Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Divize
TJ Sokol Č.Třebová A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Patka Václav1982kraj. muži 31-35 
2.Soukup Jan1984kraj. muži 41-50 
3.Hýbl Tomáš1967kraj. muži 71-80 
4.Pavel Jan1985kraj. muži 81-90 
5.Štarman Emil1957kraj. muži 71-80 
6.Plíva Roman1982kraj. muži 161-180 
7.Steinmetz Roman1969reg. muži 3 
8.Wávra Petr1966reg. muži 7 
9.Beneš Stanislav1955reg. muži 19 
10.Rybka Martin1972reg. muži 21-40 
11.Geldner Josef1947reg. muži 41-60 
12.Malina Milan1962reg. muži 41-60 
13.Kolář Radim1969nez. muži  
TJ Jiskra Litomyšl SedlecA
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dostál Jiří1972kraj. muži 26.-30. 
2.Šesták Radek1979kraj. muži 26.-30. 
3.Špinar Jaroslav1969kraj. muži N31.-35. 
4.Schejbal Petr1975kraj. muži 51.-60. 
5.Sochor Martin1984kraj. muži 41.-50. 
6.Novák Michal1987kraj. muži 61.-70. 
7.Štieber Břetislav1976kraj. muži N71.-80. 
8.Valdhans Rudolf1973kraj. muži 81.-90. 
9.Balský Karel1988kraj. muži 101.-120. 
10.Štarman Karel1966kraj. muži 101.-120. 
11.Flodr Tomáš1978reg. muži 31.-35. 
12.Pelikán Jakub1995reg. muži 21.-40. 
13.Beneš Jiří1967reg. muži 35.-40. 
14.Syrová Lucie1993reg. muži 51.-60. 
15.Burešová Kateřina1994reg. muži 51.-60. 
TJ Jiskra Holice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Socha Zdeněk1964kraj. muži 41-50 
2.Švec Jan1952kraj. muži 51-60 
3.Hladík Miroslav1955kraj. muži 81-90 
4.Vraštil Lukáš1986kraj. muži 91-100 
5.Pečinka Lukáš1994kraj. muži 101-120 
6.Koubek Vojtěch2000kraj. muži 121-140Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
7.Košťál Jiří1962reg. muži 26-30 
8.Theodor Jiří1963reg. muži 41-50 
9.Frolík Tomáš1992reg. muži 41-50 
10.Theodor Daniel1993reg. muži 51-60 
11.Krejčík Libor1973reg. muži 91-100 
12.Pečinka Vítězslav1950reg. muži 101-120 
13.Krejza Josef1943reg. muži 141-160 
14.Kyncl František1939reg. muži 161-171 
15.Vohralík Oldřich1942nez. muži  
TJ Slovan Moravská Třebová A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mrva Milan1974kraj. muži 41-50 
2.Zítka Patrik1988kraj. muži 61-70 
3.Maděra Jaroslav1960kraj. muži 71-80 
4.Kalandra Miloslav ml.1973kraj. muži 81-90N 
5.Durák Lubomír1977kraj. muži 81-90 
6.Riemer Tomáš1991kraj. muži 91-100 
7.Palatka Edward1954kraj. muži 101-120 
8.Ertl Jakub1985kraj. muži 121-140 
9.Smetana Jaroslav1989kraj. muži 141-160 
10.Muselík Miroslav1962kraj. muži 141-160 
11.Skácelík Jiří1986reg. muži 41-50 
TJ Tesla Pardubice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kudýn Petr1987kraj. muži 31-35 
2.Kudýn Vladimír1956kraj. muži 51-60 
3.Loudil Jan1959kraj. muži 51-60N 
4.Melichar Martin1964kraj. muži 61-70N 
5.Novotný Luboš1979kraj. muži 61-70 
6.Lukeš Marek1994kraj. muži 61-70 
7.Merta Matouš1989kraj. muži 61-70 
8.Štěpánek Petr1977kraj. muži 91-100 
9.Bubeník Michal1991kraj. muži 101-120 
10.Petřík Tomáš1973kraj. muži 101-120 
11.Herudek Miroslav1964kraj. muži 121-140 
12.Karcol Martin1992kraj. muži 121-140 
TTC Ústí nad Orlicí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čopián Štefan1954kraj. muži 18 
2.Janák Martin1966kraj. muži 23 
3.Kantorek Jiří1969kraj. muži 41-50 
4.Procházka Jiří1968kraj. muži 71-80 
5.Jedlička Richard1977kraj. muži 101-120 
6.Kadrman Miloslav1981kraj. muži 121-140 
7.Novák Aleš1985kraj. muži 141-160 
8.Adamec Lukáš1995kraj. muži 161-180 
9.Šeda Václav1968nez. muži  
10.Svojanovská Jana1977nez. muži  
11.Zemková Barbora1988nez. muži  
TTC Ústí nad Orlicí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaplan Vojtěch1996kraj. muži 36-40 
2.Hodas David1990kraj. muži 41-50 
3.Hodas Michal1992kraj. muži 61-70 
4.Motl Daniel1991kraj. muži 61-70 
5.Hájek Ladislav1965kraj. muži 71-80 
6.Doležal Jan1990kraj. muži 101-120 
7.Pražák Zdeněk1964kraj. muži 141-160 
8.Hrdina Lukáš1991kraj. muži 161-180 
9.Motlová Jitka1967nez. muži  
10.Bezdíčková Lenka1988nez. muži  
11.Částková Eliška1991nez. muži  
KST Linea Chrudim A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Řezníček Tomáš1967kraj. muži 24 
2.Budinský Petr1961kraj. muži 51 
3.Steiner Petr1965kraj. muži 71 
4.Flídr Bohdan1961kraj. muži 71 
5.Procházka Petr1977kraj. muži 81 
6.Pokorný Jiří1953kraj. muži 101 
7.Mandlík Miroslav1979kraj. muži 141 
8.Michek Jakub1996kraj. muži 141 
9.Procházková Jana1986kraj. ženy 7 
KST Linea Chrudim B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malinský Tomáš1982kraj. muži 26 
2.Netolický Tomáš1984kraj. muži 51 
3.Dočekal Tomáš1994kraj. muži 91 
4.Půlpán David1993kraj. muži 91 
5.Polach Miroslav1988kraj. muži 101 
6.Netolický Jan1982kraj. muži 141 
7.Ondruch Jakub1989kraj. muži 161 
8.Fišerová Kateřina1994kraj. ženy 13 
SK US Steinerová Choceň C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mikulecký Jan1968kraj. mži 17 
2.Bělohlávek Dominik1998kraj. muži 22 
3.Příhoda Tomáš1964kraj. muži 41 
4.Synek Martin1973kraj. muži 81 
5.Slavík Miroslav1971kraj. muži 81 
6.Beneš Václav1969kraj. muži 141 
7.Trkal Jaroslav1964reg. muži 5 
8.Absolon Martin1975reg. muži 13 
9.Oliva Vladimír1954reg. muži 16 
10.Průcha Vladimír1953nez.  
11.Stránský Matěj1998kraj. muži 141.-160.Střídavý start z KST SK US Steinerová Choceň z.s
TTC Skuteč A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Netolický Lukáš1975kraj. muži 31-35 
2.Bezdíček Bohumil1973kraj. muži 61-70 
3.Zelinka Robert1966kraj. muži 61-70 
4.Bezdíček Lukáš1980kraj. muži 71-80 
5.Salát Petr1978reg. muži 26-30 
6.Beránek Michal1975reg. muži 51-60 
7.Doležal Marek1973reg. muži 61-70 
8.Stříteský Ladislav1958reg. muži 71-80 
9.Vyčichl Michal1995reg. muži 81-90 
10.Hubený Zdeněk1959reg. muži 101-110 
11.Paulus Jiří1953reg. muži 111-125 
12.Doležal Štěpán1971reg. muži 126-140 
TTC Medovinka Hlinsko A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černý Radek1975kraj. muži 21 
2.Rybenský Dušan1974kraj. muži 25 
3.Kalina Petr1985kraj. muži 61-70 
4.Řezníček David1983kraj. muži 91-10 
5.Polanský Jiří1973kraj. muži 121-140 
6.Spálenský Ivan1963kraj. muži 121-140 
7.Černý Stanislav1976kraj. muži 141-160 
8.Škarvada Vladimír1971kraj. muži 141-160 
9.Zíb Petr1986kraj. muži 141-160 
10.Kosek Petr1986kraj. muži 161-180 
11.Saifr Vladimír1963kraj. muži 161-180 
12.Houba Ondřej1976reg. muži 31-40 
13.Smékal Petr1974reg. muži 61-70 
14.Boháč Milan1985reg. muži 61-70 N 
15.Smékal Pavel1969reg. muži 71-80 
16.Řezníček Miloš1960reg. muži 71-80 
17.Bříza Martin1993reg. muži 81-90 
Krajská soutěž KSA
TJ Jiskra Heřmanův Městec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Buchal Dušan1967kraj. muži 31-35 
2.Kadlec Zdeněk1960kraj. muži 101-120 
3.Štefl Václav1979kraj. muži 121-140 
4.Kachlík Jan ml.1976kraj. muži 101-120 
5.Smetana Vladislav1962reg. muži 91-100 
6.Mikula Jan1994reg. muži 111-125 
7.Charvát Jaroslav1993reg. muži 111-125 
8.Charvát Ondřej1996reg. muži 111-125 
9.Crha Jiří1959reg. muži 101-110 
10.Baloun Roman1992reg. muži 141-15N 
11.Levínský Josef1950reg. muži 101-110 
12.Kachlík Jan st.1941reg. muži 126-140 
13.Poskočil Stanislav1947reg. muži 126-140 
14.Mikula Michal1971reg. muži 111-125 
15.Šimon Vítězslav1981reg. muži N 
16.Borovička Pavel1958reg. muži N 
17.Daněk Miloslav1961reg. muži N 
18.Doležal Miloš1963reg. muži N 
TJ Sokol Chrast
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaplan Zdeněk1974kraj. muži 25-30 
2.Štantejský Ondřej1979kraj. muži 51-60 
3.Pýcha František1972kraj. muži 101-120 
4.Vrána Pavel1985kraj. muži 101-120 
5.Štefec Petr1972kraj. muži 161-180 
6.Sedláčková Martina1985reg. muži 61-70 
7.Kaplanová Miroslava1983reg. muži 61-70N 
8.Schejbal Jaroslav1951reg. muži 81-90 
9.Malinský Marek1984reg. muži 91-100 
10.Schejbal Štěpán1977reg. muži 111-125N 
11.Železný Václav1948reg. muži 126-140 
12.Sodomka Josef1955reg. muži 141-156 
TJ Lokomotiva Pardubice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Voženílek Martin1975kraj. muži 31-35N 
2.Pytlík Jiří1969kraj. muži 41-50 
3.Holík Jiří1969kraj. muži 71-80 
4.Dočkal Radek1988kraj. muži 121-140 
5.Licek Radim1973kraj. muži 121-140 
6.Špaňůr Josef1966kraj. muži 121-140 
7.Kolář Michal1965kraj. muži 121-140 
8.Rázek František1956kraj. muži 161-180 
9.Mandys Ota1963reg. muži 61-70 
10.Suchánek Zdeněk1958reg. muži 61-70 
11.Valenta Petr1953reg. muži 71-80 
12.Hemerka Jiří1961reg. muži 71-80 
13.Horáková Eva1948reg. muži 81-90 
14.Hošek Petr1960reg. muži 81-90 
15.Novák Karel1947reg. muži 101-120 
16.Štok Karel1997reg. muži 101-120 
17.Václavek Michal1975reg. muži nkl 
18.Dočkalová Kateřina1985reg. muži nkl 
19.Utíkalová Tereza1988reg. muži nkl 
20.Jiráňová Alena1986reg. muži nkl 
21.Kadleček Radomír1969nez. muži nkl 
TJ Jiskra Holice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pečinka Lukáš1994kraj. muži 101-120 
2.Koubek Vojtěch2000kraj. muži 121-140Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
3.Košťál Jiří1962reg. muži 26-30 
4.Theodor Jiří1963reg. muži 41-50 
5.Frolík Tomáš1992reg. muži 41-50 
6.Theodor Daniel1993reg. muži 51-60 
7.Krejčík Libor1973reg. muži 91-100 
8.Pečinka Vítězslav1950reg. muži 101-120 
9.Krejza Josef1943reg. muži 141-160 
10.Kyncl František1939reg. muži 161-171 
11.Vohralík Oldřich1942nez. muži  
12.Bažant Petr1951nez. muži  
13.Bek Zdeněk1941nez. muži  
14.Murdych Tomáš1970nez. muži  
15.Říha Tomáš1973nez. muži  
TJ Sokol Rosice nad Labem
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bachura Libor1964kraj. muži 9 
2.Sedlák Vítězslav1962reg. muži 26-30 
3.Adamec Milan1966reg. muži 51-60 
4.Kira Michal1948reg. muži 71-80 
5.Zámečník Čestmír1950reg. muži 71-80 
6.Kára Petr1959reg. muži 91-100 
7.Mrštík Oldřich1948reg. muži 101-120 
8.Koudela Karel1972reg. muži 121-140 
9.Kadlec Vladimír1948reg. muži 121-140 
10.Vojtíšek Vratislav1943reg. muži 121-140 
11.Michalovích Petr1964reg. muži 121-140 
12.Mucha Robin1983reg. muži 121-140 
13.Suchý David1974reg. muži 121-140 
14.Maryankov Evžen1998reg. dci 141-160 
15.Mudruňka Karel2001reg. mži 141-160 
16.Boleslav Tomáš1997reg. dci 161-180 
17.Dobruský Miloš1956reg. muži 181 
18.Fuka Viktor1960reg. muži 181 
19.Rucká Veronika1999reg. sžy 181 
20.Vrba Michal1998reg. dci 181 
21.Houdek Roman1972nez. muži  
TJ Tesla Pardubice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lukeš Marek1994kraj. muži 61-70 
2.Merta Matouš1989kraj. muži 61-70 
3.Petřík Tomáš1973kraj. muži 101-120 
4.Karcol Martin1992kraj. muži 121-140 
5.Bubeník Michal1991kraj. muži 101-120 
6.Kalhous Vlastimil1953reg. muži 31-35 
7.Miřejovský Jan1961reg. muži 36-40 
8.Hakl Miroslav1993reg. muži 61-70 
9.Vojtěch Petr1993reg. muži 91-100 
TJ Tesla Pardubice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beránek Petr1970kraj. muži 41-50 
2.Novotný Luboš1979kraj. muži 61-70 
3.Štěpánek Petr1977kraj. muži 91-100 
4.Herudek Miroslav1964kraj. muži 121-140 
5.Makalouš Vladimír1955reg. muži 51-60 
6.Kolísek Miroslav1962reg. muži 61-70 
7.Himmel David1969reg. muži 61-70 
8.Zajíček Martin1998reg. muži 71-80 
9.Novák Milan1956reg. muži 71-80 
10.Tvrdík Jan1987reg. muži 81-90 
11.Weber Jan1966reg. muži 81-90 
TJ Trojovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tesner Tomáš1974kraj. muži 71 - 80 
2.Malinský Martin1974kraj. muži 91 - 100 
3.Kopecký Pavel1974kraj. muži 121 - 140 
4.Kopecký Pavel st.1951kraj. muži 141 - 160 
5.Neufinger Ivo1975reg. muži 61 - 70 
6.Neufinger Petr1972reg. muži 61 - 70 
7.Pavlík Stanislav1964reg. muži 71 - 80 
8.Mattuš Milan ml.1962reg. muži 71 - 80 
9.Tesner Rostislav1942reg. muži 111 - 125 
TJ Sokol Chrudim B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stehlík Milan1960kraj. muži 36-40 
2.Bureš Jaroslav1965kraj. muži 41-50 
3.Hanousek Ondřej1988kraj. muži 51-60 
4.Rulík Jiří1972kraj. muži 91-100 
5.Steklý Tibor1964kraj. muži 141-160 
6.Hort Miloš1964reg. muži 61-70 
7.Sedláček Slavomír1963reg. muži 61-70 
8.Moučka Ladislav1960reg. muži 61-70 
KST Linea Chrudim C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Procházka Petr1977kraj. muži 81 
2.Polach Miroslav1988kraj. muži 101 
3.Michek Jakub1996kraj. muži 141 
4.Mandlík Miroslav1979kraj. muži 141 
5.Netolický Jan1982kraj. muži 141 
6.Ondruch Jakub1989kraj. muži 161 
7.Procházková Jana1986kraj. ženy 7 
8.Fišerová Kateřina1994kraj. ženy 13 
9.Dymák Jiří1952reg. muži 91 
10.Chlebeček Marek1991reg. muži 101 
11.Dočekal Libor1990reg. muži 126 
TTC Medovinka Hlinsko B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Polanský Jiří1973kraj. muži 121-140 
2.Spálenský Ivan1963kraj. muži 121-140 
3.Černý Stanislav1976kraj. muži 141-160 
4.Zíb Petr1986kraj. muži 141-160 
5.Škarvada Vladimír1971kraj. muži 141-160 
6.Kosek Petr1986kraj. muži 161-180 
7.Saifr Vladimír1963kraj. muži 161-180 
8.Houba Ondřej1976reg. muži 31-40 
9.Smékal Petr1974reg. muži 61-70 
10.Boháč Milan1985reg. muži 61-70 N 
11.Smékal Pavel1969reg. muži 71-80 
12.Řezníček Miloš1960reg. muži 71-80 
13.Bříza Martin1993reg. muži 81-90 
14.Zahálka Vojtěch1999nez. sži  
15.Nadrchal Lukáš1999nez. sži  
TJ Sokol Chrudim C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tajovský Václav1952kraj. muži 101-120 
2.Rubeš Michal1997kraj. muži 121-140 
3.Stehlík Vojtěch1987kraj. muži 141-160 
4.Foltýn Lukáš1985kraj. muži 161-180 
5.Krejčí Vladimír1962kraj. muži 141-160 
6.Joska Vojtěch1997reg. muži 71-80 
7.Sourada Petr1961reg. muži 51-60 
8.Šnor Karel1953reg. muži 71-80 
9.Plachý Milan1998reg. muži 81-90N 
10.Šantrůček Libor1964reg. muži 71-80 
11.Foltýn Michal1982reg. muži 101-110 
12.Sedláčková Tereza1999kraj. ženy 10 
13.Juklová Kateřina1996kraj. ženy 11 
Krajská soutěž KSB
SK US Steinerová Choceň D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slavík Miroslav1971kraj. muži 81 
2.Beneš Václav1969kraj. muži 141 
3.Trkal Jaroslav1964reg. muži 5 
4.Absolon Martin1975reg. muži 13 
5.Oliva Vladimír1954reg. muži 16 
6.Průcha Vladimír1953nez.  
TJ Slovan MoravskáTřebová B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Durák Lubomír1977kraj. muži 81-90 
2.Riemer Tomáš1991kraj. muži 91-100 
3.Palatka Edward1954kraj. muži 101-120 
4.Ertl Jakub1985kraj. muži 121-140 
5.Smetana Jaroslav1989kraj. muži 141-160 
6.Muselík Miroslav1962kraj. muži 141-160 
7.Skácelík Jiří1986reg. muži 41-50 
8.Grepl Luboš1957reg. muži 61-70 
9.Kuhr David1993reg. muži 71-80 
10.Grepl Lubomír1984reg. muži 81-90 
11.Vykydal Richard1973reg. muži 101-110 
12.Valach Josef1995reg. muži 111-120 N 
13.Šejnoha Martin1998reg. muži 121-130 
14.Zahradník Daniel1996reg. muži 131-148 
15.Moravcová Kateřina1992reg. muži 149-176 
KST Vysoké Mýto
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pohl Pavel st.1975kraj. muži 101-120 
2.Zemek Jiří1957kraj. muži 101-120 
3.Krejsa Miroslav ml.1984kraj. muži 121-140 
4.Baťa Roman1969kraj. muži 121-140 
5.Vojnar Jiří1987kraj. muži 161-180 
6.Jůza Václav1965kraj. muži 161-180N 
7.Dian Marian1950reg. muži 161-180 
8.Pich Karel1955reg. muži 201-220 
9.Baťa Kryštof2000reg. muži 221- 
10.Kopecký Pavel1986nez.  
11.Slavík Tomáš1980nez.  
12.Sodomka Vladislav1965nez.  
TJ Sokol Sudslava A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dostálek Jaroslav1973reg. muži 2 
2.Dostálek Martin1975reg. muži 9 
3.Syrový Vojtěch1997reg. muži 15 
4.Syrový Karel1994reg. muži 21 
5.Valach Přemysl1985reg. muži 41 
6.Valach Josef1958reg. muži 61 
7.Malý Tomáš1991reg. muži 61 
8.Hylák Jiří1970reg. muži 101 
9.Slezáková Blanka1970reg. muži 102 
10.Marešová Marie1961reg. muži 103 
11.Harapátová Stanislava1964reg. muži 104 
TJ Sokol Borová B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Langr Lukáš1988kraj. muži 36-40 
2.Cacek Tomáš1987kraj. muži 161-180 
3.Štrof Jaroslav1963kraj. muži 161-180 
4.Lorenc Milan1961reg. muži 28 
5.Češka Roman1971reg. muži 27 
6.Štrofová Tereza1988reg. ženy 6 
7.Štrofová Lenka1965reg. ženy 36-40 
8.Češka Martin1974reg. muži 46-50 
9.Kučera David1994reg. muži 91-100 
10.Chadima Tomáš1989reg. muži 91-100 
11.Teplý Pavel1964reg. muži 91-100 
12.Ulrich Zdeněk1967reg. muži 91-100 
13.Chadima Bedřich1989reg. muži 111-120 
14.Šafář Radovan1987nez. muži  
15.Češka František1948nez. muži  
TJ Svitavy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švancara Miroslav1959kraj. muži 91-100 
2.Bartošík Lubomír1982kraj. muži 101-120 
3.Lacina Martin1991kraj. muži 121-140 
4.Jansa Milan1968reg. muži 36-40 
5.Ambroz Jiří1959reg. muži 46-50 
6.Uhlíř Antonín1958reg. muži 51-60 
7.Sleaman Gordon1972reg. muži 61-70 
8.Beneš František1957reg. muži 71-80 
9.Valeš Vlastimil1954reg. muži 71-80 
10.Krátký Ondřej1981reg. muži 71-80 
11.Slabý Petr1970reg. muži 91-100 
12.Hruška Mojmír1974reg. muži 101-110 
13.Šprojcar Milan1957reg. muži 149-176 
14.Vykydal Lubomír1995reg. muži 46-5015Střídavý start z TJ SK Pinec Jevíčko
Orel Orlice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Adamec Václav1972kraj. muži 51-60 
2.Svoboda Leoš1974kraj. muži 101-120 
3.Svoboda Miloš1972kraj. muži 121-140 
4.Hubálek Zdeněk1971reg. muži 2 
5.Adamec Miroslav ml.1969reg. muži 10 
6.Skalický Jiří1957kraj. muži 161-180 
7.Kolomý Tomáš1992reg. muži 21-40 
8.Adamec Karel st.1957reg. muži 41-60 
9.Pokorný Matouš1993reg. muži 41-60 
10.Krčál Jiří1956reg. muži 41-60 
11.Adamec Miroslav st.1945reg. muži 81-100 
12.Bednář Libor1947reg. muži 101-120 
13.Beneš Jindřich1967reg. muži 221 
14.Krejčí Robin1996reg. muži 21Střídavý start z TJ Sokol Mistrovice,z.s.
TJ Vidlatá Seč A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Osecký Lukáš1982kraj. muži 81-90 
2.Hubinka Jiří1971kraj. muži 101-120 
3.Osecký Josef1960kraj. muži 121-140 
4.Famfulík Petr st.1964kraj. muži 141-160 
5.Famfulík Vladislav st.1960reg. muži 42 
6.Famfulík Vladislav ml.1982reg. muži 54 
7.Flídr Josef1962reg. muži 55 
8.Famfulík Petr ml.1989reg. muži 63 
9.Hubinka Jan1989reg. muži 72 
10.Vomočil Jaroslav1987reg. muži 82 
11.Kábrt Martin1980reg. muži 102 
12.Novák Václav1994reg. muži 120 
13.Famfulík Pavel1994reg. muži 139 
14.Jonáš Radim1971nez. muži  
15.Říha Michal1970nez. muži  
TJ Jiskra Litomyšl Sedlec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Michal1987kraj. muži 61.-70. 
2.Valdhans Rudolf1973kraj. muži 81.-90. 
3.Balský Karel1988kraj. muži 101.-120. 
4.Flodr Tomáš1978reg. muži 31.-35. 
5.Beneš Jiří1967reg. muži 35.-40. 
6.Burešová Kateřina1994reg. muži 51.-60. 
7.Syrová Lucie1993reg. muži 51.-60. 
8.Syrová Vlasta1966reg. muži 61.-70. 
9.Šváb Adam1993reg. muži 81.-90. 
10.Pulkrábková Barbora1994reg. muži 111.-120. 
11.Zavoralová Martina1995reg. muži 131.-148. 
12.Holomková Ilona1993reg. muži 131.-148. 
TJ Jiskra Litomyšl Sedlec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sochor Martin1984kraj. muži 41.-50. 
2.Štieber Břetislav1976kraj. muži N71.-80. 
3.Pelikán Jakub1995reg. muži 21.-40. 
4.Štarman Karel1966kraj. muži 101.-120. 
5.Bako Radim2001reg. muži 61.-80.Střídavý start z TJ Lanškroun,z.s.
6.Novák Václav1995reg. muži 81.-100.Střídavý start z TJ Lanškroun,z.s.
7.Bako Adam1999reg. muži 121.-140.Střídavý start z TJ Lanškroun,z.s.
8.Nečas Lukáš1995reg. muži 121.-140.Střídavý start z TJ Lanškroun,z.s.
9.Vybíral Filip2002nez. muži NKStřídavý start z TJ Lanškroun,z.s.
10.Svatoš Petr1998reg. dci 61-80Střídavý start z Tělovýchovná jednota TTC Sedlec z.s.
TTC Ústí nad Orlicí C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hájek Ladislav1965kraj. muži 71-80 
2.Jedlička Richard1977kraj. muži 101-120 
3.Doležal Jan1990kraj. muži 101-120 
4.Kadrman Miloslav1981kraj. muži 121-140 
5.Novák Aleš1985kraj. muži 141-160 
6.Pražák Zdeněk1964kraj. muži 141-160 
7.Hrdina Lukáš1991kraj. muži 161-180 
8.Adamec Lukáš1995kraj. muži 161-180 
9.Doležal Tomáš1997reg. muži 19 
10.Novák Vladimír1953reg. muži 61-80 
11.John Jiří1996reg. muži 161-180 
12.Šeda Václav1968nez. muži  
13.Neťuka Pavel1951nez. muži  
14.Benák Daniel1993nez. muži  
15.Svojanovská Jana1977nez. muži  
16.Motlová Jitka1967nez. muži  
17.Zemková Barbora1988nez. muži  
18.Bezdíčková Lenka1988nez. muži  
19.Částková Eliška1991nez. muži  
TJ Sokol Řetová A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kovář Dušan1974kraj. muži 81.-90. 
2.Fišer Lukáš1980kraj. muži 91.-100. 
3.Sychra Václav1974kraj. muži 141.-160. 
4.Stránský Matěj1998kraj. muži 141.-160.Hostování z KST SK US Steinerová Choceň z.s
5.Dušek Rudolf1978reg. muži 141.-160. 
6.Fangl Jiří1974reg. muži 141.-160. 
7.Vilhelm Václav1951reg. muži 141.-160. 
8.Bureš Lukáš1997reg. muži 161.-180. 
9.Mach Zdeněk1995reg. muži 201.-220. 
10.Jurný Jakub1987reg. muži n 
11.Langr Lukáš ml.1997reg. muži 61.-80.Střídavý start z TJ Lanškroun,z.s.
Divize dorostenců
TTC Skuteč A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lorenc Michal1998kraj. dci 29 
2.Krupka Jan1998kraj. dci 33 
3.Novák Vojtěch1996kraj. dci 35 
4.Andrle David1997kraj. dci 43-49 
5.Vařejčko David1997kraj. dci 43-49 
6.Navrátil Vojtěch1997kraj. dci 51-52 
7.Netolický Lukáš2002kraj. sži 31-36 
8.Novák Michal2002kraj. mži 20 
9.Bělovský David2001nez.  
10.Bubeníček Lukáš2002nez.  
11.Pacetti Lukáš2000nez.  
12.Sokol Tomáš1998nez.  
SK US Steinerová Choceň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bělohlávek Dominik1998ČR dci 35 
2.Stránský Matěj1998ČR dci 80 
3.Beneš Václav ml.1998kraj. dci 12 
4.Kučera Martin1998kraj. dci 23 
5.Stejskal Jan1999kraj. dci 26 
6.Šeda Jan1998kraj. dci 36 
7.Ulrych Milan1997kraj. dci 47 
8.Kaňka Tomáš1996kraj. dci 53 
9.Kaňka Ondřej2000kraj. dci 61 
10.Papáček Robin1999kraj. dci 63 
11.Šejnoha Jiří1997kraj. dci N 
12.Lenoch Radim2001kraj. dci N 
13.Michalec Dominik2000kraj. dci N 
14.Nepovědomý Štěpán1999kraj. dci N 
TTC Ústí nad Orlicí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaplan Vojtěch1996nez. dci  
2.Doležal Tomáš1997nez. dci  
3.John Jiří1996nez. dci  
4.Hortlík Tomáš1999nez. dci  
5.Slavíček Martin2000nez. dci  
6.Svojanovský Radim2002nez. dci  
7.Seidlman Daniel2002nez. dci  
8.Cabalka Jakub1999nez. dci  
9.Bartoň Martin2000nez. dci  
10.Cabalka Jan2002nez. dci  
11.Veselý Leoš2001nez. dci  
12.Šedová Eliška2001nez. dci  
13.Saňáková Josefina2000nez. dci  
TJ Sokol Chrudim A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Joska Vojtěch1997kraj. dci 4 
2.Rubeš Michal1997kraj. dci 5 
3.Plachý Milan1998kraj. dci 19 
4.Novák Ondřej1997kraj. dci 28 
5.Šula Petr1998kraj. dci 34 
6.Juklová Kateřina1996kraj. dky 1 
7.Sedláčková Tereza1999kraj. dky 2 
8.Nováková Kristýna1999kraj. dky 3 
9.Jílková Vanesa1997kraj. dky 5 
10.Laubová Žaneta1996nez. dky  
TJ Lanškroun A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Langr Lukáš ml.1997nez.  
2.Stejskal Adam1996nez.  
3.Chládek Karel1997nez.  
4.Pokorná Andrea1997nez.  
5.Kristek Patrik2001nez.  
6.Parent Matěj2002nez.  
7.Kuncová Lucie2004nez.  
8.Chládek David2003nez.  
9.Vybíral Filip2002nez.  
10.Mynář Vojtěch2001nez.  
11.Cacková Tereza1998nez.  
TJ Lanškroun B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vybíral Jakub1998nez.  
2.Doležel Daniel1998nez.  
3.Dokoupil Marek2001nez.  
4.Kristek Lukáš2002nez.  
5.Doleželová Nela2003nez.  
6.Dokoupilová Aneta2004nez.  
7.Štěpánek Filip2002nez.  
8.Kylarová Lucie2005nez.  
9.Bako Adam1999nez.  
10.Bako Radim2001nez.  
Divize žactva
TJ Jiskra Holice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bečka Ondřej2000nez. sži  
2.Dudek Petr1999nez. sži  
3.Jirásek Martin1999nez. sži  
4.Horák Michal2003nez. sži  
5.Platenka Filip2000nez. sži  
6.Koubková Ivana2003nez. mžy  
TJ Jiskra Holice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Škrba Matěj2003kraj. mži 28 
2.Málek Jiří nejml.2002kraj. mži 29-37 
3.Šedivý Vilém2002nez. mži  
4.Götzl Maxmilián2003nez. nži  
5.Sušil Jakub2002nez. mži  
6.Machata Jan2006nez. mži  
TJ Sokol Chrudim A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hegenbart Vlastimil1999kraj. sži 39 
2.Vítek Jiří2001kraj. sži 40 
3.Tatíček Petr2000kraj. sži 41 
4.Vítek Daniel2002kraj. sži 44-45 
5.Měkota Daniel2000kraj. sži 49-59 
6.Sedláčková Tereza1999ČR sžy 29 
7.Sedláčková Karla2001kraj. sžy 7 
8.Nováková Kristýna1999ČR sžy 41 
9.Hegenbartová Veronika1999kraj. sžy 10 
10.Drahá Lenka2000kraj. sžy 16-17 
11.Hübnerová Adéla2002kraj. sžy 16-17 
12.Karlíková Viktorie2003kraj. sžy 12-13 
TTC Medovinka Hlinsko A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nadrchal Lukáš1999nez. sži  
2.Křivan Jakub1999nez. sži  
3.Zahálka Vojtěch1999nez. sži  
4.Vašek Jan1999nez. sži  
5.Balek Petr1999nez. sži  
6.Kyllarová Denisa1999nez. sžy  
7.Lorencová Monika2000nez. sžy  
8.Janáček Adam2002nez. mži  
9.Odvárka Lukáš2002nez. mži  
10.Vašková Maruška2002nez. mžy  
11.Kozel David2003nez. nži  
12.Ondráček David2004nez. nži  
13.Pospíšil Jaroslav2004nez. nži  
14.Vacek Martin2004nez. nži  
15.Vanžura Jakub2001nez. mži  
16.Červinka Michael2001nez. mži  
17.Homoláč Ondřej1999nez. sži  
TTC Skuteč A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Netolický Lukáš2002kraj. sži 31-36 
2.Novák Michal2002kraj. mži 20 
3.Bělovský David2001nez.  
4.Bubeníček Lukáš2002nez.  
5.Pacetti Lukáš2000nez.  
TJ Lanškroun A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bako Radim2001nez.  
2.Bako Adam1999nez.  
3.Vybíral Filip2002nez.  
4.Dokoupil Marek2001nez.  
5.Dokoupilová Aneta2004nez.  
6.Doleželová Nela2003nez.  
7.Kristek Lukáš2002nez.  
8.Kristek Patrik2001nez.  
9.Kuncová Lucie2004nez.  
10.Parent Matěj2002nez.  
11.Chládek David2003nez.  
12.Kylarová Lucie2005nez.  
13.Štěpánek Filip2002nez.  
14.Mynář Vojtěch2001nez.  
TTC Ústí nad Orlicí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hortlík Tomáš1999nez. sži  
2.Slavíček Martin2000nez. sži  
3.Šedová Eliška2001nez. sži  
4.Svojanovský Radim2002nez. sži  
5.Seidlman Daniel2002nez. sži  
6.Cabalka Jakub1999nez. sži  
7.Cabalka Jan2002nez. sži  
8.Bartoň Martin2000nez. sži  
9.Veselý Leoš2001nez. sži  
10.Kleisl Rudolf2001nez. sži  
11.Šmajzr Michal2001nez. sži  
12.Svojanovský Jakub2005nez. sži  
13.Saňáková Josefina2000nez. sži  
14.Kuchařová Anna1999nez. sži  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS