Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Divize
TJ Sokol eSVe Stav Bor B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaňous Martin1982kraj. muži 101-120 
2.Císler Václav1960kraj. muži 121-150 
3.Pitra František1960kraj. muži 121-150 
4.Krivda František1976kraj. muži 121-150 
5.Dědíček Jaroslav1958kraj. muži 151-200 
6.Bočan Miroslav1954kraj. muži 201-260 
7.Učík Rudolf1960reg. muži 20 
8.Hrubý Pavel1964reg. muži 21-25 
TJ Sokol Břasy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jícha Pavel1977kraj. muži K33 
2.Janeček Jaroslav1964kraj. muži K53 
3.Pták Luboš1974kraj. muži K60 
4.Bělohlávek Luděk1968kraj. muži K82 
5.Gašparovič Martin1985reg. muži R3 
6.Lev Josef1979reg. muži R26 
7.Somolík Miloš1960reg. muži R33 
8.Lorenc Tomáš1960reg. muži R63 
9.Sedlecký Josef1960reg. muži R69 
10.Veselovský Ján1960reg. muži R76 
11.Lev Stanislav1982nez. muži  
TJ Jiskra Domažlice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pangrác Martin1977kraj. muži 18 
2.Horák Libor1978kraj. muži 61-70 
3.Krejčíř Milan1978kraj. muži 71-80 
4.Ludvík Roman1974kraj. muži 71-80 
5.Baštář Ondřej1989kraj. muži 81-100 
6.Pangrác Jan1973kraj. muži 101-120 
7.Hromádko Pavel1966kraj. muži 121-150 
8.Žižka Petr1969kraj. muži 151-200 
9.Fronk Pavel1951reg. muži 21-25 
10.Brei Pavel1955reg. muži 31-35 
11.Kuneš Jaroslav st.1950reg. muži 46-50 
12.Řezáček Miroslav1947reg. muži 51-60 
13.Zavadil Otakar1957reg. muži 141-150 
TJ Sokol Horažďovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Soukup Miloš1976kraj. muži 31-40 
2.Mazura Pavel1971kraj. muži 41-50 
3.Mandák Pavel1973kraj. muži 51-60 
4.Kříž Michal1981kraj. muži 81-100 
5.Křesák Vojtěch1988kraj. muži 81-100 
6.Tůma Zdeněk1967kraj. muži 151-200 
7.Berger Jan1984kraj. muži 201-260 
8.Vojáček Rudolf ml.1980kraj. muži 201-260 
9.Buriánek Jan1968reg. muži 41-50 
10.Částka Zdeněk1958reg. muži 61-80 
11.Knebl Milan1994reg. muži 167 
12.Račáková Michaela1993kraj. ženy 21-25 
TJ Klatovy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Javorský Daniel1977kraj. muži 41-50 
2.Jehlík Miroslav1996kraj. muži 51-60 
3.Pergler Jakub1991kraj. muži 51-60 
4.Kovářík Matěj1989kraj. muži 61-70 
5.Zahradník Lukáš1991kraj. muži 101-120 
6.Kollros Roman1974kraj. muži 101-120 
7.Hnojský Jiří1973kraj. muži 121-150 
8.Nováček Karel1973kraj. muži 121-150 
9.Reiser Miroslav1974kraj. muži 151-200 
10.Sladký Antonín1966kraj. muži 151-200 
11.Kurc Vojtěch1994kraj. muži 201-260 
12.Nedoma Lukáš1986kraj. muži 201-260 
13.Tománek Jiří1973reg. muži 26-30 
14.Gaborík Luboš1979reg. muži 31-40 
15.Javorský David1979reg. muži 41-50 
TJ Kožlany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lehner Vladimír1978kraj. muži 31.-40. 
2.Šapovalov Jiří1955kraj. muži 41.-50. 
3.Görner Darin1968kraj. muži 51.-60. 
4.Sebránek Jaroslav1952kraj. muži 101.-120. 
5.Hoffman Robert1974reg. muži 37. 
6.Hoffman Jindřich1945reg. muži 46. 
7.Vojáček Rudolf1953reg. muži 61.-70. 
8.Kubát Jiří1964reg. muži 101.-110. 
9.Mudra Vladimír1984reg. muži 151.-159. 
10.Sixta Jan1972reg. muži 121.-130. 
11.Konopásek Milan1960reg. muži 141.-150. 
12.Votýpka Jaromír1965reg. muži 151.-159. 
Dioss Nýřany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gabriel Roman1966kraj. muži 31-40 
2.Makoň Zdeněk ml.1996kraj. muži 41-50 
3.Protiva Lukáš1989kraj. muži 61-70 
4.Vycudilík Jan1981kraj. muži 71-80 
5.Kabát Martin1985kraj. muži 101-120 
6.Kříž Karel1981kraj. muži 101-120 
7.Šimek Adam1996kraj. muži 101-120 
8.Kliment Vladimír1962kraj. muži 121-150 
9.Soukup Zdeněk1970reg. muži 29 
10.Kheil Lukáš1981reg. muži 32 
11.Kolerus Martin1976reg. muži 45 
SKUŘ Plzeň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Peckert Daniel1976kraj. muži 31.-40. 
2.Albrecht Miroslav1959kraj. muži 41.-50. 
3.Kubát Jan1987kraj. muži 61.-70. 
4.Miškovčík Roman1968kraj. muži 71.-80. 
5.Horek Daniel1970kraj. muži 101.-120. 
6.Bauer Petr1962kraj. muži 151.-200. 
7.Zeman Luboš1957kraj. muži 151.-200. 
8.Horek Martin1976kraj. muži 151.-200 
9.Broch Petr1961kraj. muži 201.-260. 
10.Chrástek Věroslav1956kraj. muži 201.-260. 
11.Sýkora Hynek1961kraj. muži 201.-260. 
12.Šrámek Václav1967reg. muži 71.-80. 
13.Žižkovský Ivo1967reg. muži 101.-110. 
14.Beran Jan1971reg. muži 111.-120. 
TJ Slavoj Stod A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.März Tomáš1973kraj. muži 16 
2.Roch Tomáš1985kraj. muži 26,5 
3.Pešek Eduard1959kraj. muži 61,5 
4.Hořan Marek1984kraj. muži 71,5 
5.Rauner Václav1964kraj. muži 121,5 
6.Zábranský Hynek1964kraj. muži 151,5 
7.Baksa Petr1990kraj. muži 201,5 
8.Čada Vladimír1961kraj. muži 201,5 
9.Hořan Milan1958kraj. muži 201,5 
10.Kaše Jaroslav1973kraj. muži 201,5 
11.Šleis Petr1962kraj. muži 201,5 
12.Baksa Karel1939reg. muži 29 
13.Štumpf Michal1988reg. muži 31,5 
14.Konrady Vladimír1972reg. muži 41,5 
15.Šobr Karel1973reg. muži 41,5 
16.Baksa Zdeněk1963reg. muži 46,5 
17.Gardaš Josef1946reg. muži 46,5 
18.Kubová Radka1977kraj. ženy 31,5 
19.Hoffmannová Hana1989kraj. ženy 41,5 
20.Bílá Andrea1988kraj. ženy 41,5 
21.Bezděk Václav1941reg. muži 26,5 
22.Houfek Jaroslav1962reg. muži 26,5 
TJ Sokol Plzeň V. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Franc Štěpán1995kraj. muži 21-25 
2.Budín David1991kraj. muži 26-30 
3.Šlehofer Stanislav ml.1991kraj. muži 26-30 
4.Havlíček Stanislav1963kraj. muži 51-60 
5.Reichert Tomáš1984kraj. muži 61-70 
6.Kmoch Ladislav1959kraj. muži 71-80 
7.Panský Miroslav1957kraj. muži 81-100 
8.Říšský Pavel1992kraj. muži 81-100 
9.Helus Jaroslav1967kraj. muži 81-100 
10.Rosocha Milan1968kraj. muži 81-100 
11.Setvín Michal1955kraj. muži 121-150 
12.Kasal Jaromír1952kraj. muži 121-150 
13.Hofman Petr1974reg. muži 71-80 
14.Váňa Martin1987reg. muži 91-100 
TJ Union Plzeň C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kypta Michal1988kraj. muži 21-25 
2.Duchoň Antonín1974kraj. muži 21-25 
3.Macháček Radek1969kraj. muži 41-50 
4.Uhlíř Marek1965kraj. muži 41-50 
5.Mazura David1996kraj. muži 41-50 
6.Mezera Petr1964kraj. muži 51-60 
7.Duchoň Roman1972kraj. muži 61-70 
8.Sedláček Jan st.1949kraj. muži 121-150 
9.Boháč Jaroslav1956kraj. muži 151-200 
10.Anetta Jan1993kraj. muži 201-260 
11.Bistřický Marek1998kraj. muži 201-260 
12.Sedláček Jan ml.1978reg. muži 71-80 
13.Tolar Václav1980reg. muži 71-80 
14.Havazík Ondřej1993kraj. muži 251-300Střídavý start z Association Club Sparta Praha z.s.
TJ Město Zbiroh A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kovanda Jiří1982kraj. muži 71. - 80. 
2.Frühauf Jiří1963kraj. muži 81. - 100. 
3.Frühauf Filip1990kraj. muži 81. - 100. 
4.Kotva Pavel1962kraj. muži 101. - 120. 
5.Jerling Jaroslav1967reg. muži 98 
6.Hlavatý Václav1950reg. muži 155 
7.Kotva Petr1965reg. muži 165 
8.Kotva Jan1936reg. muži 167 
9.Frühaufová Aneta1995nez.  
10.Kotva David1990nez.  
11.Maier Zdeněk1988nez.  
12.Štěpánek Zdeněk1991nez.  
13.Laubr Václav1969nez.  
14.Musílek Jan1960nez.  
Krajská soutěž 1. třídy
TJ Jiskra Domažlice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Baštář Ondřej1989kraj. muži 81-100 
2.Pangrác Jan1973kraj. muži 101-120 
3.Hromádko Pavel1966kraj. muži 121-150 
4.Žižka Petr1969kraj. muži 151-200 
5.Fronk Pavel1951reg. muži 21-25 
6.Brei Pavel1955reg. muži 31-35 
7.Kuneš Jaroslav st.1950reg. muži 46-50 
8.Řezáček Miroslav1947reg. muži 51-60 
9.Hojda Pavel1961reg. muži 131-140 
10.Lee Leoš1994nez.  
TJ Dobřany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pastuch Jan1980kraj. muži 101.-120. 
2.Vohradský Marek1991kraj. muži 121.-150. 
3.Dienstbier Pavel1971kraj. muži 121.-150. 
4.Malý Josef1989kraj. muži 201.-260. 
5.Obertík Milan st.1975kraj. muži 201.-260. 
6.Obertík Milan1996reg. muži 19 
7.Brant František1970reg. muži 36.-40. 
8.Čechura Lukáš1998reg. muži 51.-55. 
9.Čechura Radek1969reg. muži 51.-55. 
10.Reitšpies Luděk1973reg. muži N51.-60 
11.Čenteš Dušan1977nez. muži  
12.Franěk Jaroslav1949nez. muži  
13.Hrubý Petr1960nez. muži  
14.Janoušek Jiří1989nez. muži  
15.Vachovec Jan1948nez. muži  
16.Ptáček František ml.1968nez. muži  
TJ Holýšov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bohdan Luděk1967kraj. muži 61-70 
2.Škrleta Luboš1961kraj. muži 81-100 
3.Súkeník Zdeněk1958kraj. muži 101-120 
4.Rejthar Jiří1957kraj. muži 121-150 
5.Hulín Jiří1960kraj. muži 121-150 
6.Šambergr Jan1972reg. muži 51-60 
7.Multrus Martin1973reg. muži 51-60 
8.Hromíř Václav1989reg. muži 61-70 
9.Vršan David1987reg. muži 71-80 
10.Vrba Marek1978reg. muži 81-90 
11.Ander Marek1986reg. muži 91-100 
12.Kraus Vlastimil1971reg. muži 111-120 
TJ Sokol Kdyně A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stanček Ivo1964kraj. muži 31-40 
2.Stodola Jan1979kraj. muži 41-50 
3.Svoboda Josef1974kraj. muži 81-100 
4.Kacerovský Josef1950kraj. muži 121-150 
5.März Miloslav1969kraj. muži 151-200 
6.Homolka Zdeněk1978kraj. muži 201-260 
7.Jankulík Martin1985kraj. muži 201-260 
8.Stanček Martin1988kraj. muži 201-260 
9.Kuncl Jiří1946kraj. muži 201-260 
10.Hlavatý Petr1990reg. muži 36-40 
11.Tochor Jiří1957reg. muži 61-70 
TJ Sokol Klabava A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šmíd Josef1974kraj. muži 97 
2.Toman Josef1967kraj. mži 98 
3.Hájek Milan1976kraj. muži 103 
4.Kubík Libor1969kraj. muži 112 
5.Šauer David1975kraj. muži 215 
6.Vild Jan1981reg. muži 24 
7.Vokurka Jaroslav1962reg. muži 51 
8.Šauer Robert1972reg. muži 68 
9.Duraj Vojtěch1973reg. muži 85 
10.Bradna Zdeněk1970reg. muži 89 
11.Kočárek Pavel1954nez. muži  
TJ Sokol Lhůta A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ulbrich Ondřej1990kraj. muži 71-80 
2.Levora Karel1975kraj. muži 81-100 
3.Růžek Václav1991kraj. muži 81-100 
4.Komanec Pavel1962kraj. muži 121-150 
5.Protiva Jan1987kraj. muži 81-100 
6.Faist Jan1949reg. muži 71-80 
7.Palek Vladimír1956reg. muži 81-90 
8.Pašek Zdeněk1940reg. muži 81-90 
9.Altmann Pavel1969reg. muži 81-90 
10.Protiva Pavel1962reg. muži 91-100 
11.Tětek Václav1969reg. muži 101-110 
12.Valdman Stanislav1955reg. muži 101-110 
TJ Baník Líně A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Miarko Martin1974kraj. muži 51-60 
2.Bacík Zdeněk1980kraj. muži 101-120 
3.Kunst Petr1981reg. muži 30 
4.Kasten Jiří1972reg. muži 34 
5.Francán Jaroslav1954reg. muži 35 
6.Housar Ivo1969reg. muži 43 
7.Skála Petr1968reg. muži 52-60 
8.Kolesa David1981reg. muži 52-60 
9.Kule Josef1942reg. muži 61-70 
10.Zikmundovský Martin1980reg. muži 71-80 
11.Olšák David1980reg. muži 71-80 
12.Řehák Rostislav1959reg. muži 101-110 
Dioss Nýřany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Niedermayer Ondřej1958kraj. muži 51-60 
2.Kabát Martin1985kraj. muži 101-120 
3.Kříž Karel1981kraj. muži 101-120 
4.Šimek Adam1996kraj. muži 101-120 
5.Kliment Vladimír1962kraj. muži 121-150 
6.Soukup Zdeněk1970reg. muži 29 
7.Kheil Lukáš1981reg. muži 32 
8.Kolerus Martin1976reg. muži 45 
9.Niedermayer Michal1987reg. muži 52-60 
10.Průcha Miloš1976reg. muži 61-70 
11.Fořt Petr1955reg. muži 52-60 
TJ Sokol Plzeň III. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chodounský Martin1971kraj. muži 26-30 
2.Chramosta Radek1970kraj. muži 71-80 
3.Dietl Luboš1973kraj. muži 71-80 
4.Zimmermann Jaroslav1970kraj. muži 81-100 
5.Chodounský Milan1973kraj. muži 121-150 
6.Řepík Jaroslav1943kraj. muži 151-200 
7.Beneš Václav1958reg. muži 71-80 
8.Jonák Petr1962reg. muži 91-100 
9.Pirner Karel1967reg. muži 111-120 
10.Peterka Václav1973reg. muži 131-140 
11.Čada Vladimír1940reg. muži 141-152 
12.Košátko Petr1964nez. muži  
TJ Sokol Plzeň V. C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Reichert Tomáš1984kraj. muži 61-70 
2.Kmoch Ladislav1959kraj. muži 71-80 
3.Panský Miroslav1957kraj. muži 81-100 
4.Říšský Pavel1992kraj. muži 81-100 
5.Helus Jaroslav1967kraj. muži 81-100 
6.Rosocha Milan1968kraj. muži 81-100 
7.Kasal Jaromír1952kraj. muži 121-150 
8.Setvín Michal1955kraj. muži 121-150 
9.Vráblík Milan1973kraj. muži 121-150 
10.Havránek Petr1985kraj. muži 121-150 
11.Bek Tomáš1980kraj. muži 151-200 
12.Herejk Vojtěch1990reg. muži 71-80 
13.Pešek Pavel1960reg. muži 91-90 
14.Jandoš Václav1948reg. muži 91-100 
15.Tran Duc Martin Lam1961reg. muži 91-100cizinec 
16.Hoang Van Tony Tuan1965reg. muži 101-110cizinec 
17.Luu Kim Franta Phan1968reg. muži 101-110cizinec 
18.Kůs Pavel1951reg. muži 131-140 
19.Kůs Michal1980reg. muži 131-140 
SK Rokycany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Košek Michal1971kraj. muži 101.-120. 
2.Enžl Vlastimil1959kraj. muži 121.-150. 
3.Sýkora František1986kraj. muži 201.-260. 
4.Čejka Petr1985kraj. muži 201.-260. 
5.Valenta Miroslav1962kraj. muži 201.-260. 
6.Rousek Petr1952reg. muži 48. 
7.Váchal Milan1970reg. muži 49. 
8.Bistřický Bohumír1946reg. muži 90. 
9.Hron Richard ml.1993reg. muži 116. 
10.Veselý Jaroslav1969reg. muži 133. 
11.Filip Michal1980reg. muži 144. 
12.Soukup Lukáš1993reg. muži 146. 
13.Sochor Miroslav1999nez. sži  
14.Hořice František1944nez. muži  
15.Krákora Tomáš1967nez. muži  
16.Veselý David1999nez. sži  
17.Voříšek Jiří1998nez. sži  
18.Vála Jakub1997nez. dci  
TTC Laka Železná Ruda B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jarab Josef1986kraj. muži 101-120 
2.Holý Pavel ml.1983kraj. muži 121-150 
3.Oroš Karel1961kraj. muži 121-150 
4.Aschenbrenner Jan1986kraj. muži 151-200 
5.Červenka Jaroslav1956kraj. muži 151-200 
6.Pavelek Radim1963reg. muži 31-40 
7.Hanzík Luděk1975reg. muži 61-80 
8.Hanzík Luboš1988reg. muži 61-80 
9.Hrach Pavel ml.1981reg. muži 81-100 
Krajská soutěž 2. třídy, sk. A
TJ Sokol Horní Bělá A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cach Jaroslav1960kraj. muži 101.-120. 
2.Plic Bohumil1964kraj. muži 121.-150. 
3.Janda Pavel1977kraj. muži 151.-200. 
4.Nový Jaroslav1953kraj. muži 151.-200. 
5.Pešík Radek1970kraj. muži 201.-260. 
6.Hájek Petr1965reg. muži 101.-110. 
7.Drofa Zdeněk1952reg. muži 151.-159. 
8.Hubka Jiří1965nez.  
TJ Sokol Horní Bělá B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nechutný Petr st.1976kraj. muži 151.-200. 
2.Šípek Josef1972kraj. muži 151.-200. 
3.Švamberg Luboš1964kraj. muži 151.-200. 
4.Hruška Václav1954kraj. muži 201.-260. 
5.Dobrý Oldřich1957kraj. muži 201.-260. 
6.Gruber Petr1953reg. muži 91.-100. 
7.Minarčic Martin1976reg. muži 91.-100. 
8.Pešička Ladislav1959reg. muži 131.-140. 
TJ Hrádek A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hobl Pavel1978reg. muži 25 
2.Matoušová Jana1973reg. muži 32 
3.Mudra Jan1975reg. muži 41 
4.Janík Ladislav1962reg. muži 56 
5.Valdhans Miloslav1943reg. muži 135 
6.Kolář Zdeněk1955reg. muži 153 
7.Hrubý Karel1953reg. muži 176 
8.Aubrecht Jiří1981nez.  
9.Matoušová Aneta2002reg. sži 4 
10.Dvořák Petr ml.2001reg. sži 13 
11.Lapka Jiří1995nez.  
12.Mašíček Adam1996nez.  
FC Cheznovice 96 A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holý Miloš1970kraj. muži 121-150 
2.Tschunko Zdeněk1958kraj. muži 201-260 
3.Kopp Stanislav1962kraj. muži 260-400 
4.Šťastný Jaroslav1966kraj. muži 260-400 
5.Marek Libor1966kraj. muži 260-400 
6.Vacura Josef ml.1993kraj. muži 151-200 
TJ Klatovy B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zahradník Lukáš1991kraj. muži 101-120 
2.Kollros Roman1974kraj. muži 101-120 
3.Nováček Karel1973kraj. muži 121-150 
4.Sladký Antonín1966kraj. muži 151-200 
5.Hnojský Jiří1973kraj. muži 121-150 
6.Reiser Miroslav1974kraj. muži 151-200 
7.Nedoma Lukáš1986kraj. muži 201-260 
8.Kurc Vojtěch1994kraj. muži 201-260 
9.Tománek Jiří1973reg. muži 26-30 
10.Hummel Jiří1945reg. muži 31-40 
11.Gaborík Luboš1979reg. muži 31-40 
12.Javorský David1979reg. muži 41-50 
13.Javorský Stanislav1950reg. muži 51-60 
14.Netrval Rostislav1968reg. muži 61-80 
15.Toman Milan1956reg. muži 61-80 
SK Kornatice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Babický Josef1980kraj. muži 151-200 
2.Lopata Vladimír1977kraj. muži 151-200 
3.Šula Milan1976kraj. muži 201-260 
4.Krátký Petr1977kraj. muži 201-260 
5.Šustr Jindřich1956reg. muži 66 
6.Sýkora Václav1949reg. muži 75 
7.Meier Jiří1973reg. muži 114 
8.Šustr Martin1981nez. muži  
9.Krátký Josef st.1953nez. muži  
10.Remeš Ladislav1941reg. muži 146 
11.Tuček Aleš1954reg. muži 152 
12.Murlová Dana1959reg. muži 135 
13.Vyskočil Marek1996nez. dci  
14.Vyskočil Martin1997nez. dci  
SK Nevid A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čada Zdeněk1967kraj. muži K 121-150 
2.Šiška Petr1971kraj. muži K 151-200 
3.Matějka Martin1972kraj. muži K 151-200 
4.Nálevka Jaroslav1968kraj. muži K 201-260 
5.Komorous Jaroslav1970reg. muži R 46 
6.Čada Jan1997reg. muži R 53 
7.Špaček Jaroslav1949reg. muži R 60 
8.Janeček Dušan1948reg. muži R 124 
9.Švejnoha Vladimír1954nez. muži  
TJ Sokol Nezvěstice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hach Václav1990kraj. muži 151-200 
2.Šilhánek Martin1986kraj. muži 151-200 
3.Rous Ondřej1991kraj. muži 201-260 
4.Havlíček Václav1942kraj. muži 201-260 
5.Hach Jaroslav1948kraj. muži 201-260 
6.Hodek Martin1990reg. muži 81-90 
7.Česal Luděk1973reg. muži 91-100 
8.Havlíček Miroslav1948reg. muži 111-120 
9.Hobl Václav1948reg. muži 111-120 
10.Havlíček Martin2002reg. muži 131-140 
11.Havlíček Ondřej2000reg. muži 131-140 
12.Havlíčková Monika1978kraj. ženy 31-40 
13.Oplová Renáta1968reg. ženy 26-36 
14.Pinta Petr1962nez.  
15.Hodek Jiří1957nez.  
16.Soukup Ondřej1994nez.  
TJ Sokol Plzeň V. D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Helus Jaroslav1967kraj. muži 81-100 
2.Rosocha Milan1968kraj. muži 81-100 
3.Setvín Michal1955kraj. muži 121-150 
4.Kasal Jaromír1952kraj. muži 121-150 
5.Havránek Petr1985kraj. muži 121-150 
6.Vráblík Milan1973kraj. muži 121-150 
7.Bek Tomáš1980kraj. muži 151-200 
8.Herejk Vojtěch1990reg. muži 71-80 
9.Hofman Petr1974reg. muži 71-80 
10.Váňa Martin1987reg. muži 91-100 
11.Jandoš Václav1948reg. muži 91-100 
12.Pešek Pavel1960reg. muži 91-90 
13.Tran Duc Martin Lam1961reg. muži 91-100cizinec 
14.Hoang Van Tony Tuan1965reg. muži 101-110cizinec 
15.Luu Kim Franta Phan1968reg. muži 101-110cizinec 
TJ Sokol Přeštice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Císař Martin1986kraj. mži 151-200 
2.Dolejš Pavel1972kraj. muži 151-200 
3.Rada Tomáš1991kraj. muži 151-200 
4.Vohradský Jiří1969kraj. muži 151-200 
5.Černý Ivan1948reg. muži 36-40 
6.Čermák Michal1990reg. muži 41-45 
7.Braun Josef1948reg. muži 41-45 
8.Frouz Václav1949reg. muži 46-50 
9.Richterová Eva1957kraj. ženy 7 
10.Kříž František1955nez.  
11.Bohdan Petr1959nez.  
TJ Sokol Starý Plzenec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klíma Jan1981reg. muži 16 
2.Sutnar Josef1950reg. muži 20 
3.Klíma Tomáš1981reg. muži 21 
4.Otto Pavel1964reg. muži 22 
5.Šafařík Zdeněk1953reg. muži 26 
6.Frank Bohumil1953reg. muži 30 
7.Farajzl Stanislav1956reg. muži 33 
8.Kubík Miloš1958reg. muži 33 
9.Petrák Jaroslav1954reg. muži 43 
10.Havlíček Stanislav1989reg. muži 53 
11.Frank Jakub1993nez.  
12.Vojta Dominik1995nez.  
13.Vojta Ivan1966nez.  
14.Vojtová Kateřina1994nez.  
TJ Sokol Těně A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Jaroslav1956kraj. muži 150-200 
2.Dobrý Václav1964kraj. muži 201-260 
3.Krajdl Roman1971kraj. muži 201-260 
4.Poch Petr1965kraj. muži 201-260 
5.Tomášek Martin1973reg. muži 62 
6.Tomášek Pavel st.1955reg. muži 79 
7.Dobrý Jan1987reg. muži 85 
8.Tomášek Pavel1979reg. muži 88 
9.Pour Ondřej1979reg. muži 96 
10.Krajdlová Naďa1973reg. muži 99 
11.Kořán Miloslav1953reg. muži 106 
12.Poch Václav1964reg. muži 113 
13.Pour Václav1956nez. muži  
ST Trnová A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hadrava Jaroslav ml.1977kraj. muži 121.- 150. 
2.Toman Vojtěch1986kraj. muži 151.- 200. 
3.Barchanski Pavel1966kraj. muži 201.- 260 
4.Glazar František1980kraj. muži 201.-260. 
5.Vachovec Milan1973kraj. muži 201.- 260. 
6.Čása Jakub2000reg. muži 131.-140. 
7.Fišerová Anna1999reg. muži 131.-140. 
8.Klik Jiří1996reg. muži 131.-140. 
9.Kriegerbeck Karel1989reg. muži 131.-140. 
10.Vachovcová Simona1999reg. muži 141.-150. 
11.Žák Dominik1998reg. muži 162.-164. 
TJ Zdemyslice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švarc Václav1971kraj. muži 135,5 
2.Švarc Pavel1966kraj. muži 175,5 
3.Sedláček Miloš1970kraj. muži 230,5 
4.Hýsek Tomáš1980reg. muži 38 
5.Pál Jakub1994reg. muži 38 
6.Hofrajter Pavel1966reg. muži 48 
7.Šatra Vladimír1991reg. muži 48 
8.Janda Ondřej1995reg. muži 53 
9.Pražan Jiří1974reg. muži 60,5 
10.Navrátil Antonín1980reg. muži 60,5 
Krajská soutěž 2. třídy, sk. B
TJ Sokol eSVe Stav Bor C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dědíček Jaroslav1958kraj. muži 151-200 
2.Bočan Miroslav1954kraj. muži 201-260 
3.Učík Rudolf1960reg. muži 20 
4.Hrubý Pavel1964reg. muži 21-25 
5.Novák Karel1973reg. muži 31-40 
6.Šoltés Juraj1954reg. muži 31-40 
7.Pour Pavel1961reg. muži 51-60 
8.Faltus Josef1973reg. muži 61-70 
9.Šejba Bohumír1959reg. muži N 
TJ Sokol Domažlice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hadrava Libor1962kraj. muži 151-200 
2.Šandor Jaroslav1957kraj. muži 201-260 
3.Látka Jan1976kraj. muži 201-260 
4.Decker Václav1977reg. muži 36-40 
5.Duffek Miroslav1967kraj. muži 201-260 
6.Kočka Ondřej1995reg. muži 36-40 
7.Baštář Vratislav1955reg. muži 46-50 
8.Beneš Jaroslav1978reg. muži 36-40 
9.Baštář Radek1988reg. muži 131-140 
10.Bufka Josef1967reg. muži 81-90 
11.Cibulka Václav1934reg. muži 181-214 
12.Decker Josef1947reg. muži 131-140 
13.Herink Jiří1955reg. muži 101-110 
14.Hiršl Roman1969reg. muži 181-214 
15.Kočka Pavel1966reg. muži 71-80 
16.Novák Petr1970reg. muži 181-214 
17.Janovec Jiří st.1966reg. muži 121-130 
TJ Sokol Horažďovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Křesák Vojtěch1988kraj. muži 81-100 
2.Berger Jan1984kraj. muži 201-260 
3.Vojáček Rudolf ml.1980kraj. muži 201-260 
4.Holeček Karel1952reg. muži 41-50 
5.Račáková Michaela1993kraj. ženy 21-25 
6.Buriánek Jan1968reg. muži 41-50 
7.Částka Zdeněk1958reg. muži 61-80 
8.Jungr Jiří1968reg. muži 61-80 
9.Knebl Milan1994reg. muži 167 
10.Křesáková Ivana1965reg. ženy 5 
11.Jaroš Jaroslav1995kraj. muži 121-150Střídavý start z KOC - SUŠICE, stolní tenis
12.Sommer Patrik1997kraj. muži 151-200Střídavý start z KOC - SUŠICE, stolní tenis
TJ Slavoj Chodová Planá A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krejčí Antonín1965kraj. muži K 121 - 150 
2.Malík Roman1971kraj. muži K 151 - 200 
3.Haišman Jaroslav1962kraj. muži K 151 - 200 
4.Zušťák Petr1976kraj. muži N 
5.Lašák Josef1957reg. muži N 
6.Abramčuk Jiří1975reg. muži N 
7.Vasilečko Filip1990reg. muži N 
8.Vasilečko Michal1966reg. muži N 
9.Krejčí Milan1970reg. muži N 
10.Kříž Dominik1999reg. sži N 
11.Kubík Petr1977reg. muži N 
12.Ondráš Viktor1974reg. muži N 
13.Wágner František1963reg. muži N 
14.Kříž Marek1993reg. dci N 
15.Rolko Rudolf1958reg. muži N 
TJ Sokol Kdyně B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.März Miloslav1969kraj. muži 151-200 
2.Homolka Zdeněk1978kraj. muži 201-260 
3.Jankulík Martin1985kraj. muži 201-260 
4.Stanček Martin1988kraj. muži 201-260 
5.Kuncl Jiří1946kraj. muži 201-260 
6.Hlavatý Petr1990reg. muži 36-40 
7.Stanček Anton1934reg. muži 51-60 
8.Tochor Jiří1957reg. muži 61-70 
9.Kruml Jiří1942nez.  
TJ Sokol Milavče A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Němec Josef1975reg. muži 31-35 
2.Šimek Josef1950reg. muži 46-50 
3.Ševčíková Lucie1994reg. muži 51-60 
4.Rubáš Kamil1978reg. muži 51-60 
5.Dub Zdeněk1956reg. muži 81-90 
6.Ondruš Lubomír1962reg. muži 81-90 
7.Ševčíková Lenka1992reg. muži 81-90 
8.Rubáš Jan1950reg. muži 101-110 
9.Dojčár Michal1995reg. dci 121-130 
10.Hranai Martin1995reg. dci 131-140 
11.Hardy Benedikt2002reg. nži 151-180 
12.Hardy Oliver2004reg. nži 151-180 
13.Hardy Viktor2000reg. mži 151-180 
14.Braun Pavel1999reg. sži 151-180 
15.Kellner Josef1970reg. muži 151-180 
TJ Sokol Nová Hospoda A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čákora Ladislav1970kraj. muži 121-150 
2.Boura Lukáš1987kraj. muži 121-150 
3.Mlčoch Jan1986kraj. muži 201-260 
4.Tenk Petr1949kraj. muži 201-260 
5.Bednář Radomír1960reg. muži 81-90 
6.Trnka Josef1968reg. muži 91-100 
7.Hron Karel1955reg. muži 71-80 
8.Hiršl Alois1954reg. muži 101-110 
9.Houdek Jaroslav1937reg. muži 91-100 
Dioss Nýřany C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kliment Vladimír1962kraj. muži 121-150 
2.Soukup Zdeněk1970reg. muži 29 
3.Kheil Lukáš1981reg. muži 32 
4.Kolerus Martin1976reg. muži 45 
5.Niedermayer Michal1987reg. muži 52-60 
6.Fořt Petr1955reg. muži 52-60 
7.Průcha Miloš1976reg. muži 61-70 
8.Lukeš Milan1975reg. muži 91-100 
9.Kozák Karel1977reg. muži 81-90 
10.Benedikt Jiří1988nez.  
11.Kolerus Jaroslav1978nez. muži  
12.Bureš Jan1948reg. muži 121-130 
13.Zeman Pavel1973reg. muži 141-150 
SKUŘ Plzeň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horek Daniel1970kraj. muži 101.-120. 
2.Bauer Petr1962kraj. muži 151.-200. 
3.Zeman Luboš1957kraj. muži 151.-200. 
4.Broch Petr1961kraj. muži 201.-260. 
5.Horek Martin1976kraj. muži 151.-200 
6.Chrástek Věroslav1956kraj. muži 201.-260. 
7.Sýkora Hynek1961kraj. muži 201.-260. 
8.Wimmer Jan1973reg. muži 71.-80. 
9.Šrámek Václav1967reg. muži 71.-80. 
10.Leheň Jan1988reg. muži 71.-80. 
11.Korbel Petr1984reg. muži 71.-80. 
12.Štika Jiří1959reg. muži 81.-90. 
13.Hána Jiří1963nez. muži 91.-100. 
14.Kucendörfer Jan1950reg. muži 91.-100. 
15.Mařík Radek1972reg. muži 91.-100. 
TJ Union Plzeň D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mezera Petr1964kraj. muži 51-60 
2.Duchoň Roman1972kraj. muži 61-70 
3.Sedláček Jan st.1949kraj. muži 121-150 
4.Boháč Jaroslav1956kraj. muži 151-200 
5.Anetta Jan1993kraj. muži 201-260 
6.Bistřický Marek1998kraj. muži 201-260 
7.Sedláček Jan ml.1978reg. muži 71-80 
8.Tolar Václav1980reg. muži 71-80 
9.Kypta Martin1995reg. muži 111-120 
10.Legát Petr1999reg. muži 121-130 
11.Korecký Filip1998reg. muži 131-140 
12.Vybíral Matěj1999reg. muži 141-152 
13.Šimek David1982reg. muži 141-152 
TJ Sokol Pocinovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mixan Václav1951kraj. muži 151 
2.Haas Václav1960kraj. muži 151 
3.Jehlík Miroslav1970kraj. muži 151 
4.Chromek Miroslav1959kraj. muži 151 
5.Sazama Luboš1970kraj. muži 201 
6.Švejda Jiří st.1963kraj. muži 201 
7.Jung Milan1970kraj. muži 201 
8.Dobiáš Jan1963reg. muži 61 
9.Kohout Václav1967reg. muži 61 
10.Jehlíková Petra1993reg. muži 91 
11.Jehlík Jan1960reg. muži 71 
12.Janda Dominik1995reg. muži 71 
13.Pelán Radek1969reg. muži 91 
14.Kubovec Karel1963reg. muži 91 
15.Vaněk Zdeněk1953reg. muži 101 
TJ Sokol Staňkov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubát František1963kraj. muži 151-200 
2.Mandík Karel1978kraj. muži 151-200 
3.Mandík Petr1979kraj. muži 201-260 
4.Bauer Pavel1959kraj. muži 201-260 
5.Bauer Ondřej1985kraj. muži 201-260 
6.Hes Vladimír1975reg. muži 71-80 
7.Mandík Karel st.1953reg. muži 81-90 
8.Valečka Josef1953reg. muži 91-100 
9.Sükeník Štefan1957reg. muži 121-130 
TJ Slavoj Stod B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rauner Václav1964kraj. muži 121,5 
2.Zábranský Hynek1964kraj. muži 151,5 
3.Baksa Petr1990kraj. muži 201,5 
4.Hořan Milan1958kraj. muži 201,5 
5.Čada Vladimír1961kraj. muži 201,5 
6.Šleis Petr1962kraj. muži 201,5 
7.Kaše Jaroslav1973kraj. muži 201,5 
8.Baksa Karel1939reg. muži 29 
9.Štumpf Michal1988reg. muži 31,5 
10.Konrady Vladimír1972reg. muži 41,5 
11.Šobr Karel1973reg. muži 41,5 
12.Baksa Zdeněk1963reg. muži 46,5 
13.Gardaš Josef1946reg. muži 46,5 
14.Kubová Radka1977kraj. ženy 31,5 
15.Hoffmannová Hana1989kraj. ženy 41,5 
16.Bílá Andrea1988kraj. ženy 41,5 
17.Houfek Jaroslav1962reg. muži 26,5 
ST DDM Stříbro A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kalavský Marcel1966kraj. muži 61.-70. 
2.Kubovský Jiří1957kraj. muži 121.-150. 
3.Hošťálek Milan1959kraj. muži 151.-200. 
4.Hošťálek Josef1987reg. muži 21.-25. 
5.Štěpánek Petr1959kraj. muži 201.-260. 
6.Koprna Josef1957nez. muži  
7.Hájek Karel1959nez. muži  
8.Honalová Klára1996nez. ženy  
9.Gebert Daniel1996nez. muži  
10.Brzica Matěj1999nez. muži  
Divize
TJ Sokol Kdyně A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Plassová Jana1965kraj. ženy 19 
2.Kociánová Dana1969kraj. ženy 21-25 
3.Hlavatá Jana1966kraj. ženy 26-30 
4.Mlezivová Kristýna1999kraj. ženy 41-50 
5.Märzová Lenka1997reg. muži 131-140 
6.Veselá Martina1997reg. muži 181-215 
TJ Sokol Plzeň V. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Poláková Pavlína1985kraj. ženy 16 
2.Rindererová Petra1976kraj. ženy 17 
3.Vyletová Helena1972kraj. ženy 21-25 
4.Pešíková Tereza1996kraj. ženy 31-40 
5.Smutná Daniela1977kraj. ženy 41-50 
6.Černá Kristýna1997kraj. ženy 41-50 
TJ Sokol Plzeň V. C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vacíková Renata1978kraj. ženy 20 
2.Kašperáková Markéta1974kraj. ženy 21-25 
3.Muzikova Alice1994kraj. ženy 26-30 
4.Vladyková Barbora1990kraj. ženy 26-30 
5.Krylová Eliška1988kraj. ženy 31-40 
6.Dobrovská Kateřina1978kraj. ženy 31-40 
7.Jarošová Tereza1993kraj. ženy 41-50 
TJ Union Plzeň C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pintová Radka1986kraj. ženy 26-30 
2.Lorencová Lucie1992kraj. ženy 31-40 
3.Kratochvílová Alena1993kraj. ženy 31-40 
4.Mikesková Romana1987kraj. ženy 31-40 
5.Kováříková Pavlína1991kraj. ženy 41-50 
6.Pleskotová Dana1985nez. ženy  
7.Petrmichlová Zuzana2000nez.  
Český pohár
TJ Sokol Bor B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaňous Martin1982kraj. muži 101-120 
2.Císler Václav1960kraj. muži 121-150 
3.Pitra František1960kraj. muži 121-150 
4.Krivda František1976kraj. muži 121-150 
5.Dědíček Jaroslav1958kraj. muži 151-200 
6.Bočan Miroslav1954kraj. muži 201-260 
7.Učík Rudolf1960reg. muži 20 
8.Hrubý Pavel1964reg. muži 21-25 
TJ Sokol Domažlice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hadrava Libor1962kraj. muži 151-200 
2.Šandor Jaroslav1957kraj. muži 201-260 
3.Kočka Ondřej1995reg. muži 36-40 
4.Bufka Josef1967reg. muži 81-90 
TJ Sokol Domažlice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Duffek Miroslav1967kraj. muži 201-260 
2.Látka Jan1976kraj. muži 201-260 
3.Baštář Vratislav1955reg. muži 46-50 
4.Baštář Radek1988reg. muži 141-150 
5.Decker Václav1977kraj. muži 201-260 
TJ Sokol Domažlice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beneš Jaroslav1978reg. muži 36-40 
2.Kočka Pavel1966reg. muži 71-80 
3.Herink Jiří1955reg. muži 101-110 
4.Decker Josef1947reg. muži 131-140 
5.Novák Petr1970reg. muži 181-214 
TJ Sokol Horažďovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Soukup Miloš1976kraj. muži 31-40 
2.Mazura Pavel1971kraj. muži 41-50 
3.Mandák Pavel1973kraj. muži 51-60 
4.Kříž Michal1981kraj. muži 81-100 
5.Křesák Vojtěch1988kraj. muži 81-100 
6.Tůma Zdeněk1967kraj. muži 151-200 
7.Berger Jan1984kraj. muži 201-260 
8.Vojáček Rudolf ml.1980kraj. muži 201-260 
9.Buriánek Jan1968reg. muži 41-50 
10.Holeček Karel1952reg. muži 41-50 
11.Částka Zdeněk1958reg. muži 61-80 
12.Jungr Jiří1968reg. muži 61-80 
13.Knebl Milan1994reg. muži 167 
TJ Sokol Horní Bělá A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Plic Bohumil1964kraj. muži 121.-150. 
2.Janda Pavel1977kraj. muži 151.-200. 
3.Nechutný Petr st.1976kraj. muži 151.-200. 
4.Nový Jaroslav1953kraj. muži 151.-200. 
5.Švamberg Luboš1964kraj. muži 151.-200. 
TJ Sokol Horní Bělá B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cach Jaroslav1960kraj. muži 101.-120. 
2.Šípek Josef1972kraj. muži 151.-200. 
3.Dobrý Oldřich1957kraj. muži 201.-260. 
4.Hruška Václav1954kraj. muži 201.-260. 
5.Pešík Radek1970kraj. muži 201.-260. 
6.Minarčic Martin1976reg. muži 91.-100. 
7.Gruber Petr1953reg. muži 91.-100. 
8.Drofa Zdeněk1952reg. muži 151.-159. 
9.Hubka Jiří1965nez.  
TJ Dynamo Horšovský Týn A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gabriel Karel1978reg. muži 26-30 
2.Písařík Zdeněk1952reg. muži 41-45 
3.Herzer Jan1990reg. muži 61-70 
4.Málek Miroslav1989reg. muži 61-70 
5.Herzer Martin1998reg. muži 181-214 
TJ Dynamo Horšovský Týn B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bárta Jan1987reg. muži 51-60 
2.Kuchař Jan1999reg. muži 111-120 
3.Mráz Václav1997reg. muži 111-120 
4.Málek Jan1998reg. muži 181-214 
5.Hakl Václav1994reg. muži 121-130 
TJ Klatovy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jehlík Miroslav1996kraj. muži 51-60 
2.Pergler Jakub1991kraj. muži 51-60 
3.Kovářík Matěj1989kraj. muži 61-70 
4.Zahradník Lukáš1991kraj. muži 101-120 
5.Kollros Roman1974kraj. muži 101-120 
6.Nováček Karel1973kraj. muži 121-150 
7.Hnojský Jiří1973kraj. muži 121-150 
8.Reiser Miroslav1974kraj. muži 151-200 
9.Sladký Antonín1966kraj. muži 151-200 
10.Nedoma Lukáš1986kraj. muži 201-260 
11.Kurc Vojtěch1994kraj. muži 201-260 
12.Hummel Jiří1945reg. muži 31-40 
13.Javorský David1979reg. muži 31-40 
14.Toman Milan1956reg. muži 61-80 
SK Kornatice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Babický Josef1980kraj. muži 151-200 
2.Lopata Vladimír1977kraj. muži 151-200 
3.Šula Milan1976kraj. muži 201-260 
4.Krátký Petr1977kraj. muži 201-260 
TJ Sokol Nezvěstice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hach Václav1990kraj. muži 151-200 
2.Šilhánek Martin1986kraj. muži 151-200 
3.Rous Ondřej1991kraj. muži 201-260 
4.Havlíček Václav1942kraj. muži 201-260 
5.Hach Jaroslav1948kraj. muži 201-260 
TJ Sokol Nezvěstice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hodek Martin1990reg. muži 81-90 
2.Česal Luděk1973reg. muži 91-100 
3.Havlíček Miroslav1948reg. muži 111-120 
4.Hobl Václav1948reg. muži 111-120 
5.Havlíček Martin2002reg. muži 131-140 
6.Havlíček Ondřej2000reg. muži 131-140 
7.Havlíčková Monika1978kraj. ženy 31-40 
8.Oplová Renáta1968reg. ženy 26-36 
9.Hodek Jiří1957nez.  
10.Pinta Petr1962nez.  
11.Soukup Ondřej1994nez.  
TJ Sokol Nová Hospoda A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čákora Ladislav1970kraj. muži 121-150 
2.Boura Lukáš1987kraj. muži 121-150 
3.Mlčoch Jan1986kraj. muži 201-250 
4.Tenk Petr1949kraj. muži 201-250 
TJ Sokol Nová Hospoda B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bednář Radomír1960reg. muži 81-90 
2.Trnka Josef1968reg. muži 91-100 
3.Hiršl Alois1954kraj. muži 101-110 
4.Houdek Jaroslav1937reg. muži 91-100 
5.Hron Karel1955reg. muži 71-80 
Dioss Nýřany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gabriel Roman1966kraj. muži 31-40 
2.Makoň Zdeněk ml.1996kraj. muži 41-50 
3.Protiva Lukáš1989kraj. muži 61-70 
4.Vycudilík Jan1981kraj. muži 71-80 
5.Kabát Martin1985kraj. muži 101-120 
6.Kříž Karel1981kraj. muži 101-120 
7.Šimek Adam1996kraj. muži 101-120 
Dioss Nýřany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Niedermayer Ondřej1958kraj. muži 51-60 
2.Kliment Vladimír1962kraj. muži 121-150 
3.Soukup Zdeněk1970reg. muži 29 
4.Kheil Lukáš1981reg. muži 32 
5.Kolerus Martin1976reg. muži 45 
6.Niedermayer Michal1987reg. muži 52-60 
7.Průcha Miloš1976reg. muži 61-70 
8.Christoph Vít1997reg. muži 101-110 
Dioss Nýřany C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fořt Petr1955reg. muži 52-60 
2.Kozák Karel1977reg. muži 81-90 
3.Schläfer František1943reg. muži 71-80 
4.Jícha Filip1997reg. muži 91-100 
5.Lukeš Milan1975reg. muži 91-100 
6.Alexa Vlastimil1992reg. muži 113-120 
7.Bureš Jan1948reg. muži 121-130 
8.Jabůrek Karel1948reg. muži 141-150 
9.Zeman Pavel1973reg. muži 141-150 
10.Benedikt Jiří1988nez. muži  
11.Kršová Nikola2000kraj. mžy 9 
12.Kolerus Jaroslav1978nez. muži  
SKUŘ Plzeň
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Peckert Daniel1976kraj. muži 31.-40. 
2.Albrecht Miroslav1959kraj. muži 41.-50. 
3.Kubát Jan1987kraj. muži 61.-70. 
4.Miškovčík Roman1968kraj. muži 71.-80. 
5.Horek Daniel1970kraj. muži 101.-120. 
6.Bauer Petr1962kraj. muži 151.-200. 
7.Horek Martin1976kraj. muži 151.-200. 
8.Zeman Luboš1957kraj. muži 151.-200. 
9.Broch Petr1961kraj. muži 201.-260. 
10.Chrástek Věroslav1956kraj. muži 201.-260. 
11.Sýkora Hynek1961kraj. muži 201.-260. 
12.Korbel Petr1984reg. muži 71.-80. 
13.Šrámek Václav1967reg. muži 71.-80. 
14.Leheň Jan1988reg. muži 71.-80. 
15.Wimmer Jan1973reg. muži 71.-80. 
16.Štika Jiří1959reg. muži 81.-90. 
17.Hána Jiří1963reg. muži 91.-100. 
18.Mařík Radek1972reg. muži 91.-100. 
19.Žižkovský Ivo1967reg. muži 101.-110. 
20.Beran Jan1971reg. muži 111.-120. 
TJ Sokol Pocinovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jehlík Miroslav1970kraj. muži 121 
2.Dobiáš Jan1963reg. muži 61 
3.Kohout Václav1967reg. muži 61 
4.Jehlíková Petra1993reg. muži 71 
5.Jehlík Jan1960reg. muži 71 
6.Pelán Radek1969reg. muži 91 
TJ Sokol Pocinovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sazama Adam1997reg. muži 111 
2.Voves Jiří1994reg. muži 111 
3.Toman Ondřej1999reg. muži 131 
4.Toman Petr1970reg. muži 151 
5.Svoboda Lukáš1995reg. muži 181 
TJ Sokol Pocinovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Květon Jaroslav1965reg. muži 141 
2.Květon Tomáš2003reg. muži 151 
3.Květon Ondřej2004reg. muži 151 
4.Jakuš Karel2000reg. muži 181 
TJ Sokol Přeštice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Císař Martin1986kraj. muži 151-200 
2.Dolejš Pavel1972kraj. muži 151-200 
3.Rada Tomáš1991kraj. muži 151-200 
4.Vohradský Jiří1969kraj. muži 151-200 
5.Černý Ivan1948reg. muži 36-40 
6.Čermák Michal1990reg. muži 41-45 
7.Braun Josef1948reg. muži 41-45 
8.Frouz Václav1949reg. muži 46-50 
9.Richterová Eva1957kraj. ženy 7 
10.Bohdan Petr1959nez.  
11.Kříž František1955nez.  
12.Méner Jan1977nez.  
13.Pluhař Petr1971nez.  
14.Taišl Petr1992nez.  
TJ Sokol Spálené Poříčí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stach Jiří1975reg. muži 27 
2.Stach Petr1978reg. muži 28 
3.Sládek Jaroslav1959reg. muži 35 
4.Balek Jan1989reg. muži 47 
5.Michálek Pavel1985reg. muži 54 
6.Fiala Vladislav1989reg. muži 60,5 
7.Kozel Milan1974nez.  
8.Cink Martin1984nez.  
9.Fiala Miroslav1991nez.  
TJ Sokol Starý Plzenec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klíma Jan1981reg. muži 16 
2.Sutnar Josef1950reg. muži 20 
3.Klíma Tomáš1981reg. muži 21 
4.Šafařík Zdeněk1953reg. muži 26 
5.Kubík Miloš1958reg. muži 33 
TJ Sokol Starý Plzenec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Otto Pavel1964reg. muži 22 
2.Frank Bohumil1953reg. muži 30 
3.Farajzl Stanislav1956reg. muži 33 
4.Petrák Jaroslav1954reg. muži 43 
5.Havlíček Stanislav1989reg. muži 53 
TJ Slavoj Stod A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.März Tomáš1973kraj. muži 16 
2.Roch Tomáš1985kraj. muži 26,5 
3.Pešek Eduard1959kraj. muži 61,5 
4.Hořan Marek1984kraj. muži 71,5 
TJ Slavoj Stod B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rauner Václav1964kraj. muži 121,5 
2.Zábranský Hynek1964kraj. muži 151,5 
3.Šleis Petr1962kraj. muži 201,5 
4.Kaše Jaroslav1973kraj. muži 201,5 
5.Baksa Petr1990kraj. muži 201,5 
TJ Slavoj Stod C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čada Vladimír1961kraj. muži 201,5 
2.Hořan Milan1958kraj. muži 201,5 
3.Štumpf Michal1988reg. muži 31,5 
TJ Slavoj Stod D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Baksa Karel1939reg. muži 29 
2.Konrady Vladimír1972reg. muži 41,5 
3.Šobr Karel1973reg. muži 41,5 
4.Baksa Zdeněk1963reg. muži 46,5 
5.Gardaš Josef1946reg. muži 46,5 
6.Houfek Jaroslav1962nez. muži  
7.Bezděk Václav1941nez. muži  
Koc Sušice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vítovec Miroslav1959reg. muži 31-40 
2.Vítek Petr1969reg. muži 41-50 
3.Láriš Petr st.1963reg. muži 51-60 
TJ Trnová
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Barchanski Pavel1966kraj. muži 201.-260. 
2.Glazar František1980kraj. muži 201.-260. 
3.Hadrava Jaroslav ml.1977kraj. muži 121.-150. 
4.Toman Vojtěch1986kraj. muži 151.-200. 
5.Vachovec Milan1973kraj. muži 201.-260. 
TJ Zdemyslice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švarc Václav1971kraj. muži 135,5 
2.Švarc Pavel1966kraj. muži 175,5 
3.Sedláček Miloš1970kraj. muži 230,5 
4.Hýsek Tomáš1980reg. muži 38 
5.Pál Jakub1994reg. muži 38 
6.Hofrajter Pavel1966reg. muži 48 
7.Šatra Vladimír1991reg. muži 48 
8.Janda Ondřej1995reg. muži 53 
9.Pražan Jiří1974reg. muži 60,5 
10.Navrátil Antonín1980reg. muži 60,5 
TTC Laka Železná Ruda B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jarab Josef1986kraj. muži 101-120 
2.Holý Pavel ml.1983kraj. muži 121-150 
3.Oroš Karel1961kraj. muži 121-150 
4.Aschenbrenner Jan1986kraj. muži 151-200 
5.Červenka Jaroslav1956kraj. muži 151-200 
6.Pavelek Radim1963reg. muži 31-40 
7.Hanzík Luděk1975reg. muži 61-80 
8.Hanzík Luboš1988reg. muži 61-80 
9.Scheinherr Eugen1965reg. muži 61-80 
10.Hrach Pavel ml.1981reg. muži 81-100 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy