Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní přebor
TJ Dynamo Horšovský Týn A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gabriel Karel1978reg. muži 26-30 
2.Kuchař Jan1999reg. muži 41-45 
3.Herzer Jan1990reg. muži 71-80 
4.Macháček František1970reg. muži 71-80 
5.Ander Marek1986reg. muži 31-35 
6.Vrba Marek1978reg. muži 71-80 
7.Herzer Martin1998reg. muži 161-180 
8.Málek Jan1998reg. muži 181-233 
TJ Dynamo Horšovský Týn B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Písařík Zdeněk1952reg. muži 51-60 
2.Bárta Jan1987reg. muži 61-70 
3.Mráz Václav1997reg. muži 101-120 
4.Hakl Václav1994reg. muži 181-233 
5.Málek Miroslav1989reg. muži 141-160 
6.Plachý Pavel1970reg. muži 181-233 
7.Dominková Eliška2000reg. muži 181-233 
8.Plachá Veronika2002reg. muži 181-233 
9.Schötterlová Simona2003reg. muži 181-233 
SK Drahotín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ulman Miroslav1977reg. muži 36 
2.Michal Jan st.1974reg. muži 40 
3.Pošar Pavel1976reg. muži 53 
4.Novotný Roman st.1974reg. muži 80 
5.Novotný Roman ml.1995reg. muži 61 
6.Syrový Václav1996reg. dci 112 
7.Duffek Vlastimil1985reg. muži 124 
8.Michal Jan ml.2002reg. mži 201 
TJ Sokol Milavče A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Němec Josef1975reg. muži 36-40 
2.Ševčíková Lucie1994reg. ženy 51-60 
3.Rubáš Kamil1978reg. muži 51-60 
4.Ševčíková Lenka1992reg. ženy 61-70 
5.Rubáš Jan1950reg. muži 141-160 
TJ Sokol Domažlice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beneš Jaroslav1978reg. muži 51-60 
2.Duffek Miroslav1967reg. muži 61-70 
3.Ryneš Jan1950reg. muži 61-70 
4.Bufka Josef1967reg. muži 71-80 
5.Herink Jiří1955reg. muži 81-100 
6.Kočka Pavel1966reg. muži 81-100 
7.Hrubý Jaroslav1948reg. muži 81-100 
8.Janovec Jiří st.1966reg. muži 121-140 
9.Dufek Jan1990reg. muži 101-120 
10.Novák Petr1970reg. muži 121-140 
TJ Sokol Staňkov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šambergr Jan1972reg. muži 61-70 
2.Bauer Pavel1959reg. muži 81-100 
3.Sükeník Štefan1957reg. muži 101-120 
4.Valečka Josef1953reg. muži 101-120 
5.Mandík Karel st.1953reg. muži 101-120 
6.Kraus Vlastimil1971reg. muži 101-120 
7.Cenefels Petr1960reg. muži 181-233 
8.Bauer Ondřej1985reg. muži 181-233 
9.Bauer Marek1989nez. muži  
SK Poběžovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kuneš Václav1984reg. muži 47 
2.Králová Ivana1974reg. ženy 75 
3.Vogeltanz Jindřich1950reg. muži 88 
4.Kabourek Miroslav1967reg. muži 94 
5.Duffek Tomáš1997reg. dci 113 
6.Král Jan1946reg. muži 116 
7.Glatz Karel1996reg. dci 130 
8.Kotlan Ladislav1951reg. muži 131 
9.Kabourek Pavel1992reg. muži 146 
10.Krásný Michal1997reg. dci 149 
11.Vogeltanz Václav1964reg. muži 167 
12.Král Zdeněk1996reg. muži 175 
TJ Jiskra Domažlice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fronk Pavel1951reg. muži 31-35 
2.Řezáček Miroslav1947reg. muži 36-40 
3.Brei Pavel1955reg. muži 46-50 
4.Zavadil Otakar1957reg. muži 101-120 
5.Kuneš Jaroslav st.1950reg. muži 61-70 
6.Hojda Pavel1961reg. muži 121-140 
7.Hojdová Šárka1992reg. muži 121-140 
8.Marešová Zdeňka ml.2003reg. muži 121-140 
9.Gožďál Jan2003reg. muži 181-233 
10.Lee Leoš1994nez.  
TJ Sokol Kdyně C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stanček Martin1988kraj. muži 201-247 
2.Hlavatý Petr1990reg. muži 31-35 
3.Stanček Anton1934reg. muži 41-45 
4.Kruml Jiří1942reg. muži 46-50 
5.Tochor Jiří1957reg. muži 71-80 
6.Červenka Karel1998reg. muži 101-120 
7.Džulaj Michal1997reg. muži 121-140 
8.Märzová Lenka1997reg. muži 141-160 
9.Veselá Martina1997reg. muži 161-180 
10.Havel Martin1996reg. muži 181-233 
11.Kacerovský Vladimír1946reg. muži 181-233 
12.März Miloslav1947reg. muži 181-233 
13.Ouřada Šimon2000reg. muži 181-233 
14.Ticháček Ondřej1995reg. muži 181-233 
TJ Sokol Pocinovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jung Milan1970reg. muži 46 
2.Jehlíková Petra1993reg. muži 51 
3.Dobiáš Jan1963reg. muži 51 
4.Kohout Václav1967reg. muži 51 
5.Jehlík Jan1960reg. muži 81 
6.Voves Jiří1994reg. mži 101 
7.Svoboda Lukáš1995reg. muži 101 
8.Vaněk Zdeněk1953reg. mži 141 
9.Kalousek Miloš1973reg. muži 141 
10.Kubovec Karel1963reg. muži 161 
11.Janda Dominik1995reg. muži 181 
TJ Sokol Pocinovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švejda Jiří st.1963reg. muži 41 
2.Květon Jaroslav1965reg. muži 81 
3.Sazama Adam1997reg. muži 81 
4.Baxa Václav1992reg. muži 81 
5.Toman Ondřej1999reg. muži 81 
6.Květon Ondřej2004reg. muži 81 
7.Květon Tomáš2003reg. muži 81 
8.Jakuš Karel2000reg. muži 161 
9.Šlegl Václav1953reg. mži 161 
10.Toman Petr1970reg. muži 181 
TJ Sokol Milavče B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šimek Josef1950reg. muži 61-70 
2.Dub Zdeněk1956reg. muži 71-80 
3.Ondruš Lubomír1962reg. muži 81-100 
4.Stróž Vladimír1964reg. muži 81-100 
5.Hranai Martin1995reg. muži 101-120 
6.Braun Pavel1999reg. sži 141-160 
7.Kellner Josef1970reg. muži 181-233 
8.Němcová Zuzana2005reg. nžy registoravá 
9.Tomášková Michaela2002reg. mžy registrovaná 
Okresní soutěž 1
Notor club Nový Kramolín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krutina Michal1978reg. muži 101-120 
2.Pittner Jiří1965reg. muži 101-120 
3.Stehlík Stanislav1972reg. muži 101-120 
4.Buršík Petr1969reg. muži 181-233 
5.Matějek Kamil1967reg. muži 181-233 
6.Baborák Vlastimil1966reg. muži 181-233 
7.Krutina Radek1969nez. muži nezařazen 
8.Tauer Jiří1977nez. muži nezařazen 
TJ Sokol Domažlice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Herink Jiří1955reg. muži 81-100 
2.Kočka Pavel1966reg. muži 81-100 
3.Hrubý Jaroslav1948reg. muži 81-100 
4.Dufek Jan1990reg. muži 101-120 
5.Janovec Jiří st.1966reg. muži 121-140 
6.Novák Petr1970reg. muži 121-140 
7.Decker Josef1947reg. muži 181-233 
8.Baštář Vratislav1955reg. muži 81-100 
TJ Sokol Blížejov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nový Radek1979ČR muži 104 
2.Majer Zdeněk1952ČR muži 118 
3.Sekereš Tomáš1980ČR muži 129 
4.Pejsar Jiří st.1951ČR muži 199 
5.Rendl Miloslav1972ČR muži nez 
6.Steinberger Václav1966ČR muži nez 
TJ Sokol Chodská Lhota A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bláha Jiří1974reg. muži 121-140 
2.Vaněk Jiří1952reg. muži 121-140 
3.Šuranský Michal1973reg. muži 161-180 
4.Zajíc Miroslav1972reg. muži 121-140 
5.Kastner Marek1998reg. dci 161-180 
6.Komínková Valerie1997reg. dky 141-160 
7.Kováč Zbyněk1996reg. dci 161-180 
8.Sika Václav2000reg. sži 181-233 
9.Štefl David1985reg. muži 181-233 
10.Strejc Vojtěch1999reg. sži 141-160 
11.Toman Petr1997reg. dci 181-233 
12.Zajíc Milan1959reg. muži 181-233 
13.Zajíc Radek1976reg. muži 141-160 
14.Koudela Stanislav1962reg. muži nezařazen 
TJ Lokomotiva Hostouň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Auervek Lukáš1979reg. muži 71-80 
2.Holinka Miroslav1950reg. muži 81-100 
3.Bouška Karel1955reg. muži 101-120 
4.Bočan Stanislav1977reg. muži 121-140 
5.Groll Jaroslav1956reg. muži 121-140 
6.Sokol Ladislav1973reg. muži 121-140 
7.Kovář Antonín1962reg. muži 141-160 
8.Auervek Miloš1953reg. muži 161-180 
9.Mašek Pavel1957reg. muži 181-233 
SK Poběžovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Duffek Tomáš1997reg. dci 113 
2.Král Jan1946reg. muži 116 
3.Glatz Karel1996reg. dci 130 
4.Kotlan Ladislav1951reg. muži 131 
5.Kabourek Pavel1992reg. muži 146 
6.Krásný Michal1997reg. dci 149 
7.Vogeltanz Václav1964reg. muži 167 
8.Král Zdeněk1996reg. muži 175 
TJ Sokol Pocinovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jehlík Jan1960reg. muži 81 
2.Voves Jiří1994reg. mži 101 
3.Vaněk Zdeněk1953reg. mži 141 
4.Kalousek Miloš1973reg. muži 141 
5.Kubovec Karel1963reg. muži 161 
6.Janda Dominik1995reg. muži 181 
TJ Sokol Pocinovice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Toman Ondřej1999reg. muži 81 
2.Květon Ondřej2004reg. muži 81 
3.Květon Tomáš2003reg. muži 81 
4.Svoboda Lukáš1995reg. muži 101 
5.Jakuš Karel2000reg. muži 161 
6.Šlegl Václav1953reg. mži 161 
7.Toman Petr1970reg. muži 181 
SK Drahotín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Roman ml.1995reg. muži 61 
2.Syrový Václav1996reg. dci 112 
3.Duffek Vlastimil1985reg. muži 124 
4.Michal Jan ml.2002reg. mži 201 
Okresní soutěž 2
TJ Jiskra Domažlice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kuneš Jaroslav st.1950reg. muži 61-70 
2.Hojda Pavel1961reg. muži 121-140 
3.Hojdová Šárka1992reg. muži 121-140 
4.Marešová Zdeňka ml.2003reg. muži 121-140 
5.Lee Leoš1994nez.  
TJ Jiskra Domažlice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krejčíř Jiří1944reg. muži 181-233 
2.Gožďál Jan2003reg. muži 181-233 
3.Císler Marek2003nez. muži  
4.Hruška Vojtěch2002nez. muži  
5.Janda Matěj1998nez.  
6.Váchal Matěj2002nez.  
TJ Sokol Hluboká
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vogeltanz Václav1950reg. muži 141-160 
2.Votruba Jaroslav1966reg. muži 141-160 
3.Konopka Jan1994reg. muži 161-180 
4.Jiříková Petra1970reg. ženy 161-180 
5.Švejdová Monika1992reg. ženy 161-180 
6.Kreuz Pavel1982reg. muži 161-180 
7.Veronika Strnadová1998reg. ženy N 
8.Jiřík Marek1999reg. muži N 
9.Patenkaš Štefan1961reg. muži n 
SK Poběžovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kotlan Ladislav1951reg. muži 131 
2.Kabourek Pavel1992reg. muži 146 
3.Krásný Michal1997reg. dci 149 
4.Vogeltanz Václav1964reg. muži 167 
5.Král Zdeněk1996reg. muži 175 
TJ Sokol Milavče C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rubáš Jan1950reg. muži 141-160 
2.Braun Pavel1999reg. sži 141-160 
3.Kellner Josef1970reg. muži 181-233 
4.Němcová Zuzana2005reg. nžy registoravá 
5.Tomášková Michaela2002reg. mžy registrovaná 
6.Braunová Alžběta2002reg. mžy registoravá 
TJ Sokol Chodská Lhota B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Komínková Valerie1997reg. dky 141-160 
2.Strejc Vojtěch1999reg. sži 141-160 
3.Kastner Marek1998reg. dci 161-180 
4.Kováč Zbyněk1996reg. dci 161-180 
5.Sika Václav2000reg. sži 181-233 
6.Štefl David1985reg. muži 181-233 
7.Toman Petr1997reg. dci 181-233 
8.Zajíc Milan1959reg. muži 181-233 
9.Zajíc Miroslav1972reg. muži 121-140 
10.Zajíc Radek1976reg. muži 141-160 
11.Černá Monika1999reg. dky nezařazena 
12.Staněk Vladimír1966reg. muži nezařazen 
TJ Sokol Domažlice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Baštář Vratislav1955reg. muži 81-100 
2.Dufek Jan1990reg. muži 101-120 
3.Baštář Radek1988reg. muži 161-180 
4.Novák Petr1970reg. muži 121-140 
5.Janovec Jiří st.1966reg. muži 121-140 
6.Cibulka Václav1934reg. muži 141-160 
7.Hiršl Roman1969reg. muži 181-233 
8.Decker Josef1947reg. muži 181-233 
TJ Lokomotiva Hostouň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bočan Stanislav1977reg. muži 121-140 
2.Groll Jaroslav1956reg. muži 121-140 
3.Sokol Ladislav1973reg. muži 121-140 
4.Kovář Antonín1962reg. muži 141-160 
5.Auervek Miloš1953reg. muži 161-180 
6.Mašek Pavel1957reg. muži 181-233 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy