Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní přebor
TJ Sokol Bučovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rotrekl Martin1970reg. muži 54 
2.Kohoutek Radek1975reg. muži 72 
3.Vrána Michal1971reg. muži 80 
4.Bil Martin1990reg. muži 82 
5.Skalický Jaroslav1965reg. muži 85 
6.Spirit Michal1990reg. muži 88 
7.Plšek Ondřej1985reg. muži 116 
8.Supuka Anton1960reg. muži 131 
9.Bil Miroslav1963reg. muži 140 
10.Nezdařil David1983reg. muži N 
TJ Velešovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jelínek Marek1977reg. muži 21 
2.Spáčil Petr1969reg. muži 22 
3.Spáčil Tomáš1959reg. muži 23 
4.Mráz David1980reg. muži 27 
5.Doležel Zdeněk1973reg. muži 61 
6.Fianta René1975reg. muži 77 
7.Otoupalík Ondřej1989reg. muži 84 
8.Kordiovský Zbyněk1973reg. muži 94 
9.Honek Tomáš1994reg. dci 201 
10.Kvasnička Zdeněk1979reg. muži 205 
11.Mráz Igor1975reg. muži 209 
12.Mráz Filip1996reg. dci 225 
13.Doležel Dominik1997reg. dci 255 
14.Res Oldřich1948reg. muži N 
15.Hykš Josef1942reg. muži N 
TJ Sokol Rousínovec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Braun Karel1984reg. muži 43 
2.Ivančo Marek1975reg. muži 51 
3.Odstrčil Martin1987reg. muži 73 
4.Malý Roman1980kraj. muži 112 
5.Knapek Bronislav1972reg. muži 127 
6.Skřivánek Pavel1958reg. muži 132 
7.Juhás Pavel1985reg. muži 176 
8.Hudcová Alena1990reg. ženy 181 
9.Ryšavý Radek1988reg. muži 217 
10.Hrabal Pavel1998reg. sži 221 
11.Hrabal Marek1995reg. dci N 
TJ Sokol Otnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vojáček Jaromír1979reg. muži 19 
2.Bubla Jaroslav st.1964reg. muži 32 
3.Rafaj Zdeněk st.1967reg. muži 38 
4.Salajka Jaroslav ml.1984reg. muži 48 
5.Kalouda Pavel1985reg. muži 91 
6.Salajka Jaroslav st.1950reg. muži 97 
7.Heřmanský Martin1982reg. muži 113 
8.Heřmanský Josef1985reg. muži 125 
9.Bubla Jaroslav ml.1995reg. dci 159 
10.Smetana Tomáš1979reg. muži 168 
11.Heřmanský Milan1946reg. muži 192 
12.Špunar Michael1996reg. muži 211 
13.Pros Roman1995reg. dci 243 
14.Cupák Radim1999reg. sži 247 
15.Šebeček Jan1999reg. sži 257 
TJ Sokol Drnovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Legner Karel1956reg. muži 55 
2.Trávníček Michal1995reg. dci 57 
3.Bastl Pavel1974reg. muži 60 
4.Srna Antonín1991reg. muži 65 
5.Večerka Pavel1988reg. muži 66 
6.Zubal Ladislav1954reg. muži 69 
7.Sedláček Radek1979reg. muži 70.5 
8.Pytela Jan1988reg. muži 133 
9.Skála Petr1979reg. muži 143 
TJ Sokol Moravské Prusy B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanák Pavel1980reg. muži N 
2.Hanák Petr1981reg. muži N 
3.Hanák Petr st.1958reg. muži 40 
4.Pacák Roman1980reg. muži 56 
5.Reška Vladislav ml.1994reg. muži 63 
6.Pecka Zbyněk1971reg. muži 79 
7.Hanák Jan1950reg. muži 89 
8.Zbořil Martin1989reg. muži 110 
9.Rumler Ondřej1995reg. muži 141 
10.Bubeník Vladimír1989reg. muži 144 
TJ Hoštice - Heroltice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zaremba Pavel1967reg. muži 12 
2.Urbánek Luděk1974reg. muži 33 
3.Pytela Zdeněk1963reg. muži 41 
4.Zaremba Leo1975reg. muži 98 
5.Ryšánek Pavel1988reg. muži 81 
6.Mrnuštík Josef1977reg. muži 109 
7.Kreutzer Radek1976reg. muži 118 
8.Zaremba Jan1966reg. muži 123 
9.Štolfa Jan1967reg. muži 150 
10.Kreutzer Milan1974reg. muži 178 
11.Petružela Vladislav ml.1989reg. muži 189 
12.Kocourek Vratislav1973reg. muži 190 
13.Vidlář Stanislav1993reg. muži 216 
14.Klacková Marta1975reg. ženy 227 
15.Petružela Vladislav st.1962reg. muži 231 
TJ Sokol Rousínovec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skřivánek David1977reg. muži 20 
2.Rája Milan1963reg. muži 37 
3.Flössler Miloslav1954reg. muži 47 
4.Götz Bořivoj1947reg. muži 59 
5.Flössler Jaromír1959reg. muži 115 
6.Malý Pavel1952reg. muži 149 
7.Buzek Vítězslav1959reg. muži 215 
8.Lukášek Jiří1960reg. muži 229 
9.Milich Jaroslav1978reg. muži 230 
10.Pospíšil Ondřej1998reg. dci 29 
TJ Sokol Hlubočany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Müller Zdeněk st.1960reg. muži N 
2.Novák Ivo1958reg. muži 44 
3.Šmetka Miroslav1986reg. muži 50 
4.Kobolka Luboš1983reg. muži 53 
5.Šafařík Michal1988reg. muži 64 
6.Müller František1958reg. muži 67 
7.Machala Vítězslav1962reg. muži 74 
8.Procházka Karel1949reg. muži 101 
9.Reček Martin1973reg. muži 102 
10.Vágner Milan st.1962reg. muži 121 
11.Sádlík Luděk1963reg. muži 135 
12.Ponížil Tomáš1995reg. dci 139 
13.Müller Zdeněk ml.1989reg. muži 145 
TJ Sokol Drnovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Daněk Zdeněk st.1953reg. muži 24 
2.Kraus Michal1972reg. muži 31 
3.Kalousek Viktor1973reg. muži 45 
4.Beneš Zbyněk1985reg. muži 49 
5.Pospíšil Mojmír1973reg. muži 100 
6.Jančík Josef1959reg. muži 107 
7.Králík Martin1995reg. dci 160 
8.Setinský Jiří1999reg. sži 269 
TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Macka Libor1956reg. muži 28 
2.Kropáček Roman1970reg. muži 35 
3.Bukáček Jaroslav1962reg. muži 75 
4.Pecina František1958reg. muži 83 
5.Chmelík Jan1946reg. muži N 
6.Dobšák Radoslav1959reg. muži N 
7.Kališ Jiří1963reg. muži N 
TJ Němčany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gec Jaromír1962reg. muži 36 
2.Neužil Radek1979reg. muži 39 
3.Hladký Arnošt1965reg. muži 46 
4.Gec Jaromír ml.1993reg. muži 58 
5.Nováček Milan1978reg. muži 68 
6.Gec Libor st.1965reg. muži 71 
7.Horák Dušan1966reg. muži 76 
8.Gec Lubomír1955reg. muži 99 
9.Bartoš Jiří1977reg. muži 155 
10.Kohoutek Petr1957reg. muži 167 
11.Ševčík Roman1974reg. muži 173 
12.Hromek Jiří1949reg. muži 186 
Okresní soutěž 1
Sokol Hodějice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Durda Karel1964reg. muži 81 
2.Partika Luděk1964reg. muži 92 
3.Florián Tomáš1996reg. muži 123 
4.Valný Aleš1968reg. muži 137 
5.Luskač Václav1948reg. muži 176 
6.Kučera Robert1975reg. muži 178 
7.Vinklárek Radomil1963reg. muži 196 
8.Vinklárek Radim ml.1992reg. muži 200 
9.Zápotočný Ladislav1998reg. dci 240 
TJ Sokol Bučovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skalický Jaroslav1965reg. muži 85 
2.Spirit Michal1990reg. muži 88 
3.Plšek Ondřej1985reg. muži 116 
4.Supuka Anton1960reg. muži 131 
5.Procházka Miloš1970reg. muži 138 
6.Bil Miroslav1963reg. muži 140 
7.Staněk Milan1980reg. muži 161 
8.Vrána Stanislav1949reg. muži 170 
9.Synek Stanislav1973reg. muži 172 
10.Bucal Radim1986reg. muži n 
TJ Sokol Orlovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klvač Radim1988reg. muži 105 
2.Vojtek Miloš1992reg. muži 114 
3.Habrda Pavel1961reg. muži 124 
4.Vítek Tomáš1991reg. muži 134 
5.Harásek Miroslav1963reg. muži 153 
6.Matulík Václav1989reg. muži 198 
7.Krejčiřík Jakub1991reg. muži 200 
8.Klvač Vojtěch1990reg. muži 213 
TJ Velešovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Doležel Zdeněk1973reg. muži 61 
2.Fianta René1975reg. muži 77 
3.Otoupalík Ondřej1989reg. muži 84 
4.Kordiovský Zbyněk1973reg. muži 94 
5.Honek Tomáš1994reg. dci 201 
6.Kvasnička Zdeněk1979reg. muži 205 
7.Mráz Igor1975reg. muži 209 
8.Mráz Filip1996reg. dci 225 
9.Doležel Dominik1997reg. dci 255 
10.Dřímal Josef1981reg. muži N 
TJ Sokol Otnice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kalouda Pavel1985reg. muži 91 
2.Salajka Jaroslav st.1950reg. muži 97 
3.Heřmanský Martin1982reg. muži 113 
4.Heřmanský Josef1985reg. muži 125 
5.Bubla Jaroslav ml.1995reg. dci 159 
6.Smetana Tomáš1979reg. muži 168 
7.Heřmanský Milan1946reg. muži 192 
8.Špunar Michael1996reg. muži 211 
9.Pros Roman1995reg. dci 243 
10.Cupák Radim1999reg. sži 247 
11.Šebeček Jan1999reg. sži 257 
TJ Sokol Drnovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vrtala Stanislav1963reg. muži 52 
2.Večerka Pavel1988reg. muži 66 
3.Zubal Ladislav1954reg. muži 69 
4.Sedláček Radek1979reg. muži 70.5 
5.Pospíšil Mojmír1973reg. muži 100 
6.Jančík Josef1959reg. muži 107 
7.Pytela Jan1988reg. muži 133 
8.Skála Petr1979reg. muži 143 
9.Čakovský Jan1990reg. muži N 
TJ Sokol Olšany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zonek Miroslav1986reg. muži 92 
2.Klein Petr1943reg. muži 93 
3.Krais Boris1963reg. muži 104 
4.Němec Josef1947reg. muži 130 
5.Libánek Zdeněk1967reg. muži 120 
6.Raus Václav1965reg. muži 179 
7.Líbánek Jakub1993reg. muži 242 
8.Štukavec Vlastimil1993reg. muži 244 
TJ Sokol Moravské Prusy C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Reška Vladislav ml.1994reg. muži 63 
2.Pecka Zbyněk1971reg. muži 79 
3.Hanák Jan1950reg. muži 89 
4.Zbořil Martin1989reg. muži 110 
5.Rumler Ondřej1995reg. muži 141 
6.Bubeník Vladimír1989reg. muži 144 
7.Busta Milan1959reg. muži 146 
8.Špičák Martin1974reg. muži N 
9.Hladký Jan1956reg. muži N 
TJ Němčany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nováček Milan1978reg. muži 68 
2.Gec Libor st.1965reg. muži 71 
3.Horák Dušan1966reg. muži 76 
4.Gec Lubomír1955reg. muži 99 
5.Bartoš Jiří1977reg. muži 155 
6.Kohoutek Petr1957reg. muži 167 
7.Ševčík Roman1974reg. muži 173 
8.Hromek Jiří1949reg. muži 186 
9.Ledvina Vít1993reg. muži 199 
10.Ledvina Ladislav1959reg. muži 220 
11.Seitl Břetislav1951reg. muži 236 
12.Hála Jaromír1977reg. muži 238 
13.Záruba Dalibor1986reg. muži 240 
14.Gec Libor ml.1994reg. muži 245 
15.Kohoutek Roman1986reg. muži 250 
TJ Tatran Hrušky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štefan Vojtěch st.1961reg. muži 34 
2.Spáčil Josef1959reg. muži 40 
3.Kouřil Zdeněk1973reg. muži 90 
4.Štefan Vojtěch ml.1986reg. muži 112 
5.Holoubek Roman1979reg. muži 180 
6.Klusal Jiří1984reg. muži 258 
7.Partika Pavel1961reg. muži N 
TJ Sokol Hlubočany C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šafařík Michal1988reg. muži 64 
2.Müller František1958reg. muži 67 
3.Machala Vítězslav1962reg. muži 74 
4.Procházka Karel1949reg. muži 101 
5.Reček Martin1973reg. muži 102 
6.Vágner Milan st.1962reg. muži 121 
7.Sádlík Luděk1963reg. muži 135 
8.Ponížil Tomáš1995reg. dci 139 
9.Müller Zdeněk ml.1989reg. muži 145 
10.Sommer Tomáš1981reg. muži N 
Okresní soutěž 2
TJ Sokol Olšany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Libánek Zdeněk1967reg. muži 120 
2.Raus Václav1965reg. muži 179 
3.Líbánek Jakub1993reg. muži 242 
4.Štukavec Vlastimil1993reg. muži 244 
5.Libánek Ondřej2001reg. mži N 
6.Krais Daniel1996reg. dci N 
7.Libánek Patrik1972reg. muži N 
SPŠ Bošky Bošovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný František1983reg. muži 87 
2.Rybnikář František1972reg. muži 122 
3.Pospíšil Jiří1970reg. muži 126 
4.Hradský Karel1948reg. muži 148 
5.Procházka Vojtěch1989reg. muži 169 
6.Urban Petr1984reg. muži 183 
7.Mazanec František1964reg. muži 223 
TJ Němčany C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartoš Jiří1977reg. muži 155 
2.Kohoutek Petr1957reg. muži 167 
3.Ševčík Roman1974reg. muži 173 
4.Hromek Jiří1949reg. muži 186 
5.Ledvina Vít1993reg. muži 199 
6.Ledvina Ladislav1959reg. muži 220 
7.Seitl Břetislav1951reg. muži 236 
8.Hála Jaromír1977reg. muži 238 
9.Záruba Dalibor1986reg. muži 240 
10.Gec Libor ml.1994reg. muži 245 
11.Kohoutek Roman1986reg. muži 250 
TJ Slavíkovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skokan Milan1963reg. muži 86 
2.Jelínek Břetislav1952reg. muži 95 
3.Bartošek Zdeněk1971reg. muži 136 
4.Leznar Martin1979reg. muži 142 
5.Pecha Tomáš1979reg. muži 154 
6.Leznar Bořivoj1956reg. muži 171 
7.Matoušek Jiří1958reg. muži 196 
8.Pleva Damián1992reg. dci 252 
9.Trněný Oldřich1992reg. dci 260 
10.Hromek Lukáš1991reg. muži 262 
TJ Sokol Královopolské Vážany
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skřivánek Květoslav1949reg. muži 157 
2.Polák Marek1988reg. muži 162 
3.Pupp Vladimír1960reg. muži 175 
4.Libánek Václav1970reg. muži 187 
5.Dvořáček Vítězslav1965reg. muži N 
6.Frank Pavel1959reg. muži N 
7.Navrátil Lubomír1960reg. muži N 
TJ Sokol Lovčičky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hudec Martin1982reg. muži 147 
2.Šebesta Karel1974reg. muži 151 
3.Horáček Petr1980reg. muži 156 
4.Hudec Richard1981reg. muži 158 
5.Marková Michaela1996reg. mžy 203Střídavý start z SPŠ Bošky Bošovice
6.Procházková Marcela1997reg. dky 223Střídavý start z SPŠ Bošky Bošovice
TJ Sokol Rousínovec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Flössler Jaromír1959reg. muži 115 
2.Knapek Bronislav1972reg. muži 127 
3.Skřivánek Pavel1958reg. muži 132 
4.Malý Pavel1952reg. muži 149 
5.Juhás Pavel1985reg. muži 176 
6.Hudcová Alena1990reg. ženy 181 
7.Buzek Vítězslav1959reg. muži 215 
8.Ryšavý Radek1988reg. muži 217 
9.Braun Karel st.1958reg. muži N 
TJ Sokol Hlubočany D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Reček Martin1973reg. muži 102 
2.Vágner Milan st.1962reg. muži 121 
3.Sádlík Luděk1963reg. muži 135 
4.Ponížil Tomáš1995reg. dci 139 
5.Müller Zdeněk ml.1989reg. muži 145 
TJ Sokol Drnovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pospíšil Mojmír1973reg. muži 100 
2.Jančík Josef1959reg. muži 107 
3.Pytela Jan1988reg. muži 133 
4.Skála Petr1979reg. muži 143 
5.Králík Martin1995reg. dci 160 
6.Kubíček Pavel1941reg. muži 248 
7.Setinský Jiří1999reg. sži 269 
8.Indra Roman1967reg. muži N 
9.Králík Pavel1998reg. muži n 
10.Svoboda Tomáš1999reg. sži N 
11.Vlček Jakub1998reg. sži N 
TJ Hoštice - Heroltice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ryšánek Pavel1988reg. muži 81 
2.Mrnuštík Josef1977reg. muži 109 
3.Kreutzer Radek1976reg. muži 118 
4.Zaremba Jan1966reg. muži 123 
5.Štolfa Jan1967reg. muži 150 
6.Kreutzer Milan1974reg. muži 178 
7.Petružela Vladislav ml.1989reg. muži 189 
8.Kocourek Vratislav1973reg. muži 190 
9.Vidlář Stanislav1993reg. muži 216 
10.Klacková Marta1975reg. ženy 227 
11.Petružela Vladislav st.1962reg. muži 231 
TJ Vážany nad Litavou A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šamšula Roman1975reg. muži 97 
2.Dvořáček František1949reg. muži 118 
3.Hégr Miroslav1982reg. muži 120 
4.Paseka Vladimír1976reg. muži 155 
5.Drkal Roman1978reg. muži 186 
6.Cenek Miloslav1963reg. muži 231 
7.Růžička Jiří1981reg. muži 238 
8.Šmíd Jan1984reg. muži 248 
9.Nezhyba Pavel1979reg. muži 276 
TJ Sokol Bučovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Procházka Miloš1970reg. muži 138 
2.Bil Miroslav1963reg. muži 140 
3.Staněk Milan1980reg. muži 161 
4.Vrána Stanislav1949reg. muži 170 
5.Novák Robert1964reg. muži 182 
6.Synek Stanislav1973reg. muži 172 
7.Přerovský Tomáš1980reg. muži 195 
8.Hanák Libor1967reg. muži 207 
9.Šafařík Radomír1962reg. muži N 
10.Sigmund Václav1987reg. muži N 
Okresní soutěž 3
TJ Sokol Ježkovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tesař Jakub1994reg. muži 214 
2.Šulc Radek1993reg. muži 218 
3.Grmela Pavel1992reg. muži 234 
4.Hynšt Radek1994reg. muži 254 
5.Tesař Jan1967reg. muži N 
TJ Slavíkovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pecha Tomáš1979reg. muži 154 
2.Leznar Bořivoj1956reg. muži 171 
3.Matoušek Jiří1958reg. muži 196 
4.Pleva Damián1992reg. dci 252 
5.Trněný Oldřich1992reg. dci 260 
6.Hromek Lukáš1991reg. muži 262 
7.Hřebíček Zdeněk1992reg. dci 263 
8.Plevová Miriam1998reg. sžy 264 
9.Jirčík Jan1991reg. muži 265 
10.Pleva František1995reg. dci 266 
11.Jež Vlastimil1980reg. muži N 
TJ Sokol Rousínovec D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Juhás Pavel1985reg. muži 176 
2.Hudcová Alena1990reg. ženy 181 
3.Buzek Vítězslav1959reg. muži 215 
4.Ryšavý Radek1988reg. muži 217 
5.Hrabal Pavel1998reg. sži 221 
6.Lukášek Jiří1960reg. muži 229 
7.Milich Jaroslav1978reg. muži 230 
8.Pospíšil Ondřej1998reg. dci 29 
9.Přibyl Miroslav1998reg. sži 35 
10.Hrabal Marek1995reg. dci N 
TJ Sokol Bučovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Synek Stanislav1973reg. muži 172 
2.Novák Robert1964reg. muži 182 
3.Přerovský Tomáš1980reg. muži 195 
4.Hanák Libor1967reg. muži 207 
5.Navrkal Marek1977reg. muži N 
6.Supuková Dagmar1963reg. ženy N 
7.Hrubá Patricie1970reg. ženy N 
8.Vodičková Alžběta1986reg. ženy N 
9.Buriánek Josef1997reg. dci N 
10.Vintr Ondřej1997reg. dci N 
SPŠ Bošky Bošovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Procházka Vojtěch1989reg. muži 169 
2.Urban Petr1984reg. muži 183 
3.Marková Michaela1996reg. mžy 203 
4.Mazanec František1964reg. muži 223 
5.Procházková Marcela1997reg. dky 223 
6.Procházka Jiří1960reg. muži N 
7.Žbánek Vít1987reg. muži N 
TJ Velešovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Honek Tomáš1994reg. dci 201 
2.Kvasnička Zdeněk1979reg. muži 205 
3.Mráz Igor1975reg. muži 209 
4.Mráz Filip1996reg. dci 225 
5.Doležel Dominik1997reg. dci 255 
6.Mráz Marek2001reg. mži N 
7.Trávníček Jan1997reg. dci N 
8.Mazel Dominik1998reg. sži N 
9.Mach Jakub1998reg. sži N 
10.Mach Marek2000reg. mži N 
TJ Mouřínov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jelínek Roman1994reg. muži 163 
2.Lánský Radim st.1957reg. muži 174 
3.Vintr Dalibor1991reg. muži 188 
4.Pernica Milan1956reg. muži 239 
5.Pernica Lubomír1968reg. muži 256 
6.Konečný Jiří1991reg. muži N 
7.Vařák Miloslav1975reg. muži N 
8.Venera Ladislav1976reg. muži n 
9.Vykoukal Miroslav1979reg. muži N 
OST Nevojice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hoždora František1973reg. muži 194 
2.Bucal Roman1983reg. muži 197 
3.Hrubý Vojtěch1985reg. muži 202 
4.Dempír Antonín1958reg. muži 204 
5.Smejkal Libor1964reg. muži 206 
6.Skalička Jaroslav1990reg. muži 219 
7.Hrubý Martin1968reg. muži N 
8.Hájek Martin1990reg. muži N 
9.Slavíček Martin1988reg. muži N 
10.Chadraba Petr1989reg. muži n 
Sokol Hodějice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Luskač Václav1948reg. muži 166 
2.Kučera Robert1975reg. muži 183 
3.Vinklárek Radomil1963reg. muži 212 
4.Vinklárek Radim ml.1992reg. muži 191 
5.Zápotočný Ladislav1998reg. dci N 
6.Zápotočný Lukáš1999reg. sži n 
7.Laštůvka Vojtěch1998reg. dci N 
8.Tesařík Christián2000reg. sži N 
TJ Hoštice - Heroltice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štolfa Jan1967reg. muži 150 
2.Kreutzer Milan1974reg. muži 178 
3.Petružela Vladislav ml.1989reg. muži 189 
4.Kocourek Vratislav1973reg. muži 190 
5.Vidlář Stanislav1993reg. muži 216 
6.Klacková Marta1975reg. ženy 227 
7.Petružela Vladislav st.1962reg. muži 231 
8.Kreutzer Dalibor1996reg. muži N 
9.Barták Josef1964reg. muži N 
10.Přibylík František1967reg. muži N 
TJ Sokol Orlovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Harásek Miroslav1963reg. muži 153 
2.Matulík Václav1989reg. muži 198 
3.Krejčiřík Jakub1991reg. muži 200 
4.Klvač Vojtěch1990reg. muži 213 
5.Štěrba Petr1993reg. muži N 
6.Závodný Dominik1996reg. muži N 
7.Klvač Roman1961reg. muži N 
TJ Sokol Otnice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bubla Jaroslav ml.1995reg. dci 159 
2.Smetana Tomáš1979reg. muži 168 
3.Heřmanský Milan1946reg. muži 192 
4.Špunar Michael1996reg. muži 211 
5.Pros Roman1995reg. dci 243 
6.Cupák Radim1999reg. sži 247 
7.Šebeček Jan1999reg. sži 257 
8.Horáček Milan1959reg. muži N 
9.Navrátil Petr1996reg. dci N 
Žákovská liga
TJ Sokol Bučovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holíčková Marie2001reg. mžy N 
2.Macháň David2002reg. mži N 
3.Šmehlík Daniel1999reg. sži N 
4.Janega Ondřej2001reg. mži N 
5.Masař Tomáš2000reg. mži N 
6.Prokop Martin2000reg. mži N 
7.Navrátil Václav2000reg. sži N 
8.Kutilová Gabriela2001reg. sži N 
TJ Sokol Rousínovec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrabal Pavel1998reg. sži 14 
2.Pospíšil Ondřej1998reg. sži 29 
3.Přibyl Miroslav1998reg. sži 35 
4.Hála Petr1999reg. sži N 
5.Škodák Dominik1998reg. sži N 
6.Krejčí Ondřej1999reg. sži N 
7.Hála Stanislav2000reg. mži N 
8.Šlímar Petr2001reg. mži N 
TJ Sokol Otnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cupák Radim1999reg. sži N 
2.Šebeček Jan1999reg. sži N 
3.Daňhel Vojtěch2000reg. mži N 
TJ Sokol Drnovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Setinský Jiří1999reg. sži 269 
2.Vlček Jakub1998reg. sži 30 
3.Králík Pavel1998reg. sži N 
4.Svoboda Tomáš1999reg. sži N 
DDM Vyškov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartík Luboš2000reg. mži N 
2.Charous Martin1998reg. sži N 
3.Šoupal Filip1999reg. sži N 
4.Kupčík Jakub2000reg. mži N 
5.Pacejka Kryštof2000reg. mži N 
TJ Velešovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mach Jakub1998reg. sži 33 
2.Mazel Dominik1998reg. sži N 
3.Mach Marek2000reg. mži N 
4.Mráz Marek2001reg. mži N 
TJ Sokol Moravské Prusy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cigoš Jakub2000reg. mži N 
2.Cigoš Miroslav2001reg. mži N 
3.Chujac David1998reg. sži N 
4.Večerka Lukáš2001reg. mži N 
DDM Slavkov u Brna
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Floriánová Julie1998reg. sžy 17 
2.Lovasová Adéla1998reg. sžy 25 
3.Dubrovay Rychard1999reg. sži N 
4.Dvořák Daniel2000reg. mži N 
5.Manner Kryštof2000reg. mži N 
6.Ostřížek David2001reg. mži N 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy