Soupisky
Divize mužů
TJ Sadská
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Wagner Jaroslav st.1958kraj. muži 49-51 
2.Kyncl Jiří1983kraj. muži 56-63 
3.Švarc Ivo1979kraj. muži 92-103 
4.Martin Petr1980kraj. muži 104-128 
5.Vojáček Jiří1979kraj. muži 104-128 
6.Beran Martin1975kraj. muži 129-156 
7.Pych Luděk ml.1996kraj. muži 129-156 
8.Fedačka Michal1976kraj. muži 129-156 
9.Kurel David1982kraj. muži 129-156 
10.Chlumský Petr1987kraj. muži 192-234 
11.Dvořák Jaroslav1971kraj. muži 192-234 
12.Vydra Milan1969kraj. muži 192-234 
13.Blažek Martin1995kraj. muži 129.-156.Střídavý start z TTC Brandýs n.L, spolek
TJ Spartak Rožmitál
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Srch Radek1977kraj. muži 104.-128. 
2.Eisenreich Jindřich ml.1976kraj. muži 129.-156. 
3.Dlouhý Jiří1972kraj. muži 129.-156. 
4.Čížek Pavel1967kraj. muži 157.-191. 
5.Dropa Miloš1967reg. muži 50N 
6.Staník Zsolt1942reg. muži 50N 
7.Eisenreich Jindřich st.1950reg. muži 51.-70. 
8.Hořejší Miroslav1948reg. muži 51.-70. 
9.Zvelebil Miloš ml.1976reg. muži 71.-100. 
10.Eisenreich Lukáš1982reg. muži 71.-100. 
11.Štefan Radko1968reg. muži 71.-100. 
12.Melichar Luboš1962reg. muži 130N 
13.Zvelebil Miloš st.1940reg. muži 131-169. 
14.Jeníček Jan1999nez.  
15.Jeníček Vít1999nez.  
16.Kaněra Petr1995nez.  
17.Kříž Petr1994nez.  
18.Pantůček František1957nez.  
19.Zajíček Michal1976nez.  
TJ Sokol Krchleby
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Boháč Milan1954kraj. muži 56-63 
2.Procházka Miroslav ml.1970kraj. muži 79-91 
3.Kučera Pavel1971kraj. muži 79-91 
4.Sádlo Josef1973kraj. muži 104-128 
5.Břetenář Petr1961kraj. muži 192-234 
6.Bittner Miloslav1977kraj. muži 192-234 
7.Král Jindřich1959kraj. muži 281-330 
8.Paclt Milan1961kraj. muži 281-330 
9.Čamr František2000reg. muži 71-100 
TJ Sokol Příbram
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bauer Horst1975kraj. muži 56. - 63. 
2.Kotrbatý Petr1968kraj. muži 56. - 63. 
3.Jaroš Antonín1986kraj. muži 69. - 78. 
4.Vrátný Martin1990kraj. muži 104. - 128. 
5.Havelka Marek1965kraj. muži 129. - 156. 
6.Sýkora Josef1995kraj. muži 157. - 191. 
7.Mráz Roman1964kraj. muži 235. - 280. 
8.Císař Jan1965kraj. muži 281. - 330. 
9.Šprysl Josef1945kraj. muži 281. - 330. 
10.Hlaváček Jaromír1962kraj. muži 331. - 378. 
11.Řehoř Radek1980reg. muži 71. - 100. 
12.Průšová Barbora1993reg. muži 101. - 130 
KST Rakovník
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pisár Petr1976kraj. muži 27.-30. 
2.Lédl Jiří1963kraj. muži 40.-43. 
3.Tvrz Jaroslav st.1975kraj. muži 52.-55. 
4.Kettner Martin1987kraj. muži 69.-78. 
5.Přibík Jan1974kraj. muži 129.-156. 
6.Andrt Tomáš1966kraj. muži 157.-191. 
7.Čech Pavel1968kraj. muži 157.-191. 
8.Kos Zdeněk1966kraj. muži 157.-191. 
9.Štepka Vladimír1987kraj. muži 191.N 
10.Krůta Václav1987kraj. muži 235.-280. 
11.Rezek Jan1985kraj. muži 235.-280. 
12.Cír Radek1975kraj. muži 331.-378. 
13.Mikeš Milan1976reg. muži 20,5.N 
TJ Sokol Roztoky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smrček Michal1984kraj. muži 27.-30. 
2.Špaček Michal1983kraj. muži 52.-55. 
3.Jirásek Jiří1975kraj. muži 92.-103. 
4.Levenec Petr1978kraj. muži 92.-103. 
5.Žáček Josef1970kraj. muži 104.-128. 
6.Švarc Martin1976reg. muži 26 
7.Vodňanský Martin1981reg. muži 26 
8.Matějíček Marián1962reg. muži 35,5 
9.Pöschl Miroslav st.1960reg. muži 35,5 
10.Vacek Jiří1978reg. muži 35,5 
11.Fabiánek David1983reg. muži 65,5 
12.Sork Antonín1940reg. muži 75,5 
SK cyklistiky Zruč nad Sázavou TENNISLINE
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Herout František1990kraj. muži 21. 
2.Nevřela Daniel1973kraj. muži 46.-48. 
3.Uher Petr1972kraj. muži 52.-55. 
4.Škopek Pavel1997kraj. muži 69.-78.Hostování z SKST Vlašim
5.Kučera Lukáš1994kraj. muži 104.-128. 
6.Jandejsek Pavel1985kraj. muži 104.-128. 
7.Budjač Libor1964kraj. muži 104.-128. 
8.Škopková Věra1994kraj. muži 156.N 
9.Němec Marek1995kraj. muži 281.-330. 
10.Jandejsek Zdeněk1982kraj. muži 378.N 
11.Fiala Leoš ml.1990reg. muži 20.N 
12.Bleha Lukáš1991reg. muži 40.N 
TJ Sokol Hudlice "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dřevěný Petr1981kraj. muži 31-34 
2.Homolka Pavel1972kraj. muži 34N 
3.Drož Jan1965kraj. muži 35-36 
4.Stehlík Jan ml.1993kraj. muži 235-280 
5.Hříbal Petr1962kraj. muži 64-68 
6.Lev Daniel1996reg. muži 51-65 
7.Trousil Petr1998reg. muži 101-125N 
8.Zelenka Marek1998reg. muži 126-128 
9.Hrkal Rudolf1954nez. muži N 
TJ Sokol Hudlice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gruber Martin1976kraj. muži 46-48 
2.Hrabár Jiří1962kraj. muži 79-91 
3.Landa Miloslav1974kraj. muži 79-91 
4.Hubinger Lukáš1989kraj. muži 129-156 
5.Jančiga Roman1981kraj. muži 157-191 
6.Vajs Karel1992kraj. muži 192-243 
7.Stehlík Jan st.1965kraj. muži 192-234 
8.Sklenář Tomáš1974reg. muži 2 
9.Sklenář David1981reg. muži 11-20 
10.Landová Dominika1998reg. muži 126-128 
11.Vaculík Jindřich2001reg. muži 126-128N 
TJ Sokol Hořovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šmíd Jan1976kraj. muži 39 
2.Chládek Luboš1982kraj. muži 64-68 
3.Koros Pavel1981kraj. muži 92-103 
4.Jirouch Tomáš1973kraj. muži 104-128 
5.Kubát Pavel1954kraj. muži 235-280 
6.Ungr Jan II.1958kraj. muži 235-280 
7.Čepelák Vladimír st.1959kraj. muži 281-330 
8.Novák Ondřej1992kraj. muži 331-378 
9.Novák Michal1998kraj. muži N378 
10.Koros Zdeněk1980reg. muži 11-20 
11.Rataj Miloš1976reg. muži 11-20 
12.Martinkovič Rudolf1960reg. muži 11-20 
13.Kebrle Josef1955reg. muži 21-30 
14.Špička Jiří1958reg. muži 21-30 
15.Novák Stanislav1967reg. muži 31-40 
16.Čepelák Vladimír ml.1988reg. muži 41-50 
17.Sedláček Petr1997reg. muži 101-125 
TTC Bělá pod Bezdězem
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaňka Luděk st.1964kraj. muži 27-30 
2.Gargulák Michal1991kraj. muži 44-45 
3.Brožík Karel1978kraj. muži 56-63 
4.Bayer Aleš1978kraj. muži 79-91 
5.Řípa Vladimír1959kraj. muži 79-91 
6.Zvěřina Jiří1965kraj. muži 92-103 
7.Balcar Miroslav1972kraj. muži 104-128 
8.Lapka Miroslav1998kraj. muži 129-156 
9.Elstner Lukáš1988kraj. muži 192-234 
10.Kapras Karel1986kraj. muži 192-234 
11.Slobodzian Jakub1989kraj. muži 235-280 
12.Kaňka Luděk ml.1990kraj. muži 281-330 
13.Bochňák David1995reg. muži N 
14.Balog Roland1987reg. muži N 
TTC Kladno "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mencl Jiří1990kraj. muži 56-63 
2.Novák Petr1970kraj. muži 104-128 
3.Škach Martin1970kraj. muži 104-128 
4.Navrátil Tomáš1973kraj. muži 129-156 
5.Prágr Lukáš1987kraj. muži 157-191 
6.Strejc Filip1998kraj. muži 157-191 
7.Vospálek Miroslav1948kraj. muži 192-234 
8.Vychodil Luděk1966kraj. muži 192-234 
9.Pírka Josef1965kraj. muži 192-234 
10.Šulc Ladislav1951kraj. muži 234N 
11.Dědina Radek1986kraj. muži 235-280 
12.Lážnovský Jiří1959kraj. muži 280N 
13.Jedlička Stanislav1959kraj. muži 281-330 
14.Pachman Tomáš1967kraj. muži 281-330 
Divize žen
TTC Brandýs nad Labem
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šeligová Tereza1995kraj. ženy 20. 
2.Tomsová Kateřina1972kraj. ženy 24. 
3.Kohlmannová Aneta2001kraj. mžy 10.Hostování z TJ Auto Škoda Mladá Boleslav, z.s.
4.Doležalová Pavlína1979nez. ženy  
5.Zatřepálková Lenka1968nez. ženy  
6.Crhová Kateřina1983nez. ženy Hostování z TJ Jizera Káraný, spolek
7.Smolíková Jana1983kraj. ženy NHostování z TJ Spartak Čelákovice, z.s.
TJ Aero Odolena Voda
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hudečková Hana1987ČR ženy 48. 
2.Hudečková Věra1962reg. ženy N 
3.Kuchynková Zuzana1997reg. ženy N 
4.Kulíšková Miroslava1987reg. ženy N 
5.Procházková Eva1972reg. ženy N 
6.Sovová Tereza1991reg. ženy N 
TJ Sadská
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sláčalová Kateřina1972kraj. ženy 13NHostování z TJ Lokomotiva Nymburk z.s.
2.Spilková Ivana1987kraj. ženy 21 
3.Klokočníková Helena1976kraj. ženy 22 
4.Vlková Lenka1987kraj. ženy 26 
5.Podoláková Eliška1998kraj. ženy 27NHostování z Tělocvičná jednota Sokol Loučeň
STC Slaný "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ovčaříková Eva1957kraj. ženy 14 
2.Kulichová Jana1998ČR sžy 44 
3.Kasnerová Karolína1999ČR sžy 61 
4.Štricová Niamh2002ČR mžy 12 
5.Majtánová Petra1998kraj. dky 16 
SKST Vlašim "E"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zelingrová Kamila1999kraj. ženy 18. 
2.Bošinová Aneta2001kraj. ženy 19.N 
3.Lajdová Karolína2001kraj. ženy 22.N 
4.Pytlíková Tereza2001ČR sžy 48. 
5.Pěnkavová Kristýna2002ČR mžy 18. 
6.Linhartová Denisa2001nez.  
Krajská soutěž 1. tř. sk. A
TTC Brandýs nad Labem "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Papírník Pavel1971kraj. muži 30. N 
2.Zatřepálek Pavel1968kraj. muži 69.-78. 
3.Mifka Alexius1962kraj. muži 69.-78. 
4.Berger Miroslav1965kraj. muži 79.-91. 
5.Šubrt Jaroslav1976kraj. muži 92.-103. 
6.Blažek Martin1995kraj. muži 129.-156. 
7.Mühlfeit Luboš1975kraj. muži 281.-330. 
8.Pelant Jiří1979reg. muži 51. - 60. 
9.Sviták Petr1996reg. muži 111.-120. 
10.Chalupa Josef ml.2000reg. muži 121.-130. 
TTC Příbram
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Karda Martin1993kraj. muži 129. - 156. 
2.Křivánek Aleš1990kraj. muži 192. - 234. 
3.Silavecký Ladislav1974kraj. muži 192. - 234. 
4.Hegedüs Petr1973reg. muži 31. - 50. 
5.Brabenec Václav1959reg. muži 51. - 70. 
6.Říha Vladislav1970reg. muži 71. - 100. 
7.Mazanec Petr1973reg. muži 131. - 169. 
8.Hassmann Vojtěch1984nez. muži  
9.Hykl Václav1992nez. muži  
TJ Sokol Králův Dvůr "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kopřiva Tomáš1990kraj. muži 104-128 
2.Roziňák Jan1979kraj. muži 157-191 
3.Hák Zdeněk1987kraj. muži 157-191 
4.Rujder David1971kraj. muži 192-234 
5.Malina Václav1975kraj. muži 234N 
6.Vlasák Jaroslav1945kraj. muži 281-330 
7.Včelička Lubomír1969kraj. muži 281-330 
8.Šrámek David1978kraj. muži 281-330 
9.Sládek Robert1996kraj. muži 378N 
10.Votava Martin1993kraj. muži 378N 
11.Břížďala Miroslav ml.1995kraj. muži 378N 
12.Křikava Richard1994kraj. muži 378N 
13.Rotari Vjačeslav1973reg. muži 66-80Ncizinec 
14.Mrkvička Vojtěch1992reg. muži 101-125N 
15.Kračmer Matěj2000kraj. mži 28 
16.Vrecion Jiří1999reg. sži 4 
TTC Říčany
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavlíček Radek1959kraj. muži 24 N 
2.Štěpánek Aleš1981kraj. muži 46-48 
3.Pokorný Roman1964kraj. muži 92-103 
4.Uksa Tomáš1971kraj. muži 104-128 
5.Šantavý Jan1980kraj. muži 104-128 
6.Voráč Jiří1982kraj. muži 104-128 
7.Erlich Luboš1963kraj. muži 156 N 
8.Černý Roman1980kraj. muži 157-191 
9.Jícha David1998kraj. muži 157-191 
10.Šanc Karel1953reg. muži 26-30 
11.Plíhal Martin1970reg. muži 26-30 
12.Míka Petr1965reg. muži 41-50 
KST Rakovník "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Přibík Jan1974kraj. muži 129.-156. 
2.Andrt Tomáš1966kraj. muži 157.-191. 
3.Kos Zdeněk1966kraj. muži 157.-191. 
4.Štepka Vladimír1987kraj. muži 191.N 
5.Čech Pavel1968kraj. muži 157.-191. 
6.Krůta Václav1987kraj. muži 235.-280. 
7.Rezek Jan1985kraj. muži 235.-280. 
8.Fabinger Vít1978kraj. muži 281.-330. 
9.Brabec Stanislav1962kraj. muži 331.-378. 
10.Cír Radek1975kraj. muži 331.-378. 
11.Mikeš Milan1976reg. muži 20,5.N 
12.Macek Zdeněk ml.1991reg. muži 31.-50. 
TJ Aero Odolena Voda
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kulíšek Marek1990kraj. muži 129.-156. 
2.Hudečková Hana1987kraj. muži 157.-191. 
3.Hendrych Jan1987kraj. muži 235.-280. 
4.Berný Jan1977kraj. muži 281.-330. 
5.Topol Martin1973reg. muži 31.-40. 
6.Valenta Petr1960reg. muži 41.-50. 
7.Hudečková Věra1962reg. muži 61.-70. 
8.Kuchynka Pavel1975reg. muži 61.-70. 
9.Tkáč Jan1955reg. muži 71.-80. 
10.Maryška Josef1962reg. muži 71.-80. 
11.Novosad Rostislav1960reg. muži 81.-90. 
12.Procházka Petr ml.1997reg. muži 81.-90. 
13.Kulíšková Miroslava1987reg. muži 101.-110. 
14.Vyvial Pavel1975nez. muži  
STC Slaný
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sajdl Vladimír1960kraj. muži 157-191 
2.Špalek Miroslav1978kraj. muži 157-191 
3.Novotný Jiří1968kraj. muži 157-191 
4.Vaktor Ivan1968kraj. muži 192-234 
5.Pánek Jan1968kraj. muži 281-330 
6.Poláček Vladimír1953kraj. muži 330 N 
7.Bouška Jiří1948reg. muži 31-35 
8.Macák Petr1960reg. muži 61-70 
9.Jarolímek Jiří1942reg. muži 71-80 
10.Horský Jindřich1949nez. muži 0 
11.Rampa Ladislav1950nez. muži 0 
TJ Neratovice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Zdeněk1967kraj. muži 129.-156. 
2.Dvořák Jan ml.1972kraj. muži 129.-156. 
3.Michal Jiří1963kraj. muži 129.-156. 
4.Glogar Jaroslav1977kraj. muži 192.-234. 
5.Sauer Ondřej1996kraj. muži 281.-330. 
6.Čubová Jana1988reg. muži 16.N 
7.Čuba Milan1965reg. muži 26.-31. 
8.Košatý Jan1985reg. muži 32.-35. 
9.Novák Aleš1975reg. muži 32.-35. 
10.Šlechta Jaroslav1967reg. muži 36.-39. 
TJ Sokol Velké Popovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Randák Adam1975kraj. muži 157-191 
2.Stupavský Milan1966kraj. muži 192-234 
3.Semrád Petr1980kraj. muži 281-330 
4.Maršál Petr1964kraj. muži 331-378 
5.Ouda Pavel1951reg. muži 31-40 
6.Petřík Zdeněk1956reg. muži 31-40 
7.Roško Jaroslav1958reg. muži 51-60 
8.Chrt Martin1974reg. muži 61-70 
9.Šiler Jiří1946reg. muži 71-80 
10.Dvořák Martin1971reg. muži 71-80 
11.Doule Josef1972reg. muži 91-100 
12.Holub Pavel1974reg. muži 131-140 
13.Truc Petr ml.1998kraj. muži 301Střídavý start z Sportovní Jižní Město o.p.s.
14.Bialas Filip1998kraj. muži 401Střídavý start z Sportovní Jižní Město o.p.s.
TJ Sokol Hudlice "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hříbal Petr1962kraj. muži 64-68 
2.Jančiga Roman1981kraj. muži 157-191 
3.Stehlík Jan st.1965kraj. muži 192-234 
4.Vajs Karel1992kraj. muži 192-243 
5.Sklenář Tomáš1974reg. muži 2 
6.Sklenář David1981reg. muži 11-20 
7.Vaculík Zdeněk1948reg. muži 31-40 
8.Dvořák Kamil1980reg. muži 31-40 
9.Nový Oto1961reg. muži 31-40 
10.Štanc Ota1969reg. muži 41-50 
11.Lev Daniel1996reg. muži 51-65 
TJ Sokol Mníšek pod Brdy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Přáda Jaroslav1958kraj. muži 129-156 
2.Sedláček Luděk1973kraj. muži 157-191 
3.Urban Jan1957kraj. muži 192-234 
4.Šťastný Michael st.1967kraj. muži 235-280 
5.Pospíšil Antonín1964kraj. muži 234N 
6.Taller Filip1989kraj. muži 235-280 
7.Fiala Jan1998kraj. muži 281-330 
8.Freisleben Radek1984kraj. muži 331-378 
9.Freisleben Zdeněk1955kraj. muži 331-378 
10.Macháček Pavel st.1963kraj. muži 331-378 
11.Selement Jaroslav1967kraj. muži 331-378 
12.Zamazal Pavel1962kraj. muži 331-378 
13.Bujárek Milan1954kraj. muži 378N 
14.Fiala Milan1963reg. muži 35,5 
15.Hrstka Tomáš1976nez.  
TSM Kladno
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blažek Petr1978kraj. muži 192.-234. 
2.Valenta Jan2001kraj. muži 280.N 
3.Matějka Zdeněk1963kraj. muži 281.-330. 
4.Krous Martin1970kraj. muži 331-378 
5.Hýža Daniel2000reg. muži 121.-140. 
6.Ekrt Filip2001reg. muži 141.-179. 
7.Šeršeň Miroslav1994reg. muži 141.-179. 
8.Mosrová Barbora1998reg. muži 141.-179. 
9.Brückner Tomáš1995reg. muži 141.-179. 
10.Birnbaum Ota1998reg. muži 179,5 
11.Plachý Josef1947nez.  
Krajská soutěž 1. tř. sk. B
TTC Brandýs nad Labem "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sysel Pavel1964kraj. muži 64.-68. 
2.Gräf Miloš1972kraj. muži 79.-91. 
3.Holub Zdeněk1954kraj. muži 104.-128. 
4.Nekola Tomáš st.1973kraj. muži 157.-191. 
5.Zatřepálková Lenka1968kraj. muži 235.-280. 
6.Ivan Milan1964kraj. muži 235.-280. 
7.Copák Juraj1946kraj. muži 280.N 
8.Daňkovský Richard1994kraj. muži 330.N 
9.Černota Filip2001reg. muži 31.-40.Hostování z Association Club Sparta Praha z.s.
10.Vošahlík Radek1976reg. muži 51.-60. 
11.Doležalová Pavlína1979reg. muži 61.-70. 
12.Strnad Richard1997reg. muži 131.-140. 
13.Šimáně Dominik2001kraj. mži 39.-40. 
14.Doleček Vojtěch2001kraj. mži 53.-55. 
15.Cinek Petr1962nez. muži  
16.Kliment Martin1971nez. muži  
17.Sysel Vojtěch2000nez. muži  
18.Chlumský Petr1996kraj. muži 301Střídavý start z Association Club Sparta Praha z.s.
TJ Sadská "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vojáček Jiří1979kraj. muži 104-128 
2.Beran Martin1975kraj. muži 129-156 
3.Pych Luděk ml.1996kraj. muži 129-156 
4.Fedačka Michal1976kraj. muži 129-156 
5.Kurel David1982kraj. muži 129-156 
6.Chlumský Petr1987kraj. muži 192-234 
7.Dvořák Jaroslav1971kraj. muži 192-234 
8.Vydra Milan1969kraj. muži 192-234 
9.Motl Milan1975kraj. muži 235-280 
10.Počarovský Pavel1975kraj. muži 281-330 
11.Hubáček Jiří1971kraj. muži 281-330 
12.Popelka Zdeněk1955reg. muži 31-50 
13.Trejdl Dušan1972reg. muži 51-70 
14.Dědek Martin1972reg. muži 71-100 
15.Hendrych Jan1972reg. muži 71-100 
TJ Sokol Krchleby "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Břetenář Petr1961kraj. muži 192-234 
2.Bittner Miloslav1977kraj. muži 192-234 
3.Král Jindřich1959kraj. muži 281-330 
4.Čamr František2000reg. muži 71-100 
5.Paclt Milan1961kraj. muži 281-330 
6.Janda Martin1978reg. muži 71-100 
7.Miškovský Josef1957reg. muži 71-100 
8.Veselý Jakub1999reg. muži 151-200 
9.Táborský Luboš1969nez. muži N 
TJ Sokol Libice nad Cidlinou
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaipr Petr1965kraj. muži 69.-78. 
2.Paroulek Milan1962kraj. muži 92.-103. 
3.Pekárek František st.1966kraj. muži 104.-128. 
4.Trajhan Jaroslav1971kraj. muži 129.-156. 
5.Krásl Libor1980kraj. muži 157.-191. 
6.Heřmanský Miroslav1960nez.  
TJ Sokol Benešov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ženíšek Ondřej1973kraj. muži 39.N 
2.Betuštiak Petr1977kraj. muži 92.-103. 
3.Váňa Miroslav1951kraj. muži 104.-128. 
4.Zvolský Miroslav1964kraj. muži 129.-156. 
5.Zrcek Miroslav1952kraj. muži 129.-156. 
6.Dohnal Jaroslav1988kraj. muži 192.-234. 
7.Šturc Jiří1989kraj. muži 281.-330. 
8.Povolný Aleš1968kraj. muži 331.-378. 
9.Hrazdíra Jiří1948kraj. muži 331.-378. 
10.Palla Přemysl1962nez.  
TJ Sokol Kutná Hora "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Maruščák Tomáš1983kraj. muži 69.-78. 
2.Liberský Karel1974kraj. muži 92.-103. 
3.Štus Radek1977kraj. muži 104.-128. 
4.Tivodar Michal1964kraj. muži 156. N 
5.Majer Pavel1953kraj. muži 157.-191. 
6.Faltín Antonín1955kraj. muži 157.-191. 
7.Kořínek Milan1976kraj. muži 235.-280. 
8.Veverka Tomáš1972reg. muži 51.-60. N 
9.Líbal Václav1993reg. muži 61.-70. 
10.Líska David1974reg. muži 81.-90. N 
11.Veverka Filip2000reg. muži 91.-97. 
12.Líska Filip2001reg. muži 91.-97. N 
13.Bureš Bohumil1972nez.  
TJ Sokol Kutná Hora "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vala Martin1976kraj. muži 129.-156. 
2.Beňuš Petr1976kraj. muži 157.-191. 
3.Růžička Dušan1972kraj. muži 157.-191. 
4.Sosnovec Martin1973kraj. muži 157.-191. 
5.Mucha Ondřej1974kraj. muži 192.-234. 
6.Cihlář Jan1981reg. muži 31.-40. 
7.Kvíz Martin1982reg. muži 31.-40. 
8.Sosnovec Bohumil1963reg. muži 51.-60. 
9.Líbal Tomáš1990reg. muži 61.-70. 
10.Svoboda David1991reg. muži 81.-90. 
11.Petržílek Tomáš1990reg. muži 81.-90. N 
12.Klimpera Dominik1997reg. muži 91.-97. 
TJ AŠ Mladá Boleslav "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čeřovský Petr st.1966kraj. muži 49.-51. 
2.Šťastný Vladislav1964kraj. muži 52.-55. 
3.Antoš Petr1992kraj. muži 56.-63. 
4.Fuka Martin1984kraj. muži 64.-68. 
5.Zajíček Michal1987kraj. muži 79.-91. 
6.Zahrádka Michal1990kraj. muži 91. N 
7.Nováček Petr1984kraj. muži 104.-128. 
8.Pácha Robin1992kraj. muži 129.-156. 
9.Niems Dušan1978kraj. muži 192.-234. 
10.Čeřovský Petr ml.1997kraj. muži 235.-280. 
11.Kouřil Lubomír1982kraj. muži 280. N 
12.Školník Luboš1988kraj. muži 281.-330. 
TJ Neratovice "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beneš Tomáš1976kraj. muži 69.-78. 
2.Ehl Ladislav1984kraj. muži 104.-128. 
3.Hyršl Ondřej1986kraj. muži 104.-128. 
4.Prosa Tomáš1992kraj. muži 128.N 
5.Vaňha Jiří1983kraj. muži 157.-191. 
6.Hanák Michal1979kraj. muži 330.N 
7.Weisser Petr1984reg. muži 26.-31. 
8.Kočiš Ludovít1970reg. muži 32.-35. 
9.Salmon Ivan1961reg. muži 45.-48. 
10.Pekarovič David1998reg. muži 58.-61. 
TTC Bělá pod Bezdězem "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Řípa Vladimír1959kraj. muži 79-91 
2.Zvěřina Jiří1965kraj. muži 92-103 
3.Balcar Miroslav1972kraj. muži 104-128 
4.Lapka Miroslav1998kraj. muži 129-156 
5.Elstner Lukáš1988kraj. muži 192-234 
6.Kapras Karel1986kraj. muži 192-234 
7.Slobodzian Jakub1989kraj. muži 235-280 
8.Kaňka Luděk ml.1990kraj. muži 281-330 
9.Balcar Jaromír1947reg. muži 31-40 
10.Malý Petr1975reg. muži 41-50N 
11.Kaňka Jakub1987reg. muži 51-60 
12.Krucký Milan1977reg. muži 51-60 
TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kastner Patrik1974kraj. muži 79. - 91. 
2.Ort Josef1983kraj. muži 79. - 91. 
3.Trávníček Luboš1972kraj. muži 92. - 103. 
4.Hoďák Václav1990kraj. muži 129. - 156. 
5.Beniš Ondřej1990kraj. muži 157. - 191. 
6.Grill Josef1967kraj. muži 235. - 280. 
7.Kraušner Miroslav1974kraj. muži 235. - 280. 
8.Koloc Jaroslav1979kraj. muži 235. - 280. 
9.Kroupa Milan1965kraj. muži 235. - 280. 
10.Pleticha Vladimír1973kraj. muži 235. - 280. 
11.Černovský Pavel1981kraj. muži 280 N. 
12.Knobloch Pavel1989kraj. muži 281. - 330. 
13.Dlask Ladislav st.1961kraj. muži 331. - 378. 
14.Dusil Petr1999kraj. muži 378 N. 
FK Kolín "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jindra Josef1951kraj. muži 35-36 
2.Lhoták Jakub1992kraj. muži 69-78 
3.Mazurkiewicz Ivo1953kraj. muži 157-191 
4.Hrda Lukáš1986kraj. muži 192-234 
5.Holman Martin1967kraj. muži 191N 
6.Šembera Karel1962kraj. muži 192-234 
7.Šembera David1989kraj. muži 235-280 
8.Křeček Jiří1998kraj. muži 280N 
9.Brant Pavel1963kraj. muži 280N 
10.Nekovář Petr1961reg. muži 40-61 
11.Heincl Jiří1952reg. muži 63-95 
12.Záboj Matěj2002reg. muži 133-152 
Krajská soutěž 2. tř. sk. A
Sokol Nižbor
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rákosník Petr1961kraj. muži 281.-330. 
2.Šturc Jaroslav1964kraj. muži 281.-330. 
3.Pech Jan1968kraj. muži 331.378. 
4.Šmíd Miroslav1954kraj. muži 378.N 
5.Hakl Petr1969reg. muži 10. 
6.Švec Ondřej1977reg. muži 11.-20. 
7.Král Martin1971reg. muži 11.-20. 
8.Michalík René1974reg. muži 11.-20. 
9.Liška Jan1978reg. muži 11.-20.N 
10.Čuda Jan1983reg. muži 21.-30. 
11.Frühauf Jindřich1953reg. muži 31.-40.N 
12.Homolka Tomáš1972reg. muži 41.-50. 
13.Hynek Ivan1962reg. muži 66.-80. 
14.Kovanda Milan1973nez. muži  
15.Dvořák Jan1963nez. muži  
TJ Sokol Stochov Honice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fencl Petr1964kraj. muži 281-330 
2.Karmazín Pavel1964kraj. muži 281-330 
3.Janoušek Zdeněk1960kraj. muži 331-378 
4.Velc Tomáš1991kraj. muži 331-378 
5.Jedlička Jaroslav1960kraj. muži 331-378 
6.Žák Roman1980reg. muži 72 
7.Hudeček Josef1968reg. muži 86 
8.Jedlička Petr1985reg. muži 113 
9.Gniewek Michal1975nez. muži 15 
10.Svatošová Tereza1992nez. muži 37 
TJ Sokol Králův Dvůr "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malina Václav1975kraj. muži 234N 
2.Vlasák Jaroslav1945kraj. muži 281-330 
3.Včelička Lubomír1969kraj. muži 281-330 
4.Šrámek David1978kraj. muži 281-330 
5.Sládek Robert1996kraj. muži 378N 
6.Votava Martin1993kraj. muži 378N 
7.Břížďala Miroslav ml.1995kraj. muži 378N 
8.Křikava Richard1994kraj. muži 378N 
9.Rotari Vjačeslav1973reg. muži 66-80Ncizinec 
10.Mrkvička Vojtěch1992reg. muži 101-125N 
11.Kračmer Matěj2000kraj. mži 28 
12.Vrecion Jiří1999reg. sži 4 
13.Nový Jiří1991nez. muži  
14.Řejha Pavel1974nez. muži  
15.Břížďala Miroslav st.1962nez. muži  
16.Bulíček Michael1993nez. muži  
KST Rakovník "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čech Pavel1968kraj. muži 157.-191. 
2.Krůta Václav1987kraj. muži 235.-280. 
3.Rezek Jan1985kraj. muži 235.-280. 
4.Cír Radek1975kraj. muži 331.-378. 
5.Fabinger Vít1978kraj. muži 281.-330. 
6.Brabec Stanislav1962kraj. muži 331.-378. 
7.Froněk Petr1961reg. muži 21.-30. 
8.Macek Zdeněk ml.1991reg. muži 31.-50. 
9.Lepka Martin ml.1992reg. muži 51.-100. 
10.Podestát Vít1966reg. muži 100,5.N 
11.Brabcová Alžběta1990reg. muži 271,5.N 
12.Pastor Jakub1995reg. muži 271,5.N 
13.Tvrz Jaroslav ml.1995reg. muži 271,5.N 
TJ Sokol Buštěhrad
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Řezníček Lukáš1993kraj. muži 281-330 
2.Hnidka Marian1975kraj. muži 281-330 
3.Krejčí Tomáš1989kraj. muži 281-330 
4.Bednář Vojtěch1995kraj. muži 378.N 
5.Nykl Zdeněk1935kraj. muži 331-378 
6.Stolz Daniel1974kraj. muži 378.N 
7.Komárek Pavel1979reg. muži 81-100 
8.Marák Michal1969reg. muži 100,5 
9.Štěpán Pavel1954kraj. muži N 
Kanoistický klub Rakovník
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štěpánek Pavel1965reg. muži 21-30 
2.Štengl Jan1963reg. muži 21-30 
3.Koloc Miroslav1964reg. muži 31-50 
4.Sušánka Pavel1954reg. muži 51-100 
5.Holý Jiří1957reg. muži 51-100 
6.Fojtík Jiří1956reg. muži 51-100 
TJ Sokol Unhošť
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sokolovský Petr1951kraj. muži 331-378 
2.Urban Jiří1973kraj. muži 331-378 
3.Mach Libor1967reg. muži 36-40 
4.Jangl Zdeněk1956reg. muži 51-60 
5.Zbírkovský Milan1954reg. muži 61-70 
6.Tájek Jaroslav1948reg. muži 81-100 
7.Šťastný Jiří1957reg. muži 81-100 
8.Škach Pavel1952reg. muži 81-100 
9.Fryš Zdeněk1978reg. muži 101-120 
10.Kořenář Josef1943reg. muži 101-120 
11.Hýža Daniel2000reg. muži 121.-140.Střídavý start z TSM Kladno, z.s.
TJ Sokol Hudlice "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sklenář Tomáš1974reg. muži 2 
2.Sklenář David1981reg. muži 11-20 
3.Vaculík Zdeněk1948reg. muži 31-40 
4.Lev Daniel1996reg. muži 51-65 
5.Nový Oto1961reg. muži 31-40 
6.Dvořák Kamil1980reg. muži 31-40 
7.Štanc Ota1969reg. muži 41-50 
8.Vaculík Stanislav ml.1997reg. muži 81-100N 
9.Bartůněk David1998reg. muži 101-125 
10.Vaculík Stanislav st.1975nez. muži N 
11.Lev Leoš1963nez. muži N 
12.Lev Adam1998nez. muži N 
13.Sarvaš Vilém1998nez. muži N 
14.Toráč Marek1993nez. muži N 
Sokol Lány
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Moravec Petr st.1960kraj. muži 157-191 
2.Hrbek Jiří1960kraj. muži 192-234 
3.Moravec Milan1964kraj. muži 192-234 
4.Spiegl Richard1963kraj. muži 192-234 
5.Moravec Petr ml.1997reg. muži 31-50 
6.Szabo Jiří1974reg. muži 31-50 
7.Eichenmann Filip1989reg. muži 51-100 
8.Kosár Ernest1961reg. muži 51-100 
9.Lážnovský Jan1958reg. muži 101-150 
10.Moravec Michal1996reg. muži 201-250 
TTC Slovan Kladno
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Špalek Jiří1973kraj. muži 156N 
2.Havel Jaroslav1946kraj. muži 192-234 
3.Heral František1945kraj. muži 280N 
4.Macák Milan1976kraj. muži 281_330 
5.Jůza Jan1976kraj. muži 281-330 
6.Kříž Petr1959kraj. muži 331-378 
7.Šavel Pavel1947kraj. muži 331_378 
8.Peltán Petr1956reg. muži 51_60 
9.Slabý Jiří1948reg. muži 61_70 
10.Frolík Petr1953reg. muži 61_70 
11.Jírový Jiří1957reg. muži 70,5 
12.Preis František1933reg. muži 81-100 
13.Charvát Zdeněk1948reg. muži 179,5 
14.Kolací František1953reg. muži 179,5 
TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pospíšil Antonín1964kraj. muži 234N 
2.Taller Filip1989kraj. muži 235-280 
3.Fiala Jan1998kraj. muži 281-330 
4.Freisleben Radek1984kraj. muži 331-378 
5.Kilian Vít1989kraj. muži 378N 
6.Fiala Milan1963reg. muži 35,5 
7.Šťastný Michael ml.1995reg. muži 116 
8.Šír Martin1999reg. muži 140,5 
9.Cmíralová Natálie2003nez.  
10.Mašínová Iva1957nez.  
11.Schejbalová Edita1997nez.  
12.Tallerová Lenka1997nez.  
TTC Kladno "E"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Strejc Filip1998kraj. muži 157-191 
2.Pírka Josef1965kraj. muži 192-234 
3.Pachman Tomáš1967kraj. muži 281-330 
4.Jedlička Stanislav1959kraj. muži 281-330 
5.Bílý Tomáš1978reg. muži 61-70 
6.Novák David1993reg. muži 61-70 
7.Hlaváček Jan1952reg. muži 61-70 
8.Bílý Josef1946reg. muži 71-80 
9.Horbaj Dušan1980reg. muži 71-80 
10.Škach Jaroslav1947reg. muži 71-80 
11.Tuček Miroslav1963reg. muži 71-80 
12.Habrcetl Milan1968reg. muži 81-100 
Krajská soutěž 2. tř. sk. B
TTC Brandýs nad Labem "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šubrt Jaroslav1976kraj. muži 92.-103. 
2.Blažek Martin1995kraj. muži 129.-156. 
3.Zatřepálková Lenka1968kraj. muži 235.-280. 
4.Copák Juraj1946kraj. muži 280.N 
5.Ivan Milan1964kraj. muži 235.-280. 
6.Mühlfeit Luboš1975kraj. muži 281.-330. 
7.Daňkovský Richard1994kraj. muži 330.N 
8.Černota Filip2001reg. muži 31.-40.Hostování z Association Club Sparta Praha z.s.
9.Vošahlík Radek1976reg. muži 51.-60. 
10.Pelant Jiří1979reg. muži 51. - 60. 
11.Šeligová Tereza1995reg. muži 81.-90. 
12.Dolník Filip1996reg. muži 81.-90. 
13.Šimáně Dominik2001kraj. mži 39.-40. 
14.Chlumský Petr1996kraj. muži 301Střídavý start z Association Club Sparta Praha z.s.
TJ Dynamo Nelahozeves
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tesárek Jiří1974kraj. muži 235.-280. 
2.Ovsenák Martin1978kraj. muži 235.-280. 
3.Ovsenák Petr1983kraj. muži 235.-280. 
4.Motlová Michaela1986reg. muži 16.N 
5.Gecašek Marek1995kraj. muži 281.-330. 
6.Točík Radek1994reg. muži 45.-48. 
7.Brož Petr1980reg. muži 55.-57. 
8.Haincová Jana1980reg. muži 58.-61. 
9.Karas Jiří1983reg. muži 58.-61. 
10.Novotný Josef1985reg. muži 65.-71. 
11.Vedral Pavel1978reg. muži 65.-71. 
12.Viktorin Jan1981reg. muži 91.-95. 
13.Kloda Jiří1966reg. muži 101.-103. 
14.Točík David1996reg. muži 103.N 
15.Motl Ludvík1982reg. muži 118.N 
TJ Sokol Kosmonosy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veselý Pavel1968kraj. muži 79.-91. 
2.Durdis Petr ml.1979kraj. muži 104.-128. 
3.Čech Jiří1992kraj. muži 129.-156. 
4.Horsák Oldřich1960kraj. muži 157.-191. 
5.Zajíček Petr1962kraj. muži 191.N 
6.Šlapáček Martin1986kraj. muži 192-234 
7.Durdis Petr st.1955reg. muži 41.-50. 
8.Živný Josef1954reg. muži 61.-80.N 
9.Čuban Jiří1954reg. muži 61.-80. 
10.Procházka Zdeněk1948reg. muži 61.-80. 
11.Reiter Jiří1960reg. muži 101.-120. 
12.Černý Jaroslav1941reg. muži 101.-120. 
13.Potměšil Pavel1962reg. muži 101.-120. 
14.Němec Filip1994reg. muži 121.-150.N 
15.Soumar Vladimír1960nez. muži N 
TJ Kralupy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šulc Dalibor1953kraj. muži 191.N 
2.Tkačuk Roman1965kraj. muži 280.N 
3.Hrdlička Pavel1974kraj. muži 330.N 
4.Holan Josef1963reg. muži 24.-25. 
5.Bagal Zdeněk ml.1988reg. muži 39.N 
6.Karas Ondřej1985reg. muži 45.-48. 
7.Babák Josef1962reg. muži 48.N 
8.Růžička Petr1973reg. muži 81.-85. 
9.Palan Jan1948reg. muži 89.N 
10.Karas Ivan1960reg. muži 91.-95. 
11.Veselý Tomáš1991reg. muži 100.N 
12.Procházka Stanislav1957reg. muži 104.-108. 
13.Palan Vladimír1957nez.  
14.Kačírek Lubomír1951nez.  
TJ Sokol Roztoky "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žáček Josef1970kraj. muži 104.-128. 
2.Švarc Martin1976reg. muži 26 
3.Vodňanský Martin1981reg. muži 26 
4.Matějíček Marián1962reg. muži 35,5 
5.Pöschl Miroslav st.1960reg. muži 35,5 
6.Vacek Jiří1978reg. muži 35,5 
7.Fabiánek David1983reg. muži 65,5 
8.Sork Antonín1940reg. muži 75,5 
9.Pöschl Michal1983reg. muži 76 
10.Zwiefelhofer Jiří1964reg. muži 86 
11.Kolář Jan1982reg. muži 105,5 
12.Povolný Jiří1997reg. muži 116 
13.Bláha Lukáš1999reg. muži 126 
14.Jakoubek Jakub1998reg. muži 126 
15.Novák Ondřej1998reg. muži 126 
16.Tolárek David2002reg. muži N 
17.Tůma Lukáš2000reg. muži N 
18.Novotný Vladimír1958nez. muži  
TJ AŠ Mladá Boleslav "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zajíček Michal1987kraj. muži 79.-91. 
2.Zahrádka Michal1990kraj. muži 91. N 
3.Nováček Petr1984kraj. muži 104.-128. 
4.Pácha Robin1992kraj. muži 129.-156. 
5.Niems Dušan1978kraj. muži 192.-234. 
6.Čeřovský Petr ml.1997kraj. muži 235.-280. 
7.Kouřil Lubomír1982kraj. muži 280. N 
8.Školník Luboš1988kraj. muži 281.-330. 
9.Valenta Zdeněk1958reg. muži 51.-60. 
10.Tong Xuan Dung1963reg. muži 61.-80. 
11.Bajtalonová Jitka1988reg. muži 101.-120. 
Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Donát Zdeněk1963kraj. muži 235.-280. 
2.Halama Jiří1963kraj. muži 235.-280. 
3.Kulíšek Milan1966kraj. muži 281.-330. 
4.Legát Lukáš1971kraj. muži 281.-330. 
5.Danaj Tomáš1974reg. muži 17. 
6.Hrdý Miroslav1967reg. muži 26.-31. 
7.Hrdý Radek1995reg. muži 26.-31. 
8.Papež Miloslav1989reg. muži 40.-42. 
9.Točík Ondřej1992reg. muži 64. 
10.Danaj Milan1945reg. muži 78. 
11.Holina Josef1941reg. muži 86.-89. 
12.Raček Jan1950reg. muži 91.-95. 
13.Šimon Vladimír1952reg. muži 96.-100. 
14.Brauner Josef1941reg. muži 110.N 
TJ Sokol Lysá nad Labem
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zloch Petr1985kraj. muži 192.-234. 
2.Vlček Jan1991kraj. muži 235.-280. 
3.Havel Martin1977kraj. muži 281.-330. 
4.Skoba Rostislav1962reg. muži 71.-100. 
5.Šichta Jakub1991reg. muži 71.-100. 
6.Jirsa Petr1958reg. muži 101.-150. 
7.Beneš Pavel1975reg. muži 101.-150. 
8.Ludvíček Luboš1964reg. muži 101.-150. 
9.Řezníček Michal1978reg. muži 101.-150. 
10.Brynych Jaroslav1978reg. muži 101.-150. 
11.Havlena Karel1965reg. muži 101.-150. 
12.Michal František1982reg. muži 101.-150. 
13.Kazda Milan1961reg. muži 101.-150. 
14.Musil Filip1988reg. muži 151.-200. 
Sokol Přezletice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šostý Filip1986reg. muži 31-40 
2.Macho Martin1967reg. muži 51-60 
3.Havazík Roman1971reg. muži 51-60 
4.Horálek Jiří1966reg. muži 51-60 
5.Poláček Petr1972reg. muži 51-60 
6.Teplý Stanislav st.1958reg. muži 71-80 
7.Weishaupt Antonín1953reg. muži 111-120 
8.Burša Martin1970reg. muži 111-120 
9.Nováková Ivana1970nez.  
10.Merkl Roman1994kraj. muži Praha 401-500Střídavý start z Association Club Sparta Praha z.s.
TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beniš Ondřej1990kraj. muži 157. - 191. 
2.Koloc Jaroslav1979kraj. muži 235. - 280. 
3.Kroupa Milan1965kraj. muži 235. - 280. 
4.Pleticha Vladimír1973kraj. muži 235. - 280. 
5.Černovský Pavel1981kraj. muži 280 N. 
6.Dusil Petr1999kraj. muži 378 N. 
7.Kracman Martin1973reg. muži 61. - 80. N 
8.Černovský Jan1950reg. muži 61. - 80. N 
9.Kučera Josef1961reg. muži 121. - 150. 
10.Maděra Zdeněk1958reg. muži 121. - 150. 
TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Grill Josef1967kraj. muži 235. - 280. 
2.Kraušner Miroslav1974kraj. muži 235. - 280. 
3.Knobloch Pavel1989kraj. muži 281. - 330. 
4.Vančura Karel1990kraj. muži 330. N 
5.Dlask Ladislav st.1961kraj. muži 331. - 378. 
6.Mareš Jan1983reg. muži 51.- 60. 
7.Lojda Josef1997reg. muži 81. - 100. 
TTC Kladno "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Prágr Lukáš1987kraj. muži 157-191 
2.Vospálek Miroslav1948kraj. muži 192-234 
3.Vychodil Luděk1966kraj. muži 192-234 
4.Šulc Ladislav1951kraj. muži 234N 
5.Dědina Radek1986kraj. muži 235-280 
6.Ebert Tomáš st.1962kraj. muži 378N 
7.Rybička Jan1986reg. muži 71-80 
8.Procházka Ondřej1997reg. muži 81-100 
9.Mikulejský Filip1999reg. muži 81-100 
10.Burgr Martin1997reg. muži 81-100 
11.Jílek Jakub1998reg. muži 121-140 
12.Svoboda David1998nez. muži  
Krajská soutěž 2. tř. sk. C
KST Týnec nad Sázavou
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hameta Oldřich1967kraj. muži 192-234 
2.Balata Vladimír1960kraj. muži 235-280 
3.Abrahám Petr1963kraj. muži 331-378 
4.Kašpárek František1954kraj. muži 331-378 
5.Kastner Karel1973reg. muži 53 
6.Marešovský Lukáš1986reg. muži 59 
7.Halák Karel1957nez.  
8.Pospíšil Jiří1951nez.  
TJ Olešná
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kopp Jan1959kraj. muži 235. - 280. 
2.Skalka Josef1974kraj. muži 281. -330. 
3.Herman Miloš1976kraj. muži 331. - 378. 
4.Poch Pavel1965kraj. muži 331. -378. 
5.Kroc František1973reg. muži 11. -20. 
6.Vurm Jiří1970reg. muži 11. - 20. 
7.Vohradský Jaroslav1974reg. muži 41. - 50. 
8.Solar Václav1991reg. muži 66. - 80. 
9.Švamberk Jan1995reg. muži 101. - 125. 
10.Švamberk Michal1990reg. muži 101. -125. 
11.Vurm Radek1996reg. muži 101. -125. 
12.Lysák Stanislav1959nez. muži  
13.Vacura Josef ml.1993kraj. muži 1. - 10.Střídavý start z TJ Chaloupky,z.s.
TJ Sokol Benešov "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zrcek Miroslav1952kraj. muži 129.-156. 
2.Dohnal Jaroslav1988kraj. muži 192.-234. 
3.Šturc Jiří1989kraj. muži 281.-330. 
4.Povolný Aleš1968kraj. muži 331.-378. 
5.Hrazdíra Jiří1948kraj. muži 331.-378. 
6.Krejčí Milan1968reg. muži 2. 
7.Šostý Michal1978reg. muži 6. 
8.Mohr Tomáš1979reg. muži 22. 
9.Srb Pavel1978reg. muži N. 
10.Bělina Nikola1965reg. muži N. 
11.Košař Pavel1952reg. muži N. 
TJ Sokol Příbram "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havelka Marek1965kraj. muži 129. - 156. 
2.Sýkora Josef1995kraj. muži 157. - 191. 
3.Mráz Roman1964kraj. muži 235. - 280. 
4.Císař Jan1965kraj. muži 281. - 330. 
5.Šprysl Josef1945kraj. muži 281. - 330. 
6.Hlaváček Jaromír1962kraj. muži 331. - 378. 
7.Řehoř Radek1980reg. muži 71. - 100. 
8.Průšová Barbora1993reg. muži 101. - 130 
TJ Slavoj Obecnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hušek Antonín1968kraj. muži 235.-280. 
2.Steiner Petr1971kraj. muži 281.-330. 
3.Hála Pavel1977kraj. muži 331.-378. 
4.Steiner František1983kraj. muži 378.N 
5.Tůma Radek1992kraj. muži 331.-378. 
6.Petráň Zdeněk1985reg. muži 31.-50. 
7.Podsedník Jan1987reg. muži 51.-70. 
8.Kříž Lukáš1997reg. muži 51.-70. 
9.Slabyhoudek Pavel1961reg. muži 71.-100. 
10.Lukeš Václav1956reg. muži 71.-100. 
11.Burian Václav1962reg. muži 101.-130. 
12.Suchý Miroslav1956reg. muži 130N 
13.Rozsypal Jan1978reg. muži 131.-169. 
14.Vinš Stanislav1979reg. muži 131.-169. 
15.Petráň Ondřej1991nez. muži N 
16.Hladký Aleš1989nez. muži N 
TJ Spartak Čenkov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Volek Václav1989reg. muži 31.-50. 
2.Škrabal Jaroslav1961reg. muži 31.-50. 
3.Škrabal Radek1987reg. muži 31.-50. 
4.Ječmen Jaroslav1962reg. muži 51.-70. 
5.Vinš Karel1956reg. muži 31.-50. 
6.Čepelák Miroslav st.1954reg. muži 51.-70. 
7.Čížek Radek1986reg. muži 51.-70. 
8.Ondráček Oldřich1987reg. muži 51.-70. 
9.Podaný Robert1983reg. muži 71.-100. 
10.Moravec Patrik1977reg. muži 101.-130. 
TJ Sokol Žebrák
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Spousta Jan1967kraj. muži 235-280 
2.Kunc Petr1970kraj. muži 281-330 
3.Roztočil Jiří1961kraj. muži 331-378 
4.Křemen Josef1973kraj. muži 331-378 
5.Macháček Pavel1964reg. muži 9 
6.Kuška Miroslav1957reg. muži 21 
7.Kunc Jaroslav1969reg. muži 32 
8.Šlosar Roman1974reg. muži 34 
9.Červenka Miroslav1964reg. muži 52 
10.Cajthaml Pavel1970reg. muži 71 
11.Zíma Radek1976reg. muži 77 
12.Drahovzal Petr1951reg. muži 81 
13.Mencl Josef1970reg. muži 95 
14.Dvořák Pavel1963reg. muži 105 
15.Müller Michal1977nez. muži  
16.Šlosar Milan1969nez. muži  
17.Hatina Petr1987nez.  
18.Spousta David1997nez.  
SK Březnice "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Haník Josef1961kraj. muži 192-234 
2.Soused Zbyněk1974kraj. muži 192-234 
3.Jeřábek Tomáš1981kraj. muži 192-234 
4.Soused Milan1970kraj. muži 281-330 
5.Michal Radek1976reg. muži 51-70 
6.Suchopár Miroslav1959reg. muži 51-70 
7.Říha Bohumil1983reg. muži 71-100 
8.Michal Tomáš1981reg. muži 71-100 
SK Březnice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šimek Jakub1994kraj. muži 281-330 
2.Čížek Marek1995kraj. muži 281-330 
3.Dušek Vladimír1965kraj. muži 331-378 
4.Medvecký Jan1951kraj. muži 331-378 
5.Benda Milan1977reg. muži 31-50 
6.Petrovic Pavel1964reg. muži 31-50 
7.Peterka Lukáš1985reg. muži 71-100 
8.Drábek Martin1996reg. muži 71-100 
9.Bubeníček Ondřej1989reg. muži 131-169 
10.Burian Michal1994reg. muži 131-169 
TJ Sokol Hořovice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubát Pavel1954kraj. muži 235-280 
2.Ungr Jan II.1958kraj. muži 235-280 
3.Čepelák Vladimír st.1959kraj. muži 281-330 
4.Novák Ondřej1992kraj. muži 331-378 
5.Novák Michal1998kraj. muži N378 
6.Koros Zdeněk1980reg. muži 11-20 
7.Rataj Miloš1976reg. muži 11-20 
8.Martinkovič Rudolf1960reg. muži 11-20 
9.Kebrle Josef1955reg. muži 21-30 
10.Špička Jiří1958reg. muži 21-30 
11.Novák Stanislav1967reg. muži 31-40 
12.Čepelák Vladimír ml.1988reg. muži 41-50 
13.Sedláček Petr1997reg. muži 101-125 
TJ Tatran Sedlčany "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lískovec Jindřich1987kraj. muži 192-234 
2.Linhart František ml.1977kraj. muži 192-234 
3.Lesák Jakub1987kraj. muži 281-330 
4.Kovář Jan1988kraj. muži 331-378 
5.Lískovec Ivan1957kraj. muži 330N 
6.Mašek Roman1975kraj. muži 331-378 
7.Neužil Pavel1963reg. muži 71-100 
8.Jarolímek Miroslav1954reg. muži 71-100 
9.Kunc Zdeněk1967reg. muži 71-100 
10.Šíp Martin1981reg. muži 71-100 
11.Málek Miloš1965reg. muži N 
12.Kruchňa Tomáš1968nez. muži N 
TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Selement Jaroslav1967kraj. muži 331-378 
2.Macháček Pavel st.1963kraj. muži 331-378 
3.Freisleben Zdeněk1955kraj. muži 331-378 
4.Bujárek Milan1954kraj. muži 378N 
5.Zamazal Pavel1962kraj. muži 331-378 
6.Stacho Libor1966reg. muži 36 
7.Drbohlav Marek1970reg. muži 55,5 
8.Volf Jaroslav1955reg. muži 56 
9.Bartůněk Petr1950reg. muži 76 
10.Kalbáč Karel1998reg. muži 140,5 
11.Tomiska Luboš1963nez.  
12.Znamenáček Bohumil1948nez.  
Krajská soutěž 2. tř. sk. D
TJ Sokol Poděbrady
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Votík Jan1996reg. muži 31 - 50 
2.Doležal Martin1998reg. muži 71 - 100 
3.Bartoš Jaroslav1996reg. muži 71-100 
4.Gebauer Ludvík1997reg. muži 101 - 150 
5.Zralík Ivan1996reg. muži 101 - 150 
6.Doležal Ondřej1998reg. muži 201 - 246 
7.Pekárek František1999reg. muži 201 - 246 
8.Molič Eduard2001reg. muži 201 - 246 
9.Holas Zdeněk1997reg. muži 201 - 246 
10.Bečvářová Michaela1996reg. muži 71 - 100Střídavý start z TJ Sadská o.s.
TTC Říčany "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šantavý Jan1980kraj. muži 104-128 
2.Voráč Jiří1982kraj. muži 104-128 
3.Erlich Luboš1963kraj. muži 156 N 
4.Jícha David1998kraj. muži 157-191 
5.Černý Roman1980kraj. muži 157-191 
6.Šanc Karel1953reg. muži 26-30 
7.Plíhal Martin1970reg. muži 26-30 
8.Míka Petr1965reg. muži 41-50 
9.Riedl Martin1991reg. muži 71-80 
10.Riedl Jakub1994reg. muži 81-90 
11.Verbík Jan2001reg. muži 101-110 
12.Stárek Karel st.1956reg. muži 61-70 N 
TJ Sokol Týnec nad Labem
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mošna Petr1966kraj. muži 157.-191. 
2.Moravec Stanislav1971kraj. muži 157.-191. 
3.Valenta Richard1976kraj. muži 192.-234. 
4.Brunclík Marek1969kraj. muži 281.-330. 
5.Cincibus Milan1967reg. muži 63.-95. 
6.Červínek Petr1971reg. muži 63.-95. 
7.Novotný Radek1965reg. muži 97.-131. 
SK cyklistiky Zruč nad Sázavou RABBIT "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kučera Lukáš1994kraj. muži 104.-128. 
2.Jandejsek Pavel1985kraj. muži 104.-128. 
3.Budjač Libor1964kraj. muži 104.-128. 
4.Škopková Věra1994kraj. muži 156.N 
5.Němec Marek1995kraj. muži 281.-330. 
6.Herout Václav1981kraj. muži 378.N 
7.Jandejsek Zdeněk1982kraj. muži 378.N 
8.Fiala Leoš ml.1990reg. muži 20.N 
9.Bleha Lukáš1991reg. muži 40.N 
10.Vávra Vladimír1972reg. muži 50.N 
11.Semaník Viktor1972reg. muži 51.-60. 
12.Dušek Jiří1936reg. muži 70.N 
13.Friš Miroslav1963reg. muži 71.-80. 
14.Veselý Josef1966reg. muži 71.-80. 
TJ Sokol Uhlíř. Janovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švarc Ondřej1996kraj. muži 378 N 
2.Číž Josef1977reg. muži 21 - 30 
3.Švarc Petr1967reg. muži 21 - 30 
4.Čtveráček Martin1974reg. muži 31 - 40 
5.Šafránek Martin1994reg. muži 31 - 40 
6.Šimek Jan1980reg. muži 41 - 50 
7.Vlasák Ota1958reg. muži 41 - 50 
8.Pícha Pavel1994reg. muži 51 - 60 
9.Váša Jan1979reg. muži 51 -60 
10.Král Jiří1966reg. muži 61 70 
11.Váša Jiří1945reg. muži 81 - 90 
12.Šamalík Zdeněk1947reg. muži 81 90 
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pokorný Petr1978kraj. muži 129-156 
2.Čihák Milan1964kraj. muži 157-191 
3.Vacek Miroslav1960kraj. muži 192-234 
4.Burda Roman1972reg. muži 235-280 
5.Pokorný Jaroslav1950kraj. muži 234N 
6.Röhrl Theodor1966reg. muži 11-38 
7.Liška Jan1990reg. muži 11-38 
8.Moravec Václav1963reg. muži 40-61 
9.Čihák Jaroslav1952reg. muži 63-95 
10.Rob Karel1967reg. muži 63-95 
11.Pak Viktor1953reg. muži 63-95 
12.Chvojka Antonín1947reg. muži 93-131 
13.Pačes Ladislav1970reg. muži 93-131 
14.Novák Petr1973nez. muži  
TJ Sokol Čáslav
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lövl Jan1984kraj. muži 129-156 
2.Jirásek Zdeněk1950kraj. muži 191 N 
3.Cyrus Miroslav1979kraj. muži 192-234 
4.Čakovský Milan st.1971kraj. muži 235-280 
5.Vančura Filip1987kraj. muži 330 N 
6.Zikmunda Zdeněk1962kraj. muži 330 N 
7.Kořínek Zdeněk1978reg. muži 21-30 
8.Mundil Robert1988reg. muži 21-30 
9.Širák Daniel1972reg. muži 31-40 
10.Cikán Michal1989reg. muži 31-40 N 
11.Kasal Jan1979reg. muži 31-40 N 
12.Faltýn Karel1955reg. muži 41-50 
Sokol Přezletice "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vilhelm Oldřich1972kraj. muži 235-280 
2.Slunéčko Radek1971kraj. muži 235-280 
3.Hataš Martin1963kraj. muži 235-280 
4.Weishaupt Robert1980kraj. muži 280N 
5.Hron Martin1978reg. muži 101-110 
6.Teplý Stanislav ml.1992reg. muži 111-120 
7.Potůček Jiří1992reg. muži 111-120 
8.Ondráček Evžen1973nez.  
9.Sauer Ondřej1996kraj. muži 281.-330.Střídavý start z Tělovýchovná jednota Neratovice z.s.
TJ Lokomotiva Nymburk "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Piroutek Květoslav1957kraj. muži 157-191 
2.Horáček Vlastimil1956kraj. muži 235-280 
3.Kyncl Miloslav1960kraj. muži 235-280 
4.Šimek Jiří1958kraj. muži 235-280 
5.Třešňák Josef1970kraj. muži 281-330 
6.Hájek Zdeněk1974reg. muži 51-70 
7.Sobotka Jiří1958reg. muži 71-100 
8.Koudela Martin1975reg. muži 71-100 
9.Sláčalová Kateřina1972reg. ženy 101-150 
10.Kořínek Karel1945reg. muži 101-150 
11.Sláčal Jan2001reg. muži 151-200 
12.Sláčal Pavel2004reg. muži 151-200 
TJ Lokomotiva Nymburk "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Eliška Roman1977kraj. muži 234N 
2.Kokojan Tomáš1966kraj. muži 235-280 
3.Kemr Václav1956kraj. muži 235-280 
4.Pour Miroslav1963kraj. muži 280 N 
5.Kloz Daniel1989kraj. muži 235-280 
6.Mucha Lubomír1953kraj. muži 281-330 
7.Eliška Radek1971reg. muži 71-100 
8.Malý Libor1960reg. muži 71-100 
9.Rufer Vladislav1939reg. muži 101-150 
10.Plaček Jan1999reg. muži 151-200 
11.Vejtruba Václav1944reg. muži 151-200 
TJ Sadská "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kurel David1982kraj. muži 129-156 
2.Chlumský Petr1987kraj. muži 192-234 
3.Dvořák Jaroslav1971kraj. muži 192-234 
4.Vydra Milan1969kraj. muži 192-234 
5.Motl Milan1975kraj. muži 235-280 
6.Počarovský Pavel1975kraj. muži 281-330 
7.Hubáček Jiří1971kraj. muži 281-330 
8.Popelka Zdeněk1955reg. muži 31-50 
9.Trejdl Dušan1972reg. muži 51-70 
10.Dědek Martin1972reg. muži 71-100 
11.Hendrych Jan1972reg. muži 71-100 
12.Žána Michal1988reg. muži 71-100 
13.Maličký Vladimír1959reg. muži 71-100 
14.Křepela Ladislav1961reg. muži 101-150 
15.Hendrych Roman1973reg. muži 101-150 
FK Kolín "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holman Martin1967kraj. muži 191N 
2.Šembera Karel1962kraj. muži 192-234 
3.Šembera David1989kraj. muži 235-280 
4.Křeček Jiří1998kraj. muži 280N 
5.Brant Pavel1963kraj. muži 280N 
6.Nekovář Petr1961reg. muži 40-61 
7.Heincl Jiří1952reg. muži 63-95 
8.Kopiště Milan1965reg. muži 97-131 
9.Novák Ladislav1946reg. muži 97-131 
10.Fryml Filip1993reg. muži 97-131 
11.Kolovratník Michal1996reg. muži 97-131 
12.Záboj Matěj2002reg. muži 133-152 
13.Vokounová Adéla1982reg. muži 153N 
Český pohár
TJ Sokol Kosmonosy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veselý Pavel1968kraj. muži 79-91 
2.Durdis Petr ml.1979kraj. muži 104-128 
3.Čech Jiří1992kraj. muži 129-156 
4.Horsák Oldřich1960kraj. muži 157-191 
5.Zajíček Petr1962kraj. muži 191N 
6.Šlapáček Martin1986kraj. muži 192-234 
7.Durdis Petr st.1955reg. muži 41-50 
8.Čuban Jiří1954reg. muži 61-80 
9.Živný Josef1954reg. muži 61-80 N 
10.Procházka Zdeněk1948reg. muži 61-80 
11.Reiter Jiří1960reg. muži 101-120 
12.Potměšil Pavel1962reg. muži 101-120 
13.Černý Jaroslav1941reg. muži 101-120 
14.Soumar Vladimír1960nez. muži N 
15.Němec Filip1994reg. muži 121-150N 
16.Slavík Jan2002reg. mži N 
17.Veselý Martin2004reg. nži N 
TJ Lokomotiva Nymburk
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Piroutek Květoslav1957kraj. muži 157-191 
2.Eliška Roman1977kraj. muži 234N 
3.Kloz Daniel1989kraj. muži 235-280 
4.Kokojan Tomáš1966kraj. muži 235-280 
5.Kyncl Miloslav1960kraj. muži 235-280 
6.Šimek Jiří1958kraj. muži 235-280 
7.Mucha Lubomír1953kraj. muži 281-330 
8.Třešňák Josef1970kraj. muži 281-330 
9.Hájek Zdeněk1974reg. muži 51-70 
10.Eliška Radek1971reg. muži 71-100 
11.Sláčalová Kateřina1972reg. ženy 101-150 
12.Randa Stanislav1934reg. muži 151-200 
13.Sláčal Jan2001reg. muži 151-200 
14.Heršálek Jakub1980reg. muži 151-200 
TJ Dynamo Nelahozeves-HPT "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gecašek Marek1995kraj. muži 281-330 
2.Točík Radek1994reg. muži 45-48 
3.Brož Petr1980reg. muži 55-57 
4.Karas Jiří1983reg. muži 58-61 
5.Haincová Jana1980reg. mži 58-61 
6.Novotný Josef1985reg. mži 65-71 
TJ Seletice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Špitálský Ladislav1962reg. muži 31.-50. 
2.Dudla Ladislav1963reg. muži 71.-100. 
3.Šmelhaus Josef1955reg. muži 71.-100. 
4.Kulhánek Jiří1966reg. muži 101.-150. 
5.Zemanec Ondřej1987reg. muži 151.-200. 
6.Kulhánek Lukáš1992reg. muži 151.-200. 
7.Lokša Petr1958reg. muži 151.-200. 
8.Čapek Jaroslav1947reg. muži 201.-246. 
9.Juvčenko Igor1968reg. muži 201.-246. 
TTC Brandýs nad Labem
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Papírník Pavel1971kraj. muži 30. N 
2.Zatřepálek Pavel1968kraj. muži 69.-78. 
3.Mifka Alexius1962kraj. muži 69.-78. 
4.Berger Miroslav1965kraj. muži 79.-91. 
5.Šubrt Jaroslav1976kraj. muži 92.-103. 
6.Holub Zdeněk1954kraj. muži 104.-128. 
7.Blažek Martin1995kraj. muži 129.-156. 
8.Nekola Tomáš st.1973kraj. muži 157.-191. 
9.Copák Juraj1946kraj. muži 280.N 
10.Mühlfeit Luboš1975kraj. muži 281.-330. 
11.Daňkovský Richard1994kraj. muži 330.N 
12.Vošahlík Radek1976reg. muži 51.-60. 
13.Doležalová Pavlína1979reg. muži 61.-70. 
14.Chalupa Josef ml.2000reg. muži 121.-130. 
Sokol Lány
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Moravec Petr st.1960kraj. muži 157-191 
2.Hrbek Jiří1960kraj. muži 192-234 
3.Spiegl Richard1963kraj. muži 192-234 
4.Moravec Milan1964kraj. muži 192-234 
5.Jirkovský Václav1956reg. muži 11.-15. 
6.Szabo Jiří1974reg. muži 31-50 
7.Moravec Petr ml.1997reg. muži 31-50 
8.Kosár Ernest1961reg. muži 51-100 
TJ Sadská "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Wagner Jaroslav st.1958kraj. muži 49-51 
2.Kyncl Jiří1983kraj. muži 56-63 
3.Švarc Ivo1979kraj. muži 92-103 
4.Vojáček Jiří1979kraj. muži 104-128 
5.Beran Martin1975kraj. muži 129-156 
6.Fedačka Michal1976kraj. muži 129-156 
7.Pych Luděk ml.1996kraj. muži 129-156 
8.Dvořák Jaroslav1971kraj. muži 191-234 
9.Vydra Milan1969kraj. muži 191-234 
10.Hubáček Jiří1971kraj. muži 281-330 
11.Trejdl Dušan1972reg. muži 51-70 
TJ Sadská "B"-Klučov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Martin Petr1980kraj. muži 104-128 
2.Kurel David1982kraj. muži 129-156 
3.Chlumský Petr1987kraj. muži 191-234 
4.Motl Milan1975kraj. muži 235-280 
5.Počarovský Pavel1975kraj. muži 281-330 
6.Hendrych Jan1972reg. muži 71-100 
7.Dědek Martin1972reg. muži 71-100 
8.Žána Michal1988reg. muži 101-150 
TJ Spartak Čenkov "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Podaný Robert1983reg. muži 71.-100. 
2.Moravec Patrik1977reg. muži 101.-130. 
3.Kubát Petr1955reg. muži 101.-130. 
4.Anděl Milan1957reg. muži 101.-130. 
5.Švec Ladislav1989reg. muži 101.-130. 
6.Čepelák Miroslav1981reg. muži 101.-130. 
SK cyklistiky Zruč nad Sázavou TENNISLINE "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Herout František1990kraj. muži 21. 
2.Nevřela Daniel1973kraj. muži 46.-48. 
3.Uher Petr1972kraj. muži 52.-55. 
4.Škopek Pavel1997kraj. muži 69.-78.Hostování z SKST Vlašim
5.Beznoska Jaroslav ml.2003reg. sži 7. 
6.Procházka Jan2002reg. sži 16.-20. 
7.Pažout Vít2005reg. sži 21.-30. 
SK cyklistiky Zruč nad Sázavou RABBIT "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kučera Lukáš1994kraj. muži 104.-128. 
2.Jandejsek Pavel1985kraj. muži 104.-128. 
3.Budjač Libor1964kraj. muži 104.-128. 
4.Škopková Věra1994kraj. muži 156.N 
5.Bleha Lukáš1991reg. muži 40.N 
SK cyklistiky Zruč nad Sázavou "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Němec Marek1995kraj. muži 281.-330. 
2.Jandejsek Zdeněk1982kraj. muži 378.N 
3.Herout Václav1981kraj. muži 378.N 
4.Semaník Viktor1972reg. muži 51.-60. 
SK cyklistiky Zruč nad Sázavou "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vávra Vladimír1972reg. muži 50.N 
2.Dušek Jiří1936reg. muži 70.N 
3.Friš Miroslav1963reg. muži 71.-80. 
4.Veselý Josef1966reg. muži 71.-80. 
5.Roub Pavel1966reg. muži 71.-80. 
TJ Sokol Velim
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dej František1962reg. muži 40,-61, 
2.Jeřala Pavel1974reg. muži 40.-61. 
3.Vejtruba František1954reg. muži 40,-61, 
4.Petřík Daniel1967reg. muži 63.-95. 
5.Škopek Martin1969reg. muži 63.-95. 
6.Sixta Pavel1990reg. muži 63.-95. 
7.Kopecký Pavel1989reg. muži 63.-95. 
8.Svoboda Jan1995reg. muži 97.-131. 
9.Jeřala Lukáš1988reg. muži 133.-152. 
10.Vaňková Zhijing1973reg. muži 167.-183. 
11.Šmejkal Vilém1961nez. muži N 
12.Konrád Martin1987nez. muži N 
TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kastner Patrik1974kraj. muži 79. - 91. 
2.Ort Josef1983kraj. muži 79. - 91. 
3.Trávníček Luboš1972kraj. muži 92. - 103. 
4.Hoďák Václav1990kraj. muži 129. - 156. 
5.Beniš Ondřej1990kraj. muži 157. - 191. 
6.Koloc Jaroslav1979kraj. muži 235. - 280. 
7.Kraušner Miroslav1974kraj. muži 235. - 280. 
8.Kroupa Milan1965kraj. muži 235. - 280. 
9.Pleticha Vladimír1973kraj. muži 235. - 280. 
10.Grill Josef1967kraj. muži 235. - 280. 
11.Černovský Pavel1981kraj. muži 280 N. 
12.Knobloch Pavel1989kraj. muži 281. - 330. 
13.Vančura Karel1990kraj. muži 330. N 
14.Dlask Ladislav st.1961kraj. muži 331. - 378. 
15.Dusil Petr1999kraj. muži 378 N. 
16.Mareš Jan1983reg. muži 51.- 60. 
17.Černovský Jan1950reg. muži 61. - 80. N 
18.Kracman Martin1973reg. muži 61. - 80. N 
19.Lojda Josef1997reg. muži 81. - 100. 
20.Kučera Josef1961reg. muži 121. - 150. 
21.Maděra Zdeněk1958reg. muži 121. - 150. 
22.Kracman Horst1998reg. muži 151. - 188. 
23.Dlask Ladislav ml.2000nez.  
TJ Sokol Týnec nad Labem
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mošna Petr1966kraj. muži 157.-191. 
2.Moravec Stanislav1971kraj. muži 157.-191. 
3.Valenta Richard1976kraj. muži 192.-234. 
4.Brunclík Marek1969kraj. muži 281.-330. 
5.Cincibus Milan1967reg. muži 63.-95. 
SK Nová Ves I. "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Řehák Josef st.1960kraj. muži K235-280 
2.Bodlák Karel1963kraj. muži K330N 
3.Březina Miroslav st.1963kraj. muži K331-378 
4.Petřík Petr1989kraj. muži K331-378 
5.Šíma Roman1966reg. muži R90 
6.Kačírek David1977reg. muži R91 
7.Zeman Oldřich1964reg. muži R82 
8.Pych Luděk1972reg. muži R110 
SK Nová Ves I. "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holeček Martin1989reg. muži R123 
2.Vrkota Jiří1973reg. muži R131 
3.Šafránek Jaroslav1942reg. muži R134 
4.Pych Daniel1999reg. muži R111 
5.Voslař Jiří1949reg. muži R139 
6.Tvrdík Leoš1964reg. muži R140 
7.Řehák Josef ml.1987reg. muži R143 
8.Bodláková Tereza1988reg. muži R155 
9.Vokřál Lukáš1991reg. muži R158 
10.Jedlička Jiří1985reg. muži N 
11.Keltner Josef1949reg. muži R167 
Sokol Mělník - Pšovka "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Braunšveig Aleš1973reg. muži 22.-23. 
2.Hraba Milan1954reg. muži 43.-44. 
3.Čech Miroslav1958reg. muži 49.-54. 
4.Kasáček Martin1973reg. muži 49.-54. 
Sokol Mělník - Pšovka "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Líska Vladislav1969reg. muži 55.-57. 
2.Vítek Václav1962reg. muži 72.-75. 
3.Kůs Ludvík1951reg. muži 100.N 
Sokol Mělník - Pšovka "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štros Jan1977reg. muži 86.-89. 
2.Carva Pavel1981reg. muži 104.-108. 
3.Prokeš Filip1978reg. muži 110.N 
4.Kostrhoun Michal1968reg. muži 111.-114. 
TJ Sokol Stochov Honice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fencl Petr1964kraj. muži 281-330 
2.Karmazín Pavel1964kraj. muži 281-330 
3.Janoušek Zdeněk1960kraj. muži 331-378 
4.Velc Tomáš1991kraj. muži 331-378 
5.Jedlička Jaroslav1960kraj. muži 281-330 
6.Žák Roman1980reg. muži 72 
7.Hudeček Josef1968reg. muži 86 
8.Jedlička Petr1985reg. muži 113 
9.Gniewek Michal1975nez. muži 15 
10.Svatošová Tereza1992nez. ženy 37 
TJ Sokol Benešov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ženíšek Ondřej1973kraj. muži 39.N 
2.Betuštiak Petr1977kraj. muži 92.-103. 
3.Váňa Miroslav1951kraj. muži 104.-128. 
4.Zvolský Miroslav1964kraj. muži 129.-156. 
5.Zrcek Miroslav1952kraj. muži 129.-156. 
6.Dohnal Jaroslav1988kraj. muži 192.-234. 
7.Šturc Jiří1989kraj. muži 281.-330. 
8.Hrazdíra Jiří1948kraj. muži 331.-378. 
9.Povolný Aleš1968kraj. muži 331.-378. 
10.Krejčí Milan1968reg. muži 2. 
11.Bělina Nikola1965reg. muži N. 
KST Slatina "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ocásek Rostislav1964reg. muži 41-50 
2.Vykysalý Roman1980reg. muži 41-50 
3.Rapp Jiří1963reg. muži 61-70 
4.Barták Jiří1963reg. muži 71-80 
KST Slatina "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Balada Luboš1962reg. muži 141-179 
2.Benda Miroslav1962reg. muži 179,5 
3.Čermák Petr1970reg. muži 81-100 
4.Folbrecht Roman1964reg. muži 101-120 
5.Javůrek Roman1970reg. muži 121-140 
6.Laštovka Jiří1965reg. muži 81-100 
7.Melkus Alan1959reg. muži 141-179 
8.Procházka Emil1943reg. muži 100,5 
9.Pudil Miroslav1974reg. muži 141-179 
10.Schönfelder Jaroslav1948reg. muži 101-120 
KST Rakovník
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pisár Petr1976kraj. muži 27.-30. 
2.Lédl Jiří1963kraj. muži 40.-43. 
3.Tvrz Jaroslav st.1975kraj. muži 52.-55. 
4.Kettner Martin1987kraj. muži 69.-78. 
5.Přibík Jan1974kraj. muži 129.-156. 
6.Kos Zdeněk1966kraj. muži 157.-191. 
7.Štepka Vladimír1987kraj. muži 191.N 
8.Rezek Jan1985kraj. muži 235.-280. 
9.Krůta Václav1987kraj. muži 235.-280. 
10.Brabec Stanislav1962kraj. muži 331.-378. 
11.Pisár Jan2004nez.  
12.Hejda Václav ml.2002nez. --- 
TJ Sokol Buštěhrad "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hnidka Marian1975kraj. muži 281-330 
2.Řezníček Lukáš1993kraj. muži 281-330 
3.Krejčí Tomáš1989kraj. muži 281-330 
4.Štěpán Pavel1954reg. muži N 
5.Bednář Vojtěch1995kraj. muži 378.N 
TJ Sokol Buštěhrad "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stolz Daniel1974reg. muži 51-60 
2.Nykl Zdeněk1935kraj. muži 378.N 
3.Komárek Pavel1979reg. muži 81-100 
4.Marák Michal1969reg. muži 100,5 
5.Kratochvíl Tomáš1975reg. muži 101-120 
TJ Sokol Buštěhrad "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čermák Miroslav1992reg. muži 81-100 
2.Sláma Jan1951reg. muži 121-140 
3.Táborský Oldřich1959reg. muži 121-140 
4.Hofman Luděk1960reg. muži 121-140 
TJ Sokol Buštěhrad "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pesl Václav2000reg. muži 141-179 
2.Lukáš David2000reg. muži 141-179 
3.Průša Ondřej1996reg. muži 141-179 
4.Průša Jan2002reg. muži 179,5 
5.Průša Jakub2002reg. muži 179,5 
6.Lafek Dominik2002nez. muži  
7.Černý Karel2004nez. muži  
TJ Sokol Unhošť "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sokolovský Petr1951kraj. muži 331-378 
2.Urban Jiří1973kraj. muži 331-378 
3.Mach Libor1967reg. muži 36-40 
4.Švejda Ondřej1994reg. muži 141.-179. 
TJ Sokol Unhošť "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zbírkovský Milan1954reg. muži 61-70 
2.Tájek Jaroslav1948reg. muži 81-100 
3.Škach Pavel1952reg. muži 81-100 
4.Šťastný Jiří1957reg. muži 81-100 
5.Kořenář Josef1943reg. muži 101-120 
6.Ledvinová Lucie1986reg. ženy N 
7.Kindl Adam1989reg. muži N 
TJ Sokol Uhlíř. Janovice "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švarc Ondřej1996kraj. muži 378 N 
2.Číž Josef1977reg. muži 21 - 30 
3.Švarc Petr1967reg. muži 21 - 30 
4.Čtveráček Martin1974reg. muži 31 - 40 
5.Vlasák Ota1958reg. muži 41 - 50 
TJ Sokol Uhlíř. Janovice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šafránek Martin1994reg. muži 31 - 40 
2.Šimek Jan1980reg. muži 41 - 50 
3.Šamalík Zdeněk1947reg. muži 81 90 
4.Trojan Josef1952reg. muži 81 - 90 
5.Nešpor Miroslav1952reg. muži 91 - 97 
Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Halama Jiří1963kraj. muži 235.-280. 
2.Donát Zdeněk1963kraj. muži 235.-280. 
3.Kulíšek Milan1966kraj. muži 281.-330. 
4.Legát Lukáš1971kraj. muži 281.-330. 
Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Danaj Tomáš1974reg. muži 17. 
2.Hrdý Miroslav1967reg. muži 26.-31. 
3.Hrdý Radek1995reg. muži 26.-31. 
4.Papež Miloslav1989reg. muži 40.-42. 
5.Šimon Vladimír1952reg. muži 96.-100. 
SK Viktorie Ořech
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krasničan Jaroslav1977reg. muži 26 
2.Skřivánek Jiří1973reg. muži 26 
3.Vraštil Petr1975kraj. muži 36 
4.Matoušek Michal1982reg. muži 36 
5.Kohlík Miroslav ml.1973reg. muži 46 
6.Pavlín Jiří1962reg. muži 46 
7.Škoda Jiří1992reg. muži 46 
8.Heřman Miroslav1978reg. muži 56 
9.Fürst Mirko1946reg. muži 65,5 
10.Matoušek Tomáš1985reg. muži 66 
11.Šimáček Libor1964reg. muži 66 
12.Novák Marek1996reg. muži 75,5 
13.Píš Ondřej1995reg. muži 86 
14.Sladovník David1995reg. muži 86 
15.Ptáčník Martin1989reg. muži nez 
TSM Kladno
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blažek Petr1978kraj. muži 192.-234. 
2.Valenta Jan2001kraj. muži 280.N 
3.Matějka Zdeněk1963kraj. muži 281.-330. 
4.Krous Martin1970kraj. muži 331-378 
5.Hýža Daniel2000reg. muži 121.-140. 
6.Šeršeň Miroslav1994reg. muži 141.-179. 
7.Brückner Tomáš1995reg. muži 141.-179. 
TJ Slavoj Obecnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hušek Antonín1968kraj. muži 235.-280. 
2.Steiner Petr1971kraj. muži 281.-330. 
3.Hála Pavel1977kraj. muži 331.-378. 
4.Tůma Radek1992kraj. muži 331.-378. 
5.Steiner František1983kraj. muži 378.N 
6.Petráň Zdeněk1985reg. muži 31.-50. 
7.Kříž Lukáš1997reg. muži 51.-70. 
8.Podsedník Jan1987reg. muži 51.-70. 
9.Lukeš Václav1956reg. muži 71.-100. 
10.Slabyhoudek Pavel1961reg. muži 71.-100. 
11.Burian Václav1962reg. muži 101.-130. 
12.Suchý Miroslav1956reg. muži 130N 
13.Rozsypal Jan1978reg. muži 131.-169. 
14.Vinš Stanislav1979reg. muži 131.-169. 
15.Hladký Aleš1989nez. muži N 
16.Petráň Ondřej1991nez. muži N 
Sokol Přezletice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vilhelm Oldřich1972kraj. muži 235-280 
2.Slunéčko Radek1971kraj. muži 235-280 
3.Hataš Martin1963kraj. muži 235-280 
4.Weishaupt Robert1980kraj. muži 280N 
5.Šostý Filip1986reg. muži 31-40 
6.Macho Martin1967reg. muži 51-60 
7.Havazík Roman1971reg. muži 51-60 
8.Horálek Jiří1966reg. muži 51-60 
9.Poláček Petr1972reg. muži 51-60 
10.Teplý Stanislav st.1958reg. muži 71-80 
11.Ondráček Evžen1973nez.  
TJ AŠ Mladá Boleslav "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fuka Martin1984kraj. muži 64.-68. 
2.Zajíček Michal1987kraj. muži 79.-91. 
3.Nováček Petr1984kraj. muži 104.-128. 
4.Niems Dušan1978kraj. muži 192.-234. 
5.Čeřovský Petr ml.1997kraj. muži 235.-280. 
6.Kouřil Lubomír1982kraj. muži 280. N 
7.Školník Luboš1988kraj. muži 281.-330. 
8.Valenta Zdeněk1958reg. muži 51.-60. 
9.Bajtalonová Jitka1988reg. muži 101.-120. 
TJ Neratovice "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čubová Jana1988reg. muži 16.N 
2.Sauer Ondřej1996kraj. muži 281.-330. 
3.Šlechta Jaroslav1967reg. muži 36.-39. 
4.Salmon Ivan1961reg. muži 45.-48. 
5.Klouček Milan1957reg. muži 62.-63. 
TJ Sokol Velký Osek
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ulrich Radek1973ČR muži 11-38 
2.Wávra Pavel1966ČR muži 40-61 
3.Lhoták Lubor1978ČR muži 40-61 
4.Svoboda Pavel1976ČR muži 40-61 
5.Svoboda Karel1945ČR muži 63-95 
6.Novotný Karel1956ČR muži 97-131 
7.Otta Jiří1962ČR muži 133-152 
8.Laštovička Jiří1952ČR muži 63-95 
9.Čebiš Luboš1973ČR muži 63-95 
10.Hanušová Blanka1951ČR muži 97-131 
TJ Sokol Čáslav "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jirásek Zdeněk1950kraj. muži 191 N 
2.Cyrus Miroslav1979kraj. muži 192-234 
3.Čakovský Milan st.1971kraj. muži 235-280 
4.Vančura Filip1987kraj. muži 330 N 
5.Zikmunda Zdeněk1962kraj. muži 330 N 
6.Kořínek Zdeněk1978reg. muži 21-30 
7.Mundil Robert1988reg. muži 21-30 
8.Širák Daniel1972reg. muži 31-40 
9.Kasal Jan1979reg. muži 31-40 N 
10.Cikán Michal1989reg. muži 31-40 N 
TJ Sokol Čáslav "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Faltýn Karel1955reg. muži 41-50 
2.Šorejs Jaroslav1962reg. muži 61-70 
3.Havel Václav1953reg. muži 71-80 
4.Hrčka Milan1979reg. muži 71-80 
5.Zelenka Petr1974reg. muži 71-80 N 
6.Beran Stanislav1970reg. muži 81-90 
7.Beran Tomáš2000reg. muži 91-97 
8.Vančura Sebastian1999reg. muži 91-97 
9.Petržílka Ondřej1998reg. sži 8 
10.Kristek Ondřej1999reg. sži 11-15 
TTC Kladno "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mencl Jiří1990kraj. muži 56-63 
2.Novák Petr1970kraj. muži 104-128 
3.Škach Martin1970kraj. muži 104-128 
4.Navrátil Tomáš1973kraj. muži 129-156 
5.Prágr Lukáš1987kraj. muži 157-191 
6.Strejc Filip1998kraj. muži 157-191 
7.Vychodil Luděk1966kraj. muži 192-234 
8.Vospálek Miroslav1948kraj. muži 192-234 
9.Pírka Josef1965kraj. muži 192-234 
10.Šulc Ladislav1951kraj. muži 234N 
11.Dědina Radek1986kraj. muži 235-280 
12.Pachman Tomáš1967kraj. muži 281-330 
13.Jedlička Stanislav1959kraj. muži 281-330 
14.Ebert Tomáš st.1962kraj. muži 378N 
15.Čermák Milan1956reg. muži 41-50 
16.Bílý Tomáš1978reg. muži 61-70 
17.Novák David1993reg. muži 61-70 
18.Hlaváček Jan1952reg. muži 61-70 
19.Tuček Miroslav1963reg. muži 71-80 
20.Rybička Jan1986reg. muži 71-80 
21.Bílý Josef1946reg. muži 71-80 
22.Škach Jaroslav1947reg. muži 71-80 
23.Horbaj Dušan1980reg. muži 71-80 
24.Procházka Ondřej1997reg. muži 81-100 
25.Habrcetl Milan1968reg. muži 81-100 
26.Mikulejský Filip1999reg. muži 81-100 
27.Burgr Martin1997reg. muži 81-100 
28.Šimo Vladimír1959reg. muži 81-100 
29.Fleislébr Jiří1969reg. muži 101-120 
30.Jílek Jakub1998reg. muži 121-140 
31.Assar Adrian2000reg. muži 141-178 
32.Petřík Ladislav1971reg. muži 141-178 
33.Svoboda David1998nez. muži  
34.Strejc Václav1969reg. muži N 
TJ Slovan Lochovice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Budělovský Petr1980kraj. muži 69-78 
2.Zitta Přemysl1969reg. muži 2N 
3.Němec Tomáš1988reg. muži 21-30 
4.Dražan Jiří1983reg. muži 21-30 
5.Týbl Vladimír1958reg. muži 66-88 
6.Novák Aleš1995reg. muži 81-100 
TJ Sokol Zbraslavice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Somberg Petr1971reg. muži 51-60 
2.Fuchs Martin1975reg. muži 51-60 
3.Světlík Milan ml.1970reg. muži 51-60 
4.Břečka Josef1965reg. muži 61-70 
5.Jandík Luboš1964reg. muži 51-60 
6.Fuchs Josef1949reg. muži 61-70 
7.Malina Jaroslav1957reg. muži 61-70 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS