Soupisky
Divize mužů
1. PM Ostrava A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pěnkava Pavel1974kraj. muži 65,5 
2.Cabiš Michal1988kraj. muži 65,5 
3.Topić Jan1976kraj. muži 95,5 
4.Solanský Petr1973kraj. muži 105,5 
5.Chalupa Michal1980kraj. muži 115,5 
6.Kowal René1996kraj. muži 41-45Střídavý start z SKST Baník Havířov
SK Svinov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Przybyla Michal1983kraj. muži 71-80 
2.Kubala Petr1979kraj. muži 81-90 
3.Záškodný Marek1990kraj. muži 101-110 
4.Jašek Milan1955kraj. muži 121-130 
5.Skulina David1991kraj. muži 131-140 
6.Foldyna Radek1981kraj. muži 161-180 
7.Martinák Lukáš1982reg. muži 41-45N 
8.Turay Tomáš1967reg. muži 51-60 
9.Humeňanský Jaroslav1966reg. muži 61-70 
10.Chmura František1978reg. muži 81-90 
11.Rybář Václav1954reg. muži 91-100 
KST Robot Mokré Lazce B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zhao Boji1995ČR muži 38Ncizinec 
2.Kudela Petr1972kraj. muži 31-35 
3.Blatný Jaroslav1954kraj. muži 61-70 
4.Pleva Radek1989kraj. muži 121-130N 
5.Mesaroš Petr1961kraj. muži 101-110 
6.Demek Zdeněk1963kraj. muži 121-130N 
7.Báča Martin1987kraj. muži 161-180N 
8.Demek Jakub1986reg. muži 80,5 
9.Schwan Josef1956reg. muži 80,5 
10.Onderka Miroslav1985reg. muži 81-90 
11.Buba Aleš1959reg. muži 91-100 
12.Pravda Jan1959reg. muži 100,5 
13.Onderka Zdeněk1959reg. muži 130,5 
14.Žiačik Jaroslav1969reg. muži 131-140 
15.Křibek Jaroslav1957reg. muži 141-150 
16.Vašek Jaroslav1958reg. muži 167,5 
17.Gala Stanislav1968reg. muži 167,5 
18.Dzida Martin2001reg. muži 101-110Střídavý start z KST Slezan Opava
19.Wollný Michal1993kraj. muži 121-130Střídavý start z TTC Bolatice
TJ MSV Studénka A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Inderský Lukáš1976kraj. muži 46-50 
2.Inderský Martin1979kraj. muži 46-50 
3.Vyvial Jaroslav1970kraj. muži 91-100 
4.Tyl Richard1974kraj. muži 91-100 
5.Horut Daniel1981kraj. muži 91-100 
6.Macháček Pavel1960reg. muži 36-40 
7.Stanečka Martin1974reg. muži 41-45 
8.Karlík Jiří1969reg. muži 71-80 
9.Velička Lukáš1995reg. muži 71-80 
10.Schwarz Ota1995kraj. muži 101-110Střídavý start z ASK Tatra Kopřivnice
11.Borovský Šimon1996kraj. muži 131-140Střídavý start z TJ Frenštát pod Radhoštěm
SK Slávia Orlová A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Heuman Ivan1980kraj. muži 61-70 
2.Posker Jan1958kraj. muži 81-90 
3.Kleprlík Kamil1979kraj. muži 91-100 
4.Zářický Petr1978kraj. muži 131-140 
5.Swaczyna Radek1988kraj. muži 141-150 
6.Jambor Jakub1988reg. muži 41-50 
7.Volný Tomáš1977reg. muži 41-50 N 
8.Škerko Milan1974reg. muži 41-50 N 
9.Miškolci Ivo1962reg. muži 71-80 
10.Valčák Petr1985reg. muži 71-80 
11.Jaglař Zdeněk1947reg. muži 81-90 
12.Pelikán Antonín1968reg. muži 81-90 
13.Mulka Josef1993reg. muži 91-100 
14.Heczko Robert1983reg. muži 101-110 N 
15.Namyslo Tomáš2000reg. muži 111-120 
16.Dombrowski Ondřej1997reg. muži 111-120 
SK Stolní tenis Pstruží A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Opřálka Roman1969kraj. muži 55,5 
2.Popelář Radim1967kraj. muži 125,5 
3.Neubauer Valdemar1968kraj. muži 145,5 
4.Babinec Zdeněk1990kraj. muži 150,5 
5.Ivánek Svatomír1958kraj. muži 145,5 
6.Čechál Marek1986kraj. muži 180,5 
7.Spiel Petr1974reg. muži 61 
8.Balcar Miroslav1956reg. muži 121 
9.Petr Jaromír1948reg. muži 151 
10.Vévoda Ondřej1999kraj. muži 151-160Střídavý start z BSK Malenovice
11.Glos Michal1999reg. muži 51Střídavý start z TJ TŽ Třinec
TJ Sokol Nová Bělá A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cabák Josef1949kraj. muži 91-100 
2.Balušek Zdeněk1947kraj. muži 101-110 
3.Holaň Petr1969kraj. muži 121-130 
4.Kanclíř Přemysl1983kraj. muži 151-160 
5.Plesník Lukáš1970kraj. muži 151-160 
6.Dostál Radim1965kraj. muži 161-180N 
7.Teichmann Zdeněk1966reg. muži 51-60 
8.Chaloupka František1977reg. muži 61-70N 
9.Koral Michal1991reg. muži 71-80 
10.Kanclíř Vítězslav ml.1973reg. muži 71-80 
11.Kanclíř Roman1975reg. muži 81-90 
12.Novák Miloš1965reg. muži 101-110 
13.Holáň David1992reg. muži 101-110N 
14.Čechman Kamil1980reg. muži 151-160N 
TJ TŽ Třinec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Martynek Krzysztof1974kraj. muži 36-40 
2.Koždoň Marian1972kraj. muži 51-60 
3.Jurga Petr1964kraj. muži 71-80 
4.Cieslar Radek1967kraj. muži 81-90 
5.Návrat Lubomír1953kraj. muži 151-160 
6.Lachowicz Jiří1957reg. muži 61 
7.Jurga Filip ml.1997reg. muži 71 
8.Drong Jan1958reg. muži 71 
TJ TŽ Třinec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pilch Jakub1999kraj. muži 81-90 
2.Glos Tomáš1996kraj. muži 101-110 
3.Urbanczyk Jakub1989kraj. muži 131-140 
4.Urbaniec Radim1972kraj. muži 151-160 
5.Kliment Miroslav1985kraj. muži 181-200N 
6.Urbanczyk Jiří1965reg. muži 50,5 
7.Mitrenga Josef1986reg. muži 51 
TTC Frýdlant A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tobola Petr1972kraj. muži 48 
2.Vrtal Oldřich1958kraj. muži 65,5 
3.Kuča Jan1986kraj. muži 75,5 
4.Hrabec Michal1979kraj. muži 110,5 
5.Gřunděl Matěj1989kraj. muži 85,5 
6.Židek Jiří1988kraj. muži 115,5 
7.Záškodný Otakar1966kraj. muži 198 
8.Vaňous Jiří1981reg. muži 51 
9.Kubát Jan1989reg. muži 51 
10.Cigler Vojtěch1987reg. muži 61 
11.Židek Miloslav1962reg. muži 70,5 
12.Peter Jaroslav1963reg. muži 70,5 
TTC MG Odra GAS Vratimov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Řežáb Jiří1956kraj. muži 45,5 
2.Štůsek Jakub1988kraj. muži 55,5 
3.Filípek Ondřej1987kraj. muži 65,5 
4.Poloch Roman1977kraj. muži 125,5 
5.Skalický Jiří1994kraj. muži 155,5 
6.Želazko Tomáš1964reg. muži 45,5 
7.Unzeitig Daniel1975reg. muži 60,5 
8.Štůsek Dušan1957reg. muži 65,5 
9.Madusiok Marek1995reg. muži 55,5 
10.Mokroš Jaromír1953reg. muži 65,5 
11.Olbricht Petr1978reg. muži 75,5 
12.Hudeček Vladimír1965reg. muži 150,5 
Vento Komorní Lhotka A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hlaváč František1980kraj. muži 45,5 
2.Foldyna Lukáš1976kraj. muži 85,5 
3.Pagáč Zbyněk1975kraj. muži 170,5 
4.Kuběna Aleš1978kraj. muži 170,5 
5.Nikl Zdeněk1948kraj. muži 190,5 
6.Kroupa Aleš1965kraj. muži 190,5 
7.Macura Roman1973reg. muži 51 
8.Machander Dalimil1971reg. muži 51 
9.Branny Daniel1981reg. muži 51 
10.Galmus Libor1963reg. muži 81 
11.Kroupa Pavel1992reg. muži 81 
12.Chýlek Rostislav1970reg. muži 90,5 
Krajská soutěž I.třídy
TJ Sokol Hrabůvka A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koloničný Petr1975kraj. muži 71-80 
2.Beneš Radek1996kraj. muži 141-150N 
3.Chlad Petr1996kraj. muži 161-180 
4.Lazar Daniel1992kraj. muži 181-200 
5.Roháč Pavel1956kraj. muži 161-180 
6.Knopp Pavel1979reg. muži 61-70 
7.Osvald Petr1967reg. muži 61-70 
8.Hrstka Pavel1962reg. muži 61-70N 
9.Vavrečka Radomír ml.1971reg. muži 71-80N 
10.Trojek Ivo1963reg. muži 81-90 
11.Chodurek Jiří1965reg. muži 111-120 
12.Dyba Daniel1973reg. muži 121-130 
TTC Siko Orlová D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skácelík František1965kraj. muži 51-60 
2.Sikora Ladislav1962kraj. muži 61-70 
3.Kalina František1989kraj. muži 111-120 
4.Musil Milan1960kraj. muži 111-120 
5.Doležal Miroslav1987kraj. muži 111-120 
6.Mikulíček Vladimír1968kraj. muži 121-130 
7.Sionkala Eduard1952kraj. muži 161-180 
8.Kocur Rostislav1963kraj. muži 161-180 
9.Kuchař Ladislav1951kraj. muži 181-200 
10.Kocur Michal1988reg. muži 41-50 
11.Hašek Jan1971reg. muži 51-60 
12.Schenk Miroslav1957nez.  
SKST Český Těšín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Niedoba Roman1967kraj. muži 91 - 100 
2.Rucki Sylwester1974kraj. muži 111 - 120cizinec 
3.Skácelík Richard1968kraj. muži 141 - 150 
4.Lupinski Milan1967reg. muži 31 - 40 
5.Heczko Kazimierz1958reg. muži 41 - 50cizinec 
6.Weber Milan1956reg. muži 41 - 50 
7.Siuda Tomáš1984reg. muži 51 - 60 
8.Slusarczyk Roman1976reg. muži 61 - 70N 
9.Kurek Tomáš1970reg. muži 91 - 100 
10.Pohrom Josef1994reg. muži 111 - 120 
11.Štánský Dominik1995reg. muži 111 - 120 
TJ Sokol Lískovec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sviták Jakub1983kraj. muži 65,5 
2.Sviták Aleš1946kraj. muži 170,5 
3.Štalzer Bedřich1948kraj. muži 170,5 
4.Stužka Josef1956reg. muži 61 
5.Kelecseny Michal1984reg. muži 61 
6.Doležálek Miroslav1964reg. muži 181 
7.Brantal Bohumil1966reg. muži 181 
8.Říha Milan1941reg. muži 191 
9.Dlouhý Stanislav1952reg. muži 260,5 
10.Kotek Dominik1999reg. muži 171-190Střídavý start z SK Frýdlant n.O.
11.Maršálek Patrik1994reg. muži 110-120Střídavý start z SK Frýdlant n.O.
BSK Malenovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zajíc Josef1953kraj. muži 81-90 
2.Trávníček Jakub1994kraj. muži 121-130 
3.Vévoda Ondřej1999kraj. muži 151-160 
4.Chovanec Jakub1992reg. muži 81 
5.Vévoda Vojtěch1997reg. muži 101 
6.Němec David1995reg. muži 131 
7.Herec Lumír1966reg. muži 171 
8.Kaloč Jan1978reg. muži 181 
9.Horáková Libuše1976ČR ženy N40 
TJ Ostrava KST D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lapisz Břetislav1965kraj. muži 43 
2.Bajger Jiří1972kraj. muži 110,5 
3.Urbanczyk Tomáš1991kraj. muži 145,5 
4.Bajger Martin1969reg. muži 35,5 
5.Plachta Jakub2000reg. muži 37 
6.Zapletal František1987reg. muži 48 
7.Moravec Michal1998reg. muži 50,5 
8.Martinko Tomáš2002reg. muži 85,5 
9.Bajger Zbyněk1948reg. muži 90,5 
10.Bělík Petr1973reg. muži 115,5 
11.Adamčík Jiří1997reg. muži 155,5 
TTC Bolatice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Harazim Zdeněk1967kraj. muži 71-80 
2.Burdík Vítězslav1985kraj. muži 91-100 
3.Wollný Michal1993kraj. muži 121-130 
4.Wilk Martin1990kraj. muži 131-140 
5.Laburda František1985reg. muži 26-30 
6.Vavřínek Hubert1954reg. muži 26-30 
7.Kramář Petr1960reg. muži 36-40 
8.Musiol Kamil1971reg. muži 36-40 
9.Polák Jan1968reg. muži 41-45 
10.Jařab Marek1985reg. muži 46-50 
11.Rataj Jakub1984reg. muži 50,5 
12.Ricka Jiří1971reg. muži 51-60 
TJ Sokol Kateřinky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ribka Jakub1988kraj. muži 71-80 
2.Kašpar Tomáš1977kraj. muži 121-130 
3.Roleder Ondřej1988kraj. muži 181-200 
4.Střílka Jakub1991kraj. muži 181-200 
5.Kuře Jiří1962reg. muži 30,5 
6.Macháček Roman1964reg. muži 30,5 
7.Chalabala Aleš1953reg. muži 36-40 
8.Ribka Filip1995reg. muži 36-40 
9.Bala Zdeněk1944reg. muži 60,5 
10.Šindler Emanuel1950reg. muži 81-90 
11.Žídek Čestmír1968reg. muži 91-100 
TJ Sokol Brušperk B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dolegovský Patrik1980kraj. muži 101-110 
2.Krupník Jan1980kraj. muži 101-110 
3.Pajak Wojciech1970kraj. muži 161-180 
4.Koval Jakub1984kraj. muži 181-200 
5.Vantuch Tomáš1962kraj. muži 181-200 
6.Vidlička Radomír1970reg. muži 51-60 
7.Humplík David1976reg. muži 71-80 
8.Pinteš Petr1991reg. muži 91-100 
9.Krupník Lukáš ml.1981reg. muži 121-130N 
10.Rychlík Josef1944reg. muži 131-140 
11.Kučera Martin1979reg. muži 131-140 
12.Krupník Lukáš st.1981reg. muži 141-150 
13.Novotný Pavel1995reg. muži 301 
TJ Sokol Klimkovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Guřan Jiří1978kraj. muži 81-90 
2.Kavala Filip1979kraj. muži 131-140 
3.Merta Marek1992kraj. muži 161-180 
4.Vůjtek Ivo1964kraj. muži 161-180 
5.Juchelka Miroslav1954kraj. muži 161-180 
6.Kursa Jiří1954reg. muži 81-90 
7.Vilím Stanislav1954reg. muži 81-90 
8.Jankovič Jan1978reg. muži 91-100 
9.Bartoš Jiří1977reg. muži 101-110 
10.Mihula Radim1962reg. muži 111-120 
11.Jahoda Dušan1966reg. muži 121-130 
12.Štelar Petr1981reg. muži 131-150 
13.Bala Jiří1966reg. muži 181-200 
14.Halfar Michael1984reg. muži 261-290N 
15.Pavliska Pavel1980reg. muži 261-290N 
TJ Frenštát p. R. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lorenc Roman1969kraj. muži 71-80 
2.Krajčí Josef1972kraj. muži 81-90N 
3.Borovský Šimon1996kraj. muži 131-140 
4.Kantor Julius ml.1970kraj. muži 141-150 
5.Pavliska Martin1968kraj. muži 181-200 
6.Juroška Radan1969reg. muži 46-50 
7.Molinek Petr1973reg. muži 51-60 
8.Holub Ivo1959reg. muži 51-60 
9.Hüttl Marian1978reg. muži 51-60 
10.Hazuka Pavel1954reg. muži 61-70 
11.Hüttl Adolf1953reg. muži 61-70 
12.Kocián Pavel1957reg. muži 61-70 
13.Schwarz Ota1995kraj. muži 101-110Střídavý start z ASK Tatra Kopřivnice
TJ Odry A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šustek Pavel1979kraj. muži 71-80 
2.Pajurek Zdeněk1982kraj. muži 71-80N 
3.Holemý Josef1970kraj. muži 81-90 
4.Král Michal1985kraj. muži 111-120 
5.Gajdičiar Ondřej1987kraj. muži 131-140 
6.Orság Pavel1981kraj. muži 131-140N 
7.Zelcová Hana1989kraj. muži 161-180N 
8.Barša Michal1980reg. muži 25 
9.Bača Jaroslav1972reg. muži 28 
10.Král Petr1956reg. muži 41-45 
11.Fabík Vítězslav1976reg. muži 51-60 
12.Jakubec Vladimír1962reg. muži 51-60 
Krajská soutěž II.třídy sk.A
Vento Komorní Lhotka B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nikl Zdeněk1948kraj. muži 190,5 
2.Kroupa Aleš1965kraj. muži 190,5 
3.Macura Roman1973reg. muži 51 
4.Machander Dalimil1971reg. muži 51 
5.Branny Daniel1981reg. muži 51 
6.Galmus Libor1963reg. muži 81 
7.Kroupa Pavel1992reg. muži 81 
8.Chýlek Rostislav1970reg. muži 90,5 
9.Rada Zdeněk1955reg. muži 101 
10.Svoboda Matěj1992reg. muži 141 
11.Přeček Libor1966reg. muži 151 
12.Chrobák Jan1970reg. muži 151 
TJ Slovan VOKD Karviná A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Neumann Karel1976kraj. muži 101-110 
2.Hudeczek Roman1977kraj. muži 161-180 
3.Bednář Otakar1962kraj. muži 181-200 
4.Kubala Svatopluk1951reg. muži 31-40N 
5.Bajtek Pavel1964reg. muži 41-50 
6.Bednářová Bronislava1969reg. muži 41-50 
7.Budirský Roman1964reg. muži 51-60 
8.Hermann Vít1973reg. muži 51-60N 
9.Bednářová Helena1993reg. muži 51-60N 
10.Morcinek Martin1978reg. muži 61-70 
11.Fusek Radovan1980reg. muži 61-70 
12.Hrdý Vendelín1961reg. muži 61-70N 
13.Novák František1954reg. muži 71-80 
14.Podstawka Michal1989reg. muži 71-80N 
SKST Baník Havířov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kowal René1996kraj. muži 41-45 
2.Rozínek Vojtěch1998kraj. muži 51-60 
3.Mikolašík Michal1999kraj. muži 141-150 
4.Kupec Ladislav1998reg. muži 31-40N 
5.Gorecki Jan1999reg. muži 41-50 
6.Siwiec Matěj2001reg. muži 41-50 
7.Kupec Rostislav1997reg. muži 51-60N 
8.Frejvolt Lukáš2000reg. muži 61-70 
9.Siwiec Vojtěch1997reg. muži 71-80 
10.Bajer Daniel1998reg. muži 81-90 
11.Endal Sebastián1999reg. muži 91-100N 
12.Pindur Jakub2000reg. muži 111-120 
13.Petrovová Nikita1999ČR ženy 90 
14.Kašníková Denisa1996kraj. ženy 10 
SKST Český Těšín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Buchta Andrzej1960kraj. muži 111 - 120cizinec 
2.Heczko Kazimierz1958reg. muži 41 - 50cizinec 
3.Weber Milan1956reg. muži 41 - 50 
4.Siuda Tomáš1984reg. muži 51 - 60 
5.Slusarczyk Roman1976reg. muži 61 - 70N 
6.Kurek Tomáš1970reg. muži 91 - 100 
7.Pohrom Josef1994reg. muži 111 - 120 
8.Štánský Dominik1995reg. muži 111 - 120 
9.Halfar Marek1976nez. muži  
10.Lanz Lukáš1976nez. muži  
11.Ottner Marek1976nez. muži  
12.Roman Břetislav1977nez. muži  
13.Rumel Adam1999nez. muži  
14.Supík Lukáš1997nez. muži  
15.Svoboda Lukáš1999nez. muži  
16.Přibyl Jan2000reg. muži nez.Střídavý start z KST Třanovice
Orel Paskov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Utíkal Zdeněk1963kraj. muži 145,5 
2.Řeha Adam1989kraj. muži 155,5 
3.Valenta Daniel1966kraj. muži 170,5 
4.Němčík Pavel1976kraj. muži 170,5 
5.Taichman Ivo1960reg. muži 51 
6.Michna Petr1975reg. muži 61 
7.Manda Zdeněk1952reg. muži 101 
8.Mička Petr1970reg. muži 140,5 
9.Matýsek Aleš1969reg. muži 141 
10.Michna Ivo1978reg. muži 201 
11.Řehová Tereza1995reg. muži 241 
12.Karolová Sylvie1990reg. muži 300,5 
13.Bonczek Jan1990reg. muži 320,5 
TJ Slezan FM A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Škola David1977kraj. muži 110,5 
2.Gelnar Zbyněk1963kraj. muži 161-180 
3.Kocián Petr1971kraj. muži 161-180 
4.Šimonovský Pavel1955kraj. muži 181-200 
5.Čech Jiří1951reg. muži 61 
6.Hrabec Tomáš1978reg. muži 81 
7.Chvostek Jakub1974reg. muži 110,5 
8.Habrnal Lukáš1991reg. muži 111 
9.Sýkora Pavel ml.1973reg. muži 111 
10.Chovančík Zdeněk1946reg. muži 130,5 
11.Žvak Radomír1971reg. muži 131 
12.Pouba Václav1955reg. muži 190,5 
13.Járová Dana1958reg. muži 260,5 
14.Ďurník Pavel1955nez.  
TJ Sokol Ropice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chudík Jiří1951kraj. muži 141 - 150 
2.Przeczek Kamil1980kraj. muži 151 - 160 
3.Volný Marek1967kraj. muži 161 - 181 
4.Bugoš Rostislav1978kraj. muži 181 - 200 
5.Ogrocki Tomáš1993reg. muži 61 - 70 
6.Benesz Radomír1977reg. muži 61 - 70 
7.Przybyla Jan1997reg. muži 71 - 80 
8.Schmiedl Hostimil1958reg. muži 81 - 90 
9.Čellár Jaroslav1944reg. muži 110,5 
10.Kovařík Josef1950reg. muži 121 - 130 
11.Literáková Taťána1977reg. muži 150,5 
12.Rusnák Tomáš1969reg. muži 151 - 160 
TJ Nový Jičín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havrlant Jaromír1967kraj. muži 111-120 
2.Rajnoch Tomáš1995kraj. muži 181-200 
3.Kratochvíl Roman1954reg. muži 27 
4.Trabura Lubomír1983reg. muži 36-40 
5.Kopecký Stanislav st.1972reg. muži 46-50 
6.Šimíček Vladimír1953reg. muži 51-60 
7.Kelnar Miroslav1951reg. muži 51-60 
8.Hrehor Milan1969reg. muži 61-70 
9.Mikula Miroslav1967reg. muži 61-70 
10.Černý Luboš1961reg. muži 61-70 
11.Loukota Dušan1969reg. muži 71-80 
12.Vašek Alois1947reg. muži 101-110 
13.Hrabovský Jan1960reg. muži 121-130 
14.Špaček Josef1997reg. muži 121-130 
15.Hanzelka Tomáš1997reg. muži 151-160 
TJ Mořkov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Poruba Jiří1967kraj. muži 131-140 
2.Kravčenko Viktor1962kraj. muži 131-140 
3.Černoch Petr1969kraj. muži 181-200 
4.Kučera Stanislav1965reg. muži 61-70 
5.Kyselý Tomáš1984reg. muži 61-70 
6.Kunc Patrik1973reg. muži 71-80 
7.Kyselý Radim1976reg. muži 71-80 
8.Vozák Václav1963reg. muži 81-90 
9.Černoch Rostislav1965reg. muži 81-90 
10.Vilímek Zdeněk1959reg. muži 81-90 
11.Jančálek Zdeněk1959reg. muži 91-100 
12.Pyter František1954reg. muži 121-130 
13.Cikryt Tomáš1994reg. muži N 
TJ Frenštát p. R. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavliska Martin1968kraj. muži 181-200 
2.Juroška Radan1969reg. muži 46-50 
3.Molinek Petr1973reg. muži 51-60 
4.Holub Ivo1959reg. muži 51-60 
5.Hüttl Marian1978reg. muži 51-60 
6.Hazuka Pavel1954reg. muži 61-70 
7.Hüttl Adolf1953reg. muži 61-70 
8.Šindler Jaroslav1997reg. muži 81-90 
9.Stavárek Václav1994reg. muži 91-100 
10.Fešar Tom1999reg. muži 111-120 
11.Vojvodík Roman1998reg. muži 151-160 
12.Borovský Michal1993reg. muži 51-60Střídavý start z ASK Tatra Kopřivnice
TTC Frýdlant B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gřunděl Matěj1989kraj. muži 85,5 
2.Židek Jiří1988kraj. muži 115,5 
3.Záškodný Otakar1966kraj. muži 198 
4.Vaňous Jiří1981reg. muži 51 
5.Kubát Jan1989reg. muži 51 
6.Cigler Vojtěch1987reg. muži 61 
7.Židek Miloslav1962reg. muži 70,5 
8.Peter Jaroslav1963reg. muži 70,5 
9.Velička Martin1987reg. muži 111 
10.Kubát Miroslav1967reg. ženy 121 
11.Karásek Tomáš1970reg. muži 141 
12.Zahrádka Jiří1966reg. muži 150,5 
13.Liberda Roman1969reg. muži 151 
14.Papřok Martin1963reg. muži 160,5 
15.Šturma Radim1970reg. muži 170,5 
16.Kraut Lumír1978reg. muži 170,5 
17.Vantuch Ivo1967reg. muži 181 
18.Michel René1966reg. muži 220,5 
TJ TŽ Třinec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Návrat Lubomír1953kraj. muži 151-160 
2.Kliment Miroslav1985kraj. muži 181-200N 
3.Urbanczyk Jiří1965reg. muži 50,5 
4.Glos Michal1999reg. muži 51 
5.Mitrenga Josef1986reg. muži 51 
6.Lachowicz Jiří1957reg. muži 61 
7.Drong Jan1958reg. muži 71 
8.Jurga Filip ml.1997reg. muži 71 
9.Mitrega Roman1990reg. muži 91 
10.Vostrčil Jaroslav1958reg. muži 111 
11.Březina Tomáš1987reg. muži 150,5 
Krajská soutěž II.třídy sk.B
TJ Odry B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gajdičiar Ondřej1987kraj. muži 131-140 
2.Orság Pavel1981kraj. muži 131-140N 
3.Zelcová Hana1989kraj. muži 161-180N 
4.Barša Michal1980reg. muži 25 
5.Bača Jaroslav1972reg. muži 28 
6.Král Petr1956reg. muži 41-45 
7.Fabík Vítězslav1976reg. muži 51-60 
8.Jakubec Vladimír1962reg. muži 51-60 
9.Lev Jindřich1953reg. muži 61-70 
10.Barša Milan1950reg. muži 71-80 
11.Gajdičiar Ladislav1963reg. muži 91-100 
12.Hendrych Daniel1998reg. muži 111-120 
13.Hauerland Tomáš1997reg. muži 131-140 
TJ Sokol Příbor A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavlištík Břetislav1964kraj. muži 131.-140. 
2.Krček Kamil1966kraj. muži 151.-160. 
3.Kypr Tomáš1989kraj. muži 161.-180. 
4.Fojtík Luděk1954reg. muži 36.-40. 
5.Klečka Miroslav1966reg. muži 41.-45. 
6.Pešat Tomáš1968reg. muži 46.-50. 
7.Staňa Pavel1945reg. muži 46.-50. 
8.Kypr Václav1967reg. muži 101.-110. 
9.Polášek Bohuslav1956reg. muži 101.-110. 
10.Pařil Stanislav1971reg. muži 101.-110. 
TTC MG Odra GAS Vratimov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skalický Jiří1994kraj. muži 155,5 
2.Želazko Tomáš1964reg. muži 45,5 
3.Unzeitig Daniel1975reg. muži 60,5 
4.Štůsek Dušan1957reg. muži 65,5 
5.Madusiok Marek1995reg. muži 55,5 
6.Mokroš Jaromír1953reg. muži 65,5 
7.Olbricht Petr1978reg. muži 75,5 
8.Hudeček Vladimír1965reg. muži 150,5 
9.Kaloč Bohuslav1944reg. muži 155,5 
10.Augustín Michal1994reg. muži 215,5 
11.Pollach Ondřej1997reg. muži 275,5 
12.Vaněk Jan1997reg. muži 275,5 
13.Doležal Adam1998reg. muži 296 
14.Hečko Dominik1999reg. muži 296 
15.Matocha Patrik2002reg. dci 32 
KST Slezan Opava B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mrózek Marian1992kraj. muži 101-110 
2.Sidunov Matěj1995kraj. muži 181-200 
3.Mrózek Marek1995reg. muži 36-40 
4.Ruprecht Aleš1994reg. muži 61-70 
5.Onderka František2002reg. muži 41-45 
6.Vajda Marek1973reg. muži 61-70 
7.Vykydal Tomáš1963reg. muži 61-70 
8.Bednařík Miroslav1951reg. muži 70,5 
9.Černín Tomáš1964reg. muži 71-80 
10.Žurek Pavel1974reg. muži 71-80 
11.Vícha Radomír st.1954reg. muži 90,5 
12.Dzida Martin2001reg. muži 101-110 
13.Stania Jindřich1937reg. muži 101-110 
TJ Sokol Kateřinky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bereiter Marek1971kraj. muži 141-150 
2.Kuře Jiří1962reg. muži 30,5 
3.Macháček Roman1964reg. muži 30,5 
4.Chalabala Aleš1953reg. muži 36-40 
5.Ribka Filip1995reg. muži 36-40 
6.Bala Zdeněk1944reg. muži 60,5 
7.Šindler Emanuel1950reg. muži 81-90 
8.Žídek Čestmír1968reg. muži 91-100 
9.Kozelský Martin1998reg. muži 111-120 
10.Hanel Patrik1973reg. muži 167,5 
TTC Bolatice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Laburda František1985reg. muži 26-30 
2.Vavřínek Hubert1954reg. muži 26-30 
3.Musiol Kamil1971reg. muži 36-40 
4.Polák Jan1968reg. muži 41-45 
5.Kramář Petr1960reg. muži 36-40 
6.Jařab Marek1985reg. muži 46-50 
7.Rataj Jakub1984reg. muži 50,5 
8.Ricka Jiří1971reg. muži 51-60 
9.Schimetzek Tomáš1968reg. muži 61-70 
10.Kostřica Jan1960reg. muži 90,5 
11.Suchánek Michal1990reg. muži 167,5 
TJ Sokol Děhylov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kružberský Lumír1970kraj. muži 55,5 
2.Horná Petra1986reg. muži 26-30 
3.Libscher Petr1968reg. muži 31-35 
4.Beníček Zdeněk1963reg. muži 35,5 
5.Virág Alexandr1962reg. muži 46-50 
6.Kunovský Jan1948reg. muži 71-80 
7.Mikeska Jiří1957reg. muži 71-80 
8.Duda Otakar1971reg. muži 80,5 
9.Synek Petr1975reg. muži 91-100 
10.Sedlák Vítězslav1962reg. muži 111-120 
11.Hanák Mario1962reg. muži 121-130 
12.Moravec Michal1998reg. muži 50,5Střídavý start z TJ Ostrava KST
TJ Sokol Bobrovníky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bláha Tomáš1971reg. muži 31-35 
2.Pospěch Marek1967reg. muži 31-35 
3.Spevák Juraj1966reg. muži 45,5 
4.Kačmař Jiří1960nez. muži 46-50 
5.Lasák Milan1962reg. muži 51-60 
6.Mikula Jiří1993reg. muži 51-60 
7.Jančura Lubomír1952reg. muži 71-80 
8.Milota Tomáš1966reg. muži 71-80 
9.Valík František1953reg. muži 71-80 
10.Juráň Petr1990reg. muži 81-90 
11.Milota Jan1991reg. muži 81-90 
12.Koloděj Jan1963reg. muži 90,5 
13.Vereš Bohumil1967reg. muži 90,5 
14.Dočekal Tomáš1992reg. muži 101-110 
TJ Sokol Radvanice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Merta Tomáš1966kraj. muži 161-180N 
2.Pavlínek Zdeněk1962kraj. muži 181-200 
3.Debald Pavel1964reg. muži 51-60 
4.Pastrňák Jan1966reg. muži 61-70 
5.Fortunik Ferdinand1964reg. muži 71-80 
6.Topinka Bohumír1951reg. muži 71-80 
7.Kubín Jaromír1947reg. muži 81-90 
8.Žídek Petr1964reg. muži 101-110 
9.Kolenčiak Ivan1956reg. muži 101-110 
10.Lodňan Josef1959reg. muži 111-120 
11.Hečko Jiří1958reg. muži 121-130 
12.Chobot Pavel1982reg. muži 121-130N 
13.Hrbáček Josef1960reg. muži 131-140 
14.Kališ Jiří1964reg. muži 141-150 
15.Muroň David1970reg. muži 141-150 
16.Chobot Miroslav1950reg. muži 141-150N 
TTC Poruba B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mikeska Jakub1991kraj. muži 51-60 
2.Kolář Martin1973kraj. muži 91-100 
3.Danko Petr1966reg. muži 41-45 
4.Pospíšil Zdeněk1979reg. muži 41-45N 
5.Vilč Martin1978reg. muži 51-60 
6.Bařina Leoš1974reg. muži 51-60N 
7.Pařenica Vladimír1963reg. muži 61-70 
8.Muroň Petr1973reg. muži 71-80 
9.Plachta Jakub2000reg. muži 37Střídavý start z TJ Ostrava KST
VŠB Ostrava A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čornyjová Daniela1993kraj. muži 110,5 
2.Zeman Karel1983kraj. muži 190,5 
3.Mayrhofer Jindřich1989reg. muži 55,5 
4.Vláha Jiří1943reg. muži 100,5 
5.Chvojka Peter1983reg. muži 55,5 
6.Zavadil Antonín1990reg. muži 100,5 
7.Václavík Vojtěch1978reg. muži 125,5 
8.Zíka Milan1976reg. muži 190,5 
9.Kalvach Jiří1948reg. muži 190,5 
10.Dokoupil Jiří1984reg. muži 230,5 
11.Martinko Tomáš2002reg. muži 85,5Střídavý start z TJ Ostrava KST
SK Svinov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skulina David1991kraj. muži 131-140 
2.Foldyna Radek1981kraj. muži 161-180 
3.Martinák Lukáš1982reg. muži 41-45N 
4.Turay Tomáš1967reg. muži 51-60 
5.Humeňanský Jaroslav1966reg. muži 61-70 
6.Chmura František1978reg. muži 81-90 
7.Rybář Václav1954reg. muži 91-100 
8.Henžel Miroslav1968reg. muži 91-100 
9.Pecha Pavel1997reg. muži 101-110Střídavý start z Salesiánské středisco volného času Don Bosco
Český pohár MSSST skupina A
TJ Sokol Ropice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Benesz Radomír1977reg. muži 61 - 70 
2.Boszczyk Petr1954reg. muži 171 - 180 
3.Bugoš Rostislav1978kraj. muži 181 - 200 
4.Čellár Jaroslav1944reg. muži 110,5 
5.Chodura Václav1970reg. muži 171 - 180 
6.Chudík Jiří1951kraj. muži 141 - 150 
7.Foltýn Jan1950reg. muži 240,5 
8.Hanzlík Filip1995nez. muži  
9.Guzdek David st.1998reg. muži 321 - 330 
10.Kliment Michal1986reg. muži 220,5 
11.Kovařík Josef1950reg. muži 121 - 130 
12.Bittala Josef1998nez. muži  
13.Dänemark Daniel1974reg. muži 340,5 
14.Dulava Rudolf1950reg. muži 320,5 
15.Laušman Jiří1953reg. muži 280,5 
16.Literáková Taťána1977reg. muži 150,5 
17.Nowok Daniel ml.2002reg. muži 340,5 
18.Ogrocki Tomáš1993reg. muži 61 - 70 
19.Pilarz Konrád1969reg. muži 261 - 270 
20.Przeczek Kamil1980kraj. muži 151 - 160 
21.Przybyla Jan1997reg. muži 71 - 80 
22.Rusnák Aleš2002kraj. muži 261 - 270 
23.Rusnák Tomáš1969reg. muži 151 - 160 
24.Rusnáková Markéta1998reg. muži 150,5Hostování z SK Frýdlant n.O.
25.Šancer Jindřich1944reg. muži 261 - 270 
26.Schmiedl Hostimil1958reg. muži 81 - 90 
27.Skupin Jiří1951reg. muži 260,5 
28.Stará Petra st.1998nez. muži  
29.Urbaniecová Veronika1998reg. muži 320,5 
30.Volný Marek1967kraj. muži 161 - 181 
TJ MSV Studénka B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horák Radek1966reg. muži 111-120 
2.Londin Petr1971reg. muži 111-120 
3.Martínek Petr1974reg. muži 121-130 
4.Myška Drahomír1953reg. muži 111-120 
5.Němec Přemysl1974reg. muži 91-100 
6.Strakoš Lubomír1966reg. muži 151-160 
7.Veřmiřovský Tomáš I.1980nez. muži  
8.Vodná Hana1970reg. muži 141-150 
9.Vodný Stanislav1958reg. muži 111-120 
10.Vojtěšek Martin1980reg. muži 131-140 
11.Vyvial Jaroslav1970kraj. muži 91-100 
Český pohár MSSST skupina B
TJ MSV Studénka A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horut Daniel1981kraj. muži 91-100 
2.Inderský Lukáš1976kraj. muži 46-50 
3.Inderský Martin1979kraj. muži 46-50 
4.Karlík Jiří1969reg. muži 71-80 
5.Macháček Pavel1960reg. muži 36-40 
6.Stanečka Martin1974reg. muži 41-45 
7.Tyl Richard1974kraj. muži 91-100 
8.Velička Lukáš1995reg. muži 71-80 
SKST Český Těšín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Buchta Andrzej1960kraj. muži 111 - 120cizinec 
2.Halfar Marek1976nez. muži  
3.Heczko Kazimierz1958reg. muži 41 - 50cizinec 
4.Janásek Vojtěch st.2000nez. muži  
5.Kurek Tomáš1970reg. muži 91 - 100 
6.Lanz Lukáš1976nez. muži  
7.Lupinski Milan1967reg. muži 31 - 40 
8.Niedoba Roman1967kraj. muži 91 - 100 
9.Ottner Marek1976nez. muži  
10.Pohrom Josef1994reg. muži 111 - 120 
11.Roman Břetislav1977nez. muži  
12.Rucki Sylwester1974kraj. muži 111 - 120cizinec 
13.Rumel Adam1999nez. muži  
14.Siuda Tomáš1984reg. muži 51 - 60 
15.Skácelík Richard1968kraj. muži 141 - 150 
16.Slusarczyk Roman1976reg. muži 61 - 70N 
17.Štánský Dominik1995reg. muži 111 - 120 
18.Supík Lukáš1997nez. muži  
19.Svoboda Lukáš1999nez. muži  
20.Weber Milan1956reg. muži 41 - 50 
SKST Pstruží
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Opřálka Roman1969kraj. muži 55,5 
2.Babinec Zdeněk1990kraj. muži 150,5 
3.Spiel Petr1974reg. muži 61 
4.Petr Jaromír1948reg. muži 151 
5.Kubala Pavel1976reg. muži 301 
6.Běčák Vít1980reg. muži 321 
7.Samek Petr1974reg. muži 320,5 
8.Macura Zdeněk1955reg. muži 321 
9.Pavlů Libor1985reg. muži nez 
TJ Frenštát p R
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Borovský Šimon1996kraj. muži 131-140 
2.Fešar Tom1999reg. muži 111-120 
3.Hazuka Pavel1954reg. muži 61-70 
4.Holašek Stanislav1962reg. muži 81-90 
5.Holub Ivo1959reg. muži 51-60 
6.Hüttl Adolf1953reg. muži 61-70 
7.Hüttl Marian1978reg. muži 51-60 
8.Juroška Radan1969reg. muži 46-50 
9.Kantor Julius ml.1970kraj. muži 141-150 
10.Kocián Josef1956reg. muži 71-80 
11.Kocián Pavel1957reg. muži 61-70 
12.Holeček Lukáš2001reg. muži N 
13.Kántor Lukáš2000reg. muži N 
14.Krajčí Josef1972kraj. muži 81-90N 
15.Král Zdeněk1966reg. muži 81-90 
16.Lorenc Martin1998reg. muži 151-160 
17.Lorenc Roman1969kraj. muži 71-80 
18.Martiňák Vojtěch2002reg. muži N 
19.Molinek Petr1973reg. muži 51-60 
20.Pavliska Martin1968kraj. muži 181-200 
21.Pospíšil Lukáš1997reg. muži N 
22.Šindler Jaroslav1997reg. muži 81-90 
23.Skapka Jiří1980reg. muži 101-110 
24.Šlosar Marek1993nez.  
25.Štachová Veronika1981reg. muži 121-130 
26.Stavárek Václav1994reg. muži 91-100 
27.Turek Jindřich1969reg. muži 71-80 
28.Vantuch Karel1965reg. muži N 
29.Vojvodík Roman1998reg. muži 151-160 
TJ Sokol Děhylov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kružberský Lumír1970kraj. muži 55,5 
2.Horná Petra1986reg. muži 26-30 
3.Libscher Petr1968reg. muži 31-35 
4.Beníček Zdeněk1963reg. muži 35,5 
5.Virág Alexandr1962reg. muži 46-50 
6.Kunovský Jan1948reg. muži 71-80 
7.Mikeska Jiří1957reg. muži 71-80 
8.Duda Otakar1971reg. muži 80,5 
9.Synek Petr1975reg. muži 91-100 
10.Sedlák Vítězslav1962reg. muži 111-120 
11.Hanák Mario1962reg. muži 121-130 
TJ Sokol Radvanice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fortunik Ferdinand1964reg. muži 71-80 
2.Topinka Bohumír1951reg. muži 71-80 
3.Žídek Petr1964reg. muži 101-110 
4.Kališ Jiří1964reg. muži 141-150 
5.Muroň David1970reg. muži 141-150 
6.Žídek Václav1992reg. muži 151-160N 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS