Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Divize
TJ Sokol Němčice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hojgr Jan1990kraj. muži 21.-30. 
2.Pořízek Josef1952kraj. muži 31.-40. 
3.Palásek Michal1993kraj. muži 71.-100. 
4.Vlach Martin1998kraj. muži 101.-150. 
5.Zemánek Petr1983kraj. muži 101.-150.N 
6.Vlach Michal1998kraj. muži 151.-200. 
7.Válek Vít1970kraj. muži 201.-285. 
8.Vlach Zdeněk1967kraj. muži 201.-285 
9.Palásek Jaromír1972kraj. muži 201.-285 
10.Kadlík Vladimír1977kraj. muži 201.-285. 
11.Oplocký Petr ml.1989reg. muži 51.-70. 
12.Doležal Alois1980reg. muži 71.-100. 
13.Oplocký Petr st.1965reg. muži 71.-100. 
14.Oplocký Ondřej1993reg. muži 71.-100. 
15.Přidal Jiří1973reg. muži 101.-150. 
TJ Sokol Čechovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kumstát Roman1974kraj. muži 8 
2.Kalabis Petr1971kraj. muži 21-30 
3.Štěpán Jiří1970kraj. muži 21-30 
4.Matějka Pavel1975kraj. muži 21-30N 
5.Stužka Oldřich ml.1978kraj. muži 31-40 
6.Jančík Jiří1973kraj. muži 51-70 
7.Maděrka Aleš1969kraj. muži 51-70 
8.Chytil Milan1965kraj. muži 71-100 
9.Lošťák Martin1978kraj. muži 71-100 
10.Richter David1973kraj. muži 71-100 
11.Benek Jaromír1962kraj. muži 71-100N 
12.Řehulka Michal1986kraj. muži 151-200N 
13.Havran Michal1977reg. muži 51-70 
14.Frňka Patrik1973reg. muži 101-150 
15.Korbelová Romana1971reg. ženy 1N 
TJ Sokol Ondratice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brátel Zdeněk1967kraj. muži 31.-40. 
2.Kumstát Martin1976kraj. muži 31.-40. 
3.Grmela Aleš1968kraj. muži 71.-100. 
4.Zich Petr ml.1991kraj. muži 71.-100.N 
5.Milar Martin1990kraj. muži 71.-100. 
6.Beneš Jan ml.1990kraj. muži 71.-100. 
7.Janík Michal st.1980kraj. muži 101.-150. 
8.Zich Petr st.1961kraj. muži 201.-285. 
9.Ježek Lubomír1988reg. muži 51.-70. 
10.Cetkovský Martin1986reg. muži 51.-70. 
11.Beneš Jan st.1960reg. muži 71.-100. 
12.Navrátil Antonín1954reg. muži 71.-100. 
13.Kořínek Stanislav1968reg. muži 71.-100. 
14.Malík Miroslav st.1977reg. muži 71.-100. 
15.Matoušek Michal1989reg. muži 101.-150. 
16.Adamíková Dagmar1994reg. ženy 2. 
Sokol Neředín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pospíšil Jaroslav1980kraj. muži 21.-30. 
2.Chalupa Jakub1987kraj. muži 31.-40. 
3.Dočkal Tomáš1983kraj. muži 31.-40. 
4.Kovačik Jakub1992kraj. muži 41.-50. 
5.Gargel Zbyněk1967kraj. muži 41.-50. 
6.Dubský Pavel1969kraj. muži 51.-70. 
7.Holík Petr1979kraj. muži 71.-100. 
8.Chromec Martin1972kraj. muži 71.-100. 
9.Brzokoupil Jiří1978kraj. muži 101.-150. 
10.Běhal Milan1953kraj. muži 101.-150. 
11.Vysloužil Radek1967kraj. muži 101.-150. 
12.Kovačík Roman1988kraj. muži 151.-200. 
13.Zapletal Jan1983kraj. muži 201.-285. 
14.Černý Marek1974kraj. muži 201.-285. 
15.Dohnálek Ondřej1991kraj. muži 201.-285. 
16.Janovskij Vadim1991nez. muži  
Sokol Šternberk A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pischel Jiří1941kraj. muži 21-30 
2.Coufal Igor1961kraj. muži 41-50 
3.Slovák Martin1981kraj. muži 51-70 
4.Vorlický Pavel1968kraj. muži 71-100 
5.Čapčuch Josef1968kraj. muži 71-100 
6.Coufal Ondřej1991kraj. muži 101-150 
7.Žvátora Jaroslav1986kraj. muži 151-200 
8.Kubánek Martin1986kraj. muži 151-200 
9.Vémola Martin1985kraj. muži 151-200 
10.Černoch Alois ml.1989kraj. muži 201-285 
11.Coufal Jindřich1993nez. muži  
12.Vyhnálek Tomáš1995kraj. muži 151-200 
SK Přerov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Divina Jiří1986kraj. muži 18 
2.Lechner Radim1987kraj. muži 41-50 
3.Venclů Lukáš1988kraj. muži 41-50 
4.Chromec Tomáš1988kraj. muži 51-70 
5.Bluma Jindřich1988kraj. muži 51-70 
6.Valašík Lukáš1984kraj. muži 71-100 
7.Kubík David1981reg. muži 71-100 
8.Bereza Oldřich1950reg. muži 101-150 
9.Kyselák Jan1989reg. muži 151-200 
SK Přerov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sekanina Karel1947kraj. muži 21-30N 
2.Mergenthal Otmar1966kraj. muži 41-50 
3.Maděrka Svatopluk1960kraj. muži 51-70 
4.Dvořák Vít1976kraj. muži 51-70 
5.Vágner Tomáš1972kraj. muži 151-200 
6.Zavřel Josef1985kraj. muži 101-150 
7.Kepl Karel1961nez. muži  
8.Topič Adam1995reg. muži 31.-40.Střídavý start z Sportovní klub Spartak Hulín, z. s.
9.Mergenthalová Petra1992kraj. ženy 2N 
SK Přerov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zlámal Jaromír1959kraj. muži 21-30 
2.Mikuš Juraj1989kraj. muži 40-50Ncizinec 
3.Hrabica Marián1995kraj. muži 51-70 
4.Netesal Jiří1971kraj. muži 51-70 
5.Šoc Milan1980kraj. muži 51-70 
6.Végh Jakub1996kraj. muži 201-285 
7.Uhlíř Daniel1996kraj. muži 201-285 
8.Krudenc Martin1975reg. muži 101-150 
9.Skopal Dalibor2002ČR mži 9Hostování z Hobby Klub - DDM Olomouc
Chropyně A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Král Filip1992kraj. muži 16 
2.Schovanec Zdeněk1976kraj. muži 31.-40. 
3.Konečný Lukáš1998kraj. muži 41.-50. 
4.Topič Petr1964kraj. muži 41.-50. 
5.Zapletal Miroslav1964reg. muži 51.-70. 
6.Nesvadba David1977reg. muži 71.-100. 
7.Tesař Antonín1965reg. muži 71.-100. 
8.Křižan Tomáš1991reg. muži 101.-150. 
9.Gašpařík Miroslav1967reg. muži 151.-200. 
10.Konečný Radim2002reg. muži 151.-200. 
TTC Pramet Šumperk A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žvátora Miroslav1974kraj. muži 13 
2.Formánek Jakub1989kraj. muži 21-30 
3.Müller Jiří1958kraj. muži 31-40 
4.Olejník Jakub1997kraj. muži 41-50 
5.Šubčík Jiří1983kraj. muži 51-70 
6.Luňáček Jiří1975kraj. muži 71-100 
7.Malý Jan1971kraj. muži 71-100 
8.Janků Karel1995kraj. muži 101-150 
9.Müller Lukáš1981kraj. muži 151-200 
10.Braun Norbert1977kraj. muži 151-200 
11.Agachi Konstantin1948kraj. muži 201-250 
12.Maixner Vladimír1961kraj. muži 201-250 
13.Petko Jan1982kraj. muži 201-250 
14.Wiesner Lukáš1992kraj. muži 251-311 
15.Skokanová Lenka1978reg. muži 41-50 
16.Píša Radovan1974nez.  
17.Wiesner Zdeněk1948nez.  
18.Blaťák Jindřich1945nez.  
TJ Postřelmov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zitta David1987kraj. muži 71.-100. 
2.Honemann Vlastimil ml.1981kraj. muži 101.-150. 
3.Stryk Zdeněk1972kraj. muži 101.-150. 
4.Čecháček Radek1980kraj. muži 101.-150. 
5.Blaháček Ivo1973kraj. muži 101.-150. 
6.Blaťák Marek1994kraj. muži 71-80N.Střídavý start z TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek
7.Vláčel Miroslav1961reg. muži 71.-100. 
8.Jágr Petr1972reg. muži 71.-100. 
9.Snášel František1961reg. muži 71.-100. 
10.Prášil Milan1950reg. muži 101.-150. 
11.Stryk Zdeněk ml.1996reg. muži -------------------- 
12.Honemann Petr1982reg. muži 151.- 
13.Kubíček Martin1973reg. muži 101.-150. 
14.Zatloukal Radek1991reg. muži -------------------- 
15.Stejskal Kamil1975reg. muži ----------------- 
16.Šípová Miroslava1951reg. ženy ---------------- 
17.Sedláčková Jana1970reg. ženy ---------------- 
18.Svozil Zdeněk1968reg. muži ------------------- 
OMYA Jeseník C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Paraskevopulos Andreas1957kraj. muži 21.-30. 
2.Matějíček Miloš st.1947kraj. muži 31.-40. 
3.Paraskevopulos Filip1986kraj. muži 51.-70. 
4.Hudáček Jiří1987kraj. muži 71.-100. 
5.Šimek Pavel1948kraj. muži 51.-70. 
6.Senohrábek Zdeněk1944kraj. muži 101.-150. 
7.Janoušek Vladimír1961kraj. muži 101.-150. 
8.Jati Tomáš1980kraj. muži 151.-200. 
9.Kunc Radim1972kraj. muži 151.-200. 
10.Macík Petr1964kraj. muži 151.-200. 
Krajská soutěž I
Sokol Čechovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stužka Oldřich ml.1978kraj. muži 31-40 
2.Jančík Jiří1973kraj. muži 51-70 
3.Maděrka Aleš1969kraj. muži 51-70 
4.Chytil Milan1965kraj. muži 71-100 
5.Lošťák Martin1978kraj. muži 71-100 
6.Richter David1973kraj. muži 71-100 
7.Benek Jaromír1962kraj. muži 71-100N 
8.Řehulka Michal1986kraj. muži 151-200N 
9.Makovec Rostislav1957kraj. muži 151-200 
10.Kvapil Tomáš1948kraj. muži 151-200 
11.Konšel Filip1978kraj. muži 151-200 
12.Jahn Michal1974kraj. muži 201-285 
13.Pekař René1972kraj. muži 201-285 
14.Gottwald Tomáš1972reg. muži 51-70 
15.Kroupa Lukáš1987reg. muži 51-70 
16.Kořínek Petr1973reg. muži 101-150 
T.J. Sokol Neředín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gargel Zbyněk1967kraj. muži 41.-50. 
2.Dubský Pavel1969kraj. muži 51.-70. 
3.Holík Petr1979kraj. muži 71.-100. 
4.Chromec Martin1972kraj. muži 71.-100. 
5.Běhal Milan1953kraj. muži 101.-150. 
6.Brzokoupil Jiří1978kraj. muži 101.-150. 
7.Vysloužil Radek1967kraj. muži 101.-150. 
8.Kovačík Roman1988kraj. muži 151.-200. 
9.Zapletal Jan1983kraj. muži 201.-285. 
10.Černý Marek1974kraj. muži 201.-285. 
11.Dohnálek Ondřej1991kraj. muži 201.-285. 
12.Janovskij Vadim1991nez. muži  
TJ Sokol Buk A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koutný Pavel1970kraj. muži 51-70 
2.Dorazil Václav1985kraj. muži 71-100 
3.Hrubý Martin1991kraj. muži 71-100 
4.Hrubý Leo1962kraj. muži 101-150 
5.Zavřel Josef st.1953kraj. muži 101-150 
6.Koňařík Martin1973kraj. muži 201-285 
7.Hrubý Radek1997kraj. muži 201-285 
8.Nevřiva Kamil1973kraj. muži 201-285 
9.Hrabal Pavel1956kraj. muži 201-285 
10.Suchý Milan1959reg. muži 151-200 
11.Hrubý Josef1943reg. muži 201-250 
Sigma Hranice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šuba Vojtěch ml.1994kraj. muži 101-150 
2.Sohr Radovan1965kraj. muži 151-200 
3.Jemelka Libor1975kraj. muži 151-200 
4.Klos Otto1944kraj. muži 201-250 
5.Jemelka Ivan1980kraj. muži 201-250 
6.Vítek Zdeněk1954reg. muži 51-70 
7.Zobaník Jaroslav1951reg. muži 71-100 
8.Němeček Ladislav1948reg. muži 71-100 
9.Vitoul Pavel1967reg. muži 71-100 
10.Staviař Jiří1970reg. muži 101-150 
11.Březík Lukáš1980reg. muži 101-150 
TJ Sokol Tovačov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pazdera Jaroslav st.1965kraj. muži 51. - 70. 
2.Horák Milan1966kraj. muži 101. - 150. 
3.Palčík Zdeněk1973kraj. muži 101. - 150. 
4.Otáhal Vlastimil1955kraj. muži 101. - 150. 
5.Ginter Martin1971kraj. muži 151. - 200. 
6.Vojtašek Miroslav1969reg. muži 71. - 100. 
7.Polčák Pavel1958reg. muži 101. - 150. 
8.Macháček Pavel1973reg. muži 101. - 150. 
9.Pazdera Jaroslav ml.1985reg. muži 101 - 150. 
10.Lexmann Lubomír1955reg. muži 101. - 150. 
11.Frehar Jiří1949reg. muži 101. - 150. 
12.Skřipský Ondřej1997reg. dci 201. - 250. 
13.Ligurský Alois1952reg. muži 201. - 250. 
14.Vilém Vilém1967nez. muži N 
15.Malec Jan1978nez. muži N 
16.Kolář Roman1972nez. muži N 
Pramet Šumperk B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šubčík Jiří1983kraj. muži 51-70 
2.Luňáček Jiří1975kraj. muži 71-100 
3.Malý Jan1971kraj. muži 71-100 
4.Janků Karel1995kraj. muži 101-150 
5.Müller Lukáš1981kraj. muži 151-200 
6.Braun Norbert1977kraj. muži 151-200 
7.Agachi Konstantin1948kraj. muži 201-250 
8.Maixner Vladimír1961kraj. muži 201-250 
9.Petko Jan1982kraj. muži 201-250 
10.Wiesner Lukáš1992kraj. muži 251-311 
11.Skokanová Lenka1978reg. muži 41-50 
12.Píša Radovan1974nez.  
13.Wiesner Zdeněk1948nez.  
14.Blaťák Jindřich1945nez.  
Sokol Kolšov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jarmar Petr1975kraj. muži 51 - 70 
2.Švesták Drahoslav1951kraj. muži 71 - 100 
3.Honemann Vlastimil1959kraj. muži 71 - 100 
4.Švéda Marek1981kraj. muži 101 - 150 
5.Čermák Martin1970kraj. muži 101 - 150 
6.Mazurka Tomáš1984kraj. muži 101 - 150 
7.Kouřil Jaroslav1963kraj. muži 151 - 200 
8.Žák Milan1959kraj. muži 201 - 285 
9.Směšný Tomáš1986reg. muži 41 - 50 
10.Oláh Eduard1958reg. muži 51-60 
11.Burian Jaroslav1975reg. muži 71 - 100 
12.Los Alois1958kraj. muži 71 - 100 
13.Chalupa Radommír1966reg. muži 101 - 130 
14.Dražný Alois1952reg. muži 101 - 130 
SK Rakov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šuba Bedřich1976kraj. muži 31.-40. 
2.Vykopal Jaroslav1963kraj. muži 71.-100. 
3.Burda Milan1964kraj. muži 101.-150. 
4.Cigánek Josef1959kraj. muži 151.-200. 
5.Ludka Jaroslav1966kraj. muži 101.-150. 
6.Zamazal Zdeněk1982kraj. muži 201.-285. 
7.Ludka Jan1993kraj. muži 201.-285. 
8.Frydrych Ondřej1986reg. muži 101.-150. 
9.Dornica Miroslav1957reg. muži 101.-150. 
10.Zamazal Lubomír1955reg. muži 101-150 
11.Hradil Antonín1949reg. muži 151.-200. 
12.Řehák Jiří1976reg. muži 251.-289. 
13.Pikna Ondřej1994reg. muži 251.-289. 
14.Zlámal Radim1973reg. muži 251.-289. 
15.Kulička Radek1992reg. muži 251N 
16.Horáček Miroslav1974nez. muži  
OMYA Jeseník D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šimek Pavel1948kraj. muži 51.-70. 
2.Fňukal Zdeněk1951kraj. muži 101.-150 
3.Janoušek Vladimír1961kraj. muži 101.-150. 
4.Senohrábek Zdeněk1944kraj. muži 101.-150. 
5.Kunc Radim1972kraj. muži 151.-200. 
6.Macík Petr1964kraj. muži 151.-200. 
7.Dvořák Vítek2000reg. muži 21.-30. 
TJ Krnov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štěpanek Martin1972kraj. muži 51-70 
2.Galetka Tomáš1972kraj. muži 71-100 
3.Vyvial Jaromír1948kraj. muži 101-150 
4.Vyhňák Zdeněk1946kraj. muži 151-200 
5.Matyáš Jaroslav1953kraj. muži 151-200 
6.Bláha Bohumil1960kraj. muži 201-285 
7.Hradil Jaroslav1965kraj. muži 201-285 
8.Kozák Petr1958kraj. muži 201-285 
9.Kubas Marcel1973kraj. muži 201-285 
10.Škrla David1969kraj. muži 201-285 
Slavoj Bruntál A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koval Michal1976kraj. muži 101-150 
2.Plesník Jiří1964kraj. muži 101-150 
3.Hostěnský Robert1971kraj. muži 101-150 
4.Veselý Jindřich ml.1986kraj. muži 101-150N 
5.Machů Jaroslav1970kraj. muži 151-200 
6.Lattner Kamil1974kraj. muži 151-200 
7.Jasinský Čestmír1967kraj. muži 201-285 
8.Veselý Jindřich st.1955kraj. muži 201-285N 
9.Krajča Patrik1993kraj. muži 201-285N 
10.Veigl Lukáš2001kraj. muži 201-285Hostování z T.J. Sokol Olomouc Neředín z.s.
11.Kolář Vojta1994kraj. muži 201-285N 
12.Mlčoch František1961kraj. muži 201-285N 
13.Ladislav Trebulák1950kraj. muži 201-285N 
Sokol Bludov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brokeš Josef1968kraj. muži 71-100 
2.Srb Pavel1964kraj. muži 71-100 
3.Jelínek Jakub1992kraj. muži 101-150 
4.Strašil David1996reg. muži 51-70 
5.Konečný Stanislav1964reg. muži 51-70 
6.Janíček Milan1990reg. muži 71-100 
7.Blaťák Vojtěch1998reg. muži 101-130 
8.Hvožďara Vlastimil1958nez.  
9.Odstrčil Jiří1998reg. muži 101-130 
10.Krátký Dalibor1971reg. muži 71-100 
Krajská soutěž II A
SDH Dětkovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedláček Petr1964reg. muži 41-50 
2.Dostál Jaromír1951reg. muži 51-70 
3.Knichal Martin1977reg. muži 51-70 
4.Švéda Radslav1949reg. muži 51-70 
5.Petyrek Vladislav ml.1985reg. muži 41-50 
6.Buřt Petr1962reg. muži 51-70 
7.Knichal Jaroslav1952reg. muži 71-100 
8.Petýrek Vladislav st.1954reg. muži 71-100 
9.Slouka Petr1965reg. muži 71-100 
10.Melka Květoslav1952reg. muži 101-150 
11.Penezič Vladan1942reg. muži 151-177 
12.Hybl Martin1995reg. muži 150-177 
13.Brlica Filip1998nez.  
Sokol Čechovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Richter David1973kraj. muži 71-100 
2.Lošťák Martin1978kraj. muži 71-100 
3.Benek Jaromír1962kraj. muži 71-100N 
4.Řehulka Michal1986kraj. muži 151-200N 
5.Konšel Filip1978kraj. muži 151-200 
6.Kvapil Tomáš1948kraj. muži 151-200 
7.Makovec Rostislav1957kraj. muži 151-200 
8.Pekař René1972kraj. muži 201-285 
9.Kolík Petr1965kraj. muži 201-285 
10.Šťastný Pavel1972kraj. muži 201-285 
11.Velešík Josef1967kraj. muži 201-285 
12.Jahn Michal1974kraj. muži 201-285 
13.Kroupa Lukáš1987reg. muži 51-70 
14.Šťastný Petr1973reg. muži 51-70 
15.Korbelová Romana1971reg. ženy 1N 
OP Prostějov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stužka Petr1977kraj. muži 11 
2.Sedláček Jiří1969kraj. muži 101-150 
3.Vysloužil Oldřich st.1967kraj. muži 101-150 
4.Benek Tomáš1995kraj. muži 201-285 
5.Hrůza Petr1966kraj. muži 151-200 
6.Krampla Jiří st.1975reg. muži 41-50 
7.Hrůza Pavel1971reg. muži 41-50 
8.Stužka Oldřich st.1949reg. muži 51-70 
9.Běhal Jiří st.1963reg. muži 51-70 
Sigma Lutín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zbořil Radek1968kraj. muži 101-150 
2.Tlach Miroslav1983kraj. muži 151-200 
3.Začal Martin1981kraj. muži 151-200 
4.Hampl Jiří1963kraj. muži 201-250 
5.Halfar Václav1980kraj. muži 151-200 
6.Mikulka Miroslav1969kraj. muži 251-311 
7.Ošťádal Rostislav1945nez. muži  
Sokol Neředín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brzokoupil Jiří1978kraj. muži 101.-150. 
2.Běhal Milan1953kraj. muži 101.-150. 
3.Vysloužil Radek1967kraj. muži 101.-150. 
4.Kovačík Roman1988kraj. muži 151.-200. 
5.Zapletal Jan1983kraj. muži 201.-285. 
6.Černý Marek1974kraj. muži 201.-285. 
7.Dohnálek Ondřej1991kraj. muži 201.-285. 
8.Veiglová Jarmila1976ČR ženy 96. 
9.Holíková Vendula1983kraj. ženy 3. 
10.Cankař Radek1978reg. muži 31.-40. 
11.Veselá Michaela1982kraj. ženy 11.-15. 
12.Janovskij Vadim1991nez. muži  
13.Londin Igor1998nez. muži  
14.Soukup Adam2001nez. muži Hostování z Hobby Klub - DDM Olomouc
SK Přerov E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šoc Milan1980kraj. muži 51-70 
2.Bluma Jindřich1988kraj. muži 51-70 
3.Valašík Lukáš1984kraj. muži 71-100 
4.Vágner Tomáš1972kraj. muži 151-200 
5.Zavřel Josef1985kraj. muži 101-150 
6.Végh Jakub1996kraj. muži 201-285 
7.Uhlíř Daniel1996kraj. muži 201-285 
8.Kubík David1981reg. muži 71-100 
9.Krudenc Martin1975reg. muži 101-150 
10.Bereza Oldřich1950reg. muži 101-150 
11.Vysloužil Jarmil1948reg. muži 101-150 
12.Starostík Petr2000reg. muži 151-200 
13.Kyselák Tomáš1994reg. muži 151-200N 
14.Kyrych Pavel1977reg. muži 201-250N 
15.Zákostelský Jakub2000reg. muži 251-289 
16.Komárková Kateřina2000kraj. ženy 16-22 
17.Pospíšilová Carmen1972kraj. ženy 5 
18.Mrázková Jindřiška1991kraj. ženy 6 
19.Fábryová Markéta1994kraj. ženy 7 
20.Véghová Viola2000kraj. ženy 16-22 
21.Gerhátová Eliška2003kraj. ženy 16-22 
22.Skopal Dalibor2002ČR mži 9Hostování z Hobby Klub - DDM Olomouc
TJ Sokol Němčice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zemánek Petr1983kraj. muži 101.-150.N 
2.Vlach Michal1998kraj. muži 151.-200. 
3.Válek Vít1970kraj. muži 201.-285. 
4.Vlach Zdeněk1967kraj. muži 201.-285 
5.Palásek Jaromír1972kraj. muži 201.-285 
6.Kadlík Vladimír1977kraj. muži 201.-285. 
7.Oplocký Petr ml.1989reg. muži 51.-70. 
8.Doležal Alois1980reg. muži 71.-100. 
9.Oplocký Petr st.1965reg. muži 71.-100. 
10.Oplocký Ondřej1993reg. muži 71.-100. 
11.Diviš Marek1976reg. muži 101.-150. 
12.Bouda Květoslav1971reg. muži 101.-150. 
13.Málek Miloslav1992reg. muži 101.-150. 
14.Meixner Petr1983reg. muži 101.-150. 
15.Přidal Jiří1973reg. muži 101.-150. 
16.Přidal Petr st.1967reg. muži 101.-150. 
17.Richter Antonín1938reg. muži 101.-150. 
18.Kalinay Vladimír1964reg. muži 151.-177. 
Sokol Jezernice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gorecki Pavel1975kraj. muži 71-100 
2.Raška Jiří1979kraj. muži 71-100 
3.Rytíř Pavel1967kraj. muži 101-150 
4.Zigmund David1975kraj. muži 151-200 
5.Horák Jiří1961kraj. muži 151-200 
6.Král Michal1989kraj. muži 151-200 
7.Frankovič Jaroslav1954kraj. muži 201-285 
8.Kubáč Jaroslav1967reg. muži 71-100 
9.Bočan Bohuslav1957reg. muži 101-150 
10.Hrachovec Luděk1976nez.  
11.Dohnal Radovan1960nez.  
12.Kubáč Libor1971nez.  
13.Zapletal Miloslav1960nez.  
Sokol Nový Svět A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holiš Roman1972kraj. muži 60 
2.Chytil Miroslav1949kraj. muži 120 
3.Prázdný Pavel st.1975reg. muži 60 
4.Plachý Vojtěch1989reg. muži 70 
5.Procházka Zdeněk1952reg. muži 70 
6.Kolísko Vlastimil1944reg. muži 120 
7.Kučera Ivan1994reg. muži 70Střídavý start z T.J. Sokol Náklo z.s.
Sportklub Štarnov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Piták Alexander1959kraj. muži 259 
2.Paděra Pavel1969nez. muži  
3.Mišun Miroslav1950nez. muži  
4.Martinů Jiří ml.1987nez. muži  
5.Černoch Alois st.1962nez. muži  
Sokol Šternberk B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Coufal Ondřej1991kraj. muži 101-150 
2.Žvátora Jaroslav1986kraj. muži 151-200 
3.Kubánek Martin1986kraj. muži 151-200 
4.Čapčuch Josef1968kraj. muži 71-100 
5.Vémola Martin1985kraj. muži 151-200 
6.Vyhnálek Tomáš1995kraj. muži 151-200 
7.Černoch Alois ml.1989kraj. muži 201-285 
8.Coufal Jindřich1993nez. muži  
9.Sedlář Michal1973nez.  
10.Bryks Tomáš1997nez.  
Sokol Kojetín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zuzaňák Jiří1976kraj. muži 71-100 
2.Odehnal Jakub1982kraj. muži 101-150 
3.Zítka Tomáš1977kraj. muži 151-200 
4.Ocknecht Jiří1975kraj. muži 285 
5.Prokeš Lukáš1978kraj. muži 151-200 
6.Orság Vlastimil1963reg. muži 51-70 
7.Kilhof Jiří1950reg. muži 51-70 
8.Vrtěl Luděk1954reg. muži 71-100 
9.Frühbauer Oldřich1954reg. muži 71-100 
10.Pištělák Martin1981reg. muži 101-150 
Krajská soutěž II B
TTC Mohelnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stuchlý Rostislav1958kraj. muži 13 
2.Duchaň Stanislav1986reg. muži 21 
3.Ellner Martin1982reg. muži 31 
4.Demeter Dušan1992reg. muži 41 
5.Grézl Martin1984reg. muži 41 
6.Zedníček Miloš1972reg. muži 51 
7.Májek Josef1968reg. muži 101 
8.Hvězda Martin1979reg. muži 101 
9.Nantl Rostislav2002nez. mži  
10.Maštera Jan2002nez. mži  
11.Sedláčik Jan2001nez. mži  
Sokol Kolšov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mazurka Tomáš1984kraj. muži 101 - 150 
2.Čermák Martin1970kraj. muži 101 - 150 
3.Kouřil Jaroslav1963kraj. muži 151 - 200 
4.Žák Milan1959kraj. muži 201 - 285 
5.Směšný Tomáš1986reg. muži 41 - 50 
6.Oláh Eduard1958reg. muži 51-60 
7.Los Alois1958kraj. muži 71 - 100 
8.Burian Jaroslav1975reg. muži 71 - 100 
9.Chalupa Radommír1966reg. muži 101 - 130 
10.Dražný Alois1952reg. muži 101 - 130 
Sokol Jedlí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jarmara Martin1979kraj. muži 101-150 
2.Haltmar Luděk1973kraj. muži 151-200 
3.Altman Petr1966kraj. muži 151-200 
4.Tomášek Milan1966kraj. muži 151-200 
5.Krňávek Zdeněk1964reg. muži 31-40 
6.Krňávek Zdenek ml.1989reg. muži 51-70 
7.Polách Petr1957reg. muži 71-100 
8.Pospíšil Lukáš1993reg. muži 71-100 
9.Rýznar Jaromír1964nez. muži 101-130 
10.Večeř Václav1954nez.  
Sokol Dubicko A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Braný Milan ml.1981kraj. muži 101-150 
2.Strouhal Karel1977kraj. muži 101-150 
3.Horák Luděk1966kraj. muži 151-200 
4.Horák Filip1996kraj. muži 201-285 
5.Langer Rudolf1959kraj. muži 201-285 
6.Vlček Vojtěch1955kraj. muži 201-285 
7.Neoral Ondřej1995nez.  
8.Vidomus Michal1983nez.  
TJ Zlaté Hory A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Wagner Roman1979kraj. muži 201.-285. 
2.Mádr Zdeněk1952kraj. muži 201.-285. 
3.Krupa Lukáš1982kraj. muži 201.-285. 
4.Sopčák Lukáš1979reg. muži 21.-30. 
5.Charalambidis Vít1989kraj. muži 201.-285. 
6.Husvéth Tomáš1989kraj. muži 201.-285. 
7.Válek Petr1971kraj. muži 201.-285. 
8.Brašík Pavel1958kraj. muži 285. 
9.Brňák Ladislav1958reg. muži 51.-65. 
10.Brňák Daniel1998reg. muži 51.-65. 
11.Bobko Štefan1943reg. muži - 
12.Trulej Petr1972reg. muži - 
13.Rajwa Dominik1998reg. muži - 
14.Brňák David1977reg. muži - 
15.Válek Lukáš1994reg. muži - 
Slavoj Bruntál B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Machů Jaroslav1970kraj. muži 151-200 
2.Jasinský Čestmír1967kraj. muži 201-285 
3.Veselý Jindřich st.1955kraj. muži 201-285N 
4.Krajča Patrik1993kraj. muži 201-285N 
5.Veigl Lukáš2001kraj. muži 201-285Hostování z T.J. Sokol Olomouc Neředín z.s.
6.Lattner Kamil1974kraj. muži 151-200 
7.Kolář Vojta1994kraj. muži 201-285N 
8.Ladislav Trebulák1950kraj. muži 201-285N 
9.Měrka František1944kraj. muži 201-285N 
10.Mlčoch František1961kraj. muži 201-285N 
11.Sabol Miroslav1948kraj. muži 201-285N 
SVČ Rýmařov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Casciani Luděk1974kraj. muži 151.-200. 
2.Polák Aleš1965kraj. muži 201.-285. 
3.Rektořík Bronislav1964kraj. muži 151.-200. 
4.Václavík Aleš1982kraj. muži 151.-200. 
5.Palivec David1992kraj. muži 201.-285. 
6.Lašák Roman1975reg. muži - 
7.Kalaš Miroslav1959kraj. muži 201.-285. 
8.Štefanišin Zdeněk1994reg. muži - 
9.Havlíček Pavel1968reg. muži - 
Moravský Beroun A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trbušek Jiří1957kraj. muži 101-150 
2.Glück Roman1974kraj. muži 151-200 
3.Kusmič Vlastimil1961kraj. muži 151-200 
4.Lukšík Pavel1962kraj. muži 201-285 
5.Bršťák František1962kraj. muži 201-285 
6.Chaloupka Tomáš1975kraj. muži 201-285 
7.Plichta Lubomír1957kraj. muži 201-285 
8.Polnar Jaroslav1957nez. muži  
9.Švanda Radovan1961nez. muži  
10.Veselka Jan1971nez. muži N 
Vrbno pod Pradědem A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ondra David1970kraj. muži 71-100 
2.Gomola Jan1987kraj. muži 101-150 
3.Fišr Petr1982kraj. muži 101-150 
4.Slavík Ota1970kraj. muži 101-150 
5.Patočka Tomáš1991kraj. muži 201-285 
6.Šimončík Josef1950nez. muži  
7.Chlebcová Lucie1986nez. ženy  
8.Kopfová Tereza1997ČR dky 40 
9.Martínková Blanka1977nez. ženy  
10.Chlebec Vladimír1965nez. muži  
11.Svrček Václav1973nez. muži  
12.Slavík Petr2005nez. nži  
13.Slavíková Kristýna2003nez. nžy  
Velké Losiny A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smolík Michal1978reg. muži 21-30 
2.Novotný Eduard st.1949reg. muži 21-30 
3.Cikryt Petr1958reg. muži 21-30 
4.Vaněk Miloš1982reg. muži 51-70 
5.Janda František1948reg. muži 51-70 
6.Bureš Vladimír1974reg. muži 71-100 
7.Novotný Eduard ml.1980reg. muži 71-100 
8.Honemann Pavel1980reg. muži 71-100 
9.Berka Jiří1975reg. muži 101-130 
Město Albrechtice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Adamec Štěpán1970kraj. muži 101-151 
2.Vojtek Roman1971kraj. muži 101-150 
3.Santarius Gustav1958kraj. muži 151-200 
4.Muroň Antonín1990kraj. muži 151-200 
5.Pokorný Milan1962nez.  
6.Hanzelka Filip1999nez.  
7.Chovaniok Jan1932nez.  
8.Brunclík Zdeněk1958nez.  
9.Vrabka Leo1956nez. muži  
Pramet Šumperk C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Müller Lukáš1981kraj. muži 151-200 
2.Braun Norbert1977kraj. muži 151-200 
3.Agachi Konstantin1948kraj. muži 201-250 
4.Maixner Vladimír1961kraj. muži 201-250 
5.Petko Jan1982kraj. muži 201-250 
6.Wiesner Lukáš1992kraj. muži 251-311 
7.Skokanová Lenka1978reg. muži 41-50 
8.Olejník Petr ml.2001reg. muži 71Střídavý start z TableTenis Club Mohelnice, z.s.
9.Píša Radovan1974nez.  
10.Wiesner Zdeněk1948nez.  
11.Blaťák Jindřich1945nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS