg. muži 28. 
5.Široký Pavel1980reg. muži 30. 
6.Kuchařík Pavel1964reg. muži 31.-40. 
7.Tichý Jaroslav1981reg. muži 31.-40. 
8.Krula Miroslav1989reg. muži 31.-40. N 
9.Veber Marek1973reg. muži 31.-40. N 
10.Uhliar Libor1966reg. muži 41.-50. 
11.Polák Jaromír1971reg. muži 41.-50. N 
12.Bíla Jindřich1980reg. muži 41.-50. N 
13.Mühlhauser Zdeněk1987nez.  
14.Toufar Jan1997reg. muži 51-60Střídavý start z TTC Moravská Slavia Brno, z.s.
Orel Silůvky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Železný Ladislav1987kraj. muži N81.-90. 
2.Záděra Luboš1972kraj. muži 91-100 
3.Kolbert David1986kraj. muži 121.-130. 
4.Pikula Radek1980kraj. muži N121.-130. 
5.Škorpík Jan1986kraj. muži 161.-170. 
6.Pikula Tomáš1977reg. muži 26.-30. 
7.Záděra František1953reg. muži 26.-30. 
8.Vašulín Karel1960reg. muži 26.-30. 
9.Záděra Kamil1981reg. muži 31.-40. 
10.Novák Ondřej1995reg. muži 51.-60. 
11.Telecká Jana1980reg. muži N51.-60. 
12.Šenkýř Petr1974reg. muži 71.-80. 
Krajská soutěž II. třídy A
SK Kuřim A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedlář David2000kraj. muži 131.-140.N 
2.Šípka Zdeněk1962kraj. muži 161.-170. 
3.Šplíchal Jiří1963kraj. muži 161.-170. 
4.Jízdný Martin1986reg. muži 26.-30.N 
5.Doležal Jiří1959reg. muži 41.-50. 
6.Fučík Petr1984reg. muži 41.-50. 
7.Šťastný Pavel1979reg. muži 61.-70. 
8.Pásek Zdeněk1961reg. muži 91.-100. 
9.Vermouzek František1964nez.  
TJ Cemo Mokrá A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kvapil Zdeněk1964kraj. muži 151-160 
2.Paták Radek1968kraj. muži 151-160 
3.Vojtěch Martin1973kraj. muži 151-160 
4.Mrázek Miloš1963kraj. muži 151-160 
5.Vojtěch Tomáš1978reg. muži 31-40 
6.Kvasnica Vítězslav1947reg. muži 51-60 
7.Eliáš Stanislav1944reg. muži 51-60 
8.Levardi Robert1973reg. muži 51-60 
9.Vojtěch Miloslav1950reg. muži 81-90 
10.Harašta Ludislav1947reg. muži 91-100 
11.Rotrekl Lukáš1994reg. muži 91-100 
12.Paták Bohuslav1943reg. muži 121-130 
TTC Moravská Slavia Brno E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Lukáš1988kraj. muži 71-80 
2.Tureček Petr1983kraj. muži 81-90 
3.Novák Martin1965kraj. muži 91-100 
4.Mikulášek Jan1991reg. muži 21-30n 
5.Pavelka Jakub1991kraj. muži 161-170n 
6.Toufar Jan1997reg. muži 51-60 
7.Šmarda Vladislav1995reg. muži 81-90 
8.Šefr Filip1999reg. muži 161-170n 
9.Kadlíček Michal1999reg. muži 171-180n 
10.Šnajdrová Monika1991reg. muži 171-180n 
11.Ličbinský Roman1980nez. muži  
TJ Sokol Brno I C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Javůrek Tomáš1990kraj. muži 91 - 100 
2.Kvarda Lubomír1961kraj. muži 131 - 140 
3.Prachař Marek1970kraj. muži 141 - 150 
4.Šaur Ivo1964reg. muži 18 
5.Pavlíček Jan1974kraj. muži 181 - 190 
6.Rakovický Milan1950reg. muži 41 - 50 
7.Musil Ondřej1975reg. muži 61 - 70N 
8.Novobilský Radomír1959reg. muži 61 - 70N 
9.Tesař Jiří1944reg. muži 71 - 80 
10.Chládek Lukáš1975reg. muži 71 - 80 
11.Šiške Miloslav1950reg. muži 81 - 90 
12.Sedláček Libor1964reg. muži 81 - 90 
13.Klecker Roman1977reg. muži 81 - 90 
14.Hanák Jiří1975reg. muži 81 - 90 
15.Prachař Tomáš1975reg. muži 111 - 120 
16.Šibl Robert1981reg. muži 111 - 120 
17.Karásek Petr1977reg. muži 111 - 120 
18.Bušek Vladimír1957reg. muži 111 - 120 
19.Bartoš Petr1976reg. muži 121 - 130 
TJ Sokol Otnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horák Filip1984kraj. muži 131-140 
2.Kalouda Jan1987kraj. muži 141-150 
3.Šebeček Marek1972kraj. muži 181-190 
4.Šebeček Antonín1973reg. muži 18 
5.Vojáček Jaromír1979reg. muži 19 
6.Bubla Jaroslav st.1964reg. muži 32 
7.Rafaj Zdeněk st.1967reg. muži 38 
8.Salajka Jaroslav ml.1984reg. muži 48 
9.Kalouda Pavel1985reg. muži 91 
10.Salajka Jaroslav st.1950reg. muži 97 
11.Heřmanský Martin1982reg. muži 113 
12.Heřmanský Josef1985reg. muži 125 
Orel Boskovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pačinek Jakub1986kraj. muži 141.-150. 
2.Horváth Marek1991reg. 14.-20. 
3.Suchý Petr1988reg. 14.-20. 
4.Dokoupil Roman1982reg. 21.-30. 
5.Zachoval Leoš1969reg. 41.-50. 
6.Pařízek Jiří1987reg. 51.-60. 
7.Svěrák Martin1985reg. 61.-75. 
8.Mládek Jindřich1958reg. 61.-75. 
9.Kovář Zdeněk1949reg. 61.-75. 
10.Horváth Tomáš1998reg. 101.-150. 
TJ ČKD Blansko C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kvíčala Josef1971kraj. muži 91.-100. 
2.Kutil Libor1998kraj. muži 171.-180. 
3.Hégr Milan1960reg. muži N13. 
4.Procházka Ondřej1986reg. muži 14.-20. 
5.Kutil Šimon1991reg. muži 14.-20. 
6.Nedoma Pavel1961reg. muži 61.-75. 
7.Jarůšek Josef1952reg. muži 76.-100. 
8.Ježek Michal1995reg. muži N76.-100. 
9.Žáček Bronislav1948reg. muži 101.-150. 
10.Vencel Stanislav1958reg. muži 101.-150. 
11.Konečný Štěpán1996nez.  
12.Němec Josef1947nez.  
13.Bednář Josef2001ČR mži 20 
14.Polívka Ondřej2001ČR nži 61. 
15.Ševčíková Veronika1971ČR ženy 51. 
16.Suková Petra1994ČR ženy 67. 
17.Trávníčková Karla1973ČR ženy 100. 
18.Čermáková Lenka1994kraj. ženy 31.-40. 
19.Polívka Martin ml.1995reg. muži 61.-75.Střídavý start z Orel Jednota Boskovice
SK Slatina - Brno C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zaplatil Radek1977kraj. muži 141-150 
2.Třináctý Richard1976kraj. muži 181-190 
3.Cigánek Jan1995reg. muži 41-50 
4.Peprný Aleš1980reg. muži 51-60 
5.Tůma Pavel1969reg. muži 51-60 
6.Juračka Petr1965reg. muži 61-70 
7.Kluska Aleš1980reg. muži 61-70 
8.Hlaváč David1990reg. muži 61-70 
9.Fila Martin1991reg. muži 71-80 
10.Sedláček Zdeněk1955reg. muži 71-80 
TJ Holásky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Babák Petr1970kraj. muži 101-110 N 
2.Pospíšil Josef1956kraj. muži 181-190 
3.Žilka Milan1963kraj. muži 191-200 
4.Javůrek Martin1986kraj. muži 191-200 
5.Klimeš René1966kraj. muži 191-200 
6.Vičík Oldřich1962reg. muži 211-220 
7.Tvarůžek Petr1980kraj. muži 231-240 
8.Handl Jiří1969reg. muži 61-70 
9.Harašta Petr1959reg. muži 71-80 
10.Grulich Zdeněk1964reg. muži 71-80 
11.Plhák Jaromír1982reg. muži 111-120 
12.Šturm Jan1992reg. muži 121-130 
Orel Silůvky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Škorpík Jan1986kraj. muži 161.-170. 
2.Pikula Tomáš1977reg. muži 26.-30. 
3.Vašulín Karel1960reg. muži 26.-30. 
4.Záděra František1953reg. muži 26.-30. 
5.Záděra Kamil1981reg. muži 31.-40. 
6.Novák Ondřej1995reg. muži 51.-60. 
7.Telecká Jana1980reg. muži N51.-60. 
8.Šenkýř Petr1974reg. muži 71.-80. 
9.Kolbert Radek1985reg. muži 71.-80. 
10.Záděra Josef1947reg. muži 91.-100. 
11.Rohovský Tomáš1975reg. muži N91.-100. 
12.Fišer Vojtěch1992reg. muži 161.-170. 
13.Horký Lukáš1992reg. muži 161.-170. 
14.Záděra Roman1971reg. muži N171.-180. 
TTC Komořany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Frimmer Ján1958 Reg. 25. 
2.Holec Ondřej1983 Reg. 29. 
3.Pacola Zdeněk1989 Reg. 30. 
4.Košťál Milan1957 N 
5.Tydlačková Simona1979 N 
6.Formánek Tomáš1998 N 
7.Cvingraf Bořivoj2001 N 
8.Prchal Radek2001 N 
9.Hladík Jaroslav2003 N 
TJ Družstevník Hostěradice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brzkovský Pavel1962kraj. muži 171.-180. 
2.Antl Pavel1947kraj. muži 211.-220. 
3.Staněk Milan1958reg. muži 21. 
4.Pavliš Josef1957reg. muži 23. 
5.Nunvář Jaroslav1960reg. muži 31.-40. N 
6.Halačka Milan1972nez. muži  
7.Sirbu Jakub1983nez. muži  
Krajská soutěž II. třídy B
TJ Jiskra Strážnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaverka Lubomír1988kraj. muži 81-90 
2.Sobek Matěj1988kraj. muži 111-120 
3.Žajdlík Ludvík1964kraj. muži 181-190 
4.Martinek Tomáš1982reg. muži 61-70 
5.Černý Zdeněk1968reg. muži 71-80 
6.Dufek Josef1972reg. muži 101-110 
7.Jamný Pavel1959reg. muži 171-180 
8.Marek Jan ml.2002reg. nži 5 
9.Morávek Radim2003reg. nži 7 
10.Karas Lukáš2002reg. nži 9 
11.Marek Jakub2005reg. nži 12 
12.Stanislavová Sára2001reg. nžy 2 
13.Janský Václav1984nez. muži  
14.Kamenský Petr1981nez. muži  
15.Tomeček Tomáš1988nez. muži  
SKST Hodonín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Možíš Karel1996kraj. muži 51-60 
2.Buriánek Patrik1993kraj. muži 51.-60. 
3.Veselý Jan1993kraj. muži 171-180 
4.Hašlík Jakub1996kraj. muži 150.-160. 
5.Kokeš Lukáš1995kraj. muži N 171-180 
6.Kraus Jan1995reg. muži 61-70 
7.Hájek Pavel1965reg. muži 71-80 
8.Mikulecký Marek1985reg. muži 71-80 
9.Gallus Petr st.1971reg. muži 81-90 
10.Zaťko Karel1984reg. muži 141-150 
11.Dobrovolný Karel1996reg. muži 151-160 
12.Mikulecký František1959reg. muži 181-190 
13.Ivanová Lucia1997kraj. ženy 13 Ncizinec 
14.Somova Kateryna1997reg. ženy 20 Ncizinec 
TJ Slavoj Rohatec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Příkaský Zbyněk1981kraj. muži 131.-140. 
2.Malošek Radek1979kraj. muži 141.-150. 
3.Drábek Milan1985reg. muži 61.-70. 
4.Kolář David1984reg. muži 71.-80. 
5.Chvátal Antonín1968reg. muži 101.-110. 
6.Luzum Jaroslav1951reg. muži 121.-130. 
7.Vymyslický Stanislav1969reg. muži 161.-170. 
8.Valuch Michal1992reg. muži 161.-170. 
9.Salaba Petr1991reg. muži 181.-190. 
10.Juryca Dalibor1984reg. muži 181.-190. 
11.Chvátal Tomáš1996reg. muži 201.-210. 
12.Vinklárek Filip1994reg. muži N231.-240. 
SKST Dubňany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kotrla Jan1992kraj. muži 101.-110. 
2.Chludil Radek1979kraj. muži 161.-170. 
3.Juřík Adam1994kraj. muži 171.-180. 
4.Mosnák Milan1988kraj. muži 190. N 
5.Dohnálek Adam1997kraj. muži 181.-190. 
6.Jakubíček Vlastimil1960reg. muži 51.-60. 
7.Dohnálek Petr1971reg. muži 71.-80. 
8.Ďuratný Lubomír1980reg. muži 91-100. 
9.Horný Miroslav1966reg. muži 121.-130. 
10.Hromek Filip2001reg. muži 171.-180. 
11.Budiš Tomáš1985reg. muži 211.-220. 
12.Jurčeka Jaromír1967reg. muži 251.-260. 
13.Jurčeka Bedřich st.1937reg. muži 261.-270. 
14.Jurčeka Bedřich ml.1962reg. muži 261.-270. 
TJ Sokol Vranovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bednařík Marcel1971kraj. muži 111-120 
2.Hladký Rostislav1979kraj. muži 161-170 
3.Jakubčík Roman1991reg. muži 29 
4.Tetur Stanislav1970reg. muži 40 
5.Zouhar Rudolf1977reg. muži 45 
6.Mach Radek1977reg. muži 52 
7.Ponížil David1976reg. muži 57 
8.Hanuš Michal1993reg. muži 81-90 
9.Goliáš Petr1955reg. muži 71-80 
10.Mrkvica Aleš1993reg. muži 91-100 
11.Tetur Marek1994reg. muži 121-130 
12.Šťastný Pavel1958reg. muži 131-140 
13.Zmrzlík Pavel1996reg. muži 171-180 
14.Pavelka Daniel1996reg. muži 181-189 
15.Goliáš Pavel1998reg. muži 181-189 
TJ Agrotec Hustopeče C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Studýnka František1960kraj. muži 61-70 
2.Táborský Jindřich1956kraj. muži 81-90 
3.Vítek Vladimír1952kraj. muži 101_110 
4.Melichar Libor1976kraj. muži 141-150 
5.Kratochvíl Jaroslav1957kraj. muži 151-160 
6.Šafařík Jan1978kraj. muži 161-170 
7.Šlancar Jiří1961reg. muži 28 
8.Klabusay Martin1983reg. muži 30 N 
9.Hušek Jan1982reg. muži 33 
10.Hušek Jindřich1981reg. muži 35 
11.Horák Ondřej1990reg. muži 38 
12.Blažek Jiří1974reg. muži 42 
13.Kuchař Pavel1971reg. muži 47 
14.Ebach Petr1972reg. muži 71-80 N 
15.Růžička Filip2000reg. muži 111-120 
16.Pleskač Pavel1970reg. muži 141-150 
17.Hovězák Petr1964reg. muži 141-150 
18.Hovězák Filip2000reg. muži 171-180 
19.Pleskač Jan2001reg. muži 181-189 
Orel Únanov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nechvátal Petr1982kraj. muži 131.-140. 
2.Frühauf Michael1990kraj. muži 141-150 
3.Koc František1963kraj. muži 171-180 
4.Andorko Pavel1994reg. muži 18 
5.Zimek Jaroslav1963reg. muži 20 
6.Tuhý Roman1965reg. muži 24 
7.Hruška Petr1964reg. muži 25 N 
8.Kovář Josef st.1963reg. muži 25 N 
MSK Břeclav A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ratajský Vít1963kraj. muži 3.N 
2.Vašíček Jan1999kraj. muži 121.-130. 
3.Wirth Imrich1977kraj. muži 171.-180. 
4.Souček Zdeněk1944reg. muži 24 
5.Vymyslický Jan1975reg. muži 25 
6.Huleja Igor1957reg. muži 46 
7.Šubíková Magdalena1997reg. muži 57.N 
8.Tomek Kryštof1999reg. muži 101.-110. 
9.Vališ Dominik1998reg. muži 101.-110. 
10.Vacek Jan2000reg. muži 131.-140. 
11.Morc Dominik1998reg. muži 151.-160. 
12.Bruckner Tomáš2002reg. muži 181.-189. 
13.Tušlová Veronika1998kraj. ženy 21.-30. 
TJ Slovan Hodonín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mikeska Michal1988kraj. muži 151.-160. 
2.Drábek Ivo1958kraj. muži 171.-180. 
3.Hřebačka Tomáš1966reg. muži 41.-50. 
4.Vacenovský Pavel1970reg. muži 41.-50. 
5.Hřebačka Michal1988reg. muži 51.-60. 
6.Salajka Milan1966reg. muži 61.-70. 
7.Osička Jan st.1966reg. muži 61.-70. 
8.Stašek Lubomír1946reg. muži 81.-90. 
9.Kaňuk Petr1993reg. muži 81.-90. 
10.Drábek Ivo ml.1993reg. muži 131.-140. 
11.Kmeť Milan1958reg. muži 141.-150. 
12.Šavara Milan1967reg. muži 141.-150. 
13.Bursík Antonín1961reg. muži 151.-160. 
14.Režňák Pavel1993reg. muži 161.-170. 
15.Schenel David1971reg. muži 181.-190. 
16.Vjazanko Petr1952reg. muži 221.-230. 
17.Hromek František st.1943reg. muži 221.-230. 
18.Hrubý Otto1999reg. muži 231.-240. 
19.Vaňhara Michal1978reg. muži 241.-250. 
20.Zelinka Oldřich1965reg. muži 241.-250. 
21.Kaňuk Aleš1996reg. muži 241.-250. 
22.Grabovský Jaroslav nejst.1956reg. muži 251.-260. 
23.Králík Martin1998reg. muži 251.-260. 
24.Malý Miroslav1968reg. muži 271.-280. 
25.Ringer Lukáš2000reg. muži 271.-280. 
TTC Sokol Znojmo C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ondra Milan1970kraj. muži 101.-110. 
2.Kazdera Pavel1955kraj. muži 131.-140. 
3.Ondrovčák Ladislav1974reg. muži 15. 
4.Goldmann Tomáš1977reg. muži 25N 
5.Šalomoun Ivo1984reg. muži 27. 
6.Zahradník Rostislav1962reg. muži 31.-40.N 
7.Černota Stanislav1964reg. muži 31.-40.N 
8.Palatka Stanislav1988reg. muži 31.-40.N 
9.Hubatka Lukáš1990reg. muži 41.-50.N 
10.Mečl Zdeněk1960reg. muži 41.-50.N 
11.Ondrovčák Radek1999reg. muži 51.-60. 
12.Šimeček Radek1995reg. muži 51.-60.N 
13.Vybíral Matouš2001kraj. nži 20. 
TJ Sokol Kobylí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jangl Marek1981kraj. muži 161-170 
2.Charvát Vavřinec1963reg. muži 23 
3.Vajbar Antonín1955reg. muži 30 
4.Soukal Jiří st.1966reg. muži 32 
5.Oslzlý Michal1992reg. muži 43 
6.Dufek Vladimír1960nez. muži 101-110 
7.Otáhal Jan1991reg. muži 101-110 
8.Novák Jiří st.1973reg. muži 111-120 
9.Soukal Jiří ml.1996reg. muži 121-130 
10.Hoch Vítek2000reg. muži 131-140 
11.Skořepa Jaroslav1976nez.  
12.Šťavík Ondřej1982nez.  
TJ Sokol Vracov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Maňas Martin1974kraj. muži 111-120 
2.Vávra Miroslav1991kraj. muži 141-150 
3.Trcala Miroslav1965kraj. muži 151-160 
4.Kouřil Vít1975reg. muži 31-40 
5.Koutný František1962kraj. muži 151-160 
6.Kouřil Petr1974reg. muži 81-90 
7.Boruta Vladislav1965reg. muži 91-100 
8.Rachunek Martin1997reg. muži 91-100 
9.Horký Ondřej1989reg. muži 101-110 
10.Ďuriš Josef1984reg. muži 111-120 
11.Šnajdr Radomír1963reg. muži 121-130 
12.Šnajdr Michal1988reg. muži 141-150 
13.Vašíček Tomáš1997reg. muži 141-150 
14.Studnička Ondřej1997reg. muži 161-170 
Divize ženy
TJ Sokol Čejč B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šafaříková Sandra1989kraj. ženy 21-30 
2.Výmolová Marta1961kraj. ženy 31-40N 
3.Michtová Romana1980kraj. ženy 41-49 
4.Bravencová Zuzana1997kraj. ženy 41-49 
5.Fulajtárová Anita1994kraj. ženy 41-49 
6.Jakubíčková Marie1980nez. ženy  
7.Šušotová Daniela1976nez. ženy  
8.Malíková Jana1972nez. ženy  
TJ Sokol Brno I B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blatná Alena1957kraj. ženy 21 - 30Hostování z TTC Moravská Slavia Brno, z.s.
2.Palbuchtová Lucie1984kraj. ženy 31 - 40 
3.Holčapková Alena1968kraj. ženy 31 - 40Hostování z SKST Nový Lískovec, z.s.
4.Brázdová Marie1999kraj. ženy 41 - 49N 
5.Šupková Sabina2001nez.  
6.Pavlíčková Kristýna1999nez.  
TJ Sokol Vranovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Halasová Anna1994reg. dky 5Hostování z Orel jednota Šitbořice
2.Šíblová Sára1999reg. dky 8Hostování z Tělovýchovná jednota SOKOL KOBYLÍ z.s.
3.Vokálová Kateřina2002reg. dky 11Hostování z Orel jednota Šitbořice
4.Halasová Ludmila2003reg. dky 13Hostování z Orel jednota Šitbořice
5.Veselá Pavlína1996nez.  
6.Dvořáčková Nela1999nez.  
SPŠ Bošky Bošovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lakomá Denisa1993kraj. ženy 31-40Hostování z SaSM Brno
2.Marková Michaela1996kraj. ženy 41-49 
3.Procházková Marcela1997kraj. ženy 41-49 
4.Matyášová Nikola2000kraj. ženy nez. 
5.Floriánová Julie1998kraj. ženy NHostování z DDM Slavkov u Brna
MSK Břeclav C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cerovská Nikol1998kraj. ženy 41.-49. 
2.Vašíčková Martina2001kraj. ženy 41.-49. 
3.Růžičková Natálie2002kraj. ženy 41.-49. 
4.Večeřová Klára2001kraj. ženy 41.-49. 
5.Vintrlíková Nela2004kraj. ženy 41.-49. 
6.Garčicová Karolína2005nez.  
7.Pokludová Eliška2002nez.  
TTC Moravská Slavia Brno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrdličková Tereza1988ČR ženy 93 
2.Havlíčková Michaela1994kraj. ženy 31-40n 
3.Šnajdrová Monika1991kraj. ženy 31-40n 
4.Záděrová Linda2003nez.  
5.Kafková Nela2002nez.  
SKST Dubňany D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kotásková Petra2000kraj. ženy 31.-40. 
2.Davidová Lenka1995kraj. ženy 41.-50. 
3.Hrbáčková Kristýna1995reg. ženy 20. N 
4.Žídková Klára1992reg. ženy 28. 
5.Blechová Veronika1991reg. ženy 31.-40. 
6.Kotásková Michaela2004nez. ženy N 
7.Kladňáková Hana2002nez. ženy N 
8.Charvátová Natálie2003reg. ženy NHostování z SK Baník Ratíškovice
9.Šuralová Hana2002reg. ženy N 
TJ Sokol Líšeň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dědková Gabriela1976reg. muži 131-140 
2.Komárková Jana1972reg. muži 221-130 
3.Mrazíková Anna1993reg. muži 251-300 
4.Hanáková Ilona1974reg. muži 251-300 
5.Zemanová Irena1966reg. ženy 251-300 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS