Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní přebor I. třídy
Velké Meziříčí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skryja Marek1993reg. muži 36.-40. 
2.Brabec Jaroslav1987reg. muži 36.-40. 
3.Šoukal Slavomír1977reg. muži 46.-50. 
4.Klíma Tomáš1978reg. muži 61.-70. 
5.Bednář Ivan1976reg. muži 71.-80. 
6.Dvořák František1965reg. muži 81.-90. 
7.Kořínek Stanislav1954reg. muži 91.-100. 
8.Buk Martin1978reg. muži 91.-100. 
9.Buk Radek1981reg. muži 101.-110. 
10.Zelený David1994reg. muži 171.-180. 
11.Vodák Petr1965reg. muži 181.-190. 
12.Zelený Tomáš1991reg. muži 191.-200. 
Sokol Žďár n/Sáz. C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaněk Josef1958kraj. muži 21-30 
2.Láznička Roman1972reg. muži 51-60 
3.Stejskal Tomáš1988reg. muži 91-100 
4.Zálešák Radko1997reg. muži 91-100 
5.Krčál Petr1977reg. muži 101-110 
6.Humlíček Jan1972nez. muži nez 
7.Harhovský Jan1975reg. muži 1000000 
8.Hemza Miroslav1973reg. muži 1000000 
9.Horký Radek1975reg. muži 1000000 
10.Němec Aleš1970reg. muži 1000000 
11.Riedl Jan1958reg. muži 1000000 
12.Zálešák Borek1955reg. muži 1000000 
TJ Žďár n/Sáz. D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Forchtsam Milan1964reg. muži 41-45 
2.Němeček František1956reg. muži 41-45 
3.Nekuža Roman1978reg. muži 51-60 
4.Štola Dušan1973reg. muži 51-60 
5.Dočekal Dalibor1958reg. muži 61-70 
6.Malec Jiří1954reg. muži 61-70 
7.Dočekal František1950reg. muži 81-90 
8.Bílek Josef1957reg. muži 111-120 
9.Dočkal Jaroslav1948reg. muži 121-130 
10.Röhrich Milan1994reg. muži 131-140 
11.Samek René1971reg. muži 141-150 
Rovečné B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Doskočil Břetislav1961kraj. muži 151-160.N 
2.Smolík Milan1963reg. muži 51.-60. 
3.Čech Eduard1985reg. muži 61-70. 
4.Hrstka Milan ml.1998reg. muži 221-230. 
5.Sys Jaromír1962reg. muži 211-220. 
6.Hrstka Milan st.1959reg. muži 221-230. 
7.Kadlec Ivo ml.1994reg. muži 241-250. 
8.Kadlec Josef1959reg. muži 251.-260.R 
9.Petr Martin1993nez.  
10.Přidalík Milan1976nez.  
11.Hájek Josef1955nez.  
12.Viktorín Jiří1975nez.  
Oslavice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kupka Jiří1961reg. muži 41-45 
2.Bazala Milan1969reg. muži 51-60 
3.Borůvka Vít1991reg. muži 61-70 
4.Jašek Petr1969nez. muži 81-90 
5.Klusáček Patrik1992reg. muži 81-90 
6.Šoukal František1958reg. muži 131-140 
7.Trutna Jaroslav1961reg. muži 141-150 
8.Jaša Jaroslav1957nez. muži  
9.Štěpánek Jiří1969nez. muži  
10.Chlubna Tomáš1979nez. muži  
11.Brabec Vítězslav1959nez. muži  
12.Doležal Jaroslav1940nez. muži  
13.Bazala Jiří1977nez. muži  
Sokol Bystřice n/Per.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bárta Martin1974reg. muži 81-90 
2.Šikula Jan1991reg. muži nezařazen 
3.Šikula Michal ml.1990reg. muži 46-50 
4.Smolík Tomáš1985reg. muži 36-40 
5.Šumšál Patrik1992reg. muži 121-130 
6.Syrový Karel1961reg. muži 171-180 
7.Vodák Milan1973reg. muži 91-100 
8.Hertl Jiří1987reg. muži nezařazen 
Vojnův Městec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janáček Jiří1960reg. muži 54 
2.Kytlička Tomáš1975reg. muži 93 
3.Pálka Oldřich1949reg. muži 183 
4.Trávníček Jan1957reg. muži 56 
5.Ročárek Jan1985nez. muži  
Nížkov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Benc Jaroslav1982kraj. muži 151. - 160. N 
2.Brabec Zdeněk1960reg. muži 51. - 60. 
3.Šmíd Rudolf1964reg. muži 61. - 70. N 
4.Jaroš Petr1977reg. muži 71. - 80. 
5.Eliáš Bohuslav1984reg. muži 101. - 110. 
6.Neuvirt Stanislav1949reg. muži 131. - 140. 
7.Pokorný Miroslav1951reg. muži 151. - 160. 
8.Filip Jakub1990reg. muži 181. - 190. 
9.Beránek Michal1993reg. muži 221. - 230. 
10.Filip Tomáš1991reg. muži 241. - 250. 
11.Marek Tomáš1993reg. muži 251. - 260. 
12.Vosmek Jan1994reg. muži 261. - 270. 
13.Špaček Tomáš1992reg. muži 261. - 270. N 
14.Limon Martin1990reg. muži 271. - 280. 
15.Fiksa Patrik1987nez.  
16.Kučera Jan st.1964nez.  
17.Mokrý Zdeněk1985nez.  
18.Vosmek Zdeněk1991nez.  
19.Wasserbauer Jiří1990nez.  
Nové Město na Mor.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mazel Dušan1982reg. muži 41-45 
2.Jiříček Jan1964reg. muži 71-80 
3.Kupka Petr1964reg. muži 101-110 
4.Hák Vojtěch1992reg. muži 71-80 
5.Mazel Eduard1963reg. muži 111-120 
6.Hrušovský Jakub1996reg. dci 141-150 
7.Nečas Tomáš1994reg. muži 171-180 
8.Dvořák Pavel1961reg. muži 191-200 
9.Vinkler Pavel1962reg. muži 221-230 
10.Krontorád Vít1973reg. muži Nezař. 
11.Martaus František1953reg. muži Nezař. 
Orel Bystřice n/Per.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šikula Michal st.1964reg. muži 41-50 
2.Pustina Jiří1965reg. muži 61-70 
3.Skřepek Miroslav1958reg. muži 61-70 
4.Jakubec Břetislav1966reg. muži 81-90 
5.Kopecký Rostislav1969reg. muži 91-100 
6.Horký Martin1974reg. muži 171-180 
7.Plánka Ladislav1965reg. muži 191-200 
8.Soukalová Alena1978reg. muži 201-210 
9.Zítka Jan1976nez. muži 221-230 
10.Kopecký Michal1997nez. muži 261-270 
11.Mičunek Pavel1962nez. muži 281-290 
12.Krásenský Antonín1996nez. muži  
13.Cacka Radek1976nez. muži  
14.Uhrinec Martin st.1970nez. muži  
15.Uhrinec Martin ml.1997nez. muži  
16.Janda Jan2000nez. muži  
17.Pečinka Bohumír2000nez. muži  
18.Nosek Patrik1995nez. muži  
Okresní přebor II. třídy
TJ Žďár n/Sáz. E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Přiklopil Jiří1992reg. muži N51-60 
2.Dočekal Dalibor1958reg. muži 61-70 
3.Malec Jiří1954reg. muži 61-70 
4.Dočekal František1950reg. muži 81-90 
5.Bílek Josef1957reg. muži 111-120 
6.Dočkal Jaroslav1948reg. muži 121-130 
7.Röhrich Milan1994reg. muži 131-140 
8.Samek René1971reg. muži 141-150 
9.Hruška Jiří1955reg. muži 151-160 
10.Chalupník Michal1994reg. muži 161-170 
11.Vítek Jiří1946reg. muži N161-170 
12.Váša Lukáš1995reg. muži 171-180 
Lhotky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chylík Aleš1976reg. muži 71.-80. R 
2.Doubek Karel1984reg. muži 71.-80. R 
3.Večeřa Zdeněk1991reg. muži 91.-100. R 
4.Procházka Josef1968reg. muži 101.-110. 
5.Vondrák Petr1984reg. muži 151.-160. R 
6.Rössler Josef1975reg. muži 141. - 150. R 
7.Krčál Ondřej1978reg. muži 171.-180. R 
8.Marek Luboš1992reg. muži 271.-280. R 
9.Konečný Petr1981reg. muži N 
10.Hrnčíř Aleš1974reg. muži N 
11.Kupka Marek1990reg. muži N 
12.Kupka Vítězslav1992reg. muži 231.-240. 
13.Sedlák Mikuláš2004reg. mži N 
Nové Dvory
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sáblík Petr1978reg. 51.-60. 
2.Veselý Jan1987reg. 71.-80. 
3.Štursa Radovan1968reg. 121.-130. 
4.Šmíd Martin1973reg. 131.-140. 
5.Halík Josef1972reg. 141.-150. 
6.Štursa Radek1991reg. 231.-240. 
7.Urban Libor1953reg. 231.-240. 
8.Langpaul Petr1984nez.  
9.Štursa Petr1987nez.  
Velké Meziříčí C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bednář Ivan1976reg. muži 71.-80. 
2.Dvořák František1965reg. muži 81.-90. 
3.Kořínek Stanislav1954reg. muži 91.-100. 
4.Buk Martin1978reg. muži 91.-100. 
5.Buk Radek1981reg. muži 101.-110. 
6.Zelený David1994reg. muži 171.-180. 
7.Vodák Petr1965reg. muži 181.-190. 
8.Zelený Tomáš1991reg. muži 191.-200. 
9.Juda Zdenek1996reg. muži 201.-210. 
10.Pokorný Martin1988reg. muži 231.-240. 
11.Prachař Václav1995reg. muži 261.-270. 
12.Minařik Jakub1997reg. muži 261.-270. 
13.Caha Martin1993reg. muži 261.-270. 
Velká Bíteš
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kopáček Vladimír1964reg. muži 81.-90. 
2.Kopáček Luboš1966reg. muži 81.-90. 
3.Dvořák Jiří1964reg. muži 81.-90. 
4.Zezulová Lucie1975reg. muži 101.-110 
5.Blažek Zdeněk1974nez. muži  
6.Sítař Luděk1975nez. muži  
7.Netrda Lukáš1985reg. muži 271.-280. 
8.Geisselreiter Jiří1975reg. muži 261.-270. 
9.Hykš Petr1968nez. muži  
Sázava
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Linhart Radek1980reg. 61-70 
2.Hošek Jan1978reg. 101-110 
3.Rosecký Vojtěch1967reg. 121-130 
4.Ločárek Vlastimil1965reg. 151-160 
5.Lipka Roman1976reg. 201-210 
6.Sobotka Martin1983nez.  
Nové Veselí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Landsman Jan1952 71. – 80. 
2.Pohanka Leoš1956 101. – 110. 
3.Hněvsa Jaroslav1950 111. – 120. 
4.Sedlák Jan1960 121. – 130. 
5.Pohanka Josef ml.1983 221. – 230. 
6.Vencálek Libor st.1975 221. – 230. 
7.Kudílek Otakar1987 241. – 250. 
8.Vencálek Petr1971 241. – 250. 
9.Pohanka Zdeněk1951 N 
10.Pohanka Josef st.1953 N 
11.Hladík Pavel1968 N 
12.Vencálková Monika1999 N 
13.Vencálek Libor ml.2003 N 
Velká Bíteš B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Poledna Antonín st.1968reg. muži 81.-90. 
2.Ošmera Ladislav1958reg. muži 101.-110. 
3.Musil Jan1955reg. muži 161.-170. 
4.Vaculík Miloslav2001reg. mži 211.-220.Hostování z TTC Moravská Slavia Brno, z.s.
5.Jirásek Petr1946reg. muži 171.-180. 
6.Péťa Milan1957reg. muži 231.-240. 
7.Vaculík Ladislav1964reg. muži 271.-280. 
8.Dvořák Jiří ml.1995reg. dci 281.-290. 
9.Mayer Miloš1940reg. muži 281.-290. 
Polnička B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Odvárka Josef1959 81 - 90R 
2.Wimmer Bohumír1953 91-100R 
3.Cempírek Jaroslav st.1951 111-120R 
4.Cempírek Jaroslav ml.1975 161 - 170R 
5.Bartoš Jiří1977 261-270 R 
6.Brustmann Jaroslav1956 261-270R 
7.Musil Dominik1997 251-260R 
8.Odvárka Leoš1965 N 
9.Sobotka Michal1999 271-280R 
10.Cempírek Bohumil1944 N 
11.Menčík Lukáš1999 281-290R 
Fryšava
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Romeniuk Libor1970reg. 71-80 
2.Nekuža Miroslav1955reg. 131-140 
3.Mráček Lubomír1953reg. 161-170 
4.Hrdina Stanislav1964reg. 171-180 
5.Tlustoš Jiří1948reg. 241-250 
6.Romeniuk Patrik1994reg. 281-290 
7.Vambera Jakub1993reg. 281-290 
Okresní přebor III. třídy
Netín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šoukal Kamil1980reg. muži 91.-100. 
2.Urban Karel1966reg. muži 101.-110. 
3.Král Pavel1969reg. muži 111.-120. 
4.Skryja Jiří1967reg. muži 121.-130. 
5.Hladík Zdeněk1979nez. muži  
6.Puža František1957reg. muži 161.-170. 
7.Jůda Pavel1998nez. sži  
Řečice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žák Luděk1961 61.-70. 
2.Šebek Václav1976 141.-150. 
3.Chalupa Josef1956 181.-190. 
4.Šandera Josef1959 221.-230. 
5.Šacl Michal1993 261.-270. 
6.Šandera Ondřej1985 271.-280. 
Oslavice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klusáček Patrik1992reg. muži 81-90 
2.Šoukal František1958reg. muži 131-140 
3.Trutna Jaroslav1961reg. muži 141-150 
4.Jaša Jaroslav1957nez. muži  
5.Štěpánek Jiří1969nez. muži  
6.Chlubna Tomáš1979nez. muži  
7.Brabec Vítězslav1959nez. muži  
8.Doležal Jaroslav1940nez. muži  
9.Bazala Jiří1977nez. muži  
Uhřinov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bártík Libor1957reg. muži 91.-100. 
2.Chmel František1951reg. muži 104. 
3.Bazala Jindřich1967reg. muži 106. 
4.Svoboda Petr1972reg. muži 114. 
5.Holub Ludvík1954reg. muži 226. 
6.Komínek Zdeněk1975nez. muži  
Ostrov n/Osl.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Císař Pavel1998 OP 181-190 
2.Kozel Stanislav1948 71-80 
3.Plachý Ladislav1957 OP 81-90 
4.Kasal Milan1955 nezařazen 
5.Melichar Jaroslav1966 271-280 
TJ Žďár n/Sáz. F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bílek Josef1957reg. muži 111-120 
2.Dočkal Jaroslav1948reg. muži 121-130 
3.Röhrich Milan1994reg. muži 131-140 
4.Samek René1971reg. muži 141-150 
5.Hruška Jiří1955reg. muži 151-160 
6.Vítek Jiří1946reg. muži N161-170 
7.Váša Lukáš1995reg. muži 171-180 
8.Firiščak Jaroslav1994reg. muži 201-210 
9.Válka Vojtěch1994reg. muži 201-210 
10.Blažíček Dominik1994reg. muži 211-220 
11.Boček Martin1997reg. muži 211-220 
12.Freiwald Michal1995reg. muži N231-240 
13.Vavřík Lukáš1998reg. muži 241-250 
14.Šorf Milan1995reg. muži N251-260 
15.Němcová Eliška2000reg. muži 261-270 
16.Samek Vojtěch1999reg. muži 261-270 
17.Havel Jaroslav1997nez.  
18.Švoma Vít1996nez.  
19.Chvátal Jiří1987nez.  
20.Novotný Michal1993nez.  
Netín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sysel Jaroslav1974reg. muži 121.-130. 
2.Šoukal Karel1977reg. muži 131.-140. 
3.Dvořák Tomáš1989reg. muži 141.-150. 
4.Hlávka Richard1962reg. muži 141.-150. 
5.Blažek Václav1958reg. muži 151.-160. 
6.Pejchal Bohumil1959reg. muži 151.-160. 
7.Píbil Zdeněk1959reg. muži 211.-220. 
8.Sýkora Petr1976nez. muži  
Malá Losenice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jonák Jaromír1979reg. 121-130 
2.Pohanka Karel1968reg. 121-130 
3.Koubek Vladimír1957reg. 161-170 
4.Pohanka Tomáš1995reg. 231-240 
5.Pohanka Jaromír1993reg. 231-240 
6.Rosecký Michal1993reg. 241-250 
7.Urban Jiří1992reg. 251-260 
8.Ondra Jiří1946nez.  
9.Koubek Libor1977nez.  
10.Pohanková Andrea1997nez.  
11.Vytlačil Jiří1976nez.  
Borovnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Přívětivý Miroslav1970reg. muži 113 
2.Tesárek Luboš1982reg. muži 118 
3.Tesárek Josef1973reg. muži 165 
4.Kovář Josef1964reg. muži 196 
5.Růžička Milan1974reg. muži 221 
6.Hloušek František1972reg. muži 232 
7.Šikula Pavel ml.1989reg. muži 246 
8.Šikula Pavel st.1961reg. muži 261 
9.Kadlec Bohdan1996reg. dci 265 
10.Semerád Jiří1950reg. muži - 
11.Neděla Aleš1981reg. muži - 
12.Slavíček Zdeněk1992reg. muži - 
Vepřová
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Doležal Martin1988 111-120 
2.Neubauer Marek1986 131-140 
3.Stejskal Tomáš1992 161-170 
4.Nejedlý Tomáš1987 191-200 
5.Pospíchal Martin1985 231-240 
6.Šidlák Filip1995 N 
7.Stejskal Aleš1997 N 
Okresní přebor IV. třídy
Poděšín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štikar Jaroslav1957 121 - 130 
2.Kourková Jana1979 131 - 140 
3.Jaroš Radim1983 161 - 170 
4.Neubauer Aleš1978 181 190 
5.Maša Stanislav1969 181 - 190 
6.Jaroš Zdeněk1953 191 - 200 
7.Smolík Jaromír1966 191 - 200 
8.Maša Petr1983 221 - 230 
9.Musil David1979 221 - 230 
10.Maša Pavel1975 251 - 260 
11.Vejvodová Marie1987 261 - 270 
12.Myslivec Tomáš1993 281 - 290 
13.Dajč Jiří1990 281 - 290 
14.Chvátal Jaroslav1956 nezařazen 
15.Landová Jitka1965 nezařazena 
16.Šustr Radek1965 nezařazen 
17.Maša Oldřich1995 nezařazen 
Lhotky C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rössler Josef1975reg. muži 141. - 150. R 
2.Vondrák Petr1984reg. muži 151.-160. R 
3.Krčál Ondřej1978reg. muži 171.-180. R 
4.Kupka Vítězslav1992reg. muži 231.-240. 
5.Marek Luboš1992reg. muži 271.-280. R 
6.Konečný Petr1981reg. muži N 
7.Hrnčíř Aleš1974reg. muži N 
8.Kupka Marek1990reg. muži N 
9.Sedlák Mikuláš2004reg. mži N 
Škrdlovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Příbramský Jaroslav1955 1 
2.Kubík Luboš1966 2 
3.Kubík Jaromír1965 3 
4.Brož Martin1983 4 
5.Fuchs Aleš1975 5 
6.Kocián Bohuslav1954 6 
Doubravník
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šikola Jiří1955reg. muži 141-150 
2.Dvořák Zdeněk1950reg. muži 151-160 
3.Smolík Miloslav1942reg. muži 151-160 
4.Mareš František1950reg. muži 171-180 
5.Madron Tomáš1984reg. muži 271-280 
6.Kocián Miroslav1949nez. muži  
Netín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blažek Václav1958reg. muži 151.-160. 
2.Pejchal Bohumil1959reg. muži 151.-160. 
3.Puža František1957reg. muži 161.-170. 
4.Píbil Zdeněk1959reg. muži 211.-220. 
5.Hladík Zdeněk1979nez. muži  
6.Sýkora Petr1976nez. muži  
7.Jůda Pavel1998nez. sži  
Nové Město na Mor. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrušovský Jakub1996reg. dci 141-150 
2.Nečas Tomáš1994reg. muži 171-180 
3.Dvořák Pavel1961reg. muži 191-200 
4.Vinkler Pavel1962reg. muži 221-230 
5.Mazel Eduard1963reg. muži 111-120 
6.Krontorád Vít1973reg. muži Nezař. 
7.Martaus František1953reg. muži Nezař. 
Nížkov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Eliáš Bohuslav1984reg. muži 101. - 110. 
2.Neuvirt Stanislav1949reg. muži 131. - 140. 
3.Pokorný Miroslav1951reg. muži 151. - 160. 
4.Filip Jakub1990reg. muži 181. - 190. 
5.Beránek Michal1993reg. muži 221. - 230. 
6.Filip Tomáš1991reg. muži 241. - 250. 
7.Marek Tomáš1993reg. muži 251. - 260. 
8.Vosmek Jan1994reg. muži 261. - 270. 
9.Špaček Tomáš1992reg. muži 261. - 270. N 
10.Limon Martin1990reg. muži 271. - 280. 
11.Fiksa Patrik1987nez.  
12.Kučera Jan st.1964nez.  
13.Mokrý Zdeněk1985nez.  
14.Vosmek Zdeněk1991nez.  
15.Wasserbauer Jiří1990nez.  
Jámy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chroust Josef st.1959reg. muži 141-150 
2.Bratránek František1985reg. muži 141-150 
3.Chroust Josef ml.1985reg. muži 211-220 
4.Bratránek Lukáš1986reg. muži 241-250 
5.Kondrát Lukáš1992reg. muži 251-260 
6.Dvořák Josef1991reg. muži 251-260 
7.Hudeček Josef1990reg. muži 261-270 
8.Chroust Pavel1989reg. muži 261-270 
9.Kabrda Petr1991reg. muži 271-280 
10.Janda Ondřej1986reg. muži 271-280 
11.Homolka Aleš1986reg. muži 271-280 
12.Mach Jaroslav1968reg. muži N 
13.Mazánek Jaroslav1969reg. muži N 
14.Mužátko Martin1963reg. muži N 
Velké Meziříčí D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Buk Radek1981reg. muži 101.-110. 
2.Zelený David1994reg. muži 171.-180. 
3.Vodák Petr1965reg. muži 181.-190. 
4.Zelený Tomáš1991reg. muži 191.-200. 
5.Juda Zdenek1996reg. muži 201.-210. 
6.Pokorný Martin1988reg. muži 231.-240. 
7.Prachař Václav1995reg. muži 261.-270. 
8.Minařik Jakub1997reg. muži 261.-270. 
9.Caha Martin1993reg. muži 261.-270. 
10.Liška Radim1997reg. muži 261.-270. 
11.Liška Patrik1997reg. muži 280.-290. 
12.Němec Tadeáš1995reg. muži 281.-290. 
13.Prachař Vít1993nez. muži  
14.Staněk Tomáš1971nez. muži  
15.Benda Marek1997nez. muži  
16.Kališ Petr2001nez. muži  
Dolní Heřmanice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jaseňák Petr1982reg. muži 161-170 R 
2.Borůvka Zdeněk1958reg. muži 161-170 R 
3.Vala Martin1975reg. muži 171-180 R 
4.Bednář Miloš1976reg. muži 201-210 R 
5.Pelánek Leoš1983reg. muži 201-210 R 
6.Musil Kamil1975reg. muži N 
7.Skryja Jan1995reg. muži 211-220 R 
8.Požár Lukáš1989reg. muži 221-230 R 
9.Vejmělek Michal1978reg. muži 251-260 R 
10.Borůvka Jaroslav1952reg. muži N 
11.Kříž Nikola1974reg. muži N 
Okresní přebor V. třídy
Poděšín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jaroš Zdeněk1953 191 - 200 
2.Musil David1979 221 - 230 
3.Vejvodová Marie1987 261 - 270 
4.Myslivec Tomáš1993 281 - 290 
5.Dajč Jiří1990 281 - 290 
6.Chvátal Jaroslav1956 nezařazen 
7.Landová Jitka1965 nezařazena 
Velká Losenice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bratršovský Ivo1992reg. muži 231.-240. 
2.Frai Vlastimil1956reg. muži 191.-200. 
3.Štíbal Lukáš1989reg. muži 171.-180. 
4.Zástěra Petr1970reg. muži 211.-220. 
5.Zástěra Petr ml.1997reg. muži N 
Orel Nové Město na Mor.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kula Jiří1979reg. muži 181-190 
2.Lukeš Stanislav1989reg. muži 181-190 
3.Gazi Miroslav1998reg. muži 201-210 
4.Miko Marek1978reg. muži 201-210 
5.Svoboda Jiří1982reg. muži 231-240 
6.Miko Michal1954nez.  
7.Suchý Dušan1998nez.  
TJ Žďár n/Sáz. G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hruška Jiří1955reg. muži 151-160 
2.Chalupník Michal1994reg. muži 161-170 
3.Vítek Jiří1946reg. muži N161-170 
4.Váša Lukáš1995reg. muži 171-180 
5.Firiščak Jaroslav1994reg. muži 201-210 
6.Válka Vojtěch1994reg. muži 201-210 
7.Blažíček Dominik1994reg. muži 211-220 
8.Boček Martin1997reg. muži 211-220 
9.Freiwald Michal1995reg. muži N231-240 
10.Vavřík Lukáš1998reg. muži 241-250 
11.Jajtner Dušan1999reg. muži 241-250 
12.Šorf Milan1995reg. muži N251-260 
13.Němcová Eliška2000reg. muži 261-270 
14.Samek Vojtěch1999reg. muži 261-270 
15.Hamáková Pavlína2000nez.  
16.Havel Jaroslav1997nez.  
17.Švoma Vít1996nez.  
18.Chvátal Jiří1987nez.  
19.Novotný Michal1993nez.  
20.Šimek Štěpán2003nez.  
21.Ťupa Miroslav2000nez.  
Orel Bystřice n/Per. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kopecký Rostislav1969reg. muži 91-100 
2.Horký Martin1974reg. muži 171-180 
3.Plánka Ladislav1965reg. muži 191-200 
4.Soukalová Alena1978reg. muži 201-210 
5.Zítka Jan1976nez. muži 221-230 
6.Kopecký Michal1997nez. muži 261-270 
7.Mičunek Pavel1962nez. muži 281-290 
8.Krásenský Antonín1996nez. muži  
9.Cacka Radek1976nez. muži  
10.Uhrinec Martin st.1970nez. muži  
11.Uhrinec Martin ml.1997nez. muži  
12.Janda Jan2000nez. muži  
13.Pečinka Bohumír2000nez. muži  
14.Nosek Patrik1995nez. muži  
Poděšín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Maša Stanislav1969 181 - 190 
2.Smolík Jaromír1966 191 - 200 
3.Maša Petr1983 221 - 230 
4.Maša Pavel1975 251 - 260 
5.Šustr Radek1965 nezařazen 
6.Maša Oldřich1995 nezařazen 
Borovnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Růžička Milan1974reg. muži 221 
2.Hloušek František1972reg. muži 232 
3.Šikula Pavel ml.1989reg. muži 246 
4.Šikula Pavel st.1961reg. muži 261 
5.Kadlec Bohdan1996reg. dci 265 
6.Semerád Jiří1950reg. muži - 
7.Neděla Aleš1981reg. muži - 
8.Slavíček Zdeněk1992reg. muži - 
Rovečné C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sys Jaromír1962reg. muži 211-220. 
2.Hrstka Milan st.1959reg. muži 221-230. 
3.Kadlec Ivo ml.1994reg. muži 241-250. 
4.Kadlec Josef1959reg. muži 251.-260.R 
5.Přidalík Milan1976nez.  
6.Petr Martin1993nez.  
7.Hájek Josef1955nez.  
8.Viktorín Jiří1975nez.  
Nové Veselí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pohanka Josef ml.1983 221. – 230. 
2.Vencálek Libor st.1975 221. – 230. 
3.Kudílek Otakar1987 241. – 250. 
4.Vencálek Petr1971 241. – 250. 
5.Pohanka Zdeněk1951 N 
6.Pohanka Josef st.1953 N 
7.Hladík Pavel1968 N 
8.Vencálková Monika1999 N 
9.Vencálek Libor ml.2003 N 
Bory
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dufek František1965reg. muži 181,-190. 
2.Krejčí Vladimír1963reg. muži 191.-200. 
3.Ochrana Miroslav1972reg. muži 201.-210. 
4.Chalupa Ondřej1984reg. muži 211.-220. 
5.Dufkova Šárka1998nez.  
6.Kotačková Kristina1997nez.  
Okresní soutěž
Vlkov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Poledna Ondřej1990reg. muži 231-240 
2.Burian Zdeněk1986reg. muži 231-240 
3.Poledna Antonín1987reg. muži 231-240 
4.Halačka Jaroslav1985nez. muži  
5.Musil Daniel1988nez. muži  
6.Karmazín Tomáš1985nez. muži  
7.Michal Tomáš1990reg. muži 241-250 
Dolní Heřmanice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pelánek Leoš1983reg. muži 201-210 R 
2.Skryja Jan1995reg. muži 211-220 R 
3.Požár Lukáš1989reg. muži 221-230 R 
4.Vejmělek Michal1978reg. muži 251-260 R 
5.Musil Kamil1975reg. muži N 
6.Borůvka Jaroslav1952reg. muži N 
7.Kříž Nikola1974reg. muži N 
Velká Bíteš C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jirásek Petr1946reg. muži 171.-180. 
2.Péťa Milan1957reg. muži 231.-240. 
3.Geisselreiter Jiří1975reg. muži 261.-270. 
4.Vaculík Ladislav1964reg. muži 271.-280. 
5.Netrda Lukáš1985reg. muži 271.-280. 
6.Dvořák Jiří ml.1995reg. dci 281.-290. 
7.Mayer Miloš1940reg. muži 281.-290. 
8.Hykš Petr1968nez. muži  
9.Blažek Zdeněk1974nez. muži  
10.Sítař Luděk1975nez. muži  
Malá Losenice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pohanka Jaromír1993reg. 231-240 
2.Pohanka Tomáš1995reg. 231-240 
3.Rosecký Michal1993reg. 241-250 
4.Urban Jiří1992reg. 251-260 
5.Vytlačil Jiří1976nez.  
6.Ondra Jiří1946nez.  
7.Pohanková Andrea1997nez.  
Nížkov E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beránek Michal1993reg. muži 221. - 230. 
2.Filip Tomáš1991reg. muži 241. - 250. 
3.Marek Tomáš1993reg. muži 251. - 260. 
4.Vosmek Jan1994reg. muži 261. - 270. 
5.Špaček Tomáš1992reg. muži 261. - 270. N 
6.Limon Martin1990reg. muži 271. - 280. 
7.Fiksa Patrik1987nez.  
8.Kučera Jan st.1964nez.  
9.Mokrý Zdeněk1985nez.  
10.Vosmek Zdeněk1991nez.  
11.Wasserbauer Jiří1990nez.  
Nové Dvory B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Halík Josef1972reg. 141.-150. 
2.Štursa Radek1991reg. 231.-240. 
3.Urban Libor1953reg. 231.-240. 
4.Klimeš Tomáš1990reg. 251.-260. 
5.Paleček Zdeněk1995reg. 271.-280. 
6.Šulc Miroslav1993reg. 281.-290. 
7.Němec Josef1995reg. 281.-290. 
8.Langpaul Petr1984nez.  
9.Štursa Petr1987nez.  
TJ Žďár n/Sáz. H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Firiščak Jaroslav1994reg. muži 201-210 
2.Válka Vojtěch1994reg. muži 201-210 
3.Blažíček Dominik1994reg. muži 211-220 
4.Boček Martin1997reg. muži 211-220 
5.Freiwald Michal1995reg. muži N231-240 
6.Vavřík Lukáš1998reg. muži 241-250 
7.Jajtner Dušan1999reg. muži 241-250 
8.Šorf Milan1995reg. muži N251-260 
9.Němcová Eliška2000reg. muži 261-270 
10.Samek Vojtěch1999reg. muži 261-270 
11.Hamáková Pavlína2000nez.  
12.Havel Jaroslav1997nez.  
13.Švoma Vít1996nez.  
14.Chvátal Jiří1987nez.  
15.Novotný Michal1993nez.  
16.Šimek Štěpán2003nez.  
17.Ťupa Miroslav2000nez.  
Velké Meziříčí E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Juda Zdenek1996reg. muži 201.-210. 
2.Pokorný Martin1988reg. muži 231.-240. 
3.Prachař Václav1995reg. muži 261.-270. 
4.Minařik Jakub1997reg. muži 261.-270. 
5.Caha Martin1993reg. muži 261.-270. 
6.Liška Radim1997reg. muži 261.-270. 
7.Liška Patrik1997reg. muži 280.-290. 
8.Němec Tadeáš1995reg. muži 281.-290. 
9.Prachař Vít1993nez. muži  
10.Staněk Tomáš1971nez. muži  
11.Benda Marek1997nez. muži  
12.Kališ Petr2001nez. muži  
13.Malata Marek2001nez. muži  
14.Malata Mirek2001nez. muži  
15.Borkovec Jakub2003nez. muži  
16.Juda Ondřej1999nez. muži  
17.Klíma Dominik2004nez. muži  
18.Kobylka Lukáš1998nez. muži  
19.Pavlasová Hana2002nez. ženy  
20.Schabský Luboš1962nez. muži  
21.Vodák Daniel1999nez. muži  
22.Malec Matěj1999nez. muži  
Jámy B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kondrát Lukáš1992reg. muži 251-260 
2.Dvořák Josef1991reg. muži 251-260 
3.Hudeček Josef1990reg. muži 261-270 
4.Chroust Pavel1989reg. muži 261-270 
5.Kabrda Petr1991reg. muži 271-280 
6.Janda Ondřej1986reg. muži 271-280 
7.Homolka Aleš1986reg. muži 271-280 
8.Mach Jaroslav1968reg. muži N 
9.Mazánek Jaroslav1969reg. muži N 
10.Mužátko Martin1963reg. muži N 
Polnička C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartoš Jiří1977 261-270 R 
2.Brustmann Jaroslav1956 261-270R 
3.Musil Dominik1997 251-260R 
4.Sobotka Michal1999 271-280R 
5.Odvárka Leoš1965 N 
6.Cempírek Bohumil1944 N 
7.Menčík Lukáš1999 281-290R 
Bory B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chalupa Vojtěch1992reg. muži 261.-270. 
2.Křehlík Šťepán1987reg. muži 281.-290. 
3.Starý Josef1998nez.  
4.Dufkova Kateřina1998nez.  
5.Dufkova Šárka1998nez.  
6.Kotačková Kristina1997nez.  
Orel Bystřice n/Per. C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zítka Jan1976nez. muži 221-230 
2.Kopecký Michal1997nez. muži 261-270 
3.Mičunek Pavel1962nez. muži 281-290 
4.Krásenský Antonín1996nez. muži  
5.Cacka Radek1976nez. muži  
6.Uhrinec Martin st.1970nez. muži  
7.Uhrinec Martin ml.1997nez. muži  
8.Janda Jan2000nez. muži  
9.Pečinka Bohumír2000nez. muži  
10.Nosek Patrik1995nez. muži  
Vídeň
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ambrož Marek1974nez. muži  
2.Nedoma Jan1970nez. muži  
3.Pekárek Stanislav1973nez. muži  
4.Šoukal Miloš1975nez. muži  
5.Staněk Pavel1961nez. muži  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy