Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní přebor 1. třídy
Moravské Knínice "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vlček Dalibor1976reg. muži 31-40 
2.Juříček Petr1975reg. muži 31-40 
3.Gabryš Milan1976reg. muži 81-90N 
4.Němec Jaromír1972reg. muži 81-90 
5.Pleskač Miroslav1956reg. muži 101-110 
6.Koláček Ivan1964reg. muži 111-120N 
7.Tun Karel1961reg. muži 101-110N 
8.Jaroušek Dušan1957reg. muži 121-130 
9.Vojanec Libor1962reg. muži 131-140 
10.Simetinger Petr1980reg. muži 131-140 
11.Svejkovský Petr1963reg. muži 141-150 
12.Veselovský Vlastimil1947reg. muži 151-160 
13.Kučera Milan1959reg. muži 181-190 
14.Špaček Zdeněk1967reg. muži 191-200 
15.Hledík Ivoš1966reg. muži 241-250 
16.Adamíková Petra1984reg. ženy 241-250 
17.Kohout Vladimír1954reg. muži Nezařazen 
18.Hrubeš Alois1940reg. muži Nezařazen 
19.Toldy Jozef1972reg. muži Nezařazen 
Nové Bránice "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chalupa Svatoslav1964reg. muži 41-50 
2.Daniel Petr1965reg. muži 41-50 
3.Indra Zdeněk1956reg. muži 41-50 
4.Dvořák Květoslav1982reg. muži 41-50 
5.Havránek Leo1947reg. muži 101-110 
6.Kašparovský Pavel1977reg. muži 201-220 
7.Weber Michal1999reg. mži 201-220 
8.Kulíšek Jan1955reg. muži 201-220 
SK Kuřim "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Doležal Jiří1959reg. muži 41.-50. 
2.Fučík Petr1984reg. muži 41.-50. 
3.Šťastný Pavel1979reg. muži 61.-70. 
4.Pásek Zdeněk1961reg. muži 91.-100. 
5.Vermouzek František1964nez.  
6.Bečka Filip1999nez.  
7.Huvar Dominik2001nez.  
8.Kučera Matyas1999nez.  
9.Machačová Simona1997nez.  
10.Nawrath Kryštof2000nez.  
11.Potůček Marek1999nez.  
12.Šťastný Libor1998nez.  
13.Strážnický Pavel2001nez.  
14.Švejda Jan1997nez.  
15.Vondruška Viktor2000nez.  
Hrušovany "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolegar Tomáš st.1968reg. muži 21-25 
2.Škarda Oldřich1957reg. muži 41-50 
3.Skála Richard1969reg. muži 41-50 
4.Škarda Pavel1958reg. muži 61-70 
5.Havlík Jan1947reg. muži 111-120 
6.Skála Radek2002ČR nži 27Hostování z TTC Moravská Slavia Brno, z.s.
Radostice "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kratochvíl Michal ml.1984reg. muži 51-60 
2.Horák Petr1976reg. muži 51-60 
3.Kratochvíl František1956reg. muži 91-100 
4.Kouřil Pavel1979reg. muži 91-100 
5.Kratochvíl Tomáš1982reg. muži 101-110 
6.Žák Josef1947reg. muži 121-130 
7.Kratochvíl Michal1980reg. muži 131-140 
8.Nešpůrek Jiří1974reg. muži 161-170 
9.Ondrášek Marek1975reg. muži 191-200 
10.Kratochvíl David1981reg. muži 191-200 
Mokrá "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vojtěch Tomáš1978reg. muži 31-40 
2.Eliáš Stanislav1944reg. muži 51-60 
3.Kvasnica Vítězslav1947reg. muži 51-60 
4.Levardi Robert1973reg. muži 51-60 
5.Vojtěch Miloslav1950reg. muži 81-90 
6.Harašta Ludislav1947reg. muži 91-100 
7.Rotrekl Lukáš1994reg. muži 91-100 
8.Paták Bohuslav1943reg. muži 121-130 
9.Rotrekl Zdeněk1954reg. muži 151-160 
10.Gruška Milan1991reg. muži 171-180 
11.Hájek Jiří1989reg. muži 181-190N 
12.Gruška Pavel1995nez.  
13.Brzobohatý Lukáš1986nez.  
14.Rotrekl Michal1995reg. muži 171-180N 
Rebešovice "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Němec Stanislav1956reg. muži 31-40 
2.Šenkýř Jiří1960reg. muži 31-40 
3.Vrbacký Pavel1974reg. muži 31-40 
4.Vašulka Pavel1984reg. muži 51-60 
5.Bednář Zdeněk1967reg. muži 81-90 
6.Cypris Vlastimil1948reg. muži nehrál 
7.Bednář Antonín1993reg. muži 161-170 
8.Hrdý Petr st.1963reg. muži 201-220 
9.Sekený Michal1967reg. muži nehrál 
10.Mišejka Luboš1958reg. muži nehrál 
Lažánky "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Galla Martin1992reg. 51-60 
2.Brandštettr Tomáš1989reg. 61.70 
3.Steinhauser Petr1974reg. 81-90 
4.Nečas Robert1969reg. 101-110 
5.Urbánek Pavel1974reg. 101-110 
6.Perka Jiří1965reg. 111-120 
7.Chylková Urbánková Jitka1982reg. 121-130 
8.Baier Radek1973reg. 121-130 
9.Hloska Filip1998reg. 191-200 
10.Galla Aleš1997reg. 201-220 
11.Cebák Tadeáš1998reg. 201-220 
12.Sova Jan1999reg. 221-240 
13.Burian Lubomír1954reg. nez. 
14.Hloska Martin1970reg. nez. 
15.Burian Miroslav1984reg. nez. 
16.Kula Pavel1999reg. nez. 
17.Urbánek Tomáš1998reg. nez. 
18.Tichý Jonáš1999reg. nez. 
19.Steinhauser Filip2001reg. nez. 
20.Koštoval Vojtěch1999reg. nez. 
21.Dvořák David2001reg. nez. 
22.Kula Daniel2003reg. nez. 
23.Klusák Michal2002reg. nez. 
24.David Petr2002reg. nez. 
25.Dvořáčková Markéta2000reg. nez. 
Nové Bránice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zittner Jiří1960reg. muži 51-60 
2.Schoř Karel1960reg. muži 61-70 
3.Zerzáň Jaroslav1969reg. muži 71-80 
4.Eleder Jan1951reg. muži 81-90 
5.Kozel Petr1981reg. muži 101-110 
6.Procházka Petr1963reg. muži 121-130 
7.Svoboda Ondřej1985nez. muži 191-200 
8.Cypris Blahoslav1951reg. muži 201-220 
9.Štourač Zdeněk1976nez. muži  
10.Zerzáň Jakub1988nez. muži  
Tišnov "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dospíšil Jiří1945reg. muži 41-50 N 
2.Dospíšil Pavel ml.1991reg. muži 61-70 
3.Hruška Pavel1984reg. muži 61-70 
4.Skříček Jan1992reg. muži 61-70 
5.Sítora Vojtěch1994reg. muži 121-130 
6.Kytner Matěj1998reg. muži 171-180 
7.Pololáník Jiří1996reg. muži 191-200 
8.Cvrkal Rudolf ml.2000reg. muži 221-240 
9.Čtverák Adam2000reg. muži 221-240 
10.Blaťák Martin ml.2000nez. muži  
11.Nečas František1999nez. muži  
12.Miovský Ivan1960nez. muži  
Rebešovice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedláček Josef1984reg. muži 71-80 
2.Černý Radek1997reg. muži 81-90 
3.Jamnický Jan1960reg. muži 71-80.N 
4.Krupica Zdeněk1976reg. muži 91-100 
5.Patočka Jan1983reg. muži nehrál 
6.Prýma Miloš1961reg. muži 91-100 
7.Černý Libor1991reg. muži 111-120 
8.Šenkýř Jan1958reg. muži 141-150 
9.Sekanina Jiří1995reg. muži 181-190 
10.Jamnický Milan1992reg. muži 181-190 
Telnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mrkvica Lukáš1981reg. muži 31-40 
2.Lattenberg Richard1962reg. muži 51-60 
3.Kukla Jan1963reg. muži 71-80 
4.Kratochvíl Petr1977reg. muži 91-100 
Okresní přebor 2. třídy
Tišnov "E"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hong Do Hanh1987reg. muži 71-80 Ncizinec 
2.Sítora Vojtěch1994reg. muži 121-130 
3.Nagy Ondrej1964reg. muži 141-150 N 
4.Kytner Matěj1998reg. muži 171-180 
5.Pololáník Jiří1996reg. muži 191-200 
6.Cvrkal Rudolf ml.2000reg. muži 221-240 
7.Čtverák Adam2000reg. muži 221-240 
8.Blaťák Martin ml.2000nez. muži  
9.Nečas František1999nez. muži  
10.Miovský Ivan1960nez. muži  
11.Vrška Pavel1973nez. muži  
12.Trojánek Zdeněk1965nez. muži  
13.Blaťák Martin1971nez. muži  
14.Sítora Milan1960nez. muži  
15.Cvrkal Richard2002nez. nži  
16.Blaťák Ondřej2004nez. nži  
Ořechov "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaněk Jan1994reg. muži 41-50 
2.Kafrda Ladislav1976reg. 86 
3.Šmíd Bronislav1967reg. 87 
4.Němec Petr1955reg. 100 
5.Freiberg Tomáš1968nez. 100 
6.Vaněk Jaroslav1970reg. 112 
7.Hloh Emil1960nez. 169 
8.Friš Vojtěch1996reg. 233 
9.Smejkal Jaromír1964reg. 247 
10.Fanta František1976nez.  
11.Ferdus Pavel1977nez.  
12.Kunický Libor1971nez.  
13.Smejkal Jan1990nez.  
14.Vaněk Ladislav1972nez.  
15.Kunický Jiří1948nez.  
Ivančice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klíma Miloš1968reg. muži 31-40 
2.Feith Erik1976reg. muži 61-70 
3.Křupala Vladislav1963reg. muži 71-80 
4.Procházka Jiří1965reg. muži 81-90 
5.Chytka Tomáš1964reg. muži 121-130 
6.Kadlec Jakub1994reg. muži 141-150 
7.Novák Aleš1952reg. muži 161-170 
8.Minster Roman1977reg. muži 181-190 
9.Jakubů Jindřich1941reg. muži 201-220 
10.Minstr Jan ml.2000nez.  
11.Ondra Dominik1998nez.  
12.Procházka Marek1998nez.  
13.Schlosser Jiří2003nez.  
Prace "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jeřábek Tomáš1980reg. muži 61.-70. 
2.Kuklínek Miloš1986reg. muži 81.-90. 
3.Cimbálník Radek1971reg. muži 101.-110. 
4.Hofírek Radek1969reg. muži 111.-120.N 
5.Boleslav Jan1982reg. muži 131.-140. 
6.Hofírek Dominik1995reg. muži 131.-140. 
7.Šimek Stanislav1970reg. muži 141.-150. 
8.Hofírek Filip1996reg. muži 171.-180. 
9.Boleslav Josef1956reg. muži 171.-180.N 
10.Fojtík Jiří1973reg. muži N 
11.Čech Aleš1982reg. muži N 
12.Pavlík Radim1968reg. muži N 
Sokol Kuřim "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Daněk Milan1979reg. 101-110 
2.Foltýn Jiří1974reg. 91-100 
3.Hrádek Kamil1964reg. 71-80 
4.Šafář Bohuslav1957reg. 101-110 
5.Kadlec Jiří1940nez. 151-160 
6.Kočka Miroslav1968reg. 121-130 
7.Kočková Andrea1969nez.  
8.Ptáček Tomáš1967nez.  
9.Racek Oldřich1955nez. 171-180 
10.Šlezinger Aleš1985reg. 221-240 
11.Štefl Vladimír1978reg. 221-240 
12.Krebs Pavel1973nez.  
Mokrá "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vojtěch Miloslav1950reg. muži 81-90 
2.Harašta Ludislav1947reg. muži 91-100 
3.Rotrekl Lukáš1994reg. muži 91-100 
4.Paták Bohuslav1943reg. muži 121-130 
5.Rotrekl Zdeněk1954reg. muži 151-160 
6.Gruška Milan1991reg. muži 171-180 
7.Rotrekl Michal1995reg. muži 171-180N 
8.Hájek Jiří1989reg. muži 181-190N 
9.Ptáček Jaroslav1971reg. muži 201-220 
10.Brzobohatý Lukáš1986nez.  
11.Gruška Pavel1995nez.  
Ostopovice "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Henčl Martin1978reg. muži 61 
2.Slezák Petr1964reg. muži 71 
3.Trávníček Tomáš1982reg. muži 81 
4.Růžička Jiří1955reg. muži 91 
5.Michalek Antonín1944reg. muži 121 
6.Fuss Jan1960reg. muži 141 
7.Čížek Alois1935nez. muži  
8.Dlapka Jiří1980reg. muži 221 
9.Chvátal Petr1971reg. muži 131 
10.Vitovský Radek1963reg. muži 131 
11.Zelený Michal1966reg. muži 141 
Radostice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kratochvíl Tomáš1982reg. muži 101-110 
2.Žák Josef1947reg. muži 121-130 
3.Kratochvíl Michal1980reg. muži 131-140 
4.Nešpůrek Jiří1974reg. muži 161-170 
5.Kratochvíl David1981reg. muži 191-200 
6.César Václav1988reg. muži 201-220 
7.Horák Radek1979reg. muži 250 
8.Kouřil Martin1978reg. muži 250 
9.Ondrášek Marek1975reg. muži 191-200 
10.Vaněček Milan1980reg. muži 250 
Oslavany "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koudelka Stanislav1961reg. muži 51.-60. 
2.Skrutek Petr1968reg. muži 61.-70. 
3.Valach Pavel1967reg. muži 71.-80.N 
4.Žalud Oldřich1969reg. muži 71.-80.N 
5.Pirochta Pavel1966reg. muži 81.-90.N 
6.Studený Lubomír1977reg. muži 131.-140. 
7.Muzikář Zdeněk1974reg. muži 151.-160. 
8.Králíček Pavel1976reg. muži 161.-170. 
9.Dvořák Ladislav1949reg. muži 161.-170. 
10.Samlík Libor1971reg. muži 171.-180. 
11.Studený Lubomír st.1954reg. muži 221.-240. 
12.Faltýnek Josef1951reg. muži 221.-240. 
13.Hledík Miloslav1941reg. muži 191.-200.N 
14.Hökl Oldřich1955reg. muži N 
15.Novotný Jan1935reg. muži N 
16.Pirochta Tomáš1964reg. muži N 
17.Valter Bohumil1948reg. muži N 
18.Zahradníček František1965reg. muži N 
Tvarožná "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kousal Michal1989 71.-80. 
2.Kousal Pavel1985 71.-80. 
3.Vít Jiří1967 91.-100. 
4.Procházka Jiří1950 131.-140. 
5.Mazel Milan1976 151.-160. 
6.Konečný Radomír1960 161.-170. 
7.Paták Jiří1959 171.-180. 
8.Krčková Dana1967 161-170.N 
9.Šimek Vilém1961 171.-180.N 
10.Zeman Pavel1956reg. muži N. 
11.Dvořáček Stanislav1949reg. muži 161.-170.N 
Silůvky "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Záděra Kamil1981reg. muži 31.-40. 
2.Novák Ondřej1995reg. muži 51.-60. 
3.Telecká Jana1980reg. muži N51.-60. 
4.Šenkýř Petr1974reg. muži 71.-80. 
5.Kolbert Radek1985reg. muži 71.-80. 
6.Záděra Josef1947reg. muži 91.-100. 
7.Rohovský Tomáš1975reg. muži N91.-100. 
8.Fišer Vojtěch1992reg. muži 161.-170. 
9.Horký Lukáš1992reg. muži 161.-170. 
10.Záděra Roman1971reg. muži N171.-180. 
11.Jelínek Přemysl1974nez. muži  
12.Hron Jiří1976nez. muži  
13.Kopal Lukáš1987nez. muži  
14.Trenz Miloslav1969nez. muži  
Nedvědice "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Wünsch Vlastimil1982reg. muži 101.-110. 
2.Štěpánek Luděk1978reg. muži 101.-110. 
3.Bednář Miroslav ml.1981reg. muži 111.-120. 
4.Mašek Martin1989reg. muži 131.-140. 
5.Urbánek Filip1979reg. muži 111.-120. 
6.Bednář Miroslav st.1955reg. muži 131.-140. 
7.Mareš Radim1978reg. muži 151.-160. 
8.Šenkyřík Martin1978reg. muži 171.-180. 
9.Vejrosta Zdeněk1947reg. muži 221.-240. 
10.Lindner Tomáš1977reg. muži 221.-240. 
11.Seyfert Václav1987reg. muži 221.-240. 
12.Křivánek Zdeněk1992reg. muži 241.-250. 
13.Dračka Michal1983reg. muži nez. 
Okresní přebor 3. třídy
Prštice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pikula Vladimír1947reg. muži 101.-110.N 
2.Slezák Petr1980reg. muži 111.-120. 
3.Paták Zdeněk1981reg. muži 111.-120.N 
4.Uj Kamil1980reg. muži 141.-150. 
5.Matějka Jiří1985reg. muži 151.-160. 
6.Paták Martin1985reg. muži 201.-220. 
7.Slezák Pavel1983nez. muži --- 
8.Červený Vojtěch1999nez. sži --- 
9.Růžička Luděk2000nez. mži --- 
Moravské Knínice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pleskač Miroslav1956reg. muži 101-110 
2.Tun Karel1961reg. muži 101-110N 
3.Koláček Ivan1964reg. muži 111-120N 
4.Jaroušek Dušan1957reg. muži 121-130 
5.Vojanec Libor1962reg. muži 131-140 
6.Simetinger Petr1980reg. muži 131-140 
7.Svejkovský Petr1963reg. muži 141-150 
8.Veselovský Vlastimil1947reg. muži 151-160 
9.Kučera Milan1959reg. muži 181-190 
10.Špaček Zdeněk1967reg. muži 191-200 
11.Hledík Ivoš1966reg. muži 241-250 
12.Adamíková Petra1984reg. ženy 241-250 
13.Kohout Vladimír1954reg. muži Nezařazen 
14.Hrubeš Alois1940reg. muži Nezařazen 
15.Toldy Jozef1972reg. muži Nezařazen 
Nové Bránice "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kozel Petr1981reg. muži 101-110 
2.Havránek Leo1947reg. muži 101-110 
3.Procházka Petr1963reg. muži 121-130 
4.Svoboda Ondřej1985nez. muži 191-200 
5.Cypris Blahoslav1951reg. muži 201-220 
6.Kulíšek Jan1955reg. muži 201-220 
7.Kašparovský Pavel1977reg. muži 201-220 
8.Štourač Zdeněk1976nez. muži  
9.Zerzáň Jakub1988nez. muži  
10.Weber Michal1999reg. mži 201-220 
11.Weber Jakub1996nez. dci  
Ostrovačice "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krška Rostislav1976reg. 131 
2.Bartoš Jan1976reg. 161 
3.Krška Bohumil1958reg. 162 
4.Palko Michal1967nez.  
5.Minařík Jaroslav1969nez.  
6.Pavlíček Josef1950nez.  
7.Krška Lukáš1987nez.  
8.Pokorný Jan1994nez.  
9.Hájek Richard1975nez.  
Lažánky "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Urbánek Pavel1974reg. 101-110 
2.Perka Jiří1965reg. 111-120 
3.Chylková Urbánková Jitka1982reg. 121-130 
4.Baier Radek1973reg. 121-130 
5.Burian Lubomír1954reg. nez. 
6.Burian Miroslav1984reg. nez. 
7.Hloska Martin1970reg. nez. 
8.Hloska Filip1998reg. 191-200 
9.Galla Aleš1997reg. 201-220 
10.Cebák Tadeáš1998reg. 201-220 
11.Sova Jan1999reg. 221-240 
12.Kula Pavel1999reg. nez. 
13.Urbánek Tomáš1998reg. nez. 
14.Steinhauser Filip2001reg. nez. 
15.Tichý Jonáš1999reg. nez. 
16.Koštoval Vojtěch1999reg. nez. 
17.Dvořák David2001reg. nez. 
18.Kula Daniel2003reg. nez. 
19.Klusák Michal2002reg. nez. 
20.David Petr2002reg. nez. 
21.Dvořáčková Markéta2000reg. nez. 
Ostopovice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Michalek Antonín1944reg. muži 121 
2.Vitovský Radek1963reg. muži 131 
3.Chvátal Petr1971reg. muži 131 
4.Zelený Michal1966reg. muži 141 
5.Fuss Jan1960reg. muži 141 
6.Dlapka Jiří1980reg. muži 221 
7.Čížek Alois1935nez. muži  
Sokol Kuřim "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kadlec Jiří1940nez. 151-160 
2.Kočka Miroslav1968reg. 121-130 
3.Racek Oldřich1955nez. 171-180 
4.Štefl Vladimír1978reg. 221-240 
5.Šlezinger Aleš1985reg. 221-240 
6.Kočková Andrea1969nez.  
7.Ptáček Tomáš1967nez.  
8.Krebs Pavel1973nez.  
Rebešovice "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bednář Zdeněk1967reg. muži 81-90 
2.Prýma Miloš1961reg. muži 91-100 
3.Patočka Jan1983reg. muži nehrál 
4.Černý Libor1991reg. muži 111-120 
5.Šenkýř Jan1958reg. muži 141-150 
6.Hrdý Petr st.1963reg. muži 201-220 
7.Bednář Antonín1993reg. muži 161-170 
8.Sekanina Jiří1995reg. muži 181-190 
9.Sekený Michal1967reg. muži nehrál 
10.Jamnický Milan1992reg. muži 181-190 
11.Cypris Vlastimil1948reg. muži nehrál 
12.Klíma Jiří1970nez. muži  
13.Mišejka Luboš1958reg. muži nehrál 
Radostice "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ondrášek Marek1975reg. muži 191-200 
2.Kratochvíl David1981reg. muži 191-200 
3.César Václav1988reg. muži 201-220 
4.Čejka Roman1992reg. muži 221-240 
5.Vaněček Milan1980reg. muži 250 
6.Ondrášek Vojtěch1994reg. muži 241-250 
7.Králík Jiří1997reg. dci 250 
8.Kouřil Martin1978reg. muži 250 
9.Horák Radek1979reg. muži 250 
10.Dvořáček Jakub1998reg. sži 250 
11.Dvořák Dominik1994reg. muži 221-240 
Prace "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Boleslav Jan1982reg. muži 131.-140. 
2.Hofírek Dominik1995reg. muži 131.-140. 
3.Šimek Stanislav1970reg. muži 141.-150. 
4.Hofírek Filip1996reg. muži 171.-180. 
5.Boleslav Josef1956reg. muži 171.-180.N 
6.Fojtík Jiří1973reg. muži N 
7.Čech Aleš1982reg. muži N 
8.Pavlík Radim1968reg. muži N 
Silůvky "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolbert Radek1985reg. muži 71.-80. 
2.Záděra Josef1947reg. muži 91.-100. 
3.Rohovský Tomáš1975reg. muži N91.-100. 
4.Fišer Vojtěch1992reg. muži 161.-170. 
5.Horký Lukáš1992reg. muži 161.-170. 
6.Záděra Roman1971reg. muži N171.-180. 
7.Jelínek Přemysl1974nez. muži  
8.Hron Jiří1976nez. muži  
9.Kopal Lukáš1987nez. muži  
10.Trenz Miloslav1969nez. muži  
11.Novotný Karel1998nez. sži  
12.Trenz Tomáš2002nez. nži  
Okresní přebor 4. třídy
Ivančice "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chytka Tomáš1964reg. muži 121-130 
2.Kadlec Jakub1994reg. muži 141-150 
3.Novák Aleš1952reg. muži 161-170 
4.Minster Roman1977reg. muži 181-190 
5.Jakubů Jindřich1941reg. muži 201-220 
6.Minstr Jan ml.2000nez.  
7.Ondra Dominik1998nez.  
8.Procházka Marek1998nez.  
9.Schlosser Jiří2003nez.  
10.Hájek Petr1952nez. muži  
Ořechov "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Freiberg Tomáš1968nez. 100 
2.Vaněk Jaroslav1970reg. 112 
3.Hloh Emil1960nez. 169 
4.Friš Vojtěch1996reg. 233 
5.Smejkal Jaromír1964reg. 247 
6.Fanta František1976nez.  
7.Ferdus Pavel1977nez.  
8.Kunický Libor1971nez.  
9.Smejkal Jan1990nez.  
10.Vaněk Ladislav1972nez.  
11.Kunický Jiří1948nez.  
Rebešovice "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šenkýř Jan1958reg. muži 141-150 
2.Hrdý Petr st.1963reg. muži 201-220 
3.Cypris Vlastimil1948reg. muži nehrál 
4.Bednář Antonín1993reg. muži 161-170 
5.Sekený Michal1967reg. muži nehrál 
6.Sekanina Jiří1995reg. muži 181-190 
7.Jamnický Milan1992reg. muži 181-190 
8.Klíma Jiří1970nez. muži  
9.Mišejka Luboš1958reg. muži nehrál 
Oslavany "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Studený Lubomír1977reg. muži 131.-140. 
2.Muzikář Zdeněk1974reg. muži 151.-160. 
3.Králíček Pavel1976reg. muži 161.-170. 
4.Pirochta Pavel1966reg. muži 81.-90.N 
5.Dvořák Ladislav1949reg. muži 161.-170. 
6.Samlík Libor1971reg. muži 171.-180. 
7.Studený Lubomír st.1954reg. muži 221.-240. 
8.Faltýnek Josef1951reg. muži 221.-240. 
9.Hledík Miloslav1941reg. muži 191.-200.N 
10.Hökl Oldřich1955reg. muži N 
11.Novotný Jan1935reg. muži N 
12.Pirochta Tomáš1964reg. muži N 
13.Valter Bohumil1948reg. muži N 
14.Zahradníček František1965reg. muži N 
D.H. Loučky "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pololáník Karel1963reg. muži 161-170 
2.Kotlín Vladimír1972reg. muži 161-170 
3.Halouzka Zdeněk1960reg. muži 181-190 
4.Pololáník Jan1986reg. muži 220-230 
5.Jurčák Radoslav1968reg. muži 201-220 
6.Pololáník Pavel1996nez. muži 220-230 
7.Smejkal Jan1997nez. muži 220-230 
8.Stybor Jaroslav1967nez. muži 220-230 
9.Borkovec Tomáš1996nez. muži 220-230 
10.Válek Radek1970nez. muži 220-230 
Lomnička "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koumar Radek1971reg. 111-120 
2.Krejčí Ilja1962reg. 141-150 
3.Vávra Ivan1945reg. 151-160 
4.Sova Jaromír1969reg. 171-180 
5.Hrabec Pavel1971reg. 201-220 
6.Černý Radomír1965reg. 201-220 
7.Hnízdil Miroslav1956reg. 221-240 
8.Kitner Stanislav1959reg. 221-240 
9.Feifer Vlastimil1975nez.  
10.Hrabec Pavel ml.1991nez.  
11.Hrabec Tomáš1993nez.  
12.Pavlíček David1988nez.  
13.Mach Antonín1943nez. muži  
Nedvědice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Urbánek Filip1979reg. muži 111.-120. 
2.Bednář Miroslav st.1955reg. muži 131.-140. 
3.Mareš Radim1978reg. muži 151.-160. 
4.Šenkyřík Martin1978reg. muži 171.-180. 
5.Vejrosta Zdeněk1947reg. muži 221.-240. 
6.Lindner Tomáš1977reg. muži 221.-240. 
7.Seyfert Václav1987reg. muži 221.-240. 
8.Křivánek Zdeněk1992reg. muži 241.-250. 
9.Dračka Michal1983reg. muži nez. 
Mokrá "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rotrekl Zdeněk1954reg. muži 151-160 
2.Gruška Milan1991reg. muži 171-180 
3.Rotrekl Michal1995reg. muži 171-180N 
4.Hájek Jiří1989reg. muži 181-190N 
5.Ptáček Jaroslav1971reg. muži 201-220 
6.Brzobohatý Lukáš1986nez.  
7.Gruška Pavel1995nez.  
8.Meluzín Ondřej2001reg. mži 15-20 
9.Sehnal Matěj2000reg. mži 15-20 
Tvarožná "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mazel Milan1976reg. muži 151.-160. 
2.Konečný Radomír1960reg. muži 161.-170. 
3.Paták Jiří1959reg. muži 171.-180. 
4.Krčková Dana1967reg. ženy 161-170.N 
5.Šimek Vilém1961reg. muži 171.-180.N 
6.Zeman Pavel1956reg. muži N. 
7.Dostál Tomáš1991reg. muži N. 
8.Otevřelová Aneta1998reg. sžy N. 
9.Štor Jan1998reg. sži N. 
10.Štor Vít2000reg. mži N. 
Kanice "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fojtl Radoslav1958reg. 151-160 
2.Kolínek Josef1961reg. 151-160 
3.Hloušek František1950reg. 171-180 
4.Kopecký Zdeněk1953reg. 201-220 
5.Vystrčil Alois1964reg. 241-250 
6.Zach Jaroslav1981reg. 251 
Tvarožná "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malý Václav1988reg. muži 181.-190. 
2.Švehla Lubor1967reg. muži 191.-200. 
3.Sedláček Milan1972reg. muži 201.-220. 
4.Dvořáček Stanislav1949reg. muži 161.-170.N 
5.Přikryl Jan1953reg. muži 171.-180.N 
6.Kousal Pavel1960reg. muži N. 
7.Daňková Miroslava1966reg. muži N. 
8.Neužil Antonín1993reg. muži N. 
9.Lindovský Adam1998reg. dci N. 
10.Krček Štěpán1996nez. dci N. 
11.Hylmar Miroslav1981reg. muži N. 
Neslovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Duda Robert1960reg. muži 1 
2.Vítovský Vladimír1962reg. muži 2 
3.Trnavský Dezider1957reg. muži 3 
4.Fraiberg Jindřich1963reg. muži 4 
5.Krupica Zdeněk1958reg. muži 5 
6.Drápal Vladimír1941reg. muži 6 
7.Vaverka Viktor1998nez.  
Okresní soutěž
Nosislav "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Broskva Alois1967reg. muži 191-200 
2.Zástěra Radim1976reg. muži 201-220 
3.Zástěra Tomáš1976reg. muži 221-240 
4.Zbořil Miroslav1961reg. muži 191-200 
5.Svoboda Jiří1974nez. muži  
Nosislav "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Karas Jiří1967reg. muži 171-180N 
2.Mahovský Jiří1971reg. muži 181-190N 
3.Smetana Vladimír1971reg. muži 191-200 
4.Rylich Bohuslav1970reg. muži 221-240 
5.Nekvapil Pavel1964nez. muži  
6.Bohunický Pavel1969nez. muži  
Řeznovice "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Aleš1969reg. muži 181-190 
2.Missbach Tomáš1982reg. muži 191-200 
3.Vacek Pavel1990reg. muži 181-190 N 
4.Pokorný Ilja1954reg. muži NER. 
5.Kroutil Vladimír1976reg. muži 181-190 N 
6.Ryška Jan1952reg. muži NER. 
Řeznovice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Řezáč Rostislav1966reg. muži 221-240 
2.Pyrochta Lubomír1968reg. muži 241-250 
3.Semrád Marcel1970reg. muži NER. 
4.Kučera Břetislav1974reg. muži NER. 
5.Pyrochta David2000reg. muži NER. 
6.Bilan Libor1974reg. muži NER. 
7.Doupovec Aleš1974reg. muži NER. 
8.Holý Lukáš1986reg. muži NER. 
9.Kolouch Josef1966reg. muži NER. 
Střelice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zátrapa Petr1971reg. muži 171-180 
2.Bukáček Ivo1966reg. muži 181-190 
3.Peška Petr1973reg. muži 191-200 
4.Mrázek Martin1972reg. muži 201-220 
5.Křeček Michal1978nez.  
6.Tomšů Ladislav1978nez.  
7.Brückner Jaroslav1960nez.  
8.Arnošt Petr1960nez.  
9.Pavlík Martin1979nez.  
Nedvědice "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vejrosta Zdeněk1947reg. muži 221.-240. 
2.Lindner Tomáš1977reg. muži 221.-240. 
3.Seyfert Václav1987reg. muži 221.-240. 
4.Křivánek Zdeněk1992reg. muži 241.-250. 
5.Dračka Michal1983reg. muži nez. 
Tvarožná "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Neužil Antonín1993reg. muži N. 
2.Krček Štěpán1996nez. dci N. 
3.Lindovský Adam1998reg. dci N. 
4.Otevřelová Aneta1998reg. sžy N. 
5.Štor Jan1998reg. sži N. 
6.Štor Vít2000reg. mži N. 
7.Havlásek Miroslav1999nez. sži N. 
8.Dostál Tomáš1991reg. muži N. 
Lomnička "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černý Radomír1965reg. muži 201-220 
2.Feifer Vlastimil1975nez. muži  
3.Hnízdil Miroslav1956reg. muži 221-240 
4.Hrabec Pavel1971reg. muži 201-220 
5.Hrabec Pavel ml.1991nez. muži  
6.Hrabec Tomáš1993nez. muži  
7.Kitner Stanislav1959reg. muži 221-240 
8.Pavlíček David1988nez. muži  
9.Mach Antonín1943nez. muži  
Radostice "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čejka David1999reg. sži 250 
2.Dvořáček Jakub1998reg. sži 250 
3.Dvořák Dominik1994reg. muži 221-240 
4.Dvořák Vítek1999reg. sži 250 
5.Horák Radek1979reg. muži 250 
6.Kouřil Martin1978reg. muži 250 
7.Králík Antonín1995reg. dci 221-240 
8.Králík Jiří1997reg. dci 250 
9.Kugler Lukáš1998reg. sži 250 
10.Nešpůrek Dominik2000reg. mži 250 
11.Ondrášek Vojtěch1994reg. muži 241-250 
12.Pavlu Daniel1997reg. dci 250 
13.Strouhalová Kamila1998reg. sžy 250 
14.Vaněček Milan1980reg. muži 250 
H.D. Loučky "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jurčák Radoslav1968reg. muži 201-220 
2.Válek Radek1970nez. muži 220-230 
3.Pololáník Pavel1996nez. muži 220-230 
4.Smejkal Jan1997nez. muži 220-230 
5.Stybor Jaroslav1967nez. muži 220-230 
6.Borkovec Tomáš1996nez. muži 220-230 
Oslavany "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Ladislav1949reg. muži 161.-170. 
2.Samlík Libor1971reg. muži 171.-180. 
3.Studený Lubomír st.1954reg. muži 221.-240. 
4.Faltýnek Josef1951reg. muži 221.-240. 
5.Hledík Miloslav1941reg. muži 191.-200.N 
6.Hökl Oldřich1955reg. muži N 
7.Novotný Jan1935reg. muži N 
8.Pirochta Tomáš1964reg. muži N 
9.Valter Bohumil1948reg. muži N 
10.Zahradníček František1965reg. muži N 
Nové Bránice "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cypris Blahoslav1951reg. muži 201-220 
2.Kašparovský Pavel1977reg. muži 201-220 
3.Kulíšek Jan1955reg. muži 201-220 
4.Zerzáň Jakub1988nez. muži  
5.Štourač Zdeněk1976nez. muži  
6.Weber Michal1999reg. mži 201-220 
7.Nešpůrek Tomáš1998nez. sži  
8.Weber Jakub1996nez. dci  
Moravské Knínice "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vojanec Libor1962reg. muži 131-140 
2.Simetinger Petr1980reg. muži 131-140 
3.Svejkovský Petr1963reg. muži 141-150 
4.Veselovský Vlastimil1947reg. muži 151-160 
5.Kučera Milan1959reg. muži 181-190 
6.Špaček Zdeněk1967reg. muži 191-200 
7.Hledík Ivoš1966reg. muži 241-250 
8.Adamíková Petra1984reg. ženy 241-250 
9.Kohout Vladimír1954reg. muži Nezařazen 
10.Hrubeš Alois1940reg. muži Nezařazen 
11.Toldy Jozef1972reg. muži Nezařazen 
Lažánky "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Galla Aleš1997reg. dci 201-220 
2.Hloska Filip1998reg. sži 191-200 
3.Cebák Tadeáš1998reg. sži 201-220 
4.Sova Jan1999reg. sži 221-240 
5.Burian Lubomír1954reg. muži nez. 
6.Burian Miroslav1984reg. muži nez. 
7.Hloska Martin1970reg. muži nez. 
8.Koštoval Vojtěch1999reg. sži nez. 
9.Kula Pavel1999reg. sži nez. 
10.Tichý Jonáš1999reg. sži nez. 
11.Urbánek Tomáš1998reg. sži nez. 
12.Steinhauser Filip2001reg. mži nez. 
13.Kula Daniel2003reg. nži nez. 
14.Klusák Michal2002reg. nži nez. 
15.Dvořák David2001reg. mži nez. 
16.David Petr2002reg. nži nez. 
17.Dvořáčková Markéta2000reg. mžy nez. 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy