Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní přebor mužů I
Studená D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Maňhal Jan st.1955kraj. muži 161-200 
2.Lukjanov Viktor ml.1973reg. muži 21-50 
3.Novák Jaroslav1939reg. muži 51-100 
4.Martinů Jaroslav1954reg. muži 51-100 
5.Mastný Tomáš ml.2000reg. muži 101-180 
6.Michálková Jana1999reg. muži 101-180 
7.Ondráček Jan2002reg. muži 101-180 
8.Lahoda Kamil1947reg. muži 101-180 
9.Janda Vladimír1966reg. muži 101-180N 
10.Brada Adam ml.2002nez.  
11.Mátl Karel1963nez.  
12.Jandová Kateřina2002nez.  
13.Šindelář Radim2000nez.  
14.Jandová Simona1998nez.  
15.Přikryl Adam2003nez.  
Lásenice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Forejt Karel1966ČR muži 21-50 
2.Kožera Václav1960ČR muži 51-100 
3.Böhm Zbyněk1974ČR muži 51-100 
4.Sochna Vladislav1977ČR muži 51-100 
5.Picka Petr1970ČR muži N 
6.Mlčák Jan ml.1957ČR muži N 
7.Shejbal Robert1951ČR muži 101 -180 
8.Duchoň Jiří1978ČR muži 101 -180 
9.Duchoň Karel1987ČR muži 101 -180 
10.Knesl Václav1977ČR muži N 
11.Koutný Marek1964ČR muži N 
12.Kovář Daniel1979ČR muži N 
13.Langer Martin1971ČR muži N 
14.Macho Vítězslav1962ČR muži 101 -180 
15.Šebek Karel1966ČR muži 101 -180 
Novosedly A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marek Miroslav1969reg. muži 1 
2.Nalezený Antonín1955reg. muži 2 
3.Kotek Petr1982reg. muži 3 
4.Prokeš Radek1971reg. muži 4 
5.Průcha Martin1998reg. dci 5 
6.Kubata Jan1999reg. sži 6 
7.Maryška Radek1978reg. muži 7 
8.Havlová Veronika1995reg. dky 8 
9.Kouba Karel1950reg. muži 9 
10.Zegermacher Erik1974reg. muži 10 
11.Humhal Michael1949reg. muži 11 
Třeboň C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pešek Karel1971reg. muži 21-50 
2.Maxa Lukáš1993reg. muži 51-100 
3.Maxa Martin1965reg. muži 51-100 
4.Karoch Miroslav1968reg. muži 51-100 
5.Schams Miroslav1948reg. muži 51-100 
6.Čechová Libuše1959reg. ženy 51-100 N 
7.Pešek Ondřej2003reg. mži 101-180 
8.Pešek Vojtěch2001reg. mži 101-180 
9.Košina Pavel1997reg. sži 101-180 
10.Samec Jaroslav1970reg. muži 101-180 
11.Benda Miroslav1968reg. muži 101-180 
12.Dvořák Karel1978nez. muži - 
13.Brezovský Michal1969nez. muži - 
14.Matějka Karel1945nez. muži - 
15.Benda Martin1998nez. sži - 
16.Samec Jaroslav ml.1999nez. sži - 
17.Vlček Jiří1963nez. muži - 
Dačice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havlík Zdeněk1956kraj. muži 201-281 
2.Syrovátka Lukáš1996reg. muži 51-100 
3.Mareš Martin1973reg. muži 51-100 
4.Štěpánek Antonín1983reg. muži 51-100 
5.Syrovátka Jan1973reg. muži 51-100 
6.Kněžíček Jakub1993nez. muži  
7.Mareš Martin ml.1998nez. muži  
8.Mašát David1996nez. muži  
9.Syrovátková Petra1992nez. muži  
10.Pospíchal Tomáš1999nez. muži  
Suchdol B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Záruba Petr1977reg. muži 21-50 
2.Kohl Václav1983reg. muži 51-100 
3.Záruba Jaroslav1981reg. muži 51-100 
4.Trsek Josef1951reg. muži 51-100 
5.Šulc Jaromír1950reg. muži 51-100 
6.Rageshofer Rafael1944reg. muži N51-100 
Suchdol C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Průcha Karel1958reg. muži 51-100 
2.Šubrt Josef ml.1977reg. muži 51-100 
3.Šubrt Josef st.1951reg. muži 51-100 
4.Bubalová Jiřina1978reg. muži 51-100 
5.Lakatoš Alois1949reg. muži 51-100 
6.Čupita Milan1971reg. muži 101-180 
7.Janda Milan1965reg. muži 101-180 
Velenice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janda Karel1973reg. muži 18 
2.Kuruc Ladislav1959reg. muži 21-50 
3.Cepák Miloš1954reg. muži 51-100 
4.Janda Roman1979reg. muži 51-100 
5.Kopecký Petr1955nez. muži  
6.Tóth Štěpán ml.1984reg. muži 101-180 
7.Herda Jaroslav1951reg. muži 101-180 
8.Vondrys Pavel1965reg. muži 101-180 
Jitka JH A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dáňa Vladimír1951reg. muži 51-100 
2.Fridrich Jan1947reg. muži 51-100 
3.Hulík Ladislav1952reg. muži 51-100 
4.Petrů Richard1955reg. muži 51-100 
5.Kouba Jan1960nez. muži  
Velenice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hruška Zdeněk1963reg. muži 51-100 
2.Schandl Luděk1963reg. muži 101-180 
3.Ševčík Petr1967reg. muži 101-180 
4.Hauk Pavel1969reg. muži 101-180 
5.Čábelka Jaroslav1974reg. muži 101-180 
6.Vlačiha Vladimír1978reg. muži 101-180 
7.Strouha František1945reg. muži 101-180 
8.Košumberský František1969reg. muži 101-180 
9.Fiala Jaroslav1963nez. muži N101-180 
Lodhéřov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavouk Jaroslav1957reg. muži 21 - 50 
2.Vejbora Jaroslav1957reg. muži 21 - 50 
3.Laštovka František1950reg. muži 21 - 50 
4.Filipský Petr1956reg. muži 51 - 100 
5.Holakovský Jiří1955reg. muži 51 - 100 
6.Kozel Jiří1983reg. muži 101 - 180 
7.Hrubý Jiří1995nez. muži  
Lodhéřov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čejna Zdeněk1957reg. muži 51 - 100 
2.Čejna Tomáš1985reg. muži 51 - 100 
3.Lehký Lukáš1985reg. muži 101 - 180 
4.Princ Petr1965nez. muži 51 - 100 
5.Hrubý Dalimil1969reg. muži 101 - 180 
6.Šamal František1943reg. muži 101 - 180 
7.Kundrát Jan1986reg. muži 101 - 180 
8.Plass František1957nez. muži 101 - 180 
Okresní přebor mužů II
Chlum A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Flaška Josef1977reg. muži 51-100 
2.Flaška Martin1979reg. muži 52-100 
3.Dlouhý Karel1949reg. muži 53-100 
4.Dvořák Josef st.1951reg. muži 54-100 
5.Pepich Pavol1966reg. muži 101-180 
6.Ondráček Milan1968reg. muži 102-180 
7.Trsek Miroslav1958reg. muži 103-180 
8.Outlý Rostislav1992reg. muži 104-180 
9.Pepich Petr1994reg. muži 105-180 
10.Vlček Václav1986nez. muži  
11.Pepichová Markéta1996nez. muži  
12.Poslová Eva1997nez. muži  
Třeboň D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Schams Miroslav1948reg. muži 51-100 
2.Čechová Libuše1959reg. ženy 51-100 N 
3.Pešek Ondřej2003reg. mži 101-180 
4.Pešek Vojtěch2001reg. mži 101-180 
5.Košina Pavel1997reg. dci 101-180 
6.Samec Jaroslav1970reg. muži 101-180 
7.Benda Miroslav1968reg. muži 101-180 
8.Dvořák Karel1978nez. muži - 
9.Brezovský Michal1969nez. muži - 
10.Matějka Karel1945nez. muži - 
11.Benda Martin1998nez. dci - 
12.Samec Jaroslav ml.1999nez. sži - 
Dírná A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tomíček Petr1966reg. muži 51-100 
2.Čoudek Miroslav1965reg. muži 101-180 
3.Spurný Jaromír1968reg. muži 101-180 
4.Hanzlík Vlastimil1956reg. muži 101-180 
5.Sekyra Jiří1952reg. muži 101-180 
6.Košner Petr1961nez.  
7.Petrů Vratislav1971nez.  
8.Voneš Roman1979nez.  
GC Nová Bystřice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hunal Martin1992nez. muži  
2.Pokorný Michal1975kraj. muži 201-280N 
3.Plucar Ondřej1989nez. muži 51-100 
4.Strojek Radim1972nez. muži 51-100 
5.Valášek Jakub1979reg. muži 101-180 
6.Vondrášek Martin1972nez. muži  
7.Buřil Marek1990nez. muži  
8.Běhan Milan1953nez. muži  
9.Vytiska Jiří1970nez. muži  
10.Mrázek Miroslav1958nez. muži  
GC Nová Bystřice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nedělka Libor1973nez. muži 51-100 
2.Votava Libor1970nez. muži 51-100 
3.Mátl Ladislav1953nez. muži 101-180 
4.Kinšt Otakar1954nez. muži 101-180 
5.Přibyl Roman1996nez. muži 101-180 
6.Ondrůšek Stanislav1959nez. muži 101-180 
7.Smrž Pavel1966nez. muži 101-180 
8.Pavelek Václav1958nez. muži  
Rudolec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kryzan Lubomír1978reg. muži 1 
2.Bártů Zbyněk1977reg. muži 2 
3.Brychta Miroslav1978reg. muži 3 
4.Voldřich Václav1985reg. muži 4 
5.Plachý František1973reg. muži 5 
6.Havlík Jiří1967reg. muži 6 
7.Kryzan Jiří1986reg. muži 7 
8.Bartoň Lubomír1956reg. muži 8 
9.Měrtl Petr1958reg. muži 9 
10.Bitala Pavel1975reg. muži 10 
11.Brabec Václav1967reg. muži 11 
12.Lojka Aleš1976reg. muži 12 
13.Rumplík Luděk1973reg. muži 13 
Novosedly B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Průcha Martin1998reg. dci 1 
2.Kubata Jan1999reg. sži 2 
3.Maryška Radek1978reg. muži 3 
4.Havlová Veronika1995reg. dky 4 
5.Kouba Karel1950reg. muži 5 
6.Zegermacher Erik1974reg. muži 6 
7.Humhal Michael1949reg. muži 7 
8.Maryšková Nikola2002reg. mžy 8 
9.Huboňa Michal1998reg. dci 9 
10.Šrajbr Miroslav1940reg. muži 10 
Lásenice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Shejbal Robert1951ČR muži 101 -180 
2.Šebek Karel1966ČR muži 101 -180 
3.Macho Vítězslav1962ČR muži 101 -180 
4.Duchoň Karel1987ČR muži 101 -180 
5.Duchoň Jiří1978ČR muži N 
6.Knesl Václav1977ČR muži N 
7.Koutný Marek1964ČR muži N 
8.Kovář Daniel1979ČR muži N 
9.Langer Martin1971ČR muži N 
10.Mlčák Jan ml.1957ČR muži N 
11.Picka Petr1970ČR muži N 
Řečice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Donát Jaroslav1974kraj. muži 201-281 
2.Smolík Zdeněk1962kraj. muži 201-281 
3.Buček Zdeněk1961reg. muži 101-180 
4.Strada Jiří1996reg. muži 101-180 
5.Posekaný Tomáš1993reg. muži N 
6.Adámek Eduard1947reg. muži 101-180 
7.Hloušek Karel1960reg. muži 101-180 
8.Slanina Oldřich1983reg. muži 101-180 
9.Michal Miroslav1959reg. muži 101-180 
10.Fišer Petr1969reg. muži 101-180 
11.Krieg Bedřich1963reg. muži N 
12.Slanina Jindřich1979reg. muži N 
13.Budík Robert1968reg. muži N 
Kunžak A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ruman Michal1981reg. muži 51-100 
2.Holcmann Václav1984reg. muži 101-180 
3.Rokyta Pavel1978reg. muži 101-180 
4.Peč Ondřej1997reg. muži 101-180 
5.Zabloudil František1973reg. muži 101-180 
6.Koukol Milan1961reg. muži 101-180 
7.Vilímek Filip1992nez. muži  
8.Procházka Tomáš1997reg. muži 101-180 
9.Paďouk Stanislav1976nez. muži  
10.Smejkal Štěpán1998nez. muži  
11.Račák David1998nez. muži  
12.Matějka Adam1997nez. muži  
13.Brabec Petr1972nez. muži  
Včelnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šuhájková Libuše1979reg. muži 51-100 
2.Gulikáš Libor1979reg. muži 101-180 
3.Šuhájek František1948reg. muži 101-180 
4.Šindelář Richard1980reg. muži 101-180 
5.Němeček Jiří1968reg. muži 101-180 
Majdalena A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kopřiva Ivo1966reg. muži 21-50 
2.Klestil Marek1973reg. muži 51-100 
3.Vrchota Rudolf1965reg. muži 101-180 
4.Plch Jan1953reg. muži 101-180 
5.Švec Bohumil1962reg. muži 101-180 
6.Kopřiva Marek1993reg. muži 101-180 
7.Kopřiva Daniel1989reg. muži 101-180 
8.Fejtek Miroslav1973reg. muži 101-180 
9.Egert Daniel1993nez. muži  
10.Kuta Jiří1963nez. muži  
11.Kužel Jan1971nez. muži  
12.Šimáček Luboš1973nez. muži  
Okresní přebor mužů III
Chlum B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pepich Pavol1966reg. muži 101-180 
2.Ondráček Milan1968reg. muži 102-180 
3.Trsek Miroslav1958reg. muži 103-180 
4.Pepich Petr1994reg. muži 105-180 
5.Vlček Václav1986nez. muži  
6.Pepichová Markéta1996nez. muži  
7.Outlý Rostislav1992reg. muži 104-180 
8.Poslová Eva1997nez. muži  
Studená E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mastný Tomáš ml.2000reg. muži 101-180 
2.Michálková Jana1999reg. muži 101-180 
3.Ondráček Jan2002reg. muži 101-180 
4.Lahoda Kamil1947reg. muži 101-180 
5.Janda Vladimír1966reg. muži 101-180N 
6.Brada Adam ml.2002nez.  
7.Jandová Kateřina2002nez.  
8.Jandová Simona1998nez.  
9.Mátl Karel1963nez.  
10.Přikryl Adam2003nez.  
11.Šindelář Radim2000nez.  
Lomnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beneda Josef1970reg. muži 4 
2.Němec Martin1972reg. muži 1 
3.Baštýř Marek1972reg. muži 2 
4.Špale Martin1975reg. muži 3 
5.Lisko Milan1974reg. muži 5 
6.Cibulka Luděk1971reg. muži 6 
Dačice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Syrovátka Jan1973reg. muži 51-100 
2.Kněžíček Jakub1993nez. muži  
3.Mareš Martin ml.1998nez. muži  
4.Mašát David1996nez. muži  
5.Syrovátková Petra1992nez. muži  
6.Pospíchal Tomáš1999nez. muži  
Řečice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Posekaný Tomáš1993reg. muži N 
2.Adámek Eduard1947reg. muži 101-180 
3.Hloušek Karel1960reg. muži 101-180 
4.Slanina Oldřich1983reg. muži 101-180 
5.Michal Miroslav1959reg. muži 101-180 
6.Fišer Petr1969reg. muži 101-180 
7.Slanina Jindřich1979reg. muži N 
8.Krieg Bedřich1963reg. muži N 
9.Budík Robert1968reg. muži N 
Rudolec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartoň Lubomír1956reg. muži 1 
2.Měrtl Petr1958reg. muži 2 
3.Bitala Pavel1975reg. muži 3 
4.Brabec Václav1967reg. muži 4 
5.Lojka Aleš1976reg. muži 5 
6.Rumplík Luděk1973reg. muži 6 
7.Plachý František1973reg. muži 7 
8.Havlík Jiří1967reg. muži 8 
9.Kryzan Jiří1986reg. muži 9 
Třeboň E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Košina Pavel1997reg. dci 101-180 
2.Samec Jaroslav1970reg. muži 101-180 
3.Benda Miroslav1968reg. muži 101-180 
4.Dvořák Karel1978nez. muži - 
5.Brezovský Michal1969nez. muži - 
6.Matějka Karel1945nez. muži - 
7.Benda Martin1998nez. dci - 
8.Samec Jaroslav ml.1999nez. sži - 
GC Nová Bystřice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Přibyl Roman1996nez. muži 101-180 
2.Ondrůšek Stanislav1959nez. muži 101-180 
3.Smrž Pavel1966nez. muži 101-180 
4.Vondrášek Martin1972nez. muži  
5.Kříž Miroslav1994nez. muži  
6.Javor Matúš1992nez. muži  
7.Pavelek Václav1958nez. muži  
8.Vytiska Jiří1970nez. muži  
9.Buřil Marek1990nez. muži  
10.Strojek Daniel2000nez. muži  
11.Běhan Milan1953nez. muži  
GC Nová Bystřice D - Plíšek
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaněk Milan1972reg. muži 101-180 
2.Zvěřina Miroslav1963reg. muži 101-180 
3.Ovčík Jan1977reg. muži 101-180 
4.Kovář Jiří1976reg. muži 101-180 
5.Feytl Martin1988nez. muži 101-180 
6.Tkalců Václav1978reg. muži 101-180 
7.Chuda Josef1984nez. muži 101-180 
8.Bobál Petr1987nez. muži 101-180 
Velenice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Herda Jaroslav1951reg. muži 101-180 
2.Tóth Štěpán ml.1984reg. muži 101-180 
3.Vlačiha Vladimír1978reg. muži 101-180 
4.Čábelka Jaroslav1974reg. muži 101-180 
5.Vondrys Pavel1965reg. muži 101-180 
6.Strouha František1945reg. muži 101-180 
7.Košumberský František1969reg. muži 101-180 
8.Fiala Jaroslav1963nez. muži N101-180 
9.Kopecký Petr1955nez. muži  
Kunžak B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zabloudil František1973reg. muži 101-180 
2.Koukol Milan1961reg. muži 101-180 
3.Brabec Petr1972nez. muži  
4.Procházka Tomáš1997reg. muži 101-180 
5.Paďouk Stanislav1976nez. muži  
6.Vilímek Filip1992nez. muži  
7.Peč Ondřej1997reg. muži 101-180 
8.Smejkal Štěpán1998nez. muži  
9.Račák David1998nez. muži  
10.Košťál Zdeněk1963nez. muži  
11.Krištof Libor1967nez. muži  
12.Matějka Adam1997nez. muži  
13.Paďouk Lukáš1999nez. muži  
14.Uraj Jaromír1998nez. muži  
Majdalena B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švec Bohumil1962reg. muži 101-180 
2.Fejtek Miroslav1973reg. muži 101-180 
3.Kopřiva Daniel1989reg. muži 101-180 
4.Kopřiva Marek1993reg. muži 101-180 
5.Egert Daniel1993nez. muži  
6.Kuta Jiří1963nez. muži  
7.Kužel Jan1971nez. muži  
8.Šimáček Luboš1973nez. muži  
Lodhéřov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holakovský Jiří1955reg. muži 51 - 100 
2.Hrubý Dalimil1969reg. muži 101 - 180 
3.Šamal František1943reg. muži 101 - 180 
4.Kundrát Jan1986reg. muži 101 - 180 
5.Kozel Jiří1983reg. muži 101 - 180 
6.Plass František1957nez. muži 101 - 180 
7.Hrubý Jiří1995nez. muži  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS