Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní soutěž I. třídy
TJ Slavoj Tachov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dresler Miroslav1959reg. muži 4 
2.Mikulášek Pavel1957reg. muži 3 
3.Nič Jaroslav1963reg. muži 1 
4.Záliš Pavel1959reg. muži 2 
5.Bartoš Ladislav1963reg. muži 5 
6.Florian Roman1968reg. muži 6 
7.Leško Jiří1967reg. muži 7 
ST DDM Stříbro B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štěpánek Petr1959kraj. muži 201.-260. 
2.Koprna Josef1957nez. muži  
3.Hájek Karel1959nez. muži  
4.Honalová Klára1996nez. ženy  
5.Brzica Matěj1999nez. muži  
6.Gebert Daniel1996nez. muži  
TJ Čechie Halže A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kirinovič Martin1985reg. muži 21-25 
2.Švagr Bohuslav1950reg. muži 26-30 
3.Štrunc Vojtěch1943reg. muži 51-60 
4.Škrabal František1943reg. muži 61-70 
5.Rubášová Marie1962reg. ženy 5 
6.Duba Josef1962reg. muži 81-100 
7.Velc Josef1940reg. muži 81-100 
8.Brichta René1963reg. muži 61-70 
9.Veselý Miloslav1972reg. muži 101-120 
10.Dokoupil Aleš1973reg. muži 61-70 
TJ Hraničář Částkov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lebeda Pavel st.1960reg. muži 1 
2.Venclík Martin1975reg. muži 2 
3.Bíšek Bohumil1939reg. muži 3 
4.Pfeifer Ladislav1951reg. muži 4 
5.Čtvrtečka Zdeněk1945reg. muži 5 
6.Bašta Miroslav1943reg. muži 6 
7.Matejovič Miroslav1952reg. muži 7 
8.Lebeda Pavel ml.1986reg. muži 8 
9.Davídek Karel1967reg. muži 9 
10.Venclík Ladislav1942reg. muži 10 
11.Diviš Miroslav1943reg. muži 11 
12.Matejovič Lukáš1982reg. muži 12 
13.Matejovič Petr1979reg. muži 13 
14.Pleyer Rudolf1980reg. muži 14 
TJ Milíře A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mikuláš Karel1975reg. muži 1 
2.Šuhaj Ivan ml.1968reg. muži 2 
3.Vávra Pavel1974reg. muži 4 
4.Štrunc Petr ml.1968reg. muži 3 
5.Kopolovič Jiří1978reg. muži 5 
6.Vávra Alois1965reg. muži 6 
7.Rajm Vladimír1955reg. muži 7 
TJ Sokol Bor D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Karel1973reg. muži 31-40 
2.Šoltés Juraj1954reg. muži 31-40 
3.Pour Pavel1961reg. muži 51-60 
4.Faltus Josef1973reg. muži 61-70 
5.Šejba Bohumír1959reg. muži N 
6.Pourová Eliška1991nez. ženy  
7.Skopová Šárka1991nez. ženy  
8.Soukupová Jana1975nez. ženy  
9.Mácová Martina1990reg. ženy 7 
TJ Slavoj Chodová Planá B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krejčí Milan1970reg. muži N 
2.Abramčuk Jiří1975reg. muži N 
3.Vasilečko Michal1966reg. muži N 
4.Petrželka Karel1970reg. muži N 
5.Lašák Josef1957reg. muži N 
6.Vasilečko Filip1990reg. muži N 
7.Krejčí Antonín st.1937reg. muži N 
8.Petrželka Karel ml.1994reg. dci N 
TJ Sparta Dlouhý Újezd A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tipka Václav1980nez. muži 1 
2.Chejnovský Radek1970nez. muži 2 
3.Suttner Vladimír1976nez. muži 3 
4.Dušek Bohumil1970nez. muži 4 
5.Tipka Václav st.1950nez. muži 5 
6.Zušťák Václav1969nez. muži 6 
7.Chejnovský Vladimír1968nez. muži 7 
8.Jakl Aleš1978nez. muži 3 
9.Janča Aleš1973nez. muži 1 
10.Kochta Petr ml.1990nez. muži 4 
11.Kochta Petr1969nez. muži 2 
12.Sobotík Radek1968nez. muži 5 
13.Švábek Jan1984nez. muži 7 
14.Zušťák Miloslav1973nez. muži 6 
TTC Planá A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kovárník David1975reg. muži 21-25 
2.Jirák Jiří1952reg. muži 26-30 
3.Skalík Karel1975reg. muži 31-40 
4.Hýsek Jiří1961reg. muži 41-50 
5.Alexa Marcel1969reg. muži 31-40 
6.Kňourek Vít1978reg. muži N 
7.Jirák Aleš1978reg. muži 61-70 
8.Alexa David1993reg. muži N 
9.Solověj Vladimír1967reg. muži 61-70 
10.Podolák Jaroslav1954reg. muži 71-80 
11.Rybák Zdeněk1965reg. muži 81-100 
12.Mautner František1957reg. muži 101-120 
13.Novák Alois1975reg. muži N 
14.Benda Luděk1962reg. muži N 
TJ Staré Sedliště A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horvát Zdeněk1963reg. muži 21-25 
2.Bočan Miloslav1950reg. muži 51-60 
3.Vokurka Marek1986reg. muži N 
4.Vokurková Barbora1988reg. ženy N 
5.Horvát Tomáš1988reg. muži 81-100 
6.Hrubý Pavel ml.1991reg. muži 81-100 
7.Kilberger Josef1969reg. muži 81-100 
8.Hrabovský Milan1972reg. muži 81-100 
9.Petráška Lukáš1993reg. muži N 
10.Vítkovský Karol1961reg. muži 101-120 
11.Kubáník Martin1997reg. muži N 
12.Burda Daniel1996reg. muži N 
TJ Slavoj Chodová Planá C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Wágner František1963reg. muži N 
2.Kubík Petr1977reg. muži N 
3.Rožumberg Jiří1966reg. muži N 
4.Straka Jiří1955reg. muži N 
5.Ondráš Viktor1974reg. muži N 
6.Rolko Zdeněk1964reg. muži N 
7.Rolko Rudolf1958reg. muži N 
8.Kříž Dominik1999reg. sži N 
9.Kříž Marek1993reg. dci N 
10.Křesťan Jan1953reg. muži N 
11.Netek Václav1969reg. muži N 
12.Petrželka Jakub ml.1999reg. sži N 
Okresní soutěž II. třídy
TJ Čechie Halže B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rubášová Marie1962reg. ženy 5 
2.Duba Josef1962reg. muži 81-100 
3.Brichta René1963reg. muži 61-70 
4.Velc Josef1940reg. muži 81-100 
5.Veselý Miloslav1972reg. muži 101-120 
6.Dokoupil Aleš1973reg. muži 61-70 
TJ Hraničář Částkov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bašta Miroslav1943reg. muži 2 
2.Čtvrtečka Zdeněk1945reg. muži 1 
3.Lebeda Pavel ml.1986reg. muži 4 
4.Matejovič Miroslav1952reg. muži 3 
5.Davídek Karel1967reg. muži 5 
6.Venclík Ladislav1942reg. muži 6 
7.Diviš Miroslav1943reg. muži 7 
8.Matejovič Lukáš1982reg. muži 8 
9.Matejovič Petr1979reg. muži 9 
10.Pleyer Rudolf1980reg. muži 10 
TJ Milíře B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nováček Ladislav1973reg. muži 1 
2.Kopolovič Jiří nejst.1958reg. muži 2 
3.Voldřich Tomáš1976reg. muži 3 
4.Lenděl Václav1972reg. muži 4 
5.Berky Zdeněk1963reg. muži 5 
6.Toman Václav1965reg. muži 6 
7.Kopolovič Jiří ml.1998reg. muži 7 
8.Vávra Alois1965reg. muži 6 
9.Rajm Vladimír1955reg. muži 7 
10.Kopolovič Jiří1978reg. muži 5 
TJ Sparta Dlouhý Újezd B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janča Aleš1973nez. muži 1 
2.Kochta Petr1969nez. muži 2 
3.Sobotík Radek1968nez. muži 5 
4.Jakl Aleš1978nez. muži 3 
5.Kochta Petr ml.1990nez. muži 4 
6.Zušťák Miloslav1973nez. muži 6 
7.Švábek Jan1984nez. muži 7 
8.Chejnovský Vladimír1968nez. muži 7 
9.Tipka Václav st.1950nez. muži 5 
10.Zušťák Václav1969nez. muži 6 
TJ Slavoj Tachov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Císař Rudolf1961reg. muži 8 
2.Florian Roman1968reg. muži 6 
3.Košťál Jan1952reg. muži 9 
4.Prouza Pavel1937reg. muži 10 
5.Sňozík Ivan1952reg. muži 11 
TTC Planá B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mautner František1957reg. muži 101-120 
2.Solověj Vladimír1967reg. muži 61-70 
3.Kňourek Vít1978reg. muži N 
4.Alexa Marcel1969reg. muži 31-40 
5.Novák Alois1975reg. muži N 
6.Rybák Zdeněk1965reg. muži 81-100 
7.Jirák Aleš1978reg. muži 61-70 
8.Podolák Jaroslav1954reg. muži 71-80 
9.Alexa David1993reg. muži N 
10.Benda Luděk1962reg. muži N 
TJ Slavoj Chodová Planá D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rolko Rudolf1958reg. muži N 
2.Kříž Marek1993reg. dci N 
3.Kříž Dominik1999reg. sži N 
4.Netek Václav1969reg. muži N 
5.Ondráš Viktor1974reg. muži N 
6.Petrželka Karel ml.1994reg. dci N 
7.Petrželka Jakub ml.1999reg. sži N 
8.Vasilečko Filip1990reg. muži N 
9.Rolko Zdeněk1964reg. muži N 
10.Krejčí Antonín st.1937reg. muži N 
11.Lašák Josef1957reg. muži N 
12.Křesťan Jan1953reg. muži N 
TJ Slavoj Tachov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartoš Ladislav1963reg. muži 5 
2.Leško Jiří1967reg. muži 7 
3.Janovec Oldřich1956reg. muži 12 
4.Štrobl Slavomír1961reg. muži 13 
5.Pavlíček Miroslav1954reg. muži 14 
6.Janovec Oldřich ml.1988reg. muži N 
TJ Staré Sedliště B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horvát Tomáš1988reg. muži 81-100 
2.Hrubý Pavel ml.1991reg. muži 81-100 
3.Hrabovský Milan1972reg. muži 81-100 
4.Kilberger Josef1969reg. muži 81-100 
5.Vítkovský Karol1961reg. muži 101-120 
6.Petráška Lukáš1993reg. muži N 
7.Kubáník Martin1997reg. muži N 
8.Burda Daniel1996reg. muži N 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline