Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
RP 1.třída
Hasiči Jitkov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Wasserbauer Jaroslav st.1958reg. muži 1-20 
2.Hiblbauer Jiří1973reg. muži 21-40 
3.Wasserbauer Jaroslav1982reg. muži 21-40 
4.Venc František1966reg. muži 41-60 
5.Blažek Miroslav1953reg. muži 21-40 
6.Venc Tomáš1993reg. muži 100-130N 
7.Karas Lubomír1964reg. muži 81-100 
8.Hamerník Miloš1976reg. muži 81-100 
9.Hamerník Bohumil1967nez.  
Hasiči Jitkov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Paušíma Milan1964reg. muži 41-60 
2.Hamerník Jiří1968reg. muži 41-60 
3.Zelený Zbyněk1988reg. muži 41-60 
4.Karas Tomáš1991nez.  
5.Šidlák Alois1958reg. muži 41-60 
6.Kubát Stanislav1989reg. muži 61-80 
7.Štukhejl Pavel1963reg. muži 61-80 
8.Kubát Petr1965reg. muži 81-100 
9.Šumpich Jan1969reg. muži 81-100 
10.Hamerníková Jana2000nez.  
Chotěboř E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zvolánek Tomáš1964reg. muži 1-20 
2.Fejfar Vlastislav1974reg. muži 1-20 
3.Veselý Stanislav1952reg. muži 1-20 
4.Janovský Aleš1985reg. muži 41-60 
5.Klepetko Jiří1982reg. muži 41-60 
6.Janovský Zdeněk1957reg. muži 41-60 
7.Krejčík Josef1944reg. muži 61-80 
8.Sztojka Richard1997reg. muži 61-80 
9.Sobotka Martin1972reg. muži 41-60 
10.Bouchner Josef1960reg. muži 61-80 
11.Živný Libor1963reg. muži 81-100 
12.Kučera Jiří1965reg. muži 81-100 
13.Mužátko Tomáš1982nez. muži  
14.Frajdl Libor1967nez. muži  
15.Medek Milan1956nez. muži  
SB Světlá C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Růžička Jan1978reg. muži 1-20 
2.Kubíček Jan1972reg. muži 1-20 
3.Zatočil Ladislav1954reg. muži 21-40 
4.Petr Josef1960reg. muži 21-40 
5.Bříza Josef st.1953reg. muži 41-60N 
6.Večeřa Mojmír1958reg. muži 41-60 
7.Janáček Jiří1952reg. muži 41-60 
8.Spilka Stanislav1951reg. muži 41-60 
9.Janáček Stanislav1949reg. muži 41-60N 
10.Maršík Milan1949reg. muži 81-100 
11.Bartoš Otto1952nez.  
12.Růžička Jaroslav1951nez.  
13.Vondrová Iva1997reg. muži 81-100 
14.Vodička Daniel1998reg. muži 81-100 
15.Šimon Michal1999reg. muži 100-130 
16.Dvořák Tomáš1998reg. muži 100-130 
Ledeč A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zajíček Rostislav1962reg. muži 1-20 
2.Smejkal Miroslav1956reg. muži 1-20 
3.Kruml Milan1975reg. muži 1-20 
4.Šilhan Stanislav ml.1978reg. muži 1-20 
5.Egart Vladislav1947reg. muži 21-40 N 
6.Och Lubomír1953reg. muži N 
7.Šilhan Stanislav st.1953nez. muži N 
8.Kudrna Karel1972nez. muži N 
9.Nechvátal Aleš1981nez. muži N 
10.Nekola Jaroslav1961nez. muži RŽ NN 
Havl. Brod C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mátl Bohumil1963reg. muži 1-20 
2.Zelenka Milan1965reg. muži 1-20 
3.Vrbata Josef1988reg. muži 21-40 
4.Maťátko Milan1957reg. muži 21-40N 
5.Dolejší Jiří1965reg. muži 61-80 
6.Fikar Petr1979reg. muži 81-100 
7.Kučírek Petr1964reg. muži N 
8.Beránek Josef1948reg. muži N 
9.Doležal Jakub1999nez. muži N 
Havl. Brod D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jakeš Petr1965reg. muži 1-20 
2.Křehlík Vladimír1943reg. muži 21-40 
3.Moravec Jan1946reg. muži 21-40 
4.Fischer Michal1945reg. muži 21-40N 
5.Kotil Miloslav1951reg. muži 61-80 
6.Kafka Pavel1963reg. muži 61-80N 
7.Krejčí Aleš1985reg. muži 61-80 
8.Zadina Bohumil1949reg. RŽ N 
9.Staněk Vladimír1996reg. RŽ N 
Havl. Brod E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bártík Tomáš1996reg. muži 1-20 
2.Bárta Daniel1999reg. muži 21-40 
3.Novák Aleš1998reg. muži 21-40 
4.Sommer Patrik1996reg. muži 21-40 
5.Krejcar Vilém1998reg. muži 41-60 
6.Jirásek Martin1998reg. muži 61-80 
7.Pazdera Jan1998reg. muži 61-80 
8.Malina Jan1997reg. muži RŽ N 
9.Pojezdný Matěj1998nez. muži RŽ NN 
10.Tomášek Petr1999nez. muži RŽ NN 
Nusle Havl. Brod
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ježek Luděk1960reg. muži 21-40 N 
2.Sobotka Jiří1956reg. muži 21-40 
3.Pajer Vladimír1964reg. muži 41-60 
4.Orest Jaroslav1959reg. muži 41-60 
5.Korba Dan1964reg. muži 81-100N 
6.Červinka Jiří1957nez. muži RP N 
7.Šmíd Lukáš1989nez. muži RP N 
8.Špás František1962nez. muži RP N 
Přibyslav B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pertl Josef1956kraj. muži 131.-140.N 
2.Dolák Vladimír st.1946reg. muži 21-40 
3.Stehno Vladislav1975reg. muži 41-60N 
4.Dolák Vladimír ml.1971reg. muži 61-80N 
5.Vykoukal Václav1993reg. muži 81-100 
6.Mach Michal1985reg. muži N 
7.Fröhlich Václav1961reg. muži 21-40N 
8.Moštěk Jan1982reg. 152.NK 
9.Kamarád Martin1975nez. muži N 
10.Bořil Dominik1998nez.  
RP 2.třída
Chotěboř F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klepetko Jiří1982reg. muži 41-60 
2.Janovský Zdeněk1957reg. muži 41-60 
3.Krejčík Josef1944reg. muži 61-80 
4.Sztojka Richard1997reg. muži 61-80 
5.Mužátko Tomáš1982nez. muži  
6.Slavík Josef1944nez. muži  
7.Koreček Zdeněk1948nez. muži  
8.Sztojka Mario1996nez. muži N 
Chotěboř G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sobotka Martin1972reg. muži 41-60 
2.Bouchner Josef1960reg. muži 61-80 
3.Živný Libor1963reg. muži 81-100 
4.Kučera Jiří1965reg. muži 81-100 
5.Nejedlý Miroslav1952reg. muži 81-100 
6.Cicutto Romolo1962nez. muži  
7.Frajdl Libor1967nez. muži  
Hasiči Jitkov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blažek Miroslav1953reg. muži 21-40 
2.Kubát Petr1965reg. muži 81-100 
3.Šidlák Alois1958reg. muži 41-60 
4.Štukhejl Pavel1963reg. muži 61-80 
5.Kubát Stanislav1989reg. muži 61-80 
Hasiči Jitkov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šumpich Jan1969reg. muži 81-100 
2.Karas Lubomír1964reg. muži 81-100 
3.Hamerník Miloš1976reg. muži 81-100 
4.Hamerník Bohumil1967nez. muži N 
5.Venc Tomáš1993reg. muži 100-130N 
7.Hamerníková Jana2000nez. muži N 
Havl. Brod F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dolejší Jiří1965reg. muži 61-80 
2.Kotil Miloslav1951reg. muži 61-80 
3.Dočekal Petr1986reg. muži 61-80 
4.Krejčí Aleš1985reg. muži 61-80 
5.Kafka Pavel1963reg. muži 61-80N 
6.Fikar Petr1979reg. muži 81-100 
7.Ranecký Tomáš1981reg. muži 81-100 
8.Zadina Bohumil1949reg. muži RŽ N 
9.Beránek Josef1948reg. muži RŽ N 
10.Kučírek Petr1964reg. muži RŽ N 
11.Lepeška Josef1981reg. muži RŽ NN 
Havl. Brod G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krejcar Vilém1998reg. muži 41-60 
2.Jirásek Martin1998reg. muži 61-80 
3.Pazdera Jan1998reg. muži 61-80N 
4.Staněk Vladimír1996reg. muži RŽ N 
5.Malina Jan1997reg. muži RŽ N 
6.Doležal Jakub1999nez. muži RŽ N 
7.Kudrnáč Jakub1998nez. sži N 
8.Tomášek Petr1999nez. muži RŽ NN 
9.Pojezdný Matěj1998nez. muži RŽ NN 
10.Konečný Radim2002nez. muži RŽ NN 
11.Holenda Martin1998nez. sži RP N 
12.Pazdera Pavel2001nez. muži RŽ NN 
13.Konečný Martin1999nez. muži N 
14.Bureš Dominik1999nez. sži N 
15.Miřácký Václav1999nez. sži N 
16.Vojtěch Ondřej1998nez. sži N 
TJ Sokol Mírovka
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Výboch Jaromír1957reg. muži 41-60 
2.Švec Petr1971reg. muži 41-60N 
3.Myšička Josef1970reg. muži 61-80N 
4.Hejkal Alexander1954reg. muži 81-100 
5.Chroustovský Antonín1981reg. muži 61-80 
6.Bernas Jiří1975reg. muži 61-80 
7.Svoboda Josef1956reg. muži 61-80N 
8.Kváš Jan1992nez. muži RP N 
9.Satrapa Václav1955nez. muži RP N 
10.Dohnal Jaroslav1962nez. muži N 
TJ Sokol Oudoleň
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ondráček Zdeněk1965reg. muži 41-60 
2.Polívka Jaroslav1947reg. muži 61-80 
3.Sláma Zdeněk1956reg. muži 81-100 
4.Chvojka Milan ml.1989reg. muži 81-100 
5.Zvolánek Petr1983nez. muži N 
6.Kryštofek Jiří1992reg. muži N 
SB Světlá D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Večeřa Mojmír1958reg. muži 41-60 
2.Janáček Jiří1952reg. muži 41-60 
3.Spilka Stanislav1951reg. muži 41-60 
4.Maršík Milan1949reg. muži 61-80 
5.Janáček Stanislav1949reg. muži 41-60N 
6.Růžička Jaroslav1951nez. muži N 
SB Světlá E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Tomáš1998reg. muži 100-130 
2.Vodička Daniel1998reg. muži 81-100 
3.Porostovský Dušan1982nez.  
4.Doležal Jakub1987nez.  
5.Bláha Michal1976nez.  
6.Dvořák Jan1997nez.  
7.Tecl Tomáš2001nez.  
8.Krajanský Martin1999nez.  
9.Maleček Martin2001nez.  
SB Světlá F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bříza Josef st.1953reg. muži 41-60N 
2.Vondrová Iva1997reg. muži 81-100 
3.Šimon Michal1999reg. muži 100-130 
4.Bartoš Otto1952nez.  
5.Poupě Petr st.1952nez.  
6.Maleček Pavel1998nez.  
7.Křivohlavá Tereza2000nez.  
8.Karel Filip2004nez.  
9.Karel Martin ml.2002nez.  
10.Růžičková Daniela2003nez.  
11.Brožová Alice2002nez.  
TJ Sokol Maleč
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čapek Milan1962nez. muži RP N 
2.Klepetko Jiří1958nez. muži RP NN 
3.Musílek Milan1961nez. muži RP NN 
4.Novotný Pavel1950nez. muži RP NN 
5.Čejka Miroslav1956nez. muži RP NN 
6.Culka Ladislav1960nez. muži RP NN 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy