Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Divize muži
KST Orel ČB A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kvašnovský Petr1970kraj. 31-40 
2.Hečko Miroslav1958kraj. 41-50 
3.Sassmann Jakub1992kraj. 51-70 
4.Škopek Stanislav1956kraj. 51-70 
5.Vrzal Pavel1969kraj. 71-100 
6.Šilhavý Petr1965kraj. 101-130 
7.Bošanský Lukáš1989kraj. 101-130 
8.Kahuda Stanislav1965kraj. 101-130 
9.Janouš Ivan1961kraj. 131-160 
10.Zeman Tomáš1991kraj. 201-280 
11.Pátý Vladimír1981kraj. 201-280 
12.Tejml Radek1967kraj. 201-280 
13.Vrzal Petr1967reg. muži 71-100 
14.Zajac Marek1987nez. cizinec 
15.Hořáková Soňa1988nez.  
SKST Týn nad Vltavou o.s. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Soucha Jan1970kraj. muži 41-50 
2.Kučera Karel1949kraj. muži 71-100 
3.Bezpalec Martin st.1968kraj. muži 71-100 
4.Skalák Josef st.1966kraj. muži 101-130 
5.Skalák Josef ml.1992kraj. muži 101-130 
6.Šálený David1999kraj. muži 131-160 
7.Kureš Vlastislav1981kraj. muži 131.-160. 
8.Plaňanský Jiří1982kraj. muži 131-160N 
9.Brom Václav1960kraj. muži 201-280 
10.Vejda Miroslav1963kraj. muži 201-280 
11.Syrovátka Radek1973reg. muži 101-130 
12.Melounek Pavel1965reg. muži 101-130 
DDM Soběslav A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krahulec Petr1985kraj. muži 13 
2.Peterka Ondřej1994kraj. muži 21-30 
3.Matějů Václav1975kraj. muži 31-40 
4.Janovský Dušan1969kraj. muži 51-70 
5.Pražák Arnošt1946kraj. muži 101-130 
6.Sechovec Vít1964kraj. muži 101-130N 
7.Barták Kamil1977kraj. muži 131-160 
8.Holub Josef1972kraj. muži 161-200 
9.Peterka Vladimír1964kraj. muži 201-280 
10.Hložek Pavel1956reg. muži 50-60 
11.Vondruška Oldřich1950reg. muži 50-60 
12.Donát Jaroslav1974reg. muži 71-80 
13.Novotný Martin1958reg. muži 81-100 
14.Pánek Antonín1973nez. muži  
15.Vondruška Filip1993nez. muži  
16.Kortus Filip1999kraj. muži 101-130Střídavý start z SK Pedagog ČB
TJ Sokol Studená B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fiala Ondřej1991kraj. muži 41-50 
2.Mastný Tomáš st.1966kraj. muži 51-70 
3.Zejda Petr1990kraj. muži 71-100 
4.Mádr Miloslav1989kraj. muži 71_100 
5.Maňhal Jan ml.1980kraj. muži 71-100 
6.Schwarz Miloslav1962kraj. muži 131_160 
7.Šimek Pavel1964kraj. muži 161-200 
8.Kameník Jaroslav1966kraj. muži 161-200 
9.Lukjanov Viktor ml.1973reg. muži 51.100 
10.Novák Jaroslav1939reg. muži 51-100 
11.Martinů Jaroslav1954reg. muži 51-100 
12.Doležal Ondřej1997reg. muži 51-100Střídavý start z Katolický dům Dačice z.s.
TJ Jiskra Třeboň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jareš Oldřich1961kraj. muži 41-50 
2.Petrásek Martin1991kraj. muži 71-100 
3.Werner Zdeněk1953kraj. muži 71-100 
4.Pašek Felix1976kraj. muži 71-100 
5.Lang Václav1957kraj. muži 101-130 
6.Novák Jan1964kraj. muži 161-200 
7.Olejníček Petr1990kraj. muži 161-200 
8.Ruso Miroslav1950kraj. muži 201-280 
9.Maxa Lukáš1993kraj. muži 201-280 
10.Schams Miroslav1948kraj. muži 201-208 
11.Vlček Jiří1963kraj. muži 201-280 N 
12.Maxa Martin1965kraj. muži 201-280 N 
13.Lhotský Ondřej1978nez. muži nezařazen 
TJ Blatná A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černý Jiří1990kraj. muži 41-50N 
2.Langer Aleš1981kraj. muži 51-70N 
3.Fleissig Jan1988kraj. muži 71-100 
4.Vavřinec Matěj1993kraj. muži 71-100 
5.Mls Jiří1970kraj. muži 71-100 
6.Ounický Pavel1981kraj. muži 101-130 
7.Trefný Jan1971kraj. muži 101-130 
8.Maňhal Daniel1993kraj. muži 131-160 
9.Kallmünzer Luboš1970kraj. muži 161-200 
10.Mls Pavel1965kraj. muži 201-280 
11.Štědroňský Jiří1973reg. muži 11 
12.Rojík Marek1993reg. muži 14 
13.Hornát Josef1957reg. muži 18 
14.Mls Pavel st.1942reg. muži 20 
15.Solar Pavel1996nez. muži  
16.Lněničková Marta1979nez. ženy  
TJ Jiskra Bechyně A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Alexa Jiří1972kraj. muži 21.-30. 
2.Kupilík Ondřej1986kraj. muži 41.-50. 
3.Pučégl Pavel1976kraj. muži 41.-50 
4.Soldát Tomáš1988kraj. muži 51.-70. 
5.Mikolášek Milan1959kraj. muži 101.-130. 
6.Boubalík Josef ml.1987kraj. muži 161.-200.N 
7.Fáber Miloš1970kraj. muži 201.-280. 
8.Brhel František1956kraj. muži 201.-280. 
TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fiala Jakub1995kraj. muži 21-30 
2.Majer Zbyněk1975kraj. muži 31-40 
3.Hrazdira Patrik1995kraj. muži 51-70 
4.Votava Štěpán1984kraj. muži 101-130 
5.Kápl Jan st.1962kraj. muži 131-160 
6.Chalupa Radek1963kraj. muži 201-280 
7.Soukup Zdeněk ml.1989reg. muži 9 
8.Vepřek Petr1963reg. muži 12 
9.Petřík Jaroslav1982reg. muži 11 
10.Matěna Libor1974reg. muži 10 
11.Havlík Vladimír1961reg. muži 14 
12.Soukup Lukáš1976reg. muži 15 
13.Kápl Jan ml.1997reg. muži 16 
14.Horný Ivo1957reg. muži 18 
15.Dvořák Ivan1961reg. muži 17 
16.Krejčí Miroslav1962reg. muži 18 
17.Samec Martin1998reg. muži 20 
18.Vlček Vladimíir1955reg. muži 19 
SK ZD Pojbuky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Opolzer Pavel1960kraj. muži 41-50 
2.Jindra Miroslav1962kraj. muži 51-70 
3.Lambert Zbyněk1956kraj. muži 51-70 
4.Novák Pavel1962kraj. muži 51-70 
5.Novák Martin1977kraj. muži 71-100 
6.Kamiš Milan1945kraj. muži 101-130N 
TJ Sokol Hluboká nad Vltavou A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rychlík Josef1977kraj. 21-30 
2.Böhm František1959kraj. 31-40 
3.Böhm Pavel1964kraj. 41-50 
4.Dvořák Martin1978kraj. 51-70 
5.Švrčina Tomáš1967kraj. 51-70 
6.Vojta František1973kraj. 161-200 
7.Duspiva Martin1972kraj. 161-200 
8.Valenta Miroslav1952kraj. 161-200 
9.Joza Josef1955kraj. 201-280 
10.Tischler Petr1964kraj. 201-280 
11.Kamarýt Jiří1990nez. N 
TJ Libín 1096 Prachatice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Němec Miroslav1980kraj. muži 12 
2.Šimek Marek1991kraj. muži 30,5 
3.Bauer Miroslav1995kraj. muži 31-40 
4.Bauer Jan ml.1993kraj. muži 51-70 
5.Blaško Ivo1961kraj. muži 51-70 
6.Kaiml Petr1975kraj. muži 51-70 
7.Nitrianský Igor1961kraj. muži 70,5 
8.Žák František1962kraj. muži 71-100 
9.Liška Marek1994kraj. muži 71-100 
10.Bauer Jan st.1969kraj. muži 100,5 
11.Gruber Josef1992kraj. muži 100,5 
12.Vejvoda Jiří1971kraj. muži 200,5 
13.Le Quang Trung1989nez. cizinec 
14.Gruber Michal1996reg. muži 30 
15.Krotký Marek1994reg. muži 30 
16.Kubíček Petr1994reg. muži 41-50 
TJ Sokol Přídolí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vochozka Roman1979kraj. muži 41-50 
2.Kamera Josef1964kraj. muži 51-70 
3.Strapek Josef1966kraj. muži 51-70 
4.Kamera Josef ml.1991kraj. muži 71-100 
5.Blaženec Dušan1961kraj. muži 131-160 
6.Ferenčík František1982kraj. muži 201-280 
7.Salon Jan1944kraj. muži 201-280 
8.Chromý Miloš1958kraj. muži 201-280 
9.Pešel Jiří1972kraj. muži 201-280 
Krajský přebor
TJ Sokol Strakonice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jungvirt Josef1952kraj. muži 161-200 k 
2.Hrach František ml.1981kraj. muži 201-280 k 
3.Jungvirt Roman1975kraj. muži 201-280 k 
4.Fix Milan1960kraj. muži 201-280 kn 
5.Fleissig Pavel1963kraj. muži 201-280 k 
6.Hrach František st.1947nez. muži  
7.Valíček Jaroslav1948nez. muži  
8.Zborník Jaroslav1961nez. muži  
9.Požárek Jaroslav1949nez. muži  
10.Pešek Petr2000nez. mži  
11.Holý Tomáš1997nez. dci  
12.Hanuš Václav2002nez. nži  
13.Kotrč Michal2001nez. mži  
14.Krejčí Ondřej2001nez. mži  
15.Malý Ondřej1999nez. sži  
TJ Sokol Hluboká n. Vltavou B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švrčina Tomáš1967kraj. 51-70 
2.Vojta František1973kraj. 161-200 
3.Duspiva Martin1972kraj. 161-200 
4.Valenta Miroslav1952kraj. 161-200 
5.Joza Josef1955kraj. 201-280 
6.Tischler Petr1964kraj. 201-280 
7.Palivec Zdeněk1979reg. 101-130 
8.Pečenka Pavel1986reg. 101-130 
9.Vichérek Libor1953reg. 101-130 
10.Zima Jiří1966reg. 101-130 
11.Burda Ondřej1986reg. 131-160 
12.Budil Jan1983reg. 161-190 
13.Trávníček Miroslav1968reg. 161-190N 
14.Muchna Václav1960reg. 191-220 
15.Sochor Jaroslav1989reg. 191-220 
16.Dvořák Petr1972reg. 191-220N 
17.Kamarýt Jiří1990nez. N 
KST Orel ČB B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vrzal Pavel1969kraj. 71-100 
2.Šilhavý Petr1965kraj. 101-130 
3.Bošanský Lukáš1989kraj. 101-130 
4.Janouš Ivan1961kraj. 131-160 
5.Kahuda Stanislav1965kraj. 101-130 
6.Zeman Tomáš1991kraj. 201-280 
7.Pátý Vladimír1981kraj. 201-280 
8.Tejml Radek1967kraj. 201-280 
9.Zeis Vladimír1965reg. 101-130 
10.Sroka Ivan1960reg. 101-130N 
TJ Slavoj Protivín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dubský Lubomír1974kraj. muži 71-100 
2.Šimoník Pavel1959kraj. muži 101-130 
3.Mareš Zdeněk1959kraj. muži 101-130 
4.Pešl Daniel1992kraj. muži 101-130 
5.Färber František1963kraj. muži 101-130 
6.Brabec Ondřej1982kraj. muži 161-200 
7.Vařečka Pavel1959kraj. muži 161-200 
8.Weber Vladimír1956kraj. muži 201-280 
9.Vařečka Karel1957kraj. muži 201-280 
10.Tománek Jan1983kraj. muži 201-208 
11.Zoch Samuel1995kraj. muži 201-280N 
12.Macháček Jiří1963kraj. muži 201-208 
13.Lednický Josef1956nez. muži  
14.Martan Pavel1956nez. muži  
SKST Týn n. Vltavou o.s.B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skalák Josef ml.1992kraj. muži 101-130 
2.Šálený David1999kraj. muži 131-160 
3.Kureš Vlastislav1981kraj. muži 131.-160. 
4.Plaňanský Jiří1982kraj. muži 131-160N 
5.Brom Václav1960kraj. muži 201-280 
6.Vejda Miroslav1963kraj. muži 201-280 
7.Jaroš Ladislav1980kraj. muži 71-100N 
8.Melounek Pavel1965reg. muži 101-130 
9.Syrovátka Radek1973reg. muži 101-130 
10.Mikšátko Jan1964reg. muži 101-130 
11.Bečvář Václav1954reg. muži 131-160 
12.Šíma Zdeněk1960reg. muži 131-160 
DDM Soběslav B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pražák Arnošt1946kraj. muži 101-130 
2.Sechovec Vít1964kraj. muži 101-130N 
3.Barták Kamil1977kraj. muži 131-160 
4.Peterka Vladimír1964kraj. muži 201-280 
5.Holub Josef1972kraj. muži 161-200 
6.Hložek Pavel1956reg. muži 50-60 
7.Vondruška Oldřich1950reg. muži 50-60 
8.Donát Jaroslav1974reg. muži 71-80 
9.Novotný Martin1958reg. muži 81-100 
10.Cvach Jiří1950reg. muži 101-120N 
11.Pánek Antonín1973nez. muži  
12.Vondruška Filip1993nez. muži  
TJ Sokol Č. Budějovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klečka Jiří1948kraj. muži 51-70 
2.Štědrý Jan1991kraj. muži 71-100 
3.Hronek Jiří1956kraj. muži 71-100 
4.Staněk Petr1960kraj. muži 71-100 
5.Trnka Jiří1964kraj. muži 71-100 
6.Tenglová Vendula1993ČR ženy 61 
7.Jabůrek Jan1982kraj. muži 161-200 
8.Muška Stanislav1954kraj. muži 161-200 
9.Kašparů Pavel1961kraj. muži 201-280 
10.Morávek Milan1966reg. muži 71-100 N 
11.Mazur Jiří1947reg. muži 101-130 
12.Krýsl Martin1997reg. muži 131-160Střídavý start z KST Orel ČB
TTC Kovářov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Špeta Michal1982kraj. muži 101-130 
2.Švára Libor1984kraj. muži 101-130 
3.Petr Zdeněk1960kraj. muži 131-160 
4.Kolář Tomáš1984kraj. muži 131-160 
5.Špác Jiří1955kraj. muži 161 - 200 
6.Vlk Jiří1964kraj. muži 161 - 200 
7.Koloros Václav1961reg. muži 10 
8.Barda Miroslav st.1959reg. muži 21 
9.Mošanský Jiří ml.1990reg. muži 26 
10.Mošanský Jiří st.1965reg. muži 32 
11.Hubička Jan1997reg. muži 35 
12.Machala Marek1975nez. muži  
13.Fořt Josef1997nez. muži  
14.Horká Radka1971nez. muži  
15.Růžičková Lenka1996reg. muži 28 
TJ Vodní stavby Tábor A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Procházka Petr1964kraj. muži 71 - 100 
2.Lachout Jaroslav1973kraj. muži 71 - 100 
3.Strouhal Jiří1991kraj. muži 101 - 130 
4.Zubčák Patrik1975kraj. muži 101 - 130 N 
5.Horka Jan1952kraj. muži 131 - 160 
6.Losos Radek1973kraj. muži 161 - 200 
7.Jehně Václav ml.1971kraj. muži 201 - 280 
8.Fořter Tomáš1975kraj. muži 201 - 280 N 
9.Karlík Zdeněk1966nez.  
10.Šmahlík Libor1973nez.  
11.Vošta Petr1974nez.  
TJ Sokol Vodňany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Truhlář František1947reg. muži 71-100 
2.David Jaroslav1967kraj. muži 71-100 
3.Svoboda David1992kraj. muži 71-100 
4.David Tomáš1994kraj. muži 101-130 
5.Turek Václav1948kraj. muži 101-130 
6.Brabec Oldřich1959kraj. muži 161-200 N 
7.Bílý Michal1984reg. muži 5 
8.Bauer Jiří ml.1976reg. muži 7 
9.Dvořák Antonín1954reg. muži 3 N 
10.Hřebeček Jan1953reg. muži 37 
11.Soucha Jan1951reg. muži 35 
TJ Blatná B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mls Jiří1970kraj. muži 71-100 
2.Ounický Pavel1981kraj. muži 101-130 
3.Trefný Jan1971kraj. muži 101-130 
4.Maňhal Daniel1993kraj. muži 131-160 
5.Kallmünzer Luboš1970kraj. muži 161-200 
6.Mls Pavel1965kraj. muži 201-280 
7.Štědroňský Jiří1973reg. muži 11 
8.Rojík Marek1993reg. muži 14 
9.Hornát Josef1957reg. muži 18 
10.Mls Pavel st.1942reg. muži 20 
11.Solar Pavel1996nez. muži  
Krajská soutěž skupina A
TJ Sokol Křemže A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hůlka Jan1963kraj. muži 101-130 K 
2.Kocourek Petr1963kraj. muži 161-200 K 
3.Opelka Jaroslav1970kraj. muži 161-200 K 
4.Reitinger Jiří1973kraj. muži 201-280 K 
5.Kudláček Zbyněk1973kraj. muži 201-280 K 
6.Vondrák Zdeněk1969reg. muži 31-40 
7.Laštovička Jan1979reg. muži 41-50 
8.Čudan Dušan1966reg. muži 51-70 
9.Tetenka Stanislav1962reg. muži 71-100 
KST Orel ČB C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kahuda Stanislav1965kraj. 101-130 
2.Zeman Tomáš1991kraj. 201-280 
3.Pátý Vladimír1981kraj. 201-280 
4.Tejml Radek1967kraj. 201-280 
5.Vrzal Petr1967reg. muži 71-100 
6.Zeis Vladimír1965reg. 101-130 
7.Vlk Jan1987reg. 101-130N 
8.Sroka Ivan1960reg. 101-130N 
9.Zeman Jan1967reg. 131-160 
10.Kalinics Michael1978reg. 131-160 
11.Vondrášek Tomáš1989reg. 131-160 
12.Šašek Vladimír1960reg. 161-190N 
13.Zajac Marek1987nez. cizinec 
14.Hořáková Soňa1988nez.  
TJ Sokol Č. Budějovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trnka Jiří1964kraj. muži 71-100 
2.Jabůrek Jan1982kraj. muži 161-200 
3.Muška Stanislav1954kraj. muži 161-200 
4.Kašparů Pavel1961kraj. muži 201-280 
5.Morávek Milan1966reg. muži 71-100 N 
6.Truhlář Jiří1951reg. muži 101-130 
7.Mazur Jiří1947reg. muži 101-130 
8.Havránek Ladislav1960reg. muži 131-160 
9.Rožumberg Jiří1990reg. muži 131-160 N 
10.Vazač Miloslav1955reg. muži 161-190 
11.Trnka Tadeáš1995reg. muži 191-220 
TJ Sokol Nová Ves u ČB A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nápravník Jakub1981kraj. muži 101-130 
2.Mašek Stanislav1955kraj. muži 131-160N 
3.Malčák Karel1947kraj. muži 161-200 
4.Przeczek Josef1957kraj. muži 201-280N 
5.Staněk Milan st.1970kraj. muži 161-200 
6.Paleček Vladimír1973kraj. muži 201-280N 
7.Houška Miroslav1966kraj. muži 201-280N 
8.Chmel Petr I.1972kraj. muži 201-280N 
9.Hůda Zdeněk1963reg. muži 101-130 
10.Troup Miroslav1945reg. muži 101-130 
11.Šafář František1950reg. muži 161-190 
12.Blábolil Milan1965reg. muži 161-190 
OST Velešín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vraspír Roman1991kraj. muži 161-200 
2.Grznárik Jakub1995kraj. muži 161-200 
3.Peterka Vilém1955kraj. muži 201-280 
4.Chromeček Vladimír1955kraj. muži 201-280(N) 
5.Břicháček Martin1977kraj. muži 201-280 
6.Javořík Miroslav1967reg. muži 71-100 
7.Stehlík Pavel1975reg. muži 71-100 
8.Krauskopf Pavel1991reg. muži 71-100 
9.Vraspír Martin1997reg. muži 71-100 
10.Javoříková Nela1994reg. muži 71-100 
11.Javoříková Veronika1999reg. muži 71-100 
12.Břicháček David1978nez. muži  
13.Bürger František1980nez. muži  
14.Ihrová Stanislava1963reg. muži 161-190 
TJ Spartak Kaplice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kmoch Zdeněk1960kraj. muži 101-130 
2.Sláma Luboš1963kraj. muži 101-130 
3.Weber Tomáš1982kraj. muži 131-160 
4.Marek Lukáš1981kraj. muži 161-200 N 
5.Mašek Josef1959kraj. muži 201-280 
6.Wolowiec Jaroslav1952reg. muži 31-40 
7.Šítal Roman1970reg. muži 31-40 
8.Kubec Martin1992reg. muži 31-40 
9.Jiráň Jiří1961reg. muži 51-70 
10.Bicek Kryštof1989reg. muži 51-70 
11.Urazil Marek1999reg. muži 71-100 
12.Zikeš Dalibor1980nez.  
TJ Sokol Zliv A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šimek Josef1950kraj. muži 161-200 
2.Ptáček Petr1963kraj. muži 201-280 
3.Sýkora Václav1961kraj. muži 201-280 
4.Kučera Milan1949kraj. muži 201-280(N) 
5.Štěpán Pavel1967kraj. muži 201-280(N) 
6.Prchal Jiří1954reg. muži 101-130 
7.Čipera Jiří1960reg. muži 131-160 
8.Michálek Jiří1951reg. muži 161-190 
9.Urban Pavel1945reg. muži 161-190 
10.Hovorka Zdeněk1943reg. muži 191-220 
SK Pedagog ČB B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kortus Filip1999kraj. muži 101-130 
2.Farník Jiří1978kraj. muži 131-160 
3.Founě Jiří1975kraj. muži 161-200 
4.Novotný Michal1971kraj. muži 161-200 
5.Lojka David1973kraj. muži 161-200 
6.Škopek Jakub1995reg. muži 71-100 
7.Prskavec Petr1943reg. muži 101-130 
8.Lojka Ladislav1944reg. muži 161-190 
9.Škopek Jindřich1958reg. muži 191-220N 
10.Adam Václav1998nez. muži  
11.Adam Jan2001nez. muži  
SK Pedagog ČB C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kárník Pavel1960kraj. muži 131-160 
2.Bruckmüller Josef1946kraj. muži 201-280 
3.Němeček Richard1952reg. muži 51-70 
4.Matouš Luboš1973reg. muži 51-70N 
5.Smolík Pavel1940reg. muži 71-100 
6.Kudrna Arnošt1946reg. muži 101-130 
7.Pešl Ladislav1941reg. muži 131-160 
8.Nestroj Jan1943reg. muži 191-220N 
9.Jankovski Martin1997nez. dci  
TJ Start ČB A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brom Jan1970kraj. 131-160 
2.Rezek Josef1966kraj. 131-160 
3.Troup Zdeněk1966kraj. 201-280 
4.Hořejší Rudolf1964kraj. 201-280 
5.Karabec Ivan1945kraj. 201-280 
6.Dobiáš Zdeněk1964reg. 51-70 
7.Vicek Miloslav1949reg. 71-100 
8.Horák Václav1948reg. 71-100 
9.Luxa Josef1954reg. muži 101-130 
10.Rosol Věroslav1954reg. muži 131-160 
11.Uhlíř Karel1973reg. muži 131-160 
12.Tůma Pavel1985reg. muži 161-190 
13.Fousek Pavel1950reg. muži 161-190 
14.Havel Milan1946reg. muži 161-190 
15.Doležel Miroslav1946reg. muži 161-190 
TJ Calofrig Borovany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matějka Milan1962reg. 41.-50. 
2.Janda Jiří1959reg. 41.-50.N 
3.Turek František1949reg. 51.-70. 
4.Kropík Milan1967reg. 51.-70.N 
5.Jindra Zdeněk1979reg. 51-70 
6.Petrus Michal st.1969reg. 101-130 
7.Hosnedl František1963reg. 131-160 
8.Krýsl Martin1997reg. 131-160Hostování z KST Orel ČB
9.Janoch Jiří1959reg. 131-160 
10.Krzywda Andrzej1952reg. 131-160N 
11.Cicko Tomáš1976nez.  
TJ Sokol Benešov nad Černou A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sviták Josef1955reg. muži 20-30 
2.Sviták Jakub1997reg. muži 72-100 
3.Kodym František1962reg. muži 72-100 
4.Gušl Petr1960reg. muži 72-100N 
5.Pagač Aleš1992reg. muži 72-100 
6.Svitáková Ilona1978reg. muži 72-100N 
7.Štefánik Radim1973reg. muži 72-100 
Krajská soutěž skupina B
TJ Slavoj Protivín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Färber František1963kraj. muži 101-130 
2.Brabec Ondřej1982kraj. muži 161-200 
3.Vařečka Pavel1959kraj. muži 161-200 
4.Weber Vladimír1956kraj. muži 201-280 
5.Vařečka Karel1957kraj. muži 201-280 
6.Dubský Jiří1972nez. muži  
7.Vařečka Ondřej2002nez. mži  
8.Topinka Václav1951nez. muži  
9.Pártl Pavel1986nez. muži  
TJ Slavoj Protivín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Macháček Jiří1963kraj. muži 201-208 
2.Zoch Samuel1995kraj. muži 201-280N 
3.Lednický Josef1956nez. muži  
4.Martan Pavel1956nez. muži  
5.Tománek Jan1983kraj. muži 201-208 
6.Soumar Milan1965reg. muži 30 
7.Zeman Jan1983nez. muži  
8.Marková Ivana1965kraj. ženy 201-208 
9.Najmanová Ryšavá Lucie1977reg. ženy 15 
TJ Osek A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hromádka Milan1956kraj. muži 101-130 
2.Mrkvička Pavel1961kraj. muži 201- 
3.Šaršok Milan1962kraj. muži 201 
4.Peterka Václav1961kraj. muži 160-200 
5.Hauser Karel1946nez.  
6.Rojík Marek1993reg. muži 14Střídavý start z TJ Blatná
TJ Sokol Cehnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holman Libor1970kraj. muži 41-50 
2.Čondl Jiří1955kraj. muži 131-160 
3.Stanislav Jaroslav1974kraj. muži 161-200 
4.Siegel Filip1969kraj. muži 161-200 
5.Frčka Josef1961kraj. muži 201-280 
6.Kučera Josef1947kraj. muži 201-280 
7.Čížek Václav1973kraj. muži 201-280 
8.Buchvaldek Marek1971reg. muži 21 
9.Bečvář Lukáš1979reg. muži 24 
10.Valenta Miroslav1964reg. muži 38 
11.Kadečka Jaroslav1955reg. muži 41 
12.Novák Milan1976reg. muži 24N 
13.Miklas Štěpán1974nez. muži  
14.Frčka Michal1985nez. muži  
15.Kadečka Tomáš1982nez. muži  
TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kápl Jan st.1962kraj. muži 131-160 
2.Chalupa Radek1963kraj. muži 201-280 
3.Soukup Zdeněk ml.1989reg. muži 9 
4.Matěna Libor1974reg. muži 10 
5.Havlík Vladimír1961reg. muži 14 
6.Kápl Jan ml.1997reg. muži 16 
7.Petřík Jaroslav1982reg. muži 11 
8.Vepřek Petr1963reg. muži 12 
9.Soukup Lukáš1976reg. muži 15 
10.Krejčí Miroslav1962reg. muži 18 
11.Samec Martin1998reg. muži 20 
12.Dvořák Ivan1961reg. muži 17 
TJ Sokol Milevsko A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černý Petr1959kraj. muži 161 
2.Mácha Jakub1984kraj. muži 161 
3.Mácha Luboš st.1961kraj. muži 161 
4.Švára Petr1955kraj. muži 161 
5.Mácha Luboš ml.1984kraj. muži 201 
6.Kolář Petr1987kraj. muži 201(N) 
TJ Sokol Vodňany C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Turek Václav1948kraj. muži 101-130 
2.Brabec Oldřich1959kraj. muži 161-200 N 
3.Dvořák Antonín1954reg. muži 3 N 
4.Bílý Michal1984reg. muži 5 
5.Bauer Jiří ml.1976reg. muži 7 
6.Soucha Jan1951reg. muži 35 
7.Hřebeček Jan1953reg. muži 37 
8.Novák Martin1998reg. muži 21 N 
9.Hubáček Filip1998reg. muži 29 N 
10.Koloušek Jan1997reg. muži 38 N 
11.Jachno Vladimír1953nez. muži  
TJ Libín 1096 Prachatice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blaško Ivo1961kraj. muži 51-70 
2.Kaiml Petr1975kraj. muži 51-70 
3.Žák František1962kraj. muži 71-100 
4.Liška Marek1994kraj. muži 71-100 
5.Kraus Petr1997reg. muži 90 
6.Kadlec Pavel1998reg. muži 90 
7.Le Quang Trung1989nez. cizinec 
8.Blašková Zdena2001nez.  
SKP Prachatice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havel Jan1950kraj. muži 131-160 
2.Šána Václav1963kraj. muži 131-160 
3.Wimberský Václav1966kraj. muži 131-160 
4.Novák Zdeněk1963kraj. muži 201-280 
5.Předota Karel1963kraj. muži 201-280 
6.Kačer Jindřich1959kraj. muži 201-280 
TJ Sokol Mirotice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Karas Jaroslav ml.1985kraj. muži 131-160 
2.Kozma Václav1954kraj. muži 131-160 
3.Břicháček Lukáš1988kraj. muži 201-280 
4.Císař Jan ml.1990nez. muži  
5.Matuška Miroslav1972nez. muži  
6.Krahulec Jiří st.1966nez. muži  
7.Suchánek Milan1973nez. muži  
8.Jonák Radoslav st.1957nez. muži  
9.Karas Jaroslav st.1962nez. muži  
10.Maršík Martin1975nez. muži  
TJ Třebohostice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Soukup Miloslav ml.1973kraj. muži KS B 12 
2.Vokroj Zdeněk1966kraj. muži KS B 13 
3.Šavrda Karel1963kraj. muži KS B 44 
4.Kostner Jiří1955kraj. muži KS B 48 
5.Slavík Petr1975kraj. muži - 
6.Křivanec Josef1974kraj. muži - 
7.Soukup Miloslav st.1949kraj. muži - 
8.Krejčí Karel1985kraj. muži - 
TJ Libín 1096 Prachatice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nitrianský Igor1961kraj. muži 70,5 
2.Bauer Jan st.1969kraj. muži 100,5 
3.Gruber Josef1992kraj. muži 100,5 
4.Vejvoda Jiří1971kraj. muži 200,5 
5.Gruber Michal1996reg. muži 30 
6.Krotký Marek1994reg. muži 30 
7.Buchlovský Petr1971reg. muži 30 
8.Kubíček Petr1994reg. muži 41-50 
Krajská soutěž skupina C
OST Kardašova Řečice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bečka Petr1968kraj. muži 71-100 
2.Kozel Jaroslav1970kraj. muži 131-160 
3.Smolík Tomáš1989kraj. muži 161-200 
4.Smolík Jan1996kraj. muži 161-200 
5.Posekaný Tomáš1993kraj. muži 201-280 
6.Smolík Zdeněk1962reg. muži 51-100 
7.Strada Jiří1996reg. muži 101-168 
8.Adámek Eduard1947reg. muži 101-168 
9.Slapnička Roman1988reg. muži 101-168 
10.Sláma Martin1983reg. muži 101-168 
11.Pozníček Jan1978reg. muži 101-168 N 
12.Michal Miroslav1959nez. muži  
13.Budík Robert1968nez. muži  
ST KD Dačice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havlík Vojtěch1994reg. muži 21-50 
2.Havlík Martin1992reg. muži 21-50 
3.Havlík Zdeněk1956reg. muži 21-50 
4.Havlík Pavel1989nez. muži 21-50 
5.Kelbler Petr1992reg. muži 51-100 
6.Doležal Ondřej1997reg. muži 51-100 
7.Štěpánek Antonín1983reg. muži 51-100 
8.Syrovátka Lukáš1996reg. muži 101-168 
9.Mareš Martin1973reg. muži 101-168 
10.Syrovátka Jan1973reg. muži 101-168 
11.Šindelář Martin1995nez. muži  
DDM Soběslav C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holub Josef1972kraj. muži 161-200 
2.Hložek Pavel1956reg. muži 50-60 
3.Vondruška Oldřich1950reg. muži 50-60 
4.Donát Jaroslav1974reg. muži 71-80 
5.Novotný Martin1958reg. muži 81-100 
6.Cvach Jiří1950reg. muži 101-120N 
7.Novotný Petr2000reg. muži 101-120N 
8.Šimota Dominik1998reg. muži 101-120N 
9.Hložek Tomáš2000reg. muži 101-140N 
10.Vodáková Táňa2000reg. muži 101-140N 
11.Novotná Eliška2000nez. muži  
12.Pánek Antonín1973nez. muži  
13.Vondruška Filip1993nez. muži  
TJ Sokol Studená C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Maňhal Jan ml.1980kraj. muži 71-100 
2.Schwarz Miloslav1962kraj. muži 131_160 
3.Šimek Pavel1964kraj. muži 161-200 
4.Kameník Jaroslav1966kraj. muži 161-200 
5.Maňhal Jan st.1955kraj. muži 201-280 
6.Lukjanov Viktor ml.1973reg. muži 51.100 
7.Novák Jaroslav1939reg. muži 51-100 
8.Martinů Jaroslav1954reg. muži 51-100 
9.Mátl Karel1963reg. muži 101-168 
10.Janda Vladimír1966reg. muži 101-168 N 
11.Lahoda Kamil1947reg. muži 101-168 N 
12.Mastný Tomáš ml.2000reg. muži 101-168 N 
13.Michálková Jana1999nez. sžy  
TJ Jiskra Třeboň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lang Václav1957kraj. muži 101-130 
2.Novák Jan1964kraj. muži 161-200 
3.Olejníček Petr1990kraj. muži 161-200 
4.Ruso Miroslav1950kraj. muži 201-280 
5.Maxa Lukáš1993kraj. muži 201-280 
6.Schams Miroslav1948kraj. muži 201-208 
7.Vlček Jiří1963kraj. muži 201-280 N 
8.Maxa Martin1965kraj. muži 201-280 N 
9.Brezovský Michal1969kraj. muži 201-280 N 
10.Pešek Karel1971reg. muži 51-100 
11.Karoch Miroslav1968reg. muži 51-100 
12.Lhotský Ondřej1978nez. muži nezařazen 
TJ Jiskra Bechyně B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mikolášek Milan1959kraj. muži 101.-130. 
2.Boubalík Josef ml.1987kraj. muži 161.-200.N 
3.Brhel František1956kraj. muži 201.-280. 
4.Fáber Miloš1970kraj. muži 201.-280. 
5.Kovářík Tomáš1992nez. muži  
6.Vanýsek Vít1977nez. muži  
7.Mikolášková Monika1983kraj. ženy 5. 
8.Mikolášková Martina1985kraj. ženy 6. 
TJ Lokomotiva České Velenice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janda Karel1973reg. muži 16 
2.Kopecký Petr1955reg. muži 21-50 
3.Kuruc Ladislav1959reg. muži 21-50 
4.Cepák Miloš1954reg. muži 21-50 
5.Hruška Zdeněk1963reg. muži 51-100 
6.Janda Roman1979reg. muži 51-100 
7.Herda Jaroslav1951reg. muži 51-100 
8.Ševčík Petr1967reg. muži 51-100 
9.Schandl Luděk1963reg. muži 101-168 
10.Strouha František1945reg. muži 101-168 
GC Nová Bystřice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havel Vladimír1968kraj. muži 101-130 
2.Aljančič Tomáš1988kraj. muži 131-160 
3.Fryš František1988kraj. muži 161-200 
4.Peckert Ondřej1979kraj. muži 201-280 
5.Pokorný Michal1975kraj. muži 201-280 
6.Kotraba Petr1985nez. muži  
7.Hunal Martin1992nez. muži  
8.Matůšková Eva1989nez. ženy  
9.Nedělka Libor1973nez. muži  
10.Stach Michal1954nez. muži  
11.Votava Libor1970nez. muži  
12.Strojek Radim1972reg. muži 101-168 
13.Plucar Ondřej1989reg. muži 101-168 
TJ Spartak MAS S.Ústí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nohejl Jaroslav1961kraj. muži 71-100 
2.Říha Luboš1966kraj. muži 71-100 
3.Bednář Zbyněk1971kraj. muži 131-160 
4.Rybák Roman1962kraj. muži 131-160 
5.Kovář Přemysl1986kraj. muži 201-280N 
6.Hofman Jaroslav1962reg. muži 50-60 
7.Kašpar František1941reg. muži 50-60 
8.Šoukal Petr1961nez. muži nezařazen 
TJ Vodní stavby Tábor B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horka Jan1952kraj. muži 131 - 160 
2.Losos Radek1973kraj. muži 161 - 200 
3.Jehně Václav ml.1971kraj. muži 201 - 280 
4.Fořter Tomáš1975kraj. muži 201 - 280 N 
5.Karlík Zdeněk1966nez.  
6.Kos Marcel1998nez.  
7.Šmahlík Libor1973nez.  
8.Vošta Petr1974nez.  
9.Bredová Iva1974nez.  
10.Vaverová Hana1963nez.  
TJ Nová Včelnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kadlec Roman1976kraj. muži 131-160 
2.Šuhájek Libor1977kraj. muži 131-160 
3.Šuhájek Martin1975kraj. muži 161-200 
4.Dvořák Josef ml.1976reg. muži 21-50 
5.Šuhájek František1948kraj. muži 201-280 
6.Gulikáš Libor1979reg. muži 101-168 
7.Šindelář Richard1980reg. muži 101-168 
8.Němeček Jiří1968reg. muži 101-168 
9.Kadlec Karek1984nez. muži  
11.Šuhájková Libuše1979nez. muži  
TJ Sokol Tábor A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vašíček Jiří1962kraj. muži 161.-200. 
2.Kašpar Luboš1971kraj. muži 201.-280. 
3.Klabík Vilém1979kraj. muži 201.-280. 
4.Hirko Dušan1953kraj. muži 201.-280. 
5.Ivan Emil1950kraj. muži n 
6.Janů Miloslav1952reg. muži 121.-140. 
7.Děd Lukáš1999reg. sži 121.-140.Střídavý start z TJ SDH Nové Dvory
8.Kulvajt Aleš1984nez. muži n 
Divize ženy
SKST Týn nad Vltavou o.s. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Moravcová Lucie1995kraj. ženy 8 
2.Kratochvílová Martina1996kraj. ženy 11 
3.Skaláková Denisa1995kraj. ženy 13 
4.Onderková Sára1999kraj. ženy 6 N 
5.Šálená Nikola2003kraj. ženy N 
6.Volková Marcela2004kraj. ženy N 
TJ Sokol Č. Budějovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lerchová Božena1944kraj. ženy 19 
2.Zelenková Anna1991kraj. ženy 20 NHostování z Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s.
3.Řeháková Vlasta1988kraj. ženy 19 N 
4.Blažková Zuzana1992reg. ženy N 
5.Čechová Libuše1959reg. ženy NHostování z TJ Jiskra Třeboň, z.s.
6.Pazderová Klára2001kraj. dky 10 
TJ Sokol Č. Budějovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bušková Lenka1997kraj. ženy 21-30 
2.Tranová Eva1996kraj. ženy 21-30Hostování z Kroužek stolního tenisu základní školy Vyšší Brod
3.Supová Táňa1985kraj. ženy 21-30 
4.Brejchová Kateřina1997kraj. ženy 21-30 N 
5.Beníčková Kamila1998kraj. sžy 18 
TJ Jiskra Bechyně A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mikolášková Monika1983kraj. ženy 5. 
2.Mikolášková Martina1985kraj. ženy 10. 
3.Frolíková Ivana1969kraj. ženy 15.Hostování z TJ Sokol Sudoměřice u Bechyně
TJ Spartak Kaplice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Růžičková Kristýna1999kraj. ženy 14 
2.Růžičková Lucie2000kraj. ženy 18 
3.Sládková Jitka1987kraj. ženy 21 
4.Blašková Zdena2001nez. Hostování z TTC Libín Prachatice z.s.
5.Kratochvílová Mirka1976nez. Hostování z TJ Sokol Soběnov
TTC Kovářov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horká Radka1971kraj. ženy 2 
2.Růžičková Lenka1996kraj. ženy 10 
3.Mrázová Alžběta1990kraj. ženy 12 
4.Smetanová Aneta2002kraj. ženy 3 N 
5.Slivková Natálie2003kraj. ženy 11 N 
6.Máchalová Jitka1996nez. ženy  
7.Špetová Lydie1955nez. ženy  
8.Smrčinová Klára2003nez. ženy  
TJ Vodní stavby Tábor A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaverová Hana1963kraj. ženy 1 
2.Lemberková Martina1985kraj. ženy 6 
3.Krátká Pavla1958kraj. ženy 16 
4.Bredová Iva1974kraj. ženy N 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS