Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
RP I.třídy
SK Rodinov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tůma František1967reg. muži 36-40 
2.Válal Martin1974reg. muži 41-45 
3.Pechek Luboš1972reg. muži 46-50 
4.Běle Milan1959reg. muži 71-80 
5.Sosnovec Pavel1953reg. muži 61 
6.Strašík Jiří1975reg. muži 81-90 
7.Zikmund František1954reg. muži 81-90 
8.Filípek Jindřich1977reg. muži 101-110 
9.Tomec Pavel1961nez. muži  
10.Válal Vladislav1950nez. muži  
TJ Cihelny Stojčín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanzálek Jiří1994reg. muži 31 
2.Krásný Pavel1975reg. muži 41 
3.Hanzálek Václav1998reg. muži 41 
4.Volavka Milan1968reg. muži 55 
5.Hanzálek Miroslav1957reg. muži 111 
6.Krásný Miroslav st.1948reg. muži 121 
7.Smrčka Roman1959reg. muži 121 
8.Doubek Jiří1947nez. muži  
TJ Cihelny Stojčín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fencl Jiří1950reg. muži 46 
2.Fenclová Jarmila1957reg. ženy 61 
3.Ištok Štefan1964reg. muži 101 
4.Lisý Ondřej1993reg. muži 101 
5.Škorpík Jaroslav1957reg. muži 111 
6.Kozelek Josef1974reg. muži 161 
7.Ištok Jan1988reg. muži 111 
8.Ištok Josef1962reg. muži 171 
9.Smeták Daniel1992nez. muži  
TJ Sokol Černovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zeman Karel1945reg. muži O 19 
2.Staněk Milan1960reg. muži O 26-30 
3.Studený Jiří1952reg. muži O 36-40 
4.Kolář Jan1959reg. muži O 46-50 
5.Jirků Jan1971reg. muži O 81-90 
6.Kučera Ladislav1952nez. muži N 61-70 
7.Kmeťo Kamil1973nez. muži O 91-100 
8.Kučera Michal1980reg. muži O 81-90 
9.Medek Pavel1975reg. muži O 101-110 
10.Musil Ladislav1981nez. muži N 151-160 
11.Voráček Pavel1948nez. muži N161-170 
12.Kropáček Petr1947nez. muži N 
13.Janeček Pavel1933nez. muži N 
TJ Sokol Těmice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šonka Jiří1963reg. muži 41-45 
2.Kunc Milan1954reg. muži 61-70 
3.Novák Lubomír1963reg. muži 61-70 
4.Novák Vojtěch1988reg. muži 91-100 
5.Říha Pavel1969reg. muži 61-70 
6.Brož Jakub1997reg. muži 71-80 
7.Mach Petr1965reg. muži 121-130 
8.Brož Jindřich1997reg. muži 131-140 
9.Plášil Jan1982reg. muži 121-130 
TJ Jiskra Humpolec D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hajčiar David1994reg. muži 51.-55. R 
2.Novák Josef1948reg. muži 55.-60. R 
3.Prokop Jaroslav1966reg. muži 71.-80. R 
4.Brukner Vít1997reg. muži 71.-80. R 
5.Marousek Josef1952reg. muži 81.-90. R 
6.Žáček Jiří1990reg. muži 91.-100. R 
7.Kohout Vojtěch1998reg. muži 121.-130. R 
8.Bártl Jan1996reg. muži 131.-140. R 
9.Růžková Veronika1990reg. muži 131.-140. R 
10.Roh Marek1976reg. muži 131.-140. NR 
11.Marek Martin1968reg. muži 141.-150. R 
12.Marek Jaroslav1967reg. muži 151.-160. R 
13.Vlčková Monika1966nez. ženy  
TJ Spartak Pelhřimov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jírů Miroslav1964reg. muži 31.-35. 
2.Talíř Pavel1959reg. muži 36.-40. 
3.Jírů Libor1970reg. muži 36.-40. 
4.Jírů Vojtěch1993reg. muži 71.-80. 
5.Malý Zdeněk1961reg. muži 111.-120. 
6.Semrádová Aneta1995reg. muži 131.-140. 
7.Omar Josef1993reg. muži 141.-150.N 
8.Pikl Jaroslav1991nez.  
SK STS Pacov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaněk Petr1947 R 51 
2.Zeman Karel1943 R 55 
3.Žáček Antonín1951 R 61 
4.Pípal Jaroslav1948 R 81 
5.Plášil Zdeněk1953 N 
SKST Kamenice nad Lipou A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jelínek František1973 71.-80.R 
2.Jeníček Jakub1988 71.-80.R 
3.Lipl Karel1963 71.-80.R 
4.Klapp Miroslav1982 91.-100.R 
5.Luňák Zdeněk1964 101.-110.R 
6.Dejmek Oldřich1962 101.-110.R 
7.Jůna Jiří1967 111.-120.R 
8.Chlup Tomáš1993 131.-140.R 
TJ Spartak Pelhřimov E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Prokop Jiří1958kraj. muži 131.-140.N 
2.Říha Vladimír1958reg. muži 46.-50. 
3.Zelenková Anna1991reg. muži 61.-70. 
4.Kubín Vlastislav1956reg. muži 81.-90. 
5.Vránek Jiří st.1943reg. muži 91.-100. 
6.Záboj Petr1993reg. muži 111.-120. 
7.Zelenka Ondřej1987reg. muži 141.-150. 
8.Kotrč Jiří1994reg. muži 151.-160.N 
9.Haruda Milan1965nez.  
TJ Slavoj Pacov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Barák Antonín1949reg. muži N31-35 
2.Ptáček Jiří1953reg. muži op 55-60 
3.Hnát David1988reg. muži op 61-70 
4.Švec Antonín1970reg. muži op 81-90 
5.Pražan Jan1978reg. muži op 91-100 
6.Svoboda Otto1990reg. muži op 111-120 
7.Lískovec Martin1986reg. muži op 151-160 
8.Carda Martin1995reg. muži N 
9.Jaroš Marek1981reg. muži N121-130 
10.Vlach Lukáš1993reg. muži 161-170 
11.Kamenický Antonín1946reg. muži N 
12.Smíšek František ml.1977reg. muži N 
TJ Jiskra Humpolec E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Moravec David1997 61.-70. R 
2.Trnka Tomáš1997 71.-80. R 
3.Kovář Pavel1998 71.-80. R 
4.Krčil Tomáš1995 81.-90. R 
5.Hložek František1951 111.-120. R 
6.Hamza Tomáš1976 121.-130. R 
7.Dvořák Slavomír1960 131.-140. R 
8.Potěšil Dominik1997 131.-140. R 
9.Kubů Zdeněk1967 141.-150. R 
10.Marek Martin ml.1995 151.-160. R 
11.Kubíček Oldřich1968 151.-160. R 
RP II.třídy
SK Horní Ves A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Parkan Aleš1984reg. muži 51.-60. 
2.Dvořák Aleš1984reg. muži 81.-90. 
3.Nacházel Aleš1981reg. muži 121.-130. 
4.Švehla Jaroslav1956reg. muži 121.-130. 
5.Maška Karel1950reg. muži 151.-160. 
TJ Sokol Rynárec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vránek Vratislav1956reg. muži 51-55 
2.Semrád Eduard1969reg. muži 55-60 
3.Vasil Mikuláš1959reg. muži N61-70 
4.Urbánek Jaroslav st.1961reg. muži 111-120 
5.Březina Miroslav1955reg. muži 141-150 
6.Kubů Pavel1996reg. muži 161-170 
7.Urbánek Jaroslav ml.1982reg. muži 161-170 
8.Brož Jaroslav1996reg. muži 171-180 
9.Kocián Zdeněk1966reg. muži N 
10.Mikeš Ondřej1997reg. muži N 
11.Smejkal Zdeněk1958reg. muži N 
12.Urbánek Miloslav1984reg. muži N 
SK Rodinov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sosnovec Pavel1953reg. muži 61 
2.Strašík Jiří1975reg. muži 81-90 
3.Zikmund František1954reg. muži 81-90 
4.Filípek Jindřich1977reg. muži 101-110 
5.Tomec Pavel1961nez. muži  
6.Válal Vladislav1950nez. muži  
SKST Kamenice nad Lipou B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Luňák Zdeněk1964 101.-110.R 
2.Dejmek Oldřich1962 101.-110.R 
3.Jůna Jiří1967 111.-120.R 
4.Vejvoda Ivan1969 121.-130.R 
5.Chlup Tomáš1993 131.-140.R 
6.Luňák Josef1935 131-140.NR 
7.Chlup Petr1963 161.-170.R 
8.Šiman Vojtěch1991 171.-180.R 
9.Kolář Michal1991 N 
10.Smutný Jaroslav1967 N 
11.Jirsa Miloš1971 N 
TJ Cihelny Stojčín D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanzálek Miroslav1957reg. muži 111 
2.Škorpík Jaroslav1957reg. muži 111 
3.Krásný Miroslav st.1948reg. muži 121 
4.Smrčka Roman1959reg. muži 121 
5.Ištok Jan1988reg. muži 111 
6.Kozelek Josef1974reg. muži 161 
7.Ištok Josef1962reg. muži 171 
8.Smeták Daniel1992nez. muži  
9.Doubek Jiří1947nez. muži  
TJ Sokol Černovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kučera Ladislav1952nez. muži N 61-70 
2.Kučera Michal1980reg. muži O 81-90 
3.Jirků Jan1971reg. muži O 81-90 
4.Kmeťo Kamil1973nez. muži O 91-100 
5.Medek Pavel1975reg. muži O 101-110 
6.Musil Ladislav1981nez. muži N 151-160 
7.Voráček Pavel1948nez. muži N161-170 
8.Janeček Pavel1933nez. muži N 
9.Čekalová Šárka1993nez. dky N 
10.Kropáček Petr1947nez. muži N 
11.Lisay František1966nez. muži N 
12.Opletal Ota1983nez. muži N 
13.Randl Milan1962nez. muži N 
14.Silová Jiřina1981nez. dky N 
15.Šimek Miroslav1980nez. muži N 
16.Soukup Zdeněk1932nez. muži N 
17.Blažek Pavel1972nez. muži N 
TJ Sokol Božejov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Paluch Lukáš1979reg. muži 67 
2.Malý Milan1965reg. muži 91 
3.Kopřiva Miloslav1962reg. muži 113 
4.Dvořák Libor1966reg. muži 115 
5.Paluch Martin1981reg. muži N159 
6.Vaněk Jaroslav1952reg. muži N160 
7.David Lukáš1982reg. muži 166 
8.Kottová Jana1966reg. ženy N 
9.Mareš Zdeněk1977reg. muži N 
10.Dvořák Tomáš1989reg. muži N 
11.Horák Tomáš1972reg. muži N 
12.Vrána Milan1970reg. muži N 
13.Mochaň Václav1962reg. muži N 
14.Daňhel Jan1983reg. muži N 
TJ Spartak Pelhřimov F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vránek Jiří st.1943reg. muži 91.-100. 
2.Záboj Petr1993reg. muži 111.-120. 
3.Malý Zdeněk1961reg. muži 111.-120. 
4.Semrádová Aneta1995reg. muži 131.-140. 
5.Zelenka Ondřej1987reg. muži 141.-150. 
6.Omar Josef1993reg. muži 141.-150.N 
7.Váňa Milan1955reg. muži 151.-160. 
8.Kotrč Jiří1994reg. muži 151.-160.N 
9.Chodur Jiří1956reg. muži 171.-180. 
10.Vacek Václav1948reg. muži 171.-180. 
11.Hrkal Václav1955nez.  
12.Haruda Milan1965nez.  
13.Pikl Jaroslav1991nez.  
14.Novák Josef1934nez.  
15.Novák Lukáš1993nez.  
16.Vacková Lucie1996nez.  
17.Vacková Markéta1998nez.  
TJ Start Nový Rychnov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nepraš Jaromír1947reg. muži 91-100 
2.Kotoun Marcel1977reg. muži 91-100 
3.Nepraš Jiří1983reg. muži 101-110 
4.Marousek Josef1957reg. muži 101-110 
5.Štěpán Jaroslav1957reg. muži 141-150 
6.Spielvogel Jiří1978reg. muži 151-160 
7.Krňa Evžen1961reg. muži 161-170 
8.Havelka Jiří1973reg. muži nezař. 
9.Blažek Milan1958reg. muži nezař. 
10.Marek Petr1977reg. muži nezař. 
11.Kejval Jakub1935reg. muži nezař. 
TJ Jiskra Humpolec F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marousek Josef1952reg. muži 81.-90. R 
2.Žáček Jiří1990reg. muži 91.-100. R 
3.Kohout Vojtěch1998reg. muži 121.-130. R 
4.Růžková Veronika1990reg. muži 131.-140. R 
5.Studenovská Edita1998reg. muži 101.-110. NR 
6.Kubů Zdeněk1967reg. muži 141.-150. R 
7.Marek Martin1968reg. muži 141.-150. R 
8.Marek Martin ml.1995reg. muži 151.-160. R 
9.Jinoch Pavel1955reg. muži 151.-160. R 
10.Šetek Petr1997reg. muži NR 
11.Stejskal Michal1997reg. muži NR 
12.Kasalová Martina1997reg. muži NR 
13.Vlčková Monika1966nez. ženy  
TJ Sokol Těmice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Říha Pavel1969reg. muži 61-70 
2.Brož Jakub1997reg. muži 71-80 
3.Mach Petr1965reg. muži 121-130 
4.Plášil Jan1982reg. muži 121-130 
5.Brož Jindřich1997reg. muži 131-140 
6.Brož Jan1992reg. muži 131-140 
7.Záruba Václav1946reg. muži N 
TJ Jiskra Humpolec G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hložek František1951 111.-120. R 
2.Hamza Tomáš1976 121.-130. R 
3.Bártl Jan1996 131.-140. R 
4.Dvořák Slavomír1960 131.-140. R 
5.Potěšil Dominik1997 131.-140. R 
6.Roh Marek1976 131.-140. NR 
7.Marek Jiří1974 141.-150. R 
8.Kubíček Oldřich1968 151.-160. R 
9.Marek Jaroslav1967 151.-160. R 
10.Škaryd Jan1993 NR 
RP III.třídy
TJ Chmelná C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hadrava Jiří1954reg. muži R 91 -100 
2.Vodička Bohuslav1953reg. muži R 91 -100 
3.Pisinger Václav1988reg. muži R 101 - 110 
4.Přibyl Petr1967reg. muži R 131 - 140 
5.Klubal Jan1984reg. muži R 151 - 160 
6.Růžička David1991reg. muži R 151 - 160 N 
7.Aldorf Patrik1992reg. muži N 
8.Drbal Lukáš1986reg. muži N 
9.Drbal Miloslav1960reg. muži N 
10.Hadrava Josef ml.1987reg. muži N 
11.Přibyl Josef1963reg. muži N 
12.Semrád Jan1988reg. muži N 
13.Vojna Pavel1988reg. muži N 
14.Klubal Vlastimil1983reg. muži N 
TJ Slavoj Pacov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pražan Jan1978reg. muži op 91-100 
2.Svoboda Otto1990reg. muži op 111-120 
3.Jaroš Marek1981reg. muži N121-130 
4.Lískovec Martin1986reg. muži op151-160 
5.Zeman Vladimír1974reg. muži op161-170 
6.Krenar Pavel1966reg. muži N 
7.Carda Martin1995reg. muži N 
8.Vlach Lukáš1993reg. muži 161-170 
9.Smíšek František ml.1977reg. muži N 
TJ Spartak Pelhřimov G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zelenka Ondřej1987reg. muži 141.-150. 
2.Omar Josef1993reg. muži 141.-150.N 
3.Váňa Milan1955reg. muži 151.-160. 
4.Kotrč Jiří1994reg. muži 151.-160.N 
5.Vacek Václav1948reg. muži 171.-180. 
6.Chodur Jiří1956reg. muži 171.-180. 
7.Hrkal Václav1955nez.  
8.Novák Josef1934nez.  
9.Pikl Jaroslav1991nez.  
10.Vacková Lucie1996nez.  
11.Vacková Markéta1998nez.  
12.Brothánek Jan1997nez.  
13.Dohnal Tomáš1999nez.  
14.Říha David2000nez.  
15.Škodová Magdaléna1996nez.  
TJ Jiskra Humpolec H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Potěšil Dominik1997 131.-140. R 
2.Roh Marek1976 131.-140. NR 
3.Marek Jiří1974 141.-150. R 
4.Kubů Zdeněk1967 141.-150. R 
5.Kubíček Oldřich1968 151.-160. R 
6.Šetek Petr1997 NR 
7.Škaryd Jan1993 NR 
8.Stejskal Michal1997 NR 
9.Šimon Ondřej1997 NR 
TJ Jiskra Humpolec I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marek Martin1968reg. muži 141.-150. R 
2.Marek Martin ml.1995reg. muži 151.-160. R 
3.Marek Jaroslav1967reg. muži 151.-160. R 
4.Jinoch Pavel1955reg. muži 151.-160. R 
5.Kmoch Petr ml.1998reg. muži NR 
6.Koudelka Ondřej1997reg. muži NR 
7.Volavka Jaroslav1996reg. muži NR 
8.Kocmanová Iveta1997reg. muži NR 
9.Krčil Aleš1999reg. muži NR 
10.Brázda Jan1997reg. muži NR 
11.Vlčková Monika1966nez. ženy  
Pohostinství Strměchy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marek Petr1966reg. muži 101 
2.Ptáček Pavel1980reg. muži 141 
3.Novotný Petr1966reg. muži 142 
4.Sobotka Zdislav1956reg. muži N 
5.Turek Ondřej1977reg. muži 176 
6.Marek Tomáš1993reg. nži N 
SKST Vlásenice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zahradník Tadeáš1997reg. dci 131.-140. 
2.Pechek Pavel1955reg. muži 141.-150. 
3.Pechek Jan1994reg. muži 151.-160. 
4.Zahradník Tomáš1991reg. muži N 
5.Zahradník Jan1953reg. muži 171.-180. 
6.Pechek Milan1986reg. muži N 
7.Lang Martin1983reg. muži N 
8.Houška Matěj1990reg. muži N 
9.Halada Miroslav1957reg. muži N 
10.Dohnal Radek1979reg. muži N 
11.Dohnal Pavel1982reg. muži N 
12.Mašát Radek1969reg. muži N 
TJ Slavoj Pacov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Augustin Roman1963reg. muži op 161-170 
2.Stejskal Jakub1995reg. dci op171-180 
3.Veleta Jaroslav1957reg. muži N 
4.Stejskal Oldřich1961reg. muži N 
5.Sekyra Roman1967reg. muži N 
6.Kamenický Antonín1946reg. muži N 
7.Zemanová Renata1973reg. ženy N 
8.Kříž Josef1979reg. muži N 
9.Havel Jiří2001reg. mži N 
10.Míka Tomáš1999reg. sži N 
TJ Pelhřimov-Osvobození A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vrátný Michal1979reg. 121.-130. 
2.Vrátný Milan ml.1972reg. 141.-150. 
3.Vrátný Milan st.1944nez.  
4.David Drahoslav1976nez.  
5.Hejda Josef1944nez.  
6.Slavětínský Jaroslav1976nez.  
7.Vránek Jan1951nez.  
SKST Kamenice nad Lipou C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chlup Tomáš1993 131.-140.R 
2.Luňák Josef1935 131-140.NR 
3.Chlup Petr1963 161.-170.R 
4.Šiman Luboš1963 171.-180.R 
5.Smutný Jaroslav1967 N 
6.Jirsa Miloš1971 N 
7.Jelínková Simona1997 N 
8.Jůna Jan1999 N 
9.Vítovcová Martina1995 N 
10.Bořil Karel1973 N 
TJ Sokol Rynárec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Březina Miroslav1955reg. muži 141-150 
2.Brož Jaroslav1996reg. muži 171-180 
3.Kubů Pavel1996reg. muži 161-170 
4.Urbánek Jaroslav ml.1982reg. muži 161-170 
5.Kocián Zdeněk1966reg. muži N 
6.Mikeš Ondřej1997reg. muži N 
7.Smejkal Zdeněk1958reg. muži N 
8.Urbánek Miloslav1984reg. muži N 
SKST Kamenice nad Lipou D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šiman Vojtěch1991 171.-180.R 
2.Kubů Štěpán1998 N 
3.Kolář Michal1991 N 
4.Štěpánová Jana1975 N 
5.Musil Josef1959 N 
6.Kolářík Tomáš1985 N 
7.Přibyl Lukáš1985 N 
8.Hlava Sebastián1997 N 
9.Nováčková Karla1997 N 
10.Sviták Martin1997 N 
RP IV.třídy
TJ Chmelná D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klubal Jan1984reg. muži R 151 - 160 
2.Růžička David1991reg. muži R 151 - 160 N 
3.Aldorf Patrik1992reg. muži N 
4.Drbal Lukáš1986reg. muži N 
5.Drbal Miloslav1960reg. muži N 
6.Semrád Jan1988reg. muži N 
7.Vojna Pavel1988reg. muži N 
8.Klubal Vlastimil1983reg. muži N 
TJ Start Nový Rychnov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štěpán Jaroslav1957reg. muži 141-150 
2.Spielvogel Jiří1978reg. muži 151-160 
3.Krňa Evžen1961reg. muži 161-170 
4.Blažek Milan1958reg. muži nezař. 
5.Havelka Jiří1973reg. muži nezař. 
6.Marek Petr1977reg. muži nezař. 
7.Kejval Jakub1935reg. muži nezař. 
TJ Spartak Pelhřimov H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chodur Jiří1956reg. muži 171.-180. 
2.Říha David2000nez.  
3.Vacková Lucie1996nez.  
4.Vacková Markéta1998nez.  
5.Vondrák Matyáš1998nez.  
6.Kalina Jan1997nez.  
7.Škodová Magdaléna1996nez.  
8.Novák Lukáš1993nez.  
SKST Putimov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartoň Oldřich1952ČR muži 3 
2.Haruda Tomáš1991ČR muži 1 
3.Jonáš Lubomír1955ČR muži 2 
4.Marek Miroslav1962ČR muži 4 
5.Semorád Jan1974ČR muži 5 
6.Šimon Filip1969ČR muži 6 
7.Šimonová Anna1974ČR ženy 7 
8.Pihávek Jan1998ČR sži 8 
TJ Slavoj Pacov E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vlach Lukáš1993reg. muži 161-170 
2.Zeman Vladimír1974reg. muži op161-170 
3.Sekyra Roman1967reg. muži N 
4.Carda Martin1995reg. dci N 
5.Havel Jiří2001reg. muži N 
6.Krátoška Jan1998reg. sži N 
7.Krenar Pavel1966reg. muži N 
8.Kříž Josef1979reg. muži N 
9.Míka Tomáš1999reg. sži N 
10.Sekyra Jan1999reg. sži N 
11.Zemanová Renata1973reg. ženy N 
12.Kamenický Antonín1946reg. muži N 
13.Smíšek František ml.1977reg. muži N 
14.Sokol Radek2000reg. mži N 
15.Zamrzla Michal2000reg. mži N 
TJ Sokol Božejov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Paluch Martin1981reg. muži N159 
2.David Lukáš1982reg. muži 166 
3.Horák Tomáš1972reg. muži N 
4.Mareš Zdeněk1977reg. muži N 
5.Vrána Milan1970reg. muži N 
6.Dvořák Tomáš1989reg. muži N 
7.Mochaň Václav1962reg. muži N 
8.Daňhel Jan1983reg. muži N 
SKST Kamenice nad Lipou E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šefl Jaroslav1949 N 
2.Přibyl Lukáš1985 N 
3.Jelínková Simona1997 N 
4.Kolářík Tomáš1985 N 
5.Jůna Jan1999 N 
6.Vítovcová Martina1995 N 
7.Hlava Sebastián1997 N 
8.Nováčková Karla1997 N 
9.Sviták Martin1997 N 
10.Bořil Karel1973 N 
TJ Sokol Černovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Medek Pavel1975reg. muži O 101-110 
2.Musil Ladislav1981nez. muži N 151-160 
3.Voráček Pavel1948nez. muži N161-170 
4.Janeček Pavel1933nez. muži N 
5.Čekalová Šárka1993nez. dky N 
6.Kropáček Petr1947nez. muži N 
7.Lisay František1966nez. muži N 
8.Opletal Ota1983nez. muži N 
9.Randl Milan1962nez. muži N 
10.Silová Jiřina1981nez. dky N 
11.Šimek Miroslav1980nez. muži N 
12.Soukup Zdeněk1932nez. muži N 
SKST Vlásenice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zahradník Jan1953reg. muži 171.-180. 
2.Halada Miroslav1957reg. muži N 
3.Lang Martin1983reg. muži N 
4.Mašát Radek1969reg. muži N 
5.Houška Matěj1990reg. muži N 
6.Dohnal Radek1979reg. muži N 
7.Dohnal Pavel1982reg. muži N 
8.Pechková Jitka1984reg. muži N 
9.Zahradník Pavel1957reg. muži N 
10.Pechek Milan1986reg. muži N 
SKST Kamenice nad Lipou F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jeníček Jiří1965reg. muži N 
2.Klípa Petr1967reg. muži N 
3.Jeníčková Barbora1990reg. muži N 
4.Chlupová Tereza1991reg. muži N 
5.Jeníčková Iva1964reg. muži N 
6.Pražák Michal1978reg. muži N 
7.Jůnová Zdeňka1969reg. muži N 
8.Korsa Václav1992reg. muži N 
TJ Spartak Pelhřimov I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vacek Václav1948reg. muži 171.-180. 
2.Dohnal Tomáš1999nez.  
3.Novotný Tomáš1996nez.  
4.Brothánek Jan1997nez.  
5.Duba David1995nez.  
6.Novák Josef1934nez.  
7.Samec David1998nez.  
8.Šušmák Adam1995nez.  
9.Hrkal Václav1955nez.  
10.Šulc Petr1998nez.  
11.Čára Petr1994nez.  
Pohostinství Strměchy B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Turek Ondřej1977reg. muži 176 
2.Marek Tomáš1993reg. nži N 
3.Žižka Martin1968reg. muži N 
4.Štěpánek Pavel1972reg. muži N 
5.Kos Miroslav1964reg. muži N 
6.Vaňková Eliška1993reg. nžy N 
7.Prchal Marek1969reg. muži N 
8.Čížek Jan1983reg. muži N 
9.Kratochvíl Jan1981reg. muži N 
TJ Jiskra Humpolec J
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kmoch Petr ml.1998reg. muži NR 
2.Šetek Petr1997reg. muži NR 
3.Koudelka Ondřej1997reg. muži NR 
4.Škaryd Jan1993reg. muži NR 
5.Volavka Jaroslav1996reg. muži NR 
6.Stejskal Michal1997reg. muži NR 
7.Kocmanová Iveta1997reg. muži NR 
8.Kasalová Martina1997reg. muži NR 
9.Šimon Ondřej1997reg. muži NR 
10.Krčil Aleš1999reg. muži NR 
11.Brázda Jan1997reg. muži NR 
12.Novotný Dominik1997reg. muži NR 
13.Křepinská Iva1998reg. muži NR 
14.Jůzl Radek1999reg. muži NR 
15.Zelenková Gabriela1999reg. muži NR 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy