Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Divize muži
Studénka
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Inderský Martin1979kraj. muži 28 
2.Pupák Ladislav1965kraj. muži 35,5 
3.Horut Daniel1981kraj. muži 48 
4.Inderský Lukáš1976kraj. muži 65,5 
5.Vyvial Jaroslav1970kraj. muži 145,5 
6.Tyl Richard1974kraj. muži 160,5 
7.Macháček Pavel1960kraj. muži 190,5 
8.Stanečka Martin1974reg. muži 41-45 
9.Karlík Jiří1969reg. muži 71-80 
10.Velička Lukáš1995reg. muži 81-90 
11.Pupák David1992reg. muži 111-120 
Slezan FM
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Uhlář Radim1972kraj. muži 51-60 
2.Vlk Radek1971kraj. muži 51-60 
3.Zajíc Josef1953kraj. muži 51-60 
4.Škola David1977kraj. muži 101-110 
5.Kuča Jan1986kraj. muži 101-110 
6.Kocián Petr1971kraj. muži 161-180 
7.Šimonovský Pavel1955kraj. muži 161-180 nez 
8.Chvostek Jakub1974reg. muži 51-55 nez 
9.Gelnar Zbyněk1963reg. muži 61-65 
10.Čech Jiří1951reg. muži 71-75 
11.Sýkora Pavel ml.1973reg. muži 111-120 
12.Chovančík Zdeněk1946reg. muži 111-120 nez 
Siko Orlová C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Valenta Milan1962kraj. muži 31-35 
2.Sikora Ladislav1962kraj. muži 41-45 
3.Gembala Jan1991kraj. muži 46-50 
4.Javůrek Jiří1969kraj. muži N46-50 
5.Skácelík František1965kraj. muži 51-60 
6.Mikulíček Vladimír1968kraj. muži 81-90 
7.Sikora Filip1997kraj. muži N81-90 
8.Kocur Michal1988reg. muži 61-70 
9.Hašek Jan1971reg. muži 61-70 
10.Branný Tomáš2002reg. muži 121-130 
11.Fabian Michal2000kraj. dci 112 
12.Kania Vojtěch2000kraj. dci 119 
13.Sikora Robert2000kraj. dci 154 
Siko Orlová D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bolcarovič Ondřej1992kraj. muži 61-70 
2.Kalina František1989kraj. muži 81-90 
3.Musil Milan1960kraj. muži 111-120 
4.Sionkala Eduard1952kraj. muži 141-150 
5.Kuchař Ladislav1951kraj. muži 151-160 
6.Kocur Rostislav1963kraj. muži 161-180 
7.Smyček Lukáš1980reg. muži 71-80 
8.Florková Adela2001kraj. dci 146 
9.Lukosz Richard2002kraj. dci 162 
10.Galganák Adam2002kraj. dci 164 
11.Niedoba Marek1999kraj. dci 171 
12.Schenk Miroslav1957nez. muži  
TŽ Třinec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koždoň Marian1972kraj. muži 38 
2.Martynek Krzysztof1974kraj. muži 55,5 
3.Cieslar Radek1967kraj. muži 105,5 
4.Jurga Petr1964kraj. muži 105,5 
5.Urbaniec Radim1972kraj. muži 155,5 
6.Urbanczyk Jakub1989kraj. muži 170,5 
7.Návrat Lubomír1953kraj. muži 190,5 
8.Pilch Jakub1999reg. muži 46 
9.Lachowicz Jiří1957reg. muži 51 
10.Kliment Miroslav1985reg. muži 55,5 
11.Mitrenga Josef1986reg. muži 76 
12.Urbanczyk Jiří1965reg. muži -80,5 
TTC Frýdlant
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tobola Petr1972kraj. muži 38 
2.Vrtal Oldřich1958kraj. muži 65,5 
3.Gřunděl Matěj1989kraj. muži 95,5 
4.Hrabec Michal1979kraj. muži 100,5 
5.Babinec Zdeněk1990kraj. muži 130,5 
6.Vaňous Jiří1981kraj. muži 145,5 
7.Židek Jiří1988kraj. muži 160,5 
8.Záškodný Otakar1966kraj. muži 190,5 
9.Cigler Vojtěch1987reg. muži 51 
10.Zahrádka Jiří1966reg. muži 75,5 
11.Velička Martin1987reg. muži 86 
12.Židek Miloslav1962reg. muži 95,5 
PM Ostrava
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pěnkava Pavel1974kraj. 55,5 
2.Cabiš Michal1988kraj. 75,5 
3.Solanský Petr1973kraj. 135,5 
4.Chalupa Michal1980kraj. 135,5 
5.Topić Jan1976kraj. 140,5 
Kopřivnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krajčí Josef1972kraj. muži 65,5 
2.Merenda Ladislav1968kraj. muži 75,5 
3.Loukota Filip1993kraj. muži 90,5 
4.Schwarz Ota1995kraj. muži 95,5 
5.Masnica Michal1995kraj. muži 125,5 
6.Merenda Zdeněk1972kraj. muži 150,5 
7.Borovský Michal1993reg. muži 41-45 
8.Michálek Pavel1975reg. muži 51-60 
9.Schwarz Vladimír1965reg. muži 91-100 
10.Peichel Stanislav1978reg. muži 101-110 
11.Orság Jaroslav1980reg. muži 121-130 
12.Borovský Šimon1996kraj. muži 161-180Střídavý start z Asociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice
Hrabůvka
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beneš Radek1996kraj. muži 81-90 
2.Koloničný Petr1975kraj. muži 81-90 
3.Pajak Wojciech1970kraj. muži 141-150 
4.Unzeitig Daniel1975kraj. muži 161-180 
5.Roháč Pavel1956kraj. muži 161-180 
6.Vavrečka Radomír ml.1971kraj. muži 181-200 
7.Chlad Petr1996reg. muži 51-60 
8.Trojek Ivo1963reg. muži 61-70 
9.Mončka Petr1962reg. muži 70N 
10.Šeliga Ivo1976reg. muži 70N 
11.Osvald Petr1967reg. muži 71-80 
12.Lazar Daniel1992reg. muži 91-100 
13.Knopp Pavel1979reg. muži 110N 
Vento KL
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Doležel Vít1977kraj. muži 75,5 
2.Foldyna Lukáš1976kraj. muži 75,5 
3.Pagáč Zbyněk1975kraj. muži 125,5 
4.Kroupa Aleš1965kraj. muži 190,5 
5.Nikl Zdeněk1948reg. muži 46 
6.Macura Roman1973reg. muži 56 
7.Hlaváč František1980reg. muži 60,5 
8.Branny Daniel1981reg. muži 61 
9.Machander Dalimil1971reg. muži 71 
10.Chylek Rostislav1970reg. muži 76 
11.Galmus Libor1963reg. muži 96 
12.Rada Zdeněk1955reg. muži 121 
Mokré Lazce C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Demek Zdeněk1963kraj. muži 61-70 
2.Mesaroš Petr1961kraj. muži 81-90 
3.Schwan Jaroslav1952kraj. muži 161-180N 
4.Báča Martin1987kraj. muži 181-200 
5.Schwan Josef1956reg. muži 51-60 
6.Pravda Jan1959reg. muži 81-90 
7.Onderka Miroslav1985reg. muži 101-110 
8.Buba Aleš1959reg. muži 141-150 
9.Onderka Zdeněk1959reg. muži 151-160 
10.Demek Jakub1986reg. muži 161-165N 
11.Pleva Radek1989reg. muži 161-165N 
Pstruží
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ivánek Svatomír1958kraj. muži 95,5 
2.Popelář Radim1967kraj. muži 95,5 
3.Neubauer Valdemar1968kraj. muži 105,5 
4.Čechál Marek1986kraj. muži 180,5 
5.Opřálka Roman1969kraj. muži 150,5 
6.Spiel Petr1974kraj. muži 190,5 
7.Balcar Miroslav1956reg. muži 121 
8.Pecha Martin1979reg. muži 151 
9.Petr Jaromír1948reg. muži 161 
10.Rett Aleš1947reg. muži 230,5 
11.Charbulák Robert1965reg. muži 310,5 
12.Kubala Pavel1976reg. muži 311 
13.Macura Zdeněk1955reg. muži 311 
14.Běčák Vít1980reg. muži 330,5 
15.Samek Petr1974reg. muži 330,5 
16.Mališ Michael1992reg. muži 330,5 
17.Huser Ivan1956reg. muži 330,5 
18.Kříž Jindřich1996reg. muži 330,5 
19.Mališ Karel1970reg. muži 330,5 
20.Polák Marián1994reg. muži 330,5 
21.Glos Tomáš1996reg. muži 51Střídavý start z TJ TŽ Třinec
Slávia Orlová
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Heuman Ivan1980kraj. muži 36-40 
2.Posker Jan1958kraj. muži 61-70 
3.Swaczyna Radek1988kraj. muži 81-90 
4.Kleprlík Kamil1979kraj. muži 91-100 
5.Volný Tomáš1977kraj. muži 151-160 
6.Zářický Petr1978kraj. muži 161-180 
7.Stočes Jan1986kraj. muži 181-200 
8.Václahovský Oldřich1992kraj. muži 181-200 
9.Jarkovský Tomáš1994reg. muži 41-50N 
10.Jambor Jakub1988reg. muži 51-60 
11.Škerko Milan1974reg. muži 51-60 
12.Miškolci Ivo1962reg. muži 71-80 
Vratimov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vojtek Lukáš1986kraj. 55,5 
2.Štůsek Jakub1988kraj. muži 60,5 
3.Filípek Ondřej1987kraj. 75,5 
4.Poloch Roman1977kraj. muži 105,5 
5.Skalický Jiří1994kraj. 170,5 
6.Želazko Tomáš1964reg. 40,5 
7.Mokroš Jaromír1953reg. 55,5 
8.Štůsek Dušan1957reg. 65,5 
9.Kaloč Bohuslav1944reg. 95,5 
10.Olbricht Petr1978reg. 115,5 
11.Hudeček Vladimír1965reg. 128,5 
Krajská soutěž sk.A
TTC Frýdlant B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Babinec Zdeněk1990kraj. muži 130,5 
2.Vaňous Jiří1981kraj. muži 145,5 
3.Židek Jiří1988kraj. muži 160,5 
4.Záškodný Otakar1966kraj. muži 190,5 
5.Cigler Vojtěch1987reg. muži 51 
6.Zahrádka Jiří1966reg. muži 75,5 
7.Velička Martin1987reg. muži 86 
8.Papřok Martin1963reg. muži 91 
9.Židek Miloslav1962reg. muži 95,5 
10.Kraut Lumír1978reg. muži 131 
11.Kubát Jan1989reg. muži 160,5 
12.Karásek Tomáš1970reg. muži 171 
13.Liberda Roman1969reg. muži 171 
14.Vantuch Ivo1967reg. muži 171 
15.Kubát Miroslav1967reg. muži 230,5 
16.Žáčiková Petra1975reg. muži 250,5 
17.Šturma Radim1970reg. muži 290,5 
18.Michel René1966reg. muži 330,5 
19.Velčovská Pavla1977reg. muži 330,5 
Baník Havířov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rozínek Vojtěch1998kraj. muži 91-100N 
2.Sargánek Vlastimil1960kraj. muži 131-140N 
3.Sztula Adam1997reg. muži 41-50N 
4.Mikolašík Michal1999reg. muži 51-60N 
5.Gorecki Jan1999reg. muži 61-70 
6.Kupec Rostislav1997reg. muži 71-80 
7.Siwiec Matěj2001reg. muži 71-80 
8.Kupec Ladislav1998reg. muži 71-80N 
9.Frejvolt Lukáš2000reg. muži 81-90N 
10.Siwiec Vojtěch1997reg. muži 91-100 
Ropice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bugoš Rostislav1978kraj. 155,5 
2.Chudík Jiří1951kraj. 170,5 
3.Przeczek Kamil1980kraj. 170,5 
4.Volný Marek1967kraj. 170,5 
5.Benesz Radomír1977reg. 66 
6.Literáková Taťána1977reg. 66 
7.Čellár Jaroslav1944reg. 71 
8.Ogrocki Tomáš1993reg. 76 
9.Schmiedl Hostimil1958reg. 81 
10.Smýček Robert1974reg. 100,5 
11.Kovařík Josef1950reg. 101 
12.Przybyla Jan1997reg. 161 
Slezan FM B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kuča Jan1986kraj. muži 101-110 
2.Kocián Petr1971kraj. muži 161-180 
3.Šimonovský Pavel1955kraj. muži 161-180 nez 
4.Chvostek Jakub1974reg. muži 51-55 nez 
5.Gelnar Zbyněk1963reg. muži 61-65 
6.Čech Jiří1951reg. muži 71-75 
7.Sýkora Pavel ml.1973reg. muži 111-120 
8.Chovančík Zdeněk1946reg. muži 111-120 nez 
9.Hrabec Tomáš1978reg. muži 111-120 nez 
10.Habrnal Lukáš1991reg. muži 121-130 
11.Klišová Alena1956reg. muži 121-130 nez 
12.Žvak Radomír1971reg. muži 131-140 
13.Kolašin Jan1984reg. muži 141-150 nez 
14.Pouba Václav1955reg. muži 161-170 
15.Sýkora Pavel st.1950reg. muži 321-350 nez 
16.Čechová Kateřina1999kraj. ženy 16-20 
KLUBsten
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trávníček Jakub1994kraj. muži 121-130 
2.Kosellek Tomáš1992kraj. muži 161-180 
3.Urbanczyk Tomáš1991kraj. muži 161-180 
4.Doležal Miroslav1987reg. muži 41-50N 
5.Reicher Lukáš1990reg. muži 51-60 
6.Hučko Tomáš1993reg. muži 61-70 
7.Górecki Bronislav1966reg. muži 81-90N 
8.Zatloukal Martin1998reg. muži 101-110 
9.Sliž Petr1997reg. muži 111-120 
10.Prefetová Lucie1994reg. muži 111-120 
11.Reck Dominik1996reg. muži 111-120 
12.Krnáčová Anna1999reg. muži 111-120N 
13.Golasowski Lukáš1998reg. muži 111-120N 
14.Golasowski Martin1998reg. muži 121-130N 
15.Vévoda Ondřej1999reg. muži 171-180NStřídavý start z BSK Malenovice
16.Chovanec Jakub1992reg. muži 191-210Střídavý start z BSK Malenovice
TŽ Třinec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Urbaniec Radim1972kraj. muži 155,5 
2.Urbanczyk Jakub1989kraj. muži 170,5 
3.Pilch Jakub1999reg. muži 46 
4.Glos Tomáš1996reg. muži 51 
5.Lachowicz Jiří1957reg. muži 51 
6.Kliment Miroslav1985reg. muži 55,5 
7.Mitrenga Josef1986reg. muži 76 
8.Drong Jan1958reg. muži 76 
9.Březina Tomáš1987reg. muži 91 
10.Jurga Filip ml.1997reg. muži 131 
11.Urbanczyk Jiří1965reg. muži 80,5 
Frenštát
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lorenc Roman1969kraj. muži 81-90 
2.Kantor Julius ml.1970kraj. muži 141-150 
3.Borovský Šimon1996kraj. muži 161-180Hostování z Asociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice
4.Molinek Petr1973reg. muži 36-40 
5.Juroška Radan1969reg. muži 46-50 
6.Hüttl Marian1978reg. muži 61-70 
7.Kocián Pavel1957reg. muži 71-80 
8.Holašek Stanislav1962reg. muži 71-80 
9.Kocián Josef1956reg. muži 91-100 
10.Skapka Jiří1980reg. muži 101-110 
11.Král Zdeněk1966reg. muži 131-140 
12.Durďák Vladimír1963reg. muži 151-160 
13.Štachová Veronika1981reg. muži 151-160 
14.Skapka Mojmír1976reg. muži 171-180 
Karviná-Lázně Darkov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bednář Otakar1962kraj. muži 111-120 
2.Hudeczek Roman1977kraj. muži 111-120 
3.Kubala Svatopluk1951kraj. muži 111-120 
4.Neumann Karel1976kraj. muži 121-130 
5.Bajtek Pavel1964reg. muži 41-50 
6.Bednářová Bronislava1969reg. muži 41-50 
7.Balvar Adam1975reg. muži 41-50N 
8.Budirský Roman1964reg. muži 51-60 
9.Hermann Vít1973reg. muži 51-60 
10.Hrdý Vendelín1961reg. muži 71-80 
11.Podstawka Michal1989reg. muži 71-80 
12.Morcinek Martin1978reg. muži 81-90 
13.Novák František1954reg. muži 81-90 
14.Růžička Miroslav1961reg. muži 81-90 
15.Mancuška Milan1958reg. muži 101-110 
Lískovec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sviták Jakub1983kraj. muži 55,5 
2.Štalzer Bedřich1948kraj. muži 110,5 
3.Sviták Aleš1946kraj. muži 155,5 
4.Stužka Josef1956kraj. muži 190,5 
5.Kelecseny Michal1984reg. muži 96 
6.Říha Milan1941reg. muži 121 
7.Doležálek Miroslav1964reg. muži 131 
8.Brantal Bohumil1966reg. muži 161 
9.Maršálek Patrik1994reg. muži 101-110Střídavý start z Sportovní klub Frýdlant nad Ostravicí, z.s.
Slávia Orlová B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Volný Tomáš1977kraj. muži 151-160 
2.Zářický Petr1978kraj. muži 161-180 
3.Václahovský Oldřich1992kraj. muži 181-200 
4.Stočes Jan1986kraj. muži 181-200 
5.Škerko Milan1974reg. muži 51-60 
6.Jambor Jakub1988reg. muži 51-60 
7.Jarkovský Tomáš1994reg. muži 41-50N 
8.Miškolci Ivo1962reg. muži 71-80 
9.Heczko Robert1983reg. muži 81-90 
10.Jaglař Zdeněk1947reg. muži 101-110 
11.Mulka Josef1993reg. muži 111-120 
12.Swaczyna Bruno1958reg. muži 121-130 
13.Klus Tomáš1994reg. muži 121-131 
14.Dombrowski Ondřej1997kraj. dci 72 
15.Glos Michal1999reg. muži 101Střídavý start z TJ TŽ Třinec
Český Těšín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rucki Sylwester1974kraj. muži 71-80cizinec 
2.Skácelík Richard1968kraj. muži 101-110 
3.Niedoba Roman1967kraj. muži 161-180 
4.Lupinski Milan1967reg. muži 41-50 
5.Weber Milan1956reg. muži 51-60N 
6.Heczko Kazimierz1958reg. muži 61-70cizinec 
7.Siuda Tomáš1984reg. muži 61-70 
8.Slusarczyk Roman1976reg. muži 71-80 
9.Novák Petr1993reg. muži 91-100 
10.Přibyl Jan2000reg. muži 101-110 
11.Pohrom Josef1994reg. muži 121-130 
12.Štánský Dominik1995reg. muži 121-130 
13.Kurek Tomáš1970reg. muži 121-130N 
Vento KL B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nikl Zdeněk1948reg. muži 46 
2.Macura Roman1973reg. muži 56 
3.Hlaváč František1980reg. muži 60,5 
4.Branny Daniel1981reg. muži 61 
5.Machander Dalimil1971reg. muži 71 
6.Chylek Rostislav1970reg. muži 76 
7.Galmus Libor1963reg. muži 96 
8.Rada Zdeněk1955reg. muži 121 
9.Přeček Libor1966reg. muži 121 
10.Chrobák Jan1970reg. muži 131 
11.Plinta Stanislav1973reg. muži 141 
Krajská soutěž sk.B
SK Svinov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Przybyla Michal1983kraj. muži 75,5 
2.Jašek Milan1955kraj. muži 105,5 
3.Foldyna Radek1981kraj. muži 115,5 
4.Kubala Petr1979kraj. muži 130,5N 
5.Skulina David1991kraj. muži 135,5 
6.Martinák Lukáš1982kraj. muži 190,5 
7.Turay Tomáš1967reg. muži 65,5 
8.Rybář Václav1954reg. muži 75,5 
9.Henžel Miroslav1968reg. muži 85,5 
10.Barták Tomáš1973reg. muži 95,5 
11.Humeňanský Jaroslav1966reg. muži 95,5 
12.Chmura František1978reg. muži 105,5 
Orel Paskov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Řeha Adam1989kraj. muži 131-140 
2.Utíkal Zdeněk1963kraj. muži 141-150 
3.Valenta Daniel1966reg. muži 51-55 
4.Michna Petr1975reg. muži 56-60 
5.Němčík Pavel1976reg. muži 61-65 
6.Taichman Ivo1960reg. muži 81-85 
7.Forgač Petr1973reg. muži 86-90 
8.Mička Petr1970reg. muži 101-110 
9.Manda Zdeněk1952reg. muži 111-120 
10.Pastorek René1966reg. muži 141-150 
11.Matýsek Aleš1969reg. muži 151-160 
12.Michna Ivo1978nez. muži 190,5 
13.Polomíček Roman1943nez. muži 210,5 
14.Karolová Sylvie1990reg. muži 251 
15.Řehová Tereza1995reg. muži 251 
Nová Bělá
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cabák Josef1949kraj. muži 51-60 
2.Balušek Zdeněk1947kraj. muži 91-100 
3.Holaň Petr1969kraj. muži 91-100 
4.Teichmann Zdeněk1966kraj. muži 121-130 
5.Dostál Radim1965kraj. muži 161-180N 
6.Kanclíř Vítězslav ml.1973reg. muži 71-80 
7.Kanclíř Roman1975reg. muži 111-120 
8.Mýdlo Luděk1972reg. muži 111-120 
Bolatice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Harazim Zdeněk1967kraj. muži 61-70 
2.Burdík Vítězslav1985kraj. muži 101-110 
3.Wilk Martin1990kraj. muži 131-140 
4.Wollný Michal1993kraj. muži 131-140 
5.Musiol Kamil1971kraj. muži 150,5 
6.Vavřínek Hubert1954kraj. muži 181-200 
7.Laburda František1985reg. muži 31-35 
8.Polák Jan1968reg. muži 36-40 
9.Kramář Petr1960reg. muži 41-45 
10.Rataj Jakub1984reg. muži 41-45 
11.Ricka Jiří1971reg. muži 51-60 
12.Schimetzek Tomáš1968reg. muži 51-60 
13.Jařab Marek1985reg. muži 51-60 
14.Kostřica Jan1960reg. muži 61-70 
Slezan Opava B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mrózek Marian1992kraj. muži 121-130N 
2.Onderka Radek1973kraj. muži 141-150 
3.Mrózek Marek1995kraj. muži 161-180 
4.Sidunov Matěj1995kraj. muži 181-200 
5.Vajda Marek1973reg. muži 46-50 
6.Vykydal Tomáš1963reg. muži 46-50 
7.Zboraj Lukáš1993reg. muži 70,5 
8.Vícha Radomír st.1954reg. muži 71-80 
9.Černín Tomáš1964reg. muži 81-90 
10.Stania Jindřich1937reg. muži 81-90 
11.Žurek Pavel1974reg. muži 81-90 
12.Ruprecht Aleš1994reg. muži 90,5 
13.Onderka František2002reg. muži 100,5 
14.Dzida Martin2001reg. muži 140,5 
Ostrava KST D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kratochvíl Tomáš1992kraj. muži 41-45 
2.Klos Patrik1998kraj. muži 41-45 
3.Martinko Jiří1999kraj. muži 41-45 
4.Bajger Jiří1972kraj. muži 100,5 
5.Bajger Martin1969kraj. muži 150,5 
6.Madusiok Marek1995kraj. muži 181-200 
7.Novotný Pavel1995reg. muži 75,5 
8.Zapletal František1987reg. muži 75,5 
9.Plachta Jakub2000reg. muži 125,5 
10.Bělík Petr1973reg. muži 125,5 
11.Martinko Tomáš2002reg. muži 135,5 
12.Moravec Michal1998reg. muži 61Střídavý start z Klub stolního tenisu Darkovice, z.s.
Poruba B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Solanský Pavel1973kraj. muži 71-80 
2.Vilč Martin1978kraj. muži 91-100 
3.Kolář Martin1973kraj. muži 151-160 
4.Danko Petr1966reg. muži 51-60 
5.Pařenica Vladimír1963reg. muži 81-90 
6.Muroň Petr1973reg. muži 90N 
7.Kolář Martin ml.2002nez. Střídavý start z Tělovýchovná jednota Ostrava
Hrabůvka B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Roháč Pavel1956kraj. muži 161-180 
2.Vavrečka Radomír ml.1971kraj. muži 181-200 
3.Chlad Petr1996reg. muži 51-60 
4.Mončka Petr1962reg. muži 70N 
5.Trojek Ivo1963reg. muži 61-70 
6.Šeliga Ivo1976reg. muži 70N 
7.Osvald Petr1967reg. muži 71-80 
8.Lazar Daniel1992reg. muži 91-100 
9.Knopp Pavel1979reg. muži 110N 
10.Dyba Daniel1973reg. muži 111-120 
11.Chodurek Jiří1965reg. muži 121-130 
12.Petr Radim1973reg. muži 131-140 
13.Brázdil Roman1965reg. muži 151-160 
VŠB Ostrava
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ondrašík Petr1978reg. muži 46-50 
2.Mayrhofer Jindřich1989reg. muži 51-60 
3.Zeman Karel1983reg. muži 51-60 
4.Vláha Jiří1943reg. muži 110N 
5.Chvojka Peter1983reg. muži 71-80 
6.Zavadil Antonín1990reg. muži 110N 
7.Václavík Vojtěch1978reg. muži 111-120 
8.Zíka Milan1976reg. muži 151-160 
9.Heřman Lukáš1987reg. muži 161-180 
10.Dokoupil Jiří1984reg. muži 201-220 
11.Jablonka Radim1986reg. muži 261N 
12.Kalvach Jiří1948reg. muži 261N 
Kateřinky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bereiter Marek1971kraj. muži 141-150N 
2.Raab Leander1989kraj. muži 141-150N 
3.Kuře Jiří1962reg. muži 30,5N 
4.Ribka Filip1995reg. muži 36-40 
5.Kurka Kamil1963reg. muži 51-60 
6.Hanel Patrik1973reg. muži 60N 
7.Šindler Emanuel1950reg. muži 70,5 
8.Žídek Čestmír1968reg. muži 100,5 
9.Blaštík Tomáš1970reg. muži 110,5 
10.Ježková Kateřina1993reg. muži 151-160 
11.Chalabala Aleš1953reg. muži 165,5 
12.Bala Zdeněk1944reg. muži 165,5 
13.Kozelský Martin1998reg. muži 165,5 
14.Najser Vojtěch1993reg. muži 165,5 
15.Muroň Ondřej1999reg. sži 26-30 
Děhylov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mišinský Vladimír1959kraj. muži 21-25N 
2.Kružberský Lumír1970kraj. muži 115,5 
3.Libscher Petr1968reg. muži 31-35 
4.Kovařík Jiří1962reg. muži 36-40 
5.Beníček Zdeněk1963reg. muži 36-40 
6.Virág Alexandr1962reg. muži 46-50 
7.Duda Otakar1971reg. muži 71-80 
8.Kunovský Jan1948reg. muži 71-80 
9.Mikeska Jiří1957reg. muži 81-90 
10.Synek Petr1975reg. muži 91-100 
11.Hanák Mario1962reg. muži 131-140 
Radvanice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Merta Tomáš1966kraj. muži 145,5 
2.Hrstka Pavel1962reg. muži 55,5 
3.Pavlínek Zdeněk1962reg. muži 65,5 
4.Pastrňák Jan1966reg. muži 65,5 
5.Debald Pavel1964reg. muži 65,5 
6.Topinka Bohumír1951reg. muži 65,5 
7.Kubín Jaromír1947reg. muži 75,5 
8.Lodňan Josef1959reg. muži 95,5 
9.Kolenčiak Ivan1956reg. muži 115,5 
10.Žídek Petr1964reg. muži 115,5 
11.Lacman Jaroslav1954reg. muži 120,5 
12.Chobot Miroslav1950reg. muži 135,5 
13.Muroň David1970reg. muži 135,5 
14.Hrbáček Josef1960reg. muži 155,5 
15.Kališ Jiří1964reg. muži 170,5 
16.Michalík Zdeněk1939reg. muži 261,5 
17.Šustek Antonín1957reg. muži 261,5 
Krajská soutěž sk.C
Kateřinky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ribka Jakub1988kraj. muži 51-60 
2.Kašpar Tomáš1977kraj. muži 121-130 
3.Roleder Ondřej1988kraj. muži 181-200 
4.Střílka Jakub1991kraj. muži 181-200 
5.Macháček Roman1964reg. muži 30,5 
6.Uvírová Nela2000reg. sži 25 
Nová Bělá B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koral Michal1991kraj. muži 151-160N 
2.Záškodný Marek1990kraj. muži 161-180 
3.Kanclíř Přemysl1983reg. muži 46-50 
4.Mahdal Ondřej1990reg. muži 71-80 
5.Holáň David1992reg. muži 81-90 
6.Plesník Lukáš1970reg. muži 101-110 
7.Bartoš Václav1965reg. muži 111-120 
8.Novák Miloš1965reg. muži 131-140 
Odry
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pajurek Zdeněk1982kraj. muži 48 
2.Holemý Josef1970kraj. muži 85,5 
3.Král Michal1985kraj. muži 125,5 
4.Orság Pavel1981kraj. muži 135,5 
5.Šustek Pavel1979kraj. muži 155,5 
6.Gajdičiar Ondřej1987kraj. muži 170,5 
7.Bača Jaroslav1972reg. muži 31-35 
8.Zelcová Hana1989reg. muži 46-50 
9.Barša Michal1980reg. muži 51-60 
10.Král Petr1956reg. muži 61-70 
11.Jakubec Vladimír1962reg. muži 61-70 
12.Fabík Vítězslav1976reg. muži 71-80 
Příbor
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kypr Tomáš1989kraj. muži 131.-140. 
2.Krček Kamil1966kraj. muži 151.-160. 
3.Pavlištík Břetislav1964kraj. muži 161.-180. 
4.Pešat Tomáš1968reg. muži 31.-35. 
5.Staňa Pavel1945reg. muži 36.-40. 
6.Klečka Miroslav1966reg. muži 51.-60. 
7.Fojtík Luděk1954reg. muži 51.-60. 
8.Kypr Václav1967reg. muži 61.-70. 
9.Hodaň Jiří1978reg. muži 61.-70. 
10.Vyvial Svatopluk1956reg. muži 141.-150. 
Palkovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kuběna Aleš1978kraj. muži 190,5 
2.Bezecný Petr1956reg. muži 46 
3.Lukšík Roman1970reg. muži 60 
4.Chlebek Vladimír1978reg. muži 91 
5.Šimek Petr1955reg. muži 91 
6.Špetla Ivo1957reg. muži 110,5 
7.Kidoň Radek1970reg. muži 110,5 
8.Blažek Lukáš1994reg. muži 130,5 
9.Peter Jaroslav1963reg. muži 190,5 N 
10.Mohyla Petr1992reg. muži 56Střídavý start z Stolní tenis Kozlovice z.s.
Bobrovníky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Guřan Jiří1978kraj. muži 95,5 
2.Horná Petra1986kraj. muži 170,5 
3.Bláha Tomáš1971kraj. muži 190,5 
4.Spevák Juraj1966reg. muži 36-40 
5.Pospěch Marek1967reg. muži 35,5 
6.Kačmař Jiří1960reg. muži 41-50 
7.Lasák Milan1962reg. muži 46-50 
8.Mikula Jiří1993reg. muži 51-60 
9.Vevjora Oldřich1958reg. muži 80,5 
10.Jančura Lubomír1952reg. muži 81-90 
11.Milota Tomáš1966reg. muži 91-100 
12.Milota Jan1991reg. muži 101-110 
13.Dočekal Tomáš1992reg. muži 101-110 
14.Juráň Petr1990reg. muži 165,5 
Frenštát B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jiříček Dalibor1969kraj. muži 111-120 
2.Pavliska Martin1968kraj. muži 181-200 
3.Kunc Patrik1973reg. muži 41-45 
4.Vantuch Karel1965reg. muži 46-50 
5.Holub Ivo1959reg. muži 41-45 
6.Hazuka Pavel1954reg. muži 61-70 
7.Hüttl Adolf1953reg. muži 71-80 
8.Šindler Jaroslav1997reg. muži 101-110 
9.Stavárek Václav1994reg. muži 131-140 
10.Fešar Tom1999reg. muži 151-160 
11.Borovský Michal1993reg. muži 41-45Střídavý start z Asociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice
Mořkov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Poruba Jiří1967kraj. muži 141-150 
2.Kravčenko Viktor1962reg. muži 26-30 
3.Cikryt Tomáš1994reg. muži 31-35 
4.Kučera Stanislav1965reg. muži 36-40 
5.Černoch Petr1969reg. muži 36-40 
6.Kudělka Tomáš1970reg. muži 41-45 
7.Kyselý Tomáš1984reg. muži 51-60 
8.Černoch Rostislav1965reg. muži 51-60 
9.Vozák Václav1963reg. muži 91-100 
10.Bartošek Hynek1964nez.  
Klimkovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vůjtek Ivo1964kraj. 145,5 
2.Juchelka Miroslav1954kraj. 155,5 
3.Kavala Filip1979kraj. 180,5 
4.Merta Marek1992reg. 55,5 
5.Kursa Jiří1954reg. 85,5 
6.Jankovič Jan1978reg. 95,5 
7.Mihula Radim1962reg. 95,5 
8.Bartoš Jiří1977reg. 105,5 
9.Štelar Petr1981reg. 145,5 
10.Jahoda Dušan1966reg. 160,5 
11.Vavroš Roman1963reg. 170,5 
12.Bala Jiří1966reg. 190,5 
13.Halfar Michael1984reg. 251 
14.Pavliska Pavel1980reg. 251 
15.Holub Ondřej1990reg. 261,5 
Brušperk B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Neuwirth Jaroslav1974kraj. muži 61-70 
2.Rychlík Evžen1972kraj. muži 101-110 
3.Krupník Jan1980kraj. muži 121-130 
4.Vantuch Tomáš1962kraj. muži 161-180N 
5.Dolegovský Patrik1980kraj. muži 181-200 
6.Koval Jakub1984reg. muži 56-60 
7.Humplík David1976reg. muži 81-85 
8.Krupník Lukáš ml.1981reg. muži 96-100 
9.Strak Vladimír1975reg. muži 96-100N 
10.Vidlička Radomír1970reg. muži 96-100N 
Nový Jičín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havrlant Jaromír1967kraj. muži 151-160 
2.Rajnoch Tomáš1995kraj. muži 161-180 
3.Trabura Lubomír1983reg. muži 46-50 
4.Kopecký Stanislav st.1972reg. muži 46-50 
5.Kratochvíl Roman1954reg. muži 46--50 
6.Kelnar Miroslav1951reg. muži 51-60 
7.Loukota Dušan1969reg. muži 61-70 
8.Šimíček Vladimír1953reg. muži 61-70 
9.Hrehor Milan1969reg. muži 101-110 
10.Randýsek Patrik1992reg. muži 101-110 
11.Černý Luboš1961reg. muži 121-130 
12.Mikula Miroslav1967reg. muži 131-140 
13.Vašek Alois1947reg. muži 171-180 
14.Hanzelka Tomáš1997reg. muži 171-180 
Skalice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Typovský David1979reg. muži 46 
2.Šigut Tomáš1977reg. muži 51 
3.Tobola Jiří1981reg. muži 61 
4.Melichařík Radek1979reg. muži 66 
5.Beneš Milan1959reg. muži 141 
6.Moškoř Václav1964reg. muži 151 
7.Šoupal Martin1991reg. muži 251 
8.Boris Marek1976reg. muži 271 
9.Tobola Martin1981reg. muži 290,5 
Divize žen
TJ Ostrava KST B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janásková Iva1995kraj. ženy 21-25 
2.Koblovská Dominika1998kraj. ženy 21-25 
3.Václavíková Anežka1996kraj. ženy 21-25N 
4.Karásková Tereza1993reg. ženy 11-15 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS