Soupisky
Divize mužů 2012/13
Sokol 2 Hradec Králové C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brož Petr1996kraj. muži 14N 
2.Hort Tomáš1997kraj. muži 35N 
3.Čepelka Jan1975kraj. muži 38 
4.Zeman Daniel1983kraj. muži 44 
5.Pleskač Jan1980kraj. muži 61-70 
6.Kosinka Josef1959reg. muži 71-80 
7.Pauliš František1955reg. muži 71-80 
8.Peregrin Jaroslav1957reg. muži 71-80 
9.Lebeda Michal st.1966nez.  
Sokol Stěžery A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slavík Jan1975kraj. muži 30 
2.Rákosník Josef1934kraj. muži 46 
3.Prousek Adam1989kraj. muži 61-70 
4.Souček Martin1969kraj. muži 81-90 
5.Černohorský Jindřich1965kraj. muži 101-120 
6.Kodym Tomáš1985kraj. muži 121-140 
7.Závorka Luboš1959kraj. muži 141-170 
8.Šanc Přemysl1963kraj. muži 141-170 
9.Novák Jiří1982kraj. muži 171-201 
10.Hrbek Martin1964kraj. muži 201-240 
11.Kvasnička Tomáš1989reg. muži 61-70 
12.Vykysalý Miroslav1959reg. muži 61-70 
DTJ-Slavia Hradec Králové C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šumpík Viktor1984kraj. muži 24 
2.Lamr Martin1981kraj. muži 26 
3.Paclík Jiří1950kraj. muži 48 
4.Obrdlík Štěpán1983kraj. muži 61.-70. 
5.Kolman Ivo1967kraj. muži 121.-140. 
6.Trojan Luděk1966kraj. muži 120.N 
7.Mates Michal1970kraj. muži 140.N 
8.Merkl Jiří1958kraj. muži 141.-170. 
9.Kubíček Pavel1969kraj. muži 141.-170. 
10.Šumpík Jiří1960kraj. muži 171.-201. 
11.Režný Pavel1966reg. muži 61.-70. 
12.Švorc Jan1994reg. muži 61.-70. 
13.Hanzl Matěj1995reg. muži 61.-70. 
14.Kotland Vojtěch1993reg. muži 71.-80. 
Sokol 2 Hradec Králové D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skákal Martin1974kraj. muži 30N 
2.Jakubec Jan1985kraj. muži 31 
3.Málek Daniel1996kraj. muži 47 
4.Tuček Tomáš1965kraj. muži 51N 
5.Brát Karel ml.1997kraj. muži 100N 
6.Hampl Michal1992kraj. muži 121-140 
7.Kopecký Tadeáš1991kraj. muži 121-140 
8.Frízel Radek1980kraj. muži 141-170 
9.Mynář Marian1988kraj. muži 170N 
10.Chládek Martin1997reg. muži 61-70 
11.Drábek Zbyněk1962reg. muži 61-70 
12.Buben Vlastimil1999reg. muži 80NStřídavý start z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
Slovan Broumov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kleprlík Michal1986kraj. muži N 3 
2.Gombarčík Karel ml.1984kraj. muži 81-90 
3.Dražinovský Tomáš1983kraj. muži 91-100 
4.Čepelka Jan1994kraj. muži 141-170 
5.Ďoubek Jiří1987kraj. muži 141-170 
6.Šuda Radek1972kraj. muži 171-200 
7.Gombarčík Karel st.1953reg. muži 39 
8.Richtr Jaroslav1964reg. muži 71-80 
9.Vodal Vladimír1993nez.  
TTC KB Vrchlabí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brázda Adam1988kraj. muži 40 
2.Tisoňů Nikola1978kraj. muži 42 
3.Studecký Ivan1955kraj. muži 70N 
4.Horák Jaroslav1949kraj. muži 71-80 
5.Brázda Martin1959kraj. muži 91-100 
6.Hauschwitz Pavel1972kraj. muži 101-120 
7.Vitvar Roman1969kraj. muži 101-120 
8.Voňka Karel ml.1988kraj. muži 121-140 
9.Matěásko Jiří1970reg. muži 76-80 
10.Erlebach Miloš1961reg. muži 86-90 
11.Matěaska Jaroslav1961reg. muži 91-95 
12.Erlebach Josef1954reg. muži 101-110 
TJ Jičín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kříž Milan ml.1986kraj. muži 51-60 
2.Soukup Jiří1968kraj. muži 71-80 
3.Ježek Michal1992kraj. muži 81-100 
4.Fejtek Petr st.1973kraj. muži 171-200 
5.Červenka Jan1986kraj. muži 141-170 
6.Pažout Radek1987kraj. muži 171-200 
7.Doule Petr1969reg. muži 63 
8.Kříž Milan st.1952reg. muži 71 
9.Rejha Josef1971reg. muži 75 
TJ Nová Paka A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Macák Lukáš1978kraj. muži 43 
2.Kazda Vojtěch1984kraj. muži 51-60 
3.Knap Lukáš1993kraj. muži 61-70 
4.Čeřovský Martin1972kraj. muži N90 
5.Šmidrkal Jan1993kraj. muži 81-90 
6.Luňák Michal1989kraj. muži 121.-140. 
7.Grof Lukáš1988kraj. muži 121.-140. 
8.Sochor Martin1992kraj. muži 171-201 
9.Stoklas Horst1966kraj. muži 202-240 
10.Morávek Jiří ml.1988reg. muži 61 
11.Fišar Tomáš1988reg. muži 67 
12.Fejfar Igor1969nez. muži  
Baník Rtyně v Podkrk. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kábrt Vratislav1967kraj. muži 34. 
2.Martin Petr1982kraj. muži 36. 
3.Kubeček Vojtěch1973kraj. muži 37. 
4.Koblížek Oldřich1970kraj. muži 39. 
5.Valčík Roman1985kraj. muži 51.-60. 
6.Klimeš Zbyšek1969kraj. muži 101.-120. 
7.Valta Martin1969kraj. muži 101.-120. 
8.Dědek Miloslav1962kraj. muži 121.-140. 
9.Koblížek Michal1992kraj. muži 121.-140. 
10.Žďárský Jaroslav1961reg. muži 101.-110. 
11.Pavel Michal1996reg. muži 121.-130. 
12.Šolc Adolf1941nez. muži  
13.Valta Petr1997nez. muži  
14.Brát Jiří1997nez. muži  
15.Vlk Aleš1996nez. muži  
16.Mach Dominik1997nez. muži  
17.Kináš Pavel1997nez. muži  
Tatran Hostinné B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štrobl Rudolf1978kraj. muži 12. 
2.Dymák Lukáš1994kraj. muži 45. 
3.Šneberk Martin1974kraj. muži N 70. 
4.Pavlata Petr1957kraj. muži 91.-100. 
5.Bartoš Petr st.1971kraj. muži 71.-80. 
6.Kodym Matěj1992kraj. muži 91.-100. 
7.Vízner Jiří1953kraj. muži N 120. 
8.Drahotský Tomáš1987kraj. muži 121.-140. 
9.Bartoš Karel1974kraj. muži N 170. 
10.Dymák Ladislav1976kraj. muži N 170. 
11.Kalvach Petr1949kraj. muži 171.-201. 
12.Doubek Martin1965kraj. muži 202.-240. 
TJ Dvůr Králové n.L. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Foff Miroslav ml.1994kraj. muži 29 
2.Šulc Petr1964kraj. muži 49 
3.Krýza Luděk1962kraj. muži 71-80 
4.Jež Rostislav1975kraj. muži 71-80 
5.Kléma Jan1976kraj. muži 71-80 
6.Všetečka Martin1956reg. muži 56-60 
7.Janovský Jan1996reg. muži 111-120 
8.Joneš Milan1948reg. muži 111-120 
9.Spatzier František1940reg. muži 111-120 
10.Fišera Jiří1963reg. muži N 130 
11.Vašina Lukáš1992reg. muži 131-140 
12.Konrád Michal1992reg. muži 121-130 
13.Jůza Jaroslav1973nez. muži  
14.Jůza Tomáš1974nez. muži  
15.Havrda Luboš1960nez. muži  
Sparta Úpice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Milan1960kraj. muži 51-60 
2.Brát Marek1975kraj. muži 71-80 
3.Kocián Libor1987kraj. muži 81-90 
4.Sucharda Antonín1965kraj. muži 81-90 
5.Čáp Milan1958kraj. muži 121-140 
6.Berger Martin ml.1987kraj. muži 141-170 
7.Folc Martin1965kraj. muži 141-170 
8.Hofman Jan1959kraj. muži 202-240 
9.Rolínek Petr1970reg. muži 65N 
10.Míl Pavel1958reg. muži 66-70 
11.Smékal Lubomír1986reg. muži 81-85 
12.Berger Martin st.1960reg. muži 101-110 
13.Drlička Dominik1996reg. muži 101-110 
KS 1. třídy mužů, 2012/13
Sokol Železnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horák Karel1970kraj. muži 50. 
2.Gebauer Jiří1969kraj. muži 51.-60. 
3.Frýba Zdeněk1974kraj. muži 61.-70. 
4.Rohlíček Jan1981kraj. muži 81.-90. 
5.Breuer Jan1963kraj. muži 202.-240. 
6.Jindra Zbyněk1952reg. muži 74 
7.Tominec Ivan1949reg. muži 85 
8.Vraštil Jiří1967reg. muži 117 
9.Kabela Filip1981reg. muži 145-146 
10.Jiřiště Jaroslav1951nez.  
Jiskra Hořice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vyskočil Petr1972kraj. muži 50.-60. 
2.Štěpánek Zdeněk1977kraj. muži 91.-100. 
3.Vzorek Rudolf1965kraj. muži 101.-120. 
4.Pozler Marek1975kraj. muži 121.-140. 
5.Polák Roman1972kraj. muži 141.-170. 
6.Veselý František1971kraj. muži N 170. 
7.Zelený Jiří ml.1984reg. muži 48. 
8.Šotek Jan1975reg. muži 54. 
9.Zemánek Vladimír1964reg. muži 70. 
Sokol Chlumec n.C. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cudlín Michael1975kraj. muži 51-60 
2.Mrázek Jiří1985kraj. muži 71-80 
3.Kycelt Pavel1971kraj. muži 101-120 
4.Mrázek Vladimír1985kraj. muži 141-170 
5.Pilný Jiří1976kraj. muži N170 
6.Kycelt Petr1968kraj. muži 202-240 
7.Králíček Pavel1956kraj. muži 202-240 
8.Šustr Michal1979kraj. muži N240 
9.Skřivan Jaroslav1982reg. muži 71-80 
10.Regimon Tomáš1996reg. muži N90 
11.Kycelt Martin1996reg. muži 91-100 
12.Havlín Jan1966reg. muži 91-100 
13.Leden Michal1976reg. muži 101-126 
14.Koníček Jan1992reg. muži 101-126 
15.Jeřábek Jan1973nez.  
16.Jiřička Josef1983nez.  
17.Votík Jan1996reg. muži 31-50Střídavý start z Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady
DTJ-Slavia Hradec Králové D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trojan Luděk1966kraj. muži 120.N 
2.Kolman Ivo1967kraj. muži 121.-140. 
3.Mates Michal1970kraj. muži 140.N 
4.Merkl Jiří1958kraj. muži 141.-170. 
5.Kubíček Pavel1969kraj. muži 141.-170. 
6.Šumpík Jiří1960kraj. muži 171.-201. 
7.Šilhanová Martina1971kraj. muži 201.N 
8.Petřík Petr1995kraj. muži 202.-240. 
9.Režný Pavel1966reg. muži 61.-70. 
10.Kalenský Štěpán1994reg. muži 71.-80. 
11.Píše Pavel1976reg. muži 91.-100. 
12.Frič David1992reg. muži 101.-126. 
13.Košťál Petr1995reg. muži 101.-126. 
14.Zemek Tomáš1993reg. muži 126.N 
15.Mrázek Jan1992nez. muži  
16.Zeman Bohuslav1959nez. muži  
Sokol Stěžery B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černohorský Jindřich1965kraj. muži 101-120 
2.Kodym Tomáš1985kraj. muži 121-140 
3.Závorka Luboš1959kraj. muži 141-170 
4.Novák Jiří1982kraj. muži 171-201 
5.Šanc Přemysl1963kraj. muži 141-170 
6.Hrbek Martin1964kraj. muži 201-240 
7.Kvasnička Tomáš1989reg. muži 61-70 
8.Vykysalý Miroslav1959reg. muži 61-70 
9.Šimek Karel1960reg. muži 71-80 
10.Tichý Václav1954reg. muži 81-90 
11.Dufek Lukáš1997reg. muži 91-100 
12.Prousek Vít1987reg. muži 91-100 
13.Bohdanecký Petr1968reg. muži 101-126 
14.Hepner Lukáš1996reg. muži 101-126 
15.Jeřábek Petr1998reg. muži 101-126 
16.Šanc Vojtěch1995reg. muži N 126Hostování z Tělovýchovná jednota Dvůr Králové n.L.,z.s.
TTC Nové Město n.M. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Martinek Milan1963kraj. muži 51.-60. 
2.Koukola Jaromír1973kraj. muži 61.-70. 
3.Bín Roman1964kraj. muži 71.-80. 
4.Šrůtek Milan1966kraj. muži 101.-120. 
5.Ptáček Antonín1946kraj. muži 171.-201. 
6.Zmátlo Jan1983kraj. muži 202.-240. 
7.Barták Zdeněk1950reg. muži 42. 
8.Franc Aleš1982reg. muži 81.-90. 
9.Meduna Daniel1995reg. muži 101.-120. 
10.Truchlík František1950reg. muži N 120. 
11.Bělobrádek Jan1996reg. muži 121.-140. 
12.Krupička Vladimír1961reg. muži N 140. 
Sokol Libchyně A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janko Lukáš1971kraj. muži 61-70 
2.Matouš Pavel1972kraj. muži 71-80 
3.Ducháč Radek1976kraj. muži 81-90 
4.Mach Milan st.1965kraj. muži 141-170 
5.Ducháč Martin1980kraj. muži 171-200 
6.Škoda Ivan1962nez. muži  
7.Mach Milan ml.1985nez. muži  
Sokol Kostelec n.O. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Balous Milan1969kraj. muži 51-60 
2.Malínský Milan1956kraj. muži 101-120 
3.Jakubec Martin1992kraj. muži 101-120 
4.Malík Tomáš1987kraj. muži 141-170 
5.Bolehovský Martin st.1968kraj. muži 171-201 
6.Divíšek Dušan1971kraj. muži 202-240 
7.Myšák Luděk1967reg. muži 36 
8.Kršiak Tomáš1997reg. muži N 50 
9.Šilar Petr1969reg. muži 48 
10.Sláma Vladimír1952reg. muži 81-90 
11.Šťastný Daniel1996reg. muži N161-180 
12.Ptačovská Eva1983nez. ženy  
Baník Vamberk A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vrkoslav Martin1978kraj. muži 81-90 
2.Novotný Jiří1965kraj. muži 91-100 
3.Valášek Milan1973kraj. muži 101-120 
4.Macháček Michal1977kraj. muži 121-140 
5.Kosek Jan1973kraj. muži 171-201 
6.Melkes Vítězslav ml.1971reg. muži 45 
7.Jedlinský Jiří1974reg. muži 51-60 
8.Melkes Vítězslav st.1946reg. muži 51-60 
9.Novotný Ladislav1944reg. muži 71-80 
10.Novák Radovan1962reg. muži 81-90 
11.Šulc Václav1966reg. muži 81-90 
12.Riesner Karel1959reg. muži 161-180 
13.Lipovský Jaroslav1964reg. muži 181-192 
14.Pavel Petr1967reg. muži 181-192 
15.Palčisko Milan1955nez.  
16.Rybka Ivan1961nez.  
17.Souhrada Vladimír1949nez.  
18.Svěrák František1954nez.  
19.Tauer Jan1973nez.  
20.Valášek Martin1992nez.  
Sokol Valdice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jirásek Milan1974kraj. muži 32. 
2.Jirásek Martin st.1973kraj. muži 51.- 60. 
3.Rejha Jan1980kraj. muži N 70. 
4.Kašpar Petr1981kraj. muži 91.- 100. 
5.Novotný Milan1968kraj. muži 202.- 240. 
6.Harcuba Petr1966kraj. muži 202.- 240. 
7.Kryl Jaroslav1971reg. muži 66. 
8.Novotný Zdeněk1967reg. muži 82.- 83. 
9.Bukartyk Jiří1956reg. muži 105. 
10.Bilanský Přemysl1961nez. muži  
11.Jirásek Martin ml.2001kraj. mži 13. 
12.Jirásková Tereza2001kraj. mžy 8. 
TJ Trutnov - Poříčí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tuček Adam1991kraj. muži 101.-120. 
2.Rozporka Bohuslav1964kraj. muži 101.-120. 
3.Vašíček Karel1943kraj. muži 101.-120. 
4.Tuček Dušan1982kraj. muži 171.-201 
5.Tuček Josef1952reg. muži N 55. 
6.Libnar Radek1975reg. muži 56.-60. 
7.Vořechovský Petr1963reg. muži 61.-65. 
8.Jirák Ladislav1949reg. muži 66.-70. 
9.Kratochvíl Aleš1975reg. muži 71.-75. 
10.Birke Marek1973reg. muži 76.-80. 
11.Šolc Oldřich1949reg. muži 76.-80. 
12.Kamler Ondřej1981reg. muži 91.-95. 
13.Drábek Karel1948reg. muži 111.-120. 
14.Falta Martin1973reg. muži 111.-120. 
15.Pich Josef1932reg. muži 111.-120. 
16.Pechanec Tomáš1964nez.  
17.Ryšavý Roman1994nez.  
18.Císař David1997nez.  
19.Holman Zdeněk2001nez.  
20.Horák Rudolf1998nez.  
21.Killar Dominik1999nez.  
22.Kobrlová Nikola1999nez.  
TJ Lánov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Alinče Petr1960kraj. muži 81-90 
2.Honců Michal1972kraj. muži 121-140 
3.Tomeš Petr1957kraj. muži 202-240 
4.Šín Jiří1948reg. muži 55-60 
5.Hlava Miroslav1949reg. muži 91-95 
6.Talášek Vlastimil1951reg. muži 101-110 
7.Pištora Josef1966reg. muži 121-130 
8.Kalenský Josef1964nez.  
9.Blažek Jiří1935nez.  
10.Otradovský Jaroslav1945nez.  
11.Mikeška Michal1998nez. Hostování z TTC koberce Brázda Vrchlabí
KS 2. třídy mužů, sk. A, 2012/
Sokol 2 Hradec Králové F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brát Karel ml.1997kraj. muži 100N 
2.Hampl Michal1992kraj. muži 121-140 
3.Mynář Marian1988kraj. muži 170N 
4.Chládek Martin1997reg. muži 61-70 
5.Drábek Zbyněk1962reg. muži 61-70 
6.Peregrin Jaroslav1957reg. muži 71-80 
7.Zajíc Jiří1962reg. muži 81-90 
8.Tměj Milan1947reg. muži 91-100 
9.Žižka Jakub1999reg. muži 101-126 
10.Drábková Lucie1997reg. muži 126N 
11.Jakubský Filip2002ČR mži 46 
12.Tmějová Marta1948nez.  
13.Buben Vlastimil1999reg. muži 80NStřídavý start z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
DTJ-Slavia Hradec Králové E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubíček Pavel1969kraj. muži 141.-170. 
2.Šumpík Jiří1960kraj. muži 171.-201. 
3.Šilhanová Martina1971kraj. muži 201.N 
4.Režný Pavel1966reg. muži 61.-70. 
5.Petřík Petr1995kraj. muži 202.-240. 
6.Hanzl Matěj1995reg. muži 61.-70. 
7.Švorc Jan1994reg. muži 61.-70. 
8.Kalenský Štěpán1994reg. muži 71.-80. 
9.Kotland Vojtěch1993reg. muži 71.-80. 
10.Píše Pavel1976reg. muži 91.-100. 
11.Košťál Petr1995reg. muži 101.-126. 
12.Frič David1992reg. muži 101.-126. 
13.Havrda Daniel1992reg. muži 101.-126. 
14.Zemek Tomáš1993reg. muži 126.N 
15.Černíková Bohuslava1955reg. muži 126.N 
16.Masopustová Monika1976kraj. ženy 19.N 
17.Obrdlíková Lucie1985nez. ženy  
18.Moder Jiří1986nez. muži  
19.Zeman Bohuslav1959nez. muži  
20.Mrázek Jan1992nez. muži  
KPST Hradec Králové A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cibor Pavel1966kraj. muži 61-70 
2.Pospíšil Pavel1952kraj. muži 101-120 
3.Ludvík Ivan1955kraj. muži 141-170 
4.Kollár Štěpán1970kraj. muži 141-170 
5.Rákosník Vladimír1955kraj. muži 171-201. 
6.Počurek Ján1957nez. muži 0 
7.Ciborová Iveta1973nez. ženy 0 
Sokol Chlumec n.C. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pilný Jiří1976kraj. muži N170 
2.Kycelt Petr1968kraj. muži 202-240 
3.Králíček Pavel1956kraj. muži 202-240 
4.Šustr Michal1979kraj. muži N240 
5.Skřivan Jaroslav1982reg. muži 71-80 
6.Regimon Tomáš1996reg. muži N90 
7.Kycelt Martin1996reg. muži 91-100 
8.Havlín Jan1966reg. muži 91-100 
9.Leden Michal1976reg. muži 101-126 
10.Šíchová Tereza1994reg. muži 101-126 
11.Koníček Jan1992reg. muži 101-126 
12.Maňhalová Kristýna1993reg. muži 101-126 
13.Dosedělová Marcela1971reg. muži N126 
14.Kyceltová Petra2001kraj. mžy 12 
15.Doseděl Ladislav1994nez.  
16.Jeřábek Jan1973nez.  
17.Jiřička Josef1983nez.  
18.Petrovický Aleš1979nez.  
Sokol Nemyčeves A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Grym Petr1964kraj. muži 101 - 120 
2.Kašík Martin1968kraj. muži 141 - 170 
3.Kazda Petr1979kraj. muži 141 - 170 
4.Trč Roman ml.1976kraj. muži 171-201 
5.Trč Tomáš1978reg. muži 62 
6.Kubík Miroslav1963reg. muži 76 
7.Bílek Miloslav1967reg. muži 89 
8.Ševců Václav1952reg. muži 108 
9.Trč Roman st.1957reg. muži 109 
10.Brett Ondřej1987reg. muži 150 
TJ Nová Paka B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šmidrkal Jan1993kraj. muži 81-90 
2.Luňák Michal1989kraj. muži 121.-140. 
3.Grof Lukáš1988kraj. muži 121.-140. 
4.Stoklas Horst1966kraj. muži 202-240 
5.Sochor Martin1992kraj. muži 171-201 
6.Morávek Jiří ml.1988reg. muži 61 
7.Fišar Tomáš1988reg. muži 67 
8.Virag Miroslav1976reg. muži 78.-79. 
9.Stuchlik Jiří1960reg. muži 96 
10.Růžek Roman1995nez. muži  
11.Fejfar Igor1969nez. muži  
TJ Lázně Bělohrad A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Petřivý Michal1981kraj. muži 141-170 
2.Šulc Milan1965kraj. muži 171-201 
3.Petřivý Milan1953kraj. muži 171-201 
4.Šulc Jan1988kraj. muži 202-240 
5.Zívr Pavel1971reg. muži 68 
6.Hoza Roman1946reg. muži 86 
7.Václavík Josef1944reg. muži 88 
8.Šulc Jiří1962reg. muži 95 
9.Žáček Oldřich1960reg. muži 98 
10.Vaníček Luděk1967reg. muži 111 
11.Jüngling Pavel1957reg. muži 142 
12.Kordík Jakub1994reg. muži 149 
13.Stehlík Emil1949reg. muži 162 
14.Vít Jiří1951reg. muži 174 
15.Ordáň Martin1971reg. muži 192 
16.Rybalo Ivan1948nez.  
TTC KB Vrchlabí C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brázda Martin1959kraj. muži 91-100 
2.Hauschwitz Pavel1972kraj. muži 101-120 
3.Vitvar Roman1969kraj. muži 101-120 
4.Voňka Karel ml.1988kraj. muži 121-140 
5.Matěásko Jiří1970reg. muži 76-80 
6.Erlebach Miloš1961reg. muži 86-90 
7.Matěaska Jaroslav1961reg. muži 91-95 
8.Erlebach Josef1954reg. muži 101-110 
9.Novotný Pavel1967reg. muži 141-145 
10.Voňka Karel st.1963reg. muži n145 
11.Svoboda Bohumil1960nez. muži  
12.Vích Karel1943nez. muži  
Tatran Hostinné C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartoš Petr st.1971kraj. muži 71.-80. 
2.Kodym Matěj1992kraj. muži 91.-100. 
3.Vízner Jiří1953kraj. muži N 120. 
4.Bartoš Karel1974kraj. muži N 170. 
5.Drahotský Tomáš1987kraj. muži 121.-140. 
6.Dymák Ladislav1976kraj. muži N 170. 
7.Kalvach Petr1949kraj. muži 171.-201. 
8.Doubek Martin1965kraj. muži 202.-240. 
9.Buchar Petr1960reg. muži 56.-60. 
10.Sixta Daniel1974reg. muži 61.-65. 
11.Klug Otmar1958reg. muži 86.-90. 
12.Zeman Jiří1962reg. muži 96.-100. 
13.Dian Marek1973reg. muži N 120. 
14.Klíma Jan1993reg. muži 121.-130. 
15.Janičata Libor1979reg. muži 86.-90. 
Sokol 2 Hradec Králové E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pleskač Jan1980kraj. muži 61-70 
2.Kopecký Tadeáš1991kraj. muži 121-140 
3.Frízel Radek1980kraj. muži 141-170 
4.Pauliš František1955reg. muži 71-80 
5.Kosinka Josef1959reg. muži 71-80 
6.Tměj Ronald1969reg. muži 80N 
7.Flejberk Jiří1955reg. muži 81-90 
8.Kačer Radek1997reg. muži 90N 
9.Vykydal Ondřej2001kraj. mži 14 
10.Bohdanecký Jakub2002kraj. mži 24-35 
11.Bém Milan1935nez.  
12.Lebeda Michal st.1966nez.  
13.Riedl Josef1940nez.  
Sokol Stará Paka B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krtička Luboš1982kraj. muži 101-120 
2.Budina Martin1979kraj. muži 202-240 
3.Pánek Tomáš1985reg. muži 56 
4.Krutský Jiří st.1953reg. muži 57 
5.Vávra Pavel1974reg. muži 72 
6.Krutský Jiří ml.1986reg. muži 107 
7.Hruška Ladislav1973reg. muži 183 
8.Pánek Milan1958nez. muži  
9.Kuřík Pavel1955nez.  
10.Oravec Jakub1992reg. muži 103Střídavý start z TJ Nová Paka, z.s.
Sokol Stěžery C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šanc Přemysl1963kraj. muži 141-170 
2.Hrbek Martin1964kraj. muži 201-240 
3.Kvasnička Tomáš1989reg. muži 61-70 
4.Jeřábek Petr1998reg. muži 101-126 
5.Šimek Karel1960reg. muži 71-80 
6.Tichý Václav1954reg. muži 81-90 
7.Dufek Lukáš1997reg. muži 91-100 
8.Prousek Vít1987reg. muži 91-100 
9.Bohdanecký Petr1968reg. muži 101-126 
10.Hepner Lukáš1996reg. muži 101-126 
11.Kašpar David1999reg. muži 101-126 
12.Částka David1999reg. muži 101-126 
13.Šanc Vojtěch1995reg. muži N 126Hostování z Tělovýchovná jednota Dvůr Králové n.L.,z.s.
KS 2. třídy, sk. B, 2012/13
Baník Rtyně v Podkrk. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Valčík Roman1985kraj. muži 51.-60. 
2.Klimeš Zbyšek1969kraj. muži 101.-120. 
3.Valta Martin1969kraj. muži 101.-120. 
4.Dědek Miloslav1962kraj. muži 121.-140. 
5.Koblížek Michal1992kraj. muži 121.-140. 
6.Žďárský Jaroslav1961reg. muži 101.-110. 
7.Pavel Michal1996reg. muži 121.-130. 
8.Šolc Adolf1941nez. muži  
9.Valta Petr1997nez. muži  
10.Brát Jiří1997nez. muži  
11.Vlk Aleš1996nez. muži  
12.Mach Dominik1997nez. muži  
13.Kináš Pavel1997nez. muži  
Jiskra Bernartice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kruliš Tomáš1971kraj. muži 171 - 201 
2.Kroh Petr1963kraj. muži 202 - 240 
3.Podivinský Michal1982kraj. muži 202 - 240 
4.Król Krzysztof1976reg. muži N 65cizinec 
5.Tylš Adolf1978reg. muži 66 - 70 
6.Pokorný Jiří1966reg. muži 71 - 75 
7.Nikl Antonín1952reg. muži 71 - 75 
8.Voplatek Karel1947reg. muži 71 - 75 
9.Tatar Josef1952reg. muži N 85 
10.Šnajdr Antonín1947reg. muži 101 - 110 
Sparta Úpice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čáp Milan1958kraj. muži 121-140 
2.Berger Martin ml.1987kraj. muži 141-170 
3.Folc Martin1965kraj. muži 141-170 
4.Rolínek Petr1970reg. muži 65N 
5.Hofman Jan1959kraj. muži 202-240 
6.Míl Pavel1958reg. muži 66-70 
7.Smékal Lubomír1986reg. muži 81-85 
8.Berger Martin st.1960reg. muži 101-110 
9.Drlička Dominik1996reg. muži 101-110 
Lokomotiva Meziměstí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brzecki Pawel1979kraj. muži N 140cizinec 
2.Mrozek Andrzej1958kraj. muži N 170cizinec 
3.Thér Jaroslav1970kraj. muži 171-201 
4.Brzecki Piotr1950reg. muži N 50cizinec 
5.Krejčí Petr1969reg. muži 40 
6.Havrlant Zdeněk1994reg. muži 61-70 
7.Piskora Pavel1962reg. muži 81-90 
8.Sadílek Jiří1943reg. muži 91-100 
Sokol Česká Skalice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Karlík Zdeněk1959kraj. muži 101-120 
2.Dvořáček Jiří1958kraj. muži 171-201 
3.Oláh Jan1973kraj. muži 171-201 
4.Marinica Kamil1973kraj. muži 202-240 
5.Pham Ngoc Binh1964kraj. muži 202-240 
6.Bořek Vladimír1964reg. muži 51-60 
7.Šorfová Irena1968reg. muži 51-60 
8.Kolátor Vladimír1957reg. muži 61-70 
9.Ošťádal Jaroslav1945reg. muži 81-90 
10.Hrubeš Jaroslav1941reg. muži 91-100 
11.Prosa Stanislav1950reg. muži 91-100 
12.Kuťák Vladimír1948reg. muži 101-120 
13.Hamza Daniel1990reg. muži 101-120 
14.Huaman Mathias1998nez.  
15.Jasanský Miroslav1967nez.  
TTC Nové Město n.M. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ptáček Antonín1946kraj. muži 171.-201. 
2.Zmátlo Jan1983kraj. muži 202.-240. 
3.Barták Zdeněk1950reg. muži 42. 
4.Franc Aleš1982reg. muži 81.-90. 
5.Meduna Daniel1995reg. muži 101.-120. 
6.Truchlík František1950reg. muži N 120. 
7.Bělobrádek Jan1996reg. muži 121.-140. 
8.Krupička Vladimír1961reg. muži N 140. 
9.Bělobrádek Václav1996reg. muži 161.-180 
10.Baštář Pavel1946reg. muži 161.-180. 
11.Zelený Milan1964reg. muži 181.-200. 
12.Doubek Martin1996reg. muži N 200. 
13.Matouš Josef1962reg. muži N 200. 
14.Fišer Jiří2002nez.  
15.Joneš Jiří1997nez.  
16.Stříbrný Petr1963nez.  
17.Švarc Ondřej1997nez.  
TJ Náchod A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bárta Pavel1975kraj. muži 101-120 
2.Kostelecký Jan1966kraj. muži 141-170 
3.Burdych Viktor1959kraj. muži 171-201 
4.Ducháč Milan1952reg. muži N25 
5.Špelda Jiří1960reg. muži 37 
6.Kuře Otakar1946reg. muži 43 
7.Stefanu Michal1965reg. muži N43 
8.Cvetanov Krasimir1959reg. muži 46 
9.Dyntar Petr1981reg. muži 47 
10.Trejtnar Ladislav1969reg. muži 51-60 
11.Hoferka Dušan1949reg. muži N80 
12.Solovic Martin1994reg. muži 81-90 
13.Trudičová Ludmila1962reg. muži 121-140 
Jiskra Jaroměř A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Jiří1974kraj. muži 121-140 
2.Dax Ondřej1993kraj. muži 121-140 
3.Hardubej Eduard ml.1987kraj. muži 121-140 
4.Kopecký Pavel1954kraj. muži N170 
5.Hrobský Josef1958kraj. muži 202-240 
6.Pábl Josef1964kraj. muži 202-240 
7.Hrycík Ladislav1958reg. muži 41 
8.Vojtíšek Radomír ml.1985reg. muži 49 
9.Petráško Milan1950reg. muži 51-60 
10.Hardubej Eduard st.1962reg. muži n 
11.Divecký Filip2000nez. mži  
12.Divecký Jan2000reg. mži n 
13.Kučerová Markéta1996reg. dky n 
14.Kučerová Veronika1984nez. ženy  
15.Stein Martin1963nez. muži  
Sokol Častolovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Schmied Zbyněk1971kraj. muži 141-170 
2.Šichan Radek1974kraj. muži 141-170 
3.Beneš Martin1978kraj. muži 141-170 
4.Jíra Milan1973kraj. muži 202-240 
5.Podolský Milan1969kraj. muži 202-240 
6.Ešpandr Pavel1992reg. muži 40 
7.Šmejkal Jiří ml.1988reg. muži 42 
8.Kunčar Michal1978reg. muži 43 
9.Šmejkal Jiří st.1958reg. muži 44 
10.Čižinský Pavel1972reg. muži 51-60 
11.Hlásek Jan1962reg. muži 81-90 
Sokol České Meziříčí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mokrejš Zbyněk1975kraj. muži 141-170. 
2.Fiala Josef1976kraj. muži 171-201. 
3.Vilímek Bohumil1948kraj. muži 171-201. 
4.Podolka Jan1947kraj. muži 202-240. 
5.Kozák Ladislav1948kraj. muži 202-240. 
6.Mušák Jiří1970reg. muži 61-70. 
7.Louda Aleš1961reg. muži 101-120. 
8.Vymetálek Jan1977reg. muži 121-140. 
9.Zítko Pavel1947reg. muži 121-140. 
10.Nováček Jiří1977reg. muži 181-192. 
11.Mokrejš Jan2002kraj. dci 32-34.Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
12.Jílek Jan2001kraj. dci 32-34.Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
TTC Lhoty u Potšt. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jireš Miloslav1973kraj. muži 141 - 170 
2.Peňáz Daniel1998reg. muži N 181 -192 
3.Vavruška Jiří1970kraj. muži 171 - 201 
4.Bečička Milan1970kraj. muži 171 - 201 
5.Vevjora Rostislav1954reg. muži 61 - 70 
6.Matějus Leoš1970reg. muži 81 - 90 
7.Trnka Jan1969reg. muži N 81 - 90 
8.Jakubec František1966reg. muži 91 - 100 
9.Peňáz Libor1966reg. muži 101 - 120 
10.Junek Dušan1968reg. muži 101 - 120 
11.Marek Jiří1992reg. muži 121 - 140 
12.Hájek Libor1977reg. muži N 101 - 120 
13.Dostál Jan2002nez.  
14.Kašpar Jiří1971nez.  
15.Viktorin Miroslav1958nez.  
16.Kozáková Tereza1999kraj. ženy 18Střídavý start z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
17.Syrový Vojtěch1997reg. muži 101Střídavý start z Tělovýchovná jednota Sokol Sudslava,z.s.
SK Dobré A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sebera Petr1990kraj. muži 121 - 140 
2.Rozínková Kateřina1996kraj. muži N140 
3.Sedloňová Aneta1994kraj. muži N140 
4.Rozínek Jiří st.1967reg. muži 41 
5.Hejzlar Daniel1996reg. muži 91 - 100 
6.Rašek Petr1997reg. muži N161-180 
7.Rozínek Jan1964nez. muži  
8.Šlehobr Josef1969nez. muži  
9.Doucková Aneta1997nez. muži  
10.Hejzlar Michal2001nez. muži  
11.Rašek Patrik2001nez. muži  
12.Rozínková Monika1998nez. muži  
13.Viesner Vojtěch2001nez. muži  
Divize žen, 2012/13
Sokol Chlumec n.C. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šíchová Tereza1994kraj. ženy N27 
2.Kyceltová Petra2001kraj. mžy 12 
3.Dosedělová Marcela1971nez.  
4.Maňhalová Kristýna1993nez.  
5.Marková Eliška2001nez.  
6.Valentová Anna2003nez.  
Sokol Česká Skalice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šorfová Irena1968kraj. ženy 16 
2.Hamzová Klárka1996kraj. ženy 26 
3.Měšťanová Petra1996kraj. ženy 28 
4.Řezníčková Lucie1998nez. ženy 37 
5.Kozáková Veronika1999nez.  
6.Dvořáčková Naděžda1959nez.  
Jiskra Jaroměř A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Francová Lucie1976kraj. ženy 11Hostování z SK Integra Hradec Králové
2.Šilhanová Martina1971kraj. ženy 12Hostování z DTJ Hradec Králové
3.Špreňarová Miroslava1964kraj. ženy 14 
4.Bašková Markéta2001kraj. mžy n 
5.Kučerová Veronika1984kraj. ženy n 
6.Ptačovská Eva1983kraj. ženy nHostování z TJ Sokol Kostelec nad Orlicí
7.Trudičová Ludmila1962kraj. ženy nHostování z Tělovýchovná jednota Náchod, z. s.
Jiskra Jaroměř B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tláskalová Klára1998kraj. dky 27 
2.Kučerová Markéta1996kraj. dky 31 
3.Hůlková Petra1991kraj. ženy 35 
4.Dostálová Denisa1994kraj. ženy n 
5.Hotárková Linda1999kraj. sžy n 
6.Kafková Diana2000kraj. mžy n 
Sokol Stěžery A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dostálová Kristýna1994kraj. ženy 32 
2.Tučková Adéla1999kraj. ženy 33 
3.Dospělová Michaela1999kraj. ženy N 35 
4.Fillová Kateřina1999kraj. ženy N 37 
5.Fišerová Michaela2001kraj. mžy 20-21 
Vršovan Voděrady A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kozáková Tereza1999kraj. ženy 18Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
2.Kovaříčková Jolana1993kraj. ženy 19. 
3.Jakubcová Radka1991kraj. ženy 23. 
4.Vaněčková Jana1980kraj. ženy 29. 
5.Drábková Lucie1997kraj. ženy N 29.Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
6.Findejsová Adéla1995kraj. ženy 34. 
7.Rohlenová Nela1998kraj. ženy N 35. 
8.Pinková Barbora1997kraj. ženy 36. 
9.Pavlíková Tereza1995kraj. ženy N 36. 
10.Khomitska Ivanna1995kraj. ženy N.cizinec 
Montas Hradec Králové A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dufková Eva1958kraj. ženy 22 
2.Langrová Dana1965kraj. ženy 24 
3.Bergerová Michaela1989kraj. ženy 25 
4.Samková Jaroslava1949nez. ženy  
5.Brandejsová Monika1965nez. ženy  
Lokomotiva Trutnov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hronešová Jana1973kraj. ženy 17. 
2.Kalášková Lenka1952kraj. ženy 20.-21. 
3.Holá Natálie2000kraj. ženy 37. 
4.Jorová Zuzana1994kraj. ženy 36.-N 
5.Budišová Martina1997kraj. ženy 37.-N 
6.Matějíčková Kristýna1989kraj. ženy N 
7.Kubíčková Markéta1993kraj. ženy N 
8.Prokopcová Klárka2001kraj. ženy N 
Sokol Železnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ježková Zuzana1967reg. muži 157. 
2.Krétová Monika1971reg. muži 165.-167. 
3.Tajčová Zdena1964reg. muži 173. 
4.Plecháčová Pavlína1975reg. muži 188.-189.Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Úbislavice
Sokol Chrudim A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Juklová Kateřina1996kraj. ženy 16. - 21. 
2.Sedláčková Tereza1999kraj. ženy 16. - 21. 
3.Jílková Vanesa1997reg. ženy N 
4.Kristýna Bartošová ml.1999reg. ženy N 
5.Hegenbartová Veronika1999reg. ženy N 
6.Nováková Kristýna1999reg. ženy N 
7.Sedláčková Karla2001reg. ženy N 
8.Hübnerová Adéla2002reg. ženy N 
Tatran Hostinné A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bošelová Anna1951nez.  
2.Cilerová Eva1950nez.  
3.Fišarová Karolína1996nez.  
4.Schreierová Renáta1999nez.  
5.Švábová Ráchel Magdaléna2003nez.  
KP-1.st. dorostu, 2012/13
TJ Dvůr Králové n.L. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janovský Jan1996kraj. dci 25-26 
2.Šanc Vojtěch1995kraj. dci 30-31 
3.Frieda Jan1995kraj. dci 35-61 
4.Zlámal Vít1995nez. dci  
Tatran Hostinné A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fišar Jan1996nez.  
2.Strnádek Jan1997nez.  
3.Virág Dominik1997nez.  
4.Bartoš Petr ml.2002nez.  
5.Fišarová Karolína1996nez.  
6.Horák Viktor1998nez.  
7.Klimenta Matěj2002nez.  
8.Schreierová Renáta1999nez.  
9.Švábová Ráchel Magdaléna2003nez.  
10.Vančura Jakub1998nez.  
Sokol Stěžery A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hepner Lukáš1996kraj. dci 30-31 
2.Dufek Lukáš1997kraj. dci 35-61 
3.Jeřábek Petr1998kraj. dci 35-61 
4.Částka David1999kraj. sži 13 
5.Kašpar David1999kraj. sži 21-23 
6.Frizel Dominik1999kraj. sži 29-49 
7.Tuček Jáchym2001kraj. mži 15 
8.Tučková Adéla1999kraj. sžy 8 
9.Dospělová Michaela1999kraj. sžy 11 
10.Fillová Kateřina1999kraj. mžy 20-21 
11.Fišerová Michaela2001kraj. mžy 20-21 
Sokol Česká Skalice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Měšťanová Petra1996kraj. dky 11 
2.Hamzová Klárka1996kraj. dky 13 
3.Postupa Daniel1997kraj. sži 19-20 
4.Huaman Mathias1998kraj. sži 29-49 
5.Kozák Ondřej1998kraj. sži 29-49 
6.Forman Matěj1998kraj. sži 29-49 
7.Řezníčková Lucie1998nez.  
8.Tauber Pavel1999nez.  
9.Kozáková Veronika1999nez.  
Sokol Chlumec n.C. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kycelt Martin1996kraj. dci 21-23 
2.Regimon Tomáš1996kraj. dci 21-23 
3.Kukla Aleš1998kraj. dci 35-61 
4.Šedivý Roman2000kraj. mži 19 
5.Kyceltová Petra2001kraj. mžy 12 
6.Motyčka Libor1997nez.  
7.Kycelt Jakub2004nez.  
8.Marková Eliška2001nez.  
9.Valentová Anna2003nez.  
Sokol Kostelec n.O. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kršiak Tomáš1997kraj. dci 21-23 
2.Šťastný Daniel1996kraj. dci 35-61 
3.Vlček Tomáš1996nez.  
4.Malík Jakub2001nez.  
5.Tesař Dominik1999nez.  
6.Hodač Jakub1998nez.  
7.Čermák Josef1999nez.  
8.Čada Jakub1999nez.  
KP-1.st. staršího žactva, 2012
Sokol Stěžery A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Částka David1999kraj. sži 13 
2.Jeřábek Petr1998kraj. sži 17-18 
3.Kašpar David1999kraj. sži 21-23 
4.Tučková Adéla1999kraj. sžy 8 
5.Dospělová Michaela1999kraj. sžy 11 
6.Fillová Kateřina1999kraj. sžy 13 
Jiskra Jaroměř A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Divecký Filip2000kraj. sži 14 
2.Divecký Jan2000kraj. sži 24-25 
3.Tláskalová Klára1998kraj. sžy 7 
4.Skořepa Adam2001reg. sži 7 
5.Bašková Markéta2001reg. sžy 2 
6.Hotárková Linda1999reg. sžy 3 
7.Kafková Diana2000kraj. mžy 14-18 
8.Hůlka Adam2003reg. nži nez 
9.Svoboda Martin1998reg. sži nez 
Orel Hradec Králové A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Machek Filip1998nez. sži  
2.Petřík Karel1998nez. sži  
3.Polanský Vojtěch2000nez. sži  
4.Tomáš Ondřej1998nez. sži  
5.Pohořálek Aleš1999nez. sži  
Tatran Hostinné A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horák Viktor1998nez.  
2.Schober Jakub1999nez.  
3.Vančura Jakub1998nez.  
4.Bartoš Petr ml.2002nez.  
5.Klimenta Matěj2002nez.  
6.Schreierová Renáta1999nez.  
7.Sixta Vít2005nez.  
8.Šimek Vratislav2000nez.  
9.Švábová Ráchel Magdaléna2003nez.  
TJ Jičín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Douša Tomáš1998reg. sži 6 
2.Forgáč Adam1999reg. sži 9 
3.Půrkrábek Tomáš1999reg. sži 13 
4.Augustin Ondřej1998reg. sži 14 
5.Fejtek Petr ml.2001reg. sži 41 
6.Kloutvor Aleš2003nez. nži  
7.Václavů Vojtěch2002nez. nži  
8.Valeš Radim2003nez. nži  
Sokol Stěžery B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Frizel Dominik1999kraj. sži 29-49 
2.Tuček Jáchym2001kraj. mži 15 
3.Fišerová Michaela2001kraj. mžy 20-21 
4.Jeřábek Pavel2003nez.  
5.Pancák Ondřej2002nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS