Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Divize
TJ Sokol Borová A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marek David1979kraj. muži 1N 
2.Langr Lukáš1988kraj. muži 51-60 
3.Cacek Tomáš1987kraj. muži 81-90 
4.Langr Tomáš1986kraj. muži 121-140 
5.Štrofová Tereza1988reg. muži 7 
6.Lorenc Milan1961reg. muži 31-35 
7.Češka Martin1974reg. muži 51-60 
8.Štrofová Lenka1965nez. muži N 
9.Štrof Jaroslav1963nez. muži N 
TJ Jiskra Holice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Socha Zdeněk1964kraj. muži 31-35 
2.Švec Jan1952kraj. muži 51-60 
3.Hladík Miroslav1955kraj. muži 71-80 N 
4.Vraštil Lukáš1986kraj. muži 101-120N 
5.Theodor Jiří1963kraj. muži 141-152 
6.Košťál Jiří1962kraj. muži 141-152 N 
7.Koubek Vojtěch2000reg. muži 101-160Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
8.Theodor Daniel1993reg. muži 101-160 
9.Frolík Tomáš1992reg. muži 101-160 
10.Krejčík Libor1973reg. muži 101-160 
11.Pečinka Vítězslav1950reg. muži 101-160 
12.Krejza Josef1943reg. muži 101-160 
TTC Ústí nad Orlicí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hodas David1990kraj. muži 31 - 35 
2.Kaplan Vojtěch1996kraj. muži 36 - 40 
3.Hodas Michal1992kraj. muži 46 - 50 
4.Doležal Jan1990kraj. muži 81 - 90 
5.Motl Daniel1991kraj. muži 91 - 100 
6.Šeda Václav1968kraj. muži 101 - 120 
7.Jedlička Richard1977kraj. muži 121 - 140 
8.Hájek Ladislav1965kraj. muži 121 - 140 
9.Kadrman Miloslav1981reg. muži 61 - 70 
10.Pražák Zdeněk1964reg. muži 61 - 70 
11.Hrdina Lukáš1991reg. muži 81 - 90 
12.Novák Aleš1985reg. muži 81 - 90 N 
KST Linea Chrudim A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malinský Tomáš1982kraj. muži 29 
2.Netolický Tomáš1984kraj. muži 31 
3.Volhejn Jan1976kraj. muži 41 
4.Buchal Dušan1967kraj. muži 41 
5.Procházka Petr1977kraj. muži 100 
6.Ondruch Jakub1989nez. muži  
TJ Lokomotiva Pardubice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pytlík Jiří1969 23. KRAJ PCE 
2.Kortus Petr1967 51-60. KRAJ PCE 
3.Kuchta Pavel1983 51-60N. KRAJ PCE 
4.Kudýn Petr1987 61-70. KRAJ PCE 
5.Dočkal Radek1988 71-80. KRAJ PCE 
6.Špaňůr Josef1966 141-152. KRAJ PCE 
7.Holík Jiří1969 141-152. KRAJ PCE 
8.Licek Radim1973 36-40. REGION PCE 
9.Andrlík Tomáš1979 41-60. REGION PCE 
10.Kolář Michal1965 61-100. REGION PCE 
11.Mandys Ota1963 61-100. REGION PCE 
12.Suchánek Zdeněk1958 61-100. REGION PCE 
13.Dočkalová Kateřina1985 2. KRAJ PCE ŽENY 
14.Jiráňová Alena1986 11-15. KRAJ PCE ŽENY 
TJ Slovan Moravská Třebová A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mrva Milan1974kraj. muži 31-35 
2.Ertl Jakub1985kraj. muži 51-60 
3.Maděra Jaroslav1960kraj. muži 51-60 
4.Zítka Patrik1988kraj. muži 51-60 
5.Kalandra Miloslav ml.1973kraj. muži 61-70N 
6.Durák Lubomír1977kraj. muži 71-80 
7.Riemer Tomáš1991kraj. muži 91-100 
8.Palatka Edward1954kraj. muži 91-100 
9.Muselík Miroslav1962kraj. muži 101-120 
10.Skácelík Jiří1986kraj. muži 121-140N 
11.Moravcová Kateřina1992reg. ženy 2 
TJ Tesla Pardubice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bachura Libor1964kraj. muži 41-45 
2.Kudýn Vladimír1956kraj. muži 51-60 
3.Loudil Jan1959kraj. muži 51-60 
4.Melichar Martin1964kraj. muži 51-60N 
5.Novotný Luboš1979kraj. muži 61-70 
6.Lukeš Marek1994kraj. muži 61-70 
7.Pánek Libor1959kraj. muži 61-70 
8.Beránek Petr1970kraj. muži 81-90 
9.Štěpánek Petr1977kraj. muži 81-90 
10.Petřík Tomáš1973kraj. muži 101-120 
11.Karcol Martin1992kraj. muži 121-140 
12.Herudek Miroslav1964kraj. muži 121-140 
KST Linea Chrudim C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dočekal Tomáš1994kraj. muži 91 
2.Netolický Jan1982kraj. muži 121 
3.Půlpán David1993kraj. muži 121 
4.Michek Jakub1996kraj. muži 141 
5.Mandlík Miroslav1979kraj. muži 141 
6.Fišerová Kateřina1994kraj. ženy 11 
7.Grubner Tomáš1967reg. muži 100 
8.Polach Miroslav1988nez. muži  
TJ Sokol Chrudim B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bureš Jaroslav1965kraj. muži 46. - 50. 
2.Rulík Jiří1972kraj. muži 71. - 80. 
3.Steklý Tibor1964kraj. muži 81. - 90. 
4.Foltýn Lukáš1985kraj. muži 101. - 120. 
5.Hanousek Ondřej1988kraj. muži 101. - 120. 
6.Tajovský Václav1952kraj. muži 121. - 140. 
7.Krejčí Vladimír1962kraj. muži 141. - 152. 
8.Stehlík Vojtěch1987kraj. muži 141. - 152. 
9.Hort Miloš1964reg. muži 51. - 60. 
10.Moučka Ladislav1960reg. muži 51. - 60. 
11.Sedláček Slavomír1963reg. muži 51. - 60. 
12.Sourada Petr1961reg. muži 51. - 60. 
13.Klepetko Vlastimil1962reg. muži 61. - 70. 
14.Rubeš Michal1997reg. muži 61. - 70. 
15.Šnor Karel1953reg. muži 61. - 70. 
16.Stryka Václav1952reg. muži 61. - 70. 
17.Joska Vojtěch1997reg. muži 111. - 125.Střídavý start z TJ Sokol Chrudim
18.Vítek Jiří2001reg. muži N 
KST Linea Chrudim B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Steiner Petr1965nez. muži 34 
2.Budinský Petr1961kraj. muži 51 
3.Řezníček Tomáš1967kraj. muži 51 
4.Flídr Bohdan1961nez. muži 81 
5.Pokorný Jiří1953nez. muži  
6.Voženílek Jiří1952nez. muži  
7.Procházková Jana1986kraj. ženy 7 
8.Musílková Romana1965kraj. ženy 16 
US Steinerová Choceň C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slavík Miroslav1971kraj. muži 61-70 
2.Krejsa Miroslav ml.1984kraj. muži 81-90 
3.Příhoda Tomáš1964kraj. muži 81-90 
4.Bělohlávek Dominik1998kraj. muži 101-120 
5.Synek Martin1973kraj. muži 91-100 
6.Trkal Jaroslav1964kraj. muži 121-140 
7.Oliva Vladimír1954reg. muži 51-60 
8.Absolon Martin1975reg. muži 61-70 
9.Vojtíšek Jindřich1955reg. muži 81-90 
10.Průcha Vladimír1953nez. muži  
11.Kaplan Oldřich1956nez. muži  
TJ Jiskra Litomyšl A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Špinar Jaroslav1969kraj. muži 13. 
2.Křepelka Tomáš1968kraj. muži 26. 
3.Šesták Radek1979kraj. muži 28. 
4.Dostál Jiří1972kraj. muži 46.-50. 
5.Štarman Karel1966kraj. muži 81.-90. 
6.Balský Karel1988kraj. muži 91.-100. 
7.Novák Michal1987kraj. muži 91.-100. 
8.Valdhans Rudolf1973kraj. muži 101.-120. 
9.Beneš Jiří1967reg. muži N41.-45. 
10.Syrová Lucie1993reg. muži 61.-70. 
Krajský přebor A
TJ Sokol Chrast A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaplan Zdeněk1974kraj. 46-50 
2.Štantejský Ondřej1979kraj. 61-70 
3.Pýcha František1972kraj. 101-120N 
4.Vrána Pavel1985kraj. 141-152N 
5.Štefec Petr1972reg. 61-70 
6.Sedláčková Martina1985reg. 61-70 
7.Kaplanová Miroslava1983reg. 61-70N 
8.Schejbal Jaroslav1951reg. 71-80 
9.Sýkora Ivo1967reg. 81-90 
10.Čermák Pavel1950reg. 81-90 
11.Malinský Marek1984reg. 101-110 
12.Železný Václav1948reg. 101-110 
13.Schejbal Štěpán1977reg. 101-110N 
14.Sodomka Josef1955reg. 111-125 
TJ Trojovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malinský Martin1974kraj. 71 - 80 
2.Tesner Tomáš1974kraj. 81 - 90 
3.Kopecký Pavel st.1951kraj. 101 - 120 
4.Kopecký Pavel1974kraj. 121 - 140 
5.Neufinger Ivo1975reg. 51 - 60 
6.Neufinger Petr1972reg. 51 - 60 
7.Motyčka Zdeněk1957reg. 61 - 70 
8.Pavlík Stanislav1964reg. 61 - 70 
9.Mattuš Milan ml.1962reg. 61 - 70 
10.Tesner Rostislav1942reg. 91 - 100 
TJ Sokol Chrudim C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanousek Ondřej1988kraj. muži 101. - 120. 
2.Tajovský Václav1952kraj. muži 121. - 140. 
3.Krejčí Vladimír1962kraj. muži 141. - 152. 
4.Stehlík Vojtěch1987kraj. muži 141. - 152. 
5.Juklová Kateřina1996kraj. ženy 16. - 21. 
6.Sedláčková Tereza1999kraj. ženy 16. - 21. 
7.Hort Miloš1964reg. muži 51. - 60. 
8.Moučka Ladislav1960reg. muži 51. - 60. 
9.Sedláček Slavomír1963reg. muži 51. - 60. 
10.Sourada Petr1961reg. muži 51. - 60. 
11.Klepetko Vlastimil1962reg. muži 61. - 70. 
12.Rubeš Michal1997reg. muži 61. - 70. 
13.Šnor Karel1953reg. muži 61. - 70. 
14.Stryka Václav1952reg. muži 61. - 70. 
15.Maťátko Otomar st.1949reg. muži 71. - 80. 
16.Pavlousek Bohuslav1950reg. muži 71. - 80. 
17.Šantrůček Libor1964reg. muži 71. - 80. 
18.Dostálek Josef1948reg. muži 71. - 80. 
19.Jiruška Jiří1964reg. muži 81. - 90. 
20.Němec Jaromír1954reg. muži 81. - 90. 
21.Foltýn Michal1982reg. muži 101. - 110. 
22.Sůra Petr1965reg. muži 101. - 110. 
23.Joska Vojtěch1997reg. muži 111. - 125.Střídavý start z TJ Sokol Chrudim
24.Nepovím Martin ml.1996reg. muži 126. - 140. 
25.Novák Ondřej1997reg. muži 141. - 156. 
26.Šula Petr1998reg. muži N 
TTC Medovinka Hlinsko B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Saifr Vladimír1963kraj. 101-120 
2.Spálenský Ivan1963kraj. 101-120 
3.Škarvada Vladimír1971kraj. 121-140 
4.Černý Stanislav1976kraj. 121-140 
5.Smékal Pavel1969reg. 71-80 
6.Řezníček Miloš1960reg. 71-80N 
7.Plachý Milan1998reg. 111-125 
8.Rybenský Josef1945reg. 126-140N 
9.Havel Emil1954reg. 126-140N 
10.Dufek Ondřej1982nez.  
11.Křivan Jakub1999nez.  
12.Lorencová Monika2000nez.  
13.Homoláč Ondřej1999nez.  
14.Osička Přemysl1996nez.  
TJ Jiskra Heřmanův Městec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kadlec Zdeněk1960kraj. muži 81-90 
2.Pohl Pavel st.1975kraj. muži 91-100 
3.Kachlík Jan ml.1976kraj. muži 101-120 
4.Štefl Václav1979kraj. muži 121-140 
5.Smetana Vladislav1962reg. muži 71-80 
6.Crha Jiří1959reg. muži 101-110 
7.Levínský Josef1950reg. muži 111-125 
8.Mikula Jan1994reg. muži 111-125 
9.Kachlík Jan st.1941reg. muži 111-125 
10.Mikula Michal1971reg. muži 126-140 
11.Charvát Jaroslav1993reg. muži 126-140 
12.Baloun Roman1992reg. muži 141-156 
13.Poskočil Stanislav1947kraj. muži 141-156 
14.Borovička Pavel1958nez. muži  
15.Daněk Miloslav1961nez. muži  
16.Doležal Miloš1963nez. muži  
TTC Medovinka Hlinsko C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kalina Petr1985kraj. 91-100 
2.Řezníček David1983kraj. 101-120 
3.Kosek Petr1986kraj. 141-152 
4.Zíb Petr1986kraj. 141-152 
5.Houba Ondřej1976reg. 31-40N 
6.Boháč Milan1985reg. 51-60N 
7.Bříza Martin1993reg. 91-100 
8.Smékal Petr1974nez.  
9.Vašek Jan1999nez.  
10.Nadrchal Lukáš1999nez.  
11.Talácko Marek1999nez.  
12.Balek Petr1999nez.  
13.Pekař Ladislav1998nez.  
14.Novotný Štěpán1998nez.  
15.Vrána Jan1998nez.  
TTC Skuteč A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Netolický Lukáš1975kraj. 41-45 
2.Bezdíček Lukáš1980kraj. 61-70 
3.Bezdíček Bohumil1973kraj. 61-70 
4.Salát Petr1978kraj. 71-80 
5.Zelinka Robert1966kraj. 71-80 
6.Beránek Michal1975reg. 51-60 
7.Stříteský Ladislav1958reg. 61-70 
8.Doležal Marek1973reg. 61-70 
9.Vyčichl Michal1995reg. 81-90 
10.Paulus Jiří1953reg. 81-90 
11.Hubený Zdeněk1959reg. 91-100 
12.Doležal Štěpán1971reg. 101-110 
KST Linea Chrudim D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Procházka Petr1977kraj. muži 100 
2.Mandlík Miroslav1979kraj. muži 141 
3.Ondruch Jakub1989nez. muži  
4.Polach Miroslav1988nez. muži  
5.Pokorný Jiří1953nez. muži  
6.Grubner Tomáš1967nez. muži  
7.Procházková Jana1986kraj. ženy 7 
8.Fišerová Kateřina1994kraj. ženy 11 
9.Chlebeček Marek1991nez. muži  
10.Dočekal Libor1990nez. muži  
11.Dymák Jiří1952nez. muži  
TJ Lokomotiva Pardubice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dočkal Radek1988 71-80. KRAJ PCE 
2.Špaňůr Josef1966 141-152. KRAJ PCE 
3.Holík Jiří1969 141-152. KRAJ PCE 
4.Licek Radim1973 36-40. REGION PCE 
5.Rázek František1956 41-60. REGION PCE 
6.Andrlík Tomáš1979 41-60. REGION PCE 
7.Kolář Michal1965 61-100. REGION PCE 
8.Mandys Ota1963 61-100. REGION PCE 
9.Nová Věra1954kraj. ženy 11-15. KRAJ PCE ŽENY 
10.Václavek Michal1975 61-100. REGION PCE 
11.Horáková Eva1948 61-100. REGION PCE 
12.Hemerka Jiří1961 61-100. REGION PCE 
13.Suchánek Zdeněk1958 61-100. REGION PCE 
14.Dočkalová Kateřina1985 2. KRAJ PCE ŽENY 
15.Jiráňová Alena1986 11-15. KRAJ PCE ŽENY 
TJ Tesla Pardubice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Luboš1979kraj. muži 61-70 
2.Pánek Libor1959kraj. muži 61-70 
3.Beránek Petr1970kraj. muži 81-90 
4.Štěpánek Petr1977kraj. muži 81-90 
5.Herudek Miroslav1964kraj. muži 121-140 
6.Himmel David1969reg. muži 41-60 
7.Kolísek Miroslav1962reg. muži 61-100 
8.Makalouš Vladimír1955reg. muži 61-100 
9.Vojtěch Petr1993reg. muži 101-160 
10.Novák Milan1956reg. muži 101-160 
11.Weber Jan1966reg. muži 101-160 
TJ Tesla Pardubice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Merta Matouš1989kraj. muži 51-60N 
2.Lukeš Marek1994kraj. muži 61-70 
3.Petřík Tomáš1973kraj. muži 101-120 
4.Karcol Martin1992kraj. muži 121-140 
5.Kalhous Vlastimil1953reg. muži 37-40 
6.Bubeník Michal1991reg. muži 41-60 
7.Hakl Miroslav1993reg. muži 61-100 
8.Karcol Jaroslav1964reg. muži 61-100 
9.Miřejovský Jan1961reg. muži 41-60 
10.Tvrdík Jan1987reg. muži 61-100 
11.Padyásek Petr1991kraj. muži nezařazen 
TJ Sokol Dolní Ředice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Houdek Roman1972kraj. muži 101-120 
2.Valenta Petr1952kraj. muži 121-140 
3.Kubín Tomáš1984reg. muži 41-60 
4.Rudzinská Petra1977reg. muži 41-60 
5.Rudzinski Radek1966reg. muži 41-60 
6.Vašíček Josef1960reg. muži 41-60 
7.Kurka Michal1962reg. muži 61-100 
8.Maroši Vojtěch1974reg. muži 61-100 
9.Nešetřil Jaroslav1978reg. muži 61-100 
10.Čapek František1956reg. muži 101-160 
11.Havelka Jaroslav1958reg. muži 101-160 
12.Jedlička Miroslav1961reg. muži 101-160 
13.Drahoš Patrik1995reg. muži 101-160 
14.Ashfield David1966reg. muži 101-160 
15.Sůra Jiří1979reg. muži 101-160 
16.Mucha Robin1983reg. muži 101-160 
Krajský přebor B
TJ Jiskra Králíky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Adamec Václav1972kraj. muži 46-50 
2.Dostál Luděk1959kraj. muži 121-140 
3.Dostál Martin1967kraj. muži 121-140 
4.Kubíček Milan1963kraj. muži 121-140 
5.Dubik Mateusz1992reg. muži 12 nez. 
6.Zadorožný Boguslav1950reg. muži 51-60 
7.Hlava Karel1963reg. muži 61-70 
8.Lohynský Lukáš1993reg. muži 71-80 
9.Vyšohlíd Antonín1956reg. muži 121-140 
10.Pospíšil Tomáš st.1965reg. muži 141-160 
11.Lohynský Milan1965reg. muži 141-160 
12.Jagiello Jan1948reg. muži nez. 
13.Dostál Dominik1996reg. muži 161-180 
Orel Orlice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavel Jan1985kraj. muži 71 
2.Svoboda Leoš1974kraj. muži 101 
3.Svoboda Miloš1972kraj. muži 121 
4.Skalický Jiří1957reg. muži 71 
5.Adamec Miroslav ml.1969reg. muži 51 
6.Kolomý Tomáš1992reg. muži 71 
7.Motl Zdeněk1959reg. muži 101 
8.Krčál Jiří1956reg. muži 101 
9.Adamec Karel st.1957reg. muži 101 
10.Krejčí Robin1996reg. muži 81Střídavý start z TJ Sokol Mistrovice,z.s.
TJ Slovan Moravská Třebová B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kalandra Miloslav ml.1973kraj. muži 61-70N 
2.Durák Lubomír1977kraj. muži 71-80 
3.Riemer Tomáš1991kraj. muži 91-100 
4.Palatka Edward1954kraj. muži 91-100 
5.Muselík Miroslav1962kraj. muži 101-120 
6.Skácelík Jiří1986kraj. muži 121-140N 
7.Moravcová Kateřina1992reg. ženy 2 
8.Smetana Jaroslav1989reg. muži 36-40 
9.Grepl Luboš1957reg. muži 41-45 
10.Tesolín Leonardo1995reg. muži 71-81N 
11.Kuhr David1993reg. muži 81-90 
12.Němečková Eva1976reg. muži 81-90 
13.Zahradník Daniel1996reg. muži 91-100N 
TJ Svitavy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Charous Jan1992kraj. muži 61-70 
2.Bartošík Lubomír1982kraj. muži 101-120 
3.Švancara Miroslav1959kraj. muži 101-120 
4.Šprojcar Milan1957reg. muži N36-40 
5.Jansa Milan1968reg. muži 31-35 
6.Slabý Petr1970reg. muži 51-60 
7.Krátký Ondřej1981reg. muži 61-70 
8.Ambroz Jiří1959reg. muži 61-70 
9.Sleaman Gordon1972reg. muži 61-70 
10.Valeš Vlastimil1954reg. muži 71-80 
11.Uhlíř Antonín1958reg. muži 144-176 
12.Lacina Martin1991reg. muži 41-45 
13.Fenyk Lubomír1992reg. muži N 
14.Beneš František1957reg. muži N 
TTC Ústí nad Orlicí C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Motl Daniel1991kraj. muži 91 - 100 
2.Šeda Václav1968kraj. muži 101 - 120 
3.Jedlička Richard1977kraj. muži 121 - 140 
4.Hrdina Lukáš1991reg. muži 81 - 90 
5.Adamec Lukáš1995reg. muži 81 - 90 
6.Benák Daniel1993reg. muži 181 - 200 
7.Mezsáros Bence1993reg. muži 181 - 200 
8.Pinkas Matyáš1995reg. muži 201 - 220 
9.Motlová Jitka1967kraj. ženy 1 
10.Motlová Monika1994kraj. dky 4 
11.Částková Eliška1991kraj. ženy 4 
12.Zemková Barbora1988kraj. ženy 5 
TTC Ústí nad Orlicí D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hájek Ladislav1965kraj. muži 121 - 140 
2.Kadrman Miloslav1981reg. muži 61 - 70 
3.Pražák Zdeněk1964reg. muži 61 - 70 
4.Novák Aleš1985reg. muži 81 - 90 N 
5.Doležal Tomáš1997reg. muži 161 - 180 
6.Novák Vladimír1953reg. muži 201 - 220 
7.Javůrková Lucie1983kraj. ženy 3 
8.Bezdíčková Lenka1988kraj. ženy 11 - 15 
9.Cyranyová Lucie1990kraj. ženy 16 - 21 
10.John Jiří1996nez. muži  
TTC Sedlec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Schejbal Petr1975kraj. muži 51-60 
2.Sochor Martin1984kraj. muži 71-80 
3.Štieber Břetislav1976kraj. muži 91 - 100 
4.Hrubeš Ladislav1957kraj. muži 141-152 
5.Táborský Jiří1952kraj. muži 101-120 
6.Novotný Jiří1966kraj. muži 141-152 
7.Meissner Jakub1994kraj. muži 141-152 
8.Nežádal Karel1961reg. muži 101-120K 
9.Vachalík Lubor1967reg. muži 101-120R 
10.Hýbl Josef1974reg. muži 101-120R 
11.Sochor Jan1987reg. muži 121-140R 
12.Svatoš Petr1998reg. muži 121-140 N R 
13.Hýbl Jan1999reg. sži 221-240Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
TJ Jiskra Litomyšl B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štarman Karel1966kraj. muži 81.-90. 
2.Balský Karel1988kraj. muži 91.-100. 
3.Novák Michal1987kraj. muži 91.-100. 
4.Valdhans Rudolf1973kraj. muži 101.-120. 
5.Beneš Jiří1967reg. muži N41.-45. 
6.Syrová Lucie1993reg. muži 61.-70. 
7.Syrová Vlasta1966reg. muži 71.-80. 
8.Burešová Kateřina1994reg. muži 144.-170. 
9.Šváb Adam1993reg. muži 81.-90. 
10.Holomková Ilona1993reg. muži 131.-143. 
11.Pulkrábková Barbora1994reg. muži N111.-120. 
12.Flodr Tomáš1978reg. muži N7.-80. 
13.Krátká Martina1991nez. muži N 
14.Zavoralová Martina1995nez. muži N 
TJ Vidlatá Seč A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hubinka Jiří1971reg. muži 27 
2.Osecký Josef1960reg. muži 28 
3.Osecký Lukáš1982reg. muži 29 
4.Famfulík Petr st.1964reg. muži 31-35 
5.Famfulík Vladislav st.1960reg. muži 31-35 
6.Jonáš Radim1971reg. muži N51-60 
7.Hubinka Jan1989reg. muži 51-60 
8.Flídr Josef1962reg. muži 51-60 
9.Famfulík Vladislav ml.1982reg. muži 61-70 
10.Famfulík Petr ml.1989reg. muži 61-70 
11.Vomočil Jaroslav1987reg. muži 61-70 
12.Kábrt Martin1980reg. muži 91-100 
KST Vysoké Mýto A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koubek René1974reg. muži 41-45 
2.Jůza Václav1965reg. muži 61-70 
3.Vojnar Jiří1987reg. muži 61-70 
4.Kopecký Pavel1986reg. muži 61-70 
5.Baťa Roman1969reg. muži 71-80 
6.Buben Vlastimil1999reg. muži 80NStřídavý start z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
7.Zemek Jiří1957reg. muži 91-100 
8.Koubek Vojtěch2000reg. muži 101-160Střídavý start z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
9.Dian Marian1950nez. muži n 
10.Stoklasa Vlastislav1948nez. muži n 
11.Baťa Kryštof2000kraj. mži 35Hostování z Orel jednota Vysoké Mýto
12.Pich Karel1955nez. muži n 
TJ Sokol Řetová A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kovář Dušan1974kraj. muži 71.-80. 
2.Fišer Lukáš1980kraj. muži 91.-100. 
3.Sychra Václav1974kraj. muži 101.-120. 
4.Beneš Václav1969kraj. muži 141.-152. 
5.Dušek Rudolf1978nez. muži  
6.Stránský Matěj1998kraj. sži 5.Hostování z KST SK US Steinerová Choceň z.s
7.Bureš Lukáš1997kraj. dci 28. 
8.Fangl Jiří1974nez. muži  
9.Bencz Vojtěch1947nez. muži  
10.Vilhelm Václav1951nez. muži  
TJ Sokol Česká Třebová A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolář Radim1969kraj. muži 27 
2.Patka Václav1982kraj. muži 36-40 
3.Hýbl Tomáš1967kraj. muži 71-80 
4.Plíva Roman1982kraj. muži 121-140 
5.Wávra Petr1966reg. muži 51-60 
6.Steinmetz Roman1969reg. muži 51-60 
7.Rybka Martin1972reg. muži 81-90 
8.Beneš Stanislav1955reg. muži 81-90 
9.Rypková Nada1952reg. muži 81-90 
10.Geldner Josef1947reg. muži 81-90 
11.Vaňous Jan1981reg. muži 141-160 
12.Horský Josef1959reg. muži 141-160N 
13.Štarman Emil1957nez. muži  
14.Doubrava Milan1962nez. muži  
15.Soukup Jan1984nez. muži  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS