Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
OP I. třídy
TJ Sokol Němčičky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Prokeš Zdeněk1980reg. muži 27 
2.Stávek Radim1974reg. muži 31 
3.Stávek Jaroslav1950reg. muži 34 
4.Pinkas Václav1961reg. muži 40 
5.Hycl David1977reg. muži 51.-60. 
6.Ulica Jaromír1964reg. muži 81.-90. 
7.Levčík Miroslav1963reg. muži 81.-90. 
8.Šalášek Jiří1996reg. muži 91.-100. 
9.Blaško Květoslav1947reg. muži 121.-130. 
10.Sláma Adam1994reg. muži 141.-150. 
11.Stávek Josef1949reg. muži 171.-180. 
12.Suský Josef1955reg. muži 141.-150. 
13.Mezihorák Aleš1995reg. muži 171.-180. 
TJ Agrotec Hustopeče C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horák Ondřej1990reg. muži 26 
2.Šlancar Jiří1961reg. muži 30 
3.Hušek Jindřich1981reg. muži 32 
4.Hušek Jan1982reg. muži 36 
5.Blažek Jiří1974reg. muži 43 
6.Kuchař Pavel1971reg. muži 45 
7.Růžička Filip2000reg. muži 61-70 
8.Šefr Filip1999reg. muži 61-70 NHostování z TTC Moravská Slavia Brno, z.s.
9.Ebach Petr1972reg. muži 121-130 
10.Pleskač Pavel1970reg. muži 161-170 
11.Hovězák Petr1964reg. muži 171-180 N 
12.Pleskač Jan2001reg. muži 191-201 
13.Šubík Jiří2001reg. dci 37 
14.Groh Petr2001reg. dci 46 
15.Šafaříková Sandra1989kraj. ženy 17 
TJ Sokol Lanžhot C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Polášek Zdenek1959kraj. muži 161.-170.N 
2.Koníček Marek1978reg. muži 33. 
3.Sláma Miroslav1958reg. muži 44. 
4.Pfeffer Milan1958reg. muži 51.-60. 
5.Tomek Jan1958reg. muži 51.-60. 
6.Uher Petr1990nez.  
TJ Sokol Rakvice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Suský Stanislav1967reg. muži 41 
2.Fridrich Bronislav1966reg. muži 47 
3.Berka Petr1970reg. muži 51.-60. 
4.Valoušek František1988reg. muži 71.-80. 
5.Vala Vítězslav1976reg. muži 61.-70. 
6.Vala Jaroslav1947reg. muži 111.-120. 
7.Pluháček Radek1970reg. muži 121.-130. 
Moravan Lednice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pagáč Martin1982reg. muži 42cizinec 
2.Svoboda Michal1985reg. muži 51.-60. 
3.Lunzar Ladislav1967reg. muži 51.-60. 
4.Baťka Stanislav1983reg. muži 71.-80. 
5.Bobrzyk David1975reg. muži 71.-80. 
6.Dostál Ladislav1955reg. muži 101.-110. N 
7.Tarhaj Josef1985reg. muži 111.-120. 
8.Měřínský Jiří1990reg. muži 111.-120. 
9.Juras Oldřich1955reg. muži 121.-130. 
10.Jelínek Jaromír1952nez. muži 121.-130. 
11.Hejmala Karel1952reg. muži 131.-140. 
12.Gregor Miroslav1963reg. muži 141.-150. 
13.Hruška Vlastimil1954reg. muži 151.-160. 
14.Kružík Leoš1966reg. muži 181.-190. 
15.Kružík David1995reg. muži 181.-190. 
16.Loukota Zdeněk ml.1985reg. muži 181.-190. 
TJ Sokol Velké Němčice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sýkora Daniel1978reg. muži OP 50 
2.Růžička Jaroslav1965reg. muži OP 51-60 
3.Fiala Jiří1967reg. muži OP 61-70 
4.Furch František1958reg. muži OP71-80 
5.Citterbard Oldřich1968reg. muži OP 71-80N 
6.Smetana Jaroslav1959reg. muži OP 101-110 
7.Hruška Jaroslav st.1961reg. muži O121-130 
8.Frömmel Zdeněk1965reg. muži O151-160 
9.Mrhal Zdeněk1948reg. muži OP151-160 
10.Sedláček Petr1949reg. muži OP151-170 
11.Hlávka Stanislav1962reg. muži N 161 -170 
12.Strouhal Jaroslav1967reg. muži OP181-190N 
13.Lazárik Milan1953reg. muži OP191-201 
TJ Sokol Vranovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zouhar Rudolf1977reg. muži 38 
2.Tetur Stanislav1970reg. muži 40 
3.Ponížil David1976reg. muži 50 
4.Mach Radek1977reg. muži N71-80 
5.Hanuš Michal1993reg. muži 81-90 
6.Mrkvica Aleš1993reg. muži 91-100 
7.Goliáš Petr1955reg. muži 111-120 
8.Němeček Miloš1955reg. muži N161-170 
9.Pavelka Daniel1996reg. muži N171-180 
10.Zmrzlík Pavel1996reg. muži N171-180 
11.Pokorný Petr1996reg. dci 36 
TJ Sokol Šakvice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šafařík Roman1980reg. muži 46 
2.Dostoupil Jiří1991reg. muži 61.-70. 
3.Godany Milan1953reg. muži 61.-70. 
4.Bílek Jan1971reg. muži 71.-80. 
5.Jakubčík Roman1991nez. muži 81.-.90.N 
6.Smutek Pavel1986reg. muži 121.-130. 
7.Šmíd Zdeněk1960reg. muži 141.-.150. 
8.Charoušek Richard1973reg. muži 151.-.160 
9.Smutek Květoslav1954reg. muži 181.-190. 
TJ Sokol Lanžhot D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Polášek Miroslav1958reg. muži 61.-70. 
2.Polášek Michal1984reg. muži 71.-80. 
3.Polášková Marcela1986reg. muži 71.-80.N 
4.Bartošek František1948reg. muži 81.-90. 
5.Litavský Pavel1955reg. muži 91.-100. 
6.Fojtík Jaroslav1960reg. muži 111.-120 
7.Petrla Jan2001reg. dci 50. 
8.Brada Michal1997reg. dci 51. 
9.Ciprys Jiří2002reg. dci 52. 
10.Král Václav2002nez.  
11.Hošek Stanislav1987nez.  
12.Uher Antonín1957nez.  
13.Janků Svatava1996ČR dky 33.Střídavý start z Městský sportovní klub Břeclav stolní tenis, pobočný spolek
TJ Sokol Troskotovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pešek Oldřich1980reg. muži 45N 
2.Sýkora Marek1973reg. muži 61.-70 
3.Vaculík František1973reg. muži 71.-80 
4.Sirbu Jan1955reg. muži 91.-100. 
5.Lukša Břetislav1973reg. muži 91.-100. 
6.Novosad Jiří1951reg. muži 101.-110 
7.Strouhal Jaroslav1959reg. muži N. 
TJ Sokol Kobylí C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Soukal Jiří st.1966reg. muži 51-60 
2.Oslzlý Michal1992reg. muži 61-70 
3.Dufek Vladimír1960reg. muži 71-80 
4.Otáhal Jan1991reg. muži 81-90 
5.Studýnka Antonín1959reg. muži 81-90 
6.Novák Jiří st.1973reg. muži 91-100 
7.Poulík Jan1998reg. muži 101-110N 
8.Soukal Jiří ml.1996reg. muži 111-120 
9.Kubík Josef1999reg. muži 131-140 
10.Novák Jiří ml.2000reg. muži 151-160N 
11.Hoch Vítek2000reg. muži 141-150 
TJ Sokol Křepice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Maška Květoslav1981reg. muži 51-60 
2.Sedláček Aleš1981reg. muži 61-70 
3.Papež Radek1980reg. muži 71-80 
4.Marada Tomáš1976reg. muži 71-80N 
5.Kolář Petr1978reg. muži 81-90 
6.Novotný Pavel1994reg. muži 111-120 
7.Strouhal Jiří1954reg. muži 111-120 
8.Knöttig Ondřej1989reg. muži 131-140 
9.Maška Petr1995reg. muži 131-140 
10.Papež Jan1955reg. muži 131-140 
11.Rubeš Jakub1994reg. muži 171-180 
12.Zach Tomáš1986reg. muži 151-160 
OP II. třídy
Orel Šitbořice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Halas Pavel st.1968reg. muži 71-80 
2.Vozdecký Jaromír1979reg. muži 101-110 
3.Stejskal Libor1990reg. muži 101-110 
4.Bedřich Josef1957reg. muži 131-140 
5.Vokál Radek1974reg. muži 131-140 
6.Slavík Jakub1997reg. muži 181-190 
7.Slavík Ondřej2001reg. muži 181-190 N 
8.Slavík Jiří1969reg. muži 181-190 N 
9.Hanák František1971reg. muži 191-201 
10.Halasová Anna1994reg. muži 191-201 N 
11.Halasová Ludmila2003reg. dci 47 
12.Novotný Pavel1994reg. muži 111-120Střídavý start z TJ Sokol Křepice z.s.
TJ Sokol Velké Němčice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šafařík Václav st.1951reg. muži OP51-60 
2.Citterbard Oldřich1968reg. muži OP 71-80N 
3.Smetana Jaroslav1959reg. muži OP 101-110 
4.Hruška Jaroslav st.1961reg. muži O121-130 
5.Frömmel Zdeněk1965reg. muži O151-160 
6.Mrhal Zdeněk1948reg. muži OP151-160 
7.Sedláček Petr1949reg. muži OP151-170 
8.Hlávka Stanislav1962reg. muži N 161 -170 
9.Strouhal Jaroslav1967reg. muži OP181-190N 
10.Lazárik Milan1953reg. muži OP191-201 
11.Krišpín Karel1967reg. muži N 
TJ Sokol Velké Hostěrádky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vacula Karel1958reg. muži 81-90 
2.Rišnovský Robert1981reg. muži 81-90 
3.Libenský Svatoslav1964reg. muži 91-100 
4.Patka Jiří1968reg. muži 151-160 
5.Slabyhoudek Václav1972reg. muži 151-160 
6.Vlach Radomír1968reg. muži 171-180 
7.Vlach Petr1969reg. muži 171-180 
8.Kolínský Michal1973reg. muži 171-180 
TJ Sokol Perná A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čulen Vlastimil1962reg. muži 81-90 
2.Kolínek Vladimír1967reg. muži 91-100 
3.Kopecký Jan1951reg. muži 91-100 
4.Kopecký Jaroslav1967reg. muži 121-130 
5.Kvěch Jan1971reg. muži 131-140 
6.Smejkal Oldřich1948reg. muži 131-140 
7.Bačovský David1974reg. muži nez. 
8.Hoffmann Dušan1961reg. muži nez. 
TJ Sokol Brumovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Galousek Ivo1962reg. muži 51-60N 
2.Kunický Antonín1953reg. muži 81-90N 
3.Valný Vladimír1950reg. muži 101-110 
4.Prachař Štěpán1974reg. muži 101-110 
5.Jakubčík František1972reg. muži 141-150 
6.Halm Josef1970reg. muži 141-150 
7.Ševela František1971reg. muži 141-150 
8.Fidor Marek1973reg. muži 151-160 
9.Krátký Milan1971reg. muži 151-160 
10.Lossel Martin1978reg. muži 161-170 
11.Zítka Karel1972reg. muži 191-201N 
12.Polák Milan1945reg. muži 191-201N 
TJ Sokol Boleradice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotňák František ml.1982reg. muži 61-70 
2.Pregrt Jiří1966reg. muži 101-110 
3.Novotňák František st.1953reg. muži 101-110N 
4.Hos Tomáš1993reg. muži 121-130 
5.Vojtěšek Tomáš1990reg. muži 171-180 
6.Veselý Miroslav1960nez.  
7.Němec František2000nez.  
8.Demela Jindřich2000nez.  
9.Oujeský Miroslav1966nez. muži  
MSK Břeclav B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Morc Dominik1998reg. muži 131.-140. 
2.Cerovská Nikol1998reg. muži 131.-140.N 
3.Růžičková Natálie2002reg. muži 131.-140.N 
4.Krejčiřík Stanislav2001reg. muži 141.-150. 
5.Bruckner Tomáš2002reg. muži 161.-170. 
6.Fabikovič Daniel2004reg. muži 161.-170. 
7.Kováč Martin1999reg. muži 181.-190.N 
8.Morc Zbyněk1974reg. muži 191.-201.N 
9.Morc Petr1947reg. muži 191.-201.N 
10.Maněk Marek2003reg. muži 191.-201.N 
11.Čechmánek Matěj2005reg. muži 191.-201.N. 
12.Janečka Ondřej2004reg. muži 191.-201.N 
13.Jaroš Tomáš2002reg. muži 191.-201.N 
14.Němeček Radek2003reg. muži 191.-201.N 
15.Mysliveček Maximilian2003kraj. sži 83. 
16.Starnovský Martin1998nez.  
Moravan Lednice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bobrzyk David1975reg. muži 71.-80. 
2.Dostál Ladislav1955reg. muži 101.-110. N 
3.Tarhaj Josef1985reg. muži 111.-120. 
4.Měřínský Jiří1990reg. muži 111.-120. 
5.Juras Oldřich1955reg. muži 121.-130. 
6.Jelínek Jaromír1952nez. muži 121.-130. 
7.Hejmala Karel1952reg. muži 131.-140. 
8.Gregor Miroslav1963reg. muži 141.-150. 
9.Hruška Vlastimil1954reg. muži 151.-160. 
10.Kružík Leoš1966reg. muži 181.-190. 
11.Kružík David1995reg. muži 181.-190. 
12.Loukota Zdeněk ml.1985reg. muži 181.-190. 
TJ Sokol Kobylí D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Studýnka Antonín1959reg. muži 81-90 
2.Novák Jiří st.1973reg. muži 91-100 
3.Poulík Jan1998reg. muži 101-110N 
4.Soukal Jiří ml.1996reg. muži 111-120 
5.Kubík Josef1999reg. muži 131-140 
6.Hoch Vítek2000reg. muži 141-150 
7.Novák Jiří ml.2000reg. muži 151-160N 
8.Šíblová Sára1999reg. ženy 6 
9.Křivka Štěpán2000nez.  
10.Matějovič David2002nez.  
11.Nevřivý Rudolf1999nez.  
12.Novák Jakub2000nez.  
13.Vajbar Pavel1956nez.  
TJ Sokol Němčičky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hycl David1977reg. muži 51.-60. 
2.Ulica Jaromír1964reg. muži 81.-90. 
3.Levčík Miroslav1963reg. muži 81.-90. 
4.Šalášek Jiří1996reg. muži 91.-100. 
5.Blaško Květoslav1947reg. muži 121.-130. 
6.Sláma Adam1994reg. muži 141.-150. 
7.Stávek Josef1949reg. muži 171.-180. 
8.Suský Josef1955reg. muži 141.-150. 
9.Mezihorák Aleš1995reg. muži 171.-180. 
TJ Sokol Vranovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanuš Michal1993reg. muži 81-90 
2.Mrkvica Aleš1993reg. muži 91-100 
3.Goliáš Petr1955reg. muži 111-120 
4.Němeček Miloš1955reg. muži N161-170 
5.Šťastný Pavel1958reg. muži 131-140 
6.Pavelka Daniel1996reg. muži N171-180 
7.Zmrzlík Pavel1996reg. muži N171-180 
8.Pokorný Petr1996reg. dci 36 
9.Dvořáčková Nela1999reg. dky 8 
10.Veselá Pavlína1996reg. dky 9 
11.Tetur Marek1994nez.  
TJ Jevišovka A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Damborský Bohumil1966reg. muži 101-110 
2.Zajíc René1973reg. muži 101-110 
3.Švejda Alois1955reg. muži 121-130 
4.Svojanovský Ladislav1973reg. muži 171-180 
5.Himal Tomáš1999reg. muži 171-180 
6.Tomola Jaroslav1962reg. muži 181-190 
7.Smíšek Libor1957nez. muži 181-190 
8.Mrenica Ondřej1960nez. muži 181-190 
9.Benešová Zuzana1984nez. ženy 191-201 
10.Svoboda Zdeněk1984nez. muži 191-201 
OP III. třídy
TJ Sokol Perná B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolínek Zdeněk1959reg. muži 101-110 
2.Matula Arnošt1962reg. muži 111-120 
3.Kvěch Jan1971reg. muži 131-140 
4.Smejkal Oldřich1948reg. muži 131-140 
5.Kolínek Tomáš1990reg. muži nez. 
6.Hoffmann Dušan1961reg. muži nez. 
7.Bačovský David1974reg. muži nez. 
TJ Sokol Šakvice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jakubčík Roman1991nez. muži 81.-90.N 
2.Smutek Pavel1986reg. muži 121.-130. 
3.Šmíd Zdeněk1960reg. muži 141.-150. 
4.Charoušek Richard1973reg. muži 151.-.160. 
5.Smutek Květoslav1954reg. muži 181.-190. 
6.Jakubčík Jiří1960nez. muži  
7.Novotný Miroslav1987nez. muži  
8.Šafařík Václav ml.1975nez. muži  
9.Šafaříková Jindřiška2002nez. muži  
TJ Sokol Němčičky C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blaško Květoslav1947reg. muži 121.-130. 
2.Sláma Adam1994reg. muži 141.-150. 
3.Stávek Josef1949reg. muži 171.-180. 
4.Suský Josef1955reg. muži 141.-150. 
5.Mezihorák Aleš1995reg. muži 171.-180. 
6.Antoš Petr1975nez. muži  
7.Stávek Filip1978nez. muži  
8.Stávek Pavel1972nez. muži  
9.Suský Jakub1991nez. muži  
TJ Sokol Křepice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolář Petr1978reg. muži 81-90 
2.Novotný Pavel1994reg. muži 111-120 
3.Strouhal Jiří1954reg. muži 111-120 
4.Knöttig Ondřej1989reg. muži 131-140 
5.Papež Jan1955reg. muži 131-140 
6.Maška Petr1995reg. muži 131-140 
7.Zach Tomáš1986reg. muži 151-160 
8.Rubeš Jakub1994reg. muži 171-180 
9.Gojdič Bronislav1999nez. muži 171-180 
10.Kotačka Michal2000nez. muži 191-201 
11.Lang Jiří2000nez. muži 191-201 
12.Strouhal Václav1998nez. muži 191-201 
TJ Sokol Brumovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jakubčík František1972reg. muži 141-150 
2.Halm Josef1970reg. muži 141-150 
3.Ševela František1971reg. muži 141-150 
4.Krátký Milan1971reg. muži 151-160 
5.Fidor Marek1973reg. muži 151-160 
6.Lossel Martin1978reg. muži 161-170 
7.Zítka Karel1972reg. muži 191-201N 
8.Polák Milan1945reg. muži 191-201N 
TJ Agrotec Hustopeče D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blažek Jiří1974reg. muži 43 
2.Kuchař Pavel1971reg. muži 45 
3.Ebach Petr1972reg. muži 121-130 
4.Pleskač Pavel1970reg. muži 161-170 
5.Hovězák Petr1964reg. muži 171-180 N 
6.Pleskač Jan2001reg. muži 191-201 
7.Šubík Jiří2001reg. dci 37 
8.Groh Petr2001reg. dci 46 
9.Hovězák Filip2000nez.  
10.Hytych Jakub1999nez.  
11.Matlach Jan1958nez.  
12.Preiss Marian1974nez.  
13.Fíža David2001nez.  
14.Hejlová Jitka1970nez.  
15.Urbánek Michal1976nez.  
TJ Sokol Velké Němčice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Frömmel Zdeněk1965reg. muži O151-160 
2.Mrhal Zdeněk1948reg. muži OP151-160 
3.Sedláček Petr1949reg. muži OP151-170 
4.Hlávka Stanislav1962reg. muži N 161 -170 
5.Strouhal Jaroslav1967reg. muži OP181-190N 
6.Lazárik Milan1953reg. muži OP191-201 
7.Krišpín Karel1967reg. muži N 
8.Klimusová Simona1983nez.  
9.Šabata Lukáš1999nez.  
MSK Břeclav C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vašíčková Martina2001reg. muži 131.-140N 
2.Bruckner Tomáš2002reg. muži 161.-170. 
3.Fabikovič Daniel2004reg. muži 161.-170. 
4.Kováč Martin1999reg. muži 181.-190.N 
5.Koberová Klára2003reg. muži 191.-201.N 
6.Maněk Marek2003reg. muži 191.-201.N 
7.Čechmánek Matěj2005reg. muži 191.-201.N. 
8.Čechmánková Dominika2003reg. muži 191.-201.N 
9.Janečka Ondřej2004reg. muži 191.-201.N 
10.Jaroš Tomáš2002reg. muži 191.-201.N 
11.Němeček Radek2003reg. muži 191.-201.N 
12.Pokludová Eliška2002reg. muži 191.-201.N 
13.Morc Petr1947reg. muži 191.-201.N 
14.Morc Zbyněk1974reg. muži 191.-201.N 
15.Mysliveček Maximilian2003kraj. sži 83. 
TJ Sokol Klobouky u Brna A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Aleš1972reg. muži 48 
2.Ryšavý Luděk1965reg. muži 81-90 
3.Matyáš Ivo1976reg. muži 131-140 
4.Hrabec Lukáš1991reg. muži 151-160 N 
5.Blažek Petr1998reg. muži 181-190 
6.Pilát Jaroslav1960reg. muži 171-180N 
7.Blažek David1998reg. muži 191-201 
8.Janoušek Tomáš2000reg. muži 191-201 
9.Svoboda Petr2002reg. muži 191-201 
10.Dohnálek Luděk1999reg. muži 191-201 
11.Kalus Tomáš2001reg. muži 191-201 
12.Vodáková Aneta2000reg. muži 191-201N 
13.Lesovský Tadeáš2003kraj. mži 47 
14.Páleník Jiří1969nez. muži  
Moravan Lednice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Juras Oldřich1955reg. muži 121.-130. 
2.Jelínek Jaromír1952nez. muži 121.-130. 
3.Hejmala Karel1952reg. muži 131.-140. 
4.Gregor Miroslav1963reg. muži 141.-150. 
5.Hruška Vlastimil1954reg. muži 151.-160. 
6.Kružík Leoš1966reg. muži 181.-190. 
7.Kružík David1995reg. muži 181.-190. 
8.Loukota Zdeněk ml.1985reg. muži 181.-190. 
OP IV. třídy
TJ Sokol Rakvice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pluháček Radek1970reg. muži 121.-130. 
2.Průdek Daniel1972reg. muži 141.-150. 
3.Straka Dominik1995reg. muži 151.-160. 
4.Polášek Patrik1994reg. muži 161.-170. 
5.Průdek Filip1999reg. muži N 
6.Suský Patrik1998reg. muži N 
Orel Šitbořice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vokál Radek1974reg. muži 131-140 
2.Slavík Jakub1997reg. muži 181-190 
3.Slavík Ondřej2001reg. muži 181-190 N 
4.Slavík Jiří1969reg. muži 181-190 N 
5.Hanák František1971reg. muži 191-201 
6.Halasová Anna1994reg. muži 191-201 N 
7.Halasová Ludmila2003reg. dci 47 
8.Vokálová Kateřina2002reg. dci 48 
9.Halasová Marie1996nez.  
10.Halas Pavel ml.1999nez.  
11.Halasová Veronika2001nez.  
TJ Sokol Velké Hostěrádky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slabyhoudek Václav1972reg. muži 151-160 
2.Kolínský Michal1973reg. muži 171-180 
3.Vlach Petr1969reg. muži 171-180 
4.Vlach Radomír1968reg. muži 171-180 
5.Vávra Tomáš1989reg. muži nez. 
6.Presl Michal1971reg. muži nez. 
7.Nováček Jaroslav1956reg. muži nez. 
8.Klaška Jaroslav1979reg. muži nez. 
9.Kovář Radim1971reg. muži nez. 
10.Krýsa Daniel1978reg. muži nez. 
TJ Sokol Pouzdřany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krajča Miroslav1960reg. muži 121.-130. 
2.Franzberger František1961reg. muži 141.-150. 
3.Svoboda Ondřej1992reg. muži 161.-170. 
4.Halámek Zdeněk1964reg. muži 171.-180. 
5.Halámek Jakub1990reg. muži 191.-201. 
6.Halámek Radek1972reg. muži 191.-201. 
7.Halámek Radek ml.1999nez. muži  
8.Geier Ivo1975nez. muži  
KST Uherčice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hančkr Karel1977reg. muži 181-190 
2.Dolíhal Luděk1988reg. muži 181-190 
3.Fojtík Miloš1968reg. muži 181-190 
4.Dostál Martin1965reg. muži 191-201 
5.Fridrich Luděk1969nez. muži  
6.Furch Michal1989nez. muži  
7.Dolíhal Zdeněk1963nez. muži  
8.Stehlík Daniel1976nez. muži  
9.Čejka Tomáš1985nez. muži  
TJ Sokol Klobouky u Brna B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pilát Jaroslav1960reg. muži 171-180N 
2.Blažek Petr1998reg. muži 181-190 
3.Blažek David1998reg. muži 191-201 
4.Svoboda Petr2002reg. muži 191-201 
5.Janoušek Tomáš2000reg. muži 191-201 
6.Dohnálek Luděk1999reg. muži 191-201 
7.Kalus Tomáš2001reg. muži 191-201 
8.Vodáková Aneta2000reg. muži 191-201N 
9.Lesovský Tadeáš2003kraj. mži 47 
10.Klímek Ondřej2003nez. muži  
11.Špaček Štěpán2002nez. muži  
12.Jakubčík Václav2003nez. muži  
13.Klašková Natálie2002nez. muži  
TJ Jevišovka B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Himal Tomáš1999reg. muži 171-180 
2.Tomola Jaroslav1962reg. muži 181-190 
3.Smíšek Libor1957reg. muži 181-190N 
4.Mrenica Ondřej1960reg. muži 181-190N 
5.Benešová Zuzana1984reg. muži 191-201N 
6.Svoboda Zdeněk1984reg. muži 191-201N 
7.Tomolová Anna1963nez. muži  
8.Klimešová Marie1951nez. muži  
TJ Sokol Brumovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fidor Marek1973reg. muži 151-160 
2.Lossel Martin1978reg. muži 161-170 
3.Zítka Karel1972reg. muži 191-201N 
4.Polák Milan1945reg. muži 191-201N 
5.Miklík Pavel1974nez. muži  
6.Šemora Stanislav1966nez. muži  
7.Mydlo Slavomír1973nez. muži  
TJ Sokol Vranovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šťastný Pavel1958reg. muži 131-140 
2.Faron Roman1964reg. muži 161-170 
3.Pavelka Daniel1996reg. muži N171-180 
4.Zmrzlík Pavel1996reg. muži N171-180 
5.Pokorný Petr1996reg. dci 36 
6.Dvořáčková Nela1999reg. dky 8 
7.Veselá Pavlína1996reg. dky 9 
8.Pavelka Ondřej1997nez.  
9.Kodýtek Marek1996nez.  
10.Kodýtek Jan2000nez.  
TJ Sokol Rakvice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vala Vítězslav1976reg. muži 61.-70. 
2.Vala Jaroslav1947reg. muži 111.-120. 
3.Mikulica Miroslav1938reg. muži 151.-160. 
4.Straka Vlastimil1971reg. muži 161.-170. 
5.Darmovzal Jan1995reg. muži 171.-180. 
6.Straka Daniel1998reg. muži N 
7.Zlámal Vojtěch1998reg. muži N 
MSK Břeclav D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čechmánek Matěj2005reg. muži 191.-201.N. 
2.Čechmánková Dominika2003reg. muži 191.-201.N 
3.Garčicová Karolína2005reg. muži 191.-201.N 
4.Janečka Ondřej2004reg. muži 191.-201.N 
5.Jaroš Tomáš2002reg. muži 191.-201.N 
6.Koberová Klára2003reg. muži 191.-201.N 
7.Němeček Radek2003reg. muži 191.-201.N 
8.Pokludová Eliška2002reg. muži 191.-201.N 
9.Maněk Marek2003reg. muži 191.-201.N 
10.Mysliveček Maximilian2003kraj. sži 83. 
11.Vintrlíková Nela2004reg. ženy 14N 
12.Poliak Vladimír1951nez.  
13.Ratajský Vít1963nez.  
14.Klenovec Ondřej2005nez.  
15.Cigánková Lenka2003nez.  
16.Gajdůšek Adam2005nez.  
17.Marek Václav2004nez.  
18.Baránek Pavel2005nez.  
19.Bartoš Simon2005nez.  
20.Kolářová Adéla2004nez.  
21.Kováč Tomáš2004nez.  
22.Taláb Samuel2003nez.  
TJ Sokol Křepice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Papež Jan1955reg. muži 131-140N 
2.Maška Petr1995reg. muži 131-140N 
3.Zach Tomáš1986reg. muži 151-160 
4.Rubeš Jakub1994reg. muži 171-180 
5.Kotačka Michal2000nez. muži  
6.Lang Jiří2000nez. muži  
7.Dobrovolný Tomáš1966nez. muži  
8.Strouhal Petr1987nez. muži  
9.Linhart Kamil1987nez. muži  
10.Neuberg Tomáš1996nez. muži  
11.Gojdič Bronislav1999nez. muži  
12.Strouhal Václav1998nez. muži  
OP dorostu
TJ Sokol Rakvice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Straka Daniel1998reg. dci 26 
2.Průdek Filip1999reg. dci 27 
3.Zlámal Vojtěch1998reg. dci 34 
4.Suský Patrik1998reg. dci 42 
5.Puklická Natálie1998reg. dky N 
TJ Sokol Rakvice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Drábek Filip2000reg. dci N 
2.Krásný Matěj2001reg. dci N 
3.Pohanka Vojtěch2001reg. dci N 
4.Vašek Václav2002reg. dci N 
TJ Sokol Kobylí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Soukal Jiří ml.1996reg. dci 8 
2.Kubík Josef1999reg. dci 11 
3.Hoch Vítek2000reg. dci 13 
4.Poulík Jan1998reg. dci 16 
5.Šíblová Sára1999reg. dci 31 
TJ Sokol Kobylí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Jiří ml.2000reg. dci 23 
2.Matějovič David2002reg. dci 44 
3.Křivka Štěpán2000nez.  
4.Nevřivý Rudolf1999nez.  
5.Novák Jakub2000nez.  
6.Studýnka Jakub2004nez.  
TJ Sokol Lanžhot A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Petrla Jan2001reg. dci 50. 
2.Brada Michal1997reg. dci 51. 
3.Ciprys Jiří2002reg. dci 52. 
4.Král Václav2002nez.  
MSK Břeclav A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vašíček Jan1999reg. dci 1. 
2.Vališ Dominik1998reg. dci 5. 
3.Tomek Kryštof1999reg. dci 6. 
4.Vacek Jan2000reg. dci 7. 
5.Cerovská Nikol1998reg. dci 10. 
6.Morc Dominik1998reg. dci 12. 
7.Krejčiřík Stanislav2001reg. dci 15. 
8.Šubíková Magdalena1997nez.  
9.Janků Svatava1996nez.  
10.Baránek Pavel2005nez.  
11.Maněk Marek2003nez.  
MSK Břeclav B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Růžičková Natálie2002reg. dci 17. 
2.Bruckner Tomáš2002reg. dci 18. 
3.Fabikovič Daniel2004reg. dci 22. 
4.Vašíčková Martina2001reg. dci 39. 
5.Mysliveček Maximilian2003nez.  
6.Babič Jakub2004nez.  
7.Babič Petr2002nez.  
8.Čechmánek Matěj2005nez.  
9.Čechmánková Dominika2003nez.  
10.Garčicová Karolína2005nez.  
11.Hlavenka Dominik2001nez.  
12.Klenovec Ondřej2005nez.  
13.Kolářová Adéla2004nez.  
14.Kováč Martin1999nez.  
15.Marek Václav2004nez.  
16.Pokludová Eliška2002nez.  
17.Starnovský Martin1998nez.  
18.Tomšej Jakub2001nez.  
19.Vintrlíková Nela2004nez.  
20.Cigánková Lenka2003nez.  
21.Gajdůšek Adam2005nez.  
22.Janečka Ondřej2004nez.  
23.Jaroš Tomáš2002nez.  
24.Koberová Klára2003nez.  
25.Němeček Radek2003nez.  
TJ Sokol Vranovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zmrzlík Pavel1996reg. dci 24 
2.Pavelka Daniel1996reg. dci 29 
3.Pokorný Petr1996reg. dci 36 
4.Dvořáčková Nela1999reg. dky 8 
5.Veselá Pavlína1996reg. dky 9 
6.Pavelka Ondřej1997nez.  
7.Kodýtek Marek1996nez.  
8.Kodýtek Jan2000nez.  
Orel Šitbořice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slavík Jakub1997reg. dci 30 
2.Slavík Ondřej2001reg. dci 35 
3.Halasová Ludmila2003reg. dci 47 
4.Vokálová Kateřina2002reg. dci 48 
5.Halasová Marie1996nez.  
6.Halas Pavel ml.1999nez.  
7.Halasová Veronika2001nez.  
TJ Sokol Klobouky u Brna A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Petr2002reg. dci 28 
2.Janoušek Tomáš2000reg. dci 38 
3.Dohnálek Luděk1999reg. dci 41 
4.Kalus Tomáš2001reg. dci 45 
5.Klímek Ondřej2003nez. dci  
TJ Sokol Klobouky u Brna B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blažek Petr1998reg. dci 32 
2.Blažek David1998reg. dci 40 
3.Vodáková Aneta2000reg. dci 43 
4.Lesovský Tadeáš2003nez. dci  
5.Špaček Štěpán2002nez. dci  
6.Jakubčík Václav2003nez. dci  
7.Klašková Natálie2002nez. dci  
Finále OP dorostu
TJ Sokol Kobylí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Soukal Jiří ml.1996reg. dci 8 
2.Kubík Josef1999reg. dci 11 
3.Hoch Vítek2000reg. dci 13 
4.Poulík Jan1998reg. dci 16 
5.Šíblová Sára1999reg. dci 31 
MSK Břeclav
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vašíček Jan1999reg. dci 1. 
2.Vališ Dominik1998reg. dci 5. 
3.Tomek Kryštof1999reg. dci 6. 
4.Vacek Jan2000reg. dci 7. 
5.Cerovská Nikol1998reg. dci 10. 
6.Morc Dominik1998reg. dci 12. 
7.Krejčiřík Stanislav2001reg. dci 15. 
8.Bruckner Tomáš2002reg. dci 18. 
9.Fabikovič Daniel2004reg. dci 22. 
10.Kováč Martin1999nez.  
TJ Sokol Klobouky u Brna
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Petr2002reg. dci 28 
2.Blažek Petr1998reg. dci 32 
3.Janoušek Tomáš2000reg. dci 38 
4.Blažek David1998reg. dci 40 
5.Dohnálek Luděk1999reg. dci 41 
6.Vodáková Aneta2000reg. dci 43 
7.Kalus Tomáš2001reg. dci 45 
8.Klímek Ondřej2003nez. dci  
9.Lesovský Tadeáš2003nez. dci  
10.Špaček Štěpán2002nez. dci  
Orel Šitbořice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slavík Jakub1997reg. dci 30 
2.Slavík Ondřej2001reg. dci 35 
3.Halasová Ludmila2003reg. dci 47 
4.Vokálová Kateřina2002reg. dci 48 
5.Halasová Marie1996nez.  
6.Halas Pavel ml.1999nez.  
7.Halasová Veronika2001nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy