Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Divize muži
SK Přerov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Divina Jiří1986kraj. muži 21-30 
2.Bluma Jindřich1988kraj. muži 51-70 
3.Šoc Milan1980kraj. muži 51-70 
4.Hrabica Marián1995kraj. muži 51-70 
5.Netesal Jiří1971kraj. muži 71-100 
6.Kyselák Tomáš1994kraj. muži 151-200 
7.Krudenc Martin1975kraj. muži 201-246 
8.Vágner Tomáš1972kraj. muži 200-246 N 
9.Olejník Petr ml.2001reg. mži 71-100Střídavý start z TableTenis Club Mohelnice, z.s.
10.Králová Lucie1998reg. muži 201-259 
11.Dluhoš Matěj1999reg. muži 201-259 
12.Markovič Pavel1975nez. muži  
13.Haužvic Filip2002nez. muži  
14.Lenguyen Dušan2002nez. muži  
15.Starostík Petr2000nez. muži  
16.Komárková Kateřina2000nez.  
17.Véghová Viola2000nez.  
18.Gerhátová Eliška2003nez.  
SK Přerov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Vít1976kraj. muži 41-50 
2.Zlámal Jaromír1959kraj. muži 50-60 N 
3.Chromec Tomáš1988kraj. muži 101-150 
4.Háva Miloš1980kraj. muži 101-150 
5.Zavřel Josef1985kraj. muži 101-150 
6.Valašík Lukáš1984kraj. muži 100-130N 
7.Kubík David1981kraj. muži 201-246 
8.Uhlíř Daniel1996kraj. muži 201-246 
9.Végh Jakub1996kraj. muži 200-246 N 
10.Zákostelský Jakub2000nez. muži  
TJ Chropyně A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Král Filip1992kraj. muži 31. - 40. 
2.Schovanec Zdeněk1976kraj. muži 51. - 70. 
3.Topič Petr1964kraj. muži 51. - 70. 
4.Konečný Lukáš1998kraj. muži 71. - 100. 
5.Nesvadba David1977reg. muži 41. - 50. 
6.Křižan Tomáš1991reg. muži 101. - 150. 
7.Zapletal Miroslav1964nez. muži 100. - 150. 
8.Tesař Antonín1965nez. muži 100. - 150. 
9.Baďura Jiří1998reg. muži 201. - 259. 
10.Caletka Petr1991reg. muži 201. - 259. 
11.Konečný Roman1973reg. muži 201. - 259. 
12.Zlámalová Petra1992reg. muži 201. - 259. 
13.Brandejs Lukáš1990nez. muži 200. - 250. 
14.Krejčíř Jiří1960nez. muži 200. - 250. 
15.Zapletal Věrek1971nez. muži 200. - 250. 
16.Gašpařík Miroslav1967nez.  
OMYA Jeseník B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jurčák Milan1979kraj. muži 21.-30. 
2.Karatidis Petros1955kraj. muži 21.-30. 
3.Schopf Karel1965kraj. muži 31.-40. 
4.Vinkler Vladimír1956kraj. muži 31.-40. 
5.Paraskevopulos Andreas1957kraj. muži 41.-50. 
6.Paraskevopulos Filip1986kraj. muži 41.-50. 
7.Šimek Pavel1948kraj. muži 41.-50. 
8.Hudáček Jiří1987kraj. muži 101.-150. 
9.Janoušek Vladimír1961kraj. muži 101.-150. 
10.Kunc Radim1972kraj. muži 101.-150. 
TJ Sokol Kolšov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jarmar Petr1975kraj. muži 31-40 
2.Švesták Drahoslav1951kraj. muži 71-100 
3.Honemann Vlastimil1959kraj. muži 71-100 
4.Švéda Marek1981kraj. muži 101-150 
5.Čermák Martin1970reg. muži 21-30 
6.Mazurka Tomáš1984reg. muži 31-40 
7.Kouřil Jaroslav1963reg. muži 51-70 
8.Žák Milan1959reg. muži 51-70 
9.Směšný Tomáš1986reg. muži 51-70 
10.Los Alois1958reg. muži 51-70 
11.Chalupa Radommír1966reg. muži 71-100 
12.Burian Jaroslav1975reg. muži 71-100 
Pramet Šumperk A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Alka Rostislav1985kraj. muži 5 
2.Žvátora Miroslav1974kraj. muži 71-100 
3.Müller Jiří1958kraj. muži 101-150 
4.Olejník Jakub1997kraj. muži 101-150 
5.Luňáček Jiří1975kraj. muži 101-150 
6.Janků Karel1995kraj. muži 101-150 
7.Malý Jan1971kraj. muži 101-150 
8.Šubčík Jiří1983kraj. muži 101-150 
9.Píša Radovan1974kraj. muži 101-150 N 
10.Braun Norbert1977kraj. muži 151-200 
11.Müller Lukáš1981kraj. muži 151-200 
12.Maixner Vladimír1961kraj. muži 201-246 
13.Agachi Konstantin1948kraj. muži 201-246 N 
14.Wiesner Zdeněk1948kraj. muži 201-246 N 
15.Wiesner Lukáš1992reg. muži 31-40 N 
16.Petko Jan1982nez. muži  
TJ Sokol Čechovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Formánek Jakub1989kraj. muži 19 
2.Lechner Radim1987kraj. muži 31-40 
3.Štěpán Jiří1970kraj. muži 31-40 
4.Kalabis Petr1971kraj. muži 41-50 
5.Richter David1973kraj. muži 51-70 
6.Jančík Jiří1973kraj. muži 51-70 
7.Jahn Michal1974kraj. muži 151-200 
8.Benek Jaromír1962reg. muži 18N 
9.Frňka Patrik1973reg. muži 51-70 
10.Šťastný Petr1973reg. muži 71-100 
11.Lošťák Václav1985reg. muži 101-140 
TJ Sokol Čechovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stužka Oldřich ml.1978kraj. muži 41-50 
2.Lošťák Martin1978kraj. muži 51-70 
3.Maděrka Aleš1969kraj. muži 51-70 
4.Chytil Milan1965kraj. muži 71-100 
5.Řehulka Michal1986kraj. muži 71-100 
6.Kvapil Tomáš1948kraj. muži 101-150 
7.Konšel Filip1978kraj. muži 151-200 
8.Pekař René1972kraj. muži 151-200 
9.Makovec Rostislav1957kraj. muži 151-200 
10.Gottwald Tomáš1972reg. muži 51-70 
11.Havran Michal1977reg. muži 71-100 
12.Žovinec Milan1969reg. muži 71-100 
13.Kroupa Lukáš1987reg. muži 71-100 
14.Korbelová Romana1971kraj. ženy 1-2N 
TJ Sokol Němčice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Daněk Zdeněk ml.1980kraj. muži 21.-30.N 
2.Hojgr Jan1990kraj. muži 31.-40. 
3.Pořízek Josef1952kraj. muži 41.-50.N 
4.Palásek Michal1993kraj. muži 101.-150. 
5.Janík Michal st.1980kraj. muži 151.-200. 
6.Vlach Martin1998kraj. muži 151.-200. 
7.Válek Vít1970kraj. muži 201.-246. 
8.Vlach Michal1998reg. muži 41.-50. 
9.Palásek Jaromír1972reg. muži 41.-50. 
10.Vlach Zdeněk1967reg. muži 41.-50. 
11.Palásek Martin1991reg. muži 41.-50.N 
TJ Sokol Ondratice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kumstát Martin1976kraj. muži 31.-40. 
2.Brátel Zdeněk1967kraj. muži 51.-70. 
3.Beneš Jan ml.1990kraj. muži 71.-100. 
4.Zich Petr ml.1991kraj. muži 71.-100. 
5.Milar Martin1990kraj. muži 101.-150. 
6.Cetkovský Martin1986kraj. muži 201.-246.N 
7.Zich Petr st.1961kraj. muži 201.-246.N 
8.Ježek Lubomír1988reg. muži 41.-50. 
9.Matoušek Michal1989reg. muži 51.-70. 
10.Beneš Jan st.1960reg. muži 71.-100. 
11.Navrátil Antonín1954reg. muži 71.-100. 
12.Kořínek Stanislav1968reg. muži 101.-140. 
13.Zouhar Miloš1978nez. muži N 
14.Adamíková Dagmar1994kraj. ženy 10. 
15.Mrózek Marian1992kraj. muži 121-130NStřídavý start z KST Slezan Opava z.s.
T.J. Sokol Šternberk A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Coufal Igor1961kraj. muži 41-50 
2.Pischel Jiří1941kraj. muži 41-50N 
3.Slovák Martin1981kraj. muži 51-70 
4.Vorlický Pavel1968kraj. muži 71-100 
5.Čapčuch Josef1968kraj. muži 71-100 
6.Coufal Ondřej1991kraj. muži 101-150 
7.Žvátora Jaroslav1986kraj. muži 101-150N 
8.Černoch Alois ml.1989kraj. muži 151-200 
9.Kubánek Martin1986kraj. muži 151-200 
10.Vémola Martin1985kraj. muži 201-250 
11.Sedlář Michal1973kraj. muži 201-250N 
12.Vyhnálek Tomáš1995reg. dci 20-26Hostování z TJ Tatran Litovel z.s.
TJ Sigma Hranice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šuba Bedřich1976kraj. muži 31.-40. 
2.Venclů Lukáš1988kraj. muži 41.-50. 
3.Vykopal Jaroslav1963kraj. muži 51.-70. 
4.Gorecki Pavel1975kraj. muži 101.-150. 
5.Jemelka Libor1975kraj. muži 101.-150. 
6.Sohr Radovan1965kraj. muži 101.-150. 
7.Němeček Ladislav1948kraj. muži 101.-150. 
8.Jemelka Ivan1980kraj. muži 151.-200. 
9.Šuba Vojtěch ml.1994kraj. muži 151.-200. 
10.Andrýsek Jiří1968kraj. muži 201.-246. 
11.Klos Otto1944kraj. muži 201.-246. 
12.Vítek Zdeněk1954reg. muži 51.-70. 
Krajská soutěž 1
Sokol Neředín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gargel Zbyněk1967kraj. muži 21.-30. 
2.Holík Petr1979kraj. muži 51.-70. 
3.Dubský Pavel1969kraj. muži 51.-70. 
4.Janovskij Vadim1991kraj. muži 51.-70. 
5.Brzokoupil Jiří1978kraj. muži 51.-70. 
6.Chromec Martin1972kraj. muži 71.-100. 
7.Vysloužil Radek1967kraj. muži 71.-100. 
8.Zapletal Jan1983kraj. muži 101.-150. 
9.Černý Marek1974kraj. muži 201.-246. 
10.Běhal Milan1953reg. muži 21.-30. 
11.Kovačík Roman1988reg. muži 51-60 
TJ Postřelmov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čecháček Radek1980kraj. muži 51.-70. 
2.Stryk Zdeněk1972kraj. muži 71.-100. 
3.Honemann Vlastimil ml.1981kraj. muži 71.-100. 
4.Zitta David1987kraj. muži 101.-150. 
5.Blaháček Ivo1973kraj. muži 101.-150. 
6.Jágr Petr1972kraj. muži 200.-246. 
7.Vláčel Miroslav1961reg. muži 41.-100. 
8.Snášel František1961reg. muži 41.-100. 
9.Prášil Milan1950reg. muži 100.-150. 
10.Kubíček Martin1973reg. muži 100.-150. 
Sokol Jezernice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rytíř Pavel1967kraj. muži 71-100 
2.Horák Jiří1961kraj. muži 101-150 
3.Raška Jiří1979kraj. muži 101-150 
4.Zigmund David1975kraj. muži 151-200 
5.Frankovič Jaroslav1954reg. muži 71-100 
6.Kubáč Jaroslav1967reg. muži 71-100 
7.Bočan Bohuslav1957reg. muži 101-150 
8.Král Michal1989reg. muži 101-150 
9.Dohnal Radovan1960nez. muži  
10.Kubáč Libor1971nez. muži  
11.Zapletal Miloslav1960nez. muži  
12.Hrachovec Luděk1976nez. muži  
OMYA Jeseník C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matějíček Miloš st.1947kraj. muži 11. 
2.Paraskevopulos Andreas1957kraj. muži 41.-50. 
3.Šimek Pavel1948kraj. muži 41.-50. 
4.Senohrábek Zdeněk1944kraj. muži 51.-70. 
5.Hudáček Jiří1987kraj. muži 101.-150. 
6.Janoušek Vladimír1961kraj. muži 101.-150. 
7.Kunc Radim1972kraj. muži 101.-150. 
8.Fňukal Zdeněk1951kraj. muži 151.-200. 
9.Jati Tomáš1980kraj. muži 201.-246. 
10.Macík Petr1964kraj. muži 201.-246. 
11.Stejskal Ladislav1950nez. muži - 
TJ Sokol Buk A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koutný Pavel1970kraj. muži 41-50 
2.Dorazil Václav1985kraj. muži 71-100 
3.Hrubý Martin1991kraj. muži 71-100 
4.Sedlák Miroslav1964kraj. muži 130-200 
5.Hrubý Leo1962kraj. muži 151-200 
6.Piták Alexander1959kraj. muži 151-200 
7.Zavřel Josef st.1953kraj. muži 151-200 
8.Hrubý Radek1997kraj. muži 201-246 
9.Koňařík Martin1973kraj. muži 201-246 
10.Nevřiva Kamil1973reg. muži 71-100 
11.Hrabal Pavel1956reg. muži 101-150 
12.Suchý Milan1959reg. muži 151-200 
13.Čechák Petr1958reg. muži 201-250 
14.Hrubý Josef1943reg. muži 200-250 
Pramet Šumperk B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malý Jiří1975kraj. muži 71-100 
2.Luňáček Jiří1975kraj. muži 101-150 
3.Janků Karel1995kraj. muži 101-150 
4.Malý Jan1971kraj. muži 101-150 
5.Šubčík Jiří1983kraj. muži 101-150 
6.Píša Radovan1974kraj. muži 101-150 N 
7.Braun Norbert1977kraj. muži 151-200 
8.Müller Lukáš1981kraj. muži 151-200 
9.Maixner Vladimír1961kraj. muži 201-246 
10.Agachi Konstantin1948kraj. muži 201-246 N 
11.Wiesner Zdeněk1948kraj. muži 201-246 N 
12.Wiesner Lukáš1992reg. muži 31-40 N 
13.Blaťák Jindřich1945nez. muži  
14.Petko Jan1982nez. muži  
TJ Krnov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štěpanek Martin1972kraj. muži 41-50 
2.Vyvial Jaromír1948kraj. muži 71-100 
3.Matýsek Jan1945kraj. muži 151-200 
4.Vyhňák Zdeněk1946kraj. muži 151-200 
5.Galetka Tomáš1972nez.  
6.Matyáš Jaroslav1953kraj. muži 151-200 
7.Kozák Petr1958kraj. muži 151-200 
8.Hradil Jaroslav1965kraj. muži 201-246 
TJ Sokol Bludov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Srb Pavel1964kraj. muži 71-100 
2.Brokeš Josef1968kraj. muži 101-150 
3.Blaťák Marek1994kraj. muži 101-150 
4.Jelínek Jakub1992kraj. muži 101-150 
5.Hvožďara Vlastimil1958kraj. muži 151-200 
6.Strašil David1996reg. muži 41-50 
7.Janíček Milan1990reg. muži 51-70 
8.Konečný Stanislav1964reg. muži 51-70 
9.Nejedlý Jiří1960reg. muži 71-100 
10.Huňat Miroslav1952reg. muži 71-100 
11.Soural Stanislav1958reg. muži 71-100 
12.Krátký Dalibor1971reg. muži 71-100 
13.Večeř Milan1951reg. muži 101-130 
TJ Sokol Tovačov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pazdera Jaroslav st.1965kraj. 51 -70 
2.Horák Milan1966kraj. 101 - 150 
3.Palčík Zdeněk1973kraj. 101 - 150 
4.Malec Jan1978kraj. 151 - 200 
5.Otáhal Vlastimil1955kraj. 151 - 200 
6.Ginter Martin1971kraj. 151 - 200 
7.Macháček Pavel1973reg. 101 - 150 
8.Polčák Pavel1958reg. 101 - 150 
9.Vojtašek Miroslav1969reg. 101 - 150 
10.Frehar Jiří1949reg. 101 - 150 
11.Pazdera Jaroslav ml.1985reg. 101 - 150 
12.Mraček Stanislav1968nez. 200 - 250 
TJ OP Prostějov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedláček Jiří1969kraj. muži 71.-100. 
2.Hrůza Petr1966kraj. muži 101.-150. 
3.Vysloužil Oldřich st.1967kraj. muži 101.-150. 
4.Benek Tomáš1995reg. muži 51.-70. 
5.Stužka Oldřich st.1949reg. muži 41.-50. 
6.Hrůza Pavel1971reg. muži 51.-70. 
7.Král Ondřej1999reg. muži 71.-100. 
8.Běhal Jiří ml.2000reg. muži 101.-140. 
9.Hrůza David1996reg. muži 101.-140. 
10.Hrůza Denis1999reg. muži 101.-140. 
11.Ohlídal Petr1997reg. muži 101.-140. 
12.Hubáčková Michaela1968reg. ženy 2. 
13.Běhal Jiří st.1963nez.  
14.Vlach Martin1998kraj. muži 151.-200.Střídavý start z TJ Sokol Němčice nad Hanou
TJ Sokol Kojetín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zuzaňák Jiří1976kraj. 151-200 
2.Prokeš Lukáš1978 kraj 151-200 
3.Odehnal Jakub1982 kraj 151-200 
4.Ocknecht Jiří1975 kraj 201-246 
5.Zítka Tomáš1977kraj. 201-246 
6.Orság Vlastimil1963reg. 51-70 
7.Kilhof Jiří1950reg. 51-70 
8.Pištělák Martin1981reg. 71-100 
TJ Slavoj Bruntál A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veselý Jindřich ml.1986kraj. muži 71-100 
2.Plesník Jiří1964kraj. muži 71-100 
3.Koval Michal1976kraj. muži 101-150 
4.Hostěnský Robert1971kraj. muži 151-200 
5.Bečák Zdeněk1966kraj. muži 151-200 
6.Machů Jaroslav1970kraj. muži 201-246 
7.Jasinský Čestmír1967kraj. muži 201-246 
8.Krajča Patrik1993kraj. muži 201-246 
9.Veselý Jindřich st.1955kraj. muži 201-246 
10.Lattner Kamil1974nez. muži 201-246 
Krajská soutěž 2A
SK Přerov E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Netesal Jiří1971kraj. muži 71-100 
2.Zavřel Josef1985kraj. muži 101-150 
3.Kyselák Tomáš1994kraj. muži 151-200 
4.Bereza Oldřich1950kraj. muži 151-200 
5.Krudenc Martin1975kraj. muži 201-246 
6.Kubík David1981kraj. muži 201-246 
7.Uhlíř Daniel1996kraj. muži 201-246 
8.Vágner Tomáš1972kraj. muži 200-246 N 
9.Kepl Karel1961kraj. muži 200-246 N 
10.Végh Jakub1996kraj. muži 200-246 N 
11.Mrázková Jindřiška1991kraj. ženy 6 
12.Pospíšilová Carmen1972kraj. ženy 7 
13.Fábryová Markéta1994kraj. ženy 16-20 
14.Kyselák Jan1989reg. muži 151-200 
15.Kyrych Pavel1977reg. muži 200-250 
16.Konečný Radim2002reg. muži 201. - 259.Střídavý start z TJ Chropyně
17.Škoda Adam1998reg. muži 151-200 
SK Rakov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pecha Milan1962kraj. muži 71.-100 
2.Burda Milan1964kraj. muži 101.-150 
3.Cigánek Josef1959kraj. muži 101.-150 
4.Frydrych Ondřej1986kraj. muži 151.-200 
5.Ludka Jaroslav1966kraj. muži 101.-150 
6.Zamazal Zdeněk1982reg. muži 101.-150 
7.Ludka Jan1993reg. muži 101.-150 
8.Dornica Miroslav1957reg. muži 101.-150 
9.Mašláň Vladimír1973reg. muži 151.-200 
10.Zlámal Radim1973reg. muži 201.-250 
11.Horáček Miroslav1974reg. muži 201.-250 
12.Pikna Martin1994reg. muži 200.-250 N 
13.Pikna Ondřej1994reg. muži 201.-250 
14.Kolář Daniel1971nez. muži  
15.Hradil Antonín1949nez. muži  
TJ Sigma Lutín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zbořil Radek1968kraj. muži 71-100 
2.Halfar Václav1980kraj. muži 151-200 
3.Tlach Miroslav1983kraj. muži 151-200 
4.Začal Martin1981kraj. muži 201-246 
5.Kollmann Vladimír1958kraj. muži 201-246 
6.Hampl Jiří1963kraj. muži N 
7.Ošťádal Rostislav1945kraj. muži N 
8.Vybíral Petr1989kraj. muži N 
9.Mikulka Miroslav1969kraj. muži N 
Sokol Neředín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brzokoupil Jiří1978kraj. muži 51.-70. 
2.Chromec Martin1972kraj. muži 71.-100. 
3.Vysloužil Radek1967kraj. muži 71.-100. 
4.Zapletal Jan1983kraj. muži 101.-150. 
5.Černý Marek1974kraj. muži 201.-246. 
6.Běhal Milan1953reg. muži 21.-30. 
7.Cankař Radek1978reg. muži 31.-40. 
8.Žák Radomír1968reg. muži 31.-40. 
9.Kadlčáková Alena1981ČR ženy 56. 
10.Veiglová Jarmila1976ČR ženy 94. 
11.Veigl Lukáš2001ČR mži 33. 
12.Skopal Dalibor2002ČR nži 28.Střídavý start z Hobby Klub - DDM Olomouc
13.Holíková Vendula1983kraj. ženy 3. 
14.Kovačík Roman1988reg. muži 51-60 
TJ Sokol Buk B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrubý Leo1962kraj. muži 151-200 
2.Piták Alexander1959kraj. muži 151-200 
3.Zavřel Josef st.1953kraj. muži 151-200 
4.Koňařík Martin1973kraj. muži 201-246 
5.Hrubý Radek1997kraj. muži 201-246 
6.Nevřiva Kamil1973reg. muži 71-100 
7.Hrabal Pavel1956reg. muži 101-150 
8.Suchý Milan1959reg. muži 151-200 
9.Čechák Petr1958reg. muži 201-250 
10.Hrubý Josef1943reg. muži 200-250 
11.Kojecký Tomáš1973nez. muži  
12.Hejduková Olga1968nez. muži  
13.Štábl Jaroslav1954nez. muži  
TJ Sokol Čechovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Richter David1973kraj. muži 51-70 
2.Jančík Jiří1973kraj. muži 51-70 
3.Řehulka Michal1986kraj. muži 71-100 
4.Konšel Filip1978kraj. muži 151-200 
5.Kvapil Tomáš1948kraj. muži 101-150 
6.Jahn Michal1974kraj. muži 151-200 
7.Pekař René1972kraj. muži 151-200 
8.Makovec Rostislav1957kraj. muži 151-200 
9.Kolík Petr1965kraj. muži 201-246 
10.Šťastný Pavel1972kraj. muži 201-246 
11.Benek Jaromír1962reg. muži 18N 
12.Velešík Josef1967reg. muži 41-50N 
13.Gottwald Tomáš1972reg. muži 51-70 
14.Kroupa Lukáš1987reg. muži 71-100 
15.Korbelová Romana1971kraj. ženy 1-2N 
Sokol Nový Svět A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chytil Miroslav1949kraj. muži 200 
2.Dohnálek Ondřej1991kraj. muži 260 
3.Grmela Aleš1968kraj. muži 40 
4.Kadrnožka Pavel1976kraj. muži 260 
5.Kolísko Vlastimil1944kraj. muži 220 
6.Procházka Zdeněk1952kraj. muži 265 
7.Holiš Roman1972nez. muži N 
8.Grmela Aleš ml.1990nez. muži N 
TJ Moravský Beroun A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Glück Roman1974kraj. muži 201-246 
2.Kusmič Vlastimil1961kraj. muži 151-200 
3.Trbušek Jiří1957kraj. muži 151-200 
4.Lukšík Pavel1962kraj. muži 151-200 
5.Švanda Radovan1961kraj. muži 151-200 
6.Plichta Lubomír1957kraj. muži 200-246 
7.Bršťák František1962kraj. muži 200-246 
8.Chaloupka Tomáš1975kraj. muži nezařazen 
9.Polnar Jaroslav1957kraj. muži nezařazen 
TJ Sokol Němčice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janík Michal st.1980kraj. muži 151.-200. 
2.Vlach Martin1998kraj. muži 151.-200. 
3.Válek Vít1970kraj. muži 201.-246. 
4.Vlach Michal1998reg. muži 41.-50. 
5.Palásek Jaromír1972reg. muži 41.-50. 
6.Vlach Zdeněk1967reg. muži 41.-50. 
7.Palásek Martin1991reg. muži 41.-50.N 
8.Kadlík Vladimír1977reg. muži 51.-70. 
9.Oplocký Petr ml.1989reg. muži 51.-70. 
10.Bouda Květoslav1971reg. muži 101.-140. 
11.Diviš Marek1976reg. muži 101.-140. 
12.Doležal Alois1980reg. muži 101.-140. 
13.Oplocký Petr st.1965reg. muži 101.-140 
14.Přidal Jiří1973reg. muži 101.-140. 
Sokol Dolní Újezd A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Viliš Tomáš1990reg. 51-70 
2.Dorňák Radek1975reg. 51-70 
3.Haluska Roman1988reg. 51-70 
4.Suchý Ondřej st.1955reg. 101-150 
5.Viliš Libor1964reg. 101-150 
6.Kolek Jan1965reg. 101-150 
7.Holík Ctirad1960reg. 101-150 
8.Procházka Václav1967reg. 101-150 
9.Kotlán Miroslav ml.1989reg. 101-150 
10.Kotlán Miroslav1960reg. 101-150 
11.Šeda Pavel1965reg. 101-150 
TJ Sigma Hranice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jemelka Libor1975kraj. muži 101.-150. 
2.Sohr Radovan1965kraj. muži 101.-150. 
3.Šuba Vojtěch ml.1994kraj. muži 151.-200. 
4.Jemelka Ivan1980kraj. muži 151.-200. 
5.Klos Otto1944kraj. muži 201.-246. 
6.Vítek Zdeněk1954reg. muži 51.-70. 
7.Zobaník Jaroslav1951reg. muži 101.-150. 
8.Vitoul Pavel1967reg. muži 101.-150. 
9.Staviař Jiří1970reg. muži 151.-200. 
10.Šeděnka Jaroslav1961reg. muži 151.-200. 
11.Lipka Vlastimil1978reg. muži 151.-200. 
12.Paus Aleš1978reg. muži 151.-200. 
13.Šuba Vojtěch st.1969reg. muži 201.-259. 
14.Kořínek Lukáš1988nez.  
Sokol Šternberk B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čapčuch Josef1968kraj. muži 71-100 
2.Coufal Ondřej1991kraj. muži 101-150 
3.Žvátora Jaroslav1986kraj. muži 101-150N 
4.Černoch Alois ml.1989kraj. muži 151-200 
5.Kubánek Martin1986kraj. muži 151-200 
6.Vémola Martin1985kraj. muži 201-250 
7.Bučková Jana1994kraj. ženy 11-15 
8.Sedlář Michal1973kraj. muži 201-250N 
9.Vyhnálek Tomáš1995reg. dci 20-26Hostování z TJ Tatran Litovel z.s.
Krajská soutěž 2B
OMYA Jeseník D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Paraskevopulos Filip1986kraj. muži 41.-50. 
2.Hudáček Jiří1987kraj. muži 101.-150. 
3.Janoušek Vladimír1961kraj. muži 101.-150. 
4.Kunc Radim1972kraj. muži 101.-150. 
5.Fňukal Zdeněk1951kraj. muži 151.-200. 
6.Jati Tomáš1980kraj. muži 201.-246. 
7.Macík Petr1964kraj. muži 201.-246. 
8.Neumann Michal1991kraj. muži 201.-246. 
9.Tálský Jakub1996kraj. muži 201.-246. 
10.Vlčko Michal1940kraj. muži 201.-246. 
11.Stejskal Ladislav1950nez. muži - 
Vrbno p. Pradědem A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ondra David1970kraj. muži 71-100 
2.Fišr Petr1982kraj. muži 71-100 
3.Gomola Jan1987kraj. muži 101-150 
4.Slavík Ota1970kraj. muži 101-150 
5.Patočka Tomáš1991kraj. muži 201-246 
6.Zelenka Daniel2001kraj. mži 11-14 
7.Zelenka Benjamin2004nez. nži  
8.Kudela Tomáš2004nez. nži  
9.Chlebcová Lucie1986kraj. ženy 4 
10.Kopfová Tereza1997kraj. ženy 8 
11.Martínková Blanka1977nez. ženy  
12.Štochlová Petra1997kraj. dky 11-15 
13.Sýkorová Eliška1996kraj. dky 11-15 
TJ Sokol Kolšov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čermák Martin1970reg. muži 21-30 
2.Mazurka Tomáš1984reg. muži 31-40 
3.Kouřil Jaroslav1963reg. muži 51-70 
4.Žák Milan1959reg. muži 51-70 
5.Směšný Tomáš1986reg. muži 51-70 
6.Los Alois1958reg. muži 51-70 
7.Chalupa Radommír1966reg. muži 71-100 
8.Dražný Alois1952reg. muži 71-100 
9.Burian Jaroslav1975reg. muži 71-100 
10.Sitta František1949reg. muži 101-130 
TJ Sokol Jedlí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tomášek Milan1966kraj. muži 151.-200. 
2.Altman Petr1966kraj. muži 151.-200. 
3.Jarmara Martin1979kraj. muži 151.-200. 
4.Haltmar Luděk1973kraj. muži 151.-200. 
5.Krňávek Zdeněk1964reg. muži 31.-40. 
6.Polách Petr1957reg. muži 51.-70. 
7.Krňávek Zdenek ml.1989reg. muži 51.-70. 
8.Pospíšil Lukáš1993reg. muži 51.-70. 
9.Rýznar Jaromír1964nez.  
10.Večeř Václav1954nez.  
Pramet Šumperk C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šubčík Jiří1983kraj. muži 101-150 
2.Píša Radovan1974kraj. muži 101-150 N 
3.Braun Norbert1977kraj. muži 151-200 
4.Müller Lukáš1981kraj. muži 151-200 
5.Maixner Vladimír1961kraj. muži 201-246 
6.Agachi Konstantin1948kraj. muži 201-246 N 
7.Wiesner Zdeněk1948kraj. muži 201-246 N 
8.Wiesner Lukáš1992reg. muži 31-40 N 
9.Blaťák Jindřich1945nez. muži  
10.Petko Jan1982nez. muži  
11.Kocourek Jakub1996nez. muži  
12.Maláník Stanislav1996nez. muži  
13.Strnad Tomáš1997nez. muži  
TJ Město Albrechtice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Adamec Štěpán1970kraj. muži 151-246 
2.Vojtek Roman1971kraj. muži 151-200 
3.Santarius Gustav1958kraj. muži 201-246 
4.Muroň Antonín1990kraj. muži 201-246 
5.Pokorný Milan1962nez. muži 201-246 
6.Brunclík Zdeněk1958nez. muži  
7.Chovaniok Jan1932nez. muži  
8.Vrabka Leo1956nez. muži  
TJ Zlaté Hory A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Wagner Roman1979kraj. muži 201.-246. 
2.Mádr Zdeněk1952reg. muži 21.-30. 
3.Válek Petr1971reg. muži 21.-30. 
4.Husvéth Tomáš1989reg. muži 41.-50. 
5.Charalambidis Vít1989reg. muži 41.-50. 
6.Jakubík Pavel1981reg. muži 41.-50. 
7.Kosinka Vladimír1992reg. muži 51.-60. 
8.Bobko Štefan1943reg. muži 61.-75. 
9.Petroš Dominik1991reg. muži 61.-75. 
10.Válek Lukáš1994reg. muži - 
11.Brašík Pavel1958reg. muži - 
12.Trulej Petr1972reg. muži - 
13.Sekanina Jiří1950reg. muži - 
14.Markovič Antonín1946reg. muži - 
15.Krupa Lukáš1982reg. muži - 
TJ Krnov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matyáš Jaroslav1953kraj. muži 151-200 
2.Kozák Petr1958kraj. muži 151-200 
3.Hradil Jaroslav1965kraj. muži 201-246 
4.Galetka Tomáš1972nez.  
5.Škrla David1969nez.  
6.Křiva Lukáš1989nez.  
7.Kubas Marcel1973nez.  
8.Bláha Bohumil1960nez. muži nezařazen 
Sokol Velké Losiny A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smolík Michal1978kraj. muži 101÷150 
2.Novotný Eduard st.1949kraj. muži 101÷150 
3.Cikryt Petr1958kraj. muži 151÷200 
4.Janda František1948kraj. muži 201÷246 
5.Bureš Vladimír1974kraj. muži 201÷246 
6.Honemann Pavel1980reg. muži 71÷100 
7.Novotný Eduard ml.1980reg. muži 71÷100 
8.Vaněk Miloš1982reg. muži 101÷130 
9.Berka Jiří1975reg. muži 101÷130 
TJ Sokol Dubicko A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Braný Milan ml.1981kraj. muži 103 
2.Strouhal Karel1977kraj. muži 143 
3.Horák Luděk1966kraj. muži 163 
4.Vlček Vojtěch1955kraj. muži 241 
5.Langer Rudolf1959kraj. muži 220 
6.Horák Filip1996nez. muži  
7.Neoral Ondřej1995nez. dci  
8.Vidomus Michal1983nez. muži  
SVČ Rýmařov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Casciani Luděk1974kraj. muži 101-150 
2.Kalaš Miroslav1959kraj. muži 201-246 
3.Polák Aleš1965kraj. muži 201-246 
4.Václavík Aleš1982kraj. muži 101-150 
5.Rektořík Bronislav1964kraj. muži 151-200 
6.Palivec David1992nez. muži  
TJ ZŠ Javorník A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fryzelka Josef1987kraj. muži 101.-150. 
2.Zbořil Marek1973kraj. muži 101.-150. 
3.Šteigl Josef1972kraj. muži 201.-246. 
4.Žejdlík Pavel1985kraj. muži 201.-246. 
5.Bocek Aleš1988nez. muži - 
6.Šmirják Jakub1991reg. muži 51.-60. 
7.Kotas Petr1969reg. muži 51.-60. 
8.Lukeš Vlastimil1976reg. muži 51.-60. 
9.Šteigl Josef ml.1998reg. muži 61.-75. 
Divize ženy
SK Přerov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mrázková Jindřiška1991kraj. ženy 6 
2.Pospíšilová Carmen1972kraj. ženy 7 
3.Fábryová Markéta1994kraj. ženy 16-20 
4.Gráfová Irena1961nez. ženy  
5.Maděrková Denisa1993nez. ženy  
SK Přerov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gerhátová Eliška2003nez. ženy  
2.Komárková Kateřina2000nez. ženy  
3.Véghová Viola2000nez. ženy  
4.Králová Lucie1998nez. ženy  
TJ Sokol Krčmaň
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Friedrichová Denisa1988kraj. ženy 16-20 
2.Bauerová Veronika1995kraj. ženy 21-30 
3.Sztwioroková Eva1988kraj. ženy 21-30 
4.Koppová Tereza1999kraj. ženy Nezařazena 
5.Novotná Lucie1999kraj. ženy Nezařazena 
6.Vymětalíková Hana1999kraj. ženy Nezařazena 
7.Zoňová Hana1995kraj. ženy Nezařazena 
Hobby Klub - DDM Olomouc
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Velechová Adéla1993kraj. ženy 10. 
2.Krahulcová Anna1991kraj. ženy 9. 
3.Páclová Markéta1995kraj. ženy 21.-30. 
4.Zapletalová Radka1999nez.  
T.J. Sokol Šternberk
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bučková Jana1994kraj. ženy 11-15 
2.Mólerová Kateřina1995kraj. ženy 16-20 
3.Vaňková Tereza1993kraj. ženy 21-30 
4.Mólerová Lenka1995kraj. ženy 21-30 
5.Kozová Aneta1997kraj. dky 16-20 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS