Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní liga
SKST Hodonín D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kokeš Lukáš1995kraj. muži N 171-180 
2.Kraus Jan1995reg. muži 61-70 
3.Hájek Pavel1965reg. muži 71-80 
4.Mikulecký Marek1985reg. muži 71-80 
5.Gallus Petr st.1971reg. muži 81-90 
6.Zaťko Karel1984reg. muži 141-150 
7.Dobrovolný Karel1996reg. muži 151-160 
8.Mikulecký František1959reg. muži 181-190 
9.Hlobil Albert1998reg. muži 221-230 
10.Stöhr Maxmilián1998reg. muži 241-250 
11.Mikuš Pavel1964reg. muži 271-280 
12.Somova Kateryna1997reg. ženy 20 Ncizinec 
TJ Sokol Kyjov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kučera Zdeněk ml.1991reg. muži 41.-50. 
2.Kovář Dušan1963reg. muži N 51.-60. 
3.Krakovič Petr1969reg. muži 71.-80. 
4.Vaněk Tomáš1992reg. muži 81.-90. 
5.Firtl Radim1969reg. muži 91.-100. 
6.Dočekal Pavel1969reg. muži 111.-120. 
7.Chimiak Stanislav1956reg. muži 141.-150. 
8.Žídek Jiří1962reg. muži 141.-150. 
9.Mikeska Jaroslav st.1965reg. muži 181.-190. 
10.Jelínek Jiří1953reg. muži 181.-190. 
11.Kučera Zdeněk st.1960reg. muži 191.-200. 
12.Vavřínek Dominik1994reg. muži 211.-220. 
13.Cafourek Karel1948reg. muži 281.-290. 
14.Bábíček Radek2001reg. mži 21 
T.J. Sokol Hodonín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kalivoda Martin1983reg. muži 51-60 
2.Rančík Antonín1962reg. muži 51-60 
3.Kalivoda Petr1981reg. muži 61-70 
4.Křápek Jiří1985reg. muži 81-90 
5.Maděrič Zdeněk1959reg. muži 121-130 
6.Rosek Pavel1976reg. muži 201-210 
7.Brezina Ondřej1966reg. muži 191-200 
8.Bezucha Jan1962nez. muži  
SK Mogul Vacenovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Miroslav st.1962reg. muži 81.-90. 
2.Chvátal Petr1967reg. muži 91.-100. 
3.Křižka Zdeněk1969reg. muži 91.-100. 
4.Novák Radek1984reg. muži 91.-100. 
5.Novák Václav1986reg. muži 91.-100. 
6.Fišman Jan1973reg. muži 191.-200. 
7.Kreml Pavel1980reg. muži 241.-250. 
8.Koubský Radek1990reg. muži 261.-270. 
9.Ilčík Jakub1993reg. muži 281.-290. 
TJ Sokol Lužice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Oláh Eduard1958reg. muži 51-60 
2.Vašek Štefan1967reg. muži 71-80 
3.Nešpor Rostislav st.1975reg. muži 71-80 
4.Zelinka Pavel1973reg. muži 131-140 
5.Ondruš Milan1956reg. muži 131-140 
6.Macůrek Marek1978reg. muži 131-140 
7.Ráb František1967reg. muži 151-160 
8.Konečný Miroslav1960reg. muži 151-160 
9.Komosný Miloslav1948reg. muži 151-160 
10.Hřebíček Miroslav1948reg. muži 211-220 
11.Parák František1959reg. muži 231-240 
12.Kudrna Jaromír1964reg. muži 231-240 
13.Ráb Pavel1988reg. muži 251-260 
TJ Baník Mikulčice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrdlička Petr1985kraj. muži 71.-80. 
2.Kurka Milan1964reg. muži 31.-40. 
3.Stehlík Daniel1981reg. muži 91.-100. 
4.Kříž Libor1976reg. muži 121.-130. 
5.Morávek Jiří1983reg. muži 131.-140. 
6.Bolfík Lukáš1979reg. muži 131.-140 
7.Pinda Dušan1995reg. muži 151.-160. 
8.Valoušek Jindřich1951reg. muži 191.-200. 
9.Staněk Michal1979reg. muži 261.-270. 
10.Zelinka Zdeněk1975reg. muži 261.-270. 
11.Bílík Vladimír1932reg. muži 271.-280. 
12.Repka Erik1999reg. muži 281.-290. 
13.Glos Tomáš1995reg. muži 291.-300. 
14.Koneček Jan1986reg. muži 291.-300. 
15.Benadová Nikola1991reg. ženy 10. 
TJ Vlast Ježov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hála Josef1960reg. muži 71-80 
2.Chvátal Antonín st.1946reg. muži 111-120 
3.Ingr David1984reg. muži 111-120 
4.Kůřil Pavel st.1971reg. muži 111-120 
5.Blahůšek Filip1981reg. muži 131-140 
6.Marada Tomáš1952reg. muži 151-160 
7.Pantlík Ladislav1955reg. muži 161-170 
8.Kůřil Pavel ml.1992reg. muži 171-180 
9.Kostelanský Stanislav1955reg. muži 171-180 
10.Kůřil Radim1995reg. dci 171-180 
11.Kalod Radek ml.1992reg. muži 181-190 
12.Jestřáb Tomáš1993reg. muži 211-220 
SK Baník Ratíškovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrbáček Milan1970reg. muži 61 - 70 
2.Skočík Lukáš1989reg. muži 81 - 90 
3.Charvát Vít st.1975reg. muži 91 - 100 
4.Bábíček Josef1971reg. muži 101 - 110 
5.Kordula Jiří1984reg. muži 111 - 120 
6.Toman Petr1950reg. muži 161 - 170 
7.Hrbáček Patrik1997reg. muži 171 - 180 
8.Kordula Petr1983reg. muži 171 - 180 
9.Příkaský Jakub1993reg. muži 181 - 190 
10.Kudr Martin1991reg. muži 201 - 210 
11.Charvát Vít ml.1997reg. muži 231 - 240 
12.Šupálek Milan1985reg. muži 231 - 240 
13.Kladňák Martin1998reg. muži 271 - 280 
14.Koplík Radim1995reg. muži 281 - 290 
SK Mogul Vacenovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Charvát Petr1977reg. muži 101.-110. 
2.Mikulčík Libor1987reg. muži 101.-110. 
3.Novák Miroslav ml.1983reg. muži 111.-120. 
4.Urban Marek1993reg. muži 111.-120. 
5.Bábík Josef1951reg. muži 201.-210. 
6.Mikulčík Václav1988reg. muži 261.-270. 
7.Nikl Jan1990reg. muži 281.-290. 
8.Fišman David1996reg. muži 291.-300. 
TJ Sokol Vracov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koutný František1962kraj. muži 151-160 
2.Kouřil Petr1974reg. muži 81-90 
3.Boruta Vladislav1965reg. muži 91-100 
4.Rachunek Martin1997reg. muži 91-100 
5.Horký Ondřej1989reg. muži 101-110 
6.Ďuriš Josef1984reg. muži 111-120 
7.Šnajdr Radomír1963reg. muži 121-130 
8.Šnajdr Michal1988reg. muži 141-150 
9.Vašíček Tomáš1997reg. muži 141-150 
10.Stuchlík Jaroslav1966reg. muži 181-190 
11.Vašina Antonín1950reg. muži 191-200 
12.Bednařík Matěj1994reg. muži 221-230 
13.Valko Jan1999reg. muži 211-220 
TJ Sokol Čejč A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Škoula Rudolf1953reg. muži 61-70 
2.Těžký Milan1963reg. muži 81-90 
3.Bednář Bořivoj1968reg. muži 101-110 
4.Prantl Libor1975reg. muži 131-140 
5.Smutný Antonín1963reg. muži 131-140 
6.Ingr Lukáš1988reg. muži 151-160 
7.Linner Marek1998reg. muži 161-170 
8.Marada Petr1943reg. muži 201-210 
9.Pilát Lukáš1989reg. muži 251-260 
10.Šafaříková Sandra1989kraj. ženy 21-30 
11.Blaha Stanislav1969reg. muži 171-180 
SKST Dubňany C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dohnálek Adam1997kraj. muži 181.-190. 
2.Jakubíček Vlastimil1960reg. muži 51.-60. 
3.Dohnálek Petr1971reg. muži 71.-80. 
4.Ďuratný Lubomír1980reg. muži 91-100. 
5.Horný Miroslav1966reg. muži 121.-130. 
6.Hromek Filip2001reg. muži 171.-180. 
7.Budiš Tomáš1985reg. muži 211.-220. 
8.Jurčeka Jaromír1967reg. muži 251.-260. 
9.Jurčeka Bedřich st.1937reg. muži 261.-270. 
10.Jurčeka Bedřich ml.1962reg. muži 261.-270. 
Okresní přebor
TJ Sokol Vlkoš A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Elznic Drahomír1969reg. muži 101-110 
2.Smolka Jiří1977reg. muži 111-120 
3.Mikl Antonín1960reg. muži 121-130 
4.Smolka Longin1944reg. muži 161-170 
5.Ondrůšek Vlastislav1945reg. muži 201-210 
6.Fiala Radim1974reg. muži 221-230 
7.Sobotka Roman1988reg. muži 231-240 
TJ Sokol Kyjov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Firtl Radim1969reg. muži 91.-100. 
2.Dočekal Pavel1969reg. muži 111.-120. 
3.Chimiak Stanislav1956reg. muži 141.-150. 
4.Žídek Jiří1962reg. muži 141.-150. 
5.Mikeska Jaroslav st.1965reg. muži 181.-190. 
6.Jelínek Jiří1953reg. muži 181.-190. 
7.Kučera Zdeněk st.1960reg. muži 191.-200. 
8.Vavřínek Dominik1994reg. muži 211.-220. 
9.Cafourek Karel1948reg. muži 281.-290. 
10.Bábíček Radek2001reg. mži 21 
11.Mořický Aleš1972nez. muži  
SKST Čeložnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hering Roman1980reg. muži 113 
2.Kalod Radek st.1966reg. muži 124 
3.Kojecký Jaroslav1969reg. muži 175 
4.Hojač Pavel1980reg. muži 203 
5.Valenta Josef1948reg. muži 210 
6.Něnička Petr1966reg. muži 257 
7.Hojač Bohuslav1950reg. muži 272 
8.Kojecký Dalibor1997reg. dci 284 
9.Šimeček Radek1971reg. muži 288 
10.Tihlařík Ondřej1993reg. muži 289 
11.Trávník Zdeňek1998reg. sži 290 
12.Šibal Denis1996reg. dci 299 
TJ Sokol Vracov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ďuriš Josef1984reg. muži 111-120 
2.Šnajdr Radomír1963reg. muži 121-130 
3.Šnajdr Michal1988reg. muži 141-150 
4.Vašíček Tomáš1997reg. muži 141-150 
5.Studnička Ondřej1997reg. muži 161-170 
6.Stuchlík Jaroslav1966reg. muži 181-190 
7.Vašina Antonín1950reg. muži 191-200 
8.Valko Jan1999reg. muži 211-220 
9.Bednařík Matěj1994reg. muži 221-230 
10.Mopils Aleš1966nez. muži  
11.Cibulka Marek2002reg. nži 13 
12.Mořický Maxim2002reg. nži 16 
TJ Slavoj Rohatec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chvátal Antonín1968reg. muži 101.-110. 
2.Luzum Jaroslav1951reg. muži 121.-130. 
3.Valuch Michal1992reg. muži 161.-170. 
4.Vymyslický Stanislav1969reg. muži 161.-170. 
5.Voznica Vlastimil1942reg. muži 161.-170. 
6.Juryca Dalibor1984reg. muži 181.-190. 
7.Salaba Petr1991reg. muži 181.-190. 
8.Chvátal Tomáš1996reg. muži 201.-210. 
9.Vinklárek Filip1994reg. muži N231.-240. 
10.Báborský Tomáš1993reg. muži 261.-270. 
11.Rybecký Jakub1998reg. muži 291.-300. 
13.Maňák Patrik1996reg. muži 291--300. 
TJ Slovan Hodonín D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hřebačka Michal1988reg. muži 51.-60. 
2.Salajka Milan1966reg. muži 61.-70. 
3.Osička Jan st.1966reg. muži 61.-70. 
4.Stašek Lubomír1946reg. muži 81.-90. 
5.Kaňuk Petr1993reg. muži 81.-90. 
6.Drábek Ivo ml.1993reg. muži 131.-140. 
7.Kmeť Milan1958reg. muži 141.-150. 
8.Šavara Milan1967reg. muži 141.-150. 
9.Bursík Antonín1961reg. muži 151.-160. 
10.Režňák Pavel1993reg. muži 161.-170. 
11.Schenel David1971reg. muži 181.-190. 
12.Vjazanko Petr1952reg. muži 221.-230. 
13.Hromek František st.1943reg. muži 221.-230. 
14.Hrubý Otto1999reg. muži 231.-240. 
15.Vaňhara Michal1978reg. muži 241.-250. 
16.Zelinka Oldřich1965reg. muži 241.-250. 
17.Kaňuk Aleš1996reg. muži 241.-250. 
18.Grabovský Jaroslav nejst.1956reg. muži 251.-260. 
19.Králík Martin1998reg. muži 251.-260. 
20.Malý Miroslav1968reg. muži 271.-280. 
21.Ringer Lukáš2000reg. muži 271.-280. 
22.Trnečka Vlastimil1957nez. muži  
Orel Vnorovy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Břečka Karel1966reg. muži 121.-130. 
2.Tomeček Josef1984reg. muži 121.-130. 
3.Ondruš Luboš1959reg. muži 141.-150. 
4.Motyčka Petr1976reg. muži 141.-150. 
5.Komoň Richard1966reg. muži 151.-160. 
6.Tomčala Jiří1959reg. muži 211.-220. 
7.Studnička Jiří1984nez.  
SK Baník Ratíškovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kordula Jiří1984reg. muži 111 - 120 
2.Toman Petr1950reg. muži 161 - 170 
3.Kordula Petr1983reg. muži 171 - 180 
4.Hrbáček Patrik1997reg. muži 171 - 180 
5.Příkaský Jakub1993reg. muži 181 - 190 
6.Kudr Martin1991reg. muži 201 - 210 
7.Charvát Vít ml.1997reg. muži 231 - 240 
8.Šupálek Milan1985reg. muži 231 - 240 
9.Kladňák Martin1998reg. muži 271 - 280 
10.Koplík Radim1995reg. muži 281 - 290 
11.Šebek Vladimír1995reg. muži 291 - 300 
TJ Sokol Lužice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ondruš Milan1956reg. muži 131-140 
2.Macůrek Marek1978reg. muži 131-140 
3.Ráb František1967reg. muži 151-160 
4.Konečný Miroslav1960reg. muži 151-160 
5.Komosný Miloslav1948reg. muži 151-160 
6.Hřebíček Miroslav1948reg. muži 211-220 
7.Kudrna Jaromír1964reg. muži 231-240 
8.Parák František1959reg. muži 231-240 
9.Ráb Pavel1988reg. muži 251-260 
TJ Sokol Čejč B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smutný Antonín1963reg. muži 131-140 
2.Ingr Lukáš1988reg. muži 151-160 
3.Linner Marek1998reg. muži 161-170 
4.Marada Petr1943reg. muži 201-210 
5.Blaha Stanislav1969reg. muži 171-180 
6.Linner Radoslav1970nez.  
7.Výmolová Marta1961kraj. ženy 31-40 
TJ Sokol Bzenec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Juras Antonín1966reg. muži 131-140 
2.Vašík Miroslav1969reg. muži 171-180 
3.Kudrna Radek1966reg. muži 181-190 
4.Gablas Kamil1980reg. muži 211-220 
5.Vašík Michal1998reg. muži 221-230 
6.Juras Pavel2001reg. muži 231-240 
7.Kmínek Vojtěch1993reg. muži 231-240 
8.Nevřivý Radek1977reg. muži 231-240 
9.Růčka Pavel1988reg. muži 241-250 
10.Cileček Petr1993reg. muži 261-270 
11.Juras Martin1999reg. muži 261-270 
TJ Vlast Ježov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blahůšek Filip1981reg. muži 131-140 
2.Marada Tomáš1952reg. muži 151-160 
3.Pantlík Ladislav1955reg. muži 161-170 
4.Kostelanský Stanislav1955reg. muži 171-180 
5.Kůřil Pavel ml.1992reg. muži 171-180 
6.Kůřil Radim1995reg. dci 171-180 
7.Kalod Radek ml.1992reg. muži 181-190 
8.Jestřáb Tomáš1993reg. muži 211-220 
Okresní soutěž
TJ Slovan Hodonín F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaňuk Petr1993reg. muži 81.-90. 
2.Drábek Ivo ml.1993reg. muži 131.-140. 
3.Režňák Pavel1993reg. muži 161.-170. 
4.Hromek František st.1943reg. muži 221.-230. 
5.Hrubý Otto1999reg. muži 231.-240. 
6.Kaňuk Aleš1996reg. muži 241.-250. 
7.Králík Martin1998reg. muži 251.-260. 
8.Ringer Lukáš2000reg. muži 271.-280. 
9.Andrýsek Zbyněk1998nez.  
10.Benda Vojtěch2004nez.  
11.Kocourek Roman2001nez.  
12.Máder Kryštof1998nez.  
13.Šprtová Karolína1999nez.  
TJ Sokol Veselí nad Moravou A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kamenský Václav1957reg. muži 111-120 
2.Hodonský Vladislav1956reg. muži 121-130 
3.Pijáček Pavel1965reg. muži 191-200 
4.Slovák Tomáš1973reg. muži 201-210 
5.Hlahůlek Emil1966reg. muži 211-220 
6.Konečný Lubomír1958reg. muži 221-230 
7.Třináctý Jan1975reg. muži 221-230 
8.Čajka Milan1972reg. muži 241-250 
9.Zelinka Vladimír1954reg. muži 241-250 
10.Mořický Miroslav1966reg. muži N 
TJ Kovoděl Moravský Písek A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Halámek Zdeněk1953reg. muži 161.-170. 
2.Bureš Miloslav1960reg. muži 191.-200. 
3.Petrželka Tomáš1992reg. muži 191.-200. 
4.Hodonský Miroslav1952reg. muži 201.-210. 
5.Maličký Martin1957reg. muži 261.-270. 
6.Marek Ondřej1987reg. muži 271.-280. 
TJ Sokol Vracov E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Studnička Ondřej1997reg. muži 161-170 
2.Stuchlík Jaroslav1966reg. muži 181-190 
3.Vašina Antonín1950reg. muži 191-200 
4.Valko Jan1999reg. muži 211-220 
5.Bednařík Matěj1994reg. muži 221-230 
6.Buřil Petr1979nez. muži  
7.Mořický Maxim2002reg. nži 16 
8.Cibulka Marek2002reg. nži 13 
TJ Sokol Bzenec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vašík Michal1998reg. muži 221-230 
2.Juras Pavel2001reg. muži 231-240 
3.Kmínek Vojtěch1993reg. muži 231-240 
4.Nevřivý Radek1977reg. muži 231-240 
5.Růčka Pavel1988reg. muži 241-250 
6.Cileček Petr1993reg. muži 261-270 
7.Juras Martin1999reg. muži 261-270 
8.Holman Jiří1971nez. muži  
9.Ptáček Michal2004nez. muži  
10.Skřivánek David2004nez. muži  
11.Kmínková Kateřina1996nez.  
TJ Baník Mikulčice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bolfík Lukáš1979reg. muži 131.-140 
2.Pinda Dušan1995reg. muži 151.-160. 
3.Valoušek Jindřich1951reg. muži 191.-200. 
4.Staněk Michal1979reg. muži 261.-270. 
5.Zelinka Zdeněk1975reg. muži 261.-270. 
6.Bílík Vladimír1932reg. muži 271.-280. 
7.Repka Erik1999reg. muži 281.-290. 
8.Glos Tomáš1995reg. muži 291.-300. 
9.Koneček Jan1986reg. muži 291.-300. 
10.Benadová Adéla1996reg. ženy 18. 
11.Gacková Soňa1991reg. ženy 23. 
12.Kurka Jan1995nez. muži  
13.Nosál Filip2000nez. muži  
14.Nosál Kryštof2004nez. muži  
15.Skočík Jakub2004nez. muži  
16.Solnička Ondřej2000nez. muži  
17.Talajka Jakub2001nez. muži  
18.Urbánek Jakub1999nez. muži  
19.Valuch David2005nez. muži  
20.Kavalír Milan1978nez. muži  
SKST Hodonín E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gallus Petr st.1971reg. muži 81-90 
2.Zaťko Karel1984reg. muži 141-150 
3.Dobrovolný Karel1996reg. muži 151-160 
4.Mikulecký František1959reg. muži 181-190 
5.Hlobil Albert1998reg. muži 221-230 
6.Stöhr Maxmilián1998reg. muži 241-250 
7.Ilčík Vojtěch1998reg. muži 251-260 
8.Mikuš Martin2000reg. muži 271-280 
9.Mikuš Pavel1964reg. muži 271-280 
10.Mikuš Tomáš2000reg. muži 271-280 
11.Ilčíková Anežka2000kraj. ženy 31-40 
12.Dobrovolná Šárka1996kraj. ženy 31-40 
13.Hlobilová Viktorie2001kraj. ženy 31-40 N 
14.Podrazil David2001reg. mži 5 
TJ Sokol Kyjov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jelínek Jiří1953reg. muži 181.-190. 
2.Mikeska Jaroslav st.1965reg. muži 181.-190. 
3.Kučera Zdeněk st.1960reg. muži 191.-200. 
4.Vavřínek Dominik1994reg. muži 211.-220. 
5.Cafourek Karel1948reg. muži 281.-290. 
6.Chimiak Lukáš1984nez. muži  
7.Slovák Michal1984nez. muži  
8.Bábíček Radek2001reg. mži 21 
T.J. Sokol Hodonín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Maděrič Zdeněk1959reg. muži 121-130 
2.Brezina Ondřej1966reg. muži 191-200 
3.Rosek Pavel1976reg. muži 201-210 
4.Zlámal Martin1976nez. muži  
5.Drábková Martina1985nez. ženy  
6.Kosková Veronika1991nez. ženy  
SK Mogul Vacenovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Václav1986reg. muži 91.-100. 
2.Fišman Jan1973reg. muži 191.-200. 
3.Bábík Josef1951reg. muži 201.-210. 
4.Kreml Pavel1980reg. muži 241.-250. 
5.Koubský Radek1990reg. muži 261.-270. 
6.Mikulčík Václav1988reg. muži 261.-270. 
7.Nikl Jan1990reg. muži 281.-290. 
8.Ilčík Jakub1993reg. muži 281.-290. 
9.Fišman David1996reg. muži 291.-300. 
TJ Slavoj Rohatec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Voznica Vlastimil1942reg. muži 161.-170. 
2.Juryca Dalibor1984reg. muži 181.-190. 
3.Salaba Petr1991reg. muži 181.-190. 
4.Chvátal Tomáš1996reg. muži 201.-210. 
5.Vinklárek Filip1994reg. muži N231.-240. 
6.Báborský Tomáš1993reg. muži 261.-270. 
7.Rybecký Jakub1998reg. muži 291.-300. 
8.Maňák Patrik1996reg. muži 291-300. 
9.Mokruša Aleš1997reg. muži 291--300. 
10.Říha Pavel1998reg. muži 291-300. 
11.Vymyslický Stanislav ml.2001reg. muži 291-300. 
12.Hruška Jaroslav1965nez. muži  
TJ Slovan Hodonín E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kmeť Milan1958reg. muži 141.-150. 
2.Šavara Milan1967reg. muži 141.-150. 
3.Bursík Antonín1961reg. muži 151.-160. 
4.Schenel David1971reg. muži 181.-190. 
5.Vjazanko Petr1952reg. muži 221.-230. 
6.Vaňhara Michal1978reg. muži 241.-250. 
7.Zelinka Oldřich1965reg. muži 241.-250. 
8.Grabovský Jaroslav nejst.1956reg. muži 251.-260. 
9.Malý Miroslav1968reg. muži 271.-280. 
10.Joska Václav1938nez. muži  
11.Zapletal Jaroslav1967nez. muži  
Okresní základ
SKST Dubňany D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horný Miroslav1966reg. muži 121.-130. 
2.Hromek Filip2001reg. muži 171.-180. 
3.Budiš Tomáš1985reg. muži 211.-220. 
4.Jurčeka Jaromír1967reg. muži 251.-260. 
5.Jurčeka Bedřich st.1937reg. muži 261.-270. 
6.Jurčeka Bedřich ml.1962reg. muži 261.-270. 
7.Kordula Tomáš1985nez. muži N 
8.Jansa Zdeněk1961nez. muži N 
9.Hála Zbyněk1973nez. muži N 
10.Jelínek Radim1976nez. muži N 
11.Mudruňka Miloš1969nez. muži N 
SKST Hodonín F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hlobil Albert1998reg. muži 221-230 
2.Stöhr Maxmilián1998reg. muži 241-250 
3.Mikuš Martin2000reg. muži 271-280 
4.Mikuš Pavel1964reg. muži 271-280 
5.Mikuš Tomáš2000reg. muži 271-280 
6.Podrazil David2001reg. mži 5 
7.Střecha Jan2002reg. mži 13 
8.Lorenc David2002reg. mži 16 
9.Pijáček Lukáš2004reg. mži 24 
10.Brhel Štěpán2006reg. mži 26 
11.Mocek Jaromír1951nez.  
SK Baník Ratíškovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Příkaský Jakub1993reg. muži 181 - 190 
2.Kudr Martin1991reg. muži 201 - 210 
3.Charvát Vít ml.1997reg. muži 231 - 240 
4.Šupálek Milan1985reg. muži 231 - 240 
5.Kladňák Martin1998reg. muži 271 - 280 
6.Koplík Radim1995reg. muži 281 - 290 
7.Šebek Vladimír1995reg. muži 291 - 300 
8.Hradil Kryštof2000nez. muži  
9.Ilčík Ondřej2000nez. muži  
10.Mikovič Petr2000nez. muži  
11.Zemánková Gabriela2001nez. muži  
12.Charvátová Natálie2003nez. muži  
13.Koplíková Klára2003nez. muži  
14.Žebra Jiří1999reg. muži nez. 
SKST Čeložnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Valenta Josef1948reg. muži 210 
2.Něnička Petr1966reg. muži 257 
3.Hojač Bohuslav1950reg. muži 272 
4.Kojecký Dalibor1997reg. dci 284 
5.Šimeček Radek1971reg. muži 288 
6.Tihlařík Ondřej1993reg. muži 289 
7.Trávník Zdeňek1998reg. sži 290 
8.Šibal Denis1996reg. dci 299 
9.Pazourek Karel1995reg. dci ---- 
TJ Sokol Čejč C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blaha Stanislav1969reg. muži 171-180 
2.Pilát Lukáš1989reg. muži 251-260 
3.Pekárek Miroslav1955nez. N 
4.Bravencová Zuzana1997kraj. ženy 41-49 
5.Fulajtárová Anita1994kraj. ženy 41-49 
6.Michtová Romana1980kraj. ženy 41-49 
7.Šimek Jaroslav2002reg. nži N 
8.Jakubíček Miroslav2004reg. nži N 
9.Jakubíček Matěj2004reg. nži N 
10.Novák Jakub2003reg. nži N 
11.Ištvánek Ondřej2002reg. nži N 
12.Horňáček Lukáš2003reg. nži N 
TJ Slavoj Rohatec D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Báborský Tomáš1993reg. muži 261.-270. 
2.Maňák Patrik1996reg. muži 291-300. 
3.Mokruša Aleš1997reg. muži 291--300. 
4.Říha Pavel1998reg. muži 291-300. 
5.Rybecký Jakub1998reg. muži 291.-300. 
6.Vymyslický Stanislav ml.2001reg. muži 291-300. 
7.Veselá Sindy1996nez. ženy  
8.Rybecký Marek1974nez. muži  
9.Slabý Lukáš1997nez. muži  
T.J. Sokol Hodonín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kořínek Pavel1959nez. muži  
2.Létal Emil1962nez. muži  
3.Žádník Zdeněk1967nez. muži  
4.Vinklárek Kamil1966nez. muži  
5.Bábík Miloslav1958nez. muži  
6.Zlámalová Edita1975nez. ženy  
TJ Sokol Veselí nad Moravou B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hlahůlek Emil1966reg. muži 211-220 
2.Konečný Lubomír1958reg. muži 221-230 
3.Třináctý Jan1975reg. muži 221-230 
4.Čajka Milan1972reg. muži 241-250 
5.Zelinka Vladimír1954reg. muži 241-250 
6.Gazárek Ivo1964reg. muži 241-250 
7.Břečka Zdeněk1969reg. muži N 
8.Zůbková Lenka1984reg. muži N 
9.Slovák Michal2000reg. muži N 
10.Bittner Radek1995reg. muži N 
TJ Jiskra Strážnice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černý Zdeněk1968reg. muži 71-80 
2.Dufek Josef1972reg. muži 101-110 
3.Jamný Pavel1959reg. muži 171-180 
4.Marek Jan ml.2002reg. nži 5 
5.Morávek Radim2003reg. nži 7 
6.Karas Lukáš2002reg. nži 9 
7.Marek Jakub2005reg. nži 12 
8.Stanislavová Sára2001reg. nžy 2 
9.Zrůna Michal1996nez.  
10.Bureš Martin2004nez.  
11.Svoboda Jakub2004nez.  
12.Pukl Ondřej2004nez.  
13.Petrucha Čeněk ml.2002nez.  
SK Mogul Vacenovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koubský Radek1990reg. muži 261.-270. 
2.Mikulčík Václav1988reg. muži 261.-270. 
3.Ilčík Jakub1993reg. muži 281.-290. 
4.Nikl Jan1990reg. muži 281.-290. 
5.Fišman David1996reg. muži 291.-300. 
6.Foltýn Libor1970reg. muži - 
7.Chvátal Pavel1991reg. muži - 
8.Bolf Marek1991reg. muži - 
9.Mikulčík Miroslav1997reg. muži - 
TJ Sokol Lužice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Komosný Miloslav1948reg. muži 151-160 
2.Hřebíček Miroslav1948reg. muži 211-220 
3.Kudrna Jaromír1964reg. muži 231-240 
4.Parák František1959reg. muži 231-240 
5.Ráb Pavel1988reg. muži 251-260 
6.Sýkora Adam2001reg. mži N 
7.Vašek Filip2000reg. mži N 
8.Zelinka Jakub2000reg. mži N 
9.Zelinková Natálie1999reg. mžy N 
10.Zelinková Jana1974nez. ženy N 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS