Soupisky
Regionální přebor 1.třída
TJ Lanškroun A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jányš Ondřej1988reg. muži 4. 
2.Marek Jaroslav1952reg. muži 6. 
3.Chládek Pavel1975reg. muži 41.-60. 
4.Bako Radim2001reg. muži 61.-80. 
5.Nečas Lukáš1995reg. muži 121.-140. 
6.Bako Ladislav1965reg. muži 141.-160. 
7.Doležel Daniel1998reg. muži 161.-180. 
8.Vybíral Filip2002nez.  
9.Šembera Michal1974nez.  
10.Farkaš Miroslav1959nez.  
11.Vybíral Roman1965nez.  
12.Dokoupil Marek2001nez.  
13.Dymák Jan1990nez.  
14.Mynář Vojtěch2001nez.  
TTC Sedlec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hýbl Josef1974reg. muži 21-40 
2.Sochor Jan1987reg. muži 21-40 
3.Meissner Jakub1994reg. muži 21-40 
4.Svatoš Petr1998reg. dci 61-80 
5.Matoušek Petr1973reg. muži 81-100 
6.Janků Jaroslav1946reg. muži 141-160 
7.Kopecká Věra1972reg. muži 201-220 
8.Ochodnický Dušan1995reg. muži N 
9.Říhová Markéta2003reg. nžy N 
10.Schejbal Josef1947reg. muži N 
11.Stejskal Jan1999reg. muži 161-180Střídavý start z KST SK US Steinerová Choceň z.s
TTC Sedlec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrubeš Ladislav1957kraj. muži 161-180 
2.Táborský Jiří1952reg. muži 21-40 
3.Novotný Jiří1966reg. muži 21-40 
4.Vachalík Lubor1967reg. muži 21-40 
5.Nežádal Karel1961reg. muži 21-40 
6.Smutný Zdeněk1935reg. muži 161-180 
7.Bartoš Bohuslav1952reg. muži N 
TJ Lanškroun B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kuběnka Radek1967reg. muži 21.-40. 
2.Kleiner Marek1989reg. muži 41.-60. 
3.Langr Lukáš ml.1997reg. muži 61.-80. 
4.Novák Václav1995reg. muži 81.-100. 
5.Chládek Karel1997reg. muži 101.-120. 
6.Zechovský Jan1995reg. muži 121.-140. 
7.Bako Adam1999reg. muži 121.-140. 
8.Vybíral Jakub1998reg. muži 201.-220. 
9.Stejskal Adam1996nez.  
10.Suchý Jaroslav1967nez.  
11.Cacek Tomáš1994nez.  
12.Ticháček Jiří1977nez.  
13.Osladilová Eliška1955nez.  
14.Cacková Tereza1998nez.  
TJ Sokol Česká Třebová B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štarman Emil1957kraj. muži 71-80 
2.Plíva Roman1982kraj. muži 161-180 
3.Steinmetz Roman1969reg. muži 3 
4.Wávra Petr1966reg. muži 7 
5.Beneš Stanislav1955reg. muži 19 
6.Rybka Martin1972reg. muži 21-40 
7.Geldner Josef1947reg. muži 41-60 
8.Malina Milan1962reg. muži 41-60 
9.Rypková Nada1952reg. muži 61-80 
10.Gregor Miroslav1945reg. muži 61-80 
11.Rybka Tomáš ml.1994reg. muži 121-140 
12.Valenta Aleš1996reg. muži 161-180 
13.Hajný Miroslav1994reg. muži 221 
14.Ryšálek Tomáš1995reg. muži 221 
15.Kolář Radim1969nez. muži  
16.Horský Josef1959nez. muži  
17.Vaňous Jan1981nez. muži  
18.Preisler Jan1996nez. muži  
19.Řeháček Martin1970nez. muži  
20.Horký Pavel1954nez. muži  
TJ Sokol Plchovice Sršně A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vojtíšek Jindřich1955reg. muži 26 
2.Hrubý Radek1979reg. muži 43 
3.Sládek Libor1964reg. muži 44 
4.Michalec Karel1958reg. muži 39 
5.Matoušek Jiří1947reg. muži 80 
6.Janďourek Pavel1940reg. muži 148 
7.Horčička Rudolf1975reg. muži 216 
8.Záloha Jan1970reg. muži 221 
9.Štastná Božena1953reg. ženy 10 
10.Sládková Veronika1992reg. ženy 13 
TJ Sokol Mistrovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Filák Tomáš1988kraj. muži 111-120 
2.Krejčí Filip1993reg. muži 14 
3.Krejčí Robin1996reg. muži 21 
4.Dvořáček Michal1993reg. muži 21 
5.Nastoupilová Eliška1986reg. muži 21 
6.Baláš Zbyněk1963reg. muži 81 
7.Novotný Jan1952reg. muži 81 
8.Valenta Jakub1990reg. muži 81 
9.Krejčí Lukáš st.1970reg. muži 121 
10.Krejčí Lukáš ml.1993reg. muži nez 
11.Kapalčík Šimon1995reg. muži nez 
12.Filip Pavel1963reg. muži nez 
13.Dvořáček Tomáš2003reg. muži nez 
14.Čada Marek1996reg. muži nez 
15.Doleček Miroslav1958reg. muži nez 
16.Doleček Petr2002reg. muži nez 
17.Doleček Roman1995reg. muži nez 
TJ Sokol Hnátnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hubálek Petr1973reg. muži 5 
2.Procházka David1973reg. muži 35 
3.Aliger Vladislav1964reg. muži 46 
4.Kalousek Ladislav1956nez.  
5.Procházka Jíří1972nez.  
TJ Start Česká Třebová A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rybka Tomáš st.1964reg. muži 11 
2.Voleský Ladislav1959reg. muži 17 
3.Adamský Miroslav1965reg. muži 29 
4.Adamský Dušan1974reg. muži 54 
5.Mikeš Pavel1960reg. muži 100 
6.Kadlečík Michal1969nez. muži nezařazený 
TJ Jiskra Králíky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dostál Luděk1959kraj. muži 107 
2.Dostál Martin1967kraj. muži 112 
3.Kubíček Milan1963kraj. muži 125 
4.Lohynský Lukáš1993reg. muži 21-40 
5.Hlava Karel1963reg. muži 8 
6.Pospíšil Tomáš st.1965reg. muži 21-40 
7.Vyšohlíd Antonín1956reg. muži 41-60 
8.Lohynský Milan1965reg. muži nezař. 
9.Dostál Dominik1996reg. muži 61-80 
10.Opravil Jiří1995reg. muži nezař. 
11.Pospíšil Tomáš ml.1996reg. muži nezař. 
12.Švandová Justýna1980reg. muži ne 
TJ Sokol Žamberk A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sourada Milan1963reg. muži 1 
2.Duben Josef1971reg. muži 21 
3.Toman Radim1974reg. muži 41 
4.Suchomel Michael1994reg. muži 81 
5.Havel Břetislav1965reg. muži 81 
6.Kladivo Josef1963reg. muži 81 
7.Vávra Vít1987nez. muži 91N 
8.Krulikovský Pavel1965reg. muži 101 
9.Richtr Michal1995reg. muži 101 
10.Hofman Václav1967reg. muži 101 
11.Žák Jakub1983reg. muži 121 
12.Kladivová Šárka1993reg. ženy 201 
13.Hofman Robert1971reg. muži 201 
14.Bárta Adam1990reg. muži 221 
15.Faltejsek Bohumír1964reg. muži 221 
16.Bříza Jaroslav1977reg. muži 221 
17.Kubíček Antonín1971reg. muži 221 
18.Šindelář Josef1970reg. muži 221 
19.Šafář Jiří1970reg. muži 221 
TTC Ústí nad Orlicí D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Aleš1985kraj. muži 141-160 
2.Pražák Zdeněk1964kraj. muži 141-160 
3.Hrdina Lukáš1991kraj. muži 161-180 
4.Adamec Lukáš1995kraj. muži 161-180 
5.Doležal Tomáš1997reg. muži 19 
6.Novák Vladimír1953reg. muži 61-80 
7.John Jiří1996reg. muži 161-180 
8.Šeda Václav1968nez. muži  
9.Benák Daniel1993nez. muži  
10.Neťuka Pavel1951nez. muži  
11.Svojanovský Radim2002nez. muži  
12.Hortlík Tomáš1999nez. muži  
13.Cabalka Jakub1999nez. muži  
14.Seidlman Daniel2002nez. muži  
15.Cyranyová Lucie1990nez. muži  
16.Motlová Monika1994nez. muži  
17.Šedová Eliška2001nez. muži  
Regionální přebor 2
TJ Sokol Libchavy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horníček Martin1974reg. muži 41-60 
2.Videnský Daniel1975reg. muži 41-60 
3.Lžíčař Oldřich1951reg. muži 61-80 
4.Šmétka Robert1976reg. muži 61-80 
5.Siegl Petr1964reg. muži 81-100 
6.Pešek Radek1982reg. muži 101-120 
7.Depeš Jaroslav1967reg. muži 101-120 
8.Pešek Jaroslav1947reg. muži N 
9.Škraban Michal1978reg. muži 81-100 
TJ Sokol HylvátyA
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chládek Zdeněk1969reg. muži 38 
2.Doleček Libor1964reg. muži 11 
3.Donát Tomáš1992reg. muži 28 
4.Kapoun Petr1960reg. muži 27 
5.Lamač Martin1962reg. muži 43 
6.Bauer Milan1961reg. muži N 
7.Javůrková Lucie1983reg. ženy N 
TJ Sokol Líšnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brökl Jan ml.1980reg. muži 12 
2.Stejskal Jan1970reg. muži 61 - 80 
3.Bělský Jiří1965reg. muži 61 - 80 
4.Schreiber Michal1992reg. muži 61 - 80 
5.Bečka Pavel1967reg. muži 61 - 80 
6.Bečka Jan1969reg. muži 61 - 80 
7.Diblík Milan1990reg. muži 161 - 180 
8.Vencl Josef1955reg. muži 161 - 180 
9.Čamr Frasntišek1947reg. muži 161 - 180 
10.Vencl Jiří1950reg. muži 161 - 180 
11.Kaška Zdeněk1964reg. muži 221 - 
12.Diblík Martin1993reg. muži 221 - 
TJ Jiskra Králíky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hlava Karel1963reg. muži 8 
2.Pospíšil Tomáš st.1965reg. muži 21-40 
3.Vyšohlíd Antonín1956reg. muži 41-60 
4.Dostál Dominik1996reg. muži 61-80 
5.Lohynský Milan1965reg. muži nezař. 
6.Opravil Jiří1995reg. muži nezař. 
7.Habivský Karel1976reg. muži nezař. 
8.Lohynský Milan ml.1989reg. muži nezař. 
9.Pospíšil Tomáš ml.1996reg. muži nezař. 
10.Vacek Zdeněk1962reg. muži nezař 
11.Láryš Jaromír1954reg. muži nezař. 
12.Feranec Karel st.1956reg. muži nezař. 
13.Švandová Justýna1980reg. muži ne 
TJ Sokol Sudslava B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Valach Přemysl1985reg. muži 41 
2.Valach Josef1958reg. muži 61 
3.Malý Tomáš1991reg. muži 61 
4.Hylák Jiří1970reg. muži 101 
5.Slezáková Blanka1970reg. muži 102 
6.Marešová Marie1961reg. muži 103 
7.Harapátová Stanislava1964reg. muži 104 
8.Harapátová Lucie1990reg. muži 141 
9.Drábek Jiří1965reg. muži 141 
10.Drábek Vladimír1967reg. muži 142 
11.Gajdošík Petr1990reg. muži 201 
12.Marek Jakub1997reg. muži 250 
13.Šimek Josef1978reg. muži 250 
TJ Zálší A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Záruba Pavel1970reg. muži 41 - 60 
2.Stříteský Radek1971reg. muži 61 - 80 
3.Filip Roman st.1978reg. muži 81 - 100 
4.Brustman Stanislav st.1960reg. muži 101 - 120 
5.Sisr František1967reg. muži 81 - 100 
6.Sisr František ml.1993reg. muži 121 - 140 
7.Nekvinda Josef1993reg. muži 121 - 140 
8.Eliáš Radim1992reg. muži 201 - 220 
9.Táfl Petr1962nez. muži  
10.Stříteský Martin1993reg. muži 221 
11.Brustamn Stanislav ml.1980reg. muži 221 
12.Břeň Martin1978reg. muži 221 
13.Lásko Jiří1954nez. muži  
14.Lásko Jiří ml.1990nez. muži  
15.Lásko Martin1988nez. muži  
16.Hašek Jakub1989nez. muži  
17.Polák Petr1972nez. muži  
TJ Sokol Česká TřebováC
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beneš Stanislav1955reg. muži 19 
2.Rybka Martin1972reg. muži 21-40 
3.Geldner Josef1947reg. muži 41-60 
4.Malina Milan1962reg. muži 41-60 
5.Rypková Nada1952reg. muži 61-80 
6.Gregor Miroslav1945reg. muži 61-80 
7.Rybka Tomáš ml.1994reg. muži 121-140 
8.Valenta Aleš1996reg. muži 161-180 
9.Hajný Miroslav1994reg. muži 221 
10.Ryšálek Tomáš1995reg. muži 221 
11.Kolář Radim1969nez. muži  
12.Horský Josef1959nez. muži  
13.Vaňous Jan1981nez. muži  
14.Preisler Jan1996nez. muži  
15.Řeháček Martin1970nez. muži  
16.Horký Pavel1954nez. muži  
TTC Ústí nad Orlicí E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Doležal Tomáš1997reg. muži 19 
2.Novák Vladimír1953reg. muži 61-80 
3.John Jiří1996reg. muži 161-180 
4.Benák Daniel1993nez. muži  
5.Neťuka Pavel1951nez. muži  
6.Cabalka Jakub1999nez. muži  
7.Hortlík Tomáš1999nez. muži  
8.Seidlman Daniel2002nez. muži  
9.Slavíček Martin2000nez. muži  
10.Svojanovský Radim2002nez. muži  
11.Bartoň Martin2000nez. muži  
12.Cyranyová Lucie1990nez. muži  
13.Motlová Monika1994nez. muži  
14.Šedová Eliška2001nez. muži  
TJ Sokol Mistrovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nastoupilová Eliška1986reg. muži 21 
2.Baláš Zbyněk1963reg. muži 81 
3.Novotný Jan1952reg. muži 81 
4.Valenta Jakub1990reg. muži 81 
5.Krejčí Lukáš st.1970reg. muži 121 
6.Doleček Miroslav1958reg. muži nez 
7.Čada Marek1996reg. muži nez 
8.Doleček Petr2002reg. muži nez 
9.Doleček Roman1995reg. muži nez 
10.Dvořáček Tomáš2003reg. muži nez 
11.Filip Pavel1963reg. muži nez 
12.Kapalčík Šimon1995reg. muži nez 
13.Krejčí Lukáš ml.1993reg. muži nez 
TJ Sokol Lukavice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kos Jiří1965reg. muži 41-60 
2.Suchomel Petr1986reg. muži 61-80 
3.Dostálek Petr1967reg. muži 81-100 
4.Severa Vlastimil1963reg. muži 81-100 
5.Štrunc Jaroslav1967nez. muži  
6.Dostálek Vojtěch2002reg. mži nez. muži 
Orel Orlice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skalický Jiří1957kraj. muži 161-180 
2.Adamec Miroslav ml.1969reg. muži 10 
3.Kolomý Tomáš1992reg. muži 21-40 
4.Adamec Karel st.1957reg. muži 41-60 
5.Pokorný Matouš1993reg. muži 41-60 
6.Krčál Jiří1956reg. muži 41-60 
7.Adamec Miroslav st.1945reg. muži 81-100 
8.Bednář Libor1947reg. muži 101-120 
9.Beneš Jindřich1967reg. muži 221 
10.Kvapil Martin1995reg. muži 221- 
11.Adamec Marek1993reg. muži 221- 
12.Vychytil Vojtěch1994reg. muži 221- 
13.Fogl Lukáš1996reg. muži 221- 
14.Králík Daniel1961reg. muži 221- 
15.Svoboda David1998nez.  
16.Fajt Jakub1999nez.  
17.Horníček Lubomír1958nez.  
TJ Sokol Žamberk B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havel Břetislav1965reg. muži 81 
2.Kladivo Josef1963reg. muži 81 
3.Vávra Vít1987nez. muži 91N 
4.Richtr Michal1995reg. muži 101 
5.Krulikovský Pavel1965reg. muži 101 
6.Hofman Václav1967reg. muži 101 
7.Žák Jakub1983reg. muži 121 
8.Kladivová Šárka1993reg. ženy 201 
9.Hofman Robert1971reg. muži 201 
10.Bárta Adam1990reg. muži 221 
11.Faltejsek Bohumír1964reg. muži 221 
12.Bříza Jaroslav1977reg. muži 221 
13.Kubíček Antonín1971reg. muži 221 
14.Šindelář Josef1970reg. muži 221 
15.Šafář Jiří1970reg. muži 221 
Regionální přebor 3
TJ Lanškroun C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chládek Karel1997reg. muži 101.-120. 
2.Bako Adam1999reg. muži 121.-140. 
3.Bako Ladislav1965reg. muži 141.-160. 
4.Vybíral Jakub1998reg. muži 201.-220. 
5.Vybíral Roman1965nez.  
6.Osladilová Eliška1955nez.  
7.Šembera Michal1974nez.  
8.Suchý Jaroslav1967nez.  
9.Dymák Jan1990nez.  
10.Vybíral Filip2002nez.  
11.Chládek David2003nez.  
12.Doleželová Nela2003nez.  
13.Kylarová Lucie2005nez.  
14.Kuncová Lucie2004nez.  
TJ Lanškroun D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nečas Lukáš1995reg. muži 121.-140. 
2.Zechovský Jan1995reg. muži 121.-140. 
3.Doležel Daniel1998reg. muži 161.-180. 
4.Stejskal Adam1996nez.  
5.Cacek Tomáš1994nez.  
6.Dokoupil Marek2001nez.  
7.Farkaš Miroslav1959nez.  
8.Ticháček Jiří1977nez.  
9.Dokoupilová Aneta2004nez.  
10.Kristek Lukáš2002nez.  
11.Kristek Patrik2001nez.  
12.Parent Matěj2002nez.  
13.Pokorná Andrea1997nez.  
14.Štěpánek Filip2002nez.  
15.Mynář Vojtěch2001nez.  
16.Cacková Tereza1998nez.  
TJ Sokol Dolní Dobrouč A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubíček Pavel1963reg. muži 101-120 
2.Skalický Pavel1978reg. muži 101-120 
3.Strnad Stanislav1967reg. muži 121-140 
4.Felgr Pavel1961reg. muži 121-140 
5.Fišer Radim1976reg. muži 201-220 
6.Kalous Richard1978reg. muži 201-220 
7.Kapoun Petr1958reg. muži 201-220 
8.Kubíček Pavel ml.1963reg. muži 201-220 
9.Pražák Josef1976reg. muži nez. 
10.Dostál Vratislav1961reg. muži nez. 
11.Felgr Lukáš1986reg. muži nez. 
TJ Sokol Sudslava C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slezáková Blanka1970reg. muži 102 
2.Marešová Marie1961reg. muži 103 
3.Harapátová Stanislava1964reg. muži 104 
4.Harapátová Lucie1990reg. muži 141 
5.Drábek Jiří1965reg. muži 141 
6.Drábek Vladimír1967reg. muži 142 
7.Gajdošík Petr1990reg. muži 201 
8.Pavelka Daniel1997reg. muži 221 
9.Drábková Tereza1995reg. muži 221 
10.Pavelka Dominik1999reg. muži 221 
11.Malá Karolína1989reg. muži 221 
12.Drábková Vendula1992reg. muži 221 
13.Buben Petr1965reg. muži 250 
14.Šimek Josef1978reg. muži 250 
15.Syrový Tomáš1996reg. muži 250 
16.Bubnová Kateřína1996reg. muži 250 
17.Marek Jakub1997reg. muži 250 
Sk Skořenice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ulrych Miloš st.1962reg. muži 81-100 
2.Bělohlávek Luboš1972reg. muži 101-120 
3.Ulrych Miloš1988reg. muži 121-140 
4.Viktorín Jaroslav1960reg. muži 121-140 
5.Jetleb Petr1947nez.  
6.Ulrych Milan1997reg. muži 121-140Hostování z KST SK US Steinerová Choceň z.s
7.Kučera Martin1998reg. muži 141-160Střídavý start z KST SK US Steinerová Choceň z.s
TJ Sokol Libchavy B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Škraban Michal1978reg. muži 81-100 
2.Siegl Petr1964reg. muži 81-100 
3.Pešek Radek1982reg. muži 101-120 
4.Depeš Jaroslav1967reg. muži 101-120 
5.Richter Pavel1988nez. muži  
6.Pešek Jaroslav1947reg. muži nezjištěno 
Orel Orlice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krčál Jiří1956reg. muži 41-60 
2.Adamec Miroslav st.1945reg. muži 81-100 
3.Bednář Libor1947reg. muži 101-120 
4.Beneš Jindřich1967reg. muži 221 
5.Kvapil Martin1995reg. muži 221- 
6.Adamec Marek1993reg. muži 221- 
7.Vychytil Vojtěch1994reg. muži 221- 
8.Fogl Lukáš1996reg. muži 221- 
9.Králík Daniel1961reg. muži 221- 
10.Svoboda David1998nez.  
11.Fajt Jakub1999nez.  
12.Peřina Jakub1998nez.  
13.Šubert Adam2003nez.  
14.Řehák Radim2001nez.  
15.Majvald Lukáš2003nez.  
16.Horníček Lubomír1958nez.  
TJ Sokol Tatenice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Milek Petr1978reg. muži 41-50 
2.Knápek Jaroslav1978reg. muži 101-120 
3.Kristek Pavel1963reg. muži 101-120 
4.Škaroupka Petr1968reg. muži 124-140 
5.Martínek Ladislav1954reg. muži 141-160 
6.Kristek Josef1959reg. muži 141-160 
7.Totušek Miloslav1976reg. muži 141-160 
8.Stejskal Ladislav1948reg. muži 161-180 
9.Glocar Michal1974reg. muži 221 
10.Milek Libor1981nez. muži nezařazen 
11.Mílek Miloslav1947nez. muži nezařazen 
12.Pasler Dietmar1968nez. muži nezařazen 
13.Šmída Vladimír1965nez. muži nezařazen 
14.Tököly Štefan1971nez. muži nezařazen 
TJ Zálší B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sisr František1967reg. muži 81 - 100 
2.Sisr František ml.1993reg. muži 121 - 140 
3.Nekvinda Josef1993reg. muži 121 - 140 
4.Eliáš Radim1992reg. muži 201 - 220 
5.Táfl Petr1962nez. muži  
6.Stříteský Martin1993reg. muži 221 
7.Brustamn Stanislav ml.1980reg. muži 221 
8.Břeň Martin1978reg. muži 221 
9.Lásko Jiří1954nez. muži  
10.Lásko Jiří ml.1990nez. muži  
11.Lásko Martin1988nez. muži  
12.Polák Petr1972nez. muži  
13.Hašek Jakub1989nez. muži  
TJ Sokol Řetová B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dušek Rudolf1978reg. muži 141.-160. 
2.Fangl Jiří1974reg. muži 141.-160. 
3.Vilhelm Václav1951reg. muži 141.-160. 
4.Bureš Lukáš1997reg. muži 161.-180. 
5.Mach Zdeněk1995reg. muži 201.-220. 
6.Jurný Jakub1987nez. muži N 
7.Kovářová Jana nejml.2002nez. muži N 
8.Bencz Vojtěch1947nez. muži N 
9.Fanglová Michaela ml.1999nez. muži N 
TJ Sokol Nekoř A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lehký Jiří1992reg. muži 101.-120. 
2.Kaplan Jakub1994reg. muži 101.-120. 
3.Krejčí Tomáš st.1967reg. muži 121.-140. 
4.Krejčí Tomáš1991reg. muži 121.-140. 
5.Burešová Lucie1992reg. muži 161.-180. 
6.Lehký Jaroslav1964reg. muži 201.-220. 
7.Marek Vojtěch1994reg. muži 201.-220. 
8.Uhlíř Ladislav1943reg. muži 201.-220. 
9.Bezstarosti Jan1994reg. muži 300. 
10.Beneš Jan1999reg. muži 300. 
TJ Jiskra Králíky C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lohynský Milan1965reg. muži nezař. 
2.Opravil Jiří1995reg. muži nezař. 
3.Habivský Karel1976reg. muži nezař. 
4.Lohynský Milan ml.1989reg. muži nezař. 
5.Pospíšil Tomáš ml.1996reg. muži nezař. 
6.Vacek Zdeněk1962reg. muži nezař 
7.Láryš Jaromír1954reg. muži nezař. 
8.Feranec Karel st.1956reg. muži nezař. 
9.Planka Jakub2000nez. sži  
10.Švandová Justýna1980reg. muži ne 
Regionální přebor 4 A
TJ Sokol Žamberk C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hofman Václav1967reg. muži 101 
2.Krulikovský Pavel1965reg. muži 101 
3.Žák Jakub1983reg. muži 121 
4.Kladivová Šárka1993reg. ženy 201 
5.Hofman Robert1971reg. muži 201 
6.Bárta Adam1990reg. muži 221 
7.Faltejsek Bohumír1964reg. muži 221 
8.Bříza Jaroslav1977reg. muži 221 
9.Kubíček Antonín1971reg. muži 221 
10.Šindelář Josef1970reg. muži 221 
11.Šafář Jiří1970reg. muži 221 
TJ Sokol Líšnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bečka Pavel1967reg. muži 61 - 80 
2.Bečka Jan1969reg. muži 61 - 80 
3.Diblík Milan1990reg. muži 161 - 180 
4.Vencl Josef1955reg. muži 161 - 180 
5.Čamr Frasntišek1947reg. muži 161 - 180 
6.Vencl Jiří1950reg. muži 161 - 180 
TJ Sokol Těchonín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krejsa Daniel1974reg. muži 121-140 
2.Špaček Miroslav1964reg. muži 161-180 
3.Leicht Jan1953reg. muži 141-160 
4.Kosek Miroslav1955reg. muži 141-160 
5.Marek Jan1955reg. muži 141-160 
6.Motyčka Václav1945reg. muži 201-220 
7.Šlégl Jiří1959reg. muži 221 
8.Černohous Jiří1963reg. muži 221 
TJ Horní Heřmanice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jandejsek Martin st.1972reg. muži 300 
2.Jandejsek Martin ml.2000nez. muži 300 
3.Beran Josef1983reg. muži 300 
4.Beran Zdeněk1980reg. muži 300 
5.Hřebíček Ota1975reg. muži 300 
6.Karn Jiří1967reg. muži 300 
7.Kristek Jiří1945reg. muži 300 
8.Švestka Karel1973reg. muži 300 
TJ Sokol Tatenice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kristek Josef1959reg. muži 141-160 
2.Totušek Miloslav1976reg. muži 141-160 
3.Martínek Ladislav1954reg. muži 141-160 
4.Stejskal Ladislav1948reg. muži 161-180 
5.Glocar Michal1974reg. muži 221 
6.Milek Libor1981nez. muži nezařazen 
7.Mílek Miloslav1947nez. muži nezařazen 
8.Pasler Dietmar1968nez. muži nezařazen 
9.Šmída Vladimír1965nez. muži nezařazen 
10.Tököly Štefan1971nez. muži nezařazen 
TJ Sokol Líšnice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaška Zdeněk1964reg. muži 221 - 
2.Diblík Martin1993reg. muži 221 - 
3.Kaška Pavel1967reg. muži 221 - 
4.Moravec Martin1984reg. muži 221 - 
5.Bouška Marek1994nez. muži R 221 - 
6.Schauer Lukáš1988nez. muži 221 - 
7.Mikyska Jan1982reg. muži 221 - 
8.Andrle Petr1960nez. muži R 221 - 
Orel Orlice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kvapil Martin1995reg. muži 221- 
2.Adamec Marek1993reg. muži 221- 
3.Vychytil Vojtěch1994reg. muži 221- 
4.Fogl Lukáš1996reg. muži 221- 
5.Králík Daniel1961reg. muži 221- 
6.Svoboda David1998nez.  
7.Fajt Jakub1999nez.  
8.Peřina Jakub1998nez.  
9.Šubert Adam2003nez.  
10.Řehák Radim2001nez.  
11.Majvald Lukáš2003nez.  
12.Horníček Lubomír1958nez.  
SK Ledříček Bartošovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mackowiak Marek1978reg. muži 141 
2.Jura Pavel1955reg. muži 141 
3.Drahorád Radek1972reg. muži 201 
4.Roušar Miloš1958reg. muži 201 
5.Bečička Lubomír1951reg. muži 291 
TJ Sokol Dolní Dobrouč B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fišer Radim1976reg. muži 201-220 
2.Kubíček Pavel ml.1963reg. muži 201-220 
3.Kalous Richard1978reg. muži 201-220 
4.Kapoun Petr1958reg. muži 201-220 
5.Felgr Lukáš1986reg. muži nez. 
6.Dostál Vratislav1961reg. muži nez. 
7.Pražák Josef1976reg. muži nez. 
TJ Sokol Nekoř B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Burešová Lucie1992reg. muži 161.-180. 
2.Lehký Jaroslav1964reg. muži 201.-220. 
3.Marek Vojtěch1994reg. muži 201.-220. 
4.Uhlíř Ladislav1943reg. muži 201.-220. 
5.Bezstarosti Jan1994reg. muži 300. 
6.Tauchman Vojtěch1977nez.  
7.Beneš Jan1999reg. muži 300. 
8.Ježek Jakub2000nez.  
9.Tauchman Jakub2002nez.  
10.Tauchman Matěj2003nez.  
11.Tauchman Ondřej2000nez.  
TJ Sokol Mistrovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krejčí Lukáš st.1970reg. muži 121 
2.Doleček Miroslav1958reg. muži nez 
3.Filip Pavel1963reg. muži nez 
4.Kapalčík Šimon1995reg. muži nez 
5.Čada Marek1996reg. muži nez 
6.Doleček Petr2002reg. muži nez 
7.Doleček Roman1995reg. muži nez 
8.Dvořáček Tomáš2003reg. muži nez 
9.Krejčí Lukáš ml.1993reg. muži nez 
SK Ledříček Bartošovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kňážek Miroslav1948reg. muži 291 
2.Kňážek Miroslav ml.1973reg. muži 291 
3.Kňážek Jan1998nez. sži  
4.Havlín Miloš1978nez. muži  
5.Kňážek Radovan ml.1975nez. muži  
Regionální přebor 4 B
TJ Zálší C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stříteský Martin1993reg. muži 221 
2.Brustamn Stanislav ml.1980reg. muži 221 
3.Břeň Martin1978reg. muži 221 
4.Lásko Martin1988nez. muži  
5.Lásko Jiří1954nez. muži  
6.Lásko Jiří ml.1990nez. muži  
7.Hašek Jakub1989nez. muži  
8.Polák Petr1972nez. muži  
9.Táfl Petr1962nez. muži  
Orel Vysoké Mýto B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šimek Libor1975reg. muži 161-180 
2.Stejskal Jan1999reg. muži 161-180Hostování z KST SK US Steinerová Choceň z.s
3.Jiříček Jaroslav1964reg. muži 161-180 
4.Šlegr Tomáš1997reg. muži 161-180 
5.Lipenský Vladimír1961reg. muži 161-180 
6.Drahoš Radek1994reg. muži 221- 
7.Drahoš Roman1968reg. muži 221- 
TJ Sokol Sudslava D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Drábek Jiří1965reg. muži 141 
2.Drábek Vladimír1967reg. muži 142 
3.Drábková Tereza1995reg. muži 221 
4.Drábková Vendula1992reg. muži 221 
5.Buben Petr1965reg. muži 250 
6.Drábková Veronika1995reg. muži 250 
7.Hyláková Monika2000reg. mži 250 
8.Hylák Kamil2004reg. muži 250 
9.Novotný Lukáš1999reg. muži 250 
10.Šimek Josef1978reg. muži 250 
TJ Sokol Plchovice Sršně B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matoušek Jiří1947reg. muži 80 
2.Janďourek Pavel1940reg. muži 148 
3.Horčička Rudolf1975reg. muži 216 
4.Záloha Jan1970reg. muži 221 
5.Štastná Božena1953reg. ženy 10 
6.Sládková Veronika1992reg. ženy 13 
TJ Sokol Česká Třebová D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rypková Nada1952reg. muži 61-80 
2.Gregor Miroslav1945reg. muži 61-80 
3.Rybka Tomáš ml.1994reg. muži 121-140 
4.Valenta Aleš1996reg. muži 161-180 
5.Hajný Miroslav1994reg. muži 221 
6.Ryšálek Tomáš1995reg. muži 221 
7.Horský Josef1959nez. muži  
8.Vaňous Jan1981nez. muži  
9.Preisler Jan1996nez. muži  
10.Řeháček Martin1970nez. muži  
11.Horký Pavel1954nez. muži  
12.Jireš Martin2000nez. sži  
13.Verešpej Josef1999nez. sži  
14.Kopečný Petr2000nez. sži  
15.Kolář Matěj2000nez. sži  
KST Vysoké Mýto B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vojnar Jiří1987kraj. muži 161-180 
2.Jůza Václav1965kraj. muži 161-180N 
3.Dian Marian1950reg. muži 161-180 
4.Pich Karel1955reg. muži 201-220 
5.Baťa Kryštof2000reg. muži 221- 
6.Kopecký Pavel1986nez.  
7.Slavík Tomáš1980nez.  
8.Sodomka Vladislav1965nez.  
Orel Vysoké Mýto A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Martin1988reg. muži 141-160 
2.Kučera Martin1998reg. muži 141-160Hostování z KST SK US Steinerová Choceň z.s
3.Krejsa Miroslav1954reg. muži 141-160 
4.Mrkos Roman1977reg. muži 141-160 
5.Herel Miroslav1982reg. muži 161-180 
6.Jiříček Jan1994reg. muži 161-180 
Sokol Mostek A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Frydrych Miroslav1949reg. muži 121-140 
2.Doubrava Zdeněk1960reg. muži 121-140 
3.Hodinář Alfred1938reg. muži 121-140 
4.Balcar Jiří1957reg. muži N 
5.Král Zdeněk1951reg. muži N 
6.Hrdlička Miloš1962reg. muži N 
7.Briol Josef1941reg. muži N 
Sportovní Klub DžbánovA
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Duchoslav Pavel1977reg. muži 221- 
2.Novák Ondřej1971reg. muži 201-220 
3.Říha Josef1977reg. muži 201-220 
4.Shejbal Martin1978reg. muži 201-220 
5.Stříteský Vít1979nez. muži  
6.Hýblová Kateřina2001kraj. mžy 8 
TJ Sokol Sudslava E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gajdošík Petr1990reg. muži 201 
2.Malá Karolína1989reg. muži 221 
3.Pavelka Daniel1997reg. muži 221 
4.Pavelka Dominik1999reg. muži 221 
5.Bubnová Kateřína1996reg. muži 250 
6.Marek Jakub1997reg. muži 250 
7.Počtýnská Adéla1991reg. muži 250 
8.Gajdošík Tomáš1997reg. muži 250 
9.Hyláková Lucie2004reg. muži 250 
10.Šafránková Kamila2003reg. muži 250 
11.Syrový Tomáš1996reg. muži 250 
12.Zemanová Olga1998reg. muži 250 
13.Zemanová Pavlína2000reg. muži 250 
Regionální přebor Žactvo
TJ Lanškroun B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dokoupil Marek2001nez.  
2.Dokoupilová Aneta2004nez.  
3.Kristek Patrik2001nez.  
4.Štěpánek Filip2002nez.  
5.Kristek Lukáš2002nez.  
TJ Lanškroun C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Parent Matěj2002nez.  
2.Kuncová Lucie2004nez.  
3.Chládek David2003nez.  
4.Doleželová Nela2003nez.  
5.Kylarová Lucie2005nez.  
6.Mynář Vojtěch2001nez.  
TTC Ústí nad Orlicí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svojanovský Radim2002nez. sži  
2.Seidlman Daniel2002nez. sži  
3.Cabalka Jakub1999nez. sži  
4.Cabalka Jan2002nez. sži  
5.Bartoň Martin2000nez. sži  
6.Veselý Leoš2001nez. sži  
7.Kleisl Rudolf2001nez. sži  
8.Šmajzr Michal2001nez. sži  
9.Svojanovský Jakub2005nez. sži  
10.Saňáková Josefina2000nez. sži  
11.Kuchařová Anna1999nez. sži  
SK US Steinerová Choceň
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stejskal Jan1999kraj. sži 9 
2.Papáček Robin1999kraj. sži 46 
3.Kaňka Ondřej2000nez. sži N 
4.Lenoch Radim2001nez. sži N 
5.Michalec Dominik2000nez. sži N 
6.Nepovědomý Štěpán1999nez. sži N 
TJ Sokol Česká Třebová
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Verešpej Josef1999nez. sži  
2.Kolář Matěj2000nez. sži  
3.Kopečný Petr2000nez. sži  
4.Jireš Martin2000nez. sži  
5.Hampl Bořivoj2000nez. sži  
6.Hajný Jiří2003nez. nži  
7.Hajná Veronika2001nez. mžy  
TJ Sokol Řetová
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kovářová Jana nejml.2002kraj. sžy 6. 
2.Fanglová Michaela ml.1999kraj. sžy 9. 
3.Pavlásková Radka2001kraj. sžy 14.-15. 
4.Mužík Samuel2001kraj. mži 34. 
5.Kovář Lukáš nejml.2001kraj. mži 30. 
6.Kolář Jakub nejml.2002kraj. mži 35. 
7.Kovář Radim2005nez. nži  
TJ Jiskra Králíky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dostál Martin ml.2000nez. mži  
2.Kubiš Jakub2001nez. mži  
3.Planka Jakub2000nez. sži  
4.Dostál Matouš2003nez. mži  
TJ Sokol Nekoř
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beneš Jan1999nez. sži  
2.Ježek Jakub2000nez. sži  
3.Tauchman Matěj2003nez. sži  
4.Tauchman Jakub2002nez. sži  
5.Tauchman Ondřej2000nez. sži  
Orel Orlice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fajt Jakub1999nez.  
2.Šubert Adam2003nez.  
3.Majvald Lukáš2003nez.  
4.Hubálek Jiří1999nez.  
5.Jirásek Daniel2000nez.  
TJ Sokol Sudslava
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hyláková Monika2000reg. muži 250 
2.Hyláková Lucie2004reg. muži 250 
3.Hylák Kamil2004reg. muži 250 
4.Novotný Lukáš1999reg. muži 250 
5.Pavelka Dominik1999reg. muži 250 
6.Šafránková Kamila2003reg. muži 250 
7.Zemanová Pavlína2000reg. muži 250 
Regionální přebor Dorost
TTC Ústí nad Orlicí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hortlík Tomáš1999nez. dci  
2.Slavíček Martin2000nez. dci  
3.Svojanovský Radim2002nez. dci  
4.Seidlman Daniel2002nez. dci  
5.Cabalka Jakub1999nez. dci  
6.Cabalka Jan2002nez. dci  
7.Bartoň Martin2000nez. dci  
8.Veselý Leoš2001nez. dci  
9.Kleisl Rudolf2001nez. dci  
10.Šmajzr Michal2001nez. dci  
11.Svojanovský Jakub2005nez. dci  
12.Šedová Eliška2001nez. dci  
13.Saňáková Josefina2000nez. dci  
TJ Sokol Hnátnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Procházka Adam2001reg. sži 7 
2.Melichar Luděk1998reg. sži 8 
3.Melichar Martin2001reg. sži 21 
4.Hubálek Jakub1998nez.  
TJ Sokol Sudslava Ad
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Syrový Vojtěch1997reg. muži 15 
2.Hyláková Monika2000reg. muži 250 
3.Marek Jakub1997reg. muži 250 
4.Novotný Lukáš1999reg. muži 250 
5.Šafránková Kamila2003reg. muži 250 
6.Pavelka Dominik1999reg. muži 250 
Orel Orlice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fogl Lukáš1996reg. muži 221- 
2.Svoboda David1998nez.  
3.Fajt Jakub1999nez.  
4.Peřina Jakub1998nez.  
5.Šubert Adam2003nez.  
6.Řehák Radim2001nez.  
7.Majvald Lukáš2003nez.  
TJ Sokol Sudslava Bd
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bubnová Kateřína1996reg. muži 250 
2.Hyláková Lucie2004reg. muži 250 
3.Pavelka Daniel1997reg. muži 250 
4.Syrový Tomáš1996reg. muži 250 
5.Zemanová Olga1998reg. muži 250 
6.Zemanová Pavlína2000reg. muži 250 
7.Gajdošík Tomáš1997reg. muži 250 
8.Hylák Kamil2004reg. muži 250 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS