Soupisky
Extraliga
STEN marketing HB Ostrov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Korbel Petr1971ČR muži 2. 
2.Širuček Pavel1992ČR muži 3. 
3.Šimončík Josef1980ČR muži 14. 
4.Hrnčiřík Jan1977ČR muži 31. 
5.Kowal René1996kraj. muži 41-45Střídavý start z Sportovní klub stolního tenisu Baník Havířov, z.s.
SF SKK EL Nino Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tregler Tomáš1990ČR muži 7 
2.Obešlo Michal1989ČR muži 9 
3.Reitšpies David1996ČR muži 23Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
4.Gavlas Antonín ml.1985ČR muži 12 
5.Obešlo Marek1991ČR muži 34 
TJ Sokol Králův Dvůr
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Košťál Radek1974ČR muži 11 
2.Hořejší Miroslav1974ČR muži 15 
3.Štěpánek David1971ČR muži 33 
4.Urbánek Jan1986ČR muži 47 
5.Vorlíček Luboš1968kraj. muži 14 
6.Vlček Jiří1963kraj. muži 18 
7.Tůma Pavel1961kraj. muži 25 
8.Kopřiva Tomáš1990kraj. muži 104-128 
SKST Charvát Baník Havířov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čihák Marek1974ČR muži 24 
2.Beneš Michal1994ČR muži 25 
3.Fígeľ Jakub1992ČR muži 40Ncizinec 
4.Štrof Vojtěch1992ČR muži 51 
5.Karabec Ivan1980ČR muži 67 
6.Škopec Oliver1968kraj. muži 19cizinec 
7.Matějka Kamil1994kraj. muži 20 
8.Volný Karel1990kraj. muži 21-25 
9.Kratochvíl Michal1995kraj. muži 31-35 
10.Koutný Kamil1970nez.  
SK Kotlářka Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaucký Petr1975ČR muži 35 
2.Kučera Stanislav1997ČR muži 74 
3.Málek Tomáš1996ČR muži 79 
4.Korbel Filip ml.1994ČR muži 76Střídavý start z SF SKK EL Niňo Praha
5.Němeček Jakub1997kraj. muži 21Střídavý start z SK DDM Kotlářka Praha
6.Kubík Jiří1993kraj. muži 21Střídavý start z SF SKK EL Niňo Praha
KST Robot Metalfin Hustopeče
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bai He1987ČR muži 5Ncizinec 
2.Kobes Kristián1990ČR muži 28Ncizinec 
3.Klásek Marek1975ČR muži 30 
4.Kudela Petr1972kraj. muži 31-35 
5.Blatný Jaroslav1954kraj. muži 61-70 
6.Demek Zdeněk1963kraj. muži 121-130N 
7.Buba Aleš1959reg. muži 91-100 
8.Zhao Boji1995nez. muži cizinec 
DTJ Hradec Králové
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pištej Ľubomír1984ČR muži 5Ncizinec 
2.Šereda Peter1984ČR muži 14Ncizinec 
3.Olejník Martin1972ČR muži 18 
4.Palkovský David1984ČR muži 49 
5.Kanta František1971ČR muži 57 
6.Foff Lukáš1995ČR muži 82 
7.Souček Martin1986kraj. muži 7 
8.Lučan Martin1966kraj. muži 16 
9.Lamr Martin1981kraj. muži 28 
TJ Ostrava KST
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Crha Jakub1989ČR muži 21 
2.Pavlík Tibor1996ČR muži 60 
3.Karásek Karel1968ČR muži 69 
4.Kalužný Samuel1997ČR muži 66Ncizinec 
5.Pavlovský Lukáš1986ČR muži 73 
6.Holaň Pavel1978ČR muži 92 
7.Buba Ondřej1988ČR muži 94 
8.Dzida Jan1973ČR muži 100 
9.Klos Patrik1998kraj. muži 28 
10.Tomica Daniel1980kraj. muži 30,5 
11.Martinko Jiří1999kraj. muži 33 
TJ Sokol 2 Hradec Králové Imeda
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sitak Andriy1986ČR muži 33 Ncizinec 
2.Demek Tomáš1965ČR muži 46 
3.Lebeda Michal ml.1993ČR muži 87 
4.Koblížek Martin1996ČR muži 84 
5.Šlapák Miloš1986ČR muži 91 
6.Brož Petr1996kraj. muži 11 
7.Hrunka Jakub1992kraj. muži 12 
8.Hort Tomáš1997kraj. muži 13 
9.Zeman Daniel1983kraj. muži 31 
10.Buben Vlastimil1999kraj. muži 38 N 
TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Seibert Jakub1995ČR muži 39 
2.Kabelka Tomáš1976ČR muži 42 
3.Zlámal Jaromír1987ČR muži 43 
4.Polanský Tomáš1998ČR muži 71 
5.Červený Miroslav1974kraj. muži 5 
6.Merker Martin1981kraj. muži 7 
7.Veselý Jan1985kraj. muži 8 
8.Kváš Pavel1982kraj. muži 16 
9.Votava Milan1969kraj. muži 21 - 30 
10.Karásek Vít1994kraj. muži 21 - 30 
1.liga
SKST WARMNIS Liberec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jahoda Martin1986ČR muži 56 
2.Medek Josef1976ČR muži 62 
3.Jančovič Martin1993ČR muži 80Ncizinec 
4.Borůvka Lukáš1985kraj. muži 4 
5.Borůvka Jakub1985ČR muži 93 
6.Protiva Martin1983kraj. muži 6 
7.Gireth Pavel1970kraj. muži 7 
8.Kodým Jiří1968kraj. muži 9 
9.Šilhán Petr1995kraj. muži 10 
10.Fabíni Marek1995kraj. muži 12 
11.Kaněra Jan1989kraj. muži 18 
12.Pokorný Marcel1975kraj. muži 19 
13.Obešlo Josef st.1967kraj. muži 21-30 
14.Regner Michal1978kraj. muži 21-30 
15.Smejkal Tomáš1992kraj. muži 21-30 
16.Salomon Daniel1996kraj. muži 61-80 
17.Novota Štefan1960kraj. muži 101-130 
Moravská Slavia Brno
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šmerda Marek1973ČR muži 72 
2.Bíza Petr1995kraj. muži 5 
3.Šenkapoul Petr1980kraj. muži 8 
4.Chrást Roman1991kraj. muži 11n 
5.Žoldoš Petr1986kraj. muži 8ncizinec 
6.Fábo Ján1980kraj. muži 12 
7.Sigmund Ivo1978kraj. muži 14 
8.Svoboda Jan1991kraj. muži 18 
9.Flíbor Zbyněk1974kraj. muži 20 
10.Lučko Martin1983kraj. muži 23 
11.Kozubík Pavel1994kraj. muži 29 
12.Juroška Ivan1955kraj. muži 45 
13.Fischer Karel1997kraj. muži 47 
14.Mikulášek Jan1991kraj. muži 48 
15.Bíza Martin1992kraj. muži 51-60 
16.Javůrek Tomáš1990kraj. muži 71-80 
Baník Havířov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štrof Vojtěch1992ČR muži 51 
2.Karabec Ivan1980ČR muži 67 
3.Škopec Oliver1968kraj. muži 19cizinec 
4.Matějka Kamil1994kraj. muži 20 
5.Volný Karel1990kraj. muži 21-25 
6.Kratochvíl Michal1995kraj. muži 31-35 
7.Boháč Jan1994kraj. muži 31-35N 
8.Meluš Ladislav1969kraj. muži 31-35N 
9.Kowal René1996kraj. muži 41-45 
10.Rozínek Vojtěch1998kraj. muži 51-60 
11.Mikolašík Michal1999kraj. muži 141-150 
12.Kupec Ladislav1998reg. muži 31-40N 
TJ Ostrava KST B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kalužný Samuel1997ČR muži 66Ncizinec 
2.Pavlovský Lukáš1986ČR muži 73 
3.Holaň Pavel1978ČR muži 92 
4.Buba Ondřej1988ČR muži 94 
5.Dzida Jan1973ČR muži 100 
6.Klos Patrik1998kraj. muži 28 
7.Tomica Daniel1980kraj. muži 30,5 
8.Martinko Jiří1999kraj. muži 33 
9.Lapisz Břetislav1965kraj. muži 43 
10.Bajger Jiří1972kraj. muži 110,5 
11.Urbanczyk Tomáš1991kraj. muži 145,5 
12.Liška Libor1995kraj. muži 4Střídavý start z KST Zlín, z.s.
Elizza Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havlík Tomáš1986ČR muži 50 
2.Flíček Tomáš1992ČR muži 80 
3.Hlaváček Tomáš1979ČR muži 88 
4.Vaculík Petr1979kraj. muži 17 
5.Šmatlák Jiří1985kraj. muži 18 
6.Kraml Václav1969kraj. muži 19 
7.Alka Rostislav1985kraj. muži 21 
8.Tesárek Lukáš1979kraj. muži 21 
9.Kudrna Jan1993kraj. muži 21 
10.Šedivý Zdeněk1978kraj. muži 21 
11.Rochowanski Pavel1973kraj. muži 31 
12.Nejedlý Petr1978kraj. muži 31 
13.Pěnkava Luboš1995kraj. muži 31 
Libín 1096 Prachatice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zaunmüller Milan1987ČR muži 65 
2.Calta David1992ČR muži 90 
3.Šimoník David1984kraj. muži 7 
4.Kaštánek Petr1979kraj. muži 8 
5.Bauer Miroslav1995kraj. muži 16 
6.Šimek Marek1991kraj. muži 21-30 
7.Němec Miroslav1980kraj. muži 21-30 
8.Bauer Jan ml.1993kraj. muži 51-70 
9.Bauer Jan st.1969kraj. muži 70,5 
10.Le Quang Trung1989kraj. muži 70,5cizinec 
11.Blaško Ivo1961kraj. muži 71-100 
12.Žák František1962kraj. muži 131-160 
DTJ Hradec Králové B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Palkovský David1984ČR muži 49 
2.Kanta František1971ČR muži 57 
3.Foff Lukáš1995ČR muži 82 
4.Souček Martin1986kraj. muži 7 
5.Lučan Martin1966kraj. muži 16 
6.Lamr Martin1981kraj. muži 28 
7.Šumpík Viktor1984kraj. muži 39 
8.Obrdlík Štěpán1983kraj. muži 47 
9.Paclík Jiří1950kraj. muži 51-60. 
10.Merkl Jiří1958kraj. muži 60.N 
US Steinerová Choceň
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čopián Ondřej1983ČR muži 64 
2.Přistál Tomáš1982ČR muži 71 
3.Gregořica Radek1972kraj. muži 2 
4.Bittner Michal1979kraj. muži 3 
5.Šimonek Petr1968kraj. muži 5 
6.Merta Jakub1989kraj. muži 6 
7.Zajíček Miroslav1987kraj. muži 11 
8.Bezdíček Martin1977kraj. muži 12 
9.Mikulecký Jan1968kraj. mži 17 
10.Bělohlávek Dominik1998kraj. muži 22 
11.Příhoda Tomáš1964kraj. muži 41 
12.Synek Martin1973kraj. muži 81 
Siko Orlová
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Revay Radomír1970ČR muži 63 
2.Lokaj Roman1965ČR muži 68 
3.Wawrosz Pavel1970ČR muži 75 
4.Gráf Jiří1978kraj. muži 21-25 
5.Novotný Jiří1976kraj. muži 26-30 
6.Mesaroš Jakub1987kraj. muži 26-30 
7.Sikora Filip1997kraj. muži 36-40Hostování z TJ Ostrava KST
8.Doležel Vít1977kraj. muži 36-40 
9.Remenda Adam1995kraj. muži 41-45Ncizinec 
SKST Hodonín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaculovič Libor1987kraj. muži 6 
2.Medvecký Ján1978kraj. muži 8 N 
3.Novák David1985kraj. muži 9 
4.Mikeska Jaroslav1990kraj. muži 25 
5.Pospíšil Jiří1982kraj. muži 10 
6.Motyčka Jan1990kraj. muži 27 
7.Brhel Richard1965kraj. muži 36 N 
8.Možíš Karel1996kraj. muži 37 
9.Brhel Tomáš1988kraj. muži 50 
10.Buriánek Patrik1993kraj. muži 61-70 
11.Ilčík Ondřej1988kraj. muži 61-70 
12.Hašlík Jakub1996kraj. muži 141-150 
13.Holáň Jan1993ČR muži 89Střídavý start z ASK Tatra Kopřivnice
Slavoj Severotuk Ústí n.L.B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Polanský Tomáš1998ČR muži 71 
2.Červený Miroslav1974kraj. muži 5 
3.Merker Martin1981kraj. muži 7 
4.Veselý Jan1985kraj. muži 8 
5.Kváš Pavel1982kraj. muži 16 
6.Votava Milan1969kraj. muži 21 - 30 
7.Karásek Vít1994kraj. muži 21 - 30 
8.Lžičař Martin1985kraj. muži 21 - 30 
9.Černý Jaroslav1974kraj. muži 21 - 30 
10.Seibert Karel1972kraj. muži 21 - 30 
11.Nechyba Zdeněk ml.1976kraj. muži 21 - 30 
12.Kroupa Tomáš1983kraj. muži 31 - 40 
13.Fiklík Michael1991kraj. muži 31 - 40 
14.Šulc Daniel1974kraj. muži 31 - 40 
15.Weichart Martin1977kraj. muži 41 - 50 
16.Budinský Petr1979kraj. muži 51 - 60 
SF SKK El Nino Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gavlas Antonín ml.1985ČR muži 12 
2.Obešlo Marek1991ČR muži 34 
3.Obešlo František1991ČR muži 45 
4.Korbel Filip ml.1994ČR muži 76 
5.Kubík Jiří1993kraj. muži 21 
6.Němeček Jakub1997kraj. muži 21Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
7.Vítovec Martin1997kraj. muži 31Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
8.Špaček Pavel1952kraj. muži 41 
9.Špaček Zbyněk1959kraj. muži 41 
10.Voříšek Tomáš1993kraj. muži 41 
11.Vrňák Tomáš1981kraj. muži 41.N 
12.Sojka Lukáš1992kraj. muži 51 
Sokol Vracov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trcala Michal1991kraj. muži 24 
2.Vašíček Pavel1970kraj. muži 28 
3.Kouřil Přemysl1969kraj. muži 42 
4.Nikl Pavel1967kraj. muži 51 -60 
5.Maňas Martin1974kraj. muži 131 - 140 
6.Vávra Miroslav1991kraj. muži 141 - 150 
7.Rachunek Martin1997kraj. muži 171 - 180 
8.Trcala Miroslav1965reg. muži 51 - 60 
9.Koutný František1962reg. muži 51 - 60 
10.Vašíček Tomáš1997reg. muži 71 - 80 
11.Boruta Vladislav1965reg. muži 91 - 100 
12.Šnajdr Radomír1963reg. muži 101 - 110 
13.Kouřil Vít1975nez.  
Sokol Hr.Králové 2 B Atlanta
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koblížek Martin1996ČR muži 84 
2.Šlapák Miloš1986ČR muži 91 
3.Brož Petr1996kraj. muži 11 
4.Hrunka Jakub1992kraj. muži 12 
5.Hort Tomáš1997kraj. muži 13 
6.Zeman Daniel1983kraj. muži 31 
7.Pozník David1985kraj. muži 34 N 
8.Čepelka Jan1975kraj. muži 38 
9.Buben Vlastimil1999kraj. muži 38 N 
10.Brát Karel ml.1997kraj. muži 42 
11.Jakubec Jan1985kraj. muži 48 
2.liga skupina A
TTC Litoměřice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pinka Jan1991ČR muži 83 
2.Tschakert Tomáš1981kraj. muži 10 
3.Hrnčíř Jan1991kraj. muži 11 
4.Woznicki Patrik1979kraj. muži 20 
5.Pospíšil Václav1967kraj. muži 51-60 
6.Hervert Josef1998kraj. muži 71-80 
7.Chrvala Radovan1987kraj. muži 81-90cizinec 
8.Březovský Petr2000ČR sži 40 
Union Plzeň
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bultas Miroslav1965kraj. muži 1 
2.Šulc Jiří1993kraj. muži 2 
3.Malý Petr1989kraj. muži 5 
4.Kirchman Ondřej1983kraj. muži 6 
5.Vaněček Petr1988kraj. muži 14 
6.Kypta Michal1988kraj. muži 21-25 
7.Beran Daniel1994kraj. muži 26-30 
8.Mazura David1996kraj. muži 31-40 
9.Duchoň Antonín1974kraj. muži 31-40 
SF SKK EL Nino Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubík Jiří1993kraj. muži 21 
2.Němeček Jakub1997kraj. muži 21Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
3.Vítovec Martin1997kraj. muži 31Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
4.Špaček Pavel1952kraj. muži 41 
5.Špaček Zbyněk1959kraj. muži 41 
6.Voříšek Tomáš1993kraj. muži 41 
7.Vrňák Tomáš1981kraj. muži 41.N 
8.Sojka Lukáš1992kraj. muži 51 
9.Počta Tomáš1981kraj. muži 51 
10.Bútora Michal1997kraj. muži 61Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
11.Plachý Ladislav1966kraj. muži 61 
12.Plachý Josef1971nez. muži N 
Tatran Sedlčany bazény Desjoyaux
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pejša Karel ml.1971kraj. muži 5. 
2.Faktor Radovan1977kraj. muži 10. 
3.Kocura Jiří1963kraj. muži 12. 
4.Drechsler Dušan1973kraj. muži 16. 
5.Lískovec Jindřich1987kraj. muži 192-234 
6.Linhart František ml.1977kraj. muži 192-234 
7.Lesák Jakub1987kraj. muži 281-330 
8.Lískovec Ivan1957kraj. muži 330N 
9.Mašek Roman1975kraj. muži 331-378 
10.Kovář Jan1988kraj. muži 331-378 
11.Drahovzal Jaroslav1942nez. muži N 
Elizza Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šmatlák Jiří1985kraj. muži 18 
2.Kraml Václav1969kraj. muži 19 
3.Tesárek Lukáš1979kraj. muži 21 
4.Alka Rostislav1985kraj. muži 21 
5.Kudrna Jan1993kraj. muži 21 
6.Šedivý Zdeněk1978kraj. muži 21 
7.Rochowanski Pavel1973kraj. muži 31 
8.Nejedlý Petr1978kraj. muži 31 
9.Pěnkava Luboš1995kraj. muži 31 
10.Melíšek Roman1979kraj. muži 51 
11.Braňka Štěpán1987kraj. muži 51 
12.Kala Petr1962kraj. muži 61 
13.Tlustý Miroslav1978kraj. muži 81 
14.Juhasz Martin1981kraj. muži 201 
15.Truc Petr ml.1998kraj. muži 301Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
16.Vitaljič Ivo1955kraj. muži 301 
17.Peřina Tadeáš1989kraj. muži N 
SKST Liberec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Borůvka Jakub1985ČR muži 93 
2.Protiva Martin1983kraj. muži 6 
3.Gireth Pavel1970kraj. muži 7 
4.Kodým Jiří1968kraj. muži 9 
5.Šilhán Petr1995kraj. muži 10 
6.Fabíni Marek1995kraj. muži 12 
7.Kaněra Jan1989kraj. muži 18 
8.Pokorný Marcel1975kraj. muži 19 
9.Obešlo Josef st.1967kraj. muži 21-30 
10.Regner Michal1978kraj. muži 21-30 
11.Smejkal Tomáš1992kraj. muži 21-30 
12.Perný Michal1976kraj. muži 31-40 
13.Svoboda Michal1993kraj. muži 40N 
14.Fabini Jan1998kraj. muži 41-60 
15.Vojtěch Jiří1982kraj. muži 41-60 
16.Cinibulk Miroslav1954kraj. muži 41-60 
17.Smetana Josef1983kraj. muži 41-60 
18.Salomon Daniel1996kraj. muži 61-80 
19.Dominh Martin1996kraj. muži 61-80 
20.Janků Ondřej1997kraj. muži 81-100 
AŠ Mladá Boleslav
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Macela Petr1981kraj. muži 6. 
2.Čížek Jiří1988kraj. muži 6. N 
3.Sedláček Jan ml.1977kraj. muži 7. 
4.Vilímek Miroslav1968kraj. muži 8. 
5.Postelt Tomáš1994kraj. muži 9. 
6.Nešněra Jiří1985kraj. muži 15. 
7.Trajhan Miroslav1985kraj. muži 27.-30. 
8.Serbus Tomáš1985kraj. muži 40.-43. 
9.Čeřovský Petr st.1966kraj. muži 49.-51. 
10.Šťastný Vladislav1964kraj. muži 52.-55. 
11.Antoš Petr1992kraj. muži 56.-63. 
12.Fuka Martin1984kraj. muži 64.-68. 
Sparta Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Robert1977kraj. muži 21-30 
2.Kuchař Jan1989kraj. muži 31-40 
3.Kubát Jan ml.1989kraj. muži 31-40 
4.Veselý Milan1989kraj. muži 31-40 
5.Bartošek Vít1986kraj. muži 31-40 
6.Kocáb Jan1984kraj. muži 41-50 
7.Paleček David1987kraj. muži 41-50 
8.Gaydoš Vít1990kraj. muži 41-50 
9.Lánský Jakub1988kraj. muži 41-50 
10.Vajbar Michal1982kraj. muži 51-60 
11.Adam Lukáš1985kraj. muži 81-100cizinec 
12.Martiška Jan1986kraj. muži 81-100 
13.Abdullin Denis1989kraj. muži 81-100 
14.Šenk Jakub1994kraj. muži 81-100 
15.Bozděch Jan1983kraj. muži 151-200 
16.Havazík Ondřej1993kraj. muži 151-200 
17.Beránek Václav ml.1983kraj. muži 151-200 
18.Schmidtmayer František1964kraj. muži 201-250 
19.Bartošek Jan1984kraj. muži 201-250 
KT Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Panský Jindřich1960ČR muži 61 
2.Orlowski Milan1952kraj. muži 20 
3.Javůrek Petr1968kraj. muži 21 
4.Kolář Vlastimil1959kraj. muži 31 
5.Sváta Tomáš1967kraj. muži 51 
6.Miko Vladimír1943nez. muži  
7.Staněk Jaroslav1940nez. muži  
Baník Most
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vondra Miroslav1978kraj. muži 9 
2.Lukaščuk Josef1974kraj. muži 12 
3.Macháček Jan1970kraj. muži 19 
4.Matuška Dominik1994kraj. muži 35,5 
5.Mandinec Jan1991kraj. muži 45,5 
6.Hejč Antonín st.1963kraj. muži 45,5 
7.Macháček Jiří1972kraj. muži 45,5 
8.Bartes Petr1974kraj. muži 45,5 
9.Ublanič Milan1960kraj. muži 65,5 
10.Klouček Luboš ml.1985kraj. muži 75,5 
TJ Šanov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štepka Miroslav1990ČR muži 97 
2.Hejda Václav1974kraj. muži 11 
3.Cafourek Jan1988kraj. muži 13 
4.Volák Martin1975kraj. muži 15 N 
5.Koděra Filip1987kraj. muži 22 
6.Cafourek Tomáš1986nez. muži  
Sokol Bor Eissmann
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Copák František1995kraj. muži 7 
2.Klier Jakub1988kraj. muži 8 
3.Dráždil Roman1976kraj. muži 11 
4.Pour Pavel ml.1986kraj. muži 15 
5.Chvátal Martin1986kraj. muži 17 
6.Pitra František1960kraj. muži 61-70 
7.Císler Václav1960kraj. muži 71-80 
2.liga skupina B
KST Zlín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pelnář Václav1975kraj. muži 1N 
2.Smýkal Tomáš1993kraj. muži 2 
3.Liška Libor1995kraj. muži 4 
4.Topič Arnošt1993kraj. muži 7 
5.Prokeš Michal1996kraj. muži 9 
6.Smoček Libor1993kraj. muži 10 
7.Jandora Lukáš1993kraj. muži 12N 
8.Čajka Filip1996kraj. muži 18 
9.Lapčík Ondřej1999kraj. muži 18N 
10.Březík Jan1997kraj. muži 21-30 
11.Šenkeřík Marek1996kraj. muži 31-40 
12.Koldas Tomáš2000kraj. muži 51-60 
Omya KST Jeseník
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matějíček Martin1981kraj. muži 1. 
2.Rybár Petr1974kraj. muži 3. 
3.Matějíček Miloš1975kraj. muži 6. 
4.Janoštík Petr1966kraj. muži 7. 
5.Karatidis Petros1955kraj. muži 21.-30. 
6.Paraskevopulos Andreas1957kraj. muži 21.-30. 
7.Vinkler Vladimír1956kraj. muži 21.-30. 
8.Matějíček Miloš st.1947kraj. muži 31.-40. 
9.Schopf Karel1965kraj. muži 41.-50. 
KST Blansko
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dudík Luboš1978kraj. muži 4 
2.Přikryl Aleš1978kraj. muži 7 
3.Svoboda Lukáš1981kraj. muži 9N 
4.Čák Pavel1977kraj. muži 13 
5.Kvíčala David1995kraj. muži 26 
6.Veselý Lukáš1988kraj. muži 33 
7.Mikula Stanislav1964kraj. muži 41 
8.Kvíčala Josef1971kraj. muži 61-70 
9.Kutil Libor1998kraj. muži 91-100 
10.Voráč Pavel1977kraj. muži 131-140 
11.Přikryl Jiří1977kraj. muži 171-180N 
12.Polívka Martin ml.1995kraj. muži 181-190N 
Moravská Slavia Brno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žoldoš Petr1986kraj. muži 8ncizinec 
2.Sigmund Ivo1978kraj. muži 14 
3.Svoboda Jan1991kraj. muži 18 
4.Kozubík Pavel1994kraj. muži 29 
5.Juroška Ivan1955kraj. muži 45 
6.Javůrek Tomáš1990kraj. muži 71-80 
7.Novák Lukáš1988kraj. muži 81-90 
8.Ličbinský Roman1980kraj. muži 121-130 
9.Toufar Jan1997kraj. muži 141-150 
Sokol Čechovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kvapil Oldřich1977kraj. muži 5 
2.Vejmola Pavel1967kraj. muži 10 
3.Šťastný Jaroslav1966kraj. muži 12 
4.Šťastný Zdeněk1964kraj. muži 15 
5.Kalabis Petr1971kraj. muži 21-30 
6.Štěpán Jiří1970kraj. muži 21-30 
7.Matějka Pavel1975kraj. muži 21-30N 
8.Stužka Oldřich ml.1978kraj. muži 31-40 
9.Jančík Jiří1973kraj. muži 51-70 
10.Maděrka Aleš1969kraj. muži 51-70 
11.Chytil Milan1965kraj. muži 71-100 
12.Holáň Jan1993ČR muži 89Střídavý start z ASK Tatra Kopřivnice
KST Vsetín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sagáčik Štefan1966kraj. muži 3. 
2.Slováček Libor1969kraj. muži 11. 
3.Vaculík Vladimír1968kraj. muži 12. 
4.Vlk Radek1971kraj. muži 21.-30. N 
5.Cvečko Daniel1962kraj. muži 21.-30. Ncizinec 
6.Slováček Petr1973kraj. muži 41.-50. N 
7.Pavloušek Roman1958kraj. muži 91.-100. 
8.Cibulka Stanislav1964kraj. muži 101.-110. 
9.Kubík Josef1967kraj. muži 121.-130. 
Lokomotiva Pardubice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hájek Tomáš1962kraj. muži 7 
2.Bělohlav Karel1973kraj. muži 9 
3.Kuchta Pavel1983kraj. muži 13 
4.Drvota Miroslav1963kraj. muži 19 
5.Voženílek Martin1975kraj. muži 31-35N 
6.Pytlík Jiří1969kraj. muži 41-50 
7.Holík Jiří1969kraj. muži 71-80 
8.Dočkal Radek1988kraj. muži 121-140 
9.Licek Radim1973kraj. muži 121-140 
10.Špaňůr Josef1966kraj. muži 121-140 
11.Kolář Michal1965kraj. muži 121-140 
12.Rázek František1956kraj. muži 161-180 
13.Suchánek Zdeněk1958reg. muži 61-70 
14.Kadleček Radomír1969nez. muži nkl 
15.Vybíral Marek1997kraj. muži 31Střídavý start z KST Sokol Znojmo-Orel Únanov
16.Vybíral Lukáš1996kraj. muži 121-130Střídavý start z KST Sokol Znojmo-Orel Únanov
Moravská Slavia Brno C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fábo Ján1980kraj. muži 12 
2.Flíbor Zbyněk1974kraj. muži 20 
3.Lučko Martin1983kraj. muži 23 
4.Fischer Karel1997kraj. muži 47 
5.Mikulášek Jan1991kraj. muži 48 
6.Bíza Martin1992kraj. muži 51-60 
7.Vašíček Jan1999kraj. muži 111-120Hostování z Městský sportovní klub Břeclav, z.s.
8.Novák Martin1965kraj. muži 121-130 
9.Svoboda Libor1983reg. muži 41-50n 
TJ Ostrava KST C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dzida Jan1973ČR muži 100 
2.Klos Patrik1998kraj. muži 28 
3.Tomica Daniel1980kraj. muži 30,5 
4.Martinko Jiří1999kraj. muži 33 
5.Lapisz Břetislav1965kraj. muži 43 
6.Bajger Jiří1972kraj. muži 110,5 
7.Urbanczyk Tomáš1991kraj. muži 145,5 
8.Plachta Jakub2000reg. muži 37 
9.Zapletal František1987reg. muži 48 
10.Moravec Michal1998reg. muži 50,5 
11.Pečinka Lukáš1994kraj. muži 101-120Střídavý start z TJ Jiskra Holice
Baník Havířov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Volný Karel1990kraj. muži 21-25 
2.Kratochvíl Michal1995kraj. muži 31-35 
3.Boháč Jan1994kraj. muži 31-35N 
4.Meluš Ladislav1969kraj. muži 31-35N 
5.Kowal René1996kraj. muži 41-45 
6.Rozínek Vojtěch1998kraj. muži 51-60 
7.Mikolašík Michal1999kraj. muži 141-150 
8.Kupec Ladislav1998reg. muži 31-40N 
9.Gorecki Jan1999reg. muži 41-50 
10.Siwiec Matěj2001reg. muži 41-50 
11.Kupec Rostislav1997reg. muži 51-60N 
12.Frejvolt Lukáš2000reg. muži 61-70 
Tatran KRPA Hostinné
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Petr1977kraj. muži 8. 
2.Šváb Richard1974kraj. muži 9. 
3.Kalenský Jaroslav1976kraj. muži 10. 
4.Štrobl Rudolf1978kraj. muži 14. 
5.Voňka Jakub1994kraj. muži 17. 
6.Dymák Lukáš1994kraj. muži 50. 
7.Bartoš Petr st.1971kraj. muži 81.-90. 
8.Pavlata Petr1957kraj. muži 81.-90. 
9.Voňka Karel ml.1988kraj. muži 101.-121. 
10.Sixta Daniel1974kraj. muži 122.-140. 
Siko Orlová B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Jiří1976kraj. muži 26-30 
2.Mesaroš Jakub1987kraj. muži 26-30 
3.Sikora Filip1997kraj. muži 36-40Hostování z TJ Ostrava KST
4.Doležel Vít1977kraj. muži 36-40 
5.Valenta Milan1962kraj. muži 36-40N 
6.Sikora Radek1979kraj. muži 41-45N 
7.Remenda Adam1995kraj. muži 41-45Ncizinec 
8.Javůrek Jiří1969kraj. muži 46-50 
9.Gembala Jan1991kraj. muži 51-60 
10.Skácelík František1965kraj. muži 51-60 
11.Sargánek David1996kraj. muži 101-110N 
12.Doležal Miroslav1987kraj. muži 111-120 
13.Musil Milan1960kraj. muži 111-120 
3.liga skupina A
Lokomotiva Vršovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Csölle Szilard1974kraj. muži 31Ncizinec 
2.Kaucký Roman1973kraj. muži 41 
3.Pospíšil Milan1954kraj. muži 51 
4.Mráz Jiří1963kraj. muži 61N 
5.Zunt Zdeněk1972kraj. muži 81 
6.Hrbáček Milan1968kraj. muži 81 
7.Kučala Viktor1968kraj. muži 101 
8.Pešina Jiří1974kraj. muži 201 
9.Zahrádka David1995kraj. muži 101-150Střídavý start z TJ Slavoj Praha, spolek
Sokol Plzeň V.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jakubec Vladimír1981kraj. muži 9 
2.Franc Štěpán1995kraj. muži 16 
3.Šlehofer Stanislav ml.1991kraj. muži 21-25 
4.Hoch Jiří1962kraj. muži 31-40 
5.Havlíček Stanislav1963kraj. muži 51-60 
6.Říšský Pavel1992kraj. muži 51-60 
7.Kmoch Ladislav1959kraj. muži 61-70 
8.Kadlček Michal1979kraj. muži 81-100 
9.Helus Jaroslav1967kraj. muži 81-100 
10.Panský Miroslav1957kraj. muži 81-100 
11.Reichert Tomáš1984kraj. muži 81-100 
12.Budín David1991kraj. muži 81-100 
13.Bek Tomáš1980kraj. muži 101-120 
Slovan Lochovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černý Vít1977kraj. muži 15N 
2.Zítek Patrik1972kraj. muži 19 
3.Šmejkal Radek1981kraj. muži 31-34 
4.Baier Robert1970kraj. muži 37-38 
5.Budělovský Petr1980kraj. muži 69-78 
6.Zitta Přemysl1969reg. muži 2N 
7.Němec Tomáš1988reg. muži 21-30 
8.Dražan Jiří1983reg. muži 21-30 
Pedagog Č.Budějovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janda Jan1971kraj. muži 10 
2.Kortus Pavel ml.1995kraj. muži 11 
3.Bakalář Daniel1970kraj. muži 12 
4.Kortus Pavel1969kraj. muži 31-40N 
5.Kortus Filip1999kraj. muži 41-50 
6.Kárník Pavel1960kraj. muži 101-130 
7.Farník Jiří1978kraj. muži 131-160 
8.Matouš Luboš1973kraj. muži 161-200 
9.Němeček Richard1952kraj. muži 201-281 
10.Founě Jiří1975kraj. muži 201-281 
11.Lojka David1973kraj. muži 201-281 
12.Škopek Pavel1997kraj. muži 69.-78.Střídavý start z SKST Vlašim
Sokol Králův Dvůr B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Urbánek Jan1986ČR muži 47 
2.Vorlíček Luboš1968kraj. muži 14 
3.Vlček Jiří1963kraj. muži 18 
4.Tůma Pavel1961kraj. muži 25 
5.Kopřiva Tomáš1990kraj. muži 104-128 
6.Roziňák Jan1979kraj. muži 157-191 
7.Hák Zdeněk1987kraj. muži 157-191 
8.Rujder David1971kraj. muži 192-234 
9.Včelička Lubomír1969kraj. muži 281-330 
10.Špalek Michal1974ČR muži Nezařazen 
Union Plzeň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaněček Petr1988kraj. muži 14 
2.Kypta Michal1988kraj. muži 21-25 
3.Beran Daniel1994kraj. muži 26-30 
4.Duchoň Antonín1974kraj. muži 31-40 
5.Mazura David1996kraj. muži 31-40 
6.Šenk Jakub1994kraj. muži 81-100Střídavý start z Association Club Sparta Praha z.s.
7.Boháč Jaroslav1956kraj. muži 151-200 
Libín 1096 Prachatice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bauer Miroslav1995kraj. muži 16 
2.Šimek Marek1991kraj. muži 21-30 
3.Němec Miroslav1980kraj. muži 21-30 
4.Bauer Jan ml.1993kraj. muži 51-70 
5.Bauer Jan st.1969kraj. muži 70,5 
6.Le Quang Trung1989kraj. muži 70,5cizinec 
7.Blaško Ivo1961kraj. muži 71-100 
8.Žák František1962kraj. muži 131-160 
9.Kaiml Petr1975kraj. muži 130,5 
10.Liška Marek1994kraj. muži 131-160 
11.Gruber Josef1992kraj. muži 131-160 
12.Vejvoda Jiří1971kraj. muži 161-200 
13.Nitrianský Igor1961nez.  
Union Plzeň C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Macháček Radek1969kraj. muži 31-40 
2.Uhlíř Marek1965kraj. muži 41-50 
3.Mezera Petr1964kraj. muži 41-50 
4.Duchoň Roman1972kraj. muži 71-80 
5.Bistřický Marek1998kraj. muži 151-200 
6.Panzer Tomáš1979nez. muži  
7.Tolar Václav1980nez. muži  
8.Balihar Jan1953nez. muži  
9.Havazík Ondřej1993kraj. muži 151-200Střídavý start z Association Club Sparta Praha z.s.
TTC Kladno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havlíček Tomáš1992kraj. muži 17 
2.Pavlíček Ondřej1979kraj. muži 31-34 
3.Zika Ondřej1973kraj. muži 40-43 
4.Ebert Tomáš ml.1989kraj. muži 40-43 
5.Mencl Jiří1990kraj. muži 56-63 
6.Novák Petr1970kraj. muži 104-128 
7.Strejc Filip1998kraj. muži 157-191 
8.Vychodil Luděk1966kraj. muži 192-234 
9.Pírka Josef1965kraj. muži 192-234 
10.Jedlička Stanislav1959kraj. muži 281-330 
ČZ Strakonice Elektrostav
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krahulec Jiří ml.1985kraj. muži 12 
2.David Jakub1991kraj. muži 15 
3.Jungvirt Josef1976kraj. muži 21-31 
4.Hrazdira Patrik1995kraj. muži 31-40 
5.Majer Zbyněk1975kraj. muži 41-50 
6.Fiala Jakub1995kraj. muži 51-70 
7.Kápl Jan st.1962kraj. muži 131-160 
8.Petřík Jaroslav1982kraj. muži 161-200 
9.Soukup Zdeněk ml.1989kraj. muži 201-280 
10.Chalupa Radek1963kraj. muži 201-280 
11.David Tomáš1994kraj. muži 71-100Střídavý start z TJ Sokol Vodňany
12.Peterka Ondřej1994kraj. muži 31-40Střídavý start z DDM Soběslav
Converse Elizza Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šedivý Zdeněk1978kraj. muži 21 
2.Kudrna Jan1993kraj. muži 21 
3.Nejedlý Petr1978kraj. muži 31 
4.Pěnkava Luboš1995kraj. muži 31 
5.Rochowanski Pavel1973kraj. muži 31 
6.Melíšek Roman1979kraj. muži 51 
7.Braňka Štěpán1987kraj. muži 51 
8.Kala Petr1962kraj. muži 61 
9.Tlustý Miroslav1978kraj. muži 81 
10.Běhal Aleš1977kraj. muži 101 
11.Dušek Jan1976kraj. muži 101 
12.Marat Petr1999kraj. muži 101Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
13.Poledne Jan1985kraj. muži 101 
14.Průša David2000kraj. muži 101Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
15.Rochowanski Lukáš1977kraj. muži 101 
16.Slobodzian Adam1997kraj. muži 101Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
17.Fausek Matěj1999kraj. muži 151Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
SF SKK El Nino Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Špaček Zbyněk1959kraj. muži 41 
2.Voříšek Tomáš1993kraj. muži 41 
3.Vrňák Tomáš1981kraj. muži 41.N 
4.Sojka Lukáš1992kraj. muži 51 
5.Počta Tomáš1981kraj. muži 51 
6.Bútora Michal1997kraj. muži 61Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
7.Plachý Ladislav1966kraj. muži 61 
8.Plášek Pavel1992kraj. muži 61 
9.Šindelář Daniel1993kraj. muži 61 
10.Remeš Zdeněk1948kraj. muži 61 
11.Skřivánek Petr1993kraj. muži 81 
12.Dusík Stanislav1998kraj. muži 101Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
13.Lebl Ondřej1990kraj. muži 101 
14.Ezr Václav1996kraj. muži 201Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
15.Ezr Petr1958kraj. muži 251 
16.Šálený David1999ČR sži 20Střídavý start z SK DDM Kotlářka Praha
17.Valenta Jan2001kraj. muži 280.NStřídavý start z TSM Kladno, z.s.
3.liga skupina B
Technoline KST Jirkov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čermák Josef1954kraj. muži 17 
2.Bořík Milan1973kraj. muži 25,5 
3.Rödling Jan1982kraj. muži 25,5 
4.Šmucr Jiří1971kraj. muži 35,5 
5.Bíma Miroslav1991kraj. muži 45,5 
6.Průša Vojtěch1995kraj. muži 95,5 
7.Traspe Jan ml.1986kraj. muži 95,5 
8.Šimonek Milan1956kraj. muži 95,5 
9.Veselý Petr1977kraj. muži 130,5 
10.Krejčí Ladislav1994kraj. muži 150,5 
11.Dänner Michal1994kraj. muži 150,5 
12.Pavlica Jan1963kraj. muži 150,5 
TTC Kladno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bajer Jiří1976kraj. muži 24 
2.Hrubý Vlastimil1967kraj. muži 44-45 
3.Škubal Jiří1957kraj. muži 56-63 
4.Gábriš Michal1962kraj. muži 92-103 
5.Škach Martin1970kraj. muži 104-128 
6.Navrátil Tomáš1973kraj. muži 129-156 
7.Prágr Lukáš1987kraj. muži 157-191 
8.Vospálek Miroslav1948kraj. muži 192-234 
9.Šulc Ladislav1951kraj. muži 234N 
Jiskra Nový Bor
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fojtík Jan1980kraj. muži 13 
2.Hruška Václav ml.1994kraj. muži 16 
3.Franěk Tomáš1975kraj. muži 21-30 
4.Protiva Luboš1988kraj. muži 21-30 
5.Ivan Radek1969kraj. muži 31-40 
6.Vojtěch Petr1960kraj. muži 31-40 
7.Studecký Lubor1956kraj. muži 41-60 
8.Hekerle Tomáš1967kraj. muži 61-80 
9.Horník Stanislav1957kraj. muži 81-100 
10.Oliverius Pavel1956kraj. muži 81-100 
11.Rudinský David1972kraj. muži 101-130 
12.Hervert Josef1998kraj. muži 71-80Střídavý start z Table Tennis Club Litoměřice, z.s.
Slavoj Severotuk Ústí n./L. C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kváš Pavel1982kraj. muži 16 
2.Votava Milan1969kraj. muži 21 - 30 
3.Karásek Vít1994kraj. muži 21 - 30 
4.Šulc Daniel1974kraj. muži 31 - 40 
5.Seibert Karel1972kraj. muži 21 - 30 
6.Budinský Petr1979kraj. muži 51 - 60 
7.Vrbík Radek1994reg. muži 29 
8.Fiklík Ondřej1994nez. muži  
9.Černota Filip2001reg. muži 31.-40.Střídavý start z Association Club Sparta Praha z.s.
Avia Čakovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Petřík Aleš1975kraj. muži 31 
2.Vaňásek Jiří1971kraj. muži 31 
3.Hüttl Michal1989kraj. muži 41 
4.Suchomel Tomáš1965kraj. muži 61 
5.Melichar Jiří1979kraj. muži 61 
6.Šulc Martin1986kraj. muži 61 
7.Vašátko Zdeněk1968kraj. muži 81N 
8.Nguyen Ngoc Bach1990kraj. muži 101cizinec 
9.Charamza Ondřej ml.1997kraj. muži 101 
10.Rousek Tomáš1967kraj. muži 101N 
11.Melíšek Martin1973kraj. muži 101N 
12.Toula Vladimír1956kraj. muži 151 
Sokol Lenešice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zajíček Pavel1965kraj. muži 12 
2.Kolovratník Martin1973kraj. muži 35,5 
3.Koželuh Jindřich1951kraj. muži 55,5 
4.Fencl Pavel1994kraj. muži 75,5 
5.Zlatohlávek Jaroslav1963kraj. muži 85,5 
6.Ledvina Vilém1961kraj. muži 130,5 
7.Cibulka Vladimír1961kraj. muži 170,5 
8.Uldrich Miroslav1963kraj. muži 190,5 
9.Obr Jaroslav1967kraj. muži 225,5 
10.Vlček Jakub1985nez. muži  
11.Fiala Dušan1963nez. muži  
KST Cheb
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gavlas Petr1980kraj. muži 1N 
2.Hrčka Jaroslav1955kraj. muži 5 
3.Hobl Lukáš1998kraj. muži 7 
4.Polák Michal1979kraj. muži 10N 
5.Sys Radek1965kraj. muži 19 
6.Ramsauer Tomáš1993kraj. muži 26-30 
7.Kopecký Jiří1942kraj. muži 91-100 
8.Gavlas Anton st.1948kraj. muži 101-120 
9.Oláh Michal1980nez.  
Slavoj Severotuk Ústí n./L. D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lžičař Martin1985kraj. muži 21 - 30 
2.Černý Jaroslav1974kraj. muži 21 - 30 
3.Nechyba Zdeněk ml.1976kraj. muži 21 - 30 
4.Kroupa Tomáš1983kraj. muži 31 - 40 
5.Fiklík Michael1991kraj. muži 31 - 40 
6.Weichart Martin1977kraj. muži 41 - 50 
7.Trubák Jiří1987kraj. muži 121 - 140 
TTC Roudnice n.L.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Líska Tomáš1972kraj. muži 18 
2.Ullman Miloslav1964kraj. muži 41-50 
3.Novák Jaroslav1967kraj. muži 51-60 
4.Holeček Roman1977kraj. muži 71-80 
5.Sklenička Jan1978kraj. muži 61-70 
6.Červenka Marek1978kraj. muži 101-120 
7.Cinibulk Miloš1974kraj. muži 161-180 
8.Vyskočil Michal1990kraj. muži 161-180 
9.Sedláček Zdeněk1969kraj. muži 181-200 
Sokol Michle Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šimeček Jan1960kraj. muži 21 
2.Bucifal Aleš1970kraj. muži 31 
3.Benák Libor1969kraj. muži 41 
4.Kuba Josef1972kraj. muži 41 
5.Novotný Petr1985kraj. muži 51 
6.Ambrož Adam1983kraj. muži 61 
7.Braun Tomáš1969kraj. muži 61 
8.Koděra Miloš1973kraj. muži 61 
9.Martinec Tomáš1991kraj. muži 61 
10.Tichý Jiří1986kraj. muži 81 
11.Strnka Adam1995kraj. muži 101 
12.Zámyslický Jaroslav1958kraj. muži 101 
13.Votípka Emanuel1943kraj. muži 101 
SKST Liberec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šilhán Petr1995kraj. muži 10 
2.Fabíni Marek1995kraj. muži 12 
3.Kaněra Jan1989kraj. muži 18 
4.Vojtěch Jiří1982kraj. muži 41-60 
5.Svoboda Michal1993kraj. muži 40N 
6.Fabini Jan1998kraj. muži 41-60 
7.Smetana Josef1983kraj. muži 41-60 
8.Dominh Martin1996kraj. muži 61-80 
9.Novota Štefan1960kraj. muži 101-130 
10.Klimenta Matouš1991reg. muži 41-60 
11.Vojkovič Karel ml.1984reg. muži 61-80 
KMST Liberec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mejsnar František1988kraj. muži 20 
2.Řípa David1991kraj. muži 21-30 
3.Zikmund Adam1995kraj. muži 21-30 
4.Brumlich Daniel1997kraj. muži 31-40Hostování z Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.
5.Žid Čeněk1997reg. muži 41-60Hostování z Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.
6.Zuzánek Jiří1989reg. muži 61-80 
7.Pařízek Martin2000reg. muži 101-120Hostování z Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.
8.Blinka Michal2001reg. muži 121-164Hostování z Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.
9.Špaček Ondřej1994kraj. muži 41 - 60Střídavý start z TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s.
10.Salomon Daniel1996kraj. muži 61-80Střídavý start z Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.
11.Sloup Martin1997kraj. muži 150,5Střídavý start z Tělovýchovná jednota Krupka, z.s.
3.liga skupina C
Jiskra Holice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jelínek Michal1986kraj. muži 4 
2.Táborský Jiří1976kraj. muži 8 
3.Mádlo Martin1986kraj. muži 26-30 
4.Koubek René1974kraj. muži 36-40 
5.Socha Zdeněk1964kraj. muži 41-50 
6.Švec Jan1952kraj. muži 51-60 
7.Hladík Miroslav1955kraj. muži 81-90 
8.Vraštil Lukáš1986kraj. muži 91-100 
9.Pečinka Lukáš1994kraj. muži 101-120 
10.Koubek Vojtěch2000kraj. muži 121-140Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
11.Košťál Jiří1962reg. muži 26-30 
12.Theodor Jiří1963reg. muži 41-50 
Bižuterie Jablonec n.N.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rose Radek1972kraj. muži 8 
2.Bradáč Petr1976kraj. muži 11 
3.Švácha Ondřej1978kraj. muži 15 
4.Minář Jiří1975kraj. muži 21-30 
5.Šilhán Josef1975kraj. muži 31-40 
6.Koťátko Luboš1971kraj. muži 31-40 
7.Urban Milan1960kraj. muži 31-40 
8.Bittner Martin1967kraj. muži 41-60 
9.Louda Jiří1964kraj. muži 41-60 
10.Tauš René1971kraj. muži 41-60 
11.Hlavsa Tomáš1996kraj. muži 61-80 
12.Pecka Vlastimil1975kraj. muži 81-100 
13.Kovář Jaroslav1980kraj. muži 101-130 
14.Vrabec Jan1985kraj. muži 101-130 
FK Kolín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hořejší Radim1976kraj. muži 20 
2.Dolejší Stanislav1966kraj. muži 23 
3.Pilner Jaroslav1971kraj. muži 26 
4.Zaplatílek Ctibor1978kraj. muži 26N 
5.Jindra Josef1951kraj. muži 35-36 
6.Lhoták Jakub1992kraj. muži 69-78 
7.Mazurkiewicz Ivo1953kraj. muži 157-191 
8.Holman Martin1967kraj. muži 191N 
9.Hrda Lukáš1986kraj. muži 192-234 
10.Šembera Karel1962kraj. muži 192-234 
11.Šembera David1989kraj. muži 235-280 
12.Křeček Jiří1998kraj. muži 280N 
TJ D.Králové n.L./J.Jaroměř
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rýgl Vojtěch1987kraj. muži 18 
2.Foff Miroslav st.1969kraj. muži 25 
3.Slavík Libor1975kraj. muži 27 
4.Foff Miroslav ml.1994kraj. muži 29 
5.Hrycík Radim1983kraj. muži 36 
6.Šulc Petr1964kraj. muži 61-70 
7.Krýza Luděk1962kraj. muži 71-80 
8.Kléma Jan1976kraj. muži 81-90 
9.Jež Rostislav1975kraj. muži 91-100 
10.Všetečka Martin1956kraj. muži 201-230 
11.Vašina Lukáš1992reg. muži 111-120 
12.Jůza Jaroslav1973nez. muži  
TTC Kostelec nad Orlicí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malík Lukáš1989kraj. muži 20 
2.Malík Karel1965kraj. muži 21 
3.Brůna Petr1962kraj. muži 23 
4.Ježek Robert1969kraj. muži N 100 
5.Balous Milan1969kraj. muži 61-70 
6.Malík Tomáš1987kraj. muži 122-140 
7.Kršiak Tomáš1997kraj. muži 122-140 
8.Jakubec Martin1992kraj. muži 122-140 
9.Malínský Milan1956kraj. muži 171-200 
10.Bolehovský Martin st.1968kraj. muži 171-200 
11.Myšák Luděk1967kraj. muži 171-200 
12.Šťastný Daniel1996kraj. muži 201-230 
Sokol Chrudim
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rohlík Jan ml.1972kraj. muži 14 
2.Šindelář Pavel1965kraj. muži 15 
3.Dalecký Petr1966kraj. muži 16 
4.Michalec Roman1964kraj. muži 31-35 
5.Stehlík Milan1960kraj. muži 36-40 
6.Bureš Jaroslav1965kraj. muži 41-50 
7.Hanousek Ondřej1988kraj. muži 51-60 
8.Rulík Jiří1972kraj. muži 91-100 
9.Tajovský Václav1952kraj. muži 101-120 
10.Rubeš Michal1997kraj. muži 121-140 
11.Krejčí Vladimír1962kraj. muži 141-160 
12.Stehlík Vojtěch1987kraj. muži 141-160 
13.Steklý Tibor1964kraj. muži 141-160 
14.Foltýn Lukáš1985kraj. muži 161-180 
15.Joska Vojtěch1997reg. muži 71-80 
TJ Jičín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Roček Milan ml.1989kraj. muži 22 
2.Kohout Pavel1982kraj. muži 30 
3.Tisoňů Nikola1978kraj. muži 33 
4.Rejha Jan1980kraj. muži 51.-60. 
5.Kříž Milan ml.1986kraj. muži 43 
6.Červenka Jan1986kraj. muži 61.-70. 
7.Gebauer Jiří1969kraj. muži 71-80 
8.Soukup Jiří1968kraj. muži 91.-100. 
9.Fejtek Petr st.1973kraj. muži N230 
Sokol Hr.Králové 2 C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hort Tomáš1997kraj. muži 13 
2.Zeman Daniel1983kraj. muži 31 
3.Pozník David1985kraj. muži 34 N 
4.Buben Vlastimil1999kraj. muži 38 N 
5.Čepelka Jan1975kraj. muži 38 
6.Brát Karel ml.1997kraj. muži 42 
7.Jakubec Jan1985kraj. muži 48 
8.Skákal Martin1974kraj. muži 50 N 
9.Málek Daniel1996kraj. muži 70 N 
10.Hampl Michal1992kraj. muži 101-121 
11.Pleskač Jan1980kraj. muži 101-121 
AŠ Mladá Boleslav B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Postelt Tomáš1994kraj. muži 9. 
2.Nešněra Jiří1985kraj. muži 15. 
3.Trajhan Miroslav1985kraj. muži 27.-30. 
4.Serbus Tomáš1985kraj. muži 40.-43. 
5.Čeřovský Petr st.1966kraj. muži 49.-51. 
6.Šťastný Vladislav1964kraj. muži 52.-55. 
7.Antoš Petr1992kraj. muži 56.-63. 
8.Fuka Martin1984kraj. muži 64.-68. 
9.Zajíček Michal1987kraj. muži 79.-91. 
10.Zahrádka Michal1990kraj. muži 91. N 
11.Nováček Petr1984kraj. muži 104.-128. 
12.Pácha Robin1992kraj. muži 129.-156. 
SKST Liberec D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pokorný Marcel1975kraj. muži 19 
2.Smejkal Tomáš1992kraj. muži 21-30 
3.Regner Michal1978kraj. muži 21-30 
4.Obešlo Josef st.1967kraj. muži 21-30 
5.Perný Michal1976kraj. muži 31-40 
6.Cinibulk Miroslav1954kraj. muži 41-60 
7.Vojkovič Karel st.1959kraj. muži 61-80 
8.Mikula Oldřich1935kraj. muži 101-130 
9.Vaníček Jiří1974reg. muži 41-60 
Sokol Mnichovo Hradiště
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bukovský Radek1977kraj. muži 37. - 38. 
2.Stránský Michal1973kraj. muži 49. - 51. 
3.Košák Vojtěch1987kraj. muži 51.-60. 
4.Blažek Jan1989kraj. muži 64. - 68. 
5.Kastner Patrik1974kraj. muži 79. - 91. 
6.Ort Josef1983kraj. muži 79. - 91. 
7.Trávníček Luboš1972kraj. muži 92. - 103. 
8.Hoďák Václav1990kraj. muži 129. - 156. 
9.Beniš Ondřej1990kraj. muži 157. - 191. 
10.Grill Josef1967kraj. muži 235. - 280. 
11.Kraušner Miroslav1974kraj. muži 235. - 280. 
12.Kroupa Milan1965kraj. muži 235. - 280. 
13.Koloc Jaroslav1979kraj. muži 235. - 280. 
14.Pleticha Vladimír1973kraj. muži 235. - 280. 
US Steinerová Choceň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šimonek Petr1968kraj. muži 5 
2.Merta Jakub1989kraj. muži 6 
3.Zajíček Miroslav1987kraj. muži 11 
4.Bezdíček Martin1977kraj. muži 12 
5.Mikulecký Jan1968kraj. mži 17 
6.Bělohlávek Dominik1998kraj. muži 22 
7.Příhoda Tomáš1964kraj. muži 41 
8.Synek Martin1973kraj. muži 81 
9.Slavík Miroslav1971kraj. muži 81 
10.Beneš Václav1969kraj. muži 141 
11.Trkal Jaroslav1964reg. muži 5 
12.Absolon Martin1975reg. muži 13 
13.Oliva Vladimír1954reg. muži 16 
3.liga skupina D
Koral Tišnov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dospíšil Jiří ml.1975kraj. muži 21. 
2.Pros René1974kraj. muži 31.N 
3.Antoš Jiří1977kraj. muži 40. 
4.Dospíšil Pavel1969kraj. muži 44. 
5.Nováček Libor1965kraj. muži 46. 
6.Vitula Josef1974kraj. muži 61.-70. 
7.Sedlář Jakub1984kraj. muži 91.-100. 
8.Sedlář David2000kraj. muži 111.-120. N 
9.Paciorek Roman1974reg. muži 31.-40. 
10.Dospíšil Pavel ml.1991reg. muži 51.-60. 
11.Hruška Pavel1984reg. muži 61.-70. 
Sokol Lanžhot
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Metelička Dávid1993kraj. muži 32.Ncizinec 
2.Darmovzal Zdeněk1980kraj. muži 34. 
3.Koníček Michal1980kraj. muži 36. 
4.Štofka Filip1991kraj. muži 39. 
5.Baláž Branislav1975kraj. muži 71.-80.cizinec 
6.Hanák Jiří1968kraj. muži 131.-140 
7.Brozák Radomír1970kraj. muži 131.-140. 
8.Polášek Zdenek1959kraj. muži 161.-170 
9.Koníček Marek1978reg. muži 33. 
10.Sláma Miroslav1958reg. muži 44. 
11.Kalivoda Petr1981reg. muži 48.N 
Sokol Znojmo
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartoš Milan1964kraj. muži 21 
2.Forman Libor1981kraj. muži 25N 
3.Vybíral Marek1997kraj. muži 31 
4.Kříž Bohumil1984kraj. muži 51-60 
5.Musil David1992kraj. muži 51-60 
6.Vybíral Pavel1972kraj. muži 81-90 
7.Vybíral Lukáš1996kraj. muži 121-130 
8.Ondra Milan1970kraj. muži 151-160 
9.Kazdera Pavel1955kraj. muži 161-170 
Sokol Brno I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolůch Jaroslav1975kraj. muži 11 
2.Lamač Petr1988kraj. muži 18N 
3.Cupák Zdeněk1982kraj. muži 30 
4.Poledňa Martin1975kraj. muži 32 
5.Galatík Pavel1982kraj. muži 38 
6.Šaur Ivo1964kraj. muži 51-60 
7.Charitonov Vitalij1980kraj. muži 51-60 
8.Herník Miloslav1956kraj. muži 51-60 
9.Laicman Petr1966kraj. muži 71-80 
10.Martinčík Tomáš1965kraj. muži 91-100N 
11.Kvarda Lubomír1961kraj. muži 141-150 
12.Rakovický Milan1950kraj. muži 141-150 
Baník Mikulčice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolařík Jan1979kraj. muži 17. 
2.Podrazil Vítězslav1995kraj. muži 51.-60. 
3.Kurka Milan1964kraj. muži 61.-70. 
4.Hrdlička Petr1985kraj. muži 61.-70.N 
5.Kříž Libor1976reg. muži 111.-120 
6.Bolfík Lukáš1979reg. muži 121.-130. 
7.Pinda Dušan1995reg. muži 151.-160. 
8.Morávek Jiří1983reg. muži 151.-160. 
9.Juřík Lumír1984nez. muži  
SKST Hodonín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pospíšil Jiří1982kraj. muži 10 
2.Motyčka Jan1990kraj. muži 27 
3.Brhel Richard1965kraj. muži 36 N 
4.Možíš Karel1996kraj. muži 37 
5.Brhel Tomáš1988kraj. muži 50 
6.Buriánek Patrik1993kraj. muži 61-70 
7.Ilčík Ondřej1988kraj. muži 61-70 
8.Hašlík Jakub1996kraj. muži 141-150 
9.Veselý Jan1993kraj. muži 161-170 
10.Juřík Adam1994kraj. muži 171-180 
11.Kraus Jan1995reg. muži 61-70 
12.Hromek Filip2001reg. muži 71-80 
13.Vajbar Petr1979nez. muži  
Moravská Slavia Brno D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Juroška Ivan1955kraj. muži 45 
2.Mikulášek Jan1991kraj. muži 48 
3.Bíza Martin1992kraj. muži 51-60 
4.Javůrek Tomáš1990kraj. muži 71-80 
5.Novák Lukáš1988kraj. muži 81-90 
6.Vašíček Jan1999kraj. muži 111-120Hostování z Městský sportovní klub Břeclav, z.s.
7.Ličbinský Roman1980kraj. muži 121-130 
8.Novák Martin1965kraj. muži 121-130 
9.Pavelka Jakub1991kraj. muži 131-140 
10.Toufar Jan1997kraj. muži 141-150 
11.Šmarda Vladislav1995kraj. muži 181-190 
12.Tureček Petr1983reg. muži 31-40 
13.Svoboda Libor1983reg. muži 41-50n 
SK Slatina - Brno
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ryšavý Michal1992kraj. muži 15 
2.Jeřábek Vladimír1972kraj. muži 51-60 
3.Vaculík Filip1995kraj. muži 71-80 
4.Plotěný Michal1981kraj. muži 81-90 
5.Zetocha Martin1981kraj. muži 71-80 
6.Orság David1978kraj. muži 81-90 N 
7.Čikl Martin1980kraj. muži 81--90 N 
8.Kulhánek Jaroslav1985kraj. muži 91-100 N 
9.Oleksík Václav1972kraj. muži 91-100 N 
10.Táborský Jindřich1956kraj. muži 101-110 
11.Frýb Tomáš1973kraj. muži 111-120 
12.Traxler Jan1985kraj. muži 121-130 
13.Hlaváč David1990kraj. muži 141-150 N 
14.Zaplatil Radek1977kraj. muži 161-170 
15.Cigánek Jan1995kraj. muži 181-190 
16.Třináctý Richard1976kraj. muži 181-190 
17.Konečný Lukáš1998kraj. muži 21-30Střídavý start z TJ Chropyně
KST Blansko B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kvíčala David1995kraj. muži 26 
2.Veselý Lukáš1988kraj. muži 33 
3.Mikula Stanislav1964kraj. muži 41 
4.Kvíčala Josef1971kraj. muži 61-70 
5.Kutil Libor1998kraj. muži 91-100 
6.Voráč Pavel1977kraj. muži 131-140 
7.Přikryl Jiří1977kraj. muži 171-180N 
8.Polívka Martin ml.1995kraj. muži 181-190N 
9.Kutil Šimon1991reg. muži 16 
10.Procházka Ondřej1986reg. muži 17 
11.Němec Josef1947reg. muži 18N 
12.Bednář Josef2001ČR mži 11 
Sokol Borová
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marek David1979kraj. muži 10 
2.Cholínský Jan1965kraj. muži 15 
3.Křepelka Tomáš1968kraj. muži 20 
4.Langr Tomáš1986kraj. muži 161-180 
5.Langr Lukáš1988kraj. muži 36-40 
6.Štrof Jaroslav1963kraj. muži 161-180 
7.Cacek Tomáš1987kraj. muži 161-180 
8.Češka Roman1971reg. muži 27 
9.Lorenc Milan1961reg. muži 28 
10.Češka Martin1974reg. muži 46-50 
11.Chadima Tomáš1989reg. muži 91-100 
12.Teplý Pavel1964reg. muži 91-100 
13.Chadima Bedřich1989reg. muži 111-120 
14.Vrba Jan1976nez. muži  
TJ Žďár nad Sázavou
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Palát Petr1992kraj. muži 1 
2.Jírek Jan1975kraj. muži 5 
3.Pluhař Jan1997kraj. muži 7 
4.Veselský Roman1982kraj. muži 9 
5.Veselský Tomáš1980kraj. muži 16 
6.Chytal Zdeněk1962kraj. muži 31-40 
7.Vaněk Josef1958kraj. muži 41-50 
8.Hudec Stanislav1959kraj. muži 51-60 
9.Veselský Oldřich1957kraj. muži 41-50 
10.Štola Miroslav1970kraj. muži 61-70 
11.Hájek Miroslav1958kraj. muži 71-80 
12.Přiklopil Jan1996kraj. muži 101.-110. 
Sokol Studená
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smola Igor1962kraj. muži 13 
2.Ságl Ondřej1978kraj. muži 14 
3.Forman Pavel1956kraj. muži 21-30 
4.Blažek Zdeněk1976kraj. muži 31-40 
5.Fiala Ondřej1991kraj. muži 21-30 
6.Mádr Miloslav1989kraj. muži 31-40 
7.Maňhal Jan ml.1980kraj. muži 51-70 
8.Mastný Tomáš st.1966kraj. muži 51-70 
9.Zejda Petr1990kraj. muži 71-100 
10.Schwarz Miloslav1962kraj. muži 131-160 
11.Maňhal Jan st.1955kraj. muži 161-200 
12.Novák Jaroslav1939reg. muži 51-100 
13.Doležal Ondřej1997kraj. muži 101-130Střídavý start z Katolický dům Dačice z.s.
3.liga skupina E
SK Přerov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Červík Jaroslav1989kraj. muži 2 
2.Bednář Matěj1992kraj. muži 4 
3.Brázdil Jiří1988kraj. muži 17 
4.Bařina Jiří1992kraj. muži 20 
5.Divina Jiří1986kraj. muži 18 
6.Zlámal Jaromír1959kraj. muži 21-30 
7.Sekanina Karel1947kraj. muži 21-30N 
8.Mergenthal Otmar1966kraj. muži 41-50 
9.Lechner Radim1987kraj. muži 41-50 
10.Mikuš Juraj1989kraj. muži 40-50Ncizinec 
11.Hrabica Marián1995kraj. muži 51-70 
12.Bluma Jindřich1988kraj. muži 51-70 
13.Chromec Tomáš1988kraj. muži 51-70 
14.Dvořák Vít1976kraj. muži 51-70 
15.Maděrka Svatopluk1960kraj. muži 51-70 
16.Netesal Jiří1971kraj. muži 51-70 
17.Šoc Milan1980kraj. muži 51-70 
KST Dolní Němčí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mikulec Ivo1987kraj. muži 6 
2.Orlovský Karel1978kraj. muži 8 
3.Kubeš Dušan1980kraj. muži 14 
4.Daněk Pavel1989kraj. muži 21-30 
5.Sadílek Jan1981kraj. muži 31-40 N 
6.Jančář Luděk1988kraj. muži 41-50 
7.Fibichr Zdeněk1966kraj. muži 51-60 
8.Kučera Martin1995kraj. muži 61-70 
9.Bartoš Miroslav1972kraj. muži 61-70 
10.Ježek Milan1966kraj. muži 111-120 
11.Borýsek Jiří1970kraj. muži 121-130 
12.Matějíček Jakub1988kraj. muži 131-140 
Sokol Brušperk
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Velebil Lukáš1975kraj. muži 26-30N 
2.Maršálek Petr1980kraj. muži 41-45 
3.Uhlář Radim1972kraj. muži 46-50 
4.Neuwirth Jaroslav1974kraj. muži 61-70 
5.Dolegovský Patrik1980kraj. muži 101-110 
6.Krupník Jan1980kraj. muži 101-110 
7.Pajak Wojciech1970kraj. muži 161-180 
8.Vantuch Tomáš1962kraj. muži 181-200 
9.Koval Jakub1984kraj. muži 181-200 
10.Pinteš Petr1991reg. muži 91-100 
11.Gromnica Václav1996reg. muži 171-180 
12.Rychlík Daniel1996reg. muži 201-220 
KST Zlín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Prokeš Michal1996kraj. muži 9 
2.Smoček Libor1993kraj. muži 10 
3.Jandora Lukáš1993kraj. muži 12N 
4.Čajka Filip1996kraj. muži 18 
5.Lapčík Ondřej1999kraj. muži 18N 
6.Březík Jan1997kraj. muži 21-30 
7.Šenkeřík Marek1996kraj. muži 31-40 
8.Koldas Tomáš2000kraj. muži 51-60 
9.Krčál Roman1965reg. muži 28N 
10.Střelec Marek1968reg. muži 38N 
11.Dufek Jakub1999reg. muži 51-60 
12.Nedbálek Michal2001reg. muži 91-100 
TTC Poruba Ostrava
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jurdzin Tomáš1969kraj. muži 31-35 
2.Bugaj Pavel1978kraj. muži 36-40 
3.Solanský Pavel1973kraj. muži 51-60 
4.Vojtek Lukáš1986kraj. muži 71-80 
5.Mikeska Jakub1991kraj. muži 51-60 
6.Kolář Martin1973kraj. muži 91-100 
7.Danko Petr1966reg. muži 41-50 
8.Pospíšil Zdeněk1979reg. muži 41-45N 
9.Vilč Martin1978reg. muži 51-60 
10.Bařina Leoš1974reg. muži 51-60N 
11.Pařenica Vladimír1963reg. muži 61-70 
12.Muroň Petr1973reg. muži 71-80 
13.Glos Tomáš1996kraj. muži 101-110Střídavý start z TJ TŽ Třinec
OMYA KST Jeseník B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chmela Tibor1985kraj. muži N 5 
2.Karatidis Petros1955kraj. muži 21.-30. 
3.Vinkler Vladimír1956kraj. muži 21.-30. 
4.Schopf Karel1965kraj. muži 41.-50. 
5.Paraskevopulos Andreas1957kraj. muži 21.-30. 
6.Paraskevopulos Filip1986kraj. muži 51.-70. 
7.Hudáček Jiří1987kraj. muži 71.-100. 
8.Jati Tomáš1980kraj. muži 151.-200. 
9.Jurčák Milan1979kraj. muži - 
10.Rak Tomáš1978nez. muži - 
Siko Orlová C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Valenta Milan1962kraj. muži 36-40N 
2.Sikora Radek1979kraj. muži 41-45N 
3.Remenda Adam1995kraj. muži 41-45Ncizinec 
4.Javůrek Jiří1969kraj. muži 46-50 
5.Gembala Jan1991kraj. muži 51-60 
6.Skácelík František1965kraj. muži 51-60 
7.Sikora Ladislav1962kraj. muži 61-70 
8.Sargánek David1996kraj. muži 101-110N 
9.Doležal Miroslav1987kraj. muži 111-120 
10.Kalina František1989kraj. muži 111-120 
11.Musil Milan1960kraj. muži 111-120 
12.Mikulíček Vladimír1968kraj. muži 121-130 
13.Sionkala Eduard1952kraj. muži 161-180 
14.Kocur Rostislav1963kraj. muži 161-180 
15.Kuchař Ladislav1951kraj. muži 181-200 
TJ Rožnov p.R.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ondryáš Daniel1971kraj. muži 7N 
2.Došek Jaroslav1962kraj. muži 13 
3.Konečný Jiří1965kraj. muži 16 
4.Škrla Jaroslav1964kraj. muži 16 
5.Pustějovský Stanislav1981kraj. muži 19 
6.Míček Petr1960kraj. muži 71-80 
7.Blaťák Marek1994kraj. muži 71-80N. 
8.Křenek Zdeněk1946kraj. muži 81-90 
9.Šenkeřík Josef1962kraj. muži 81-90N 
10.Baroš Karel1977kraj. muži 111-120 
11.Ryl Ivan1964kraj. muži 121-130 
12.Rozínek Vojtěch1998kraj. muži 51-60Střídavý start z Sportovní klub stolního tenisu Baník Havířov, z.s.
TJ Nový Jičín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Knybel Kamil1990kraj. muži 21-25 
2.Kratochvíl Tomáš1992kraj. muži 31-35 
3.Černocký Dominik1992kraj. muži 38 
4.Valošek Jan1993kraj. muži 36-40N 
5.Havrlant Jaromír1967kraj. muži 111-120 
6.Rajnoch Tomáš1995kraj. muži 181-200 
7.Kratochvíl Roman1954reg. muži 27 
8.Trabura Lubomír1983reg. muži 36-40 
9.Kopecký Stanislav st.1972reg. muži 46-50 
10.Šimíček Vladimír1953reg. muži 51-60 
11.Kelnar Miroslav1951reg. muži 51-60 
12.Mikula Miroslav1967reg. muži 61-70 
13.Hrehor Milan1969reg. muži 61-70 
14.Loukota Dušan1969reg. muži 71-80 
15.Mikolašík Michal1999kraj. muži 141-150Střídavý start z Sportovní klub stolního tenisu Baník Havířov, z.s.
16.Vévoda Ondřej1999kraj. muži 151-160Střídavý start z BSK Malenovice
Slezan Opava
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Wallik Lukáš1989kraj. muži 26-30 
2.Vícha Radomír1980kraj. muži 41-45 
3.Schwan Jaroslav1952kraj. muži 81-90N 
4.Onderka Radek1973kraj. muži 111-120 
5.Mrózek Marian1992kraj. muži 101-110 
6.Sidunov Matěj1995kraj. muži 181-200 
7.Mrózek Marek1995reg. muži 36-40 
8.Onderka František2002reg. muži 41-45 
9.Ruprecht Aleš1994reg. muži 61-70 
10.Vykydal Tomáš1963reg. muži 61-70 
11.Bednařík Miroslav1951reg. muži 70,5 
Tatra Kopřivnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holáň Jan1993ČR muži 89 
2.Polášek Radovan1974kraj. muži 41-45 
3.Masnica Michal1995kraj. muži 61-70 
4.Jiříček Dalibor1969kraj. muži 71-80 
5.Merenda Ladislav1968kraj. muži 81-90 
6.Schwarz Ota1995kraj. muži 101-110 
7.Loukota Filip1993kraj. muži 101-110N 
8.Michálek Pavel1975reg. muži 41-45 
9.Borovský Michal1993reg. muži 51-60 
10.Borovský Šimon1996kraj. muži 131-140Střídavý start z TJ Frenštát pod Radhoštěm
Jiskra Strážnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marek Jaroslav1983kraj. muži 43 
2.Morávek Zdeněk1973kraj. muži 49 
3.Marek Jan st.1973kraj. muži 61.-70. 
4.Jamný Petr1976kraj. muži 71.-80. 
5.Vaverka Lubomír1988kraj. muži 61.-70. 
6.Kamenský Petr1981kraj. muži 141.-150. 
7.Tomeček Tomáš1988kraj. muži 161.-170. 
8.Janský Václav1984reg. muži 51.-60. 
9.Martinek Tomáš1982reg. muži 61.-70 
10.Žajdlík Ludvík1964reg. muži 71.-80 
11.Černý Zdeněk1968reg. muži 101.-110. 
12.Jamný Pavel1959reg. muži 181.-190. 
Extraliga
MSK ČP Břeclav Gumotex
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gaponova Ganna1985ČR ženy 5.Ncizinec 
2.Éllö Vivien1974ČR ženy 5.Ncizinec 
3.Sawettabut Suthasini1994ČR ženy 5.Ncizinec 
4.Kučerová Aneta1991ČR ženy 11 
5.Tušlová Veronika1998ČR ženy 62. 
6.Šubíková Magdalena1997kraj. ženy 16. 
7.Cerovská Nikol1998kraj. ženy 21.-30. 
8.Janků Svatava1996ČR dky 33. 
9.Garčicová Karolína2005kraj. nži 26. 
10.Petrovová Nikita1999ČR ženy 90Střídavý start z Sportovní klub stolního tenisu Baník Havířov, z.s.
11.Studenovská Edita1998kraj. ženy 7Střídavý start z TJ Jiskra Humpolec, z.s.
SKST Mart Hodonín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pěnkavová Kateřina1987ČR ženy 5 
2.Harabaszová Lenka1985ČR ženy 6 
3.Mikulcová Kristýna1992ČR ženy 13 
4.Kmeťová Veronika1997ČR ženy 32 
5.Kapounová Barbora1997ČR ženy 34 
6.Vachovcová Alena1974ČR ženy 41 
SK Frýdlant n.O.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubátová Hana1981ČR ženy 7 
2.Adámková Karin1994ČR ženy 8 
3.Blašková Dagmar1993ČR ženy 9 
4.Tomanovská Kateřina1995ČR ženy 18 
5.Hrachová Marie1963kraj. ženy 5N 
6.Daňová Andrea1997kraj. ženy 16-20 
7.Rusnáková Markéta1998kraj. ženy 11-15NStřídavý start z Sportovní klub Frýdlant nad Ostravicí, z.s.
SK Dobré
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pelcmanová Ivana1992ČR ženy 13 N 
2.Konečná Aneta1985ČR ženy 14 
3.Rozínková Daniela1993ČR ženy 19 
4.Rozínková Kateřina1996ČR ženy 69 
5.Hlávková Hana1976ČR ženy 78 
6.Sedloňová Aneta1994ČR ženy 87 
7.Macurová Andrea1978kraj. ženy 14 N 
8.Sazimová Terezie2000kraj. ženy 46 N 
Spartak Hluk MP Dream
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vybíralová Monika1986ČR ženy 24 
2.Kuchuk Maryia1994ČR ženy 93.Ncizinec 
3.Lekešová Zuzana1999kraj. dky 6.Hostování z TJ Sokol Újezdec - Těšov
4.Hrabcová Helena1997kraj. dky 3.Hostování z TJ Velehrad
5.Nováková Jarmila1980nez.  
6.Karabcová Lucie1988nez.  
7.Botková Andrea1975nez.  
8.Čechová Kateřina1999ČR ženy 57Střídavý start z Sportovní klub stolního tenisu Baník Havířov, z.s.
9.Pyskatá Denisa1998ČR ženy 79Střídavý start z SKST Hodonín
10.Slezáková Stanislava1999kraj. ženy 3.NStřídavý start z KST Zlín, z.s.
SKST Dubňany
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pintová Petra1992ČR ženy 25 
2.Pelcmanová Alexandra1990ČR ženy 26Ncizinec 
3.Ivanová Lucia1997ČR ženy 36NcizinecHostování z SKST Hodonín
4.Ševčíková Markéta1998ČR ženy 72 
5.Blechová Barbora1998kraj. ženy 17 
6.Kotásková Petra2000kraj. ženy 21.-30 
7.Ševčíková Klára2000kraj. ženy 21.-30 
8.Kůřilová Jana1979reg. ženy 10 
9.Příkaská Lenka1981reg. ženy 16 
10.Novotná Jana1996ČR ženy 36Střídavý start z SKST Hodonín
SKST Vlašim
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Poláková Veronika1981ČR ženy 20. 
2.Keroušová Michaela1996ČR ženy 23. 
3.Šopová Hana1979ČR ženy 31. 
4.Jírová Monika1971ČR ženy 30. 
5.Stará Kateřina1996ČR ženy 44. 
6.Pěnkavová Dagmar1998ČR ženy 100. 
7.Míková Karolína1995kraj. ženy 7. 
8.Lajdová Anežka1994kraj. ženy 8.N 
9.Bošinová Veronika1998kraj. ženy 9. 
10.Beranová Sára1999kraj. ženy 10. 
11.Matějovská Anna2000kraj. ženy 12.-13. 
12.Polívková Barbora2000kraj. ženy 17. 
Sokol Nusle
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Radnicová Lenka1979ČR ženy 22 
2.Vondráková Markéta1980ČR ženy 33 
3.Vajcová Kateřina1990ČR ženy 55 
4.Ježková Kateřina1981kraj. ženy 21 
5.Malá Kateřina1981kraj. ženy 21 
6.Pokorná Tereza1983kraj. ženy 21 
7.Čížková Sylva1965kraj. ženy 61 
8.Němečková Monika1995ČR ženy 84Střídavý start z SF SKK EL Niňo Praha
Slavoj Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tsekoura Thomais Dimitra1995ČR ženy 40Ncizinec 
2.Hošková Denisa1996ČR ženy 45. 
3.Diblíková Klára1997ČR ženy 63. 
4.Benedová Zuzana1984kraj. ženy 11.-20. 
5.Lipovčanová Helena1985kraj. ženy 21.-40. 
6.Vlčková Natálie1996kraj. ženy 21.-40. 
7.Vávrová Ivana1998kraj. ženy 101N 
SVS Hr.Králové
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stachová Olesja1985ČR ženy 12 Ncizinec 
2.Truksová Lucia1995ČR ženy 17Ncizinec 
3.Horáková Libuše1976ČR ženy 40NHostování z BSK Malenovice
4.Jakubcová Hana1994ČR ženy 46 
5.Jakubcová Blanka1994ČR ženy 49 
6.Bachurová Kateřina1989ČR ženy 91 
7.Kozáková Tereza1999kraj. ženy 15Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
8.Mynářová Karolína1996ČR ženy 17Střídavý start z Sportovní klub stolního tenisu Baník Havířov, z.s.
1.liga
SKST Hodonín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kmeťová Veronika1997ČR ženy 32 
2.Kapounová Barbora1997ČR ženy 34 
3.Vachovcová Alena1974ČR ženy 41 
4.Novotná Jana1996ČR ženy 36 
5.Pyskatá Denisa1998ČR ženy 79 
6.Šnajdrová Monika1991kraj. ženy 31-40 
7.Benadová Nikola1991reg. ženy 14 
8.Hlobilová Viktorie2001reg. ženy 23 
9.Dobrovolná Šárka1996reg. ženy 25 
10.Blechová Barbora1998kraj. ženy 17Střídavý start z SKST Dubňany
11.Ilčíková Anežka2000kraj. ženy 21.-30.Střídavý start z SKST Hodonín
12.Novotná Lucie1997kraj. ženy 21-30Střídavý start z SKST Hodonín
Slavoj Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaba Radka1975ČR ženy 35. 
2.Benedová Zuzana1984kraj. ženy 11.-20. 
3.Lipovčanová Helena1985kraj. ženy 21.-40. 
4.Vlčková Natálie1996kraj. ženy 21.-40. 
5.Vávrová Ivana1998kraj. ženy 101N 
6.Šimůnková Veronika2002ČR mžy 16. 
Slovan Bohnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veselá Jaroslava1981ČR ženy 27 
2.Síbrtová Kateřina1971ČR ženy 37 
3.Včeláková Jiřina1981ČR ženy 56 
4.Novotná Markéta1977ČR ženy 67 
5.Hagino Petra1974ČR ženy 94 
6.Hlaváčková Lenka1973kraj. ženy 11 
7.Kaucká Olga1975kraj. ženy 21 
8.Veletová Ilona1973kraj. ženy 21 
9.Blašková Zdena2001kraj. ženy 2Střídavý start z TTC Libín Prachatice z.s.
SKST Vlašim B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jírová Monika1971ČR ženy 30. 
2.Stará Kateřina1996ČR ženy 44. 
3.Pěnkavová Dagmar1998ČR ženy 100. 
4.Míková Karolína1995kraj. ženy 7. 
5.Lajdová Anežka1994kraj. ženy 8.N 
6.Bošinová Veronika1998kraj. ženy 9. 
7.Beranová Sára1999kraj. ženy 10. 
8.Matějovská Anna2000kraj. ženy 12.-13. 
9.Polívková Barbora2000kraj. ženy 17. 
Moravská Slavia Brno
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavlicová Renata1992ČR ženy 52 
2.Pozníková Veronika1988ČR ženy 71ncizinec 
3.Svobodová Monika1986ČR ženy 76 
4.Bednářová Lenka1991kraj. ženy 8n 
5.Havlíčková Michaela1994kraj. ženy 31-40 
6.Záděrová Linda2003kraj. ženy 41-50 
SVS Hradec Králové B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jakubcová Hana1994ČR ženy 46 
2.Jakubcová Blanka1994ČR ženy 49 
3.Bachurová Kateřina1989ČR ženy 91 
4.Drábková Lucie1997kraj. ženy 7NHostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
5.Kozáková Tereza1999kraj. ženy 15Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
6.Štrofová Tereza1988nez. Hostování z TJ Sokol Borová
SF SKK El Nino Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tenglová Vendula1993ČR ženy 54Hostování z SK Kamenice nad Lipou z.s.
2.Vyvadilová Jitka1992ČR ženy 73 
3.Němečková Monika1995ČR ženy 84 
4.Shim Mi Youngi1970kraj. ženy 21.-40.cizinec 
5.Chloupková Pavlína1991kraj. ženy 41.-60. 
6.Strmisková Hana1975kraj. ženy N41. 
TTC Ústí nad Orlicí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Motlová Jitka1967ČR ženy 79 
2.Svojanovská Jana1977kraj. ženy 3 
3.Zemková Barbora1988kraj. ženy 4 
4.Částková Eliška1991kraj. ženy 6N 
5.Bezdíčková Lenka1988kraj. ženy 8 
6.Cyranyová Lucie1990kraj. ženy 12N 
7.Motlová Monika1994kraj. ženy 13N 
8.Šedová Eliška2001kraj. sžy 2 
Baník Havířov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mynářová Karolína1996ČR ženy 17 
2.Sikorová Kamila1997ČR ženy 51 
3.Fojtíková Jana1964ČR ženy 60 
4.Čechová Kateřina1999ČR ženy 57 
5.Petrovová Nikita1999ČR ženy 90 
6.Kašníková Denisa1996kraj. ženy 10 
KST GMC Blansko
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chajda Marie1981ČR ženy 38 
2.Ševčíková Veronika1971ČR ženy 47 
3.Slezáková Stanislava1999kraj. ženy 12NHostování z KST Zlín, z.s.
4.Trávníčková Karla1973kraj. ženy 20 
5.Suková Petra1994kraj. ženy 21-30 
6.Čermáková Lenka1994kraj. ženy 31-40 
7.Bednářová Anna1998nez.  
8.Ševčíková Markéta1998ČR ženy 72Střídavý start z SKST Dubňany
9.Babáková Klára1993kraj. ženy 21-30Střídavý start z TJ Sokol Líšeň
SKST Děčín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hojková Tereza1984ČR ženy 68 
2.Nováková Eva1975ČR ženy 93 
3.Dyškantová Jana1991kraj. ženy 12 
4.Špačková Klára1997kraj. ženy 9Hostování z Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.
5.Polanská Jana1970kraj. ženy 13 
6.Schneiderová Jana1995kraj. ženy 14 
7.Schneiderová Pavla1969kraj. ženy 19 
8.Svatoňová Tereza1998kraj. ženy 20Hostování z Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.
9.Hlavacká Jana1971kraj. ženy 22 
10.Taušová Tereza1998kraj. ženy 24 
SK Jihlava
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Morkusová Michaela1988ČR ženy 58 
2.Pikolonová Šárka1997ČR ženy 59Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Brtnice
3.Vávrová Martina1979ČR ženy 98 
4.Studenovská Edita1998kraj. ženy 7Hostování z TJ Jiskra Humpolec, z.s.
5.Bartošová Hana1948nez.  
6.Píšová Adéla1982nez. ženy  
7.Daňová Barbora1999kraj. ženy 16-20Střídavý start z Sportovní klub Frýdlant nad Ostravicí, z.s.
2.liga skupina A
ABC Branik B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Suchomanová Jana1983kraj. ženy 11 
2.Černá Martina1983kraj. ženy 21 
3.Ulihrachová Jitka1956kraj. ženy 21 
4.Stočesová Silvie1976kraj. ženy 21 
5.Adamčíková Dana1956kraj. ženy 41 
6.Stupková Alena1990kraj. ženy 121 
Slovan Bohnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotná Markéta1977ČR ženy 67 
2.Hagino Petra1974ČR ženy 94 
3.Hlaváčková Lenka1973kraj. ženy 11 
4.Kaucká Olga1975kraj. ženy 21 
5.Bartoňová Jitka1974kraj. ženy 21 
6.Kášová Adéla1998kraj. ženy 41Hostování z TJ Sokol Dřínov
7.Maršíková Jitka1947kraj. ženy 41 
8.Chýleová Eva1979kraj. ženy 41 
9.Dvořáková Lucie1978kraj. ženy 61 
10.Kadavá Tereza1998kraj. ženy 121 
11.Bartoňová Tereza2003kraj. ženy 121 
12.Maršíková Jana1999kraj. ženy 121 
13.Mrázková Lia2002kraj. ženy 121 
14.Slezáková Hana2000kraj. ženy 121 
Union Plzeň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Křivohlavá Helena1985ČR ženy 85 
2.Skopová Šárka1991kraj. ženy 10Hostování z TJ Sokol Bor
3.Černá Lenka1986kraj. ženy 12 
4.Pintová Radka1986kraj. ženy 17 
5.Kratochvílová Alena1993kraj. ženy 21-25 
Sokol Stodůlky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klempířová Jiřina1967ČR ženy 95 
2.Dusilová Jana1972kraj. ženy 21-40 
3.Nováková Ivana1970kraj. ženy 41-60Hostování z Tělovýchovná jednota SOKOL Přezletice
4.Merhautová Alena1951kraj. ženy 41-60 
5.Dvořáková Lenka1970nez. ženy NHostování z TJ Sokol Votice
ABC Branik A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Coubalová Martina1974kraj. ženy 11 
2.Svobodová Helena1958kraj. ženy 21 
3.Vožehová Lucie1974kraj. ženy 21 
4.Scheubová Jana1962kraj. ženy 21 
5.Opravilová Scheubová Lucie1988kraj. ženy 41 
6.Drgoňová Scheubová Lenka1990kraj. ženy 81 
Sokol Nusle B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ježková Kateřina1981kraj. ženy 21 
2.Malá Kateřina1981kraj. ženy 21 
3.Pokorná Tereza1983kraj. ženy 21 
4.Čížková Sylva1965kraj. ženy 61 
5.Hájková Anna1945kraj. ženy 61 
6.Špicarová Ivana1967kraj. ženy 61 
7.Procházková Olga1978kraj. ženy N 
Stadion Žižkov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dočkalová Kateřina1985ČR ženy 77Hostování z TJ Loko Pardubice z.s.
2.Skříčková Ivana1987kraj. ženy 21 
3.Lösterová Anna1951kraj. ženy 41 
4.Chocová Alena1977kraj. ženy 61 
5.Kavická Andrea1991kraj. ženy 61 
6.Najbertová Lucie1974kraj. ženy 61 
7.Patočková Ivanka1947kraj. ženy N 
Sokol České Budějovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havlíčková Helena1964kraj. ženy 1Hostování z TJ Calofrig Borovany
2.Scheinherrová Lenka1989kraj. ženy 2N 
3.Lerchová Božena1944kraj. ženy 6N 
4.Volavková Kateřina1974kraj. ženy 7 
5.Frolíková Yvona1975kraj. ženy 8Hostování z TJ Calofrig Borovany
6.Moravcová Lucie1995kraj. ženy 15Hostování z SKST Týn nad Vltavou o.s.
7.Řeháková Vlasta1988kraj. ženy 18 
8.Blažková Zuzana1992kraj. ženy 20 
9.Brejchová Kateřina1997kraj. ženy 21-30 
10.Tenglová Jaroslava1958reg. ženy N 
11.Blašková Zdena2001kraj. ženy 2Střídavý start z TTC Libín Prachatice z.s.
Jiskra Bechyně
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mikolášková Monika1983kraj. ženy 6 
2.Mikolášková Martina1985kraj. ženy 10 
3.Frolíková Ivana1969kraj. ženy 12Hostování z TJ Sokol Sudoměřice u Bechyně
4.Skaláková Denisa1995kraj. ženy 14Hostování z SKST Týn nad Vltavou o.s.
5.Vodáková Táňa2000kraj. dky 9Střídavý start z DDM Soběslav
Elizza Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vítková Hana1984kraj. ženy 21 
2.Luňová Veronika1997kraj. ženy 41Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
3.Růžičková Lucie1993kraj. ženy 41Hostování z TJ Slavoj Praha, spolek
4.Polednová Petra1994kraj. ženy 41 
5.Vinklářová Veronika1980kraj. ženy 61 
6.Medalová Anna1998kraj. ženy 61Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
7.Luňová Zuzana1970kraj. ženy 81 
8.Marková Lucie1998kraj. ženy 81Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
9.Melicharová Iveta1999kraj. ženy 81Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
Sokol Plzeň V B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Poláková Pavlína1985kraj. ženy 14 
2.Rindererová Petra1976kraj. ženy 15 
3.Vyletová Helena1972kraj. ženy 19 
4.Vacíková Renata1978kraj. ženy 21-25 
5.Melnyková Liana1998kraj. ženy 26-30 
6.Dobrovská Kateřina1978kraj. ženy 31-40 
7.Jarošová Tereza1993kraj. ženy 31-40 
8.Pešíková Tereza1996kraj. ženy 31-40 
9.Smutná Daniela1977kraj. ženy 31-40 
10.Špatenková Tereza1998nez. ženy  
11.Lněničková Marta1979nez. ženy Hostování z TJ Blatná
Union Plzeň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čížková Alena1959ČR ženy 80 
2.Vaková Andrea1974ČR ženy 88 
3.Schoberová Martina1965kraj. ženy 7 
4.Soukupová Jana1975kraj. ženy 11Hostování z TJ Sokol Bor
5.Mikesková Romana1987kraj. ženy 26-30 
6.Lorencová Lucie1992kraj. ženy 21-25 
Sokol Plzeň V A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartošková Marta1985ČR ženy 64 
2.Nováková Monika1984ČR ženy 70 
3.Bydžovská Hana1987kraj. ženy 9 
4.Kašperáková Markéta1974kraj. ženy 21-25 
5.Krylová Eliška1988kraj. ženy 26-30 
6.Muzikova Alice1994kraj. ženy 31-40 
7.Vladyková Barbora1990nez. ženy  
8.Janoušová Pavla1999nez. ženy  
9.Janoušová Petra1999nez. ženy  
2.liga skupina B
SK Dobré B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rozínková Kateřina1996ČR ženy 69 
2.Sedloňová Aneta1994ČR ženy 87 
3.Rozínková Monika1998kraj. ženy 12 
4.Hejzlarová Lucie1999kraj. dky 12 
5.Borecká Kateřina2000kraj. sžy 11 
SK Dobré C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hlávková Hana1976ČR ženy 78 
2.Ulrychová Hana1988ČR ženy 85 
3.Doucková Aneta1997kraj. ženy 13 N 
4.Pleskotová Kateřina1999kraj. ženy 43 
5.Grimmerová Lída2000kraj. sžy 10 
6.Grimmerová Diana2004kraj. mžy 7 
SKST Vlašim C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Míková Karolína1995kraj. ženy 7. 
2.Bošinová Veronika1998kraj. ženy 9. 
3.Beranová Sára1999kraj. ženy 10. 
4.Pytlíková Tereza2001ČR sžy 48. 
5.Pěnkavová Kristýna2002ČR mžy 18. 
SKST Děčín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Špačková Klára1997kraj. ženy 9Hostování z Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.
2.Polanská Jana1970kraj. ženy 13 
3.Schneiderová Jana1995kraj. ženy 14 
4.Hojková Eva1956kraj. ženy 18 
5.Schneiderová Pavla1969kraj. ženy 19 
6.Svatoňová Tereza1998kraj. ženy 20Hostování z Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.
7.Hlavacká Jana1971kraj. ženy 22 
8.Taušová Tereza1998kraj. ženy 24 
9.Allertová Sára ml.1999nez. ženy Střídavý start z Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.
Sokol Turnov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pušová Ivana1965kraj. ženy 1Hostování z Spolek TableTenisClub Jablonec nad Nisou
2.Longinová Ilona1963kraj. ženy 2 
3.Protivová Jana1986kraj. ženy 5 
4.Matoušková Stanislava1956kraj. ženy 4 
5.Loudová Jana1980kraj. ženy 13 
TTC Ústí nad Orlicí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Částková Eliška1991kraj. ženy 6N 
2.Bezdíčková Lenka1988kraj. ženy 8 
3.Cyranyová Lucie1990kraj. ženy 12N 
4.Motlová Monika1994kraj. ženy 13N 
5.Šedová Eliška2001kraj. sžy 2 
6.Saňáková Josefina2000nez. ženy  
Technoline KST Jirkov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koutská Marie1992kraj. ženy 10Hostování z Sportovní klub stolního tenisu Baník Most z. s.
2.Leitnerová Eva st.1947kraj. ženy 11 
3.Faiglová Kamila1981kraj. ženy 15Hostování z TJ Baník Březenecká Chomutov
4.Demjanová Eliška1996kraj. ženy 16 
5.Doutnáčová Jitka1964kraj. ženy 17 
6.Pazderníková Veronika1997nez.  
7.Fuksová Kristýna1997nez.  
8.Hořínková Slávina1948nez.  
SK Dobré D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šitinová Petra1985ČR ženy 75 
2.Zemanová Michaela1990kraj. ženy 11 
3.Macurová Andrea1978kraj. ženy 14 N 
4.Sazimová Terezie2000kraj. ženy 46 N 
5.Bačinová Pavla2002kraj. mžy 6 
6.Bačinová Lucie2004kraj. mžy 13-14 
Jiskra Jaroměř
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ptačovská Eva1983kraj. ženy nez.11.Hostování z TTC Kostelec nad Orlicí, z.s.
2.Šilhanová Martina1971kraj. ženy nez.12.Hostování z DTJ Hradec Králové
3.Kučerová Veronika1984kraj. ženy 14. 
4.Špreňarová Miroslava1964kraj. ženy 13. 
5.Procházková Jana1986kraj. ženy nez. 15.Hostování z KST Linea Chrudim
6.Hůlková Petra1991kraj. ženy 39. 
7.Hotárková Linda1999kraj. ženy nez.43. 
8.Tláskalová Klára1998kraj. ženy 26.Střídavý start z TJ Sokol Jasenná
9.Kučerová Markéta1996kraj. ženy 32.Střídavý start z TJ Sokol Jasenná
SKST Vlašim D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lajdová Anežka1994kraj. ženy 8.N 
2.Matějovská Anna2000kraj. ženy 12.-13. 
3.Polívková Barbora2000kraj. ženy 17. 
4.Zelingrová Kamila1999kraj. ženy 18. 
5.Bošinová Aneta2001kraj. ženy 19.N 
6.Lajdová Karolína2001kraj. ženy 22.N 
7.Bayerová Dana1957nez.  
FK Kolín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Růžičková Klára1997kraj. ženy 12-13Hostování z Viktoria Radim
2.Bečvářová Michaela1996kraj. ženy 19Hostování z TJ Sadská
3.Stránská Anna2002kraj. dky 15Hostování z Viktoria Radim
4.Vokounová Adéla1982nez.  
5.Čubová Jana1988nez. Hostování z Tělovýchovná jednota Neratovice z.s.
6.Obrdlíková Lucie1985nez. Hostování z DTJ Hradec Králové
7.Nutilová Vendula1991nez.  
STC Slaný
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Elicerová Pavlína1976kraj. ženy 6 
2.Zýmová Pavla1971kraj. ženy 6 N 
3.Nyklová Jitka1947kraj. ženy 10 N 
4.Ovčaříková Eva1957kraj. ženy 14 
5.Kulichová Lenka1995ČR dky 41 
6.Kulichová Jana1998ČR sžy 44 
7.Kasnerová Karolína1999ČR sžy 61 
8.Štricová Niamh2002ČR mžy 12 
9.Majtánová Petra1998kraj. dky 16 
10.Nová Věra1954nez. Hostování z TJ Loko Pardubice z.s.
2.liga skupina C
Sokol Líšeň
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Babáková Radka1972ČR ženy 61 
2.Pinnerová Eliška1984ČR ženy 99 
3.Barešová Simona1986kraj. ženy 14N 
4.Babáková Klára1993kraj. ženy 21-30 
5.Dědková Gabriela1976kraj. ženy 21-30 
6.Hájková Nela1985reg. ženy 3N 
7.Strnadová Iva1977nez. ženy Hostování z Akademický sportovní spolek Brno
8.Telecká Jana1980nez. ženy Hostování z Orel Silůvky
Sokol Neředín GRM Systems
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kadlčáková Alena1981ČR ženy 50. 
2.Veiglová Jarmila1976ČR ženy 97. 
3.Holíková Vendula1983nez. ženy  
4.Hájková Iveta1966nez. ženy  
5.Jurečková Petra1992nez. ženy  
6.Koukalová Andrea1976nez. ženy  
7.Křížová Irena1973nez. ženy  
8.Veselá Michaela1982nez. ženy  
9.Vysloužilová Karolína1993nez. ženy  
10.Velechová Adéla1993nez. ženy Hostování z USK Pardubice
Sokol Čejč
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havlová Zuzana1992ČR ženy 97Hostování z TJ Třebíč
2.Šafaříková Sandra1989kraj. ženy 17 
3.Jakubíčková Marie1980kraj. ženy 20 
4.Bravencová Zuzana1997kraj. ženy 31-40 
5.Michtová Romana1980kraj. ženy 31-40 
6.Výmolová Marta1961kraj. ženy 31-40 
7.Michtová Natálie2003nez. ženy  
8.Vránová Radana1994nez. ženy Hostování z TJ Jiskra Strážnice
SKST Dubňany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ševčíková Markéta1998ČR ženy 72 
2.Blechová Barbora1998kraj. ženy 17 
3.Novotná Lucie1997kraj. ženy 21-30Hostování z SKST Hodonín
4.Kladňáková Hana2002kraj. ženy 51.-60. 
5.Kůřilová Jana1979reg. ženy 10 
6.Pyskatá Denisa1998ČR ženy 79Střídavý start z SKST Hodonín
SK Frýdlant n.O. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tomanovská Kateřina1995ČR ženy 18 
2.Hrachová Marie1963kraj. ženy 5N 
3.Somrová Gabriela1981kraj. ženy 5N 
4.Daňová Andrea1997kraj. ženy 16-20 
5.Daňová Barbora1999kraj. ženy 16-20 
6.Jemelíková Alice1998kraj. ženy 16-20N 
7.Májová Markéta1979kraj. ženy 16-20N 
8.Veličková Petra1991kraj. ženy 16-20N 
9.Rusnáková Markéta1998kraj. ženy 11-15NStřídavý start z Sportovní klub Frýdlant nad Ostravicí, z.s.
SKST Dubňany C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kotásková Petra2000kraj. ženy 21.-30 
2.Ševčíková Klára2000kraj. ženy 21.-30 
3.Ilčíková Anežka2000kraj. ženy 21.-30.Hostování z SKST Hodonín
4.Kotásková Michaela2004kraj. ženy 51.-60. 
5.Příkaská Lenka1981reg. ženy 16 
6.Hlobilová Viktorie2001reg. ženy 23Střídavý start z SKST Hodonín
Sokol Brno I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šulová Monika1978kraj. ženy 21-30 
2.Blatná Alena1957kraj. ženy 21-30Hostování z TTC Moravská Slavia Brno, z.s.
3.Hrdličková Tereza1988kraj. ženy 21-30N 
4.Palbuchtová Lucie1984kraj. ženy 31-40 
5.Holčapková Alena1968kraj. ženy 31-40Hostování z SKST Nový Lískovec, z.s.
6.Brázdová Marie1999kraj. ženy 41-50N 
7.Hortová Zuzana1970nez. ženy Hostování z Sokol Sokolnice
MSK Břeclav B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tušlová Veronika1998ČR ženy 62. 
2.Šubíková Magdalena1997kraj. ženy 16. 
3.Cerovská Nikol1998kraj. ženy 21.-30. 
4.Kubinová Dagmar1991kraj. ženy 21.-30.N 
5.Růžičková Natálie2002kraj. ženy 41.-50. 
6.Vašíčková Martina2001kraj. ženy 41.-50. 
7.Janků Svatava1996ČR dky 33. 
8.Malíková Alžběta1999nez. Hostování z SFK Břestek z.s.
9.Malíková Klára2002nez. Hostování z SFK Břestek z.s.
10.Morton Darcie1999nez. cizinec 
TJ Ostrava KST
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bezděčíková Lenka1978kraj. ženy 10 N 
2.Harvánková Dana1965kraj. ženy 11-15 
3.Jurdzinová Petra1996kraj. ženy 16-20 
4.Koblovská Dominika1998kraj. ženy 16-20 
5.Janásková Iva1995kraj. ženy 21 
6.Václavíková Anežka1996reg. ženy 5 
7.Karásková Tereza1993reg. ženy 6,5 
8.Štěpánová Gabriela2001kraj. dky 12Střídavý start z TJ Sokol Děhylov
SK Přerov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mergenthalová Petra1992kraj. ženy 2N 
2.Pospíšilová Carmen1972kraj. ženy 5 
3.Mrázková Jindřiška1991kraj. ženy 6 
4.Fábryová Markéta1994kraj. ženy 7 
5.Klišová Alena1956nez. ženy Hostování z TJ Slezan Frýdek-Místek
SK Přerov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Komárková Kateřina2000kraj. ženy 16-22 
2.Gerhátová Eliška2003kraj. ženy 16-22 
3.Véghová Viola2000kraj. ženy 16-22 
4.Králová Lucie1998kraj. ženy 16-22 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS