Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální přebor I.
STK Zbraslavec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Illek Roman1963reg. muži 21.-30. 
2.Jonáš Martin1978reg. muži 51.-60. 
3.Křepela Zdeněk1982reg. muži 76.-100. 
4.Odehnal Vladimír1964reg. muži 76.-100. 
5.Just Jaroslav1959reg. muži 101.-150. 
6.Křepela Pavel ml.1973reg. muži 151.-250. 
7.Křepela Vladimír1956reg. muži 151.-250. 
8.Jonáš Pavel1952reg. muži 151.-250. 
9.Petr Zdeněk1964reg. muži 151.-250. 
10.Křepela Jiří1975reg. muži 251.-400. 
11.Koumar Jiří ml.1999reg. muži 251-400Střídavý start z Triangl, zapsaný spolek pro vzdělávání, kulturu a
12.Křepela Martin1980nez.  
Orel Boskovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dokoupil Roman1982reg. muži 14.-20. 
2.Svěrák Martin1985reg. muži 41.-50. 
3.Zachoval Leoš1969reg. muži 51.-60. 
4.Mládek Jindřich1958reg. muži 51.-60. 
5.Řezníček Jaroslav1964reg. muži 76.-100. 
6.Sedlák Zdeněk1971reg. muži 100.-150. 
7.Henek Dominik1998reg. muži 151.-250. 
8.Héna Jaroslav1997reg. muži 151.-250. 
9.Fučík Petr1968reg. muži 151.-250. 
10.Harna Václav1999reg. muži 151.-250. 
11.Zemánková Veronika1998reg. muži 151.-250.Hostování z KST Blansko, z.s.
TJ Sokol Ždárná A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Richter Milan1979reg. muži 14-20 
2.Polívka Marian1978reg. muži 21-30 
3.Polívka Roman1975reg. muži 41-50 
4.Polívka Radek1986reg. muži 101-150 
5.Slaný Petr1972reg. muži 101-150 
6.Pavlů Bedřich1979reg. muži 101-150 N 
7.Žáček Václav1988reg. muži 251-400 
8.Grmela Marek1994reg. muži 251-400 
9.Polívka Jan1981reg. muži 251-400 N 
TJ Voděrady A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trčka Petr1961reg. muži 21.-30. 
2.Bednář Miroslav1971reg. muži 31.-40. 
3.Stloukal Jiří1980reg. muži 31.-40. 
4.Sekanina Jan1963reg. muži 31.-40. 
5.Švancara Radim1978reg. muži 61.-75. 
6.Klečka Aleš1992reg. muži 101.-150. 
7.Opluštil Tomáš1986reg. muži 151.-250. 
8.Prokop Lubomír1957reg. muži 151.-250. 
9.Provazník Zdeněk1991reg. muži 151.-250. 
10.Pavel František1966reg. muži 151.-250. 
11.Klimeš Petr1991reg. muži 151.-250. 
12.Kudláček Pavel1995reg. muži 251.-400. 
13.Pulec Tomáš1986reg. muži 251.-400. 
14.Jančík Dušan1974reg. muži 251.-400. 
15.Ďugoš Jan ml.1982nez.  
16.Kyrcz Miroslav1979nez.  
TJ Sokol Svitávka A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Baroš Jiří1950reg. muži 139 
2.Fagulec Martin1974reg. muži 66 
3.Kuběna Petr1977reg. muži 42 
4.Peterka David1996reg. muži 27 
5.Dušil Zdeněk1951reg. muži 241 
6.Dvořáček Stanislav1995reg. muži 83 
7.Šmerda Borek1963reg. muži 245 
8.Zoubek Jaroslav1962reg. muži 185 
Sokol Rohozec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Suchomel Josef1961reg. muži 48. 
2.Kříž Radek1983reg. muži 52. 
3.Kříž Zbyněk1980reg. muži 55. 
4.Matoušek Petr1976reg. muži 115. 
5.Smetana Milan1955reg. muži 146. 
6.Matoušek Miroslav1949reg. muži 157N. 
7.Kříž Martin1983reg. muži 163. 
8.Kotouček Ladislav1961reg. muži 195. 
9.Suchomel Vít1995reg. muži 234. 
10.Kristián Petr1956reg. muži 256. 
11.Mašek Oldřich1951reg. muži 263. 
12.Suchomel Kamil1992reg. muži 282bN. 
13.Antonovič Josef1963reg. muži 298. 
14.Dvořáček Petr1983nez.  
TJ Křetín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Všianský Pavel1967reg. muži 31.-40. 
2.Kozák Josef1952reg. muži 41.-50. 
3.Janků Karel1957reg. muži 76.-100. 
4.Maresch Michal1994reg. muži 76.-100. 
5.Šos Vít1975reg. muži 101-150. 
6.Janík Pavel1960reg. muži 76.-100. 
7.Šustr Patrik1991nez.  
TJ Křetín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koudelka Ladislav ml.1993reg. muži 41.-50. 
2.Novotný Miloslav1973reg. muži 51.-60. 
3.Koudelka Petr1996reg. muži 61.-75. 
4.Koudelka Ladislav st.1966reg. muži 76.-100. 
5.Maresch Robert1965reg. muži 101-150. 
6.Bajer Jaroslav1959reg. muži 101.-150.N 
7.Bačovský Filip1998reg. muži 151.-250. 
8.Novotný Adam1995reg. muži 151.-250. 
Triangl o.s. Rájec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sehnal Stanislav1969reg. muži 21-30 
2.Koumar Jiří1966reg. muži 31-40 
3.Zouhar Michal1983reg. muži 31-40 
4.Malach Roman1984reg. muži 61-75 
5.Svoboda Jan1993reg. muži 61-75 
6.Malach Martin1986reg. muži 61-75 
7.Ševčík Luboš1951reg. muži 101-150 
8.Šmeral Ondřej1991reg. muži 151-250 
9.Dudek Michal1986reg. muži 101-150 
10.Falta Jiří1991reg. muži 151-250 
11.Bartoš Rostislav1971reg. muži 151-250 
12.Málek Jaroslav st.1963reg. muži 253N 
SK Rájec-Jestřebí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vodák Jiří1978reg. muži 28 
2.Vodák Petr1974reg. muži 34 
3.Ostrý Jan1957reg. muži 70 
4.Novotný Martin1990reg. muži 116 
5.Charvát Rudolf1962reg. muži 162N 
6.Kopecký Jaroslav1955reg. muži 271N 
KST Blansko D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kutil Šimon1991reg. muži 16 
2.Procházka Ondřej1986reg. muži 17 
3.Němec Josef1947reg. muži 18N 
4.Vencel Stanislav1958reg. muži 57 
5.Jarůšek Josef1952reg. muži 98 
6.Nedoma Pavel1961reg. muži 137 
7.Žáček Bronislav1948reg. muži 170 
8.Polívka Ondřej2001reg. muži 253N 
9.Jabůrek Vojtěch1998reg. muži 303N 
10.Bednář Josef2001ČR mži 11 
11.Martínek Milan1965nez.  
TJ Sokol Bořitov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bubeník Radek1974reg. muži 41-50 
2.Pavlů Miroslav1966reg. muži 61-75 
3.Kovář Jiří ml.1975reg. muži 61-75 
4.Kopecký Květoslav1964reg. muži 101-150 
5.Odehnal Ladislav1972reg. muži 151-250 
6.Kovář Jiří st.1953reg. muži 151-250 
7.Blažek Rudolf1943reg. muži 151-250 
8.Stejskal Marek1981reg. muži 151-250 
9.Schiffneder Pavel1968reg. muži 151-250 
10.Málek Michal1984reg. muži 151-250 
11.Mareček Milan1964reg. muži 151-250 
12.Mareček Petr1963reg. muži 151-250 
13.Kopecký Karel1962reg. muži 151-250 
14.Ostrý Alois1948reg. muži 251-400 
15.Polák Josef1959reg. muži 251-400 
16.Málek Karel1958reg. muži 251-400 
17.Ostrý František1951nez.  
Regionální přebor II
Orel Boskovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Řezníček Jaroslav1964reg. muži 76.-100. 
2.Sedlák Zdeněk1971reg. muži 100.-150. 
3.Henek Dominik1998reg. muži 151.-250. 
4.Héna Jaroslav1997reg. muži 151.-250. 
5.Fučík Petr1968reg. muži 151.-250. 
6.Harna Václav1999reg. muži 151.-250. 
7.Ryšávka Pavel1975reg. muži 151.-250. 
8.Zemánková Veronika1998reg. muži 151.-250.Hostování z KST Blansko, z.s.
TJ Spartak Adamov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Všianský Martin1986reg. muži 78 
2.Farkaš Michael1993reg. muži 104 
3.Trnčák Stanislav1985reg. muži 147 
4.Baisa Vít1985reg. muži 166 
5.Hromek Jiří1989reg. muži 276 
6.Kotol Lukáš1994nez.  
7.Šafárik Ferdinand1968nez.  
8.Dočkalová Gabriela1978nez.  
9.Fialová Markéta1980nez.  
TJ Babylon Němčice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Meluzín Rostislav1987reg. muži 69 
2.Hebelka Ladislav ml.1988reg. muži 82 
3.Krátký Pavel1971reg. muži 84 
4.Ondroušek Alois1961reg. muži 113 
5.Sýkora Josef1982reg. muži 110 
6.Filouš Martin1981reg. muži 119 
7.Sedlák Vítězslav1988reg. muži 130 
8.Přikryl Jiří1991reg. muži 173 
9.Hebelka Radek1985reg. muži 267 
10.Hebelka Ladislav st.1954nez.  
11.Kala Jan1981nez.  
KST Orel Olešnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Barták František1977reg. muži 31-40 
2.Dufek Zdeněk1970reg. muži 61-75 
3.Štourač Josef1949reg. muži 76-100 
4.Jež Jiří1961reg. muži 101-150 
5.Bareš Jiří1947reg. muži 101-150 
6.Miluška Aleš1988reg. muži 151-250 
7.Kadlec Jiří1970reg. muži 151-250 
8.Král Martin st.1975reg. muži 151-250 
9.Sedláčková Pavla1996reg. muži 151-250 
10.Petr Michal2002reg. muži 151-250Hostování z KST Blansko, z.s.
11.Žíla Roman1973reg. muži 151-250 
12.Kovář Radim1995nez.  
STSČ Veselice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skoták Jiří1964reg. muži 41.-50. 
2.Stloukal Pavel1965reg. muži 61.-75. 
3.Musil Martin1991reg. muži 76.-100. 
4.Nečas Martin1987reg. muži 76.-100. 
5.Straka Josef1953reg. muži 76.-100. 
6.Fabiánek Jan1991reg. muži 101.-150 
TJ Voděrady B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švancara Radim1978reg. muži 61.-75. 
2.Klečka Aleš1992reg. muži 101.-150. 
3.Opluštil Tomáš1986reg. muži 151.-250. 
4.Provazník Zdeněk1991reg. muži 151.-250. 
5.Jančík Dušan1974reg. muži 251.-400. 
6.Prokop Lubomír1957reg. muži 151.-250. 
7.Pavel František1966reg. muži 151.-250. 
8.Klimeš Petr1991reg. muži 151.-250. 
9.Kudláček Pavel1995reg. muži 251.-400. 
10.Pulec Tomáš1986reg. muži 251.-400. 
11.Ďugoš Jan ml.1982nez.  
12.Kyrcz Miroslav1979nez.  
TJ Šošůvka B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jakš Ivo1963reg. muži 61 - 75 
2.Mikulášek Josef1975reg. muži 76 - 100 
3.Krátký Marek1990reg. muži 101 - 150 
4.Sedlák Ivo1970reg. muži 101 - 150 
5.Šindelka Stanislav st.1971reg. muži 101 - 150 
6.Čupr Josef1961reg. muži 101 - 150 
7.Petlach Radek1991reg. muži 151 - 250 
8.Petlach Miroslav1987reg. muži 151 - 250 
9.Zouhar Michal1995reg. muži 151 - 250 
10.Doležel Petr1990reg. muži 151 - 250 
11.Šindelka Stanislav ml.1995reg. muži 251 - 400 
12.Sehnal Luděk1990reg. muži 251 - 400 
13.Jermolajev Aleš1970reg. muži 251 - 400 
14.Valach Jaroslav1989nez.  
15.Střítecký Jan1986nez.  
SK Brumov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dolníček Pavel1969reg. muži 67 
2.Musil Antonín1967reg. muži 131 
3.Musil Tomáš1991reg. muži 126 
4.Tulis Radek ml.1990reg. muži 58 
5.Dosbaba Bohuslav1988nez.  
6.Nečas František1971reg. muži 213 
7.Šrámek Miroslav1967nez.  
8.Nečas Marek1998nez.  
9.Nekouš Josef1977nez.  
10.Pařízek Libor1973reg. muži 168 
11.Zeman Tomáš1999nez.  
DDM Letovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Musil Zdeněk1987reg. muži 76.-100. 
2.Mužík Martin1990reg. muži 101.-150. 
3.Rouchal Jan1988reg. muži 101.-150. 
4.Pelíšek Alois1976reg. muži 101.-150. 
5.Holík David1996reg. muži 151.-250. 
6.Němeček Václav st.1978reg. muži 151.-250. 
7.Zachoval Vojtěch1998reg. muži 151.-250. 
8.Pokorný Miloš2000reg. muži 151.-250. 
9.Smílek Zdeněk1988reg. muži 251.-400. 
10.Andrle Martin2000reg. muži 251.-400. 
11.Dvořák Jakub1998reg. muži 251.-400. 
12.Novotný Jan1993nez.  
13.Zelený Jiří1959nez.  
TJ Sokol Rudice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šustáček Ondřej1978reg. muži 31.-40. 
2.Trávníček Tomáš1981reg. muži 61.-75. 
3.Dosedla Jiří1975reg. muži 76.-100. 
4.Grmela Miloš st.1963reg. muži 76.-100. 
5.Grmela Miloš ml.1992reg. muži 251.-400. 
6.Zítka Stanislav1977reg. muži 251.-400. 
KST Kunštát A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Staněk Jakub1995reg. muži 62 
2.Boček Josef1967reg. muži 71 
3.Sojka Petr st.1968reg. muži 104 
4.Nejedlý Jiří1980reg. muži 125 
5.Záboj Miloš1974reg. muži 120 
6.Štaud Miloš1965reg. muži 135 
7.Polák Martin1984reg. muži 150 
8.Nejedlý Pavel1983reg. muži 186 
9.Sojka Petr ml.1994reg. muži 191 
10.Tenora Jiří1994reg. muži 222 
11.Klein Miroslav1968reg. muži 226 
12.Hrubý Jan1968reg. muži 236 
Triangl o.s. Rájec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Jan1993reg. muži 61-75 
2.Malach Martin1986reg. muži 61-75 
3.Ševčík Luboš1951reg. muži 101-150 
4.Šmeral Ondřej1991reg. muži 151-250 
5.Dudek Michal1986reg. muži 101-150 
6.Falta Jiří1991reg. muži 151-250 
7.Bartoš Rostislav1971reg. muži 151-250 
8.Málek Jaroslav st.1963reg. muži 253N 
9.Šmerda Dominik1999reg. muži 151-250 
10.Koumar Jiří ml.1999reg. muži 251-400 
11.Dovrtěl Radek1999reg. muži 251-400 
12.Cerhák Radim2000reg. muži 251-400 
13.Hnilička Michal1975reg. muži 251-400 
14.Kala Vojtěch2004reg. muži 251-400 
15.Koumar Ondřej2002reg. muži 251-400 
Regionální přebor III
TJ Sokol Svitávka B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořáček Stanislav1995reg. muži 83 
2.Zoubek Jaroslav1962reg. muži 185 
3.Šmerda Borek1963reg. muži 245 
4.Dušil Zdeněk1951reg. muži 241 
5.Jedlička Milan1957reg. muži 289 
6.Tušla Jakub1994nez.  
7.Valoušek Petr1966nez.  
TJ Sokol Vanovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubín František1949reg. muži 76-100 
2.Tajovský Zbyněk1974reg. muži 76-100 
3.Dokoupil Jiří1984reg. muži 101-150 
4.Klement Roman1974reg. muži 101-150 
5.Gonšor Michal1968reg. muži 101-150 
6.Novák Petr1970reg. muži 151-250 
7.Chlup Radek1980reg. muži 151-250 
8.Ševčík František1973reg. muži 151-250 
9.Lebiš Pavel1965reg. muži 151-250 
TJ Borotín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veselý Ivo1966reg. muži 71 
2.Buryška Bohuslav1975reg. muži 96 
3.Türk Petr st.1975reg. muži 120 
4.Dřevo Zdeněk1967reg. muži 269 
5.Fikes Pavel1965nez.  
6.Přichystal Jan1982nez.  
7.Ambroz Jaroslav1963reg. muži 378 
TJ Sokol Petrovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jandus Petr1962reg. muži 61-75 
2.Foit Miroslav1953reg. muži 101-150 
3.Hruška Luboš1977reg. muži 151-250 
4.Skácel Karel1972reg. muži 151-250 
5.Musil Josef1958reg. muži 151-250 
6.Pavlíček Ondřej1998reg. muži 151-250 
TJ Vysočany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ševčík Pavel st.1961reg. muži 129 
2.Zouhar Daniel1991reg. muži 142 
3.Zukal Adam1998reg. muži 148Hostování z KST Blansko, z.s.
4.Kellner Aleš2000reg. muži 212Hostování z KST Blansko, z.s.
5.Zouhar Miloslav1958reg. muži 154 
6.Flek Roman1970reg. muži 157 
7.Randula Roman1962reg. muži 171 
8.Bezděk Michal1993reg. muži 215 
9.Žáček Michal1999reg. muži 249Hostování z KST Blansko, z.s.
10.Škrabal Martin1998reg. muži 290 
11.Zukal Aleš2002reg. muži 303Hostování z KST Blansko, z.s.
12.Král Jaroslav1964nez.  
TJ Křetín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janík Pavel1960reg. muži 76.-100. 
2.Bajer Jaroslav1959reg. muži 101.-150.N 
3.Maresch Robert1965reg. muži 101-150. 
4.Šos Vít1975reg. muži 101-150. 
5.Novotný Adam1995reg. muži 151.-250. 
6.Bačovský Filip1998reg. muži 151.-250. 
7.Kaderka Michal1992reg. muži 151.-250. 
8.Mazal Jakub1998reg. muži 251.-400. 
9.Šustr Patrik1991nez.  
10.Mácha Tomáš1997reg. muži 251.-400. 
11.Šimurda Daniel1999reg. muži 251.-400. 
AC Okrouhlá A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Přikryl Petr1979reg. muži 107 
2.Nahálka Vladimír1983reg. muži 113b.N 
3.Tichý Radek1965reg. muži 153 
4.Čapka Petr1974reg. muži 175 
5.Vlach Marek1992reg. muži 189 
6.Čapka Petr st.1950reg. muži 190 
7.Vlach Ivo1985reg. muži 218 
8.Bašný David1983reg. muži 244 
9.Tichý Alois1958nez. --- 
Sokol Rohozec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smetana Milan1955reg. muži 146. 
2.Matoušek Miroslav1949reg. muži 157N. 
3.Kříž Martin1983reg. muži 163. 
4.Kotouček Ladislav1961reg. muži 195. 
5.Suchomel Vít1995reg. muži 234. 
6.Kristián Petr1956reg. muži 256. 
7.Mašek Oldřich1951reg. muži 263. 
8.Suchomel Kamil1992reg. muži 282bN. 
9.Antonovič Josef1963reg. muži 298. 
10.Dvořáček Petr1983nez.  
11.Suchomel Miroslav1964nez.  
12.Slanina Josef1972nez.  
KST Kunštát B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Záboj Miloš1974reg. muži 120 
2.Štaud Miloš1965reg. muži 135 
3.Polák Martin1984reg. muži 150 
4.Nejedlý Pavel1983reg. muži 186 
5.Sojka Petr ml.1994reg. muži 191 
6.Tenora Jiří1994reg. muži 222 
7.Klein Miroslav1968reg. muži 226 
8.Hrubý Jan1968reg. muži 236 
9.Podsedník Bohumír1954reg. muži 241 
10.Bednář Jiří1985reg. muži 262 
11.Unčovský Josef1971reg. muži 271 
12.Šauer Martin1972reg. muži 272 
13.Michele David1994reg. muži 280 
14.Smejkal Marek1976nez.  
15.Sojka Ondřej1998reg. muži 303 
16.Šmerda Vlastimil1994reg. muži 303 
TJ Šošůvka C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šindelka Stanislav st.1971reg. muži 101 - 150 
2.Čupr Josef1961reg. muži 101 - 150 
3.Petlach Radek1991reg. muži 151 - 250 
4.Petlach Miroslav1987reg. muži 151 - 250 
5.Zouhar Michal1995reg. muži 151 - 250 
6.Doležel Petr1990reg. muži 151 - 250 
7.Šindelka Stanislav ml.1995reg. muži 251 - 400 
8.Sehnal Luděk1990reg. muži 251 - 400 
9.Jermolajev Aleš1970reg. muži 251 - 400 
10.Valach Jaroslav1989nez.  
11.Střítecký Jan1986nez.  
TJ Sokol Petrovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kalod Jiří1947reg. muži 76-100 
2.Pernica Jiří1966reg. muži 101-150 
3.Vintr Pavel1967reg. muži 101-150 
4.Dvořáček Libor1969reg. muži 101-150 
5.Paulík Vladimír1967reg. muži 151-250 
6.Dvořáček Jan1940reg. muži 251-400 
TJ Sokol Ždárná B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavlů Bedřich1979reg. muži 101-150 N 
2.Slaný Petr1972reg. muži 101-150 
3.Musil Josef st.1973reg. muži 101-150 
4.Polívka Jan1981reg. muži 251-400 N 
5.Musil Josef ml.1995reg. muži 151-250 
6.Žáček Václav1988reg. muži 251-400 
7.Grmela Marek1994reg. muži 251-400 
Regionální přebor IV
TJ Vysočany C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zouhar Miloslav1958reg. muži 154 
2.Randula Roman1962reg. muži 171 
3.Bezděk Michal1993reg. muži 215 
4.Žáček Michal1999reg. muži 249 
5.Flek Roman1970reg. muži 157 
6.Ševčík Pavel ml.1989reg. muži 201 
7.Zukal Josef1969reg. muži 205 
8.Škrabal Martin1998reg. muži 290 
9.Zukal Aleš2002reg. muži 303Hostování z KST Blansko, z.s.
10.Žáček Roman2002reg. muži 303 
11.Král Jaroslav1964nez.  
12.Slouka Tomáš1984nez.  
TJ Babylon Němčice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sýkora Josef1982reg. muži 110 
2.Filouš Martin1981reg. muži 119 
3.Sedlák Vítězslav1988reg. muži 130 
4.Přikryl Jiří1991reg. muži 173 
5.Hebelka Radek1985reg. muži 267 
6.Hebelka Ladislav st.1954nez.  
7.Kala Jan1981nez.  
8.Prokop Ondřej1982nez.  
TJ Sokol Vanovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gonšor Michal1968reg. muži 101-150 
2.Novák Petr1970reg. muži 151-250 
3.Chlup Radek1980reg. muži 151-250 
4.Ševčík František1973reg. muži 151-250 
5.Lebiš Pavel1965reg. muži 151-250 
6.Kalas Michal1995reg. muži 251-400 
7.Audy Roman1991nez.  
8.Vaško Jaroslav1993nez.  
STSČ Veselice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Straka Josef1953reg. muži 76.-100. 
2.Fabiánek Jan1991reg. muži 101.-150. 
3.Jarůšek Josef1954reg. muži 101.-150. 
4.Kozák Tomáš1991reg. muži 251.-400. 
5.Fabiánek Jiří1992reg. muži N251.-400. 
6.Manoušek Radim1990nez.  
TJ Kuničky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Karandyszewský David1986reg. muži 144 
2.Maňoušek Petr1973reg. muži 158 
3.Karandyszewský Jaroslav1978reg. muži 162 
4.Skoták Jiří1953reg. muži 230 
5.Dvořák Pavel1965reg. muži 258 
6.Karandyszewský Daniel1980reg. muži 303 
7.Ševčík Leoš1980nez.  
Triangl o.s. Rájec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dudek Michal1986reg. muži 101-150 
2.Bartoš Rostislav1971reg. muži 151-250 
3.Falta Jiří1991reg. muži 151-250 
4.Málek Jaroslav st.1963reg. muži 253N 
5.Šmerda Dominik1999reg. muži 151-250 
6.Koumar Jiří ml.1999reg. muži 251-400 
7.Cerhák Radim2000reg. muži 251-400 
8.Dovrtěl Radek1999reg. muži 251-400 
9.Kala Vojtěch2004reg. muži 251-400 
10.Koumar Ondřej2002reg. muži 251-400 
11.Hnilička Michal1975reg. muži 251-400 
12.Kučera Adam1993nez.  
13.Dovrtěl Jakub2002nez.  
STK Zbraslavec D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Just Jaroslav1959reg. muži 101.-150. 
2.Křepela Pavel ml.1973reg. muži 151.-250. 
3.Křepela Vladimír1956reg. muži 151.-250. 
4.Petr Zdeněk1964reg. muži 151.-250. 
5.Jonáš Pavel1952reg. muži 151.-250. 
6.Křepela Jiří1975reg. muži 251.-400. 
7.Odehnal Martin1990reg. muži 251.-400. 
8.Kyzlink Ondřej1985reg. muži 251.-400. 
9.Křepela Martin1980nez.  
10.Švancara Jakub2003reg. muži 251.-400.N 
TJ Křetín D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Adam1995reg. muži 151.-250. 
2.Bačovský Filip1998reg. muži 151.-250. 
3.Kaderka Michal1992reg. muži 151.-250. 
4.Mazal Jakub1998reg. muži 251.-400. 
5.Mácha Tomáš1997reg. muži 251.-400. 
6.Šimurda Daniel1999reg. muži 251.-400. 
7.Novotná Natálie2000reg. muži 251.-400. 
8.Slezák Martin2000reg. muži 251.-400. 
9.Winkler Adam2000reg. muži 251.-400. 
10.Šustr Patrik1991nez.  
Sokol Rohozec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Suchomel Vít1995reg. muži 234. 
2.Kristián Petr1956reg. muži 256. 
3.Mašek Oldřich1951reg. muži 263. 
4.Suchomel Kamil1992reg. muži 282bN. 
5.Antonovič Josef1963reg. muži 298. 
6.Dvořáček Petr1983nez.  
7.Suchomel Miroslav1964nez.  
8.Slanina Josef1972nez.  
TJ Sokol Ždárná C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Musil Josef ml.1995reg. muži 151-250 
2.Žáček Václav1988reg. muži 251-400 
3.Grmela Marek1994reg. muži 251-400 
4.Sekanina Zdeněk1982reg. muži 251-400 
5.Parák Daniel1997reg. muži 251-400 N 
6.Vlček Josef1966nez.  
7.Žáček Vítězslav1998nez.  
8.Mazánek Matěj2000nez.  
Hasiči Velenov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havelka Pavel1986reg. muži 151.-250. 
2.Krejčíř Břetislav1967reg. muži 151.-250. 
3.Celý Petr1985reg. muži 151.-250. 
4.Písařík Bohumil1958reg. muži 151.-250. 
5.Písařík Michal1980reg. muži 151.-250. 
6.Jedlička Lukáš1991reg. muži 151.-250. 
7.Veselý Jakub1994reg. muži 251.-400. 
8.Grešo Jakub1989reg. muži 251.-400. 
9.Havel Jiří1979reg. muži 251.-400. 
10.Ševčík Zdeněk1987reg. muži 251.-400. 
KST Orel Olešnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bareš Jiří1947reg. muži 101-150 
2.Miluška Aleš1988reg. muži 151-250 
3.Kadlec Jiří1970reg. muži 151-250 
4.Král Martin st.1975reg. muži 151-250 
5.Král Martin ml.1998reg. muži 151-250Střídavý start z TTC Moravská Slavia Brno, z.s.
6.Sedláčková Pavla1996reg. muži 151-250 
7.Králová Petra1984reg. muži 151-250 
8.Petr Michal2002reg. muži 151-250Hostování z KST Blansko, z.s.
9.Žíla Roman1973reg. muži 151-250 
10.Báča Erik1999reg. muži 251-400 
11.Maresch Alex2001reg. muži 251-250 
12.Benešová Jitka2001reg. muži 251-400 
13.Cízl Martin1999reg. muži 251-400 
14.Kovář Radim1995nez.  
Regionální soutěž I
Orel Boskovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Harna Václav1999reg. muži 151.-250. 
2.Fučík Petr1968reg. muži 151.-250. 
3.Ryšávka Pavel1975reg. muži 151.-250. 
4.Zemánková Veronika1998reg. muži 151.-250.Hostování z KST Blansko, z.s.
5.Votoček Michal2001reg. muži 251.-400. 
6.Votoček Lukáš2004nez.  
7.Murín Damián2000nez.  
8.Dvořák Tadeáš2002nez.  
9.Šmída Michal2002nez.  
10.Murín Šimon2005nez.  
AC Okrouhlá B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vlach Marek1992reg. muži 189 
2.Čapka Petr st.1950reg. muži 190 
3.Vlach Ivo1985reg. muži 218 
4.Bašný David1983reg. muži 244 
5.Slepánek František1991reg. muži 241.N 
6.Tichá Iva1985reg. ženy 258b.N 
7.Pukl Luděk ml.1989reg. muži 265.N 
8.Bašný Josef1987reg. muži 303b.N 
9.Pukl Luděk st.1965reg. muži 303b.N 
10.Tichý Alois1958nez. --- 
11.Šindelka Ondřej1986nez. --- 
OREL Jednota Blansko A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vylášek Libor st.1972reg. muži 76-100 
2.Švach Jiří1975reg. muži 151-250 
3.Vylášek Josef1947reg. muži 151-250 
4.Vylášek Martin1975reg. muži 151-250 
5.Vylášek Libor ml.1999reg. muži 251-400Střídavý start z TJ Sokol Petrovice
6.Trojan Lukáš1988reg. muži 251-400 
7.Kunc Filip1989reg. muži 251-400 
8.Švach Petr1974reg. muži 251-400 
9.Nejezchleb Jakub1989reg. muži 251-400 
10.Trojan Michal1985nez.  
11.Rybář Pavel1980nez.  
Triangl o.s. Rájec D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šmerda Dominik1999reg. muži 151-250 
2.Koumar Jiří ml.1999reg. muži 251-400 
3.Cerhák Radim2000reg. muži 251-400 
4.Dovrtěl Radek1999reg. muži 251-400 
5.Kala Vojtěch2004reg. muži 251-400 
6.Koumar Ondřej2002reg. muži 251-400 
7.Hnilička Michal1975reg. muži 251-400 
8.Kučera Adam1993nez.  
9.Dovrtěl Jakub2002nez.  
DDM Letovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holík David1996reg. muži 151.-250. 
2.Němeček Václav st.1978reg. muži 151.-250. 
3.Zachoval Vojtěch1998reg. muži 151.-250. 
4.Pokorný Miloš2000reg. muži 151.-250. 
5.Smílek Zdeněk1988reg. muži 251.-400. 
6.Andrle Martin2000reg. muži 251.-400. 
7.Dvořák Jakub1998reg. muži 251.-400. 
8.Novotný Jan1993nez.  
9.Zelený Jiří1959nez.  
10.Chlup Dominik2001nez.  
11.Nečas Jan2001nez.  
KST Kunštát C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sojka Petr ml.1994reg. muži 191 
2.Tenora Jiří1994reg. muži 222 
3.Klein Miroslav1968reg. muži 226 
4.Hrubý Jan1968reg. muži 236 
5.Podsedník Bohumír1954reg. muži 241 
6.Bednář Jiří1985reg. muži 262 
7.Unčovský Josef1971reg. muži 271 
8.Šauer Martin1972reg. muži 272 
9.Michele David1994reg. muži 280 
10.Sojka Ondřej1998reg. muži 303 
11.Šmerda Vlastimil1994reg. muži 303 
12.Smejkal Marek1976nez.  
TJ Lhota Rapotina A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Haluza Tomáš1977reg. muži 164 
2.Bílek Jan1970reg. muži 227N 
3.Kotouček Lukáš1979reg. muži 247 
4.Stejskal David1982reg. muži 177 
5.Mikula David1994reg. muži 258 
6.Antl Ladislav1993reg. muži 270 
7.Stejskal Ondřej1992reg. muži 273 
8.Kopřiva Michal1994reg. muži 270 
9.Stejskal Radek1991nez.  
TJ Voděrady C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Prokop Lubomír1957reg. muži 151.-250. 
2.Pavel František1966reg. muži 151.-250. 
3.Klimeš Petr1991reg. muži 151.-250. 
4.Kudláček Pavel1995reg. muži 251.-400. 
5.Pulec Tomáš1986reg. muži 251.-400. 
6.Ďugoš Jan ml.1982nez.  
7.Kyrcz Miroslav1979nez.  
TJ Vysočany D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Flek Roman1970reg. muži 157 
2.Ševčík Pavel ml.1989reg. muži 201 
3.Zukal Josef1969reg. muži 205 
4.Škrabal Martin1998reg. muži 290 
5.Zukal Aleš2002reg. muži 303 
6.Žáček Roman2002reg. muži 303 
7.Škrabal Jakub1989nez.  
8.Slouka Tomáš1984nez.  
9.Zukal Lukáš1986nez.  
10.Vaněk Tomáš1999nez.  
11.Crhonek Tomáš2003nez.  
12.Včelař Adam2003nez.  
TJ Sokol Bořitov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Odehnal Ladislav1972reg. muži 151-250 
2.Kovář Jiří st.1953reg. muži 151-250 
3.Blažek Rudolf1943reg. muži 151-250 
4.Stejskal Marek1981reg. muži 151-250 
5.Schiffneder Pavel1968reg. muži 151-250 
6.Mareček Milan1964reg. muži 151-250 
7.Mareček Petr1963reg. muži 151-250 
8.Málek Michal1984reg. muži 151-250 
9.Kopecký Karel1962reg. muži 151-250 
10.Ostrý Alois1948reg. muži 251-400 
11.Polák Josef1959reg. muži 251-400 
12.Málek Karel1958reg. muži 251-400 
13.Ostrý František1951nez.  
14.Fojt Antonín1961nez.  
TJ Sokol Petrovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Paulík Vladimír1967reg. muži 151-250 
2.Musil Josef1958reg. muži 151-250 
3.Pavlíček Ondřej1998reg. muži 151-250 
4.Dvořáček Jan1940reg. muži 251-400 
5.Novohradský Jakub2001reg. muži 251-400 
Orel Vísky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čapka Libor1977reg. muži 206 
2.Kamba Stanislav1982reg. muži 232 
3.Synek Karel1969reg. muži 239 
4.Učeň Jan1983reg. muži 261 
5.Širůček Jan1984nez.  
6.Jedlička Radek1982nez.  
7.Zvéška Radek1977nez.  
Regionální soutěž II sk. A
KST Kunštát D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Podsedník Bohumír1954reg. muži 241 
2.Bednář Jiří1985reg. muži 262 
3.Unčovský Josef1971reg. muži 271 
4.Šauer Martin1972reg. muži 272 
5.Michele David1994reg. muži 280 
6.Sojka Ondřej1998reg. muži 303 
7.Šmerda Vlastimil1994reg. muži 303 
8.Smejkal Marek1976nez.  
SDH Jasinov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zemánek Radek ml.1996reg. muži 329 
2.Gracias Tomáš1996reg. muži 316 
3.Zoubek Tomáš1987reg. muži 317 
4.Hladil Pavel1973reg. muži 323 
5.Luňáček Ladislav1998nez.  
6.Štětina Lukáš1996nez.  
7.Pravec Pavel1979reg. muži 314 
8.Doskočil Jiří1989reg. muži 300 
9.Hladil Milan1978reg. muži 279 
10.Elísek Tomáš1995reg. muži 271 
11.Zemánek Radek st.1970reg. muži 230 
STK Kunice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mrázek David1985reg. muži 242 
2.Opluštil Roman1993reg. muži 246 
3.Žáček Pavel st.1973reg. muži 282 
4.Šiler Martin1989reg. muži 287 
KST Orel Olešnice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedláčková Pavla1996reg. muži 151-250 
2.Králová Petra1984reg. muži 151-250 
3.Petr Michal2002reg. muži 151-250Hostování z KST Blansko, z.s.
4.Žíla Roman1973reg. muži 151-250 
5.Báča Erik1999reg. muži 251-400 
6.Maresch Alex2001reg. muži 251-250 
7.Benešová Jitka2001reg. muži 251-400 
8.Cízl Martin1999reg. muži 251-400 
9.Kovář Radim1995nez.  
10.Konopáčová Tereza2002nez.  
11.Kříž Petr2001nez.  
12.Křížová Karolína2002nez.  
TJ Křetín E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mácha Tomáš1997reg. muži 251.-400. 
2.Novotná Natálie2000reg. muži 251.-400. 
3.Šimurda Daniel1999reg. muži 251.-400. 
4.Slezák Martin2000reg. muži 251.-400. 
5.Winkler Adam2000reg. muži 251.-400. 
6.Dvořák Tomáš1998nez.  
TJ Sokol Vanovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lebiš Pavel1965reg. muži 151-250 
2.Kalas Michal1995reg. muži 251-400 
3.Audy Roman1991nez.  
4.Vaško Jaroslav1993nez.  
5.Ziman Zbyněk1993nez.  
6.Zeman Lukáš1998nez.  
7.Javůrek Daniel1998nez.  
SK Brumov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nečas František1971reg. muži 213 
2.Šrámek Miroslav1967nez.  
3.Pařízek Libor1973reg. muži 168 
4.Dosbaba Bohuslav1988nez.  
5.Nekouš Josef1977nez.  
6.Nečas Marek1998nez.  
7.Zeman Tomáš1999nez.  
STK Zbraslavec E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jonáš Pavel1952reg. muži 151.-250. 
2.Křepela Jiří1975reg. muži 251.-400. 
3.Kyzlink Ondřej1985reg. muži 251.-400. 
4.Odehnal Martin1990reg. muži 251.-400. 
5.Švancara Jakub2003reg. muži 251.-400.N 
6.Křepela Martin1980nez.  
Regionální soutěž II sk. B
OREL Jednota Blansko B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kunc Filip1989reg. muži 251-400 
2.Nejezchleb Jakub1989reg. muži 251-400 
3.Švach Petr1974reg. muži 251-400 
4.Trojan Lukáš1988reg. muži 251-400 
5.Trojan Michal1985nez.  
6.Rybář Pavel1980nez.  
AC Okrouhlá C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slepánek František1991reg. muži 241.N 
2.Tichá Iva1985reg. ženy 258b.N 
3.Pukl Luděk ml.1989reg. muži 265.N 
4.Bašný Josef1987reg. muži 303b.N 
5.Pukl Luděk st.1965reg. muži 303b.N 
6.Tichý Alois1958nez. --- 
7.Šindelka Ondřej1986nez. --- 
SAF Brťov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavlů Martin1989nez.  
2.Dobrovolný Lukáš1986nez.  
3.Svoboda Jiří1977nez.  
4.Tatíček Aleš1984nez.  
5.Smutný Pavel1991nez.  
6.Kozel Ivan1979nez.  
STK Kunice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cvrkal Tomáš1999reg. muži 283 
2.Žáček Lukáš2001reg. muži 288 
3.Žáček Pavel ml.1998reg. muži 303 
4.Fiala Jiří1993nez.  
5.Fiala Jan2001nez.  
6.Peša Miroslav1991nez.  
7.Ševčík Jiří1967nez.  
TJ Sokol Petrovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novohradský Pavel1964reg. muži 151-250 
2.Novohradský Jakub2001reg. muži 251-400 
3.Vylášek Libor ml.1999reg. muži 251-400 
4.Mullerová Eva1997reg. ženy 251-400 
5.Novohradská Karolína2005reg. mžy 251-400 
6.Hruška René1997reg. muži 251-400 
7.Mikulášková Šárka1997reg. ženy 251-400 
8.Hruška Luboš2002reg. mži 251-400 
9.Skoták Roman1985nez. muži  
10.Vintr Pavel1988nez. muži  
TJ Sokol Bořitov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Schiffneder Pavel1968reg. muži 151-250 
2.Mareček Milan1964reg. muži 151-250 
3.Mareček Petr1963reg. muži 151-250 
4.Málek Michal1984reg. muži 151-250 
5.Kopecký Karel1962reg. muži 151-250 
6.Ostrý Alois1948reg. muži 251-400 
7.Polák Josef1959reg. muži 251-400 
8.Málek Karel1958reg. muži 251-400 
9.Ostrý František1951nez.  
10.Fojt Antonín1961nez.  
TJ Šošůvka D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zouhar Michal1995reg. muži 151 - 250 
2.Doležel Petr1990reg. muži 151 - 250 
3.Šindelka Stanislav ml.1995reg. muži 251 - 400 
4.Sehnal Luděk1990reg. muži 251 - 400 
5.Jermolajev Aleš1970reg. muži 251 - 400 
6.Valach Jaroslav1989nez.  
7.Střítecký Jan1986nez.  
Hasiči Velenov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Písařík Michal1980reg. muži 151.-250. 
2.Jedlička Lukáš1991reg. muži 151.-250. 
3.Veselý Jakub1994reg. muži 251.-400. 
4.Grešo Jakub1989reg. muži 251.-400. 
5.Havel Jiří1979reg. muži 251.-400. 
6.Ševčík Zdeněk1987reg. muži 251.-400. 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy