Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Divize
TTC Litoměřice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Woznicki Patrik1979kraj. muži 21-30 
2.Pospíšil Václav1967kraj. muži 71-80 
3.Hervert Josef1998kraj. muži 121-140 
4.Březovský Petr2000reg. muži 51-60 
5.Mühlfeit Vladimír1950reg. muži 51- 60 
6.Málek Josef1951reg. muži 61 - 70 
7.Chuchel Martin2000reg. muži 141-160 
8.Pilz Jiří1998kraj. dci 43 
9.Boháč Dominik1992nez.  
10.Schoř Lukáš1990nez.  
11.Špaček Ondřej1967nez.  
12.Chrvala Radovan1987nez. muži cizinec 
13.Šumera Pavel1961nez.  
SKST Děčín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Polanský Jan1991kraj. muži 14 
2.Tauš Jiří1964kraj. muži 31-40 
3.Matas Jan1988kraj. muži 41-50 
4.Rambousek Jiří ml.1988kraj. muži 51-60 
5.Svěchota Vojtěch1993kraj. muži 71-80 
6.Meidl Zdeněk1958reg. muži 25,5N 
7.Himko Jaroslav1950reg. muži 25,5N 
8.Pfleger Stanislav1958reg. muži 25,5 
9.Němec Rostislav1971reg. muži 25,5 
10.Povejšil Bohumil1959reg. muži 35,5 
11.Gabaš Zdeněk1954reg. muži 35,5 
12.Janeček Marek1997kraj. muži 75,5 
TTC Roudnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Líska Tomáš1972kraj. muži 19 
2.Ullman Miloslav1964kraj. muži 35,5 
3.Novák Jaroslav1967kraj. muži 75,5 
4.Sklenička Jan1978kraj. muži 75,5 
5.Červenka Marek1978kraj. muži 85,5 
6.Cinibulk Miloš1974kraj. muži 110,5 
7.Kysilka Miroslav1949kraj. muži 130,5 
8.Vyskočil Michal1990reg. muži 210,5 
9.Krauskopf Tomáš1975reg. muži 35 
10.Sedláček Zdeněk1969reg. muži 35,5 
SKP Sever Ústí nad Labem A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hybler Martin1981kraj. muži 21-30 
2.Mašek Lubomír1965kraj. muži 51-60 
3.Pakandl Pavel1968kraj. muži 61 - 70 
4.Zedník Josef1987kraj. muži 61-70 
5.Luňák Radek1989kraj. muži 61-70 
6.Špička Zbyněk1962kraj. muži 100-120 
7.Beneš Jiří1990kraj. muži 121-140 
8.Novák Jiří1967kraj. muži 121-140 
9.Pucherna Lubomír1949kraj. muži 180-200 
10.Vytlačil Václav1959reg. muži 51 
11.Chabr Filip1990reg. muži 52 
12.Sečanský Radek1993reg. muži 58 
13.Mečíř Ondřej1991reg. muži 62 
14.Běhounek Marcel1975reg. muži 65 
SKST Baník Most B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartes Petr1974kraj. muži 31 - 40 
2.Brožek Michal1987nez. muži  
3.Hejč Antonín st.1963kraj. muži 41 - 50 
4.Mandinec Jan1991kraj. muži 41 - 50 
5.Macháček Jiří1972kraj. muži 41 - 50 
6.Klouček Luboš ml.1985kraj. muži 41 - 50 
7.Ublanič Milan1960kraj. muži 51 - 60 
8.Martin Kir1973kraj. muži 71 - 80 
9.Bencs Ladislav1986kraj. muži 91 - 100 
10.Voda Milan1963kraj. muži 91 - 100 
11.Rovner Antonín1980kraj. muži 101 - 120 
12.Holovčák Jiří1972kraj. muži 101 - 120 
13.Kalivoda Petr1961kraj. muži 121 - 140 
14.Srp Pavel1974kraj. muži 121 - 140 
15.Šťovíček Petr1975kraj. muži 121 - 140 
TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L. D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šulc Daniel1974kraj. muži 21 - 30 
2.Černý Jaroslav1974kraj. muži 21 - 30 
3.Karásek Vít1994kraj. muži 31 - 40 
4.Fiklík Michael1991kraj. muži 41 - 50 
5.Seibert Karel1972kraj. muži 51 - 60 
6.Budinský Petr1979kraj. muži 71 - 80 
7.Weichart Martin1977kraj. muži 121 - 140 
8.Vrbík Radek1994reg. muži 17 
9.Trubák Jiří1987reg. muži 37 
10.Krupička Martin1996reg. muži 76 
SKST Teplice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.De Filippo Martin1986kraj. muži 21-30 
2.Sobíšek Martin1971kraj. muži 51-60 
3.Rúža David1974kraj. muži 61-70 
4.Štěpánek Ivan1955kraj. muži 71-80 
5.Růžička Jiří1975kraj. muži 101-120 
6.Štika Jiří st.1953kraj. muži 101-120 
7.Soukup Karel1959kraj. muži 121-140 
8.Freimann Karel1944kraj. muži 141-160 
9.Štěpánek Jiří1977kraj. muži 141-160 
10.Beran Jakub1995kraj. dci 141-160 
11.Stehlík Petr1988kraj. muži 161-180 
12.Sýkora Martin1970kraj. muži 161-180 
TTC Litvínov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beránek Václav st.1959kraj. muži 35,5 
2.Kubelka Jan1980kraj. muži 35,5 
3.Kastner Milan1961kraj. muži 55,5 
4.Smolka Michael1993kraj. muži 85,5 
5.Beránek Miroslav1965kraj. muži 75,5 
6.Kadlec Michal1980kraj. muži 95,5 
7.Smejkal Vít1984kraj. muži 110,5 
8.Reininger Rostislav1967kraj. muži 110,5 
9.Bláha Radek1983kraj. muži 130,5 
10.Bláha Petr1984kraj. muži 150,5 
11.Kohutka Josef st.1945kraj. muži 150,5 
12.Glajc Martin1994kraj. muži 220 N 
13.Cimerman Ladislav1964reg. muži 34 
14.Smrčka Jiří1955nez. muži N 
TJ Krupka A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pivoňka Jaromír1983kraj. muži 35,5 
2.Hromádka Martin1970kraj. muži 55,5 
3.Vaniš Marek1989kraj. muži 55,5 
4.Frič Lukáš1989kraj. muži 65,5 
5.Brožek Miroslav1962kraj. muži 85,5 
6.Bayer Jiří1963kraj. muži 95,5 
7.Černý Tomáš1980kraj. muži 95,5 
8.Chalupa Radek1966kraj. muži 110,5 
9.Demeter Jan1961kraj. muži 130,5 
10.Boehm Přemysl1955kraj. muži 130,5 
11.Bouška Martin1980kraj. muži 150,5 
12.Sloup Martin1997kraj. muži 150,5 
13.Betka Kamil1980kraj. muži 190,5 
14.Krejčí Karel1966reg. muži 25,5 
15.Kročák Milan1963kraj. muži 85,5 
TJ Chemička Ústí nad Labem A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nechyba Zdeněk1976kraj. muži 45,5 
2.Svrček Petr1947kraj. muži 55,5 
3.Kovář Jan1991kraj. muži 95,5 
4.Schneider Lubor1951kraj. muži 110,5 
5.Zápotocký Milan1971kraj. muži 110,5 
6.Komárek Jaroslav1966reg. muži 36 
7.Navarra Mirko1948reg. muži 38 
8.Karásek Jiří1961reg. muži 41 
9.Hanek Tomáš st.1962reg. muži 44 
10.Obr Ivan1948reg. muži 70 
11.Nechyba Zdeněk st.1944reg. muži 96 
12.Říha Jaroslav1996reg. muži 145 
13.Barták Tomáš1979reg. muži 152 
14.Pospíšil Pavel1971reg. muži 163 
SKST Česká Kamenice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanuš Jiří1971kraj. muži 141-160 
2.Karlovský Tomáš1973kraj. muži 161-180 
3.Hanuš Petr1974kraj. muži 332-368 
4.Lažanský Zdenek1978reg. muži 35,5 
5.Lopušan Milan1951reg. muži 35,5N 
6.Schaffer Karel1963reg. muži 35,5 
7.Pácal Karel1935reg. muži 65,5 
8.Viták Karel st.1960reg. muži 65,5 
9.Viták Aleš1985reg. muži 65,5 
Krajský přebor I. třídy
TJ Baník Březenecká A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Feifrlík Marcel1973kraj. muži 81-90 
2.Fürst Jan1953kraj. muži 141-160 
3.Kučera Lubomír1966kraj. muži 181-200 
4.Havlátko Miroslav1964nez. muži  
5.Mandák Josef1994kraj. muži 201-220 
6.Malý Michal1999kraj. muži 201-220 
7.Cipro Petr1962kraj. muži 220N 
8.Morávek Zdeněk1971reg. muži 32 
9.Brůha Oldřich1958reg. muži 36 
10.Skala Antonín1957reg. muži 39 
11.Sojka Theodor1954reg. muži 59 
12.Drahota David1996nez. muži  
13.Burda Jan1970nez. muži  
KST Jirkov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bíma Miroslav1991kraj. muži 45,5 
2.Šimonek Milan1956kraj. muži 45,5 
3.Hamata Petr1969kraj. muži 85,5 
4.Kotrba Luděk1972kraj. muži 110,5 
5.Traspe Jan ml.1986kraj. muži 110,5 
6.Fürst Ladislav1973kraj. muži 150,5 
7.Pavlica Jan1963kraj. muži 150,5 
8.Průša Vojtěch1995kraj. muži 170,5 
9.Gabriel Josef1977kraj. muži 170,5 
10.Veselý Petr1977kraj. muži 190,5 
11.Dänner Michal1994kraj. muži 210,5 
12.Krejčí Ladislav1994kraj. muži 210,5 
13.Jelínek Šimon1996kraj. muži 210,5 
14.Šístek Pavel1966kraj. muži 220N 
15.Masopust Tomáš1979nez. muži  
SKST Baník Most D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Voda Milan1963kraj. muži 91 - 100 
2.Holovčák Jiří1972kraj. muži 101 - 120 
3.Rovner Antonín1980kraj. muži 101 - 120 
4.Šťovíček Petr1975kraj. muži 121 - 140 
5.Kalivoda Petr1961kraj. muži 121 - 140 
6.Lipiner Petr1965kraj. muži 161 - 180 
7.Michálek Roman1970reg. muži 31 - 40 
8.Písařík Karel1959reg. muži 41 - 50 
9.Loukota Jiří1960reg. muži 51 - 60 
10.Šťovíček Zdeněk1942reg. muži 61 - 70 
11.Lukaščuk Miroslav1977reg. muži 61 - 70 
SKP Sever Ústí nad Labem B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Luňák Radek1989kraj. muži 61-70 
2.Špička Zbyněk1962kraj. muži 100-120 
3.Beneš Jiří1990kraj. muži 121-140 
4.Novák Jiří1967kraj. muži 121-140 
5.Pucherna Lubomír1949kraj. muži 180-200 
6.Vytlačil Václav1959reg. muži 51 
7.Chabr Filip1990reg. muži 52 
8.Konrád Miroslav1954reg. muži 53 
9.Sečanský Radek1993reg. muži 58 
10.Mečíř Ondřej1991reg. muži 62 
11.Pavlík Petr1974reg. muži 65 
12.Běhounek Marcel1975reg. muži 65 
13.Vytlačil Václav ml.1990reg. muži 92 
14.Konrád Josef1948reg. muži 113 
TTC Roudnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Červenka Marek1978kraj. muži 85,5 
2.Čornyjová Daniela1993kraj. muži 85,5n 
3.Cinibulk Miloš1974kraj. muži 110,5 
4.Kysilka Miroslav1949kraj. muži 130,5 
5.Vyskočil Michal1990kraj. muži 210,5 
6.Krauskopf Tomáš1975reg. muži 35 
7.Sedláček Zdeněk1969reg. muži 35 
8.Bláha Vlastimil1951nez.  
TTC Litvínov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beránek Miroslav1965kraj. muži 75,5 
2.Kadlec Michal1980kraj. muži 95,5 
3.Smejkal Vít1984kraj. muži 110,5 
4.Reininger Rostislav1967kraj. muži 110,5 
5.Bláha Radek1983kraj. muži 130,5 
6.Bláha Petr1984kraj. muži 150,5 
7.Kohutka Josef st.1945kraj. muži 150,5 
8.Glajc Martin1994kraj. muži 220 N 
9.Cimerman Ladislav1964reg. muži 34 
10.Váňa Hynek1969reg. muži 45,5 
11.Jankovič Štěpán1949reg. muži 45,5 
12.Kůrka Radek1970reg. muži 45,5 
13.Opolský František1976reg. muži 55,5 
14.Sviták Martin1996reg. muži 55,5 
15.Zelenka Milan1966reg. muži 65,5 
16.Fencl Lukáš1996reg. muži 75,5 
17.Smrčka Jiří1955nez. muži N 
18.Hofmann Martin ml.1993kraj. muži 161.-180.Střídavý start z KST Most
TJ Krupka B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brožek Miroslav1962kraj. muži 85,5 
2.Bayer Jiří1963kraj. muži 95,5 
3.Černý Tomáš1980kraj. muži 95,5 
4.Kročák Milan1963kraj. muži 85,5 
5.Demeter Jan1961kraj. muži 130,5 
6.Chalupa Radek1966kraj. muži 110,5 
7.Boehm Přemysl1955kraj. muži 130,5 
8.Bouška Martin1980kraj. muži 150,5 
9.Sloup Martin1997kraj. muži 150,5 
10.Šnajdr Antonín1950kraj. muži 170,5 
11.Betka Kamil1980kraj. muži 190,5 
12.Krejčí Karel1966reg. muži 25,5 
13.Vlasák Radek1981reg. muži 35,5 
14.Bukovský Miloslav1948reg. muži 55,5 
15.Blažek Jan1999reg. muži 115,5 
SKST Teplice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Růžička Jiří1975kraj. muži 101-120 
2.Štika Jiří st.1953kraj. muži 101-120 
3.Soukup Karel1959kraj. muži 121-140 
4.Beran Jakub1995kraj. dci 141-160 
5.Freimann Karel1944kraj. muži 141-160 
6.Weiss Tomáš1992reg. muži 41-50 
7.Vitík Michal1998reg. sži 61-70 
8.Mládek Petr1990reg. muži 71-80 
9.Weiss Daniel1994reg. muži 71-80 
10.Vukadinovič Slobodan1956reg. muži 111-120 
SKST Baník Most C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klouček Luboš ml.1985kraj. muži 41 - 50 
2.Ublanič Milan1960kraj. muži 51 - 60 
3.Martin Kir1973kraj. muži 71 - 80 
4.Macháček Jiří1972kraj. muži 41 - 50 
5.Bencs Ladislav1986kraj. muži 91 - 100 
6.Srp Pavel1974kraj. muži 121 - 140 
7.Fiška Václav1951reg. muži 41 - 50 
8.Krejcar Jan1962reg. muži 41 - 50 
9.Bohuněk Ladislav1950reg. muži 51 - 60 
10.Skružný Vratislav1982nez. muži  
SK Štětí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Milan ml.1988kraj. muži 65,5 
2.Novák Libor1977kraj. muži 65,5 
3.Dudek Jaroslav1971kraj. muži 110,5 
4.Sirůček Jiří1972kraj. muži 210,5 
5.Jurista Josef1951kraj. muži 210,5 
6.Oliva Michal1976reg. muži 25,5 
7.Novák Vladislav1952reg. muži 35,5 
8.Nedoma Jiří1958reg. muži 45,5 
9.Glaser Arnošt1936reg. muži 75,5 
TJ Sokol Dobroměřice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Filín Jan1961kraj. muži 121-140 
2.Baláž Josef1955kraj. muži 141-160 
3.Verner David1991kraj. muži 141-160 
4.Beckert Zdeněk1966kraj. muži 201-220 
5.Hruška Miroslav1953kraj. muži 201-220 
6.Polanecký Miroslav1963kraj. muži 201-220 
7.Polanecký Lukáš1989reg. muži 118 
8.Reichl Jaroslav ml.1992nez. muži  
9.Hruška Martin1979nez. muži  
SKST Teplice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanousek Josef1948kraj. muži 110,5 
2.Štěpánek Jiří1977kraj. muži 141-160 
3.Stehlík Petr1988kraj. muži 161-180 
4.Sýkora Martin1970kraj. muži 161-180 
5.Köver Luboš1975reg. muži 31-40 
6.Hýsek Stanislav1964reg. muži 31-40 
7.Záleský Ladislav1978reg. muži 41-50 
8.Sander Miroslav1966reg. muži 41-50 
9.Port Pavel1976reg. muži 61-70 
10.Žejdlík Martin1977reg. muži 81-90 
11.Port Jan1972reg. muži 101-110 
Krajský přebor II. třídy sk. A
TJ Baník Březenecká B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Strejcovský Antonín1949kraj. muži 161-180 
2.Novotný Vlastimil1958kraj. muži 181-200 
3.Malý Michal1999kraj. muži 201-220 
4.Cipro Petr1962kraj. muži 220N 
5.Sojka Theodor1954reg. muži 59 
6.Tichý Jiří1969reg. muži 81 
7.Liška Ladislav1954reg. muži 93 
8.Kubík Martin2000reg. muži 129 
9.Drahota David1996nez. muži  
10.Žižka Karel1969nez. muži  
KST Jirkov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Traspe Jan ml.1986kraj. muži 110,5 
2.Pavlica Jan1963kraj. muži 150,5 
3.Průša Vojtěch1995kraj. muži 170,5 
4.Veselý Petr1977kraj. muži 190,5 
5.Sýkora Libor1972reg. muži 54 
6.Valach Josef1950reg. muži 77 
7.Franc Zdeněk1947reg. muži 91 
8.Lacina Miloslav1936reg. muži 110 
9.Masopust Tomáš1979nez. muži  
10.Rampas Miroslav1963nez. muži  
11.Demjanová Eliška1996kraj. ženy 16.-20. 
12.Fuksová Kristýna1997kraj. ženy 21.-23. 
KST Jirkov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fürst Ladislav1973kraj. muži 150,5 
2.Jelínek Šimon1996kraj. muži 210,5 
3.Bareš Jaroslav ml.1978kraj. muži 220N 
4.Šístek Pavel1966kraj. muži 220N 
5.Obracaník Štefan1952reg. muži 48 
6.Majoroš Alexandr1958reg. muži 52 
7.Tejml Bohumil1948reg. muži 77 
8.Jiroušek Miroslav1958nez. muži  
9.Suchý Karel1944nez. muži  
10.Leitnerová Eva st.1947kraj. ženy 16.-20. 
11.Doutnáčová Jitka1964nez. ženy  
TJ Baník Březenecká C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Faiglová Kamila1981kraj. muži 181-200N 
2.Mandák Josef1994kraj. muži 201-220 
3.Morávek Zdeněk1971reg. muži 32 
4.Brůha Oldřich1958reg. muži 36 
5.Apko Libor1968reg. muži 45 
6.Skala Antonín1957reg. muži 39 
7.Klíma Karel1950reg. muži 89 
8.Tykal Petr1968reg. muži 97 
9.Morávek Tomáš2001reg. muži 128 
10.Burda Jan1970nez. muži  
11.Červenka Lucie1994reg. muži 106 
TJ Krupka C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chalupa Radek1966kraj. muži 110,5 
2.Boehm Přemysl1955kraj. muži 130,5 
3.Demeter Jan1961kraj. muži 130,5 
4.Sloup Martin1997kraj. muži 150,5 
5.Šnajdr Antonín1950kraj. muži 170,5 
6.Volek Vladimír1933reg. muži 65,5 
7.Malina Josef1940reg. muži 65,5 
8.Slavík Jiří1952reg. muži 75,5 
TTC Duchcov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vích Luděk1967kraj. muži 91-100 
2.Vích Josef1962kraj. muži 161-180 
3.Míka Martin1971kraj. muži 181-200 
4.Janečka Josef1956kraj. muži 190,5 
5.Kropáček Ladislav1958reg. muži 41-50 
6.Rada Miroslav1948reg. muži 71-80 
7.Mühlbauer Tomáš1984reg. muži 81-90 
8.Mrha Zdeněk1971reg. muži 81-90 
9.Kadlec Petr1968reg. muži 81-90 
10.Fürst Jiří1974reg. muži 121-130 
11.Skrčený Roman1967reg. muži 141-150 
SKST Teplice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Freimann Karel1944kraj. muži 141-160 
2.Köver Luboš1975reg. muži 31-40 
3.Hýsek Stanislav1964reg. muži 31-40 
4.Weiss Tomáš1992reg. muži 41-50 
5.Záleský Ladislav1978reg. muži 41-50 
6.Sander Miroslav1966reg. muži 41-50 
7.Vitík Michal1998reg. sži 61-70 
8.Port Pavel1976reg. muži 61-70 
9.Mládek Petr1990reg. muži 71-80 
10.Weiss Daniel1994reg. muži 71-80 
11.Žejdlík Martin1977reg. muži 81-90 
12.Vukadinovič Slobodan1956reg. muži 111-120 
TJ Krupka D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bouška Martin1980kraj. muži 150,5 
2.Betka Kamil1980kraj. muži 190,5 
3.Krejčí Karel1966reg. muži 25,5 
4.Vlasák Radek1981reg. muži 35,5 
5.Bukovský Miloslav1948reg. muži 55,5 
6.Blažek Jan1999reg. muži 115,5 
7.Klail Milan1946reg. muži 115,5 
8.Fišer Stanislav1971nez. muži  
KST Jirkov E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gabriel Josef1977kraj. muži 170,5 
2.Dänner Michal1994kraj. muži 210,5 
3.Krejčí Ladislav1994kraj. muži 210,5 
4.Jendrísek Jan1986kraj. muži 220N 
5.Průša Václav1995reg. muži 61 
6.Pašek Lukáš1995reg. muži 83 
7.Hroza Rostislav1953reg. muži 84 
8.Bobák Jindřich1951reg. muži 92 
9.Horáček Jaromír1931reg. muži 94 
10.Kuna Pavel1998reg. muži 103 
11.Ferraj Miroslav1975nez. muži  
12.Traspe Jan st.1961nez. muži  
13.Pazderníková Veronika1997kraj. ženy 21.-23. 
14.Smíšková Martina1979nez. ženy  
Krajský přebor II. třídy sk. B
TTC Litvínov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bláha Radek1983kraj. muži 130,5 
2.Bláha Petr1984kraj. muži 150,5 
3.Kohutka Josef st.1945kraj. muži 150,5 
4.Glajc Martin1994kraj. muži 220 N 
5.Cimerman Ladislav1964reg. muži 34 
6.Sviták Martin1996reg. muži 55,5 
7.Glajc Jaroslav1966reg. muži 95,5 
8.Plzák Jindřich1994reg. muži 110,5 
9.Čejka Vratislav1959nez. muži N 
10.Smrčka Jiří1955nez. muži N 
TJ Klášterec nad Ohří A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Větrovský Milan1962kraj. muži 95,5 
2.Hykyš Jiří1952kraj. muži 130,5 
3.Ciniburk Jindřich1951kraj. muži 150,5 
4.Koritar Tomáš1969kraj. muži 210,5 
5.Voříšek Jan1958kraj. muži 220,5 
6.Jícha Milan1961reg. muži 42 
7.Hřích Mojmír1952reg. muži 44 
8.Větrovský Jan1985reg. muži 50 
9.Hlaváč Jiří1986reg. muži 75 
TJ Sokol Lenešice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Uldrich Milan1965kraj. muži 210,5 
2.Leska Vojtěch1957kraj. muži 210,5 
3.Obr Jaroslav1967reg. muži 44 
4.Ďuračka Milan1946reg. muži 49 
5.Svoboda Jiří1964nez. muži  
6.Vlček Jakub1985nez. muži  
SKST Baník Most E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bencs Ladislav1986kraj. muži 91 - 100 
2.Kalivoda Petr1961kraj. muži 121 - 140 
3.Srp Pavel1974kraj. muži 121 - 140 
4.Lipiner Petr1965kraj. muži 161 - 180 
5.Michálek Roman1970reg. muži 31 - 40 
6.Loukota Jiří1960reg. muži 51 - 60 
7.Šťovíček Zdeněk1942reg. muži 61 - 70 
8.Lukaščuk Miroslav1977reg. muži 61 - 70 
9.Vokřál Zdeněk1951reg. muži 81 - 90 
10.Tobola Michal1994reg. muži 91 - 100 
11.Skružný Vratislav1982nez. muži  
12.Allertová Sára1999nez. sžy  
TJ Lokomotiva Most A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vykouk Jaromír1979kraj. muži 121.-140. 
2.Hofmann Martin ml.1993kraj. muži 161.-180. 
3.Ruta Vladimír1969kraj. muži 181.-200. 
4.Nemazal Zdeněk ml.1986reg. muži 16. 
5.Hofmann Martin st.1969kraj. muži 181.-200. 
6.Hrdý Zdeněk1959reg. muži 26. 
7.Kulhánek Vítězslav1958reg. muži 30.-50. 
8.Wachtel Antonín1963reg. muži 30.-50. 
9.Skopec Karel1953reg. muži 30.-50. 
10.Bohuněk Petr1949reg. muži 50.-70. 
11.Varhulík Tomáš1954reg. muži 50.-70. 
12.Kašpar Miroslav1937reg. muži 50.-70. 
13.Mašek Miroslav1961reg. muži 50.-70. 
14.Popelka Zdeněk1952reg. muži 50.-70. 
15.Nemazal Zdeněk st.1964nez. muži  
TJ Sokol Lenešice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fencl Pavel1994kraj. muži 95,5 
2.Ledvina Vilém1961kraj. muži 130,5 
3.Zlatohlávek Jaroslav1963kraj. muži 150,5 
4.Cibulka Vladimír1961kraj. muži 170,5 
5.Uldrich Miroslav1963nez. muži  
6.Fiala Dušan1963nez. muži  
TJ Baník Meziboří A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sirotek Václav1951kraj. muži 110,5 
2.Burš Pavel1975kraj. muži 130,5 
3.Kadlec Zdeněk1968kraj. muži 170,5 
4.Žielinský Tomáš1985kraj. muži 170,5 
5.Šrettr René1970reg. muži 55,5 N 
6.Slivoň Miloš1945reg. muži 75,5 
7.Burš Ivan1943reg. muži 75,5 
8.Král Erich1943reg. muži 75,5 
9.Čtvrtečka Petr1969reg. muži 85,5 
10.Hocelík Viktor1938reg. muži 95,5 N 
11.Bláha Pavel1942nez.  
12.Celerin Karel1964nez.  
13.Vokáč Jiří ml.1991nez.  
14.Slezáková Blanka1989reg. ženy 110,5 
TTC Litvínov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Váňa Hynek1969reg. muži 45,5 
2.Jankovič Štěpán1949reg. muži 45,5 
3.Kůrka Radek1970reg. muži 45,5 
4.Opolský František1976reg. muži 55,5 
5.Zelenka Milan1966reg. muži 65,5 
6.Brožová Alena1974reg. muži 65,5 
7.Fencl Lukáš1996reg. muži 75,5 
8.Pich Jan1995reg. muži 75,5 
9.Pelc Jan1946reg. muži N 
SKST Baník Most F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krejcar Jan1962reg. muži 41 - 50 
2.Fiška Václav1951reg. muži 41 - 50 
3.Písařík Karel1959reg. muži 41 - 50 
4.Bohuněk Ladislav1950reg. muži 51 - 60 
5.Basák Josef1947reg. muži 51 - 60 
6.Miškolci Milan1937reg. muži 51 - 60 
7.Roud Václav1943reg. muži 61 - 70 
8.Faltys Zdeněk st.1961reg. muži 61 - 70 
9.Matějka Eduard1950reg. muži 121 - 140 
10.Houdková Helena1996nez. dky  
Krajský přebor II. třídy sk. C
ASK Lovosice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Peterka Milan ml.1986kraj. muži 61-70 
2.Holeček Roman1977kraj. muži 75,5 
3.Steif Richard1965kraj. muži 75,5 
4.Skopec Pavel1977kraj. muži 190,5 
5.Peterka Milan st.1958kraj. muži 190,5 
6.Lehký Milan1951kraj. muži 210,5 
7.Stein Petr1967reg. muži 45,5 
8.Dundr Martin1975reg. muži 45,5 
9.Skopec Petr1977reg. muži 75,5 
10.Mego Pavel1944reg. muži 110,5 
11.Krpeš Ondřej1993reg. muži 110,5 
12.Dunaj Pavel1948reg. muži 170,5 
13.Mego Emil1937reg. muži 190,5 
14.Verner Vlastimil1941reg. muži 190,5 
15.Ludwig Vítězslav1958nez. muži  
16.Seyfryd Lukáš1991nez. muži  
17.Holý Jaroslav1978nez. muži  
18.Křížek Milan1977nez. muži  
TJ Sokol Filipov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Neumann Jan1956kraj. muži 81-90 
2.Kopecký Karel1955kraj. muži 141-160 
3.Honzík Stanislav1959kraj. muži 161-180 
4.Phanthe Dung1963kraj. muži 161-180 
5.Polák Pavel1960kraj. muži 181-200 
6.Mrázek Michal1980reg. muži 35,5 
7.Krejčí Antonín1952reg. muži 35,5N 
8.Suchý Miroslav1956nez.  
9.Fučík Zdeněk1960reg. muži 35,5 
10.Polák Tomáš1982nez.  
11.Skála Jiří ml.1981nez.  
Sokol Terezín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vajgl Lukáš1984kraj. muži 101-120 
2.Pizur Miroslav1965kraj. muži 101-120 
3.Brdlík František1979kraj. muži 121-140 
4.Cudlín Otto1956reg. muži 21-30 
5.Friedrich Bohuslav1962kraj. muži 161-180 
6.Skrbek Zdeněk1958reg. muži 41-50 
7.Futera Vratislav1963reg. muži 51-60 
8.Skokan Jaroslav1955reg. muži 61-70 
9.Friedl Rudolf1958reg. muži 71-80 
10.Gräf Jan1933reg. muži 91-100 
11.Šindelář Miloslav st.1970reg. muži 91-100 
12.Martínek Karel1966reg. muži 101-120 
13.Jindřich Vít1982nez. muži  
SKST Děčín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svěchota Vojtěch1993kraj. muži 71-80 
2.Meidl Zdeněk1958reg. muži 25,5N 
3.Himko Jaroslav1950reg. muži 25,5N 
4.Pfleger Stanislav1958reg. muži 25,5 
5.Němec Rostislav1971reg. muži 25,5 
6.Povejšil Bohumil1959reg. muži 35,5 
7.Gabaš Zdeněk1954reg. muži 35,5 
8.Řízek Jiří1949reg. muži 45,5 
9.Štěrba Pavel1973reg. muži 55,5 
10.Herodes Václav1945reg. muži 65,5 
11.Janeček Marek1997kraj. muži 75,5 
12.Volek Jaroslav ml.1993reg. muži 75,5 
13.Dyškant Zdeněk1967nez.  
14.Schneiderová Jana1995kraj. ženy 16-20 
SKP Sever Ústí nad Labem C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pucherna Lubomír1949kraj. muži 180-200 
2.Vytlačil Václav1959reg. muži 51 
3.Chabr Filip1990reg. muži 52 
4.Konrád Miroslav1954reg. muži 53 
5.Lédl Jaroslav1943reg. muži 82 
6.Konrád Josef1948reg. muži 113 
7.Vašinová Karina1977reg. muži 43 
VTJ Litoměřice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sekyra Jiří1949kraj. muži 101-120 
2.Bartošek Ivo1959kraj. muži 161-180 
3.Kmoch Pavel1951kraj. muži 181-200 
4.Borecký Vlastimil1955reg. muži 31-40 
5.Kohlert Jiří1964reg. muži 41-50 
6.Kudera Jan1973reg. muži 51-60 
7.Jonáš Stanislav1956reg. muži 71-80 
8.Marušinec Zdeněk1969reg. muži 71-80 
9.Zajíček Vladimír1957reg. muži 81-90 
10.Nedbal Václav1947reg. muži 101-120 
11.Šperling Milan1958reg. muži 121-140 
12.Valášek Valerián1962reg. muži 141-160 
13.Kmoch Pavel ml.1981reg. muži 141-160 
TJ Chemička Ústí nad Labem B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zápotocký Milan1971kraj. muži 110,5 
2.Komárek Jaroslav1966reg. muži 36 
3.Navarra Mirko1948reg. muži 38 
4.Karásek Jiří1961reg. muži 41 
5.Hanek Tomáš st.1962reg. muži 44 
6.Obr Ivan1948reg. muži 70 
7.Nechyba Zdeněk st.1944reg. muži 96 
8.Říha Jaroslav1996reg. muži 145 
9.Barták Tomáš1979reg. muži 152 
10.Hanek Tomáš ml.1996reg. muži 156 
11.Pospíšil Pavel1971reg. muži 163 
SKP Sever Ústí nad Labem D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sečanský Radek1993reg. muži 58 
2.Mečíř Ondřej1991reg. muži 62 
3.Pavlík Petr1974reg. muži 65 
4.Běhounek Marcel1975reg. muži 65 
5.Lédl Slavomír1966reg. muži 99 
6.Smetana Václav1965reg. muži 120 
7.Háněl Josef1998reg. muži 146 
8.Hájek Dan1994reg. muži 160 
9.Fridrich Kamil1975reg. muži 168 
10.Vytlačil Václav ml.1990reg. muži 92 
11.Hauznerová Michaela1977nez.  
MSKST AMBIT Benešov nad Ploučnicí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Babička Michal st.1972reg. muži 16 
2.Štípek Martin1975reg. muži 17 
3.Myslivec Miroslav1960reg. muži 18 
4.Nebohý František1949reg. muži 25,5 
5.Babička Lukáš1989reg. muži 45,5 
6.Štípek Jaroslav1954nez.  
TJ Slovan Varnsdorf A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gola Ondra1970reg. muži 20 
2.Žítek Ladislav1964reg. muži 25,5 
3.Chlán Vladimír1967reg. muži 25,5 
4.Peleška Jiří1967reg. muži 25,5 
5.Charouzek Martin1989reg. muži 25,5 
6.Šimek Pavel st.1964reg. muži 25,5 
7.Fuchsig Milan1942reg. muži 35,5 
8.Vejl Ladislav1953reg. muži 35,5 
9.Miško Milan1948reg. muži 45,5 
10.Strnad Václav1949reg. muži 45,5 
11.Ptáček Milan1955reg. muži 45,5 
12.Žatečka Ladislav1995reg. muži 65,5 
13.Žítek Petr1967nez.  
14.Tůma Pavel1966nez.  
SK Štětí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jurista Josef1951kraj. muži 210,5 
2.Oliva Michal1976reg. muži 25,5 
3.Novák Vladislav1952reg. muži 35,5 
4.Nedoma Jiří1958reg. muži 45,5 
5.Glaser Arnošt1936reg. muži 75,5 
6.Dostálek Jiří1949reg. muži 85,5 
7.Vybíral Jan1994reg. muži 95,5 
8.Burda Petr1970reg. muži 110,5 
9.Novotný Petr1982nez. muži  
10.Psota Ctibor1971nez. muži  
TTC Roudnice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vyskočil Michal1990reg. muži 25 
2.Krauskopf Tomáš1975reg. muži 35 
3.Sedláček Zdeněk1969reg. muži 35,5 
4.Spurný Antonín ml.1989reg. muži 55 
5.Stanislav Pavel1975reg. muži 35,5 
6.Vyskočil Tomáš1965reg. muži 65 
7.Krejza Drahoslav1954reg. muži 85 
8.Jaroš Václav1959reg. muži 95 
9.Jiránek Miroslav1959reg. muži 95 
10.Sedláček Jiří st.1943reg. muži 95 
11.Broft Jan1951reg. muži 130 
12.Bláha Vlastimil1951nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy