Soupisky
městský přebor
Sokol Židenice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rotrekl David1980reg. muži 61 -70 
2.Krejčí Dalibor1989reg. muži 61 -70 
3.Macek Ondřej1981reg. muži 71 -80 
4.Robek Petr1968reg. muži 81 -90 
5.Bartoň Petr1963reg. muži 101 -110 
6.Pejčev Pavel1966reg. muži 101 -110 
7.Malina Jan1942reg. muži 101 -110 
8.Zelený Petr1986reg. muži 141 -150 
9.Dankovič Jozef1970reg. muži 161 -170 
10.Oulehla Richard1968reg. muži 171 -180 
11.Hegr Michal1995reg. dci 171 -180 
12.Rampula Miroslav1946reg. muži 191 -200 
13.Mezník Jan1956reg. muži nez. 
Sokol Líšeň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pluhař Pavel1977reg. 51-60 
2.Marušinec Jan1970reg. 71-80 
3.Frydrýšek David1974reg. muži 71-80 
4.Studnica Michal1981reg. muži 81-90 
5.Babáková Radka1972reg. muži 71-80 
6.Pinnerová Eliška1984reg. muži 91-100 
7.Barešová Simona1986reg. muži 91-100 
8.Honek Milan1956reg. muži 91-100 
9.Spurný Mojmír1970reg. muži 101-110 
10.Zmrzlý Karel 1959reg. muži 101-110 
11.Ovesný Tomáš1992reg. muži 101-110 
12.Ovesný František1959reg. muži 111-112 
13.Babáková Klára1993reg. muži 121-130 
14.Belcredi Ludvík1954reg. muži 121-130 
15.Šišma Pavel1964reg. muži 121-130 
16.Liška Radovan1969reg. muži 131-140 
17.Gottvald Aleš1954reg. muži 151-160 
18.Gottvald Ivo1957reg. muži 151-160 
KST Oltec Brno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šmídek Roman1975kraj. muži 151-160 N 
2.Novotný Petr1985kraj. muži 161-170 
3.Kolbaba Bohumír1958reg. muži 51-60 
4.Matějka Josef1948reg. muži 61-70 
5.Kubín Jiří1952reg. muži 61-70 
6.Tatar Ivo1965reg. muži 91-100 
7.Peňáz Stanislav1956reg. muži 91-100 
8.Masařík Radim1969reg. muži 101-110 
9.Mach Ondřej1984nez. muži 111-120 
10.Voznica František1952reg. muži 131-140 
11.Kubín Aleš1983reg. muži 141-150 
12.Nováček Jiří1984reg. muži 151-160 
TJ Holásky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klimeš René1966kraj. muži 191-200 
2.Vičík Oldřich1962reg. muži 211-220 
3.Tvarůžek Petr1980kraj. muži 231-240 
4.Handl Jiří1969reg. muži 61-70 
5.Harašta Petr1959reg. muži 71-80 
6.Grulich Zdeněk1964reg. muži 71-80 
7.Plhák Jaromír1982reg. muži 111-120 
8.Šturm Jan1992reg. muži 121-130 
9.Javůrek Leoš1964reg. muži 141-150 
10.Šelc Martin1988reg. muži 151-160 
11.Vondruška Ladislav1947reg. muži 181-190 
12.Klíma Radim1963reg. muži 201-210 
13.Tvarůžek Jiří1983reg. muži 221-230 
14.Šatný Jiří1966reg. muži 251 
15.Sýkora Josef1949reg. muži 251 
SK Slatina D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tupec Pavel1978kraj. muži 151-160 
2.Tůma Pavel1969reg. muži 51-60 
3.Kluska Aleš1980reg. muži 61-70 
4.Dufka Ámos1973reg. muži 71-80N 
5.Müller Lukáš1992reg. muži 91-100 
6.Konečný Rostislav1968reg. muži 111-120 
7.Haluza Dušan1962reg. muži 141-150 
8.Baťa Jiří1960reg. muži 171-180 
9.Král David1991reg. muži 191-200 
10.Tůma Karel1999reg. muži 221-230 
11.Plotěný Karel1957reg. muži 171-180 
SK Slatina E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Juračka Petr1965reg. muži 61-70 
2.Hlaváč David1990reg. muži 61-70 
3.Fila Martin1991reg. muži 71-80 
4.Sedláček Zdeněk1955reg. muži 71-80 
5.Ondruš Milan1952reg. muži 111-120 
6.Čampa Petr1961reg. muži 111-120 
7.Herman Patrik1963reg. muži 131-140 
8.Holčik Petr1963reg. muži 141-150 
9.Kučera Tomáš1976reg. muži 141-150 
10.Budáč Jozef1984reg. muži 251cizinec 
TTC MS Brno F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavelka Jakub1991kraj. muži 161-170n 
2.Toufar Jan1997reg. muži 51-60 
3.Šmarda Vladislav1995reg. muži 81-90 
4.Blatná Alena1957reg. muži 91-100n 
5.Šefr Filip1999reg. muži 161-170n 
6.Kadlíček Michal1999reg. muži 171-180n 
7.Šnajdrová Monika1991reg. muži 171-180n 
8.Havlíčková Michaela1994nez. muži  
9.Král Martin ml.1998nez. muži  
TJ Brno-Bystrc B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pernička Pavel1988kraj. muži 161-170N 
2.Weiser Daniel1994reg. muži 51-60 
3.Marada Tomáš1976reg. muži 81-90 
4.Čako Vladimír1969reg. muži 81-90 
5.Chlíbek David1988reg. muži 91-100 
6.Trávníček Rudolf1952reg. muži 91-100 
7.Vala Miroslav1951reg. muži 91-100 
8.Strmiska Tomáš1988reg. muži 101-110 
9.Henáč Ladislav1986reg. muži 111-120N 
10.Trávníčková Eliška1957reg. ženy 121-130 
Orel Šlapanice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jašek Jiří st.1972reg. muži 61-70 
2.Hranička Jaroslav1971reg. muži 91-100 
3.Trávníček Dušan1988reg. muži 111-120 
4.Král Miroslav1970reg. muži 141-150 
5.Filla Michal1981reg. muži 131-140 
6.Sýkora Miroslav1972reg. muži 191-200 
7.Řezníček Miroslav1963reg. muži 191-200 
8.Polášek Josef1957reg. muži 221-230 
9.Julínek Petr1973reg. muži 231-140 
10.Novák Vojtěch1994reg. muži 231-240 
11.Krčková Lucie1994reg. muži 241-250 
12.Medek Vratislav1940reg. muži 251- 
13.Šmerda Zdeněk1962reg. muži 251- 
14.Remeš Dominik1992reg. muži 251- 
15.Jašek Jiří ml.1995reg. muži 251- 
Sokol Brno I D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rakovický Milan1950reg. muži 41 - 50 
2.Tesař Jiří1944reg. muži 71 - 80 
3.Chládek Lukáš1975reg. muži 71 - 80 
4.Šiške Miloslav1950reg. muži 81 - 90 
5.Bušek Vladimír1957reg. muži 111 - 120 
6.Janda Roman1967reg. muži 181 - 190N 
7.Pokluda Jaroslav1949nez. muži  
Sokol Brno I E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Musil Ondřej1975reg. muži 61 - 70N 
2.Sedláček Libor1964reg. muži 81 - 90 
3.Klecker Roman1977reg. muži 81 - 90 
4.Hanák Jiří1975reg. muži 81 - 90 
5.Šibl Robert1981reg. muži 111 - 120 
6.Zabloudil Antonín1972reg. muži 121 - 130N 
7.Basovník Dalibor1985reg. muži 161 - 170 
8.Ryšavý Filip1988reg. muži 251 - 300 
9.Luner Petr1963reg. muži 251 - 300 
Sokol Brno I F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavlíček Jan1974kraj. muži 181 - 190 
2.Novobilský Radomír1959reg. muži 61 - 70N 
3.Prachař Tomáš1975reg. muži 111 - 120 
4.Karásek Petr1977reg. muži 111 - 120 
5.Bartoš Petr1976reg. muži 121 - 130 
6.Proks Ivo1951reg. muži 131 - 140 
7.Fišer Josef1983reg. muži 161 - 170 
8.Holub Michal1982reg. muži 181 - 190 
9.Babušík Tomáš1997reg. muži 241 - 250N 
10.Nguyen Ahn Tuan1998reg. muži 251 - 300 
11.Levardi Milan1970reg. muži 251 - 300 
12.Hlaváček Jan1998nez. muži  
městská soutěž I.třídy
Sokol Židenice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartoň Petr1963reg. muži 101 -110 
2.Pejčev Pavel1966reg. muži 101 -110 
3.Malina Jan1942reg. muži 101 -110 
4.Zelený Petr1986reg. muži 141 -150 
5.Dankovič Jozef1970reg. muži 161 -170 
6.Oulehla Richard1968reg. muži 171 -180 
7.Hegr Michal1995reg. dci 171 -180 
8.Rampula Miroslav1946reg. muži 191 -200 
9.Zobec Pavel1956reg. muži 201 *210 
10.Rudyk Martin1973reg. muži nez. 
11.Lukáš Jiří1939reg. muži nez. 
12.Lukáš Vladimír1939reg. muži nez. 
13.Grán Pavel1980reg. muži nez. 
Sokol Líšeň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pinnerová Eliška1984reg. muži 91-100 
2.Barešová Simona1986reg. muži 91-100 
3.Spurný Mojmír1970reg. muži 101-110 
4.Zmrzlý Karel 1959reg. muži 101-110 
5.Ovesný Tomáš1992reg. muži 101-110 
6.Hájková Nela1985nez. muži  
Sokol Líšeň C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Babáková Radka1972reg. muži 71-80 
2.Honek Milan1956reg. muži 91-100 
3.Ovesný František1959reg. muži 111-120 
4.Belcredi Ludvík1954reg. muži 121-130 
5.Gottvald Ivo1957reg. muži 151-160 
6.Nováček Jiří1970reg. muži 231-240 
7.Vybíral Zdeněk1955reg. muži 251-300 
8.Patočka Roman1965nez. muži  
Sokol Líšeň D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Babáková Klára1993reg. muži 121-130 
2.Šišma Pavel1964reg. muži 121-130 
3.Liška Radovan1969reg. muži 131-140 
4.Dědková Gabriela1976reg. muži 131-140 
5.Gottvald Aleš1954reg. muži 151-160 
6.Rozman Michal1990reg. muži 201-210 
7.Žák Jiří 1987reg. muži 211-220 
8.Halouzka Michal1977reg. muži 211-220 
9.Hrazdira Adam1987reg. muži 231-240 
10.Augustin Jan1943reg. muži 251-300 
KST Oltec Brno C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubín Jiří1952reg. muži 61-70 
2.Tatar Ivo1965reg. muži 91-100 
3.Peňáz Stanislav1956reg. muži 91-100 
4.Masařík Radim1969reg. muži 101-110 
5.Mach Ondřej1984nez. muži 111-120 
6.Voznica František1952reg. muži 131-140 
7.Kubín Aleš1983reg. muži 141-150 
8.Nováček Jiří1984reg. muži 151-160 
9.Turzík Vlastimil1982reg. muži 161-170 
10.Kříž Jaroslav1948reg. muži 161-170 
11.Hrůza Peter1949reg. muži 181-190 Ncizinec 
12.Hamadeh Nabil1948reg. muži 191-200 
Sokol Sokolnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Zdeněk1963reg. muži 91-100 
2.Poláček Petr1979reg. muži 111-120 
3.Kukla Marek ml.1986reg. muži 191-200 
4.Fric Zdeněk1961reg. muži 191-200 
5.Černý Jaroslav1967reg. muži 231-240 
6.Kukla Marek st.1964reg. muži 231-240 
7.Jandl Pavel1973reg. muži 241-250 
8.Wünsch Radek1974reg. muži 251-300 
9.Ketman Dalibor1964reg. muži 251-300 
10.Kadlíček Michal1999reg. muži 171-180nStřídavý start z TTC Moravská Slavia Brno, z.s.
SK Slatina F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Müller Lukáš1992reg. muži 91-100 
2.Konečný Rostislav1968reg. muži 111-120 
3.Ondruš Milan1952reg. muži 111-120 
4.Herman Patrik1963reg. muži 131-140 
5.Čampa Petr1961reg. muži 111-120 
6.Haluza Dušan1962reg. muži 141-150 
7.Kučera Tomáš1976reg. muži 141-150 
8.Holčik Petr1963reg. muži 141-150 
9.Baťa Jiří1960reg. muži 171-180 
10.Plotěný Karel1957reg. muži 171-180 
11.Huml Otakar st.1938reg. muži 181-190 
12.Král David1991reg. muži 191-200 
13.Huml Otakar ml.1964reg. muži 201-210 
14.Tůma Karel1999reg. muži 221-230 
15.Halický Roman1994reg. muži 241-250 
TJ Brno-Bystrc C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chlíbek David1988reg. muži 91-100 
2.Trávníček Rudolf1952reg. muži 91-100 
3.Vala Miroslav1951reg. muži 91-100 
4.Strmiska Tomáš1988reg. muži 101-110 
5.Henáč Ladislav1986reg. muži 111-120N 
6.Trávníčková Eliška1957reg. ženy 121-130 
7.Beran Tomáš1980reg. muži 181-190 
8.Kubalčík Jan1972reg. muži 201-210 
9.Hofman Milan1971reg. muži 221-230 
10.Havlíček Radek1995reg. muži 231-240 
11.Hurník Jakub1991reg. muži 241-250 
12.Hytych Libor1967nez. muži  
Univerzita Brno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hnilica Miroslav1986reg. muži 71 - 80 
2.Sýkora Stanislav1982reg. mži 81 - 90 
3.Prak Václav1989reg. muži 91 - 100 
4.Piják Michal1990nez. muži 91 - 100cizinec 
5.Vacenovský Pavel1973reg. muži 121 - 130 
6.Kuben Jaromír1986reg. muži 161 - 170 
7.Týče Jan1983reg. muži 161 - 170 
8.Meisel Tomáš1987nez. muži 161 - 170cizinec 
9.Krchňák Daniel1990reg. muži 171 - 180 
10.Byrtus David1990reg. muži 201 - 210 
11.Sláma Martin1986nez. muži  
12.Šemberová Ivana1987nez. mži  
13.Raszka Radim1985nez. muži  
14.Šíp Josef1992nez. muži  
15.Krejčík Jiří1990nez. muži  
16.Schuppler Petr1987nez. muži  
17.Freund Martin1988nez. muži  
SaSM Brno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rotrekl Zdeněk1975reg. muži 121.-130. 
2.Hovězák Tomáš1989reg. muži 131.-140. 
3.Sedláček Marek1989reg. muži 121.-130. 
4.Mrkvan Miroslav1990reg. muži 151.-160. 
5.Kucin Michal1991reg. muži 181.-190. 
6.Kleinhampl Miroslav1989reg. muži 181.-190. 
7.Hrabec Lukáš1991reg. muži 201.-210. 
8.Ohaňka Zdeněk1993reg. muži 221.-230. 
9.Burda Radim1995nez.  
10.Kratochvíl Jan1994nez.  
11.Lakomá Denisa1993nez.  
12.Kotas Martin1993nez. muži  
Technika Brno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hub Petr1971reg. muži 111 - 120 
2.Monhart Michal1971reg. muži 131 - 140 
3.Zejda Pavel1979reg. muži 141 - 150 
4.Urbánek Martin1985reg. muži 151 - 160 
5.Němec Karel1973reg. muži 141 - 150 
6.Arbet Martin1992reg. muži 211 - 220 
7.Škrášek Martin1982reg. muži 241 - 250 
8.Auda Antonín1956reg. muži 251 - 300 
9.Auda Jan1991reg. muži 251 - 300 
10.Kališ Erik1988reg. muži 251 - 300 
11.Lapiš Viktor1947reg. muži 251 - 300 
12.Libus Jiří1981reg. muži 251 - 300 
13.Lomovciv Petr1981reg. muži 251 - 300 
14.Pál Richard1977reg. muži 251 - 300 
15.Strnadová Iva1977nez. muži  
Sokol Brno I G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šibl Robert1981reg. muži 111 - 120 
2.Bušek Vladimír1957reg. muži 111 - 120 
3.Bartoš Petr1976reg. muži 121 - 130 
4.Zabloudil Antonín1972reg. muži 121 - 130N 
5.Proks Ivo1951reg. muži 131 - 140 
6.Basovník Dalibor1985reg. muži 161 - 170 
7.Fišer Josef1983reg. muži 161 - 170 
8.Holub Michal1982reg. muži 181 - 190 
9.Janda Roman1967reg. muži 181 - 190N 
10.Babušík Tomáš1997reg. muži 241 - 250N 
11.Ryšavý Filip1988reg. muži 251 - 300 
12.Nguyen Ahn Tuan1998reg. muži 251 - 300 
13.Luner Petr1963reg. muži 251 - 300 
14.Levardi Milan1970reg. muži 251 - 300 
15.Palbuchtová Lucie1984nez. muži  
16.Hlaváček Jan1998nez. muži  
městská soutěž II.třídy
Sokol Židenice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dankovič Jozef1970reg. muži 161 -170 
2.Oulehla Richard1968reg. muži 171 -180 
3.Hegr Michal1995reg. dci 171 -180 
4.Rampula Miroslav1946reg. muži 191 -200 
5.Zobec Pavel1956reg. muži 201 *210 
6.Kusák Ivo1955reg. muži 211 -220 
7.Hegr Jiří1962reg. muži nez 
8.Lukáš Jiří1939reg. muži nez. 
9.Lukáš Vladimír1939reg. muži nez. 
10.Mezník Jan1956reg. muži nez. 
11.Rudyk Martin1973reg. muži nez. 
12.Weber Bohuslav1945reg. muži nez. 
13.Grán Pavel1980reg. muži nez. 
Orel Židenice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Uhlíř Michal1990reg. muži 140 
2.Klusák Jan1975reg. muži 160 
3.Šašinka Jaromír1991reg. muži 170 
4.Podolník Jan1992nez. muži  
5.Hampl Josef1966nez. muži  
6.Buršík Petr1965nez. muži  
7.Hrčka Pavel1983nez. muži  
8.Makalouš Dan1996nez. dci  
9.Mihola Martin2000nez. mži  
10.Vogt Tomáš1980nez. muži  
11.Vystrčil Aleš1992nez. muži  
KST Oltec Brno D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mach Ondřej1984reg. muži 111-120 N 
2.Voznica František1952reg. muži 131-140 
3.Kubín Aleš1983reg. muži 141-150 
4.Nováček Jiří1984reg. muži 151-160 
5.Turzík Vlastimil1982reg. muži 161-170 
6.Kříž Jaroslav1948reg. muži 161-170 
7.Hrůza Peter1949reg. muži 181-190 Ncizinec 
8.Hamadeh Nabil1948reg. muži 191-200 
9.Kouřil Martin1989reg. muži 191-200 
10.Pečenka Karel1944reg. muži 201-210 N 
11.Svoboda Miroslav1957reg. muži 211-220 
12.Koláček Michal1992reg. muži 251-300 
13.Švehla Jiří1939reg. muži 251-300 
14.Cardová Kateřina1991reg. ženy 251-300 
15.Šebek Emil1977reg. muži 251-300 
16.Petrůj David1994reg. muži 251-300 
TJ Holásky C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Harašta Petr1959reg. muži 71-80 
2.Grulich Zdeněk1964reg. muži 71-80 
3.Plhák Jaromír1982reg. muži 111-120 
4.Šturm Jan1992reg. muži 121-130 
5.Javůrek Leoš1964reg. muži 141-150 
6.Šelc Martin1988reg. muži 151-160 
7.Schlinger Stanislav1946reg. muži 151-160 
8.Vondruška Ladislav1947reg. muži 181-190 
9.Klíma Radim1963reg. muži 201-210 
10.Pazdera Miroslav1946reg. muži 221-230 
11.Tvarůžek Jiří1983reg. muži 221-230 
12.Vysloužil Jan1996reg. muži 231-240 
13.Škvařil Petr1997reg. muži 251 
14.Šatný Jiří1966reg. muži 251 
15.Sýkora Josef1949reg. muži 251 
16.Šmerda Radek1968reg. muži 251 
SKST Nový Lískovec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šitina Martin1983reg. muži 141-150 
2.Staněk Jan1987reg. muži 151-160 
3.Odehnal Jaromír1957reg. muži 151-160 
4.Holčapková Alena1968reg. muži 171-180 
5.Dočkal Stanislav1961reg. muži 171-180 
6.Rozumek Blažej1952reg. muži 241-250 
7.Florián Petr1998reg. muži 251 
8.Štoček Dalibor1973reg. muži 251 
SKST Nový Lískovec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kraus Aleš1972reg. muži 181-190 N 
2.Marek Josef1988reg. muži 191-200N 
3.Ovísek Pavel1959reg. muži 201-210 
4.Kristen Jan1952reg. muži 211-220 
5.Dvořáček Jan1987reg. muži 211-220 
6.Kajanovič Filip1993reg. muži 211-220 
7.Holík Tomáš1990reg. muži 211-220 
8.Hyspecký Petr1965reg. muži 251 
9.Podhrázský Martin1994reg. muži 251 
10.Leikep Rostislav1959reg. muži 251N 
SK Slatina G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čampa Petr1961reg. muži 111-120 
2.Haluza Dušan1962reg. muži 141-150 
3.Holčik Petr1963reg. muži 141-150 
4.Kučera Tomáš1976reg. muži 141-150 
5.Huml Otakar ml.1964reg. muži 201-210 
6.Huml Otakar st.1938reg. muži 181-190 
7.Varady Martin1984reg. muži 251 
8.Novák Jakub1997reg. dci 251 
SK Slatina H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Baťa Jiří1960reg. muži 171-180 
2.Plotěný Karel1957reg. muži 171-180 
3.Král David1991reg. muži 191-200 
4.Tůma Karel1999reg. muži 221-230 
5.Halický Roman1994reg. muži 241-250 
6.Hodek Vojtěch1993reg. muži 251 
7.Linhárek František1946reg. muži 251 
8.Martauz Tomáš1998reg. muži 251 
9.Halický Tomáš1997reg. muži 251 
TJ Brno-Bystrc D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Henáč Ladislav1986reg. muži 111-120N 
2.Trávníčková Eliška1957reg. ženy 121-130 
3.Beran Tomáš1980reg. muži 181-190 
4.Kubalčík Jan1972reg. muži 201-210 
5.Hofman Milan1971reg. muži 221-230 
6.Havlíček Radek1995reg. muži 231-240 
7.Hurník Jakub1991reg. muži 241-250 
8.Hytych Libor1967nez. muži  
Sokol Modřice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kopeček Václav1972reg. muži 121-130 
2.Božek Radomír ml.1971reg. muži 161-170 
3.Božek Radomír st.1950reg. muži 181-190 
4.Slaný Luděk1968reg. muži 201-210 
5.Vašek Kamil1966reg. muži 221-230 
6.Slaný Petr1970reg. muži 231-240 
7.Pokorný Jakub1988nez.  
8.Doleček Ivan1958nez.  
9.Vosátka Štěpán1954nez.  
10.Bubniak František1947nez.  
11.Mazálek Antonín1979nez.  
Žižka Brno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Juras Miroslav1944reg. muži 131-140 
2.Kottas Milan1951reg. muži 131-140 
3.Lauš Petr1968reg. muži 191-200 
4.Sojka Oldřich1947reg. muži 171-180 
5.Válka Jaroslav1976reg. muži 201-210 
Univerzita Brno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vacenovský Pavel1973reg. muži 121 - 130 
2.Kuben Jaromír1986reg. muži 161 - 170 
3.Týče Jan1983reg. muži 161 - 170 
4.Meisel Tomáš1987nez. muži 161 - 170cizinec 
5.Krchňák Daniel1990reg. muži 171 - 180 
6.Byrtus David1990reg. muži 201 - 210 
7.Sláma Martin1986nez. muži  
8.Šemberová Ivana1987nez. mži  
9.Raszka Radim1985nez. muži  
10.Šíp Josef1992nez. muži  
11.Krejčík Jiří1990nez. muži  
12.Schuppler Petr1987nez. muži  
13.Freund Martin1988nez. muži  
městská soutěž III.třídy
Sokol Bílovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Knotek Michal1979reg. muži 141-150 
2.Muzikář René1974reg. muži 151-160 
3.Kozák Jan1984reg. muži 171-180 
4.Kareš Matěj1973reg. muži 211-220 
5.Oplatek Jiří1957reg. muži 241-250 
6.Uličný Petr1950reg. muži 251-300 
7.Koláček Jan ml.1980reg. muži 251-300 
8.Meluzín Tomáš1985reg. muži 251-300 
9.Závodný Luděk1977reg. muži 251-300 
10.Nejezchleb Radek1986reg. muži 251-300 
11.Mráz Pavel1963reg. muži 251-300 
12.Doseděl Ondřej1979reg. muži 251-300 
13.Bouška Tomáš1972reg. muži 251-300 
14.Havelka Libor1980reg. muži nezařazen 
15.Šerák Martin1978reg. muži 251-300 
16.Adámek Milan1970nez. muži  
Sokol Líšeň E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ovesný Tomáš1992reg. muži 101-110 
2.Gottvald Aleš1954reg. muži 151-160 
3.Gottvald Ivo1957reg. muži 151-160 
4.Rozman Michal1990reg. muži 201-210 
5.Žák Jiří 1987reg. muži 211-220 
6.Halouzka Michal1977reg. muži 211-220 
7.Komárková Jana1972reg. muži 221-230 
8.Nováček Jiří1970reg. muži 231-240 
9.Hrazdira Adam1987reg. muži 231-240 
10.Mrazíková Anna1993reg. muži 251-300 
11.Augustin Jan1943reg. muži 251-300 
12.Hanáková Ilona1974reg. muži 251-300 
13.Zemanová Irena1966reg. muži 251-300 
14.Vybíral Zdeněk1955reg. muži 251-300 
15.Koláček Jan st.1962reg. muži 251-300 
KST Oltec Brno E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Turzík Vlastimil1982reg. muži 161-170 
2.Kříž Jaroslav1948reg. muži 161-170 
3.Hrůza Peter1949reg. muži 181-190 Ncizinec 
4.Hamadeh Nabil1948reg. muži 191-200 
5.Kouřil Martin1989reg. muži 191-200 
6.Pečenka Karel1944reg. muži 201-210 N 
7.Svoboda Miroslav1957reg. muži 211-220 
8.Koláček Michal1992reg. muži 251-300 
9.Švehla Jiří1939reg. muži 251-300 
10.Cardová Kateřina1991reg. ženy 251-300 
11.Šebek Emil1977reg. muži 251-300 
12.Petrůj David1994reg. muži 251-300 
TJ Holásky D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Schlinger Stanislav1946reg. muži 151-160 
2.Vondruška Ladislav1947reg. muži 181-190 
3.Klimeš Viktor1942reg. muži 181-190 
4.Pazdera Miroslav1946reg. muži 221-230 
5.Kubísek Rudolf1942reg. muži 251 
6.Sýkora Josef1949reg. muži 251 
7.Buchta Štěpán1995reg. muži 251 
8.Vysloužil Vítězslav2000reg. muži 251 
9.Anděl Tomáš1998reg. muži 251 
10.Anděl Radomír1965reg. muži 251 
11.Špondr Martin1990reg. muži 251 
TJ Holásky E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Javůrek Leoš1964reg. muži 141-150 
2.Šelc Martin1988reg. muži 151-160 
3.Klíma Radim1963reg. muži 201-210 
4.Tvarůžek Jiří1983reg. muži 221-230 
5.Vysloužil Jan1996reg. muži 231-240 
6.Zimola Ondřej1981reg. muži 231-240 
7.Mašek Michal1990reg. muži 241-250 
8.Škvařil Petr1997reg. muži 251 
9.Kocián Jaroslav1987reg. muži 251 
10.Rýdl Jan1996reg. muži 251 
11.Bišof Radim1997reg. muži 251 
12.Břížďala Jiří1976reg. muži 251 
13.Shockherr Eduard1999reg. muži 251 
14.Šatný Jiří1966reg. muži 251 
15.Šmerda Radek1968reg. muži 251 
SKST Nový Lískovec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dočkal Stanislav1961reg. muži 171-180 
2.Dvořáček Jan1987reg. muži 211-220 
3.Kajanovič Filip1993reg. muži 211-220 
4.Holík Tomáš1990reg. muži 211-220 
5.Hyspecký Petr1965reg. muži 251 
6.Rozumek Blažej1952reg. muži 241-250 N 
7.Florián Petr1998reg. muži 251 
8.Štoček Dalibor1973reg. muži 251 
9.Podhrázský Martin1994reg. muži 251 
10.Klimeš Dominik1997reg. muži 251 
11.Šutera Ondřej1994reg. muži 251 
12.Vítkovič Martin1967reg. muži 251 
13.Prokop Martin1969reg. muži 251 
14.Holas Oldřich1952reg. muži 251 
15.Paar Jakub1995reg. muži 251 
16.Leikep Rostislav1959reg. muži 251N 
Sokol Popůvky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ureš Jan1953reg. muži 171.- 180. 
2.Zadák Karel ml.1978reg. muži 181.- 190. 
3.Blaha Petr1947reg. muži 191.- 200. 
4.Popelka Jaroslav1950reg. muži 191.- 200. 
5.Blecha Pavel1964reg. muži 241.- 250. 
6.Bár Arnošt1965nez. muži  
7.Blechová Iva1966nez. muži  
8.Buček Vladimír1954nez. muži  
9.Dolíhal Petr1946nez. muži  
10.Gregr Drahomír1958nez. muži  
11.Krejčí Milan1979nez. muži  
12.Zadák Karel st.1954nez. muži  
13.Doležal Jiří1976nez. muži  
14.Otoupalík Karel1959nez. muži  
Orel Šlapanice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Filla Michal1981reg. muži 131-140 
2.Sýkora Miroslav1972reg. muži 191-200 
3.Řezníček Miroslav1963reg. muži 191-200 
4.Polášek Josef1957reg. muži 221-230 
5.Julínek Petr1973reg. muži 231-140 
6.Novák Vojtěch1994reg. muži 231-240 
7.Krčková Lucie1994reg. muži 241-250 
8.Medek Vratislav1940reg. muži 251- 
9.Šmerda Zdeněk1962reg. muži 251- 
10.Remeš Dominik1992reg. muži 251- 
11.Jašek Jiří ml.1995reg. muži 251- 
12.Král Dominik1996reg. muži 251- 
13.Klimeš Petr1978reg. muži 251- 
14.Frýb Jan1946reg. muži 251- 
15.Krček Pavel1993reg. muži 251- 
Univerzita Brno C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krchňák Daniel1990reg. muži 171 - 180 
2.Byrtus David1990reg. muži 201 - 210 
3.Šemberová Ivana1987nez. mži  
4.Sláma Martin1986nez. muži  
5.Schuppler Petr1987nez. muži  
6.Raszka Radim1985nez. muži  
7.Šíp Josef1992nez. muži  
8.Krejčík Jiří1990nez. muži  
9.Freund Martin1988nez. muži  
SaSM Brno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kucin Michal1991reg. muži 181.-190. 
2.Kleinhampl Miroslav1989reg. muži 181.-190. 
3.Hrabec Lukáš1991reg. muži 201.-210. 
4.Ohaňka Zdeněk1993reg. muži 221.-230. 
5.Kratochvíl Jan1994nez.  
6.Burda Radim1995nez.  
7.Lakomá Denisa1993nez.  
8.Kotas Martin1993nez. muži  
Technika Brno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Němec Karel1973reg. muži 141 - 150 
2.Arbet Martin1992reg. muži 211 - 220 
3.Škrášek Martin1982reg. muži 241 - 250 
4.Kališ Erik1988reg. muži 251 - 300 
5.Auda Antonín1956reg. muži 251 - 300 
6.Auda Jan1991reg. muži 251 - 300 
7.Lapiš Viktor1947reg. muži 251 - 300 
8.Libus Jiří1981reg. muži 251 - 300 
9.Lomovciv Petr1981reg. muži 251 - 300 
10.Pál Richard1977reg. muži 251 - 300 
Sokol Brno I H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Proks Ivo1951reg. muži 131 - 140 
2.Basovník Dalibor1985reg. muži 161 - 170 
3.Fišer Josef1983reg. muži 161 - 170 
4.Holub Michal1982reg. muži 181 - 190 
5.Janda Roman1967reg. muži 181 - 190N 
6.Babušík Tomáš1997reg. muži 241 - 250N 
7.Ryšavý Filip1988reg. muži 251 - 300 
8.Nguyen Ahn Tuan1998reg. muži 251 - 300 
9.Luner Petr1963reg. muži 251 - 300 
10.Levardi Milan1970reg. muži 251 - 300 
11.Hlaváček Jan1998nez. muži  
12.Brázdová Marie1999nez. muži  
městská soutěž IV.třídy
Orel Šlapanice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krčková Lucie1994reg. muži 241-250 
2.Remeš Dominik1992reg. muži 251- 
3.Jašek Jiří ml.1995reg. muži 251- 
4.Král Dominik1996reg. muži 251- 
5.Frýb Jan1946reg. muži 251- 
6.Krček Pavel1993reg. muži 251- 
7.Jašková Monika1997reg. muži 251- 
8.Králová Veronika2001reg. muži 251- 
9.Slavík Vojtěch1999reg. muži 251- 
Orel Šlapanice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Julínek Petr1973reg. muži 231-140 
2.Novák Vojtěch1994reg. muži 231-240 
3.Šmerda Zdeněk1962reg. muži 251- 
4.Medek Vratislav1940reg. muži 251- 
5.Klimeš Petr1978reg. muži 251- 
6.Jelínek Vladimír1998reg. muži 251- 
7.Hudeček Patrik1996reg. muži 251- 
8.Podsedník Dominik2001reg. muži 251- 
9.Sedláček Jan1999reg. muži 251- 
10.Šmerda Jan1997reg. muži 251- 
Salesko Líšeň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šustera Michal1996reg. muži 211-220 
2.Vondráček David1996reg. muži 221-230 
3.Belka Jan1969reg. muži 251-300 
4.Švarc Jakub1994reg. muži 251-300 
5.Hajster Tomáš2001reg. muži 251-300 
6.Svoboda Ondřej2000reg. muži 251-300 
7.Slavíček Martin2001reg. muži 251-300 
Salesko Líšeň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartoň Petr1992reg. muži 251-300 
2.Nečas Michal1996reg. muži 251-300 
3.Horvath Dominik1998reg. muži 251-300 
4.Pollak Vojtěch1998reg. muži 251-300 
5.Tučka David2000reg. muži 251-300 
6.Odložilík Michal2001reg. muži 251-300 
7.Sklenák Jakub2000reg. muži 251-300 
8.Trnková Gabriela2000reg. muži 251-300 
SK Slatina I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Huml Otakar st.1938reg. muži 181-190 
2.Huml Otakar ml.1964reg. muži 201-210 
3.Halický Roman1994reg. muži 241-250 
4.Linhárek Jan1981reg. muži 251 
5.Linhárek František1946reg. muži 251 
6.Varady Martin1984reg. muži 251 
7.Halický Tomáš1997reg. muži 251 
8.Hodek Vojtěch1993reg. muži 251 
9.Martauz Tomáš1998reg. muži 251 
10.Novák Jakub1997reg. muži 251 
SKST Nový Lískovec D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rozumek Blažej1952reg. muži 241-250 
2.Hyspecký Petr1965reg. muži 251 
3.Florián Petr1998reg. muži 251 
4.Štoček Dalibor1973reg. muži 251 
5.Podhrázský Martin1994reg. muži 251 
6.Klimeš Dominik1997reg. muži 251 
7.Šutera Ondřej1994reg. muži 251 
8.Vítkovič Martin1967reg. muži 251 
9.Prokop Martin1969reg. muži 251 
10.Holas Oldřich1952reg. muži 251 
11.Paar Jakub1995reg. muži 251 
12.Král Martin1994reg. muži 251 
13.Vaněk Martin1993reg. muži 251 
14.Leikep Rostislav1959reg. muži 251N 
15.Ouroda Petr1999reg. muži 251 
16.Šenk Michal1999reg. muži 251 
17.Dočekal Petr1999reg. muži 251 
Sokol Sokolnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černý Jaroslav1967reg. muži 230 
2.Kukla Marek st.1964reg. muži 240 
3.Jandl Pavel1973reg. muži 250 
4.Wünsch Radek1974reg. muži 250 
5.Ketman Dalibor1964reg. muži 250 
TJ Holásky F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vysloužil Jan1996reg. muži 231-240 
2.Zimola Ondřej1981reg. muži 231-240 
3.Mašek Michal1990reg. muži 241-250 
4.Škvařil Petr1997reg. muži 251 
5.Kocián Jaroslav1987reg. muži 251 
6.Buchta Štěpán1995reg. muži 251 
7.Rýdl Jan1996reg. muži 251 
8.Bišof Radim1997reg. muži 251 
9.Břížďala Jiří1976reg. muži 251 
10.Anděl Radomír1965reg. muži 251 
11.Vysloužil Vítězslav2000reg. muži 251 
12.Anděl Tomáš1998reg. muži 251 
13.Zbořil Dan1999reg. muži 251 
KST Oltec Brno F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kouřil Martin1989reg. muži 191-200 
2.Pečenka Karel1944reg. muži 201-210 N 
3.Svoboda Miroslav1957reg. muži 211-220 
4.Koláček Michal1992reg. muži 251-300 
5.Švehla Jiří1939reg. muži 251-300 
6.Cardová Kateřina1991reg. ženy 251-300 
7.Šebek Emil1977reg. muži 251-300 
8.Petrůj David1994reg. muži 251-300 
Sokol Líšeň F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žák Jiří 1987reg. muži 211-220 
2.Halouzka Michal1977reg. muži 211-220 
3.Komárková Jana1972reg. muži 221-230 
4.Nováček Jiří1970reg. muži 231-240 
5.Hrazdira Adam1987reg. muži 231-240 
6.Mrazíková Anna1993reg. muži 251-300 
7.Augustin Jan1943reg. muži 251-300 
8.Hanáková Ilona1974reg. muži 251-300 
9.Zemanová Irena1966reg. muži 251-300 
10.Koláček Jan st.1962reg. muži 251-300 
11.Vybíral Zdeněk1955reg. muži 251-300 
12.Beyer Maxmilián1997nez. muži  
13.Gajdušek David2000nez. muži  
14.Konvalinka Adam2000nez. muži  
15.Pavliňák Lukáš1999nez. muži  
16.Štoudek Jakub1997nez. muži  
Sokol Bílovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Oplatek Jiří1957reg. muži 241-250 
2.Uličný Petr1950reg. muži 251-300 
3.Koláček Jan ml.1980reg. muži 251-300 
4.Meluzín Tomáš1985reg. muži 251-300 
5.Závodný Luděk1977reg. muži 251-300 
6.Nejezchleb Radek1986reg. muži 251-300 
7.Mráz Pavel1963reg. muži 251-300 
8.Doseděl Ondřej1979reg. muži 251-300 
9.Bouška Tomáš1972reg. muži 251-300 
10.Šerák Martin1978reg. muži 251-300 
11.Havelka Libor1980reg. muži nezařazen 
12.Adámek Milan1970nez. muži  
Sokol Židenice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zobec Pavel1956reg. muži 201 *210 
2.Kusák Ivo1955reg. muži 211 -220 
3.Šebesta Jiří1942reg. muži 231 -240 
4.Milichovský Josef1944reg. muži 241 -250 
5.Sedlář Jaroslav1954reg. muži nez. 
6.Nečas Igor1958reg. muži nez. 
7.Schmid Pavel1944reg. muži nez. 
8.Hromniak Zuzana1969reg. ženy nez. 
9.Krbálek Libor1955reg. muži nez 
10.Fischmeister Jaroslav1943reg. muži nez. 
11.Weber Bohuslav1945reg. muži nez. 
12.Lukáš Vladimír1939reg. muži nez. 
13.Lukáš Jiří1939reg. muži nez. 
14.Mezník Jan1956reg. muži nez. 
15.Hegr Jiří1962reg. muži nez 
16.Rudyk Martin1973reg. muži nez. 
17.Grán Pavel1980reg. muži nez. 
městská soutěž V.třídy
Sokol Bílovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Závodný Luděk1977reg. muži 251-300 
2.Doseděl Ondřej1979reg. muži 251-300 
3.Nejezchleb Radek1986reg. muži 251-300 
4.Mráz Pavel1963reg. muži 251-300 
5.Bouška Tomáš1972reg. muži 251-300 
6.Šerák Martin1978reg. muži 251-300 
7.Havelka Libor1980reg. muži nezařazen 
8.Adámek Milan1970nez. muži  
SKST Nový Lískovec E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klimeš Dominik1997reg. muži 251 
2.Šutera Ondřej1994reg. muži 251 
3.Vaněk Martin1993reg. muži 251 
4.Král Martin1994reg. muži 251 
5.Vacek Tomáš1995reg. muži 251 
6.Marousek Antonín1996reg. muži 251 
7.Vrba David1996reg. muži 251 
8.Paar Jakub1995reg. muži 251 
9.Gutter Roman1997reg. muži 251 
10.Holas Oldřich1952reg. muži 251 
11.Šenková Kateřina2003reg. muži 251 
12.Škňouřilová Tereza1999reg. muži 251 
13.Tomek Radek1999reg. muži 251 
14.Havránek Lukáš2002reg. muži 251 
15.Krejčíř Lukáš2001reg. muži 251 
SKST Nový Lískovec F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vítkovič Martin1967reg. muži 251 
2.Prokop Martin1969reg. muži 251 
3.Wolk Roland1962reg. muži 251 
4.Šenk Pavel1970reg. muži 251 
5.Obhlídal Tomáš1981reg. muži 251 
6.Svoboda Vilém1928reg. muži 251 
7.Kittner Boris1935reg. muži 251 
8.Ouroda Petr1999reg. muži 251 
9.Šenk Michal1999reg. muži 251 
10.Dočekal Petr1999reg. muži 251 
SK Slatina J
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Linhárek František1946reg. muži 251 
2.Varady Martin1984reg. muži 251 
3.Hodek Vojtěch1993reg. muži 251 
4.Halický Tomáš1997reg. muži 251 
5.Novák Jakub1997reg. dci 251 
6.Martauz Tomáš1998reg. muži 251 
7.Halický David2000reg. nži 251 
8.Štěpán Stanislav1995reg. muži 251 
Orel Šlapanice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klimeš Petr1978reg. muži 251- 
2.Frýb Jan1946reg. muži 251- 
3.Krček Pavel1993reg. muži 251- 
4.Jelínek Vladimír1998reg. muži 251- 
5.Hudeček Patrik1996reg. muži 251- 
6.Jašková Monika1997reg. muži 251- 
7.Podsedník Dominik2001reg. muži 251- 
8.Slavík Vojtěch1999reg. muži 251- 
9.Sedláček Jan1999reg. muži 251- 
10.Šmerda Jan1997reg. muži 251- 
11.Králová Veronika2001reg. muži 251- 
12.Frýb Lukáš1996nez.  
13.Jelínková Eliška2003nez.  
Sokol Modřice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vašek Kamil1966reg. muži 221-230 
2.Slaný Petr1970reg. muži 231-240 
3.Pokorný Jakub1988nez.  
4.Doleček Ivan1958nez.  
5.Bubniak František1947nez.  
6.Vosátka Štěpán1954nez.  
7.Mazálek Antonín1979nez.  
Sokol Popůvky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blecha Pavel1964reg. muži 241.- 250. 
2.Bár Arnošt1965nez. muži  
3.Blechová Iva1966nez. muži  
4.Buček Vladimír1954nez. muži  
5.Dolíhal Petr1946nez. muži  
6.Gregr Drahomír1958nez. muži  
7.Koupil Vladimír1954nez. muži  
8.Krejčí Milan1979nez. muži  
9.Zadák Karel st.1954nez. muži  
10.Doležal Jiří1976nez. muži  
11.Otoupalík Karel1959nez. muži  
Sokol Starý Lískovec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kutil Vladimír1963nez. muži  
2.Zetka Roman1961nez. muži  
3.Kuchařík Libor1972nez. muži  
4.Jána Lukáš1991nez. muži  
5.Šubčík Libor1982nez. muži  
6.Červený Miroslav1978nez. muži  
7.Havelka Dalibor1975nez. muži  
8.Motyčka Michal1988nez. muži  
9.Franěk Břetislav1955nez. muži  
10.Eliáš Robin1990nez. muži  
11.Heřmánek Zdeněk1996nez. dci  
12.Karásková Edita1976nez. ženy  
Orel Židenice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hampl Josef1966nez. muži  
2.Buršík Petr1965nez. muži  
3.Hrčka Pavel1983nez. muži  
4.Makalouš Dan1996nez. dci  
5.Mihola Martin2000nez. mži  
6.Vogt Tomáš1980nez. muži  
7.Vystrčil Aleš1992nez. muži  
TJ Holásky G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Anděl Radomír1965reg. muži 251 
2.Buchta Štěpán1995reg. muži 251 
3.Břížďala Jiří1976reg. muži 251 
4.Rýdl Jan1996reg. muži 251 
5.Bišof Radim1997reg. muži 251 
6.Vysloužil Vítězslav2000reg. muži 251 
7.Anděl Tomáš1998reg. muži 251 
8.Havlát Tomáš1997reg. muži 251 
9.Špondr Martin1990reg. muži 251 
10.Sedláček Jaroslav1942reg. muži 251 
VSK Technika Brno C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Auda Antonín1956reg. muži 251 - 300 
2.Auda Jan1991reg. muži 251 - 300 
3.Lapiš Viktor1947reg. muži 251 - 300 
4.Libus Jiří1981reg. muži 251 - 300 
5.Lomovciv Petr1981reg. muži 251 - 300 
6.Pál Richard1977reg. muži 251 - 300 
7.Vaníček Dušan1978reg. muži 251 - 300 
městský přebor st.žáků
TJ Holásky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vysloužil Vítězslav2000reg. sži 251 
2.Anděl Tomáš1998reg. sži 251 
3.Shockherr Eduard1999reg. sži 251 
4.Zbořil Dan1999reg. sži 251 
5.Klement Milan2000reg. sži 251 
6.Bišof Pavel1999reg. sži 251 
Sokol Brno I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brázdová Marie1999nez.  
2.Hlaváček Jan1998nez.  
3.Nguyen Ahn Tuan1998nez.  
4.Hlaváček Ondřej1999nez.  
5.Koudelka Lukáš2001nez.  
6.Novak Adam2001nez.  
7.Pavlíčková Kristýna1999nez.  
8.Šupková Sabina2001nez.  
9.Rygl Ondřej2000nez. sži  
10.Horký Petr2001nez.  
11.Regueyra Daniel2000nez.  
SKST Nový Lískovec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dočekal Petr1999nez. sži  
2.Šenk Michal1999nez. sži  
3.Ouroda Petr1999nez. sži  
4.Florián Petr1998nez. sži  
5.Kratochvíla Matyáš1998nez. sži  
SKST Nový Lískovec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tomek Radek1999nez. sži  
2.Širůček Jakub2000nez. sži  
3.Havránek Lukáš2002nez. sži  
4.Krejčíř Lukáš2001nez. sži  
5.Koval Martin2001nez. sži  
SKST Nový Lískovec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Škňouřilová Tereza1999nez. sžy  
2.Šenková Kateřina2003nez. sžy  
3.Vítkovičová Kamila1999nez. sžy  
4.Knedlíková Nikola2000nez. sžy  
5.Limberk Petr1998nez. sži  
TTC MS Brno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hlucháň Patrik2002ČR sži nez. 
2.Záděrová Linda2003ČR sži nez. 
3.Kafková Nela2002ČR sži nez. 
4.Lukjanov Vojtěch2001nez. mži  
Salesko Líšeň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pollak Vojtěch1998nez.  
2.Slavíček Martin2001nez.  
3.Svoboda Ondřej2000nez.  
4.Sklenák Jakub2000nez.  
Salesko Líšeň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tučka David2000nez.  
2.Horvath Dominik1998nez.  
3.Hajster Tomáš2001nez.  
4.Odložilík Michal2001nez.  
5.Trnková Gabriela2000nez.  
6.Kopecký Dominik2000nez.  
TJ Brno-Bystrc
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hofman Marek ml.2003nez. nži  
2.Spitz Michal ml.2003nez. nži  
3.Vavřínek Daniel ml.2003nez. nži  
4.Pelánek Ondřej2001nez.  
5.Fabšič Jan1999nez.  
Sokol Líšeň
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Himmer Matěj1998nez. sži  
2.Benda Vojtěch1999nez. sži  
3.Urban Jiří1999nez. sži  
4.Pavliňák Lukáš1999nez. sži  
5.Konvalinka Adam2000nez. mži  
6.Gajdušek David2000nez. mži  
7.Patočka Jan2002nez. mži  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS