Soupisky
Divize muži
AC Sparta Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kocáb Jan1984kraj. muži 41-50 
2.Paleček David1987kraj. muži 41-50 
3.Gaydoš Vít1990kraj. muži 41-50 
4.Panský Lukáš1986kraj. muži 41-50 
5.Šenk Jakub1994kraj. muži 81-100 
6.Zahrádka David1995kraj. muži 101-150Střídavý start z TJ Slavoj Praha, spolek
7.Bozděch Jan1983kraj. muži 151-200 
8.Beránek Václav ml.1983kraj. muži 151-200 
9.Bartošek Jan1984kraj. muži 201-250 
10.Červenka Jan1983kraj. muži 201-250 
11.Kubový Jan1992kraj. muži 201-250 
12.Černota Filip2001reg. muži 31.-40.Střídavý start z Association Club Sparta Praha z.s.
TJ Sokol Michle Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Petr1985kraj. muži 51 
2.Ambrož Adam1983kraj. muži 61 
3.Braun Tomáš1969kraj. muži 61 
4.Koděra Miloš1973kraj. muži 61 
5.Martinec Tomáš1991kraj. muži 61 
6.Tichý Jiří1986kraj. muži 81 
7.Strnka Adam1995kraj. muži 101 
8.Votípka Emanuel1943kraj. muži 101 
9.Zámyslický Jaroslav1958kraj. muži 101 
10.Černoch Jan1956kraj. muži 151 
11.Švec Radek1986kraj. muži 201 
TTC Elizza Praha D X-ARMYSHOP.CZ
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Braňka Štěpán1987kraj. muži 51 
2.Melíšek Roman1979kraj. muži 51 
3.Kala Petr1962kraj. muži 61 
4.Tlustý Miroslav1978kraj. muži 81 
5.Běhal Aleš1977kraj. muži 101 
6.Dušek Jan1976kraj. muži 101 
7.Marat Petr1999kraj. muži 101Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
8.Poledne Jan1985kraj. muži 101 
9.Průša David2000kraj. muži 101Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
10.Rochowanski Lukáš1977kraj. muži 101 
11.Slobodzian Adam1997kraj. muži 101Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
12.Fausek Matěj1999kraj. muži 151Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
13.Janíček Petr1962kraj. muži 151 
14.Kadlec Tomáš1973kraj. muži 151 
15.Průša Martin1967kraj. muži 151 
16.Šimůnek Daniel1997kraj. muži 201Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
TJ Sokol Nusle Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Drechsler Petr1973kraj. muži 61 
2.Hrabě Václav1951kraj. muži 61 
3.Kačaba Vojtěch1981kraj. muži 81 
4.Srnka Jan1981kraj. muži 101 
5.Tichý Květoslav1950kraj. muži 101 
6.Plch Jiří st.1948kraj. muži 101 
7.Hruška Jan1969kraj. muži 101 
8.Kocábek Pavel1950kraj. muži 151 
9.Schmelz Richard1985kraj. muži 151 
10.Kára Petr1966kraj. muži 201 
11.Gregor Martin1990kraj. muži 251 
12.Píšan Ondřej1984kraj. muži 251 
13.Budík Bohuslav st.1956kraj. muži 301 
14.Beneš Karel1959kraj. muži 301 
15.Pluska Oleh1970kraj. muži 301cizinec 
16.Eberl Milan1950kraj. muži 301 
SF SKK EL Nino Praha E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Počta Tomáš1981kraj. muži 51 
2.Bútora Michal1997kraj. muži 61Hostování z SK Kotlářka, z.s.
3.Plachý Ladislav1966kraj. muži 61 
4.Plášek Pavel1992kraj. muži 61 
5.Šindelář Daniel1993kraj. muži 61 
6.Remeš Zdeněk1948kraj. muži 61 
7.Skřivánek Petr1993kraj. muži 81 
8.Dusík Stanislav1998kraj. muži 101Hostování z SK Kotlářka, z.s.
9.Lebl Ondřej1990kraj. muži 101 
10.Pánek Libor1959kraj. muži 151N 
11.Ezr Václav1996kraj. muži 201Hostování z SK Kotlářka, z.s.
12.Jež Dominik1997kraj. muži 301Hostování z SK Kotlářka, z.s.
TJ Kyje A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Juklík Tomáš1973kraj. muži 61 
2.Charamza Ondřej st.1975kraj. muži 81 
3.Vich Pavel1948kraj. muži 101 
4.Kutil Jan1964kraj. muži 81 
5.Gao Yan Ming1971kraj. muži 201 
6.Kotrbáček Petr1964kraj. muži 201 
7.Šimberský Jiří1950kraj. muži 201 
8.Hadrava Miloslav1955kraj. muži 251 
9.Žerava Miroslav1946kraj. muži 301 
10.Lhotka Zdeněk1932kraj. muži 401 
11.Ruzha Lumír1927kraj. muži 401 
12.Sejpka Ladislav1938kraj. muži 401 
13.Eschner Jan1979nez. muži  
TJ Lokomotiva Vršovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrbáček Milan1968kraj. muži 81 
2.Zunt Zdeněk1972kraj. muži 81 
3.Kučala Viktor1968kraj. muži 101 
4.Pešina Jiří1974kraj. muži 201 
5.Mareček Vladislav1954kraj. muži 251 
6.Lexa Karel1945kraj. muži 201 
7.Jaroš Petr1963kraj. muži 251 
8.Šobáň Radek1987kraj. muži 251 
9.Železný Miroslav1967kraj. muži 301 
10.Blažek Jan1964kraj. muži 301 
11.Dolanský Roman1973kraj. muži 401 
12.Pekárek Václav1995kraj. muži 501 
13.Šindelář Jan1987kraj. muži 801 
14.Veselý Filip2001kraj. muži N 
15.Havránek Jakub2002kraj. muži N 
16.Knobloch Miroslav2002kraj. muži N 
17.Průša Ondřej2002kraj. muži N 
TJ Slovan Bohnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kadavý Vladimír1963kraj. muži 61 
2.Brož Pavel1977kraj. muži 81 
3.Kézr Aleš1974kraj. muži 101 
4.Birnbaum Erik1975kraj. muži 101 
5.Maršík Richard1970kraj. muži 101 
6.Vomlel Lukáš1974kraj. muži 151 
7.Žiačik Jan ml.1998kraj. muži 201 
8.Hudec Tomáš1996kraj. muži 251 
9.Novotná Markéta1977nez.  
TJ Střížkov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Urban Oto1987kraj. muži 61 
2.Kočvara Martin1970kraj. muži 81 
3.Rulec Jakub1981kraj. muži 81 
4.Fišar Jiří1974kraj. muži 101 
5.Jaroněk Aleš1947kraj. muži 101 
6.Provazník Petr1971kraj. muži 151 
7.Poncar Patrik1991kraj. muži 151 
8.Šichan Martin1991kraj. muži 151 
9.Obraz Martin1966kraj. muži 201 
10.Kočvara Vlastimil1948kraj. muži 201 
11.Lüder Jan1969kraj. muži 201 
12.Myslivec Jiří1975kraj. muži 251 
13.Doležal Karel1963kraj. muži 301 
TJ Slovan Bohnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Petr1976kraj. muži 81 
2.Veselá Jaroslava1981kraj. muži 101 
3.Šimáček Milan1963kraj. muži 101 
4.Herout Tomáš1985kraj. muži 101 
5.Růžička Filip1988kraj. muži 101 
6.Radouš Jaromír1958kraj. muži 101 
7.Síbrtová Kateřina1971nez. muži 101 
8.Peršl Martin1966kraj. muži 151 
9.Finger Miroslav1980kraj. muži 201 
10.Včeláková Jiřina1981nez.  
Avia Čakovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Melichar Jiří1979kraj. muži 61 
2.Šulc Martin1986kraj. muži 61 
3.Vašátko Zdeněk1968kraj. muži 81N 
4.Nguyen Ngoc Bach1990kraj. muži 101cizinec 
5.Charamza Ondřej ml.1997kraj. muži 101 
6.Rousek Tomáš1967kraj. muži 101N 
7.Toula Vladimír1956kraj. muži 151 
8.Vojáček Miloš1969kraj. muži 151 
9.Dvořák Jakub1994kraj. muži 151 
10.Petřík Filip1993kraj. muži 151 
11.Zázvorka Jan1993kraj. muži 201 
12.Hanzlík Tomáš1984kraj. muži 251 
13.Kašpar Ladislav1949kraj. muži 251 
14.Lomský Gustav1956kraj. muži 251 
15.Rucký Přemysl1979kraj. muži 251 
AC Sparta Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartošek Vít1986kraj. muži 31-40 
2.Lánský Jakub1988kraj. muži 41-50 
3.Vajbar Michal1982kraj. muži 51-60 
4.Adam Lukáš1985kraj. muži 81-100cizinec 
5.Martiška Jan1986kraj. muži 81-100 
6.Abdullin Denis1989kraj. muži 81-100 
7.Havazík Ondřej1993kraj. muži 151-200 
8.Schmidtmayer František1964kraj. muži 201-250 
9.Kočí Štěpán1988kraj. muži 251-300 
10.Rukavička Tomáš1994kraj. muži 401-500 
1. třída A muži
TTC Elizza Praha F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Poledne Jan1985kraj. muži 101 
2.Průša David2000kraj. muži 101Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
3.Slobodzian Adam1997kraj. muži 101Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
4.Janíček Petr1962kraj. muži 151 
5.Průša Martin1967kraj. muži 151 
6.Juhasz Martin1981kraj. muži 201 
7.Šimůnek Daniel1997kraj. muži 201Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
8.Hampl Pavel1982kraj. muži 301 
9.Polák Aleš1977kraj. muži 301 
10.Slobodzian Vladimír1954kraj. muži 301 
11.Vítková Hana1984kraj. muži 201 
12.Polednová Petra1994kraj. muži N 
13.Luňová Veronika1997kraj. muži NHostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
AC Sparta Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Martiška Jan1986kraj. muži 81-100 
2.Abdullin Denis1989kraj. muži 81-100 
3.Bozděch Jan1983kraj. muži 151-200 
4.Schmidtmayer František1964kraj. muži 201-250 
5.Červenka Jan1983kraj. muži 201-250 
6.Kočí Štěpán1988kraj. muži 251-300 
7.Vodal Petr1990kraj. muži 301-400 
8.Látal Jan1983kraj. muži 401-500 
9.Mikšátko Martin1983kraj. muži 401-500 
10.Košek Lukáš1980kraj. muži 401-500 
11.Boicherot Rémy1988kraj. muži 501-600cizinec 
Avia Čakovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Charamza Ondřej ml.1997kraj. muži 101 
2.Rousek Tomáš1967kraj. muži 101N 
3.Melíšek Martin1973kraj. muži 101N 
4.Toula Vladimír1956kraj. muži 151 
5.Vojáček Miloš1969kraj. muži 151 
6.Dvořák Jakub1994kraj. muži 151 
7.Petřík Filip1993kraj. muži 151 
8.Zázvorka Jan1993kraj. muži 201 
9.Hanzlík Tomáš1984kraj. muži 251 
10.Kašpar Ladislav1949kraj. muži 251 
11.Lomský Gustav1956kraj. muži 251 
12.Rucký Přemysl1979kraj. muži 251 
13.Havelka Daniel1982kraj. muži 301 
14.Mach Jakub1985kraj. muži 301 
15.Přáda Jaroslav1956kraj. muži 301 
16.Taraňko Mikhail1981kraj. muži 301cizinec 
17.Žydel Jan1989kraj. muži 301 
SF SKK EL Nino Praha G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šindelář Daniel1993kraj. muži 61 
2.Vyvadilová Jitka1992kraj. muži 151 
3.Zimčík Lukáš1988kraj. muži 151 
4.Navrátil Jiří1992kraj. muži 151 
5.Rejent Štěpán1997kraj. muži 151Hostování z SK Kotlářka, z.s.
6.Drešer Jan1978kraj. muži 201 
7.Neřold Kryštof1995kraj. muži 201 
8.Kaucký Vladimír1944kraj. muži 401 
9.Macháček Oldřich1998kraj. muži 401Hostování z SK Kotlářka, z.s.
10.Buchar Michael1999kraj. muži 501Hostování z SK Kotlářka, z.s.
TJ ABC Branik A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kremla Tomáš1972kraj. muži 101 
2.Machala Ladislav1969kraj. muži 101 
3.Chadt Jiří1978kraj. muži 101 
4.Vidlák Miloš1983kraj. muži 151 
5.Kohout Radek1969kraj. muži 201 
6.Čihák Josef st.1969kraj. muži 201 
7.Skoumal Adam1969kraj. muži 201 
8.Krenk Tomáš1969kraj. muži 251 
9.Král Ludvík ml.1984kraj. muži 301 
10.Táborský Roman1985kraj. muži 301 
11.Markes Zbyněk1966kraj. muži 401 
12.Petira Martin1981kraj. muži 401 
TJ Slovan Bohnice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Maršík Richard1970kraj. muži 101 
2.Radouš Jaromír1958kraj. muži 101 
3.Peršl Martin1966kraj. muži 151 
4.Houška Jaroslav1959kraj. muži 201 
5.Bláha Milan1949kraj. muži 151 
6.Klouček Ondřej1979kraj. muži 201 
7.Žiačik Jan ml.1998kraj. muži 201 
8.Filip Michal1971kraj. muži 251 
9.Slavata Josef1952kraj. muži 301 
10.Mirovský Ondřej1979kraj. muži 301 
TJ Sokol Michle Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Votípka Emanuel1943kraj. muži 101 
2.Haralík Stanislav1948kraj. muži 151 
3.Pištora Josef1951kraj. muži 151 
4.Motyčka Oldřich1949kraj. muži 151 
5.Švec Radek1986kraj. muži 201 
6.Seidl Josef1936kraj. muži 251 
7.Závora Jiří1942kraj. muži 401 
8.Veselý Milan1954kraj. muži 501 
TJ Sokol Michle Praha E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Martinec Tomáš1991kraj. muži 61 
2.Zámyslický Jaroslav1958kraj. muži 101 
3.Ambrož Jiří1947kraj. muži 151 
4.Černoch Jan1956kraj. muži 151 
5.Radil Milan1951kraj. muži 151 
6.Kudrna Jiří1959kraj. muži 251N 
7.Kudrna Petr1963kraj. muži 301 
8.Čeřovský Petr1959kraj. muži 401N 
TJ Sokol Nusle Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hruška Jan1969kraj. muži 101 
2.Schmelz Richard1985kraj. muži 151 
3.Kára Petr1966kraj. muži 201 
4.Pokorná Tereza1983kraj. muži 251 
5.Gregor Martin1990kraj. muži 251 
6.Píšan Ondřej1984kraj. muži 251 
7.Budík Bohuslav st.1956kraj. muži 301 
8.Pluska Oleh1970kraj. muži 301cizinec 
9.Brettschneider Zdeněk1960kraj. muži 501 
10.Svoboda Igor1969kraj. muži 501N 
11.Ježková Kateřina1981kraj. muži N 
TJ Střížkov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jaroněk Aleš1947kraj. muži 101 
2.Provazník Petr1971kraj. muži 151 
3.Poncar Patrik1991kraj. muži 151 
4.Šichan Martin1991kraj. muži 151 
5.Obraz Martin1966kraj. muži 201 
6.Kočvara Vlastimil1948kraj. muži 201 
7.Lüder Jan1969kraj. muži 201 
8.Myslivec Jiří1975kraj. muži 251 
9.Stehlík Martin1977kraj. muži 301 
10.Kolda Petr1972kraj. muži 301 
11.Blažek Pavel1968kraj. muži 501 
TTC Alimpex Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrdý Martin1972kraj. muži 81 
2.Nejedlý Pavel1970kraj. muži 81 
3.Balák Pavel1956kraj. muži 101 
4.Prokš Vladimír1961kraj. muži 151 
5.Svoboda Robert1972kraj. muži 251 
6.Kincl Milan1966kraj. muži nezařazen 
TTC Klánovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chvojka Jaroslav1975kraj. muži 101 
2.Kuba Miloslav1973kraj. muži 101 
3.Hudek Tomáš1968kraj. muži 101 
4.Kárník Tomáš1989kraj. muži 101 
5.Hanzal Petr1979kraj. muži 151 
6.Raiser Dan1990kraj. muži 251 
7.Michálek David1988kraj. muži 401 
8.Hrdlic Roman1969kraj. muži 401 
1. třída B muži
AC Sparta Praha E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šenk Jakub1994kraj. muži 81-100 
2.Havazík Ondřej1993kraj. muži 151-200 
3.Beránek Václav ml.1983kraj. muži 151-200 
4.Bartošek Jan1984kraj. muži 201-250 
5.Kubový Jan1992kraj. muži 201-250 
6.Rukavička Tomáš1994kraj. muži 401-500 
7.Sýs Alan1992kraj. muži 401-500 
8.Merkl Roman1994kraj. muži 401-500 
9.Bláha Tomáš1996kraj. muži 501-600 
10.Stibor Martin1990kraj. muži N 
PSK Olymp Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hronová Dagmar1967kraj. muži 61 
2.Rys Vilém1969kraj. muži 61 
3.Martynek Zbygniew1975kraj. muži 81 
4.Hron Jiří1964kraj. muži 81 
5.Němeček Jiří1963kraj. muži 101 
6.Ploc Marek1979kraj. muži 201 
7.Budiš Ondřej1962kraj. muži 201 
8.Veselý Luboš1965kraj. muži 251 
9.Srb Vladimír1951kraj. muži 401 
10.Pocz Štefan1954kraj. muži 401 
11.Krása Karel1942kraj. muži 501 
12.Turek Tomáš1967kraj. muži 501 
13.Tůma Michal1969kraj. muži N 
SF SKK EL Nino Praha F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Remeš Zdeněk1948kraj. muži 61 
2.Skřivánek Petr1993kraj. muži 81 
3.Dusík Stanislav1998kraj. muži 101Hostování z SK Kotlářka, z.s.
4.Lebl Ondřej1990kraj. muži 101 
5.Sedláček Prokop1990kraj. muži 151 
6.Pánek Libor1959kraj. muži 151N 
7.Ezr Václav1996kraj. muži 201Hostování z SK Kotlářka, z.s.
8.Ezr Petr1958kraj. muži 251 
9.Jež Dominik1997kraj. muži 301Hostování z SK Kotlářka, z.s.
TJ Slavoj Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sklenář Ondřej1990kraj. muži 101.-150. 
2.Zahrádka David1995kraj. muži 101.-150. 
3.Kaba Radka1975kraj. muži 101.-150. 
4.Pospíšil David1979kraj. muži 151.-200. 
5.Linert Martin1972kraj. muži 201.-250. 
6.Tvrdý Miroslav1959kraj. muži 201.-250. 
7.Škarban Jan1998kraj. muži 251.-300. 
8.Pašek Dominik1998kraj. muži 251.-300. 
9.Klimovič Filip1993kraj. muži 301.-400. 
10.Zeidler Michal1997kraj. muži 501.-600. 
11.Šebl Jáchym2000kraj. muži 601.-700. 
TJ Slovan Bohnice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vomlel Lukáš1974kraj. muži 151 
2.Růžička Filip1988kraj. muži 101 
3.Balcar Zdeněk1959kraj. muži 151 
4.Rychlý Tomáš1971kraj. muži 151 
5.Veletová Ilona1973kraj. muži 201 
6.Finger Miroslav1980kraj. muži 201 
7.Hudec Tomáš1996kraj. muži 251 
8.Fridrich Miloslav1958kraj. muži 251 
9.Kubeš Václav1985kraj. muži 301 
10.Janeba Vladimír1939kraj. muži 301 
11.Dobeš Tomáš st.1966kraj. muži 301 
TJ Sokol Michle Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tichý Jiří1986kraj. muži 81 
2.Strnka Adam1995kraj. muži 101 
3.Máka Jiří1946kraj. muži 151 
4.Urban Pavel1948kraj. muži 151 
5.Valeš Zbyněk1987kraj. muži 201 
6.Hrdlička Jakub1985kraj. muži 251 
7.Kocian Ladislav1949kraj. muži 301N 
8.Hájek Filip1987kraj. muži 401 
TJ Sokol Nusle Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tichý Květoslav1950kraj. muži 101 
2.Plch Jiří st.1948kraj. muži 101 
3.Kocábek Pavel1950kraj. muži 151 
4.Eberl Milan1950kraj. muži 301 
5.Beneš Karel1959kraj. muži 301 
6.Drahota Jiří1944kraj. muži 401 
7.Gebauer René1977kraj. muži 501 
8.Slunéčko Jindřich1947kraj. muži 501 
9.Malá Kateřina1981kraj. muži 401 
10.Budík Bohuslav ml.1980kraj. muži 401N 
TJ Sokol Petrovice I. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černý Zdeněk1981kraj. muži 101 
2.Sedláček Vladimír1971kraj. muži 101 
3.Vojtěch Radek1977kraj. muži 151 
4.Laube Petr1976kraj. muži 201 
5.Pecka Milan1964kraj. muži 201 
6.Matoušek Jan1974kraj. muži 251 
7.Hanzal Petr1973kraj. muži 251 
8.Pecka Zdeněk1960kraj. muži 301 
9.Novotný Václav1947kraj. muži 301 
10.Schützner Vladimír1962kraj. muži 301 
11.Lukáč Michal1955kraj. muži 401 
12.Rod Karel1960kraj. muži 401 
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Boš Petr1977kraj. muži 101 
2.Jírovec Martin1960kraj. muži 101 
3.Merhaut Jaroslav1948nez. muži 151 
4.Tinkl Pavel1977nez. muži 151 
5.Semrád Martin1975kraj. muži 151 
6.Bielina Václav1950kraj. muži 201 
7.Čečák Milan1978kraj. muži 301 
8.Lipták Ondřej1956kraj. muži 301 
9.Nevmeržický Vadim1958kraj. muži 301 
10.Sixta Jaroslav1955kraj. muži 401 
11.Stránský Zdeněk1953kraj. muži 401 
12.Lazar Martin1988kraj. muži 401 
13.Zubčák Patrik1976nez. muži 401cizinec 
14.Dusilová Jana1972kraj. muži 301 
TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černý Martin1979kraj. muži 101 
2.Duchoslav Petr1977kraj. muži 101 
3.Flídr Josef1960kraj. muži 151 
4.Chadima Pavel1981kraj. muži 151 
5.Flekač Tomáš1985kraj. muži 201 
6.Dalešický Josef1963kraj. muži 251 
7.Kotrč Pavel1977kraj. muži 251 
8.Šmolík Jindřich1942kraj. muži 301 
9.Hadrava Petr1965kraj. muži 301 
10.Štencek Jiří1987kraj. muži 301 
11.Vaněk Martin1975kraj. muži 401 
12.Forgáč Andrej1987kraj. muži 401 
13.Skříčková Ivana1987kraj. muži 801 
TTC Elizza Praha E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Běhal Aleš1977kraj. muži 101 
2.Dušek Jan1976kraj. muži 101 
3.Marat Petr1999kraj. muži 101Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
4.Rochowanski Lukáš1977kraj. muži 101 
5.Kadlec Tomáš1973kraj. muži 151 
6.Fausek Matěj1999kraj. muži 151Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
7.Pícha David1971kraj. muži 201 
8.Truc Petr1979kraj. muži 201 
9.Staněk Jiří1985kraj. muži 301 
10.Akopyan Artur1969kraj. muži 301cizinec 
11.Peřina Tadeáš1989kraj. muži N 
TTC Klánovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Branžovský Milan1954kraj. muži 101 
2.Brothánek Jan1977kraj. muži 151 
3.Červeňák Miroslav1979kraj. muži 151 
4.Fexa Martin1977kraj. muži 151 
5.Štědrý Adam1989kraj. muži 151 
6.Pospíšil Jan1965kraj. muži 201 
7.Hájek Luděk st.1973kraj. muži 401 
8.Jiroš Martin1972kraj. muži 401 
9.Tuška Jan1994kraj. muži 501 
2. třída A muži
TJ Pankrác A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Moravec Roman1958reg. muži 101 
2.Hondlík Josef1966reg. muži 151 
3.Satorie Michal1974reg. muži 201 
4.Cacek Jan1988reg. muži 201 
5.Sedlář Jan1986reg. muži 201 
6.Pilina Jan1991reg. muži 301 
7.Müller Radek1980reg. muži 301 
8.Müller Václav1952reg. muži 301 
9.Holub Martin1978reg. muži 401 
10.Jendruščák Jaroslav1950reg. muži 501 
11.Modl Josef1945reg. muži 701 
12.Vinikar Luboš1953reg. muži 401 
13.Satorie Miroslav1939reg. muži 801 
14.Siblík Michal1977reg. muži 601 
Avia Čakovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanzlík Tomáš1984kraj. muži 251 
2.Rucký Přemysl1979kraj. muži 251 
3.Kašpar Ladislav1949kraj. muži 251 
4.Lomský Gustav1956kraj. muži 251 
5.Mach Jakub1985kraj. muži 301 
6.Jež Dominik1997kraj. muži 301Střídavý start z SK Kotlářka, z.s.
7.Říha Karel1944kraj. muži 401 
8.Nguyen Van Vui1958kraj. muži 501cizinec 
9.Šrámek Daniel1989kraj. muži 601 
TJ ABC Branik B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kohout Radek1969kraj. muži 201 
2.Čihák Josef st.1969kraj. muži 201 
3.Skoumal Adam1969kraj. muži 201 
4.Král Ludvík ml.1984kraj. muži 301 
5.Krenk Tomáš1969kraj. muži 251 
6.Táborský Roman1985kraj. muži 301 
7.Markes Zbyněk1966kraj. muži 401 
8.Petira Martin1981kraj. muži 401 
9.Diblík Radek1969kraj. muži 501 
10.Král Ludvík st.1961kraj. muži 501 
11.Čihák Josef ml.1992kraj. muži 501 
12.Černá Martina1983kraj. muži 301 
13.Svobodová Helena1958kraj. muži 301 
14.Vožehová Lucie1974kraj. muži N 
15.David Jan1979kraj. muži N 
16.Šimon Milan1959kraj. muži N 
17.Stínil Václav1950kraj. muži N 
TJ Kyje B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gao Yan Ming1971kraj. muži 201 
2.Kotrbáček Petr1964kraj. muži 201 
3.Šimberský Jiří1950kraj. muži 201 
4.Hadrava Miloslav1955kraj. muži 251 
5.Žerava Miroslav1946kraj. muži 301 
6.Lhotka Zdeněk1932kraj. muži 401 
7.Ruzha Lumír1927kraj. muži 401 
8.Sejpka Ladislav1938kraj. muži 401 
9.Krauz Samuel1953kraj. muži 401 
10.Trubl Vladimír1959kraj. muži 601 
11.Turcmanovič František1961kraj. muži 601 
12.Kára Jiří1949kraj. muži 701 
13.Kučera Jan1955kraj. muži 701 
TJ Malešice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hozman Bohumil1954kraj. muži 251 
2.Hofman Jaroslav1953kraj. muži 251 
3.Vorel Martin1969kraj. muži 251 
4.Virt Jiří1950kraj. muži 251 
5.Vedral František1954kraj. muži 251 
6.Jiřička Miroslav1957kraj. muži 401 
7.Dufek Stanislav1940kraj. muži 601 
TJ Orion Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šilhánek Luděk1989kraj. muži 251 
2.Matoušek Pavel1965kraj. muži 301 
3.Maleček Ondřej1991kraj. muži 301 
4.Král Daniel1992kraj. muži 301 
5.Dušek Zdeněk1975kraj. muži 301 
6.Skuhrovský Petr1988kraj. muži 501 
7.Hrubec Vladimír1957kraj. muži 501 
8.Jirák Jiří1960kraj. muži 601 
9.Kubát Jan st.1965kraj. muži 601 
10.Krejsa Josef1948kraj. muži 601 
11.Kostka Rudolf1989kraj. muži N 
12.Bláha Jaroslav1953kraj. muži N 
TJ Slovan Bohnice F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hudec Tomáš1996kraj. muži 251 
2.Fridrich Miloslav1958kraj. muži 251 
3.Kubeš Václav1985kraj. muži 301 
4.Mirovský Ondřej1979kraj. muži 301 
5.Dobeš Tomáš st.1966kraj. muži 301 
6.Pinkas Jan1956kraj. muži 301 
7.Kucharčík Jan1992kraj. muži 401 
8.Čáha Jiří2000kraj. muži 801 
9.Finger Miroslav1980nez.  
TJ Sokol Břevnov Hradčany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jamrich Robert1979kraj. muži 251 
2.Thomka Pavel1966kraj. muži 251 
3.Hoffman Pavel1974kraj. muži 301 
4.Botoněk Ivo1973kraj. muži 301 
5.Trávníček Michal1979kraj. muži 301 
6.Kolařík Zdeněk1947kraj. muži 301 
7.Chalupa Jaroslav1983kraj. muži 401 
8.Růžička Vladimír1950kraj. muži 401 
9.Jankovec Jiří1978kraj. muži 401 
10.Luxemburk Jaroslav1971kraj. muži 501 
11.Čebiš Petr1971kraj. muži 501 
12.Šaršoun Jaroslav1937kraj. muži 501 
TJ Sokol Michle Praha F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Radil Milan1951kraj. muži 151 
2.Švec Radek1986kraj. muži 201 
3.Valeš Zbyněk1987kraj. muži 201 
4.Hrdlička Jakub1985kraj. muži 251 
5.Seidl Josef1936kraj. muži 251 
6.Závora Jiří1942kraj. muži 401 
7.Hájek Filip1987kraj. muži 401 
8.Veselý Milan1954kraj. muži 501 
9.Stejskal Jiří1948kraj. muži 501N 
10.Gecko Jiří1990kraj. muži 601 
11.Chyba Lukáš1986kraj. muži 701 
TJ Sokol Petrovice I. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pecka Milan1964kraj. muži 201 
2.Matoušek Jan1974kraj. muži 251 
3.Hanzal Petr1973kraj. muži 251 
4.Pecka Zdeněk1960kraj. muži 301 
5.Novotný Václav1947kraj. muži 301 
6.Schützner Vladimír1962kraj. muži 301 
7.Lukáč Michal1955kraj. muži 401 
8.Rod Karel1960kraj. muži 401 
9.Hájek Karel1953kraj. muži 401 
10.Zajíček Luděk1947kraj. muži 501 
11.Kuttler Karel1945kraj. muži 501 
12.Matuška František1962kraj. muži 701 
13.Marek Vladimír1960kraj. muži 401N 
TJ Sokol Žižkov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Benoit Arnaud1986kraj. muži 151cizinec 
2.Ako David1993kraj. muži 251 
3.Meline Jéróme1973kraj. muži 251cizinec 
4.Kocourek Hynek1977kraj. muži 251n 
5.Vřešťál Milan1989kraj. muži 251 
6.Kanzelsberger Martin1972kraj. muži 301 
7.Červeňák Marian1984kraj. muži 301 
8.Kozdera Pavel1982kraj. muži 401 
9.Vláčil Jiří1984kraj. muži 401 
10.Slováček Jakub1985kraj. muži 401 
11.Stejskal Tomáš1992kraj. muži 401 
TJ Střížkov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Obraz Martin1966kraj. muži 201 
2.Kočvara Vlastimil1948kraj. muži 201 
3.Lüder Jan1969kraj. muži 201 
4.Myslivec Jiří1975kraj. muži 251 
5.Stehlík Martin1977kraj. muži 301 
6.Kolda Petr1972kraj. muži 301 
7.Doležal Karel1963kraj. muži 301 
8.Blažek Pavel1968kraj. muži 501 
9.Pour Tomáš1999kraj. muži 601 
10.Svobodová Nikola1992kraj. muži 601 
11.Pelikán Jan1992kraj. muži 701 
12.Provazník Lukáš1995kraj. muži 701 
2. třída B muži
Avia Čakovice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vojáček Miloš1969kraj. muži 151 
2.Dvořák Jakub1994kraj. muži 151 
3.Petřík Filip1993kraj. muži 151 
4.Zázvorka Jan1993kraj. muži 201 
5.Havelka Daniel1982kraj. muži 301 
6.Přáda Jaroslav1956kraj. muži 301 
7.Taraňko Mikhail1981kraj. muži 301cizinec 
8.Žydel Jan1989kraj. muži 301 
9.Šimek Jan1949kraj. muži 501 
10.Herčík Lubomír1954kraj. muži 501 
11.Formáček Jiří1938kraj. muži 601 
12.Štěpánek Tomáš1999kraj. sži 32 
SK OAZA Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Řepík Jaroslav1977reg. muži 151 
2.Mazánek Jiří1975reg. muži 201 
3.Čapek Karel1962reg. muži 251 
4.Suchan Michael1992reg. muži 251 
5.Dlouhý Karel1969reg. muži 251 
6.Pavlovský Tomáš1958reg. muži 301 
7.Berný Lukáš1950reg. muži 301 
8.Brenner Zdeněk1956reg. muži 401 
9.Kačinetz Alan1965reg. muži 401 
10.Koubek Arnošt1956reg. muži 301 
11.Stočes Petr1956reg. muži 401 
12.Kubera František1962nez. muži 401 
TJ Lokomotiva Vršovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lexa Karel1945kraj. muži 201 
2.Jaroš Petr1963kraj. muži 251 
3.Šobáň Radek1987kraj. muži 251 
4.Mareček Vladislav1954kraj. muži 251 
5.Blažek Jan1964kraj. muži 301 
6.Železný Miroslav1967kraj. muži 301 
7.Dolanský Roman1973kraj. muži 401 
8.Hlaváček Ivan1944kraj. muži 401 
9.Středa Martin1972kraj. muži 401 
10.Nágr Pavel1966kraj. muži 401 
11.Šindelář Jan1987kraj. muži 801 
12.Bláhová Milena1968kraj. ženy 41 
TJ Malešice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bednář Petr1963kraj. muži 301 
2.Novotný Vladimír1953kraj. muži 301 
3.Tomek Jakub1966kraj. muži 301 
4.Rybenský Marek1969kraj. muži 401 
5.Skoupý Libor1968kraj. muži 401 
6.Hájek Bedřich1972kraj. muži 401 
7.Zseller Jiří1975kraj. muži 501 
8.Čáslava Josef1957kraj. muži N 
9.Hanšpach Daniel1963nez. muži  
10.Tichý Pavel1969nez. muži  
TJ Pankrác B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lipták Milan1980reg. muži 201 
2.Pacák Miroslav1969reg. muži 251 
3.Kočvara Tomáš1982reg. muži 251 
4.Král Lukáš1984reg. muži 251 
5.Tůma Ladislav1978reg. muži 251 
6.Fišer Petr1983reg. muži 301 
7.Fišer Martin1959reg. muži 301 
8.Pejchal Vlastimil1962reg. muži 401 
TJ Slavoj Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Linert Martin1972kraj. muži 201.-250. 
2.Tvrdý Miroslav1959kraj. muži 201.-250. 
3.Škarban Jan1998kraj. muži 251.-300. 
4.Pašek Dominik1998kraj. muži 251.-300. 
5.Klimovič Filip1993kraj. muži 301.-400. 
6.Zeidler Michal1997kraj. muži 501.-600. 
7.Šebl Jáchym2000kraj. muži 601.-700. 
8.Bohumský Petr1971kraj. muži 151N 
9.Šimůnek Ondřej1999kraj. muži 501N 
10.Růžičková Lucie1993nez.  
11.Kulveit Jonáš2001kraj. sži 16. 
12.Vávrová Ivana1998kraj. dky 4. 
TJ Slovan Bohnice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bláha Milan1949kraj. muži 151 
2.Žiačik Jan ml.1998kraj. muži 201 
3.Klouček Ondřej1979kraj. muži 201 
4.Filip Michal1971kraj. muži 251 
5.Janeba Vladimír1939kraj. muži 301 
6.Slavata Josef1952kraj. muži 301 
7.Zerkal Sergey1966kraj. muži 401cizinec 
8.Pilný Pavel1944kraj. muži 501 
TJ Sokol Kbely A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tichý Jiří1975kraj. muži 151 
2.Dvořák Jan1971kraj. muži 251 
3.Kail Roman1974kraj. muži 251 
4.Vokurka Miloslav1972kraj. muži 251 
5.Vohák Karel1939kraj. muži 301 
6.Svoboda Vladimír1956kraj. muži 301 
7.Poluk Alexandr1954kraj. muži 401 
8.Farmačka Martin1974kraj. muži 401 
9.Neskusil Josef1948kraj. muži 401 
10.Hrdý Jiří1955kraj. muži 501 
11.Hrubý Jan1967kraj. muži 501 
12.Trnka Josef1952kraj. muži 601 
13.Vrba Karel1948kraj. muži 701 
14.Sváta Jiří1954kraj. muži 701 
15.Bartoňová Eva1958nez. muži  
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bielina Václav1950kraj. muži 201 
2.Čečák Milan1978kraj. muži 301 
3.Lipták Ondřej1956kraj. muži 301 
4.Lazar Martin1988kraj. muži 401 
5.Zubčák Patrik1976nez. muži 401cizinec 
6.Nevmeržický Vadim1958kraj. muži 301 
7.Stránský Zdeněk1953kraj. muži 401 
8.Kalaš Vladislav1985kraj. muži 401 
9.Konopásek Luboš1964kraj. muži 401 
10.Sixta Jaroslav1955kraj. muži 401 
11.Stejskal Radek1962kraj. muži 501 
12.Třesohlavý Josef1956kraj. muži 501 
13.Jágr Martin1960kraj. muži 501 
14.Hladík Ivo1966kraj. muži 501 
15.Klempířová Jiřina1967nez. muži  
TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Flekač Tomáš1985kraj. muži 201 
2.Dalešický Josef1963kraj. muži 251 
3.Kotrč Pavel1977kraj. muži 251 
4.Šmolík Jindřich1942kraj. muži 301 
5.Hadrava Petr1965kraj. muži 301 
6.Štencek Jiří1987kraj. muži 301 
7.Vaněk Martin1975kraj. muži 401 
8.Forgáč Andrej1987kraj. muži 401 
9.Šilar Bohuslav1960kraj. muži 501 
10.Ťuík Jan1990kraj. muži 501 
11.Baxa Karel1966kraj. muži 501 
12.Dalešický Tomáš1991kraj. muži 701 
TTC Elizza Praha G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Juhasz Martin1981kraj. muži 201 
2.Kadlec Tomáš1973kraj. muži 151 
3.Průša Martin1967kraj. muži 151 
4.Šimůnek Daniel1997kraj. muži 201Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
5.Pícha David1971kraj. muži 201 
6.Truc Petr1979kraj. muži 201 
7.Hampl Pavel1982kraj. muži 301 
8.Polák Aleš1977kraj. muži 301 
9.Slobodzian Vladimír1954kraj. muži 301 
10.Staněk Jiří1985kraj. muži 301 
11.Truc Petr ml.1998kraj. muži 301Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
12.Vitaljič Ivo1955kraj. muži 301 
13.Akopyan Artur1969kraj. muži 401cizinec 
14.Bialas Filip1998kraj. muži 401Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
15.Roskot Michal1989kraj. muži 401 
16.Nový Karel1956kraj. muži 501 
17.Franc Michal1999kraj. muži 601Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
TTC Klánovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanzal Petr1979kraj. muži 151 
2.Štědrý Adam1989kraj. muži 151 
3.Pospíšil Jan1965kraj. muži 201 
4.Raiser Dan1990kraj. muži 251 
5.Michálek David1988kraj. muži 401 
6.Hájek Luděk st.1973kraj. muži 401 
7.Jiroš Martin1972kraj. muži 401 
8.Hrdlic Roman1969kraj. muži 401 
9.Kratochvíl Karel1990kraj. muži 401 
10.Šírek Evžen1994kraj. muži 601 
3. třída A muži
TJ Lokomotiva Vršovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Železný Miroslav1967kraj. muži 301 
2.Blažek Jan1964kraj. muži 301 
3.Dolanský Roman1973kraj. muži 401 
4.Středa Martin1972kraj. muži 401 
5.Nágr Pavel1966kraj. muži 401 
6.Hlaváček Ivan1944kraj. muži 401 
7.Kuděj Petr1995kraj. muži 501 
8.Nosál Vilém1943kraj. muži 501 
9.Pekárek Václav1995kraj. muži 501 
10.Hanek Stanislav st.1947kraj. muži 601 
11.Maňura Martin1996kraj. muži 601 
12.Železný Daniel2000kraj. muži 601-700Střídavý start z Association Club Sparta Praha z.s.
13.Krameš Jan ml.2002kraj. muži N 
PSK Olymp Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Němeček Jiří1963kraj. muži 101 
2.Ploc Marek1979kraj. muži 201 
3.Budiš Ondřej1962kraj. muži 201 
4.Veselý Luboš1965kraj. muži 251 
5.Pocz Štefan1954kraj. muži 401 
6.Srb Vladimír1951kraj. muži 401 
7.Jirků Jaromír1991kraj. muži 501 
8.Krása Karel1942kraj. muži 501 
9.Turek Tomáš1967kraj. muži 501 
10.Novotný Martin1968kraj. muži 601 
11.Pocz Tomáš1979kraj. muži 601 
12.Pozníček Josef1946kraj. muži 601 
13.Šindelář Michal1973kraj. muži 601 
14.Vágner Tomáš1961kraj. muži 701 
15.Forejt Lukáš1985kraj. muži 701 
16.Tůma Michal1969kraj. muži N 
SF SKK EL Nino Praha H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rejent Štěpán1997kraj. muži 151Hostování z SK Kotlářka, z.s.
2.Sedláček Prokop1990kraj. muži 151 
3.Pánek Libor1959kraj. muži 151N 
4.Neřold Kryštof1995kraj. muži 201 
5.Ezr Petr1958kraj. muži 251 
6.Jež Dominik1997kraj. muži 301Hostování z SK Kotlářka, z.s.
7.Kaucký Vladimír1944kraj. muži 401 
8.Macháček Oldřich1998kraj. muži 401Hostování z SK Kotlářka, z.s.
9.Bezděka Petr1991kraj. muži 401 
10.Novotný Miroslav1951kraj. muži 401 
11.Shim Mi Youngi1970kraj. muži 401cizinec 
12.Buchar Michael1999kraj. muži 501Hostování z SK Kotlářka, z.s.
13.Kubát Petr1999kraj. muži N501Hostování z SK Kotlářka, z.s.
14.Dvořák Jan nejml.2000kraj. muži N501Hostování z SK Kotlářka, z.s.
SK OAZA Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dlouhý Karel1969reg. muži 251 
2.Berný Lukáš1950reg. muži 301 
3.Pavlovský Tomáš1958reg. muži 301 
4.Koubek Arnošt1956reg. muži 301 
5.Kačinetz Alan1965reg. muži 401 
6.Brenner Zdeněk1956reg. muži 401 
7.Hrubý Václav1944reg. muži 701 
8.Dusbaba Miroslav1945reg. muži N 
9.Kos Pavel1954reg. muži N 
10.Stočes Petr1956reg. muži 401 
11.Kubera František1962nez. muži 401 
KK Konstruktiva Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kulveit Drahoslav1985kraj. muži 301 
2.Smrkovský Petr1965kraj. muži 301 
3.Semián Richard1973kraj. muži 401 
4.Boštíková Věra1958kraj. muži 401 
5.Ouroda František1955kraj. muži N 
6.Němický Jiří1938kraj. muži 401 
7.Marko Jiří1961kraj. muži 401 
8.Korec Ladislav1945kraj. muži 401 
9.Toman Bedřich1946kraj. muži 401 
10.Bukovský Petr1947kraj. muži 501 
TJ Pankrác D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fišer Martin1959reg. muži 301 
2.Müller Václav1952reg. muži 301 
3.Pilina Jan1991reg. muži 301 
4.Vinikar Luboš1953reg. muži 401 
5.Holub Martin1978reg. muži 401 
6.Jendruščák Jaroslav1950reg. muži 501 
7.Satorie Miroslav1939reg. muži 801 
TJ Sokol Břevnov Hradčany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trávníček Michal1979kraj. muži 301 
2.Kolařík Zdeněk1947kraj. muži 301 
3.Jankovec Jiří1978kraj. muži 401 
4.Chalupa Jaroslav1983kraj. muži 401 
5.Růžička Vladimír1950kraj. muži 401 
6.Šaršoun Jaroslav1937kraj. muži 501 
7.Luxemburk Jaroslav1971kraj. muži 501 
8.Pleticha Jaroslav1949kraj. muži 501 
9.Čebiš Petr1971kraj. muži 501 
10.Popelka Antonín st.1968kraj. muži 601 
11.Brož Josef1959kraj. muži 601 
12.Ptáček Jan1963kraj. muži 701 
13.Zücker Robert1979kraj. muži 701 
TJ Sokol Nové Vysočany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dyršmíd Milan1956kraj. muži 301.-400. 
2.Kruchina Jiří1972kraj. muži 301.-400. 
3.Lukeš Petr1992kraj. muži 401.-500. 
4.Nousek Jiří1953kraj. muži 401.-500. 
5.Kalíšek Jiří1948kraj. muži 401.-500. 
6.Kartaš Zdeněk1964kraj. muži 401.-500. 
7.Klindera Antonín1946kraj. muži 401.-500. 
8.Vytisk Václav1950kraj. muži 401.-500. 
9.Adámek Jiří1948kraj. muži 501.-600. 
10.Pešek Miroslav1986kraj. muži 501.-600. 
11.Kobras Ludvík1964kraj. muži 601.-700. 
TJ Sokol Suchdol-Sedlec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hojovec Ondřej1960kraj. muži 301 
2.Jirásek Jiří st.1949kraj. muži 301 
3.Růžička Václav1945kraj. muži 301 
4.Zúbrik Mário1969kraj. muži 301 
5.Honek Jan st.1964kraj. muži 401 
6.Koťátko Pravoslav1963kraj. muži 401 
7.Klatovský Karel1939kraj. muži 501 
8.Oppitz Karel1951kraj. muži 501 
9.Studničný Jaromír1947kraj. muži 501 
10.Barták Jan1971kraj. muži 801 
11.Racek Jiří1948kraj. muži 801 
12.Kuchař Michal1955nez. muži  
TJ Střížkov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stehlík Martin1977kraj. muži 301 
2.Kolda Petr1972kraj. muži 301 
3.Doležal Karel1963kraj. muži 301 
4.Blažek Pavel1968kraj. muži 501 
5.Pour Tomáš1999kraj. muži 601 
6.Svobodová Nikola1992kraj. muži 601 
7.Pelikán Jan1992kraj. muži 701 
8.Provazník Lukáš1995kraj. muži 701 
9.Fryč Martin1998kraj. muži 801 
10.Šádek Filip2000kraj. muži 801 
TTC Elizza Praha H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pícha David1971kraj. muži 201 
2.Truc Petr1979kraj. muži 201 
3.Hampl Pavel1982kraj. muži 301 
4.Polák Aleš1977kraj. muži 301 
5.Slobodzian Vladimír1954kraj. muži 301 
6.Staněk Jiří1985kraj. muži 301 
7.Truc Petr ml.1998kraj. muži 301Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
8.Vitaljič Ivo1955kraj. muži 301 
9.Akopyan Artur1969kraj. muži 401cizinec 
10.Bialas Filip1998kraj. muži 401Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
11.Lanc Pavel1962kraj. muži 401 
12.Roskot Michal1989kraj. muži 401 
13.Vožický Bohumil1957kraj. muži 401 
14.Daníček Adam2000kraj. muži 501Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
15.Franc Michal1999kraj. muži 601Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
16.Šimeček Jan1995kraj. muži 501 
TTC Praha - klub stolního tenisu A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chlumský Petr1996kraj. muži 301Hostování z Association Club Sparta Praha z.s.
2.Barcal Petr1966kraj. muži N301 
3.Cherednik Konstantin1973kraj. muži 301 
4.Jelínek Tomáš1972kraj. muži 301 
5.Remunda Štěpán1975kraj. muži 301 
6.Ševčík Ivan1959kraj. muži 301 
7.Fiala Aleš1973kraj. muži 501 
8.Zahradník Václav1960kraj. muži 501 
9.Zahradníček Jakub1994kraj. muži 501 
10.Pouč Roman1970kraj. muži 501 
3. třída B muži
AC Sparta Praha F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Červenka Jan1983kraj. muži 201-250 
2.Kubový Jan1992kraj. muži 201-250 
3.Kočí Štěpán1988kraj. muži 251-300 
4.Rukavička Tomáš1994kraj. muži 401-500 
5.Vodal Petr1990kraj. muži 301-400 
6.Látal Jan1983kraj. muži 401-500 
7.Mikšátko Martin1983kraj. muži 401-500 
8.Košek Lukáš1980kraj. muži 401-500 
9.Sýs Alan1992kraj. muži 401-500 
10.Merkl Roman1994kraj. muži 401-500 
11.Bláha Tomáš1996kraj. muži 501-600 
12.Boicherot Rémy1988kraj. muži 501-600cizinec 
13.Hubač Martin1991kraj. muži 501-600 
14.Buyssens Jeroen1976kraj. muži 501-600cizinec 
15.Kroupa Rudolf1949kraj. muži 501-600 
16.Voříšek Lukáš1992kraj. muži 501-600 
Avia Čakovice F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mach Jakub1985kraj. muži 301 
2.Taraňko Mikhail1981kraj. muži 301cizinec 
3.Přáda Jaroslav1956kraj. muži 301 
4.Žydel Jan1989kraj. muži 301 
5.Havelka Daniel1982kraj. muži 301 
6.Říha Karel1944kraj. muži 401 
7.Nguyen Van Vui1958kraj. muži 501cizinec 
8.Šimek Jan1949kraj. muži 501 
9.Herčík Lubomír1954kraj. muži 501 
10.Formáček Jiří1938kraj. muži 601 
11.Šrámek Daniel1989kraj. muži 601 
12.Štěpánek Tomáš1999kraj. sži 32 
13.Trejbal Pavel1999kraj. sži 34 
SK Dolní Měcholupy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brož Josef1952kraj. muži 301 
2.Kohout Pavel1976kraj. muži 301 
3.Procházka Radek1970kraj. muži 301 
4.Martinek Patrik1974kraj. muži 301 
5.Vojta Martin1968kraj. muži 301 
6.Randáček Miroslav1980kraj. muži 401 
7.Vojta Libor1971kraj. muži 401 
8.Mára Karel1966kraj. muži 501 
9.Habrych Richard1960kraj. muži 501 
10.Zajíček Jaroslav1952kraj. muži 601 
11.Hurt František1949kraj. muži 701 
SK Slivenec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Huleš Jiří1956kraj. muži 301 
2.Meloun Petr1965kraj. muži 301 
3.Pospíšil Alois1957kraj. muži 301 
4.Landa Josef1951kraj. muži 401 
5.Bratka Arnošt1950kraj. muži 401 
6.Jůzek Karel1953kraj. muži 401 
7.Přeučil Jiří1947kraj. muži 501 
8.Beneš Milan1954kraj. muži 501 
9.Ferens Eduard1995kraj. muži 501cizinec 
10.Frait František1955kraj. muži 501 
11.Hartmann Miroslav1959kraj. muži 501 
12.Klofanda Ladislav1951kraj. muži 601 
13.Šimánek Lubomír1943kraj. muži 701 
TJ ABC Branik C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krenk Tomáš1969kraj. muži 251 
2.Táborský Roman1985kraj. muži 301 
3.Markes Zbyněk1966kraj. muži 401 
4.Petira Martin1981kraj. muži 401 
5.Diblík Radek1969kraj. muži 501 
6.Král Ludvík st.1961kraj. muži 501 
7.Čihák Josef ml.1992kraj. muži 501 
8.Batík Lukáš1983kraj. muži 701 
9.Michalec Jiří1981kraj. muži 701 
10.Zika Jaroslav1972kraj. muži N 
11.Zimmel Václav1978kraj. muži N 
12.Coubalová Martina1974kraj. muži N 
13.Šimon Milan1959kraj. muži N 
14.Stínil Václav1950kraj. muži N 
15.David Jan1979kraj. muži N 
TJ Pankrác C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedlář Jan1986reg. muži 201 
2.Müller Radek1980reg. muži 301 
3.Tůma Ladislav1978reg. muži 251 
4.Fišer Petr1983reg. muži 301 
5.Pejchal Vlastimil1962reg. muži 401 
6.Siblík Michal1977reg. muži 601 
7.Modl Josef1945reg. muži 701 
8.Jalovecký Miloslav1934reg. muži 801 
9.Pfauser Lukáš1981reg. muži 801 
TJ Slovan Bohnice G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dobeš Tomáš st.1966kraj. muži 301 
2.Janeba Vladimír1939kraj. muži 301 
3.Pinkas Jan1956kraj. muži 301 
4.Slavata Josef1952kraj. muži 301 
5.Kucharčík Jan1992kraj. muži 401 
6.Zerkal Sergey1966kraj. muži 401cizinec 
7.Pilný Pavel1944kraj. muži 501 
8.Handl Erich1971kraj. muži 501 
TJ Sokol Kbely B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vohák Karel1939kraj. muži 301 
2.Svoboda Vladimír1956kraj. muži 301 
3.Poluk Alexandr1954kraj. muži 401 
4.Farmačka Martin1974kraj. muži 401 
5.Neskusil Josef1948kraj. muži 401 
6.Hrdý Jiří1955kraj. muži 501 
7.Hrubý Jan1967kraj. muži 501 
8.Trnka Josef1952kraj. muži 601 
9.Vrba Karel1948kraj. muži 701 
10.Sváta Jiří1954kraj. muži 701 
11.Bartoňová Eva1958nez. muži  
TJ Sokol Nusle Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gregor Martin1990kraj. muži 251 
2.Budík Bohuslav st.1956kraj. muži 301 
3.Pluska Oleh1970kraj. muži 301cizinec 
4.Beneš Karel1959kraj. muži 301 
5.Drahota Jiří1944kraj. muži 401 
6.Píšan Ondřej1984kraj. muži N 
7.Budík Bohuslav ml.1980kraj. muži 401N 
8.Brettschneider Zdeněk1960kraj. muži 501 
9.Gebauer René1977kraj. muži 501 
10.Pták Pavel1971kraj. muži 501 
11.Motlík Pavel1959kraj. muži 501 
12.Wavrečka Ronald1974kraj. muži 501 
13.Svoboda Igor1969kraj. muži 501N 
TJ Sokol Petrovice I. C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Václav1947kraj. muži 301 
2.Schützner Vladimír1962kraj. muži 301 
3.Lukáč Michal1955kraj. muži 401 
4.Rod Karel1960kraj. muži 401 
5.Hájek Karel1953kraj. muži 401 
6.Zajíček Luděk1947kraj. muži 501 
7.Kuttler Karel1945kraj. muži 501 
8.Michálek Vojtěch1985kraj. muži 501 
9.Blaho Martin1956kraj. muži 601 
10.Malý Aleš1957kraj. muži 601 
11.Michálek Jan1950kraj. muži 701 
12.Sutnar Bohuslav1937kraj. muži 701 
13.Kareta Filip1988kraj. muži 801 
14.Marek Vladimír1960kraj. muži 401N 
TJ Sokol Radotín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kuběna Tomáš1984reg. muži 301 
2.Růžička Jiří1962reg. muži 301 
3.Růžička Petr1960reg. muži 401 
4.Ulrych Jiří1975reg. muži 301 
5.Záleský Jan1992reg. muži 701 
TJ Zelená Liška A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Huňa Vladimír1969kraj. muži 201 
2.Smrčina Zdeněk1962kraj. muži 201 
3.Ibl Josef1945kraj. muži 301 
4.Jiroušek Pavel1963kraj. muži 301 
5.Vencálek Jiří1969kraj. muži 301 
6.Gerdžikov Svetoslav1939kraj. muži 401 
7.Krieger Karel1957kraj. muži 401 
8.Žďárský Zdeněk1949kraj. muži 401 
9.Hajný Josef1935kraj. muži 501 
10.Konopa Josef1943kraj. muži 501 
11.Pavlíček Ladislav1952kraj. muži 501 
12.Brožek Jan1932kraj. muži 701 
13.Kubín Jaroslav1958kraj. muži 701 
14.Lhoták Petr1965kraj. muži 701 
15.Samohejl Erich1935kraj. muži 701 
4. třída A muži
AC Sparta Praha G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vodal Petr1990kraj. muži 301-400 
2.Látal Jan1983kraj. muži 401-500 
3.Mikšátko Martin1983kraj. muži 401-500 
4.Košek Lukáš1980kraj. muži 401-500 
5.Buyssens Jeroen1976kraj. muži 501-600cizinec 
6.Kroupa Rudolf1949kraj. muži 501-600 
7.Pova Josef1973kraj. muži 501-600 
8.Shrbený Josef1982kraj. muži 601-700 
9.Honek Jan1991kraj. muži 601-700 
10.Honč Ondřej1970kraj. muži 601N 
11.Suvorov Maxim1989kraj. muži 701-800cizinec 
12.Bartoň Aleš1971kraj. muži 701-800 
13.Paulus Michal1986kraj. muži 801-900 
14.Kleinander Michal1993kraj. muži 801-900 
Avia Čakovice G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Říha Karel1944kraj. muži 401 
2.Nguyen Van Vui1958kraj. muži 501cizinec 
3.Šimek Jan1949kraj. muži 501 
4.Herčík Lubomír1954kraj. muži 501 
5.Šrámek Daniel1989kraj. muži 601 
6.Formáček Jiří1938kraj. muži 601 
7.Štěpánek Tomáš1999kraj. sži 32 
8.Trejbal Pavel1999kraj. sži 34 
9.Havlíková Jana1976nez. muži  
10.Vaňásek Jiří ml.1995nez. muži  
11.Hájek Alexandr2000nez. muži  
12.Melíšek Ondřej2004nez. muži  
SF SKK EL Nino Praha I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaucký Vladimír1944kraj. muži 401 
2.Macháček Oldřich1998kraj. muži 401Hostování z SK Kotlářka, z.s.
3.Bezděka Petr1991kraj. muži 401 
4.Buchar Michael1999kraj. muži 501Hostování z SK Kotlářka, z.s.
5.Novotný Miroslav1951kraj. muži 401 
6.Špaček Jan1999kraj. muži 501Hostování z SK Kotlářka, z.s.
7.Rozkoš Michal1966kraj. muži 501 
8.Kotrč Michal1958kraj. muži 501 
9.Vyvadil Jiří1961kraj. muži 501 
10.Dvořák Jan nejml.2000kraj. muži N501Hostování z SK Kotlářka, z.s.
11.Kubát Petr1999kraj. muži N501Hostování z SK Kotlářka, z.s.
12.Tkačík Ján1991kraj. muži 601cizinec 
13.Korchak Oleksandr1989kraj. muži 601cizinec 
14.Roubíček Vít1961kraj. muži 601 
15.Slepička David1978kraj. muži 601 
16.Kozel Rudolf1959kraj. muži 701 
SK OAZA Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brenner Zdeněk1956reg. muži 401 
2.Fabian Jiří1958reg. muži 501 
3.Hezina Jiří1945reg. muži 601 
4.Totzauer Karel1941reg. muži 601 
5.Dusbaba Miroslav1945reg. muži N 
KK Konstruktiva Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marko Jiří1961kraj. muži 401 
2.Němický Jiří1938kraj. muži 401 
3.Korec Ladislav1945kraj. muži 401 
4.Toman Bedřich1946kraj. muži 401 
5.Bukovský Petr1947kraj. muži 501 
6.Matoušek Jiří1942kraj. muži 501 
7.Kachlík Jan1949kraj. muži 601 
8.Tvrdík Petr1953kraj. muži 501 
9.Ouroda František1955kraj. muži N 
10.Peller Marek1973kraj. muži 701 
11.Černý Pavel1973kraj. muži 701 
12.Fleissig Petr1944kraj. muži 701 
TJ Malešice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vedral František1954kraj. muži 251 
2.Marek Jaroslav1953kraj. muži 301 
3.Jiřička Miroslav1957kraj. muži 401 
4.Skoupý Libor1968kraj. muži 401 
5.Hájek Bedřich1972kraj. muži 401 
6.Zseller Jiří1975kraj. muži 501 
7.Dufek Stanislav1940kraj. muži 601 
8.Čáslava Josef1957kraj. muži N 
TJ Slovan Bohnice H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kucharčík Jan1992kraj. muži 401 
2.Zerkal Sergey1966kraj. muži 401cizinec 
3.Pilný Pavel1944kraj. muži 501 
4.Bartoňová Jitka1974kraj. muži 501 
5.Handl Erich1971kraj. muži 501 
6.Domnosil Tomáš1984reg. muži 101.-150. 
7.Čáha Jiří2000kraj. muži 801 
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nevmeržický Vadim1958kraj. muži 301 
2.Stránský Zdeněk1953kraj. muži 401 
3.Sixta Jaroslav1955kraj. muži 401 
4.Zubčák Patrik1976nez. muži 401cizinec 
5.Kalaš Vladislav1985kraj. muži 401 
6.Konopásek Luboš1964kraj. muži 401 
7.Stejskal Radek1962kraj. muži 501 
8.Třesohlavý Josef1956kraj. muži 501 
9.Hruban Vladimír1953kraj. muži 501 
10.Jágr Martin1960kraj. muži 501 
11.Hladík Ivo1966kraj. muži 501 
12.Krupa Zdeněk1942kraj. muži 601 
13.Šimek Filip1985kraj. muži 601 
14.Svatoš Daniel1966kraj. muži 601 
15.Merhautová Alena1951kraj. muži 501 
TJ Sokol Žižkov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Červeňák Marian1984kraj. muži 301 
2.Vláčil Jiří1984kraj. muži 401 
3.Slováček Jakub1985kraj. muži 401 
4.Treybal Václav1958reg. muži 501 
5.Elčkner Miroslav1946kraj. muži 501 
6.Traxler Jan1964nez.  
7.Horčák Martin1974reg. muži N 
TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hadrava Petr1965kraj. muži 301 
2.Štencek Jiří1987kraj. muži 301 
3.Vaněk Martin1975kraj. muži 401 
4.Forgáč Andrej1987kraj. muži 401 
5.Šilar Bohuslav1960kraj. muži 501 
6.Ťuík Jan1990kraj. muži 501 
7.Baxa Karel1966kraj. muži 501 
8.Vokál Jan1997kraj. muži 601 
9.Dalešický Tomáš1991kraj. muži 701 
10.Vokál Roman1997kraj. muži 701 
11.Chocová Alena1977kraj. muži 401 
TJ Zelená Liška B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vencálek Jiří1969kraj. muži 301 
2.Gerdžikov Svetoslav1939kraj. muži 401 
3.Vejžvalda Vladislav1942kraj. muži 401 
4.Žďárský Zdeněk1949kraj. muži 401 
5.Krieger Karel1957kraj. muži 401 
6.Hajný Josef1935kraj. muži 501 
7.Konopa Josef1943kraj. muži 501 
8.Pavlíček Ladislav1952kraj. muži 501 
9.Brožek Jan1932kraj. muži 701 
10.Kubín Jaroslav1958kraj. muži 701 
11.Lhoták Petr1965kraj. muži 701 
12.Samohejl Erich1935kraj. muži 701 
13.Grossmannová Jana1972kraj. ženy 81 
TTC Elizza Praha I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bialas Filip1998kraj. muži 401Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
2.Roskot Michal1989kraj. muži 401 
3.Lanc Pavel1962kraj. muži 401 
4.Vožický Bohumil1957kraj. muži 401 
5.Nový Karel1956kraj. muži 501 
6.Daníček Adam2000kraj. muži 501Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
7.Kotlorz Lukáš1989kraj. muži 501 
8.Šimeček Jan1995kraj. muži 501 
9.Boublík Jan1977kraj. muži 601 
10.Franc Michal1999kraj. muži 601Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
11.Vlček Martin1985kraj. muži 601 
12.Černý Jiří1977kraj. muži 701 
13.Fausek Jiří1971kraj. muži 601 
14.Šedivý Stanislav1975kraj. muži 701 
15.Medal Miroslav1960kraj. muži 701 
16.Vohradský Stanislav1946kraj. muži 701 
17.Dvořák Petr2000kraj. muži 701Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
18.Kraumann Michal1956kraj. muži 801 
19.Marat Filip2002kraj. muži 801Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
4. třída B muži
AC Sparta Praha H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sýs Alan1992kraj. muži 401-500 
2.Merkl Roman1994kraj. muži 401-500 
3.Bláha Tomáš1996kraj. muži 501-600 
4.Boicherot Rémy1988kraj. muži 501-600cizinec 
5.Hubač Martin1991kraj. muži 501-600 
6.Voříšek Lukáš1992kraj. muži 501-600 
7.Lácha Petr1998kraj. muži 601-700 
8.Železný Daniel2000kraj. muži 601-700 
9.Skopec Daniel2001kraj. muži 701-800 
10.John Adam1998kraj. muži 701-800 
11.Kubánek Vojtěch1998kraj. muži 701-800 
12.Bačáková Jitka1999kraj. muži 801-900 
13.Remeň Jan1998kraj. muži 801-900 
14.Fales Matyáš2001kraj. muži 801-900 
15.Setnička Lukáš1998kraj. muži 801-900 
16.Yaghob Jakub1999kraj. muži 801-900 
17.Fritsch Roland1999kraj. muži 801-900 
18.Hojdová Martina1999kraj. muži 801-900 
19.Šlapák Radek1999kraj. muži 801-900 
SK Dolní Měcholupy B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vojta Martin1968kraj. muži 301 
2.Randáček Miroslav1980kraj. muži 401 
3.Vojta Libor1971kraj. muži 401 
4.Mára Karel1966kraj. muži 501 
5.Habrych Richard1960kraj. muži 501 
6.Zajíček Jaroslav1952kraj. muži 601 
7.Hurt František1949kraj. muži 701 
8.Zeman Petr1971kraj. muži N 
SK OAZA Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kačinetz Alan1965reg. muži 401 
2.Stočes Petr1956reg. muži 401 
3.Ulbert Václav1946reg. muži 501 
4.Hrubý Václav1944reg. muži 701 
5.Kos Pavel1954reg. muži N 
6.Kubera František1962nez. muži N 
7.Vácha Petr1972nez. muži N 
SK RTTI Poplatky.com A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sladovník Daniel1966kraj. muži 401 
2.Kafuněk David1971kraj. muži 401 
3.Adášek Jan1961kraj. muži 401 
4.Rybář Martin1963kraj. muži 401N 
5.Trnovský Ivo1961kraj. muži 501 
6.Bajtler Martin1959kraj. muži 501 
7.Nacher Patrik1974kraj. muži 601 
8.Botek Radomír1970kraj. muži 601 
9.Vystrčil Tomáš1959kraj. muži 701 
10.Havel Jiří1976kraj. muži N 
11.Jeřábek Pavel1974kraj. muži N 
12.Mička Štěpán1980kraj. muži N 
13.Smejkal Radek1970kraj. muži N 
14.Roubalová Alice1962kraj. ženy N 
15.Uryč Michal1976kraj. muži N 
SK Slivenec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bratka Arnošt1950kraj. muži 401 
2.Jůzek Karel1953kraj. muži 401 
3.Frait František1955kraj. muži 501 
4.Ferens Eduard1995kraj. muži 501cizinec 
5.Beneš Milan1954kraj. muži 501 
6.Hartmann Miroslav1959kraj. muži 501 
7.Přeučil Jiří1947kraj. muži 501 
8.Čítek Roman1965kraj. muži 601 
9.Hrbek Ivan1955kraj. muži 601 
10.Klofanda Ladislav1951kraj. muži 601 
11.Maršálek Petr1946kraj. muži 701 
12.Šimánek Lubomír1943kraj. muži 701 
13.Trmal Michal1970kraj. muži 701 
TJ Kyje C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žerava Miroslav1946kraj. muži 301 
2.Lhotka Zdeněk1932kraj. muži 401 
3.Ruzha Lumír1927kraj. muži 401 
4.Sejpka Ladislav1938kraj. muži 401 
5.Krauz Samuel1953kraj. muži 401 
6.Trubl Vladimír1959kraj. muži 601 
7.Turcmanovič František1961kraj. muži 601 
8.Kára Jiří1949kraj. muži 701 
9.Kučera Jan1955kraj. muži 701 
TJ Lokomotiva Vršovice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hlaváček Ivan1944kraj. muži 401 
2.Nágr Pavel1966kraj. muži 401 
3.Pekárek Václav1995kraj. muži 501 
4.Kuděj Petr1995kraj. muži 501 
5.Nosál Vilém1943kraj. muži 501 
6.Hanek Stanislav st.1947kraj. muži 601 
7.Šindelář Jan1987kraj. muži 801 
8.Frolík Jindřich1941kraj. muži N 
9.Zýková Renata1961kraj. ženy 61 
10.Veselý Filip2001kraj. muži N 
11.Průša Ondřej2002kraj. muži N 
12.Krameš Jan ml.2002kraj. muži N 
13.Bendzák Jakub2003kraj. muži N 
TJ Sokol Nové Vysočany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kalíšek Jiří1948kraj. muži 401.-500. 
2.Kartaš Zdeněk1964kraj. muži 401.-500. 
3.Klindera Antonín1946kraj. muži 401.-500. 
4.Vytisk Václav1950kraj. muži 401.-500. 
5.Adámek Jiří1948kraj. muži 501.-600. 
6.Pešek Miroslav1986kraj. muži 501.-600. 
7.Černý Ondřej1982kraj. muži 601.-700. 
8.Fišera Jan1990kraj. muži 601.-700. 
9.Jonák Přemysl1956kraj. muži 601.-700. 
10.Nováček Vladimír1954kraj. muži 601.-700. 
11.Kobras Ludvík1964kraj. muži 601.-700. 
TJ Sokol Nusle Praha E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Drahota Jiří1944kraj. muži 401 
2.Budík Bohuslav ml.1980kraj. muži 401N 
3.Brettschneider Zdeněk1960kraj. muži 501 
4.Gebauer René1977kraj. muži 501 
5.Pták Pavel1971kraj. muži 501 
6.Motlík Pavel1959kraj. muži 501 
7.Wavrečka Ronald1974kraj. muži 501 
8.Svoboda Igor1969kraj. muži 501N 
9.Adámek Miroslav1953kraj. muži 601 
10.Jirčík Stanislav1961kraj. muži 601 
11.Boloňský Andrej1976kraj. muži 701 
12.Novotný Pavel1964kraj. muži N 
TJ Sokol Suchdol-Sedlec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Honek Jan st.1964kraj. muži 401 
2.Koťátko Pravoslav1963kraj. muži 401 
3.Klatovský Karel1939kraj. muži 501 
4.Studničný Jaromír1947kraj. muži 501 
5.Oppitz Karel1951kraj. muži 501 
6.Barták Jan1971kraj. muži 801 
7.Racek Jiří1948kraj. muži 801 
8.Černý Antonín1943nez. muži  
TJ Sokol Žižkov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kanzelsberger Martin1972kraj. muži 301 
2.Vřešťál Milan1989kraj. muži 251 
3.Kozdera Pavel1982kraj. muži 401 
4.Stejskal Tomáš1992kraj. muži 401 
5.Ruml Jiří1983kraj. muži 501 
6.Olach Miloslav1945kraj. muži 601 
7.Králová Michaela1980kraj. muži 701 
8.Hladík Petr1981kraj. muži N 
TTC Klánovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Michálek David1988kraj. muži 401 
2.Hájek Luděk st.1973kraj. muži 401 
3.Jiroš Martin1972kraj. muži 401 
4.Hrdlic Roman1969kraj. muži 401 
5.Kratochvíl Karel1990kraj. muži 401 
6.Verner Pavel1992kraj. muži 501 
7.Tuška Jan1994kraj. muži 501 
8.Šírek Evžen1994kraj. muži 601 
9.Platil Stanislav1946kraj. muži 601 
10.Tichý Stanislav1948kraj. muži 801 
5. třída A muži
TJ Pankrác E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holub Martin1978reg. muži 401 
2.Pejchal Vlastimil1962reg. muži 401 
3.Jendruščák Jaroslav1950reg. muži 501 
4.Siblík Michal1977reg. muži 601 
5.Modl Josef1945reg. muži 701 
6.Satorie Miroslav1939reg. muži 801 
7.Pfauser Lukáš1981reg. muži 801 
8.Jalovecký Miloslav1934reg. muži 801 
SK Slivenec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beneš Milan1954kraj. muži 501 
2.Hartmann Miroslav1959kraj. muži 501 
3.Přeučil Jiří1947kraj. muži 501 
4.Klofanda Ladislav1951kraj. muži 601 
5.Čítek Roman1965kraj. muži 601 
6.Hrbek Ivan1955kraj. muži 601 
7.Kop František1959kraj. muži 701 
8.Maršálek Petr1946kraj. muži 701 
9.Trmal Michal1970kraj. muži 701 
10.Ondráček Petr1979kraj. muži N 
11.Arsenjev Petr1976kraj. muži N 
12.Kadlec Miroslav1984kraj. muži N 
13.Němec Václav1981kraj. muži N 
14.Němec Tomáš1984kraj. muži N 
TJ ABC Branik D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Diblík Radek1969kraj. muži 501 
2.Král Ludvík st.1961kraj. muži 501 
3.Čihák Josef ml.1992kraj. muži 501 
4.Batík Lukáš1983kraj. muži 701 
5.Michalec Jiří1981kraj. muži 701 
6.David Jan1979kraj. muži N 
7.Kaňka Jiří1963kraj. muži N 
8.Kolařík Filip1984kraj. muži N 
9.Král Jakub1988kraj. muži N 
10.Skopal Tadeáš1981kraj. muži N 
11.Vlach Jaroslav1949kraj. muži N 
12.Zedník Jiří1947kraj. muži N 
13.Zimmel Václav1978kraj. muži N 
14.Šimon Milan1959kraj. muži N 
15.Stínil Václav1950kraj. muži N 
16.Hlaváček Petr1972kraj. muži N 
KK Konstruktiva Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matoušek Jiří1942kraj. muži 501 
2.Bukovský Petr1947kraj. muži 501 
3.Tvrdík Petr1953kraj. muži 501 
4.Kachlík Jan1949kraj. muži 601 
5.Sýkora Michal1984kraj. muži 801 
6.Černý Pavel1973kraj. muži 701 
7.Peller Marek1973kraj. muži 701 
8.Pokorný Jaroslav1940kraj. muži 701 
9.Šejna Miroslav1960kraj. muži N 
10.Nebeský Jiří1947kraj. muži 701 
11.Fleissig Petr1944kraj. muži 701 
12.Ouroda František1955kraj. muži N 
TJ Orion Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dušek Zdeněk1975kraj. muži 301 
2.Skuhrovský Petr1988kraj. muži 501 
3.Hrubec Vladimír1957kraj. muži 501 
4.Jirák Jiří1960kraj. muži 601 
5.Kubát Jan st.1965kraj. muži 601 
6.Krejsa Josef1948kraj. muži 601 
7.Bláha Jaroslav1953kraj. muži N 
8.Novák Jan1951kraj. muži N 
9.Svatoň Petr1971kraj. muži N 
TJ Sokol Nusle Praha F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Motlík Pavel1959kraj. muži 501 
2.Wavrečka Ronald1974kraj. muži 501 
3.Slunéčko Jindřich1947kraj. muži 501 
4.Pták Pavel1971kraj. muži 501 
5.Jirčík Stanislav1961kraj. muži 601 
6.Adámek Miroslav1953kraj. muži 601 
7.Boloňský Andrej1976kraj. muži 701 
8.Lamprecht Matyáš1997kraj. muži 701N 
9.Hedervári Robert1968kraj. muži 801 
10.Vodička Šimon1996kraj. muži N 
11.Čeleda Emil1965kraj. muži N 
12.Motlíková Ilona1954kraj. muži N 
TJ Sokol Petrovice I. D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hájek Karel1953kraj. muži 401 
2.Marek Vladimír1960kraj. muži 401N 
3.Zajíček Luděk1947kraj. muži 501 
4.Kuttler Karel1945kraj. muži 501 
5.Michálek Vojtěch1985kraj. muži 501 
6.Blaho Martin1956kraj. muži 601 
7.Malý Aleš1957kraj. muži 601 
8.Matuška František1962kraj. muži 701 
9.Michálek Jan1950kraj. muži 701 
10.Sutnar Bohuslav1937kraj. muži 701 
11.Kareta Filip1988kraj. muži 801 
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Konopásek Luboš1964kraj. muži 401 
2.Kalaš Vladislav1985kraj. muži 401 
3.Stejskal Radek1962kraj. muži 501 
4.Jágr Martin1960kraj. muži 501 
5.Hladík Ivo1966kraj. muži 501 
6.Gargulák František1950kraj. muži 501 
7.Kunert Ladislav1958kraj. muži 601 
8.Krupa Zdeněk1942kraj. muži 601 
9.Šimek Filip1985kraj. muži 601 
10.Zvolánek Václav1976kraj. muži 701 
11.Papoušek Vladimír1951kraj. muži 701 
TJ Sokol Praha Podolí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Táborský Michal1967kraj. muži 401 
2.Záhorský Vladislav1960kraj. muži 501 
3.Kolařík Ivan1955kraj. muži 601 
4.Skála Patrik1966kraj. muži 501N 
5.Jirásek Pavel1968kraj. muži 601 
6.Zikl Petr1976kraj. muži 701 
7.Kulhánek Karel1929kraj. muži 701 
8.Klouda Rudolf1934kraj. muži 701 
9.Franc Ivan1946kraj. muži N 
10.Skála Ladislav1933kraj. muži N 
11.Makal František1976reg. muži 51 - 60 
12.Vaňo Lukáš1984kraj. muži 701 
TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vokál Jan1997kraj. muži 601 
2.Krieger Jan1989kraj. muži 701 
3.Vokál Roman1997kraj. muži 701 
4.Šmolík Milan1971kraj. muži 801 
5.Najbertová Lucie1974kraj. muži N 
6.Hodoušek David1995kraj. muži N 
7.Libič Ladislav1980kraj. muži Ncizinec 
8.Benda Mikoláš1999kraj. muži N 
TJ Zelená Liška C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krieger Karel1957kraj. muži 401 
2.Hajný Josef1935kraj. muži 501 
3.Konopa Josef1943kraj. muži 501 
4.Pavlíček Ladislav1952kraj. muži 501 
5.Brožek Jan1932kraj. muži 701 
6.Kubín Jaroslav1958kraj. muži 701 
7.Lhoták Petr1965kraj. muži 701 
8.Samohejl Erich1935kraj. muži 701 
9.Kriegerová Helena1956kraj. ženy 81 
10.Peregrin Jan1951nez. muži  
TTC Praha - klub stolního tenisu C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zahradník Václav1960kraj. muži 501 
2.Szilágyi Tomáš1986kraj. muži 601 
3.Monyč Valerij1972kraj. muži 601 
4.Jansa Jiří1957kraj. muži 601 
5.Fejks Michal1982kraj. muži 601 
6.Mutl David1980kraj. muži 601 
7.Srníček Milan1964kraj. muži 601 
8.Smíšek Jan1944kraj. muži 601 
9.Farkaš Tibor1955kraj. muži N601 
10.Sobota Miroslav1971kraj. muži 701 
11.Dvořák Pavel1974kraj. muži 701 
12.Haba Martin1984kraj. muži 801 
13.Fuček Miloslav1959kraj. muži 801 
14.Filip Miroslav1966nez. muži  
5. třída B muži
TJ Sokol Běchovice II A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nguyen Anh Hai1986reg. muži 501cizinec 
2.Richter Jan1973reg. muži 501 
3.Rejent Martin1968reg. muži 501 
4.Šprongl Jaroslav1972reg. muži 601 
5.Pastír Jiří1971reg. muži 601 
6.Brůčková Marie1971reg. ženy 601 
7.Chmelík David1969reg. muži 601 
8.Veselý Vladimír1974reg. muži 601 
9.Nagy Ondrej1964reg. muži 601 
10.Farář Petr1979reg. muži 601 
11.Dvořák Petr1983reg. muži 601 
12.Rezek Jan ml.1993reg. muži 601 
13.Rezek Jan st.1962reg. muži 701 
14.Reich František1947reg. muži 701 
15.Procházka Ivan st.1946reg. muži 701 
16.Hlaváč Tomáš1975reg. muži 701 
17.Štěrba Ondřej1997reg. muži 701N 
18.Zatroch Ondrej1983reg. muži 701Ncizinec 
19.Hobík Zdeněk1973reg. muži 801 
20.Tučková Eliška1986reg. muži 801 
PSK Olymp Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Srb Vladimír1951kraj. muži 401 
2.Pocz Štefan1954kraj. muži 401 
3.Krása Karel1942kraj. muži 501 
4.Turek Tomáš1967kraj. muži 501 
5.Jirků Jaromír1991kraj. muži 501 
6.Šindelář Michal1973kraj. muži 601 
7.Novotný Martin1968kraj. muži 601 
8.Pocz Tomáš1979kraj. muži 601 
9.Pozníček Josef1946kraj. muži 601 
10.Vágner Tomáš1961kraj. muži 701 
11.Forejt Lukáš1985kraj. muži 701 
12.Kochlöffl Roman1964kraj. muži 801 
13.Tůma Michal1969kraj. muži N 
SF SKK EL Nino Praha J
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Miroslav1951kraj. muži 401 
2.Špaček Jan1999kraj. muži 501Hostování z SK Kotlářka, z.s.
3.Rozkoš Michal1966kraj. muži 501 
4.Kotrč Michal1958kraj. muži 501 
5.Vyvadil Jiří1961kraj. muži 501 
6.Dvořák Jan nejml.2000kraj. muži N501Hostování z SK Kotlářka, z.s.
7.Kubát Petr1999kraj. muži N501Hostování z SK Kotlářka, z.s.
8.Tkačík Ján1991kraj. muži 601cizinec 
9.Korchak Oleksandr1989kraj. muži 601cizinec 
10.Roubíček Vít1961kraj. muži 601 
11.Slepička David1978kraj. muži 601 
12.Kozel Rudolf1959kraj. muži 701 
13.Beke Jiří1985kraj. muži N601 
14.Pecka Tomáš1998kraj. muži 701Hostování z SK Kotlářka, z.s.
15.Šindelář Tomáš1996kraj. muži 701Hostování z SK Kotlářka, z.s.
16.Šrytr Petr1941kraj. muži 701 
17.Přída Kryštof2002kraj. muži NHostování z SK Kotlářka, z.s.
TJ Lokomotiva Vršovice F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nosál Vilém1943kraj. muži 501 
2.Hanek Stanislav st.1947kraj. muži 601 
3.Frolík Jindřich1941kraj. muži N 
4.Mládek Bohuslav1948kraj. muži N 
5.Veselý Filip2001kraj. muži N 
6.Knobloch Miroslav2002kraj. muži N 
7.Průša Ondřej2002kraj. muži N 
8.Krameš Jan ml.2002kraj. muži N 
9.Havránek Jakub2002kraj. muži N 
10.Blažková Anežka2002kraj. ženy 121 
11.Bendzák Jakub2003kraj. muži N 
12.Havlík Tomáš2003kraj. nži N 
13.Matej Daniel2004kraj. nži N 
14.Horká Nela2005kraj. nžy N 
TJ Sokol Nové Vysočany C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Adámek Jiří1948kraj. muži 501.-600. 
2.Pešek Miroslav1986kraj. muži 501.-600. 
3.Černý Ondřej1982kraj. muži 601.-700. 
4.Fišera Jan1990kraj. muži 601.-700. 
5.Jonák Přemysl1956kraj. muži 601.-700. 
6.Nováček Vladimír1954kraj. muži 601.-700. 
7.Dusílek Jaromír1948kraj. muži 701.-800. 
8.Erben Michal1982kraj. muži 701.-800. 
9.Fišera Petr1958kraj. muži 701.-800. 
10.Kobras Ludvík1964kraj. muži 601.-700. 
TJ Sokol Kbely C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Neskusil Josef1948kraj. muži 401 
2.Hrdý Jiří1955kraj. muži 501 
3.Hrubý Jan1967kraj. muži 501 
4.Trnka Josef1952kraj. muži 601 
5.Vrba Karel1948kraj. muži 701 
6.Sváta Jiří1954kraj. muži 701 
7.Bartoňová Eva1958nez. muži  
8.Klouček Martin1973nez. muži  
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Třesohlavý Josef1956kraj. muži 501 
2.Hruban Vladimír1953kraj. muži 501 
3.Malich Lukáš1980nez. muži 501 
4.Svatoš Daniel1966kraj. muži 601 
5.Barbora Jiří1937kraj. muži 601 
6.Cízner Josef1942kraj. muži 601 
7.Dobroruka Karel1950kraj. muži 701 
8.Bureš Richard1984nez. muži  
9.Vránová Helena1976kraj. ženy 101 
TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ťuík Jan1990kraj. muži 501 
2.Baxa Karel1966kraj. muži 501 
3.Šilar Bohuslav1960kraj. muži 501 
4.Vejdělek Karel1960kraj. muži 601 
5.Dalešický Tomáš1991kraj. muži 701 
6.Kavická Andrea1991kraj. muži N 
7.Konrád Jaroslav1949kraj. muži N 
TTC Elizza Praha J
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šimeček Jan1995kraj. muži 501 
2.Daníček Adam2000kraj. muži 501Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
3.Nový Karel1956kraj. muži 501 
4.Vlček Martin1985kraj. muži 601 
5.Kotlorz Lukáš1989kraj. muži 501 
6.Boublík Jan1977kraj. muži 601 
7.Fausek Jiří1971kraj. muži 601 
8.Černý Jiří1977kraj. muži 701 
9.Medal Miroslav1960kraj. muži 701 
10.Šedivý Stanislav1975kraj. muži 701 
11.Vohradský Stanislav1946kraj. muži 701 
12.Hoke Daniel1999kraj. muži 701Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
13.Dvořák Petr2000kraj. muži 701Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
14.Kraumann Michal1956kraj. muži 801 
15.Marat Filip2002kraj. muži 801Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
TTC Klánovice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kratochvíl Karel1990kraj. muži 401 
2.Verner Pavel1992kraj. muži 501 
3.Šírek Evžen1994kraj. muži 601 
4.Tuška Jan1994kraj. muži 501 
5.Platil Stanislav1946kraj. muži 601 
6.Tichý Stanislav1948kraj. muži 801 
7.Ščuka Martin1998kraj. dci N 
TTC Praha - klub stolního tenisu B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Remunda Štěpán1975kraj. muži 301 
2.Ševčík Ivan1959kraj. muži 301 
3.Fiala Aleš1973kraj. muži 501 
4.Zahradníček Jakub1994kraj. muži 501 
5.Houček Jaroslav1968kraj. muži 501 
6.Pouč Roman1970kraj. muži 501 
7.Bednarz Karol1985kraj. muži 601cizinec 
8.Smíšek Jaroslav1982kraj. muži 701 
9.Moravec Lukáš1989kraj. muži 701 
10.Havlíček Ladislav1968kraj. muži 801 
11.Halodová Petra1974nez.  
12.Malát Ondřej1999kraj. sži 24 
13.Trmota Zdeněk1965nez.  
14.Kelbl Jiří1999kraj. sži 40 
15.Petr Adam2000kraj. sži 43 
16.Sedláček Tomáš2001nez. mži  
VŠSK MFF Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Botka Michal1989kraj. muži 401cizinec 
2.Housar Ondřej1988kraj. muži 501 
3.Hlaváček Ondřej1989kraj. muži 601 
4.Beňovič Marek1992kraj. muži 701cizinec 
5.Patho Gabriel1986kraj. muži 701cizinec 
6.Patho Róbert1986kraj. muži 701cizinec 
7.Winter Daniel1974kraj. muži 701 
8.Gál Pavol1984kraj. muži 801 
9.Jůzová Michaela1985kraj. muži 801 
10.Chuong Lekhanh1989kraj. muži 801 
11.Bartha Attila1991kraj. muži 801cizinec 
12.Vošický Otto1970kraj. muži 801 
13.Pavlík Václav1990kraj. muži 801 
14.Helisová Kateřina1981nez. muži  
15.Zelinka Mikuláš1991nez. muži  
16.Habera Michal1993nez. muži cizinec 
6. třída A muži
SF SKK EL Nino Praha L
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kozel Rudolf1959kraj. muži 701 
2.Pecka Tomáš1998kraj. muži 701Hostování z SK Kotlářka, z.s.
3.Šindelář Tomáš1996kraj. muži 701Hostování z SK Kotlářka, z.s.
4.Šrytr Petr1941kraj. muži 701 
5.Niederle Jiří1960kraj. muži 801 
6.Štefan Nikola1951kraj. muži 801 
7.Kaucký Jakub2003kraj. muži NHostování z SK Kotlářka, z.s.
8.Lebeda Josef2004kraj. muži NHostování z SK Kotlářka, z.s.
9.Bartoš Martin2003kraj. muži NHostování z SK Kotlářka, z.s.
SK HAMR A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Courton Ivan1964kraj. muži 601 
2.Maňas Jiří1963kraj. muži 601 
3.Uhl Jiří1970kraj. muži 601 
4.Kubelka Radek1965kraj. muži 701 
5.Krajč Rudolf1950kraj. muži 701 
6.Zámek Michal1966kraj. muži 801 
7.Jaroš Martin1973kraj. muži 801 
8.Toman Petr1973nez. muži  
9.Hamáček Jan1958nez. muži  
10.Tschunko Josef1963nez. muži  
11.Hořejší Jiří1963nez. muži  
12.Kroiher Martin1968nez. muži  
SK Slivenec D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čítek Roman1965kraj. muži 601 
2.Hrbek Ivan1955kraj. muži 601 
3.Maršálek Petr1946kraj. muži 701 
4.Trmal Michal1970kraj. muži 701 
5.Kop František1959kraj. muži 701 
6.Arsenjev Petr1976kraj. muži N 
7.Ondráček Petr1979kraj. muži N 
8.Kadlec Miroslav1984kraj. muži N 
9.Němec Václav1981kraj. muži N 
10.Urban Miloš1949kraj. muži N 
SK Vršovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pospíšil Marek1995kraj. muži 701 
2.Šmidt Karel st.1957kraj. muži 801 
3.Bečkovský Petr1972kraj. muži 801 
4.Jantačová Zuzana1999kraj. muži 801 
5.Pocar Jan1971kraj. muži 701 
6.Buřil Petr1959kraj. muži 801 
7.Šmidt Ivan1960kraj. muži nez 
8.Millerová Marie Anna1996kraj. muži nez 
9.Di Munno Daniel1994kraj. muži nez 
KK Konstruktiva Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pokorný Jaroslav1940kraj. muži 701 
2.Černý Pavel1973kraj. muži 701 
3.Peller Marek1973kraj. muži 701 
4.Fleissig Petr1944kraj. muži 701 
5.Nebeský Jiří1947kraj. muži 701 
6.Hlaváč Jiří1949kraj. muži 801 
7.Lain Lukáš1984kraj. muži 801 
8.Gregor David1971kraj. muži N 
9.Šejna Miroslav1960kraj. muži N 
10.Bauer Václav1985kraj. muži N 
TJ Sokol Běchovice II B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pastír Jiří1971reg. muži 601 
2.Brůčková Marie1971reg. ženy 601 
3.Chmelík David1969reg. muži 601 
4.Veselý Vladimír1974reg. muži 601 
5.Nagy Ondrej1964reg. muži 601 
6.Farář Petr1979reg. muži 601 
7.Dvořák Petr1983reg. muži 601 
8.Rezek Jan ml.1993reg. muži 601 
9.Rezek Jan st.1962reg. muži 701 
10.Reich František1947reg. muži 701 
11.Procházka Ivan st.1946reg. muži 701 
12.Hlaváč Tomáš1975reg. muži 701 
13.Štěrba Ondřej1997reg. muži 701N 
14.Zatroch Ondrej1983reg. muži 701Ncizinec 
15.Hobík Zdeněk1973reg. muži 801 
16.Tučková Eliška1986reg. muži 801 
TJ Sokol Břevnov Hradčany C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Růžička Vladimír1950kraj. muži 401 
2.Čebiš Petr1971kraj. muži 501 
3.Luxemburk Jaroslav1971kraj. muži 501 
4.Šaršoun Jaroslav1937kraj. muži 501 
5.Pleticha Jaroslav1949kraj. muži 501 
6.Kliner Jiří1946kraj. muži 601 
7.Popelka Antonín st.1968kraj. muži 601 
8.Brož Josef1959kraj. muži 601 
9.Ptáček Jan1963kraj. muži 701 
10.Červenka Boris1964kraj. muži 701 
11.Zücker Robert1979kraj. muži 701 
12.Hadač Emil1963kraj. muži 801 
13.Marek Jaroslav1963kraj. muži 801 
14.Zábranský Josef1964kraj. muži 801 
TJ Sokol Žižkov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Elčkner Miroslav1946kraj. muži 501 
2.Olach Miloslav1945kraj. muži 601 
3.Ruml Jiří1983kraj. muži 501 
4.Kápar Miroslav1963kraj. muži 601 
5.Králová Michaela1980kraj. muži 701 
6.Lokaj Jan1949kraj. muži 701 
7.Krejčí Pavel1978kraj. muži 801 
8.Traxler Jan1964nez.  
9.Horčák Martin1974reg. muži N 
TJ Střížkov E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svobodová Nikola1992kraj. muži 601 
2.Pour Tomáš1999kraj. muži 601 
3.Pelikán Jan1992kraj. muži 701 
4.Provazník Lukáš1995kraj. muži 701 
5.Šádek Filip2000kraj. muži 801 
6.Fryč Martin1998kraj. muži 801 
7.Mottl Martin1970kraj. muži 801 
8.Dvořák Daniel1998nez. muži  
9.Kušta Petr1998nez. muži  
TTC Klánovice F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrabal Ladislav1938kraj. muži 501 
2.Lacman Jiří1948kraj. muži 501 
3.Platil Stanislav1946kraj. muži 601 
4.Tichý Stanislav1948kraj. muži 801 
5.Dušek Jiří1939kraj. muži N 
6.Nový Pavel1974kraj. muži N 
TTC Praha - klub stolního tenisu E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pouč Roman1970kraj. muži 501 
2.Mutl David1980kraj. muži 601 
3.Poulíček Jaroslav1964kraj. muži 701 
4.Paroubek Pavel1988kraj. muži 701 
5.Paroubek Jan1958kraj. muži 701 
6.Havlíček Ladislav1968kraj. muži 801 
7.Halodová Petra1974nez.  
TTC Praha - klub stolního tenisu F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Srníček Milan1964kraj. muži 601 
2.Moravec Lukáš1989kraj. muži 701 
3.Smíšek Jaroslav1982kraj. muži 701 
4.Vondra Michal1981kraj. muži 701 
5.Haba Martin1984kraj. muži 801 
6.Fuček Miloslav1959kraj. muži 801 
7.Mastný Martin1979nez.  
8.Šišák Richard1968nez.  
9.Podrazil Jiří1962nez. muži  
6. třída B muži
AC Sparta Praha I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hubač Martin1991kraj. muži 501-600 
2.Kroupa Rudolf1949kraj. muži 501-600 
3.Voříšek Lukáš1992kraj. muži 501-600 
4.Buyssens Jeroen1976kraj. muži 501-600cizinec 
5.Pova Josef1973kraj. muži 501-600 
6.Lácha Petr1998kraj. muži 601-700 
7.Shrbený Josef1982kraj. muži 601-700 
8.Železný Daniel2000kraj. muži 601-700 
9.Honek Jan1991kraj. muži 601-700 
10.Honč Ondřej1970kraj. muži 601N 
11.Suvorov Maxim1989kraj. muži 701-800cizinec 
12.Skopec Daniel2001kraj. muži 701-800 
13.John Adam1998kraj. muži 701-800 
14.Bartoň Aleš1971kraj. muži 701-800 
15.Kubánek Vojtěch1998kraj. muži 701-800 
16.Paulus Michal1986kraj. muži 801-900 
17.Kleinander Michal1993kraj. muži 801-900 
18.Bačáková Jitka1999kraj. muži 801-900 
19.Remeň Jan1998kraj. muži 801-900 
20.Fales Matyáš2001kraj. muži 801-900 
21.Setnička Lukáš1998kraj. muži 801-900 
22.Yaghob Jakub1999kraj. muži 801-900 
23.Fritsch Roland1999kraj. muži 801-900 
24.Hojdová Martina1999kraj. muži 801-900 
25.Šlapák Radek1999kraj. muži 801-900 
PSK Olymp Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jirků Jaromír1991kraj. muži 501 
2.Novotný Martin1968kraj. muži 601 
3.Pocz Tomáš1979kraj. muži 601 
4.Pozníček Josef1946kraj. muži 601 
5.Šindelář Michal1973kraj. muži 601 
6.Vágner Tomáš1961kraj. muži 701 
7.Forejt Lukáš1985kraj. muži 701 
8.Kochlöffl Roman1964kraj. muži 801 
SF SKK EL Nino Praha K
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vyvadil Jiří1961kraj. muži 501 
2.Tkačík Ján1991kraj. muži 601cizinec 
3.Korchak Oleksandr1989kraj. muži 601cizinec 
4.Roubíček Vít1961kraj. muži 601 
5.Slepička David1978kraj. muži 601 
6.Beke Jiří1985kraj. muži N601 
7.Stuchlík Jan1998kraj. muži 701.NHostování z SK Kotlářka, z.s.
8.Přída Kryštof2002kraj. muži NHostování z SK Kotlářka, z.s.
9.Beran Matěj2001kraj. muži NHostování z SK Kotlářka, z.s.
10.Beran Tomáš2001kraj. muži NHostování z SK Kotlářka, z.s.
SK Vršovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Jiří st.1949kraj. muži 601 
2.Dvořák Jiří ml.1979kraj. muži 601 
3.Dunder Jiří1964kraj. muži 601 
4.Buck Pavol1985kraj. muži 601 
5.Jantač Petr1996kraj. muži 601 
6.Klabeček Dominik1995kraj. muži 701 
TJ Kyje D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krauz Samuel1953kraj. muži 401 
2.Trubl Vladimír1959kraj. muži 601 
3.Turcmanovič František1961kraj. muži 601 
4.Kára Jiří1949kraj. muži 701 
5.Kučera Jan1955kraj. muži 701 
6.Syrovátka Tomáš1942nez. muži  
TJ Slovan Bohnice I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Handl Erich1971kraj. muži 501 
2.Domnosil Tomáš1984reg. muži 101.-150. 
3.Čáha Jiří2000kraj. muži 801 
4.Komín Ondřej1999nez. muži  
5.Bednárik Martin1973nez. muži  
6.Pražák Bohumil1967nez. muži  
7.Šultys Jaroslav1947nez. muži  
8.Miškovský Jakub1997nez. muži  
9.Šimpach Matěj2002nez.  
10.Kouba Jan1999nez. muži  
11.Maršíková Jitka1947nez.  
12.Chýleová Eva1979nez.  
13.Dvořáková Lucie1978nez.  
TJ Sokol Nové Vysočany D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jonák Přemysl1956kraj. muži 601.-700. 
2.Nováček Vladimír1954kraj. muži 601.-700. 
3.Dusílek Jaromír1948kraj. muži 701.-800. 
4.Erben Michal1982kraj. muži 701.-800. 
5.Fišera Petr1958kraj. muži 701.-800. 
6.Černý Martin1954kraj. muži 801.- 
7.David Miroslav1956kraj. muži 801.- 
TJ Sokol Petrovice I. E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Michálek Vojtěch1985kraj. muži 501 
2.Blaho Martin1956kraj. muži 601 
3.Malý Aleš1957kraj. muži 601 
4.Matuška František1962kraj. muži 701 
5.Michálek Jan1950kraj. muži 701 
6.Sutnar Bohuslav1937kraj. muži 701 
7.Kareta Filip1988kraj. muži 801 
8.Zíd Václav1960nez. muži  
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gargulák František1950kraj. muži 501 
2.Šimek Filip1985kraj. muži 601 
3.Krupa Zdeněk1942kraj. muži 601 
4.Cízner Josef1942kraj. muži 601 
5.Barbora Jiří1937kraj. muži 601 
6.Kunert Ladislav1958kraj. muži 601 
7.Dobroruka Karel1950kraj. muži 701 
8.Papoušek Vladimír1951kraj. muži 701 
9.Zvolánek Václav1976kraj. muži 701 
10.Vostrý Marek1973kraj. muži 701 
11.Vrecion Pavel1964nez. muži  
TJ Sokol Praha Podolí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kulhánek Karel1929kraj. muži 701 
2.Klouda Rudolf1934kraj. muži 701 
3.Zikl Petr1976kraj. muži 701 
4.Jirásek Pavel1968kraj. muži 601 
5.Franc Ivan1946kraj. muži N 
6.Skála Ladislav1933kraj. muži N 
7.Vaňo Lukáš1984kraj. muži 701 
8.Makal František1976reg. muži 51 - 60 
TTC Elizza Praha K
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kotlorz Lukáš1989kraj. muži 501 
2.Boublík Jan1977kraj. muži 601 
3.Fausek Jiří1971kraj. muži 601 
4.Medal Miroslav1960kraj. muži 701 
5.Šedivý Stanislav1975kraj. muži 701 
6.Vohradský Stanislav1946kraj. muži 701 
7.Černý Jiří1977kraj. muži 701 
8.Dvořák Petr2000kraj. muži 701Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
9.Hoke Daniel1999kraj. muži 701Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
10.Kraumann Michal1956kraj. muži 801 
11.Marat Filip2002kraj. muži 801Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
12.Luňová Zuzana1970kraj. muži N 
TTC Praha - klub stolního tenisu D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Houček Jaroslav1968kraj. muži 501 
2.Bednarz Karol1985kraj. muži 601cizinec 
3.Fejks Michal1982kraj. muži 601 
4.Dvořák Pavel1974kraj. muži 701 
5.Farkaš Tibor1955kraj. muži N601 
6.Sobota Miroslav1971kraj. muži 701 
7.Váňa Petr1964kraj. muži 801 
8.Hermach Luboš1964kraj. muži 801 
9.Sýkora Jíří1984nez.  
10.Bárta Vít1956nez. muži  
11.Trmota Zdeněk1965nez.  
12.Nedvěd Jiří1981nez. muži  
13.Malát Ondřej1999kraj. sži 24 
14.Kelbl Jiří1999kraj. sži 40 
15.Petr Adam2000kraj. sži 43 
16.Sedláček Tomáš2001nez. mži  
7. třída muži
SF SKK EL Nino Praha M
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Niederle Jiří1960kraj. muži 801 
2.Štefan Nikola1951kraj. muži 801 
3.Přída Kryštof2002kraj. muži NHostování z SK Kotlářka, z.s.
4.Kaucký Jakub2003kraj. muži NHostování z SK Kotlářka, z.s.
5.Vyčítal Jan2004kraj. muži NHostování z SK Kotlářka, z.s.
6.Bartoš Martin2003kraj. muži NHostování z SK Kotlářka, z.s.
7.Kopecký Michael2005kraj. muži NHostování z SK Kotlářka, z.s.
8.Luxemburk Filip2005kraj. muži NHostování z SK Kotlářka, z.s.
9.Lebeda Josef2004kraj. muži NHostování z SK Kotlářka, z.s.
10.Beran Matěj2001kraj. muži NHostování z SK Kotlářka, z.s.
11.Beran Tomáš2001kraj. muži NHostování z SK Kotlářka, z.s.
12.Koběrský Matěj2004kraj. muži NHostování z SK Kotlářka, z.s.
13.Náhlik Pavol2002kraj. muži NcizinecHostování z SK Kotlářka, z.s.
TJ Sokol Břevnov Hradčany D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pleticha Jaroslav1949kraj. muži 501 
2.Brož Josef1959kraj. muži 601 
3.Popelka Antonín st.1968kraj. muži 601 
4.Kliner Jiří1946kraj. muži 601 
5.Zücker Robert1979kraj. muži 701 
6.Ptáček Jan1963kraj. muži 701 
7.Červenka Boris1964kraj. muži 701 
8.Hadač Emil1963kraj. muži 801 
9.Marek Jaroslav1963kraj. muži 801 
10.Zábranský Josef1964kraj. muži 801 
11.Brož Zdeněk1963reg. muži N/A 
VŠSK MFF Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Winter Daniel1974kraj. muži 701 
2.Patho Róbert1986kraj. muži 701cizinec 
3.Patho Gabriel1986kraj. muži 701cizinec 
4.Jůzová Michaela1985kraj. muži 801 
5.Chuong Lekhanh1989kraj. muži 801 
6.Gál Pavol1984kraj. muži 801 
7.Vošický Otto1970kraj. muži 801 
8.Pavlík Václav1990kraj. muži 801 
9.Bartha Attila1991kraj. muži 801cizinec 
10.Helisová Kateřina1981nez. muži  
11.Zelinka Mikuláš1991nez. muži  
12.Habera Michal1993nez. muži cizinec 
KST OBO Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Teuchmann Petr1957kraj. muži 801 
2.Hronský Vladimír1956kraj. muži 801 
3.Mikšátko Miroslav1959kraj. muži 801 
4.Staněk Václav1946kraj. muži 801 
5.Kycler Jaroslav1959kraj. muži 801 
6.Hronský Matěj1983kraj. muži 801 
7.Belukha Oleksandr1992nez. muži  
8.Bláha Ivo1957nez. muži  
9.Hausmann Josef1958nez. muži  
SK RTTI Poplatky.com B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trnovský Ivo1961kraj. muži 501 
2.Bajtler Martin1959kraj. muži 501 
3.Nacher Patrik1974kraj. muži 601 
4.Botek Radomír1970kraj. muži 601 
5.Vystrčil Tomáš1959kraj. muži 701 
6.Havel Jiří1976kraj. muži N 
7.Jeřábek Pavel1974kraj. muži N 
8.Mička Štěpán1980kraj. muži N 
9.Smejkal Radek1970kraj. muži N 
10.Uryč Michal1976kraj. muži N 
11.Roubalová Alice1962kraj. ženy N 
12.Suková Helena1965kraj. ženy N 
AC Sparta Praha J
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lácha Petr1998kraj. muži 601-700 
2.Pova Josef1973kraj. muži 501-600 
3.Shrbený Josef1982kraj. muži 601-700 
4.Železný Daniel2000kraj. muži 601-700 
5.Suvorov Maxim1989kraj. muži 701-800cizinec 
6.Honek Jan1991kraj. muži 601-700 
7.John Adam1998kraj. muži 701-800 
8.Bartoň Aleš1971kraj. muži 701-800 
9.Kubánek Vojtěch1998kraj. muži 701-800 
10.Paulus Michal1986kraj. muži 801-900 
11.Kleinander Michal1993kraj. muži 801-900 
12.Bačáková Jitka1999kraj. muži 801-900 
13.Remeň Jan1998kraj. muži 801-900 
14.Fales Matyáš2001kraj. muži 801-900 
15.Setnička Lukáš1998kraj. muži 801-900 
16.Yaghob Jakub1999kraj. muži 801-900 
17.Fritsch Roland1999kraj. muži 801-900 
18.Hojdová Martina1999kraj. muži 801-900 
19.Šlapák Radek1999kraj. muži 801-900 
20.Krejčíř Antonín2001kraj. muži N 
21.Rajmon Ondřej1997kraj. muži N 
22.Šamšová Simona1999kraj. ženy N 
23.Junková Eva2000kraj. ženy N 
TJ Sokol Nusle Praha G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jirčík Stanislav1961kraj. muži 601 
2.Adámek Miroslav1953kraj. muži 601 
3.Boloňský Andrej1976kraj. muži 701 
4.Lamprecht Matyáš1997kraj. muži 701N 
5.Hedervári Robert1968kraj. muži 801 
6.Vodička Šimon1996kraj. muži N 
7.Bašta Přemysl1996kraj. muži N 
8.Vaňhal Jan1994kraj. muži N 
9.Reisnerová Martina1996kraj. muži N 
10.Laube David1999kraj. muži N 
SK HAMR B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jaroš Martin1973kraj. muži 801 
2.Zámek Michal1966kraj. muži 801 
3.Zahradnický Radek1976nez. muži  
4.Šinákl Jan1975nez. muži  
5.Tschunko Josef1963nez. muži  
6.Rosa Vladimír1969nez. muži  
7.Kováč Rudolf1990nez. muži  
8.Kroiher Martin1968nez. muži  
9.Toman Petr1973nez. muži  
10.Hamáček Jan1958nez. muži  
11.Hořejší Jiří1963nez. muži  
12.Krajč Rudolf1950kraj. muži 701 
TJ Sokol Běchovice II C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Farář Petr1979reg. muži 601 
2.Dvořák Petr1983reg. muži 601 
3.Rezek Jan ml.1993reg. muži 601 
4.Rezek Jan st.1962reg. muži 701 
5.Reich František1947reg. muži 701 
6.Procházka Ivan st.1946reg. muži 701 
7.Procházka Ivan ml.1983reg. muži nez. 
TJ Sokol Běchovice II D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nagy Ondrej1964reg. muži 601 
2.Hlaváč Tomáš1975reg. muži 701 
3.Štěrba Ondřej1997reg. muži 701N 
4.Zatroch Ondrej1983reg. muži 701Ncizinec 
5.Hobík Zdeněk1973reg. muži 801 
6.Tučková Eliška1986reg. muži 801 
7.Kosmák Tomáš1965nez. muži  
SK Vršovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jantač Petr1996kraj. muži 601 
2.Klabeček Dominik1995kraj. muži 701 
3.Pocar Jan1971kraj. muži 701 
4.Buřil Petr1959kraj. muži 801 
5.Šmidt Ivan1960kraj. muži nez 
6.Di Munno Daniel1994kraj. muži nez 
7.Millerová Marie Anna1996kraj. muži nez 
TTC Praha - klub stolního tenisu G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smíšek Jan1944kraj. muži 601 
2.Haba Martin1984kraj. muži 801 
3.Váňa Petr1964kraj. muži 801 
4.Fuček Miloslav1959kraj. muži 801 
5.Malá Božena1947kraj. ženy 101 
6.Antošová Klára1989kraj. ženy 121 
7.Mastný Martin1979nez.  
8.Šišák Richard1968nez.  
TTC Praha - klub stolního tenisu H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Farkaš Tibor1955kraj. muži N601 
2.Sobota Miroslav1971kraj. muži 701 
3.Hermach Luboš1964kraj. muži 801 
4.Havlíček Ladislav1968kraj. muži 801 
5.Trmota Zdeněk1965nez.  
6.Sýkora Jíří1984nez.  
7.Malát Ondřej1999kraj. sži 24 
8.Kelbl Jiří1999kraj. sži 40 
9.Buriánek Václav1956nez.  
10.Podrazil Vojtěch2003kraj. sži 42 
11.Petr Adam2000kraj. sži 43 
12.Bláha Jan1998nez.  
13.Podrazil Jiří1962nez. muži  
14.Sedláček Tomáš2001nez. mži  
SK Slivenec E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šimánek Lubomír1943kraj. muži 701 
2.Kop František1959kraj. muži 701 
3.Arsenjev Petr1976kraj. muži N 
4.Ondráček Petr1979kraj. muži N 
5.Urban Miloš1949kraj. muži N 
6.Kadlec Miroslav1984kraj. muži N 
7.Němec Tomáš1984kraj. muži N 
8.Němec Václav1981kraj. muži N 
Divize ženy
TJ Slovan Bohnice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaucká Olga1975kraj. ženy 21 
2.Veletová Ilona1973kraj. ženy 21 
3.Bartoňová Jitka1974kraj. ženy 21 
4.Maršíková Jitka1947kraj. ženy 41 
5.Chýleová Eva1979kraj. ženy 41 
6.Dvořáková Lucie1978kraj. ženy 61 
7.Jarošová Sylva1976kraj. ženy N81 
8.Koubová Renata1969kraj. ženy 101 
9.Kadavá Tereza1998kraj. ženy 121 
10.Bartoňová Tereza2003kraj. ženy 121 
11.Maršíková Jana1999kraj. ženy 121 
12.Mrázková Lia2002kraj. ženy 121 
13.Slezáková Hana2000kraj. ženy 121 
14.Procházková Lucie1999kraj. ženy 141 
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Merhautová Alena1951kraj. ženy 41-60 
2.Motlová Michaela1986kraj. ženy 41-60Hostování z Tělovýchovná jednota Dynamo Nelahozeves, z.s.
3.Slatinská Nataša1954kraj. ženy 41-60 
4.Kotlanová Martina1973kraj. ženy 61-80 
5.Vránová Helena1976kraj. ženy 101 
6.Stejskalová Šárka1978nez. ženy  
7.Sázelová Lenka1959nez. ženy  
8.Dědková Lenka1955nez. ženy  
TJ ABC Branik C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stočesová Silvie1976kraj. ženy 21 
2.Adamčíková Dana1956kraj. ženy 41 
3.Jankovská Iveta1984kraj. ženy 41N 
4.Hypšová Daniela1947kraj. ženy 101 
5.Chalupová Ludmila1957kraj. ženy 81 
6.Balková Růžena1945kraj. ženy 101 
7.Vysušilová Stanislava1943kraj. ženy 101 
SF SKK EL Nino Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Shim Mi Youngi1970kraj. ženy 21.-40.cizinec 
2.Chloupková Pavlína1991kraj. ženy 41.-60. 
3.Strmisková Hana1975kraj. ženy N41. 
4.Pokorná Helena1961kraj. ženy 41 
5.Kaucká Hana1949kraj. ženy 81.-100. 
6.Michlová Hana1986kraj. ženy 141. 
TJ Lokomotiva Vršovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bláhová Milena1968kraj. ženy 41 
2.Kačírková Martina1970kraj. ženy 41 
3.Špačková Zdeňka1952kraj. ženy 41 
4.Krylová Kateřina1971kraj. ženy 81 
5.Bláhová Kateřina1989kraj. ženy 81 
6.Kosťová Natálie1998kraj. ženy 121 
TJ Přední Kopanina A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vrzalová Jitka1956kraj. ženy 21 
2.Hodková Jana1952kraj. ženy 41 
3.Malá Jitka1977kraj. ženy 81Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Středokluky
4.Šimůnková Stanislava1948kraj. ženy 101 
5.Kozáková Květoslava1952kraj. ženy 121 
6.Částková Stanislava1955kraj. ženy 121 
7.Kyselá Zdeňka1958kraj. ženy 101 
8.Portešová Hana1971kraj. ženy 121 
9.Šulcová Jana1964kraj. ženy 147 
TJ ABC Branik D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Scheubová Jana1962kraj. ženy 21 
2.Opravilová Scheubová Lucie1988kraj. ženy 41 
3.Drgoňová Scheubová Lenka1990kraj. ženy 81 
4.Stupková Alena1990kraj. ženy 121 
5.Drgoňová Veronika1997kraj. ženy 121 
Avia Čakovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matoušková Andrea1995kraj. ženy 41 
2.Petříková Michaela1991kraj. ženy 41 
3.Strnadová Karolína1991kraj. ženy 61 
4.Havlíková Jana1976nez. ženy 61 
5.Svobodová Šárka1992kraj. ženy 81 
6.Šišková Gabriela1990kraj. ženy 101 
7.Dvořáková Anna2000kraj. ženy 121 
8.Vojáčková Aneta1997kraj. ženy 141 
SF SKK EL Nino Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dlouhá Marie1953kraj. ženy 41Hostování z SK Mrač
2.Zelenková Anna1991kraj. ženy N51Hostování z Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s.
3.Wurmová Eva1988kraj. ženy 61 
4.Loukotová Regina1971kraj. ženy 61 
5.Součková Marcela1970kraj. ženy 61 
6.Ratajová Jana1953kraj. ženy 81. 
TJ Lokomotiva Vršovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Adamová Božena1947kraj. ženy 61 
2.Závodská Katarína1964kraj. ženy 61 
3.Zýková Renata1961kraj. ženy 61 
4.Zubíková Zdeňka1964kraj. ženy 81 
5.Filová Simona1998kraj. ženy 101 
6.Blažková Anežka2002kraj. ženy N121 
TTC Elizza Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Polednová Petra1994kraj. ženy 41 
2.Vinklářová Veronika1980kraj. ženy 61 
3.Medalová Anna1998kraj. ženy 61Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
4.Melicharová Iveta1999kraj. ženy 81Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
5.Luňová Zuzana1970kraj. ženy 81 
6.Marková Lucie1998kraj. ženy 81Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
7.Burgr Mužíková Zdeňka1980kraj. ženy N 
1. třída ženy
TJ Košíře A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bulantová Pavla1973kraj. ženy 81 
2.Čápová Kateřina1980kraj. ženy 101 
3.Nováková Hana1984kraj. ženy 101 
4.Füllsacková Barbora1978kraj. ženy 101 
TJ Zelená Liška A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jeřábková Dana1953kraj. ženy 61 
2.Grossmannová Jana1972kraj. ženy 81 
3.Kriegerová Helena1956kraj. ženy 81 
4.Poláková Růžena1976kraj. ženy 101 
5.Straková Jitka1976kraj. ženy 101 
SF SKK EL Nino Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pokorná Helena1961kraj. ženy 41 
2.Loukotová Regina1971kraj. ženy 61 
3.Součková Marcela1970kraj. ženy 61 
4.Ratajová Jana1953kraj. ženy 81. 
5.Kaucká Hana1949kraj. ženy 81.-100. 
6.Michlová Hana1986kraj. ženy 141. 
7.Plíšková Jana1967kraj. ženy N 
TJ Lokomotiva Vršovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bláhová Kateřina1989kraj. ženy 81 
2.Zubíková Zdeňka1964kraj. ženy 81 
3.Filová Simona1998kraj. ženy 101 
4.Kosťová Natálie1998kraj. ženy 121 
5.Blažková Anežka2002kraj. ženy N121 
6.Čuhelová Kristýna2001kraj. ženy N 
7.Kociánová Jana1948kraj. ženy N 
Avia Čakovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havlíková Jana1976nez. ženy 61 
2.Svobodová Šárka1992kraj. ženy 81 
3.Šišková Gabriela1990kraj. ženy 101 
4.Dvořáková Anna2000kraj. ženy 121 
5.Vojáčková Aneta1997kraj. ženy 141 
TJ Zelená Liška B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hošková Stanislava1946kraj. ženy 61 
2.Štanclová Helena1941kraj. ženy 81 
3.Koderová Mariana1951kraj. ženy 101 
4.Donovalová Dana1951kraj. ženy 121 
5.Füri Silvia1955kraj. ženy 121 
6.Vlachová Jana1951kraj. ženy 121 
TJ ABC Branik E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chalupová Ludmila1957kraj. ženy 81 
2.Vysušilová Stanislava1943kraj. ženy 101 
3.Balková Růžena1945kraj. ženy 101 
4.Hypšová Daniela1947kraj. ženy 101 
5.Stupková Alena1990kraj. ženy 121 
6.Drgoňová Veronika1997kraj. ženy 121 
TTC Praha - klub stolního tenisu A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Suková Helena1965kraj. ženy 81 
2.Malá Božena1947kraj. ženy 101 
3.Bláhová Romana1965kraj. ženy 101 
4.Antošová Klára1989kraj. ženy 121 
5.Hanzlíčková Martina1984kraj. ženy 121 
6.Otrusinová Jitka1983kraj. ženy 121 
7.Halodová Petra1974nez. ženy  
TJ Přední Kopanina B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Částková Stanislava1955kraj. ženy 121 
2.Kozáková Květoslava1952kraj. ženy 121 
3.Kyselá Zdeňka1958kraj. ženy 101 
4.Portešová Hana1971kraj. ženy 121 
5.Šulcová Jana1964kraj. ženy 147 
TJ Slovan Bohnice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartoňová Tereza2003kraj. ženy 121 
2.Kadavá Tereza1998kraj. ženy 121 
3.Slezáková Hana2000kraj. ženy 121 
4.Maršíková Jana1999kraj. ženy 121 
5.Mrázková Lia2002kraj. ženy 121 
6.Procházková Lucie1999kraj. ženy 141 
7.Popová Veronika2002nez. ženy  
8.Popová Jana2002nez. ženy  
9.Jarošová Sylva1976nez. ženy  
TJ Sokol Nusle Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čížková Sylva1965kraj. ženy 61 
2.Hájková Anna1945kraj. ženy 61 
3.Špicarová Ivana1967kraj. ženy 61 
4.Reisnerová Martina1996kraj. ženy 81 
5.Špicarová Veronika1995kraj. ženy 141 
6.Reitschlägerová Dita1989kraj. ženy N 
1.třída dorostenci
Sportovní Jižní Město A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slobodzian Adam1997kraj. dci 11 
2.Truc Petr ml.1998kraj. dci 12 
3.Bialas Filip1998kraj. dci 13 
4.Daníček Adam2000kraj. dci N 
Sportovní Jižní Město B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marat Petr1999kraj. dci 10 
2.Průša David2000kraj. dci 15 
3.Fausek Matěj1999kraj. dci 17 
4.Šimůnek Daniel1997kraj. dci 24 
5.Marat Filip2002kraj. dci 47 
SK DDM Kotlářka Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Němeček Jakub1997ČR dci 6 
2.Vítovec Martin1997ČR dci 19 
3.Dusík Stanislav1998ČR dci 20 
4.Bútora Michal1997ČR dci 23 
SK DDM Kotlářka Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šálený David1999kraj. dci 13 
2.Rejent Štěpán1997kraj. dci 17 
3.Ezr Václav1996kraj. dci 19 
4.Jež Dominik1997kraj. dci 24 
TJ Slavoj Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Škarban Jan1998kraj. dci 14 
2.Pašek Dominik1998kraj. dci 21 
3.Zeidler Michal1997kraj. dci 25 
4.Šimůnek Ondřej1999kraj. dci 24 
AC Sparta Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černota Filip2001kraj. muži N 
2.Chlumský Petr1996kraj. muži N 
3.Bláha Tomáš1996kraj. muži N 
4.Lácha Petr1998kraj. muži N 
1.třída starší žáci
Sportovní Jižní Město A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marat Petr1999kraj. sži 1 
2.Fausek Matěj1999kraj. sži 2 
3.Průša David2000kraj. sži 3 
4.Hoke Daniel1999kraj. sži 14 
Sportovní Jižní Město B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Appollonio Lukáš1999kraj. sži 4 
2.Franc Michal1999kraj. sži 6 
3.Daníček Adam2000kraj. sži 10 
4.Marat Filip2002kraj. sži 35 
5.Dvořák Petr2000kraj. sži 36 
SK DDM Kotlářka Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šálený David1999kraj. sži 4 
2.Buchar Michael1999kraj. sži 11 
3.Špaček Jan1999kraj. sži 13 
4.Dvořák Jan nejml.2000kraj. sži 38 
SK DDM Kotlářka Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubát Petr1999kraj. sži 20 
2.Vavroch Tobiáš2000kraj. sži 22 
3.Přída Kryštof2002kraj. sži 38 
4.Krátký Jan2000kraj. sži N 
5.Ezr František2000kraj. sži N 
TJ Slavoj Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kulveit Jonáš2001kraj. sži 7 
2.Šimůnek Ondřej1999kraj. sži 9 
3.Šebl Jáchym2000kraj. sži 10 
AC Sparta Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černota Filip2001kraj. muži N 
2.Železný Daniel2000kraj. muži N 
3.Fales Matyáš2001kraj. muži N 
1.třída mladší žactvo
TJ Slavoj Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kulveit Jonáš2001kraj. mži 2 
2.Šimůnková Veronika2002kraj. mži 5 
3.Pašek Adam2002kraj. mži 7 
TJ Slavoj Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Buček Tadeáš2002kraj. mži 12 
2.Vaněk Petr2001kraj. mži 14 
3.Lorencová Kateřina2003kraj. mži 40 
Sportovní Jižní Město A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marat Filip2002kraj. mži 4 
2.Zeman Vítek2002kraj. mži 5 
3.Zeman Martin2002kraj. mži 22 
4.Kratochvíl David2002kraj. mži 33 
5.Appollonio Nikola2002nez.  
SK DDM Kotlářka Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaucký Jakub2003kraj. mži 19 
2.Přída Kryštof2002kraj. mži 20 
3.Sommerová Helena2005kraj. mžy N 
4.Beran Matěj2001kraj. mži 23 
5.Beránek Matěj2001kraj. mži 24 
6.Vyčítal Jan2004kraj. mži 26 
7.Beran Tomáš2001kraj. mži 26 
8.Koběrský Matěj2004kraj. mži 40 
9.Luxemburk Filip2005kraj. mži 40 
10.Řehák František2003kraj. mži 40 
TJ Slovan Bohnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartoňová Tereza2003kraj. mži 118 
2.Šimpach Matěj2002nez.  
3.Mrázková Lia2002nez.  
4.Popová Jana2002nez.  
5.Popová Veronika2002nez.  
TJ Lokomotiva Vršovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krameš Jan ml.2002kraj. mži 8 
2.Knobloch Miroslav2002kraj. mži 33 
3.Havránek Jakub2002kraj. mži 23 
4.Průša Ondřej2002kraj. nži 30 
5.Veselý Filip2001kraj. nži 33 
6.Blažková Anežka2002kraj. nžy 6 
7.Bendzák Jakub2003kraj. nži N 
8.Havlík Tomáš2003kraj. nži N 
9.Matej Daniel2004kraj. nži N 
10.Horká Nela2005kraj. nžy N 
1.třída dorostenky
TJ Slavoj Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hošková Denisa1996ČR dky 13 
2.Diblíková Klára1997ČR dky 22 
TJ Slavoj Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vlčková Natálie1996ČR dky 38 
2.Vávrová Ivana1998ČR dky 68 
3.Šimůnková Veronika2002ČR mžy 15 
Sportovní Jižní Město A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Luňová Veronika1997kraj. dky 3 
2.Medalová Anna1998kraj. dky 6 
TJ Slovan Bohnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kadavá Tereza1998nez.  
2.Maršíková Jana1999nez.  
3.Procházková Lucie1999nez.  
4.Slezáková Hana2000nez.  
1.třída starší žákyně
1.Slezáková Hana2000nez.  
2.Bartoňová Tereza2003nez.  
3.Mrázková Lia2002nez.  
ZŠ Lužiny A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švandrlíková Kateřina1999nez. sžy  
2.Zachařová Dominika2000nez. sžy  
3.Kélnárová Antonie2005nez. sžy  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS