Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Krajská divize
TJ Jiskra Raspenava A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Masák Jan1977kraj. muži 5. 
2.Horák Čeněk1965kraj. muži 21. - 30. 
3.Zahradník Tomáš1968kraj. muži 31. - 40. 
4.Horák Leoš1967kraj. muži 41. - 60. 
5.Suchánek Martin1987kraj. muži 41. - 60. 
6.Drechsler Jan1985kraj. muži 81. - 100. 
7.Boháč Vladimír1951kraj. muži 101. - 130. 
8.Blažek Petr1958reg. muži 41. - 60. 
9.Drechsler Matěj1987reg. muži 61. - 80. 
10.Bartoň Aleš1972nez. muži  
11.Dufek Josef1947nez. muži  
12.Bursa Luděk ml.1971nez. muži  
13.Bursa Luděk st.1947nez. muži  
TJ Jiskra Nový Bor B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ivan Radek1969kraj. muži 31-40 
2.Vojtěch Petr1960kraj. muži 31-40 
3.Studecký Lubor1956kraj. muži 41-60 
4.Hekerle Tomáš1967kraj. muži 61-80 
5.Čermák Miloslav1967kraj. muži 81-100 
6.Horník Stanislav1957kraj. muži 81-100 
7.Oliverius Pavel1956kraj. muži 81-100 
8.Rudinský David1972kraj. muži 101-130 
9.Nešvera Miroslav1964reg. muži 31-40 
10.Šákr Josef1956reg. muži 41-50 
11.Pěnkava Pavel1950reg. muži 51-70 
12.Lepšík Jan1995reg. muži 51-70 
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Urban Milan1960kraj. muži 31-40 
2.Šilhán Josef1975kraj. muži 31-40 
3.Louda Jiří1964kraj. muži 41-60 
4.Tauš René1971kraj. muži 41-60 
5.Hlavsa Tomáš1996kraj. muži 61-80 
6.Vele Ivan1945reg. muži 30 
7.Milata Vladimír ml.1985reg. muži 31-60 
8.Mádle Luděk1955reg. muži 31-60 
9.Reczai Jiří1955reg. muži 61-90 
10.Matouš Roman1967nez. muži  
TJ Sokol Semily A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bělovský Josef1957kraj. muži 41-60 
2.Mejsnar František ml.1959kraj. muži 61-80 
3.Bělka Jaroslav1964kraj. muži 81-100 
4.Hudský Jiří1963kraj. muži 81-100 
5.Baudys Václav1964reg. muži 61-100 
6.Král Libor1971reg. muži 101-138 
7.Krejsa Karel1952reg. muži 101-138 
8.David Jaroslav1998reg. muži 101-138 
9.Jína Vladimír1967nez.  
10.Kos Martin1991nez.  
Loko Depo Liberec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svatoš Roman1980kraj. muži 14 
2.Zahradník Radek1977kraj. muži 21-30 
3.Zdvihal Radek1971kraj. muži 41-60 
4.Dušátko Jiří1973kraj. muži 61-80 
5.Hanák Petr1966kraj. muži 61-80 
6.Batthyány Tibor1978kraj. muži 81-100 
7.Požárský Jiří1962kraj. muži 81-100 
8.Vinter Tomáš1976kraj. muži 81-100 
9.Dvořák Petr1971reg. muži 61-80 
10.Frýba Jiří1965reg. muži 61-80 
11.Vajsejtl Zbyněk1971reg. muži 81-100 
12.Novota Petr1990nez. xxx 
TJ Lokomotiva Česká Lípa A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Flanderka Miloš1957kraj. muži 41 - 60 
2.Reichl Radomír1951kraj. muži 41 - 60 
3.Špaček Ondřej1994kraj. muži 41 - 60 
4.Just František1950kraj. muži 41 - 60 
5.Milata Vladimír st.1959kraj. muži 61 - 80 
6.Reichl Jiří1943kraj. muži 81 - 100 
7.Bříza František1950kraj. muži 81 - 100 
8.Jaderný Petr1958kraj. muži 101 - 130 
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koťátko Luboš1971kraj. muži 31-40 
2.Bittner Martin1967kraj. muži 41-60 
3.Pecka Vlastimil1975kraj. muži 81-100 
4.Kovář Jaroslav1980kraj. muži 101-130 
5.Vrabec Jan1985kraj. muži 101-130 
6.Molitoris Dušan1944reg. muži 31-60 
7.Sudek Petr1970reg. muži 31-60 
8.Daníček Radek1983reg. muži 31-60 
9.Thér Petr1962reg. muži 31-60 
10.Dvořák Pavel1957reg. muži 91-120 
SKST Cvikov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bílek Rudolf st.1959kraj. muži 31 
2.Pavelka Josef1959kraj. muži 81 
3.Fišera Milan1967kraj. muži 101 
4.Král Pavel1965reg. muži 41 
5.Andrla Vladimír st.1950reg. muži 41 
6.Mládek Petr1973reg. muži 51 
7.Denéz Josef1963reg. muži 51 
8.Kalenda Milan1970reg. muži 71 
9.Hanzlíček Jaroslav1965reg. muži 71 
10.Čeřovský Ivo1962reg. muži 71 
11.Grančič Ivan1966nez. muži  
12.Grančič Václav1973nez. muži  
13.Andrla Vladimír ml.1974nez. muži  
14.Fišera Tadeáš1999nez. sži  
15.Gabriel Václav ml.2000reg. muži 51 - 70Střídavý start z TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s.
TJ Spartak Chrastava A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svědík Miroslav1951kraj. muži 41-60 
2.Martenek Tomáš1970kraj. muži 61-80 
3.Žemlička Karel1962kraj. muži 61-80 
4.Zahradník Petr1962kraj. muži 81-100 
5.Průša Pavel1956kraj. muži 101-130 
6.Živnůstka Miroslav1960reg. muži 61-80 
7.Charvát Luboš1967reg. muži 61-80 
8.Lipenský Robert1972reg. muži 81-100 
9.Šimon Miroslav1967reg. muži 81-100 
10.Martiny Daniel1939reg. muži 81-100 
TJ Sokol Jablonec nad Jizerou A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bělonožník Antonín1966kraj. muži 41-60 
2.Šír Milan1989kraj. muži 41-60 
3.Naděje Lukáš1985kraj. muži 61-80 
4.Popek Ivo1984kraj. muži 101-130 
5.Exner Petr1977nez. muži  
6.Hrubý Tomáš1985nez. muži  
SKST Liberec E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Perný Michal1976kraj. muži 31-40 
2.Svoboda Michal1993kraj. muži 40N 
3.Cinibulk Miroslav1954kraj. muži 41-60 
4.Salomon Daniel1996kraj. muži 61-80 
5.Janků Ondřej1997kraj. muži 81-100 
6.Mikula Oldřich1935kraj. muži 101-130 
7.Mečl Jan st.1964reg. muži 41-60 
8.Pazour Jan1976reg. muži 61-80 
9.Žid Jaromír1962reg. muži 81-100 
10.Mečl Jan ml.2000reg. muži 81-100 
11.Knot Jan1994reg. muži 101-120 
12.Motyčka Zdeněk1996reg. muži 101-120 
13.Pařízek Martin2000reg. muži 101-120Střídavý start z Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.
SKST Liberec F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fabini Jan1998kraj. muži 41-60 
2.Smetana Josef1983kraj. muži 41-60 
3.Dominh Martin1996kraj. muži 61-80 
4.Novota Štefan1960kraj. muži 101-130 
5.Vojkovič Karel st.1959kraj. muži 61-80 
6.Klimenta Matouš1991reg. muži 41-60 
7.Vaníček Jiří1974reg. muži 41-60 
8.Vojkovič Karel ml.1984reg. muži 61-80 
9.Veselka Jiří st.1958reg. muži 61-80 
10.Žid Čeněk1997reg. muži 41-60Střídavý start z Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.
Krajský přebor 1. třídy
TJ Jiskra Raspenava B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Suchánek Martin1987kraj. muži 41. - 60. 
2.Drechsler Jan1985kraj. muži 81. - 100. 
3.Boháč Vladimír1951kraj. muži 101. - 130. 
4.Blažek Petr1958reg. muži 41. - 60. 
5.Drechsler Matěj1987reg. muži 61. - 80. 
6.Bartoň Aleš1972nez. muži  
7.Dufek Josef1947nez. muži  
8.Bursa Luděk ml.1971nez. muži  
9.Bursa Luděk st.1947nez. muži  
10.Hovorková Iva1987nez. ženy  
11.Suchánková Sylvie1986nez. ženy  
12.Jirounek Jiří1989nez. muži  
13.Trpák Jiří1989nez. muži  
14.Žambera Jan1988nez. muži  
TJ Jiskra Nový Bor C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čermák Miloslav1967kraj. muži 81-100 
2.Horník Stanislav1957kraj. muži 81-100 
3.Oliverius Pavel1956kraj. muži 81-100 
4.Rudinský David1972kraj. muži 101-130 
5.Nešvera Miroslav1964reg. muži 31-40 
6.Šákr Josef1956reg. muži 41-50 
7.Pěnkava Pavel1950reg. muži 51-70 
8.Lepšík Jan1995reg. muži 51-70 
9.Soukup Milan1979reg. muži 71-100 
10.Vitmajer Roman1967reg. muži 71-100 
TJ Sokol Turnov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Knob Michal1965kraj. muži 81 - 100 
2.Vondra Pavel1966kraj. muži 81 - 100 
3.Hlaváček Vladimír1960kraj. muži 101 - 130 
4.Šonský Jaroslav1979kraj. muži 101 - 130 
5.Longin Milan1954kraj. muži 101 - 130 
6.Csizmazia Michal1979kraj. muži 101 - 130 
7.Vávra Jiří1973reg. muži 18 
8.Anděl Jiří1953reg. muži 21 - 60 
9.Jáč Miloš1943reg. muži 21 - 60 
10.Mencl Radek1997reg. muži 21 - 60 
11.Varcl Jakub1986reg. muži 21 - 60 
12.Varcl Jan ml.1990reg. muži 21 - 60 
13.Dunajčík Karel1986nez.  
TJ Sokol Bratříkov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šourek Pavel1969kraj. muži 61-80 
2.Jareis Otakar ml.1980kraj. muži 101-130 
3.Kolesa Ladislav1960kraj. muži 101-130 
4.Paldus Tomáš1975reg. muži 20N 
5.Doležal Václav1966reg. muži 25 
6.Mastník Radek1971reg. muži 31-60 
7.Paldus Martin1970reg. muži 31-60 
8.Chlum Lukáš1980reg. muži 61-90 
9.Duštíra Miloš1955reg. muži 61-90 
10.Hujer Tomáš1964reg. muži 61-90 
11.Štěpánek František1951reg. muži 61-90 
12.Chlum Jaroslav1957reg. muži 61-90 
13.Hujer Miroslav1942reg. muži 91-120 
14.Jareis Otakar st.1955reg. muži 91-120 
15.Kotyza Rostislav1956reg. muži 91-120 
16.Sunek Dominik1996reg. muži 91-120 
17.Sunek Pavel1946reg. muži 91-120 
18.Kožíšek Jakub1998reg. muži 121- 
19.Němec Milan1962reg. muži nez 
Loko Depo Liberec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanák Petr1966kraj. muži 61-80 
2.Batthyány Tibor1978kraj. muži 81-100 
3.Požárský Jiří1962kraj. muži 81-100 
4.Vinter Tomáš1976kraj. muži 81-100 
5.Dvořák Petr1971reg. muži 61-80 
6.Frýba Jiří1965reg. muži 61-80 
7.Vajsejtl Zbyněk1971reg. muži 81-100 
8.Novota Petr1990nez. xxx 
TJ Lokomotiva Česká Lípa B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Milata Vladimír st.1959kraj. muži 61 - 80 
2.Reichl Jiří1943kraj. muži 81 - 100 
3.Bříza František1950kraj. muži 81 - 100 
4.Jaderný Petr1958kraj. muži 101 - 130 
5.Gabriel Václav st.1976reg. muži 41 - 50 
6.Gabriel Václav ml.2000reg. muži 51 - 70 
7.Jablonovský Jan1958reg. muži 51 - 70 
8.Dědek Pavel1967reg. muži 51 - 70 
9.Březina Štěpán1948reg. muži 51 - 70 
TTC Preciosa Jablonné v Pod. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havlík Jaroslav ml.1975kraj. muži 41-60 
2.Kos Tomáš1976kraj. muži 61-80 
3.Lazar Julius1968kraj. muži 101-130 
4.Jarkovský Otto1947reg. muži 61-80 
5.Havlík Jaroslav st.1949reg. muži 61-80 
6.Říčař Rudolf1956reg. muži 61-80 
7.Vlček Milan1970reg. muži 81-100 
8.Flégl Pavel1957reg. muži 101-120 
9.Kitzler Lubor st.1964reg. muži 101-120 
10.Pavlů Josef1948reg. muži 101-120 
11.Rýdl Jiří1962reg. muži 101-120 
12.Vastl František1993reg. muži 101-120 
13.Kitzler Lubor ml.1992reg. muži 121-164 
14.Vastl Vojtěch1993reg. muži 121-164 
15.Vastl Milan1960reg. muži 121-164 
16.Vastl Ivan1960reg. muži 121-164 
17.Vlček Ladislav1946reg. muži 121-164 
18.Jarkovský Zdeněk1962nez. muži  
19.Maršálek Michal1992reg. muži 121-164 
20.Mikšátko Roman1961nez. muži  
21.Pýcha Patrik1975reg. muži 121-164 
Cvikováček Cvikov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Plaček Jaroslav1973kraj. muži 61-80 
2.Tomek Jaroslav ml.1992kraj. muži 101-130 
3.Fojt Pavel1974reg. muži 31-40 
4.Štěpánek Zdeněk1973reg. muži 41-50 
5.Krsek Ladislav1951reg. muži 51-70 
6.Vrabec David1995reg. muži 51-70 
7.Svobodová Gabriela1992kraj. ženy 8 
8.Růžička Zdeněk1953reg. muži 71-100 
Jiskra Kamenický Šenov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bárta Roman1959kraj. muži 61-80 
2.Hübsch Otto1973kraj. muži 81-100 
3.Korp Petr st.1972kraj. muži 81-100 
4.Cháb Ladislav1952kraj. muži 101-130 
5.Piszcor Stanislav1979kraj. muži 101-130 
6.Zita Petr1966reg. muži 31-40 
7.Fírer Jiří1966reg. muži 51-70 
8.Slanina Jaroslav1951reg. muži 71-100 
9.Hanus Antonín st.1977reg. muži 71-100 
10.Fišer Jiří1985reg. muži 71-100 
11.Fišer Josef1983reg. muži 71-100 
12.Kadavý Jiří1953reg. muži 71-100 
13.Kadlec Ladislav1957reg. muži 71-100 
14.Klofec Josef1946reg. muži 71-100 
15.Korp Oliver Petr2003reg. muži 71-100 
KMST Liberec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žid Čeněk1997reg. muži 41-60Hostování z Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.
2.Zuzánek Jiří1989reg. muži 61-80 
3.Pařízek Martin2000reg. muži 101-120Hostování z Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.
4.Blinka Michal2001reg. muži 121-164Hostování z Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.
5.Košek Martin1999reg. muži 101-120Hostování z Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.
6.Huk Martin2000reg. muži 121-164Hostování z Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.
7.Veselý Martin1999reg. muži 121-164Hostování z Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.
8.Waldhauser Vojtěch2000reg. muži 121-164Hostování z Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.
9.Lieskovský Daniel1997nez. Hostování z Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.
10.Stach Matěj2003reg. muži NStřídavý start z Table Tennis Club Bělá pod Bezdězem, z.s.
SKST Liberec G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vojkovič Karel st.1959kraj. muži 61-80 
2.Janků Ondřej1997kraj. muži 81-100 
3.Mikula Oldřich1935kraj. muži 101-130 
4.Klimenta Matouš1991reg. muži 41-60 
5.Vaníček Jiří1974reg. muži 41-60 
6.Mečl Jan st.1964reg. muži 41-60 
7.Vojkovič Karel ml.1984reg. muži 61-80 
8.Pazour Jan1976reg. muži 61-80 
9.Veselka Jiří st.1958reg. muži 61-80 
10.Heinze Zdeněk1967reg. muži 61-80 
11.Žid Jaromír1962reg. muži 81-100 
12.Novák Kamil1967reg. muži 81-100 
13.Klement Milan1982reg. muži 121-164 
TJ Sokol Železný Brod A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Berka Lukáš1989kraj. muži 101 - 130 
2.Janoušek Ladislav1953kraj. muži 101 - 130 
3.Šonský Jaroslav1957kraj. muži 101 - 130 
4.Vrabec Jakub1988reg. muži 28 
5.Šonský Patrik1992reg. muži 27 
6.Kvapil Josef1950reg. muži 29 
7.Hloušek Antonín1947reg. muži 31 - 60 
8.Bareš Karel1959reg. muži 31 - 60 
9.Vít Jiří1941reg. muži 31 - 60 
10.Krauter Gunar1992reg. muži 31 - 60 
11.Bachůrek Jaroslav1957reg. muži 61 - 90 
12.Bezstarosta Filip1993reg. muži 91 - 120 
13.Peerová Jana1964reg. muži 91 - 120 
14.Kolář Petr1987reg. muži 91 - 120 
15.Štryncl David1997reg. muži 91 - 120 
16.Pospíšil Pavel1962nez.  
17.Vrabec Milan1960nez.  
18.Vávra Petr1974nez.  
19.Štryncl Lukáš1993nez.  
20.Šulc David1999nez.  
21.Burian Marek1997nez.  
22.Stáhala David2002nez.  
Krajský přebor 2. třídy
TJ Doksy-Mimoň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tamchyna Petr1961kraj. muži 61-80 
2.Lučan Ladislav1962kraj. muži 101-130 
3.Pleskač Jiří1953reg. muži 41-50 
4.Vrba Josef1959reg. muži 41-50 
5.Motl Ladislav1952reg. muži 41-50 
6.Bukovec Radek1966reg. muži 51-70 
7.Lindner Ladislav1953reg. muži 51-70 
8.Fečuš Jan1963reg. muži 51-70 
9.Urban Ivo1955reg. muži 51-70 
10.Pulkrábek Václav1953reg. muži 51-70 
11.Švec Josef1984reg. muži 71-100 
12.Židlický Martin1967reg. muži 71-100 
13.Smetáček Jiří1971nez. muži  
14.Zoubková Ivana1962nez. muži  
TJ Sokol Nová Ves n. P. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Otmar Michal1980kraj. muži 101-130 
2.Hlubuček Tomáš1988kraj. muži 101-130 
3.Otmar Petr1978reg. muži 21-60 
4.Hlubuček Radek1978reg. muži 21-60 
5.Krejčík František1975reg. muži 21-60 
6.Hegar Michal1987reg. muži 21-60 
7.Konopáč Josef1971reg. muži 21-60 
8.Otmar Milan st.1959reg. muži 21-60 
9.Crha Radek1981reg. muži 61-100 
10.Fejfar Zdeněk1986reg. muži 61-100 
11.Golis Radek1981reg. muži 61-100 
12.Bláha David1987reg. muži 101-138 
13.Kynčl Luboš1952reg. muži 101-138 
14.Zelenka Václav1991reg. muži 101-138 
15.Dlouhý Dominik1999nez. muži  
16.Otmar Milan ml.1982nez. muži  
TJ Sokol Turnov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Csizmazia Michal1979kraj. muži 101 - 130 
2.Longin Milan1954kraj. muži 101 - 130 
3.Vávra Jiří1973reg. muži 18 
4.Anděl Jiří1953reg. muži 21 - 60 
5.Jáč Miloš1943reg. muži 21 - 60 
6.Varcl Jakub1986reg. muži 21 - 60 
7.Varcl Jan ml.1990reg. muži 21 - 60 
8.Mencl Radek1997reg. muži 21 - 60 
9.Varcl Jan st.1952reg. muži 21 - 60 
10.Louda Václav1975reg. muži 81 - 100 
11.Dunajčík Karel1986nez.  
12.Véle Bohumil1957nez.  
TJ Zákupy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Česenek Vratislav1965reg. muži 35,5 
2.Brůžek Petr ml.1975reg. muži 60,5 
3.Červenka Bohuslav1948reg. muži 85,5 
4.Častulík Zdeněk1965reg. muži 85,5 
5.Vakula Jiří1962nez. muži  
TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lutz Jan1972kraj. muži 101-130 
2.Nesvadba Luboš1968reg. muži 21-60 
3.Pfeifer Miroslav1967reg. muži 21-60 
4.Zuzánková Monika1970reg. muži 21-60 
5.Štenc Petr1974reg. muži 21-60 
6.Machačka Martin1975reg. muži 21-60 
7.Erbanová Jana1972reg. ženy 61-100 
8.Erban Zdeněk1965reg. muži 100-138 
9.Machačková Jitka1974reg. ženy 138-200 
10.Pejša Martin1972reg. muži 138-200 
TJ Sokol Vesec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ježek Michal1992kraj. muži 80N 
2.Líbal Jaromír1981reg. muži 21-60 
3.Fejtek Ondřej1989reg. muži 21-60 
4.Macoun Michael1967reg. muži 21-60 
5.Kocour Jan1986reg. muži 21-60 
6.Ježek Pavel1967reg. muži 21-60 
7.Nejedlo Josef1960reg. muži 21-60 
8.Šírek František1946reg. muži 61-100 
9.Jíra Jiří1959reg. muži 101-138 
10.Pleštil Luděk1979reg. muži 101-138 
11.Vele Martin1972reg. muži 101-138 
12.Souček Josef1947nez. muži  
13.Kocour Aleš1983nez. muži  
14.Cee Zdeněk1961nez. muži  
15.Kocour Oldřich1955nez. muži  
16.Kůtek Milan1978nez. muži  
TJ Sokol Košťálov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dědek Jiří1968kraj. muži 81-100 
2.Honců Michal1972reg. muži 18 
3.Hlubůček Vlastimil st.1974reg. muži 21 
4.Ouhrabka Michal1976reg. muži 21-60 
5.Müller Ivan1960reg. muži 21-60 
6.Krejčí Richard1987reg. muži 21-60 
7.Najbr Jiří1965reg. muži 21-60 
8.Pastorek Milan1972reg. muži 21-60 
9.Jůza Jiří1969reg. muži 61-100 
10.Kobrle Jaroslav1946reg. muži 61-100 
11.Móro Jaroslav1960reg. muži 61-100 
12.Tůmová Renata1966reg. muži 61-100 
13.Prášková Vlasta1959reg. muži 101-138 
14.Hochmal Zdeněk1958reg. muži nezařazen 
15.Moravec Leoš1963reg. muži nezařazen 
16.Leopold Mikuláš1970reg. muži nezařazen 
17.Ouhrabka Petr1971reg. muži nezařazen 
SKST Liberec H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mečl Jan st.1964reg. muži 41-60 
2.Pazour Jan1976reg. muži 61-80 
3.Veselka Jiří st.1958reg. muži 61-80 
4.Žid Jaromír1962reg. muži 81-100 
5.Heinze Zdeněk1967reg. muži 61-80 
6.Mečl Jan ml.2000reg. muži 81-100 
7.Novák Kamil1967reg. muži 81-100 
8.Rutová Lenka1963reg. muži 81-100 
9.Zacharová Kateřina1980reg. muži 81-100 
10.Knot Jan1994reg. muži 101-120 
11.Kriegelstein Petr1962reg. muži 101-120 
12.Klement Milan1982reg. muži 121-164 
13.Veselka Jiří ml.1989reg. muži 121-164 
14.Košek Martin1999reg. muži 101-120Střídavý start z Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.
15.Waldhauser Vojtěch2000reg. muži 121-164Střídavý start z Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.
16.Lieskovský Daniel1997nez. Střídavý start z Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hlavsa Tomáš1996kraj. muži 61-80 
2.Vrabec Jan1985kraj. muži 101-130 
3.Vele Ivan1945reg. muži 30 
4.Molitoris Dušan1944reg. muži 31-60 
5.Daníček Radek1983reg. muži 31-60 
6.Sudek Petr1970reg. muži 31-60 
7.Milata Vladimír ml.1985reg. muži 31-60 
8.Mádle Luděk1955reg. muži 31-60 
9.Reczai Jiří1955reg. muži 61-90 
10.Thér Petr1962reg. muži 31-60 
11.Šilhán Jiří1958reg. muži 61-90 
12.Dvořák Pavel1957reg. muži 91-120 
13.Mašek Vladislav1960nez. muži  
14.Matouš Roman1967nez. muži  
15.Charvát Luboš1954nez. muži  
Orel Studenec u Horek A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kuřík Jan st.1966reg. muži 21-60 
2.Řepík Petr1962reg. muži 21-60 
3.Kobrle Zdeněk1958reg. muži 21-60 
4.Hrubý Jiří1961reg. muži 21-60 
5.Vancl Jan1983reg. muži 21-60 
6.Strnad Pavel1974reg. muži 21-60 
7.Suja Jan1960reg. muži 21-60 
8.Tesař Miloš1963reg. muži 61-100 
9.Kuřík Martin1997reg. muži 61-100 
10.Zahradník Leoš1968reg. muži 61-100 
11.Kuřík Jan ml.1996reg. muži 61-100 
12.Strnad Jan1970reg. muži 61-100 
13.Kuřík Matěj1993reg. muži 101-138 
14.Šír Jiří1946nez.  
KST Victory Liberec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Provazník Tomáš1983reg. muži 61-80 
2.Rýgl Lukáš1987reg. muži 61-80 
3.Cmunt Martin1982reg. muži 81-100 
4.Polák Jan1983reg. muži 81-100 
5.Anton Petr1981reg. muži 101-120 
6.Janoušek Milan1988nez. muži  
TJ Lokomotiva Česká Lípa C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gabriel Václav st.1976reg. muži 41 - 50 
2.Gabriel Václav ml.2000reg. muži 51 - 70 
3.Jablonovský Jan1958reg. muži 51 - 70 
4.Dědek Pavel1967reg. muži 51 - 70 
5.Březina Štěpán1948reg. muži 51 - 70 
6.Bičiště Ondřej1994nez.  
7.Šperlík Daniel1998nez.  
8.Kopecký Luboš1966nez.  
9.Řehořek Daniel2000reg. muži 121-150Střídavý start z Table Tennis Club Bělá pod Bezdězem, z.s.
Krajská divize
Cvikováček Cvikov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svobodová Gabriela1992kraj. ženy 8 
2.Madaraszová Klára1994kraj. ženy 14 
3.Nolová Markéta1972nez. ženy -----Hostování z Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s.
4.Libichová Kateřina1984nez. ženy ---- 
TJ Sokol Turnov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matoušková Stanislava1956kraj. ženy 4 
2.Loudová Jana1980kraj. ženy 13 
3.Mužíčková Alena1973kraj. ženy 18 
4.Goldová Helena1948nez.  
5.Červová Jitka1966nez.  
TJ Sokol Košťálov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tůmová Renata1966kraj. ženy 10 
2.Prášková Vlasta1959kraj. ženy 11 
3.Malá Michaela1999reg. sžy nezařazen 
SKST Liberec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zacharová Kateřina1980kraj. ženy 6 
2.Rutová Lenka1963kraj. ženy 7 
3.Borůvková Martina1983kraj. ženy 9 
4.Halamová Veronika1995kraj. ženy 15 
5.Kopecká Barbora1994kraj. ženy 20 
SKST Liberec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Absolonová Marie2000kraj. ženy xxx 
2.Svatoňová Eliška2001kraj. ženy xxx 
3.Girethová Kateřina2001kraj. ženy xxx 
4.Skařupková Kateřina1998kraj. ženy xxx 
Krajský pohár
Loko Depo Liberec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svatoš Roman1980kraj. muži 14 
2.Zahradník Radek1977kraj. muži 21-30 
3.Zdvihal Radek1971kraj. muži 41-60 
4.Dušátko Jiří1973kraj. muži 61-80 
5.Hanák Petr1966kraj. muži 61-80 
6.Batthyány Tibor1978kraj. muži 81-100 
7.Požárský Jiří1962kraj. muži 81-100 
8.Vinter Tomáš1976kraj. muži 81-100 
9.Dvořák Petr1971reg. muži 61-80 
10.Frýba Jiří1965reg. muži 61-80 
11.Vajsejtl Zbyněk1971reg. muži 81-100 
TJ Sokol Bratříkov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šourek Pavel1969kraj. muži 61-80 
2.Jareis Otakar ml.1980kraj. muži 101-130 
3.Kolesa Ladislav1960kraj. muži 101-130 
4.Paldus Tomáš1975reg. muži 20N 
TJ Sokol Bratříkov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Doležal Václav1966reg. muži 25 
2.Mastník Radek1971reg. muži 31-60 
3.Paldus Martin1970reg. muži 31-60 
4.Hujer Tomáš1964reg. muži 61-90 
5.Hujer Miroslav1942reg. muži 91-120 
6.Jareis Otakar st.1955reg. muži 91-120 
7.Sunek Dominik1996reg. muži 91-120 
8.Kožíšek Jakub1998reg. muži 121- 
TJ Sokol Bratříkov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chlum Lukáš1980reg. muži 61-90 
2.Chlum Jaroslav1957reg. muži 61-90 
3.Duštíra Miloš1955reg. muži 61-90 
4.Štěpánek František1951reg. muži 61-90 
5.Kotyza Rostislav1956reg. muži 91-120 
6.Sunek Pavel1946reg. muži 91-120 
7.Němec Milan1962reg. muži nez 
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koťátko Luboš1971kraj. muži 31-40 
2.Urban Milan1960kraj. muži 31-40 
3.Šilhán Josef1975kraj. muži 31-40 
4.Louda Jiří1964kraj. muži 41-60 
5.Tauš René1971kraj. muži 41-60 
6.Bittner Martin1967kraj. muži 41-60 
7.Pecka Vlastimil1975kraj. muži 81-100 
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hlavsa Tomáš1996kraj. muži 61-80 
2.Kovář Jaroslav1980kraj. muži 101-130 
3.Vrabec Jan1985kraj. muži 101-130 
4.Vele Ivan1945reg. muži 30 
5.Sudek Petr1970reg. muži 31-60 
6.Milata Vladimír ml.1985reg. muži 31-60 
7.Daníček Radek1983reg. muži 31-60 
8.Charvát Luboš1954nez. muži  
9.Mašek Vladislav1960nez. muži  
10.Matouš Roman1967nez. muži  
KST Victory Liberec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Provazník Tomáš1983reg. muži 61-80 
2.Rýgl Lukáš1987reg. muži 61-80 
3.Cmunt Martin1982reg. muži 81-100 
4.Polák Jan1983reg. muži 81-100 
5.Anton Petr1981reg. muži 101-120 
6.Janoušek Milan1988nez. muži  
Jiskra Kamenický Šenov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bárta Roman1959kraj. muži 61-80 
2.Hübsch Otto1973kraj. muži 81-100 
3.Korp Petr st.1972kraj. muži 81-100 
4.Cháb Ladislav1952kraj. muži 101-130 
5.Piszcor Stanislav1979kraj. muži 101-130 
6.Kadlec Ladislav1957reg. muži 71-100 
7.Korp Oliver Petr2003reg. muži 71-100 
TJ Sokol Železný Brod A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Berka Lukáš1989kraj. muži 101 - 130 
2.Janoušek Ladislav1953kraj. muži 101 - 130 
3.Šonský Jaroslav1957kraj. muži 101 - 130 
4.Šonský Patrik1992reg. muži 27 
5.Vrabec Jakub1988reg. muži 28 
6.Kvapil Josef1950reg. muži 29 
7.Hloušek Antonín1947reg. muži 31 - 60 
8.Bareš Karel1959reg. muži 31 - 60 
9.Vít Jiří1941reg. muži 31 - 60 
10.Krauter Gunar1992reg. muži 31 - 60 
11.Peerová Jana1964reg. muži 91 - 120 
12.Kolář Petr1987reg. muži 91 - 120 
13.Pospíšil Pavel1962nez.  
14.Vrabec Milan1960nez.  
TJ Sokol Turnov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Knob Michal1965kraj. muži 81 - 100 
2.Vondra Pavel1966kraj. muži 81 -100 
3.Hlaváček Vladimír1960kraj. muži 101 - 130 
4.Šonský Jaroslav1979kraj. muži 101 - 130 
5.Longin Milan1954kraj. muži 101 - 130 
6.Dunajčík Karel1986nez.  
TJ Sokol Turnov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vávra Jiří1973reg. muži 18 
2.Anděl Jiří1953reg. muži 21-60 
3.Varcl Jakub1986reg. muži 21-60 
4.Jáč Miloš1943reg. muži 21-60 
5.Csizmazia Michal1979reg. muži 21-60 
6.Véle Bohumil1957nez.  
TJ Sokol Turnov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Varcl Jan ml.1990reg. muži 21 - 60 
2.Mencl Radek1997reg. muži 21 - 60 
3.Varcl Jan st.1952reg. muži 21 - 60 
4.Louda Václav1975reg. muži 61 - 100 
5.Šulc Jiří1998nez.  
SKST Liberec E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Perný Michal1976kraj. muži 31-40 
2.Cinibulk Miroslav1954kraj. muži 41-60 
3.Salomon Daniel1996kraj. muži 61-80 
4.Svoboda Michal1993nez. muži xxx 
SKST Liberec F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smetana Josef1983kraj. muži 41-60 
2.Dominh Martin1996kraj. muži 61-80 
3.Vojkovič Karel st.1959kraj. muži 61-80 
4.Novota Štefan1960kraj. muži 101-130 
SKST Liberec G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janků Ondřej1997kraj. muži 81-100 
2.Mikula Oldřich1935kraj. muži 101-130 
3.Vaníček Jiří1974reg. muži 41-60 
4.Klimenta Matouš1991reg. muži 41-60 
5.Vojkovič Karel ml.1984reg. muži 41-60 
SKST Liberec H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mečl Jan st.1964reg. muži 41-60 
2.Pazour Jan1976reg. muži 61-80 
3.Veselka Jiří st.1958reg. muži 61-80 
4.Mečl Jan ml.2000reg. muži 81-100 
5.Veselka Jiří ml.1989reg. muži 121-164 
SKST Liberec I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Heinze Zdeněk1967reg. muži 61-80 
2.Žid Jaromír1962reg. muži 81-100 
3.Novák Kamil1967reg. muži 81-100 
4.Rutová Lenka1963reg. muži 81-100 
5.Zacharová Kateřina1980reg. muži 81-100 
6.Kriegelstein Petr1962reg. muži 101-120 
SKST Liberec J
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Knot Jan1994reg. muži 101-120 
2.Motyčka Zdeněk1996reg. muži 101-120 
3.Klement Milan1982reg. muži 121-164 
4.Borůvková Martina1983reg. muži 121-164 
5.Halamová Veronika1995reg. muži 121-164 
6.Absolonová Marie2000reg. muži xxx 
7.Girethová Kateřina2001reg. muži xxx 
8.Svatoňová Eliška2001reg. muži xxx 
SKST Liberec K
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Misař Daniel1999kraj. muži 121-164 
2.Vig Filip2000reg. muži 121-164 
3.Hlavatý Martin1998reg. muži 121-164 
4.Waldhauser Štěpán2004reg. muži xxx 
5.Štolfa Jakub2003reg. muži xxx 
KMST Liberec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žid Čeněk1997reg. muži 41-60Hostování z Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.
2.Zuzánek Jiří1989reg. muži 61-80 
3.Pařízek Martin2000reg. muži 101-120Hostování z Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.
4.Blinka Michal2001reg. muži 121-164Hostování z Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.
KMST Liberec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Košek Martin1999reg. muži 101-120Hostování z Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.
2.Huk Martin2000reg. muži 121-164Hostování z Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.
3.Waldhauser Vojtěch2000reg. muži 121-164Hostování z Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.
4.Veselý Martin1999reg. muži 121-164Hostování z Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.
5.Lieskovský Daniel1997nez. Hostování z Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.
TJ Spartak Chrastava A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svědík Miroslav1951kraj. muži 41-60 
2.Martenek Tomáš1970kraj. muži 61-80 
3.Žemlička Karel1962kraj. muži 61-80 
4.Zahradník Petr1962kraj. muži 81-100 
TJ Spartak Chrastava B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Průša Pavel1956kraj. muži 101-130 
2.Živnůstka Miroslav1960reg. muži 61-80 
3.Charvát Luboš1967reg. muži 61-80 
4.Lipenský Robert1972reg. muži 81-100 
5.Šimon Miroslav1967reg. muži 81-100 
6.Martiny Daniel1939reg. muži 81-100 
TTC Liberec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Záleský Vlastimil1954reg. muži 101 - 120 
2.Engerer Jiří1960reg. muži 101 - 120 
3.Boháč Miloš1955reg. muži 121 - 164 
4.Otto Přemysl1965reg. muži nez. 
TTC Liberec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kačírek Miloslav1957reg. muži 121 - 164 
2.Pažout Daniel1970reg. muži 121 - 164 
3.Smutný Štěpán1986reg. muži nez. 
4.Richter Pavel1970reg. muži nez. 
TJ Sokol Vesec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ježek Michal1992kraj. muži 80N 
2.Kocour Jan1986reg. muži 21-60 
3.Fejtek Ondřej1989reg. muži 21-60 
4.Líbal Jaromír1981reg. muži 21-60 
5.Macoun Michael1967reg. muži 21-60 
TJ Sokol Vesec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ježek Pavel1967reg. muži 21-60 
2.Nejedlo Josef1960reg. muži 21-60 
3.Šírek František1946reg. muži 61-100 
4.Jíra Jiří1959reg. muži 101-138 
5.Pleštil Luděk1979reg. muži 101-138 
6.Vele Martin1972reg. muži 101-138 
7.Souček Josef1947nez. muži  
TTC Preciosa Jablonné v Pod. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havlík Jaroslav ml.1975kraj. muži 41-60 
2.Lazar Julius1968kraj. muži 101-130 
3.Jarkovský Otto1947reg. muži 61-80 
4.Kitzler Lubor st.1964reg. muži 101-120 
5.Říčař Rudolf1956reg. muži 61-80 
6.Rýdl Jiří1962reg. muži 101-120 
7.Kitzler Lubor ml.1992reg. muži 121-164 
8.Jarkovský Zdeněk1962nez. muži  
TTC Preciosa Jablonné v Pod. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havlík Jaroslav st.1949reg. muži 61-80 
2.Vlček Milan1970reg. muži 61-80 
3.Flégl Pavel1957reg. muži 101-120 
4.Pavlů Josef1948reg. muži 101-120 
5.Mikšátko Roman1961nez. muži  
6.Maršálek Michal1992reg. muži 121-164 
7.Vastl Ivan1960reg. muži 121-164 
8.Vastl Milan1960reg. muži 121-164 
9.Vastl Vojtěch1993reg. muži 121-164 
TJ Sokol Jablonec nad Jizerou A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bělonožník Antonín1966kraj. muži 41-60 
2.Šír Milan1989kraj. muži 41-60 
3.Naděje Lukáš1985kraj. muži 61-80 
4.Popek Ivo1984kraj. muži 101-130 
Orel Studenec u Horek A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Strnad Pavel1974reg. muži 21-60 
2.Suja Jan1960reg. muži 21-60 
3.Strnad Jan1970reg. muži 61-100 
4.Tesař Miloš1963reg. muži 61-100 
5.Zahradník Leoš1968reg. muži 61-100 
6.Kuřík Matěj1993reg. muži 101-138 
7.Tomeš Josef1951reg. muži 101-138 
TJ Lokomotiva Česká Lípa A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Flanderka Miloš1957kraj. muži 41 - 60 
2.Just František1950kraj. muži 41 - 60 
3.Špaček Ondřej1994kraj. muži 41 - 60 
4.Milata Vladimír st.1959kraj. muži 61 - 80 
5.Bříza František1950kraj. muži 81 - 100 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS