Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální přebor I.
TJ Vysočany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gyurgyik Pavel1962reg. muži 33 
2.Zouhar Ondřej1984reg. muži 40 
3.Žáček Miroslav1972reg. muži 57 
4.Randula Roman1962reg. muži 93N 
5.Zouhar Miloslav1958reg. muži 116 
6.Ševčík Pavel st.1961reg. muži 147 
7.Zouhar Daniel1991reg. muži 148 
8.Slouka Tomáš1984reg. muži 172 
9.Flek Roman1970reg. muži 175 
10.Janáč Daniel1997reg. muži 190 
11.Kellner Aleš2000reg. muži 296N 
12.Král Jaroslav1964nez.  
TJ Sokol Ždárná A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Richter Milan1979reg. muži 23. 
2.Polívka Marian1978reg. muži 25. 
3.Polívka Roman1975reg. muži 30. 
4.Polívka Radek1986reg. muži 74. 
5.Sýkora Josef1982reg. muži 87. 
6.Pavlů Bedřich1979reg. muži 100. 
7.Polívka Jan1981reg. muži 153a.N 
8.Slaný Petr1972reg. muži 167. 
9.Polívka Martin st.1973reg. muži 204.N 
10.Žáček Václav1988reg. muži 241. 
11.Musil Josef ml.1995reg. muži 249. 
Orel Boskovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zachoval Leoš1969reg. muži 41.-50. 
2.Pařízek Jiří1987reg. muži 51.-60. 
3.Polívka Martin ml.1995reg. muži 61.-75. 
4.Svěrák Martin1985reg. muži 61.-75. 
5.Mládek Jindřich1958reg. muži 61.-75. 
6.Kovář Zdeněk1949reg. muži 61.-75. 
7.Sedlák Zdeněk1971reg. muži 101.-150. 
8.Horváth Tomáš1998reg. muži 101.-150. 
9.Řezníček Jaroslav1964reg. muži 101.-150. 
10.Henek Dominik1998nez.  
KST Kunštát A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Boček Josef1967reg. muži 51 
2.Nejedlý Jiří1980reg. muži 91 
3.Sojka Petr st.1968reg. muži 108 
4.Nejedlý Pavel1983reg. muži 124 
5.Záboj Miloš1974reg. muži 130 
6.Štaud Miloš1965reg. muži 132 
7.Polák Martin1984reg. muži 150 
8.Unčovský Josef1971reg. muži 174 
9.Klein Miroslav1968reg. muži 191 
10.Hrubý Jan1968reg. muži 217 
11.Sojka Petr ml.1994reg. muži 226 
12.Michele David1994reg. muži 244 
13.Staněk Jakub1995nez.  
TJ Sokol Svitávka A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Peterka David1996reg. muži 53 
2.Kuběna Petr1977reg. muži 58 
3.Fagulec Martin1974reg. muži 59 
4.Dušil Zdeněk1951reg. muži 59 
5.Zoubek Jaroslav1962reg. muži 88 
6.Dvořáček Stanislav1995reg. muži 99 
7.Baroš Jiří1950reg. muži 104 
8.Chlup Milan1993reg. muži 106 
9.Šmerda Borek1963reg. muži 259 
10.Špidlík František1951reg. muži 296 
11.Hynek Milan1964nez. - 
12.Jedlička Milan1957nez. - 
13.Valoušek Petr1966nez. - 
TJ Šošůvka A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Obalil Jiří1984reg. muži 21-30 
2.Dvořák Leoš1962reg. muži 21-30 
3.Jakš Ivo1963reg. muži 41-50 
4.Zouhar Aleš1969reg. muži 76-100 
5.Mikulášek Josef1975reg. muži 76-100 
6.Ševčík Jaroslav1956reg. muži 101-150 
7.Sedlák Ivo1970reg. muži 101-150 
8.Šindelka Stanislav st.1971reg. muži 101-150 
9.Petlach Radek1991reg. muži 151-250 
10.Petlach Miroslav1987reg. muži 151-250 
11.Čupr Josef1961reg. muži 151-250 
12.Krátký Marek1990reg. muži 251-400 
Sokol Rohozec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kříž Zbyněk1980reg. muži 39 
2.Kříž Radek1983reg. muži 52 
3.Dvořáček Petr1983reg. muži 57N 
4.Suchomel Josef1961reg. muži 61 
5.Matoušek Miroslav1949reg. muži 73 
6.Smetana Milan1955reg. muži 131 
7.Kříž Martin1983reg. muži 151 
8.Kotouček Ladislav1961reg. muži 160 
9.Matoušek Petr1976reg. muži 165 
10.Mašek Oldřich1951reg. muži 192 
11.Antonovič Josef1963reg. muži 296N 
STK Zbraslavec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krása Petr st.1970reg. muži 14.-20. 
2.Křepela Lubomír1973reg. muži 14.-20. 
3.Illek Roman1963reg. muži 21.-30. 
4.Krása Petr ml.1995reg. muži 31.40. 
5.Švancara Vladimír1965reg. muži 41.-50. 
6.Křepela Zdeněk1982reg. muži 61.-75. 
7.Jonáš Martin1978reg. muži 61.-75. 
8.Odehnal Vladimír1964reg. muži 76.-100. 
9.Křepela Vladimír1956reg. muži 151.-250. 
TJ Voděrady A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bednář Miroslav1971reg. muži 21.-30. 
2.Stloukal Jiří1980reg. muži 31.-40. 
3.Trčka Petr1961reg. muži 41.-50. 
4.Klečka Aleš1992reg. muži 41.-50. 
5.Sekanina Jan1963reg. muži 41.-50. 
6.Švancara Radim1978reg. muži 76.-100. 
7.Konečný Zbyněk1965reg. muži 101.-150. 
8.Kyrcz Miroslav1979reg. muži 151.-250. 
9.Opluštil Tomáš1986reg. muži 151.-250. 
10.Ďugoš Jan ml.1982reg. muži 151.-250. 
11.Klimeš Petr1991reg. muži 151.-250. 
12.Provazník Zdeněk1991reg. muži 151.-250. 
TJ Křetín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Všianský Pavel1967reg. muži 21.-30. 
2.Kozák Josef1952reg. muži 31.-40. 
3.Koudelka Petr1996reg. muži 41.-50. 
4.Janků Karel1957reg. muži 61.-75. 
5.Janík Pavel1960reg. muži 76.-100. 
6.Šos Vít1975reg. muži 101.-150. 
TJ Křetín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koudelka Ladislav st.1966reg. muži 21.-30. 
2.Koudelka Ladislav ml.1993reg. muži 31.-40. 
3.Novotný Miloslav1973reg. muži 41.-50. 
4.Bajer Jaroslav1959reg. muži 101.-150. 
5.Maresch Robert1965reg. muži 101.-150. 
6.Maresch Michal1994reg. muži 101.-150. 
7.Novotný Adam1995reg. muži 151.-250. 
TSK Gymnázia Rájec-Jestřebí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malach Roman1984reg. muži N21.-30. 
2.Zouhar Michal1983reg. muži 41.-50. 
3.Sehnal Stanislav1969reg. muži 51.-60. 
4.Koumar Jiří1966reg. muži 51.-60. 
5.Malach Martin1986reg. muži 61.-75. 
6.Svoboda Jan1993reg. muži 61.-75. 
7.Ševčík Luboš1951reg. muži 101.-150. 
8.Kejha Richard1995reg. muži 151.-250. 
9.Dudek Michal1986reg. muži 151.-250. 
10.Šmeral Ondřej1991reg. muži N151.-250. 
11.Kučera Adam1993reg. muži 151.-250. 
12.Falta Jiří1991reg. muži 151.-250. 
Regionální přebor II.
TJ Sokol Ždárná B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sýkora Josef1982reg. muži 87. 
2.Pavlů Bedřich1979reg. muži 100. 
3.Grmela Marek1994reg. muži 225. 
4.Žáček Václav1988reg. muži 241. 
5.Polívka Jan1981reg. muži 153a.N 
6.Polívka Martin st.1973reg. muži 204.N 
7.Slaný Petr1972reg. muži 167. 
8.Musil Josef ml.1995reg. muži 249. 
9.Sekanina Zdeněk1982reg. muži 271. 
10.Parák Daniel1997nez.  
TJ Voděrady B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sekanina Jan1963reg. muži 41.-50. 
2.Švancara Radim1978reg. muži 76.-100. 
3.Konečný Zbyněk1965reg. muži 101.-150. 
4.Kyrcz Miroslav1979reg. muži 151.-250. 
5.Opluštil Tomáš1986reg. muži 151.-250. 
6.Ďugoš Jan ml.1982reg. muži 151.-250. 
7.Klimeš Petr1991reg. muži 151.-250. 
8.Provazník Zdeněk1991reg. muži 151.-250. 
9.Prokop Lubomír1957reg. muži 151.-250. 
10.Kudláček Pavel1995reg. muži 151.-250. 
11.Pavel František1966nez.  
12.Jančík Dušan1974nez.  
13.Pulec Tomáš1986nez.  
14.Charvát Rudolf1962nez.  
Orel Boskovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mládek Jindřich1958reg. muži 61.-75. 
2.Kovář Zdeněk1949reg. muži 61.-75. 
3.Horváth Tomáš1998reg. muži 101.-150. 
4.Řezníček Jaroslav1964reg. muži 101.-150. 
5.Sedlák Zdeněk1971reg. muži 101.-150. 
6.Fučík Petr1968reg. muži 151.-250. 
7.Ryšávka Pavel1975reg. muži 151.-250. 
8.Zemánková Veronika1998reg. muži 251.-400. 
9.Henek Dominik1998nez.  
10.Héna Jaroslav1997nez.  
KST Orel Olešnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Barták František1977reg. muži 24 
2.Dufek Zdeněk1970reg. muži 76 
3.Jež Jiří1961reg. muži 77 
4.Štourač Josef1949reg. muži 105 
5.Bareš Jiří1947reg. muži 139 
6.Král Martin st.1975reg. muži 185 
7.Sedláčková Pavla1996reg. muži 189 
8.Miluška Aleš1988reg. muži 200 
9.Kadlec Jiří1970reg. muži 211 
TJ Sokol Rudice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dosedla Jiří1975reg. muži 76.-100. 
2.Šustáček Ondřej1978reg. muži 31.-40. 
3.Trávníček Tomáš1981reg. muži 31.-40. 
4.Grmela Miloš st.1963reg. muži 101.-150. 
5.Zítka Stanislav1977reg. muži 296.N 
6.Grmela Miloš ml.1992reg. muži 251.-400. 
SK Rájec-Jestřebí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vodák Jiří1978reg. muži 31.-40. 
2.Vodák Petr1974reg. muži 41.-50. 
3.Ostrý Jan1957reg. muži 76.-100. 
4.Kopecký Jaroslav1955reg. muži 101.-150. 
5.Novotný Martin1990reg. muži 101.-150. 
6.Král Martin1979nez.  
STSČ Veselice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skoták Jiří1964reg. muži 41.-50. 
2.Straka Josef1953reg. muži 101.-150. 
3.Musil Martin1991reg. muži 101.-150. 
4.Stloukal Pavel1965reg. muži 101.-150. 
5.Nečas Martin1987reg. muži 101.-150. 
6.Fabiánek Jan1991reg. muži 151.-250. 
7.Jarůšek Josef1954reg. muži 151.-250. 
8.Ďugoš Jan1959reg. muži N251.-400. 
9.Fabiánek Jiří1992reg. muži N251.-400. 
10.Kozák Tomáš1991reg. muži 251.-400. 
TJ Spartak Adamov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Všianský Martin1986reg. muži 62 
2.Trnčák Stanislav1985reg. muži 118 
3.Hycl Marek1992reg. muži 152 
4.Farkaš Michael1993reg. muži 155 
5.Baisa Vít1985reg. muži 183 
6.Hubert Zbyněk1989reg. muži 248 
7.Hromek Jiří1989reg. muži 254 
8.Prudík Petr1994reg. muži 284 
9.Kotol Lukáš1994reg. muži 296 
TJ Sokol Bořitov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bubeník Radek1974reg. muži 49 
2.Pavlů Miroslav1966reg. muži 80.N 
3.Kovář Jiří ml.1975reg. muži 83 
4.Kopecký Květoslav1964reg. muži 96 
5.Blažek Rudolf1943reg. muži 180 
6.Kovář Jiří st.1953reg. muži 210 
7.Schiffneder Pavel1968reg. muži 212 
8.Odehnal Ladislav1972reg. muži 219 
9.Mareček Milan1964reg. muži 223 
10.Polák Josef1959reg. muži 227 
11.Kopecký Karel1962reg. muži 233 
12.Mareček Petr1963reg. muži 242 
13.Málek Michal1984reg. muži 253a.N 
14.Ostrý Alois1948reg. muži 259a.N 
15.Málek Karel1958reg. muži 265 
16.Ostrý František1951reg. muži 296.N 
STK Zbraslavec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švancara Vladimír1965reg. muži 41.-50. 
2.Křepela Zdeněk1982reg. muži 61.-75. 
3.Jonáš Martin1978reg. muži 61.-75. 
4.Odehnal Vladimír1964reg. muži 76.-100. 
5.Křepela Vladimír1956reg. muži 151.-250. 
6.Jonáš Pavel1952reg. muži 251.-400. 
7.Just Jaroslav1959reg. muži 151.-250. 
8.Křepela Martin1980reg. muži 151.-250. 
9.Křepela Pavel ml.1973reg. muži 151.-250. 
10.Petr Zdeněk1964reg. muži 151.-250. 
11.Švancarová Veronika1997reg. muži 151.-250. 
TJ Šošůvka B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mikulášek Josef1975reg. muži 76-100 
2.Ševčík Jaroslav1956reg. muži 101-150 
3.Sedlák Ivo1970reg. muži 101-150 
4.Šindelka Stanislav st.1971reg. muži 101-150 
5.Petlach Radek1991reg. muži 151-250 
6.Petlach Miroslav1987reg. muži 151-250 
7.Čupr Josef1961reg. muži 151-250 
8.Krátký Marek1990reg. muži 251-400 
9.Doležel Petr1990reg. muži 151-250 
10.Zouhar Michal1995reg. dci 251-400 
11.Šindelka Stanislav ml.1995reg. dci 251-400 
12.Sehnal Luděk1990reg. muži 251-400 
13.Jermolajev Aleš1970reg. muži 251-400 
TJ ČKD Blansko D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kutil Šimon1991reg. muži 14.-20. 
2.Nedoma Pavel1961reg. muži 61.-75. 
3.Jarůšek Josef1952reg. muži 76.-100. 
4.Ježek Michal1995reg. muži N76.-100. 
5.Vencel Stanislav1958reg. muži 101.-150. 
6.Žáček Bronislav1948reg. muži 101.-150. 
7.Bouda Pavel1976nez.  
8.Jabůrek Vojtěch1998nez.  
9.Kožoušek Miroslav1964nez.  
10.Martínek Milan1965nez.  
11.Bednář Josef2001ČR mži 20 
12.Polívka Ondřej2001ČR nži 61. 
13.Málek Jaroslav st.1963reg. muži 151.-250. 
Regionální přebor III.
DDM Letovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Musil Zdeněk1987reg. muži 76.-100. 
2.Rouchal Jan1988reg. muži 101.-150. 
3.Mužík Martin1990reg. muži 101.-150. 
4.Pelíšek Alois1976reg. muži 101.-150. 
5.Novotný Jan1993reg. muži 151.-250. 
6.Němeček Václav st.1978reg. muži 151.-250. 
7.Holík David1996reg. muži 151.-250. 
8.Zachoval Vojtěch1998reg. muži 251.-400. 
9.Pokorný Miloš2000reg. muži 251.-400. 
10.Mazalová Denisa1996reg. muži 251.-400. 
11.Dvořák Jakub1998nez.  
12.Andrle Martin2000nez.  
SK Brumov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dolníček Pavel1969reg. muži 82 
2.Tulis Radek ml.1990reg. muži 94 
3.Musil Antonín1967reg. muži 119 
4.Nečas František1971reg. muži 157 
5.Musil Tomáš1991reg. muži 169 
6.Pařízek Libor1973reg. muži 296 N 
TJ Babylon Němčice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Meluzín Rostislav1987reg. muži 76-100 
2.Krátký Pavel1971reg. muži 76-100 
3.Hebelka Ladislav ml.1988reg. muži 101-150 
4.Ondroušek Alois1961reg. muži 101-150 
5.Filouš Martin1981reg. muži 101-150 
6.Sedlák Vítězslav1988reg. muži 151-250 
7.Přikryl Jiří1991nez. muži 151-250 
8.Hebelka Radek1985reg. muži 251-400 
9.Hebelka Leoš1991nez.  
10.Hebelka Ladislav st.1954nez.  
11.Kaššai Jan1987nez.  
12.Hrouza Milan1970nez.  
13.Kala Jan1981nez.  
14.Krátký Josef1955nez.  
TJ Borotín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Buryška Bohuslav1975reg. muži 134 
2.Türk Petr st.1975reg. muži 161 
3.Veselý Ivo1966reg. muži 64 
4.Dřevo Zdeněk1967nez. muži 218 
5.Fikes Pavel1965reg. muži 182 
6.Ambroz Jaroslav1963nez. muži  
7.Přichystal Jan1982nez. muži  
8.Smékal Pavel1963nez. muži  
TJ Sokol Svitávka B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zoubek Jaroslav1962reg. muži 88 
2.Dvořáček Stanislav1995reg. muži 99 
3.Baroš Jiří1950reg. muži 104 
4.Chlup Milan1993reg. muži 106 
5.Šmerda Borek1963reg. muži 259 
6.Špidlík František1951reg. muži 296 
7.Jedlička Milan1957nez. - 
8.Hynek Milan1964nez. - 
9.Valoušek Petr1966nez. - 
TJ Vysočany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zouhar Miloslav1958reg. muži 116 
2.Ševčík Pavel st.1961reg. muži 147 
3.Zouhar Daniel1991reg. muži 148 
4.Slouka Tomáš1984reg. muži 172 
5.Flek Roman1970reg. muži 175 
6.Janáč Daniel1997reg. muži 190 
7.Ševčík Pavel ml.1989reg. muži 216 
8.Zukal Josef1969reg. muži 218 
9.Bezděk Michal1993reg. muži 236 
10.Zukal Adam1998reg. muži 279 
11.Žáček Michal1999reg. muži 287N 
12.Král Jaroslav1964nez.  
TJ Sokol Petrovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jandus Petr1962reg. muži 51-60 
2.Vylášek Libor st.1972reg. muži 76-100 
3.Foit Miroslav1953reg. muži 101-150 
4.Skácel Karel1972reg. muži 151-250 
5.Dvořáček Libor1969reg. muži 151-250 
6.Hruška Luboš1977reg. muži 151-250 
7.Musil Josef1958reg. muži 151-250 
8.Paulík Vladimír1967reg. muži 151-250 
9.Dvořáček Jan1940reg. muži 151-250 
TJ Sokol Vanovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubín František1949reg. muži 98 
2.Tajovský Zbyněk1974reg. muži 113 
3.Novák Petr1970reg. muži 115 
4.Klement Roman1974reg. muži 135 
5.Gonšor Michal1968reg. muži 122 
6.Dokoupil Jiří1984reg. muži 157N 
7.Kubín Petr1963reg. muži 186 
8.Lebiš Pavel1965reg. muži 202 
9.Chlup Radek1980reg. muži 224 
10.Ševčík František1973reg. muži 245 
11.Gonšor Pavel1969reg. muži 256 
12.Kalas Michal1995reg. muži 288 
KST Kunštát B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Záboj Miloš1974reg. muži 130 
2.Štaud Miloš1965reg. muži 132 
3.Polák Martin1984reg. muži 150 
4.Unčovský Josef1971reg. muži 174 
5.Klein Miroslav1968reg. muži 191 
6.Hrubý Jan1968reg. muži 217 
7.Sojka Petr ml.1994reg. muži 226 
8.Michele David1994reg. muži 244 
9.Tenora Jiří1994reg. muži 254 
10.Podsedník Bohumír1954reg. muži 282 
11.Bednář Jiří1985reg. muži 258 
12.Sojka Ondřej1998nez.  
13.Staněk Jakub1995nez.  
Sokol Rohozec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matoušek Miroslav1949reg. muži 73 
2.Smetana Milan1955reg. muži 131 
3.Kříž Martin1983reg. muži 151 
4.Kotouček Ladislav1961reg. muži 160 
5.Matoušek Petr1976reg. muži 165 
6.Mašek Oldřich1951reg. muži 192 
7.Antonovič Josef1963reg. muži 296N 
8.Kristián Petr1956nez.  
9.Suchomel Kamil1992nez.  
10.Suchomel Vít1995nez.  
TSK Gymnázia Rájec-Jestřebí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malach Martin1986reg. muži 61.-75. 
2.Svoboda Jan1993reg. muži 61.-75. 
3.Ševčík Luboš1951reg. muži 101.-150. 
4.Kejha Richard1995reg. muži 151.-250. 
5.Dudek Michal1986reg. muži 151.-250. 
6.Šmeral Ondřej1991reg. muži N151.-250. 
7.Kučera Adam1993reg. muži 151.-250. 
8.Falta Jiří1991reg. muži 151.-250. 
9.Hnilička Michal1975reg. muži N151.-250. 
10.Koumar Jiří ml.1999reg. muži 251.-400. 
11.Koumar Ondřej2002reg. muži N251-400. 
12.Bartoš Rostislav1971reg. muži 251.-400. 
13.Bezděk Adam1993reg. muži N251.-400. 
14.Kučerová Tereza1995reg. muži N251.-400 
TJ Křetín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janík Pavel1960reg. muži 76.-100. 
2.Maresch Robert1965reg. muži 101.-150. 
3.Maresch Michal1994reg. muži 101.-150. 
4.Šos Vít1975reg. muži 101.-150. 
5.Novotný Adam1995reg. muži 151.-250. 
6.Kaderka Michal1992reg. muži 251.-400. 
7.Mazal Jakub1998reg. muži 251.-400. 
8.Bačovský Filip1998reg. muži 251.-400. 
Regionální přebor IV.
TJ Kuničky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skoták Jiří1953reg. muži 168 
2.Karandyszewský David1986reg. muži 193 
3.Karandyszewský Jaroslav1978reg. muži 194 
4.Maňoušek Petr1973reg. muži 220 
5.Dvořák Pavel1965reg. muži 243 
6.Karandyszewský Daniel1980nez.  
7.Kročil Bohumil1965nez.  
8.Richter Jan1940nez.  
TJ Šošůvka C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Petlach Radek1991reg. muži 151-250 
2.Petlach Miroslav1987reg. muži 151-250 
3.Čupr Josef1961reg. muži 151-250 
4.Krátký Marek1990reg. muži 251-400 
5.Doležel Petr1990reg. muži 151-250 
6.Zouhar Michal1995reg. dci 251-400 
7.Šindelka Stanislav ml.1995reg. dci 251-400 
8.Sehnal Luděk1990reg. muži 251-400 
9.Jermolajev Aleš1970reg. muži 251-400 
Sokol Rohozec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matoušek Petr1976reg. muži 165 
2.Mašek Oldřich1951reg. muži 192 
3.Antonovič Josef1963reg. muži 296N 
4.Kristián Petr1956nez.  
5.Suchomel Kamil1992nez.  
6.Suchomel Vít1995nez.  
TJ Sokol Vanovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gonšor Michal1968reg. muži 122 
2.Dokoupil Jiří1984reg. muži 157N 
3.Kubín Petr1963reg. muži 186 
4.Lebiš Pavel1965reg. muži 202 
5.Chlup Radek1980reg. muži 224 
6.Ševčík František1973reg. muži 245 
7.Gonšor Pavel1969reg. muži 256 
8.Kalas Michal1995reg. muži 288 
TJ Křetín D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Adam1995reg. muži 151.-250. 
2.Kaderka Michal1992reg. muži 251.-400. 
3.Mazal Jakub1998reg. muži 251.-400. 
4.Bačovský Filip1998reg. muži 251.-400. 
5.Šimurda Daniel1999reg. muži 251.-400. 
6.Novotná Natálie2000reg. muži 251.-400. 
7.Mácha Tomáš1997nez.  
8.Slezák Martin2000nez.  
9.Winkler Adam2000nez.  
TJ Sokol Petrovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kalod Jiří1947reg. muži 101-150 
2.Vintr Pavel1967reg. muži 101-150 
3.Pernica Jiří1966reg. muži 101-150 
4.Dvořáček Libor1969reg. muži 151-250 
5.Hruška Luboš1977reg. muži 151-250 
6.Musil Josef1958reg. muži 151-250 
7.Paulík Vladimír1967reg. muži 151-250 
8.Dvořáček Jan1940reg. muži 151-250 
STK Zbraslavec D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Křepela Vladimír1956reg. muži 151.-250. 
2.Křepela Martin1980reg. muži 151.-250. 
3.Just Jaroslav1959reg. muži 151.-250. 
4.Křepela Pavel ml.1973reg. muži 151.-250. 
5.Petr Zdeněk1964reg. muži 151.-250. 
6.Pisk Petr1974reg. muži 151.-250. 
7.Jonáš Pavel1952reg. muži 251.-400. 
8.Křepela Jiří1975reg. muži 251.-400. 
9.Odehnal Martin1990reg. muži 151.-250. 
10.Švancarová Markéta1999reg. muži 251.-400. 
TJ Babylon Němčice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Filouš Martin1981reg. muži 101-150 
2.Sedlák Vítězslav1988reg. muži 151-250 
3.Přikryl Jiří1991nez. muži 151-250 
4.Hebelka Radek1985reg. muži 251-400 
5.Hebelka Leoš1991nez.  
6.Kaššai Jan1987nez.  
7.Hebelka Ladislav st.1954nez.  
8.Hrouza Milan1970nez.  
9.Kala Jan1981nez.  
10.Krátký Josef1955nez.  
TJ Vysočany C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Flek Roman1970reg. muži 175 
2.Janáč Daniel1997reg. muži 190 
3.Škrabal Jakub1989reg. muži 201 
4.Zukal Josef1969reg. muži 218 
5.Ševčík Pavel ml.1989reg. muži 216 
6.Ševčík Josef1984reg. muži 230 
7.Bezděk Michal1993reg. muži 236 
8.Zukal Adam1998reg. muži 279 
9.Žáček Michal1999reg. muži 287N 
10.Kellner Aleš2000reg. muži 296N 
11.Zukal Aleš2002reg. muži 296N 
12.Škrabal Martin1998nez.  
TSK Gymnázia Rájec-Jestřebí C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dudek Michal1986reg. muži 151.-250. 
2.Šmeral Ondřej1991reg. muži N151.-250. 
3.Kučera Adam1993reg. muži 151.-250. 
4.Falta Jiří1991reg. muži 151.-250. 
5.Hnilička Michal1975reg. muži N151.-250. 
6.Koumar Jiří ml.1999reg. muži 251.-400. 
7.Koumar Ondřej2002reg. muži N251-400. 
8.Bartoš Rostislav1971reg. muži 251.-400. 
9.Bezděk Adam1993reg. muži N251.-400. 
10.Kučerová Tereza1995reg. muži N251.-400 
11.Šmerda Dominik1999nez.  
12.Cerhák Radim2000nez.  
13.Dovrtěl Jakub2002nez.  
14.Dovrtěl Radek1999nez.  
15.Kala Vojtěch2004nez.  
16.Šamšula Michal2000nez.  
17.Sekanina Tomáš2000nez.  
AC Okrouhlá A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nahálka Vladimír1983reg. muži 95 
2.Přikryl Petr1979reg. muži 121 
3.Tichý Radek1965reg. muži 138 
4.Čapka Petr1974reg. muži 153 
5.Vlach Marek1992reg. muži 188 
6.Bašný David1983nez. muži 223.N 
7.Čapka Petr st.1950reg. muži 229 
8.Vlach Ivo1985reg. muži 237 
9.Bašný Josef1987nez. muži 251.N 
10.Tichá Iva1985nez. ženy 255.N 
11.Pukl Luděk ml.1989nez. muži 266.N 
12.Slepánek František1991reg. muži 281 
13.Pukl Luděk st.1965nez. muži 287b.N 
STSČ Veselice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nečas Martin1987reg. muži 101.-150. 
2.Fabiánek Jan1991reg. muži 151.-250. 
3.Jarůšek Josef1954reg. muži 151.-250. 
4.Ďugoš Jan1959reg. muži N251.-400. 
5.Fabiánek Jiří1992reg. muži N251.-400. 
6.Kozák Tomáš1991reg. muži 251.-400. 
Regionální soutěž I.
DDM Letovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Jan1993reg. muži 151.-250. 
2.Holík David1996reg. muži 151.-250. 
3.Němeček Václav st.1978reg. muži 151.-250. 
4.Zachoval Vojtěch1998reg. muži 251.-400. 
5.Pokorný Miloš2000reg. muži 251.-400. 
6.Mazalová Denisa1996reg. muži 251.-400. 
7.Dvořák Jakub1998nez.  
8.Andrle Martin2000nez.  
9.Chlup Dominik2001nez.  
10.Nečas Jan2001nez.  
11.Smílek Zdeněk1988nez.  
12.Zelený Jiří1959nez.  
TJ Lhota Rapotina A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Haluza Tomáš1977reg. muži 181 
2.Stejskal David1982reg. muži 235 
3.Kotouček Lukáš1979nez.  
4.Bílek Jan1970nez.  
5.Stejskal Radek1991reg. muži 266 
6.Mikula David1994reg. muži 267 
7.Antl Ladislav1993reg. muži 270 
8.Stejskal Ondřej1992reg. muži 277 
9.Kopřiva Michal1994reg. muži 283 
10.Janoušek Tomáš1993nez.  
11.Kužel Tomáš1999nez.  
12.Vorlický Michal1998nez.  
Hasiči Velenov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krejčíř Břetislav1967reg. muži 151.-250. 
2.Havelka Pavel1986reg. muži 151.-250. 
3.Celý Petr1985reg. muži 151.-250. 
4.Šumbera Adam1994reg. muži 251.-400. 
5.Jedlička Lukáš1991reg. muži 251.-400. 
6.Veselý Jakub1994reg. muži 251.-400. 
7.Grešo Jakub1989nez.  
8.Havel Jiří1979nez.  
9.Písařík Bohumil1958nez.  
10.Ševčík Zdeněk1987nez.  
11.Písařík Michal1980reg. muži 151.-250. 
TJ Voděrady C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Opluštil Tomáš1986reg. muži 151.-250. 
2.Ďugoš Jan ml.1982reg. muži 151.-250. 
3.Klimeš Petr1991reg. muži 151.-250. 
4.Provazník Zdeněk1991reg. muži 151.-250. 
5.Prokop Lubomír1957reg. muži 151.-250. 
6.Kudláček Pavel1995reg. muži 151.-250. 
7.Pavel František1966nez.  
8.Jančík Dušan1974nez.  
9.Pulec Tomáš1986nez.  
10.Charvát Rudolf1962nez.  
TJ Sokol Petrovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hruška Luboš1977reg. muži 151-250 
2.Musil Josef1958reg. muži 151-250 
3.Paulík Vladimír1967reg. muži 151-250 
4.Dvořáček Jan1940reg. muži 151-250 
5.Pavlíček Ondřej1998reg. muži 151-250 
6.Novohradský Jakub2001reg. muži 251-400 
7.Vylášek Libor ml.1999reg. muži 151-400 
TJ Sokol Ždárná C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Musil Josef st.1973reg. muži 109. 
2.Slaný Petr1972reg. muži 167. 
3.Musil Josef ml.1995reg. muži 249. 
4.Polívka Martin st.1973reg. muži 204.N 
5.Polívka Jan1981reg. muži 153a.N 
6.Sekanina Zdeněk1982reg. muži 271. 
7.Parák Daniel1997nez.  
TJ Sokol Bořitov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blažek Rudolf1943reg. muži 180 
2.Kovář Jiří st.1953reg. muži 210 
3.Odehnal Ladislav1972reg. muži 219 
4.Polák Josef1959reg. muži 227 
5.Schiffneder Pavel1968reg. muži 212 
6.Mareček Milan1964reg. muži 223 
7.Kopecký Karel1962reg. muži 233 
8.Mareček Petr1963reg. muži 242 
9.Málek Michal1984reg. muži 253a.N 
10.Ostrý Alois1948reg. muži 259a.N 
11.Málek Karel1958reg. muži 265 
12.Ostrý František1951reg. muži 296.N 
13.Stejskal Marek1981nez.  
TJ Vysočany D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ševčík Pavel ml.1989reg. muži 216 
2.Ševčík Josef1984reg. muži 230 
3.Bezděk Michal1993reg. muži 236 
4.Zukal Adam1998reg. muži 279 
5.Žáček Michal1999reg. muži 287N 
6.Kellner Aleš2000reg. muži 296N 
7.Zukal Aleš2002reg. muži 296N 
8.Škrabal Martin1998nez.  
9.Žáček Roman2002nez.  
KST Orel Olešnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bareš Jiří1947reg. muži 139 
2.Král Martin st.1975reg. muži 185 
3.Sedláčková Pavla1996reg. muži 189 
4.Miluška Aleš1988reg. muži 200 
5.Kadlec Jiří1970reg. muži 211 
6.Král Martin ml.1998reg. muži 261Střídavý start z TTC Moravská Slavia Brno, z.s.
7.Žíla Roman1973reg. muži 269 
8.Báča Erik1999reg. muži 284 
9.Králová Petra1984reg. muži 287 
10.Cízl Martin1999reg. muži 289 
11.Musil Radek1996reg. muži 291 
12.Benešová Jitka2001reg. muži 294 
13.Slavíček Ludvík1961reg. muži 296 
14.Hloušek Jaroslav1978nez.  
15.Slavíček Ondřej1990nez.  
16.Maresch Alex2001nez.  
17.Petr Michal2002nez.  
KST Kunštát C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klein Miroslav1968reg. muži 191 
2.Hrubý Jan1968reg. muži 217 
3.Sojka Petr ml.1994reg. muži 226 
4.Michele David1994reg. muži 244 
5.Tenora Jiří1994reg. muži 254 
6.Bednář Jiří1985reg. muži 258 
7.Šmerda Vlastimil1994reg. muži 278 
8.Podsedník Bohumír1954reg. muži 282 
9.Šauer Martin1972nez.  
10.Smejkal Marek1976nez.  
11.Sojka Ondřej1998nez.  
STK Zbraslavec E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Petr Zdeněk1964reg. muži 151.-250. 
2.Pisk Petr1974reg. muži 151.-250. 
3.Odehnal Martin1990reg. muži 151.-250. 
4.Švancarová Veronika1997reg. muži 151.-250. 
5.Jonáš Pavel1952reg. muži 251.-400. 
6.Křepela Jiří1975reg. muži 251.-400. 
7.Švancarová Markéta1999reg. muži 251.-400. 
8.Kyzlink Ondřej1985reg. muži 251.-400. 
9.Pospíšilová Radka1980reg. muži 251.-400. 
10.Švancara Jakub2003reg. muži 251.-400. 
TSK Gymnázia Rájec-Jestřebí D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hnilička Michal1975reg. muži N151.-250. 
2.Koumar Jiří ml.1999reg. muži 251.-400. 
3.Koumar Ondřej2002reg. muži N251-400. 
4.Bartoš Rostislav1971reg. muži 251.-400. 
5.Bezděk Adam1993reg. muži N251.-400. 
6.Kučerová Tereza1995reg. muži N251.-400 
7.Šmerda Dominik1999nez.  
8.Kala Vojtěch2004nez.  
9.Dovrtěl Radek1999nez.  
10.Dovrtěl Jakub2002nez.  
11.Cerhák Radim2000nez.  
12.Šamšula Michal2000nez.  
13.Sekanina Tomáš2000nez.  
Regionální soutěž II.
Orel Boskovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedlák Zdeněk1971reg. muži 101.-150. 
2.Fučík Petr1968reg. muži 151.-250. 
3.Ryšávka Pavel1975reg. muži 151.-250. 
4.Zemánková Veronika1998reg. muži 251.-400. 
5.Henek Dominik1998nez.  
6.Héna Jaroslav1997nez.  
7.Harna Václav1999nez.  
8.Komárek David1998nez.  
9.Eksler Tomáš1999nez.  
10.Pospíšil Josef1998nez.  
11.Votoček Michal2001nez.  
TJ Šošůvka D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Doležel Petr1990reg. muži 151-250 
2.Zouhar Michal1995reg. dci 251-400 
3.Šindelka Stanislav ml.1995reg. dci 251-400 
4.Sehnal Luděk1990reg. muži 251-400 
5.Jermolajev Aleš1970reg. muži 251-400 
TJ Sokol Bořitov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Schiffneder Pavel1968reg. muži 212 
2.Mareček Milan1964reg. muži 223 
3.Kopecký Karel1962reg. muži 233 
4.Mareček Petr1963reg. muži 242 
5.Málek Michal1984reg. muži 253a.N 
6.Ostrý Alois1948reg. muži 259a.N 
7.Málek Karel1958reg. muži 265 
8.Ostrý František1951reg. muži 296.N 
9.Stejskal Marek1981nez.  
AC Okrouhlá B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vlach Marek1992reg. muži 188 
2.Bašný David1983nez. muži 223.N 
3.Čapka Petr st.1950reg. muži 229 
4.Vlach Ivo1985reg. muži 237 
5.Bašný Josef1987nez. muži 251.N 
6.Tichá Iva1985nez. ženy 255.N 
7.Pukl Luděk ml.1989nez. muži 266.N 
8.Slepánek František1991reg. muži 281 
9.Pukl Luděk st.1965nez. muži 287b.N 
Hasiči Velenov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Písařík Michal1980reg. muži 151.-250. 
2.Jedlička Lukáš1991reg. muži 251.-400. 
3.Veselý Jakub1994reg. muži 251.-400. 
4.Grešo Jakub1989nez.  
5.Havel Jiří1979nez.  
6.Písařík Bohumil1958nez.  
7.Ševčík Zdeněk1987nez.  
Orel Vísky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kamba Stanislav1982reg. muži 207 
2.Čapka Libor1977reg. muži 214 
3.Učeň Jan1983reg. muži 239 
4.Synek Karel1969reg. muži 250 
5.Širůček Jan1984reg. muži 275 
6.Jedlička Radek1982reg. muži 282 
KST Kunštát D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tenora Jiří1994reg. muži 254 
2.Bednář Jiří1985reg. muži 258 
3.Šmerda Vlastimil1994reg. muži 278 
4.Podsedník Bohumír1954reg. muži 282 
5.Šauer Martin1972nez.  
6.Sojka Ondřej1998nez.  
7.Smejkal Marek1976nez.  
TJ Sokol Petrovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novohradský Pavel1964reg. muži 151-250 
2.Pavlíček Ondřej1998reg. muži 151-250 
3.Novohradský Jakub2001reg. muži 251-400 
4.Vylášek Libor ml.1999reg. muži 251-400 
5.Hruška René1997reg. muži 251-400 
6.Hruška Luboš2002reg. muži 251-400 
7.Mikulášková Šárka1997nez.  
8.Mullerová Eva1997nez.  
9.Novohradská Karolína2005nez.  
KST Orel Olešnice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kadlec Jiří1970reg. muži 211 
2.Žíla Roman1973reg. muži 269 
3.Králová Petra1984reg. muži 287 
4.Báča Erik1999reg. muži 284 
5.Cízl Martin1999reg. muži 289 
6.Musil Radek1996reg. muži 291 
7.Benešová Jitka2001reg. muži 294 
8.Slavíček Ludvík1961reg. muži 296 
9.Hloušek Jaroslav1978nez.  
10.Slavíček Ondřej1990nez.  
11.Petr Michal2002nez.  
12.Maresch Alex2001nez.  
TJ Lhota Rapotina B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stejskal Radek1991reg. muži 266 
2.Mikula David1994reg. muži 267 
3.Antl Ladislav1993reg. muži 270 
4.Stejskal Ondřej1992reg. muži 277 
5.Kopřiva Michal1994reg. muži 283 
6.Janoušek Tomáš1993nez.  
7.Kužel Tomáš1999nez.  
8.Vorlický Michal1998nez.  
TJ Křetín E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šimurda Daniel1999reg. muži 251.-400. 
2.Novotná Natálie2000reg. muži 251.-400. 
3.Slezák Martin2000nez.  
4.Winkler Adam2000nez.  
5.Mácha Tomáš1997nez.  
OREL Jednota Blansko A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vylášek Josef1947reg. muži 131.N 
2.Vylášek Martin1975reg. muži 238. 
3.Švach Jiří1975nez.  
4.Škvařil Miroslav1951nez.  
5.Švach Petr1974nez.  
6.Nejezchleb Jakub1989nez.  
7.Kunc Filip1989nez.  
8.Trojan Lukáš1988nez.  
STK Kunice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mrázek David1985nez.  
2.Opluštil Roman1993nez.  
3.Šiler Martin1989nez.  
4.Žáček Pavel st.1973nez.  
5.Žáček Lukáš2001nez.  
6.Cvrkal Tomáš1999nez.  
7.Žáček Pavel ml.1998nez.  
SDH Jasinov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zemánek Radek ml.1996nez.  
2.Zemánek Radek st.1970nez.  
3.Elísek Tomáš1995nez.  
4.Gracias Tomáš1996nez.  
5.Doskočil Jiří1989nez.  
6.Hladil Milan1978nez.  
7.Hladil Pavel1973nez.  
8.Zoubek Tomáš1987nez.  
9.Pravec Pavel1979reg. muži 251.-400. 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy