Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
OP I. třídy
TJ Sokol Křepice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pokorný Radek1980reg. muži 22 
2.Zástěra Libor1982reg. muži 27 
3.Maška Roman1979reg. muži 56 
4.Sedláček Aleš1981reg. muži 59 
5.Novotný Pavel1994reg. muži 127 
6.Dobrovolný Tomáš1966reg. muži 141.-150.N 
7.Neuberg Tomáš1996reg. muži 151-160.N 
8.Maška Petr1995reg. muži 168 
TJ Sokol Němčičky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Prokeš Zdeněk1980reg. muži 31 
2.Stávek Radim1974reg. muži 34 
3.Stávek Jaroslav1950reg. muži 36 
4.Pinkas Václav1961reg. muži 44 
5.Hycl David1977reg. muži 61 - 70 
6.Levčík Miroslav1963reg. muži 71 - 80 
7.Ulica Jaromír1964reg. muži 81 - 90 
8.Suský Josef1955reg. muži 91 - 100 
9.Blaško Květoslav1947reg. muži 121 - 130 
10.Šalášek Jiří1996reg. muži 131 - 140 
11.Stávek Josef1949reg. muži 131 - 140 
12.Sláma Adam1994reg. muži 151 - 160 
13.Mezihorák Aleš1995reg. muži 171 - 180 
TJ Agrotec Hustopeče D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kratochvíl Jaroslav1957kraj. muži 151-160 
2.Šafařík Jan1978kraj. muži 161-170 
3.Šlancar Jiří1961reg. muži 28 
4.Klabusay Martin1983reg. muži 30 N 
5.Hušek Jan1982reg. muži 33 
6.Hušek Jindřich1981reg. muži 35 
7.Horák Ondřej1990reg. muži 38 
8.Blažek Jiří1974reg. muži 42 
9.Kuchař Pavel1971reg. muži 47 
10.Ebach Petr1972reg. muži 71-80 N 
11.Růžička Filip2000reg. muži 111-120 
12.Pleskač Pavel1970reg. muži 141-150 
13.Hovězák Petr1964reg. muži 141-150 
14.Hovězák Filip2000reg. muži 171-180 
15.Pleskač Jan2001reg. muži 181-189 
TJ Sokol Lanžhot C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Polášek Zdenek1959reg. muži 37. 
2.Koníček Marek1978reg. muži 41. 
3.Litavský Pavel1955reg. muži 58. 
4.Sláma Miroslav1958reg. muži 49. 
5.Pfeffer Milan1958reg. muži 55. 
6.Uher Petr1990nez. muži  
7.Janků Svatava1996reg. muži 61.-70.NStřídavý start z Městský sportovní klub Břeclav stolní tenis, pobočný spolek
TJ Sokol Šakvice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dostoupil Jiří1991reg. muži 51 
2.Šafařík Roman1980reg. muži 53 
3.Godany Milan1953reg. muži 63 
4.Bílek Jan1971reg. muži 82 
5.Smutek Pavel1986reg. muži 107 
6.Šmíd Zdeněk1960reg. muži 119 
7.Charoušek Richard1973reg. muži 141 
8.Šafaříková Jindřiška2002nez. muži  
TJ Sokol Velké Němčice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Růžička Jaroslav1965reg. muži 39 
2.Citterbard Oldřich1968reg. muži 54 
3.Šafařík Václav st.1951reg. muži 58N 
4.Fiala Jiří1967reg. muži 61 
5.Sýkora Daniel1978reg. muži 61 
6.Furch František1958reg. muži 71 
7.Smetana Jaroslav1959reg. muži 91 
8.Sedláček Petr1949reg. muži 101 
9.Frömmel Zdeněk1965reg. muži 121 
10.Hruška Jaroslav st.1961reg. muži 121 
11.Mrhal Zdeněk1948reg. muži 131 
13.Strouhal Jaroslav1967reg. muži 161 
TJ Sokol Rakvice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Suský Stanislav1967reg. muži 48 
2.Fridrich Bronislav1966reg. muži 50 
3.Berka Petr1970reg. muži 61.-70. 
4.Vala Vítězslav1976reg. muži 61.-70. 
5.Valoušek František1988reg. muži 81.-90. 
6.Vala Jaroslav1947reg. muži 111.-120. 
7.Mikulica Miroslav1938reg. muži 141.-150. 
8.Pluháček Radek1970reg. muži 141.-150. 
9.Straka Vlastimil1971reg. muži 171.-180. 
TJ Sokol Vranovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zouhar Rudolf1977reg. muži 45 
2.Mach Radek1977reg. muži 52 
3.Ponížil David1976reg. muži 57 
4.Hanuš Michal1993reg. muži 81-90 
5.Goliáš Petr1955reg. muži 71-80 
6.Mrkvica Aleš1993reg. muži 91-100 
7.Tetur Marek1994reg. muži 121-130 
8.Šťastný Pavel1958reg. muži 131-140 
9.Faron Roman1964reg. muži 141-150 
10.Němeček Miloš1955reg. muži 151-160 
11.Zmrzlík Pavel1996reg. muži 171-180 
12.Pavelka Daniel1996reg. muži 181-189 
13.Pavelka Ondřej1997reg. muži 181-189 
14.Goliáš Pavel1998reg. muži 181-189 
15.Pokorný Petr1996nez. muži 181-188 
Orel Šitbořice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Aleš1972reg. muži 60. 
2.Vozdecký Jaromír1979reg. muži 61.-70. 
3.Ryšavý Luděk1965reg. muži 71.-80. 
4.Bedřich Josef1957reg. muži 101.-110. 
5.Halas Pavel st.1968reg. muži 81.-90. 
6.Stejskal Libor1990reg. muži 121.-130.N 
7.Vokál Radek1974reg. muži 141.-150. 
8.Halasová Anna1994reg. muži 151.-160.N 
9.Halasová Marie1996reg. muži 151.-160.N 
10.Vokálová Kateřina2002reg. muži 161.-170.N 
11.Halas Pavel ml.1999reg. muži 161.-170.N 
12.Slavík Jakub1997reg. muži 181.-189.N 
13.Hanák František1971nez. 181.-189.N 
14.Stejskal František1998reg. dci 49. 
15.Halasová Ludmila2003reg. dci 50. 
16.Stejskal Jan1999reg. dci 51. 
TJ Sokol Lanžhot D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Polášek Michal1984reg. muži 41.N 
2.Polášek Miroslav1958reg. muži 61. - 70. 
3.Polášková Marcela1986reg. muži 61. - 70.N 
4.Bartošek František1948reg. muži 81. - 90. 
5.Fojtík Jaroslav1960reg. muži 101. - 110. 
6.Jeřábek Petr1997reg. dci 41. 
7.Brada Michal1997reg. dci 45. 
8.Petrla Jan2001nez.  
9.Uher Antonín1957nez.  
10.Litavský Pavel ml.1986nez.  
11.Tomek Jan1958nez.  
Moravan Lednice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Michal1985reg. muži 71. - 80. 
2.Pagáč Martin1982reg. muži 71. - 80. Ncizinec 
3.Baťka Stanislav1983reg. muži 81. - 90. 
4.Lunzar Ladislav1967reg. muži 81. - 90. 
5.Bobrzyk David1975reg. muži 91. - 100. 
6.Juras Oldřich1955reg. muži 91. - 100. 
7.Dostál Ladislav1955reg. muži 91. - 100. 
8.Kostek Jan1945reg. muži 91. - 100. N 
9.Tarhaj Josef1985reg. muži 101. - 110. 
10.Hejmala Karel1952reg. muži 121. - 130. N 
11.Hruška Vlastimil1954reg. muži 121. - 130. 
12.Měřínský Jiří1990reg. muži 121. - 130. 
13.Jelínek Jaromír1952reg. muži 121. - 130. 
14.Gajda Michal1992reg. muži 161. - 170. 
15.Gregor Miroslav1963reg. muži 161. - 170. N 
16.Kružík David1995reg. muži 171. - 180. 
17.Loukota Zdeněk ml.1985reg. muži 171. - 180. 
TJ Sokol Křepice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Maška Květoslav1981reg. muži 71 
2.Papež Radek1980reg. muži 81 
3.Kolář Petr1978reg. muži 92 
4.Strouhal Jiří1954reg. muži 112 
5.Papež Jan1955reg. muži 131-140.N 
6.Knöttig Ondřej1989reg. muži 141.-150. 
7.Rubeš Jakub1994reg. muži 151-160 
8.Zach Tomáš1986reg. muži 151-160N 
OP II. třídy
TJ Sokol Perná A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čulen Vlastimil1962reg. muži 61-70 
2.Kolínek Vladimír1967reg. muži 61-70 
3.Kopecký Jaroslav1967reg. muži 71-80 
4.Kopecký Jan1951reg. muži 71-80 
5.Bačovský David1974reg. muži 91-100 
MSK Břeclav B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vymyslický Jan1975reg. muži 25 
2.Huleja Igor1957reg. muži 46 
3.Janků Svatava1996reg. muži 61.-70.N 
4.Tomek Kryštof1999reg. muži 101.-110. 
5.Vališ Dominik1998reg. muži 101.-110. 
6.Cerovská Nikol1998reg. muži 111.-120.N 
7.Vacek Jan2000reg. muži 131.-140. 
8.Morc Dominik1998reg. muži 151.-160. 
9.Bruckner Tomáš2002reg. muži 181.-189. 
10.Fabikovič Daniel2004reg. dci 43. 
11.Morc Zbyněk1974nez.  
TJ Sokol Němčičky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hycl David1977reg. muži 61 - 70 
2.Levčík Miroslav1963reg. muži 71 - 80 
3.Ulica Jaromír1964reg. muži 81 - 90 
4.Suský Josef1955reg. muži 91 - 100 
5.Blaško Květoslav1947reg. muži 121 - 130 
6.Šalášek Jiří1996reg. muži 131 - 140 
7.Stávek Josef1949reg. muži 131 - 140 
8.Sláma Adam1994reg. muži 151 - 160 
9.Mezihorák Aleš1995reg. muži 171 - 180 
TJ Sokol Velké Němčice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sýkora Daniel1978reg. muži 61 
2.Furch František1958reg. muži 71 
3.Smetana Jaroslav1959reg. muži 91 
4.Frömmel Zdeněk1965reg. muži 121 
5.Sedláček Petr1949reg. muži 101 
6.Hruška Jaroslav st.1961reg. muži 121 
7.Mrhal Zdeněk1948reg. muži 131 
8.Strouhal Jaroslav1967reg. muži 161 
TJ Sokol Perná B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolínek Zdeněk1959reg. muži 91-100 
2.Matula Arnošt1962reg. muži 91-100 
3.Smejkal Oldřich1948reg. muži 101-110 
4.Kvěch Jan1971reg. muži 101-110 
5.Kolínek Tomáš1990nez. muži  
6.Hoffmann Dušan1961nez. muži  
TJ Sokol Kobylí C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Oslzlý Michal1992reg. muži 43 
2.Studýnka Antonín1959reg. muži 71-80 
3.Otáhal Jan1991reg. muži 101-110 
4.Dufek Vladimír1960nez. muži 101-110 
5.Novák Jiří st.1973reg. muži 111-120 
6.Soukal Jiří ml.1996reg. muži 121-130 
7.Hoch Vítek2000reg. muži 131-140 
8.Hasala Jiří1993reg. muži 141-150 
9.Kubík Josef1999reg. muži 151-160 
10.Novák Jiří ml.2000reg. muži 161-170 
11.Poulík Jan1998reg. muži 161-170 
12.Šíblová Sára1999reg. dci 40 
13.Vajbar Pavel1956nez.  
TJ Sokol Boleradice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotňák František ml.1982reg. muži 71-80 
2.Pregrt Jiří1966reg. muži 81-90 
3.Novotňák František st.1953reg. muži 91-100 N 
4.Hos Tomáš1993reg. muži 111-120 
5.Veselý Miroslav1960reg. muži 111-120 N 
6.Vojtěšek Tomáš1990reg. muži 141-150 
7.Demela Jindřich2000nez.  
8.Němec František2000nez.  
9.Soukup Vít2000nez.  
Moravan Lednice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bobrzyk David1975reg. muži 91. - 100. 
2.Juras Oldřich1955reg. muži 91. - 100. 
3.Dostál Ladislav1955reg. muži 91. - 100. 
4.Kostek Jan1945reg. muži 91. - 100. N 
5.Tarhaj Josef1985reg. muži 101. - 110. 
6.Hejmala Karel1952reg. muži 121. - 130. N 
7.Hruška Vlastimil1954reg. muži 121. - 130. 
8.Měřínský Jiří1990reg. muži 121. - 130. 
9.Jelínek Jaromír1952reg. muži 121. - 130. 
10.Gajda Michal1992reg. muži 161. - 170. 
11.Gregor Miroslav1963reg. muži 161. - 170. N 
12.Kružík David1995reg. muži 171. - 180. 
13.Loukota Zdeněk ml.1985reg. muži 171. - 180. 
TJ Sokol Šakvice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smutek Pavel1986reg. muži 107 
2.Šmíd Zdeněk1960reg. muži 119 
3.Charoušek Richard1973reg. muži 141 
4.Smutek Květoslav1954nez. muži  
5.Šafařík Václav ml.1975nez. muži  
6.Novotný Miroslav1987nez. muži  
7.Jakubčík Jiří1960nez. muži  
TJ Sokol Velké Hostěrádky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vacula Karel1958reg. muži 71-80 N 
2.Libenský Svatoslav1964reg. muži 101-110 
3.Rišnovský Robert1981reg. muži 101-110 N 
4.Matyáš Ivo1976reg. muži 121-130 N 
5.Vlach Radomír1968reg. muži 141-150 
6.Nováček Jaroslav1956reg. muži 151-160 
7.Patka Jiří1968reg. muži 151-160 
8.Vávra Tomáš1989reg. muži 161-170 
9.Vlach Petr1969reg. muži 161-170 
TJ Sokol Troskotovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lukša Břetislav1973reg. muži N 
2.Novosad Jiří1951reg. muži N 
3.Sirbu Jan1955reg. muži N 
4.Sýkora Marek1973reg. muži N 
5.Strouhal Jaroslav1959reg. muži N 
6.Vaculík František1973reg. muži N 
TJ Sokol Brumovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Galousek Ivo1962reg. muži 61-71 N 
2.Kunický Antonín1953reg. muži 111-120 
3.Valný Vladimír1950reg. muži 111-120 
4.Prachař Štěpán1974reg. muži 121-130 
5.Jakubčík František1972reg. muži 131-140 
6.Fidor Marek1973reg. muži 131-140 
7.Lossel Martin1978reg. muži 131-140 
8.Krátký Milan1971reg. muži 131-140 
9.Halm Josef1970reg. muži 151-160 
10.Ševela František1971reg. muži 151-160 
OP III. třídy
TJ Sokol Velké Němčice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedláček Petr1949reg. muži 101 
2.Hruška Jaroslav st.1961reg. muži 121 
3.Mrhal Zdeněk1948reg. muži 131 
4.Strouhal Jaroslav1967reg. muži 161 
5.Krišpín Karel1967reg. muži N 
6.Lazárik Milan1953reg. muži N 
TJ Sokol Křepice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Pavel1994reg. muži 127 
2.Papež Jan1955reg. muži 131-140.N 
3.Knöttig Ondřej1989reg. muži 141.-150. 
4.Dobrovolný Tomáš1966reg. muži 141.-150.N 
5.Rubeš Jakub1994reg. muži 151-160 
6.Zach Tomáš1986reg. muži 151-160N 
7.Neuberg Tomáš1996reg. muži 151-160.N 
8.Maška Petr1995reg. muži 161-170 
9.Linhart Kamil1987nez. muži  
10.Strouhal Petr1987nez. muži  
TJ Sokol Kobylí D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Jiří st.1973reg. muži 111-120 
2.Soukal Jiří ml.1996reg. muži 121-130 
3.Hoch Vítek2000reg. muži 131-140 
4.Hasala Jiří1993reg. muži 141-150 
5.Kubík Josef1999reg. muži 151-160 
6.Novák Jiří ml.2000reg. muži 161-170 
7.Poulík Jan1998reg. muži 161-170 
8.Šíblová Sára1999reg. dci 40 
9.Křivka Štěpán2000nez.  
10.Matějovič David2002nez.  
11.Tlach Miroslav1999nez.  
12.Dužnikov Arsen1993nez.  
TJ Sokol Brumovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lossel Martin1978reg. muži 131-140 
2.Krátký Milan1971reg. muži 131-140 
3.Fidor Marek1973reg. muži 131-140 
4.Jakubčík František1972reg. muži 131-140 
5.Ševela František1971reg. muži 151-160 
6.Halm Josef1970reg. muži 151-160 
7.Hovězák Josef1958reg. muži N 
8.Zítka Karel1972reg. muži N 
TJ Sokol Rakvice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Valoušek František1988reg. muži 81.-90. 
2.Vala Jaroslav1947reg. muži 111.-120. 
3.Mikulica Miroslav1938reg. muži 141.-150. 
4.Straka Vlastimil1971reg. muži 171.-180. 
5.Darmovzal Jan1995reg. muži 181.-189. 
6.Těšínský Roman1963reg. muži N 
7.Straka Daniel1998reg. muži N 
8.Zlámal Vojtěch1998reg. muži N 
Moravan Lednice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tarhaj Josef1985reg. muži 101. - 110. 
2.Hejmala Karel1952reg. muži 121. - 130. N 
3.Hruška Vlastimil1954reg. muži 121. - 130. 
4.Měřínský Jiří1990reg. muži 121. - 130. 
5.Jelínek Jaromír1952reg. muži 121. - 130. 
6.Gajda Michal1992reg. muži 161. - 170. 
7.Gregor Miroslav1963reg. muži 161. - 170. N 
8.Kružík David1995reg. muži 171. - 180. 
9.Loukota Zdeněk ml.1985reg. muži 171. - 180. 
10.Kružík Leoš1966nez. muži  
TJ Agrotec Hustopeče E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blažek Jiří1974reg. muži 42 
2.Ebach Petr1972reg. muži 71-80 N 
3.Růžička Filip2000reg. muži 111-120 
4.Pleskač Pavel1970reg. muži 141-150 
5.Hovězák Petr1964reg. muži 141-150 
6.Hovězák Filip2000reg. muži 171-180 
7.Pleskač Jan2001reg. muži 181-189 
8.Hytych Jakub1999nez.  
9.Fíža David2001nez.  
10.Groh Petr2001nez.  
11.Matlach Jan1958nez.  
12.Preiss Marian1974nez.  
13.Hejlová Jitka1970nez.  
14.Šubík Jiří2001nez.  
TJ Sokol Rakvice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pluháček Radek1970reg. muži 141.-150. 
2.Průdek Daniel1972reg. muži 151.-160. 
3.Straka Dominik1995reg. muži 151.-160. 
4.Polášek Patrik1994reg. muži 171.-180. 
5.Průdek Filip1999reg. muži 171.-180. 
6.Krůza Oldřich1969reg. muži N 
7.Suský Patrik1998reg. muži N 
MSK Břeclav C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vacek Jan2000reg. muži 131.-140. 
2.Morc Dominik1998reg. muži 151.-160. 
3.Vašíčková Martina2001reg. muži 171.-180.N 
4.Růžičková Natálie2002reg. muži 171.-180.N 
5.Bruckner Tomáš2002reg. muži 181.-189. 
6.Večeřová Klára2001kraj. ženy 41.-49. 
7.Vintrlíková Nela2004kraj. ženy 41.-49. 
8.Fabikovič Daniel2004reg. dci 43. 
9.Mysliveček Maximilian2003nez.  
10.Běhůnek Petr2001nez.  
11.Javůrek Oliver2002nez.  
12.Tomšej Jakub2001nez.  
13.Babič Jakub2004nez.  
14.Babič Petr2002nez.  
15.Čechmánek Matěj2005nez.  
16.Čechmánková Dominika2003nez.  
17.Fabikovičová Andrea2006nez.  
18.Hlavenka Dominik2001nez.  
19.Klenovec Ondřej2005nez.  
20.Kolářová Adéla2004nez.  
21.Krejčiřík Stanislav2001nez.  
22.Lubal Jan2001nez.  
23.Marek Václav2004nez.  
24.Rejda Martin2006nez.  
25.Starnovský Martin1998nez.  
26.Morc Petr1947nez.  
TJ Sokol Velké Hostěrádky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vlach Radomír1968reg. muži 141-150 
2.Patka Jiří1968reg. muži 151-160 
3.Nováček Jaroslav1956reg. muži 151-160 
4.Kolínský Michal1973reg. muži 161-170 
5.Presl Michal1971reg. muži 161-170 
6.Vávra Tomáš1989reg. muži 161-170 
7.Vlach Petr1969reg. muži 161-170 
8.Slabyhoudek Václav1972reg. muži N 
TJ Sokol Pouzdřany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Ondřej1992reg. muži 161.-170. 
2.Halámek Zdeněk1964reg. muži 171.-180. 
3.Halámek Jakub1990reg. muži 181.-189. 
4.Špringer Miroslav ml.1993reg. muži 181.-189. 
5.Halámek Radek1972reg. muži 181.-189. 
6.Halámek Radek ml.1999nez. muži  
7.Křížek Nikolas1994nez. muži  
8.Franzberger František1961reg. muži 181.-189. 
9.Krajča Miroslav1960reg. muži 181.-189. 
TJ Sokol Vranovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Goliáš Petr1955reg. muži 71-80 
2.Mrkvica Aleš1993reg. muži 91-100 
3.Tetur Marek1994reg. muži 121-130 
4.Šťastný Pavel1958reg. muži 131-140 
5.Zmrzlík Pavel1996reg. muži 171-180 
6.Pavelka Ondřej1997reg. muži 181-189 
7.Pavelka Daniel1996reg. muži 181-189 
8.Goliáš Pavel1998reg. muži 181-189 
9.Němeček Miloš1955nez.  
10.Faron Roman1964nez.  
11.Pokorný Petr1996nez. muži 181-188 
12.Veselá Pavlína1996nez.  
13.Dvořáčková Nela1999nez.  
Orel Šitbořice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Halas Pavel st.1968reg. muži 81.-90. 
2.Stejskal Libor1990reg. muži 121.-130.N 
3.Vokál Radek1974reg. muži 141.-150. 
4.Halasová Anna1994reg. muži 151.-160.N 
5.Halasová Marie1996reg. muži 161.-170.N 
6.Vokálová Kateřina2002reg. muži 161.-170.N 
7.Halas Pavel ml.1999reg. muži 161.-170.N 
8.Slavík Jakub1997reg. muži 181.-189.N 
9.Stejskal František1998reg. dci 49. 
10.Halasová Ludmila2003reg. dci 50. 
11.Stejskal Jan1999reg. dci 51. 
12.Hanák František1971nez.  
13.Slavík Ondřej2001nez.  
14.Halasová Veronika2001nez.  
15.Zimolka David1998nez.  
TJ Jevišovka A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Damborský Bohumil1966nez. muži  
2.Zajíc René1973nez. muži  
3.Švejda Alois1955nez. muži  
4.Himal Tomáš1999nez. sži  
5.Svojanovský Ladislav1973nez. muži  
6.Smíšek Petr1982nez. muži  
KST Uherčice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dolíhal Luděk1988reg. muži N 
2.Furch Michal1989reg. muži N 
3.Hančkr Karel1977reg. muži N 
4.Kopeček David1984reg. muži N 
5.Streichel Václav1967reg. muži N 
6.Dostál Martin1965reg. muži N 
7.Kremer Adam1981reg. muži N 
8.Fojtík Miloš1968reg. muži N 
9.Dolíhal Zdeněk1963reg. muži N 
10.Stehlík Daniel1976reg. muži N 
11.Fridrich Luděk1969reg. muži N 
TJ Sokol Klobouky u Brna A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blažek David1998nez.  
2.Blažek Petr1998nez.  
3.Dohnálek Luděk1999nez.  
4.Jakubčík Václav2003nez.  
5.Janoušek Tomáš2000nez.  
6.Kalus Tomáš2001nez.  
7.Klašková Natálie2002nez.  
8.Lesovský Tadeáš2003nez.  
9.Špaček Štěpán2002nez.  
10.Svoboda Petr2002nez.  
11.Vodáková Aneta2000nez.  
TJ Sokol Němčičky C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blaško Květoslav1947reg. muži 121 - 130 
2.Šalášek Jiří1996reg. muži 131 - 140 
3.Stávek Josef1949reg. muži 131 - 140 
4.Sláma Adam1994reg. muži 151 - 160 
5.Mezihorák Aleš1995reg. muži 171 - 180 
6.Antoš Petr1975reg. muži nezařazen 
7.Gála Pavel1996reg. muži nezařazen 
8.Stávek Pavel1972reg. muži nezařazen 
9.Suský Jakub1991reg. muži nezařazen 
OP III. třídy o 9. místo
TJ Jevišovka B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mrenica Ondřej1960nez. muži  
2.Smíšek Libor1957nez. muži  
3.Tomola Jaroslav1962nez. muži  
4.Svoboda Zdeněk1984nez. muži  
5.Benešová Zuzana1984nez. ženy  
6.Tomolová Anna1963nez. muži  
7.Klimešová Marie1951nez. ženy  
OP dorostu
MSK Břeclav A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vašíček Jan1999reg. dci 1. 
2.Šubíková Magdalena1997reg. dci 3. 
3.Janků Svatava1996reg. dci 4. 
4.Tomek Kryštof1999reg. dci 6. 
5.Vališ Dominik1998reg. dci 7. 
6.Cerovská Nikol1998reg. dci 8. 
7.Vacek Jan2000reg. dci 14. 
8.Morc Dominik1998reg. dci 25. 
9.Tušlová Veronika1998nez.  
MSK Břeclav B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vašíčková Martina2001reg. dci 35. 
2.Bruckner Tomáš2002reg. dci 36. 
3.Růžičková Natálie2002reg. dci 38. 
4.Fabikovič Daniel2004reg. dci 43. 
5.Večeřová Klára2001reg. dci 52. 
6.Mysliveček Maximilian2003nez.  
7.Javůrek Oliver2002nez.  
8.Pokludová Eliška2002nez.  
9.Vintrlíková Nela2004nez.  
10.Garčicová Karolína2005nez.  
11.Běhůnek Petr2001nez.  
12.Tomšej Jakub2001nez.  
13.Krejčiřík Stanislav2001nez.  
14.Lubal Jan2001nez.  
15.Hlavenka Dominik2001nez.  
16.Babič Petr2002nez.  
TJ Sokol Rakvice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Straka Dominik1995reg. dci 17 
2.Darmovzal Jan1995reg. dci 33. 
3.Průdek Filip1999reg. dci 39. 
4.Zlámal Vojtěch1998reg. dci 42 
5.Straka Daniel1998reg. dci 47 
6.Krůza Oldřich1969reg. dci N 
7.Suský Patrik1998reg. dci N 
TJ Sokol Kobylí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Soukal Jiří ml.1996reg. dci 12 
2.Poulík Jan1998reg. dci 22 
3.Novák Jiří ml.2000reg. dci 23 
4.Matějovič David2002nez.  
5.Tlach Miroslav1999nez.  
TJ Sokol Kobylí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hoch Vítek2000reg. dci 15 
2.Kubík Josef1999reg. dci 29 
3.Šíblová Sára1999reg. dci 40 
4.Křivka Štěpán2000nez.  
TJ Sokol Lanžhot A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pyskatá Denisa1998reg. dci 2. 
2.Jeřábek Petr1997reg. dci 41. 
3.Brada Michal1997reg. dci 45. 
4.Petrla Jan2001nez.  
5.Ciprys Jiří2002nez.  
TJ Sokol Vranovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavelka Daniel1996reg. dci 28 
2.Pavelka Ondřej1997reg. dci 30 
3.Goliáš Pavel1998reg. dci 34 
4.Zmrzlík Pavel1996reg. dci 37 
5.Pokorný Petr1996nez.  
6.Veselá Pavlína1996nez.  
7.Dvořáčková Nela1999nez.  
TJ Agrotec Hustopeče A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Růžička Filip2000reg. dci 11 
2.Hovězák Filip2000reg. dci 26 
3.Pleskač Jan2001reg. dci 32 
4.Hytych Jakub1999nez.  
5.Groh Petr2001nez.  
6.Fíža David2001nez.  
7.Šubík Jiří2001nez.  
Orel Šitbořice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vokálová Kateřina2002reg. dci 46 
2.Halas Pavel ml.1999reg. dci 48 
3.Stejskal František1998reg. dci 49 
4.Halasová Ludmila2003reg. dci 50 
5.Stejskal Jan1999reg. dci 51 
6.Slavík Jakub1997nez.  
7.Slavík Ondřej2001nez.  
8.Halasová Marie1996nez.  
9.Halasová Veronika2001nez.  
10.Zimolka David1998nez.  
TJ Sokol Klobouky u Brna A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blažek David1998nez.  
2.Blažek Petr1998nez.  
3.Dohnálek Luděk1999nez.  
4.Jakubčík Václav2003nez.  
5.Janoušek Tomáš2000nez.  
6.Kalus Tomáš2001nez.  
7.Klašková Natálie2002nez.  
8.Lesovský Tadeáš2003nez.  
9.Špaček Štěpán2002nez.  
10.Svoboda Petr2002nez.  
11.Vodáková Aneta2000nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy