Soupisky
Divize muži
SKST Hodonín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brhel Tomáš1988kraj. muži 50 
2.Buriánek Patrik1993kraj. muži 61-70 
3.Ilčík Ondřej1988kraj. muži 61-70 
4.Hašlík Jakub1996kraj. muži 141-150 
5.Veselý Jan1993kraj. muži 161-170 
6.Juřík Adam1994kraj. muži 171-180 
7.Kraus Jan1995reg. muži 61-70 
8.Hromek Filip2001reg. muži 71-80 
9.Kokeš Lukáš1995reg. muži 71-80 
10.Mikulecký Marek1985reg. muži 71-80 
11.Gallus Petr st.1971reg. muži 81-90 
12.Hájek Pavel1965reg. muži 81-90 
13.Kmeťová Veronika1997ČR ženy 32 
14.Kapounová Barbora1997ČR ženy 34 
15.Ivanová Lucia1997ČR ženy 36 Ncizinec 
TJ Sokol Brno I B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Galatík Pavel1982kraj. muži 38 
2.Charitonov Vitalij1980kraj. muži 51-60 
3.Herník Miloslav1956kraj. muži 51-60 
4.Laicman Petr1966kraj. muži 71-80 
5.Šaur Ivo1964kraj. muži 51-60 
6.Martinčík Tomáš1965kraj. muži 91-100N 
7.Kvarda Lubomír1961kraj. muži 141-150 
8.Rakovický Milan1950kraj. muži 141-150 
9.Musil Ondřej1975kraj. muži 151-160 
10.Prachař Marek1970kraj. muži 161-170 
11.Pavlíček Jan1974reg. muži 71-80 
12.Novobilský Radomír1959reg. muži 71-80N 
13.Bartoš Petr1976reg. muži 81-90 
TTC Sokol Znojmo B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Musil David1992kraj. muži 51-60 
2.Vybíral Pavel1972kraj. muži 81-90 
3.Vybíral Lukáš1996kraj. muži 121-130 
4.Ondra Milan1970kraj. muži 151-160 
5.Ofčanský Richard1975kraj. muži 121-130N 
6.Bednář Pavel1968kraj. muži 151-160N 
7.Kazdera Pavel1955kraj. muži 161-170 
8.Ondrovčák Ladislav1974kraj. muži 171-180 
9.Šalamoun Lubomír1964kraj. muži 171-180N 
10.Černota Stanislav1964reg. muži 21-30 
11.Mečl Zdeněk1960reg. muži 21-30 
12.Ondrovčák Radek1999reg. muži 31-40 
13.Adam Petr1989reg. muži 31.-40 
14.Palatka Stanislav1988reg. muži 31-40N 
15.Zahradník Rostislav1962reg. muži 31-40N 
16.Šalomoun Ivo1984reg. muži 31-40N 
17.Goldmann Tomáš1977reg. muži 31-40N 
18.Vybíral Matouš2001reg. muži 51-60 
TJ Slovan Hodonín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubina Jaromír1966kraj. muži 51.-60. 
2.Šimáček Svatopluk1965kraj. muži 71.-80. 
3.Čechovský Václav1960kraj. muži 71.-80. 
4.Tomeček Michal1991kraj. muži 71.-80. 
5.Čechovský Martin1959kraj. muži 81.-90. 
6.Král Jiří1969kraj. muži 101.-110. 
7.Bohunský Rostislav1965kraj. muži 101.-110. 
8.Kočiš Radim1969kraj. muži 111.-120. 
9.Drábek Ivo1958kraj. muži 161.-170. 
10.Salajka Milan1966kraj. muži 171.-180. 
11.Vacenovský Pavel1970kraj. muži 171.-180. 
12.Hřebačka Michal1988reg. muži 61.-70. 
13.Mikeska Michal1988reg. muži 61.-70. 
14.Osička Jan st.1966reg. muži 81.-90. 
15.Drábek Ivo ml.1993reg. muži 101.-110. 
16.Vašíček Jan1999kraj. muži 111-120Střídavý start z Městský sportovní klub Břeclav, z.s.
TTC Koral Tišnov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nováček Libor1965kraj. muži 46. 
2.Vitula Josef1974kraj. muži 61.-70. 
3.Sedlář Jakub1984kraj. muži 91.-100. 
4.Sedlář David2000kraj. muži 111.-120. N 
5.Paciorek Roman1974reg. muži 31.-40. 
6.Dospíšil Pavel ml.1991reg. muži 51.-60. 
7.Hruška Pavel1984reg. muži 61.-70. 
8.Sítora Vojtěch1994reg. muži 71.-80. 
9.Skříček Jan1992reg. muži 71.-80. 
10.Nečas František1999reg. muži 91.-100. 
11.Kytner Matěj1998reg. muži 111.-120. 
12.Dankovič Jozef1970reg. muži 131.-140. 
13.Pololáník Jiří1996reg. muži 181.-190. 
14.Cvrkal Rudolf ml.2000reg. muži 191.-200. 
KST Oltec Brno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Jaromír1979kraj. muži 61.-70. 
2.Galanda František1947kraj. muži 61.-70. 
3.Pelikán Jan1955kraj. muži 71.-80. 
4.Dědek Zdeněk1971kraj. muži 131.-140. 
5.Novotný Petr1985kraj. muži N131.-140. 
6.Raška Pavel1980reg. muži N51.-60. 
7.Šmídek Roman1975reg. muži 61.-70. 
8.Mach Ondřej1984reg. muži 61.-70. 
9.Matějka Josef1948reg. muži 71.-80. 
10.Kolbaba Bohumír1958reg. muži 81.-90. 
11.Kubín Jiří1952reg. muži 81.-90. 
12.Masařík Radim1969reg. muži 81.-90. 
TJ Agrotec Hustopeče A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janoušek Přemek1976ČR muži 78 
2.Hoferik Petr1978kraj. muži 3 N 
3.Dvořáček Petr1975kraj. muži 28 N 
4.Hort Pavel1968kraj. muži 35 
5.Studýnka František1960kraj. muži 81-90 
6.Kratochvíl Jaroslav1957kraj. muži 121-130 
7.Šafařík Jan1978kraj. muži 171-180 
8.Melichar Libor1976reg. muži 13 N 
9.Horák Ondřej1990reg. muži 26 
10.Šlancar Jiří1961reg. muži 30 
11.Hušek Jindřich1981reg. muži 32 
12.Hušek Jan1982reg. muži 36 
13.Růžička Filip2000reg. muži 61-70 
14.Šefr Filip1999reg. muži 61-70 NHostování z TTC Moravská Slavia Brno, z.s.
MK Řeznovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jelínek Stanislav1984kraj. muži 34N 
2.Bíla Jindřich1980kraj. muži 61-70 
3.Seďa Jakub1989kraj. muži 91-100 
4.Horák Aleš1985kraj. muži 121-130 
5.Veber Marek1973kraj. muži 121-130 
6.Netolička Lubomír1971kraj. muži 181-190 
7.Nastoupil Petr1990reg. muži 21-25N 
8.Jedlička Jindřich1970reg. muži 26-30 
9.Křenek Petr1988reg. muži 31-40N 
10.Mühlhauser Zdeněk1987reg. muži 31-40N 
11.Polák Jaromír1971reg. muži 51-60N 
12.Brzkovský Pavel1962reg. muži 61-70N 
13.Kutil Libor1998kraj. muži 91-100Střídavý start z KST Blansko, z.s.
TJ Sokol Kobylí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mocek Jan1984kraj. muži 81-90 
2.Obešlo Josef ml.1992kraj. muži 81-90 
3.Mocek Milan1987kraj. muži 101-110 
4.Volek Pavel ml.1980kraj. muži 131-140 
5.Jangl Marek1981kraj. muži 171-180 
6.Hřebačka Tomáš1966reg. muži 12N 
7.Vajbar Antonín1955reg. muži 23 
8.Charvát Vavřinec1963reg. muži 24 
9.Soukal Jiří st.1966reg. muži 51-60 
10.Oslzlý Michal1992reg. muži 61-70 
11.Otáhal Jan1991reg. muži 81-90 
12.Dufek Vladimír1960reg. muži 71-80 
TJ Brno-Bystrc A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Adámek Aleš1968kraj. muži 81-90 
2.Kamenický Tomáš1987kraj. muži 81-90 
3.Weiser Daniel1994kraj. muži 101-110N 
4.Trávníček Tomáš1987kraj. muži 141-150 
5.Pernička Jan1987kraj. muži 141-150 
6.Pernička Pavel1988reg. muži 41-51 
7.Sedláček Marek1989reg. muži 91-100 
8.Hovězák Tomáš1989reg. muži 101-110 
9.Chlíbek David1988reg. muži 91-100 
10.Henáč Ladislav1986reg. muži 111-120 
11.Strmiska Tomáš1988reg. muži 111-120 
12.Mrkvan Miroslav1990reg. muži 131-140 
13.Toufar Jan1997kraj. muži 141-150Střídavý start z TTC Moravská Slavia Brno, z.s.
SK Slatina - Brno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zetocha Martin1981kraj. muži 71-80 
2.Orság David1978kraj. muži 81-90 N 
3.Čikl Martin1980kraj. muži 81-90 N 
4.Kulhánek Jaroslav1985kraj. muži 91-100 N 
5.Oleksík Václav1972kraj. muži 91-100 N 
6.Táborský Jindřich1956kraj. muži 101-110 
7.Frýb Tomáš1973kraj. muži 111-120 
8.Traxler Jan1985kraj. muži 121-130 
9.Hlaváč David1990kraj. muži 141-150 N 
10.Zaplatil Radek1977kraj. muži 161-170 
11.Třináctý Richard1976kraj. muži 181-190 
12.Cigánek Jan1995kraj. muži 181-190 
13.Tůma Pavel1969reg. muži 51-60 
14.Tupec Pavel1978reg. muži 61-70 
15.Juračka Petr1965reg. muži 61-70 
16.Kluska Aleš1980reg. muži 61-70 
17.Trunkát Dalibor1985kraj. muži NEZ 
Orel Silůvky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Záděra Luboš1972kraj. muži 91.-100. 
2.Kolbert David1986kraj. muži 91.-100. 
3.Železný Ladislav1987kraj. muži 91.-100. 
4.Pikula Radek1980kraj. muži 111.-120. 
5.Telecká Jana1980kraj. muži 171.-180. N 
6.Záděra František1953kraj. muži 181.-190. 
7.Vašulín Karel1960reg. muži 31.-40. 
8.Pikula Tomáš1977reg. muži 31.-40. 
9.Záděra Kamil1981reg. muži 51.-60. 
10.Šenkýř Petr1974reg. muži 61.-70. 
11.Kolbert Radek1985reg. muži 81.-90. 
Krajská soutěž I. třídy
TJ Sokol Hlubočany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Navrátil Václav1966kraj. muži 81-90 
2.Baričák Marek1984kraj. muži 91-100 
3.Procházka Miroslav1957kraj. muži 91-100 
4.Kovář Jakub1983kraj. muži 101-110 
5.Müller Zdeněk st.1960reg. muži 14 
6.Kobolka Luboš1983reg. muži 24 
7.Šmetka Miroslav1986reg. muži 26 
8.Šafařík Michal1988reg. muži 40 
9.Novák Ivo1958reg. muži 43 
10.Machala Vítězslav1962reg. muži 58 
11.Kovář Josef1955reg. muži 60,5 
12.Müller František1958reg. muži 62 
SKST Dubňany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Grufík Kamil1989kraj. muži 91.-100. 
2.Jelínek Zdeněk ml.1978kraj. muži 101.-110. 
3.Chludil Radek1979kraj. muži 141.-150. 
4.Mosnák Milan1988kraj. muži 181.-190. 
5.Kotrla Jan1992kraj. muži 181.-190. 
6.Dohnálek Petr1971reg. muži 51.-60. 
7.Jakubíček Vlastimil1960reg. muži 51.-60 
8.Dohnálek Adam1997reg. muži 61.-70. 
9.Vepy Benedikt1953reg. muži 71.-80.Ncizinec 
10.Horný Miroslav1966reg. muži 171.-180. 
11.Budiš Tomáš1985reg. muži 201.-210. 
12.Jurčeka Bedřich ml.1962reg. muži 241.-250. 
13.Jurčeka Jaromír1967reg. muži 261.-270. 
14.Jurčeka Bedřich st.1937reg. muži 261.-270. 
15.Jansa Zdeněk1961reg. muži 271.-280. 
16.Hromek Filip2001reg. muži 71-80Střídavý start z SKST Hodonín
TJ Slovan Hodonín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Král Jiří1969kraj. muži 101.-110. 
2.Bohunský Rostislav1965kraj. muži 101.-110. 
3.Kočiš Radim1969kraj. muži 111.-120. 
4.Drábek Ivo1958kraj. muži 161.-170. 
5.Salajka Milan1966kraj. muži 171.-180. 
6.Vacenovský Pavel1970kraj. muži 171.-180. 
7.Hřebačka Michal1988reg. muži 61.-70. 
8.Mikeska Michal1988reg. muži 61.-70. 
9.Stašek Lubomír1946reg. muži 71.-80. 
10.Osička Jan st.1966reg. muži 81.-90. 
11.Drábek Ivo ml.1993reg. muži 101.-110. 
12.Kmeť Milan1958reg. muži 131.-140. 
TJ Sokol Lanžhot B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Baláž Branislav1975kraj. muži 71.-80.cizinec 
2.Hanák Jiří1968kraj. muži 131.-140 
3.Brozák Radomír1970kraj. muži 131.-140. 
4.Kalivoda Petr1981kraj. muži 141.-150.N 
5.Polášek Zdenek1959kraj. muži 161.-170.N 
6.Koníček Marek1978reg. muži 33. 
7.Sláma Miroslav1958reg. muži 44. 
8.Tomek Jan1958reg. muži 51.-60. 
9.Pfeffer Milan1958reg. muži 51.-60. 
10.Polášek Miroslav1958reg. muži 61.-70. 
11.Polášek Michal1984reg. muži 71.-80. 
12.Litavský Pavel1955reg. muži 91.-100. 
13.Uher Petr1990nez.  
STK Zbraslavec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Křepela Radim1974kraj. muži 91-100 
2.Bezděk Luboš1984kraj. muži 101-110 
3.Těžký Pavel1970kraj. muži 151-160 
4.Křepela Lubomír1973kraj. muži 151-160 
5.Cetkovský Martin1969reg. muži 14-20N 
6.Krása Petr st.1970reg. muži 21-30 
7.Krása Petr ml.1995reg. muži 21-30 
8.Illek Roman1963reg. muži 21.-30. 
9.Švancara Vladimír1965reg. muži 31-40 
10.Křepela Zdeněk1982reg. muži 76.-100. 
TJ Sokol Moravské Prusy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanák Petr1981kraj. muži 101-110 
2.Busta Stanislav1985kraj. muži 111-120 
3.Kmoníček Pavel1977kraj. muži 131-140 
4.Reška Vladislav st.1962kraj. muži 141-150 
5.Hanák Pavel1980reg. muži 20 
6.Reška Vladislav ml.1994reg. muži 60 
7.Zbořil Martin1989reg. muži 84 
8.Pecka Zbyněk1971reg. muži 89 
9.Pacák Roman1980reg. muži 101 
10.Rumler Ondřej1995reg. muži 110 
11.Hanák Jan1950reg. muži 121 
12.Busta Milan1959reg. muži 128 
Orel Ivančice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Feith Marek1968kraj. muži 111-120 
2.Peška Ladislav1971kraj. muži 121-130 
3.Štěpán Libor1969kraj. muži 141-150 
4.Císarík Pavel1979reg. muži 26-30 N 
5.Šlapanský Jan1982kraj. muži 151-160 
6.Feith Erik1976reg. muži 61-70 
7.Klíma Miloš1968reg. muži 61-70 
8.Křupala Vladislav1963reg. muži 71-80 
9.Fiala Karel1978reg. muži 71-80 N 
10.Chytka Tomáš1964reg. muži 141-150 
MK Řeznovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veber Marek1973kraj. muži 121-130 
2.Netolička Lubomír1971kraj. muži 181-190 
3.Nastoupil Petr1990reg. muži 21-25N 
4.Jedlička Jindřich1970reg. muži 26-30 
5.Křenek Petr1988reg. muži 31-40N 
6.Mühlhauser Zdeněk1987reg. muži 31-40N 
7.Polák Jaromír1971reg. muži 51-60N 
8.Brzkovský Pavel1962reg. muži 61-70N 
9.Staněk Milan1958reg. muži 81-90N 
10.Pavliš Josef1957reg. muži 81-90 
11.Antl Pavel1947reg. muži 91-100 
12.Musil Tomáš1989reg. muži 91-100N 
13.Široký Pavel1980reg. muži 101-110N 
14.Kuchařík Pavel1964reg. muži 101-110N 
15.Krula Miroslav1989reg. muži 111-120N 
16.Kutil Libor1998kraj. muži 91-100Střídavý start z KST Blansko, z.s.
TTC Moravská Slavia Brno E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Lukáš1988kraj. muži 81-90 
2.Vašíček Jan1999kraj. muži 111-120Hostování z Městský sportovní klub Břeclav, z.s.
3.Ličbinský Roman1980kraj. muži 121-130 
4.Novák Martin1965kraj. muži 121-130 
5.Pavelka Jakub1991kraj. muži 131-140 
6.Toufar Jan1997kraj. muži 141-150 
7.Šmarda Vladislav1995kraj. muži 181-190 
8.Tureček Petr1983reg. muži 31-40 
9.Svoboda Libor1983reg. muži 41-50n 
10.Vaculík Miloslav2001reg. muži 101-110 n 
11.Kadlíček Michal1999reg. muži 171-180 
12.Král Martin ml.1998reg. muži 171-180N 
13.Pavlicová Renata1992ČR ženy 52 
14.Skála Radek2002ČR mži 21 
TJ Sokol Brno I C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šaur Ivo1964kraj. muži 51-60 
2.Martinčík Tomáš1965kraj. muži 91-100N 
3.Kvarda Lubomír1961kraj. muži 141-150 
4.Rakovický Milan1950kraj. muži 141-150 
5.Musil Ondřej1975kraj. muži 151-160 
6.Prachař Marek1970kraj. muži 161-170 
7.Pavlíček Jan1974reg. muži 71-80 
8.Novobilský Radomír1959reg. muži 71-80N 
9.Bartoš Petr1976reg. muži 81-90 
10.Prachař Tomáš1975reg. muži 91-100 
11.Šiške Miloslav1950reg. muži 91-100 
12.Tesař Jiří1944reg. muži 91-100 
13.Hanák Jiří1975reg. muži 91-100 
14.Klecker Roman1977reg. muži 101-110N 
15.Sedláček Libor1964reg. muži 101-110N 
16.Babušík Tomáš1997reg. muži 221-230 
TJ Sokol Vracov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Maňas Martin1974kraj. muži 131 - 140 
2.Vávra Miroslav1991kraj. muži 141 - 150 
3.Rachunek Martin1997kraj. muži 171 - 180 
4.Trcala Miroslav1965reg. muži 51 - 60 
5.Koutný František1962reg. muži 51 - 60 
6.Vašíček Tomáš1997reg. muži 71 - 80 
7.Boruta Vladislav1965reg. muži 91 - 100 
8.Šnajdr Radomír1963reg. muži 101 - 110 
9.Ďuriš Josef1984reg. muži 111 - 120 
10.Horký Ondřej1989reg. muži 121 - 130 
11.Šnajdr Michal1988reg. muži 131 -140 
12.Studnička Ondřej1997reg. muži 151 - 160 
Orel Únanov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ondrovčák Miroslav1976kraj. muži 19 
2.Frühauf Michael1990kraj. muži 111-120 
3.Nechvátal Petr1982kraj. muži 151-160 
4.Koc František1963kraj. muži 181-190 
5.Andorko Pavel1994reg. muži 21-30 
6.Zimek Jaroslav1963reg. muži 21-30 
7.Kovář Josef st.1963reg. muži 21-30 
8.Hruška Petr1964reg. muži 21-30 
9.Richter Aleš1972reg. muži 21-30 
10.Tuhý Roman1965reg. muži 21-30 
11.Ondrovčák Radek1999reg. muži 31-40Střídavý start z KST Sokol Znojmo-Orel Únanov
Krajská soutěž II. třídy A
TJ Jiskra Hrušovany u Brna A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolegar Tomáš st.1968reg. muži 21-25 
2.Skála Richard1969reg. muži 51-60 
3.Škarda Pavel1958reg. muži 51-60 
4.Škarda Oldřich1957reg. muži 51-60 
5.Havlík Jan1947nez. muži  
6.Skála Radek2002ČR mži 21Střídavý start z TTC Moravská Slavia Brno, z.s.
7.Šmarda Vladislav1995kraj. muži 181-190Střídavý start z TTC Moravská Slavia Brno, z.s.
Orel Silůvky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Telecká Jana1980kraj. muži 171.-180. N 
2.Záděra František1953kraj. muži 181.-190. 
3.Vašulín Karel1960reg. muži 31.-40. 
4.Pikula Tomáš1977reg. muži 31.-40. 
5.Záděra Kamil1981reg. muži 51.-60. 
6.Šenkýř Petr1974reg. muži 61.-70. 
7.Kolbert Radek1985reg. muži 81.-90. 
8.Paták Zdeněk1981reg. muži 111.-120. 
9.Záděra Josef1947reg. muži 111.-120. 
10.Jelínek Přemysl1974reg. muži 111.-120. N 
11.Trenz Miloslav1969reg. muži 121.-.130. 
12.Horký Lukáš1992reg. muži 151.-160. 
13.Fišer Vojtěch1992reg. muži 151.-160. 
14.Prax Roman2000nez. sži  
MK Řeznovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Křenek Petr1988reg. muži 31-40N 
2.Mühlhauser Zdeněk1987reg. muži 31-40N 
3.Polák Jaromír1971reg. muži 51-60N 
4.Musil Tomáš1989reg. muži 91-100N 
5.Antl Pavel1947reg. muži 91-100 
6.Krula Miroslav1989reg. muži 111-120N 
7.Halačka Milan1972reg. muži 171-180N 
TJ Sokol Nové Bránice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Daniel Petr1965reg. muži 30 
2.Indra Zdeněk1956reg. muži 38 
3.Dvořák Květoslav1982reg. muži 39 
4.Chalupa Svatoslav1964reg. muži 45 
5.Zittner Jiří1960reg. muži 52 
6.Schoř Karel1960reg. muži 53 
7.Zerzáň Jaroslav1969reg. muži 70 
8.Eleder Jan1951reg. muži 81 
9.Kozel Petr1981reg. muži 120 
10.Havránek Leo1947reg. muži 135 
TJ Sokol Rebešovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mišejka Luboš1958nez. muži 31-40 
2.Vrbacký Pavel1974reg. muži 41-50 
3.Němec Stanislav1956reg. muži 41-50 
4.Šenkýř Jiří1960reg. muži 41-50 
5.Černý Radek1997reg. muži 51-60 
6.Vašulka Pavel1984reg. muži 61-70 
7.Patočka Jan1983reg. muži 61-70 
8.Krupica Zdeněk1976reg. muži 71-80 
9.Sedláček Josef1984reg. muži 91-100 
10.Černý Libor1991reg. muži 121-130 
11.Bednář Zdeněk1967reg. muži 121-130 
12.Prýma Miloš1961nez. muži 161-170 
TTC Sokol Znojmo C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ofčanský Richard1975kraj. muži 121-130N 
2.Bednář Pavel1968kraj. muži 151-160N 
3.Kazdera Pavel1955kraj. muži 161-170 
4.Šalamoun Lubomír1964kraj. muži 171-180N 
5.Ondrovčák Ladislav1974kraj. muži 171-180 
6.Černota Stanislav1964reg. muži 21-30 
7.Mečl Zdeněk1960reg. muži 21-30 
8.Ondrovčák Radek1999reg. muži 31-40 
9.Goldmann Tomáš1977reg. muži 31-40N 
10.Palatka Stanislav1988reg. muži 31-40N 
11.Šalomoun Ivo1984reg. muži 31-40N 
12.Zahradník Rostislav1962reg. muži 31-40N 
13.Hubatka Lukáš1990reg. muži 31-40N 
14.Vybíral Matouš2001reg. muži 51-60 
15.Adam Petr1989nez.  
Orel Únanov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Andorko Pavel1994reg. muži 21-30 
2.Zimek Jaroslav1963reg. muži 21-30 
3.Kovář Josef st.1963reg. muži 21-30 
4.Hruška Petr1964reg. muži 21-30 
5.Richter Aleš1972reg. muži 21-30 
6.Tuhý Roman1965reg. muži 21-30 
7.Korda Jiří1962nez. muži  
8.Dvořáčková Denisa1995nez. ženy  
TJ Holásky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Babák Petr1970kraj. muži 101-110 
2.Palbuchta Jiří1978kraj. muži 101-110N 
3.Vičík Oldřich1962kraj. muži 161-170 
4.Javůrek Martin1986kraj. muži 161-170 
5.Klimeš René1966kraj. muži 181-190 
6.Žilka Milan1963reg. muži 61-70 
7.Handl Jiří1969reg. muži 81-90 
8.Harašta Petr1959reg. muži 91-100 
9.Grulich Zdeněk1964reg. muži 111-120 
10.Šturm Jan1992reg. muži 111-120 
11.Plhák Jaromír1982reg. muži 121-130 
12.Sýkora Josef1949reg. muži 131-140 
SK Slatina - Brno C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Oleksík Václav1972kraj. muži 91-100 N 
2.Táborský Jindřich1956kraj. muži 101-110 
3.Hlaváč David1990kraj. muži 141-150 N 
4.Třináctý Richard1976kraj. muži 181-190 
5.Juračka Petr1965reg. muži 61-70 
6.Fila Martin1991reg. muži 71-80 
7.Sedláček Zdeněk1955reg. muži R 71-80 
8.Herman Patrik1963reg. muži 121-130 
9.Konečný Rostislav1968reg. muži 131-140 
10.Čampa Petr1961reg. muži 141-150 
KST Oltec Brno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Petr1985kraj. muži N131.-140. 
2.Raška Pavel1980reg. muži N51.-60. 
3.Šmídek Roman1975reg. muži 61.-70. 
4.Mach Ondřej1984reg. muži 61.-70. 
5.Matějka Josef1948reg. muži 71.-80. 
6.Kolbaba Bohumír1958reg. muži 81.-90. 
7.Kubín Jiří1952reg. muži 81.-90. 
8.Masařík Radim1969reg. muži 81.-90. 
9.Tatar Ivo1965reg. muži 101.-110. 
10.Peňáz Stanislav1956reg. muži 111.-120. 
11.Hamadeh Nabil1948reg. muži 141.-150. 
12.Nováček Jiří1984reg. muži 151.-160. 
TJ Sokol Křepice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vítek Vladimír1952kraj. muži 101-110 
2.Pokorný Radek1980reg. muži 25 
3.Zástěra Libor1982reg. muži 29 
4.Maška Roman1979reg. muži 38 
5.Maška Květoslav1981reg. muži 51-60 
6.Sedláček Aleš1981reg. muži 61-70 
7.Papež Radek1980reg. muži 71-80 
8.Marada Tomáš1976reg. muži 71-80 
9.Kolář Petr1978reg. muži 81-90 
10.Novotný Pavel1994reg. muži 111-120 
11.Strouhal Jiří1954reg. muži 111-120 
TJ Brno-Bystrc B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pernička Jan1987kraj. muži 141-150 
2.Pernička Pavel1988reg. muži 41-51 
3.Sedláček Marek1989reg. muži 91-100 
4.Hovězák Tomáš1989reg. muži 101-110 
5.Chlíbek David1988reg. muži 91-100 
6.Henáč Ladislav1986reg. muži 111-120 
7.Strmiska Tomáš1988reg. muži 111-120 
8.Mrkvan Miroslav1990reg. muži 131-140 
9.Trávníček Rudolf1952reg. muži 141-150 
10.Kucin Michal1991reg. muži 161-170 
Krajská soutěž II. třídy B
TJ Sokol Hlubočany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Müller Zdeněk st.1960reg. muži 14 
2.Kobolka Luboš1983reg. muži 24 
3.Šmetka Miroslav1986reg. muži 26 
4.Šafařík Michal1988reg. muži 40 
5.Novák Ivo1958reg. muži 43 
6.Machala Vítězslav1962reg. muži 58 
7.Kovář Josef1955reg. muži 60,5 
8.Müller František1958reg. muži 62 
9.Reček Martin1973reg. muži 77 
10.Sommer Tomáš1981reg. muži 85 
11.Vágner Milan st.1962reg. muži 112 
12.Ponížil Tomáš1995reg. muži 114 
13.Sádlík Luděk1963reg. muži 131 
TTC Komořany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Masařík Lukáš1988kraj. muži 101-110 
2.Hejdušek Ivan1962kraj. muži 111-120 
3.Holec Ondřej1983kraj. muži 181-190 
4.Hynšt Martin1970kraj. muži 181-190 
5.Tydlačková Simona1979reg. muži 32 
6.Frimmer Ján1958reg. muži 64 
7.Pacola Zdeněk1989reg. muži 79 
8.Košťál Milan1957reg. muži 154 
TJ Sokol Otnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vojáček Jaromír1979reg. muži 16 
2.Bubla Jaroslav st.1964reg. muži 30 
3.Salajka Jaroslav ml.1984reg. muži 36 
4.Rafaj Zdeněk st.1967reg. muži 56 
5.Kalouda Pavel1985reg. muži 86 
6.Heřmanský Martin1982reg. muži 100 
7.Bubla Jaroslav ml.1995reg. muži 174 
8.Heřmanský Milan1946reg. muži 207 
9.Cupák Radim1999reg. sži 219 
KST Blansko C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kutil Libor1998kraj. muži 91-100 
2.Voráč Pavel1977kraj. muži 131-140 
3.Přikryl Jiří1977kraj. muži 171-180N 
4.Polívka Martin ml.1995kraj. muži 181-190N 
5.Kutil Šimon1991reg. muži 16 
6.Procházka Ondřej1986reg. muži 17 
7.Němec Josef1947reg. muži 18N 
8.Vencel Stanislav1958reg. muži 57 
9.Jarůšek Josef1952reg. muži 98 
10.Nedoma Pavel1961reg. muži 137 
11.Bednář Josef2001ČR mži 11 
12.Trávníčková Karla1973kraj. ženy 20 
13.Suková Petra1994kraj. ženy 21-30 
14.Polívka Ondřej2001reg. muži 253N 
Orel Boskovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pařízek Jiří1987reg. muži 14.-20. 
2.Suchý Petr1988reg. muži 14.-20. 
3.Horváth Marek1991reg. muži 14.-20. 
4.Horváth Tomáš1998reg. muži 31.-40. 
5.Dokoupil Roman1982reg. muži 14.-20. 
6.Svěrák Martin1985reg. muži 41.-50. 
7.Mládek Jindřich1958reg. muži 51.-60. 
8.Zachoval Leoš1969reg. muži 51.-60. 
9.Řezníček Jaroslav1964reg. muži 76.-100. 
10.Sedlák Zdeněk1971reg. muži 100.-150. 
11.Henek Dominik1998reg. muži 151.-250. 
12.Héna Jaroslav1997reg. muži 151.-250. 
STK Zbraslavec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cetkovský Martin1969reg. muži 14-20N 
2.Krása Petr st.1970reg. muži 21-30 
3.Krása Petr ml.1995reg. muži 21-30 
4.Švancara Vladimír1965reg. muži 31-40 
5.Illek Roman1963reg. muži 21.-30. 
6.Jonáš Martin1978reg. muži 51.-60. 
7.Křepela Zdeněk1982reg. muži 76.-100. 
8.Odehnal Vladimír1964reg. muži 76.-100. 
9.Křepela Vladimír1956reg. muži 151.-250. 
10.Svoboda Jan1993reg. muži 61-75Střídavý start z Triangl, zapsaný spolek pro vzdělávání, kulturu a
TJ Šošůvka A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Obalil Jiří1984reg. muži 14 - 20 
2.Dvořák Leoš1962reg. muži 21 - 30 
3.Ševčík Jaroslav1956reg. muži 21 - 30 
4.Zouhar Aleš1969reg. muži 51 - 60 
5.Jakš Ivo1963reg. muži 61 - 75 
6.Mikulášek Josef1975reg. muži 76 - 100 
7.Krátký Marek1990reg. muži 101 - 150 
8.Sedlák Ivo1970reg. muži 101 - 150 
9.Šindelka Stanislav st.1971reg. muži 101 - 150 
10.Čupr Josef1961reg. muži 101 - 150 
11.Petlach Radek1991reg. muži 151 - 250 
TJ Vysočany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gyurgyik Pavel1962reg. muži 41 
2.Zouhar Ondřej1984reg. muži 51 
3.Žáček Miroslav1972reg. muži 56 
4.Janáč Daniel1997reg. muži 117 
5.Ševčík Pavel st.1961reg. muži 129 
6.Zouhar Daniel1991reg. muži 142 
7.Zukal Adam1998reg. muži 148 
8.Zouhar Miloslav1958reg. muži 154 
9.Randula Roman1962reg. muži 171 
10.Kellner Aleš2000reg. muži 212 
11.Bezděk Michal1993reg. muži 215 
12.Žáček Michal1999reg. muži 249 
SK Kuřim A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jízdný Martin1986kraj. muži 171-180N 
2.Šípka Zdeněk1962reg. muži 21-25 
3.Fučík Petr1984reg. muži 41-50 
4.Doležal Jiří1959reg. muži 41-50 
5.Šplíchal Jiří1963reg. muži 41-50 
6.Šťastný Pavel1979reg. muži 61-70 
7.Pásek Zdeněk1961reg. muži 81-90 
8.Turzík Vlastimil1982reg. muži 101-110N 
Sokol Moravské Knínice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vlček Dalibor1976reg. muži 31-40 
2.Juříček Petr1975reg. muži 31-40 
3.Gabryš Milan1976reg. muži 31-40 
4.Němec Jaromír1972reg. muži 61-70 
5.Veselovský Vlastimil1947reg. muži 101-110 
6.Jaroušek Dušan1957reg. muži 141-150 
7.Svejkovský Petr1963reg. muži 161-170 
8.Vojanec Libor1962reg. muži 161-170 
9.Pleskač Miroslav1956nez. muži 141-150 
10.Tun Karel1961nez. muži 121-130 
SK Slatina - Brno D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Frýb Tomáš1973kraj. muži 111-120 
2.Traxler Jan1985kraj. muži 121-130 
3.Zaplatil Radek1977kraj. muži 161-170 
4.Cigánek Jan1995kraj. muži 181-190 
5.Tůma Pavel1969reg. muži 51-60 
6.Tupec Pavel1978reg. muži 61-70 
7.Peprný Aleš1980reg. muži 71-80 N 
8.Kluska Aleš1980reg. muži 61-70 
9.Dufka Ámos1973reg. muži 81-90 
10.Holčik Petr1963reg. muži 101-110 
11.Müller Lukáš1992reg. muži 111- 120 
12.Tůma Karel1999reg. muži 151-160 
TJ Cemo Mokrá A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Paták Radek1968kraj. muži 131-140 
2.Kvapil Zdeněk1964kraj. muži 161-170 
3.Vojtěch Martin1973reg. muži 26-30 
4.Mrázek Miloš1963reg. muži 26-30N 
5.Vojtěch Tomáš1978reg. muži 31-40 
6.Levardi Robert1973reg. muži 41-50 
7.Eliáš Stanislav1944reg. muži 51-60 
8.Kvasnica Vítězslav1947reg. muži 81-90 
9.Vojtěch Miloslav1950reg. muži 91-100 
10.Rotrekl Lukáš1994reg. muži 91-100 
11.Harašta Ludislav1947reg. muži 101-110 
12.Paták Bohuslav1943reg. muži 111-120 
Krajská soutěž II. třídy C
TJ Jiskra Strážnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaverka Lubomír1988kraj. muži 61.-70. 
2.Kamenský Petr1981kraj. muži 141.-150. 
3.Tomeček Tomáš1988kraj. muži 161.-170. 
4.Janský Václav1984reg. muži 51.-60. 
5.Martinek Tomáš1982reg. muži 61.-70 
6.Žajdlík Ludvík1964reg. muži 71.-80 
7.Černý Zdeněk1968reg. muži 101.-110. 
8.Jamný Pavel1959reg. muži 181.-190. 
9.Morávek Radim2003reg. nži 251.-260. 
10.Marek Jan ml.2002reg. mži 261.-270. 
11.Sobek Matěj1988nez. muži nez. 
12.Vránová Radana1994nez. ženy nez. 
SKST Hodonín D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veselý Jan1993kraj. muži 161-170 
2.Juřík Adam1994kraj. muži 171-180 
3.Kraus Jan1995reg. muži 61-70 
4.Hromek Filip2001reg. muži 71-80 
5.Kokeš Lukáš1995reg. muži 71-80 
6.Mikulecký Marek1985reg. muži 71-80 
7.Gallus Petr st.1971reg. muži 81-90 
8.Hájek Pavel1965reg. muži 81-90 
9.Dobrovolný Karel1996reg. muži 131-140 
10.Zaťko Karel1984reg. muži 141-150 
11.Hlobil Albert1998reg. muži 171-180 
12.Stöhr Maxmilián1998reg. muži 191-200 
13.Podrazil David2001reg. muži 211-220 
14.Pyskatá Denisa1998ČR ženy 79 
15.Ilčíková Anežka2000kraj. ženy 21-30 
16.Novotná Lucie1997kraj. ženy 21-30 
TJ Slavoj Rohatec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Příkaský Zbyněk1981kraj. muži 151-160 
2.Malošek Radek1979kraj. muži 171-180 
3.Drábek Milan1985reg. muži 71-80 
4.Kolář David1984reg. muži 91-100 
5.Chvátal Antonín1968reg. muži 91-100 
6.Luzum Jaroslav1951reg. muži 131-140 
7.Valuch Michal1992reg. muži 141-150 
8.Juryca Dalibor1984reg. muži 141-150 
9.Vymyslický Stanislav1969reg. muži 151-160 
10.Chvátal Tomáš1996reg. muži 161-170 
T.J. Sokol Hodonín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kalivoda Martin1983reg. muži 61-70 
2.Rančík Antonín1962reg. muži 71-80 
3.Bezucha Jan1962reg. muži 91-100 
4.Stehlík Daniel1981reg. muži 101-110 
5.Brezina Ondřej1966reg. muži 191-200 
6.Rosek Pavel1976reg. muži 191-200 
7.Létal Emil1962reg. muži 201-210 
8.Zlámal Martin1976reg. muži 211-220 
9.Kocourek Miroslav1964nez. muži  
10.Drábková Martina1985reg. ženy 19 
TJ Sokol Vracov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koutný František1962reg. muži 51 - 60 
2.Vašíček Tomáš1997reg. muži 71 - 80 
3.Boruta Vladislav1965reg. muži 91 - 100 
4.Šnajdr Radomír1963reg. muži 101 - 110 
5.Ďuriš Josef1984reg. muži 111 - 120 
6.Horký Ondřej1989reg. muži 121 - 130 
7.Šnajdr Michal1988reg. muži 131 -140 
8.Studnička Ondřej1997reg. muži 151 - 160 
9.Valko Jan1999reg. muži 161 - 170 
10.Stuchlík Jaroslav1966reg. muži 181 - 190 
11.Vašina Antonín1950reg. muži 181 - 190 
12.Bednařík Matěj1994reg. muži 211 - 220 
13.Mopils Aleš1966reg. muži 231 - 240 
14.Bábíček Radek2001reg. muži 271 - 280 
15.Cibulka Marek2002reg. muži 271 - 280 
16.Mořický Miroslav1966nez.  
TJ Sokol Vranovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bednařík Marcel1971kraj. muži 121-130 
2.Hladký Rostislav1979kraj. muži 151-160 
3.Wirth Imrich1977kraj. muži 151-160 
4.Klabusay Martin1983kraj. muži 171-180 
5.Zouhar Rudolf1977reg. muži 38 
6.Tetur Stanislav1970reg. muži 40 
7.Ponížil David1976reg. muži 50 
8.Mach Radek1977reg. muži N71-80 
9.Hanuš Michal1993reg. muži 81-90 
10.Mrkvica Aleš1993reg. muži 91-100 
11.Goliáš Petr1955reg. muži 111-120 
12.Šťastný Pavel1958reg. muži 131-140 
TJ Agrotec Hustopeče B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Studýnka František1960kraj. muži 81-90 
2.Kratochvíl Jaroslav1957kraj. muži 121-130 
3.Šafařík Jan1978kraj. muži 171-180 
4.Melichar Libor1976reg. muži 13 N 
5.Šlancar Jiří1961reg. muži 30 
6.Horák Ondřej1990reg. muži 26 
7.Hušek Jindřich1981reg. muži 32 
8.Hušek Jan1982reg. muži 36 
9.Blažek Jiří1974reg. muži 43 
10.Kuchař Pavel1971reg. muži 45 
11.Růžička Filip2000reg. muži 61-70 
12.Šefr Filip1999reg. muži 61-70 NHostování z TTC Moravská Slavia Brno, z.s.
13.Ebach Petr1972reg. muži 121-130 
14.Pleskač Pavel1970reg. muži 161-170 
15.Hovězák Petr1964reg. muži 171-180 N 
16.Pleskač Jan2001reg. muži 191-201 
17.Šafaříková Sandra1989kraj. ženy 17 
MSK Břeclav A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vymyslický Jan1975reg. muži 28. 
2.Vališ Dominik1998reg. muži 91.-100. 
3.Vacek Jan2000reg. muži 111.-120. 
4.Tomek Kryštof1999reg. muži 121.-130. 
5.Morc Dominik1998reg. muži 131.-140. 
6.Krejčiřík Stanislav2001reg. muži 141.-150. 
7.Bruckner Tomáš2002reg. muži 161.-170. 
8.Fabikovič Daniel2004reg. muži 161.-170. 
9.Kováč Martin1999reg. muži 181.-190.N 
10.Morc Zbyněk1974reg. muži 191.-201.N 
11.Morc Petr1947reg. muži 191.-201.N 
12.Tušlová Veronika1998ČR ženy 62. 
13.Šubíková Magdalena1997kraj. ženy 16. 
14.Janků Svatava1996ČR dky 33. 
15.Huleja Igor1957nez.  
16.Souček Zdeněk1944nez.  
TJ Sokol Kobylí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jangl Marek1981kraj. muži 171-180 
2.Hřebačka Tomáš1966reg. muži 12N 
3.Vajbar Antonín1955reg. muži 23 
4.Charvát Vavřinec1963reg. muži 24 
5.Soukal Jiří st.1966reg. muži 51-60 
6.Oslzlý Michal1992reg. muži 61-70 
7.Dufek Vladimír1960reg. muži 71-80 
8.Otáhal Jan1991reg. muži 81-90 
9.Studýnka Antonín1959reg. muži 81-90 
10.Novák Jiří st.1973reg. muži 91-100 
11.Poulík Jan1998reg. muži 101-110N 
12.Soukal Jiří ml.1996reg. muži 111-120 
13.Hoch Vítek2000reg. muži 141-150 
14.Kubík Josef1999reg. muži 131-140 
15.Novák Jiří ml.2000reg. muži 151-160N 
16.Šťavík Ondřej1982nez.  
17.Skořepa Jaroslav1976nez.  
TJ Sokol Otnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horák Filip1984kraj. muži 131-140 
2.Kalouda Jan1987kraj. muži 151-160 
3.Šebeček Marek1972kraj. muži 171-180 
4.Šebeček Antonín1973reg. muži 39 
5.Salajka Jaroslav st.1950reg. muži 90 
6.Heřmanský Josef1985reg. muži 113 
7.Pros Roman1995reg. muži 192 
8.Šebeček Jan1999reg. sži 222 
9.Daňhel Vojtěch2000reg. sži 271 
MK Řeznovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brzkovský Pavel1962reg. muži 61-70N 
2.Pavliš Josef1957reg. muži 81-90 
3.Staněk Milan1958reg. muži 81-90N 
4.Široký Pavel1980reg. muži 101-110N 
5.Kuchařík Pavel1964reg. muži 101-110N 
6.Nunvář Jaroslav1960reg. muži 111-120N 
7.Tichý Jaroslav1981reg. muži 111-120N 
8.Uhliar Libor1966reg. muži 111-120N 
9.Makovický Michal1971reg. muži 111-120N 
TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chmelík Jan1946reg. muži 8 
2.Macka Libor1956reg. muži 17 
3.Kropáček Roman1970reg. muži 34 
4.Pecina František1958reg. muži 66 
5.Bukáček Jaroslav1962reg. muži 71 
6.Masař Rudolf1962reg. muži 203 
7.Bednařík Jaromír1970reg. muži 204 
Divize ženy
TJ Sokol Líšeň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dědková Gabriela1976kraj. ženy 21-30 
2.Mrazíková Anna1993kraj. ženy 31-40 
3.Komárková Jana1972kraj. ženy 31-40 
4.Zemanová Irena1966kraj. ženy 31-40 N 
5.Hanáková Ilona1974nez. ženy  
TTC Moravská Slavia Brno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bednářová Lenka1991kraj. ženy 8n 
2.Havlíčková Michaela1994kraj. ženy 31-40 
3.Kafková Nela2002kraj. ženy 41-50 
4.Záděrová Linda2003kraj. ženy 41-50n 
SKST Dubňany D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Davidová Lenka1995kraj. ženy 41.-50. 
2.Kladňáková Hana2002kraj. ženy 51.-60. 
3.Kotásková Michaela2004kraj. ženy 51.-60. 
4.Kůřilová Jana1979reg. ženy 10 
5.Příkaská Lenka1981reg. ženy 16 
6.Šuralová Hana2002reg. ženy 31.-40. 
7.Koplíková Klára2003reg. ženy N 
8.Lungová Michaela2002reg. ženy N 
9.Šuralová Karolina2005reg. ženy N 
10.Dohnálková Natálie2004reg. ženy N 
11.Blechová Veronika1991reg. ženy N 
MSK Břeclav C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubinová Dagmar1991kraj. ženy 21.-30.N 
2.Růžičková Natálie2002kraj. ženy 41.-50. 
3.Vašíčková Martina2001kraj. ženy 41.-50. 
4.Čechmánková Dominika2003kraj. nži 25. 
5.Garčicová Karolína2005kraj. nži 26. 
6.Pokludová Eliška2002kraj. nži 28. 
7.Vintrlíková Nela2004nez.  
8.Kolářová Adéla2004nez.  
9.Vintrlíková Monika1978nez.  
10.Cigánková Lenka2003nez.  
11.Koberová Klára2003nez.  
SPŠ Bošky Bošovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lakomá Denisa1993kraj. ženy 31-40 N 
2.Procházková Marcela1997kraj. ženy 41-50 
3.Marková Michaela1996kraj. ženy 41-50 
4.Matyášová Nikola2000kraj. ženy 41-50 
5.Floriánová Julie1998nez. Hostování z DDM Slavkov u Brna
Orel Šitbořice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šíblová Sára1999kraj. ženy 41-50Hostování z Tělovýchovná jednota SOKOL KOBYLÍ z.s.
2.Halasová Anna1994kraj. ženy 41-50 
3.Dvořáčková Nela1999kraj. ženy 41-50Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Vranovice
4.Veselá Pavlína1996kraj. ženy 51-60Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Vranovice
5.Vokálová Kateřina2002reg. ženy 14 
6.Halasová Marie1996nez.  
SKST Hodonín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotná Jana1996ČR ženy 36 
2.Pyskatá Denisa1998ČR ženy 79 
3.Šnajdrová Monika1991kraj. ženy 31-40 
4.Benadová Nikola1991reg. ženy 14 
5.Hlobilová Viktorie2001reg. ženy 23 
6.Dobrovolná Šárka1996reg. ženy 25 
7.Šprtová Karolína1999reg. ženy 28Hostování z TJ Slovan Hodonín
TJ Sokol Čejč B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Michtová Romana1980kraj. ženy 31-40 
2.Bravencová Zuzana1997kraj. ženy 31-40 
3.Výmolová Marta1961kraj. ženy 41-50 
4.Michtová Natálie2003nez. ženy  
5.Michtová Františka2005nez. ženy  
6.Fulajtárová Anita1994nez. ženy  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS