Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Divize
TJ Jiskra Domažlice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pangrác Martin1977kraj. muži 26-30 
2.Horák Libor1978kraj. muži 51-60 
3.Ludvík Roman1974kraj. muži 61-70 
4.Krejčíř Milan1978kraj. muži 71-80 
5.Baštář Ondřej1989kraj. muži 81-100 
6.Hromádko Pavel1966kraj. muži 81-100 
7.Pangrác Jan1973kraj. muži 101-120 
8.Žižka Petr1969kraj. muži 151-200 
9.Fronk Pavel1951reg. muži 31-35 
10.Řezáček Miroslav1947reg. muži 36-40 
11.Brei Pavel1955reg. muži 46-50 
12.Zavadil Otakar1957reg. muži 101-120 
TJ Sokol Kdyně A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stanček Ivo1964kraj. muži 51-60 
2.Stodola Jan1979kraj. muži 51-60 
3.Svoboda Josef1974kraj. muži 101-120 
4.Kacerovský Josef1950kraj. muži 121-150 
5.Zahradník Lukáš1991kraj. muži 151.-200. 
6.Homolka Zdeněk1978kraj. muži 151-200 
7.März Miloslav1969kraj. muži 151-200 
8.Jankulík Martin1985kraj. muži 201-247 
9.Stanček Martin1988kraj. muži 201-247 
10.Hlavatý Petr1990reg. muži 31-35 
TJ Sokol Horažďovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kopřiva Pavel1967kraj. muži 21.-25. 
2.Mazura Pavel1971kraj. muži 41.-50. 
3.Soukup Miloš1976kraj. muži 41.-50. 
4.Kříž Michal1981kraj. muži 81.-100. 
5.Mandák Pavel1973kraj. muži 51.-60. 
6.Křesák Vojtěch1988kraj. muži 101.-120. 
7.Vojáček Rudolf ml.1980kraj. muži 121.-150. 
8.Jaroš Jaroslav1995kraj. muži 151.-200. 
9.Buriánek Jan1968kraj. muži 151.-200. 
10.Tůma Zdeněk1967reg. muži 31.-40 
11.Knebl Milan1994reg. muži 61.-80. 
12.Račáková Michaela1993reg. ženy 1 
TJ Klatovy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Láriš Petr1987kraj. muži 19. 
2.Javorský Daniel1977kraj. muži 31.-40. 
3.Jehlík Miroslav1996kraj. muži 41.-50. 
4.Kovářík Matěj1989kraj. muži 41.-50. 
5.Kollros Roman1974kraj. muži 121.-150. 
6.Hnojský Jiří1973kraj. muži 121.-150. 
7.Sladký Antonín1966kraj. muži 151.-200. 
8.Nedoma Lukáš1986kraj. muži 201.-247 
9.Nováček Karel1973kraj. muži 201.-247 
10.Reiser Miroslav1974kraj. muži 201.-247 
11.Pergler Jakub1991reg. muži 101.-120. 
12.Končal Adam2002reg. muži 121.-168. 
13.Nešpor Radek1967reg. muži 169. 
TTC Laka Železná Ruda A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Aschenbrenner Jan1986kraj. muži 61-70 
2.Jarab Josef1986kraj. muži 101-120 
3.Holý Pavel ml.1983kraj. muži 101-120 
4.Oroš Karel1961kraj. muži 151-200 
5.Červenka Jaroslav1956kraj. muži 201-247 
6.Hanzík Luděk1975reg. muži 51-60 
7.Hanzík Luboš1988reg. muži 61-80 
8.Hrach Pavel ml.1981reg. muži 81-100 
9.Scheinherr Eugen1965reg. muži 81-100 
TJ Sokol Plzeň V. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havlíček Stanislav1963kraj. muži 51-60 
2.Říšský Pavel1992kraj. muži 51-60 
3.Kmoch Ladislav1959kraj. muži 61-70 
4.Kadlček Michal1979kraj. muži 81-100 
5.Helus Jaroslav1967kraj. muži 81-100 
6.Panský Miroslav1957kraj. muži 81-100 
7.Budín David1991kraj. muži 81-100 
8.Reichert Tomáš1984kraj. muži 81-100 
9.Rosocha Milan1968kraj. muži 101-120 
10.Hofman Petr1974kraj. muži 121-150 
11.Vráblík Milan1973kraj. muži 121-150 
12.Havránek Petr1985kraj. muži 121-150 
13.Herejk Vojtěch1990kraj. muži 121-150 
14.Setvín Michal1955kraj. muži 121-150 
15.Kasal Jaromír1952kraj. muži 201-248 
SKUŘ Plzeň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Peckert Daniel1976kraj. muži 31-40 
2.Horek Tomáš1968kraj. muži 41-50 
3.Albrecht Miroslav1959kraj. muži 51-60 
4.Kubát Jan1987kraj. muži 61-70 
5.Miškovčík Roman1968kraj. muži 61-70 
6.Dietl Luboš1973kraj. muži 81-100 
7.Horek Daniel1970kraj. muži 101-120 
8.Korbel Petr1984kraj. muži 121-150 
9.Leheň Jan1988kraj. muži 151-200 
10.Šrámek Václav1967kraj. muži 151-200 
11.Mařík Radek1972reg. muži 71-80 
12.Wimmer Jan1973reg. muži 71-80 
13.Horek Martin1976reg. muži 81-90 
14.Pešek Pavel1960reg. muži 81-90 
15.Zeman Luboš1957reg. muži 81-90 
16.Broch Petr1961reg. muži 81-90 
17.Bauer Petr1962reg. muži 81-90 
18.Sýkora Hynek1961reg. muži 91-100 
TJ Slavoj Stod A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Roch Tomáš1985kraj. muži 20 
2.Hořan Marek1984kraj. muži 61,5 
3.Houfek Jaroslav1962kraj. muži 101,5 
4.Rauner Václav1964kraj. muži 101,5 
5.Bohdan Luděk1967kraj. muži 121,5 
6.Hulín Jiří1960kraj. muži 121,5 
7.Súkeník Zdeněk1958kraj. muži 121,5 
8.Čada Vladimír1961kraj. muži 151,5 
9.Hořan Milan1958kraj. muži 151,5 
10.Zábranský Hynek1964kraj. muži 201,5 
11.Šleis Petr1962reg. muži 19 
12.Baksa Zdeněk1963reg. muži 21 
13.Kaše Jaroslav1973reg. muži 26 
14.Štumpf Michal1988reg. muži 27 
15.Multrus Martin1973reg. muži 27,5 
16.Baksa Karel1939reg. muži 30 
TJ Kožlany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lehner Vladimír1978kraj. muži 26.-30. 
2.Šapovalov Jiří1955kraj. muži 41.-50. 
3.Görner Darin1968kraj. muži 51.-60. 
4.Sebránek Jaroslav1952kraj. muži 61.-70. 
5.Hoffman Robert1974reg. muži 33. 
6.Hoffman Jindřich1945reg. muži 50. 
7.Vojáček Rudolf1953reg. muži 52.-60. 
8.Mudra Vladimír1984reg. muži 111.-120. 
9.Konopásek Milan1960reg. muži 121.-130. 
10.Kubát Jiří1964reg. muži 121.-130. 
11.Sixta Jan1972nez. muži 0 
12.Votýpka Jaromír1965nez. muži 0 
13.Nedbalová Květa1965nez. ženy 0 
Dioss Nýřany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gabriel Roman1966kraj. muži 31-40 
2.Makoň Zdeněk ml.1996kraj. muži 31-40 
3.Protiva Lukáš1989kraj. muži 41-50 
4.Vycudilík Jan1981kraj. muži 41-50 
5.Kříž Karel1981kraj. muži 61-70 
6.Niedermayer Ondřej1958kraj. muži 71-80 
7.Šimek Adam1996kraj. muži 81-100 
8.Kabát Martin1985kraj. muži 101-120 
9.Kliment Vladimír1962kraj. muži 121-150 
10.Soukup Zdeněk1970kraj. muži 151-200 
11.Kheil Lukáš1981kraj. muži 151-200 
12.Kolerus Martin1976kraj. muži 201-247 
TJ Město Zbiroh A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Frühauf Filip1990kraj. muži 41 - 50 
2.Kovanda Jiří1982kraj. muži 71 - 80 
3.Frühauf Jiří1963kraj. muži 71 - 80 
4.Kotva Pavel1962kraj. muži 81 - 100 
5.Jerling Jaroslav1967reg. muži 98 
6.Hlavatý Václav1950reg. muži 155 
7.Kotva Petr1965reg. muži 165 
8.Kotva Jan1936reg. muži 167 
9.Kotva David1990nez. muži  
10.Laubr Václav1969nez. muži  
11.Maier Zdeněk1988nez. muži  
12.Frühaufová Aneta1995nez. muži  
TJ Sokol Břasy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jícha Pavel1977kraj. muži K35 
2.Pták Luboš1974kraj. muži K78 
3.Bělohlávek Luděk1968kraj. muži K83 
4.Lev Josef1979reg. muži R67 
5.Gašparovič Martin1985reg. muži R35 
6.Lev Stanislav1982reg. muži R76 
7.Veselovský Ján1960reg. muži R81 
8.Somolík Miloš1960reg. muži R86 
9.Sedlecký Josef1960reg. muži R105 
10.Lorenc Tomáš1960reg. muži R145 
11.Fišer Václav1965nez. muži  
12.Kostka Jakub1990nez. muži  
Krajská soutěž 1.třídy
TJ Jiskra Domažlice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Baštář Ondřej1989kraj. muži 81-100 
2.Hromádko Pavel1966kraj. muži 81-100 
3.Pangrác Jan1973kraj. muži 101-120 
4.Žižka Petr1969kraj. muži 151-200 
5.Fronk Pavel1951reg. muži 31-35 
6.Řezáček Miroslav1947reg. muži 36-40 
7.Brei Pavel1955reg. muži 46-50 
8.Kuneš Jaroslav st.1950reg. muži 61-70 
9.Zavadil Otakar1957reg. muži 101-120 
10.Hojda Pavel1961reg. muži 121-140 
11.Lee Leoš1994nez.  
12.Kuchař Jan1999reg. muži 41-45Střídavý start z Tělovýchovná jednota Dynamo Horšovský Týn, z.s.
TJ Sokol Plzeň V. C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Helus Jaroslav1967kraj. muži 81-100 
2.Panský Miroslav1957kraj. muži 81-100 
3.Reichert Tomáš1984kraj. muži 81-100 
4.Budín David1991kraj. muži 81-100 
5.Bek Tomáš1980kraj. muži 101-120 
6.Rosocha Milan1968kraj. muži 101-120 
7.Hofman Petr1974kraj. muži 121-150 
8.Vráblík Milan1973kraj. muži 121-150 
9.Havránek Petr1985kraj. muži 121-150 
10.Herejk Vojtěch1990kraj. muži 121-150 
11.Setvín Michal1955kraj. muži 121-150 
12.Kasal Jaromír1952kraj. muži 201-248 
13.Auterský Václav1960reg. muži 71-80 
14.Tran Duc Martin Lam1961reg. muži 71-80cizinec 
15.Hoang Van Tony Tuan1965reg. muži 91-100cizinec 
16.Luu Kim Franta Phan1968reg. muži 101-110cizinec 
SKUŘ Plzeň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Miškovčík Roman1968kraj. muži 61-70 
2.Dietl Luboš1973kraj. muži 81-100 
3.Horek Daniel1970kraj. muži 101-120 
4.Leheň Jan1988kraj. muži 151-200 
5.Korbel Petr1984kraj. muži 121-150 
6.Šrámek Václav1967kraj. muži 151-200 
7.Mařík Radek1972reg. muži 71-80 
8.Wimmer Jan1973reg. muži 71-80 
9.Hána Jiří1963reg. muži 81-90 
10.Horek Martin1976reg. muži 81-90 
11.Pešek Pavel1960reg. muži 81-90 
12.Zeman Luboš1957reg. muži 81-90 
13.Bauer Petr1962reg. muži 81-90 
14.Broch Petr1961reg. muži 81-90 
15.Sýkora Hynek1961reg. muži 91-100 
16.Beran Jan1971reg. muži 121-130 
17.Mařík Jan1999reg. muži 131-140 
18.Wimmer Adam1998reg. muži 131-140 
Sokol Nová Hospoda A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Boura Lukáš1987kraj. muži 121-150 
2.Čákora Ladislav1970kraj. muži 121-150 
3.Mlčoch Jan1986kraj. muži 201-247 
4.Trnka Josef1968kraj. muži 201-247 
5.Hron Karel1955reg. muži 71-80 
6.Bednář Radomír1960reg. muži 81-90 
7.Hiršl Alois1954reg. muži 101-110 
8.Houdek Jaroslav1937reg. muži 101-110 
9.Tenk Petr1949nez. muži  
TJ Sokol Lhůta A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janeček Jaroslav1964kraj. muži 51-60 
2.Ulbrich Ondřej1990kraj. muži 71-80 
3.Levora Karel1975kraj. muži 81-100 
4.Komanec Pavel1962kraj. muži 121-150 
5.Protiva Jan1987kraj. muži 101-120 
6.Faist Jan1949reg. muži 81-90 
7.Pašek Zdeněk1940reg. muži 81-90 
8.Altmann Pavel1969reg. muži 81-90 
9.Protiva Pavel1962reg. muži 91-100 
10.Tětek Václav1969reg. muži 91-100 
11.Valdman Stanislav1955reg. muži 101-110 
12.Jeremiáš Pavel1976reg. muži 111-120 
TJ Slavoj Stod B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Škrleta Luboš1961kraj. muži 81,5 
2.Súkeník Zdeněk1958kraj. muži 121,5 
3.Bohdan Luděk1967kraj. muži 121,5 
4.Hořan Milan1958kraj. muži 151,5 
5.Hulín Jiří1960kraj. muži 121,5 
6.Čada Vladimír1961kraj. muži 151,5 
7.Zábranský Hynek1964kraj. muži 201,5 
8.Baksa Zdeněk1963reg. muži 21 
9.Kaše Jaroslav1973reg. muži 26 
10.Štumpf Michal1988reg. muži 27 
11.Multrus Martin1973reg. muži 27,5 
12.Baksa Karel1939reg. muži 30 
13.Bílá Andrea1988reg. muži 31,5 
14.Hoffmannová Hana1989reg. muži 51,5 
15.Konrady Vladimír1972reg. muži 56,5 
16.Gardaš Josef1946reg. muži 51,5 
TJ Baník Líně A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Miarko Martin1974kraj. muži 71.-80. 
2.Bacík Zdeněk1980kraj. muži 81.-100. 
3.Kunst Petr1981kraj. muži 121.-150. 
4.Kasten Jiří1972kraj. muži 151.-200. 
5.Kašper Petr1957reg. muži 32. 
6.Francán Jaroslav1954reg. muži 36. 
7.Housar Ivo1969reg. muži 37. 
8.Skála Petr1968reg. muži 42. 
9.Pavlíček Milan st.1959reg. muži 44. 
10.Kolesa David1981reg. muži 46. 
11.Zikmundovský Martin1980reg. muži 48. 
12.Olšák David1980reg. muži 52.-60. 
13.Kule Josef1942reg. muži 61.-70. 
14.Procházka Filip1982reg. muži 71.-80. 
15.Řehák Rostislav1959reg. muži 101.-110. 
Dioss Nýřany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kříž Karel1981kraj. muži 61-70 
2.Niedermayer Ondřej1958kraj. muži 71-80 
3.Šimek Adam1996kraj. muži 81-100 
4.Kabát Martin1985kraj. muži 101-120 
5.Kliment Vladimír1962kraj. muži 121-150 
6.Kheil Lukáš1981kraj. muži 151-200 
7.Soukup Zdeněk1970kraj. muži 151-200 
8.Kolerus Martin1976kraj. muži 201-247 
9.Průcha Miloš1976kraj. muži 201-247 
10.Kozák Karel1977reg. muži 40 
11.Fořt Petr1955reg. muži 28 
12.Kolerus Jaroslav1978reg. muži 43 
TJ Sokol Horní Bělá A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cach Jaroslav1960kraj. muži 121.-150. 
2.Janda Pavel1977kraj. muži 121.-150. 
3.Plic Bohumil1964kraj. muži 121.-150. 
4.Nechutný Petr st.1976kraj. muži 151.-200. 
5.Švamberg Luboš1964kraj. muži 151.-200. 
6.Nový Jaroslav1953kraj. muži 151.-200. 
7.Hruška Václav1954kraj. muži 151.-200. 
8.Šípek Josef1972kraj. muži 151.-200. 
9.Dobrý Oldřich1957kraj. muži 201.-247. 
TJ Sokol Klabava A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Toman Josef1967kraj. muži 79 
2.Šmíd Josef1974kraj. muži 98 
3.Hájek Milan1976kraj. muži 104 
4.Kubík Libor1969kraj. muži 112 
5.Vild Jan1981kraj. muži 148 
6.Šauer David1975reg. muži 32 
TJ Dobřany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pastuch Jan1980kraj. muži 51.-60. 
2.Vohradský Marek1991kraj. muži 81.-100. 
3.Obertík Milan st.1975kraj. muži 101.-120. 
4.Obertík Milan1996kraj. muži 121.-150. 
5.Dienstbier Pavel1971kraj. muži 121.-150. 
6.Brant František1970reg. muži 20. 
7.Hrubý Petr1960reg. muži 25. 
8.Janoušek Jiří1989reg. muži 36.-40. 
9.Malý Josef1989reg. muži 999 
TJ Sokol Bor B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chvátal Martin1986kraj. muži 17 
2.Pitra František1960kraj. muži 61-70 
3.Císler Václav1960kraj. muži 71-80 
4.Krivda František1976kraj. muži 81-100 
5.Dědíček Jaroslav1958kraj. muži 151-200 
6.Učík Rudolf1960kraj. muži 201-247 
7.Šoltés Juraj1954reg. muži 13 
8.Hrubý Pavel1964reg. muži 15 
Krajská soutěž 2.třídy, sk. A
SK Kornatice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Babický Josef1980kraj. muži 121-150 
2.Lopata Vladimír1977kraj. muži 121-150 
3.Šula Milan1976kraj. muži 121-150 
4.Krátký Petr1977kraj. muži 151-200 
5.Šustr Jindřich1956reg. muži 66 
6.Sýkora Václav1949reg. muži 106 
7.Meier Jiří1973reg. muži 114 
8.Murlová Dana1959reg. muži 135 
9.Remeš Ladislav1941reg. muži 146 
10.Tuček Aleš1954reg. muži 152 
11.Šustr Martin1981nez. muži  
12.Vyskočil Martin1997nez. dci  
13.Vyskočil Marek1996nez. dci  
14.Krátký Josef st.1953nez. muži  
15.Žabka František1947nez. muži  
SK Nevid A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čada Zdeněk1967kraj. muži K 121.-150. 
2.Matějka Martin1972kraj. muži K 121.-150. 
3.Šiška Petr1971kraj. muži K 121.-150. 
4.Nálevka Jaroslav1968kraj. muži K 201.-247. 
5.Špaček Jaroslav1949reg. muži R 43 
6.Čada Jan1997reg. muži R 44 
7.Švejnoha Vladimír1954nez. muži R 45 
8.Komorous Jaroslav1970reg. muži R 55 
9.Ludín Jiří1963reg. muži R 159 
10.Tomášů Martin1982reg. muži R 160 
11.Ríha Petr1993reg. muži R 161 
12.Šmolík Vojtěch1993reg. muži R 165 
13.Šmolík Václav1971nez. muži  
14.Živný Jaromír1983nez. muži  
TJ Sokol Nezvěstice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hach Václav1990kraj. muži 101-120 
2.Šilhánek Martin1986kraj. muži 151-200 
3.Rous Ondřej1991kraj. muži 201-247 
4.Havlíček Václav1942kraj. muži 201-247 
5.Hach Jaroslav1948kraj. muži 201-247 
6.Hodek Martin1990kraj. muži 201-247 
7.Česal Luděk1973reg. muži 91-100 
8.Hobl Václav1948reg. muži 91-100 
9.Havlíček Martin2002reg. muži 101-110 
10.Havlíček Ondřej2000reg. muži 111-120 
11.Mařík Karel1998reg. sži 3 
12.Pinta Petr1962nez. muži  
13.Louda Jan st.1953nez. muži  
14.Hodek Jiří1957nez. muži  
15.Oplová Renáta1968kraj. ženy 26-30 
16.Havlíčková Monika1978reg. ženy 26-30 
TJ Sokol Plzeň V. D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rosocha Milan1968kraj. muži 101-120 
2.Bek Tomáš1980kraj. muži 101-120 
3.Setvín Michal1955kraj. muži 121-150 
4.Kasal Jaromír1952kraj. muži 201-248 
5.Auterský Václav1960reg. muži 71-80 
6.Pavelek Radim1963reg. muži 91-100 
7.Vladyka Jakub1999reg. muži 111-120 
8.Hudec Vít2000reg. muži 121-130 
9.Kůs Pavel1951reg. muži 111-120 
10.Kůs Milan1962reg. muži 111-120 
11.Vyleta Michal ml.2001reg. muži 111-120 
12.Jánský Marek2000reg. muži 131-140 
13.Tokar Ondřej1994reg. muži 131-140 
14.Koutník Vojtěch1998nez. muži  
TJ Sokol Plzeň V. E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vráblík Milan1973kraj. muži 121-150 
2.Herejk Vojtěch1990kraj. muži 121-150 
3.Havránek Petr1985kraj. muži 121-150 
4.Hofman Petr1974kraj. muži 121-150 
5.Tran Duc Martin Lam1961reg. muži 71-80cizinec 
6.Pechman Petr1998reg. muži 81-90 
7.Hoang Van Tony Tuan1965reg. muži 91-100cizinec 
8.Šebor Jan1992reg. muži 91-100 
9.Luu Kim Franta Phan1968reg. muži 101-110cizinec 
10.Klimeš Jakub1999reg. muži 111-120 
11.Mózer Dominik1997reg. muži 121-130 
TJ Union Plzeň D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mazura David1996kraj. muži 31-40 
2.Tolar Václav1980kraj. muži 151-200 
3.Panzer Tomáš1979kraj. muži 151-200 
4.Boháč Jaroslav1956kraj. muži 151-200 
5.Bistřický Marek1998kraj. muži 151-200 
6.Anetta Jan1993kraj. muži 201-247 
7.Šimek David1982kraj. muži 210-247 
8.Legát Petr1999kraj. dci 8 
9.Korecký Filip1998kraj. dci 10 
10.Závora Adam2001kraj. mži 5 
11.Sedláček Jan st.1949nez. muži  
12.Kypta Martin1995nez. muži  
13.Sedláček Jan ml.1978nez. muži  
TJ Sokol Radnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Milfait Václav1974reg. muži 26 
2.Přibil Jiří1958reg. muži 31 
3.Bartosch Jaroslav1950reg. muži 49 
4.Loukota Petr1962reg. muži 53 
5.Krchov Josef1962reg. muži 60 
6.Dienstbier Bohuslav1947reg. muži 61 
7.Kotva Jan1985reg. muži 98 
8.Král Miroslav1953reg. muži 121 
9.Kotva Jaromír1956reg. muži 134 
10.Spurný Jan1983nez. muži  
11.Kotva Ivan1959nez. muži  
12.Braborec Martin1965nez. muži  
TJ Sokol Staňkov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubát František1963kraj. muži 150-200 
2.Mandík Karel1978kraj. muži 150-200 
3.Mandík Petr1979kraj. muži 150-200 
4.Hes Vladimír1975reg. muži 81-100 
5.Šambergr Jan1972reg. muži 61-70 
6.Bauer Pavel1959reg. muži 81-100 
7.Mandík Karel st.1953reg. muži 101-120 
8.Sükeník Štefan1957reg. muži 101-120 
9.Kraus Vlastimil1971reg. muži 101-120 
10.Valečka Josef1953reg. muži 101-120 
11.Cenefels Petr1960reg. muži 181-233 
12.Bauer Ondřej1985reg. muži 181-233 
13.Bauer Marek1989nez. muži  
SK Rokycany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Košek Michal1971kraj. muži 81.-100. 
2.Enžl Vlastimil1959kraj. muži 101.-120. 
3.Čejka Petr1985kraj. muži 151.-200. 
4.Valenta Miroslav1962reg. muži 42. 
5.Sýkora František1986kraj. muži 151.-200. 
6.Rousek Petr1952reg. muži 58. 
7.Sochor Miroslav1999reg. muži 59. 
8.Bistřický Bohumír1946reg. muži 68. 
9.Hron Richard ml.1993reg. muži 87. 
10.Soukup Lukáš1993reg. muži 123. 
11.Veselý Jaroslav1969reg. muži 133. 
12.Filip Michal1980reg. muži 140. 
13.Váchal Milan1970nez. muži  
14.Krákora Tomáš1967nez. muži  
15.Veselý David1999nez. sži  
16.Voříšek Jiří1998nez. sži  
17.Wohlmuth Lukáš1990nez. muži  
18.Voříšek Jiří st.1966nez. muži  
TJ Sokol Těně A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dobrý Václav1964kraj. muži 151-200 
2.Dvořák Jaroslav1956kraj. muži 151-200 
3.Krajdl Roman1971kraj. muži 200-247 
4.Poch Petr1965kraj. muži 200-247 
5.Tomášek Martin1973reg. muži 52 
6.Dobrý Jan1987reg. muži 56 
7.Tomášek Pavel st.1955reg. muži 82 
8.Krajdlová Naďa1973reg. ženy 92 
9.Poch Václav1964reg. muži 108 
10.Pour Ondřej1979reg. muži 115 
11.Tomášek Pavel1979reg. muži 128 
12.Kořán Miloslav1953reg. muži 131 
ST Trnová A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Růžek Václav1991kraj. muži 101-120 
2.Glazar František1980kraj. muži 151-200 
3.Barchanski Pavel1966kraj. muži 201-247 
4.Hadrava Jaroslav ml.1977kraj. muži 201-247 
5.Vachovec Milan1973kraj. muži 201-247 
6.Toman Vojtěch1986reg. muži 71-80 
7.Vachovcová Simona1999reg. muži 111-120 
8.Čása Jakub2000reg. muži 111-120 
9.Fišerová Anna1999reg. muži 121-130 
10.Kriegerbeck Karel1989reg. muži 121-130 
11.Klik Jiří1996reg. muži 121-130 
12.Šerá Adéla2000nez. mžy  
13.Hadrava Jaroslav st.1953nez. muži  
TJ Zdemyslice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švarc Václav1971kraj. muži 135,5 
2.Švarc Pavel1966kraj. muži 224 
3.Sedláček Miloš1970kraj. muži 224 
4.Hýsek Tomáš1980reg. muži 38 
5.Pražan Jiří1974reg. muži 43 
6.Navrátil Antonín1980reg. muži 55,5 
TJ Sokol Horní Bělá B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švamberg Luboš1964kraj. muži 151.-200. 
2.Hruška Václav1954kraj. muži 151.-200. 
3.Šípek Josef1972kraj. muži 151.-200. 
4.Nový Jaroslav1953kraj. muži 151.-200. 
5.Dobrý Oldřich1957kraj. muži 201.-247. 
6.Pešík Radek1970reg. muži 61.-70. 
7.Minarčic Martin1976reg. muži 71.-80. 
8.Drofa Zdeněk1952reg. muži 131.-140. 
Dioss Nýřany C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kliment Vladimír1962kraj. muži 121-150 
2.Kheil Lukáš1981kraj. muži 151-200 
3.Soukup Zdeněk1970kraj. muži 151-200 
4.Kolerus Martin1976kraj. muži 201-247 
5.Průcha Miloš1976kraj. muži 201-247 
6.Kozák Karel1977reg. muži 40 
7.Fořt Petr1955reg. muži 28 
8.Kolerus Jaroslav1978reg. muži 43 
9.Benedikt Jiří1988reg. muži 81 
10.Niedermayer Michal1987reg. muži 99 
Krajská soutěž 2.třídy, sk. B
TJ Baník Líně B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kašper Petr1957reg. muži 32. 
2.Francán Jaroslav1954reg. muži 36. 
3.Housar Ivo1969reg. muži 37. 
4.Skála Petr1968reg. muži 42. 
5.Pavlíček Milan st.1959reg. muži 44. 
6.Kolesa David1981reg. muži 46. 
7.Zikmundovský Martin1980reg. muži 48. 
8.Olšák David1980reg. muži 52.-60. 
9.Kule Josef1942reg. muži 61.-70. 
10.Procházka Filip1982reg. muži 71.-80. 
11.Řehák Rostislav1959reg. muži 101.-110. 
ST DDM Stříbro A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kalavský Marcel1966kraj. muži 101.-120. 
2.Vaňous Martin1982kraj. muži 101.-120. 
3.Hošťálek Milan1959kraj. muži 151.-200. 
4.Hošťálek Josef1987kraj. muži 151.-200. 
5.Kubovský Jiří1957nez. muži  
6.Hošťálková Martina1990nez. ženy  
7.Štěpánek Petr1959nez. muži  
8.Koprna Josef1957nez. muži  
9.Hájek Karel1959nez. muži  
TJ Start Bělá nad Radbuzou A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šteffel Radek1981reg. muži 21-25 
2.Vavro Radek1969reg. muži 26-30 
3.Škobis František1962reg. muži 51-60 
4.Nový Jan1983reg. muži 61-70 
5.Nový Miroslav1955reg. muži 71-80 
6.Pivoňka Miroslav1979reg. muži 141-160 
7.Nový Miroslav ml.1982reg. muži 161-180 
8.Fresser Jiří1938nez. muži  
TJ Sokol Domažlice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hadrava Libor1962kraj. muži 151-200 
2.Kočka Ondřej1995kraj. muži 201-247 
3.Látka Jan1976kraj. muži 201-247 
4.Decker Václav1977reg. muži 61-70 
5.Beneš Jaroslav1978reg. muži 51-60 
6.Ryneš Jan1950reg. muži 61-70 
7.Duffek Miroslav1967reg. muži 61-70 
8.Bufka Josef1967reg. muži 71-80 
9.Hrubý Jaroslav1948reg. muži 81-100 
10.Herink Jiří1955reg. muži 81-100 
11.Kočka Pavel1966reg. muži 81-100 
12.Baštář Vratislav1955reg. muži 81-100 
13.Hiršl Roman1969reg. muži 181-233 
TJ Sokol Horažďovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mandák Pavel1973kraj. muži 51.-60. 
2.Křesák Vojtěch1988kraj. muži 101.-120. 
3.Vojáček Rudolf ml.1980kraj. muži 121.-150. 
4.Jaroš Jaroslav1995kraj. muži 151.-200. 
5.Buriánek Jan1968kraj. muži 151.-200. 
6.Tůma Zdeněk1967reg. muži 31.-40 
7.Knebl Milan1994reg. muži 61.-80. 
8.Jungr Jiří1968reg. muži 61.-80. 
9.Berger Jan1984reg. muži 101.-120 
10.Vavřička Milan1975reg. muži 101.-120 
11.Holeček Karel1952reg. muži 168,5 
12.Račáková Michaela1993reg. ženy 1 
TJ Slavoj Chodová Planá A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krejčí Antonín1965kraj. muži 121-150 
2.Malík Roman1971kraj. muži 121-150 
3.Haišman Jaroslav1962kraj. muži 201-247 
4.Zušťák Petr1976kraj. muži 201-247 
5.Kříž Dominik1999reg. muži 12 
6.Rolko Zdeněk1964reg. muži 41-50 
7.Rolko Rudolf1958reg. muži 61-70 
8.Kříž Marek1993reg. muži 61-70 
TJ Slavoj Chodová Planá B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vasilečko Michal1966reg. muži 4 
2.Wágner František1963reg. muži 9 
3.Vasilečko Filip1990reg. muži 18 
4.Abramčuk Jiří1975reg. muži 21-25 
5.Kubík Petr1977reg. muži 26-30 
6.Petrželka Karel1970reg. muži 26-30 
7.Lašák Josef1957reg. muži 31-40 
8.Ondráš Viktor1974reg. muži 31-40 
9.Krejčí Milan1970reg. muži 31-40 
TJ Sokol Kdyně B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zahradník Lukáš1991kraj. muži 151.-200. 
2.Homolka Zdeněk1978kraj. muži 151-200 
3.März Miloslav1969kraj. muži 151-200 
4.Jankulík Martin1985kraj. muži 201-247 
5.Stanček Martin1988kraj. muži 201-247 
6.Hlavatý Petr1990reg. muži 31-35 
7.Stanček Anton1934reg. muži 41-45 
8.Kruml Jiří1942reg. muži 46-50 
9.Tochor Jiří1957reg. muži 71-80 
10.Červenka Karel1998reg. muži 101-120 
TJ Klatovy B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hnojský Jiří1973kraj. muži 121.-150. 
2.Kollros Roman1974kraj. muži 121.-150. 
3.Sladký Antonín1966kraj. muži 151.-200. 
4.Reiser Miroslav1974kraj. muži 201.-247 
5.Nedoma Lukáš1986kraj. muži 201.-247 
6.Nováček Karel1973kraj. muži 201.-247 
7.Gaborík Luboš1979reg. muži 31.-40. 
8.Tománek Jiří1973reg. muži 31.-40. 
9.Netrval Rostislav1968reg. muži 41.-50. 
10.Toman Milan1956reg. muži 41.-50. 
11.Hummel Jiří1945reg. muži 51.-60. 
12.Javorský David1979reg. muži 51.-60. 
13.Javorský Stanislav1950reg. muži 51.-60. 
14.Hnojský Jakub2000reg. muži 61.-80. 
15.Končal Štěpán1998reg. muži 81.-100. 
16.Netrval Jan2001reg. muži 81.-100. 
17.Pergler Jakub1991reg. muži 101.-120. 
18.Tománek Matyáš2000reg. muži 101.-120. 
19.Končal Adam2002reg. muži 121.-168. 
20.Šlehofer Stanislav1958reg. muži 121.-168. 
21.Nešpor Radek1967reg. muži 169 
TJ Sokol Pocinovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chromek Miroslav1959kraj. muži 121 
2.Haas Václav1960kraj. muži 121 
3.Jehlík Miroslav1970kraj. muži 151 
4.Sazama Luboš1970kraj. muži 151 
5.Švejda Jiří st.1963reg. muži 41 
6.Jung Milan1970reg. muži 46 
7.Jehlíková Petra1993reg. muži 51 
8.Dobiáš Jan1963reg. muži 51 
9.Kohout Václav1967reg. muži 51 
10.Květon Jaroslav1965reg. muži 81 
11.Jehlík Jan1960reg. muži 81 
12.Sazama Adam1997reg. muži 81 
13.Toman Ondřej1999reg. muži 81 
14.Květon Ondřej2004reg. muži 81 
15.Květon Tomáš2003reg. muži 81 
16.Baxa Václav1992reg. muži 81 
17.Voves Jiří1994reg. mži 101 
18.Svoboda Lukáš1995reg. muži 101 
19.Vaněk Zdeněk1953reg. mži 141 
20.Kalousek Miloš1973reg. muži 141 
21.Kubovec Karel1963reg. muži 161 
22.Jakuš Karel2000reg. muži 161 
23.Šlegl Václav1953reg. mži 161 
24.Janda Dominik1995reg. muži 181 
25.Toman Petr1970reg. muži 181 
TJ Sokol Přeštice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rada Tomáš1991kraj. muži 151 - 200 
2.Císař Martin1986kraj. muži 151 - 200 
3.Vohradský Jiří1969kraj. muži 201 - 247 
4.Bohdan Petr1959kraj. muži 201 - 247 
5.Dolejš Pavel1972kraj. muži 201 - 247 
6.Richterová Eva1957reg. muži 22 
7.Černý Ivan1948reg. muži 36 - 40 
8.Čermák Michal1990reg. muži 46 - 50 
9.Pluhař Petr1971reg. muži 46 - 50 
10.Frouz Václav1949reg. muži 51 - 55 
11.Braun Josef1948nez.  
12.Kříž František1955nez.  
13.Méner Jan1977nez.  
TJ Slavoj Stod C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hulín Jiří1960kraj. muži 121,5 
2.Čada Vladimír1961kraj. muži 151,5 
3.Zábranský Hynek1964kraj. muži 201,5 
4.Kaše Jaroslav1973reg. muži 26 
5.Šleis Petr1962reg. muži 19 
6.Hoffmannová Hana1989reg. muži 51,5 
7.Konrady Vladimír1972reg. muži 56,5 
8.Schläfer František1968nez. muži  
TJ Slavoj Stod D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Baksa Zdeněk1963reg. muži 21 
2.Štumpf Michal1988reg. muži 27 
3.Multrus Martin1973reg. muži 27,5 
4.Baksa Karel1939reg. muži 30 
5.Bílá Andrea1988reg. muži 31,5 
6.Gardaš Josef1946reg. muži 51,5 
7.Šobr Karel1973reg. muži 51,5 
8.Baksa Petr1990nez. muži  
Koc Sušice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Leipelt Lukáš1986reg. muži 21-25 
2.Růžička Radek1986reg. muži 21-25 
3.Vítovec Miroslav1959reg. muži 26-30 
4.Vítek Petr1969reg. muži 31-40 
5.Láriš Petr st.1963reg. muži 31-40 
6.Sommer Patrik1997reg. muži 31-40 
7.Sommer Václav1956reg. muži 31-40 
8.Baierl Tomáš1969reg. muži 31-40 
Divize
TJ Sokol Kdyně
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Plassová Jana1965kraj. ženy 13 
2.Kociánová Dana1969kraj. ženy 20 
3.Hlavatá Jana1966kraj. ženy 21-25 
4.Märzová Lenka1997kraj. ženy 31-40 
5.Veselá Martina1997reg. muži 161-180 
TJ Klatovy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mlezivová Kristýna1999kraj. ženy 26.-30.Hostování z Tělovýchovná jednota Sokol Kdyně, z. s.
2.Smolařová Jana1997kraj. ženy 31.-40. 
3.Hnojská Andrea2003reg. ženy 3. 
4.Nechutná Veronika1983reg. ženy 6.Hostování z TJ SOKOL Dolany u Klatov, spolek
5.Hnojská Helena1974reg. ženy 9. 
6.Hummelová Jarmila1944nez.  
7.Zahradníková Lucie2002nez.  
TJ Sokol Plzeň V. C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kašperáková Markéta1974kraj. ženy 21-25 
2.Vacíková Renata1978kraj. ženy 21-25 
3.Krylová Eliška1988kraj. ženy 26-30 
4.Melnyková Liana1998kraj. ženy 26-30 
5.Dobrovská Kateřina1978kraj. ženy 31-40 
6.Jarošová Tereza1993kraj. ženy 31-40 
7.Vladyková Barbora1990nez. ženy  
8.Hromiaková Andrea2001nez. ženy  
TJ Sokol Plzeň V. D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Muzikova Alice1994kraj. ženy 31-40 
2.Pešíková Tereza1996kraj. ženy 31-40 
3.Smutná Daniela1977kraj. ženy 31-40 
4.Janoušová Pavla1999nez. ženy  
5.Janoušová Petra1999nez. ženy  
6.Špatenková Tereza1998nez. ženy  
7.Jarošová Nikola2002nez. ženy  
8.Schleisová Markéta2002nez. ženy  
9.Vyletová Helena ml.2002nez. ženy  
10.Ottová Petra1998nez. ženy  
TJ Union Plzeň C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pintová Radka1986kraj. ženy 17 
2.Kratochvílová Alena1993kraj. ženy 21-25 
3.Lorencová Lucie1992kraj. ženy 21-25 
4.Mikesková Romana1987kraj. ženy 26-30 
5.Petrmichlová Zuzana2000kraj. mžy 6 
6.Šebková Kristýna2001kraj. sžy 16-17 
7.Pleskotová Dana1985nez. ženy  
8.Čížková Marie1997nez. dky  
TJ Hrádek
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Oplová Renáta1968kraj. ženy 26-30Hostování z TJ Sokol Nezvěstice, z.s.
2.Matoušová Jana1973kraj. ženy 31-40 
3.Matoušová Aneta2002nez.  
4.Krákorová Andrea1973nez.  
5.Krákorová Adriana2003nez.  
6.Šeflová Kateřina2002nez.  
7.Janečková Jaroslava1970reg. muži 102Hostování z TJ SPARTAK STRAŠICE, z.s.
Český pohár
TJ Sokol Bor B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chvátal Martin1986kraj. muži 17 
2.Pitra František1960kraj. muži 61-70 
3.Císler Václav1960kraj. muži 71-80 
4.Krivda František1976kraj. muži 81-100 
5.Dědíček Jaroslav1958kraj. muži 151-200 
6.Učík Rudolf1960kraj. muži 201-247 
7.Šoltés Juraj1954reg. muži 13 
8.Hrubý Pavel1964reg. muži 15 
9.Pour Pavel1961reg. muži 51-60 
10.Šejba Bohumír1959reg. muži 41-50 
11.Faltus Josef1973reg. muži 61-70 
TJ Dobřany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vohradský Marek1991kraj. muži 81.-100. 
2.Obertík Milan1996kraj. muži 121.-150. 
3.Malý Josef1989reg. muži N35 
4.Pastuch Jan1980kraj. muži 51.-60. 
5.Dienstbier Pavel1971kraj. muži 121.-150. 
6.Brant František1970reg. muži 20. 
7.Obertík Milan st.1975kraj. muži 101.-120. 
TJ Sokol Domažlice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hadrava Libor1962kraj. muži 151-200 
2.Kočka Ondřej1995kraj. muži 201-247 
3.Látka Jan1976kraj. muži 201-247 
4.Decker Václav1977reg. muži 61-70 
TJ Sokol Domažlice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Baštář Vratislav1955reg. muži 81-100 
2.Duffek Miroslav1967reg. muži 61-70 
3.Ryneš Jan1950reg. muži 61-70 
4.Baštář Radek1988reg. muži 161-180 
5.Bufka Josef1967reg. muži 71-80 
TJ Sokol Domažlice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Herink Jiří1955reg. muži 81-100 
2.Beneš Jaroslav1978reg. muži 51-60 
3.Kočka Pavel1966reg. muži 81-100 
4.Novák Petr1970reg. muži 121-140 
5.Janovec Jiří st.1966reg. muži 121-140 
TJ Sokol Horažďovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kopřiva Pavel1967kraj. muži 21.-25. 
2.Soukup Miloš1976kraj. muži 41.-50. 
3.Mazura Pavel1971kraj. muži 41.-50. 
4.Mandák Pavel1973kraj. muži 51.-60. 
5.Kříž Michal1981kraj. muži 81.-100. 
TJ Sokol Horažďovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Křesák Vojtěch1988kraj. muži 101.-120 
2.Vojáček Rudolf ml.1980kraj. muži 121.-150. 
3.Buriánek Jan1968kraj. muži 151.-200. 
4.Jaroš Jaroslav1995kraj. muži 151.-200. 
5.Tůma Zdeněk1967reg. muži 31.-40 
6.Knebl Milan1994reg. muži 61.-80. 
7.Jungr Jiří1968reg. muži 61.-80. 
8.Holeček Karel1952reg. muži 168,5 
TJ Sokol Horní Bělá A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janda Pavel1977kraj. muži 121.-150. 
2.Plic Bohumil1964kraj. muži 121.-150. 
3.Nový Jaroslav1953kraj. muži 151.-200. 
4.Švamberg Luboš1964kraj. muži 151.-200. 
TJ Sokol Horní Bělá B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cach Jaroslav1960kraj. muži 121.-150. 
2.Nechutný Petr st.1976kraj. muži 151.-200. 
3.Hruška Václav1954kraj. muži 151.-200. 
4.Dobrý Oldřich1957kraj. muži 201.-247. 
5.Pešík Radek1970reg. muži 61.-70. 
TJ Dynamo Horšovský Týn A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gabriel Karel1978reg. muži 26-30 
2.Ander Marek1986reg. muži 31-35 
3.Kuchař Jan1999reg. muži 41-45 
4.Macháček František1970reg. muži 71-80 
5.Vrba Marek1978reg. muži 71-80 
6.Herzer Martin1998reg. muži 161-180 
7.Plachý Pavel1970reg. muži 181-233 
8.Málek Jan1998reg. muži 181-233 
TJ Dynamo Horšovský Týn B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Písařík Zdeněk1952reg. muži 51-60 
2.Bárta Jan1987reg. muži 61-70 
3.Herzer Jan1990reg. muži 71-80 
4.Mráz Václav1997reg. muži 101-120 
5.Málek Miroslav1989reg. muži 141-160 
6.Dominková Eliška2000reg. muži 181-233 
7.Plachá Veronika2002reg. muži 181-233 
8.Schötterlová Simona2003reg. muži 181-233 
9.Hakl Václav1994reg. muži 181-233 
TJ Klatovy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Láriš Petr1987kraj. muži 19. 
2.Javorský Daniel1977kraj. muži 31.-40. 
3.Jehlík Miroslav1996kraj. muži 41.-50. 
4.Kovářík Matěj1989kraj. muži 41.-50. 
5.Kollros Roman1974kraj. muži 121.-150. 
6.Hnojský Jiří1973kraj. muži 121.-150. 
7.Sladký Antonín1966kraj. muži 151.-200. 
8.Nováček Karel1973kraj. muži 201.-247 
9.Nedoma Lukáš1986kraj. muži 201.-247 
10.Reiser Miroslav1974kraj. muži 201.-247 
11.Toman Milan1956reg. muži 41.-50. 
12.Javorský Stanislav1950reg. muži 51.-60. 
13.Javorský David1979reg. muži 41.-50. 
14.Netrval Jan2001reg. muži 81.-100. 
15.Končal Adam2002reg. muži 121.-168. 
SK Kornatice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Babický Josef1980kraj. muži 151-200 
2.Lopata Vladimír1977kraj. muži 151-200 
3.Krátký Petr1977kraj. muži 201-250 
4.Šula Milan1976kraj. muži 201-250 
5.Vyskočil Martin1997nez. muži  
6.Vyskočil Marek1996nez. muži  
TJ Baník Líně A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Miarko Martin1974kraj. muži 71.-80. 
2.Bacík Zdeněk1980kraj. muži 81.-100. 
3.Kunst Petr1981kraj. muži 121.-150. 
4.Kasten Jiří1972kraj. muži 151.-200. 
5.Kašper Petr1957reg. muži 32. 
6.Francán Jaroslav1954reg. muži 36. 
7.Housar Ivo1969reg. muži 37. 
8.Skála Petr1968reg. muži 42. 
9.Pavlíček Milan st.1959reg. muži 44. 
10.Kolesa David1981reg. muži 46. 
11.Zikmundovský Martin1980reg. muži 48. 
12.Olšák David1980reg. muži 52.-60. 
13.Kule Josef1942reg. muži 61.-70. 
14.Procházka Filip1982reg. muži 71.-80. 
15.Řehák Rostislav1959reg. muži 101.-110. 
TJ Sokol Milavče A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Němec Josef1975reg. muži 36-40 
2.Ševčíková Lucie1994reg. ženy 51-60 
3.Rubáš Kamil1978reg. muži 51-60 
4.Ševčíková Lenka1992reg. ženy 61-70 
TJ Sokol Nezvěstice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hach Václav1990kraj. muži 101-120 
2.Šilhánek Martin1986kraj. muži 151-200 
3.Rous Ondřej1991kraj. muži 201-247 
4.Havlíček Václav1942kraj. muži 201-247 
5.Hach Jaroslav1948kraj. muži 201-247 
TJ Sokol Nezvěstice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hodek Martin1990kraj. muži 201-247 
2.Česal Luděk1973reg. muži 91-100 
3.Hobl Václav1948reg. muži 91-100 
4.Havlíček Martin2002reg. muži 101-110 
5.Havlíček Ondřej2000reg. muži 111-120 
6.Mařík Karel1998reg. muži 131-140 
7.Hodek Jiří1957nez. muži  
8.Louda Jan st.1953nez. muži  
9.Pinta Petr1962nez. muži  
10.Oplová Renáta1968kraj. ženy 26-30 
11.Havlíčková Monika1978reg. ženy 26-30 
Sokol Nová Hospoda A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Boura Lukáš1987kraj. muži 121-150 
2.Čákora Ladislav1970kraj. muži 121-150 
3.Mlčoch Jan1986kraj. muži 201-247 
4.Trnka Josef1968kraj. muži 201-247 
5.Tenk Petr1949nez. muži  
Sokol Nová Hospoda B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hron Karel1955reg. muži reg. muži 71-80 
2.Bednář Radomír1960reg. muži reg. muži 81-90 
3.Hiršl Alois1954reg. muži reg. muži 101-110 
4.Houdek Jaroslav1937reg. muži reg. muži 101-110 
Dioss Nýřany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gabriel Roman1966kraj. muži 31-40 
2.Makoň Zdeněk ml.1996kraj. muži 31-40 
3.Protiva Lukáš1989kraj. muži 41-50 
4.Vycudilík Jan1981kraj. muži 41-50 
5.Kříž Karel1981kraj. muži 61-70 
6.Šimek Adam1996kraj. muži 81-100 
7.Kabát Martin1985kraj. muži 101-120 
Dioss Nýřany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Niedermayer Ondřej1958kraj. muži 71-80 
2.Kliment Vladimír1962kraj. muži 121-150 
3.Kheil Lukáš1981kraj. muži 151-200 
4.Soukup Zdeněk1970kraj. muži 151-200 
5.Kolerus Martin1976kraj. muži 201-247 
6.Kolerus Jaroslav1978reg. muži 43 
7.Niedermayer Michal1987reg. muži 99 
Dioss Nýřany C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Průcha Miloš1976kraj. muži 201-247 
2.Fořt Petr1955reg. muži 28 
3.Kozák Karel1977reg. muži 40 
4.Benedikt Jiří1988reg. muži 81 
5.Bureš Jan1948reg. muži 89 
6.Schläfer František1943reg. muži 104 
7.Christoph Vít1997reg. muži 111 
8.Jícha Filip1997reg. muži 116 
9.Kršová Nikola2000reg. muži 122 
10.Zeman Pavel1973reg. muži 120 
11.Alexa Vlastimil1992reg. muži 137 
12.Jabůrek Karel1948nez. muži  
SKUŘ Plzeň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Peckert Daniel1976kraj. muži 31-40 
2.Albrecht Miroslav1959kraj. muži 51-60 
3.Kubát Jan1987kraj. muži 61-70 
4.Miškovčík Roman1968kraj. muži 61-70 
5.Dietl Luboš1973kraj. muži 81-100 
6.Horek Daniel1970kraj. muži 101-120 
7.Korbel Petr1984kraj. muži 121-150 
8.Šrámek Václav1967kraj. muži 151-200 
9.Mařík Radek1972reg. muži 71-80 
10.Wimmer Jan1973reg. muži 71-80 
11.Horek Martin1976reg. muži 81-90 
12.Pešek Pavel1960reg. muži 81-90 
13.Zeman Luboš1957reg. muži 81-90 
14.Bauer Petr1962reg. muži 81-90 
15.Sýkora Hynek1961reg. muži 91-100 
16.Beran Jan1971reg. muži 121-130 
TJ Sokol Pocinovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chromek Miroslav1959kraj. muži 121 
2.Haas Václav1960kraj. muži 121 
3.Jehlík Miroslav1970kraj. muži 151 
4.Švejda Jiří st.1963reg. muži 41 
5.Jehlíková Petra1993reg. muži 51 
6.Dobiáš Jan1963reg. muži 51 
7.Kohout Václav1967reg. muži 51 
8.Jehlík Jan1960reg. muži 81 
9.Kubovec Karel1963reg. muži 81 
10.Vaněk Zdeněk1953reg. muži 101 
11.Voves Jiří1994reg. muži 101 
12.Janda Dominik1995reg. muži 121 
TJ Sokol Pocinovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sazama Adam1997reg. muži 81 
2.Toman Ondřej1999reg. muži 81 
3.Svoboda Lukáš1995reg. muži 81 
4.Toman Petr1970reg. muži 151 
5.Šlegl Václav1953reg. muži 161 
TJ Sokol Pocinovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Květon Jaroslav1965reg. muži 81 
2.Květon Ondřej2004reg. muži 81 
3.Květon Tomáš2003reg. muži 81 
4.Jakuš Karel2000reg. muži 81 
TJ Sokol Spálené Poříčí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stach Jiří1975reg. muži 3 
2.Balek Jan1989reg. muži 15 
3.Kozel Milan1974reg. muži 27 
4.Michálek Pavel1985reg. muži 28 
5.Cink Martin1984nez. muži  
6.Fiala Miroslav1991nez. muži  
7.Fiala Vladislav1989nez. muži  
8.Sládek Jaroslav1959nez. muži  
9.Stach Petr1978nez. muži  
TJ Sokol Starý Plzenec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klíma Tomáš1981kraj. muži 224 
2.Sutnar Josef1950kraj. muži 33 
3.Klíma Jan1981reg. muži 38 
4.Šafařík Zdeněk1953reg. muži 43 
TJ Sokol Starý Plzenec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Frank Bohumil1953reg. muži 29 
2.Farajzl Stanislav1956reg. muži 33 
3.Havlíček Stanislav1989reg. muži 43 
4.Petrák Jaroslav1954reg. muži 48 
TJ Slavoj Stod A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Roch Tomáš1985kraj. ženy 20 
2.Hořan Marek1984kraj. muži 61,5 
3.Škrleta Luboš1961kraj. muži 81,5 
4.Houfek Jaroslav1962kraj. muži 101,5 
5.Rauner Václav1964kraj. muži 101,5 
6.Bohdan Luděk1967kraj. muži 121,5 
7.Hulín Jiří1960kraj. muži 121,5 
8.Súkeník Zdeněk1958kraj. muži 121,5 
9.Čada Vladimír1961kraj. muži 151,5 
10.Hořan Milan1958kraj. muži 151,5 
11.Pešek Eduard1959kraj. muži 201,5 
12.Zábranský Hynek1964kraj. muži 201,5 
13.Šleis Petr1962reg. muži 19 
14.Baksa Zdeněk1963reg. muži 21 
15.Kaše Jaroslav1973reg. muži 26 
16.Štumpf Michal1988reg. muži 27 
17.Baksa Karel1939reg. muži 30 
Koc Sušice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Leipelt Lukáš1986reg. muži 21-25 
2.Vítovec Miroslav1959reg. muži 26-30 
3.Láriš Petr st.1963reg. muži 31-40 
4.Vítek Petr1969reg. muži 31-40 
TJ Sokol Těně A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dobrý Václav1964kraj. muži 150-200 
2.Dvořák Jaroslav1956kraj. muži 150-200 
3.Poch Petr1965kraj. muži 200-247 
4.Krajdl Roman1971kraj. muži 200-247 
5.Tomášek Martin1973reg. muži 52 
6.Dobrý Jan1987reg. muži 56 
7.Tomášek Pavel st.1955reg. muži 82 
8.Krajdlová Naďa1973reg. ženy 92 
9.Poch Václav1964reg. muži 108 
10.Pour Ondřej1979reg. muži 115 
TJ Trnová A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Růžek Václav1991kraj. muži 101-120 
2.Glazar František1980kraj. muži 151-200 
3.Barchanski Pavel1966kraj. muži 201-247 
4.Hadrava Jaroslav ml.1977kraj. muži 201-247 
5.Vachovec Milan1973kraj. muži 201-247 
6.Toman Vojtěch1986reg. muži 71-80 
TJ Město Zbiroh A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Frühauf Filip1990kraj. muži 41 - 50 
2.Kovanda Jiří1982kraj. muži 71 - 80 
3.Frühauf Jiří1963kraj. muži 71 - 80 
4.Kotva Pavel1962kraj. muži 81 - 100 
5.Jerling Jaroslav1967reg. muži 98 
6.Hlavatý Václav1950reg. muži 155 
7.Kotva Petr1965reg. muži 165 
8.Kotva Jan1936reg. muži 167 
9.Kotva David1990nez. muži  
10.Laubr Václav1969nez. muži  
11.Maier Zdeněk1988nez. muži  
12.Frühaufová Aneta1995nez. muži  
TTC Laka Železná Ruda A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Aschenbrenner Jan1986kraj. muži 61-70 
2.Holý Pavel ml.1983kraj. muži 101-120 
3.Jarab Josef1986kraj. muži 101-120 
4.Oroš Karel1961kraj. muži 151-200 
5.Červenka Jaroslav1956kraj. muži 201-247 
6.Hanzík Luděk1975reg. muži 51-60 
7.Hanzík Luboš1988reg. muži 61-80 
8.Hrach Pavel ml.1981reg. muži 81-100 
9.Scheinherr Eugen1965reg. muži 81-100 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy