Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální přebor I. třídy Jih
TJ Sokol Bedřichov "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sebroň Jiří1960 32.R 
2.Jakoubek Oldřich1962 37.R 
3.Šlapal Viktor1977 38.R 
4.Ruta Pavel1976 41.R 
5.Cakl Jaroslav1958 5I.-60.N R 
6.Ileček Milan1958 5I.-60.N R 
7.Beneš Miroslav st.1962 81.-90.R 
8.Vachtfeidl Petr st.1946 81.-90.R 
9.Fiala Pavel1961 111.-120.R 
10.Plašil Jan1997 131.-139.R 
11.Beneš Miroslav ml.1997 131.-139.R 
12.Nechvátalová Jana1977 N. R 
13.Marek Libor1962 N. R 
14.Podhorský Marek1961 N. R 
15.Altrichter Adam2000nez.  
SK Jihlava "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Pavel1987kraj. muži 131-140 
2.Vávra Petr1976reg. muži 35 
3.Vávrová Martina1979reg. muži 33 
4.Pangrác Petr1964reg. muži 51-60 
5.Král Dominik1997reg. muži 51-60 
6.Škrdla David1996reg. muži 71-80 
7.Pospíchal Petr1999reg. muži 81-90 
8.Koláček Ivo1992reg. muži 81-90 
9.Viktora Miroslav1950reg. muži N81-90 
10.Brázdil Dominik1997reg. muži 101-110 
11.Franek Jan1994reg. muži N101-110 
12.Hladný Ladislav1994reg. muži N111-120 
13.Kolátor Karel1943reg. muži 101-110 
14.Bartošová Hana1948reg. muži 51-60 
15.Jadrný Šimon2002nez. muži  
16.Kovář Pavel1964nez. muži  
TJ Sokol Puklice "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hovorka Zdeněk1964reg. muži 36. 
2.Latocha Jan1985reg. muži 40. 
3.Deržmíšek Ivo1952reg. muži 51.-60. 
4.Pech František1948reg. muži 51.-60. 
5.Dorážka Jaroslav1954reg. muži 61.-70. 
6.Bříza Vlastislav1970reg. muži 61.-70.N 
7.Chvojsík Jaroslav1964reg. muži 71.-80. 
8.Wejwoda Petr1969reg. muži 71.-80. 
9.Povýšil Vladko1952reg. muži 71.-80.N 
10.Svoboda Václav1978reg. muži 71.-80.N 
11.Trávník Milan1955reg. muži 81.-90. 
12.Novotný Zdeněk1944reg. muži 81.-90. 
13.Ecker Jiří1946reg. muži 81.-90. 
14.Andrýzek Metoděj1947reg. muži 91.-100. 
15.Vlach Jaroslav1956reg. muži 111.-120. 
16.Witiska Jiří1956nez. muži  
17.Šedivý Jiří1952nez. muži  
18.Wiederlechner Marek1974nez. muži  
SKST Třešť "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Růžičková Pavla1988kraj. muži 111.-120. 
2.Kozák Zdeněk1970reg. muži 43. 
3.Kratochvíl Jiří1954reg. muži 49. 
4.Kučera Vlastislav1967reg. muži 51.-60. 
5.Křivánek Vladimír1961reg. muži 71.-80.N 
6.Procházková Anežka1996reg. muži 121.130. 
7.Křivánek Jan1988reg. muži 111.-120. 
8.Jeřábek Václav1957nez.  
SK Telč "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švec Jaroslav st.1963kraj. muži 131.-140. 
2.Moc Karel1951kraj. muži 131.-140.N 
3.Martinů Libor1963kraj. muži 151.-160. 
4.Švec Vladimír1976reg. muži 42. 
5.Kučera Pavel1973reg. muži 46. 
6.Švec Martin1993reg. muži 61.N 
7.Váňa Jiří1972reg. muži 61.-70. 
8.Čermák Marek2000reg. muži 61.-70. 
9.Ondrák Lukáš1996reg. muži 91.100. 
10.Novák Filip1997reg. muži 101.-110. 
11.Němeček Jaroslav1961reg. muži 101.-110. 
12.Koubík Filip1994reg. muži 121.-130 
13.Koláček Lukáš1987nez.  
TJ Slavoj Polná "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jelínek Miloš1961reg. muži N 40. - 50 
2.Pospíšil Miroslav1957reg. muži 40.-50 
3.Vaněk Radim1970reg. muži N 40-50 
4.Musil Josef1957reg. muži 50.-60 
5.Richter Jaroslav1952reg. muži 60.-70 
6.Holas Petr1950reg. muži 50.-60 
7.Jirka Marek1994reg. muži N 120-130 
8.Cveček Martin1979reg. muži 120. -130 
9.Bradáč Kryštof1995reg. dci N 
10.Zdarsa Michal1997reg. dci N 
11.Půža Lumír1997reg. dci N 
TJ Družstevník Velký Beranov "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Prchal Karel1960reg. muži 48 
2.Wolfl Viktor1961reg. muži 50 
3.Polák Martin1991reg. muži 71-80 
4.Klimeš Martin1995reg. dci 51-60 
5.Ripper Jiří1960reg. muži 81-90 
6.Pavlíček Luboš1958reg. muži 51-60 
7.Zimola Josef1954reg. muži 91-100 
TJ Zhoř "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koumar Josef1960 51.-60. 
2.Pavlíček Petr1969 61.-70. 
3.Lorenc Václav1966 81.-90. 
4.Hubený Roman1971 91.-100. 
5.Pejcha Lukáš1986 121.-130. 
6.Kunst Jiří1979 131.-139. 
SKST Třešť "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havel Miloslav1982reg. muži 61.-70. 
2.Kovář Michal1986reg. muži 71.-80. 
3.Neradný David1992reg. muži 71.-80. 
4.Procházka Jan1993reg. muži 81.-90. 
5.Hošek Stanislav1960nez.  
6.Pittner Jakub1993reg. muži 111.-120. 
7.Herkner Josef1993reg. muži 111.-120. 
8.Caha Roman1963nez.  
9.Nešpor Ladislav1969nez.  
TJ Sokol Brtnice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stejskal Leoš1965reg. muži 34. 
2.Kourek Pavel1975reg. muži 45. 
3.Pikolonová Šárka1997reg. muži 44. 
4.Švařiček Jaroslav1975reg. muži 51.-60. 
5.Pikolon Karel1965reg. muži 61-70. 
6.Hos Radek1983reg. muži 61-70. 
7.Kosztolányi Ivo1987reg. muži 81-90.N 
8.Hos František1958reg. muži 121.-130. 
9.Kosztolányi Pavel1964reg. muži 121.-130. 
10.Hos Roman1984nez. muži  
Regionální přebor II. třídy Ji
TJ Ekonom Jihlava
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holoubek Jindřich1959reg. muži 91 
2.Kodet Jan1984reg. muži 90 
3.Ladra Jan1986reg. muži 150 
4.Ladra Robert1952reg. muži 125 
5.Meitner Zdeněk1952reg. muži 148 
6.Sedlický Jiří1945reg. muži N 
TJ Sokol Puklice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bříza Vlastislav1970reg. muži 61.-70.N 
2.Chvojsík Jaroslav1964reg. muži 71.-80. 
3.Wejwoda Petr1969reg. muži 71.-80. 
4.Trávník Milan1955reg. muži 81.-90. 
5.Andrýzek Metoděj1947reg. muži 91.-100. 
6.Wiederlechner Marek1974nez. muži  
TJ Věžnice "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dohnal Luboš1961reg. 81.-90. 
2.Klimeš Ladislav1963reg. 101.-110. 
3.Dočekal Václav1948reg. 101.-110. 
4.Zejda Miroslav1965nez.  
5.Komárek Patrik1984reg. 101.110. 
6.Tlačbaba Ondřej1985reg. 101.-110. 
7.Tlačbaba Martin1988reg. 101.-110. 
8.Fraj František1975nez.  
9.Dohnal Filip1991nez.  
10.Kourek Radim1988reg. 121.-130. 
11.Dohnal Vladimír1988nez.  
SK Jihlava "E"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Král Dominik1997reg. muži 51-60 
2.Škrdla David1996reg. muži 71-80 
3.Pospíchal Petr1999reg. muži 81-90 
4.Koláček Ivo1992reg. muži 81-90 
5.Viktora Miroslav1950reg. muži N81-90 
6.Brázdil Dominik1997reg. muži 101-110 
7.Kolátor Karel1943reg. muži 101-110 
8.Franek Jan1994reg. muži N101-110 
9.Hladný Ladislav1994reg. muži N111-120 
10.Pospíchal Libor1962reg. muži N111-120 
11.Kolátor Tomáš2000reg. muži 131-139 
12.Lengál Dominik2001reg. muži 131-139 
13.Pospíšil Roman1999nez. muži  
14.Kovář Pavel1964nez. muži  
15.Jadrný Šimon2002nez. muži  
TJ Sokol Puklice "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dorážka Jaroslav1954reg. muži 61.-70. 
2.Povýšil Vladko1952reg. muži 71.-80.N 
3.Svoboda Václav1978reg. muži 71.-80.N 
4.Novotný Zdeněk1944reg. muži 81.-90. 
5.Ecker Jiří1946reg. muži 81.-90. 
6.Vlach Jaroslav1956reg. muži 111.-120. 
7.Witiska Jiří1956nez. muži  
8.Šedivý Jiří1952nez. muži  
TJ Družstevník Velký Beranov "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ripper Jiří1960reg. muži 81-90 
2.Pavlíček Luboš1958reg. muži 51-60 
3.Zimola Josef1954reg. muži 91-100 
4.Szathmary Roman1972reg. muži 91-100 
5.Röder Tomáš1970reg. muži 91-100 
6.Pýcha Jiří1968reg. muži 131-139 
7.Pospíchal Vladimír1949reg. muži 140-200 
8.Veselý Jaromír1954reg. muži 140-200 
9.Tůma Antonín1954reg. muži 140-200 
KK Panská Lhota "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šinkovský Petr1985reg. muži 71.-80. 
2.Šinkovský Filip1994reg. muži 91.-100. 
3.Málek Vít1966reg. muži 111.-120. 
4.Fraj František1990reg. muži 111.-120. 
5.Rychlý Jiří1961reg. muži 111.-120. 
6.Fejta Richard1999reg. muži 111.-120. 
7.Málek Milan st.1964reg. muži 121.-130. 
8.Koukal Jiří1996reg. muži 121.-130. 
9.Koukal Vít1971nez. muži  
10.Rychlý Stanislav1989nez. muži  
11.Zapoměl Josef1947nez. muži  
TJ Sokol Bedřichov "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cakl Jaroslav1958 5I.-60.N R 
2.Ileček Milan1958 5I.-60.N R 
3.Vachtfeidl Petr st.1946 81.-90.R 
4.Fiala Pavel1961 111.-120.R 
5.Beneš Miroslav st.1962 81.-90.R 
6.Plašil Jan1997 131.-139.R 
7.Beneš Miroslav ml.1997 131.-139.R 
8.Nechvátalová Jana1977 N. R 
9.Marek Libor1962 N. R 
10.Podhorský Marek1961 N. R 
11.Altrichter Adam2000 N. R 
SK Telč "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kučera Pavel1973reg. muži 46. 
2.Švec Martin1993reg. muži 61.N 
3.Váňa Jiří1972reg. muži 61.-70. 
4.Čermák Marek2000reg. muži 61.-70. 
5.Ondrák Lukáš1996reg. muži 91.100. 
6.Novák Filip1997reg. muži 101.-110. 
7.Němeček Jaroslav1961reg. muži 101.-110. 
8.Koubík Filip1994reg. muži 121.-130 
9.Koláček Lukáš1987nez.  
10.Irha Andrej1959nez.  
TJ Kozlov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čejka Marek1987reg. 61.-70. 
2.Kliment Vít1962reg. 91.-100. 
3.Pavlíček Karel1960reg. 61.-70. 
4.Kriegsmann Miroslav1967reg. 111.-120. 
5.Francálek Milan1996nez.  
6.Čejka Miloslav1958nez.  
7.Polách Jan1959nez.  
Regionální přebor III. třídy J
TJ Věžnice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Komárek Patrik1984reg. 101.110. 
2.Tlačbaba Ondřej1985reg. 101.-110. 
3.Tlačbaba Martin1988reg. 101.-110. 
4.Kourek Radim1988reg. 121.-130. 
5.Fraj František1975nez.  
6.Dohnal Filip1991nez.  
7.Dohnal Vladimír1988nez.  
SKST Třešť "E"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Křivánek Vladimír1961reg. muži 71.-80.N 
2.Křivánek Jan1988reg. muži 111.-120. 
3.Pittner Jakub1993reg. muži 111.-120. 
4.Herkner Josef1993reg. muži 111.-120. 
5.Procházková Anežka1996reg. muži 121.130. 
6.Jeřábek Václav1957nez.  
7.Hošek Stanislav1960nez.  
8.Caha Roman1963nez.  
9.Nešpor Ladislav1969nez.  
KK Panská Lhota "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fejta Richard1999reg. muži 111.-120. 
2.Rychlý Jiří1961reg. muži 111.-120. 
3.Koukal Jiří1996reg. muži 121.-130. 
4.Málek Milan st.1964reg. muži 121.-130. 
5.Koukal Vít1971nez. muži  
6.Rychlý Stanislav1989nez. muži  
7.Zapoměl Josef1947nez. muži  
SK Jihlava "F"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolátor Karel1943reg. muži 101-110 
2.Franek Jan1994reg. muži N101-110 
3.Brázdil Dominik1997reg. muži 101-110 
4.Pospíchal Libor1962reg. muži N111-120 
5.Hladný Ladislav1994reg. muži N111-120 
6.Kolátor Tomáš2000reg. muži 131-139 
7.Lengál Dominik2001reg. muži 131-139 
8.Pospíšil Roman1999nez. muži  
9.Jadrný Šimon2002nez. muži  
10.Kovář Pavel1964nez. muži  
TJ Zhoř "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pejcha Lukáš1986 121.-130. 
2.Kunst Jiří1979 131.-139. 
3.Pytlík Petr1977 121.-130. 
4.Zvolánek Petr1981 131.-139. 
5.Klimeš Karel1986 140.-150. 
6.Klimeš Milan1967 140.-150. 
TJ Sokol Brtnice "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pikolon Karel1965reg. muži 61-70. 
2.Hos Radek1983reg. muži 61-70. 
3.Kosztolányi Ivo1987reg. muži 81-90. 
4.Hos František1958reg. muži 121.-130. 
5.Kosztolányi Pavel1964reg. muži 121.-130. 
6.Hos Roman1984nez.  
SK Telč "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ondrák Lukáš1996reg. muži 91.100. 
2.Novák Filip1997reg. muži 101.-110. 
3.Němeček Jaroslav1961reg. muži 101.-110. 
4.Koubík Filip1994reg. muži 121.-130 
5.Koláček Lukáš1987nez.  
6.Irha Andrej1959nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy