Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální přebor I. třídy
TJ Baník Líně C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavlíček Milan st.1959reg. muži 44. 
2.Kolesa David1981reg. muži 46. 
3.Zikmundovský Martin1980reg. muži 48. 
4.Olšák David1980reg. muži 52.-60. 
5.Kule Josef1942reg. muži 61.-70. 
6.Procházka Filip1982reg. muži 71.-80. 
7.Řehák Rostislav1959reg. muži 101.-110. 
TJ Sokol Horní Bělá C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dobrý Oldřich1957kraj. muži 201.-247. 
2.Pešík Radek1970reg. muži 61.-70. 
3.Minarčic Martin1976reg. muži 71.-80. 
4.Gruber Petr1953reg. muži 101.-110. 
5.Hubka Jiří1965reg. muži 91.-100. 
6.Hájek Petr1965reg. muži 101.-110. 
7.Nechutný Petr ml.1998reg. muži 131.-140. 
8.Drofa Zdeněk1952reg. muži 131.-140. 
9.Pešička Ladislav1959reg. muži 141.-148. 
10.Švamberg Daniel1998reg. muži 141.-148. 
11.Hlávka Milan1966nez.  
12.Šulda David1976nez.  
13.Šulda Jakub1998nez.  
14.Nechutný Marek2002nez.  
15.Nový Jan2002nez.  
TJ Kožlany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hoffman Robert1974reg. muži 33. 
2.Hoffman Jindřich1945reg. muži 50. 
3.Vojáček Rudolf1953reg. muži 52.-60. 
4.Mudra Vladimír1984reg. muži 111.-120. 
5.Konopásek Milan1960reg. muži 121.-130. 
6.Kubát Jiří1964reg. muži 121.-130. 
7.Nedbalová Květa1965nez. ženy 0 
8.Sixta Jan1972nez. muži 0 
9.Votýpka Jaromír1965nez. muži 0 
TJ Sokol Kralovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zimanzl Václav1978reg. muži 30 
2.Šrámek Martin1982reg. muži 39 
3.Burda Luboš1957reg. muži 52-6 
4.Houda Milan1960reg. muži 52-60 
5.Štroner Vladimír1954reg. muži 141-148 
TJ Sokol Kralovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skyba Antonín1965reg. muži 41 
2.Skyba Martin1989reg. muži 52-60 
3.Štěpánský Roman1967reg. muži 81-90 
4.Musil Miroslav1957reg. muži 91-100 
5.Bláha Milan1965reg. muži 101-110 
SDH Hadačka
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pícl Martin1978reg. muži 52-60 
2.Vojáček Petr1983reg. muži 61-70 
3.Horyna Luboš1971reg. muži 61-70 
4.Šimandl Václav1972reg. muži 71-80 
5.Šlik Martin1973reg. muži 71-80 
6.Soukup Pavel1973reg. muži 81-90 
7.Muchna Tomáš1993reg. muži 81-90 
8.Hauzner František1956reg. muži 111-120 
TJ SHM Heřmanova Huť A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Adam Ondřej1987reg. muži 52-60 
2.Karafiát Vlastimil ml.1972reg. muži 52-60 
3.Bouzek Pavel1982reg. muži 61-70 
4.Platz Pavel1974reg. muži 81-90 
5.Fehnl Josef1977reg. muži 101-110 
TJ Sokol Vejprnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klíma Radek1969reg. muži 71-80 
2.Krš Richard1979reg. muži 61-70 
3.Pazourek Petr1982reg. muži 61-70 
4.Walter Daniel1966reg. muži 61-70 
5.Horský Robin1990nez.  
6.Kolář Vladimír1977reg. muži 121-130 
TJ Sokol Vejprnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Burian Zdeněk1972reg. muži 49 
2.Heidler Miroslav1960reg. muži 61-70 
3.Strejc Jiří1943reg. muži 71-80 
4.Žák Ladislav1952reg. muži 81-90 
5.Zoubek Martin1968reg. muži 81-90 
6.Opatrný Vít1955reg. muži 91-100 
7.Šilhan Jaroslav1953nez.  
Sokol Vysoká Libyně A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hájek Petr1978reg. muži 35 
2.Hájek Pavel st.1952reg. muži 54 
3.Mottl Miroslav1943reg. muži 66 
4.Hájek Pavel ml.1983reg. muži 72 
5.Ježek Václav ml.1991reg. muži 94 
6.Ježek Václav st.1968reg. muži 95 
7.Kadavý Václav ml.1979reg. muži 96 
8.Horký Aleš1997reg. dci 114 
9.Horký David1998reg. dci 122 
10.Kadavý Václav st.1947reg. muži 134 
11.Šimáček Mikuláš1946reg. muži 144 
Dioss Nýřany D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Průcha Miloš1976kraj. muži 201-247 
2.Fořt Petr1955reg. muži 28 
3.Kozák Karel1977reg. muži 40 
4.Kolerus Jaroslav1978reg. muži 43 
5.Benedikt Jiří1988reg. muži 81 
6.Niedermayer Michal1987reg. muži 99 
7.Schläfer František1943reg. muži 104 
8.Zeman Pavel1973reg. muži 130 
9.Alexa Vlastimil1992reg. muži 137 
10.Jabůrek Karel1948nez. muži  
11.Bureš Jan1948reg. muži 89 
12.Lukeš Milan1975reg. muži 132 
DDM Kaznějov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Petr1971reg. muži 71-80 
2.Schröpfer Jindřich1960reg. muži 81-90 
3.Holota Radek1977reg. muži 91-100 
4.Pivnička Milan1950reg. muži 91-100 
5.Veverka František1951reg. muži 121-130 
6.Vejvoda Jan1995reg. muži 131-140 
Regionální přebor II. třídy
TJ Sokol Vejprnice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zoubek Martin1968reg. muži 81-90 
2.Opatrný Vít1955reg. muži 91-100 
3.Kolář Vladimír1977reg. muži 121-130 
4.Mautner Vojtěch2002reg. muži 131-140 
5.Zoubek Lukáš2001reg. muži 131-140 
6.Šilhan Jaroslav1953nez.  
7.Horský Robin1990nez.  
Dioss Nýřany E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Benedikt Jiří1988reg. muži 81 
2.Bureš Jan1948reg. muži 89 
3.Niedermayer Michal1987reg. muži 99 
4.Schläfer František1943reg. muži 104 
5.Jícha Filip1997reg. muži 116 
6.Kršová Nikola2000reg. muži 122 
7.Zeman Pavel1973reg. muži 130 
8.Lukeš Milan1975reg. muži 132 
9.Alexa Vlastimil1992reg. muži 137 
10.Jabůrek Karel1948nez. muži  
11.Alexa Ondřej1996nez. muži  
12.Alexa Vlastimil1969nez. muži  
TJ SHM Heřmanova Huť B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Martínek Jaroslav1953reg. muži 101-110 
2.Fehnl Kurt1953reg. muži 101-110 
3.Fehnl Josef1977reg. muži 101-110 
4.Platz Jaroslav1994reg. muži 111-120 
5.Špaček Petr ml.1989nez. muži  
6.Špaček Petr st.1961nez. muži  
TJ Trnová B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čása Jakub2000reg. mži 111-120 
2.Vachovcová Simona1999reg. sžy 111-120 
3.Fišerová Anna1999reg. sžy 121-130 
4.Kriegerbeck Karel1989reg. muži 121-130 
5.Klik Jiří1996reg. dci 121-130 
6.Šerá Adéla2000nez. mžy  
7.Hadrava Jaroslav st.1953nez. muži  
Sokol Vysoká Libyně B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ježek Václav ml.1991reg. muži 94 
2.Ježek Václav st.1968reg. muži 95 
3.Kadavý Václav ml.1979reg. muži 96 
4.Horký Aleš1997reg. dci 114 
5.Horký David1998reg. dci 122 
6.Kadavý Václav st.1947reg. muži 134 
7.Šimáček Mikuláš1946reg. muži 144 
TJ Sokol Horní Bělá D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hubka Jiří1965reg. muži 91.-100. 
2.Hájek Petr1965reg. muži 101.-110. 
3.Drofa Zdeněk1952reg. muži 131.-140. 
4.Nechutný Petr ml.1998reg. muži 131.-140. 
5.Pešička Ladislav1959reg. muži 141.-148. 
6.Švamberg Daniel1998reg. muži 141.-148. 
7.Šulda David1976nez.  
8.Hlávka Milan1966nez.  
9.Šulda Jakub1998nez.  
10.Nechutný Marek2002nez.  
11.Nový Jan2002nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS