Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální přebor 1.třídy
Sokol Dolní Beřkovice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Danaj Tomáš1974reg. muži 17. 
2.Hrdý Miroslav1967reg. muži 26.-31. 
3.Hrdý Radek1995reg. muži 26.-31. 
4.Papež Miloslav1989reg. muži 40.-42. 
5.Točík Ondřej1992reg. muži 64. 
6.Danaj Milan1945reg. muži 78. 
7.Holina Josef1941reg. muži 86.-89. 
8.Raček Jan1950reg. muži 91.-95. 
9.Šimon Vladimír1952reg. muži 96.-100. 
10.Brauner Josef1941reg. muži 110.N 
TJ Sokol Dřínov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Poláková Lucie1985reg. muži 20. 
2.Kruml Jan1980reg. muži 24.-25. 
3.Káš Pavel1968reg. muži 45.-48. 
4.Plocková Klára1991reg. muži 62.-63. 
5.Tůma Zdeněk1954reg. muži 72.-75. 
6.Möglich Lukáš1997reg. muži 81.-85. 
7.Pleticha Robert1995reg. muži 81.-85. 
8.Soukup Vít2002reg. sži 16. 
9.Benda Marek2002reg. sži 17. 
10.Hrdlička Jakub2002reg. sži 18. 
11.Kášová Adéla1998nez.  
12.Polák Jiří1956nez.  
13.Mikysková Karolína2000nez.  
TJ Kralupy "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bagal Zdeněk ml.1988reg. muži 39.N 
2.Karas Ondřej1985reg. muži 45.-48. 
3.Babák Josef1962reg. muži 48.N 
4.Růžička Petr1973reg. muži 81.-85. 
5.Palan Jan1948reg. muži 89.N 
6.Karas Ivan1960reg. muži 91.-95. 
7.Veselý Tomáš1991reg. muži 100.N 
8.Procházka Stanislav1957reg. muži 104.-108. 
9.Slejška Ladislav1948reg. muži 104.-108. 
10.Vokál Lubomír1948reg. muži 108.N 
11.Karas Tomáš1988nez.  
SK Liběchov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Martin1991reg. muži 65.-71. 
2.Zelenka Petr1970reg. muži 65.-71. 
3.Švesták Petr1970reg. muži 76.-77. 
4.Žiačik Jan st.1966reg. muži 86.-89. 
5.Zelenka Rostislav1957reg. muži 115.-118. 
6.Mikyska Radek1972nez. muži  
TJ Start Mlékojedy "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chalupa Josef1964reg. muži 43 - 44 
2.Pátek Robert1972reg. muži 63 N 
3.Hendrych Ladislav1983reg. muži 72 - 75 
4.Jurašovský Ondřej1950reg. muži 78 N 
5.Krejčí Michal1976reg. muži 79 - 80 
6.Polák Karel1997reg. muži 90 
7.Zajbrlík Petr1972reg. muži 95 - N 
SK Mšeno "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bízek Zdeněk1961reg. muži 26.-31. 
2.Kummer Václav1961reg. muži 36.-39. 
3.Kovacs Václav1953reg. muži 65.-71. 
4.Živec Petr1948reg. muži 81.-85. 
5.Koloc Milan1961reg. muži 81.-85. 
6.Kůtek Jaroslav1963reg. muži 91.-95. 
7.Vaněk Jindřich1953reg. muži 95.N 
8.Vaněk Petr1993reg. muži 104.-108. 
TJ Dynamo Nelahozeves-HPT "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gecašek Marek1995kraj. muži 281.-330. 
2.Točík Radek1994reg. muži 45.-48. 
3.Brož Petr1980reg. muži 55.-57. 
4.Haincová Jana1980reg. muži 58.-61. 
5.Karas Jiří1983reg. muži 58.-61. 
6.Novotný Josef1985reg. muži 65.-71. 
7.Vedral Pavel1978reg. muži 65.-71. 
8.Ovsenáková Alena1952reg. muži 86.-89. 
9.Viktorin Jan1981reg. muži 91.-95. 
10.Kloda Jiří1966reg. muži 101.-103. 
11.Točík David1996reg. muži 103.N 
12.Motl Ludvík1982reg. muži 118.N 
13.Kloda Stanislav1999reg. muži 118.N 
TJ Neratovice "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaňha Jiří1983kraj. muži 157.-191. 
2.Sauer Ondřej1996kraj. muži 281.-330. 
3.Čubová Jana1988reg. muži 16.N 
4.Šlechta Jaroslav1967reg. muži 36.-39. 
5.Salmon Ivan1961reg. muži 45.-48. 
6.Klouček Milan1957reg. muži 62.-63. 
7.Seres David1999reg. sži 2.N 
8.Melounek Petr1998reg. sži 3. 
9.Janda Filip2000reg. sži 5. 
10.Řípa Pavel1999reg. sži 13. 
11.Vít Matěj1998reg. sži 15.N 
TJ Neratovice "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čuba Milan1965reg. muži 26.-31. 
2.Weisser Petr1984reg. muži 26.-31. 
3.Kočiš Ludovít1970reg. muži 32.-35. 
4.Novák Aleš1975reg. muži 32.-35. 
5.Košatý Jan1985reg. muži 32.-35. 
6.Kratochvíl Lukáš2003reg. sži 8. 
7.Fabián David2000reg. sži 9. 
8.Brodský Marek2002reg. sži 15. 
9.Špinka Karel1949nez.  
TJ Neratovice "E"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanák Michal1979kraj. muži 330.N 
2.Hanák Jan1949reg. muži 49.-54. 
3.Jeřábek Jaromír1944reg. muži 49.-54. 
4.Urban Jaroslav1943reg. muži 49.-54. 
5.Pekarovič David1998reg. muži 58.-61. 
6.Dvořák Jan st.1940reg. muži 96.-100. 
7.Sauer Jan1960reg. muži 100.N 
8.Mekiš Milan1954reg. muži 104.-108. 
9.Janda Dominik1997reg. muži 111.-114. 
Sokol Mělník - Pšovka "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Braunšveig Aleš1973reg. muži 22.-23. 
2.Hraba Milan1954reg. muži 43.-44. 
3.Čech Miroslav1958reg. muži 49.-54. 
4.Kasáček Martin1973reg. muži 49.-54. 
5.Líska Vladislav1969reg. muži 55.-57. 
6.Vítek Václav1962reg. muži 72.-75. 
7.Štros Jan1977reg. muži 86.-89. 
8.Kůs Ludvík1951reg. muži 100.N 
9.Carva Pavel1981reg. muži 104.-108. 
10.Prokeš Filip1978reg. muži 110.N 
11.Kostrhoun Michal1968reg. muži 111.-114. 
12.Slimařík Pavel1970nez.  
TJ Sokol Tišice "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fabián Jiří1975reg. muži 19. 
2.Rubín Pavel1974reg. muži 32.-35. 
3.Brodský Miroslav1968reg. muži 40.-42. 
4.Jelínek Pavel1977reg. muži 55.-57. 
5.Válek Zdeněk1974reg. muži 65.-71. 
6.Dudek Pavel1965reg. muži 72.-75. 
7.Vais Jindřich1971reg. muži 76.-77. 
8.Habart Pavel1968reg. muži 96.-100. 
9.Kratochvíl Ivo1966reg. muži 109.-110. 
Regionální přebor 2.třídy
Sokol Dolní Beřkovice "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Točík Ondřej1992reg. muži 64. 
2.Danaj Milan1945reg. muži 78. 
3.Holina Josef1941reg. muži 86.-89. 
4.Raček Jan1950reg. muži 91.-95. 
5.Šimon Vladimír1952reg. muži 96.-100. 
6.Brauner Josef1941reg. muži 110.N 
7.Borecká Světluška1948nez.  
8.Kittler Jiří1946nez.  
9.Bezányi Soňa1973nez.  
TJ Kralupy "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Palan Jan1948reg. muži 89.N 
2.Karas Ivan1960reg. muži 91.-95. 
3.Veselý Tomáš1991reg. muži 100.N 
4.Procházka Stanislav1957reg. muži 104.-108. 
5.Slejška Ladislav1948reg. muži 104.-108. 
6.Vokál Lubomír1948reg. muži 108.N 
7.Noul Josef1963nez.  
8.Hudeček Vojtěch1990nez.  
9.Krejčová Eliška1927nez.  
10.Houska Petr1951nez.  
SK Mšeno "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koloc Milan1961reg. muži 81.-85. 
2.Kůtek Jaroslav1963reg. muži 91.-95. 
3.Vaněk Jindřich1953reg. muži 95.N 
4.Vaněk Petr1993reg. muži 104.-108. 
5.Zoubek Antonín1971nez.  
6.Hájková Magdalena1974nez.  
7.Papík Petr1967nez.  
8.Pražák Josef1977nez.  
9.Hořejší Kateřina1999nez.  
TJ Dynamo Nelahozeves "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Karas Jiří1983reg. muži 58.-61. 
2.Novotný Josef1985reg. muži 65.-71. 
3.Vedral Pavel1978reg. muži 65.-71. 
4.Ovsenáková Alena1952reg. muži 86.-89. 
5.Viktorin Jan1981reg. muži 91.-95. 
6.Točík David1996reg. muži 103.N 
7.Kebrle Jan2000reg. sži 7. 
8.Kebrle Jakub2000reg. sži 10. 
9.Točík Libor1965nez.  
10.Kebrle Josef1971nez.  
TJ Dynamo Nelahozeves "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kloda Jiří1966reg. muži 101.-103. 
2.Pop Petr1971reg. muži 111.-114. 
3.Slapnička Karel1953reg. muži 115.-118. 
4.Kloda Stanislav1999reg. muži 118.N 
5.Kloda Tomáš1995reg. muži 118.N 
6.Motl Ludvík1982reg. muži 118.N 
7.Popová Kateřina2002reg. sži 15.N 
8.Černý Miroslav1981nez.  
9.Vacek Jiří1999nez.  
10.Kocourek Dušan2000nez.  
11.Struneček Lukáš1999nez.  
TJ Neratovice "F"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Košatý Jan1985reg. muži 32.-35. 
2.Salmon Ivan1961reg. muži 45.-48. 
3.Pekarovič David1998reg. muži 58.-61. 
4.Klouček Milan1957reg. muži 62.-63. 
5.Dvořák Jan st.1940reg. muži 96.-100. 
6.Sauer Jan1960reg. muži 100.N 
7.Mekiš Milan1954reg. muži 104.-108. 
8.Janda Dominik1997reg. muži 111.-114. 
9.Seres David1999reg. sži 2.N 
10.Melounek Petr1998reg. sži 3. 
11.Janda Filip2000reg. sži 5. 
12.Kratochvíl Lukáš2003reg. sži 8. 
13.Fabián David2000reg. sži 9. 
14.Řípa Pavel1999reg. sži 13. 
15.Brodský Marek2002reg. sži 15. 
16.Vít Matěj1998reg. sži 15.N 
17.Weisser Jan1997nez.  
Sokol Horní Počaply
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vízner Pavel1949reg. muži 36.-39. 
2.Němeček Vladimír1958reg. muži 40.-42. 
3.Ježek František1944reg. muži 91.-95. 
4.Petera Jaroslav1941reg. muži 101.-103. 
5.Bradáč Jiří1941reg. muži 109.-110. 
Sokol Mělník - Pšovka "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Líska Vladislav1969reg. muži 55.-57. 
2.Vítek Václav1962reg. muži 72.-75. 
3.Štros Jan1977reg. muži 86.-89. 
4.Kůs Ludvík1951reg. muži 100.N 
5.Carva Pavel1981reg. muži 104.-108. 
6.Prokeš Filip1978reg. muži 110.N 
7.Kostrhoun Michal1968reg. muži 111.-114. 
TJ Sokol Tišice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Válek Zdeněk1974reg. muži 65.-71. 
2.Dudek Pavel1965reg. muži 72.-75. 
3.Vais Jindřich1971reg. muži 76.-77. 
4.Habart Pavel1968reg. muži 96.-100. 
5.Kratochvíl Ivo1966reg. muži 109.-110. 
6.Kratochvíl Josef1937nez.  
7.Kratochvíl Martin1970nez.  
8.Turek Petr1961nez.  
9.Válek Jaroslav1973nez.  
TJ Start Mlékojedy "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krejčí Michal1976reg. muži 79. - 80. 
2.Polák Karel1997reg. muži 90. 
3.Zajbrlík Petr1972reg. muži 95. N 
4.Strnad Jiří1972reg. muži 96. - 100. 
5.Svatoň Tomáš1973reg. muži 103. N 
6.Melounek Petr1953nez.  
7.Ryšavý Martin1992nez.  
TJ Start Mlékojedy "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bareš Ondřej1992reg. muži 96. - 100. 
2.Chriti Karim1993reg. muži 101. - 103. 
3.Nevím Miroslav1997reg. muži 110. N 
4.Kostelecký Zdeněk1939reg. muži 111. - 114. 
5.Matějka Martin1975reg. muži 114. N 
6.Novák Jiří1969reg. muži 115. - 118. 
7.Štieber Michal1982nez.  
TJ Start Mlékojedy "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nikolov Kiril1947reg. muži 115 - 118 
2.Boháček Radek1974nez.  
3.Chavalka Pavel1978nez.  
4.Lebeda Zbyněk1975nez.  
5.Palkovič Ivan1963nez.  
6.Regent Josef1970nez.  
7.Vágner Lukáš1989nez.  
8.Žižka Bedřich1978nez.  
9.Všetečka Ondřej1978nez.  
Regionální přebor žactva
TJ Sokol Dřínov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Soukup Vít2002reg. sži 16. 
2.Benda Marek2002reg. sži 17. 
3.Hrdlička Jakub2002reg. sži 18. 
4.Káš Pavel ml.2005nez.  
5.Mikysková Karolína2000nez.  
6.Feriová Marie Rozálie2006nez.  
7.Konopásek Jan2005nez.  
8.Krumlová Lucie2005nez.  
SK Liběchov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bílek Matěj1999reg. sži 11. 
2.Zelenka Jakub1999reg. sži 12. 
3.Vondráček Petr1999reg. sži 14. 
4.Dudová Sára2001nez.  
5.Štruplová Tereza2000nez.  
6.Vácha František2000nez.  
7.Dvořák Michal2001nez.  
8.Vobořil Jakub2000nez.  
9.Mandák Ondřej2004nez.  
TJ Dynamo Nelahozeves "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kloda Stanislav1999reg. sži 6. 
2.Kebrle Jan2000reg. sži 7. 
3.Kebrle Jakub2000reg. sži 10. 
4.Popová Kateřina2002reg. sži 15.N 
5.Struneček Lukáš1999nez.  
TJ Dynamo Nelahozeves "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kocourek Dušan2000nez.  
2.Kotrč Josef2003nez.  
3.Lips Matěj2003nez.  
4.Máčalík David2001nez.  
5.Vacek Jiří1999nez.  
TJ Neratovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Seres David1999reg. sži 2.N 
2.Janda Filip2000reg. sži 5. 
3.Kratochvíl Lukáš2003reg. sži 8. 
4.Fabián David2000reg. sži 9. 
5.Řípa Pavel1999reg. sži 13. 
6.Brodský Marek2002reg. sži 15. 
7.Nguyen Tien2000nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS