Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
OP I.třídy
TJ S. Nová Hospoda "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hron Karel1955reg. muži 71-80 
2.Bednář Radomír1960reg. muži 81-90 
3.Trnka Josef1968reg. muži 91-100 
4.Houdek Jaroslav1937reg. muži 91-100 
5.Hiršl Alois1954reg. muži 101-110 
6.Kasl Jaroslav1999nez. sži  
7.Pavel Jan1998nez. sži  
8.Dráb Damián1999nez. sži  
SKUŘ Plzeň "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horek Martin1976kraj. muži 151.-200 
2.Chrástek Věroslav1956kraj. muži 201.-260. 
3.Sýkora Hynek1961kraj. muži 201.-260. 
4.Šrámek Václav1967reg. muži 71.-80. 
5.Wimmer Jan1973reg. muži 71.-80. 
6.Leheň Jan1988reg. muži 71.-80. 
7.Korbel Petr1984reg. muži 71.-80. 
8.Štika Jiří1959reg. muži 81.-90. 
9.Hána Jiří1963nez. muži 91.-100. 
10.Kucendörfer Jan1950reg. muži 91.-100. 
11.Mařík Radek1972reg. muži 91.-100. 
12.Beran Jan1971reg. muži 111.-120. 
13.Šnajdr Vladimír1963nez.  
14.Šlauf Václav1970nez.  
15.Žižkovský Ivo1967reg. muži 101.-110. 
Sokol Plzeň III."B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chodounský Milan1973kraj. muži 121-150 
2.Řepík Jaroslav1943kraj. muži 151-200 
3.Beneš Václav1958reg. muži 71-80 
4.Jonák Petr1962reg. muži 91-100 
5.Pirner Karel1967reg. muži 111-120 
6.Peterka Václav1973reg. muži 131-140 
7.Čada Vladimír1940reg. muži 141-152 
8.Košátko Petr1964nez. muži  
Sokol Lhůta "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Protiva Jan1987kraj. muži 81-100 
2.Faist Jan1949reg. muži 71-80 
3.Palek Vladimír1956reg. muži 81-90 
4.Altmann Pavel1969reg. muži 81-90 
5.Pašek Zdeněk1940reg. muži 81-90 
6.Kugler Miroslav1949reg. muži 121-130 
7.Horský Jaromír1959reg. muži 131-140 
8.Matoušková Jolana1979nez.  
Sokol Lhůta "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Valdman Tomáš1983reg. muži 81-90 
2.Protiva Pavel1962reg. muži 91-100 
3.Tětek Václav1969reg. muži 101-110 
4.Valdman Stanislav1955reg. muži 101-110 
5.Vostrý Pavel1963reg. muži 111-120 
6.Matějka Tomáš1966reg. muži 121-130 
7.Michálek Luboš1960reg. muži 121-130 
8.Rendl Jan1952reg. muži 131-140 
9.Lašťovka Michal1988reg. muži 141-150 
Sokol Nezvěstice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hach Jaroslav1948kraj. muži 201-260 
2.Hodek Martin1990reg. muži 81-90 
3.Česal Luděk1973reg. muži 91-100 
4.Havlíček Miroslav1948reg. muži 111-120 
5.Hobl Václav1948reg. muži 111-120 
6.Havlíček Ondřej2000reg. muži 131-140 
7.Havlíček Martin2002reg. muži 131-140 
8.Havlíčková Monika1978kraj. ženy 31-40 
9.Oplová Renáta1968reg. ženy 26-36 
10.Hodek Jiří1957nez.  
11.Pinta Petr1962nez.  
12.Soukup Ondřej1994nez.  
TJ Sokol Plzeň V. "E"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vráblík Milan1973kraj. muži 121-150 
2.Bek Tomáš1980kraj. muži 151-200 
3.Hofman Petr1974reg. muži 71-80 
4.Pešek Pavel1960reg. muži 91-100 
5.Jandoš Václav1948reg. muži 91-100 
6.Váňa Martin1987reg. muži 91-100 
7.Pechman Petr1998reg. muži 111-120 
8.Auterský Václav1960nez. muži  
TJ Sokol Plzeň V. "F"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Herejk Vojtěch1990reg. muži 71-80 
2.Havránek Petr1985kraj. muži 121-150 
3.Tran Duc Martin Lam1961reg. muži 91-100cizinec 
4.Hoang Van Tony Tuan1965reg. muži 101-110cizinec 
5.Luu Kim Franta Phan1968reg. muži 101-110cizinec 
6.Kollarčík Adam1996reg. muži 121-130 
7.Vladyka Jakub1999reg. muži 121-130 
8.Kůs Michal1980reg. muži 131-140 
9.Kůs Pavel1951reg. muži 131-140 
10.Kůs Milan1962nez. muži  
Union Plzeň "E"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Anetta Jan1993kraj. muži 201-260 
2.Bistřický Marek1998kraj. muži 201-260 
3.Sedláček Jan ml.1978reg. muži 71-80 
4.Kypta Martin1995reg. muži 111-120 
5.Legát Petr1999reg. muži 121-130 
6.Korecký Filip1998reg. muži 131-140 
7.Šimek David1982reg. muži 141-152 
8.Lorencová Lucie1992nez. ženy  
9.Balihar Jan1953nez. muži  
10.Petrmichlová Zuzana2000nez. ženy  
11.Kamiš Vladimír1969nez. muži  
12.Loužil Libor1961nez. muži  
13.Grus Matěj2002nez. muži  
14.Hanzlík Patrik1997nez.  
15.Kovář Martin1986nez. muži  
16.Lanči Jakub1999nez. sži  
OP II.třídy
SKUŘ Plzeň "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hána Jiří1963nez. muži 91.-100. 
2.Kucendörfer Jan1950reg. muži 91.-100. 
3.Fuchs Michal1962reg. muži 111.-120. 
4.Hodek Filip1975reg. muži 111.-120. 
5.Chromý Václav1962reg. muži 131.-140. 
6.Kračmer Petr1962reg. muži 131.-140. 
Union Plzeň „F“
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Legát Petr1999reg. muži 121-130 
2.Korecký Filip1998reg. muži 131-140 
3.Vybíral Matěj1999reg. muži 141-152 
4.Šimek David1982reg. muži 141-152 
5.Lorencová Lucie1992nez. ženy  
6.Grus Matěj2002nez. muži  
7.Pachner Jan2003nez. muži  
8.Závora Adam2001nez. muži  
9.Kamiš Vladimír1969nez. muži  
10.Loužil Libor1961nez. muži  
11.Černá Lenka1986kraj. ženy 13 
12.Kratochvílová Alena1993kraj. ženy 31-40 
13.Petrmichlová Zuzana2000nez. ženy  
14.Pleskotová Dana1985nez. ženy  
Sokol Plzeň V."G"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pechman Petr1998reg. muži 111-120 
2.Mózer Dominik1997reg. muži 111-120 
3.Hudec Vít2000reg. muži 121-130 
4.Stopka Filip1999reg. muži 121-130 
5.Kuncl Denis2003nez. muži  
6.Melnyková Liana1998kraj. ženy 31-40 
7.Janoušová Pavla1999kraj. ženy 41-50 
8.Janoušová Petra1999kraj. ženy 41-50 
Sokol Plzeň V."H"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šebor Jan1992reg. muži 101-110 
2.Tokar Ondřej1994nez. muži  
3.Kubík Michal1996nez. muži  
4.Hásek Michal1998nez. muži  
5.Vacíková Renata1978kraj. ženy 20 
6.Kašperáková Markéta1974kraj. ženy 21-25 
7.Vladyková Barbora1990kraj. ženy 26-30 
8.Dobrovská Kateřina1978kraj. ženy 31-40 
9.Krylová Eliška1988kraj. ženy 31-40 
10.Jarošová Tereza1993nez. ženy  
Sokol Plzeň V."I"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vladyka Jakub1999reg. muži 121-130 
2.Koutník Vojtěch1998nez. muži  
3.Vít Václav1996nez. muži  
4.Pešíková Tereza1996kraj. ženy 31-40 
5.Špatenková Tereza1998kraj. ženy 31-40 
6.Smutná Daniela1977kraj. ženy 41-50 
7.Černá Kristýna1997kraj. ženy 41-50 
8.Ottová Petra1998nez. ženy  
9.Schleisová Markéta2002nez. ženy  
Sokol Plzeň V."J"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klimeš Jakub1999reg. muži 141-152 
2.Vyleta Michal ml.2001nez. muži  
3.Jánský Marek2000nez. muži  
4.Kovář Jan1999nez. muži  
5.Moučka Matěj2000nez. muži  
6.Vyletová Helena1972kraj. ženy 21-25 
7.Čechura Tomáš1998nez. muži  
8.Ivanišyn Jaroslav2001nez. muži  
9.Velc Matyáš2002nez. muži  
10.Hromiaková Andrea2001nez. ženy  
11.Lukešová Markéta1999nez. ženy  
SKUŘ Plzeň "E"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Wimmer Jan1973reg. muži 71.-80. 
2.Mařík Radek1972reg. muži 91.-100. 
3.Žižkovský Ivo1967reg. muži 101.-110. 
4.Šlauf Václav1970nez.  
5.Sýkora Hynek ml.1998nez.  
6.Mařík Jan1999nez.  
7.Honsa Adam1999nez.  
8.Wimmer Adam1998nez.  
9.Žižkovská Rebeka2003nez. Hostování z TJ Dobřany, z.s.
Sokol Nezvěstice "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hobl Václav1948reg. muži 111-120 
2.Havlíček Ondřej2000reg. muži 131-140 
3.Havlíček Martin2002reg. muži 131-140 
4.Havlíčková Monika1978kraj. ženy 31-40 
5.Oplová Renáta1968reg. ženy 26-36 
6.Hodek Jiří1957nez.  
7.Pinta Petr1962nez.  
8.Soukup Ondřej1994nez.  
9.Mařík Karel1998reg. sži 3 
Sokol Lhůta "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pašek Zdeněk1940reg. muži 81-90 
2.Vostrý Pavel1963reg. muži 111-120 
3.Matějka Tomáš1966reg. muži 121-130 
4.Michálek Luboš1960reg. muži 121-130 
5.Kugler Miroslav1949reg. muži 121-130 
6.Horský Jaromír1959reg. muži 131-140 
7.Rendl Jan1952reg. muži 131-140 
8.Lašťovka Michal1988reg. muži 141-150 
9.Šindelář Michal1982reg. muži 141-152 
10.Průšová Petra1989nez.  
11.Jeremiáš Pavel1976nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy