Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Divize mužů
DTJ-Slavia Hradec Králové C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lučan Martin1966kraj. muži 16 
2.Lamr Martin1981kraj. muži 28 
3.Šumpík Viktor1984kraj. muži 39 
4.Obrdlík Štěpán1983kraj. muži 47 
5.Paclík Jiří1950kraj. muži 51-60. 
6.Merkl Jiří1958kraj. muži 60.N 
7.Kubíček Pavel1969kraj. muži 81-90. 
8.Trojan Luděk1966kraj. muži 101-121. 
9.Píše Pavel1976kraj. muži 101-121. 
10.Kalenský Štěpán1994kraj. muži 140.N 
11.Kolman Ivo1967kraj. muži 141-170. 
12.Chládek Martin1997kraj. muži 170.N 
Slovan Broumov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kleprlík Michal1986kraj. muži N28 
2.Gombarčík Karel ml.1984kraj. muži 34 
3.Dražinovský Tomáš1983kraj. muži 51-60 
4.Ďoubek Jiří1987kraj. muži 101-121 
5.Čepelka Jan1994kraj. muži 122-140 
6.Gombarčík Karel st.1953kraj. muži 171-200 
7.Šuda Radek1972kraj. muži 171-200 
8.Vodal Vladimír1993reg. muži 38 
9.Černý Miroslav1966reg. muži 71-80 
10.Hornych Josef1967reg. muži 91-100 
Sokol Valdice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jirásek Milan1974kraj. muži 46. 
2.Jirásek Martin st.1973kraj. muži 81-90. 
3.Kašpar Petr1981kraj. muži 122-140. 
4.Jirásek Tomáš2005reg. nži 51 
5.Novotný Milan1968kraj. muži 201-230. 
6.Novotný Zdeněk1967reg. muži 62. 
7.Kryl Jaroslav1971reg. muži 63. 
8.Bilanský Přemysl1961reg. muži 68. 
9.Jirásek Martin ml.2001kraj. mži 12. 
10.Bukartyk Jiří1956nez. muži  
11.Hlava Martin1970nez. muži  
Baník Rtyně v Podkrk. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koblížek Oldřich1970kraj. muži 26. 
2.Kubeček Vojtěch1973kraj. muži 37. 
3.Valčík Roman1985kraj. muži 40. 
4.Martin Petr1982kraj. muži 45. 
5.Koblížek Michal1992kraj. muži 91.-100. 
6.Klimeš Zbyšek1969kraj. muži 101.-121. 
7.Valta Martin1969kraj. muži 101.-121. 
8.Kábrt Vratislav1967kraj. muži N140. 
9.Dědek Miloslav1962kraj. muži 141.-170. 
10.Žďárský Jaroslav1961reg. muži 101.-110. 
11.Brát Jiří1997reg. muži 153.-171. 
12.Vlk Aleš1996reg. muži 153.-171. 
13.Valta Petr1997reg. muži 153.-171. 
14.Mach Dominik1997reg. muži N171. 
15.Šolc Adolf1941nez. muži  
TTC Nové Město n.M. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Martinek Milan1963kraj. muži 51.-60. 
2.Šrůtek Milan1966kraj. muži 91.-100. 
3.Bín Roman1964kraj. muži 101.-121. 
4.Koukola Jaromír1973kraj. muži 122.-140. 
5.Zmátlo Jan1983reg. muži 43. 
6.Ptáček Antonín1946reg. muži 61.-70. 
7.Truchlík František1950reg. muži 91.-100. 
8.Barták Zdeněk1950reg. muži 101.-120. 
9.Zelený Milan1964reg. muži 121.-140. 
10.Franc Aleš1982reg. muži 121.-140. 
11.Bělobrádek Jan1996reg. muži 121.-140. 
Sokol 2 Hradec Králové D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čepelka Jan1975kraj. muži 38 
2.Brát Karel ml.1997kraj. muži 42 
3.Jakubec Jan1985kraj. muži 48 
4.Skákal Martin1974kraj. muži 50 N 
5.Málek Daniel1996kraj. muži 70 N 
6.Hampl Michal1992kraj. muži 101-121 
7.Pleskač Jan1980kraj. muži 101-121 
8.Frízel Radek1980kraj. muži 101-121 
9.Kopecký Tadeáš1991kraj. muži 101-121 
10.Kačer Radek1997kraj. muži 141-170 
11.Pauliš František1955kraj. muži 171-200 
12.Mynář Marian1988kraj. muži 200 N 
13.Mokrejš Jan2002reg. muži 90 N 
14.Hýbl Jan1999reg. muži 100 N 
15.Lebeda Michal st.1966nez. muži  
16.Tuček Tomáš1965nez. muži  
Sokol Stará Paka A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vajgl Pavel1976kraj. muži 19 
2.Šajner Lubomír1980kraj. muži 24 
3.Dlabola Petr1977kraj. muži 32 
4.Kortus Petr1967kraj. muži 32N 
5.Herber Jan1973kraj. muži 91-100 
6.Krtička Luboš1982kraj. muži 141-170 
7.Budina Martin1979kraj. muži 171-200 
8.Krutský Jiří st.1953kraj. muži 201-230 
9.Vávra Pavel1974reg. muži 70 
10.Krutský Jiří ml.1986reg. muži 93 
11.Kuřík Pavel1955reg. muži 197-198 
12.Hruška Ladislav1973reg. muži 205 
Sokol Železnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vyskočil Petr1972kraj. muži 51-60 
2.Frýba Zdeněk1974kraj. muži 71-80 
3.Rohlíček Jan1981kraj. muži 71-80 
4.Horák Karel1970kraj. muži 71-80 
5.Breuer Jan1963reg. muži 49 
6.Výborný Martin1948reg. muži N 67 
7.Jindra Zbyněk1952reg. muži 88 
8.Vraštil Jiří1967reg. muži 89 
9.Kalousek Jaroslav1952reg. muži 109 
10.Kabela Filip1981reg. muži 111-112 
11.Tominec Ivan1949reg. muži 128 
Sokol Stěžery A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slavík Jan1975kraj. muži 35 
2.Rákosník Josef1934kraj. muži 44 
3.Kodym Tomáš1985kraj. muži 51-60 
4.Prousek Adam1989kraj. muži N60 
5.Souček Martin1969kraj. muži 81-90 
6.Šanc Přemysl1963kraj. muži 122-140 
7.Závorka Luboš1959kraj. muži N200 
8.Prousek Vít1987kraj. muži 201-230 
9.Kvasnička Tomáš1989kraj. muži 231-260 
10.Dufek Lukáš1997kraj. muži 231-260 
11.Vykysalý Miroslav1959kraj. muži 231-260 
12.Novák Jiří1982kraj. muži N260 
13.Hrbek Martin1964reg. muži 61-70 
TTC KB Vrchlabí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brázda Adam1988kraj. muži 51-60 
2.Studecký Ivan1955kraj. muži 51-60 
3.Horák Jaroslav1949kraj. muži 61-70 
4.Valeš Jaroslav1969kraj. muži 80 
5.Alinče Petr1960kraj. muži 61-70 
6.Vitvar Roman1969kraj. muži 81-90 
7.Hauschwitz Pavel1972kraj. muži 101-121 
8.Brázda Martin1959kraj. muži 122-140 
9.Šín Jiří1948kraj. muži 171-200 
10.Tomeš Petr1957kraj. muži 122-140 
11.Matěásko Jiří1970reg. muži 91-95 
12.Novotný Pavel1967reg. muži 111-120 
13.Svoboda Bohumil1960reg. muži 136-152 
14.Vích Karel1943reg. muži 153-171 
Tatran Hostinné B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Voňka Jakub1994kraj. muži 17. 
2.Dymák Lukáš1994kraj. muži 50. 
3.Bartoš Petr st.1971kraj. muži 81.-90. 
4.Pavlata Petr1957kraj. muži 81.-90. 
5.Voňka Karel ml.1988kraj. muži 101.-121. 
6.Kodym Matěj1992kraj. muži 121.N 
7.Kalvach Petr1949kraj. muži 122.-140. 
8.Sixta Daniel1974kraj. muži 122.-140. 
9.Vízner Jiří1953kraj. muži 140.N 
10.Drahotský Tomáš1987kraj. muži 141.-170. 
11.Doubek Martin1965kraj. muži 201.-230. 
12.Dymák Ladislav1976kraj. muži 231.-260. 
Sparta Úpice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Milan1960kraj. muži 49 
2.Brát Marek1975kraj. muži 71-80 
3.Kocián Libor1987kraj. muži 71-80 
4.Sucharda Antonín1965kraj. muži 101-121 
5.Folc Martin1965kraj. muži 141-170 
6.Berger Martin ml.1987kraj. muži 201-230 
7.Čáp Milan1958kraj. muži 231-260 
8.Hofman Jan1959reg. muži 71-75 
9.Smékal Lubomír1986reg. muži 71-75 
10.Míl Pavel1958reg. muži 81-85 
11.Berger Martin st.1960reg. muži 101-110 
Krajská soutěž 1. třídy
TJ Jičín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kříž Milan ml.1986kraj. muži 43 
2.Červenka Jan1986kraj. muži 61.-70. 
3.Gebauer Jiří1969kraj. muži 71-80 
4.Soukup Jiří1968kraj. muži 91.-100. 
5.Sebera Petr1990kraj. muži N170 
6.Fejtek Petr st.1973kraj. muži N230 
7.Kříž Milan st.1952kraj. muži 231.-260. 
8.Doule Petr1969reg. muži 57 
9.Rejha Josef1971reg. muži 75 
10.Richter Tomáš1991nez.  
DTJ-Slavia Hradec Králové D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Paclík Jiří1950kraj. muži 51-60. 
2.Merkl Jiří1958kraj. muži 60.N 
3.Kubíček Pavel1969kraj. muži 81-90. 
4.Trojan Luděk1966kraj. muži 101-121. 
5.Píše Pavel1976kraj. muži 101-121. 
6.Kalenský Štěpán1994kraj. muži 140.N 
7.Kolman Ivo1967kraj. muži 141-170. 
8.Chládek Martin1997kraj. muži 170.N 
9.Šilhanová Martina1971kraj. muži 170.N 
10.Mates Michal1970kraj. muži 171-200. 
11.Šumpík Jiří1960kraj. muži 200.N 
12.Petřík Petr1995kraj. muži 231-260. 
13.Kotland Vojtěch1993reg. muži 61-70. 
14.Režný Pavel1966reg. muži 81-90. 
15.Mrázek Jan1992reg. muži 81-90. 
16.Košťál Petr1995reg. muži 101-116. 
17.Zemek Tomáš1993reg. muži 116.N 
18.Vančura Jakub1998kraj. sži 21. 
19.Daněk Roman1976nez. muži N 
20.Křížek Pavel1960nez. muži N 
21.Zeman Bohuslav1959nez. muži N 
22.Obrdlíková Lucie1985nez. ženy N 
Sokol 2 Hradec Králové E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Málek Daniel1996kraj. muži 70 N 
2.Hampl Michal1992kraj. muži 101-121 
3.Pleskač Jan1980kraj. muži 101-121 
4.Frízel Radek1980kraj. muži 101-121 
5.Kopecký Tadeáš1991kraj. muži 101-121 
6.Kačer Radek1997kraj. muži 141-170 
7.Pauliš František1955kraj. muži 171-200 
8.Mynář Marian1988kraj. muži 200 N 
9.Kosinka Josef1959reg. muži 61-70 
10.Peregrin Jaroslav1957reg. muži 71-80 
11.Drábek Zbyněk1962reg. muži 71-80 
12.Zajíc Jiří1962reg. muži 81-90 
13.Flejberk Jiří1955reg. muži 81-90 
14.Mokrejš Jan2002reg. muži 90 N 
15.Bém Milan1935reg. muži 91-100 
16.Hýbl Jan1999reg. muži 100 N 
17.Tměj Ronald1969reg. muži 100 N 
18.Tměj Milan1947reg. muži 101-116 
19.Riedl Josef1940reg. muži 116 N 
20.Jakubský Filip2002reg. muži 116 N 
21.Žižka Jakub1999reg. muži 116 N 
22.Tesolin Riccardo2003kraj. dci 23-25 
23.Vykydal Ondřej2001kraj. mži 10 
24.Janovský Dan2003kraj. mži 14 
25.Bohdanecký Jakub2002kraj. mži 16-18 
26.Lebeda Michal st.1966nez. muži  
27.Klír Jiří1966nez. muži  
28.Tmějová Marta1948nez. ženy  
29.Halberštát Ondřej2002nez. mži  
30.Truněček Martin2004nez. mži  
31.Lebeda Matyáš2005nez. mži  
TTC Kostelec n.O. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Balous Milan1969kraj. muži 61-70 
2.Kršiak Tomáš1997kraj. muži 122-140 
3.Malík Tomáš1987kraj. muži 122-140 
4.Malínský Milan1956kraj. muži 171-200 
5.Jakubec Martin1992kraj. muži 122-140 
6.Bolehovský Martin st.1968kraj. muži 171-200 
7.Myšák Luděk1967kraj. muži 171-200 
8.Divíšek Dušan1971kraj. muži 201-230 
9.Šilar Petr1969kraj. muži 201-230 
10.Šťastný Daniel1996kraj. muži 201-230 
11.Kubrt Josef1947reg. muži 61-70 
TJ Nová Paka A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Macák Lukáš1978kraj. muži 41 
2.Kazda Vojtěch1984kraj. muži 51-60. 
3.Šmidrkal Jan1993kraj. muži 81-90. 
4.Knap Lukáš1993kraj. muži 91-100. 
5.Luňák Michal1989kraj. muži 141-170. 
6.Sochor Martin1992kraj. muži 141-170. 
7.Fišar Tomáš1988kraj. muži 171-200. 
8.Stoklas Horst1966kraj. muži 201-230. 
9.Fejfar Igor1969nez. muži  
10.Růžek Roman1995reg. muži 55 
Baník Rtyně v Podkrk. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koblížek Michal1992kraj. muži 91.-100. 
2.Klimeš Zbyšek1969kraj. muži 101.-121. 
3.Valta Martin1969kraj. muži 101.-121. 
4.Kábrt Vratislav1967kraj. muži N140. 
5.Dědek Miloslav1962kraj. muži 141.-170. 
6.Žďárský Jaroslav1961reg. muži 101.-110. 
7.Brát Jiří1997reg. muži 153.-171. 
8.Valta Petr1997reg. muži 153.-171. 
9.Vlk Aleš1996reg. muži 153.-171. 
10.Mach Dominik1997reg. muži N171. 
11.Šolc Adolf1941nez. muži  
Baník Vamberk A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vrkoslav Martin1978kraj. muži 51-60 
2.Tauer Jan1973kraj. muži 61-70 
3.Valášek Milan1973kraj. muži 81-90 
4.Macháček Michal1977kraj. muži 171-200 
5.Podolka Jan1947kraj. muži 231-260 
6.Kosek Jan1973reg. muži 49 
7.Melkes Vítězslav ml.1971reg. muži 51-60 
8.Jedlinský Jiří1974reg. muži 51-60 
9.Melkes Vítězslav st.1946reg. muži 51-60 
10.Hušek Adam2001kraj. mži 16-18 
11.Souhrada Vladimír1949nez.  
TJ Dvůr Králové n.L. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrycík Radim1983kraj. muži 36 
2.Šulc Petr1964kraj. muži 61-70 
3.Krýza Luděk1962kraj. muži 71-80 
4.Kléma Jan1976kraj. muži 81-90 
5.Jež Rostislav1975kraj. muži 91-100 
6.Všetečka Martin1956kraj. muži 201-230 
7.Vašina Lukáš1992reg. muži 111-120 
8.Joneš Milan1948reg. muži 111-120 
9.Spatzier František1940reg. muži 111-120 
10.Fišera Jiří1963reg. muži 121-135 
11.Konrád Michal1992reg. muži 121-135 
12.Janovský Jan1996reg. muži 121-135 
13.Jůza Tomáš1974reg. muži N135 
14.Jůza Jaroslav1973nez. muži  
15.Havrda Luboš1960nez. muži  
KPST Hradec Králové A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cibor Pavel1966kraj. muži 81 - 90 
2.Pospíšil Pavel1952kraj. muži 141 - 170 
3.Rákosník Vladimír1955kraj. muži 141 - 170 
4.Ludvík Ivan1955reg. muži 71 - 80 
5.Dufek Lukáš1997kraj. muži 231-260Střídavý start z TJ Sokol Stěžery
6.Šanc Vojtěch1995reg. muži 81-90Střídavý start z TJ Sokol Stěžery
Sokol Chlumec n.C. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mrázek Jiří1985kraj. muži 61-70 
2.Cudlín Michael1975kraj. muži 71-80 
3.Pilný Jiří1976kraj. muži 101-121 
4.Mrázek Vladimír1985kraj. muži 171-200 
5.Kycelt Pavel1971kraj. muži 171-200 
6.Šustr Michal1979kraj. muži 171-200 
7.Kycelt Petr1968kraj. muži 201-230 
8.Králíček Pavel1956kraj. muži N260 
9.Skřivan Jaroslav1982reg. muži 61-70 
10.Regimon Tomáš1996reg. muži 61-70 
11.Jiřička Josef1983reg. muži 71-80 
12.Kycelt Martin1996reg. muži 91-100 
13.Havlín Jan1966reg. muži 91-100 
14.Leden Michal1976nez.  
15.Petrovický Aleš1979nez.  
Sokol Libchyně A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janko Lukáš1971kraj. muži 71-80 
2.Ducháč Radek1976kraj. muži 91-100 
3.Matouš Pavel1972kraj. muži 101-121 
4.Mach Milan st.1965kraj. muži 122-140 
5.Škoda Ivan1962nez. muži  
TJ Trutnov - Poříčí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tuček Adam1991kraj. muži 61-70 
2.Rozporka Bohuslav1964kraj. muži 61-70 
3.Tuček Dušan1982kraj. muži 91-100 
4.Vašíček Karel1943kraj. muži 101-121 
5.Hladík Michal1986kraj. muži 171-200 
6.Vořechovský Petr1963kraj. muži 201-230 
7.Kamler Ondřej1981reg. muži 66-70 
8.Kratochvíl Aleš1975reg. muži 71-75 
9.Libnar Radek1975reg. muži 76-80 
10.Tuček Josef1952reg. muži 80N 
11.Birke Marek1973reg. muži 96-100 
12.Šolc Oldřich1949reg. muži 101-110 
13.Švarc Zdeněk1964reg. muži 136-152 
14.Falta Martin1973reg. muži 153-171 
15.Pich Josef1932reg. muži 153-171 
16.Fiala Milan1953reg. muži 153-171 
17.Pechanec Tomáš1964reg. muži 153-171 
18.Drábek Karel1948nez. muži nezař. 
19.Jirák Ladislav1949nez. muži nezař. 
20.Benko Jakub1998nez. dci nezař. 
21.Horák Rudolf1998nez. dci nezař. 
22.Janoušek Jiří1998nez. dci nezař. 
23.Braun Jan1999nez. sži nezař. 
24.Golík Ondřej2000nez. sži nezař. 
25.Kobrlová Nikola1999nez. sžy nezař. 
Krajská soutěž 2. třídy, sk.A
DTJ-Slavia Hradec Králové E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Píše Pavel1976kraj. muži 101-121. 
2.Kalenský Štěpán1994kraj. muži 140.N 
3.Kolman Ivo1967kraj. muži 141-170. 
4.Chládek Martin1997kraj. muži 170.N 
5.Šilhanová Martina1971kraj. muži 170.N 
6.Mates Michal1970kraj. muži 171-200. 
7.Šumpík Jiří1960kraj. muži 200.N 
8.Petřík Petr1995kraj. muži 231-260. 
9.Kotland Vojtěch1993reg. muži 61-70. 
10.Režný Pavel1966reg. muži 81-90. 
11.Mrázek Jan1992reg. muži 81-90. 
12.Košťál Petr1995reg. muži 101-116. 
13.Zemek Tomáš1993reg. muži 116.N 
14.Vančura Jakub1998kraj. sži 21. 
15.Daněk Roman1976nez. muži N 
16.Křížek Pavel1960nez. muži N 
17.Zeman Bohuslav1959nez. muži N 
18.Masopustová Monika1976nez. ženy N 
19.Černíková Bohuslava1955nez. ženy N 
20.Obrdlíková Lucie1985nez. ženy N 
Jiskra Hořice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štěpánek Zdeněk1977kraj. muži 101-121 
2.Vzorek Rudolf1965kraj. muži 141-170 
3.Veselý František1971kraj. muži 141-170 
4.Zelený Jiří ml.1984kraj. muži 171-200 
5.Šotek Jan1975kraj. muži 231-260 
6.Pozler Marek1975kraj. muži N260 
7.Zemánek Vladimír1964reg. muži 60 
8.Zelený Martin1997reg. muži 90 
9.Kárník Milan1995reg. muži 144 
10.Polák Roman1972reg. muži N 
TJ Nová Paka B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Luňák Michal1989kraj. muži 141-170. 
2.Sochor Martin1992kraj. muži 141-170. 
3.Stoklas Horst1966kraj. muži 201-230. 
4.Fišar Tomáš1988kraj. muži 171-200. 
5.Růžek Roman1995reg. muži 55 
6.Virag Miroslav1976reg. muži 64-65. 
7.Morávek Jiří ml.1988reg. muži 72 
8.Stuchlik Jiří1960reg. muži 82 
9.Oravec Jakub1992reg. muži 86N 
10.Fejfar Igor1969nez. muži  
11.Grof Lukáš1988nez. muži  
SK Janské Lázně A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Toth Vlastimil1963reg. muži 48 
2.Vacek Roman1969reg. muži 51-55 
3.Nývlt Ladislav1964reg. muži 56-60 
4.Hnik Ondřej1991reg. muži 61-65 
5.Soukup Josef1949reg. muži 66-70 
6.Baier Miroslav1991reg. muži 76-80 
7.Cvejn Karel1945reg. muži 91-95 
8.Žďárský Miroslav1990reg. muži 91-95 
9.Bureš Petr1944reg. muži 111-120 
10.Holub Petr1966reg. muži 111-120 
11.Tothová Nikola1991reg. ženy N 120 
12.Reif Tomáš1948reg. muži 121-135 
TTC KB Vrchlabí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Alinče Petr1960kraj. muži 61-70 
2.Vitvar Roman1969kraj. muži 81-90 
3.Hauschwitz Pavel1972kraj. muži 101-121 
4.Tomeš Petr1957kraj. muži 122-140 
5.Brázda Martin1959kraj. muži 122-140 
6.Šín Jiří1948kraj. muži 171-200 
7.Matěásko Jiří1970reg. muži 91-95 
8.Novotný Pavel1967reg. muži 111-120 
9.Svoboda Bohumil1960reg. muži 136-152 
10.Vích Karel1943reg. muži 153-171 
11.Voňka Karel st.1963reg. muži 153-171 
Tatran Hostinné C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Voňka Karel ml.1988kraj. muži 101.-121. 
2.Kodym Matěj1992kraj. muži 121.N 
3.Sixta Daniel1974kraj. muži 122.-140. 
4.Vízner Jiří1953kraj. muži 140.N 
5.Kalvach Petr1949kraj. muži 122.-140. 
6.Drahotský Tomáš1987kraj. muži 141.-170. 
7.Doubek Martin1965kraj. muži 201.-230. 
8.Dymák Ladislav1976kraj. muži 231.-260. 
9.Buchar Petr1960reg. muži 86.-90. 
10.Bönisch Milan1947reg. muži 111.-120. 
11.Klug Otmar1958reg. muži 111.-120. 
12.Mádle Martin1961reg. muži 153.-171. 
13.Bartoš Karel1974nez.  
14.Dian Marek1973nez.  
15.Janičata Libor1979nez.  
16.Zeman Jiří1962nez.  
Sokol Nemyčeves A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Grym Petr1964kraj. muži 122-140 
2.Kazda Petr1979kraj. muži 122-140 
3.Trč Roman ml.1976kraj. muži 171-200 
4.Kašík Martin1968kraj. muži N200 
5.Trč Tomáš1978kraj. muži 201-230 
6.Pažout Radek1987reg. muži 41 
7.Voldán Michal1990reg. muži nez. 73 
8.Brett Ondřej1987reg. muži 79 
9.Bílek Miloslav1967reg. muži 83 
10.Žáček Oldřich1960reg. muži 94 
11.Ševců Václav1952reg. muži nez. 101 
12.Hrdý Bohuslav1953reg. muži 153 
13.Homola Ondřej1996reg. muži 210 
14.Ludvík Luděk1955reg. muži 222 
16.Rössler Leoš1973reg. muži nez. 225 
Jiskra Nový Bydžov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ornst Jan1966kraj. muži 141 - 170 
2.Jurička Stanislav st.1975kraj. muži 141 - 170 
3.Šmíd Ondřej1984kraj. muži N 170 
4.Vízek Martin1973kraj. muži 171 - 200 
5.Vidra Milan1959kraj. muži 171 - 200 
6.Kynčl Milan1974reg. muži 61 - 70 
7.Kraus Adam1994reg. muži 71 - 80 
8.Hrubý Michal1977reg. muži 71 - 80 
9.Sauer Miroslav1975reg. muži 81 - 90 
10.Vlášek Vladimír1969reg. muži 81 - 90 
11.Vlášek Tomáš1996reg. muži 91 - 100 
Sokol Chlumec n.C. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kycelt Pavel1971kraj. muži 171-200 
2.Šustr Michal1979kraj. muži 171-200 
3.Kycelt Petr1968kraj. muži 201-230 
4.Králíček Pavel1956kraj. muži N260 
5.Skřivan Jaroslav1982reg. muži 61-70 
6.Regimon Tomáš1996reg. muži 61-70 
7.Jiřička Josef1983reg. muži 71-80 
8.Kycelt Martin1996reg. muži 91-100 
9.Koníček Jan1992reg. muži N116 
10.Dosedělová Marcela1971kraj. ženy 19 
11.Kyceltová Petra2001kraj. ženy 40 
12.Doseděl Ladislav1994nez.  
13.Jeřábek Jan1973nez.  
14.Kycelt Jakub2004nez.  
15.Šedivý Roman2000nez.  
16.Veselý Zdeněk1960nez.  
Salamandr Hradec Králové A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kollár Štěpán1970kraj. muži 141. - 170. 
2.Malý Tomáš1973kraj. muži 141. - 170. 
3.Švorc Jan1994kraj. muži 231. -260. 
4.Čapek Libor1974reg. muži 61. - 70. 
5.Pražák Zdeněk1944reg. muži 61. - 70. 
6.Kváča Miroslav1958reg. muži 71. - 80. 
7.Bydžovský František1953nez. muži  
8.Mach Milan ml.1985nez. muži  
9.Mareš Zdeněk1962nez. muži  
Jiskra Bernartice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kroh Petr1963kraj. muži 141-170 
2.Kruliš Tomáš1971kraj. muži 141-170 
3.Voplatek Karel1947kraj. muži N170 
4.Podivinský Michal1982kraj. muži 171-200 
5.Król Krzysztof1976kraj. muži N230cizinec 
6.Kruliš Václav1947reg. muži 66-70 
7.Tatar Josef1952reg. muži 81-85 
8.Tylš Adolf1978reg. muži 86-90 
9.Nikl Antonín1952reg. muži 96-100 
10.Šnajdr Antonín1947reg. muži 136-152 
11.Kruliš Josef1943reg. muži N152 
12.Kleiner Reinhard1942nez.  
13.Flídr Vratislav1948nez.  
14.Mach Lukáš2001nez.  
15.Mach Patrik1998nez.  
16.Pokorný Jiří1966nez.  
Sparta Úpice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Folc Martin1965kraj. muži 141-170 
2.Berger Martin ml.1987kraj. muži 201-230 
3.Čáp Milan1958kraj. muži 231-260 
4.Hofman Jan1959reg. muži 71-75 
5.Smékal Lubomír1986reg. muži 71-75 
6.Míl Pavel1958reg. muži 81-85 
7.Berger Martin st.1960reg. muži 101-110 
8.Meier Miroslav1938nez. muži  
9.Vraňan Miroslav1946nez. muži  
Krajská soutěž 2. třídy, sk.B
Jiskra Jaroměř A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dax Ondřej1993kraj. muži 101.-102. 
2.Hardubej Eduard ml.1987kraj. muži 122.-140. 
3.Svoboda Jiří1974kraj. muži 141.-170. 
4.Kopecký Pavel1954kraj. muži nez.200 
5.Hrobský Josef1958kraj. muži 171.-200. 
6.Pábl Josef1964kraj. muži 201.-230. 
7.Vojtíšek Radomír ml.1985kraj. muži 201.-230. 
8.Hrycík Ladislav1958kraj. muži 231.-260. 
9.Petráško Milan1950kraj. muži 231.-260. 
10.Bouček Stanislav1943reg. muži 51.-60. 
11.Hrobský Petr1958reg. muži 51.-60. 
12.Hejzlar Jaromír1947reg. muži nez. 180. 
13.Pisch Petr1965reg. muži nez. 
14.Stein Martin1963reg. muži nez. 
15.Špreňarová Miroslava1964reg. muži 61.-70. 
16.Kučerová Veronika1984reg. muži nez. 
17.Divecký Filip2000reg. muži nez.Střídavý start z TJ Sokol Jaroměř-Josefov
18.Divecký Jan2000reg. muži nez.Střídavý start z TJ Sokol Jaroměř-Josefov
Sokol Jasenná A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Roleček Patrik1971kraj. muži 171-200 
2.Škoda Jaroslav1978kraj. muži 201-230 
3.Duben Milan1974reg. muži 44 
4.Škoda Jan1971reg. muži 61-70 
5.Kučera Vratislav1960reg. muži 80 
6.Duben Tomáš1972reg. muži 101-120 
7.Kučerová Markéta1996nez.  
8.Tláskalová Klára1998nez.  
Sokol Česká Skalice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Karlík Zdeněk1959kraj. muži N 121 
2.Dvořáček Jiří1958kraj. muži 141-170 
3.Marinica Kamil1973kraj. muži 141-170 
4.Pham Ngoc Binh1964kraj. muži N 230 
5.Bořek Vladimír1964reg. muži 61-70 
6.Kolátor Vladimír1957reg. muži 60-70 
7.Šorfová Irena1968reg. muži 60-70 
8.Hamza Daniel1990reg. muži 81 
9.Jasanský Miroslav1967nez. muži  
10.Drašnar Jan1974nez. muži  
Lokomotiva Meziměstí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brzecki Pawel1979kraj. muži N 121cizinec 
2.Mrozek Andrzej1958kraj. muži N 230cizinec 
3.Havrlant Zdeněk1994reg. muži 45 
4.Krejčí Petr1969reg. muži 50 
5.Piskora Pavel1962reg. muži 81-90 
6.Holeček Petr1967reg. muži 91-100 
7.Podhorský Pavel1981reg. muži 101-120 
TJ Náchod A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bárta Pavel1975kraj. muži 91-100 
2.Kostelecký Jan1966kraj. muži 141-170 
3.Stefanu Michal1965nez. muži N200 
4.Burdych Viktor1959kraj. muži 201-230 
5.Cvetanov Krasimir1959kraj. muži 231-260 
6.Špelda Jiří1960kraj. muži 231-260 
7.Trejtnar Ladislav1969kraj. muži 231-260 
8.Kuře Otakar1946reg. muži 47 
9.Ducháč Milan1952reg. muži 71-80 
10.Solovic Martin1994reg. muži 71-80 
11.Dyntar Petr1981nez. muži  
SK Dobré A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rozínková Kateřina1996kraj. muži N121 
2.Sedloňová Aneta1994kraj. muži N170 
3.Rozínek Jiří st.1967kraj. muži 171-200 
4.Hlávková Hana1976ČR ženy 78 
5.Rozínková Monika1998kraj. ženy 12 
6.Doucková Aneta1997kraj. ženy N13 
7.Hejzlarová Lucie1999kraj. dky 12 
8.Rašek Patrik2001kraj. sži 8-9 
9.Viesner Vojtěch2001kraj. sži 17-18 
10.Michl Jakub2003nez.  
11.Rozínek Jan1964nez.  
12.Šplíchal Jan1979nez. muži  
TTC Kostelec n.O. C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jakubec Martin1992kraj. muži 122-140 
2.Bolehovský Martin st.1968kraj. muži 171-200 
3.Myšák Luděk1967kraj. muži 171-200 
4.Šťastný Daniel1996kraj. muži 201-230 
5.Ptačovská Eva1983kraj. muži N 200 
6.Divíšek Dušan1971kraj. muži 201-230 
7.Šilar Petr1969kraj. muži 201-230 
8.Dušek Josef1965reg. muži 61-70 
9.Kubrt Josef1947reg. muži 61-70 
10.Sláma Vladimír1952reg. muži 71-80 
11.Procházka Jakub1988reg. muži 121-140 
12.Beran Jan1964reg. muži 121-140 
13.Malík Jakub2001reg. muži 161-180 
14.Procházka Stanislav1963reg. muži neklasifikován 
Sokol Častolovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šichan Radek1974kraj. muži 141-170 
2.Podolský Milan1969kraj. muži 141-170 
3.Beneš Martin1978kraj. muži 141-170 
4.Schmied Zbyněk1971kraj. muži 201-230 
5.Kunčar Michal1978kraj. muži 231-260 
6.Ešpandr Pavel1992kraj. muži 231-260 
7.Jíra Milan1973kraj. muži 231-260 
8.Valenta Petr1982reg. muži 51-60 
9.Šmejkal Jiří ml.1988reg. muži 61-70 
10.Čižinský Pavel1972reg. muži 61-70 
11.Šmejkal Jiří st.1958reg. muži 71-80 
TTC Lhoty u Potšt. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Jiří1965kraj. muži 61 - 70 
2.Jireš Miloslav1973kraj. muži 101 - 121 
3.Bečička Milan1970kraj. muži 122 - 140 
4.Vavruška Jiří1970kraj. muži 122 - 140 
5.Drahoš Zdeněk1971kraj. muži 231 - 260 
6.Vevjora Rostislav1954reg. muži 51 - 60 
7.Matějus Leoš1970reg. muži 71 - 80 
8.Trnka Jan1969reg. muži N 81 - 90 
9.Tesař Miroslav1970reg. muži 91 - 100 
10.Jakubec František1966reg. muži 101 -120 
11.Peňáz Libor1966reg. muži 121 - 140 
12.Marek Jiří1992reg. muži 141 - 160 
13.Junek Dušan1968reg. muži 141 - 160 
14.Hájek Libor1977reg. muži 141 - 160 
15.Kašpar Jiří1971nez.  
SK Týniště n.O. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedláček Petr ml.1982kraj. muži 201-230 
2.Jenčík Ladislav1963kraj. muži 231-260 
3.Provazník Pavel1963reg. muži 30 
4.Bříza Jaroslav1962reg. muži 51-60 
5.Duzbaba Jaroslav1949reg. muži 51-60 
6.Sedláček Petr st.1958reg. muži 91-100 
7.Zaňka Václav1950reg. muži 101-120 
8.Pírko Jaromír1969reg. muži 101-120 
9.Celler Jiří1988reg. muži 101-120 
10.Fišer Jiří1974reg. muži 121-140 
11.Ptáček Petr1968reg. muži 141-160 
12.Houštěk Petr1970reg. muži 141-160 
13.Provazník Ladislav1932reg. muži 161-180 
14.Šebor Jiří1943reg. muži 181-192 
15.Strnad Otto1973reg. muži 181-192 
16.Pavel Vladimír1946nez. muži  
Sokol 2 Hradec Králové F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kopecký Tadeáš1991kraj. muži 101-121 
2.Kačer Radek1997kraj. muži 141-170 
3.Pauliš František1955kraj. muži 171-200 
4.Mynář Marian1988kraj. muži 200 N 
5.Kosinka Josef1959reg. muži 61-70 
6.Peregrin Jaroslav1957reg. muži 71-80 
7.Drábek Zbyněk1962reg. muži 71-80 
8.Zajíc Jiří1962reg. muži 81-90 
9.Flejberk Jiří1955reg. muži 81-90 
10.Mokrejš Jan2002reg. muži 90 N 
11.Bém Milan1935reg. muži 91-100 
12.Hýbl Jan1999reg. muži 100 N 
13.Tměj Ronald1969reg. muži 100 N 
14.Tměj Milan1947reg. muži 101-116 
15.Riedl Josef1940reg. muži 116 N 
16.Jakubský Filip2002reg. muži 116 N 
17.Žižka Jakub1999reg. muži 116 N 
18.Drábková Lucie1997kraj. ženy 7 N 
19.Tesolin Riccardo2003kraj. dci 23-25 
20.Vykydal Ondřej2001kraj. mži 10 
21.Janovský Dan2003kraj. mži 14 
22.Bohdanecký Jakub2002kraj. mži 16-18 
23.Tuček Tomáš1965nez. muži  
24.Klír Jiří1966nez. muži  
25.Tmějová Marta1948nez. ženy  
26.Halberštát Ondřej2002nez. mži  
27.Truněček Martin2004nez. mži  
28.Lebeda Matyáš2005nez. mži  
Sokol Stěžery B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Souček Martin1969kraj. muži 81-90 
2.Šanc Přemysl1963kraj. muži 122-140 
3.Závorka Luboš1959kraj. muži N200 
4.Kvasnička Tomáš1989kraj. muži 231-260 
5.Prousek Vít1987kraj. muži 201-230 
6.Dufek Lukáš1997kraj. muži 231-260 
7.Vykysalý Miroslav1959kraj. muži 231-260 
8.Novák Jiří1982kraj. muži N260 
9.Hrbek Martin1964reg. muži 61-70 
10.Šimek Karel1960reg. muži 71-80 
11.Šanc Vojtěch1995reg. muži 81-90 
12.Tichý Václav1954reg. muži 91-100 
13.Bohdanecký Petr1968reg. muži 91-100 
14.Částka David1999reg. muži 91-100 
15.Kašpar David1999reg. muži 91-100 
Divize žen
Montas Hradec Králové A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dufková Eva1958kraj. ženy 17. 
2.Langrová Dana1965kraj. ženy 25. 
3.Samková Jaroslava1949kraj. ženy N 25. 
4.Brandejsová Monika1965kraj. ženy N 28.Hostování z SK Integra Hradec Králové
5.Bergerová Michaela1989kraj. ženy 31. 
6.Vaňková Zdena1945nez. ženy  
SK Vršovan Voděrady A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kovaříčková Jolana1993kraj. ženy 22 
2.Vaněčková Jana1980kraj. ženy 28 
3.Rohlenová Nela1998kraj. dky 18.-20. 
4.Sýkorová Kateřina2000kraj. mžy 7Hostování z TTC Lhoty u Potštejna
5.Sýkorová Lucie2003kraj. mžy 8Hostování z TTC Lhoty u Potštejna
6.Jakubcová Radka1991kraj. ženy N 
7.Findejsová Adéla1995kraj. ženy N 
8.Khomitska Ivanna1995kraj. ženy Ncizinec 
9.Pavlíková Tereza1995kraj. ženy N 
Sokol Chrudim A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedláčková Martina1985kraj. ženy 6Hostování z TJ Sokol Chrast
2.Sedláčková Tereza1999kraj. ženy 10 
3.Juklová Kateřina1996kraj. ženy 11 
4.Nováková Kristýna1999kraj. ženy 13N 
5.Jílková Vanesa1997kraj. ženy 13N 
6.Sedláčková Karla2001kraj. dky 8 
7.Hegenbartová Veronika1999kraj. sžy 10 
8.Karlíková Viktorie2003kraj. sžy 12-13 
9.Drahá Lenka2000kraj. sžy 16-17 
10.Hübnerová Adéla2002kraj. sžy 16-17 
11.Laubová Žaneta1996nez. dky  
Sokol Železnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tajčová Zdena1964kraj. ženy 21 
2.Krétová Monika1971kraj. ženy 27 
3.Plecháčová Pavlína1975kraj. ženy N 28Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Úbislavice
4.Ježková Zuzana1967kraj. ženy 29 
Jiskra Jaroměř B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Špreňarová Miroslava1964kraj. ženy 13. 
2.Tláskalová Klára1998kraj. ženy 26.Hostování z TJ Sokol Jasenná
3.Kučerová Markéta1996kraj. ženy 32.Hostování z TJ Sokol Jasenná
4.Hůlková Petra1991kraj. ženy 39. 
5.Hotárková Linda1999kraj. ženy nez.43. 
6.Kafková Diana2000kraj. ženy nez. 
7.Bašková Markéta2001kraj. ženy nez. 
Sokol Česká Skalice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šorfová Irena1968kraj. ženy 18 
2.Měšťanová Petra1996kraj. ženy 20 
3.Hamzová Klárka1996kraj. ženy 24 
4.Dvořáčková Naděžda1959reg. muži 141-160 
5.Kozáková Veronika1999nez.  
6.Řezníčková Lucie1998nez.  
Sokol Stěžery A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dostálová Kristýna1994kraj. ženy 35 
2.Tučková Adéla1999kraj. ženy 36 
3.Dospělová Michaela1999kraj. ženy 37 
4.Fillová Kateřina1999kraj. ženy 42 
5.Fišerová Michaela2001kraj. ženy nezařazena 
Tatran Hostinné A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bošelová Anna1951kraj. ženy 30. 
2.Cilerová Eva1950kraj. ženy 40.N 
3.Fišarová Karolína1996kraj. ženy 41. 
4.Švábová Ráchel Magdaléna2003kraj. ženy 44. 
5.Schreierová Renáta1999kraj. ženy 45. 
6.Bartůňková Monika1997nez.  
7.Gašparová Pavlína1996nez.  
8.Petružálková Anna2004nez.  
9.Vachková Zuzana1996nez.  
Lokomotiva Trutnov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kalášková Lenka1952kraj. ženy 23 
2.Holá Natálie2000kraj. ženy 33Hostování z Tělovýchovná jednota Dvůr Králové n.L.,z.s.
3.Hronešová Jana1973kraj. ženy N 
4.Matějíčková Kristýna1989kraj. ženy N 
5.Prokopcová Klárka2001kraj. ženy N 
6.Landsmannová Alena1973kraj. ženy NHostování z TJ Sokol Velké Svatoňovice z.s.
Sokol Chlumec n.C. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dosedělová Marcela1971kraj. ženy 19 
2.Maňhalová Kristýna1993kraj. ženy 38 
3.Kyceltová Petra2001kraj. ženy 40 
4.Binderová Michaela1978nez.  
5.Francová Lucie1976nez. Hostování z SK Integra Hradec Králové
6.Vlasáková Irena1981nez.  
7.Matysová Anna2003nez.  
8.Štěrbová Kateřina2003nez.  
9.Valentová Anna2003nez.  
KP-1.st. staršího žactva
Sokol Stěžery A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Částka David1999kraj. sži 5 
2.Kašpar David1999kraj. sži 6 
3.Frizel Dominik1999kraj. sži 22-24 
4.Balcar Matěj2002kraj. sži nezařazen 
5.Fišer Tomáš2004kraj. sži nezařazen 
6.Suchánek Michal2003kraj. sži nezařazen 
7.Karnet Nicolas2000kraj. sži nezařazen 
Orel Hradec Králové A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ležík Jan2001kraj. sži nezařazen 
2.Petřík Vojtěch2001kraj. sži nezařazen 
3.Polanský Ondřej2002kraj. sži nezařazen 
4.Polanský Vojtěch2000kraj. sži nezařazen 
Tatran Hostinné A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hauschwitz Matěj2002kraj. mži 20.-22. 
2.Klimenta Matěj2002kraj. mži 20.-22. 
3.Bartoš Petr ml.2002kraj. mži 24. 
4.Valeš Jakub2003ČR nži 48. 
5.Švábová Ráchel Magdaléna2003kraj. ženy 44. 
6.Schreierová Renáta1999kraj. ženy 45. 
7.Křížek Matěj1999nez.  
8.Petružálková Anna2004nez.  
9.Sixta Vít2005nez.  
10.Vích David2004nez.  
Baník Vamberk A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hušek Adam2001kraj. mži 16-18 
2.Kalců Vojtěch1999nez.  
3.Panocha Jiří2002nez.  
4.Žampach Michal2003nez.  
5.Žampach Petr1999nez.  
6.Malík Jakub2001nez. Střídavý start z TTC Kostelec nad Orlicí, z.s.
7.Tesař Dominik1999nez. Střídavý start z TTC Kostelec nad Orlicí, z.s.
Sokol Jaroměř-Josefov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Divecký Jan2000kraj. sži 7 
2.Divecký Filip2000kraj. sži 12 
3.Pilař Matěj2000kraj. mži 15 
4.Sundukou Ilja1999kraj. sži 20 
5.Čenovský David2002kraj. sži 25 - 29 
6.Doubek Ondřej2001kraj. mži 16 - 18 
7.Valčík Lukáš2000reg. mži N 7 
Sokol Jaroměř-Josefov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kuhajdíková Pavlína2004kraj. mžy 22 - 23 
2.Metrtlíková Eliška2003kraj. mžy 24 - 29 
3.Polanská Evelína2004nez.  
4.Prouzová Tereza2004nez.  
5.Šejna Matěj2003nez.  
6.Šorm Luboš ml.2005nez.  
7.Vejvoda Vojtěch2001nez.  
Sokol Stěžery B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tučková Adéla1999kraj. sži 8 
2.Dospělová Michaela1999kraj. sži 9 
3.Fillová Kateřina1999kraj. sži 11 
4.Fišerová Michaela2001kraj. sži 16-18 
5.Jeřábek Pavel2003kraj. sži nezařazen 
6.Pancák Ondřej2002kraj. sži nezařazen 
7.Souček Michal2002kraj. sži nezařazen 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS