Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Divize
TJ DDM Valašské Meziříčí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hladil David1991kraj. muži 21-30 
2.Bazalka Michal1975kraj. muži 31-40 
3.Orlovský Pavel1980kraj. muži 61-70 
4.Kuběna Stanislav1970kraj. muži 81-90 
5.Hladil Radek1965kraj. muži 61-70 N 
6.Čevela Martin1968kraj. muži 101-110 N 
7.Hráský Luděk1950kraj. muži 121-130 
8.Zgabaj Miroslav st.1948reg. muži 21-30 
9.Skřidlovský Martin1971reg. muži 31-40 
10.Kovář Martin1989reg. muži 41-50 
11.Juráň Radek1992reg. muži 41-50 
12.Šíma Martin1989reg. muži 41-50 
13.Střílka Jakub1988reg. muži 41-50 
14.Vahala Jiří1994reg. muži 51-60 
15.Vahala Marek2000reg. muži 61-68 
16.Markusík David1998reg. muži 61-68 
17.Pokuta Jan1970reg. muži 61-68 
18.Slimáček Petr1977reg. muži 61-68 
19.Vlček Pavel1984nez. muži  
20.Vlček Radim1974nez. muži  
21.Štefánik Vladimír1962nez. muži  
SK Slavičín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Račák Vítězslav1976kraj. muži 15 
2.Plášek Adam1974kraj. muži 21-30 
3.Kučera Jaroslav1947kraj. muži 41-50 
4.Bureš Vlastimil1964kraj. muži 71-80 
5.Jančařík Zbyněk1976reg. muži 71-80 
6.Floreš Ivan1961reg. muži 81-90 
7.Martinec Antonín1952reg. muži 81-90 
8.Jančařík Miroslav1972reg. muži 81-90 N 
9.Macků Robert1974reg. muži 91-100 
10.Münster Petr1963nez.  
11.Zabloudil Jiří1959nez.  
12.Rohlena Ivo1972nez.  
13.Rohlena Jiří1948nez.  
14.Černý Michal1999nez.  
15.Zabloudil Petr1999nez.  
TJ Jiskra Otrokovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Piňko Roman1971kraj. muži 20 
2.Janečka Tomáš1989kraj. muži 41-50 
3.Polanský Pavel1978kraj. muži 51-60 
4.Odstrčil Karel1973kraj. muži 51-60N 
5.Gazda Jiří1974kraj. muži 61-70 
6.Janečka Zdeněk1964kraj. muži 71-80 
7.Fiala Radim1976kraj. muži 71-80 
8.Holík Alois1963kraj. muži 81-90 
9.Jílek Petr1962kraj. muži 91-100 
10.Hons Jakub1986kraj. muži 111-120 
11.Mancl Zdeněk1976kraj. muži 111-120N 
12.Plišťák Miroslav1951reg. muži 71-80 
13.Mancl Pavel1978nez.  
TJ Sokol Kostelec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Páleníček Jiří1954kraj. muži 21-30 
2.Barbořík Ivan1956kraj. muži 61-70 
3.Paďour Ladislav1987kraj. muži 111-120 
4.Fišer Pavel1951reg. muži 32N 
5.Vykoukal Martin1987kraj. muži 111-120 
6.Kozub Kamil1976reg. muži 71-80 
7.Matulík Jaromír1957reg. muži 71-80 
8.Daněk Pavel1957reg. muži 81-90 
9.Kutra Josef1962reg. muži 91-100 
10.Řehák Lukáš1985reg. muži 91-100N 
11.Koiš Jaroslav1962reg. muži 101-120N 
TJ Kunovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slunečko Vratislav1975kraj. muži 31-40 
2.Šmíd Václav1990kraj. muži 31-40 
3.Chvíla Pavel1976kraj. muži 41-50 
4.Žmolík Pavel1964kraj. muži 51-60N 
5.Smištík Miroslav1962kraj. muži 91-100 
6.Glajch Jan1998kraj. muži 101-110Hostování z Tělovýchovný spolek Komňa
7.Šašinka Radek1987kraj. muži 141-150 
8.Autrata Vít1974kraj. muži 141-150 
9.Hajduk Jan1975reg. muži 41-50 
10.Vlk Radim1967reg. muži 51-60 
11.Smištíková Dana1961reg. muži 51-60 
12.Berger Miloš1975reg. muži 51-60N 
KST Zlín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lapčík Ondřej1999kraj. muži 18N 
2.Březík Jan1997kraj. muži 21-30 
3.Šenkeřík Marek1996kraj. muži 31-40 
4.Koldas Tomáš2000kraj. muži 51-60 
5.Krčál Roman1965reg. muži 28N 
6.Střelec Marek1968reg. muži 38N 
7.Dufek Jakub1999reg. muži 51-60 
8.Kostrhůn Tomáš1974reg. muži 51-60N 
9.Nedbálek Michal2001reg. muži 91-100 
10.Oharek David1999reg. muži 91-100N 
11.Viktorínová Michaela2000reg. muži 101-120N 
12.Zelenka Zbyněk1954reg. muži 101-120N 
13.Koudelík Lukáš2002reg. muži 181-200N 
14.Čížek Alexandr2000reg. muži 201-240 
15.Doležel Tomáš2002reg. muži 201-240 
16.Slezák Rudolf2003reg. muži 201-240 
17.Dufek Jan2003reg. muži 201-240N 
18.Jelínek Vojtěch2001reg. muži 201-240N 
19.Mitrenga Matěj2001reg. muži 241-265N 
20.Dřímal Radovan1983nez. muži xxx 
21.Hanuš Jan1999nez. muži xxx 
22.Střelec Jiří1998nez. muži xxx 
KST Dolní Němčí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sadílek Jan1981kraj. muži 31-40 N 
2.Jančář Luděk1988kraj. muži 41-50 
3.Fibichr Zdeněk1966kraj. muži 51-60 
4.Kučera Martin1995kraj. muži 61-70 
5.Bartoš Miroslav1972kraj. muži 61-70 
6.Ježek Milan1966kraj. muži 111-120 
7.Borýsek Jiří1970kraj. muži 121-130 
8.Matějíček Jakub1988kraj. muži 131-140 
9.Čaník Tomáš1995kraj. muži 131-140 
10.Bičan Miroslav2000kraj. muži 141-150 
11.Kašpárek Patrik1987reg. muži 31-40 N 
12.Kočiš Michal1983reg. muži 31-40 N 
TJ Sokol Újezdec - Těšov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lekeš Pavel1974kraj. muži 21-30 
2.Kováč Peter1981kraj. muži 51-60 
3.Orlovský Martin1982kraj. muži 71-80 
4.Švehla Michal1992kraj. muži 121-130 
5.Živnéř Stanislav1964kraj. muži 131-140 
6.Mojžíšek Lumír1977reg. muži 51-60N 
7.Brulík Josef1973reg. muži 61-70 
8.Man František1943reg. muži 71-80 
9.Chmelař Jaroslav1954reg. muži 81-90 
10.Březina Radomír1974reg. muži 101-110 
11.Gavlas Martin1972reg. muži 101-110 
12.Šoukal Branislav1976reg. muži 111-120N 
TJ Fryšták
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Karal Martin1993kraj. muži 21-30 
2.Hrdlička Martin1990kraj. muži 31-40 
3.Vanžura Jiří1988kraj. muži 31-40 
4.Karal Miroslav1966kraj. muži 41-50 
5.Fišer Roman1969kraj. muži 71-80 
6.Matela Zdeněk1964kraj. muži 71-80 N 
7.Hrdlička Michal1988kraj. muži 111-120 
8.Pekař Pavel1969kraj. muži 131-140 
9.Jániš Pavel1982reg. muži 61-70 
10.Konečný David1982reg. muži 61-70 
11.Gálík Jaromír1968reg. muži 121-140 
12.Výmola Antonín1941reg. muži 121-140 
13.Říha Petr1974nez. muži  
TJ Bystřice pod Hostýnem
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kvasnička Jiří1973kraj. muži 41 - 50 
2.Nevřala Lukáš1980kraj. muži 51 - 60 
3.Černocký Radek1963kraj. muži 71 - 80 
4.Votava Zdeněk1955kraj. muži 81 - 90 
5.Krutil Radek1973kraj. muži 101 - 110 n 
6.Urbiš Jan1997kraj. muži 111 - 120 
7.Janásek Radovan1969kraj. muži 111 - 120 n 
8.Urbiš Jakub1994kraj. muži 121 - 130 
9.Beneš Zdeněk1965kraj. muži 121 - 130 
10.Hlaváč Milan1972kraj. muži 131 - 140 n 
11.Nesvadba Vladan1995kraj. muži 141 - 150 
12.Saksa Ivan1990reg. muži 21 - 30 n 
13.Moráček Jakub1994reg. muži 31 - 40 
14.Vaculík Vincenc1951reg. muži 31 - 40 
15.Vrbecký Tomáš1994reg. muži 41 - 50 
16.Matela Milan1988reg. muži 41 - 50 
17.Bareš David2000reg. muži 51 - 70 
18.Bareš Alois1962reg. muži 71 - 117 
TJ Sokol Šarovy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bojko Karel1975kraj. muži 1 N 
2.Jahůdka Petr1976kraj. muži 21-30 
3.Strejček Jiří1973kraj. muži 31-40 
4.Plhák Jan ml.1997kraj. muži 31-40 
5.Křen Lubor1979kraj. muži 31-40 
6.Gajdůšek Robert1970kraj. muži 61-70 
7.Plhák Martin1999kraj. muži 101-110 
8.Kubáč Petr1986kraj. muži 141-150 
9.Henzl Václav1967reg. muži 141-160 
10.Henzl Libor1969reg. muži N 141-160 
11.Batoušek Vladimír1970reg. muži 161-180 
TJ Holešov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klůj Bronislav1976kraj. muži 21-30 
2.Havránek Ondřej1981kraj. muži 41-50N 
3.Hasala Petr1982kraj. muži 51-60 
4.Posolda Karel1979kraj. muži 51-60 
5.Zrůbek Marek1980kraj. muži 81-90N 
6.Doležel Radek st.1970kraj. muži 101-110 
7.Zela Dalibor1976kraj. muži 141-150N 
8.Dragan Tomáš1980reg. muži 21-30 
9.Liška Libor1969reg. muži 21-30 
10.Vizner Marek1972reg. muži 21-30 
11.Zachoval Libor1967reg. muži 21-30 
12.Krejčí Pavel1969reg. muži 31-40 
Krajská soutěž I.třídy, muži
TJ Jiskra Otrokovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janošík Pavel1961kraj. muži 13N 
2.Gazda Jiří1974kraj. muži 61-70 
3.Janečka Zdeněk1964kraj. muži 71-80 
4.Fiala Radim1976kraj. muži 71-80 
5.Holík Alois1963kraj. muži 81-90 
6.Jílek Petr1962kraj. muži 91-100 
7.Hons Jakub1986kraj. muži 111-120 
8.Mancl Zdeněk1976kraj. muži 111-120N 
9.Plišťák Miroslav1951reg. muži 71-80 
10.Janošík Petr1958reg. muži 71-80 
11.Zikmund Jiří1968reg. muži 81-90 
12.Vidlář Pavel1973reg. muži 81-90 
13.Hlobil Stanislav1974reg. muži 91-100N 
14.Janečka Bronislav1969reg. muži 101-120 
TJ Sokol Vlčnov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cifr Radomír1964kraj. muži 61.-70. 
2.Kolaja Radomil1964kraj. muži 81.-90. 
3.Kučera Josef1965kraj. muži 91,-100, 
4.Mlýnek Přemysl1996kraj. muži 101,-110, 
5.Pavelčík František1963kraj. muži 131,-140 
6.Mlýnek Radomír1966reg. muži 51.-60 
7.Vráblík Dušan1955reg. muži 61.-70 
8.Tykal Antonín1969reg. muži 71,-80. 
9.Kubíček Martin1984reg. muži 71.-80. 
10.Vlachynský Jaroslav1970reg. muži 71.-80.N 
11.Křapa Ivo1967reg. muži 101.-110. 
12.Vozár Vlastimil1961reg. muži 121.-130. 
SK Spartak Hulín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Plšek Josef1966kraj. muži N31.-40. 
2.Tůma Tomáš1971kraj. muži 41.-50. 
3.Hrdina Jan1960kraj. muži 41.-50. 
4.Klusák Tomáš1969kraj. muži 61.-70. 
5.Šabík Vladimír1962kraj. muži 81.-90. 
6.Hošťálek Petr1969kraj. muži 101.-110. 
7.Mikulík Radek1981kraj. muži 121.-130. 
8.Říha Jaroslav1962kraj. muži 141.-150. 
9.Topič Adam1995reg. muži 31.-40. 
10.Kvapilík Břetislav1956reg. muži 41.-50. 
11.Šošolík Pavel1964reg. muži 51.-70. 
Sport centrum Bylnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dorňák František1973kraj. muži 41-50 
2.Gonda Tomáš1969kraj. muži 71-80 
3.Dorňák Zdeněk1961kraj. muži 91-100 
4.Řepa Josef1955kraj. muži 111-120 
5.Unzeitig Patrik1995reg. muži 61-70 
6.Kovařík Luděk1997reg. muži 61-70 
7.Fojtík Marek1997reg. muži 61-70 
8.Račák Vítězslav1950reg. muži 141-160 N 
9.Kovařík Luděk st.1975reg. muži 181-200 
10.Bařinka Vilém1998reg. muži 181-200 N 
11.Růžička Petr2000reg. muži 241-265 N 
12.Hýbl Radim2000nez. muži  
13.Strnka Josef1999nez. muži  
14.Martiška Petr1997nez. muži  
15.Strnad Filip1997nez. muži  
16.Unzeitig Ladislav1968nez. muži  
17.Strnka Zdeněk st.1962nez. muži  
18.Dittrich Jaroslav st.1971nez. muži  
19.Machač Josef1970nez. muži  
TJ Vidče
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaculín Libor1963kraj. muži 51 - 60 
2.Brzokoupil Jiří1950kraj. muži 91 - 100 
3.Bernhauser Vlastimír1950kraj. muži 91 - 100 
4.Šubčík Leopold1955kraj. muži 131 - 140 
5.Mikulenka Zdeněk1975kraj. muži 101 - 110 
6.Glac Michal1995reg. muži 21 - 30 
7.Knébl Radovan1961reg. muži 31 - 40 
8.Vaculín Jaroslav1952reg. muži 31 - 40 
9.Mikulenka Petr1990reg. muži 31 - 40 
10.Mičkal Michal1983nez. muži  
TJ Nivnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smetana Marcel1978kraj. muži 71.-80. 
2.Beníček Martin1985kraj. muži 91.-100. 
3.Kouša Roman ml.1993kraj. muži 111.-120. 
4.Bršlica Josef1947reg. muži 41.-50.N 
5.Výmola Vladimír1954kraj. muži 111.-120. 
6.Kouša Petr1986reg. muži 51.-60.N 
7.Hladiš Libor1985reg. muži 61.-70. 
8.Janča Tomáš1986reg. muži 61.-70. 
9.Janečka Stanislav1945reg. muži 71.-80. 
10.Buráň Antonín1948reg. muži 71.-.80.N 
11.Hlavica Jaroslav1975reg. muži 81.-90. 
12.Kovařík Petr1961reg. muži 81.-90. 
13.Šopík Jiří1985reg. muži 81.-90. 
TJ Sokol Mysločovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gazdoš Zdeněk1963kraj. muži 61-70 
2.Vyoral Pavel1964kraj. muži 61-70N 
3.Žák Radek1977kraj. muži 91-100 
4.Jančík Petr1982reg. muži 51-60 
5.Ščepka Milan1967reg. muži 51-60 
6.Kolařík Milan1990reg. muži 71-80 
7.Adamec Michal1991reg. muži 91-100 
8.Podola Milan1986reg. muži 91-100 
9.Musil Josef1954reg. muži 141-160 
10.Dovrtěl Jaroslav1959reg. muži 141-160 
11.Strnadel Filip1996reg. muži 141-160 
12.Utinek Miroslav1964reg. muži 141-160 
13.Jančík Svatoslav1996reg. muži 161-180N 
14.Mokrý Filip1992reg. muži 201-240N 
15.Gazdoš Jaroslav st.1934reg. muži 201-240N 
16.Gazdoš Jaroslav ml.1962nez. muži N 
TJ Stolní tenis Bystřice pod Lopeníkem
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šopík Marek1976kraj. muži 91.-100. 
2.Mahdal Václav1957kraj. muži 101.-110. 
3.Beníček Hynek1973kraj. muži 131.-140. 
4.Mahdalíček Bohuslav1952reg. muži 51.-60. 
5.Hnilička Jiří1971reg. muži 71.-80. 
6.Zálešák Pavel1971reg. muži 81.-90. 
7.Hodl Jaroslav1982reg. muži 101.-110. 
8.Struhařík Lukáš1987reg. muži 231.-240. 
Orel Zlín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Polák Petr1953kraj. muži 41-50 
2.Závada Adam1990kraj. muži 61-70 
3.Klímek Zdeněk1980kraj. muži 61-70N 
4.Krejčiřík David1985kraj. muži 81-90 
5.Vítek Pavel1988kraj. muži 81-90 
6.Šaur David1988kraj. muži 121-130 
7.Babica Vladimír1981reg. muži 61-70 
8.Svoboda Jiří1978reg. muži 61-70 
9.Kristýnek Boris st.1966reg. muži 61-70N 
10.Svoboda Miroslav1977reg. muži 81-90 
11.Svoboda Vlastimil ml.1974reg. muži 81-90 
12.Vítek Milan1961reg. muži 81-90 
TJ Rožnov pod Radhoštěm B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pustějovský Stanislav1981kraj. muži 19 
2.Míček Petr1960kraj. muži 71-80 
3.Blaťák Marek1994kraj. muži 71-80N. 
4.Křenek Zdeněk1946kraj. muži 81-90 
5.Šenkeřík Josef1962kraj. muži 81-90N 
6.Baroš Karel1977kraj. muži 111-120 
7.Ryl Ivan1964kraj. muži 121-130 
8.Semela Pavel1962kraj. muži 131-140 
9.Kokinopulos Miroslav1967kraj. muži 141-150 
10.Křenek Radomír1961reg. muži 31-40 
11.Honč Vladimír1966nez. muži  
12.Baroš Petr1977nez. muži  
13.Míček Lukáš1981nez. muži  
14.Matula Jaroslav1950nez. muži  
15.Mikulenka František1937nez. muži  
16.Nosek Vladimír1954nez. muži  
TJ Fryšták B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fišer Roman1969kraj. muži 71-80 
2.Matela Zdeněk1964kraj. muži 71-80 N 
3.Hrdlička Michal1988kraj. muži 111-120 
4.Pekař Pavel1969kraj. muži 131-140 
5.Jániš Pavel1982reg. muži 61-70 
6.Konečný David1982reg. muži 61-70 
7.Gálík Jaromír1968reg. muži 121-140 
8.Výmola Antonín1941reg. muži 121-140 
9.Kalup Richard1967reg. muži 161-180 
10.Gregor Radek1974reg. muži 181-200 
11.Hochmajer Petr1952reg. muži 201-240 N 
12.Juránek Radim1961nez. muži  
13.Říha Petr1974nez. muži  
T.J. Sokol Vsetín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skalský Ondřej1999reg. muži 21-30 
2.Zgabaj Miroslav1973reg. muži 30,5 
3.Ondrašík Petr1978reg. muži 30,5 
4.Bártek Dušan1974reg. muži 31-40 
5.Výchopeň Stanislav1957reg. muži 31-40 
6.Bártek Šimon1995reg. muži 31-40 
7.Juřica Tomáš1997reg. muži 31-40 
8.Feranec Jakub1994reg. muži 41-50 
9.Hanáková Lenka1981reg. muži 41-50 
10.Hnátková Barbora2000reg. muži 51-60 
11.Stuppiello Claudia1996reg. muži 51-60 
12.Kovář Zdeněk1949nez. muži  
13.Skalský Michal1991nez. muži  
Krajská soutěž II.třídy, muži
KST Vsetín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cvečko Daniel1962kraj. muži 21.-30. Ncizinec 
2.Slováček Petr1973kraj. muži 41.-50. N 
3.Pavloušek Roman1958kraj. muži 91.-100. 
4.Cibulka Stanislav1964kraj. muži 101.-110. 
5.Kubík Josef1967kraj. muži 121.-130. 
6.Pala Lubomír1972nez. muži  
7.Panáček Anton1964nez. muži cizinec 
8.Korytář Ivan1957nez. muži  
9.Karola Josef1949nez. muži  
10.Olšák Miroslav1957nez. muži  
11.Bártek Šimon1995reg. muži 31-40Střídavý start z Tělocvičná jednota Sokol Vsetín
SK Spartak Hulín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šabík Vladimír1962kraj. muži 81.-90. 
2.Hošťálek Petr1969kraj. muži 101.-110. 
3.Mikulík Radek1981kraj. muži 121.-130. 
4.Říha Jaroslav1962kraj. muži 141.-150. 
5.Topič Adam1995reg. muži 31.-40. 
6.Kvapilík Břetislav1956reg. muži 41.-50. 
7.Šošolík Pavel1964reg. muži 51.-70. 
8.Kristýnek Bohumil1939reg. muži 51.-70. 
9.Nesvadba Pavel1973reg. muži 71.-117 
10.Ondruch Marek1992reg. muži 71.-117. 
KST Dolní Němčí C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartoš Miroslav1972kraj. muži 61-70 
2.Ježek Milan1966kraj. muži 111-120 
3.Borýsek Jiří1970kraj. muži 121-130 
4.Matějíček Jakub1988kraj. muži 131-140 
5.Čaník Tomáš1995kraj. muži 131-140 
6.Bičan Miroslav2000kraj. muži 141-150 
7.Kašpárek Patrik1987reg. muži 31-40 N 
8.Kočiš Michal1983reg. muži 31-40 N 
9.Ježek Jan1988reg. muži 51-60 N 
10.Salát Jan1988reg. muži 81-90 N 
11.Ježek Miroslav1993reg. muži 91-100 
12.Škařupa Petr1993reg. muži 111-120 
TJ DDM Valašské Meziříčí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hladil Radek1965kraj. muži 61-70 N 
2.Čevela Martin1968kraj. muži 101-110 N 
3.Hráský Luděk1950kraj. muži 121-130 
4.Skřidlovský Martin1971reg. muži 31-40 
5.Zgabaj Miroslav st.1948reg. muži 21-30 
6.Kovář Martin1989reg. muži 41-50 
7.Juráň Radek1992reg. muži 41-50 
8.Šíma Martin1989reg. muži 41-50 
9.Střílka Jakub1988reg. muži 41-50 
10.Vahala Jiří1994reg. muži 51-60 
11.Vahala Marek2000reg. muži 61-68 
12.Markusík David1998reg. muži 61-68 
13.Vlček Pavel1984nez. muži  
14.Téglová Tatiana1972nez. muži  
15.Vlček Radim1974nez. muži  
16.Bednárik Milan1968nez. muži  
17.Drápela Marek1974nez. muži  
TJ Sokol Slavkov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rubáš Josef1957kraj. muži 81.-90. 
2.Krhovský Karel1987kraj. muži 101.-110. 
3.Pavlicová Štěpánka1980reg. muži 21.-30. 
4.Fanta Marek st.1965reg. muži 51.-60. 
5.Šašinka Radek st.1964reg. muži 71.-80.N 
6.Ondra Miroslav1955reg. muži 151.-160. 
7.Zubík Jan1946reg. muži 151.-160.N 
8.Janča Michal1973reg. muži 191.-200.N 
9.Ježek Ludvík1950reg. muži 201.-210. 
10.Nášel Václav1984reg. muži 211.-220. 
11.Zubík David1997reg. muži 221.-230. 
12.Zubík Jaroslav1972reg. muži 221.-230. 
13.Lysoněk Roman1994reg. muži 221.-230. 
14.Šimek Libor1975reg. muži 231.-240. 
15.Švardala Libor1975nez. muži  
16.Bobčíková Tereza1996nez. dky  
TJ Bystřice pod Hostýnem B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krutil Radek1973kraj. muži 101 - 110 n 
2.Urbiš Jan1997kraj. muži 111 - 120 
3.Hlaváč Milan1972kraj. muži 131 - 140 n 
4.Nesvadba Vladan1995kraj. muži 141 - 150 
5.Moráček Jakub1994reg. muži 31 - 40 
6.Vaculík Vincenc1951reg. muži 31 - 40 
7.Páník Matěj1997reg. muži 51 - 70 
8.Zmeškal Jaroslav1971reg. muži 71 - 117 n 
9.Schindler Jaroslav1992reg. muži 71 - 117 n 
Orel Ostrožská Nová Ves
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mahdalíček Josef ml.1983kraj. muži 81.-90. 
2.Mikoška Ivo1981reg. muži 41.-50. 
3.Pres Radim1978reg. muži 41.-50. 
4.Blažek Pavel1972nez. muži 51.-60N 
5.Kolečkář Marek1973reg. muži 51.-60 
6.Mičola Václav1967reg. muži 61.-70. 
7.Vlk Antonín1940reg. muži 71.-80 
8.Konečný Martin1994reg. muži 81.-90. 
9.Stužka Josef1962reg. muži 121.-130N 
10.Valný Vojtěch1993reg. muži 131.-140. 
TJ Bystřice pod Hostýnem C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janásek Radovan1969kraj. muži 111 - 120 n 
2.Urbiš Jakub1994kraj. muži 121 - 130 
3.Beneš Zdeněk1965kraj. muži 121 - 130 
4.Saksa Ivan1990reg. muži 21 - 30 n 
5.Vrbecký Tomáš1994reg. muži 41 - 50 
6.Matela Milan1988reg. muži 41 - 50 
7.Bareš David2000reg. muži 51 - 70 
8.Patera Jan1995reg. muži 71 - 117 
9.Bareš Alois1962reg. muži 71 - 117 
10.Vašík Jan1994reg. muži 71 - 117 
11.Zajíc Michal1997reg. muži 71 - 117 
12.Žídek Vojtěch2000reg. muži 71 - 117 n 
TJ Kunovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smištík Miroslav1962kraj. muži 91-100 
2.Glajch Jan1998kraj. muži 101-110Hostování z Tělovýchovný spolek Komňa
3.Autrata Vít1974kraj. muži 141-150 
4.Šašinka Radek1987kraj. muži 141-150 
5.Hajduk Jan1975reg. muži 41-50 
6.Vlk Radim1967reg. muži 51-60 
7.Smištíková Dana1961reg. muži 51-60 
8.Berger Miloš1975reg. muži 51-60N 
9.Smišťík Roman1971reg. muži 81-90 
10.Šonka Marek1988reg. muži 91-100 
11.Mořický Tomáš1995reg. muži 91-100 
12.Bureš Petr1969reg. muži 91-100 
TJ Rožnov pod Radhoštěm C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šenkeřík Josef1962kraj. muži 81-90N 
2.Baroš Karel1977kraj. muži 111-120 
3.Ryl Ivan1964kraj. muži 121-130 
4.Semela Pavel1962kraj. muži 131-140 
5.Kokinopulos Miroslav1967kraj. muži 141-150 
6.Křenek Radomír1961reg. muži 31-40 
7.Zákostelský Stanislav1966reg. muži 31-40 
8.Baroš Petr1977nez. muži  
9.Honč Vladimír1966nez. muži  
10.Černota Pavel1999nez. muži  
11.Drápala Milan1956nez. muži  
12.Joch Daniel1997nez. muži  
13.Hanák Denis1997nez. muži  
14.Matula Jaroslav1950nez. muži  
15.Míček Lukáš1981nez. muži  
16.Mikulenka František1937nez. muži  
17.Nosek Vladimír1954nez. muži  
18.Oravec Slavomír1947nez. muži  
Orel Zlín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vítek Pavel1988kraj. muži 81-90 
2.Šaur David1988kraj. muži 121-130 
3.Babica Vladimír1981reg. muži 61-70 
4.Svoboda Jiří1978reg. muži 61-70 
5.Kristýnek Boris st.1966reg. muži 61-70N 
6.Svoboda Miroslav1977reg. muži 81-90 
7.Svoboda Vlastimil ml.1974reg. muži 81-90 
8.Vítek Milan1961reg. muži 81-90 
9.Novotný Oldřich1948reg. muži 101-120 
10.Vaněk Jan1944reg. muži 101-120 
11.Juřík Tomáš1987reg. muži 101-120N 
12.Pidrman Josef1966reg. muži 141-160 
TJ Sokol Šarovy B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Křen Lubor1979kraj. muži 31-40 
2.Gajdůšek Robert1970kraj. muži 61-70 
3.Plhák Martin1999kraj. muži 101-110 
4.Kubáč Petr1986kraj. muži 141-150 
5.Henzl Václav1967reg. muži 141-160 
6.Henzl Libor1969reg. muži N 141-160 
7.Batoušek Vladimír1970reg. muži 161-180 
8.Svoboda Milan1968reg. muži N 161-180 
9.Lišaník Josef1964reg. muži 181-200 
10.Panoš Radovan1975reg. muži 181-200 
11.Fusek Martin1973reg. muži 201-240 
12.Vája Lukáš1985nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS